Snadno vyčistěte svou cestu: Nejlepší procházka za recenze řezačky štětce a kupující…

Snadno vyčistěte cestu: Nejlepší procházka za recenzemi řezačky štětce a průvodce kupujícím

Hledáte nejlepší procházku za řezačkou štětce za peníze? Přečtěte si, když si prohlédneme všechny nejlepší možnosti s vývojovými nevýhody.

Robin Watson 18. dubna 2023

Zveřejnění affiliate: Nezávisle testujeme výzkum Všechny produkty přezkoumané na webu. Můžeme si vydělat malou provizi, pokud si koupíte jeden z našich odkazů. To nemá vliv na naše recenze ani umístění produktů na webu.

Vyčištění dlouhé trávy v zarostlých oblastech vašeho majetku vyžaduje správný nástroj pro práci. Pokud jste manažerem nemovitostí nebo krajináře, znáte důležitost mít zastřihovač a trávník ve vašem nástroji. Tyto stroje jsou nezbytné pro udržení vlastnosti každé velikosti.

Pokud však obsluhujete domy a velké statky, je pravděpodobné, že na pozemku jsou zarostlé oblasti, které vyžadují čištění. Projít tímto druhem zahradních zbytků se standardní sekačkou nebo oříznutím není možné.

Nepokoušejte se snížit trosky pomocí těchto nástrojů. Výsledkem je poškození vnitřních motorů a závažné snížení životnosti stroje. Pokud jde o tvrdé úkoly čištění, doporučujeme vám jít s řezačkou štětce speciálně navrženou tak, aby vyčistily nejtěžší zahradní materiály.

Řezačka štětce procházky je jako zastřihovač linky. Má však plynový motor a vyšší provozní moment než standardní zastřihovač.

S řezacími štětcemi procházky, získáte mocný stroj schopný snadno proříznout ostružiny, dlouhou trávu a plevele. Tyto stroje přicházejí s rozřezanými palubami široký.

V této recenzi se podíváme na nejlepší modely Brushcutter pro procházku pro vaši práci na dvoře. Ať už jste manažer nemovitostí, krajinář nebo majitel domu, máme ten správný model, který vyhovuje vašim potřebám.

Naše nejlepší tipy

Prohledali jsme desítky výpisů a hledali nejlepší procházku za řezačkou štětce. Usadili jsme se na volbách v této recenzi pro nejlepší dostupné modely. Z těchto možností jsme to zúžili na naše nejlepší výběry.

Máme model pro nejlepší celkové, prémiové a rozpočtové kategorie. V těchto třech nejlepších výběrech je model, který vyhovuje rozpočtu nebo dřinu jakékoli velikosti.

Poslední aktualizace na 2023-05-25 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

 • Nejlepší výběr: Superhandy String Trimmer Walk Behind BehinksUperhandy String Trimmer Walk Behen je naše nejlepší volba pro nejlepší celkovou řezačku štětců v této recenzi. Remington je přední značka v oblasti péče o trávník a vyrábějí některé z nejlepších motorů v oboru. Tento model je vybaven 44 ccm 4-cyklový motor s litinovým blokem. Z stroje získáte vynikající výkon, s rychlým rozřezaným dvůrům 21 palců.
 • Prémiový výběr: Zemětřesení 28463 Zatímco procházkové štětce vyhraje naši cenu za nejlepší prémiový model v této recenzi. Zemětřesení obsahuje 4-cyklový motor o 150 ccm OHV, který tento stroj poskytuje nejvyšší výkon. Získáte ocelovou řezací palubu s 22-palcovým řádem a kompatibilitou s většinou značek 0.155 ″ Trimmer Wire.
 • Výběr rozpočtu: BlackDecker 3-in-1 řezačka štětců a TrimmerHomeowers, kteří hledají alternativu k jejich trávníku a oříznutí, získá z tohoto modelu BlackDecker nejlepší hodnotu. Získáte vynikající hybridní design s funkčností 3 v 1. Tento model působí jako trávník, zastřihovač a Edger, vše v jednom stroji. Existuje rozšiřitelná rukojeť se snadným přepínáním mezi režimy na spínači krouceného hřídele.

Procházka za recenze řezačky štětce

Po přečtení našich nejlepších výběrů je rozbalme podrobněji. Podíváme se také na další modely, které se kvalifikují pro nejlepší řezač štětců.

Po přečtení recenzí se podívejte na naši průvodce kupujícím a sekci FAQ. Poskytneme vám více informací o výběru správné řezačky štětců pro vaši aplikaci.

Trammer pro chůzi superhandský řetězec

Tento model Superhandy vyhraje naši cenu za nejlepší celkovou řezačku štětců v této recenzi. Tento kartáč je ideální pro ořezávání práce a pro proříznutí vysokou trávou a plevele.

Tento model je dodáván s 44 ccm poháněným motorem poháněným plynem. Superhandy má pověst pro výrobu některých z nejlepších motorů s plynem v odvětví péče o trávník. Nabízejí úroveň kvality a zpracování, které trvá celý život se všemi jejich výrobky.

Potahovaná ocelová řezací paluba má 21palcový řádek, díky čemuž je ideální pro největší řezné práce. Unikátní tvar řezné hlavy usnadňuje manévrování tohoto modelu do těsných prostorů, kde se trávník nemůže jít.

 • Profesionální specifikace. Tato procházka za zastřihovačem za řetězec má výkonný plynový motor OHV s jedním válcem 144cc. Vystupuje při maximálním výstupním výkonu 2.5kW (která 5x síla ručních ořízků), vysoká maximální rychlost rotace 3600 rpm. Velikost linky Trimmer: 0.12 „x 0.12 „x 19.7 „S linií zastřihovače. z: 21 „průměr (řezací řádek)
 • Efektivní design. Náš jednodílný, bezproblémový návrh offsetu paluby umožňuje svislé oříznutí proti nadacím, linie plotu/Stiles snadno dosahují pod keřemi s přesnou kontrolou sníženou vibrací. Skvělé pro venkovní terénní úpravy: trávník/zahrada, chodníky, polní kartáč, vysoká tráva plevelů. Zahrnuje: řídítka bez nástrojů (s knoflíky nastavení) pro snadnou kompaktní přepravu úložiště, s naším terénním designem vysokých kol má záhadnou manévrovatelnost
 • Nejlepší oblast využití; skvělé pro venkovní terénní úpravy v: trávník/zahrada, chodníky, polní kartáč, vysoká tráva plevelů. Zahrnuje: řídítka bez nástrojů (s knoflíky nastavení) pro snadnou kompaktní přepravu úložiště, s naším terénním designem vysokých kol má záhadnou manévrovatelnost
 • BEZPEČNOST. Motor je navržen tak, aby zajistil bezpečnost obsluhy. Vždy provozujte stroj podle pokynů v uživatelské příručce, vždy noste příslušnou standardní ochranu proti ruce ANSI
 • SPRÁVNÉ POUŽITÍ. (Motorový olej, který není zahrnut, musí přidat při nepracátu). Motor běží na bezolovnatém benzínu 87 oktanového benzínu (10% 499.99

Poslední aktualizace na 2023-06-02 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

Dostanete velké 13.5palcové kolo běžící na míčcích pro hladké tlačení a snadný pohyb. Gumové šlapené pneumatiky mají dostatek trakce, aby pomohly tlačit řezač štětce přes skalnatý a mokrý terén. Líbí se nám uživatelsky přívětivá hlava zastřihovačů na tomto modelu a pomůže vám dostat se na těžko dostupná místa.

Tento model je dobrou volbou pro majitele domů a manažerů nemovitostí, kteří hledají alternativu k jejich sekačce nebo zastřihovači. Získáte kombinovaný stroj, který to všechno dělá v jednom s superhandským řetězcem zastřihovače. Tento stroj nabízí nejlepší všestranný výkon a přichází s příručkou operátora a dvouletou omezenou zárukou.

 • 144cc plynový motor poháněný plynem
 • 21palcový řezací řádek
 • Offsetová hlava zastřihovače pro dosažení těsných prostorů
 • 13.5palcová kola pro snadný pohyb
 • Skládací rukojeť pro kompaktní úložiště
 • 2letá záruka

Zemětřesení 28463

Tento model zemětřesení vezme naše doporučení pro nejlepší prémiovou řezačku štětců v této recenzi. Zemětřesení a Ardisamis postavili výkonný stroj vhodný pro vyčištění nejtěžšího kartáče a odolby. Když selže na trávu a zastřihovač, vyložte zemětřesení na vyrovnání oblasti.

Řezačka štětce na zemětřesení má výkonný, robustní 4-cyklový plynový motor s pohádkou viper. Motor zmije vydává spoustu točivého momentu a točí řezací čáry na vysokorychlostní pro efektivní a čisté řezání na dlouhé trávě, ostružině a další zbytky na zahradě v cestě.

 • SILNÝ. Poháněn silným, přesto tichým, 150cc 4-cyklovým motorem Viper. Zemětřesení M205 procházka za sekačkou na sekačkách s lehkostí naseká vaše nevzhledné plevele a tvrdohlavý kartáč. Velká 14palcová kola vám umožňují vznášet se skrz hustou trávu, plevele, kartáč, kopřivy a další listy příliš obtížné, aby moři překonali.
 • ODOLNÝ. Naše jednodílná ocelová paluba poskytuje sílu a stabilitu a zároveň snižuje vibrace. Super tvrdá nylonová linie má řezací řádek 22 “, aby se práce rychle dokončila.
 • Never Kill Engine: Na rozdíl od mnoha konkurenčních jednotek bude náš motor pokračovat v běhu, když je řezací hlava uvolněna, takže můžete bezpečně a snadno odstranit tyčinky, větve nebo jiné překážky, aniž byste museli znovu spustit motor, šetřit čas a frustrace a frustrace.
 • Pohodlné- Knoflíky úpravy správcovny bez nástrojů poskytují kompaktní úložiště a snadnou přepravu. Kola nikdy go-flat zajišťují, že vaše vybavení bude připraveno jít, když jste.
 • Out-of-The-Box: Nastavení je super jednoduché s prakticky nulovou sestavou. Jednoduše se rozviňte a utáhněte knoflíky řídítek. V krabici jsou také zahrnuty startovací řetězce pro hlavu sekačky a 4 cyklus motorový olej.

Poslední aktualizace na 2023-06-02 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

Tento model zahrnuje potaženou ocelovou řezací palubu, která je odolná a odolná proti povětrnostním vlivům. Řezací hlava nabízí rozsah 22 palců, takže je vhodný pro největší clearingové úkoly na vašem dvoře nebo na panství. Získáte kompatibilitu s většinou 0.155 ″ značky Trimmer Line a offsetový design pro dosažení těsných spotů.

Tento model je dodáván s nikdy zabíjeným motorem. Motor nikdy nepřestane běžet, i když uvolníte řezací hlavu a upravíte řezací linii. Výsledkem je, že se nemusíte starat o zastavení/spuštění stroje během používání.

Slučitelné řídítky poskytují vynikající kontrolu nad používaným strojem a složí se pro kompaktní úložiště ve vaší zahradě. Získáte 14palcová nekompletní gumová kola s běhounem pro trakci na drsném a nerovném terénu.

Zemětřesení je výkonný stroj s uživatelsky přívětivou operací a zapalováním rychlého spuštění. Bezproblémová paluba také snižuje vibrace přes řídítky a únavu operátora ve vašich rukou.

Tento model nabízí překvapivě tichou operaci, díky 4tazdnímu motoru a jsme si jisti.

 • 150cc 4-STEDING VIPER MOTOR
 • Velká 14palcová kola
 • 22-palcový řezací řádek
 • Operace nikdy zabijáka
 • Nastavení bez řídítek bez nástrojů
 • Ofsetová řezací hlava
 • 5letá záruka

BlackDecker 3-in-1 řezač kartáčů a oříznutí

Majitelé domů s menšími až středními yardy získají z tohoto modelu BlackDecker nejlepší hodnotu. Získáte hybridní design s funkcí 3 v 1, která je všestranná pro různé úlohy řezání a čištění kolem dvora.

Pokud máte malou zahradu, nepotřebujete sílu ve dvou nejlepších modelech této recenze. je to nadměrné pro vaše potřeby. Jako majitel domu však vaše zahrada může snadno přerůst, nebo máte určité sekce, které při čištění potřebují pomoc zastřihovače.

Hybridní řezačka štětců procházky je skvělou volbou pro tuto aplikaci. Tyto modely vám nabízejí výhodu na trávu, zastřihovač a Edger v jednom produktu. Výsledkem je, že ušetříte úložný prostor v přístřešku nástrojů a dostanete jeden stroj pro všechny své údržby zahrady.

 • 3 nástroje v 1, snadno se převádí ze sekačky na oříznutí na Edger
 • Automatický systém krmiva AFS zajišťuje nepřetržitou práci bez nárazu a musí zastavit. Ideální velikost vlastnosti 750 čtverečních stop
 • Přenos jednotky napáje. Výšky řezání: 1.6 2.4 palce
 • Nastavitelná výšková paluba zastřihovače a otočný rukojeť. Doba nabíjení na 60 procent 2.5 hodin
 • Zahrnuje (2) baterie po delší dobu běhu

Poslední aktualizace na 2023-05-25 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

BlackDecker přichází s nastavitelnou ergonomickou rukojetí, která se podobá zaříznutí linky. Získáte spoušť zamykání a vaše nastavení ovládání namontováno do rukojeti pro snadnou odkaz během používání.

Tento model BlackDecker se přeměňuje na Edger nebo zastřihovač s otočením voliče namontovaného na rukojeti. Hřídel stroje také přichází s nastavitelnou délkou, aby vyhovovala vaší výšce a snadné ovládání. Existuje flexibilní řezací paluba výšky umožňující délky ořezávání mezi 1.6 ″ až 2.4 ″.

Tento model zahrnuje elektrický motor s dostatečným výkonem na pokrytí 750 čtverečních stop za jediný náboj. Přenos energie převodovky zabraňuje motoru v tvrdší trávě pro konzistentní řez. BlackDecker zahrnuje veškeré příslušenství nabíječky s nákupem a trvá 2.5 hodin nabití baterie z mrtvého byt.

 • Design 3-in-1
 • Nastavitelná délka rukojeti
 • Provoz poháněného baterií
 • Motor s ozubením pohonem
 • Souprava nabíječky a baterie
 • Cenově dostupné

Tazz 35258

Tazz je dalším fantastickým strojem v této recenzi a blízkým konkurentem modelu zemětřesení, který jsme dříve pokryli. Pokud jste majitelem domu nebo majetkem nemovitostí s dlouhou trávou a podválníky na vašem majetku, vyhoďte vystřihovače pro řezačku štětce.

Tento tazzový model může snadno proříznout nejtěžší trávu, ostružiny a zahradní zbytky. 22-palcový řezací vzorník pokrývá slušnou oblast s pletenými linkami 0.155 ″ zahrnuto jako standard se strojem. Potahovaná ocelová paluba přichází v jasně zelené barvě pro snadnou identifikaci na dvoře a získáte ofsetovou řeznou hlavu pro pohodlné použití v těch těžko přístupných prostorech kolem vaší nemovitosti.

 • Rychlý a přátelský: Ideální pro sečení a ořezávání kolem vašeho dvora a majetku. Snadno sval skrz nejtěžší plevele a nejvíce tvrdohlavý kartáč, aniž byste museli nést své vybavení nebo je připoutat na záda.
 • Výkonná všestrannost: Náš motor 160 ccm má dostatek energie pro snadno čistí silnou trávu, plevele a další listy kolem plotových linií, stromových linií a břehů. Tato sekačka je také skvělá pro čištění okrajů vašeho dvora v těžko dosahujícím rohách, kde se vaše sekačka nehodí.
 • Heavy Duty Deck and Line: Naše jednodílná ocelová paluba poskytuje sílu a stabilitu a zároveň snižuje vibrace. Super tvrdý. Nylonová linie o průměru 155 ”a má řeznou řadu 22”, aby se práce rychle dokončila.
 • Velká kola, snadné skladování: Velká 14 „kola průměru poskytují dostatek vůle a umožňují vám vznášet se nad robustním terénem a skrze nejhustší vegetaci. Řídítky snadno sklopí dolů pro pohodlné úložiště.
 • Never Kill Engine: Na rozdíl od mnoha konkurenčních jednotek bude náš motor nadále běžet, když je řezací hlava uvolněna, takže můžete snadno odstranit větve tyčinek nebo jiné překážky, aniž byste museli znovu spustit čas a frustrace úspory motoru.

Poslední aktualizace na 2023-06-02 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

Tazz přichází s velkými 14palcovými gumovými pneumatikami na svých nízkoprofilových kolech. Zapisované pneumatiky usnadňují pohyb po hrubém terénu a nahoru. Tento model obsahuje kolapsův rukojeť se snadným párem škrticí klapky pro pohodlné použití a kompaktní úložiště.

Tazz získává svou řeznou sílu z 4-cyklového motoru poháněného 150 ccm, se spoustou energie pro proříznutí nejnáročnějších zahradních zbytků. Je vybaven motorem nikdy zabíjejícího, což zajišťuje, že motor zůstává běh při změně linky.

Tento model nabízí rychlou a hladkou řeznou operaci, s vynikající konzistencí na trávě, ostružinách a jiných zahradních zbytcích. Dodává se také s fantastickou cenovou značkou, díky níž je solidní konkurent nejlepších modelů této recenze. S tímto modelem získáte také tříletou záruku výrobce.

 • Motor s plynem 150 ccm
 • 22-palcový řezací řádek
 • 14palcová kola pro manévrovatelnost
 • Nastavitelný úhel rukojeti
 • Nepřetržitý běh

Southland Outdoor Power Equipment SWFT15022

Pokud je váš majetek nebo majetek zarostl a vyžaduje těžkopádnou údržbu, musíte se spolehnout na těžký stroj. Řezačka štětců na Southland je dalším vynikajícím příkladem stroje nejvyšší kvality dostupného za dostupnou cenu.

Tento model je skvělou volbou pro zúčtování ostružin, dlouhé trávy a další drsné zahrady, která se kolem vašeho majetku propíchne. Získáte plynový motor poháněný 150 ccm, který vytlačí 5.75 stop/liber točivého momentu, což usnadňuje proříznutí nejrobustnějších zahradních materiálů.

Tento venkovní model Southland přichází s vyhledávanou certifikací „kompatibilních s carb“ pro emise, což je vhodné pro prodej v Kalifornii. Po použití získáte manuální systém dodávání paliva pro zpětný ráz, který poskytuje snadné spuštění řezačky štětce a skládací rukojeť pro kompaktní úložiště v přístřešku nástroje.

 • Kovový rám a stráž čepele pro zvýšenou trvanlivost
 • Rozměry produktu. 30.31 ”L x 19.29 ”W x 18.5 ”H | Hmotnost. 60 liber. | RPM. 3600 RPM | Motor. 4 zdvih OHV / 79cc | Velikost čepele-9 palců, 3 bod | Hloubky řezu-0-2.5 palců | START TYP. Systém Easy Pull Recoil
 • Nastavitelné do 5 hloubkových pozic až do hluboké 2 ½ palce
 • Položte stabilizátor, pokud je Edger udržován nepoužíván po dobu 30 dnů
 • Úhel úhlu čepele se upravuje /- 15 stupňů pro možnosti zkosení

Poslední aktualizace na 2023-06-02 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

Southlandský stroj je dodáván s ocelovým řezacím balíčkem s povrchem potaženým práškem a rozřezáním 22 palců. Na řezací hlavě není žádný offsetový design, ale získáte efektivní design, který je snadné C0ontrol v těsných prostorech.

Southland přichází s velkými 12palcovými koly s gumovým běhounem pro optimální trakci na drsném terénu. Anti-vibrační rám také snižuje hluk během provozu a zároveň zachraňuje ruce před únavou.

 • Motor poháněný plynem 150 ccm
 • Snadný systém dodávání paliva
 • 22-palcový řezací vzorník
 • 12palcová kola
 • Skládací rukojeť rukojeti pěny pro snížení vibrací

Southland Outdoor Power Equipment SWSTM4317

Přicházíme na konec naší recenze dalším modelem nejvyšší kvality z Southland Outdoor. Tato řezačka štětců nadále je dodávána s hybridním designem, což vám umožňuje přepínat mezi ořezáváním a úlohy lemování. Tento model je ideální pro dodavatele, kteří potřebují univerzální, lehký stroj, který manévruje po pracovišti.

S zastřihovačem na smyčce na Southland Wheeled získáte velké 12palcové nikdy plodné pneumatiky, což usnadňuje stroj kolem drsného terénu. K dispozici je ocelový prášek potažený rám pro odolnost vůči pevnosti a korozi a nastavitelná, skládací rukojeť, která umožňuje kompaktní úložiště po použití.

 • Trammer pro řetězec na Southland Comeled má 20 °. 30 ° zastřihovače hlavy otočné, aby se ořízla podél zdi nebo plotu v přímé linii.
 • Má také 5 °. 10 ° zastřihovač hlavy zkosení pro přesné ořezávání okrajů podél překážky
 • Tento zastřihovač kol s řetězcem poskytuje více než 35% více točivého momentu vs. Typický zastřihovač držených řetězců 25cc
 • Hlava zastřihovače s více streamováním přijímá 0. 095 in. A 0. 105 palců. Řetězec zastřihovače. Vyberete řetězec, který je pro váš úkol pravý.
 • Úložiště řetězců zastřihovačů na palubě udržuje váš extra řetězec po celou dobu. EPA a CARB vyhovují

Poslední aktualizace na 2023-06-02 / Affiliate Links / Images z Amazon Product Advertising API

Tento model zahrnuje výkonný plynový motor o rozloze 43 ccm, který produkuje dostatek točivého momentu k napájení skrz jakékoli zahradní zbytky. Řezací hlava má 17palcový řádek a je kompatibilní s většinou značek 0.155 ″ řezací linie.

S Hybridní řezačkou na Southland získáte 5 °. 10 ° zastřihovač hlavy pro všestranné použití při hraním nebo ořezávání trávníku nebo jemnějších oblastí dvora. K dispozici je nastavitelná výška ergonomická smyčka, snižující únavu operátora a pružinový palec ovládaný kontrolu škrticí klapky.

 • Dobrá volba pro profesionální krajiny
 • Snižuje únavu v rukou
 • 43cc plynový motor
 • Otočení hlavy 5 až 10 stupňů
 • Efektivní řezání
 • 17palcový řezací řádek
 • Nastavitelná výška ergonomická rukojeť
 • Aktivovaný škrticí klapku pro lepší kontrolu řezání

Průvodce kupujícím řezačky štětce

Řezačka štětce procházky snižuje povinnosti údržby zahrady. Pokud jste dodavatelem, pomáhá to s terénními úpravy a vyčištění velkých oblastí v nových stavebních projektech.

snadno, vyčistěte, svou, cestu

Pro majitele domů s velkými nemovitostmi vám řezačka procházek-nakončete štětcem pomůže vypořádat se s dlouhou trávou a podvádět po obvodu nemovitosti.

Po přečtení našich recenzí na nejlepší řezačky štětců procházky se pravděpodobně přemýšlíte, která z nich je pro vaši aplikaci údržby tou správnou volbou. V této části pokryjeme vše, co potřebujete vědět o funkcích a funkcích nejlepších modelů Brushcutter pro chůzi.

Jaké jsou typy řezaček pro chůzi?

Plyn-poháněné

Tyto modely používají k provozování motoru benzínový motor. Často mají kapacitu motoru mezi 125 ccm až 150 ccm, s točivým momentem přibližně 5 stop/liber. Motory poháněné plynem vyžadují údržbu, zejména s častým používáním.

Karburátor potřebuje čištění a motor vyžaduje obecnou údržbu, aby byl v provozu efektivně. Modely poháněné plynem umožňují nepřetržitý běh za předpokladu, že máte dostatek paliva. Výkonné motory také nabízejí konzistentní operaci, aniž by se narazili na robustní materiály.

Baterie napájeno

Tyto řezačky štětců procházek jsou alternativou k modelům poháněným plynem. Nabízejí žádné emise, což z nich činí dobrou volbu pro údržbu zahrady s ekologicky uvědoměním. Elektrický motor také nevydává téměř žádný hluk.

Modely napájené z baterií však postrádají konzistenci řezné rychlosti plynových modelů. Výsledkem je, že řezačky štětců napájených z baterií jsou vhodné pouze pro použití v menších dvorech, kde jsou požadavky na čištění drsných zahradních zbytků minimální.

Většina modelů přichází s vyměnitelnými bateriemi, které trvají kolem 2.5 hodin na účtování. Pokud máte více baterií, má váš stroj neurčitý čas běhu. Elektrické modely vyžadují menší údržbu než motory s plynem.

Mají však také menší toleranci pro těžké použití. Provozování stroje v náročných podmínkách může vést ke snížení životnosti služby a předčasnému vyhoření.

Jaké jsou návrhové funkce řezaček štětců?

 • Křezy štětců pro chůzi-tyto modely fungují s jedinou funkcí ořezávání. Řezací hlava má obvykle větší řádek než multifunkční modely a lepší výkon.
 • Hybridní konstrukční řezačky štětců-tyto modely přicházejí s multifunkčním designem, což vám umožňuje používat je jako zastřihovač, Edger nebo Lawnmower.

Co hledám na procházce za řezačkou štětce?

Motorská síla

Síla motoru vaší řezačky štětce pro chůzi určuje její výkon. Většina modelů v této recenzi přichází s plynovými motory s kapacitou 150 ccm. Podle odborníků na krajinářských fórech vám kapacita 150 ccm nabízí nejlepší sílu pro oříznutí tvrdých zahradních zbytků.

Motor 150 ccm produkuje točivý moment kolem 5 stop/liber, dostatečný pro krájení přes dlouhou trávu, ostružiny a plevele s lehkostí. Vyberte čtyřtaktní motor pro nejlepší životnost a konzistentní výkon.

Některé z hybridních modelů, jako jsou Southlands SWSTM4317, vám nabízejí menší motor. I když možná nebudou mít větší vyhrazenou kapacitu strojů, stále mají spoustu výkonu pro úkoly ohraničení a oříznutí.

MOTOR NIKDY

Když stroj náhodou přejde přes ostružinu, může to chytit v řezací hlavě a způsobit džem. Když k tomu dojde, vstoupí se do provozu.

V důsledku toho můžete vyčistit džem uvolněním řezací hlavy, ale motor zůstává běh. Po odstranění překážky se vrátíte do práce. Tento design nikdy zabije zbytečné opotřebení motoru kvůli zastavení/startu motoru během provozu.

Šířka řezání

Řezací řádek definuje šířku řezné cesty, které se stroj pohybuje vpřed. Nejlepší modely v této recenzi přicházejí s 22palcovým vzorníkem. To znamená, že vyčistí 22 palců před vámi při každém průchodu stroje.

Menší modely, jako je Southlands SWSTM4317Might. 22-palcový vzorník na větší model v tomto přehledu, stejně jako zemětřesení, je on-par, ne-li větší, než vedoucí značky na trávu.

Rámové materiály

Při nakupování nejlepších řezaček štětců procházky, doporučujeme zkontrolovat materiály rámu. Nejlepší modely přicházejí s práškovými ocelovými rámy pro trvanlivost. Ocelový rám odolává poškození jakýmkoli klepáním na kameny skal během vašich clearingových povinností.

Snadné start

Vyhledejte řezačky štětců, které nabízejí snadné začátek stroje. Poslední věc, kterou potřebujete, je zaplavit karburátor, zatímco frustrovaně zatáhnete na Ripcord. Doporučujeme hledat modely se systémem pro dodávání paliva pro zpětné služby pro snadné spuštění.

Skládací rukojeť

Slučitelná rukojeť s uzamykací lištou škrticí klapky je nutností na vaší řetězec štětců. Kolapsová rukojeť poskytuje kompaktní úložiště z cesty v přístřešku nebo garáži. Spouštěcí zámek a polstrovaná rukojeť také pomáhají snížit únavu operátora během používání.

Kola

Váš řezač štětců procházky potřebuje velká kola, aby mu pomohla procházet drsným terénem. Hledejte modely s koly 12 palců nebo 14 palců.

Toto velikosti se na skálech nezakrývá a získáte snadnou manévrovatelnost na různých površích. Ujistěte se, že kola mají nikdy plošný design a běhoun, který vám pomůže získat trakci na štěrku a úhledných površích, jako je mokrá tráva.

Jaký druh drátu používám ve své řezačce štětce?

Váš kartáčkový kocutter pracuje s 0.155 ″ řezací drát. Drát vytváří efektivní řezání a výměnu čepelí v tradičním systému na trávu. Pokud se stříháte v drsném terénu pomocí trávníku, zničíte okraje.

Hlavní výhodou používání řezaček štětců je jeho flexibilní řezací linie. I když to není nepropustné prolomit kameny a skály, nezpůsobí to stejné zničení jako Blades sekačky.

Řezací drát pro řezbu štětců přichází v různých materiálech, které vyhovují vašim potřebám oříznutí.

Nylon. Tento drát je cenově dostupný a oblíbená volba pro krajináře. Je to odolný materiál a je k dispozici v různých kabelových tvarech, které vyhovují vaší řezné aplikaci.

Zemnící dráty-řezací linie vyztužená titanem je další oblíbenou volbou s odborníky na terénní úpravy. I když to může být dražší než tradiční nylon, nabízí vysoce výkonnou a odolnost proti opotřebení.

Jaké jsou různé tvary zastřihovače?

Trimmer Wire přichází v různých tvarech pro různé aplikace.

 • Kolo-nejlepší všestranná možnost. Je to cenově dostupné a aerodynamické.
 • Square. Další skvělá volba. Tento vodič nabízí vaše čtyři řezací hrany, což umožňuje optimální výkon v různých těžkých řezných a ořezávacích aplikacích.
 • HEXAGONAL. Získáte šest řezných stran na této linii, což vám dává další výkon a konzistentní řezání.
 • Octagonal. Tato linka je vhodná pro golfové hřiště a další estetické aplikace, kde potřebujete čistý řez.
 • Twisted. Twisted Line nabízí více řezacích povrchů a vynikající výkon na robustní zahradní zbytky.

Procházka za farky řezačky štětce

Mám si pronajmout nebo koupit řezač štětců?

Záleží. Pokud vlastníte velkou nemovitost nebo majetek, přidání řezačky štětce do vašeho nástroje má smysl. Pokud jste však majitelem domu, který se přestěhuje do nové nemovitosti, možná budete potřebovat pouze řezač štětců. Proto nemá smysl koupit stroj. Majitelé domů by však mohli těžit z hybridního zařízení, jako je BlackDecker, za údržbu na dvoře.

Mohu použít řezač štětce v dešti?

Ne, doporučujeme se vyhnout použití řezačky štětce v dešti. Voda způsobuje více tření na řezací linii a zjistíte, že se to často mění. Déšť může také poškodit komponenty v elektrických modelech. Počkejte, až se déšť vyčistí a tráva vyschne před provozem řezačky štětce.

Jaké bezpečnostní vybavení potřebuji při provozování řezačky štětce?

PPE je nezbytný při provozu řezačky štětce. Budete řezat robustní materiály a mohou existovat volné kameny nebo oblázky, které se kopují řezací linií. Při provozu stroje proto budete potřebovat ochranu očí. Pokud pracujete v zaprášené oblasti, noste respirátor, abyste zabránili dýchání v příliš velkém prachu. Rukavice jsou také návrhem na ochranu rukou při odstraňování ostružin z řezací hlavy.

Kde si mohu koupit nejlepší procházku za řezačkou štětce?

Doporučujeme si zakoupit vaši řezání štětců od Amazonu, předního světového online prodejce. Amazon vám nabízí nejširší výběr modelů a nejlepší online.

S Amazonem získáte ochranu kupujícího na své objednávce a členové Prime získají rychlou dopravu zdarma. Doprava zdarma je bonus, vzhledem k hmotnosti stroje. Pokud je s vaší řezačkou štětce na procházce něco špatného, ​​Amazon nabízí bezproblémové výnosy a výměny.

Procházka za řezačky štětce. Verdikt

Řezačka štětce procházky je ideálním strojem pro ořezávání těch tvrdších oblastí vašeho majetku. Dlouhá tráva, ostružiny a plevele se neshodují pro silnou oříznutí. Po přečtení recenzí a příručky našeho kupujícího byste měli mít představu o správném řezačce štětců, aby vyhovovala potřebám péče o trávník.

Pokud však bojujete s rozhodnutím o nákupu, proč ne jít s jedním z našich nejlepších tipů? Máme k dispozici řezačky štětců pro chůzi, aby vyhovovaly jakémukoli velikosti nebo rozpočtu.

 • Yardmax YL 2500 vyhraje naši nejlepší ocenění za nejlepší celkový model v této recenzi. Získáte třídělý motor s plynem poháněný 159 ccm. Yardmax má pověst pro budování některých z nejlepších motorů v odvětví péče o trávník a tento stroj těží z tohoto odkazu. YardMax také zahrnuje velké 14palcové nemladěné pneumatiky a odnímatelnou řezací hlavu s 22palcovou vzorníkem.
 • Zemětřesení 28463 je naše nejlepší volba pro nejlepší prémiový model v této recenzi. Získáte do tohoto modelu zahrnuto 4-tukovací motor o délce 150 ccm, který pro vaše řezné úkoly vytvoří vysoký torque. Tento model je vybaven rámem potaženým práškem a rozřezáním 22 palců s posunnou hlavou zastřihovače, aby se dostal do těchto těsných prostorů kolem vaší nemovitosti.
 • Majitelé domů, kteří hledají kombinovaný stroj, získá z tohoto hybridního modelu BlackDecker nejlepší hodnotu. Řezačka a vystřihovač štětců BlackDecker 3-in-1 vám nabízejí trávu, zastřihovač a Edger, vše v jednom stroji. Tento model je dodáván s uživatelsky přívětivým designem, který umožňuje rychlé změny mezi režimy díky otočnému přepínači na nastavitelném hřídeli. Tento model zahrnuje nastavitelnou výšku a ergonomickou smyčku se spouštěcím zámkem, aby se snížila únava operátora.

Robin vlastní svou vlastní zahradnickou společnost se sídlem ve Velké Británii a má více než 10 let odborné zkušenosti s prací venku a vytváří krásné krajiny pro své klienty ve Velké Británii. Je také horlivou zahradou a udržuje si vlastní ovocné a zeleninové zahrady. Má také certifikát úrovně 3 v praktickém zahradnictví z Královské zahradnické společnosti a v současné době pracuje na své první knize o zahradnictví. Kontaktujte ho na Robin@GardenBeast.com

Průmyslová mini smyk na řezačce/sekačka štětce- štětce Buster Mini rychlým připojením

MINI BRASH MOWER byla vytvořena pro drsnou trvanlivost, bezpečnost a snadnost provozu. Průmyslová postavená konstrukce oceli s průmyslovým měřidlem z něj činí jeden z nejsilnějších a nejvšestrannějších sekaček na štětce vyrobené pro řezání stromů, štětce a nežádoucích plevelů a trávy.

 • Řezy pohybující se dopředu a vzad
 • Hydraulický motor s tlakovým úlevou provozuje oba směry
 • Žádné smykové kolíky nebo spojky s pohonem
 • Řezací čepele s dvojitým okrajem po delší životnost
 • Vystřihněte, čistě a mulč nechtěný kartáč, houštiny, tráva a sazenice
 • Otevřený design přední paluby umožňuje, aby Blades začal stříhat stromek, aniž by ho musel nejprve tlačit
 • Rozbijte nové stezky, čiré příkopy, stavební místa a další zarostlé oblasti

Specifikace

Modelrotární kartáčková sekačka miniMožnosti
Číslo dílu 900329
Celková výška 17.75 ”
Celková délka 62 ”
Délka paluby 53.5 “
Celková šířka 48.25 ”
Šířka řezání 43.75 ”
Tloušťka paluby 7 rozchod (.179)
Jmenovitý tok 10-16 GPM
Operační váha 420 lb.
Konfigurace montážní sady ASV/Terex (RC/PT30)
Bobcat (MT-52/55, 463/S70)
Toro / Vermeer / Boxer / Ditch Witch / Ramrod / Kanga / Cormidi
Univerzální montážní deska pro smykové voly (až 1 000 lb. ROC a v rámci jmenovitého toku)
Tlačit lištu
Náhradní souprava Blade
Tovární instalované spojky

Nedávno shlédnutý

Rychlé připevnění je hlavou v Alexandrii v Minnesotě s naším výrobním zařízením v Fosstonu, MN. Naše společnost byla založena v roce 1948 a byla jednou z prvních společností na světě, která průkopníka a výroba rotačních a hydraulických sněhových dmychadel. Naše společnost, produkty a služby jsou v tomto odvětví považovány za nejvyšší kvalitu, hodnotu, výkon a dostupnost. Opravdu jsme vůdcem průmyslu! V září 1999 bylo naše předchozí výrobní zařízení prodáno společnosti Bobcat. Přinesli řadu nových výrobků pro připojení, jako jsou příkopy, vidličky, drapáky, úhlové košťa. Produkovali jsme asi 6 000 příloh ročně. Podle dva a půl roku jsme se pod vlastnictvím Bobcat prospívali. V srpnu 2002 se Quick Attase převzala na nové vlastnictví a nadále zažívá obrovský růst. V roce 2013 jsme otevřeli náš nejmodernější výrobní zařízení o rozloze 68 000 čtverečních. Náš tým pro výzkum a vývoj tvrdě pracuje na navrhování a vývoji mnoha dalších nových a inovativních kvalitních produktů v odvětví nástrojů pro připojení.

Připojte se k našemu seznamu pro oznámení o produktu a zvláštní úspory!

Žádný měsíční úrok po dobu 12 nebo 24 měsíců na nákupy 1000 nebo více s vaší kreditní kartou špičky. Za 12měsíční promo bude účtován poplatek za propagace 50 a za 24měsíční promo bude účtován poplatek za 150. Stejné měsíční platby požadované po dobu 12 nebo 24 měsíců.

Kvalifikační částka nákupu musí být na onereceiptu. Promo poplatky bude účtováno a zahrnuto do promo nákupu rozvahy do 50 za promo 12-18 měsíců; 150 pro promos 19 měsíců nebo delší. Vonontická úrok bude účtován za promo nákupní zůstatek, včetně poplatku za související s prací, a rovné měsíční platby jsou vyžadovány, dokud nebude promo vyplaceno v plné výši.Tyto platby se rovnají počáteční částku nákupu promo děleno počtem měsíců v promo období a zaokrouhleny až k dalšímu celému dolaru. TheSepayments může být vyšší než platby, které by byly vyžadovány, pokud by to nákup nekvalifikoval. Pravidelné podmínky účtu se vztahují na nákupy bez promo.Pro nové účty: Nákup APR je 26.99%. Minimální úrokový poplatek je 2.Stávající držitelé karet: Podívejte se na podmínky dohody o vaší kreditní kartě. S výhradou úvěrového zálohy.

Se sídlem v Alexandrii, MN 1-866-428-8224

Nový! 72 ”sekačka na řezání štětce na smyk (varianta pařezu)

Naše řezačky štětců jsou ideální přílohou pro tvrdé aplikace pro čištění. Řezačka je dodávána v šířce řezu 68 ″. Je vybaven 2 obousměrné čepele. Je vyžadován standardní tok 14-20 gpm. Jednoroční záruka nepokrývá čepele nebo hadice. Režim připojení : Informace o produktu Bob-Tach Celkově technické údaje

Celková šířka: 72.Celkově 4

Výška: 20.2 hloubka mísy: 5 palců

Minimální výška řezání: 2.5in

Řezací čepele: 2 Rychlost čepele: 120R/min

Volitelná upgrade na těžký pařez, čepele a šrouby pro 400

Dodatečné informace

S pařezovým svetrem, bez pařezového jumperu

Nový! Balíček s vysokým smyčkovým šnekem s 3 bity (5 stop dlouhý) 9 ”, 12”, 18 “

Nový! CID-střih stromů (rotující a nekorované možnosti)

Recenze Google

Je těžké získat dobré služby od mnoha společností. Plošiny 4 méně mají skvělý zákaznický servis! Jsou ochotni jít na míli navíc, aby se ujistili, že jste spokojeni. Jsou velmi dobře informováni o tom, co prodávají. A spousta připoutání k výběru. Už jsem si koupil dva, kbelík na drapák a sněhový pluh. V budoucnu od nich koupím více.

Ed se s ním bylo skvělé, koupil jsem si od něj pevný pahýl kbelík, když jsem poprvé začal svou firmu a byl to absolutní brutát pro velkou hodnotu. Nedávno jsem si koupil sekačku Prime Brush a nemohl jsem být spokojenější. Když mluvil s Edem diskutujícím o různých možnostech, byl velmi dobře informovaný a nápomocný, když mi pomohl vybrat tu pravou sekačku pro to, pro co ji používám. Měl jsem malý problém poprvé, když jsem ho použil, což skončilo jako malý úprava tlaku, a v sobotu odpoledne mi Ed vzal hovor a přiměl mě do kontaktu s majitelem hlavních příloh, abych vyřešil můj problém. Ten stejný víkend jsem měl 2 čepelí šrouby, velmi malý a běžný problém na sekačkách a Ed stál za tím a dostal mi nějaké nové šrouby, abych pokračoval. Bezpochyby si v budoucnu kupuji více antchtmentů od ED. 10/10 doporučit

Nakupuji přílohy od ED už několik let a on se o mě vždy postaral. Ed zná jeho připoutání a zajistí, aby se připoutanost, o kterou se zajímají. Ed má nejlepší výběr kolem s téměř každou přílohou, na kterou si vzpomenete. Díky svému obrovskému inventáři a velkým množstvím příloh je schopen nabídnout přílohy, aby vyhovovaly rozpočtu všech. Pokud chcete informovaný personál a skvělý zákaznický servis, pak nebudete pustit nakupování s rigs4less! Díky Ed a personálu!

Udělal spoustu výzkumu na broušení pařezu a rozhodl se koupit jeden, který bude poháněn mým smyčkovým římsem. Našel několik různých typů, které by fungovaly. Jedna společnost vytvořila typ, který vypadal komplikovanější než to, co bylo potřeba k rozdrcení pařezu s dalšími hydraulickými rameny a nezbytné 12V elektrické spojení. Také by muselo čekat 12 týdnů, než to získá, a zaplatit 400 za přepravu. Naštěstí provedl více výzkumu a našel soupravy 4 méně blízko domova. Zkoumali to, co nesli pro smykový pahýl, a zjistili, že ten, který nesou za velmi dobrou cenu, (o 50% méně), těžká povinnost a praktická bez extra hydraulických zbraní a elektřiny, takže v krátkých menších problémech se objeví. Po zakoupení a vyzkoušení souprav 4 méně mlýnek na pahýl to vystřelil pařezem na mém dvoře mnohem lépe, než jsem si myslel, že by to udělal. byl jsem ohromen! Dávám plošinám o 4 méně, mlýnek na pařezy a jejich webové stránky A hodnocení A. Dříve jsem kopal pařezy s rypadem a to už nebude. Sada náhradních zubů z plošin byla 1/3 cena ve srovnání s jinou společností, která prodávala vysoce cenově dostupnou plísni. Další plus s soupravami za méně je, že skladují mnoho příloh. Žádné čekání. Rozhodně bude v budoucnu znovu nakupovat z plošin o 4 méně.

Ed je vždy fantastický pro práci. Za posledních 6 měsíců jsem od něj koupil 6 příloh. Je to muž svého slova. Spravedlivé ceny. Služba je vždy špičková. Dokonce doručí za velmi rozumný poplatek. Důrazně je doporučuji každému, kdo hledá přílohy.

Kdybych mohl hodnotit soupravy o 4 méně vyšší než 5 hvězdiček bych! Vřele doporučuji soupravy o 4 méně pro všechny vaše potřeby přílohy nakladače. Ed je jedno peklo prodavače a on dává zákazníci potřebné jako první. Je velmi dobře informovaný v produktech, které prodává, a má mnoho různých možností připoutání pro malé až velké smyčkové nakladače. Můj kamarád s ním poprvé obchodoval a koupil kbelík na drapák a tak jsem se o nich dozvěděl a dnes jsem tam šel nahoru a koupil si nějaké velké vidlice palety a těžký pevný kbelík. Zatím nemohu být s oběma připoutáky potěšen, protože jsem je již dal do práce. Vrátím se na podzim pro kbelík na drapák, sněhový kbelík a možná i na sníh. Díky Ed a vašemu týmu úžasných zaměstnanců za skvělý zážitek. Pokračujte v vynikající práci! Justin Pietsch

Celý tým v Rigs4less je nejlepší, se kterým jsem kdy pracoval. Koupil jsem si od nich více připoutání a tam jsou znalosti a ochota jakýmkoli způsobem neslýchané. Velmi vysoce kvalitní vybavení také, obrovská rozmanitost pro začínajícího pro ostříleného profesionála. Ještě jednou děkuji a uvidíme se velmi brzy. Dave p.

Ed bylo úžasné se vypořádat s!! Pomáhá mi rozhodnout se o více přílohách, které jsem zakoupil za poslední rok. Všichni pracovali dokonale, velmi nápomocní a dobře informovaní. Chci také zmínit, že mají nejlepší ceny. Určitě bych toto podnikání doporučil a v budoucnu se vrátím. Díky Ed!!

Ed a chlapci odvedli fantastickou práci. Ed mi opravdu pomohl vyřešit některé problémy s obchodním vybavením. Nyní byl tlak na nákup pouze užitečného vstupu. Vřele bych je doporučil a vždy budu prvním místem, kde volám na přílohy. Skvělá skupina pracovitý přátelský personál.

Skvělá společnost. Spravedlivé ceny a kvalitní produkty! Koupil jsem si drapple od Eda dnes. Promluvte si s ním kolem 1 řekl, že uzavřel ve 2. Byl jsem hodinu a půl. Zůstal pro mě otevřený, abych přišel a vybral ten pravý, který pracuje pro můj stroj. Velmi šťastný. Díky Ed! Se vrátí pro více mých potřeb

Tito kluci znamenají podnikání. Ed se vás pokusí nastavit s tím, co je pro vás konkrétně pro vás.Jako výběr jsem řídil 2 hodiny a ospravedlňoval ho. Dorazil jsem trochu pozdě, ale ujistili se, že jsem odešel s tím, co jsem chtěl. Zastavte se u Dallas Resteraunt těsně po silnici 4 úžasný hamburger. Poté, co se připravíte s nějakou úsporou práce. Vybavit. ED má také po ruce možnosti, aby se ujistil, že získáte, co splňuje vaše požadavky.

Ed je velmi dobře informovaný a dostal mě do správných příloh pro smyk, který vlastní. Ceny byly pravdou, že zákaznický servis byl úžasný, koupil jsem pět připoutání od Ed a půjdu tam pro více díky moc!

Ed zná jeho věci. Velmi dobře informované o lyžích a přílohách. Trochu se obával váhy řezačky štětce, ale vzal jeho návrh. Úžasný stroj. Díky Ed. Se vrátí.

Ed v Rigs za méně bylo skvělé pracovat s. Koupil jsem si hlavní kořenovou draptu a, přílohu sekačky Prime. Obě tyto přílohy jsou absolutní zvířata!! Používáme přílohy většinou v extrémních podmínkách. Drží velmi pěkně. Nemohl být šťastnější. Slovo rady ‚. Nejprve si prohlédněte tyto lidi, než si koupíte od prodejce velkého jména. Ušetříte tisíce!!

Rigs4less je nejlepší. Zatím jsem si koupil šnekový a příložní desku, abych přizpůsobil svůj oštěp z mého traktoru na můj smyk. ED poskytuje skvělé znalosti produktu, největší inventář, který jsem viděl a je trpělivý a nápomocný, když přemýšlíte o svých možnostech. Jsou skvělé a já budu i nadále růst můj arzenál smykových řízenových příloh na Rigs4less.

Šel jsem vidět Eda, aby si koupil sekačku štětce, velmi profesionální, sekačka je skvělá! Mám mnoho dalších atatiků na nákup a Ed bude moje cesta ke všemu, co potřebuji, pokud jde o připevnění smykových vozovek. Vřele doporučuji!

Ed má vynikající a ještě lepší zákaznický servis. Loni na podzim jsem od něj koupil sekačku Flail a nakonec jsem poškodil hadici (sevřel ji) a špatně to uniklo. Neměl jsem čas se zastavit na nákup nové hadice až do tohoto podzimu a když jsem přišel, Ed popadl novou hadici z inventáře a řekl, že tento je na něm. Byl jsem ohromen. Nikdo nemá zákaznický servis jako Ed. Také dodám, že má na ST obrovský výběr příslušenství. Umístění Croix Falls, úžasné.

Tito kluci jsou skvělí! Koupil si drapák a Ed byl více než užitečný, když mě naložil a na silnici. Na jeho pozemku je tolik možností, není to ani vtipné. Dokonce navršil vzduch v mých pneumatikách, než jsem vyrazil na silnici. Díky Ed! Bylo mi potěšením s vámi obchodovat.

Ed bylo skvělé pracovat s. Za poslední 2 roky jsem od něj koupil několik (4) příloh. Dobré a skvělé služby. Sklonil se dozadu, aby mi dostal to, co jsem potřeboval, když to potřebuji. A dokonce otevřel obchod v neděli, abych mohl vyzvednout přílohu, kterou jsem potřeboval před začátkem pondělí. Jeho závazek k vynikajícímu zákaznickému servisu stojí nad každým dalším prodejcem, kterým jsem byl. Nebudu jít kamkoli jinde pro své smykové přílohy. Získal věrnost zákazníkům na celý život.

Ed je skvělé pracovat s ním. Měl jsem problém s hydraulickou hadicí na nové připojení a on mi pomohl. Nechal mi někoho doručit novou hadici, i když můj obchod je asi hodinu od něj. V budoucnu od něj určitě koupím více připoutání.

Dostal jsem zametač krabičky ve 15 hodin. uvědomil si, že hydraulické hadice mají zkratku pro můj nakladač JCB Skid nakladač. Volal Ed a do 4:30 měl v poště delší hadice. Skvělá služba, snadno se s nimi mluvit a zná jeho produkt.

Nedávno jsem si koupil přílohu po telefonu od Eda Hendricksona v Rigs 4 Less. Když jsem dorazil, abych vyzvedl přílohu, byla to přesně ta správná položka a Ed a jeho tým byli velmi zdatní, aby položku pečlivě dostali do mého kamionu a zajistili se dolů. Byli opatrní, rychlí a velmi profesionální. Vřele doporučuji tuto společnost a tým profesionálů.

Velmi nápomocný. Profesionální znalý. Ale co je nejdůležitější, jsou velmi rychlé a dobře komunikují. Jste včas aktualizováni. Tuto společnost určitě použije ve velmi blízké budoucnosti!

Ed mi pomohl, když jsem měl problém. Byl zdvořilý a velmi užitečný. Skvělé nabídky také. Vzal si čas, abych se ujistil, že mám to, co jsem potřeboval.

Pracoval s Edem, velmi užitečným a dobře informovaným. Byl hladký přechod a byl jsem velmi spokojen se svou zkušeností. Cena byla také velmi rozumná.

Volali soupravy 4 méně mimo craigslist přidat, hledali štěpkovací plošinu, Ed okamžitě odpověděl, okamžitě odpověděl na otázky a byl v současné době mimo Chipper, který jsem chtěl, ale nabídl mě, že mě na seznamu přijde další přicházející. Přišel o několik týdnů později, poslal to rychle! Se zdá být dobře postavený, přišel v zatraceně pěkném úhlu železné klece a to se živí, i když to není líné jako takové. Položka, kterou jsem si koupil, byla tmgwc42. Zaměstnanci mě informovali také o přepravě pokroku.

Můj táta nedávno koupil sekačku štětce s soupravami 4 méně, vč. Služba byla vynikající a další den jsme obdrželi sekačku. V blízké budoucnosti budeme nakupovat více vybavení pro naše podnikání, Hesseho terénní úpravy. Děkuji!

Děkuji Ed za skvělou službu. Za posledních deset měsíců jsem koupil tři kusy. Nic než skvělý zákaznický servis. Pro chlapa, jako jsem já, nevěděl moc o přílohách, pomohl jsi mi přes proces. Váš nový st. Umístění Croix Falls je pohodlné a vypadá skvěle.

snadno, vyčistěte, svou, cestu

Rammy Brush Cutter 120 pro ATV / UTV

Tato malá řezačka štětce ATV z Rammy je ohromně schopná řezačka štětců: může řezat stromy až do průměru 4 ″! To je šílené! A může být dokonce přeměněn na cílovou sekačku, aniž byste museli kupovat úplnou samostatnou přílohu. Když říkáme, že Rammy buduje kvalitní přílohy ATV, myslíme si, že tyto dvě noty jsou dobrým začátkem, aby to dokazovaly!

Hledám něco jiného, ​​ale tenhle se úplně nehodí?Připojte se k našemu seznamu adresátů pro týdenní aktualizace v inventáři!

Rammy Brush Cutter 120 Details

Rammy ATV Brush Cutter 120 je agilní a výkonná řezačka štětců, která je kompatibilní s většinou ATVS. Může řezat seno, trávu, keře a dokonce i stromy, které mají průměr až 4 palce. Díky tomu je řezačka štětce skvělým nástrojem pro všeobecnou údržbu na zahradě, údržbu stezek nebo dokonce vytváření nových stezek.

Tento stroj má také ochranný válec na spodní straně. Vzhledem k tomu, že řezačka štětce má tento ochranný válec, hmotnost stroje je na zemi místo vašeho ATV, zatímco vyčistíte kartáč. Dále pomáhá zabránit tomu, aby čepele řezačky štětce v jízdě do země.

Rammy ATV Brush Cutter 120 je také standardně přichází s sadou bočního posunu. Tato sada umožňuje posunout řezačku štětce 12.5 palců doleva nebo vpravo od středu.

Montáž

Rammy Brush Cutter se drží na ATV pomocí jeho univerzálního sněhového pluhy. Váš ATV však potřebuje naviják, aby zvýšil a snížil řezačku mezi sečením a přepravními pozicemi. Doporučujeme také použít na zadní stojan ATV asi 100 lb předřadníku, aby se vyrovnal přidanou hmotnost rammy.

Kromě toho můžete utáhnout přední pružiny (pokud je nastavitelné), stejně jako tlaky přední pneumatiky, aby pomohly zmírnit další hmotnost na zavěšení. Pokud má váš ATV měkké přední odpružení, měl by to prospěch z nainstalovaných těžkých pramenů nebo jarních vložek.

Jako vedlejší poznámka, ATV podporuje pouze váhu Rammy v přepravní poloze. Při sečení hmotnosti řezačky štětce je na zemi.

Konverzitní souprava sekačky na trávu

K dispozici je sada pro přeměnu sekačky na trávu pro řezačku Rammy Brush (Kit #74131290). Skládá se ze 3 nových lopatkových nábojů s řezacími čepelemi a sekcí přední sekačky s kolečkami kola.

Řezačka štětce a sekačka na trávu používají stejný rám, motor a přenos, takže ty nemusí být převedeny.

Rammy sekačky se vyrábějí ve Finsku a jsou vyráběny s ohledem na kvalitu a efektivitu. Jako řezačka štětce ATV v přední hoře se před sečením nesrovnáváte trávu nebo kartáč. To vám dává lepší a konzistentnější řez.

Nabízíme také sekačku Rammy ATV Lawn a Rammy ATV Flail Mower, která je navržena tak, aby zvládla různé úlohy.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o Rammy, můžete navštívit jejich stránky zde.

Požadavky na montáž

Chcete.li namontovat rammy připevnění k vašemu ATV nebo UTV, musíte mít naviják a pluh. Doporučujeme KFI MOUNTS.

Lodní doprava

Zásilky splněné z Wisconsinu.