STIHL MS 280 Jak rozlišit falešný. Jak se chránit před nákupem falešného

STIHL 180 Jak rozlišit falešný

STIHL MS660 Řetězová pila

Řetězové pily Stihl jsou velmi výhodné pro falešné. mají charakteristické barevné schéma. Řetězové pily STIHL jsou velmi prospěšné pro falešné. jsou drahé a mají autoritu mezi spotřebiteli. Motopila.RU vám představuje falešný, který pevně zaujal místo na ruském trhu. falešná řetězová pila Stihl MS660.

V tomto případě fungovalo standardní schéma: Vezměte řetězovou pilu s motorovou pilou 5200 a nalepte na ni vhodný štítek.

Falešná řetězová pila STIHL MS660 byla zaznamenána: jaro 2010, v závislosti na důvěryhodnosti příběhu a aroganci prodejce

Skutečná řetězová pila STIHL MS660 je v každém smyslu těžká. Váha více než 7 kilogramů. Síla více než 7 koňských sil. Lze použít v pilach, což znamená nepřetržitou práci po dlouhou dobu. Za únor 2011 to bylo možné stát asi 35 tisíc maloobchodníků.

Fake má stejné rozměry, váží totéž, ale odhadovaná síla je polovina tolik a asi těžká dlouhodobá práce nelze si ani pamatovat.

Oficiální reprezentativní kancelář STIHL vytvořila obrázky, na kterých můžete porovnat vzhled falešného a originálu.

Jak vidíte, tradiční model „5200“ a samodhezivní kousky papíru byly použity jako základ.

Ale ilustrace, které editoři Motopily.Ru shromážděné z reklam.

Standardní štítek. První řádek může být jakýkoli a to je to, že určuje „model“ a cena řetězové pily.

Můžeme říci, že máme velmi vysoce kvalitní falešný. připojená instrukce je navržena ve stylu tradiční STIHL pro řetězovou pilu. S největší pravděpodobností se jedná o výtisk této instrukce pro řetězovou pilu STIHL a nehodí se k padělání.

Je velmi nepřiměřené připojit skutečné pokyny pro falešnou řetězovou pilu, protože pila na obrázku nevypadá jako ta, která je pájena.

Tato sada je méně vysoká kvalita, ale upřímnější. falešná instrukce STIHL je připojena k falešné řetězec Stihl. Dokonce zobrazuje to samé, co kupující dostává.

Pro větší přesvědčivost je připojena kus papíru k nazvaném „Komoditní kontrola“, z níž vyplývá, že náklady na 35 tisíc byly zakoupeny v obchodě za 19 tisíc 500.

Pokud si myslíte, že tento prodejce čestně koupil pilu v obchodě a upřímně se mýlí ve svém původu, pak je to marné.

Zde je přesně stejná instrukce, ale bez připojené „Komoditní kontroly“.

„Check“ uzavřený nápis “vyrobený v Rusku“. Opravdu si myslíte, že osoba prodávající řetězovou pilu, na které je napsáno „vyrobeno v Německu“ a přikládá k ní pokyny s nápisem „vyrobené v Rusku“, neví, co přesně prodává?

Tyto vynalézavé příběhy jednají velmi dobře na těch, kteří chtějí získat skutečnou řetězovou pilu „skutečnou STIHL“ zdarma.

Ale buďme upřímní, prodejci tohoto odpadu, na rozdíl od jejich kupujících, nejsou vždy „hloupí kreténi, kteří přemýšlejí jen o prospěch“.

Koupit STIHL od oficiálního prodejce

Nejprve chceme upozornit na skutečnost, že produkty Andreas Stihl se prodávají pouze prostřednictvím oficiální sítě prodejců. V žádných bazarech, supermarketech, okresních silnicích, STIHL vybavení se neprodává.Oficiální prodejce musí mít certifikát a předložit jej na první žádost kupujícího. Také při nákupu motorových vozidel STIHL od oficiálního prodejce získáte záruční kartu Andreas Stihl, která označuje název produktu, sériové číslo, adresu a telefonní číslo servisního centra a také tiskem oficiálního prodejce.

Tato lidová moudrost dokonale zdůrazňuje situaci, kdy může osoba, která se odvolávala na pochybné prodejce motorových vozidel STIHL, klesat. Jeden z prvních důvodů pro kupujícího by měl být opatrný ohledně nízké ceny zboží. Souhlasím. Existuje jen málo dobrých strýců, kteří budou stát na okresní silnici a prodat řetězovou pilu stojící 1750 uah (cena od roku 2011) u oficiálního prodejce za 950 uah. Chceme také poznamenat, že nedávno padělky nebyly vždy nabízeny za velmi nízkou cenu. V mnoha případech se cena mírně liší od ceny originálu (50-100 UAH). Proto se snažíte ušetřit zanedbatelné množství, nemůžete získat vysoce kvalitní řetězovou pilu, ale odpadky, které se někde v garáži zabalí.

Jak rozlišit falešnou řetězovou pilu STIHL od originálu

Existuje několik faktorů, které vám umožňují určit původní tovární nástroj z „šedé“ pily během několika minut.

Balík

Falešné řetězové pily jsou zabaleny ve stejných krabicích jako originál. Většina nástrojů vytvořených řemeslným způsobem však má stejné číslo. Každý komoditní produkty STIHL samozřejmě má své vlastní identifikační číslo, které vám umožňuje sledovat zemi výroby, číslo strany a další informace.

Vzhled

Je to s důkladnou externí inspekcí, že můžete identifikovat falešný.

 • Zbytky z tiskové formy, nekvalitní obsazení plastu, absence článků o detailech-to jsou hlavní faktory, díky nimž byste měli odmítnout koupit takovou řetězovou pilu. Žádný výrobce nevydá takové produkty pro bezplatný prodej.
 • Na původním tlumiči tlumiče by mělo být logo společnosti a jeho tovární číslo vyřazeno.
 • Fake má více vybledlé barvy.
 • Na původním obálce palivové nádrže, stejně jako na šrouby na zadní straně kontejneru, se logo společnosti aplikuje.
 • Během montáže skutečné řetězové pily STIHL se používají šrouby hvězdy, zatímco falšování lze rozebrat konvenčním plochem nebo křížovou čepelí.

Komponenty

Pokud je ve vzhledu obtížné určit originalitu řetězové pily, měli byste pečlivě prozkoumat komponenty.

 • Pokud existuje vlastnická výuka, která se kvalitativně překládá do ruštiny, pak je to s největší pravděpodobností originál.
 • Pokud jsou na pneumatice pro mazání hvězd díry, je to určitě falešný.
 • Pokud jsou na ochranném krytu a balení řetězce loga společnosti, pak je pravděpodobně před vámi původní pila.
 • Pokud plastový kanystr jde spolu s pilou, pak je to 100% falešný. Původní nástroj je vybaven pouze šroubovákem a klíčem „svíčky“ s gravírováním společnosti.

Kromě toho je nepravděpodobné, že by nalezl nápis „vyrobený v Číně“.

Kolik stojí falešný stihl

Jakýkoli produkt s nízkou kvalitou nebo Frank Fake se rozdává v případě schopnosti vyjednávat cenovou značku a můžete zcela snížit až několik tisíc. Je pravda, je to nutné?

Fotografie padělků v Rusku Stihl

Července 2010 byly viděny falešné řetězové pily ve vesnici Sinyavino. Některé z těchto řetězových pilovačů „přišly“ do servisních workshopů STIHL.Jak se ukázalo, řetězové pily byly prodány po celém směru Vyborg pro region Leningrad a na odchodu města, z ruky a z automobilů přímo, bez šeků a dalších dokumentů, což je přímé porušení pravidel obchodu přijatá v naše země. Tato praxe je v tuto chvíli v Rusku docela populární. Falešní obchodníci se objevují najednou a nepracují ne více než jeden den, najdete je na přechodech, podél dálnice a na parkovištích poblíž velkých obchodů. Zpravidla se prodává stejný model řetězové pily, čínská produkce, pouze názvy modelu se rozlišují, pily jsou nabízeny za vědomě nízkou cenu, za kterou si nemůžete koupit skutečnou profesionální řetězovou pilu.

Výrazné rysy tohoto falešného:

 • Na falešné řetězové pile jsou označení ochranné známky STIHL a označení skutečného modelu MS 341.
 • Barevné schéma falešné řetězové pily je podobné stupni míchání s originálními barvami STIHL.
 • Nedostatek značení na pneumatice neodpovídá původnímu pneumatikám STIHL.
 • Tvar a design pneumatiky s otvorem pro stříkačku poháněné hvězdy neodpovídá původnímu pneumatikám STIHL.
 • Tvar samotné řetězové pily je také velmi drsný falešný, podobný pouze barvu. Neexistují žádné podobné části s původní řetězovou pilou STIHL MS 341, stejně jako s jinými řetězovými pilami STIHL.
 • Nálepka na víčku mechanismu ořezávání nesplňuje standardy, obsahuje místo výroby a podivné znamení RO v oválném.
 • Brzdová páka je opravena pouze na jedné straně, zatímco STIHL pily jsou opraveny na obou stranách a mají zvláštní tvar.
 • Ze strany řetězové hvězdy na víku je nálepka s technickými údaji, která se nenachází na původních pilách STIHL.
 • Na speciálně určených místech není číslo sériové řetězové pily.
 • Konstrukce spojky spojky neodpovídá původnímu spojkovému spojení STIHL.
 • Na falešné pile neexistují žádné speciální patentované kryty olejových a palivových nádrží, stejně jako na původních pilách.

To jsou pouze živé výrazné rysy, které jsou pro kupujícího pozoruhodné. „Nejhorší“ se uvnitř skrývá.

STIHL MS 250: Charakteristika

Někteří nazývají farmářskou pilu, další domov, ale charakteristiky modelu z něj činí univerzální „bojovník“ v různých úkolech. Vzhledem k přítomnosti řetězových pilovačů různých hlavních a ochranných systémů lze použít i pro začátečníky v tomto směru.

Kapacita 2 300 wattů prohlášená výrobcem poskytuje motoru objem 45 metrů krychlových. Cm. A síla 3, 1 koní. Toto je dobrý ukazatel, díky kterému je Stihl MS 250 docela produktivním zástupcem. Při 55 odkazech má pneumatika velikost 35 cm, deklarovaná tloušťka odkazů byla 1, 3 mm.

Lehkost je charakteristická pro přítomnost průměrné palivové nádrže 0, 47 litrů a olejové nádrže o 0, 2 litry. Celková hmotnost řetězové pily je 4, 6 kg. Stihl 250 má docela ideální charakteristiku ve vztahu k ceně.

Funkce STIHL MS 250

Výše bylo řečeno, že model má řadu užitečných systémů a funkcí, které zjednodušují práci s nástrojem. Hlavní anti.vibrační systém je tedy považován za hlavní, jehož úkolem je chránit uživatele a zjednodušit jeho práci s prodlouženým používáním. Neexistují žádné vibrace a řez stromů prochází bez zbytečného nepohodlí.

Z boku je nainstalováno speciální zařízení, které vám pomůže vytáhnout řetěz, aniž by se ho dotkl rukou. Konstrukce také zahrnuje pouze 1 páku, takže s jeho pomocnou kontrolou dochází rychle a pohodlně

 • Quickstop Brake. firemní německá brzda vám umožňuje rychle zastavit řetěz;
 • Automatické mazání emamatického řetězce. zvyšuje trvání práce a trvanlivost řetězové pily, snižuje spotřebu oleje.

Jaká je konfigurace

Viz také, jak odlišit původní iPhone 7 od falešných

Původní technika zahrnuje určitou sadu komponent.

Imitace nemá pokyny v ruštině. Některé komponenty s nízkou kvalitou.

Ale v padělcích zahrnuje naměřené nádoby pro lití paliva. V reálných řetězových pilech takový prvek chybí uvnitř krabice.

Jak odlišit originální stihl od falešného

Díky vysoké kvalitě a spolehlivosti řetězové pily STIHL se stali nepostradatelnými asistenty v domácnosti při sklizni palivového dříví a prořezávání stromů. Jak všichni víme, předstírají výhradně produkty, které jsou žádané. Padělky, kromě lákavé ceny, neodpovídají originálu v jejich vlastnostech a charakteristikách. Pokouší se zachránit, spotřebitel často platí dvakrát nebo dokonce třikrát a jeho technika mu nebude moci dlouho věrně sloužit. Jak odlišit společnost STIHL od falešných nebo kontrolních produktů? Všechny produkty STIHL se prodávají pouze prostřednictvím oficiálních prodejců společnosti. Oficiální prodejce musí mít takové osvědčení a je povinen jej předložit na první žádost:

Mnoho obchodů, trhů a jednotlivých společností nabízí neriginální náhradní díly pro produkty známých značek, včetně STIHL. Obvykle jsou prohlášeny za „stejně vysokou kvalitu, ale za nižší cenu“. Ve skutečnosti je tento přístup k náhradním dílům známý mnoha majitelům zahraničních automobilů. Existuje však zásadní rozdíl, o kterém noriginální obchodníci dávají přednost tichu. Společnosti vyrábějící zahradní motorické vybavení, na rozdíl od automobilových obav, neumožňují použití náhradních částí výrobců třetích stran. Všechny produkty STIHL, včetně malého náhradního dílu, podléhají důkladné kontrole kvality. Používání originálních náhradních dílů. Záruka na zachování kvality a vlastností produktu. Neriginální náhradní díly, stejně jako falešný olej. Základ pro zrušení záruky. Zároveň spotřebitel ve skutečnosti ztrácí samotnou techniku ​​STIHL.

Vlevo na fotografii falešná řetězová pila STIHL MS180 s černým tlumičem. Neexistuje žádná nálepka se sériovým číslem:

Odlévání válce s nízkou kvalitou na falešný řetězová pila STIHL MS180:

Poškozené sériové číslo. Znamení pašovaného zboží:

Originální STIHL MS180 a falešný z EMA:

Hrubý falešný s nálepkou STIHL MS 440:

Důležitým rysem původních řetězových pilovačů Stihl: Reliéf Black Inscription Stihl na obálce řetězové hvězdy. STIHL nikdy nepoužívá nálepky s nízkou kvalitou k aplikaci značky a modelu:

stihl, rozlišit, falešný, chránit

Závěrem si přečtěte, jak rozlišit původní obvody a olej pro STIHL

Pily vyžadují včasnou údržbu. Je vhodné používat originální olej a původní řetězy.

Kliknutím zvýšíte (otevřete se v novém okně).

Původní řetězec je obtížnější odlišit od falešných, použijte oficiální informace výrobce:

A malé video porovnání originálních řetězců s falešnými:

stihl, rozlišit, falešný, chránit

Proč si koupit originální pilu, pokud se faleš téměř neliší? Původní pila bude trvat mnoho let, původní náhradní díly jsou vhodné, je přítomna podpora a podpora výrobce. Nejdůležitější však je, že všechny původní pily jsou testovány a splňují všechna bezpečnostní pravidla.

Vzhledem k obrovskému přílivu padělků je lepší koupit pily STIHL od oficiálních zástupců společnosti, na seznam prodejců si můžete prohlédnout na webových stránkách společnosti. seznam prodejců.