Stojí za to, aby to zastřihovače pro chůze. Procházka za zastřihovači plevelů

Nejlepší procházka za řetězové oříznutí z roku 2023

Procházka za řetězové oříznutí jsou odolné výrobky pro péči o trávník, které jsou jako push sekačky. Jsou poháněny výkonnými motory a mají širší řezací řádek. Výsledkem je, že jsou ideální pro profesionální krajiny a dvorek, které jsou přes jeden akr a proříznou hustou plevele nebo vysokou trávu.

Menší oříznutí jsou k dispozici také pro menší prostory a jsou kompaktnější pro snadné skladování.

Jedinou škodou těchto typů ořízků je, že jsou méně univerzální než plevel Whacker. Na dvoře však pracují výjimečně dobře s tvrdými terény, vysokými plevelemi nebo silnou trávou.

 • Design nejvyšší úrovně
 • Ruční rukojeť proti vibraci
 • Kompaktní
 • V souladu s carb
 • Certifikováno EPA
 • Plyn
 • Ekologicky přátelský
 • 150 cc motor
 • 22 ”řezání řádek
 • Snadné použití
 • Větší motor
 • Bez námahy manévrovat
 • Skládací rukojeť
 • 159 CC 4-cykl plynový motor
 • 22 ”řezání řádek
 • Skvělé při těžce řezání oblastí
 • Lehká váha
 • Skvělé pro kartáč
 • 2-1 Design- Jedná se o zastřihovač a sekačka
 • Odolný rám
 • Palivově efektivní
 • 4-cykl plynový motor o délce 4-cyklů
 • Snížené vibrace
 • Motor bez zabití
 • Skvělé pro rychle rostoucí štětec a plevele

Black Decker MTC220 Trimmer

Trimmer Black Decker MTC220 je velmi univerzální a kompaktní. Je velmi ekologický a funguje jako sekačka i Edger.Tento oříznutí obsahuje design 3 v 1. Snadno se přizpůsobí různým výškám a je kompatibilní s mnoha dalšími bateriemi Black Decker 20 V. Má také automatický zdroj linky.

Drží náboj pětkrát delší než 18 V nikad baterie, které jsou běžné u podobných ořízků. Funguje to skvěle na kopcích a hrudních trávnících.

Pokud jde o skladování, je to velmi kompaktní a má malou stopu.

Stejně vynikající jako tento zastřihovač není skvělý pro velké dvorek a automatický podavač má sklon k zaseknutí.

Southland Outdoor

Clamovač kol STRESKOVANCE STRESKOVÝ STREČNOSTI SOUTHLAND OUTDOOR VENTOOR má hlavu ozdoby 20-30 °, která vám umožní pohodlně oříznout podél plotu nebo zdi v přímé linii. Navíc obsahuje zkosení hlavy 5-10 °, aby se rozřezalo přesné okraje podél překážek na podél dvorního. Řetězec zastřihovače na palubě umožňuje uživatelům udržovat přínosy po ruce pro případ, že dojdou. Má také průvodce délkou řetězce, což zajišťuje, že uživatelé pokaždé získávají správnou délku řetězce.

Výška řezání je plně nastavitelná a je dodávána s ergonomickou smyčkou. Tento zastřihovač má menší únavu uživatele.

Tento zastřihovač je dodáván se dvěma přílohy pro šetření prostoru. Jeden změní zastřihovač na kolovou Ergero. Obě přílohy se prodávají samostatně.

Uživatelé si tento produkt užívají celkově. Jedinou zmíněnou nevýhodou je, že řetězec se rozpadl příliš snadno a pro vyšší lidi byl zastřihovač příliš krátký.

Kadet mláďata

Kadet mláďata je zastřihovač plynového řetězce 159 ccm. Tento zastřihovač umožňuje uživatelům oříznout se kolem příspěvků, linek plotu a kolem většiny objektů na zahradě.

Tento zastřihovač plynu má na výběr ze sedmi výšin (od 1.75 až čtyři palce), díky čemuž je velmi univerzální. Systém anti-hlavy znamená, že uživatelé nebudou muset před spuštěním motor připravit motor. Všichni uživatelé musí jej ovládat, aby drželi držadlo, zašroubovali polohu a odešli.

Paluba je dobře vyráběná a rezistentní na rzi. Dodává se s tříletou zárukou na motor a podvozek.

Tento zastřihovač je však obtížné manévrovat na strmých svazích. Jeho váha je příliš těžká a vytváří bezpečnostní obavy. Také, pokud je úhel příliš strmý, olej nebude proudit do motoru, což by mohlo za následek zabavení motoru.

Pokud uživatel stříhá strmý svah, nařízněte horizontálně (na rozdíl od svisle) přes svah. Neřezávejte příliš rychle.

Pokud hledáte procházku za zastřihovačem, pravděpodobně si uvědomíte, že přicházejí s různými funkcemi. Ten, který nejlépe funguje pro dvorek každého spotřebitele, závisí na několika faktorech.

Velikost dvora určí, jak velký zastřihovač potřebujete a síla. Jaký je terén? Některé sekačky jsou vytvořeny pro tvrdší terény, které vyžadují řezačku nebo jedlík plevelů, zatímco jiné jsou více pro každodenní údržbu vysoké trávy.

Dále zvažte, jaké objekty musíte oříznout. Yardy s jedinečnými dekorativními kroky, cesty nebo zakřiveným ořezáváním budou vyžadovat jiný zastřihovač s přesností. Pokud je dvůr základní a jednoduchý, pak levnější zastřihovač může vykonávat přiměřenou práci. Celkově vyhledejte zastřihovač strun s pohodlím a snadným manévrováním.

Věci, které je třeba zvážit

Vyberte zastřihovač kol, který je dostatečně silný, aby zvládl nejtěžší štětec, který roste na vašem dvorku. Vysoce kvalitní oříznutí vyžadují menší údržbu. I když zpočátku mohou stát více, z dlouhodobého hlediska jsou nákladově efektivní, protože je nebudete muset nahrazovat tak rychle a náklady na údržbu jsou nízké.

Velikost dvora

Vezměte na vědomí terén vašeho dvora a velikosti. Na základě toho se rozhodněte, zda potřebujete vysoce výkonný zastřihovač pro chůze nebo ten, který je lehčí. Lehčí modely se budou zabývat pouze příležitostným růstem plevelů, což může být vhodné, pokud máte malý byt nebo žijete v bytě.

Zvažte množství úložiště

Je skvělé mít výkonný špičkový zastřihovač. Pokud však nemáte prostor pro jeho uložení, stane se noční můrou.

Zvažte, kde budete ukládat svůj nákup. Pokud je prostor omezený, vyberte si zastřihovač kol se sklopnou rukojetí, protože má snadnou menší stopu a kompakt.

Ergonomie a pohodlí

Ergonomický postroj můžete nainstalovat na zastřihovač procházky, aby byl pohodlnější, efektivnější a snadnější využíval. Někteří oříznutí přicházejí s touto možností. Zarovnejte řídítka zastřihovače řetězce proti hřídeli, aby se zabránilo napětí zad.

Přidejte polstrování, abyste minimalizovali účinky vibrací. Některé modely jsou vybaveny funkcí tlumení vibrací.

Stojí za to, aby to zastřihovače pro chůze?

Nedávno jsem navštívil Home Depot a díval jsem se na jejich výběr zastřihovačů pro chůzi. Miluji myšlenku tlačit zastřihovač strun na kolech místo toho, abych se dostal do zadku z odtahování kolem mého 2-akrového yardu. Otázkou však je, zda stojí za to zaplatit za toto pohodlí. Udělal jsem hodně výzkumu a mluvil jsem s několika odborníky na průmysl a tady jsem se naučil.

Ořízkové stromy pro chůzi za to stojí za to, pokud máte velkou vlastnost s drsným nebo nerovnoměrným terénem. Důvodem je skutečnost, že jsou efektivní na nerovném půdě a mohou pokrýt až o 35% více půdy než alternativy. Jsou také na zádech jednodušší než tradiční oříznutí strun, protože těžiště je na kolech.

Pokračujte ve čtení a dozvíte se podrobně více o zastřihovačích strun pro chůzi, včetně toho, kdy jsou potřeba, na co se používají a jak jsou poháněny. Na konci tohoto článku byste měli mít jasný náznak toho, jaký druh zastřihovače strun budete potřebovat k řešení plevelů na svém majetku.

Podívejte se na Dynatrap Mosquito Flying Insect Trap. zabíjí komáři, mouchy, vosy, kozán, další létající hmyz. chrání až 1/2 akr (odkaz na Amazon).

K čemu je zastřihovač pro chůzi?

Také známé jako oříznutí řetězců kol, zastřihovače pro chůze a řetězec mají velká kola připojená k robustním zastřihovačům a rámečkem procházky. Obvykle je uvidíte na prodej v zahradních centrech, ačkoli mnoho lidí neví, pro co se používá zastřihovač pro chůze?

Ořízkové stromy pro chůzi a vegetace se používají pro čištění plevelů a vegetace z velkých vlastností s hrubým terénem. Velká kola umožňují zastřihovači strun snadno projít skalnatým nebo nerovnoměrným zemí, zatímco oříznutí strun připojených k rámu odstraňují nežádoucí rostliny.

Trimmers řetězec procházky pokrývají mnohem větší plochu než ruční alternativy. Výsledkem je, že lidé s velkými zelenými plochami, které vyžadují oříznutí.

Trammer pro chůzi a zaříznutí je dražší volbou než typický kapesní zastřihovač. Handheld Trimmers jsou však vhodné pouze pro malé pracovní místa a ne velké plochy nebo drsný terén. Proto by majitelé domů se spoustou půdy nebo nerovnoměrné půdy měli platit příplatek za zastřihovač pro chůzi a zaříznutí (zdroj).

Jsou oříznutí strun pro chůze, které se pohánějí?

Trikovací stromy pro Walk-Behind d jsou již časově úsporným a pohodlným produktem kvůli jejich schopnosti pokrýt hrubou půdu a přidané pokrytí ve srovnání s zaříznutím ručního řetězce. Někteří lidé však nemohou kolem svého majetku tlačit těžký zastřihovač; Co by měli dělat?

Trimmery strun pro chůze přicházejí v různých znacích a modelech, přičemž někteří výrobci produkují možnosti s vlastním pohonem. Samotný zastřihovač s řetězcem nebude vyžadovat těžký tlak; Místo toho stisknete páku nebo tlačítko, které způsobí, že se stroj přesune, s malou nebo žádnou potřebnou silou.

Self-poháněné zastřihovače strun pro chůzi umožňují uživatelům bez námahy vyčistit plevele z jejich majetku, bez ohledu na jejich věk a atletické schopnosti. Ořízkové oříznutí s vlastním pohonem také umožňují od vás minimální fyzické úsilí a přitom stále produkují dobře udržovanou zahradu nebo trávník.

Zatímco některé modely zastřihovačů strun pro chůzi jsou poháněny, jiné ne. Proto má smysl zkontrolovat s výrobcem o funkcích obsažených v zastřihovači strun pro chůzi před nákupem. Ve většině zahradních center nebo online maloobchodníků můžete snadno najít zastřihovače strun pro chůzi s vlastním pohonem.

Kdy jsou potřeba zastřihovače strun pro chůze?

Různé úlohy vyžadují různé nástroje, když zahradničíte. Například, aby byla tráva na golfovém hřišti zapotřebí, je třeba jezdit na trávě nebo traktoru, zatímco zastřihovač může stačit pro menší prostor. Kdy je tedy pro práci vyžadován zastřihovač procházek?

Pro odstranění plevelů a vegetace z významnějších vlastností jsou potřebné oříznutí strun pro chůzi, zejména pokud je země drsná nebo nerovnoměrná. Jsou efektivní při odstraňování plevelů z těžko přístupných míst a mohou to udělat působivě.

U malých úloh, jako je odstranění plevelů z okraje chodníku, jsou oříznutí strun pro chůze zbytečné. Menší zastřihovač ručních řetězců může tento úkol snadno splnit a je mnohem dostupnější na nákup.

Podobně, pokud máte 10 akrů (4.05 ha) půdy k údržbě, zastřihovač pro chůzi a procházky bude pravděpodobně příliš malý a pomalý. Výsledkem je, že můžete strávit hodiny na konci a vidět malý pokrok. Místo větších pracovních míst byste měli prospěch z většího trávníku.

Pro významnější obytné nemovitosti je vyžadováno oříznutí procházky, zejména pokud mají tvrdé plevele a drsný terén, protože jsou v těchto podmínkách efektivní a efektivní. Pokud vaše nemovitost není nijak zvlášť velká nebo malá, mohou být jiné alternativy vhodnější než zastřihovač pro chůze.

Doporučené zastřihovače strun

Pokud chcete vlastnit vlastního zastřihovače procházky, zde je několik možností, které je třeba zvážit.

 • Southland Outdoor Energed Equipment Wheeled String Trimmer (odkaz na Amazon) je všestranná a cenově dostupná procházka za zastřihovačem řetězce. Tento model je ideální pro významnější vlastnosti, protože stroj je lehký a vysoce efektivní. Produkt je k dispozici v černé i červené barvě.
 • Swisher 4.4 HP String Trimmer (odkaz na Amazon) je další fantastickou možností pro významnější vlastnosti s tvrdými plevelem. Tento zastřihovač je vybaven velkými koly pro snadné použití přes hrubý terén a výkonný motor. Je to docela cena, i když existuje jedna nevýhoda. jeho váha. Tento produkt váží přes 80 liber (36.29 kg).
 • Legend Force 22 palce (odkaz na Home Depot). Tento stroj o 173 ccm spustí čtyřtaktní motor a má 5 nastavení pro nastavitelné polohy výšky při ořezávání.

Poslední myšlenky

Trammer pro chůzi-abround je užitečná investice pro každého, kdo vlastní větší nemovitost nebo pro kohokoli s plevelem rostoucí na drsném terénu. Trimmers řetězec procházky zakrývají výrazně více půdy než ruční alternativy. Výsledkem je, že můžete rychle vyčistit velkou plochu plevelů s malým úsilím.

Ořimečky pro chůzi-adbrind jsou také vybaveny velkými koly, ideální pro křížení nerovnoměrné země a výkonné oříznutí strun, které snadno proříznou tvrdohlavými plevelem. Pokud vlastníte velkou nemovitost s tvrdohlavými plevelemi, můžete ušetřit spoustu času a potíže s oříznutím řetězce.

Doporučené čtení:

Willie píše o malých opravách motoru, terénní úpravy a péči o trávník. Téměř 10 let vlastnil profesionální podnikání v oblasti péče o trávník v Alabamě.

Walk Better String Trimmers. Co definuje nejlepší oříznutí

Věřím, že mnoho lidí má vášeň pro zahradnictví, ale nesprávný výběr pracovních nástrojů ztěžuje dosažení požadovaných výsledků. S obrovskou zkušeností, kterou jsem pracoval v zahradnické společnosti, jsem se usadil na výběr, abych se podělil o své myšlenky na nejlepší společníky za zahradnictví. Připravil jsem tedy podrobný přehled o 5 nejlepších ořízcích plevelů pro chůzi dostupný na trhu, takže tento článek můžete použít jako průvodce k zakoupení správného nástroje. K dispozici je také přehled přenosného benzínového zastřihovače. Nejprve se však podívejme na hlavní rysy zastřihovačů strun, také označovaných jako Walk za jedlíky plevelů a kovové oříznutí čepele. Oba jsou na základě:

 • Použitá hrana

Nejlepší procházka za řetězové ořízky používá jako nástroj pro řezání linie monofilamentu vyrobenou z nylonového materiálu. Otočí se vysokou rychlostí, což usnadňuje nasekání trávy a plevele. Trammer Blade nasazuje plastovou nebo kovovou čepel, která osciluje při vysokých rychlostech pro snadné řezání.

Takové nástroje fungují hlavně na plynu nebo elektřině k zapnutí. Trimmery poháněné plynem se mohou zdát těžké, zatímco elektrické mohou být nabité a pracovat na bateriích. Trimmers, kteří používají plyn, však mají tendenci být v tvrdých úkolech efektivnější než jejich elektronické společníky.

Kovové i řetězové oříznutí přicházejí v různých návrzích, aby se vešly do vašeho plánu. Mnoho z nich je na kolech, což je usnadňuje tlačení a řezání trávy v chodnících nebo otevřených polích. Obsahují dlouhou rukojeť, která je pohodlná tlačit, aniž by musela ohýbat koleno. Ořízliče jsou hlavně lehké, aby vám pomohly přenést je do jakékoli části vaší zahrady. Jsou zvednuty několik centimetrů od země pro ochranu před zasažením hornin, což by způsobilo, že řezací nástroj bude tupý.

Eater pro plevel s tlakem je efektivní na místech, kde nebude možné používat tak velké předměty jako Lawnmowers. Vystřihovač strun může řezat kolem kamenů nebo stromů, aniž by v tomto procesu způsobil zničení nebo poškození rostlin. Mají malé velikosti a přizpůsobí se kolem ostrých pokynů. Trimmery čepele jsou účinnější na velkých otevřených polích.

Linie monofilamentu se pohybuje extrémní rychlostí. Je efektivní, přesto je tenký, a proto je náchylnější k poškození. Linka má kratší životnost, ale je účinnější v malých oblastech. Ořízkové čepele se po zasažení tvrdého objektu snadno znovu zaostřují. Ačkoli plastové čepele se rychle opotřebované, jsou velmi snadno opravit. Takové oříznutí čepele můžete použít, když potřebujete pomoc s odkládáním nějakého hustého listí.

Nyní, že jsme prošli výraznými rysy různých travních ořízků, přejděte k recenzi. Zde je jedenáct nástrojů, které vám mohou pomoci při péči o váš trávník.

Top 10 procházek za recenzemi zastřihovače

Před provedením nákupu s ohledem na hlavní faktory různých plevelů se podívejme na jednu z nejlepších dostupných možností. Náklady, trvanlivost, efektivita v používání a vysvětlení procesu údržby vám pomohou vypořádat se s volbou, která odpovídá vašim potřebám. Procházka za recenzemi zastřihovače je vytvořeno na základě mých zkušeností s manipulací s těmito nástroji.

Specifikace:

 • Zdroj energie: plynový motor 140cc OHV
 • Průměr řezání: 22 palců
 • Uživatelsky přívětivý: Off-Set Trimmer Head, skládací rukojeť
 • Linka Trimmer: 0.155 ”
 • Kola: 14palcová míč nesoucí

Push Weed Eaters je další produkt BlackDecker na vašem seznamu. Mohu doporučit širokou škálu zastřihovačů od této společnosti jednoduše proto, že jsem ji zkontroloval a věřím jim úplně. Tento model běží na plyn a je dobrý pro tvrdé oblasti s plevelem a trávou. Má dvě 14palcová kola, která snadno pohybují tento model 78 liber. Šířka řezání je 22 palců.

Pokud se na model pozorně podíváte, všimnete si jedinečného tvaru s křivkami, které jsou užitečné pro vaše květinové záhony a ploty. Pokud máte na trávníku těžko dostupné oblasti, budete vděční za odkupovanou hlavu tohoto modelu. Průměr linie zastřihovače je 0.155 palců.

Co je zahrnuto:

Snažil jsem se změnit řezací řetězec na tomto modelu a bylo to velmi jednoduché. Pokud jde o váhu, musím říci, že to nebudete cítit s koly. Přesto je lepší vyhnout se skalnatým silnicím. Chcete.li spustit motor, potřebujete pouze jeden tah. Musíte také spojit obě držadla. Jakmile necháte kliky jít, stroj se zastaví. Je to jednoduché a nevyžaduje další úsilí.

 • Perfektní tvar pro květinové záhony
 • START RICOL
 • Napájecí motor
 • Šířka rozřezání 22 palců
 • Spolehlivá kola

Specifikace:

 • Zdroj energie: plynový motor 159cc OHV
 • Průměr řezání: 22 palců
 • Uživatelsky přívětivý: Off-Set Trimmer Head, skládací rukojeť
 • Linka Trimmer: 0.155 ”
 • Kola: 14palcová míč nesoucí

Samotný řetězový zastřihovač vytvořil řemeslník, americký vývojář Power Tools se sídlem. Společnost byla založena téměř před stoletím. Od té doby poskytují jednoduché použití nástrojů s inovativními technologiemi. Doporučuji jejich výrobky všem amatérům a profesionálům.

Toto je sekačka na plyn-poháněná procházka s motorem 4-cyklu a 78.Hmotnost o 7 liber. Zatímco tento model je o něco těžší než mnoho produktů na seznamu, nikdy nekroušená dvě kola 14 palců se hodí. Šířka řezání je 22 palců a můžete oříznout oblast kolem vaší zahrady, plotů a květinových záhonů.

Rukojeť je mírně ohnutá a skládá se. Umožňuje vám udržet sekačku v úložišti poté, co skončíte s trávníkem. Linie oříznutí je 0.Průměr 155 palců. Sekačka má automatickou sytič. Balíček je dodáván s olejem umístěným do samostatného sáčku.

Co je zahrnuto:

 • Zahrnuje: 1 x Craftsman 159cc 4-cykl plyn poháněný chůze a vysoce kola zastřihovače-22palcová sekačka pro péči o trávník, černá

Snažil jsem se změnit řezací řetězec na tomto modelu a bylo to velmi jednoduché. Pokud jde o váhu, musím říci, že to nebudete cítit s koly. Přesto je lepší vyhnout se skalnatým silnicím. Chcete.li spustit motor, potřebujete pouze jeden tah. Musíte také spojit obě držadla. Jakmile necháte kliky jít, stroj se zastaví. Je to jednoduché a nevyžaduje další úsilí.

 • Výkonný motor 4 cyklů
 • Dodává se s pytlem oleje
 • Kola jsou užitečná
 • Rukojeť je mírně ohnutá a pohodlná
 • Spolehlivý vývojář

Specifikace:

 • Zdroj energie: 163cc 4-cyklus briggs Stratton Engine
 • Průměr řezání: 22 palců
 • Uživatelsky přívětivé: Nastavení správcovny bez nástrojů
 • Linka Trimmer: 0.155 ”
 • Kola: 14 palců

Zemětřesení nabízí pro vaši zahradu širokou škálu napájecího zařízení. Společnost byla založena v roce 1960. Začali z malého obchodu ve Wisconsinu a nyní jsou populární po celém světě. Tato sekačka zastřihovače s vlastním pohonem běží na plyn a obsahuje 163cc 4-cyklus briggs a Stratton Engine uvnitř. Řezá plevele i kartáč. Doporučuji tento pro těžké případy.

Protože váží 60 liber, věřím, že je to jeden z nejlehčíjších modelů na mém seznamu. S 14palcovými pevnými koly se rychle pohybuje kolem vašeho území. Ocelová paluba je spolehlivá a odolná. Můžete pracovat celé hodiny pomocí Trimmer. Má nízkou úroveň vibrací. Šíření řezání nylonové linie je 22 palců.

Co je zahrnuto:

Můžete pracovat s knoflíky řídítek, vše, co potřebujete, je naplnit je předem. Nástroj je dodáván se startovacími strunami a motorovým olejem. Má 5letou záruku a 2 roky omezené motorové služby, kterou můžete obdržet v USA. Další funkcí, kterou jsem si všiml, pracuje s tímto zastřihovačem, je to, že je ve srovnání s jinými modely tichý. A zatímco vám tento model nabízí uvolnění rotující řetězové hlavy, zatímco je motor stále zapnutý, doporučuji vám to vypnout předem, takže byste se neublížili a byli bezpečnější. Nezanedbávejte základní bezpečnostní pravidla pracující s takovými mocnými motory.

 • Lehký ve srovnání s jinými oříznutími
 • Tichý
 • Nikdy plochá kola 14 palců
 • Jednoduché začít
 • Konkurenční cena

Specifikace:

 • Zdroj napájení: 144cc 4 zdvih s jedním válcem OHV plynový motor
 • Průměr řezání: 21 “
 • Uživatelsky přívětivý: Skládací rukojeť s 3-pozicí
 • Linka Trimmer: 0.12 “
 • Kola: 13,5 “

Značka Superhandy nabízí různé elektrické nástroje pro domov a zahradu. Tato sekačka je ergonomická, s funkcí absorpce šoků, která odstraňuje vibrace a usnadňuje řezání trávy v krátkém časovém období. Pracujete v pohodlí a převalujete model kolem.

Má 4-přítakové válce na plynu. Maximální výkon, který dosáhne, je 2.5kw. Pokud chcete pochopit, zda to stačí pro váš trávník, představte si sílu jednoduchých kapesních ořízků vynásobených 5krát. Rychlost rotace oříznutí je 3600 rpms.

Řezací řádek zastřihovače je 21 palců, což je efektivní, pokud potřebujete řezat velké oblasti plevelů. Je to jednodílná pevná konstrukce, která může přežít keře a keře. Doporučuji použít její sílu k řezání vysoké trávy, trávníku, polního štětce a těžké úrovně plevelů v zahradě.

Co je zahrnuto:

Tento produkt běží na oktanově bezolovnatém 87 benzínu s kapacitou 0.5 litrů maximum. Doporučuji udržet tento stroj ve stodole nebo skladování daleko od vlhkosti. Tento produkt je také certifikován EPA. A nezapomeňte nosit ochranné rukavice a brýle během práce, aby vaše oči a ruce v bezpečí. Motor má neuvěřitelnou sílu a může fungovat příliš rychle pro nepřipravené uživatele. Naučte se, jak to navigovat, než se dostanete poblíž květinových záhonů.

 • Téměř žádné vibrace
 • Ergonomická rukojeť
 • Jednoduché navigace
 • Vysoce kvalitní materiály
 • Střihová cesta 21 palců

Specifikace:

Tento push plevel jedlík je poháněn plynem. Je vyroben pro řezání dlouhé a tvrdé trávy nebo plevele. Stroj je dobře umístěn ze země, aby se pohyby usnadnily a snižovaly. Je to další skvělý kolový plevel jedlík, který lze pohodlně pohybovat po skalnaté nebo kopcovité oblasti.

Mnoho lidí se obává, že používání zastřihovače s plynem je bude stát jmění v cenách údržby a pohonných hmot. Tento stroj byl však vyroben tak, aby efektivně šetřil spotřebu paliva a maximalizoval služby, které je postaveno k provádění. Zde nejsou žádné zvláštní požadavky na baterii.

Navíc zařízení přichází s uživatelskou příručkou pro kohokoli, kdo ji nikdy předtím nepoužil. Pokud jde o mě, nikdy jsem s tímto nástrojem nezažil žádný problém, protože jeho doplňování a údržbu paliva lze provést v whiz.

Některé vysoké keře v pozemku, které jsem získal, nebylo možné snížit pomocí trávníku. V té době můj přítel doporučil tento produkt. I když to bylo docela drahé, sklízel jsem značný kus výhod přesahující částku, kterou jsem zaplatil.

Široký průměr řezání pomáhá usnadnit velký úkol a vyžaduje jen zlomek vašeho času. Toto je zastřihovač strun, který můžete použít v těžko přístupné oblasti. Tento nástroj je dostatečně velký, aby snížil všechny plevele a dostatečně pohodlný, aby je zvládl.

To znamená, že bych chtěl poukázat na hlavní nevýhodu tohoto užitečného vybavení. Neschopnost upravit držadla je efektivní pouze používat lidé v určité výšce. Měl jsem štěstí, že tento nástroj byl zápasem mé výšky, ale raději bych nastavitelná rukojeť, aby mohl každý použít tento push plevel jedlí. Kdokoli vyšší než 70 palců může zažít nejjednodušší řezání plevelů, protože by namáhal pomocí nástroje.

Co je zahrnuto:

 • 1 x Remington RM1159 159cc 4-cykl plyn poháněný Walk-Behind High-Coyled String Trimmer-22-palcový oříznutí sekačky pro péči o trávník, černá

Pro kohokoli, jehož výška odpovídá držadlům, je používání nástroje nejen rychlé, ale také příjemné. Dvě kola stroje jsou vysoká a tenká, aby se zajistilo, že na cestě nenecháváte žádné plevele. Náklady jsou vysoké, ale služba zaplacená za překročení ceny.

 • Odolný
 • Palivově efektivní
 • Použitelné pro použití ve velkých trávnících
 • Výkonný motor

Specifikace:

 • Zdroj napájení: 150 cc OHV motor s 5.Točivý moment 75 ft lb
 • Průměr řezání: 22 palců
 • Uživatelsky přívětivý: skládací rukojeť
 • Linka Trimmer: 0.155 ”
 • Kola: 12 palců

Tento Southland SWFT15022 má motor 150 ccm, který se má snadno a efektivně vypořádat se všemi typy trávy. Má několik užitečných funkcí, jako je rozřezaný řádek 22 palců, který vám umožní stříhat trávu na kořeny. Má neobvyklou funkci skákání a výkonný motor, který stačí k oříznutí trávníku dobré velikosti.

Co je zahrnuto:

Southland Edger má tři kola: dvě vzadu, jedna vpředu. Tato 12palcová kola poskytují zvýšenou manévrovatelnost a snadné použití. Jeho motor 150 ccm je pravděpodobně nejvýkonnějším motorem, jaký jsem kdy viděl, ale je také trochu vážný. Nástroj Southland je také vybaven antivibrační skládací rukojetí pro pohodlný proces sečení. Je to pěkná a cenově dostupná možnost sekačky na trávu. Všestranný design a seznam použitelných funkcí snadno zlepší tento nástroj jednou z nejlepších možností zastřihovače procházky, které si můžete koupit.

Specifikace:

 • Zdroj energie: 150cc Viper Engine
 • Průměr řezání: 22 palců
 • Uživatelsky přívětivý: skládací rukojeť
 • Linka Trimmer: 0.155 ”
 • Kola: 14 palců

Tento bezdrátový zastřihovač a sekačka na trávu zpracovává váš dvůr, trávník nebo jakoukoli jinou zarostlou oblast. Čtyřkruh originální motor 150 ccm je jednou z hlavních výhod tohoto výkonného nástroje. Model je vybaven ocelovým tělem, který je pravděpodobně nemilující. Jednotka je se svým silným motorem a ocelovým exteriérem poměrně těžká, ale stále má dobrou manévrovatelnost. Zabývá se trávou a plevelem na drsném terénu a poměrně velkých prostorech. Není snadné otočit sekačku, protože páka jednotky není příliš pohodlně umístěna.

Co je zahrnuto:

 • 1 x Tazz Jednodílná ocelová paluba, 22 ”řezací řádek, nikdy zabíjet, složit řídítky 35258 Walk-Aphind String sekačka/zastřihovač, 150cc 4-cykl plynový motor, velká 14 ″ kola, zelená, zelená, zelená

S jednou plnou plynovou nádrží zařízení zpracovává až 250 m2 oblasti trávníku. Rychlost zpracování závisí na energii operátora, který tlačí sekačku. Jedná se o výkonnou plynovou sekačku, která je schopna zvládnout své náklady. Je to také dobrá volba pro obrovské yardy a zahrady.

Specifikace:

 • Zdroj energie: 43cc 2 cyklus
 • Průměr řezání: 17 palců
 • Uživatelsky přívětivý: Off-Set Trimmer Head, skládací rukojeť
 • Linka Trimmer: 0.105 ″
 • Kola: 12 ″

Jedná se o nástroj tři v jednom, který lze použít jako sekačku, Edger nebo Trimmer, aby pomohl v různých zahradnických pracích. Je snadné se používat a sestavit a velmi pohodlně se umístit ve vašich rukou. Tento model patří mezi mé oblíbené možnosti kvůli jeho přesným službám a trvanlivosti.

Je to stroj poháněný motorem. To mu dává kilometry od elektrických a šňůrných sekaček. Pokud jde o účinnost, není určena pro řezání hustých listů. Je to mnohem vhodnější při jeho používání na malé a krátké trávě, a proto je ideální pro práci v domácnosti. Nízká spotřeba paliva je plus, protože nástroj je docela ekonomický. Obsahuje nastavitelné kliky, které usnadňují použití jakékoli osoby bez ohledu na jejich výšku.

Vzhledem k ceně je to na ni trochu drahé, protože kvalita není na značce. Koupil jsem si můj před časem a za méně než rok se to rozpadlo. To bylo navzdory tomu, že bylo použito na krátké trávě a jako oříznutí plotu. To byla jeho nejvýznamnější nevýhoda. Záruka však pokryla rozbití a já jsem s tímto produktem dosud nezažil žádné další potíže. Nicméně jeho neschopnost pracovat na hustém listoví pro mě přišla šokem, protože tráva během období dešťů opravdu rychle přerůstá.

Daleko od nedostatků se mi líbí způsob, jakým je tento produkt lehký. Můj desetiletý synovec to nese kolem a pomáhá mi oříznout trávu, protože ji může snadno ovládat. Je velmi snadné sestavit a všechny informace o vykořisťování jsou k dispozici v poskytované uživatelské příručce. Musím přiznat, že se mi líbilo oříznutí mého čtyř stop dlouhého plotu s položkou. Tento push plevel Eater na kolech je bez námahy pohybovat se kolem.

Co je zahrnuto:

Chtěl bych vás povzbudit, abyste zvážili nákup tohoto produktu namísto zastřihovače s jednou rukou. Dělá svou práci jasně a přesně a dokáže porazit takový jednoduchý zastřihovač na cestách. Pokud jen zřídka potřebujete zastřihovač trávy nebo máte malý trávník, o který se můžete postarat, může být tento lehký produkt pro vás příjemnou volbou. Pokud však hledáte univerzálnější nebo víceúčelovou možnost, stojí za to se obrátit na jeden z produktů, které jsem již přezkoumal výše.

 • Lehká váha
 • Nízká spotřeba paliva
 • Snadné sestavitelné a používání
 • Nastavitelné držadla

Specifikace:

 • Zdroj energie: 150cc 4-cykl Viper Engine
 • Průměr řezání: 22 palců
 • Uživatelsky přívětivé: Nastavení správcovny bez nástrojů
 • Linka Trimmer: 0.155 ”
 • Kola: 14 palců

V případě, že jste hledali mocnou trávu pro nejrůznější zahradnické práce, je to nejlepší nástroj, který je třeba zvážit. Je to dost robustní, aby bylo možné použít nejen při řezání trávy, ale také při ořezávání keřů. Nejzajímavějším z tohoto produktu je minimální hluk, který produkuje při provozu.

Při používání tohoto produktu jsem zažil několik výhod a rád bych vám pomohl ještě více zažít. Od silného motoru napájeného stroje po nejmenší vyprodukovaný hluk nikdy nebyla zábava. Při používání předchozího trávníku jsem měl pár zařízení na ochranu uší, ale při práci s touto sekačkou je není třeba je nosit.

Tento robustní stroj je vše, co potřebujete k vyřešení vašich zahradnických problémů. Spotřebovává co nejmenší množství paliva a nabízí vynikající služby sečení za své náklady.

Měl jsem hustý kousek země a zlomil jsem to tři z mých čepelí na trávu s skalnatým povrchem, takže je velmi obtížné tlačit sekačku kolem. Poté jsem si koupil tuto položku postrádající jinou vhodnou možnost. Myslel jsem, že kdyby to nevyřešilo mé problémy, přestal bych oříznout keře a najít někoho jiného, ​​kdo by to pro mě udělal. Už jsou to dva měsíce od nákupu a já bych dokonce mohl začít hledat pracovní místa pro čištění keřů. Produkt se ukázal jako společnost, která se stará o kvalitu a trvanlivost vyrobeného vybavení.

Můžete snadno upravit výšku zastřihovače ze země a řezat ještě spodní plevele. Úchyty jsou nastavitelné pro vaši vhodnou výšku. Tento jedlík plevelů procházky je rychlý, efektivní a velmi silný. Položka se dostala pod ochranu 5leté záruky a dosud jsem neměl nic zkaženého. Líbí se mi design, který usnadňuje použití, a to i v těžko přístupných oblastech.

Co je zahrnuto:

Jedinou konkoun je vysoká cena, ale protože vám to bude sloužit po dlouhou dobu, nevidím žádný důvod, proč to nestojí za to zaplatit trochu více a získat nejlepší kvalitu.

Specifikace:

 • Zdroj energie: Kohler XT675 149cc EPA/CARB schválen 3600 ot/min
 • Průměr řezání: 22 palců
 • Uživatelsky přívětivý: zastřihovač s dvojím 4 palcovým teplem, skládací rukojeť
 • Linka Trimmer: 0.157 palců
 • Kola: 14 palců

Craftsman Cmxgcaq108493 je ideální pro vysoké keře a tvrdé plevele. Stroj je navržen tak, aby oslovil místa, kde se typická trávník nemůže oříznout. Je to dost robustní na to, aby se rozřezala na pasovou trávu. Můžete nasadit zastřihovač procházek a zaříznutí ve vašem trávníku a ušetřit si dlouhé hodiny používané k prořezávání nežádoucích rostlin. Vestavěný sběratel odpadků vám pomůže ušetřit čas na hrabání.

Produkt má široký průměr 19 palců, což vám pomůže pracovat na velkých polích během několika minut. Ať už je to během období dešťů nebo ráno, kdy je tráva mokrá, toto monstrum poháněné motorem poskytne nejlepší služby a nechává vaši složku čistou. Kvůli chladnému počasí se to nezastaví kvůli super výkonnému motoru.

Dejte si pozor na suché listy a prach na hromadění motoru, když během léta používáte stroj. Odstranění shromážděného odpadu však není problém, o který se musíte obávat. Uděláte to ve svitu a vrátíte se do své práce. Totéž může způsobit problémy s motorem, a proto je nezbytné jej zkontrolovat a včas odstranit odpad.

Stroj patří mezi jeden z nejjednodušších walk-faed wacker. Může vám ušetřit štěstí za náklady a čas strávený pro ořezávání živých plotů. A co víc, je snadné údržbu a nemusíte se starat o to, aby byl řetězec vytažen. V zařízení je bezpečně opraveno.

Tato dvouletá záruka způsobuje, že výrobce spolehlivý a zvýšil mou důvěru v nákup. Produkt je vytvořen a smíchán v kvalitě, což zajišťuje, že získáte dlouhou dobu služby bez jakéhokoli rozbití. Toto je hlavní výhoda spojená s nákupem již osvědčených produktů.

Výkonný motor provozující stroj zajišťuje spolehlivost a efektivitu ve všech vašich zahradnických pracích. Výrobce zaručuje, že nebudete muset utratit všechny své úspory za palivo, protože existuje ekonomický motor spotřeby paliva. Považuji to za docela prospěšné, protože na trhu je spousta nástrojů poháněných palivem, které utratí za provoz obrovské množství paliva. Proč jít s obecným, když můžete mít vysoce kvalitní plevel s přiměřenou spotřebou paliva?

Tento plevel jedlík s koly je jedinečně vytvořen na oříznutí trávníků, kde se konvenční trávníky nemohou dostat. Používám ho k oříznutí kolem plotů, ostrých rohů, stromů a oplocení bez závěsu. Provozování stroje je super snadné s možností rychlého startu a rychlým klidem motorem. Je to upřímně jeden z nejlepších nástrojů, jaké jsem kdy použil. Vrátí nejlepší hodnotu pro vaše peníze.

Co je zahrnuto:

Hluboše doporučuji zakoupit tuto položku. Zapomenete na všechny problémy ořezávání, které vás obtěžují tímto jedlíkem plevelů. Je to super dohoda pro husté listy.

 • Odolný
 • Uživatelsky přívětivý
 • Snadné údržby
 • Jednoduché použití
 • Výkonný motor

Specifikace:

 • Zdroj energie: Baterie napájená 20V
 • Průměr řezání: 12 palců
 • Uživatelsky přívětivé: 3 nástroje v 1, snadno se převádí z sekačky na oříznutí na Edger
 • Linka Trimmer: 0.100 palců
 • Kola: 5 palců

Toto vybavení poskytuje služby sekačky, Edger a Trimmer. Jedná se o nástroj pro ořezávání oboustranně se dvěma. Dlouhé a úchyty nastavitelné výšky usnadňují péči o krátkou trávu, aniž byste se namáhali zády. Je to lehké pro snadné zvyšování, například při ořezávání vysokého plotu.

Tento nástroj jsem si koupil před rokem, protože oblast, kterou jsem chtěl čistit, byla příliš malá pro generální trávníky a toto vybavení pro mě úžasně fungovalo. Dokázal jsem oříznout velký trávník a přesně řezat trávu kolem mých rostlin v zahradě.

BlackDecker MTC220 12-palcový 20V Max Lithium bezdrátový je poháněn velkou 20V lithiovou baterií, která vám poskytuje nějaký nekonečný zážitek z využití. Síla stačí pro celodenní obložení. Nezapomeňte na další baterii, která doprovází produkt pro případ, že by se vyběhla z náboje. Chci si uvědomit, že tento zastřihovač je lehký a používám ho i na mém 4-stopovém plotu.

Je velmi snadné použít. V případě, že jste takový nástroj nikdy neměl, můžete si prohlédnout krátkou uživatelskou příručku, která přichází s produktem, aby se seznámila s jeho funkčností. Na webu můžete také přistupovat k video tutoriálů a dozvědět se o jeho snadno použitelném procesu údržby. Sekačka je dobře vychovávána ze země, aby se zabránilo bahno a kameny. Protože se jedná o push plevel, nemusíte se starat o zlomení čepele. Jeho malá velikost pomáhá oříznout trávu kolem stromu bez poškození kůry. Protože se jedná o vybavení s tlačením čtyř kol, pohyb není omezen na povrch, na kterém je nastaven.

Jedinou výzvou s tímto strojem je, že není efektivní, když pracujete na velkém trávníku. Nabíjení baterie však není tak komplikované jako přidání paliva do ořízků poháněných plynem. Díky tomu je nástroj snadné použít všichni.

Co je zahrnuto:

 • MTC220 3-N-1 Trimmer/Edger a sekačka
 • (1) Trimmer řetězce LST220
 • (2) LBXR2020. 20 V Max Lithium Ion Batteries
 • (1) Oddělnitelná sekačka MTD100
 • (1) cívka AF-100
 • (1) pomocná rukojeť
 • (1) stráž

Zatím tento produkt dobře porovnal moje očekávání. I když žijete ve skalnaté a kopcovité oblasti, toto vybavení pro vás bude fungovat skvěle. Náklady jsou cenově dostupné a služba, kterou získáte. Mým doporučením je zakoupit tento nástroj bez váhání.

 • Snadno sestavitelné
 • Lehká váha
 • Odolný
 • Může fungovat jako zastřihovač, sekačka nebo Edger

Průvodce kupujícím

Jak si vybrat zastřihovač řetězce procházky?

Při výběru zastřihovače procházek byste měli považovat sílu a výkon za aspekty klíčového významu. Pro údržbu zahradního pozemku nebo standardního trávníku si můžete vybrat možnost rozpočtu zastřihovače, který se může vyrovnat s plevelem a sekat trávníkem a vydrží více než jednu sezónu. Ačkoli jeho životnost závisí na výrobci, oblast zde hraje nejdůležitější roli. Většina strážců zahrady zpravidla má tendenci si vybírat levné nástroje s nízkým výkonem.

Typ řezacího nástroje určuje možnost použití zastřihovače řetězce za určitých podmínek. Navzdory struně by měl být v soupravě kovový nůž, který pomáhá snižovat tvrdé keře a mladé stromy. Musíte také zvážit, kdo tento nástroj použije. Těžká oříznutí se nesnadné pohybují a manévrovatelnost vám nedovolí provozovat je po dlouhou dobu.

Jak si vybrat nejlepší.plyn/baterie/elektrická sekačka?

Plynové trávníky a zastřihovače strun mohou stříhat trávu tam, kde není v blízkosti žádný zásuvka. Optimální volba benzínového trávníku je možná pouze s ohledem na jednu důležitou funkci. Skutečnost je taková, že pokud je napájení motoru dostačující pouze pro současnou péči o trávník, pak při sečení vysoké, silné nebo mokré trávy může rychlost motoru prudce klesnout, což vede k ořezávání spíše než odříznutí trávy, která se ani nedosáhne chytač trávy.

Modely baterií fungují zcela autonomně. Tyto sekačky jsou velmi vhodné pro trávníky na trávnících, kde je důležité udržovat určitou výšku stonku. Battery Lawnmowers jsou během provozu tiché. Ve srovnání s benzínovými nástroji je lze nazvat téměř tichým. Návrh těchto modelů je zjednodušený a nevyžaduje složitou a zdlouhavou údržbu. Nevýhody sekaček na baterie jsou menší výkon a provozní čas.

Druhá nevýhoda však není tak významná. Většina sekaček baterií funguje alespoň hodinu a můžete také použít další baterii. Elektrické sekačky a řezačky vyžadují spojení a jsou ideální pro malou péči o trávník. Jedinou hlavní nevýhodou je omezení oblasti služby délkou kabelu.

Trimmer vs. zaříznutí vs. ruční řetězec

Ořizovače procházek jsou uvedeny do pohybu svalovou silou uživatele. Taková trávníka je levnější, kompaktnější, manévrovanější a lépe zvládá obtížnou vegetaci, ale je méně pohodlné s ním pracovat. Zejména je zapotřebí značné úsilí k překonání překážek při řízení.

Handheld Trimmers se používají podobné, ale během provozu zařízení může uživatel nezávisle určit výšku řezání. Díky tomu je kapesní zastřihovač výhodou oproti trávníku, ve kterém je nastavení výšky řezu omezeno na několik poloh nože.

Pokud je pro vás prioritou pohodlí, měli byste zvážit ruční trávníky. Jsou tišší, lehčí a obratnější než ty. Ten však je silnější a houževnatější, takže volba je vaše.

Který byste si měli vybrat-tlačené nebo samohybné?

Silný, volně běžecký zastřihovač s vlastním pohonem je ideální pro velké a obtížné oblasti. Plevele, nerovnoměrné povrchy, houštiny a kopce nemohou tento model zvládnout. Sekačka s vlastním pohonem však také vyžaduje některé nezbytné dovednosti a pečlivou údržbu. Tyto sekačky mají dostatečně širokou šířku sečení, což snižuje počet průchodů, což zkracuje dobu sečení. Hmotnost a rozměry těchto sekaček jsou však působivé, což mírně snižuje jejich manévrovatelnost. Modely s vlastním pohonem mohou být popsány vysokým výkonem a spolehlivostí. Pracují dokonce na mokré trávě.

Tlačené trávníky jsou mobilní zařízení, která se snadno udržují a používají. Jsou vhodné používat v malých a středních oblastech. Mají nízkou úroveň výkonu a jsou skvělé pro sečení suché trávy ve střední výšce. Při výběru modelu procházky na trávu na baterii je kapacita baterie klíčovým faktorem. Rovněž stojí za to určit pro sebe potřebné vybavení a potřebu mulčování funkce nebo boční výboj řezané trávy.

FAQ

Chcete-li si vybrat nejlepší možnost zastřihovače strun pro chůzi, musíte prozkoumat všechny možné otázky, které byste mohli mít. Tato část vám pomůže s tímto úkolem.

Co je to zastřihovač?

Zastřihovač procházky je zařízení, které prořezává trávu a malé keře. Obzvláště dobře se vyrovnává s prací na obtížných místech (na nerovných a svahu, poblíž zdí a obrubníků, spolu s trávníky a ploty). Zastřihovač je jemnější stroj než plnohodnotný elektrický nebo benzínový řezač. A zastřihovač čáry je ještě delikátnější. Pokud prší nebo právě přestane pršet, můžete získat elektrický šok při řezání mokré trávy.

Než jej poprvé použijete, ujistěte se, že jste zařízení správně sestavili, protože některé modely jsou odeslány demontáží. Přesná sestava vás ochrání před zraněním a samotnou jednotkou před selháním a náhlými poruchami. Při používání elektrického zastřihovače nabijte baterii (pokud je zařízení navrženo pro autonomní provoz). Pokud baterie není v obvodu zařízení, připojte zástrčku k zásuvce a začněte pracovat.

U benzínových modelů naplňte nádrž benzínem (nebo naftou) bez přeplnění. Motory dvoumokových obložení vyžadují míchání benzínu s motorovým olejem (nikoli automobilový olej) v poměru 1:32-1:50. Musíte vědět, který olej v jakém poměru je pro váš model smíchán s benzínem. Ve čtyřtaktních ořízkách budete muset vložit olej a benzín do samostatných nádrží podle pokynů.

Jak vyměnit řetězec Trimmer Line?

V zastřihovači je řetězová čára jedním z hlavních prvků a je zodpovědná za produktivitu Mover. Přichází v různých tvarech, typech a objemech. Během operace se přirozeně opotřebovává a po chvíli se cívka řezačky štětce prázdná. Ale lze jej snadno doplnit novým.

Chcete.li vyměnit řetězec, podnikněte tyto kroky:

 • Odpočiňte si požadovanou částku linky z přadenu. Tato vzdálenost závisí na mnoha faktorech: výrobce copu (jmenovitě na objemu navijáku) a na tloušťce zakoupené linky.
 • Dále ji složte na polovinu, takže jeden konec je asi o 6 palců větší než druhý.
 • Sklouzněte do středu přes hrot mezi drážky.
 • Opravte to dočasně do drážky. Pak musíte projít tipy skrz otvory v horním krytu. Položte ji na základnu a klikněte na něj. Položte naviják na zastřihovač a začněte sekat.

Pokud jsou okraje linky příliš dlouhé, můžete je kousnout z řezaček drátu do požadované délky.

Kolik oblasti lze pokrýt?

Dobrý, výkonný zastřihovač procházky může snadno pokrýt 0,25 akrů standardního trávníku nebo dvora. Je však důležitější přemýšlet o vegetaci vaší oblasti. Pěkný a oční trávník je výsledkem obrovského díla a úsilí investovaného do něj.

Která chodí za plevelem Whacker stojí za nákup?

Jak jste si přečetli o těchto recenzích zastřihovačů, doufám, že jste si nyní na položku vymysleli svou mysl. Moje rada není čekat, až trávník překročí do té míry, že jakýkoli zastřihovač plevelů nemůže s úkolem pomoci. Proveďte pravidelné řezání trávy a udržujte svou směs čisté. Než se rozhodnete pro správný pracovní nástroj k nákupu, ujistěte se, že zkontrolujete následující:

 • Náklady. Vždy se snažte o nákup dobrých věcí za cenu, kterou můžete stále snadno zvládnout. Nenechte se přehnat, protože ne vždy, čím více peněz, tím lepší je kvalita.
 • Kvalitní. Na základě vašeho rozpočtu musíte hledat nejlepší kvalitu. Nikdy si nekupujte zboží ve spěchu, protože byste mohli skončit při rozhodování.
 • Účel. Vždy kupte produkt, který splňuje vaše zamýšlené použití. Neztrácejte peníze, pouze zjistit, že tento nástroj nelze použít pro konkrétní důvod nebo oblast, pro kterou jste potřebovali.

To znamená, že bych rád věděl, jak se cítíte o kontrolním vybavení. Máte problémy s provozováním push plevelů? Komentář k níže uvedené části a já vám pomůžu s vašimi dotazy.

Už jste někdy použili některý z výše uvedených nástrojů? Máte na mysli nějaké další produkty? S mnoha push plevel Whacker je k dispozici v obchodech, věřím, že budu mít šanci zkontrolovat více produktů a pomoci vám při provádění správného nákupu. Dejte mi vědět v комментари и мнения.

Jaká je nejlepší procházka za zastřihovači strun? Průvodce recenze kupujícího

Procházka za zastřihovačem za řetězec může být prospěšná při pokusu o údržbu velké nemovitosti se spoustou zalesněných oblastí. Obecně se s nimi snadněji pracují než pravidelné ruční jedlíky plevelů pro větší a náročnější pracovní místa.

Všechny ořízkové řetězce jsou trochu jiné; Některé jsou silnější, ale také těžké, zatímco jiné jsou méně silné, ale lepší manévrovat a ukládat.

Jak se tedy rozhodnete, který z nich byste si měli koupit?

Naše horní procházka za řetězové oříznutí:

Trik k nalezení správného modelu je vědět, jak jej budete používat. Pokud chcete řešit tvrdá práce, jako je vyčištění dobře dospělé oblasti nebo sražení tvrdých, invazivních plevelů, budete chtít silnější model.

Pokud však chcete udržovat svůj dvůr, může stačit jedlík poháněný baterií. Stejně jako u práce na dvoře je to správný nástroj pro práci na správném místě pro začátek.

Procházka za recenzemi zastřihovače řetězce

1) BlackDecker 22-palcový zastřihovač kol

 • Snadno použitelné na úrovni půdy
 • Konzistentní a čistý řez
 • Výkonný motor postavený tak, aby vydržel jakoukoli práci

S těmito působivými atributy je tato mocná jednotka skvělá pro řešení jakéhokoli terénu.

 • 40cc 4-cykl OHV plynový motor
 • 22-palcový řezací řádek
 • 0.Linie oříznutí o průměru 155

Je snadné začít a snadno se s nimi zvládnout. Unikátní tvar paluby také usnadňuje a je to čisté, uzavřené řez. Kola s hladkým otáčením také dělají manévrování skrz zakřivený terén a ponechání přesných linek jednoduchý úkol.

Tento stroj je navržen se skládací rukojetí, díky kterému je úložiště poněkud jednoduché. S kompaktním a snadno udržovatelným designem je to skvělý produkt pro každého, kdo chce udržovat dobře upravený trávník.

Podle mého názoru je to nejlepší procházka za zastřihovač strun pro většinu lidí!

2) Zemětřesení 37676 STRESKOVÁNÍ

 • Snížené vibrace
 • Snadné nastavení a začít
 • Výměna řetězce je jednoduchá
 • Nejvyšší těžký a obtížně se pohybovat nahoru a dolů svahy
 • Přední část rámu se zdá být slabá

4-cykl plynový motor o rozloze 173 ccm mu dává schopnost řešit téměř jakoukoli práci na prakticky jakémkoli terénu. Přesto se o motoru uklouzlo, když se pole nebo tráva příliš tlustí. Získávání více času v silnějších oblastech nechá tuto sekačku vykonávat svou práci a nechat vás čistý řez.

Jeho design a lehká hmotnost činí tento stroj pohodlnější k manévrování a způsobuje, že uživatel méně namáhá. Někteří navrhli, že řetězec má tendenci se vrátit zpět, ale není obtížné ho v odpočinku. Bylo také řečeno, že ačkoli design by měl usnadnit manévrování drsného terénu, že může občas bojovat.

3) Southland SWSTM4317 Trimmer pro řetězec kol

 • Pohodlná alternativa k ručnímu zastřihovači
 • Funguje dobře pro podrobnosti o již udržovaných trávnících
 • Užitečná otočná hlava zastřihovače

Sekačka Southland String nabízí o 35% více točivého momentu než standardní zastřihovač ručně drženého 25cc. S hlavou zastřihovače s více řetězci dává tento stroj uživateli více možností délky řádku. Otočení 5 stupňů a 10 stupňů umožňují snadnější rotaci a více ořezávání všestranné. Tento stroj dobře funguje s trávou, zvláště krátkou trávou a bojuje se silnějšími troskami.

Uživatelé zjistili, že tento stroj funguje dobře, ale je příliš krátký, a proto může být obtížné zvládnout. Bylo také řečeno, že funguje stejně jako levnější, více světelný zastřihovač strun. Rovněž nižší kvalita stroje má za následek rozbité části a větší údržbu. zejména pokud se použije pro vysoké práce.

4) Troy-Bilt TB22TM Trimmer sekačka

 • Velká zadní kola usnadňují použití v hluboké trávě
 • Dodává se plně sestavené s olejem a dalšími liniemi
 • Široký dosah pomáhá rychleji čistit více štětce
 • Nejsem fanouškem systému automatického sytiče
 • Objemný a poněkud obtížné uložit

Trójský TB22TM má cenu správně ve srovnání s konkurenty. Výkonný motor dělá snadnou práci hlubokého kartáče a je dobrou náhradou za kapesní plevel pro větší, delší úlohu.

Celkově je to velmi snadné použití a dělá dobrou práci čištění štětce. Nemusí to být nejlepší stroj pro těžké komerční použití, ale je to skvělé pro majitele domů, kteří chtějí řešit běžné úkoly.

5) Špinavé ruční nástroje 101085 Trammer

 • Nastavitelná výška a délka řetězce
 • Vysoká kola pro zvýšenou mobilitu
 • Snadné začít

Tento zastřihovač DHT má některé užitečné aspekty:

 • 149cc kohler XT675 Engine
 • 5 nastavitelných výšek pro řezání
 • 14 měřidkového odolného ocelového rámu
 • Ořízkový koule o průměru 4 palce s tepelně ošetřenými lopatkami 4 palce
 • 14 v x 1.Šířka kola 75 palců

Motory Kohler a nastavitelné výšky řezání dělají z tohoto zastřihovače kol výkonným nástrojem. Velká kola umožňují lepší mobilitu kolem drsného dvora a konzistentnější řezací linii při práci na nerovném terénu.

Na základě našeho výzkumu je to poměrně nekvalitní stroj. Kvalita řezání, síla rámu a fungování nekonzistence způsobuje frustrace uživatele. Zdá se však, že některé z těchto problémů jsou vyřešeny tím, že se naučí náležitě upravit zastřihovač pro práci.

3) Poulan pro 190 ccm vysoký kola trávník

 • Nastavitelná paluba a rychlosti pomáhají s různými úlohami
 • Výkonný motor
 • Pohodlná manévrovatelnost

Tato sekačka má pohodlně nastavitelnou palubu, která se pohybuje od 1.6 palců až 3.04 palců. Skvělé pro větší pracovní místa s šířkou řezání 22 palců. Funguje dobře na trávnících s drsným terénem a rozmanitějšími rozvrženími. Vysoká zadní kola poskytují mobilní svobodu pro zjednodušení úkolů.

Poháněný plynový motor řady Briggs Stratton 625, tento zastřihovač může trvat téměř jakoukoli úlohu. Jeho trvanlivost vám umožní pracovat poblíž příjezdových cest, plotů, příspěvků a dalších a přitom stále udržujete nylonovou linii. S nastavitelnými rychlostmi můžete určit, kolik úsilí a rychlosti bude každá práce vyžadovat.

Jak jsem hodnotil procházku za zastřihovači

Hodnotil jsem oříznutí řetězců na základě síly, trvanlivosti, snadné mobility, konzistence, údržby a ceny. Důkladně jsem se na každou funkci podíval.

Ačkoli každý stroj má své neúspěchy, ty nejvyšší hodnocené jsou spolehlivější a přijímají lepší recenze napříč deskou. Od horního zastřihovače vysokého kola s hlavním problémem je velikost a hmotnost až po nejnižší hodnocené zastřihovač má více než správné, každý měl dobrou recenzi.

Stejně jako u každého stroje, který si zakoupíte, vědění, co je důležité a co pro vás nezáleží, bude rozhodujícím faktorem při nákupu. Pokud se jen snažíte dělat jednoduché práce na detailech s detailem s push zastřihovačem podobným ručnímu zastřihovači, může být pro vás #4 v pořádku. Pokud však chcete přijmout větší práce, #1 může být lepší volbou.

Spolehlivost (záruka)

Při nákupu zastřihovače kol je nezbytná záruka. Výše uvedené mají 5 až 2leté záruky.

Ořízňovače s vyšším hodnocením řetězců mají obvykle delší záruku, protože jsou obecně spolehlivější. Naproti tomu dolní hodnocená oříznutí obvykle mají kratší záruku. Tento rozdíl v délce trvání naznačuje docela dost o těchto strojích.

Společnosti upřímně nechtějí jednat se zákazníky, kteří teoreticky vysílá záruku, protože se strojem něco pokazilo. Společnosti tak přidají rozšířenou záruku na své spolehlivější stroje a kratší na méně spolehlivé.

Velikost kola

Velikost kola je důležitým aspektem jakékoli dobré sekačky. Menší kola budou vyžadovat více úsilí, aby se otočila a manévrovala po trávníku, zatímco větší kola budou snadnější. ve většině případů ve většině případů.

Větší kolo má větší obvod a pokrývá rychlejší mleté ​​než menší kolo. Čím větší je kolo, tím jednodušší bude přesměrovat stroj. Strom je snadněji přesměrován stroj s pouze dvěma velkými koly na rozdíl od čtyř menších.

Stroje s většími koly se také snadněji tlačí přes nerovný terén a nahoru.

Všechny tyto sekačky zastřihovače řetězce mají dvě kola, takže jsou v podstatě stejná, zachraňují svou velikost. Při rozhodování o modelu by měla velikost kola hrát roli ve vašem rozhodnutí.

Výkon

Jaký typ výkonu hledám před nákupem?

 • Schopnost manipulovat s hustou trávou a plevelem
 • Motor, který při výzvě neklouzává
 • Konzistence oříznutí po celé práci

Základním aspektem jakéhokoli dobrého zastřihovače s vysokým obsahem kol je jeho schopnost řešit tvrdší úlohy. Vystřihovač s motorem, který sklouzne, když si vezme hustou trávu nebo plevel, není schopný stroj. Většina z výše uvedených ořízků kromě vyššího hodnocení jednoho boje se silnějším štětcem.

Pokud hledáte spolehlivý výkon, hledejte ty s dobrým hodnocením a pozitivní zpětnou vazbou.

Napájení

Množství potřebné energie závisí na potřebách práce. Pokud chcete řešit tvrdší kartáč jako pole, keře, sazenice, hustá tráva nebo husté plevele. Budete potřebovat více schopností řezání. Pokud pracujete s lehčími pracemi, jako jsou již dobře udržované trávníky a tenčí tráva a plevele, nebude to tak důležité.

Pokud vaše práce opravdu vyžaduje hodně síly, hledal bych nejlepšího zařízeného řetězce, který si můžete dovolit. Funkce s vlastním pohonem bude mnohem zvládnutelnější pro větší úlohy.

Snadnost použití

Pro mnoho lidí existuje jen málo věcí důležitějších než snadno použitelný stroj. Není nic horšího, než se snažit dělat práci na zahradě se strojem, který po celou dobu bolí záda.

Zvláště pokud jste starší osoba, fyzicky omezená jednotlivce nebo venkovní pracovník. čas strávený s obtížným manévrem není zábavný.

Snadnost mobility je důležitým rozhodujícím faktorem. S řetězcovou sekačkou je manévrovatelnost zvládnutelnější práce. Pokud je obtížné tlačit se na drsný terén, namáčí uživatele. Pro stroje, které se snadno používají, hledejte větší kola, lehčí hmotnost a dobře vyvážené sekačky.

Jak si vybrat nejlepší procházku za zastřihovačem řetězce

Pokud jste v minulosti strávili čas s řetězcovými oříznutími, víte, že některé mohou být velmi obtížné načíst a budou mít nekonzistentní délky strun. Při porovnání nejlepších sekaček na zastřihovač řetězce věnujte zvláštní pozornost mechanismu, který drží řetězec.

Typ řetězce je menší faktor než to, co drží linku. Ušetřete si bolest, že musíte bojovat s změnou řetězce ve vašem počítači a věřte recenzím sekaček na zastřihovač řetězec.

Věci, které je třeba mít na paměti při pohledu na ořízky s řetězci kol:

Kolik síly potřebujete?

Jak jsem již zmínil, potřebná síla závisí na práci. Pokud se chcete vzít na velké úkoly s tlustším štětcem, budete potřebovat více koňských sil.

Můj výběr pro nejlepší procházku za zastřihovačem má hodnocení motoru, které je vyšší než u ostatních uvedených. To dává stroji možnost řešit tvrdé práce. Jak je však uvedeno výše, to také vede k těžšímu stroji, který může být obtížnější zvládnout.

Mějte na paměti, že ačkoli silnější stroje dokážou řešit drsný kartáč, budete se stále snažit snížit silnější sazenice a podobné listy pouhým zastřihovačem řetězce.

Neočekávejte, že motor o 190 ccm sundá mladý strom a neočekávejte, že motor 100cc bude snadno zvládnout silné plevele. Některé z modelů vám mohou umožnit přepnout hlavu řetězce pro řezací hlavu štětce, ale to jsem nezkoumal.

Buďte tedy realističtí ohledně vašich očekávání pro váš stroj.

Bezpečnostní opatření během provozu

Stejně jako u jakéhokoli těžkého stroje, se kterým se zabýváte, vždy existuje rizikový faktor, pokud jej používáte bez přijímání správných preventivních opatření.

Sekačky zastřihovače jsou vysoce poháněné stroje, které mohou způsobit vážné poškození. Jedním z primárních bezpečnostních obav při práci s jakýmkoli zastřihovačem je jeho schopnost proříznout téměř cokoli. Když běží, může snadno přerušit prsty a prsty.

Neovládejte také žádný zastřihovač, který nosí volné montážní oblečení nebo zavěšené šperky.

Ačkoli přímý kontakt s tímto strojem může být škodlivý, jednoduše být blízko může být nebezpečný bez správného bezpečnostního vybavení. Zastřihovač může při krájení prací vrhnout zbytky při vysokých rychlostech a to může být velmi nebezpečné pro vaše oči.

 • Neovládejte přes štěrk, uvolněný kámen, dřevěné body nebo tyčinky.
 • Při provozu noste ochranné brýle za všech okolností
 • Při provozu noste ochranné oděvy a boty (bez zavěšení nebo ztráty předmětů)

Motor na těchto strojích se může také velmi zahřát. I když se to může zdát jako méně nebezpečný a zjevnější bezpečnostní tip, když se motor začne zahřívat.

Rozdíl mezi levnými a drahými modely

Někteří uživatelé říkají, že získání drahého stroje je plýtvání penězi, když levnější verze dělá práci stejně dobře. Zatímco jiní říkají, že stojí za to investovat do stroje s vyšší cenou za levný. Dalo by se argumentovat oběma stranami.

I když se může zdát nadměrné utrácet tolik peněz, někdy jsou drahé modely lepší. Přicházejí s více funkcemi a obvykle se používají. Hrohodnější modely jsou také často odolnější. Když se tvrdý proběhne, většina dražších modelů může vydržet bojem.

Někdy vám ušetříte peníze a získání levnějšího modelu vám na konci dne ušetří více než peníze. Existují některé případy, kdy jsou levnější verze těžší. Mohou vzít více bití a stále vyjít potřebovat malou až žádnou údržbu.

Ať už investujete do drahého modelu nebo levného, ​​vaše rozhodnutí by mělo být závislé na individuálním výkonu a potřebách. Pokud ten levný překoná drahý, nenechte se oklamat cenovkou, abyste si mysleli, že dostanete lepší stroj jen proto, že to stojí více.

Kolik bych měl očekávat?

Po přečtení recenzí zastřihovače kol a rozhodování o funkcích, které potřebujete, můžete očekávat, že zaplatíte kdekoli v rozsahu 100. 300. Stejně jako u většiny věcí existují výjimky na obou stranách tohoto rozsahu, ale to je obecné pravidlo. Výše uvedené modely kvality však běží kolem 300.

Hlavním rozhodujícím faktorem v tom, kolik budete platit, je, jakou kvalitu hledáte a typ práce.

Pravděpodobně zaplatíte více, pokud:

 • Mít tvrdší, větší nebo silnější úlohy
 • Chcete větší manévrovatelnost
 • Chtějí více řezací schopnosti
 • Chcete odolnější stroj
 • Chcete méně časté údržby

Pokud úkoly, které chcete dělat, nejsou tak náročné, pravděpodobně nebudete muset utratit tolik. 150 stroj pro vás může fungovat dobře.

Avšak stejně jako úspora peněz na levnějším modelu by bylo skvělé; Možná nebudete chtít obětovat kvalitu za cenovou značku.

Závěr

Nalezení pravého zastřihovače řetězců na pravém koleí může být náročné. Pokud však víte, co hledáte, mělo by být nalezení správného stroje poměrně jednoduché.

Moje volba je BlackDecker.

 • 140cc OHV plynový motor: Výkonný plynový motor o 4-cyklu vám pomůže vyčistit nejvyšší a nejtěžší trávu a.
 • 22-palcový řezací řádek: Unikátní tvar způsobuje oříznutí kolem plotů, zahradních postelí a dalších krajinářských úpravy.
 • Uživatelsky přívětivé: Funkce Off-Set Trimmer Head pomáhá oříznout těžko dostupná místa, zatímco 14 palců.
 • Komfortní skládací rukojeť: Vybaven komfortní skládací rukojetí pro pohodlné úložiště a.

5 zastřihovačů, které si přezkoumávám výše, jsou jen některé z populárnějších modelů na dnešním trhu. Každý má svou vlastní sílu a slabost.

Jak tedy víte, který zastřihovač pro chůzi a procházky je pro vás pravý?

Jak se v tomto bodě může zdát, jak se může zdát, výběr nejlepšího zastřihovače je individuální rozhodnutí. Oblíbený model jedné osoby nemusí fungovat dobře pro jinou osobu.

Přečtěte si moji procházku za recenzemi zastřihovače, ale vyhodnoťte hodnocení ve světle toho, co plánujete udělat. To, co potřebujete, je založeno na tom, co potřebujete, takže jakmile víte, co chcete, jděte ven a získejte to!

Poslední aktualizace na 2023-06-01 / Affiliate Links / Somes Images and Data z Amazon Product Advertising API

Matt Hagens

Jmenuji se Matt a jsem zakladatelem posedlého trávníku. Jsem velmi vášnivý ze svého trávníku. Udržování to vypadá krásně, ale také bezpečně pro mou rodinu, přátele a svobodu našeho psa. Doufám, že vám bude můj web užitečný ve vašem hledání skvěle vypadajícího trávníku!