Úhel mlýnek používá a vliv bezdrátové technologie. Grinder úhlu poháněného baterií

Úhlové brusky sledují ve stopách mnoha tradičních elektrických nástrojů při řezání šňůry a přechodu na technologii baterie.

Mnoho uživatelů přijímá svobodu bezdrátových strojů a je schopen pracovat kdekoli bez nutnosti potenciálně nebezpečných a nepříjemných prodlužovacích kabelů.

Zatímco pro některé uživatele jsou výdrž baterie a napájení stále významnými bariérami, technologie baterií se rychle zlepšuje a stroje bezdrátové.

Co je to mlýnek na bezdrátový úhel?

Broušení bezdrátových úhlu jsou ruční baterie provozované nástroje používané v široké škále průmyslových odvětví. Tyto všestranné stroje lze nalézt v velké řadě aplikací, od výroby kovů, instalatérství, obchodu, kutilství a mnoho dalších. Poháněné mezipalovanými a rozbíjenými bateriemi, bezdrátové brusky většinou přicházejí ve velikostech 115 a 125 mm, s maximální rychlostí až 9 000 ot / min.

Proč si vybrat bezdrátovou brusku?

Bezdrátové brusky, které jsou poháněny znovu rozbíjenými bateriemi, dávají uživateli větší svobodu a mobilitu, avšak tyto výhody jsou zváženy proti omezenému výkonu a životu využití. Pokud používáte mlýnek po dlouhou dobu najednou, bezdrátové stroje pro vás pravděpodobně nejsou tou správnou volbou. Pokud však pracujete ve vzdálených oblastech, více místech nebo máte jen rychlou práci; bezdrátový stroj vám nabídne jak svobodu, tak praktičnost.

Jaký je rozdíl mezi bezdrátovým a elektrickým brusky?

V závislosti na vaší abrazivní volbě a aplikaci vám elektrická mlýnka poskytne konzistentní a nepřetržité používání a je zvláště vhodná pro aplikaci pro těžký daň.

Výběr správných abrazivních a kvalitních baterií je zásadní pro to, aby se z vaší bezdrátové mlýnky co nejlépe využila. Použití speciálně doporučených abrazivních produktů pomůže prodloužit výdrž baterie a získat nejlepší výsledky ve vaší aplikaci.

Proč je výběr baterie důležitý

Výběr správné baterie pro váš bezdrátový nástroj a požadavky na použití je zásadní pro to, aby se z vaší investice co nejvíce využila. Technologie baterií rychle postupuje a stává se vhodněji vybavena pro těžké požadavky na úhlu brusky. K dispozici jsou tři typy baterie v závislosti na vašich potřebách:

Nickle Cadmium (NICD)

Jedná se o základní baterie a obecně jsou to nejméně nákladné možnosti. Mají tendenci mít dlouhou životnost cyklu, jsou však také těžké a mají nižší kapacitu než jiné baterie pro bezdrátové nástroje.

Nickle Metal Hydride (NIMH)

Batterie mimh jsou dalším krokem z Nickle Cadmium a nabízejí zvýšenou kapacitu (běží 2. 3krát delší na poplatek). Baterie NIMH jsou však mnohem citlivější na teplotu, což může být problém, protože broušení generuje hodně tepla a mohou poškodit nebo bránit výkonu baterie.

Lithium ion (li-ion)

Toto je nejlepší volba na trhu pro váš bezdrátový stroj-jsou to nejvíce varianta lehké váhy a mají nejvyšší výstupní kapacitu. Zatímco lithium-iontové baterie jsou dražší než jejich alternativy založené na niklu, mají mnohem lepší výkon, výkon a trvanlivost.

Je důležité mít na paměti, že bezdrátový úhel mlýnek bude mít různé požadavky na výkon a baterii na jiné bezdrátové nástroje. Například ve srovnání se standardním bezdrátovým cvičením točivý moment potřebný k otočení abrazivního kola při 9 000 ot / min je mnohem větší než kroucená síla nezbytná k otočení vrtného kousku. Pouze se zavedením lithium.iontových baterií mají bezdrátové brusky opravdu na trh jako vážná alternativa k elektrickým úhtickým brusky.

Které abrazivy bych měl použít?

Klíčem k vytěžit maximum z vašeho nástroje pro provoz baterie je zajistit, abyste si vybrali správnou abrazivu pro práci. Tým v Nortonu s mnohaletými zkušenostmi vybral ty nejlepší produkty, aby co nejlépe využili váš bezdrátový stroj. poskytl vám větší energii, větší rychlost a větší přesnost.

Náš nejnovější průvodce vám pomůže vybrat nejlepší abrazivní produkt pro vaši bezdrátovou brusku, bez ohledu na aplikaci, proces nebo materiál, na kterém pracujete. Pro nejběžnější procesní kroky jsou poskytována užitečná doporučení produktu.

Každý produkt v rozsahu byl vyzkoušen a testován našimi odborníky na aplikaci a tříděni do tří hlavních skupin přínosů. Ať už jste venku celý den a chcete, aby vaše baterie byla naposledy tak dlouho, jak je to možné, nebo musíte tuto práci rychle dokončit, máme pro vás produkt. S praktickým průvodcem piktogramem vám každý produkt v této nové brožuře pomůže vytěžit maximum z každé aplikace:

Šetření baterie

Využijte maximum ze svého náboje, s produkty pečlivě vybranými a testovanými pro prodloužení běhu na mlýnku na pravém úhlu.

Získejte více za své peníze, s výběrem abraziv pro váš bateriový stroj vybraný pro svůj dlouhý život.

Rychlá akce

Práce rychleji není těžší, s našimi vybranými abrazivami, které se ukázalo, že tuto práci dokončí v jakémkoli procesu broušení napájeného z baterie.

Seznamte se s Evropským aplikačním inženýrem Norton Paul Gray

Paul je aplikační inženýr s více než 20letými zkušenostmi a jedním z našich odborníků na abrasivy v Nortonu. S pozadím strojního inženýrství má Paul velké znalosti v abrazivech a jejich každodenní použití.

Když se ve jménu Nortonu nevytváří, přináší své odborné znalosti do zemí po celé Evropě, Paul najdete renovace domů, hraje na basovou kytaru ve své kapele a tráví čas se svou rodinou.

Paul zde odpovídá na některé z nejběžnějších otázek kladených na abraziva a bezdrátové brusky:

Mohu použít disky s mini úhlem na svém standardním bezdrátovém stroji?

Ano můžeš. Pomocí adaptéru upravte standardní mini rychlou změnu zálohovací podložky, aby se vešly. Díky jejich malé velikosti a menšímu napájení potřebného ze stroje se mini disky značně prodlužují o výdrži baterie.

Nahradí mlýnek na šňůru můj nástroj?

To opravdu záleží na vašich požadavcích na použití. pokud pravidelně používáte svůj provazovaný nástroj v těžkých aplikacích, odpověď zní pravděpodobně ne, ale to neznamená, že mlýnek na baterii pro vás nebude mít k dispozici. Nemusí to být váš stroj, ale vždy se to hodí

Jak dlouho bych měl očekávat, že moje mlýnek vydrží mezi poplatky?

Závisí to na typu práce, kterou s tím děláte. pokud neustále broudíte těžký materiál, pak vaše baterie nevydrží velmi dlouho (také v závislosti na velikosti typu baterie), ale pokud jste Dělat lehčí práci, používat doporučené disky a nechat baterii chladit mezi použitím, pak získáte mnohem více života na poplatek.

Mohu použít diskrétní hodnocení na 12 250 ot / min na mlýnku, který běží na 9 000?

Ano. spuštění disku při nižší rychlosti, než je jeho maximální kapacita, je dokonale bezpečné (nikdy nepřekročte maximální hodnocenou RPM na disku). Hledejte produkty s bezdrátou ikonou, abyste zjistili, zda jsou doporučeny pro výkon na mlýnku ovládané baterií.

Proč jsou u některých produktů lepší zrna oxidu hliníku než keramika?

Keramická zrna jsou pro vysoce výkonné stroje vysoce výkonné. Brusky poháněné baterií poháněné pravým úhlem běží při nižších rychlostech a generují méně tepla a síly. Proto potřebujete více drobivější zrno se slabší strukturou vazby, jako je oxid hliníku, aby zůstal ostrý a získal rychlý efektivní výsledek.

Potřebuji více než jednu baterii pro svou bezdrátovou brusku?

V ideálním případě ano-vždy je dobré mít zálohu nabitý a připraven k odchodu, takže vás nezachytí na práci.

Pro více informací o Nortonových abrazivních řešeních pro brusky bezdrátových úhlu se podívejte na průvodce Norton nebo kontaktujte místního zástupce Norton.

Jak používat ne tkané abrasivy

Průvodce k tomu, co jsou produkty ne tkaně a jak se používají pro přípravu a dokončení povrchu.

Ultimate SAW Blade Teeth Guide

Průvodce, proč jsou zuby čepele důležité, a může vám pomoci vybrat správnou čepel pro požadovaný povrch.

Místa, o kterých jste nikdy nevěděli, že byly použity abrazivní body

V tomto článku přezkoumáváme některá z nejasnějších míst, o kterých si nemusíte nutně myslet, že by zahrnovala použití namontovaných bodů.

Úhel mlýnek používá a vliv bezdrátové technologie

Pokud je úhlový mlýnek součástí vašeho každodenního grindu, pravděpodobně jste si všimli rychlého posunu nástroje od šňůry na bezdrátu. Ať už jste v obchodě nebo kutilství, možná vás zajímá, že různé použití brusky úhlu a pokud je bezdrátová možnost legitimní možností.

Skočil jsem na hovor s Kevinem Geeem, vedoucím produktem v Milwaukee Tool, abych se podrobněji podíval na tento nezbytný nástroj.

Použití úhlové brusky je založeno na velikosti a obchodu

Úhlové brusky jsou rozděleny do tří hlavních tříd průměrem kola: malé při 4-1/2 až 5 palcích, střední 6 palců a velké při 7 až 9 palcích. Velikost motoru se zvětšuje v těchto třídách z 11-ampérů na 13-amph na 15-amp.

Bezdrátové brusky jednoduše se zeptají více ze své baterie. V případě Milwaukee jim jejich vysoce výstupní baterie poskytují všechny tři třídy na jednom mezi kompatibilním bateriovém systému.

Prof by mohl jednoduše upřednostňovat jednu velikost před druhou, ale to není jediná úvaha. Pokud by to bylo, drtivá většina brusky by pravděpodobně byla 4-1/2- až 5 palcová modely, protože jsou nejmenší a nejlehčí. Ale tomu tak není.

Proč na velikosti vašeho úhlové brusky záleží

Výzkum Milwaukee ukazuje, že dodavatelé MEP (mechaničtí, elektrické a instalatérské) obvykle dávají přednost drobným úhlu brusky. Tyto 4-1/2-5palcové brusky jsou vhodné pro příležitostné používání profesionálů MEP. Když práce vyžaduje mlýnek, úkol obvykle trvá krátkou dobu. Takže to není každodenní nástroj. Relativně málo kluků MEP, kteří používají mlýnek, často se často rozhodnou pro 6palcový model.

6palcové brusky jsou nástrojem výběru pro výrobce, kteří se musí každý den brousit. Tyto výhody musí vyčistit svary, provádět řezy a další tvrdé mletí. Třída mlýnek na středním úhlu má sílu pro tyto úkoly, zatímco menší nemají Fortitude.

Není neobvyklé, že výrobci mají po ruce několik brusky různých velikostí, stylů přepínání (pádlo nebo snímky) a připojené příslušenství. Tyto profesionálové získají velkou produktivitu tím, že popadnou předem načtenou mlýnek, který je pro tuto práci nejlepší místo toho, aby přepínal kola s každým úkolem. Pomáhá také to, že vykonávají svou práci v obchodě, spíše než se přesunují z Jobsite na Jobsite.

Broušení s velkým úhlem jsou v říši loděnice a pronásledových vývoje. Tyto mletí a řezy trvají déle. Pros chtějí, aby odstranili co nejvíce materiálu a méně často měnili kola. Kromě toho mohou být tyto brusky větší, protože tyto úkoly se obvykle neprovádějí v malých prostorech, jako jsou ty, které provádějí profesionály MEP nebo výroby.

Mnoho velkých úhlových brusek pojme 7- a 9palcová kola, ale některé jsou věnovány jednomu průměru. Zdá se, že profesionálové obecně preferují 9palcové brusky zde v U.S. zatímco trendy globálního trhu směrem k 7palcovým kolům. Část z toho je preference a část je jednoduše z jakých kol průměru je nejjednodušší.

Bezdrátové brusky vs

Úhlové brusky proříznou šňůru spolu s téměř všemi hlavními elektrickými nářadími. Samozřejmě, stále existuje běhový kompromis: Výrobci a ropné/plynovové výhody musí mít nabité více baterií a připravených k tomu, aby se rozběhli po celý den. Je obrovské pohodlí, že za sebou nemáte šňůru, ale stále potřebujete běh k dokončení práce.

Přesto Milwaukee vidí pozoruhodné adopce brusců bezdrátových úhlu ve všech třídách velikosti. Úhel mlýnek používá pro práci, jako jsou kotelní místnosti, uvnitř potrubí s velkým průměrem a omezené prostory jsou bezpečnější a snazší bez kabelu.

Není žádným překvapením, řekl nám Kevin, že profesionálové chtějí bezdrátové nástroje, které napodobují sílu a běh jejich protějšků. Méně zřejmé je však to, že chtějí v bezdrátovém balíčku pocity: bezdrátový mlýnek by se měl roztočit jako šňůra.

Broušení bezdrátového úhlu se nezbavují daleko od jejich nadací na základy designu, aby si udrželi tento známý pocit. Některá konzistentní zpětná vazba je však to, že bezdrátové modely se vyváží lépe, protože baterie a hmotnosti motoru jsou na opačných stranách.

Zajímavé je, že Milwaukee může naprogramovat své bezdrátové brusky, aby se roztočily rychleji než šňůra. Není to tak, že se šňůry roztočí pomalu, ale udržují pocit bezdrátového.

Očekávejte, že za bezdrátové brusky zaplatíte o něco více, než budete pro kabelové verze. Jen mějte na paměti, že pravděpodobně budete potřebovat těžký rozchod prodlužovací kabel dostatečně dlouho, abyste dosáhli nejbližšího výstupu. Klidná a/nebo dlouhá šňůra může mít za následek pokles napětí, zejména s brusky 15-amp. Než přidáte náklady na šňůry a (možná) generátory, může bezdrátový prémie velmi dobře zmizet.

Brzdíky na brzdění využívají novou motorickou technologii

Brzda kola úhlové brusky chrání obrobku, operátora a spolupracovníky v oblasti, jako je brzda kruhové pily. Je to kriticky důležité, protože kola spadnutého brusky se může rozbít a posílat šrapnel vzduchem. Milwaukee inženýři brzdy, aby se za dvě sekundy nebo méně na malé a střední brusky zastavili kolo brusky. Trvá o něco déle, než se 9palcové kolo zastaví kvůli hmotnosti a odstředivé síle.

Spíše než používat spojky k zastavení kola, mnoho bezkartáčových úhlu brutálů se spoléhá na motorickou elektroniku, aby fungovaly. Vytváří pozoruhodně konzistentní bezpečnostní systém a zatím jsme byli ohromeni. Eliminuje také to, že musí nahradit opotřebované spojky-což, abych byl upřímný, zřídka se stane.

Překvapivě, brzdy kol nejsou standardními bezpečnostními prvky a ještě nejsou požadavkem OSHA. Větší, pokročilejší staveniště a vládní projekty již vyžadují, aby dodavatelé používali brzdy. Pokud nabízíte práci na práci jako subdodavatele, zkontrolujte, zda existuje požadavek na brzdění.

Bezpečnější pracovní prostředí není jedinou výhodou brzdy kol. Věřte tomu nebo ne, všechny ty sekundy, které nezachránily, nečekají na zpomalení mlýnku na neopojení.

Co bude dál pro úhlové brusky?

Milwaukee očekává, že přijetí bezdrátového mlýna bude pokračovat v pochodu vpřed a staví nové produkty k tomuto očekávání jako 6palcový mlýnek na doplnění jejich malých a velkých modelů. Kevin a jeho tým se zavázali porozumět celému pracovnímu postupu a procesu operátorů mlýnek napříč třídami velikostí. Jejich cílem je pokračovat v zlepšování jejich brusky a dalších bezdrátových nástrojů, takže jste produktivnější od začátku do konce.

Mluvili jsme také o použití Milwaukee One-Key s brusky. Prozatím tato funkce zůstává omezena na sledování nástrojů a zásoby. Většina profesionálů, kteří při broušení používají variabilní rychlost, chce na nástroji fyzický číselník, nikoli v aplikaci ovládá.

Jsou bezdrátové úhlové brusky jakékoli dobré?

Bezdrátové úhlové brusky jsou jistě bezkonkurenční, pokud jde o jejich přenositelnost a pohodlí.

V posledních letech došlo k určitým vylepšením technologie baterií, což vedlo k hromadnému přijetí elektrických nářadí, jako jsou bezdrátové úhlové brusky.

Znamená to však, že byste měli investovat své tvrdé vydělávané hotovosti do nejnovějších a největších lithium-iontových úhtních mlýnek na baterii?

Podle mého názoru ano! I když předtím, než učiníte takové monumentální rozhodnutí, možná pokračujte v čtení o něco dále, abyste přesně viděli, co byste z takového nástroje dostali.

Což je nejlepší bezdrátový mlýnek na úhel?

Předpokládejme, že nejste příliš nadšeni platit nejvyšší dolar za svůj první bezdrátový úhel mlýnky, ale přesto chcete bezdrátovou mlýnku s výkonným motorem, výjimečnou výdrží baterie a vynikající kvalitou sestavení.

Pokud tomu tak je, neobtěžujte se ani chmýří s ničím jiným než dcg412b 4-1/2 palcový úhel brusky.

Tato mlýnka s malým úhlem je super robustní a má ergonomický design využívající funkci spouštěcího přepínače pro zvýšené pohodlí. Zatímco Dewalt DCG412B nemá funkci pádla přepínače, design přepínače s spouštěcím přepínačem se cítí opravdu dobrý v ruce.

 • Neuvěřitelně výkonný nákladově efektivní bezdrátový úhel mlýnek, který generuje působivých 8 000 ot / min plus, takže je ideální pro dodavatele.
 • Robustní mlýnek na úhel byl navržen speciálně pro náročnější žádosti o náročnější aplikace včetně staveniště.
 • Úžasný design popisovače přepínače s praktickým přepínačem spouštěcího dvou prstů, který je po delší dobu mimořádně pohodlný.
 • Velmi všestranný úhel mlýnky, kterou lze použít buď u 4/2-palcového kola nebo 5palcového řezacího nebo broušeného kola.

Nyní, pokud Dewalt DCG412B nehodí váš svět a máte trochu více jednorázového příjmu, je tu ještě jedna bezdrátový mlýnek, který bych doporučil. Pokud jste po bezdrátovém úhlovém mlýnku, která netahuje žádné údery, je tu jedna bezdrátová mlýnka, která se bolá jako orla, zatímco zbytek se prostě chová jako racky.

Tato trofej jde do mlýnky Makita XAG20Z 4-1/2 palce.

XAG20Z je vlajkový model Makity se vším z funkce rozšířeného pádlového přepínače, vysoce odolný a výkonný bezkartáčový motor, funkci s proměnnou rychlostí s 3stupňovou nastavení a Makitova renomovaná 18V LXT lithium-ion baterie.

 • Poháněn Makitovým BL bez kartáčovače, který produkuje více než 8 500 ot / min a pracuje nesmírně efektivně.
 • Vybaveno systémem ochrany a-restartu, který brání motoru neochotně spustit.
 • Pogumované štíhlé tělo s konstrukcí měkké přilnavosti, která je velmi pohodlná při broušení nebo řezání.

Jaká je nejlepší značka úhlové brusky?

To je poněkud diskutabilní a do značné míry záleží na osobních preferencích, alespoň když mluvíme o velkých značkách v průmyslu Power Tool Industry.

Věrnost značky obecně hraje hlavní roli při výběru nástrojů a je obvykle ovlivněna uživatelským zážitkem.

Pokud byste měli posoudit jakoukoli značku Power Tool čistě na základě recepce, dvě značky, které se zdá, že se neustále objevují, jsou Dewalt a Makita.

Zatímco nástroje Milwaukee jsou nejvíce ve směsi, pokud jde o brusky (nebo jakýkoli jiný energetický nástroj), jejich brusky napájené z baterií nevyvratitelně přikazují mnohem vyšší cenovou značku a jsou obvykle vyhrazeny pro profesionály.

Dewalt i Makita vyrábějí elektrické nářadí po značnou dobu. Dewalt poprvé začal vyrábět elektrické nástroje téměř před 30 lety, zatímco Makita je od roku 1958 silná.

Tento druh dlouhověkosti v odvětví, které je super konkurenceschopné, je obtížné udržovat a obě společnosti jsou stále prosperující o desetiletí později na vrcholu hromady.

Takže opravdu jde o Dewalt a Makitu a nemůžete se s obou značkám pokazit. Oba vyrábějí elektrické nářadí podle nejvyšších standardů a pokud jde o výrobu bezdrátových brusky, je těžké vybrat jasného vítěze.

Přestože jste vy a já jsme na lovu za kvalitní bezdrátovou brusku, ceny a produktové funkce pravděpodobně určí náš konečný výběr s obou značkou.

Jsou bezkartáčové brutáčky lepší?

Upřímně řečeno, ano! Beztáčkové motory používané v bezdrátových elektrických nástrojích jsou mnohem efektivnější než kartáčované motory a vyžadují nulovou údržbu.

Z druhého důvodu samy o sobě čitelné motory určitě stojí za další výdaj a měly by být prioritou při zvažování bezdrátových úhlu brusců. Nejen to, ale zvýšená účinnost bezhrubé motory poskytují přes kartáčované motory výrazně prodlužují výdrž baterie bezdrátové mlýnky.

Obecně platí, že ať už jde o bezdrátový mlýnek nebo ovladač dopadu, bezkartáčový motor přinese lepší výkon a vytrvalost.

Navíc, pokud jste líný typ chlapa, jako jsem já, nikdy nebudete muset provádět nouzovou chirurgii na své bezdrátové brusky, abyste nahradili případný opotřebovaný motorový kartáče.

K čemu jsou dobré brusky úhlu?

Upřímně řečeno, celá řada těžkých úkolů kolem domu pro přestavbu nebo na staveništích pro každodenní stavební práce.

Úhlové brusky jsou také preferovaným energetickým nástrojem pro mechanické instalatéry, elektrikáře, technici HVAC, auto mechaniku, plechové pracovníky, betnery a celou řadu dalších obchodů a profesí.

Pokud jste učedníkem nebo se snažíte v některých z uvedených polích, budete potřebovat ve svém arzenálu mlýnek na úhlu.

Pokud jde o to, zda byste se měli dostat do mlýnky na šňůru nebo bezdrátový úhel Řekl bych, že chytíte ten druhý a ujistěte se, že je vybaven bezkartáčovým motorem, jako když jste na hodinách, čas jsou doslova peníze a nechcete nechce Ztrácet jakékoli prodloužení spuštění.

Stručně řečeno, můžete použít úhlový mlýnek k řešení některých z následujících úloh s nezbytnými přílohy:

úhel, mlýnek, používá, vliv, bezdrátové

Jak vidíte, pokud využíváte správný disk, nelze dosáhnout moc úhlové brusky, což je přesně důvod, proč jsou takovým populárním energetickým nástrojem.

Kterákoli z nejlepších bezdrátových úhelů, které jsem navrhl výše, způsobí, že z referenčních úkolů bude fungovat světlo, takže si nemyslete.

K tomu budete potřebovat konkrétní pilu. Betonová pila je jiný specializovaný energetický nástroj, to je obecně něco, co byste chtěli najmout a ne vlastní. Pokud nejste stavitel nebo benecter, pak by stálo za to si koupit betonovou pilu.

Výhody bezdrátových úhlu brusců

Převládající výhoda používání bezdrátových brusky se točí kolem mobility nástroje a jak snadné je manévrovat, protože nemáte zátěž napájecího kabelu brání vašemu pohybu.

Vzhledem k tomu, že technologie baterie pokračuje v postupu, bezdrátové brusky nakonec vyřazují brusné brusky s výrazně zlepšenou výdrží baterie.

To je opravdu jediná nevýhoda s některými menšími bezdrátovými brusky napájenými z baterií, protože mlýnek bez kartáčovaného úhlu má nyní ve srovnání s gardovou bruskou stejnou nebo dokonce nadřazenou energií.

To znamená, že nejlepší bezdrátový mlýnek není nejmocnější, nejlepší úhel mlýnek (období) je nejspolehlivější, takže výběr brusky s prvotřídní baterií by měl být pro vás prioritou číslo jedna.

Jistě, vlastnit mlýnku na úhlu s množstvím funkcí včetně přepínače pálky, tepelného přetížení motorového ochrany, automatické ovládání rychlosti proměnné a technologie extrémní ochrany je v pohodě.

Co by však mělo mít přednost před všemi ostatními, je to, zda energetický nástroj, který plánujete na nákup, skutečně vaše potřeby zasadí.

Hlavní rysy mlýnku bezdrátového úhlu

Abychom skutečně zjistili, zda jsou bezdrátové brusky pro vás ideální, musíme diskutovat o hlavních funkcích a jak tento jedinečný energetický nástroj napájený z baterií bude mít prospěch do budoucna.

Jak jsme již zmínili výše, je to baterie, která udržuje tento produkt v běhu v nezbytném otáčkách pro plátky a hladké husté materiály, jako je kov. Pokud baterie není prémiovou lithium-iontovou baterií, pak se bohužel zjistíte, že se neochotně musíte trvale otáčet bateriemi… uprostřed zatracené práce.

Koupě vysoce kvalitního bezdrátového mlýnku, jak jsem navrhl z Dewalt nebo Makita, však znamená, že budete mít důvěru při řešení celé hordy těžkých úkolů, aniž byste chyběly rytmus.

Spolu s tím je další hlavní komponenta vybavená v jakékoli brusky, která je nanejvýš důležitá, motor, který ďábelský řezací a lešticí stroj používá k práci s magií.

Zatímco kartáčované motory jsou rozhodně levnější, pokud jde o své počáteční náklady, nejsou tak spolehlivé jako beztastní motory s mlýny, které si nárokují nesmírně lepší trvanlivost.

Ano, cena je o něco vyšší u mlýnku s bezkartáčovým motorem (bezdrátový nebo ne), ale také získáváte energetický nástroj, který váží mnohem méně a je výrazně snazší manévrovat.

Měli byste si koupit bezdrátový úhel mlýnky?

Pokud jste stále na plotě, představte si to raději byste vytáhli pouzdro na přepravu zezadu nebo z police v kůlně, s pečlivým potížím nebo bez něj?

Nyní, když si možná myslíte, „spuštění vedení prodloužení není tak špatné“. A jo, není to tak špatné občas. Pokud je však úhel mlýnek nástrojem, který vidíte pravidelně využívat, rozhodnete se pro mlýnek bez akumulátoru s kvalitní lithium-iontovou baterií, bude pro váš budoucí úspěch velmi prospěšný na různých namáhavých pracovních místech.

Přestože mějte na paměti, že byste si měli vždy koupit jakýkoli energetický nástroj ve svém rozpočtu a ušetřit své dolary a centy, kde to skutečně má smysl materiály.

Máte.li flexibilnější rozpočet a můžete si pohodlně vypořádat svou druhou polovinu, že takový nákup pomůže s přestavbou vaší koupelny mnohem dříve, než se očekávalo, mlýnek na bezdrátový úhel je určitě skvělým energetickým nástrojem, který máte k dispozici.

Důvod? Opět jsou bezdrátové brusky lehčí, silnější (se správným bezkartáčovým motorem) a mnohem snazší je manipulovat než tradiční šňůry. S tím bylo řečeno, mlýnek na šňůra je energetickým nástrojem, který je nepopiratelně nákladově efektivní a prokázán, pokud jde o spolehlivost a celkový výkon.

Jinými slovy, pokud je rozpočet velmi těsný, podívejte se na naši recenzi nejlepších úhlu brusců z roku 2022 s kryty jak šňůry, tak bezdrátové úhlové brusky do hloubky s kompletním průvodcem kupujícími.

Na závěr

Jak jsme již zmínili dříve, bezdrátový úhel mlýnek je produkt, který v posledních letech vyhrává na trhu, přesto existuje prostor pro zlepšení s následné technologie baterií.

Osobně si myslím, že bezdrátové úhlové brusky stojí za další výdaje, i když přidané náklady jsou ve velkém schématu věcí poněkud minimální. Dokud vyberete bezdrátovou brusku z premiérové ​​značky, která vyvíjí elektrické nástroje, které využívají účinnost baterie A1, nebudete zklamáni.

A konečně, bezdrátové úhlové brusky jsou nepochybně praktickým energetickým nástrojem, který má na ruce, a jsou nepochybně více než schopni pro ty dychtivé jednotlivce, kteří provádějí rutinní aktivity pro kutily kolem domu.

Jsem Ray, celoživotní tesař, který strávil lepší část mého života prací na staveništích na západním pobřeží Spojených států.

V té době jsem to doslova viděl ve stavebnictví jako profesionální dodavatel.

Není toho moc, s nimiž jsem se během své 30leté kariéry nesetkal, proto důvod, proč jsem jedním z hlavních přispěvatelů ve skautovi nástroj. Navíc, pouze psaní o práci, určitě poráží skutečnou práci. ‍‍

Nejlepší bezdrátový úhel mlýnek Top 7 [do 200]

Hledáte nejlepší bezdrátový úhel mlýnek pod 200 babek? Máme vás zakryté! Dobrý mlýnek na úhlu ole je jedním z nejvšestrannějších ručních nástrojů, které můžete mít v garáži. Bez jednoho se nemůžu dělat, správně?!

Samozřejmě nechcete utrácet královský výkupné, aby získal mlýnek na úhel, takže náš seznam zahrnuje pouze bezdrátové brusky pod 200 babek. Naše top 3 jsou ve srovnávací tabulce níže. stále používáme mlýnek na Milwaukee o dva roky později. stále to silně!

Nejlepší bezdrátový porovnávací tabulka mlýnek

Naše nejlepší bezdrátový úhel mlýnek Top 7

 • Celkově nejlepší mlýnek na úhel: Milwaukee 2780-20 M18 palivo
 • Nejlepší mlýnka na lehký úhel: Dewalt DCG413B 20V Breatherova beztasární úhel brusky
 • Nejlepší mlýnka na úhel pro rozpočet: Makita XAG04Z 18V úhel brusky
 • Milwaukee 2680-20 M18 18V 4 1/2 ″ bezdrátový úhel brusky
 • KIMO 20V beztaskovcestless bezdrátový úhel mlýnky
 • Bosch GWS-45 18V 4-1/2 ″ úhel mlýnek
 • Skil 20V 4-1/2 ″ úhel brusky

Nejlepší bezdrátový úhel mlýnek hloubkových recenzí

Nejlepší bezdrátový úhel mlýnek celkově: Milwaukee 2780-20 M18 palivo

Tato nejlepší bezdrátový úhel mlýnek klade důraz na sílu a dlouhověkost!

Toto je náš osobní favorit. Používáme jej v těžebním prostředí na obřích cvičeních, diggerech a dalších obrovských zemních zařízeních. Nikdy mu chybí rytmus. Už to není hezké a červené, ale tato věc se jen připojí a dělá práci!

Rozhodně náš nejlepší úhel mlýnky všech!

Má bezkartáčový motor, který poskytuje maximální výkon a může mít 10krát delší životnost motoru než konvenční kabelový mlýnek.

Budete rádi, když víte, že tento úhel mlýnek není obrovský nebo objemný, protože váží pouze 5.8 liber. Měří 2.3 x 12.9 x 7.6 palců.

Tento nástroj obsahuje RedLink Plus, což je pokročilý systém elektroniky bezdrátového energetického nástroje.

Má standardní ochranu spojky a přetížení, takže komunikace mezi nástrojem, baterií a nabíječkou obdrží stejnou zprávu.

Na této nejlepší úhlové brusky je také to, že můžete provést všechny změny příslušenství a úpravy strážců na této brusky bez použití nástrojů, jako je klíč pro pomoc.

Nejlepší mlýnek na lehký úhel: Dewalt DCG413B 20V Max Breatherless Cut Off Tool/Grinder

Nejlepší bezdrátový úhel brusky Dewalt poskytuje bezproblémový výkon, který mnoho dalších brusky nemůže nabídnout. Jeho bezkartáčový motor může dodávat až o 57% více runtime než kartáčovaný motor a není zde žádná rychlost zatížení s touto mlýnem.

Při použití působivých maximálně 9 000 otáček za použití může tato bruska rychle dokončit úkoly.

Velmi lehký ve 3.75 liber, průměr 4 ½ palce uzrnných kol pokrývá velké množství prostoru pro projekt broušení.

Tato mlýna je vybavena pádlovým spínačem, kde se brzda aktivuje po uvolnění tohoto přepínače. To rychle zastaví broušení, což je velké plus.

Tento nejlepší mlýnek na úhel má také dlouhou dvoupolodovou rukojeť, což vám dává další pohodlí a pohodlí.

Nejlepší mlýnka na úhel pro rozpočet: Makita XAG04Z 18V LXT Cut-off/Angle Grinder

To, co okamžitě objevíte z nejlepšího uzdravení Makity, je to, že baterie je nabíjena rychlou optimální nabíječkou LXT, která poskytuje až 3krát rychlejší nabíjení než standardní nabíječka baterie Best Angle Grinder baterie.

Běh na lithium-iontové baterii má až o 50% více času běhu ve srovnání se standardní baterií Makita 18 V.

Bezkartáčový motor, který má tento chlap, může mít až o 50% delší životnost než běžné bezdrátové motory Makita.

Technologie automatické změny rychlosti, kterou má mlýnka Makity, může automaticky upravit rychlost a točivý moment během provozu.

Má boční spínač zamykání, gumovou měkkou přilnavost pro pohodlí a třístupňové LED osvětlení, které vám řekne, kolik nabíjení má baterie.

Bezplatný motor z tohoto nejlepšího úhlu, který poskytuje 8 500 ot / min, určitě vyhovuje vašim potřebám, pokud chcete něco udělat rychle.

Milwaukee 2680-20 M18 18V lithium ion 4 1/2 palce

Zdaleka nejlehčí nejlépe bezdrátový úhel mlýnky na tomto seznamu, tento 3.8-liber zázrak brusky přináší obrovskou sílu a rychlost. Tento úhel mlýnek poskytuje maximálně 10 000 ot / min, dává vám kontrolu, kterou potřebujete k provedení i těch nejsložitějších projektů pro kutily.

Má rukojeť s gumovou texturou a plastovou rukojeť 3 polohy, která vám umožní držet brusku téměř jakýmkoli způsobem, který byste chtěli.

Nastavení strážce kol této brusky úhlu dává tomuto nástroji okraj. S upraveným strážcem kol lze přizpůsobit různé předměty, které vyžadují různé úhly řezání.

Nezapomeňme na přepínač pádlo, který usnadňuje aktivaci Milwaukee’s Best Angle Grinder. I když nosíte silné pracovní rukavice, přepínač pádlo vás detekuje.

Líbí se mi, když se elektrické nástroje chovají chytře, ne?

KIMO 20V beztaskovcestless bezdrátový úhel mlýnky

Pokud máte energetický nástroj, který dokáže fungovat více než jedním způsobem, máte v tomto nástroji strážce. Kimo má pěknou prezentaci v tomto nejlepším akumulátoru úhlu, protože získáte 5 řezacích kol a 5 broušení kol.

Tato mlýnka na úhel je navržena tak, aby řezala a mletí materiálů, jako je ocel, dřevo, kámen a dlaždice. Jeho maximální výkon 9 000 ot / min je pro rychlé broušení relace.

Optimalizovaný chladicí systém považuji za chytrý rys této brusky. Umožňující čerstvým venkovním vzduchem ochladit zařízení, bezkartáčový motor se vyvolává, aby při používání generoval menší tření a zahřívání. To znamená, že získáte lepší výkon a delší běh z tohoto nejlepšího mlýnku na úhlu.

Rychlá nabíječka Kimo pro lithium-iontovou baterii tohoto brusky je úžasná, protože bude nabíjet prázdnou baterii již 60 minut!

Bosch GWS18V-45 18V 4-1/2 in. Úhel mlýnek

Snadno přenosná při hmotnosti 4 libry, nejlepší bezdrátový úhel mlýnek Bosch má vynikající čtyřkruhový design, který uživatelům umožňuje správně plnit své povinnosti a zároveň jim dává manévrovatelnost.

Tato mlýnka přináší při používání maximálně 10 000 ot / min, což vám umožňuje rychle provádět aktivitu, když potřebujete. Toto zařízení obsahuje dvoupolodovou rukojeť na straně vibrací, která snižuje únavu uživatele a zajišťuje hladší zážitek z broušení.

Když si koupíte tento nejlepší mlýnek na úhlu, získáte pouze jeden strážce kol, jeden broušený disk a jednu postranní rukojeť. V závislosti na tom, jak často plánujete používat tuto brusku, to může nebo nemusí být problém.

Jasná stránka je, že má plánovaný plán na ochranu nástrojů a 2letý plán nahrazení baterie zdarma.

Guard kola může být jako kousek skládačky. Je nainstalován dozadu a jakmile bude tlačen celou cestu, bude to otáčet do jakéhokoli úhlu, který si přejete.

Skil 20V 4-1/2 palce

S tímto nejlepším bezdrátovým úhlem mlýnky získáte výkonný mnohostranný nástroj. Řezání dlaždic, broušení kovu, broušení, leštění a ostření jsou všechny úkoly, které lze provést s touto bruskou.

Její baterie PWRCORE 20 lithium je speciálně patentovaná baterie, která má pokročilou technologii, která má každou buňku zabalenou chladicím materiálem.

Z tohoto důvodu může mlýnek pracovat až o 25% delší doby a jeho životnost baterie se zdvojnásobí.

Tato mlýnka má také třídlou pozici v poloze, což vám dává flexibilitu v tom, jak tento nástroj používat. Jeho přepínač s duální funkcí se hodí také, protože zabraňuje tomu, aby se odehrávaly jakékoli náhodné začínající podniky, a zamkne se pro rozsáhlé použití.

Skil vytvořil mlýnek na bezdrátový úhel, který probíhá rychle, a dodává maximum 8 500 ot / min v rychlosti motoru, což vám pomůže dokončit úkoly.

Průvodce kupujícím Grinder Best Angle

Úhel mlýnek obvykle není jedním z prvních elektrických nástrojů, na které se obracíte, když potřebujete provést úkol pro účely pro kutily, takže tento průvodce kupujícím je osvěžovanějším kurzem o tom, co očekávat od nejlepšího ubrusu bezdrátového úhlu.

Pro začátek nebudeme odpovídat na žádné hloupé otázky jako „je úhel mlýnky stejně jako řetězová pila?„Protože odpověď na tuto otázku je zřejmá.

Co je to mlýnek na úhel?

Také označovaný jako nástroj pro odříznutí nebo mlýnek na boční nebo disk, úhlový mlýn je energetickým nástrojem, který můžete použít pro mnoho úloh. Broušení, řezání a leštění různých druhů kovových a betonových materiálů tvoří primární funkce úhlové brusky.

Někdy jsou zahrnuty na bruscích úhlu nastavitelných stráží a bočních zavírání pro snadnější provoz. S pomocí speciálního broušeného disku lze jako Sanders použít také některé nejlepší úhlové brusky.

Umístěte to jasně, úhel mlýnek je nezbytným nástrojem, který má v závislosti na projektech pro kutily, které chcete převzít. Pokud máte v garáži ležící listy kovu a chcete z nich vydělat ozdoby na dvoře, pak je čas zavolat nejlepšímu úhlu mlýnky.

Jsou disky mlýnek na úhlu zaměnitelné?

Zde je slovo opatrnosti; Pokud výrobce neznamená konkrétně určitý typ čepele, který lze použít pro její brusku, je pravděpodobné, že bruska tuto čepel nepodporují.

Nyní byste si mohli hrát s bruskou a provést úpravy, abyste šroubovali čepel na místo, ale já bych to nedoporučoval z bezpečnostních důvodů.

Mohu použít 4palcovou čepel na 4.5palcový úhel mlýnky?

Nástroj obou 4 palců i 4.Blades mlýnek na 5 palců není zaměnitelný, alespoň ne v tom smyslu, že to bude užitečné pro vás.

Většina 4.5palcové čepele se nehodí na 4palcovou mlýnku na nejlépe bezdrátový úhel, ai když někteří ano, pravděpodobně to běží příliš rychle a přestane pracovat po dobu. Budete mít lepší čas montáž 4palcových čepelí na 4.5palcové brusky, protože ty často fungují, ale ty čepele jsou příliš malé na to, aby fungovaly tak, jak chcete.

Jak mohu změnit čepel na mém nejlepším uzávěru bezdrátovém úhlu?

Změna čepele na vaší nejlepší bezdrátové úhlové brusky provede jen několik kroků.

 • Prvním krokem je odstranění baterie z mlýnku bez akumulátoru. Nikdy nepřeskočte tento první krok, protože jinak budete vždy riskovat náhodou zapínání brusky a zároveň odstraníte čepel.
 • Druhým krokem je vzít šroubovák a odstranit stráž čepele. Prvním provedením toho budete mít snadnější odstranění čepele samotné. Ne všechny brusci úhlu jsou stejné v designu, takže si vezměte na vědomí, jak jsou všechny části vaší brusky drženy pohromadě.
 • Další krok stiskněte a podržte v tlačítku zámku Blade zámku. Zatímco se toto tlačítko drží, otočte mlýnek vzhůru noha.
 • Pomocí volné ruky otočte kolo. Pokud se kolo otočí, pak je uzamčeno.
 • Pokud se kolo otočí, stiskněte a znovu podržte tlačítko Lock Lock.
 • Kroky čtyři až šest zahrnují vás pomocí klíče k otočení matice pro proti směru hodinových ručiček, pomocí svěráku, aby uvolnil matici Arbor, a nakonec se po odstranění drsné čepele zvednu. Chcete.li to rozbít v jednom smyslu, je to jako opravit rozbité kolo na kole.

Jaké jsou různé typy čepelí pro brusky úhlu?

Jeden typ čepele nemůže provádět každý druh práce, ke kterému chcete při použití úhlové brusky.

V některých smyslech musíte zacházet s mlýnek na úhlu jako nůž švýcarské armády (hej, můžete si přečíst nejlepší nože švýcarské armády, když jste tady!). Když určitý úkol vyžaduje určitý typ čepele, přepnete na tuto čepel.

Broušení čepele

Nejprve máme brusnou čepel. Toto je nejběžnější úhel mlýnek na brusky používané doma, ale používá se minimálně ve stavebních úlohách.

Broušená čepel je jednou z nejsilnějších čepelí a odpovídá tloušťce materiálů, jako je kov. Broušení čepele se často používá pro výrobu kovů a svařování, aby vyhladilo drsné okraje, které vycházejí z svařovacího sezení.

Klapková čepel

Čepel klapky je velmi podobná jako u broušené čepele, přičemž jediným doplňkem této čepele je brusný papír na dně příruby. Pokud jste v tomto způsobu broušení materiálů, je toto připojení brusného papíru ideální.

V případě, že ztratíte brusnou čepel, může čepel klapky fungovat stejně dobře během jakéhokoli postupu broušení.

Řezání čepele

Ve srovnání s broušenou čepelí a čepelí klapky je řezací čepel velmi tenká. Při proříznutí hustých materiálů, jako je kov, používáte řezací čepel kvůli síle a tlaku, který normálně poskytují úhlové brusky.

Kvůli tenké vrstvě řezací čepel zbavuje uživatele v používání velké síly. Pro broušení můžete také použít řezací čepel a může to vyhladit drsné okraje materiálu, pokud ji potřebujete.

Diamantová čepel

Diamantové čepele mají na vnějších okrajích maginé drážky. Diamantová čepel je navržena tak, aby se používala na velmi silném povrchu, jako je kámen, beton a mramorová dlaždice pro zdivo. Drážky jsou navrženy tak, aby zachytily odpor mlýnku na úhlu proti hustým materiálům, které se mohou zdráhat spolupracovat.

Drátěné kolo

V neposlední řadě je to drátěné kolo, které je vyrobeno z nerezové nebo uhlíkové oceli. Používá se k čištění materiálu před zahájením svařovací relace. Kovové povrchy budou vyhlazeny malými dráty, které tvoří tuto čepel.

Může být dřevěná čepel nasazena na úhel mlýnku?

Mnoho úhlu brusců prostě není navrženo tak, aby zvládlo úkoly související s řezáním dřeva.

Pokud si nekoupíte úhlový mlýnek, jako je ten, který Kimo poskytuje, nemůžete jen vynutit mlýnek, aby působil jako nástroj pro řezání dřeva. Čepele úhlu mlýnek mají hlavně řezat a brousit tlusté materiály kvůli intenzitě tlaku.

Přesto však říkáte, že byste mohli mít to štěstí, že byste našli řezací disky pro řezání dřeva, které odpovídá vašemu brusiči! Podívejte se na tyto:

Existují i ​​další elektrické nářadí, které mohou bezpečně a efektivně řezat dřevo. S výjimkou mlýnku na kimo je většina úhlu brusců příliš silná na to, aby správně řezala dřevo.

Jak často bych měl čistit mlýnek?

Je důležité se dobře starat o vaše elektrické nářadí! Jakékoli nástroje, které mohou zašpinit a shromažďovat rzi, jsou nástroje, které se po dlouhé době nespojitelné.

Totéž platí pro nejlepší bezdrátový úhel brusky.

Jak často byste měli vyčistit mlýnek na úhel, závisí na tom, jak často ji plánujete používat. Kolik projektů pro kutily jste seřadili po dobu jednoho týdne, které vyžadují použití mlýnku na úhel?

Obecně byste měli vyčistit mlýnku úhlu hned po jejím použití. Na velké míře byste jej měli vyčistit dvakrát týdně, zejména pokud jej budete často používat po celý týden.

 • Poznámka editora: Toto je zvuková rada ale nikdy nečistíme naše nástroje a pokud získáte kvalitní nástroj, jako je Milwaukee Grinder, nepočítám, že potřebujete. Naše je zakrytá tukem a nejrůznějšími gunk a je to silné, dokonce i po všech těch letech

Jsou bezpečné úhlové brusky?

Úhlové brusky jsou obecně bezpečné elektrické nářadí, ale mohou se stát nebezpečnými, pokud s nimi nebudete opatrní.

Generují jiskry a kdykoli začnete pracovat s jedním, ujistěte se, že vaše pracovní oblast je bez jakýchkoli úlomků a hořlavých materiálů. Oblasti, které mají prach zrna nebo hořlavý akumulace prachu.

Pokud máte v úmyslu nabídnout profesionální službu, která zahrnuje úhlovou brusku, existují bezpečnostní opatření, která budete muset přijmout. Musíte použít správné kolo pro velikost a rychlost brusky.

Před použitím mlýnku na úhel musí být zkontrolován z hlediska trhlin, vad a opotřebení. Všechny nošené disky musí být vyměněny.

Nechte mlýnek dosáhnout plné rychlosti a zahřát se, než ji použijete, a nechte ji po dokončení dokončit ho za zastavení. Pohyby zdravého rozumu, jako jsou tyto, jsou uvedeny v dokumentu OSHA o bezpečnosti brusky úhlu.

Záleží na voltech a zesilovači?

Ne, opravdu na tom nezáleží.

Tady je dlouhá odpověď. Množství voltů, které má nástroj, je uvedeno pouze u nástrojů napájených baterií.

AMPS bude znamenat buď více energie (jinými slovy, síla, kterou se dostanete ze zdi, se rovná voltům vynásobenému zesilovači), nebo méně účinný motor (napájení ze zdi, která pouze generuje teplo, není užitečná).

Protože diskutujeme pouze o bezdrátových bruskách, volty a zesilovače jsou opravdu irelevantní.

Grinder s více volty a zesilovači z něj neznamená, že je lepší mlýnek než ostatní.

Měli byste se zaměřit na nákup brusky, která přitahuje nejméně 5 až 9 ampérů, aby zvládla všechny různé typy kol a příslušenství. Měli byste však zvážit, jak rychle funguje mlýnka úhlu a jak je bezpečná, než se soustředí na jeho sílu.

Co je tedy nejlepší mlýnek?

Rozdělení všeho, pokud jste si museli okamžitě vybrat, který nejlepší brusku úhlu k nákupu.

Nejedná se o nejlevnější mlýnek na tomto seznamu, ale je to nejbezpečnější, nejodolnější a nejflexibilnější mlýnek z nich.

Celkově se nemůžete pokazit s žádným z těchto kótovaných brusky, protože jsou všechny v ceně pod 200, což vaši peněženku potěší!

Autor

Steven je vášnivý zahradník, který miluje kopat díry a starat se o rostliny. Pokud potřebujete radu, jak utvářet svou zahradu a co k ní přidat, zavolejte tomuto chlapi. Když se na svém dvorku nezabývá krmením skupiny stodola. Ať už se jedná o sečení trávníků, oříznutí otravných plevelů nebo obdělávání zahradních skvrn, může vám tento chlap říct domácí výhody práce na zahradě doma. Zobrazit všechny příspěvky