Nejlepší sekačka na trávu Snow Blower Combo pro jezdecké sekačky. Traktor trávníku s pluhem

Nejlepší sekačka na trávu Snow Blower Combo pro jezdecké sekačky

Je váš dvůr pokrytý hlubokým sněhem? Pak možná budete potřebovat dobrou kombo na trávu sekačky! Připevnění ke sekačkám na sekačkách na jezdeckém trávníku jsou pro zimní sezónu neuvěřitelně užitečné, protože používají nástroj, který již budete muset vytvořit silné sněhové dmychadlo.

Nejlepší kombinace Snow Blower sekačka pro většinu lidí je Nortrac BE-SBS50G. Snow Flower. Toto třístupňové, ocelové přílohy Snow Flower pro jezdecké sekačky na trávníku mají házení vzdálenosti 25 stop a rotující manuální skluz, který může vyčistit obrovské množství sněhu.

Stále však existují nevýhody tohoto jezdeckého sekačky na trávu Snow Blower Blower, které by pro vás mohly zlepšit další možnost. Pojďme se tedy hlouběji podívat na nejlepší přílohy Snow Flower pro sekačky na trávu a diskutovat o tom, co byste měli hledat v kombo na trávu Snow Blower Snow Blower.

Co je uvnitř:

 • 1. Nejlepší celkově: Nortrac Be-SBS50G 3-stádium. Snow Flower. 50 ″ příjem
 • 2. Nejlepší hodnota: ARNOLD MTD Origine Parts 2-stage Snow Thrower
 • 3. Nejúčinnější: Nortrac be-SBS60G 3-PT. Snow Flower. 60 ″ příjem
 • 4. Nejoblíbenější: John Deere 44-palcová sněhová dmychadlo pro 100 traktorů řady
 • 5. Nejvšestrannější: Husqvarna Dvoustupňová sněhová vrhač namontovaná na trávníku (manuální výtah)
 • Proč potřebujete sněhové dmychadlo?
 • Jaký je rozdíl mezi 1-efektivním ve 2-stádiem vs 3-stádií Snow Flower?
 • Co je nejlepší kombo na trávu sekačky na trávu pro dlouhou, širokou příjezdovou cestu?
 • Měl bych mít plynovou sekačku nebo elektrickou sekačku pro své sněhové dmychadlo?
 • Měla by být koňská síla problémem?
 • Jaký typ pneumatik potřebujete pro házení sněhu?

Nejlepší recenze kombo

Spárování jezdecké sekačky s připevněním sněhových dmychadel vám poskytne konečnou všestrannost se sezónou, kterou potřebujete, abyste si udrželi uklizení svého dvora.

Tyto jezdecké kombinace sekaček na sekačku na trávu se obecně velmi snadno instalují na sekačku.

Nejlepší celkově: Nortrac Be-SBS50G 3-stádium. Snow Flower. 50 ″ příjem

Šířka je název hry s touto přílohou!

Nortrac Be-SBS60G Blower, který má šířku clearingu 50 palců, může z vaší příjezdové cesty vyčistit spoustu sněhu pokaždé, když projde.

Má také přiměřenou házení vzdálenosti 25 stop, což vám dává dostatek prostoru pro práci. Deflektor skluzu tohoto zařízení je působivý, protože může být upraven do pěti různých pozic.

Manuální kriminální skluz se také otáčí až o 340 °, takže můžete hodit sníh do požadovaného úhlu. Auger je chráněn šroubem a provozuje střih řízený řetězem.

Tato sněhová flower je vyrobena z oceli, nejodolnějšího materiálu, který můžete použít k boji proti sněhu.

Jedinou skutečnou nevýhodou tohoto (kromě strmé ceny) je jeho váha 612 liber. Připojení této sekačky na trávu bude trvat více než jednu osobu.

Nejlepší hodnota: ARNOLD MTD Origine Parts 2-stage Snow Thrower

Jedna věc hned od netopýra, která vás uklidňuje s tímto sněhovým vrhákem; je kompatibilní s novějšími modely Troy Bilt Super Bronco XP Riding Lawn Meghter. To může být velký problém, pokud nechcete hrát žádné hádající hry, abyste určili, která sněhová flower se hodí, která sekačka na trávu.

Oceníte také vysoce hlasový akcelerátor tohoto zařízení. Plýtvá tím, že není čas nasekat mráz a rychle odstraní až 18 palců sněhu na jednom!

Tento sněhový vrhač nemusí být nejvíce přitažlivější, ale je to vysoce produktivní a něco, co se vidím používat.

Nejúčinnější: Nortrac be-SBS60G 3-PT. Snow Flower. 60 ″ příjem

Pokud se vám líbilo kombo Nortrac s 50 palcovou sekanou na trávu, budete milovat tuto přílohu!

Co asi 10 palců širší pro příjem sněhu? Šířka zúčtování 60 palců dělá z této sněhové dmychadla nejproduktivnější možnost na tomto seznamu. Má také lepší házení vzdálenosti než 50palcová možnost, protože může hodit sníh až 40 stop.

Tato větší verze třídílného přílohy Nortrac Snow Blower pro sekačky na trávníku má také 5-položní nastavitelný deflektor skluzu, který pomůže vést sníh. Můžete také otočit manuální kliknutí 340 ° a hodit sníh do úhlů vašich představ.

Hlavním problémem, který můžete mít se sněhovou fountkou, je to, že budete potřebovat sekačku na trávu, která se bude přizpůsobit jeho velikosti. Servivatelnou možností pro spárování této sněhové dmychadla by byla Husqvarna 54 ″ 24 HP nula-otočná sekačka. Buďte však připraveni ušetřit nějaké peníze, abyste za to zaplatili.

Nejoblíbenější: John Deere 44-palcová sněhová dmychadlo pro 100 traktorů řady

Pokud potřebujete velké odstranění sněhu, pak tato nejlepší kombo sekaná sekačka na trávu může odpovědět na hovor!

Bez ohledu na podmínku sněhu, tato sněhová dmychadla dobře funguje pro odstranění sněhu z vaší příjezdové cesty. Ačkoli je to nejvhodnější pro odstranění sněhu kolem rekreačních a průmyslových parků, měli byste mít snadný čas získat pocit tohoto zařízení.

Jedná se o dvoustupňový dmychadlo, což znamená, že nízkorychlostní šnek dmychadla hromadí krutý materiál, protože pohybuje sníh směrem k druhému stádiu. Jednostupňové sněhové dmychadla tuto funkci nemají.

Tato sněhová flower má zadní předřadník sestávající ze dvou 42 liber quik-tachů, které se doporučují pro další trakci. John Deere je rozpoznatelná značka, takže se nebojte o nic, co se s tímto produktem děje rybí!

Nejvšestrannější: Husqvarna Dvoustupňová sněhová vrhač namontovaná na trávníku (manuální výtah)

Tento model je dobrý a dobře zaoblený jezdec na trávu sekačky na sněhové dmychadlo. Pokud máte rádi produkty Husqvarna a vlastníte jezdeckou sekačku, tento sněhový vrhač je to, co potřebujete. Má prostorným příjmem vůle 42 x 20 palců, což znamená, že vyzvedne velké množství sněhu.

Jeho skluz je snadno nastavitelný, aby se vešel na jakýkoli úhel, protože může být otočen až 180 °. Tato flexibilita pomáhá dostat sníh z vaší cesty.

Po připevnění montážních a kladkových rámců můžete snadno odstranit sněhový vrhač standardními nástroji. Má také vyměnitelný opotřebovací desku a smykovou botu.

Jedna skvělá věc na tomto příloze Sněhové dmychadla pro sekačky na trávu je dvouletá záruka, kterou má. Musím milovat tyto záruční plány!

Nejlepší příručka kupujícího sekačky na trávu

Používání sekačky na trávu spolu s přílohou sněhových fountáží na zimu může znít jako skličující úkol.

Pokud však víte, co hledat, najdete správnou kombinaci. Hledáte kombo Snow Blower, které nejenže pracuje s vaší sekačkou na trávu, ale také se cítíte pohodlně.

Před zakoupením jezdecké sekačky s připevněním sněhových fondů je zde několik faktorů, které je třeba zvážit.

Proč potřebujete sněhové dmychadlo?

Snow Flower je zařízení, které uživatel vede zezadu. Jeho mechanika je velmi základní. Téměř vždy má rotující čepel, tvarovanou jako vývrtka, která zvedá, seká a vrhá sníh.

Pokud žijete někde, kde to často sněží a nemůžete se dostat na cestu, ruční odhalení vaší příjezdové cesty může být obrovským neúspěchem. Mít sněhové dmychadlo vám ušetří čas a peníze.

Jaký je rozdíl mezi 1-efektivním ve 2-stádiem vs 3-stádií Snow Flower?

Návrh je hlavním rozdílem mezi 1-etapovým, dvoustupňovým a 3-stupňovým sněhovým dmychadlem. Jak jste možná uhodli, třístupňová sněhová dmychadla nabízí více energie a může vyčistit těžší sníh než 1-stadijní nebo dvoustupňové sněhové dmychadlo.

Zde jsou základní rozdíly mezi jednostupňovým, dvoustupňovým a třístupňovým sněhovým dmychadlem:

Jednostupňové sněhové dmychadla Dvoustupňové sněhové dmychadla Dvoustupňové sněhové dmychadla
Jednostupňové sněhové dmychadlo má pouze jeden šnek. Auger nasává sníh a poté ho propustí. Dvoustupňová sněhová dmychadlo má šnek a oběžné kolo. Auger nasává sníh a oběžné kolo ho odhodí ze stroje. Třístupňové dmychadla mají šnek, oběžné kolo a urychlovač šneku.
Jednostupňové sněhové dmychadla čisté pouze 16 až 20 palců sněhu. Dvoustupňové sněhové dmychadla mohou vyčistit více než 20 palců sněhu. Třístupňové sněhové dmychadla mohou vyčistit více než 20 palců sněhu rychleji než dvoustupňový dmychadlo.

Dvoustupňové sněhové dmychadla jsou obvykle propojeny a uvolní jednu z vašich rukou. Při práci na sklonu vystupují nejlépe. Mohou však vyčistit hluboký sníh i třístupňový dmychadlo. Jsou to jen pomalejší než 3-stadijní modely.

Třístupňové sněhové dmychadla mohou vyčistit sníh a led o 50% rychlejší než dvoustupňové sněhové dmychadla kvůli dalšímu oběžnému komise. Další šnek ve třístupňové sněhové fountce se nazývá Accelerator šnek, speciálně navržený tak, aby urychlil proces házení sněhu.

Pokud žijete v oblasti, která vidí velmi těžké sněžení, které může snadno vytvořit zhutněný led, pak získání třístupňového sněhového dmychadla je moudrá volba. Další šneky rozbijí led a oběžné kolo dokončují práci.

Co je nejlepší kombo na trávu sekačky na trávu pro dlouhou, širokou příjezdovou cestu?

Pokud máte dlouhou nebo širokou příjezdovou cestu, měli byste absolutně získat sněhovou dmychadlo, protože ušetříte čas a peníze. Místo toho, aby prolomila zpětná práce se sněhovou lopatou po celé hodiny, může sněhová fond zmenšit množství práce, kterou musíte udělat.

Nejlepší připoutání sněhových dmychadel pro sekačky na trávu pro lidi s dlouhými nebo širokými příjezdovými cesty je Nortrac 3-PT. Snow Flower. 60in.W, protože se jedná o třístupňový dmychadlo s velmi velkorysou 60-palcovou sací oblastí.

Měl bych mít plynovou sekačku nebo elektrickou sekačku pro své sněhové dmychadlo?

Zjistíte, že většina výrobků na sekačky na sekačkách sekačky na trávu je vyrobeno pro plynové sekačky. Je to proto, že celkově uvidíte více energie s plynovou sekačkou a s těžkým sněhem budete potřebovat veškerou sílu, kterou můžete získat.

Všechny přílohy na trávu sekačky na trávu v naší recenzi jsou pro plynové sekačky. Existují však elektrické sněhové dmychadla, které můžete použít a které nepotřebují traktor, a můžete vidět některé z nejlepších v naší recenzi nejlepších elektrických sněhových lopatů.

Měla by být koňská síla problémem?

Výkon by měl být hlavním problémem, pokud chcete být produktivní ve sněhu. Když spárujete jezdeckou sekačku s připevněním sněhových dmychadel, vaše sekačka bude muset být schopna prosadit tento sníh, aniž by se vzdala. Čím silnější je tedy váš motor, tím větší může být váš sněhový dmychadlo.

Většina kombinací trávníků na trávníku na traktoru uvádí ideální koňská síla pro sněhové přehodnocení správně. Stačí si tedy přečíst štítek před usazením na konkrétním modelu.

Měli byste také zvážit šířku šneku připevnění sněhových dmychadel, kolik můžete upravit skluz a deflektor a celkovou trvanlivost materiálů Snow Flower’s Materials.

Jaký typ pneumatik potřebujete pro házení sněhu?

Pro začátek vždy přemýšlejte o trakci!

Některé pneumatiky sekačky na trávu mají bohužel špatné běhouny, které jsou zranitelné vůči sklouznutí. Pokud máte pneumatiky, o kterých víte, že ve sněhu nebude fungovat dobře, nahraďte je co nejdříve na zimní sezónu. Je lepší být v bezpečí než líto.

Zvažte také získání sněhových řetězců a hmotnosti zátěže. Přečtěte si na nejlepší kombo dmychadlová sekačka na trávu sekačka podle vašeho výběru. mnoho výrobců doporučuje pneumatiky, řetězy a možnosti balastu hmotnosti.

Zde je několik řetězců pneumatik, které vám ukážou příklad:

Nejlepší traktor trávníku pro odstranění sněhu v roce 2023

Získání dobrého traktoru trávníku by vám trvalo spoustu času na vyhledávání obchodů a stále se vypořádat s jakýmkoli dostupným produktem. Tady jsou tedy recenze nejvyšších příloh sněhových bloků a nejlepšího traktoru trávníku pro odstranění sněhu v současné době na trhu. Získání nejlepšího zahradního traktoru pro orbu sněhu je stejně důležité jako získání dobrého připojení sněhu.

Affiliate odkazy a obrázky umístěné z AMACON PRODUCT AKTIVNÍ API dne 2022-11-21

Silná sněhová pokrývka na vaší zahradě není pro vaše rostliny dobrá. A co víc, nízký výkonný trávník a připoutání k odstranění sněhu nebudou dělat nic dobrého. Na trhu jsou nadhodnocené trávníky s pluhem. Proto jsem připravil seznam spolehlivých příloh sněhových bloků a recenzí trávníků, které vám pomohou vybrat vysoce výkonný traktor a přílohu.

Nejlepší traktory trávníku pro odstranění sněhu 4 přezkoumané přílohy

Na základě mých zkušeností s různým vybavením trávníku jsem připravil výběr nejlepších traktorů a příloh z odstranění sněhu z vašeho trávníku. Začněme se dvěma nejlepšími traktory trávníků, které pro tento účel doporučuji.

Nyní se přesuneme na přílohy a další vybavení pro odstranění sněhu, které na trhu považuji za nejpraktičtější. Zde je pět odolných možností, které doporučuji všem majitelům domu:

Cub Cadet XT1 LT46 TRACTOR TACTOR. Nejlepší trávník pro odstranění sněhu

Affiliate odkazy a obrázky umístěné z AMACON PRODUCT AKTIVNÍ API dne 2022-11-21

Cub Cadet je Pacesetter ve venkovním elektrickém prostředí, zejména zahradnické nástroje. Série Cub Cadet XT1 Enduro je vysoce spolehlivým traktorem, který je vynalézavý, pokud jde o odstranění sněhu z trávníků. Tato sekačka 18 HP je vybavena výkonným motorem nezbytným pro bezkonkurenční výkon.

Na trhu je mnoho odstraňovačů trávníku se slabými motory. Mnoho zahradníků je tak kupuje, aby byli zklamáni, když se po několika operacích uvíznou ve sněhu. Tato sekačka používá mechanismus indukce vzduchu, který usnadňuje snadné čištění, a proto usnadňuje údržbu a levnější. Doporučil bych tento traktor všem zahradníkům.

 • Je efektivní energie
 • Je kompatibilní s většinou příloh sněhových vrháků
 • Má mechanismus indukce vzduchu pro snazší čištění

Husqvarna 18.Sekačka Tractor Tractor 5 HP, velký traktor trávníku pro odstranění sněhu

Affiliate odkazy a obrázky umístěné z AMACON PRODUCT AKTIVNÍ API dne 2022-11-21

Husqvarna 960430211 je top sekač na trávu na trhu. Tato sekačka má pohodlně nainstalovaný port pro mytí, což umožňuje efektivní čištění sněhu. Tento stroj na plochu na trávníku na trávníku je charakterizován vysokou účinností, protože používá rychlý přenosový mechanismus.

Konstrukce tohoto vybavení obsahuje vynalézavé jaro, které přispívá k vysokému výkonu stroje. Také se mi to líbí kvůli jeho mechanismu indukce vzduchu, který umožňuje optimální výkon traktoru. Toto je stroj, který bych doporučil každý den každému zahradníkovi k efektivnímu odstranění sněhu.

 • Čištění a údržba je zvládnutelná
 • Je vybaven rychlým automatickým přenosem pro zvýšený výkon
 • Systémová jaro usnadňuje efektivní provoz
 • Využívá mechanismus indukce vzduchu pro efektivní provoz

Odstraňování sněhu pro kadet Cub. Cub Cadet 42 in.

Affiliate odkazy a obrázky umístěné z AMACON PRODUCT AKTIVNÍ API dne 2022-11-21

Kadet Cub je vynikající značka, která nabízí některé z nejkvalitnějších zahradnických vybavení. Sněhové dmychadlo Cub Cadet 3-stádium je geniální vybavení, což je velmi efektivní, pokud jde o rychlejší zbavení se sněhové pokrývky. Má zvláštní design funkčnosti, když je vidět, že má třístupňovou možnost foukání sněhu, na rozdíl od typických dvoustupňových v mnoha připevněcích ke sněhových blocích.

Všimněte si, že se jedná o přílohu pro odstranění sněhu a traktor není zahrnut. Hodí se k kadetu Cub 42palcové trávníky a zahradní traktory 2015 a po něm. Toto 42palcové vybavení vám pomůže udělat práci mnohem rychleji, protože vyčistí sníh až do hloubky 18 palců.

Vzhledem k tomu, že celá jednotka je vyrobena z robustní oceli, má prodlouženou životnost služby. Proto se brzy nebudete vracet do obchodu pro jinou jednotku. Údržba je také zvládnutelná. Její strmý design střihu obloukového skluzu způsobuje zvýšenou účinnost při rozšiřování vzdálenosti hodu na vrh na dmychadlo.

Pozoruhodné, že tento sněhový sníh Cub Cadet se snadno ovládá, jakmile uživatel má základní pochopení své funkce. Je snadné připojit a demontovat z traktoru.

Také toto přílohy kadetu Cub Cadet Snow Thrower má velký objemový akcelerátor, který je nezbytný pro řezání a sekání velkých depozit sněhu mnohem rychleji. Další věc, kterou považuji za úžasný bod o tomto vybavení, je to, že balíček obsahuje nastavitelné smykové boty, které vám poskytnou stabilitu při jeho provozu. Také přichází se škrabkami, která seškrábl sníh z povrchů.

Tím, že je jedním z nejprodávanějších odstraňovačů sněhu, je kadet Cub 42-palcové sněhové dmychadlo zařízení, na které se můžete vždy spolehnout. Jedinou nevýhodou je, že nemá světlomety, proto je trochu obtížné jej používat během noci. Přichází, pokud se nejedná o dobře osvětlenou oblast nebo jeden používá traktor s výkonnými světlomety.

Přesto je kadet Cub Cadet 42palcový třístupňový odstraňovač sněhu mocným nástrojem, který jsem vyzkoušel a dokázal za svou spolehlivost ručit na základě mé zkušenosti. Doporučil bych to všem zahradníkům v zasněžených oblastech.

 • Funguje mnohem rychleji a je efektivnější kvůli třístupňovému mechanismu odstraňování sněhu
 • Je vybaven těžkými ocelovými řezacími deskami, takže je robustní a odolný
 • Balíček zahrnuje boty s lyžováním a vynalézavou škrabku sněhu pro zvýšenou stabilitu při provozu
 • Má vysokokapacitní urychlovač pro lepší řezání a sekání vkladech sněhu
 • Je snadné ovládat a udržovat

Husqvarna st42e s elektrickým výtahem na odstraňování sněhu

Affiliate odkazy a obrázky umístěné z AMACON PRODUCT AKTIVNÍ API dne 2022-11-21

Sněhový vrhač Husqvarna st42e je dalším vybavením, které představuje jako skvělá volba pro všechny zahradníky při hledání velkého sněhového vrhacího přílohy pro použití s ​​traktorem. Tento 42palcový nástroj je pro mnoho majitelů domu oblíbený, protože vidí, že je to jeden z nejprodávanějších příloh sněhových vrháků.

Hodí se ke všem modelům traktoru ve stylu textu vyrobené v roce 2006 a později. Jeho neuvěřitelné funkce způsobily, že se vyplatilo v tomto seznamu nejlepších traktorů a vybavení pro odstranění sněhu.

Je to jeden z nejjednodušších používání zařízení na odbavení sněhu na trhu, když vidí, že má jediné tlačítko Electric Lift. Snow Blowers pro traktory trávníku Husqvarna jsou jedním z mála připojení ke sněhovému vrhače, které nabízejí operátorům bezkonkurenční flexibilitu. Jeden může pohodlně změnit úhel a směr skluzu. Také rozteč deflektoru lze změnit, aby operátorovi umožnil určit, která cesta k vypuštění nasekaného sněhu.

Toto zařízení lze obrátit na maximálně 180 stupňů ze sedadla traktoru, a proto usnadňuje hladký provoz operátorem. V případě, že na stranách zůstala některá depozity sněhu, úhel otáčení umožňuje vyčistit takové usazeniny, aniž by se musel jít dozadu.

Tento sněhový dmychadlo Husqvarna Lawn tractor pohání nakrájený sníh významně, a to kvůli vysokofrekvenčnímu oběžnému komiři, které pohání sníh při zvýšené rychlosti. Také šneky byly vyrobeny z průmyslového kovového materiálu, díky čemuž jsou prodlouženou dlouhověkost odolné proti odolném.

Neměl bych ani jedinou pochybnost o nákupu ani doporučení tohoto vybavení všem zahradníkům.

 • Celý stroj může být otočen při 180 stupních od sedadla traktoru pro efektivní provoz
 • Využívá operaci s jedním tlačítkem pro efektivní použití a snadnou údržbu
 • Je vybaven jedinečně navrženým obětem pro rychlejší a vzdálený výtok nakrájeného sněhu
 • Nabízí vynikající flexibilitu, pokud jde o úpravu skluzu a rozteče deflektoru sněhu pro přizpůsobený výkon

Snow Joe SJ627E Elektrická sněhová vrhač

Affiliate odkazy a obrázky umístěné z AMACON PRODUCT AKTIVNÍ API dne 2022-11-21

Snow Joe SJ627e Electric Snow Thrower je jedním z nejlépe hodnocených odstraňovačů sněhu, které jsou v současné době na trhu. Je to moje oblíbené vybavení, vzhledem k tomu, že jsem ho používal dlouho a jeho výkon byl vždy uspokojivý.

Tento vrhač je nejvhodnější pro zbavení sněhové pokrývky z mírných trávníků a zahrad. Ačkoli je mnohem menší než traktor, je to efektivní, pokud jde o čištění oblastí jakékoli velikosti. Tato sněhová vrhač má míru spotřeby energie 120 voltů, a proto je zefektivněna ve srovnání s házeči, kteří běží na plyn.

Skutečnost, že se jedná o elektrickou sněhovou vrhačku, také usnadňuje spuštění a běh, protože je vybavena jediným tlačítkem zapnuté/vypnutí. To také usnadňuje údržbu, protože na zařízení není mnoho ropných produktů.

Snow Joe SJ627e byl navržen tak, aby byl operace méně náročný na rozdíl od mnoha jiných odstraňovačů sněhu. Tento sněhový vrhač stojí nepřekonatelný a obsahuje šnekové řezané desky vyrobené z posilované oceli posilované. Nemůžu si vzpomenout na čas, kdy jsem zlomil šnekové řezy svého vrhače. Také tyto 22palcové řezy čirý sníh do hloubky 13 palců.

Další úžasná věc na Snow Joe SJ627E je to, že můžete pohodlně čistý sníh i během noci, díky mocnému páru LED světlometů LED. Pokud pochybujete o kvalitě sněhu Joe SJ627E, všimněte si, že tento kus vybavení je certifikován ETL.

Ačkoli to přichází za o něco vyšší cenu než standardní sazby pro házení sněhu, naznačuje to jeho vynikající kvalita, která stojí za cenu. Mohu bez jakýchkoli nejistot říci, že Snow Joe SJ627E je můj oblíbený sněhový vrhač, a proto bych to doporučil každému zahradníkovi.

 • Má velké a posilované těžkých šnekových řezů pro delší provoz
 • Je vybaven vynalézavými světlomety, které se hodí při čištění ledu během noci
 • Je snadné zapnout a fungovat, protože se jedná o elektrické vybavení
 • Každý kus tohoto vybavení je certifikován ETL, a proto zaručuje kvalitu a spolehlivost
 • Ve srovnání s ostatními sněhovými házeči je to energeticky efektivní

Greenworks 20-palcový 13 amp bezdrátový sněhový vrhač-spolehlivý sněhový vrhač na rozpočet

Affiliate odkazy a obrázky umístěné z AMACON PRODUCT AKTIVNÍ API dne 2022-11-21

Snow Thrower Greenworks 2600502 se může pochlubit četnými pozitivními recenzemi a je oblíbenou volbou přátelskou k rozpočtu. Mám dva přátele, kteří ji používali více než jednu sezónu, aby udrželi své trávníky v zimě pěkné a čisté, a nelitují, že to dostanou, přinejmenším.

2600502 je elektrický šňůra, který je hračkou pro začátek. Dodává se také s účinným 180 stupňovým směrovým skluzem, který by mohl překročit vaše očekávání vzhledem k ceně modelu a usnadnit tento proces snadno zvládnutelný.

Tento model od Greenworks ukazuje velký výkon za předpokladu, že oblast ke zpracování a povětrnostní podmínky jsou mírné. 120 volt, 13 amp motor je pouhých 2 ampéry daleko od amerického regulačního maxima a umožňuje foukání sněhu po dobu 10 stop, takže bych ho nedoporučoval, pokud máte obrovskou nemovitost k čištění. Je také relativně tichý, což vám umožní dělat práci i brzy ráno. Toto 20palcové vybavení dokáže zvládnout až 10 sněhu, který je lehký v konzistenci. Tloušťka sněhové pokrývky přes 3 palce však může vyžadovat nějaké další průchody.

Snow Thrower je kompletní s polyethylenovým plastovým šnekem, který se zdá být docela drsný. Ačkoliv se nepravděpodobné, že se zlomí, moc to nepomůže s těžce zhutněným sněhem. Pravděpodobně skončíte tím, že nejprve řezáte jakékoli tvrdé hromady lopatou, jinak přes ně bude projíždět stroj, takže terén se nezměnil.Kompletní s 7palcovými pneumatikami je tato šňupaná sněhová vrhač stabilní a snadno se manévruje, zejména vzhledem k jeho hmotnosti pouhých 32 liber. Senioři pravděpodobně tuto funkci oceňují, pokud nejsou velmi vysoké, protože řídítky jsou umístěny způsobem, který by mohl způsobit sklonené držení těla u vyšších jednotlivců.

 • Tato sněhová vrhač neublíží vašemu rozpočtu;
 • Konstrukce zajišťuje zvýšenou manévrovatelnost;
 • Funguje dobře na malých až středních oblastech;
 • Model je dodáván s dobře vyrobeným směrovým skluzem;
 • Auger je dobře vyrobený a odolný.

Greenworks Pro 80V 20-palcový bezdrátový sněhový vrhač

Affiliate odkazy a obrázky umístěné z AMACON PRODUCT AKTIVNÍ API dne 2022-11-21

Další model od Greenworks, 2600402 vypadá velmi podobně jako 2600502 na steroidech. Zatímco mnohem dražší než jeho cenově dostupný protějšek, je stále populární a má pozitivní zpětnou vazbu od mnoha uživatelů.Tento pro stroj vyniká najednou kvůli tomu, že je bezdrátový model poháněný systémem Li-Ion.

Dobíjecí 2.0 ah baterie vydrží až 45 minut, což je většinou dostačující pro malé a střední oblasti, když je počasí opravdu špatné. Mějte na paměti, že se nebudete moci přizpůsobit 4.0ah baterie, protože víko se nezavřuje, i když existuje 4.0AH úprava tohoto modelu. Baterie a nabíječka jsou zahrnuty. To vám šetří hodně potíží s šňůrou, ale může to mít za následek nutnost odstranit baterii a nechat ji zahřát asi 10 dní v chladnějších dnech, než se spustíte.

Jednotka, napájena tichým mzoutovým motorem 80-voltů, se snadno ovládá a stěží vyžaduje jakoukoli údržbu. Je vhodný pro použití kdykoli během dne, protože přichází s jasným LED světlometem pro zlepšení nočního viditelnosti. Kompletní s robustním polyethylenovým plastovým šnekem může tento stroj vyčistit až 10 palců sněhu přes šířku 20 palců a činí tak v méně průchodech než 2600502. Komfformovaný sníh není problém, pokud není extrémně silný.

Nastavitelný skluz 180 stupňů zajišťuje čistotu operace. S hmotností pouhých 33 liber je jednotka lehká a snadno se manévruje a vejde většinu typů těla. Vzhledem k snadnému použití by to mohlo být životaschopné řešení pro lidi, kteří zažívají problémy s mobilitou nebo bolesti zad.

 • Nemá žádnou šňůru;
 • Model je lehký a vysoce přenosný;
 • Zahrnuta je dobíjecí baterie a nabíječka;
 • Pro noční operaci existuje LED světlomet;
 • Motor je rychlý, ale dostatečně výkonný pro efektivní zúčtování s robustním šnekem.

Univerzální pořad odstraňující přílohu-Nortrac 3-PT. Snow Flower

Affiliate odkazy a obrázky umístěné z AMACON PRODUCT AKTIVNÍ API dne 2022-11-21

Snowblower Nortrac Be-SBS60G je dalším vybavením určeným pro efektivní zúčtování sněhových vkladů na trávnících a zahradách. Je to jeden z nejlepších produktů na trhu, který najdete za tímto účelem. Obzvláště se mi na tomto modelu líbí, že se hodí k traktorům s 25 až 40 hp, takže je to univerzální připoutání. A co víc, zbaví se sněhu v oblasti trvající 60 palců.

Rovněž byl navržen tak, aby nabídl vzdálenost sněhu 40 stop, a proto poskytoval operátorovi obrovský rozsah vzdálenosti pro ukládání nasekaného sněhu. Skluk má široký úhel rotace měřící 340 stupňů, což umožňuje zahradníkovi určit polohu a směr, ve kterém lze ukládat sníh.

Tato položka je dodávána s přizpůsobitelným deflektorem sněhu tak, aby operátor mohl provést úpravy úhlu, aby uvolnil nasekaný sníh do preferované vzdálenosti a umístění. Je to také odolný kus vybavení, vzhledem k tomu, že je vyroben z robustního kovu. Doporučil bych tuto sněhovou fountéru každému zahradníkovi.

 • Vyznačuje se pět možností pro umístění deflektoru sněhu a nabízí velkou flexibilitu
 • Je snadné namontovat na traktor a použít
 • Vyčistí sníh až do rozpětí 60 palců na cestách
 • Má vkladovou vzdálenost sněhu nebo 40 stop
 • Má silné šneky pro maximální trvanlivost

Originální díly 3-stupňové sněhové vrháč-Arnold 19A40024oem Mtd

Affiliate odkazy a obrázky umístěné z AMACON PRODUCT AKTIVNÍ API dne 2022-11-21

ARNOLD 19A40024OEM MTD je jedním z nejúčinnějších zařízení pro vrhací na sněhovou. Položka je vytvořena tak, aby poskytovala vysoce kapacitní kotlety, což znamená, že práce dokončí v nejkratším čase. Všimněte si, že se jedná o další vybavení a je kompatibilní s Troy-Bilt Super Bronco XP Riding Lawn Mower 2015, která není zahrnuta do balíčku.

Díky snadné provozovatelnosti a robustními částmi je tento sněhový vrhač odolný a efektivní pro použití pro malé i velké trávníky. Díky třístupňové funkčnosti je Arnold 19A40024oem MTD jednou z nejlepších možností, které si můžete vybrat, pokud hledáte vysoce výkonné vybavení. Toto vybavení bych doporučil všem zahradníkům.

 • Vyznačuje se s vysokou kapacitou skáka
 • Je snadné ovládat
 • Je to odolné
 • Má hloubku odstraňování sněhu 18 palců

Průvodce kupujícím na trávu na trávu

Při výběru traktoru trávníku pro vaši zahradu je třeba mít na paměti několik bodů. Hlavní pět je spotřeba paliva, kompatibilita detailů, generovaná výkol, nastavitelný úhel deflektoru a pneumatiky.

Využití paliva

Některé z faktorů, které je třeba zvážit o nejlépe hodnocených traktorech trávníku, zahrnují využití paliva. Elektrické traktory a přílohy jsou efektivnější než stroje na plyn, pokud jde o náklady na údržbu a palivo.

Nejlepší traktory trávníků by také měly být kompatibilní s většinou příloh. Bez vlastností kompatibility je obtížné najít správné přílohy na traktorech. Podívejte se tedy na trávníky s pluhem, protože jsou vždy přizpůsobeny pro úkoly odstraňování sněhu.

Koňská síla

Horní síla generovaná traktorem by měla být hlavním problémem, protože to určuje produktivitu stroje. Při přemýšlení o tom, na kterých trávnících traktorů je sníh pluh, zvažte šířku šneku, nastavitelnost skluzu a deflektoru a trvanlivost zařízení.

Schopnost upravit úhel deflektoru

Dobrý stroj na odstraňování sněhu by měl operátorovi umožnit určit směr, ve kterém se má házet nasekaný sníh a vzdálenost házení. Šířka šneku určuje kryt oblasti a množství sněhu, které lze na cestách vyčistit. Čím větší je šířka šneku, čím větší je oblast, kterou lze najednou vyčistit.

Typ pneumatik

Pneumatiky by také měly být schopny zajistit solidní trakci, i když pracuje na intenzivně zasněženém trávníku. Některé pneumatiky mají špatné běhouny, které jsou náchylné k smyčce. Také dobré vybavení by se mělo snadno používat a snadno se spravovat. Nemělo by být přísným úkolem používat připevnění sněhové vrhačky.

S ohledem na tyto pět faktorů jste již připraveni na výběr nejlepšího traktoru trávníku a nejužitečnějšího připevňování sněhu pro vaši zahradu. Nyní se přesuneme k vybavení, které jsem osobně používal pro odstranění sněhu v trávníku, které mohu hluboce doporučit každému zahradníkovi a domácnosti.

Což je váš preferovaný traktor trávníku pro odstranění sněhu?

Nyní, když jsem vás zkontroloval nejspolehlivější traktory a sněhové dmychadla, by výběr zařízení pro odstraňování sněhu nemělo být pro vás velký problém. Efektivita je vždy nejvyšší prioritou, pokud jde o výběr strojů pro zúčtování trávníků a zahrad. Také nejlepší traktor trávníku pro orbu sněhu by měl mít dlouhé servisní rozpětí, kvůli investici do nákupu.

V této recenzi jsou však hlavní produkty nejlepším trávníkem pro peníze a jakýkoli model by byl skvělým doplňkem vašeho venkovního a zahradnického vybavení. Pokud plánujete pracovat za den, nezapomeňte jít na vybavení se světlomety, abyste usnadnili zvýšenou viditelnost.

Je třeba zvážit další základní faktory, včetně nastavitelnosti generovaného úhlu deflektoru a výkonu koňských sil, které jsem již zmínil na začátku tohoto článku. Jedná se o zásadní faktory, pokud jde o preferenci výkonu pro operátora, protože lze určit vzdálenost házení a směru.

Který sněhový dmychadlo namontujete na traktoru trávníku? Který další traktor trávníku pro odstranění sněhu, máte pocit, že stojí za to komentovat spolehlivost? Jste vítáni, abyste se mnou sdíleli své názory v коментарии и мнения.

Jak postavit sněhový pluh zahradního traktoru

Wikihow je „wiki“, podobně jako Wikipedia, což znamená, že mnoho našich článků je napsáno více autory. K vytvoření tohoto článku se autoři dobrovolníků snažili upravovat a zlepšovat jej v průběhu času.

Tento článek byl prohlížen 89 691krát.

S trochou vynalézavosti může být sekačka na jízdu přeměněna na pluh zahrady. Tento článek vysvětlí, jak to udělat přizpůsobením stávajícího zahradního traktoru pomocí regenerovaných materiálů, svařovacího nástroje a vhodného bezpečnostního vybavení.

Výběr traktoru

 • Spíše než riskování přeměny sekačky sami zvažte nákup toho, který již má připevnění sněhového pluhu k dispozici od výrobce. Traktory John Deere to nabízejí jako možnost.

Než nasadíte pluh. Než začnete, doporučujeme se obsluhovat svůj traktor. Pečlivě zkontrolujte rám na rez. Rust oslabí strukturu, takže je méně pravděpodobné, že bude schopna nést hmotnost sněhového pluhového čepele vpředu a zároveň je schopna vytlačit sníh z cesty.

Zkontrolujte, zda váš traktor má, co je potřeba k držení pluhu. Ne všechny sekačky pro jízdu na traktorech budou vhodné pro přeměnu na pluh sněhu. Některé levné modely nebudou dost těžké nebo robustní nebo budou mít dostatek koňských sil, aby z cesty vytlačily hluboký sníh.

Vytváření lopaty nebo pluhové čepele

 • Budete chtít složit horní a spodní čtvrti kbelíku, abyste vytvořili zakřivenou hranu, abyste nabrali sníh.
 • Nezapomeňte, že tam budou ostré hrany, kde se rozřezáte, takže se ujistěte, že ho uložíte, kde to někdo, jako dítě, nebude schopen dosáhnout toho.

Sestavení sněhového pluhu

 • Můžete použít regenerované ocelové nosníky nebo něco jako kovové příhradové nosníky, protože jsou pro tento účel přizpůsobitelné a obvykle dostatečně silné. Svařovací nástroj bude pravděpodobně užitečný při připojení držáku k rámu vozidla.
 • Před provedením toho zkuste odstranit motorovou palubu a řezací nástroj, a to jak z bezpečnostních důvodů.

Zvedněte výtah. Pokud chcete začlenit mechanismus výtahu, možná budete muset mírně upravit rámec, aby to bylo možné. Pravděpodobně budete muset vytvořit páku ruky nebo nohou, aby kbelík mohl zvednout osoba na koni sekačkou.

 • Nakonec přilepete řetězec na místo a udělejte zbytek kování, takže je bezpečně připevněn kolem pneumatiky a dostatečně těsný, aby uchopil sníh podle potřeby.
 • Připouty cihel na zadní stranu traktoru. Váhy kol mohou také pomoci stabilizovat a vyvážit váš traktor.

Komunita QA

Vrtací otvory v popruhu. Poté vložte šrouby do otvorů a zašroubujte matice. To by vám mělo dát trakci.

dík! Jsme rádi, že to bylo užitečné. Děkujeme vám za vaši reakci. Jako malé poděkování bychom vám rádi nabídli dárkovou kartu 30 (platný v Gonift.com). Použijte jej k vyzkoušení skvělých nových produktů a služeb na celostátní úrovni bez placení plné ceny. víly, dodávky potravin, oblečení a další. Užívat si! Vyžádejte si svůj dárek, pokud vám Wikihow pomohl, zvažte prosím malý příspěvek, který nás podporuje při pomoci více čtenářům, jako jste vy. Zavázali jsme se poskytnout světu bezplatné zdroje návodů a dokonce nám pomáhá v naší misi. Podpora wikihow

Připevnění k odstranění sněhu pro sekačky na trávu John Deere

Zdá se, že zimní měsíce se na nás vždy vplíží. Sotva jsme odložili náš nábytek a grily trávníku, když z ničeho je čas obchodovat s vaší sekačkou na trávu.

Velkou výhodou vlastnictví traktoru trávníku Johna Deere je, že se může proměnit v silný a efektivní sněhový pluh. Majitelé trávníků na trávu mohou do své sekačky přidat sněhovou fond nebo přední čepel John Deere. A existuje spousta připoutání-včetně příloh počasí, krytů sedadel, nástavby řetězce pneumatik, hmotnosti kol a další-které zvyšují vaši zimní zážitek z Wonderland a při zvyšování výkonu sněhu vašeho traktoru při zvyšování výkonu sněhu vašeho traktoru.

Rychlý a snadný rozběh výhod vlastnictví sekačky na trávu/kombinaci Blower Snow:

S tradičními sněhovými foukacími procházkami může být odstranění sněhu z příjezdové cesty zdaněna, zejména když teplota propadla. Použití přílohy Sněhové dmychadla na sekačce na trávníku vám umožní strávit méně času v chladu. umožní vám jednoduše posadit se a řídit stroj místo toho, abyste tlačili sněhovou dmychadlo nahoru a dolů po příjezdové cestě.

Komby sekačky na trávu/Snow Blower také odstraňují více sněhu než standardní sněhové dmychadla. Použitím silnějšího motoru traktoru se sněhová fond nestane tak snadno, což jí umožní zvládnout těžší a hlubší sníh. Některé modely dokážou zvládnout více než 20 palců sněhu najednou. A většina z nich je považuje za snazší než tradiční sněhové dmychadla.

Poplněné přílohy John Deere

Ať už provozujete řadu 100 nebo řady X700, jsou pro vaši sekačku vhodné přílohy. Pro výkon je důležité odpovídat čepel a dmychadlové velikosti správné velikosti a dmychadlo. Velikost přílohy souvisí s koňskou silou, hmotností a velikostí rámu vašeho traktoru. Několik příkladů je:

John Deere 44-palcová, dvoustupňová sněhová flower pro 100 série traktoru

44palcový sněhový dmychadlo Johna Deere pro 100 série trávníku série funguje dobře ve všech sněhových podmínkách, ale je ideální pro majitele domů v oblastech těžkých snow. Tento model je efektivnější než jednostupňové sněhové házení při operaci ve mokrém, těžkém sněhu. Poskytuje konzistentní umístění sněhu ve všech sněhových podmínkách kvůli vysoké rychlosti traktoru. Nízkorychlostní šnek zvedne sníh a posune ho do středu stroje, kde ho vysokorychlostní rotor fouká až 50 stop z skluzu.

Rychlejší rychlost rotoru poskytuje maximální vzdálenost házení až do 50 stop a vysokorychlostní rotor poskytuje konzistentní umístění sněhu i v proměnných podmínkách sněhu. John Deere zefektivnil proces instalace a odstraňování pro zkrácení počáteční doby nastavení. Existují jak jednostupňové vs. duální fáze, s napájením poháněnou pásem i hřídelem.

John Deere 54-palcová přední čepel pro traktor řady X700

John Deere také nabízí 54-in. Přední čepel pro trávník řady X700. Tato přední čepel je vynikající pro odtlačení lehkého sněhu nebo jiného volného materiálu a je konstruována pro dobrý výkon a dlouhou životnost. Povrch čepele je zakřivený, aby materiál převrátil, spíše než tlačení, což vyžaduje méně energie a zvyšuje kapacitu čepele. Vyměnitelná hrana nahrazena, vyměnitelná hrana, vezme většinu opotřebení, aby výrazně prodloužila životnost čepele. Čepel také přichází standardně se zařízením pro ovládání přímo ze sedadla traktoru a čepel může být nakloněna doleva, doprava nebo použita v přímé poloze.

Většina výrobců traktorů na trávníku má k dispozici přípoje. K dispozici jsou také univerzální přílohy pluhu a dmychadel, přičemž mnoho z nich stojí za to, jak nižší cenově výhodné sněhové dmychadlo. Převod traktoru trávníku na stroj na odstraňování sněhu je snadné. I když je v práci o něco víc než připojení přílohy, příprava a přístup k příručce vašeho majitele zajišťuje, že svou příjezdovou cestu v žádném okamžiku vyčistíte.

Jak proměnit svůj traktor na sněhové dmychadlo?

Odstraňte palubu

Budete muset odstranit palubu, abyste vytvořili prostor pro vaši držák a připoutanost (a poskytli vám extra výšku). Nezapomeňte uložit palubu dovnitř a pryč od počasí, abyste zabránili zbytečnému opotřebení.

Nasaďte řetězy na zadní pneumatiky

Většina traktorů na trávu není dostatečně těžká, aby zvládla vážnou práci s odstraňováním sněhu. bez pomoci, to je. Dejte tedy řetězy na zadní kola, zejména pro traktory mimo 4WD, aby si poskytli další trakci, kterou budete potřebovat. To je obzvláště kritické, pokud je oblast, kterou orbu, strmá, úzká nebo zahrnuje ostré zatáčky.

Držák a pluh nebo připevnění k pluhu nebo pluhu

Plubové čepele nebo přílohy dmychadla obecně přicházejí s držákem, která se nejprve připojuje k vašemu traktoru. Nainstalovaná příloha je na místě pouze poté, co je držák na místě. Některé držáky mohou zůstat na traktoru, což vám umožní přidat nebo odstranit nástavec bez nástrojů, což je vážný spořič času.

Připojte zadní hmotnosti

Nějaká hmotnost v zadní části vašeho traktoru vám může pomoci zabránit v sklouznutí na ledovém nebo zasněženém terénu. Můžete přidat váhu připojením držáku hmotnosti do zadní části traktoru a přidáním závaží nebo přidáním hmotností kola přímo do zadních pneumatik.

Obecně se listy pluhu mohou přiblížit k zemi, a proto odstranit více sněhu než dmychadla. Při rozhodování o typu připoutanosti tedy zvažte, jaký druh sněžení získáte a zda máte problém s rozmrazením a opětovnou. Pokud zjistíte, že trávíte spoustu času ve svém novém odstraňovači snow-snow, můžete si koupit sněhovou kabinu, abyste se bezpečně udrželi před hořkým větrem a počasím, když pracujete.

Přijďte na jaře, váš traktor lze převést hned na své povinnosti řezání trávníku.

Další funkce

Existuje několik dalších funkcí, díky nimž může být jedna sekačka na sekačku na trávu a přitažlivější než ostatní. Většina z těchto funkcí se týká pohodlí, což může být velký problém v chladném dni.

Některé modely zahrnují jednoruční nebo elektrické zvedací systémy, které vám umožňují zvednout a snížit stroj, zatímco jsou stále sezení. Bude se vám líbit schopnost upravit úhel vypouštěcího skluzu ze sedadla traktoru.

Některé modely mohou být spárovány s nastavitelnými lyžařskými botami a vyměnitelnými opotřebení.

Ať už se rozhodnete cokoli, vězte, že John Deere má správnou kombinaci pro vaše potřeby, takže můžete strávit méně času na zimu starého muže a více času užíváním zázraků sezóny.

Pro více informací o řešení problémů a údržby zařízení kontaktujte místní zařízení RDO CO. obchod.

Eddie Stevens je správcem účtu pro RDO Equipment Co. Trávní obchod s Lawn v Bismarcku, ND, kde pracoval poslední tři roky. Jeho oblíbenou součástí práce v RDO je interakce se zákazníky a nalezení přesného vybavení, které potřebuje.

Specialisté na sněhové vybavení

Přináší zákazníkům vybavení a odbornost na odstraňování sněhu, aby maximalizovali jejich operace. Potřebujete pomoc s zařízením pro odstraňování sněhu? Promluvte si s námi dnes.