Vyřízněte desku bez čipů doma

Než a jak odložit desku bez čipů

Za tímto účelem musí být materiál pevně stanoven na pracovním stole. Doporučuje se také zpracovat místo nadcházejícího řezu po celé délce:

 • Lepidlo PVA pomocí štětce se šířkou 1-2 cm (řez může být spuštěn po jeho vyschnutí);
 • Ostrý nůž a nanášení dvou paralelních drážky.

Chcete.li zrychlit proces PVA, můžete změnit ostrov pomocí nálepky nebo malířské pásky.

Při výběru možnosti „Two Grooves“ je jejich aplikace prováděna ostrým nožem pod železným pravítkem ve třech dávkách. Řez je proveden mezi paralelními rybářskými liniemi, které brání vzhledu žetonů. Zatížení hackerské kresby by mělo být na rovině překližky.

Řešení desky bez čipů

Při výrobě kuchyňského nábytku je velmi důležité znát všechny jemnosti. Jedním z nejobtížnějších okamžiků během práce byl a zůstává jemnosti s laminovanou deskou dřeva. Důvodem je poměrně jednoduchý: deska nebo jednoduchá deska nesoucí dřevo se perfektně rozdrví a je podle potřeby zakrytá podle zájmových materiálů, zatímco laminovaná dřevitá sporák je již zakrytá a nahradí ji, je nepravděpodobné, že by se mohla představit.

Counterbop je jednou z nejdůležitějších součástí kuchyňského nábytku.

Nejčastěji se objevuje problém na základě otázky, jak snížit desku, protože situace jsou nejrůznější a výsledek by měl být dokonalý. Začněte tím, že stojí za zmínku, že existuje mnoho nástrojů pro řezání a nikdo nebude použit, ale několik najednou. Kruhová pila tedy poskytne skvělý výsledek, ale jednotka s vysokou kvalitou stojí spoustu peněz, proto se nachází pouze ve speciálních továrnách. Rohový mlýnek zase, navzdory podobnosti, dá obrovské množství žetonů.

V praxi se používají dva profesionální zaměnitelné nástroje. skládačka a elektrikář.

Odborníci rozdělují na ně plátna (soubory) do 2 kategorií: trhání málo na obou stranách nebo silně roztržení na jedné straně. V tomto případě budou vyžadovány ti, kteří se roztrhají na jedné straně.

Sekundární nástroj bude použit na principu chirurgova skalpelu. Potřebujete velmi naostřenou čepel, která bude pohodlně sedět v ruce. S touto čepelí, před řezaním, musíte udělat hloubku drážky 2-3 mm, která vám umožní pracovat bezbolestně.

Poslední kroky viděly

Všechno je zde již docela jednoduché a použití přesnosti milimetrů není vyžadováno a každá fáze se provádí v několika verzích.

Na samém začátku musíte brousit strom. K tomu je nejprve použit Rashpil (soubor), který je odstraněn přebytek. Pak s brusným strojem (Sandpiper Zolevka) je strom přiveden na dohled. Tato fáze je nezbytná i v případech, kdy se po ní není naplánováno. Roztrhané dřevěné prvky natahují vlhkost mnohem rychleji, a proto se opotřebení vyskytuje s obrovskou rychlostí.

Poté, co je strom vrácen do normálu, musíte přivést plast do stejného stavu. Obvykle dost speciálních laků, ale jejich nalezení v maloobchodním prodeji není vždy snadné. Kromě toho existuje 1 další komplikace. bude to vyžadovat velmi málo polštiny a bude škoda zahodit zbytek. Ideální možností je pasta Goi, která je téměř v každém domě, a pokyny v jeho používání vám umožňují strach pro budoucí použití.

desku, čipů, doma

I při úspěšném řezu a vysoce kvalitním broušení musíte být v bezpečí, aby se ani zmeškané milimetry necítily. Chcete.li to udělat, můžete použít speciální dekorativní kout nábytku duraluminu. Roh je připevněn ke svému místu, i když nekazí vzhled.

Existují další rady od specialistů: Při řezání můžete vodicí pásku použít s adhezivní vrstvou, která nedovolí, aby se čepel od trasy odchýlila.

Nebojte se snížit desku bez čipů vlastní rukou, pokud je to opravdu nutné, ale pokud existuje příležitost, je lepší ji vzít na nejbližší dílnu, kde se bude provádět na speciálním vybavení velmi rychle a extrémně vysoce kvalitní.

Betonový povrch

Můžete kombinovat působivý vzhled a sílu v konkrétní desce. Jeho výrobní možnosti. několik. Jeden. vytvořte bednění a rám tak, aby bylo možné v krytu stolu namontovat později varná deska a mytí. K tomu, s pomocí cínových proužků, vytvářejí izolovaný obrys, ve kterém beton nespadne. Pak je posílena domácí základna produktu a roztok se nalije.

Další možností je vytvořit novou modlitbu založenou na starém: omývání, sušené a dobře vyleštěné. Poté jsou k kapalným hřebíkům připevněny hranice a rohy hliníku a rohy. Den po sestavení připravené základny můžete nalít betonovou směs.

Pokud je na vrcholu naplánována dekorativní vrstva, betonová směs se nenalita na vrchol: neměla by dosáhnout horního okraje proužků asi o 10 mm. Когда раствор полностюю ыыохнет (приерно через два дня), можно пой к кр к к к кр к к к к к к к к к к к к к у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у у уожной.D.

Řezání obrázků

Je ještě obtížnější získat zakřivené povrchy této konfigurace v domácích kritériích, zatímco pro vás budete muset navíc udržovat finanční prostředky na nákup routeru, pomůže vám zbavit se žetonů a výklenků vytvořených během řezání kusu. Abychom snížili desku dřeva, je nutné splnit následující skutky:

 • Označením obrysů požadované části na listu desky nesoucí dřevo jsme ji vystřihli elektronickou skládačkou a snažili jsme se odříznout pouze pár mm od výše uvedeného proužku;
 • Vyrábíme šablony o poloměru návrhu desky dřeva.vlákniny nebo překližky a pečlivě brousí konce brusným papírem;
 • Připevněte šablonu k části, která by měla být řezána, sevřena svorky a ošetřena manuálním kopírovacím mlýnem ložiskem a přebytečným materiálem přesně do údajného pruhu sečení sečení.

Nezáleží na tom, která řezačka (s 2 nebo 4 noži). Jediná podmínka. Nože by měly vzít tloušťku řezu, zpracované po celé výšce. Po zpracování zůstává pouze přilepit okraje. Jak se to dělá. Vidět:

Jaké nástroje k použití?

Pokud vyvstane otázka, jak snížit desku, pak je nejprve nutné určit nástroj pro řezání a nejčastěji se používá několik nástrojů.

Například pomocí kruhové pily můžete získat perfektní výsledek, ale toto je poměrně drahé potěšení, protože nástroj s vysokou kvalitou stojí spoustu peněz. Tuto jednotku proto lze nalézt hlavně ve speciálních továrnách.

Rohový mlýnek. má podobnost s předchozím nástrojem, ale výsledek bude daleko od dokonalého. V průběhu práce s rohovým broušením je možné vytvořit mnoho žetonů.

Obvykle, aby se snížila deska, se používají dva hlavní profesionální a zaměnitelné nástroje. jedná se o skládačku a elektrikář.

Specialisté v oblasti výstavby jsou odděleni plátny nebo, jak se také nazývají, pily do dvou hlavních kategorií:

V případě práce s deformací budete potřebovat možnost, že na jedné straně slzy.

Před pokračováním s hlavní prací je nutné dobře zaostřit, aby se čipy v tomto procesu netvořily. Naostřená čepel, než začnete řezat materiál, musíte udělat drážku, jejíž hloubka bude asi 2-3 mm. To umožní pracovat bez zranění a žetonů.

Jak nastříkat laminovanou dřevěnou desku pomocí skládačky

Dřevěný sporák bez hranolků s ručním mlýnem.

Před zpracováním částí nábytku frézováním je nutné je vyříznout s rozpětím 3-5 milimetrů na každé straně zpracované. Na rozdíl od předchozích metod ponechává řezačka rukou dokonalý povrch. SCOL po takovém zpracování je vzácnost a zároveň se ukáže, že si zachová kolmost řezu. Až dosud jsme zvažovali pouze přímočaré pily, ale pokud mluvíme o tom, jak řešit různé druhy kruhů a zaoblení, pak neexistuje žádná alternativa k skládačce a frezerovi. Mezi nevýhody používání frézovací řezačky patří potřeba dovedností s ním pracovat. Budeme o nich mluvit v jiných článcích.

Dřevěný sporák bez hranolků s skládačkou.

V tomto případě tři věci umožňují získat více či méně dobrý výsledek řezání.

 • Průvodce. Moudrý s průvodcem pro elektrickou skládačku nestojí za to. Vhodná je běžná úroveň budovy a dvě svorky.
 • Výběr souboru skládačky pro laminované dřevité kamna. Popište pletenou vrstvu a dřevo-modřiny se zuby a proto menší zub, tím menší jsou čipy. A rychlost řezání je odpovídající. Směr zubu nahoru nebo na dno hovoří pouze o tom, na které straně čipů bude větší, v první nahoře a ve druhém zdola.
 • Kontrola rychlosti řezání. Pokud příliš podáváte skládačku, pak se pila začne ohýbat a vzít ji na stranu, zatímco pití nebude kolmé k rovině obrobku. Po takové řeze není nutné snít o okrajové nálepce.

Nyní se podívejme, zda stojí za to „škrábat“ laminovanou vrstvu. Možná to může pomoci, ale pouze podléhá následujícím podmínkám. Protože pila tvoří čipy nejen na těchto vrstvách, ale také na extrémních vrstvách dřevěné desky, pak je musí také „poškrábat“. Šířka „poškrábané“ rybářské linie by měla přesně odpovídat tloušťce souboru (udělejte to již. bude to vstříknuto, zvětšuje se. bude na obrobku stopa)). Rybářská linie KoSille by měla být přísně nad sebou a je nutné přísně řezat podél sečení rybářské linie. Přemýšlejte o tom, jak opravdu je možné to udělat doma svými vlastními rukama a odpověď na „poškrábání“ bude zřejmá.

Přečtěte si, jak vidět laminované modřiny bez čipů s kruhem

Kruhová pila

Nástrojem je stůl s převodovým disku pro sporák s dřevem. Mezi mistry se nazývá pila. Ve srovnání s skládačkou lépe řezá strom. Dobrý výsledek bez čipů je možný, když se skicování vedení a upevnění kruhové pily na desce. Čipy by se neměly objevovat na místě řezání pily do sporáku. Ale opačná strana může být řezána fragmenty.

Závěrečná fáze

V poslední fázi musí být použit další nástroj. K tomu potřebujete Rashpil nebo soubor, brusný papír, goy příspěvek, lepicí pásku a dekorativní roh od duraluminu.

Nejprve je nutné brousit strom. Za tímto účelem můžete použít Rashpil nebo soubor, se kterým potřebujete odstranit přebytek. Po tomto brusném stroji nebo pomocí běžného brusného papíru (nula je vhodná), přiveďte strom do pozorovaného vzhledu. Doporučuje se tuto práci provádět, i když po ní nic nebudete dělat. Vzhledem k roztrhaným dřevěným prvkům bude materiál mnohem rychle přilákat vlhkost, která vyvolá rychlejší opotřebení materiálu.

Při převádění stromu je nutné přivést do stejného stavu a plastu. Obvykle je k tomu dostatek využití speciálních laků. Ale pokud jeden není k dispozici, pak byste si neměli koupit nový, protože pro zpracování jedné desky budete potřebovat jen velmi málo tohoto produktu, a pak vám bude líto lak, a ne ekonomicky.

Ideální možností zpracování plastu jsou těstoviny. Je k dispozici téměř v každém domě, zatímco je to naprosto univerzální nástroj a docela efektivní.

desku, čipů, doma

Řezání obrázků

Je ještě obtížnější získat zakřivené povrchy dané konfigurace, bude muset být navíc utraceno za nákup frézovací řezačky, která vám pomůže zbavit se hranolků

Ne vytvořil se zazubrin, když musíte řezat dřevěné modři.

Cena manuálního frézování se může výrazně lišit, na základě výrobce, energie a dostupnosti dalších funkcí. Pokud se neplánujete profesionálně zapojit do nábytku, je vhodné si koupit levný model.

Pro řezání desky na bázi dřeva je třeba provést následující kroky:

 • Po označení obrysů na dřevo nezbytné části na listu jsme ji vystřihli s elektrikářem a snažili jsme se ustoupit pár milimetrů z zamýšlené řezací linie
 • Vytváříme z dřevěných desek nebo překližkových vzorů je pečlivě broušené brusným papírem
 • Po připojení šablony k dokončené části klikneme na na něj svorky s ručně vyrobenou řezačkou s ložiskem a přesně odstraníme přebytečný materiál na zamýšlenou linii.

V tomto případě nezáleží na tom, který mlýn (se dvěma z dalších čtyř nožů se používá). Jedinou podmínkou nožů musí být v celé výšce, aby se zachytila ​​tloušťka zpracovaného řezu. Po zpracování zůstává pouze nalepit okraj. Jak to udělat