Vyřízněte úhly solizu stropu pomocí

Jak řezat základní desku v jakémkoli úhlu a bez mezer. 3 pracovní metody z praxe

Tipy, jak snížit základní desku pod 45 stupňů v síti, je nyní více než dost, je jen špatné, že většina z nich jsou dány lidmi, kteří se do toho nikdy nezúčastnili. Dále, z pohledu vám řeknu, jak snížit základní desku v rozích svými vlastními rukama ve 3 možnostech a dozvíte se o tradičních metodách i lidových univerzálních receptech.

Věda o tom, jak správně řezat stropní kabelové desky v rozích, není tak komplikovaná, jak by se mohla zdát.

Co je to klepání na soklus

Neobvyklý název tesařského nástroje „Flow“ pocházel z německého slova „Stoßlade“, které v doslovném překladu znamená Tsugla (Press) pro řezání kníru. V obecně přístupném jazyce je klepání podnos, který se podobá tvaru obráceného písmene „P“ se šikmými párovými sloty v bočních proužcích umístěných v určitém úhlu k centrální ose.

Velikost řezaných mezer by měla umožňovat řezací nástroj, pilu nebo hackerskou pilu volně, ale bez boční vůle.

Klasický počet slotů je šest, tři na každé straně: dva pro řezání v úhlu 45 stupňů (levé a pravé části) a jeden pro pravý úhel (některé modely nástrojů mají sloty a pod úhlem 15, 30,60 a a 135 o nebo v kroku v 15 o). Pomocí takového zařízení je sokluk vyříznut na 45 O pro přesné a krásné spojení bagety v rozích.

Můžete přesně řezat soložní lištu bez různých zařízení. K tomu jsou časově testované technologie. To je však obtížné, pouze pro odborníky s rozsáhlými pracovními zkušenostmi mohou udělat. Je lepší pro sebe.tujte používat klepání na stropní kapitoly, které vám umožní snadno získat dokonale přesný spojovací úhel snadno a jednoduše.

Pěnové filé jsou jednou z nejlevnějších možností. Výhodou ve formě nízkých nákladů je však kompenzována velkým počtem nedostatků. Zejména je pěna samotná docela křehká a měkký materiál, který je velmi snadné rozbít. I když jen stisknete takový produkt v ruce, může být deformován.

Vzhledem k nízké síle je zpracování pěnových solistů velmi obtížné. Pokud zkušenost s řezáním takových detailů nestačí, pak se většina z nich v procesu práce stane nepoužitelnou, takže celá výhoda legitistů na sukní desky bude vyrovnána. Pro řezání pěnových filé je obvykle používána hackerská klouza.

Prořezávání základní desky pro strop v nestandardních úhlech

Není žádným tajemstvím, že v mnoha obytných prostorách, zejména těch, které se dnes staví, jsou rohy zdaleka vždy rovné. Takže v moderních domech vybavených zátocemi a stěnami složité konfigurace mohou být rohy například zaoblené nebo hloupé.

V tomto případě nebude fungovat k použití klepání, takže jak správně řezat stropní kabinu pro rohy nestandardního typu, by mělo být následující:

 • Skřírná deska je pevně nutná k levé zdi pevně ke stropu, to je přesně tak, jak bude konečně opravena. Pomocí jednoduché tužky musíte nakreslit rybářskou linii pro oříznutí podél horního okraje soklu prkna.
 • To samé musí být provedeno nastavením základní desky na roh na druhé straně.

Můžeme tedy dojít k závěru, že je docela možné snížit základní desku pro strop vlastní rukou, je důležité pouze dodržovat všechny pokyny a použít potřebné nástroje k tomu. Pokud v tomto procesu vyvstanou jakékoli dotazy, bude správnější vyhledat pomoc od odborníků, kteří mohou vždy poskytnout fotografie kanálů a videí na jejich instalaci na stropě.

Jak správně snížit stropní sok. Dobré vědět

 • Tok pro sukní desku stropu;
 • Hacksaw nebo stavební nůž;
 • Tužka.
 • Aby se ořízl levý úhel, musí být na STIZL nainstalována sukní deska tak, aby byla jeho delší část umístěna vlevo a oblast, která se má být řezána, je uvnitř sebe a musí jít do pravého slotu v úhlu 45 stupňů.
 • Skřírná deska musí být přitlačena na dno nástroje se stranou, že bude upevněna na stropě a nainstalovaná na zeď. na boční okraj míchání.
 • Pomocí hackerské kresby nebo konstrukčního nůž je nutné materiál odříznout hackerskou pivou. Zároveň před správným odříznutím stropního sukního desky je musíte v této poloze pevně opravit.
 • Druhý suknící lišta musí být investována do klepání na pravou stranu a přivedlo jej do drážky v úhlu 45 stupňů.
 • Dále musíte všechny tyto akce opakovat jako u levého lištu.
 • Skřírná deska je pevně nutná k levé zdi pevně ke stropu, to je přesně tak, jak bude konečně opravena. Pomocí jednoduché tužky musíte nakreslit rybářskou linii pro oříznutí podél horního okraje soklu prkna.
 • To samé musí být provedeno nastavením základní desky na roh na druhé straně.
 • Dále byste měli vzít obě sukníky a střídat je připevněte je do stejného rohu na obou stranách a poté na ně přenést bod, který se vytvoří, když jsou řádky překročeny.
 • Značka musí být spojena s úhlem základní desky na druhé straně.
 • Pak je třeba suknící deska položit na pevný povrch a přitisknout se na něj se stranou, že bude připevněna ke zdi, a poté zkrátí úhel podél linie pomocí svisle drženého konstrukčního nože.

Jak odříznout základní desku pro úhel odlišný od 90 stupňů

Mnoho pokojů se může „chlubit“ úhly, které neodpovídají 90 stupňům. Takové situace vznikají v důsledku smršťování půdy a přímo struktury, jakož i v případě porušení technologie konstrukce stěn.

V tomto případě bude správné označení pomocí bunkru nebo kresby fungovat, všechny akce se provádějí přímo na místě:

 • Před řezáním rohu soklu stropu se aplikuje na jednu ze stěn a zaměřuje se na druhou zeď.
 • Podél soklu se provádí rybářská linie pro zastřihovač.
 • Podobné akce se provádějí na jiné zdi.
 • Na křižovatce dvou řádků se na jedné z sukníků vyrábí značka, která je spojena s rohem obrobku. Dělají řez podél této linie.
 • Opakujte akce na jiné sukní desce a vyzkoušejte oba mezery. Proveďte nezbytné změny.
 • Splinty jsou přilepeny na místě, kloub by měl být v tomto případě docela hustý.

Výběr nástrojů pro řezání stropních kabelů

Chcete.li správně a pečlivě odříznout stropní soklus, musíte použít nástroj vhodný pro řezání. Je vybrán v závislosti na materiálu, ze kterého jsou filety vyrobeny:

  Polystyrén. Liší se v nízké síle a je relativně levný, a proto se modely pěny stávají stále populárnějšími. Jejich síla zvláště neovlivňuje operační vlastnosti, protože obvykle není stropní soklík podroben mechanickému zatížení. Pro řezání je vhodný obyčejný papírnický nůž.

Lze jej zakoupit ve stavebním obchodě nebo vyroben ze svých rukou podle následujících pokynů:

  Tři prkna 5015 cm nasekaná dlouhým žebrem ve tvaru tripartitu, obdélníkového krabice. Vezměte prosím na vědomí, že mezi postranními pruhy a příčným prknem by měl být pozorován úhel 90 stupňů.

Chcete.li pracovat s tímto domácím zařízením, bylo to pohodlné a bezpečné, prkna před uložením musí být dobře vyleštěny.

Stropní soklus. výplň

Pro to správně je důležité přísně dodržovat existující doporučení a pravidla dokončovací práce. A pak vás výsledek potěší.

Při upevření filtru (tento prvek se spustil SO): Ve skutečnosti jsou všechny odrůdy produktů připojeny ke spolehlivému lepidlu ve skutečnosti: ve skutečnosti jsou všechny odrůdy produktů připevněny k spolehlivému lepidlu.

Abychom zavěsili stropní kaluž, dokonce ani nezkušení opraváři nemají potíže. Vzrušuje je úplně jinak: jak správně řezat stropní sok? Ve skutečnosti je téměř každá místnost, bez ohledu na to, jaká je složitá forma, vybavena úhly.

A v těchto vnitřních rozích by měly být jednotlivé sukní prvky krásné a rovnoměrně spojené. A v prostorách zvláště složité konfigurace budete muset zabalit přes vnější rohy. Pokusme se přijít na to, jak být v každé z těchto situací a jak snížit požadovanou část pomocí dostupných nástrojů.

Sninch Materiály a metody řezání

Nejprve se pokusíme rozhodnout se, z čeho lze plnit a jaký je nejlepší materiál pro řezání.

V prodeji dnes najdete pěnové produkty (polyvinylchlorid), dřevo, polystyrenová pěna a polyuretan.

Snad jedním z nejlevnějších je pěnový soklus, což je křehký, měkký a křehký materiál.

Dokonce i prsty na ně mohou nechat promáčknutí, zachytit se na ně snadno. Je docela obtížné snížit krásně a rovnoměrně úhel v sukní desce založené na polyvinylchloridu.

U nezkušeného mistra může velké množství zakoupeného materiálu z tohoto důvodu plýtvat přesně. Tento polymer má také vysoké elektrostatické vlastnosti, což vysvětluje jeho schopnost sbírat prach.

Řezání takového soklu je nejpohodlnější s nožem na pivě nebo ostré budovy.

Pěnové produkty Polistyle jsou také levné, ačkoli tento materiál je silnější analogy tradiční pěny.

Je také zpracován ostrým nástrojem.

Polistyle pěna byla extrudována

Lenochody vyrobené z extrudovaného polystyrenu jsou o něco dražší, jsou poněkud hustší a je těžší je řezat. Ale drobí se mnohem méně a zlomí se.

Jejich řezání je proto pohodlnější a snazší. Za tímto účelem je vhodné používat hackerskou pilu nebo ostrý nůž.

Polyurethanové kabely pro strop jsou v současné době jedním z nejdražších.

Ale ospravedlňují své náklady: odolné vůči vlhkosti, spíše odolné a husté, spíše elastické.

Základní deska umístěná nad kuchyňskou deskou může být deformována a dokonce trochu prasknout.

Jsou dokonale řezané speciálním nožem, aniž by vytvořili dítě. Tyto produkty jsou však velmi citlivé na teplotní rozdíly.

Dřevěné sukní desky pro strop jsou poměrně těžké a husté produkty, tvrdé a odolné.

Jsou dobře propůjčeny na speciální mělké pivě. Můžete také použít spolehlivé kovové plátno. Jak tedy správně snížit stropní základní desku?

Ready.Made Factory Corners

Všimněte si, že každý pán má příležitost nelévat přes přesné oříznutí a nastavení rohů.

Ve stavebním obchodě si můžete zakoupit rohový prvek továrního rohu, do kterého se snadno vloží připravené okraje sukní.

Stačí měřit nezbytnou délku obrobku a oříznout jej v pravém úhlu.

Všechny vady a nedostatky tento speciální prvek skrývají. Ale tak pohodlným způsobem není vždy možné použít, protože standardní rozměry takových továrních rohů se mohou výrazně lišit od velikosti samotného soklu.

Takové rohy vyniknou s jeho disproporcí a nebude to vypadat příliš elegantní. Ale pokud nám návrh prostorů a velikost mezer umožňují použít tuto metodu, nezanedbávejte je.

Impromptu PROSÍČEJTE VLASTNOSTI VLASTNÍMI VLASTNÍMI

Zaklepejte si vlastní ruce také obtížné.

Budou zapotřebí tři dřevěné proužky nebo desky, které musí být sestaveny v krabici ve tvaru p. Poté jsou na stěnách krabice naplánovány potřebné rohy a řezání. Výsledkem by mělo být dřevěné klepání, ve kterém jsou vyříznuty drážky.

Kombinace improvizovaného navigovaného a šablony s zamýšlenými liniemi. Pro pohodlí řezání je nutné postavit něco, co bude vhodné držet tyč stropního soklu, protože je obtížné jej udržet na váze. Stačí nasadit dva dřevěné prkna nebo desky rohu. Na papíře musíte nakreslit čáry s úhly pro řezání při 45 stupních nebo pod jiným. Pak připojíme soklus k rohu, stiskneme jej rukou, jak je popsáno v technologii použití rozrušení, přesuneme kus papíru se šablonou na okraj, kde se chystáme provést řez a odříznutí. V procesu řezání se zaměřujeme na rybářskou linii pro výstřih.

Jako improvizovaný můžete použít cokoli, všechno. Že tvoříme úhel. Například stůl se přesunul ke zdi.

Důležité! Věnujte pozornost pravidlu měření pro ořezávání solupu stropu. Pro nastínění vnitřního úhlu je nutné měřit délku přímo ze samého rohu. Pro nastínění vnějšího úhlu je nutné navigovat, že sukní deska vyčnívá hluboko do místnosti ve vzdálenosti rovnající se jeho šířce.

Než odřízněte lištu odezvy a vyzkoušejte na jejich umístění, nekonsolidujte prkna sukních desek stropu a vyzkoušejte jejich polohu. Teprve poté, co se dvě odezvy dokonale sblížily v rohu, můžete je začít opravit na strop. Malé nedostatky lze dokončit souborem nebo souborem v případě dřevěných a polyuretanových sukníků. Aby se přizpůsobilo pěnové výrobky, bude muset být ovládána ostrým nožem.

Pokud najednou, dokonce i po přizpůsobení kabelů mezi nimi, zůstává malá mezera, nezoufejte, může být uzavřeno tmelem. Snížení stropního soklu není obtížné. Ale aby se nepořádalo mnoho produktů, je lepší nejprve cvičit v malých mezerách.