10 Nejlepší řetězec Weed Eater 2023 – Průvodce nákupem a recenze. Nejtěžší řetězec plevelů

Best Weed Eater Strings 2020. Top 5 Trimmer Line

Měli jste v poslední době potíže se svým jedlíkem? Prostě to neprovádí tak, jak to bývalo? Přemýšlíte o tom, že to zapínáte do koše a koupíte novou? Pokud ano, můžete se rozhodnout.

Je pravděpodobné, že kořenem vašeho problému není celý stroj, ale pouze linie zastřihovačů. Ořízkový linka nebo řetězec plevelů je drát, který je připojen k motoru plevelů Eater.

Toto je část stroje, která provádí skutečné řezání. Používání dobré linie zastřihovače může změnit svět ve vašich zahradnických dovednostech. Zatímco špatný může samozřejmě udělat opak.

V tomto článku jsme zkontrolovali nejoblíbenější a nejznámější řetězce, které vám pomohou najít nejlepší linii zastřihovače pro váš stroj a účel.

Celkově nejlepší: Oregon 22-895 Magnum Gatorline „Jejich občasné použití znamená, že cívka je může vydržet po celý život“

Nejoblíbenější: Dewalt DWO1DT802 „Tvar hvězd umožňuje řetězu mnohem rychleji“

Nejlepší pro profesionály: Cyclone CY155S3 „Je ideální pro zarostlé yardy. Proto je to výběr profesionálů v oblasti terénního úpravy. “

Nejlepší volba rozpočtu: Husqvarna 639005102 „Návrh řetězce velmi pomáhá při dosahování rychlého zrychlení“

Dobrá alternativa: Zasačka King Garden „Aerodynamický tvar, takže motor vašeho stroje si může užít delší životnost“

Celkově nejlepší: Oregon 22-895 Magnum Gatorline

Dobré pro:

Vzhledem k vysoké síle a odolné kvalitě sestavení je ideální pro profesionální pracovníky trávníku. Nekomerční uživatelé do něj mohou také investovat. Jejich vzácné použití znamená, že cívka je může vydržet po celý život. Je to pro lidi, kteří vlastní následující modely Weed Eater: Dewalt DCST970X1, Husqvarna 128LD, Echo SRM 230 a 235, Ryobi Ry253SS, Stihl FS 56 RC a FS55 R a Troy Bilt TB 22 22. Kompatibilita však není omezena na tyto značky.

Tento produkt obdržel palec nahoru od téměř každého profesionála, který jej použil.

Jednou z jeho nejdůležitějších rysů je jeho trvanlivost. Drát má vysoce pevné vnitřní jádro, které efektivně prořízne a odolává zlomení. To znamená, že budete trávit mnohem méně času změnou cívků.

Další skvělou vlastností této linie zastřihovače je jeho vnější skořápka, která zabraňuje „svařování.„Svařovací je proces, ve kterém se linka roztaví a znovu se připojuje se sousedními zatáčkami v cívce. Jedná se o noční můru pro každého pracovníka na trávu, protože činí linii zastřihovače k ​​zbytečnému.

Magnum Gatorline přichází ve třech tvarech: kulatý, čtvercový a hvězda. Velikost cívky se pohybuje od 50 stop až do 1134 stop. V závislosti na úrovni vaší aktivity můžete určit, jakou velikost chcete. Tento produkt vám obecně vydrží mnohem déle než někteří z jeho konkurentů.

Nejoblíbenější: Dewalt DWO1DT802

Dobré pro:

Kvůli problému s svařováním bychom navrhovali, aby tento nákup provedli pouze lidé v chladných oblastech. I v mírném teplu je tato linie zastřihovače náchylná k svařování. Tvar hvězd umožňuje, aby se struna snížila mnohem rychleji, takže pracovníci trávníku, kteří si nepřejí strávit spoustu času ořezáváním jejich trávníků, by do tohoto by měli investovat. protože je super efektivní.

Nejlepší funkcí, kterou toto zařízení nabízí, je jeho aerodynamický tvar. Pokud je objekt aerodynamický, znamená to, že kolem něj pěkně proudí vzduch. Kvůli této funkci je na linii zastřihovače menší tažení. To dává méně práce na motor, což nakonec způsobí, že váš jedlík plevelů vydrží déle.

Flexibilní a dopadová odolná sestavení Dewalt DWO1DT802 je odolnější než mnoho jeho konkurentů. Má závitový design, který zlepšuje jeho sílu a schopnost řezání. Délka cívky se pohybuje od 50 stop do 225 stop. Přichází v designu ve tvaru hvězdy.

Nejlepší pro profesionály: Cyclone CY155S3

Dobré pro:

Jak již bylo zmíněno, je ideální pro zarostlé yardy. Proto je to výběr profesionálů v oblasti terénního úpravy. Ve skutečnosti by to mohlo být příliš mnoho na běžný trávník. Je to mírně na drahém konci spektra, takže pouze lidé, kteří nechtějí kompromitovat kvalitu.

Nejpozoruhodnějším rysem tohoto produktu je jeho 6-listový tvar. Normálně mají linky zastřihovače ve tvaru hvězdy 4 hrany. Mít 6 čepelí výrazně zvyšuje řezací sílu struny, což jí umožňuje řešit tvrdší vegetaci. Spolu s péčí o běžnou trávu a plevele může řezat sazenice a malé keře.

Čepele nejsou jediným přispěvatelem k řeznému síle Cyclone Cy155S3. Unikátní materiál nylonového ko-polymeru činí strunu silný i flexibilní. Odborníci to doporučují pro zarostlý trávník, takže je to dobrý nástroj pro profesionály.

Přichází ve skvělé viditelné barvě, já.E., Červené. V případě, že se některé kousky při ořezávání odtrhnou, můžete je snadno spatřit.

Nejlepší volba rozpočtu: Husqvarna 639005102

Dobré pro:

To je primárně zaměřeno na amatérské uživatele, kteří chtějí profesionální zkušenost za neprofesionální cenu. Nedostatek možností tvaru je pro odborníky na trávu trochu nevhodný.

Vrcholem tohoto produktu jsou jeho úrovně letové vlastnosti. To znamená, že linie zastřihovače vám poskytne rovnoměrnou úroveň. Pokud neplánujete sekat trávník, je nezbytné mít řez na úrovni s vaším plevelem.

Tato linie zastřihovače se také může pochlubit rychlým zrychlením, což vám umožní rychle provádět práce na trávníku. Rychlé zrychlení znamená, že když se linie zastřihovače zpomalí po zasažení čepele trávy, velmi rychle se vrací k původní rychlosti. Konstrukce řetězce velmi pomáhá při dosahování rychlého zrychlení.

Má komerční materiál komerčního ko-polymeru, který mu umožňuje velmi efektivně snižovat. Navzdory svému kulatému tvaru může díky svému designu snížit malé sazenice.

Dobrá alternativa: Zasačka King Garden

Dobré pro:

Tento produkt je vyroben pro lidi, jejichž hlavním zájmem je cena. Nebudete mít nejlepší kvalitu, ale můžete si to opravdu levně. Kromě toho, pokud jste majitelem Eater Black Decker Weed Eater, bude pro vás tento produkt velmi pohodlný. Královská zahrada je kompatibilní s řadou modelů BD.

Jednou z nejvýraznějších rysů tohoto produktu je výběr barev. Produkt je dodáván v jasně zelených a červených barvách, které můžete použít proti různým typům/barvám trávy. Živé barvy řetězce pomáhají s vizualizací, což usnadňuje proces oříznutí.

Další skvělou vlastností je, že linka je poddajná a flexibilní. To mu umožňuje dopady na polštáře, když přichází do kontaktu s tvrdými povrchy, jako je beton nebo dřevo. Může se také pochlubit aerodynamickým tvarem, takže motor vašeho stroje si může užít delší životnost. Navíc je to jedna z nákladově nejefektivnějších linií zastřihovače na trhu.

Jak najít pro vás nejlepší řetězec jedlík plevelů

Pokud jste byli s námi zatím, pravděpodobně byste přišli na to, že ve hře je několik faktorů. Při nákupu musíte hledat určité funkce, které musíte hledat. Tyto funkce určí tráva, se kterou se zabýváte, a jak chcete, aby váš trávník jedlík provedl.

V následující příručce kupujícího se rozšíříme na některé z výše uvedených věcí. Ať už jste kompletní nováček nebo ostřílený odborník, tato příručka vám pomůže rozhodnout se správně.

Tvar

Standardní tvar oříznutí je kulatý. Z pohledu výroby je to nejjednodušší. Proto jsou nákladově efektivní řetězce obvykle ve tvaru. Kulatý řetězec se však často rozkládá, protože stres není správně rozložen. Obvykle nemá ani posilující vnitřní jádro.

Je tedy důležité hledat další možnosti, pokud chcete lepší výkon. Změna tvaru vaší linie může zvýšit jeho odolnost a zvýšit jeho řezací sílu.

Náměstí

Čtvercové linky byly zavedeny na trhu poměrně nedávno. Tváře čtverce pomáhají vyřešit problém rozdělení napětí. Když je stres správně distribuován, vaše linka se nerozpadne tak často a stává se odolnějším.

Okraje čtverce přinášejí své vlastní výhody. Výrazně zlepšují schopnost řezání linky. Kvůli okrajům je struna schopna řešit hustou trávu a malé dřevěné keře. Takový úkol by byl téměř nemožný s tradičním kulatým drátem. Povaha tvaru navíc umožňuje v řetězci další materiál, takže je dlouhodobý.

Zvláštní materiál však také znamená, že přidal váhu. To dává další zatížení motoru, čímž se sníží jeho odolnost. Velká velikost také snižuje jeho kompatibilitu s různými jedlíky plevelů.

Hvězda

Hvězdné zastřihovače jsou v podstatě kulatý oříznutí linie s dalšími hranami na povrchu. Jak je uvedeno výše, okraje pomáhají lépe řezat trávu. Vzhledem k těmto okrajům mohou hvězdné struny rychleji řezat tvrdší plevele.

Další věc, kterou jsou hvězdné linie dobré, je zavedení aerodynamického chování. Když je objekt aerodynamický, čelí velmi malému odporu vzduchu. To znamená méně práce na motoru jedlík plevelů a, jak můžete hádat, vyšší trvanlivost.

Hvězdovité struny přicházejí s okraji od dvou do šesti. Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti při použití takového řetězce, je vyrovnat jeden z okrajů se směrem pohybu linky.

Pletené

Pletená linka se vytvoří otočením více řádků kolem sebe, aby vytvořila jediný řetězec. V některých ohledech je to podobné řezačům ve tvaru hvězd. Aerodynamická schopnost spletených řetězců je však ještě lepší než ty ve tvaru hvězdy. Navíc, s tolika řetězci stočenými dohromady činí pletené linie velmi silné a robustní.

Můžete předpokládat, že tato linka je o trvanlivosti a snižování provozních nákladů. Síla pomáhá linii vydržet déle, což vede k menším počtu náhrad. Vysoce aerodynamický design udržuje motor běh po dlouhou dobu a snižuje šance na jakékoli opravy. Pokud je tedy trvanlivost něco, co chcete, je to typ pro vás.

Mějte na paměti, že nemá řezací sílu, kterou má čtvercový nebo hvězdnou strunu. Pokud je vaše preference řezací síla, možná budete chtít hledat jinou možnost.

Trvanlivost

Právě jsme diskutovali o délce nad tím, jak tvar pomáhá s trvanlivost. Existují však i další faktory, které ovlivňují i ​​trvanlivost řetězce. Jedním z nejdůležitějších faktorů je materiál řetězce.

Mnoho výrobců se rozhodlo použít jednoduchý plast, aby snížil náklady. To však také způsobuje, že řetězec je náchylný k poškození. Používání vysoce kvalitního nylonového ko-polymeru dává sílu linii oříznutí a dělá ji odolnější.

Někteří výrobci také přidávají jádro zesílení ve svých liniích. Toto jádro pomáhá snižovat ohybové stres a zvyšovat toleranci řetězce vůči poškození. Přidaná síla také činí linii lepší řezač. Obvykle by přidání posilujícího jádra zvýšilo cenu linie zastřihovače. Je důležité mít na paměti, že jakýkoli pokus o zlepšení trvanlivosti pomocí materiálu by měl za následek drahý produkt.

Svařování

Svařování je nejhorším nepřítelem pracovníka trávníku. Je to jedna věc, aby se řetězec poškodil při používání, ale ztráta svařování je skutečně plýtvání penězi. Jak je uvedeno výše, svařování je proces, ve kterém se linie zastřihovače roztaví a připojuje se k sousední linii ve cívce.

Ze zřejmých důvodů byste měli mít řetězec odolný vůči svařování. Je velmi obtížné, někdy nemožné, odtrhnout struny od sebe. Pokud je počasí obzvláště horké, může se struna roztavit, když pracujete na trávníku. Netřeba dodávat, že druhý scénář je frustrující pro každého trávníka.

Lidé žijící v chladných oblastech nemusí mít na tento faktor paměti. Pokud však žijete v horké oblasti, je nutností investice do řetězce rezistentního na svařování.

Trimmer Lines vyrobené z nylonového polymeru vydrží svařování mnohem lépe než běžné plastové. To je dobrá zpráva pro lidi, kteří hledají odolné řetězce, protože dostávají odpor svařování jako bonus.

Tvary mohou také pomoci s problémem svařování. Vzhledem k okrajům na ořezávacích liniích ve tvaru hvězd je kontaktní oblast zmenšena, takže existuje nižší šance na míchání řetězců.

Letový charakteristika

Charakteristika letu je určována dvěma faktory: aerodynamika a úroveň řetězce. V tomto článku jsme již několikrát zmínili aerodynamiku. Motor plevele jedlí ořízne ořezávací čáru vzduchem. Řetězec s dobrou aerodynamikou pomáhá dvěma způsoby. Jeden, pomáhá řetězci rychle dosáhnout z jeho zavěšené polohy na úroveň rotující. Za druhé, snižuje práci, kterou může motor během rotace udělat. Oba tyto jevy pomáhají ušetřit spotřebu energie a zvyšovat trvanlivost stroje.

Nejméně aerodynamickou možností je oříznutí ve tvaru čtverce. Hvězdovité a pletené mají variabilní úrovně aerodynamického chování v závislosti na konkrétním sestavení. Kulaté řetězce obecně pěkně proříznou vzduchem.

Druhým faktorem, který určuje charakteristiku letu, je úroveň ořezávací linie. Materiál musí být rovnoměrně rozložen po celé délce řetězce. Během instalace by měly být řetězce vyvážené během instalace. Jsou.li obě tato opatření pozorována, bude linka létat rovnoběžně se zemí. Pokud je let trochu prohlouben, může to mít za následek špatně řezanou trávu. Může také přidat nevyváženou sílu na motor vašeho vybavení, což vede k problémům v budoucnosti.

Závěr

Stejně jako u většiny produktů, které zde kontrolujeme, neexistuje žádná dokonalá položka pro každého. Vše záleží na vašich individuálních potřebách. To, co hledáte, určuje typ produktu, který byste měli koupit.

Pokud hledáte prémiovou sílu a rychlost, je váš nejlepší přítel ve tvaru hvězdy. Pokud chcete ve strunu trvanlivost, kupte si pletený nebo jeden se zesíleným jádrem. Pokud žijete v horkých regionech, nezapomeňte investovat do nylonového ko-polymerového oříznutí. Kupte si čtvercový řetězec, pokud chcete trvanlivost a řezací sílu za rozumnou cenu.

Jak již bylo řečeno, myslíme si, že Oregon 22-895 je možná nejlepší celková linie ořezávání na trhu. Obsahuje nejvíce počet profesionálů. Je odolný vůči svařování, bez ohledu na to, jak horká může být teplota. Existuje vyztužené jádro, které poskytuje další sílu a flexibilitu. Je k dispozici na kulatých, čtvercových a hvězdných tvarech, takže máte hodně na výběr.

Na druhé straně Husqvarna 639005102 poskytuje dobrou rovnováhu ceny a výkonu. Materiál ko-polymeru snižuje tvrdé sazenice. Rychlé zrychlení pomáhá šetřit energii/palivo, zatímco úroveň letu dělá úhlednou práci. To vše je dodáno za levnou cenu. Co nemilovat?

Dewalt dwo1dt802 je skvělý, pokud žijete v chladné zemi. Má dobrou aerodynamiku a velkou trvanlivost. Pokud však žijete v horké oblasti, bude to frustrující produkt. Má problémy s svařováním a má tendenci ztuhnout postupem času.

Jediná velká výhoda King Garden String Trimmer cívka má svou cenu. Má propastnou trvanlivost a je třeba jej často vyměnit. Instalace však má dobré barevné možnosti a zabere méně času.

Cyclone CY155S3 je nejprofesionálnější ze všech možností. Je navrženo pro těžkopádnou práci, jeho šestihranná hvězda může proříznout nejnáročnější plevele. Jasně červená barva je další výhodou, protože snadno spatříte a vyzvednete všechny rozbité kousky.

Otcovská rada

Otce.COM je účastníkem programu Amazon Services LLCA Associates, affiliate reklamního programu, jehož cílem je poskytovat prostředky pro weby, aby získal reklamní poplatky reklamou a odkazem na Amazon.com

Používáme cookies, abychom zajistili, že vám poskytneme nejlepší zážitek na našich webových stránkách. Pokud budete i nadále používat tento web, předpokládáme, že jste s ním spokojeni. OK

Nejlepší řetězec Weed Eater 2023. Recenze průvodce nákupem

Mnoho lidí o své velikonoční řetězec plevelů moc nemyslí, dokud to všechno nezmizí. Místo toho musí být nahrazen více. Obvykle budete používat stejnou značku a správnou velikost, ale to nemusí být praktické.

Doslova si můžete vybrat jakoukoli značku, kterou chcete. Naším cílem je pomoci vám najít nejlepší řetězec pro plevel Eater. Děláme to tím, že přemýšlíme o různých formách a o tom, jak je připojit. Pak si promluvíme o 10 různých položkách a pomůžeme vám vybrat vítěze.

Různé typy řetězce

Nikdy byste neměli předpokládat, že cívka linky bude pracovat s vaším aktuálním zařízením, pokud si nebudete vědomi, že je to nejlepší typ. Mohou dojít k mírným změnám tvaru a průměru, takže jedlík plevelů je zbytečný, protože nemá správný řetězec.

V jistém smyslu existují pouze dva způsoby změny řady zastřihovače. Forma a velikost linie jsou nejdůležitějšími úvahami, které si můžete pamatovat.

Mnoho společností může prodávat specializované linky s různými materiály nebo jedinečnými armatury, ale pokud jde o typ s řetězcem jedlého.

Tvary

Možná si myslíte, že linka plevelů má několik obecných tvarů, ale to je nesprávné. Některé značky mají uvnitř podobné tvary, ale každá značka si také může vytvořit vlastní speciální tvar a vy si to budete muset koupit.

Tímto způsobem je to exkluzivnější a ujistěte se, že výrobce vydělává více peněz. Tam je samozřejmě spousta tvarů, ale to jsou nejběžnější možnosti:

Kolo

Mnoho lidí potřebuje pouze řadu všestranného zastřihovače, což je standardní kulatá forma. Je běžný a používá se v mnoha jedlících marihuany doma. Kulaté linie jsou dostatečně robustní, aby se dobře snížily, aniž by se příliš rychle rozbily, takže to funguje po celou sezónu.

Náměstí

Pokud potřebujete střední nebo těžkopádnou linii, může být lepší mít čtvercový tvar. Prořezává plevele, které jsou silnější než kulatá alternativa. Navíc to dělá hlubší škrty na všechno, od kterého jste vyčistili. Může však poškodit citlivé věci, jako jsou keře, stromy a podobně.

Více stran

Podobně jako přímka, vícestranná linie funguje pro malé nebo užší pracovníky. Pro kartáč a tlusté plevele je také silnější. S touto linií můžete získat čistší řez, ale je to křehké. Když přijde do kontaktu obrubník nebo příjezdová cesta, rozdělí se.

Twisted/x

Pokud si všimnete, že linka je ohnutá, nabídne ještě větší řeznou energii. Mohou být dražší než ostatní, ale vy získáte spoustu výhod. Například linka prořízne prakticky cokoli a prochází tolik vibrací. Registrovaní poskytovatelé je často používají.

Zubaté nebo zoubkované

Mnoho řádků má okraje zoubkované jako nůž nebo pila. To zajišťuje lepší řeznou sílu a může se snížit rychleji než jiné formy. Přesto by to mohlo zachytit na plevelech a stáhnout pojed s plevelem. Je to neškodné, ale abyste se tomu vyhnuli.

Velikosti

Velikost je také významná. Pokud jsou čáry jemnější, silný štětec neprojde tak rychle. Široké linie nejsou tak snadné prasknout.

Váš jedlík plevelů může tyto velikosti přijmout pouze. Ujistěte se, že jste si přečetli příručku pro pokyny, abyste zjistili, který rozsah řádků odpovídá vašemu modelu. Můžete však také nainstalovat novou hlavu zastřihovače ke změně velikosti.

 • 0.065 až 0.080 pro měkké práce (trávy)
 • 0.085 až 0.105 funguje dobře pro trávu a nedílné plevele
 • 0.110 a vyšší jsou vhodné pro tvrdou práci, jako je tenký kartáč, všechny druhy plevelů a tráva.

Oregon 22-895 Magnum Gatorline Square Trimmer Line

Oregon’s Magnum Gatorlineoregon’s Magnum Gatorlineoregon’s Magnum Gatorlineoregon’s Magnum Gatorline řada přichází v různých velikostech. Má účinnost, která je velmi řezána. To znamená, že máte rovnější a čistší řez bez stejného úsilí jako konvenční linie.

Vnitřní jádro je vyrobeno tak, aby vydrželo a vydrželo rozbití. Proto linka vydrží mnohem déle. Kromě toho nebudete mít veškerou energii k získání cívků větru.

Jedná se o linii zastřihovače ve čtvercovém tvaru, takže může nakrájet rovnoměrně a čistě přes vaši vegetaci. Má průměr 0.95 palců a je běžné pro těžké plevele a komerční práci.

Tento produkt samozřejmě vyhovuje řadě stylů zastřihovačů. Mohou zahrnovat Echo SRM, Stihl FS, Ryobi, Troy Bilt a mnoho dalších. Měli byste se však ujistit, že váš model může používat čtvercový tvar s 0.95palcová linka zastřihovače.

Husqvarna titanium síla řetězec zastřihovač

Získáte Trimmer Line s Husqvarna Brandhusqvarna Brandhusqvarna Brandhusqvarna Brand, která má lepší účinnost a delší životnost. To také zvyšuje hlava zastřihovače. Tato komodita se vyrábí v USA, která vám pomůže pomoci ekonomice při ořezávání trávníku.

Nová technologie stojí za designem této linky. Takto může nabídnout zlepšené vlastnosti výkonu a úrovně letu. Samozřejmě nemusíte dělat tolik výzkumu, protože když si vyberete správné materiály, máte vysokou účinnost řezání.

Tato značka používá proprietární architekturu, což naznačuje vzory s nízkým šumem. Neslyšíte tolik víření nebo hackování. Tím se potenciálně zvýší hladinu hluku o přibližně 50 procent, což vám poskytne bezpečnější pracovní prostředí.

I ochranné oblečení by se mělo vždy nosit. To zahrnuje rukavice a bezpečnostní brýle. Od svého kruhového tvaru funguje nejlépe řezat trávu.

Anleolife 5-libra komerční náměstí

Při výběru linky zastřihovače možná budete chtít zvážit značku Anleolife. Existuje řada velikostí a podle měření získáte mezi 1 a 3 libry. Můžete si také vybrat spotřební produkt 5 liber, 0.O průměru 095 palců.

Pokud to nestačilo, máte možnost vybrat také různé barvy. Pro většinu lidí se ten červený hodí dobře, protože dobře se mísí s trávou a plevelem.

Je to vícestranný tvar, takže se může snadno a rychle proříznout hustou trávou a těžkými plevelemi. Také by to trvalo méně času, než se práce dokončí.

Je vyroben z kopolymerního nylonu 66 a plastikovaných materiálů. Je proto těžší a má větší sílu účinku. To lze použít jako náhrada za všechny vaše elektrické a plynové oříznutí, jako jsou ozvěny, Ryobi a Stihl.

Cyclone Commercial Grass Trimmer Line

K dispozici je také vícestranná linka Trimmer k značce Cyclone Brandcyclone Brandcyclone Brandcyclone. Je postaven pro průmyslovou, lehkou práci. Zajistíte, že máte dostatek řezné síly pro vše, co potřebujete, s šesti libovým designem, který je patentován.

To také obsahuje patentovanou kombinaci kopolymerního nylonu. A je to dlouhodobé a vysoce pevné. Můžete to udělat pro jakýkoli zastřihovač, který potřebuje čáry s průměrem 0.95 palců.

Mnoho lidí má rád skutečnost, že je jasně oranžová. Tímto způsobem je snazší vidět během nasazení a jeho použití. Navíc máte 140 stop zboží, což znamená, že jej nemusíte co nejvíce vyměňovat.

Tento produkt přichází buď jako jeden balíček nebo na 4 balení. Když máte marihuanu jíst hodně yardů, nákup ve velkém může být perfektní. Tímto způsobem, když to potřebujete nejvíce, nikdy vám nedojde.

Dewalt DWO1DT802 String Trimmer Line

Značka dewaltbrand dewaltbrand dewaltbrand dewalt je známá tím, že má některé z nejlepších linií zastřihovače na trhu. Je to zkroucená linie, což znamená, že používá různé materiály, které jsou odolné vůči dopadům a všestranné. To znamená, že můžete něco proniknout rychle, samozřejmě, i když je to silné nebo objemné.

Jedná se o dvě různá měření, s průměry 0.095- a 0.080 palců. 0.Alternativa 095 palce vám umožňuje vybrat 144 stop. Pokud potřebujete čáru s průměrem 0.80 palců, můžete si vybrat od 225 do 50 stop.

Linka je známá jako aerodynamická. To znamená, že je ideální pro bezdrátové zastřihovače a nabízí vynikající výkon při řezání.

Tato linie zastřihovače se často používá k okraji nebo řezání trávníku. Za to však můžete také snížit velké plevele.

Maxpower 333695 Rezidenční kolo.Linie zastřihovače 095 palců

Pokud jde o řady oříznutí, většina lidí se nestará o značku. Ten z MaxpowerMaxpowerMaxpowerMaxpower však může být vhodný bez ohledu na to.

nejlepší, řetězec, weed, eater, 2023

Získáte jednu kulatý zastřihovač linie 3 libry. Toto je nejzákladnější a nejběžnější forma, protože ji lze použít pro většinu potřeb v domácnostech.

Jedna cívka přichází s 855 stop linie, která má průměr 0.95 palců. Nejlepší je konzultovat s příručkou majitele jedlík plevelů, aby se zajistilo, že se tato linka vyhovuje.

Je to mnohem snazší použít, protože přichází s cívkou. Pro hlavu oříznutí získáte asi 42 náplní. To znamená, že až dojde k potřebě, můžete si koupit méně oříznutí a stále.

Je samozřejmě vyroben v USA a je určen k trvanlivosti. To také znamená, že pokud si jej koupíte, můžete pomoci místní ekonomice.

Oregon 20-026 Super-Twist Magnum Gatorline String Trimmer Line

Značka Oregon Brandoregon Brandoregon Brandoregon má vše, co potřebujete, když chcete zkroucenou formu. Zjistíte, že tento nástroj je vysoce efektivní a s minimálním úsilím vám dává rovnější řezy.

Samozřejmě kvůli vnitřnímu srdce je to také silné. To zajišťuje, že se nerozbije tak často, což znamená, že budete moci déle používat stejnou linii.

Líbí se nám možnost 866 stop, která má průměr 0.95 palců. K dispozici jsou tedy jiné délky. Tímto způsobem můžete získat ten, který opravdu potřebujete.

Protože je forma zkroucená, získáte také méně hlučný produkt a méně tažení. Používat jej brzy ráno, bez sousedů nebo rodinného probuzení. Kvůli funkčnosti přímého řezu to můžete také použít podél záhonů.

Větší průměr a zkroucený tvar je ideální pro použití jako malý komerční plevel. Dobře se však hodí k použití majitelů domů.

Rotační položka 12179, Vortex Trimmer Line

Pro Trimmer Row, pokud hledáte něco úplně jiného, ​​může být to, co chcete. Tato linie víru je podobná ve formě jako vír a nazývá se linie zubatého. Přichází na cívku, takže vše, co musíte udělat.

Průměr je 0.95 palců, které zahrnují mnoho zastřihovačů. Můžete si také prohlédnout příručku pro majitele Weed Eater, abyste se ujistili, že je správná a spolehlivá.

Dostanete 1 140 stop zastřihovače do jedné cívky. Znamená to, že nebudete muset nakupovat příliš mnoho. Cívka váží 5 liber na osobu.

Arnold Maxi-Edge.08palcová linka x 280 stop komerční třídy

Arnoldarnoldarnoldarnold stále produkuje linii zastřihovače, ale je určena pro komerční použití. To má průměr 0.80 palců a může odpovídat téměř jakémukoli zakřivenému nebo rovnému oříznutí. Měli byste se také ujistit, že příručka vašeho vlastníka určuje rozsah velikosti průměru.

Samotná čára je černá a je známá jako mnohostranná. Je to opravdu šestibodový hvězdný tvar.

To znamená, že můžete snížit vše, co máte na zemi. Může však chytit kolem hustých plevelů, takže při použití buďte opatrní.

Jeden kontejner má produkt měřící 280 cm. Což znamená pro většinu zastřihovačů, je to 14 náplní. Získáte řezací nástroj, abyste se ujistili, že je přesně řezaný a připraven hladce do úst.

Plevel Warrior 17068 Bio-Component Twist Trimmer Line

Weed Warrierweed Warrierweed Warrierweed Warrier Mark je zkroucená řada zastřihovače. Má červené jádro, které má stříbrnou špičku. Bude tedy dlouhodobější než kterákoli jiná alternativa.

Má také mnoho komponent, takže to trvá déle. Pokud jste komerční krajinář, může to být vaše nejlepší volba. Trvá mnohem déle, protože má nylonové pryskyřice a je technicky inženýrství.

Cílem linky je samozřejmě snížit vše při prvním pokusu při zachování rovného hřiště. Mnoho komerčních uživatelů by ocenilo, jak dobře práce a ořezávání.

Kroucená konfigurace zajišťuje optimální aerodynamiku a snižuje chvění na zemi. Existuje také méně vibrací, díky nimž je vysoce efektivní. Potenciálně získáte snížení úrovně s 15 % delší dobu běhu stroje.

Tento štítek je navržen tak, aby byl kompatibilní se všemi styly zastřihovače řetězců. To zahrnuje Husqvarna, Stihl, Redmax, Echo, Ryobi atd. Toto je také vyrobeno v USA.

Podívejte se na HereCheck HereCeck HereCheck zde pro produkty

Jak nainstalovat linku Weed Eater?

Pokud máte zastřihovač s jedním řádkem, je důležité, abyste linii naplánovali adekvátně. S ozdobeným zastřihovačem byste museli mít konkrétní délku a šířku. Ujistěte se, že jste si přečetli příručku pro majitele, abyste zjistili, jaký průměr potřebujete a jak dlouho by měl být řezán.

 • Často musíte snížit kdekoli mezi 10 a 25 cm. To se však může lišit, abyste si byli jisti, měli byste zkontrolovat příručku pro majitele. Alternativně to můžete snížit o něco déle, než si myslíte, že potřebujete, a později to oříznout, ale může to být zbytečné.

Měli byste se ujistit, že je zastřihovač vypnutý a v případě potřeby odpojený. Převodovka by měla být dotyková čerstvá. To účinně brání nehodám.

Nyní můžete z kusu odstranit jak hlavu zastřihovače. Normálně stisknete jednu nebo více karet nebo vypnete zařízení. Ujistěte se, že na hlavu zastřihovače nevyvíjíte příliš velký tlak, jinak byste ji mohli zlomit.

Najděte počáteční díru cívky. Vložte špičku linky do zastřihovače směrem k písemným šipkům. Zabalte to do čistých, úhledných řádků, protože to zachrání před zaseknutím později.

Pokud máte řetězec jen asi 5 nebo 6 stop, zaškrtněte cívku. Které to udrží na místě pro vás.

Ujistěte se, že držák má vnější slot směřující k uchu. Vyměňte cívku na konec zastřihovače. Nyní vyjměte čáru z jeho držáku, vytáhněte ji celou cestu do hladkosti do díry a poté znovu připojte opěrnou čepici.

Možná budete mít někdy oříznutí dvojitého řádku, takže může být trochu obtížné změnit linii.

Plánujete také linku se správnou délkou a šířkou. Diskutovali jsme o tom ve výše uvedené fázi. Samozřejmě také vypnete motor a necháte ho ochladit.

Postupujte podle pokynů výše a také odstraňte uzávěr pro zadržení. Až dosud by všechno mělo být stejné, ale tady se mění:

Najděte díry uvnitř cívky. Zde budou dva startovací díry. Ujistěte se, že vložíte linii zastřihovače pouze do jednoho z nich a navíjejte ji stejným směrem jako šipky.

Stále se chcete zabalit do úhledných a přímých linií, abyste snížili riziko pozdějšího rušení. Když zbývá asi 5 nebo 6 stop linky. Nyní, s druhou stranou, děláte to samé.

Nyní jsou konce linky určitě na opačných koncích cívky, která vyhovuje očnímu očnímu očnímu zastřihovače hlavy. Pokud tomu tak není, možná jste udělali něco špatně a mohli byste začít znovu.

Nyní odstraníte držáky z řady. Navlékněte to po okulátech hlavy. Vyměňte cívku v hlavě zastřihovače, protáhněte čáry skrz sloty a poté připojte čepici.

Jak často bych měl vyměnit svou linku jedlík plevelů?

Uvědomíte si, že neexistuje jasný časový limit, který musí projít, dokud nebude nutné vyměnit linii zastřihovače. Svým způsobem, jakmile to dojde, musíte to nahradit. Linka není jako sjíždění.

Budete vědět, kdy bude linka plevelů dokončena, protože to nebude fungovat správně. Občas jste mohli vidět trochu linky ze základny plevele. Často zkontrolujte, kolik linky zbývá ten den, než začnete jíst bylinu poprvé.

Mnoho lidí zjistí, že linie jedlíka plevelů je nahrazována častěji, než by měli. Linie zastřihovače větru kolem cívky je po celou dobu otravná. Zde je několik nápadů, jak zvýšit početkrát, co musíte přesunout řádek:

První věc, kterou můžete udělat, je použít metodu správného konzumace plevelů. Měli byste si také pamatovat typ řetězce a velikost cívky. Některé předměty, o kterých jsme diskutovali dříve.

Techniky stravování plevelů

Aby bylo možné získat více řetězce, je bezpečnější udržovat řetězec rovnoběžně se zemí, když jej zasáhnete. Jen tak zasáhne trávu.

Možná budete chtít věnovat více pozornosti jedlíkem plevelů. Poslechněte si bzučivý tón a ujistěte se, že když je zastřihovač mimo řetězec, víte, jak to zní.

Odolávat nutkání mít řetězec. Tohle to ztrácí a budete to muset odstranit mnohem dříve.

Závěr

Při výběru série nejlepších plevelů je třeba zvážit mnoho věcí. Předpokládáme, že Oregonův 22-895 by byl pro většinu lidí nejlepší volbou. Je kulatý, takže to funguje pro většinu zastřihovačů používaných domácnostmi.

Můžete si vybrat z několika stylů a všechny mají průměr 0.95 in. To je nejčastější alternativa.

Ti, kteří potřebují něco silnějšího, mohou mít rádi válečník plevelů značky. Ujistěte se, že ve svém zastřihovači můžete použít zoubovanou linii zastřihovače. Jinak si můžete koupit něco, co byste nemohli použít pro jeho zamýšlený účel.

Podívejte se na tyto produkty ze stejného cenového rozpětí, které jsou k dispozici právě teď na Amazonu:

Nejlepší nejsilnější řetězová linka zastřihovače

Naprosto.com může shromažďovat podíl na prodeji nebo jiných kompenzacích z odkazů na této stránce.

První otázka, kterou si můžete položit při hledání zastřihovače strun. jsou zastřihovače plynu lepší než elektrické oříznutí? Abyste vám pomohli odpovědět na tuto otázku, podívejte se na tuto recenzi Trimmer.

Poté to porovnejte s nejlepšími zastřihovači elektrických řetězců pro vaši zahradu. Další otázkou je, jaká je nejlepší linka jedlík plevelů, kterou byste s ní měli použít.

Pokud nemáte čas na přečtení celého článku, zde jsou naše top 3 nejoblíbenější tipy:

Top 5 nejlepších řetězců řetězec řetězec Weed Eater

Sběr řetězce oříznutí se může zdát přímý, ale je k dispozici mnoho odrůd. Pokud je to vaše poprvé, když nahradíte cívku zastřihovače.

Oregon 22-895 Magnum Gatorline.095 “

Nejlepší.095 Řada Trimmer String Trimmer (Heavy Duty)

Průměr 0.095 palců
Délka 681 stop
Tvar Čtvercové, kulaté, supertwist

Tato řada Oregon s názvem Magnum Gatorline přichází ve třech typech tvarů; kulaté, náměstí a supertwist. Přemýšlejte o typu trávy a keřů, které budete oříznout a vyberte nejúčinnější typ. Pro podrobnější vysvětlení si přečtěte popisy produktu na Amazonu a zjistěte, jaký styl potřebujete.

Bez ohledu na jeho tvar je navržen jako těžký řetězec. Je to duální polymerní materiál, který trvá po dlouhou dobu.

Vnitřní jádro je z tohoto jednoho z nejsilnějších cívků zastřihovače na trhu.

Prime Line 7-073847 Premium Razorback. 095 “

Průměr 0.095 palců
Délka 155 stop
Tvar Zkroucený

Řada Razorback od Prime Line je další těžkoprávní řetězec. Je vyrobeno z tepelně odolných pryskyřic, které zabraňují svařování během používání.

Toto je nejsilnější linie zastřihovače a jedna z nejlepších linek 095 kvůli jeho vnitřním jádru, které nejen pomáhá udržovat tvar, ale také absorbuje šoky. Premium Razorback je také jednou z nejlepších možností Wacker plevelů kvůli své síle a rychlému řezání.

Tato volba břitva pro váš jedlík má zkroucený tvar. Kroucený tvar umožňuje rychlejší oříznutí a také snižuje množství hluku, který váš stroj vydává.

Black Decker AF-100-3ZP 30 stop.065 ”náhradní cívka

Nejjednodušší náhradní cívka

Průměr 0.065 palců
Délka 30 stop x 3
Tvar Kolo

Vzhledem k tomu, že Black Decker je jednou z největších značek na světě, je pouze přirozené, že také uvolňují vlastní komerční řadu. Jděte rovnou na tento multipack, abyste nikdy nedošli.

Černý decker AF-100-32ZP.065 Trimmer Line se hodí téměř všechny jejich modely plevelů. Balení je speciálně navrženo jako náhradní cívka, která vypíná řetězec rychleji a snadněji.

Po výměně cívky si všimnete, že tato cívka černé decker umožňuje hladké krmení. Pomocí odstředivé síly se vítá cívka se podle potřeby uvolní.

Maximální okraj Arnold 0.065 ”Line komerční řetězec

Průměr 0.065 palců
Délka 220 stop
Tvar Zoubkovaný

Hledáte kvalitní, ale rozpočtovou možnost? Maxidská cívka Arnolda je dlouhá za velmi cenově dostupnou cenu, což je skvělá ekonomická volba.

Cívka je navržena tak, aby byla univerzální, takže se hodí většině typů a značek obouřičích plynových řetězců a elektrických strimmerů. Má také standardní průměr 0.065 palců.

Dalším skvělým bonusem maximálního hlediska Arnold je to, že balíček obsahuje nástroj pro řezání. Toto je nejlepší možnost rozpočtu a dokonce zahrnuje freebie.

Husqvarna 639005102 Titanium Force 0.095 “

Průměr 0.095 palců
Délka 140 stop
Tvar Kolo

Nechte to Švédy, abyste vytvořili to nejlepší.095 Trimmer Line. Titanová síla Husqvarna je ve své řezné technologii tak pokročilá a jedinečná, že je patentována.

Tento komerční řetězec je vyroben z kopolymeru. Design dává přesnější řez při zrychlenější rychlosti, což znamená, že vaše práce bude hezká a dokončena rychleji.

Rychlejší oříznutí také znamená, že budete používat méně paliva/napájení pro stejný prostor. Takže z dlouhodobého hlediska můžete tento nákup také ospravedlnit jako ekonomičtější volbu z dlouhodobého hlediska.

Průvodce kupujícím po nejlepší linii zastřihovače

Výběr nejlepší řetězec plevelů je prvním krokem k dobře udržované a krásné zahradě, ale je důležité si vybrat ten správný typ pro vaši vegetaci.

Přehled různých typů

Před zadáním objednávky se seznámíte s různými typy. Různé tvary a průměry ovlivňují, jak přesné řetězce řetězců, kolik paliva budete používat (při používání plynu) a kolik hluku vaše vybavení způsobuje.

Kolo

Silný tvar s dlouhou životností. Dobré v absorpci šoků.

Náměstí

Linka zastřihovače, ideální pro skalnaté travní skvrny a odstranění plevelů. Průměr je obvykle silnější než jiné typy.

Zkroucený

Nejsilnější linie zastřihovače kvůli těsnosti materiálu. Tvar také snižuje hladinu hluku při práci.

Zoubkovaný

Běžný v komerčních situacích vám zoubovaný typ umožňuje oříznout rychlou rychlostí. Skvělé pro velké plochy.

Vícestranný

Společný komerční rozsah, ale ne nejsilnější. Umožňuje vám rychle pracovat, ale není dobrý v absorpci šoků ze skal atd.

Nejlepší průměr

Průměr ovlivňuje, jak rychle můžete pracovat. Obecně platí, že menší průměry jsou pro lehké domácí zahrady, zatímco silnější průměry linky jsou pro profesionální práci a velké plochy.

0.065 ”: Home Garden

0.080 ”. 0.95 ”: Profesionální zahradníci

0.105 ”. 0.110 ”: Golfová hřiště, hotelové zahrady, sportovní pole atd.

Domácí manželka a maminka ze dvou, vždycky jsem se zaměstnával. Ať už je to vyzkoušet nejnovější gadgety, opravit nové recepty nebo dokonce přicházet s nápady, aby děti bavily! Nyní jsem tu, abych se podělil o své, jak na to, recenze produktů, recepty a další, vše, aby vám pomohlo oživit váš domov k životu. Koneckonců, domov je místo, kde začíná váš příběh.

Střelba bez kartáčovače řetězec! Dewalt, Toro, Stihl, Troy-Bilt

Tento článek je recenzí čtyř z nejlepších bezdrátových strunných ořízků dostupných právě teď. Toro Power Plex, Stihl FSA 90 R, Troy Bilt c.Ó.R.E., Dewalt Flex-Volt. Mluvím také o novém zastřihovači hřídele z uhlíkových vláken Ego.

Přiznávám to. jsem jeden z lidí, kteří by rádi viděli, jak všechny malé trávníkové zahradní plynové motory zmizí. Zejména levné zastřihovače majitelů domů, dmychadla, oříznutí živých plotů a dokonce i řetězové pily. V průběhu let jsem vlastnil cestu k mnoha z nich a vždycky bylo notoricky těžké začít, hlučné a netrvají dlouho. Za posledních 15 let, i když najdete ten, který je lepší než většina ostatních. motory byly regulovány do bodu, kdy nemají moc pro všechny základní úkoly. Z tohoto důvodu jsem strávil posledních pět let sledováním bezdrátového trhu s zastřihovači na baterii. Jako majitelé domů konečně získáváme kvalitní oříznutí, dmychadla, ořízkové živé ploty a další vybavení pro naše normální příměstské trávníky, které tuto práci budou dělat lépe než malé plynové motory. Podle mého názoru je nyní na trhu několik, které se budou zabývat jakýmkoli z vašich úkolů a trvat roky.

Vpravo doleva: Stihl, Toro, Troy-Bilt, Dewalt, Husqvarna Plyn pro srovnání.

Sám jsem si koupil tyto bezkartáčky. Nejsem sponzorován žádnou ze značek, takže mi pomáhá zůstat v mých recenzích zcela objektivní.

Právě teď a po přečtení všech specifikací a recenzí jsem pro tento článek zakoupil 4 modely, které jsem zakoupil 4 modely a po přečtení všech specifikací a recenzí, které jsem si koupil 4 modely a po přečtení všech specifikací a recenzí, které jsem si koupil 4 modely a po přečtení všech specifikací a recenzí. Modely, které jsem si koupil, jsou Toro Power Plex, Stihl FSA 90 R, Troy Bilt c.Ó.R.E., Dewalt Flex-Volt. To vše je navrženo tak, aby nahradilo váš zastřihovač plynu. Všichni používají nejnovější high.tech bezkartáčkové motory, aby vám poskytli co nejvíce energie a baterie. Udržuji tento článek jednoduchý a projdu jen to, co se mi líbí a nelíbí se na těchto zastřihovačích.

Většina odkazů v tomto článku vás zavede do Amazonu. Moji čtenáři a já jsme měli jen to nejlepší štěstí, že kupují bezdrátové zastřihovače strun z Amazonu. Pokud je model k dispozici přímo od Amazonu nebo od renomovaného prodejce na Amazonu, nabídnu vám odkaz na nákup. Amazon je doslova nejlepším místem pro nákup všeho online. Dodávka je rychlá, a pokud dojde k problémům s přepravou nebo položka, Amazon se o něj okamžitě postará. Koupit na Amazonu

Mimochodem, jen předpokládejme, že pokud vás pošlu na web, abych „přečetl více a koupil“, udělám z prodeje malou provizi. (Takto vydělávám peníze na provoz tohoto webu)

Nejlepší linka zastřihovače? Líbí se mi tato linka pro oříznutí pro všechny zastřihovače strun:

Pokud nemáte mnoho zkušeností s používáním řetězců nebo máte slabé zápěstí, doporučujeme si zakoupit kulatý linii. Sám používám kulatý linii.

Linka zastřihovače níže je lemována a řezá nejlépe, ale okraje mohou „chytit“ a způsobit, že váš zastřihovač zabloudí do oblastí, které nechcete oříznout.

Číslo jedna. Toro PowerPlex Breathers String Trimmer Review

KOUPIT ZDE: Toro PowerPlex 51482 beztastorová 40V lithium-ion 14 ″ bezdrátový řetězec, 2.Včetně 5 nabíječky baterie

Ze 4 ořízků jsem si koupil Toro je ten, který nejčastěji chytím.

Toro bylo poměrně pomalé vyjít s konkurenčním zastřihovačem bezdrátového strun. Proč? Protože nikdy neskočili na nejnovější trend, aniž by strávili stovky hodin zkoumáním a testováním jejich prototypů. Můžete si být jisti, že položka, kterou nabízí, je dobrá, spolehlivá a připravená vydržet dlouhou, dlouhou dobu.

Toro 14 palců bez kartáčovství se liší od ostatních. Je navržen pro příměstského majitele domu, který potřebuje dobře postavený, snadno provozovatelný, lehký zastřihovač. Mnoho majitelů domů chce jen dobrého zastřihovače, který je velmi snadno použitelný, je lehký, ořízne jejich trávník dobře a může snížit příležitostné 3-noha plevel, který zmeškali. S baterií je to méně než 9 liber. Nepotřebují ořízvač monster o výšce 14 lb, aby šli do zadní části 40 a srazili akr koňských řas.

Co se mi na Toro opravdu líbí

 • Extrémně efektivní motor bez kartáčovače. Rychlost je ovládána spouštěm stejně jako váš starší plynový zastřihovač, takže se můžete oříznout kolem jemných oblastí. Tento zastřihovač je velmi tichý.
 • Lehčí než všechny ostatní oříznutí, které jsem manipuloval. Rychlá úprava rukojeti umožní tento zastřihovač kdykoli používat krátké i vysoké lidi. Pro rozšířené použití nebudete muset používat popruh. Je velmi dobře vyvážený s dostatečnou hmotností v hlavě, takže je velmi snadné oříznout přesně kolem jemných rostlin a terénních úpravy.
 • Těžká duální hlava pro efektivní řezání. Používá standard.080 řádek a může přijmout zaoblené, zkroucené a lemované odrůdy. Můžete si navíjet vlastní nebo si koupit předstihové cívky.
 • Výborná kvalita. Toro vytvořil každou část tohoto zastřihovače vydržet.
 • Skládací pro přepravu v kufru automobilu. Jediný rovný oříznutí šachty na trhu, který se snadno složí.
 • Nejméně 45 minut doba běhu. Dokážu oříznout celý svůj akr krajinářský dvůr dvakrát na jeden náboj. Zahrnuty nabíjení baterie T90 za hodinu.
 • Tento zastřihovač je součástí systému, který zahrnuje 480 cfm 150 mph listového dmychadla, 24palcový ořízl živý oříznutí, 13palcový oříznutí s jednou linií, 14palcová řetězová pila a dvojitá kapacita T180 baterie.

Slon v místnosti: Torova velikost baterie.

Od Justina: Mám obavy o výdrž baterie, což je moje jediné váhání Toro’s Low Watthodion T90 Battery.

Moje odpověď: Toro je velmi efektivní a mohu získat 40 minut nebo více času z baterie T90. Nezapomeňte, že to nemusíte nechat běžet jako s plynovým modelem, když chodíte z jedné oblasti do dalšího, k oříznutí. Také se velmi dobře ořízne při polovině trottle, takže baterie může vydržet ještě déle.

Pokud vám to trvá déle, než oříznete baterii na nabíječce a máte šálek kávy. Pokaždé, když ji použijete, nemusíte plně nabíjet lithiovou baterii. Navíc, když budete hotovi, můžete nechat baterii na nabíječce. Vůbec to neublíží baterii.

Justin: Víš, nezohlednil jsem, že jednotka neběží vždy. Úplně jste změnili můj názor na to, co ve skutečnosti znamená 40 minut výdrže baterie!

 • Baterie T90 je tedy skvělá pro zastřihovač a živé zastřihovače, ale T180 (5 AH) je lepší volbou pro listový dmychadlo a řetězovou pilu. Chtěl bych vidět možnost nákupu pro dmychadlo a řetězovou pilu s baterií T180.

Baterie: Dewalt Flexvolt, Troy Bilt 40V, Toro Power Plex, Stihl AP300

Konec baterie. pěkný a pevný

Hrytí hliníku motoru

Číslo dvě. STIHL FSA 90 R CHRETNORTS STRESKOVÝ TRAKTR

STIHL vyrábí čtyři bezdrátové řetězové oříznutí s odnímatelnými bateriemi. Kromě toho vytvářejí dvě samostatné řady baterií. Série AK je navržena pro majitele domů. Série AP je navržena pro velké výměry a komerční operátory. FSA 90 R I Choil Pro tento test je špičková komerční verze. Koupil jsem si ji s baterií/nabíječkou AP300.

Proč? Protože jsem potřeboval jeden „standard“, abych posoudil všechny ostatní. Kromě toho jsem už roky používal komerční oříznutí série STIHL série komerčních plynů a myslím si, že hlava zastřihovače, kterou používají, je jednou z nejlepších na trhu.

Co se mi na Stihl opravdu líbí

 • S baterií AP100 váží jen pár uncí více než Toro Powerplex.
 • Má mnoho možností baterie od 100 W pro majitele domů po obrovskou baterii pro batoh pro celodenní komerční použití.
 • Používá stejnou hlavu komerčního zastřihovače, který modely plynového motoru používají. Vydrží život zastřihovače a pak některé.
 • Má na popisování volič omezovače rychlosti. Můžete vytočit nejvyšší rychlost a bude oříznout vaši týdenní práci dobře a baterie vydrží celý den. Většina recenzentů nedostane číselník pro ekonomiku a/nebo kontrolu rychlosti kolem jemných rostlin.
 • Obrovská řezná síla. I když jsem řezal 8-noha prérijní trávy. Dělá také skvělou práci, že při řezání vysoké trávy neomotá kolem hlavy.
 • Tento zastřihovač je součástí systému, který zahrnuje další ozdoby, řetězové pila, dmychadla, živé oříznutí a sekačky.

Hlava zastřihovače

Ne, nejedná se o hlavu „rychlé zatížení“. Budete si muset přečíst pokyny k načtení nového řádku na něm poprvé. Udělejte si čas, abyste se naučili, jak to načíst, a poté to bude snadné. ALE! Vždy to funguje a nikdy se nejedná. Pamatujte, že tato hlava je jejich komerční hlava a dokonce za nejhorších podmínek a zneužívání bude trvat.

Zde je video, které vám ukazuje, jak načíst hlavu. FYI. Nepotřebujete šroubovák pro tlačítko do tlačítek. Tlačítka jsou navržena pro vaše palce.

Co se mi na Stihl nelíbí

 • Nejdražší bezdrátový zastřihovač na trhu.
 • Musíte jít k místnímu prodejci, abyste si mohli koupit.
 • Neexistuje žádné navrhované ceny online, takže nevíte, zda získáváte hodně z místního obchodu. STIHL vám nutí nakupovat různé prodejce, abyste se ujistili, že získáváte spravedlivou cenu.

řezací síla, než očekáváte

Intermission: je pro vás zastřihovač bezkalátového řetězce?

Než diskutuji o zbývajících ořízkách, které chci říct: Nejlepší bezkartáčový řetězový oříznutí právě teď je pro většinu lidí Toro Power Plex a nejlepším zastřihovačem bez kartáčovství na trhu je Stihl FSA 90 R, ale nemusí to být nejlepší zastřihovač pro vy.

Pokud potřebujete jen zastřihovač pro týdenní úlohy sečení, ve skutečnosti navrhuji získat zastřihovač, aby odpovídal vašim bezdrátovým vrtacím baterii. Pro asi 100-150 můžete získat holý nástroj Dewalt 20 V., Ryobi 18 V nebo Milwaukee 18 Volt. To vše jsou kvalitní, bezhrubé zastřihovače motorových řetězců a tuto práci pro vás dobře dělají. Nespadejte na humbuk, že budete muset mít samostatnou vysokopěťovou baterii pro vaše nástroje na dvoře.

Číslo tři. Ego napájecí uhlíkový hřídel hřídele

A co síla ega ? Projdu egem ve videu níže. Ego dal všem na YouTube s tisíci předplatiteli nebo více zdarma za poslední tři roky, takže starší modely byly pokryty k smrti. Pro rok 2018 představili dvě zcela nové řady ořezávačů znovu a právě jsem dokončil toto video o novém oříznutí hřídele ego z uhlíkových vláken.

Ego není moje první volba pro většinu majitelů domů, ale pokud chcete kompletní systém-procházka, zastřihovač, dmychadlo, řetězová pila, edger atd., Stojí za srovnání s ostatními modely v tomto článku. Ego Power v Home Depot

Číslo čtyři-Dewalt Flex-Volt-Bretaless String Trimmer Review

Dewalt v současné době dělá 3 řetězové oříznutí. A 20-V max, 40 V komerční a 60 voltů. Použil jsem všechny tři a rozhodl jsem se, že 60 voltů flex-volt je ten, který bych si měl koupit pro tento test.

Co se mi na flex-voltu Dewalt opravdu líbí

 • Líbí se mi, že používá stejné baterie jako nástroje Flexvolt. Pokud již máte baterie, můžete ušetřit 100 a stačí si koupit holý nástroj.
 • Má nejvíce síly ze tří ořízků Dewalt String. síla než Toro PowerPlex a o něco menší síla než STIHL FSA 90 R. Má dostatek energie pro snížení vysokých plevelů.
 • Konvenční. duální hlava linky.
 • Je to dobře vyvážené. Je to asi o 4 liber těžší než Toro Powerplex, ale pro většinu lidí můžete oříznout celý trávník, aniž by to bylo příliš únavné na použití.
 • Hlava přijímá oba.080 a.095
 • Tento zastřihovač je součástí systému, který používá stejnou baterii ohybu. V tuto chvíli nezahrnuje sekačku.

Co se mi nelíbí na flex-voltu Dewalt

 • Je to hlučné. Dewalt se rozhodl používat bezkartáčový motor a redukční zařízení. Ozubená kola jsou hlučná ve srovnání s ostatními bezkartáčovými zastřihovači, které jsem zde testoval.
 • Hlava zastřihovače funguje velmi dobře, ale navíjející se nová linie provádí praxi. Tlačení čáry skrz otvory v pouzdru může být bolest. Přál bych si, aby měl pokles ve slotech, jako je Stihl.
 • Všechny ostatní značky používají zapečetěný hliníkový kryt pro motor na hlavě zastřihovače. Hliník během používání rozptyluje teplo, konstrukce hliníku je velmi robustní a můžete jej použít za jakýchkoli podmínek. Z nějakého neznámého důvodu se Dewalt rozhodl použít ocelový kryt a použít vzduchové otvory k ochlazení motoru. Ano, takto vyrábějí všechny své ruční nástroje, ale to, co je přimělo myslet si, že to byl dobrý nápad na zastřihovači strun! Co. Vím, že Dewalt používá otvory a fanoušky na všech svých ručních nástrojích k ochlazení motoru. Ale to opravdu nedává smysl na zastřihovači strun. Pokaždé, když ji používáte, musíte na hlavě zastřihovače čistit vzduchové otvory a Dewalt také uvádí, že „Nenechte si hlavu mokrou!“

Číslo pět-Troy-Bilt c.Ó.R.E bez kartáčovače recenze Trimmer

Jsem velkým fanouškem elektromotoru Core Technology, takže když společnost MTD zakoupila společnost před několika lety.

C.Ó.R.E. je skutečná technologie, nejen nějaké reklamní žargon, který zní dobře.

Co mám rád:

 • Životnost baterie je fenomenální. Jádro používá elektroniku snímací zátěž, aby udržel zastřihovač v provozu optimální rychlostí. Když oříznete týdenní růst, využívá velmi málo energie, ale dostane se do vysokých plevelů a automaticky snímá další zatížení a dodává do motoru více proudu do motoru.
 • Je těžší než Toro Powerplex nebo Stihl Fas 90 R, ale přichází s vestavěným snap kroužkem pro postroj.
 • Hlava zastřihovače je postavena velmi silná. Hádal bych, že je to nejtěžší rezidenční hlava na trhu. Je to snadná hlava načtení (více o tom později)
 • Tento zastřihovač je součástí systému, který zahrnuje sekačku na ocelovou palubu, dmychadlo a živé plošiny.

Co se mi nelíbí:

 • Osobně jsem se nevyšel s hlavou zastřihovače. Je to rychlá hlava, ale z nějakého důvodu jsem ji nemohl správně narazit a vždycky jsem skončil s ptačí hnízdo. Nevidím však žádné recenze se stejným problémem. možná jsem to jen já.
 • S velkou silou. přichází větší váha. Tento zastřihovač byl nejtěžší z parta, ale má také nejdelší časy a baterie může také napájet samohybnou procházkou. Není třeba kupovat další baterie s vyšší kapacitou pro sekačku.
 • Je to vyvážené jako zastřihovač plynu. Na zadní straně je větší váha než na hlavě. Takže když jdete z jedné postele krajiny na druhou pomocí jedné ruky, hlava se objeví. I když je to jako váš zastřihovač plynu, není to tak efektivní, protože musíte zatlačit hlavu dolů, když ji začnete používat. Je to opravdu problém? Možná jsem to jen já

Hlava zastřihovače a já jsme vždy nevycházeli

Jádrové hlavy Dewalt a Troy-Bilt

Panel pro snímání načtení pomocí tlačítka Boost

Data základní baterie zabíjení troye

souhrn

Jak se očekávalo, celý bezdrátový trh zastřihovače je nepořádek a plný reklamních humbuků a dezinformací. Mnoho z recenzentů nerozumí terminologii bateriových technologií, takže omylem používají maximální napětí nebo zesilovače jako svůj rozhodující faktor, ve kterých modely propagují. Není to volty nebo zesilovače-jsou to watthodiny.

Ostatní recenzenti jsou sponzorováni značkou nebo získáváním bezplatných věcí, a to je zkosení výsledků. Zde jsou dva články, které vysvětlují, co je důležité vědět o bateriích.

Nejlepší bateriový poháněný jedlík: Průvodce recenze a kupující 2021

Potřebujete nejlepší jedlík s plevelem na baterii, abyste se vypořádali s otravnými trávníky a zarostlé plevele. Pokud jste někdo, kdo si cení vzhledu čistého trávníku, chcete se ujistit.

Existuje tolik možností; Může se zdát náročné rozhodnout se. Lidé se obvykle obracejí na recenze od zákazníků, kteří již udělali skok víry. Pokud se těžko rozhodujete, který jedlík je pro vás tou správnou volbou, nebojte se. V současné době jsme sestavili seznam pěti nejlepších dostupných jedlíků plevelů s baterií.

Pokud se pokoušíte pochopit rozdíl mezi bezdrátou a šňůrou, máme také užitečný průvodce kupujícím ke konci článku. Najdete vše, co potřebujete a více níže.

Nejlepší jedlík s plevelem na baterii: Top 5 tipů

Zde máme pět tipů pro nejlepší jedlíky plevelů, které jsou k dispozici pro nákup online. Všechny mají fantastické recenze a pocházejí z nejuznávanějších společností. Je nezbytné nakupovat, kde víte, že získáte ty nejlepší nabídky, proto jsme prohledali internet, abychom našli nejlepší kombinaci hodnoty a výkonu.

1.WORX 20V Powershare 12 ”bezdrátový řetězový oříznutí

Naše první baterie poháněná plevele přichází s možností nákupu dvou nebo tří baterií. Získáte dva v jedné funkci, protože to slouží jako wacker i Edger. Jednotu můžete převést během několika sekund bez přidaných nástrojů.

Dodává se s dvěma nebo třemi 20 V lithiovými výkonovými bateriemi a průměrem řezné 12 palců. Délka řezací linie je 10 stop a přichází s rychlým uvolňováním páky, takže můžete snadno upravit výšku zastřihovače.

Primární výhodou použití bezdrátu je hmotnost zastřihovače. Tenhle váží jen něco přes pět liber a můžete sdílet všechny baterie, které používáte se svým plevelem, na všech svých dalších nástrojích Worx.

Během našeho výzkumu jsme zjistili, že většina lidí, kteří si kupují tento jedlík plevelů, je s jejich nákupem zcela spokojená. Uvádějí, že byste se měli rozhodnout zakoupit náhradní baterie, protože mohou rychle zemřít.

 • Lehká váha
 • Snadné použití
 • Dodává se se dvěma nebo třemi bateriemi
 • Cenově dostupné
 • Nejlepší pro pracovní místa

Black and Decker 40V String Trimmer 13 palců

Tento lehký a bateriový jedlík poháněl pochází z renomované a známé značky, černé a decker. To přichází s duálním zastřihovačem a Edger zabudovaným, takže si můžete projít jakoukoli prací, kterou váš dvůr hodí vaši cestu.

Eater plevelů používá 40V baterii, která poskytuje poměrně více energie než předchozí, kterou jsme zkontrolovali. Toto je požehnání i kletba. Někteří lidé, kteří nedělají intenzivní yardwork, dávají přednost lehčímu jednostru plevelů, protože to tolik nekopává a není to tak těžké na ruce, když ji používáte.

Tento je více určen pro střední až těžkopádnou práci.

Jedna vzrušující funkce, kterou jsme si všimli o tomto produktu, je, že má funkci „Power-Command“, která vám umožní upravit výstup, který získáte s jedlíkem plevelů. To znamená, že můžete prodloužit životnost baterie, pokud děláte práci s lehkou službou, nebo byste mohli vytáhnout napájení vysokých plevelů, ale zkrátit životnost baterie.

I když z toho dostanete trochu více síly, netočíte velikost. Většina lidí se obrací na bateriové jedlíky, protože jsou lehké a tento váží sotva nad osm liber.

I když získáte více síly, stále nemáte dost na to, abyste se dostali přes vážně těžké věci a mnoho zákazníků si to uvědomuje. Pokud hledáte jedlík plevelů a Edger, který se po celém domě dostane nejvíce středních pracovních míst, mohla by to být pro vás dobrá volba.

 • Napájecí příkaz umožňuje upravit napájení baterie
 • Lehké a snadno použitelné
 • 40V baterie nabízí dostatek energie

Greenworks Pro 16-palcový 80V String Trimmer

Pojďme otočit věci na zářez. Zde máme 80-voltový zastřihovač z méně populární společnosti známé jako Greenworks. S tímto zastřihovačem získáte 45 minut nepřetržitého používání, aniž byste vyžadovali dobití. Jakmile spustíte baterii dolů, budete ji muset nabíjet pouze po dobu 30 minut, než ji znovu vystřelíte.

Trammer používá všechny stejné baterie po celé jejich řádku, takže doufejme, že máte nějaké další nástroje Greenworks. Podobně jako u černé a decker také dostanete nastavitelné napájecí baterie, což byla funkce, o které jsme ani nevěděli, že byla tak populární. Můžete upravit množství výstupu, který vaše baterie dává v závislosti na tom, s jakým typem štětce se zabýváte.

Řezačka má dvoukrůnční design, takže získáte dvojnásobek výstupu a skutečnost, že má šířku řezu 16 ”, znamená, že budete moci v krátké době sundat plevel.

Kdybychom museli porovnat tuto baterii poháněnou plevel jedlík s některými plynovými, řekli bychom, že má hodně stejné síly, ale stále to nahrazuje váhu. Tenhle váží sotva pod 10 liber, takže je o něco těžší než váš standardní zastřihovač baterií, ale dostanete hodně energie.

 • 80V baterie způsobuje výkonný řez
 • 16 ”řezné šířky řeší úlohy rychleji
 • Nastavitelný výstup baterie
 • Stejná síla zastřihovače plynu

Toro PowerPlex 40V 14 ”bezdrátový zastřihovač strun

Vezměme to zpět k renomované značce, kterou každý zná a miluje. Používáme spoustu nástrojů Toro a věříme ve společnost, takže jsme měli vysoká očekávání, když jsme zahájili tuto recenzi.

Nejprve získáte bezkartáčový motor, který zvyšuje výkon a účinnost vašich řezů. Tyto motory mají tendenci vydržet déle a poskytovat lepší výkon po celou dobu životnosti plevele.

Získáte také spouštěč s proměnnou rychlostí, která vám umožní ovládat sílu spouštěče. Tato funkce je podobná ostatním dvěma produktům, které jsme dosud zkontrolovali. Jediným rozdílem je, že je to funkce zabudovaná do zastřihovače a nemá nic společného se samotnou baterií.

S jídelníkem Toro Weed získáte spoustu úprav. Můžete upravit rukojeť a posunout ji nahoru a dolů po hřídeli. Tato funkce je ideální, pokud tento nástroj používá více lidí, aby se každý mohl při používání cítit pohodlně. Můžete také složit šachtu na polovinu, což usnadňuje ukládání do stísněné garáže nebo přístřešky.

Toto je 40V a má šířku 14 ”, takže se nepřibližujete síly zastřihovače Greenworks, ale stále s tímto jídlem budete mít spoustu plevelů s tímto.

 • Variabilní spoušť usnadňuje nastavení
 • Breatherless Motor se postaví tak, aby vydržel
 • Skládací a nastavitelný pro snadné skladování

Dewalt Flexvolt 60V 15 ”String Trimmer

Teď vás trochu zabijeme. Chceme v možnostech poskytnout spoustu rozmanitosti, takže máme téměř každou rezidenční baterii dostupnou na trhu. Tento jedlík plevelů má konkurovat Greenworks, takže se podívejme, jestli Dewalt má moc a funkčnost k boji.

Tento přichází s dlouhodobou baterií, která může běžet až 45 minut na středních úlohách. Tenhle váží asi 12 liber, takže je o něco těžší než zastřihovač Greenworks, což je nevýhoda.

Stejně jako u všech ostatních ořízků, které jsme zkontrolovali, je tento také s spouštěčem, který vám umožní upravit výstup baterie, takže můžete prodloužit výdrž baterie, pokud pracujete s nízkou a lehkou trávou.

Jeden problém, který jsme si všimli, mnoho ověřených zákazníků, které mají s strážcem. Uvádějí, že výstřižky a trosky trávy létají všude, když to používáte, protože stráž není umístěna způsobem, který dává smysl.

Rovněž uvádějí, že výdrž baterie Dewaltu není přesně to, co byste očekávali. Mnoho lidí tvrdí, že se těžko procházejí po celý svůj dvůr, aniž by museli vkládat druhou baterii. Pokud jednáte o velké množství práce na zahradě, chtěli byste to mít na paměti a zakoupit druhou baterii.

Nejlepší bateriový plevel Eater: Průvodce kupujícími

Nyní, když jste to provedli prostřednictvím našeho seznamu doporučených produktů, chceme využít šanci vám o vašem nákupu říct. Možná si nejste jisti, který typ jedlíka plevelů je pro vás ten pravý; Jsme tu, abychom pomohli.

Chcete se ujistit, že si vyberete nejlepší jedlík s plevelem na baterii pro své specifické potřeby, a to je těžké udělat. Možná si ani nebudete mít jistotu, zda je baterie poháněná správným způsobem. Pomůžeme vám objasnit jakýkoli zmatek, který byste mohli mít.

Různé typy jedlíků plevelů: Výhody a nevýhody

Zde je několik výhod a nevýhod, o kterých je třeba přemýšlet při nakupování mezi různými typy jedlíků plevelů.

Plyn

Není žádným tajemstvím, že plyn poháněné plevele jsou nejsilnější a nejsilnější, ale to z nich neznamená nejlepší. Ne každý potřebuje takový druh síly. Navíc v posledních letech vidíme spoustu vylepšení ohledně srovnání plynu, elektrického a baterie.

Nevýhody plynu jsou, že jsou těžší, hlučnější a dražší, protože musíte poskytnout plyn. Protože spalují plyn, způsobují také další znečištění, pokud se vás to týká.

Pointa je, že plyn je stále nejoblíbenější, pokud jde o komerční použití, ale vidíme méně a méně lidí, kteří používají jedlíky s plevelem pro každodenní práci na zahradě. Jsou prostě příliš těžko a objemní na to, aby to chtěli použít.

Elektrický

Výhodou elektrického plynu jsou skutečnost, že jsou lehčí, tišší a nevyžadují zdroj paliva, takže se snadněji používají. Jsou populárnější než plyn pro domácí použití, protože se snáze používají a mnohem lehčí, ale také představují některé zjevné problémy.

Musíte se vypořádat s tím, že vám bude šňůra v cestě, musíte mít k dispozici odbytiště a musíte neustále dávat pozor na to, jak daleko můžete jít, než budete potřebovat další prodloužení. Corded Weed Eaters jsou absolutní ne-ne pro lidi s velkými yardy.

Pokud nemáte vývody po celém dvoře, nikdy se nedostanete s použitím jedlícího plevele pro něco většího než akr. (pokud to)

baterie

Jedčitelé bezdrátových plevelů jsou více podobné jejich šňůřem bratrům, ale existují některé hlavní rozdíly. Zjevný nedostatek šňůry je primární rozdíl. S nimi se nemusíte starat o žádná omezení. Nemusíte se starat o palivo, vzdálenost, zamotání šňůr, hmotnosti nebo hluku.

Co se musíte starat o výdrž baterie. Někteří jedlíci plevelů mají krátký život 15-30 minut. (ahem, Ryobi) Některé z těch, které jsme doporučili výše, běží až 45 minut, a vy můžete upravit výstup na baterii na základě úrovně pozornosti, které vaše dvoře potřeby, aby mohly běžet ještě déle.

A více lidí se obrací k jedlíkům plevelů poháněných baterií, protože se snadno používají. Pokud se nechcete muset starat o objemné zastřihovače plynu a bolest v zadku, měli byste vyzkoušet jedlík s plevelem poháněnou baterií.

Věci, které je třeba zvážit při nakupování bezdrátového plevele

Při nakupování plevelů je třeba mít na paměti několik věcí, které chcete mít na paměti. Nyní, když jste některé viděli a rozumíte výhodám bezdrátového bezdrátu, zde je několik dalších věcí, o kterých je třeba myslet.

 • Životnost baterie. doposud jsme to kázali, ale opakujeme to. Jedinou skutečnou věcí, která se může pokazit s baterií poháněným plevelem, je mít baterii s nízkou kvalitou. Ujistěte se, že výdrž baterie je nejméně 30-45 minut. Pokud jednáte s malým dvorem a krátkým množstvím práce, nemusíte se tolik bát.
 • Napájení baterie. Vyšší napětí znamená více napájení, takže se ujistěte, že dostanete alespoň 40V baterii. Pokud máte spoustu práce, měli byste zvážit, jak je to tak vysoko jako 80V.
 • Čas nabíjení. pokud máte kolem sebe 25 baterií, žádný velký problém. Pokud ne, chcete slušnou dobu nabití asi 30 minut. Některé baterie (ahem, Ryobi) mohou trvat až dvě hodiny. V době, kdy bude plně nabitý, budete uvnitř spát na gauči.
 • Hmotnost. Pokud se chystáte na bateriový jedlík plevelů, měla by být hmotnost prvořadá. Hledejte něco pod osmi liber, pokud nepotřebujete těžký výkon, pak použijte 10 liber jako svůj benchmark.

Nejlepší jedlík plevelů s baterií: Časté časté dotazy

Pokud je její rána příliš těsná nebo pracujete s cihlami, skály nebo cementem. Všechny tyto faktory by mohly způsobit, že se zlomí.

Vše záleží na úrovni práce, kterou chcete dosáhnout. Náklady na dva v jednom jsou téměř stejné jako samostatný zastřihovač, takže by to stálo za to.

Na tuto otázku neexistuje žádná správná nebo nesprávná odpověď, ale vždy věříme, že jdeme s nejuznávanějšími značkami. Black and Decker, Worx, Toro a Dewalt jsou všechny proslulé značky.

Množství nabíjení baterie vyžaduje výhradně na výrobci. Ujistěte se, že jste zkoumali a naučili se co nejvíce o čase nabíjení na svých bateriích.

Náš verdikt

Whew, udělal jsi to! Do této chvíle byste měli mít důkladné porozumění nejlepším jedlíkům plevelů poháněných baterií. Možná jste se dokonce rozhodli, který z nich se vám líbí nejlepší.

Doporučujeme jít s Black a Decker, pokud děláte práci s lehkou a. Pokud potřebujete něco s trochou síly, šli bychom s dewaltem. Oba tito jedlíci plevelů by neměli mít problém s dokončením práce.

O Russ Thompson

Ahoj, jsem Russ a byl jsem dodavatelem více než 20 let. Vím, jaké náklady na správné nástroje a materiály pro práci. Moje vášeň pro zpracování dřeva a pomoc druhým workshopy v mém obchodě. Mám začátečníky po celou dobu odborných obchodních tříd. Podívejte se na můj bio pro více.

Hatchet vs Ax: Existuje rozdíl?

Nejlepší zastřihovač hedge. Kompletní recenze průvodce nákupem

Zanechte komentář Zrušit odpověď

Poznámka: Tento článek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud provedete nákup pomocí jednoho z těchto odkazů, mohu vám být vyplacen poplatkem za doporučení bez nákladů.

Seznamte se s týmem SAW Guy Expert Review

SAW Guy. SAW Recenze a DIY projekty Copyright © 2020. Copyright © 2019 od Saw Guy. SAW Recenze a Projekty pro kutily. Thesawguy.COM je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates, affiliate reklamního programu, jehož cílem je poskytovat prostředky pro weby pro vydělávání reklamních poplatků reklamou a odkazem na Amazon.com. Úplné zřeknutí se odpovědnosti za přidružení zde