16 kusů 1/4 sada vzduchové mlýnky a kamenné sady. Die Grinder Stones

Kamenná socha

Kamenná socha je výsledkem formování trojrozměrných vizuálně zajímavých předmětů z kamene. Je to starověká činnost, kde jsou kusy drsného přírodního kamene formovány kontrolovaným odstraněním kamene. Vzhledem k trvalosti materiálu lze zjistit důkazy, že i ty nejstarší společnosti oddávané v nějaké formě kamenných prací, i když ne všechny oblasti světa mají takovou hojnost dobrého kamene pro řezbu jako Egypt, Řecko, Indie a většina Evropy a většina Evropy. Petroglyfy (také nazývané rytiny skalních) jsou možná nejstarší formou: obrazy vytvořené odstraněním části horninového povrchu, který zůstává in situ, stříháním, klováním, řezbou a obroušením. Monumentální sochařství pokrývá velká díla a architektonickou sochu, která je připojena k budovám. Carving Hardstone Carving je řezbářství pro umělecké účely polo-předvolebních kamenů, jako jsou Jade, Agate, Onyx, Rock Crystal, Sard nebo Carnean, a obecný termín pro předmět vytvořený tímto způsobem. Alabaster nebo minerální sádra je měkký minerál, který se snadno vyřezává pro menší díla a stále relativně odolný. Ryté drahokamy jsou malé vyřezávané drahokamy, včetně portrétů, původně používaných jako pečeťové prsteny.

Řezbářství kamene do sochařství je aktivita starší než samotná civilizace, která začíná snad vyříznutými obrázky na stěnách jeskyně. Prehistorické sochy byly obvykle lidské formy, jako je Venuše Willendorf a bez tváře cykladických kultur starověkého Řecka. Pozdější kultury vymyslely zvíře, lidské a abstraktní formy v kameni. Nejstarší kultury používaly abrazivní techniky a moderní technologie využívá pneumatické kladiva a další zařízení. Ale pro většinu lidské historie sochaři používali kladivo a sekáč jako základní nástroje pro řezbářský kámen.

Proces kamenné sochy

V přímé metodě řezbářství kamenné práce obvykle začíná výběrem kamene pro řezbu, jehož vlastnosti ovlivní výběr umělce v procesu navrhování. Umělec používající přímou metodu může používat náčrtky, ale vyhýbá se použití fyzického modelu. Plně rozměrová forma nebo postava je vytvořena poprvé v samotném kameni, protože umělec odstraňuje materiál, náčrtky na bloku kamene a rozvíjí práci podél cesty.

Na druhé straně je nepřímá metoda, kdy sochař začíná jasně definovaným modelem, který má být zkopírován v kameni. Modely, obvykle vyrobené ze sádry nebo modelování hlíny, mohou být plně velikostí zamýšlené sochy a plně podrobné. Jakmile je model dokončen, musí být nalezen vhodný kámen, který odpovídá zamýšlenému designu. Model je poté zkopírován do kamene měřením třmeny nebo směřovacím strojem. Tato metoda se často používá, když je řezbářství prováděno jinými sochaři, jako jsou řemeslníci nebo zaměstnanci sochaře.

Někteří umělci používají samotný kámen jako inspiraci; Renesanční umělec Michelangelo tvrdil, že jeho úkolem je osvobodit lidskou formu skrytou uvnitř bloku.

Zdrsnění

Když je připraven na vyřezávání, řezbář obvykle začíná sražením nebo „nadhazováním“, velké části nežádoucího kamene. Pro tento úkol si může vybrat bodový sekáč, který je dlouhý, robustní kus oceli s bodem na jednom konci a široký nápadný povrch na druhém. V této rané fázi může být také použit hřiště; což je klínový dlát se širokou, plochým okrajem. Pitching nástroj je užitečný pro rozdělení kamene a odstranění velkých, nežádoucích kousků. Sochař také vybere paličku, což je často kladivo se širokou hlavou hlavy. Carver umístí bod sekáče nebo okraj hřiště proti vybrané části kamene a poté na něj otočí paličku s kontrolovanou mrtvicí. Musí být opatrný, aby přesně udeřil konec nástroje; Nejmenší nesprávná výpočet může poškodit kámen, nemluvě o ruce sochaře. Když se palička připojí k nástroji, je přenesena energie podél nástroje a rozbije kámen. Většina sochařů pracuje rytmicky a při každém ráně otáčí nástroj tak, aby byl kámen rychle a rovnoměrně odstraněn. Toto je fáze „hrubnutí“ sochařského procesu.

Rafinace

Jakmile je stanoven obecný tvar sochy, sochař použije k upřesnění obrázku jiné nástroje. Ozubené dláto nebo sekáče drápů má více drážkovacích povrchů, které v kameni vytvářejí paralelní linie. Tyto nástroje se obecně používají k přidání textury k obrázku. Umělec by mohl označit konkrétní linie pomocí třmenů k měření oblasti kamene, které se má zabývat, a označit oblast odstranění tužkou, uhlím nebo křídou. Kamenný řezbář v tomto bodě procesu obvykle používá mělčí mrtvici.

Závěrečné fáze

Sochař nakonec změnil kámen z drsného bloku do obecného tvaru hotové sochy. Nástroje zvané RASP a rifflery se pak používají k posílení tvaru do jeho konečné formy. Rasp je plochý, ocelový nástroj s hrubým povrchem. Sochař používá široké, zametací tahy k odstranění přebytečného kamene jako malé hranolky nebo prach. Riffler je menší variace raspu, kterou lze použít k vytvoření detailů, jako jsou záhyby oblečení nebo vlasů.

Poslední fází procesu řezbářství je leštění. Sandper může být použit jako první krok v procesu leštění nebo pískovcové látky. Emery, kámen, který je těžší a drsnější než sochařská média, se také používá v procesu dokončení. Toto obroušení nebo opotřebení přináší barvu kamene, odhaluje vzory na povrchu a přidává lesk. Oxidy cínu a železa se často používají k tomu, aby kámen poskytl vysoce reflexní exteriér.Dnes moderní kamenné sochaři používají diamantové abrasivy k písku v konečných dokončovacích procesech. Toho lze dosáhnout ručními podložkami v drsných až jemných abrazivech v rozmezí od 36 Grit do 3000 Grit. Také diamantové polštářky namontované na vodě chlazené rotační vzduch nebo elektrické brusky zrychlí proces dokončení.

Kopírování „směřováním“

Kopírování původní sochy v kameni, která byla velmi důležitá pro starověké řecké sochy, které jsou téměř všechny známé z kopií, bylo tradičně dosaženo „směřováním“ spolu s dalšími metodami na volnou rukou. Umístění zahrnovalo nastavení mřížky smyčcových čtverců na dřevěném rámu obklopujícím originál a poté měření polohy na mřížce a vzdálenost mezi mřížkou a sochou řady jednotlivých bodů a poté pomocí těchto informací vyřezáno do bloku z bloku z Která kopie je vyrobena. Robert Manuel Cook poznamenává, že se zdá, že starověcí řečtí kopírovatelé použili o mnoho méně bodů než některé pozdější a kopie se v kompozici často značně liší.

Typy kamene používané při řezbářství

Mýdlem, s tvrdostí Mohs asi 2, je snadno zpracovaný kámen, který běžně používá začínající studenty kamenné řezby.

Alabaster a měkčí druhy serpentinu, vše asi 3 v měřítku Mohs, jsou odolnější než mýdlo. Zejména alabaster je již dlouho vážen pro svou průsvitnost.

Vápenec a pískovec, asi 4 na měřítku Mohs, jsou jediné sedimentární kameny běžně vyřezávané. Vápenec přichází v populární oolitické odrůdě, asi dvakrát tak tvrdě jako alabaster, to je vynikající pro řezbu. Tvrdší serpentiny mohou také dosáhnout 4 na měřítku Mohs.

Mramor, Travertin a Onyx jsou asi 6 v měřítku Mohs. Mramor je preferovaným kamenem pro sochaře v evropské tradici od doby klasického Řecka. Je k dispozici v celé řadě barev, od bílé přes růžovou a červenou až šedou a černou.

Nejtěžší kámen, který se často vyřezává, je žula, asi 8 v měřítku Mohs. Je to nejodolnější sochařské kameny a odpovídajícím způsobem, mimořádně obtížný kámen.

Sloupce čediče, které jsou ještě těžší než žula, jsou méně často vyřezávány. Tento kámen při leštění přijímá krásný černý vzhled.

Použití pro burry karbidu

Použijte otřepy karbidu ve vzduchových nářadích, jako jsou mlýnky, pneumatické rotační nástroje a vysokorychlostní rytci. Mikro motory, přívěsky, flexibilní šachty a hobby rotační nástroje, jako je dremel.

Jaký řez byste si měli vybrat?

Single Cut (One Flute) Carbide Burrs mají pravou ruku (nahoru řezané) spirálové flétny. Jeden řez se používá s nerezovou ocelí, tvrzenou ocelí, mědí, litinou a železnou kovů a rychle odstraní materiál hladkým povrchem. Používejte pro odstranění, frézování, odhazování a čištění těžkých zásob.

Těžké odstranění čištění frézování materiálu vytváří dlouhé žetony

Používejte otřepy s dvojitým řezem na železných a netrpených kovech, hliníku, měkké oceli a také pro všechny nekovové materiály, jako je kámen, plasty, tvrdé dřevo a keramika. Tento řez má více řezných hran a odstraní materiál rychleji. Dvojitý řez také nazývaný diamantový řez nebo křížový řez (2 flétny proříznou přes sebe) a zanechá hladší povrch než jeden řez kvůli výrobě menších žetonů, když odřízly materiál. Použijte dvojitý řez pro odstranění středně lehkých zásob, odhazování, dokončení a čištění. Otřepy karbidu s dvojitým řezem jsou nejoblíbenější a pracují pro většinu aplikací.

Střední světlo odstranění materiálu odsuzování jemného úklidu hladké povrchové úpravy vytváří malé čipy

Jakou rychlost RPM byste měli použít?

Rychlost, jakou používáte svůj karbidový otřer ve vašem rotačním nástroji, bude záviset na materiálu, na kterém jej používáte, a na vytvořeném obrysu, ale lze říci, že nepotřebujete více než 35 000 ot / min. Pokud se Burs snadno štěpí, mohlo by to být způsobeno příliš pomalou rychlostí. Je ideální začít s pomalu a zvyšovat rychlost, když jdete. Vysoké rychlosti zabrání ucpávání ve flétech vašich karbidových burs.

Stejně jako u všech kousků a otřepů, nechte Burr dělat práci a vyvinout jen malý tlak, jinak se řezací hrany flétny odtrhnou nebo budou příliš rychle hladce, čímž se zmenší životnost vaší otřepy.

Naše otřepy karbidu, které vyrábíme, jsou strojové mleté ​​ze speciálně zvoleného stupně karbidu. Vzhledem k extrémní tvrdosti karbidu wolframu mohou být použity na mnohem náročnějších pracovních místech než HSS (vysokorychlostní ocel). Karbidové otřepy také fungují lépe při vyšších teplotách než HSS, takže je můžete spustit teplejší a déle. Burry HSS začnou změkčit při vyšších teplotách, takže karbid je vždy lepší volbou pro dlouhodobý výkon.

Klikněte sem, pokud máte zájem o dropshipping naše nářadí USA vyrobené v USA.

Sledujte nás na sociálních médiích pro speciální kupóny

sada, mlýnky, kamenné, sady

kus 1/4 „Air Die Grinder and Stone Kit Set

checkmark Dispatch time: 1-2 business days info Help We’re doing everything we can to get your product delivered on time. However, due to certain circumstances your order might be delayed.

Out of Stock

This product is currently out of stock and can’t be ordered.

Description

This Die Grinder and stones kit set is intended for the professional use of polishing,smoothening, de-burring and sharpenning.

The 1/4″ (6mm diameter, 25 mm shaft) and 1/8″ (3 mm diameter, 25 mm shaft) stones are used for grinding.

sada, mlýnky, kamenné, sady

With its multi-functioning features, our product can be used for hobby, automotive and construction jobs.

The whole device is very easy to handle; thanks to its ergonomicdesign, light weight housing, low vibration and variable speed control.

Delivering includes 10 x interchangeable grinding stones with 1 air die grinder, 2 mounting keys, 2 collets and 1 storage case.

Specifications

 • Max. Speed: 25.000 U/ min
 • Working pressure: 6.3 bar / 90 psi
 • 1 1/4″ collet, 1 1/8″ collet
 • Sharpening Stones: 5 pcs for use with 1/8″ collet. 5 pcs for use with 1/4″ collet
 • Air consumption: 113.2 L / min
 • Compressed air connection: 1/4″ nipple
 • Dimensions: 235 x 57 x 212 mm

From our store into your home – Join the #sharemevidaxl Gallery!

Keep track of your orders, deliveries, and more.

Read our FAQs and contact our customer service via the Help Center

sada, mlýnky, kamenné, sady

Newsletter

© 2008-2023 vidaXL www.vidaxl.com.au is a website of HB Commerce Pty Ltd

By accepting all our cookies you agree that vidaXL places cookies to improve the website experience, for example with more relevant products and suggestions. vidaXL also has several partners that require data to be sent to them to confirm sales, or provide targeted advertisements. For more information see our privacy and cookie statement.

Personal cookie settings

Essential cookies Cookies that are essential to the website functionality. For example your shopping cart and wishlist.

Analytical cookies These cookies enable us to track visits and traffic sources so that we can measure and improve our site’s performance. They assist us in determining which pages are the most and least popular, as well as observing how visitors navigate the site. All data collected by these cookies is aggregated and thus anonymous. If you don’t allow cookies, we won’t know when you visit our site, and will be unable to monitor its performance.

Marketing cookies Marketing cookies are used to track visitors across multiple websites. The goal is to show ads that are relevant and engaging for each individual user, making the ads more valuable for publishers and third-party advertisers.

Die grinder stones

This is a handheld power tool used to grind material off usually die’s which are part of the manufacturing process of e.g. car fenders, coins or blister packs. The use of grinders by stone sculptors is not well known. They are used to smooth edges and surfaces in industry. In stone sculpting there are many other applications depending on burs, sculpting tools or points, wheels or drill bitts. Confused? I still am. My suggestions is to get two or three catalogues from suppliers who cater to us such as Trow and Holden, “A Cut Above”, Pothier and Neolithic in Vancouver, Braxton-Bragg in Nashville. The terminology may become clearer.

Trade names of die grinders are Makita, de Walt, Metabo, Bosch, Dremmel, and Foredom, etc.

Vary from an 18 oz. 1.6 amps. Dremel, (5000 to 35000rpm) to a Makita GD 0600. 3.5 lbs., 3.5. amps. or a Metabo 900 plus 3″ with a weight of 5.3 lbs. and 7.5 amp., 2500 to 6000 rpm and others up to 15 amps. and/or 27000 rpm. There are numerous models for numerous prices. One needs to make up one’s own mind after research what to go after.

Following is information I acquired during the decision making process to get one making ample use of advice received on the listserve of the NWSSA.

What sculpting does one want to do?

The die-grinder will assist in the finer work and smaller spaces such as „cavities“ and holes. The collet is only ¼“ so no large burrs, discs or points can be used. “ Cut Above“ sells and adaptor that goes from a ¼“ shaft to a 5/8″ screw that will take anything that goes on the angle grinder. I think it would be wise to put nothing bigger in this than with a diameter of 2″ as balance may be lost especially at higher speeds.(10000 plus).

How large a stone you are working on?

The smaller the stone the finer the work, the bigger the stone the larger the tools can be. I am a under hundred pounds guy, the stone that is. If you are working on a 500 lbs stone then it becomes a different issue. Two factors are involved here. One, the amount of stone that might have to be removed and the „fine-ness of finish you want to get. The die grinder is more for the end-stage work and for the creation of crevasses and holes.

Hardness of the stone.

Soapstone goes very quickly, granite is another mater. I have no experience beyond marble but on the list serve there are Комментарии и мнения владельцев helpful in that respect.

Consequently opinions vary regarding speed or R.P.M. See list serve Комментарии и мнения владельцев. I went for 2000 to 8000 RPM. For me that is plenty since I do not go beyond marble or similar hardness. I can well imagine that those who work on granite need a faster machine to get anywhere.

My Choices

The internet has been very useful to me getting questions around this subject but the list serve of the NWSSA was and is very usefull.

To close I bought a Metabo 900 plus 3. It is long, relatively heavy but works perfectly. Especially it does not slow down when you put a lot of pressure on the point when grinding. Also at these speeds relatively little dust is created so the athmosphere remains bearable. I do always use a facemask and filters. I have drilled holes with it and again lots of power. I have used silicone-carbide stones with success on the adaptor. In general, I am happy.

A Final Remark.

Water can be used with electric tools but do it carefully and don’t tell the inspector. Those who use „airpower“ having big compressors can use air tools. The tools are cheaper but the compressors are expensive (7 HP and up) and are grossly inefficient energy wise.

The Die Grinder

Trade names of die grinders are Makita, de Walt, Metabo, Bosch, Dremmel, and Foredom, etc.

Sizes vary from an 18 oz. 1.6 amps. Dremel, (5000 to 35000rpm) to a Makita GD 0600. 3.5 lbs., 3.5. amps. or a Metabo 900 plus 3” with a weight of 5.3 lbs. and 7.5 amp., 2500 to 6000 rpm and others up to 15 amps. and/or 27000 rpm. There are numerous models for numerous prices. One needs to make up one’s own mind after research what to go after.

Following is information I acquired during the decision making process to get one making ample use of advice received on the listserve of the NWSSA.

First of all what sculpting does one want to do. The die-grinder will assist in the finer work and smaller spaces such as “cavities” and holes. The collet is only ¼” so no large burrs, discs or points can be used. “ Cut Above” sells and adaptor that goes from a ¼” shaft to a 5/8” screw that will take anything that goes on the angle grinder. I think it would be wise to put nothing bigger in this than

with a diameter of 2” as balance may be lost especially at higher speeds.(10000 plus).

The next big question is how large a stone you are working non.

The smaller the stone the finer the work, the bigger the stone the larger the tools can be. I am a under hundred pounds guy, the stone that is. If you are working on a 500 lbs stone then it becomes a different issue. Two factors are involved here. One, the amount of stone that might have to be removed and the “fine-ness of finish you want to get. The die grinder is more for the end-stage work and for the creation of crevasses and holes.

Now we need to talk about the hardness of the stone. Soapstone goes very quickly, granite is another mater. I have no experience beyond marble but on the list serve there are Комментарии и мнения владельцев helpful in that respect.

Consequently opinions vary regarding speed or R.P.M. See list serve Комментарии и мнения владельцев. I went for 2000 to 8000 RPM. For me that is plenty since I do not go beyond marble or similar hardness. I can well imagine that those who work on granite need a faster machine to get anywhere.

The internet has been very useful to me getting questions around this subject but the list serve of the NWSSA was and is very usefull.

To close I bought a Metabo 900 plus 3. It is long, relatively heavy but works perfectly. Especially it does not slow down when you put a lot of pressure on the point when grinding. Also at these speeds relatively little dust is created so the athmosphere remains bearable. I do always use a facemask and filters. I have drilled holes with it and again lots of power. I have used silicone-carbide stones with success on the adaptor. In general, I am happy. A final remark. Water can be used with electric tools but do it carefully and don’t tell the inspector. Those who use “airpower” having big compressors can use air tools. The tools are cheaper but the compressors are expensive (7 HP and up) and are grossly inefficient energy wise.

Total Tools. Low Price Guarantee Policy (Terms Conditions)

At Total Tools we offer Low Prices, every day, guaranteed. We will not be beaten!

We check our daily against our competitors to ensure you can shop online or instore with the confidence you are buying at the very best price, every day.

Should you find a lower advertised price for the identically stocked product elsewhere, we will happily match the price. [Subject to Terms Conditions – see below for details]

At times have moved in the market, and our in store and online price for printed catalogue items may be lower. Check online or instore for the latest price.

Jak se shodovat s cenou

Jednoduše navštivte Total Tools Store nebo kontaktujte náš online tým s důkazem levnější ceny (tisk nebo odkaz na web). Ověřujeme cenu a poté se okamžitě shodují jakoukoli aktuální inzerovanou cenu (podmínky platí).

Všeobecné obchodní podmínky

Pro způsobilost je třeba splnit následující podmínky;

 • Produkt musí být identický (stejná značka, barva, model #)
 • Produkt musí být v současné době inzerován v tištěných nebo elektronických médiích (včetně novin, katalogu, rádia, televizní reklamy nebo online)
 • Produkt musí být na skladě u konkurenta
 • Cena konkurentů produktu musí zahrnovat poplatky za doručení, daně a poplatky
 • Cena konkurentů je nižší než naše cena v den, kdy je požadována cenová záruka (den nákupu)
 • Cena konkurentů vylučuje finance, instalaci, sdružování, slevy, hotovostní zpět, kupónové nabídky, věrnostní odměny nebo bezplatné bonusové zboží.
 • Konkurent se nachází v Austrálii

The following exclusions apply;

 • Obchodní/komerční citace a/nebo velký objem/hromadné nákupy
 • Produkty na prodej prostřednictvím aukce, likvidace akcií, prodeje požáru, prodeje nebo odbavení (včetně eBay)
 • Vada, sekundy, zrekonstruovaná, poškozená nebo ex demonstrační zásoba
 • Chyby reklamy, kde konkurent zveřejnil oznámení o opravě
 • Produkty distribuované neoprávněnými prodejci / paralelní dovozci
 • Speciální akce, nabídky klubu nebo členství, propagace třetích stran nebo nejsou k dispozici široké veřejnosti
 • Produkty speciální objednávky

Celkové nástroje si vyhrazují právo ukončit nebo změnit politiku záruky ceny kdykoli bez předchozího upozornění.

Pro další informace

Další informace lze získat v obchodě v kterémkoli z našich obchodů na celostátní úrovni nebo online na www.Totaltools.com.Au/Priceguarantee. Pro nejvíce efektivnější odpověď použijte prosím stránku Kontaktujte nás nebo e.mailem onlineSupport@TotalTools.com.AU.

Získejte práci hned, zaplaťte později kliknutím a zobrazíte své možnosti

Love Tools? Začněte vydělávat body za odměnu za odměnu za další přihlášení k nákupu nebo se zaregistrujte a zaregistrujte se dnes!

Vyzvednutí v obchodě

Pokud nechcete platit za doručení nebo potřebujete ASAP, můžete jej vyzvednout v obchodě. Jen mějte na paměti, že ne všechny obchody budou mít vše na skladě. Budete moci zjistit, zda to udělá během procesu pokladny.

Doprava zdarma

Většina produktů je zahrnuta do doručení zdarma, některé jsou však vyloučeny takto:

 • Objednávky a/nebo položky do 99.
 • Objednávky a/nebo položky, které jsou považovány za objemné, velké nebo těžké.
 • Položky vůle.
 • Objednávky, které zahrnují nebo položky, které jsou klasifikovány jako nebezpečné zboží.
 • Vzdálené oblasti jsou vyloučeny z doručení zdarma a při pokladně vám bude buď účtováno doručení, nebo se může v případě potřeby potvrdit před doručením, aby se potvrdilo poplatky za doručení.
 • Mezistátní dodávky.

Celkové nástroje si vyhrazují právo kdykoli změnit nebo vybrat bezplatné doručení.

Odhadované doručovací časové rámce

Pokud jste se rozhodli sbírat v obchodě, obdržíte e.mail, který vás informuje, když je vaše zboží připraveno ke sběru.

Pokud jste se rozhodli pro dodání, obdržíte e.mail, když je zboží odesláno kurýrům s podrobnostmi, takže můžete sledovat naši objednávku.

Naším cílem je odeslat všechny objednávky do 1-2 pracovních dnů. V neobvyklé události zpoždění k odeslání objednávky budete kontaktováni při nejbližší příležitosti. Jakmile je objednávka odeslána, odhadovaná dodací lhůta je následující:

 • Metro (vylučuje Hobart Metro) 1-2 pracovní dny
 • Hobart Metro 3-4 pracovní dny
 • Regionální oblasti 3-4 pracovní dny
 • Vzdálené oblasti 6-9 pracovních dnů

Vezměte prosím na vědomí, že tyto časové rámce doručení jsou odhady a nejsou zaručeny.

Se vrací

Změnil názor? Bez obav. Musíte jen dostat produkt zpět do obchodu, z kterého byl odeslán (to je na vašem potvrzení) do 30 dnů, nepoužité a v původním obalu a my vám poskytneme náhradu (s výjimkou nákladů na doručení). Zde si můžete přečíst naše zásady pro výměny úplných výnosů (položky speciální objednávky jsou z této zásady vrácení vyloučeny).

Celkové nástroje. Zásada záruky nízké ceny (podmínky podmínek)

Při celkových nástrojích nabízíme nízké ceny, každý den, zaručené. Nebudeme poraženi!

Každý den kontrolujeme naše denně proti našim konkurentům, abychom zajistili, že můžete nakupovat online nebo instore s důvěrou, kterou kupujete za nejlepší cenu, každý den.

Pokud najdete nižší inzerovanou cenu za stejný produkt jinde jinde, budeme šťastně odpovídat ceně. [Podrobnosti viz níže. podrobnosti viz níže]

Občas se na trh přesunuli a naše cena a online cena za tištěné katalogové položky může být nižší. Zkontrolujte online nebo Instore za nejnovější cenu.

Jak se shodovat s cenou

Jednoduše vyplňte formulář cenové shody k dispozici na každé stránce produktu nebo navštivte celkový obchod s nástroji. Ověřujeme cenu a poté se okamžitě shodují jakoukoli aktuální inzerovanou cenu (podmínky platí).

Všeobecné obchodní podmínky

Pro způsobilost je třeba splnit následující podmínky;

 • Produkt musí být identický (stejná značka, barva, model #)
 • Produkt musí být v současné době inzerován v tištěných nebo elektronických médiích (včetně novin, katalogu, rádia, televizní reklamy nebo online)
 • Produkt musí být na skladě u konkurenta
 • Cena konkurentů produktu musí zahrnovat poplatky za doručení, daně a poplatky
 • Cena konkurentů je nižší než naše cena v den, kdy je požadována cenová záruka (den nákupu)
 • Cena konkurentů vylučuje finance, instalaci, sdružování, slevy, hotovostní zpět, kupónové nabídky, věrnostní odměny nebo bezplatné bonusové zboží.
 • Konkurent se nachází v Austrálii

The following exclusions apply;

 • Obchodní/komerční citace a/nebo velký objem/hromadné nákupy
 • Produkty na prodej prostřednictvím aukce, likvidace akcií, prodeje požáru, prodeje nebo odbavení (včetně eBay, Amazon)
 • Vada, sekundy, zrekonstruovaná, poškozená nebo ex demonstrační zásoba
 • Chyby reklamy, kde konkurent zveřejnil oznámení o opravě
 • Speciální akce, nabídky klubu nebo členství, propagace třetích stran nebo nejsou k dispozici široké veřejnosti
 • Produkty speciální objednávky

Celkové nástroje si vyhrazují právo ukončit nebo změnit politiku záruky ceny kdykoli bez předchozího upozornění.