Bušící mlýnek. Bušící mlýnek

Leštící leštící kola a disky rozdíly

Když se podíváte na všechny různé možnosti pro leštění a leštění, je snadné se trochu ztratit v tom, co je nejlepším nástrojem pro to, co potřebujete v daný čas. Každý z těchto nástrojů má odlišná použití a výhody, které byste měli zvážit před řešením vaší bušení práce. Rádi bychom pomohli vyčistit věci porovnáním různých typů, které leští a leští přílohy pro různé elektrické nástroje, s nimiž byste se mohli setkat.

Levová kola dýchacích cest

V Empireabrasivech.com, prodáváme 3 styly 8 ”kol dýchacích cest. Všechny jsou vyrobeny z 3 ”středové desky a ⅝” Arbor Hole. Byly navrženy tak, aby byly použity na úhlové brusky, soustruhu na lavičce, lak/broušený stroj, leštičku s proměnnou rychlostí a další.

Každá z těchto levocích kol je 16vrstvá, což znamená, že ke středové desce je připojeno 16 bavlněných vrstev. Jsou připojeny zvláštním způsobem, který vytváří záhyby po celém kolečku. Tyto záhyby umožňují další proudění vzduchu během leštění a umožňuje, aby leští kola běžela při chladnějších teplotách chránících buffy dýchacích cest před přehřátím, což může prodloužit životnost produktu i obrobku.

Hlavním rozdílem, který uvidíte mezi každým buffem dýchacích cest, je ošetření barev. Každá barva znamená pro každé kolo jinou úroveň tvrdosti. Tvrdost/ztuhlost buffy dýchacích cest by měla být zvážena, pro který krok procesu leštění a leštění, na kterém jste, a také s jakým kovem pracujete, s nímž pracujete.

Ošetřený oranžový mlýn. Toto jsou nejpřivádnější buffy dýchacích cest. Tuhost oranžových kol dýchacích cest jim umožňuje agresivně řezat i barvu. Ty obecně fungují nejlépe pro počáteční fáze bušení, často používají černou magii nebo hnědé Tripolis Buffing Compound.

Ošetřený žlutý mlýn. Žlutá ošetřená kola jsou o 15% méně tuhá než ošetřený oranžový mlýn. I když můžete použít žlutý mlýn ošetřený buffy dýchacích cest pro barvu i řezání, je ideálně vhodný pro barvu s řezáním světla. Pravděpodobně získáte nejlepší výsledky z tohoto barevného buffy dýchacích cest při použití Green Rouge Buffing Compound.

Neošetřený flanel bílého kometu. Buffy z bílých dýchacích cest jsou nejměkčí a nejjemnější z našich tří buffů dýchacích cest. Bílý flanel je ultra plyšová možnost, jak získat ultra vysoký lesk a perfektní zrcadlový povrch. Na rozdíl od ošetřených protějšků neexistuje žádná znatelná tuhost.

Buffy dýchacích cest jsou navrženy pro použití okraje leštěného kola pro skutečné leštění, přičemž rovnoměrně aplikují bušící sloučeniny jako řezací činidlo. Tato metoda se nazývá okrajová levování a běžně se používá při leštění kovu s leštěním nebo úhlem.

Toto levovací kolo musí být použity se specifickou ventilovanou přírubou, aby se zabránilo delaminaci z ocelového centra. Doporučujeme také vždy hrabat vaše levovací kola mezi použitím. To pomůže zabránit hromadění sloučeniny a odstranit jakékoli ztvrzené a spálené sloučeniny z okrajů vašeho kola. To pomůže prodloužit životnost vašeho buffu dýchacích cest a pomůže vám získat konzistentnější výsledky.

Sisal Buffing Wheels

V Empireabrasivech.com, také nosíme sisalská leští kola, další leští a leštící kolo známé svými agresivními řeznými schopnostmi. Sisal Buffing Wheels jsou vyrobena z buněčných vláken vytvořených do tenkého šňůry, ze které je zkonstruován levák. Tato vlákna jsou známá svým nadacem vysoce pevnosti při vytváření provázků, šňůry, provazů atd. Jsou přirozeně abrazivní a buněčná vlákna také absorbují mastnotu.

Naše kola sisoálních horifingů jsou úzce prošíta. Tvrdost buffe je v rozmezí šití. Šití ¼ ”je nejoblíbenější, zejména když chcete tvrdý buff.

Tato leští kola zajistí leštící i řeznou akci. Sisal Buffy jsou často prvním leštěním používaným pro řezání procesů, zejména pro tvrdší kovy, jako je nerezová ocel nebo železo. Odstraňují také věci jako: skvrny nosítka, leštící linky, světelné značky, pomerančová kůra atd. Nejčastěji se používají pro dokončení role vytvořené, nakreslené a kovy. V kombinaci s látkou mohou před předběžným operací řezat a dokončit razítka v jedné operaci.

bušící, mlýnek

Rovněž běží chladič kvůli proudu vzduchu ze středu buffu. Sisal Buffing Wheels byla navržena pro použití s ​​mlýnkem na lavičce, lavičkou, lavičkovým soustruhem nebo levovacím strojem.

Při používání sisálního kola je běžné přidat další bušící sloučeninu v krátkých intervalech, jako jsou každých 30 až 60 sekund. Pokud používání sisálního kola v kombinaci s černou sloučeninou nevytáhne vaše škrábance, budete muset udělat další broušení na svém obrobku.

Abyste mohli prodloužit životnost kol a vyhnout se hromadění kalení, doporučujeme, abyste své sisolové kola sisaly hráli.

Konvenční kola levek

Kola mušelín bavlněná ve stylu bavlny jsou vyrobena z vysoce kvalitních, měkkých mušelínových bavlny. Mohou přijít v šití 20-Ply a volných 60-Ply. Muslinská bavlna je velmi podobná kol. Čím vyšší je počet vrstvy, tím silnější bude bušící kolo. Tato buffovací kola můžete získat tak malá jako 4 ”a velká jako 10” od Empireabrasives.com

Spirálové šité mušelínové bušení kol

Jedná se obvykle o jedno z nejpopulárnějších kol vybraných pro leštění a leštění. Pohyby bavlněné mušelínové tkaniny jsou spolu sešívány spirálně. Přísnější šití spirály umožňuje, aby se kola stala těžší/hustšími, a proto lze na něj vyvinout větší tlak.

Toto se běžně používá pro řezání kovu, když spirála šitá mušelínová kola vynikají jak při řezání, tak při hrubém horipu. Vynikají také při omezení křehčích materiálů. Každý spirálový šitý buff je vytvořen z prémiového mušelínu tkaného bavlněného hadříku, který obsahuje 64-68 vlákna na palec! Látkové vrstvy se pak sešívají dohromady ze středu a šité v kruhové spirálové vzorech až k vnějšímu okraji buvola. Byly navrženy pro použití s ​​mlýnkem na lavičce, lavičkou, soustruhem nebo vrtákem se správným trnem.

Profesionální tip. Když používáte spirálový šitý mušelínový buff, okraje se opotřebovávají a přibližují se k šitím. Můžete odříznout a odstranit nejvzdálenější šití, abyste mohli používat kolo déle. Odstranění šití také způsobí, že kolo je méně husté a může být vyřazeno, pokud potřebujete měkčí leftivou plochu. Jednoduše ořízněte řetězec a vytáhněte vlákno.

Volné bavlněné mušelínové leštění kol

Uvolněné bavlněné nadšence se používají s lešticími sloučeninami a jsou ideální pro konečné dokončovací práce. Tato leští kola přicházejí v 60-vrstvených a jsou nestresovaná jako alternativa sestavená spirála, ale jsou šitá jednou kolem otvoru Arbor. Okraj těchto nadšenců je měkký a cítí se téměř plstěný.

Kvůli měkkosti těchto kol se přizpůsobují obrobku, který leštíte, když vyvíjíte tlak. Díky tomu je perfektním řešením pro křivky, konturu a jakékoli jiné nepříjemné úhly/štěrbiny mnohem snadněji než jejich šité čítačské části. Také přirozeně generují méně tepla než jejich prosíný protějšek.

Volná bavlněná mušelínová levovací kola jsou také vynikající pro řezání a zbarvení světla na téměř všech kovech a plastech.

Stejně jako spirálová šitá, jsou navrženy pro použití s ​​mlýnkem na lavičce, lavičkou, soustruhem nebo vrtákem se správným mandlem.

Cítil leštící disky

Cítit leštící disky a kola jsou vytvořeny z pevně komprimované, vysoce kvalitní australské vlny. Disky plstěné leštění jsou střední tvrdostí a používají se pro univerzální leštění a leštění s různými lešticími pasty nebo leštícími sloučeninami. Jsou všestranné a lze je použít s jakoukoli sloučeninou pro leštění i řezání. Zachovávají si okraj a jsou vynikající pro úhly a rohy.

Black Hawk Abrasives Polish Plus Discs byly speciálně navrženy tak, aby nabízely flexibilitu leštění na tvarovaných površích a zároveň poskytovaly chladičské pracovní akce, aby se zabránilo spálení na obrobku zabarvení. Jsou k dispozici ve 4.5 ”x ⅞ ⅞” Clap Disc, 4.5 ”x ⅞ ⅞” plochý disk, 2 ”rychlá změna a 3” rychlá změna.

Disky leštící chlopně fungují skvěle s úhlovými brusky. Zatímco leštící disky s rychlou změnou jsou univerzální a s podložkou může být použity v zemských brusech, vrtácích a vzduchových bruskách.

Bušení bubnů

Bušení bubnů se speciálně vyrábí pro poslední fáze leštění i leštění na různých kovech a na některých plochách dřeva. Bubny mají mnohem větší povrchovou plochu než jiné leštící nástroje se širokou 4 ”širokou pracovní povrch. To umožňuje operátorovi pokrýt mnoho povrchového prostoru a omezit čas strávený leštění a leštění pro velké projekty, jako jsou: RV a vzduchové proudy, plná vozidla a přípravné přípravy na výrobu velkých kovů. Empireabrasivy.Výběr bubnů COM má rozbočovač, který se hodí k klíčové hřídeli ¾ ”a byl vytvořen, aby byl použit na povrchových strojích a lineárních brusných strojích, jako jsou: Burnishery, Opalovací stroje, obrysové brusky a nástroje pro kondicionování povrchu a nástroje.

Spirálový šitý bubnový buben

Spirálové šité leštící bubny Black Hawk Abrasives jsou vyrobeny z měkkých prémiových mušelínových bavlněných listů, které byly sešívány společně ve spirálovém vzoru, který začíná od středu bubnu a šité kruhově k vnějšímu okraji bubnu.

Tyto bubny se mají používat s bušící sloučeninou a jsou speciálně navrženy pro první krok v řezání, zbarvení a leštění povrchů. Vzhledem k velikosti a designu jsou schopni pokrýt větší oblasti mnohem rychleji než standardní lešticí disk. Jsou oblíbeným nástrojem pro levování mezi mnoha pracovníky automobilového těla a kovových výrobců, protože mohou pomoci vyleštit velké úlohy v kratším čase než standardní lesování kol.

Flap Buffing Drum

Flap Bufting buben Black Hawk Abrasives je skvělým posledním krokem pro leštění a leštění větších obrobků. Byly navrženy tak, aby dobře fungovaly na plochých i zakřivených površích. To dává operátorovi možnost vytvořit perfektní zrcadlový povrch na různých různých materiálech. Nepřetržitá rotace bubnů kombinovaných s jednosměrným tahacím pohybem umožňuje operátorovi vyhnout se víření leštění při používání leštícího bubnu na rozdíl od používání lešticích kol, která se točí a často vytvářejí tyto vzory víry.

Premium cítil, že vlněné klapky byly umístěny radiálně a ventilátor z centra bicí. Tento design umožní průtok vzduchu skrz klapky a sníží teplo na bubnu i na obrobku. Stejně jako všechna leštící kola by měl být každý buben věnován jednomu leštění a být znovu použit s touto sloučeninou. Buffová hrabě.

Stále nevím, který levovací kolo je pro váš projekt nejlepší?

Pokud si stále nejste jisti, který z nich je pro vás ten pravý, neváhejte nás oslovit. Víme, jak obtížné to může být, když pro vás může fungovat několik produktů a jsme tu, abychom vám pomohli vést vás, jak nejlépe umíme. Neváhejte a oslovete jednoho z našich odborníků v Empire Abrasives, 1-800-816-3824. Ať už jste zkušení nebo začínající.- Vždy jsme rádi, že půjčíme pomocnou ruku.

Mohu použít na mlýnek?

„Buffing“ je proces používaný k záři kovu, dřevu nebo kompozitům pomocí látkového kola impregnovaného řeznými sloučeninami nebo rouges. Látkový buff „drží“ nebo „nese“ sloučeninu, zatímco sloučenina provádí řezání.

Průmysl se týká „leštění“ jako procesu, který používá abrazivní úpravu pásu. Buffing obecně vyžaduje dvě operace, řezaný buff a povrchový buff. Dokonce i řezaný buff, který je nejhrubší levovací operací, je příliš jemný na odstranění jám, hrubých abrazivních leštících linek nebo hlubokých škrábanců. To je důvod, proč je příprava povrchu před bušením kritická pro vysoký lesk, konečný povrch. Vynikající příprava povrchu před Buffem začíná použitím nejlepšího abrazivního pásu, který výroba umožní. Z tohoto bodu je třeba dosáhnout odstranění původní linie poškrábání, aby bylo dosaženo konečného povrchu buffů.

Jeden nebo dva další leštící kroky sledují původní „poškrábání“ nebo lak. Pokud je to možné, zkřížíme abrazivní linie a vyvolávají přibližně 400 štěrků nebo jemnějšího abraziva na kovech. Cut Buff odstraní konečné leštící čáry, ale nemusí být tak jasné, jak je požadováno. Dokončovací buff vytvoří lesk.

Leštění a leštění pomocí kol a sloučenin je poněkud jako použití mokrého a suchého brusného papíru, jen mnohem rychlejší. Místo použití loketního tuku používáte výkon a rychlost elektrického motoru. Tvář kola je „broušený blok“, který nese tenkou vrstvu sloučeniny (brusný papír) na část.

Cílem bušení je zhoršit drsný povrch; Každá část však nemá stejný povrch a bude muset být zpracována jinak. Některá propast se rozbíjí na saténovou dokončení; Snížené bušení pro předběžnou hladkost; a řezané a barvy pro hladkost a lesk.

Co je to leštící kolo?

Pokud právě začínáte, možná budete chtít začít se základy. Co je tedy přesně leštící kolo? A jaký je jeho účel? Bušící kola jsou abrazivní kolo používané k vyhlazení a leštění šperků a nést leštící směs. Jakmile je sloučenina nanesena na leštěné kolo, to se točí (buď s použitím kapesního rotačního vrtáku nebo leštiče v průmyslovém měřítku), neustále aplikuje leštící sloučeninu a ponechává šperky hladký a s vysokým leskem a s vysokým leskem.

Jaké jsou různé typy kol?

Abrazivní kola pro hrubé řezání

Užitečné pro: zbavit se zubatých okrajů a hlubokých škrábanců

Těžší, abrazivní leští a leštící kola jsou obecně prvním krokem, pokud jde o kovovou práci. Často se vyrábějí z křemíkového karbidu nebo tvrdé gumy a obvykle se používají pouze tehdy, když kov, na kterém pracujete. Abrazivní gumová bušení kol by se měla používat pouze pro broušení, deburing a de-scaling, aby se odstranily hlubší škrábance a odstranily zubaté okraje. Podívejte se na naši současnou řadu kol Artifex. sahají od velmi hrubé štěrku po velmi jemnou štěrku a mohou vám pomoci zahájit proces bušení šperků.

3M radiální štětiny leštící disky

Užitečné pro: leštění menších kusů bez potřeby leštících sloučenin

Tato neobvykle vypadající kola jsou obvykle vyrobena z gumy a mohou být použity k buffům s těžko dostupnými štěrbinami nebo těmi menšími kousky, které jsou docela chmurné, pokud jde o leštění. Guma je nasycena abrazivním sloučeninou, což znamená. Jednou z výhod používání radiálních disků je to, že také přicházejí v řadě krutových koordinovaných barev, takže můžete vyčistit jakékoli těžko dostupné obrysy při odstraňování všech škrábanců a pracovat v rozsahu barevných Disky pro dosažení vynikajícího zrcadlového povrchu.

Válec, leštící kolíky

Užitečné pro: leštění těžko přístupných detailů

Pomocí menšího nástroje pro trh a ruční počítače jsou mini kulka a špendlíky po ruce pro složitou práci s malými detaily, které je obtížné dosáhnout s jakýmkoli jiným leštění kovových leštění. Možná budete chtít používat tyto miniaturní leštící nástroje, když máte složité detaily k dosažení a uklizení. Můžete je však také použít po celém menším kusu. To vám pomůže ušetřit čas. namísto výměny mezi malým a velkým nástrojem není důvod, proč nemůžete použít plochý okraj malého leštiče pro dotek celého kusu. Podobně jako u 3M radiálních štětinových disků zjistíte, že všechny mini bušící nástroje jsou impregnovány abrazivní sloučeninou, takže není třeba přidávat leštící sloučeninu spolu s těmito nástroji. Můžete si koupit sady mini špendlíků v různých krupicích (a různých barvách, které označují jejich štěrk). Podívejte se na kovové shromáždění Austgens

Měkká kola a mopy

Užitečné pro: Dokončení kusů profesionálním, zrcadlovým leskem

Měkká lesová kola, známá také jako mops a nadšenci, jsou mnohem měkčí a jsou nuceny držet leštící sloučeniny, jako je klenotní rouge. Jakmile je sloučenina nanesena, MOP jsou otřeseny a aplikovány přímo na kov a ponechávají ho s vysokým leskem. Tato fáze v procesu leštění je obecně posledním krokem, který musíte udělat, a obvykle lze použít leštící mopy z měkké bavlny, kalika, plsti nebo mušelínu. Tyto typy bušení kol lze zakoupit v různých velikostech, od malých 1 palcových mopů až po 6 palcové mopy nebo větší. Rovněž se pohybují v tloušťce. Je to proto, že použitá bavlna nebo muslin je obvykle vrstvená, takže čím silnější je mop, tím všestrannější to bude, což vám pomůže vytěžit maximum z nástroje, když se používá s lešticím motorem.

Tip: Nezapomeňte pravidelně čistit své měkké leštící mopy, protože leštící sloučenina, kterou s nimi používáte.

Matting Abrasive Wheels

Užitečné pro: Vytvoření konkrétního matného efektu

Matting Abrasive Wheels se hodí, když chcete vytvořit specifický matný efekt na kousky stříbrného stříbra. Často mají proužky brusného papíru spolu s houbovými nylonovými vlákny a lze je zakoupit v celé řadě krupi. Na rozdíl od vysokého lesku zanechávají měkčí matu. Podívejte se na naši nejnovější řadu technika rohože abrazivních kol a experimentujte s matným zakončením vašich nejnovějších projektů.

Existuje mnoho různých typů leštění kol, z nichž každá je navržena k plnění různých úkolů. Sestavili jsme seznam různých kol leštění a leštění, které vám pomůžeme pochopit některé rozdíly mezi nimi a najdeme ty správné pro vás a vaši práci.

Většina kol a nadšenců je vyrobena s jedním ze tří tradičních center, díky nimž jsou ideální pro práci s různými typy strojů nebo lepší pro použití pro různé účely. Šité kožené centrum přinese tuhost a trvanlivost buff. Plastové centrum funguje podobně jako stará tradiční olověná centra a poskytuje konečnou životnost bez rizik použití olova. A konečně, středisko šelaku je ekonomická volba, která poskytuje pevně přizpůsobení různých zúžených vřeten.

Bavlněné a mušelínové buffy

Měkké buffy vyrobené z bavlny mušelínu se obvykle používají s barvou k vytvoření konečného laku. Muslizové mušelinu jsou velmi podobné ostatním bavlněným nadšenci, jako jsou Chamois nebo bavlněné flanelové nadšenci, a jsou dobré v mnoha stejných věcech. Tyto nadšence můžete získat v mnoha různých průměrech od malých buffů o průměru 1 palce až po velké nadšence o průměru 6 palců. Obvykle se pohybují od hranice 30 do vrstvy 60, což je hodnocení, které popisuje počet vrstev mušelínu použité v buffu, což vám řekne šířku buffů. Čím vyšší je vrstva, tím silnější nebo širší bude buff, což vám umožní splnit řadu různých úkolů s tímto jedním typem buffů. Tito nadšenci přicházejí v mnoha různých typech a stylech, které jsou diskutovány níže, bez ohledu na typ, který přicházejí ve dvou různých verzích: česané a neuspořádané. Tento rozdíl vám jednoduše řekne, zda bude muset být rozbitý nebo ne. Kompovaný buff nebude muset být rozbitý a nebudete muset česat buff.

Uncommbed. Tito mušelínové buffy mají tvrdší povrch než typické bojované mušelínové buffy, které najdete. Pokud se používají s abrazivním sloučeninou, jsou skvělé pro hrubé dokončení a pro odstranění škrábanců na vašich obrobcích.

Šité. Šití buffy ve stylu jsou leští kola, která budete chtít použít s lešticími sloučeninami k vytvoření konečného, ​​vysokého lesku na vaše obrobky. Šití přidává tuhost do buffů, což vám umožňuje vyvinout větší tlak na něj. V závislosti na buffu, který si vyberete, se počet řádků šití liší: mějte na paměti, že čím více řádků šití má tužší buff.

Uvolněný. uvolněný nevyřízený buff bude velmi měkký a flexibilní. Při použití s ​​lešticími sloučeninami, jako je klenotní rouge, jsou ideální pro konečné dokončovací práce. Vzhledem k tomu, že tyto nadšenci jsou volné, jsou také popisovaní jako untovaní, jsou velmi schopni přizpůsobit se jakémukoli typu kusu, který leštíte, když se tlak vyvíjí, takže je perfektní pro věci s tvarovanými hranami a křivkami. Také vytvářejí mnohem méně tepla než šitý buff.

Ošetřeno. mušelínové buffy, které byly ošetřeny obecně déle a poskytují lepší retenci složených. Ošetřené nadšenci přicházejí v mnoha různých odrůdách pro širokou škálu úkolů od agresivního levování po lehké dokončovací práce. Existuje chemkote žlutý buff, který je agresivnější buff, který je vynikající k odstranění zbývajících škrában.

Cítil se leštěné kolo

Cítili se nadšenci vyrobeni z husté a pevně stlačené vlny. Tato kola jsou střední tvrdostí a vhodná pro univerzální leštění a leštění. K dispozici v různých hustotách od středního až extra tvrdého, lze je použít s jakoukoli sloučeninou pro řezání nebo leštění a protože dobře drží okraj, jsou skvělé pro práci v úhlech a rocích. Většina plstěných nadšenců má dírkové centrum, které vám umožňuje používat je na zúžených vřetenech.

Saténové/matné buffy

Saténové nebo matné buffy jsou obvykle vyrobeny ze syntetických nebo nylonových vláken, která byla impregnována abrazivním materiálem, jako je karbid křemíku nebo oxid hlinitý. Tyto nadšence můžete použít k vytvoření krásného kartáčovaného vzhledu na hodinářských pásmech a dalších položkách, což z nich činí ideální nástroj pro dokončení, když není požadován povrch s vysokým leskem. Některé z těchto buffů lze také použít na dřevo, plast a další materiály.

Leštění oxidu hlinitého

Tato klapková kola zahrnují oxid hliníku abrazivní granule, který jim dává jejich jméno přímo do kola, což z nich dělá dva a jeden druh leštění kola. Tato všestranná kola můžete použít na pásmech hodinek nebo na světelné odhazování a leštění na neželezných kovech. Lze je také použít k vytvoření saténového povrchu na oceli a rychle odstranit povrchové kontaminanty z kovu.

Broušení karbidu

Kola karbidu křemíku jsou velmi silná a jsou lepší broušení než lešticí kolo. Můžete je použít pro broušení světla, odhazování, vyhlazení a čištění všech neželezných kovů a také pro nekovové materiály, jako je sklo.

Nylonové leštící kolo

Nylonové a drátěné kartáče se obvykle používají převážně pro čištění, odhazování a vyhlazování drsných povrchů. Některé z měkkých štětin nylonových kartáčů však lze také použít k leštění. Tato leštící kola mohou být namontována na mandrelech, nebo je můžete také přimět, aby je připojili k jiným strojům. Kartáče mohou být vyrobeny z mnoha různých materiálů, i když jsou obvykle vyrobeny z nylonových, mosazných nebo ocelových štětin. Každý jiný typ štětiny je dobrý pro různé úkoly. Například štětiny mosazných drátů mohou být použity pro práci zlaté, mědi a mosazi, zatímco ocelové drátské štětiny se lépe používají pro bílé kovy, jako je stříbro, bílé zlato, platina a hliník.

Můžete si položit leštěnou kolo na mlýnek na lavičce?

Jak vidíte, je možné položit na mlýnek na lavičku. Proces není tak obtížný a jakýkoli údržbář to dokáže za pár minut. Přesto existuje ještě několik věcí, které potřebujete vědět, než provedete přepínač.

Za prvé, na boku mlýnku na lavičce může být reverzní vlákno, které chcete umístit do vyrovnávacího kola. Pokud tomu tak je, budete chtít sledovat, jak navštívíte kolo a šroub.

Za druhé, po umístění do vyrovnávacího kola na mlýnek na lavičce možná zjistíte, že nemáte prostor potřebný k vyleštění všech úhlů na váš projekt. Můžete přidat druhé kolo, prodlužovač alkoholu nebo spacer, který vám pomůže získat tuto místnost.

Zatřetí, 8 „kol je lepší než 6“, i když ta druhá může fungovat dobře. Stačí se dívat, jak tvrdě stisknete.

Začtvrté, všechny motory nejsou stejné, a pokud stisknete příliš tvrdě, pak se vaše kolo zpomalí a neudělá skvělou práci. Bench Press s proměnlivou rychlostí vám může poskytnout sílu, abyste se tomuto problému vyhnuli. Podívejte se na nejlepší recenze řezačky plazmy Austrálie: Top 8 z 2020

Jak převést mlýnek na lavičku na vyrovnávací paměť?

Převod mlýnky na lavičku na vyrovnávací paměť není tak jednoduchá jako změna kol. Trvá to trochu času a trochu vynalézavosti, abyste se ujistili, že máte části, aby se vešly a správně fungovaly.

Zde je jeden způsob, jak provést konverzi ve vašem vlastním dílně:

  • Přišroubujte mlýnku na svůj pracovní stůl nebo pevný kus dřeva. To vám pomůže poskytnout vám stabilitu, kterou potřebujete při práci.
  • Dále odstraníte kola, ochranné stráže kol a jinou zbytečnou část. Děláte to, dokud nebudete na motor a nápravy.
  • Možná budete muset oříznout nápravu na velikost, což znamená. To je snadné, pokud zapnete motor mlýnek a položíte čepel na hackerskou pilu na pohyblivou nápravu. Nechte nápravu dělat práci.
  • Poté, co necháte nápravu vychladnout, stačí vklouznout vřetena pro vyrovnávací kola přes nápravu a zašroubujte ji na pěkném a těsném.
  • Nyní může být druhá náprava na druhé straně mlýnku na lavičce příliš silná na to, aby se rychle připojila vřetena. V tomto případě si vezmete tvrdý tip na soustruh a umístíte jej do páru viceprezidentních prašťat.
  • Zapněte motor a umístěte tvrdou špičku vedle spřádací nápravy.
  • Udělejte si čas a opatrně použijte tvrdý tip k odstranění extra tloušťky na nápravě brusky. Nezapomeňte odstranit jen tolik tloušťky, aby se bezpečně namontovaly vřetena.
  • Po ochlazení nápravy přidejte vřeteno a zašroubujte jej na místo.
  • Nyní musíte vyrovnávat kola, aby váš lešticí život mnohem usnadnil.

Jak používat leštící kolo na mlýnku na lavičce?

Klíčem k používání leštěného kola na brusky je zajistit, abyste byli v bezpečí. Bezpečnost je vždy králem. Noste dobrou ochranu očí a ujistěte se, že mlýnek je bezpečně připevněn k vašemu pracovnímu stolu.

Dále chcete udržet ostré hrany daleko od kola, protože ty chytí a způsobí vám mnoho problémů. Pak musíte udržet kus, který leštění v pohodě. Mějte poblíž sklenici nebo misku s vodou, abyste mohli kus ponořit a ochladit jej.

Bušící kolo je skutečným nosičem složeného nebo barvy. Stává se převodovacím agentem mezi abrazivním areálem a obrobkem. Konstrukce buffu se stává důležitým pro požadovaný výkon; Proto je důležité porovnat konstrukci buffu s obrobkem.

Tvrdší buff není tak flexibilní a je agresivnější. Obvykle se používá na plochých površích. Měkčí buff je pohodlnější a méně agresivnější, díky čemuž je ideální pro obrobky se složitějším tvarem.

Buffy sisal a dýchacích cest lze ošetřit u výrobce ponořením látky nebo sisa do vody nebo pryskyřice na bázi rozpouštědel na bázi rozpouštědel. Existují různé stupně pevnosti, každý zbarvený jednotlivými výrobci. Ošetření přidávají tuhost, sílu a mazání.

Obvykle budou tužší buffy rychleji proříznout. Stivná ošetření se používají na rovných površích, kde je nutné jen málo ohnutí. Měkčí ošetření se používají k dosažení hlubších oblastí a kolem složitých tvarů.

V některých aplikacích může mnoho buffů řezat, tvarovat, míchat, deburs a dokončit v jedné operaci automatickými stroji. Manuální obvodovací operace budou mít tendenci být řezaným buffem, následovaný s cílovým buffem.

Dnes se vyrábí mnoho typů řezacích a dokončovacích buffů, pomocí různých látek nebo sisalu

a řada šití a konstrukce. Pokryjeme nejčastěji používané buffy a jejich aplikace.

bušící, mlýnek

Bench mlýnek můžete snadno přizpůsobit powerhouse. Klíčem je zajistit, abyste dostatečně pečlivé do vyrovnávacího kola je bezpečné používat. Udržujte také sklenici, nádobu nebo misku vody vedle vaší pracovní oblasti.

To vám umožní vychladnout položku, kterou leštění, a zabrání vám spálení. Postupujte podle základních bezpečnostních tipů pro brusky a budete moci bezpečně vyleštit nesčetné množství položek.

Můžete vyleštit jakýkoli kovový povrch úhlovým brusky?

Můžete buffovat s mlýnkem úhlu? Pokud uvažujete o použití vysokorychlostního úhlu mlýnku k bušení a vyleštění vašeho milovaného 77 ‚Ford Pinto na společensky přijatelné úrovně, kde opačné pohlaví se netacuje jako gangové hyeny, jak se valíte, jděte do toho to.

Proč se to divíte? Řekněme jen, že si nikdo opravdu nevšimne rozdílu, když vaše běžná mlýnek vezme tři vrstvy barvy z tohoto pinto.

Je to proto, že různé úhlové brusky pracují při různých rychlostech, pokud jde o jejich výstup RPM.

To znamená, co když máte úhel mlýnku, která vytváří nižší provozní rychlosti nebo dokonce brusku, která má funkci řízení proměnné rychlosti? No, to (trochu) mění všechno, protože pravděpodobně budete moci využít takovou brusku na některých jemnějších površích, které jste uvažovali o leštění nebo leštění.

Nicméně, začněme s přesnými kroky pro úspěšné využití úhlové brusky pro buff a lesk téměř jakýkoli neživý objekt.

Můžete použít mlýnek k vyleštění automobilu?

Jedním z nejpravděpodobnějších důvodů, proč budete chtít transformovat mlýnek na úhel na elektrický leštící a leštící stroj, je Behazzle Bejesus z vašeho prestižního biče.

Levření jakéhokoli automobilu lze provést pomocí Manuelova prostředku pouhým použitím ruky, ale opět to není 1954 a pravděpodobně máte s rukou více vzrušujících věcí díky internetu.

Jeden z mála úhlu brusců, které byste mohli použít pro bušení a leštění vašeho vzácného hoopty je Bosch GWS13-50VSP.

Proč je to? Protože úhlové brusky, jako je GWS13-50VSP, mají nastavení proměnné rychlosti, které vám umožní upravit rychlost motoru brusky z 2 800 ot / min na 11 500 ot / min.

Přizpůsobení 4palcového leštění a leštění k tomuto typu brusky by vám nepředstavovalo žádné problémy jako vyhrazené nástroje pro leštění a leštění, které profesionálové používají, působí ve stejném rozsahu rychlosti.

To, na co budete potřebovat, aby váš buff n ‚grind, je leštící a leští souprava, která využívá adaptér M10, který je vhodný pro úhlové brusky s 5/8 palcovým trhnutím.

Nyní mějte na paměti, že pokud půjdete s větší levovací podložkou povrchové plochy, budete muset odstranit strážce kol, abyste mohli používat větší typovou podložku.

Co když nevlastníte mlýnku s variabilním úhlem rychlosti?

Vaše typická mlýnka na úhlu (kterou většina lidí vlastní) generuje kolem 8000 ot / min a pracuje pouze při pevné jednorázové rychlosti.

Zatímco všechny tyto revoluce za minutu jsou fantastické pro hackerské délky úhlu železa na kousky, taková rychlost s leštěním a leštěným kotoučem pouze sníží váš ozdobný zadek zpět na holý kov.

Nyní, pokud mlýnek na úhlu, kterou v současné době vlastníte, nevyužívá tuto základní funkci s proměnnou rychlostí a nejste příliš nadšeni upgradovat na model, jako je GWS13-50VSP, doporučuji zvážit další možnosti. Jako na to, na co se ptáte?

Jít s vyhrazeným nástrojem pro vyrovnávací paměť a lesk, který byl speciálně vytvořen tak, aby odstranil víření, škrábance a defekty výslovně pro malovaná vozidla. Protože se jedná o nástroj, který má specifikovaný případ použití, je poměrně omezený.

I když, pokud si užíváte práci na svém autě a obsahujte, že trávíte svůj volný čas leštění vaší jízdy pravidelně, může být cena za vlastnictví takového konkrétního nástroje snadno odůvodněná.

Používání bezdrátového vrtání jako lak

Další nákladově efektivní životaschopnou možností je použít bezdrátový vrták využitím jedné z mnoha připoutání zejména pro leštění a leštění.

Bezdrátové vrtáky jsou ideální alternativou, protože mají selektivní rozsah rychlosti v průměru mezi 500 až 2000 ot / min s pohybem přepínače, což je prospěšné pro leštění a leštění barvy.

Stručně řečeno, existuje mnoho způsobů, jak budovat a vyleštit vaši pýchu a radost při bušení piva na slunečním tryskáním zbraní, jen se ujistěte, že používáte správný nástroj.

Jak vyleštěte kov s úhlovým brusky

Při použití úhlové brusky k polským kovovým materiálům existuje řada alternativ a aplikace také určí nezbytné progresivní kroky, které byste měli podniknout. Ale začněme se základy.

Zde je vše, co budete potřebovat k konstruktivně polskému kovu nebo dokonce z nerezové oceli s úhlový mlýnek:

Začínáme

Dobře, předpokládejme, že kovový materiál, který vás zajímá, má asi tolik najetých kilometrů jako Aerosmith’s Steven Tyler. Naštěstí, abyste tuto situaci napravili, nemusíte vydržet 6 měsíců rehabilitace v Club Med s týmem psychiatrů, kteří spolu pracují, aby se věci znovu napravili.

Místo toho můžete jednoduše dostat věci po pohybu správným směrem jednoduše připojím skotskou druhou nebo snadný pásový disk k mlýnku na úhel, aby se eradikoval jakoukoli rzi, malování, škálování a oxidaci.

Nejoblíbenější metoda pro výrobu kovových povrchů, jako je nové, je opět dostat se na rukavice na abrazivní chlopni. Takový disk vám umožňuje konstruktivně lak na kov nebo dokonce z nerezové oceli a je ideální pro ty, kteří se jen snaží odstranit drsné okraje a nevzhledné kovové otřepy.

Tyto abrazivní chlopní disky jsou vyrobeny z abrazivní stuhy zirkonia a jsou skvělou nákladově efektivní možností, kterou většina kovových pracovníků a kutilství používá.

V závislosti na stavu materiálu kovového nebo nerezové oceli a na co jej plánujete používat, mohli byste se rozhodnout pro jemnější dokončovací disk. Disky leštící chlopně se obvykle používají v konečných stádiích leštění a při správném využití poskytují fantastickou vysokou lesklou zrcadlovou povrch.

Jedinou nevýhodou plstěných disků je to, že nejsou pro vaši babku nejlepším třeskem, protože jsou vyrobeny z dřevěného materiálu. Pokud jde o řezání a broušení s materiály souvisejícími s dřevem, existují zjevné obavy.

Můžete použít úhlou mlýnku jako brusku?

Krátká odpověď, kterou hledáte, je, ano. Určitě můžete použít úhlový mlýnek jako brusku a na trhu je spousta příloh, které vám pomohou pasákovi mlýnky k tomu, abyste tak učinili.

Jednou z převládající zkratky, pro kterou se většina lidí rozhodne, je využití standardního háčku a smyčkové broušení podložky. Tento typ brusné podložky lze snadno namontovat na libovolný úhel brusky s vřetenem 5/8-11.

Nyní, i když je váš malý úhel mlýnek vybaven vřetenem/hřídelí menší velikosti, budete moci najít adaptér, který by odstoupil dolů.

Všechno, co znamená, standardní mlýnek na úhlu s podložkou brusného papíru se ve srovnání s palmovou brusku, která byla speciálně vytvořena pro jeden účel, se nahromadí.

Angle Grinder vs Sander

Pravidelný dlaňový bruska je nástroj, který se může pochlubit úrovní přesnosti, kterou většina úhlu broušení vážně chybí.

Úhlové brusky, na druhé straně, jsou spíše jako býk v čínském obchodě, který se rozhodl hodit nekontrolovatelný shitfit a buldozovat vše na jeho cestě ve chvíli. Proč je to? Protože to je to, pro co jsou vyrobeny.

Krájet, rozhodnout a zbourat odolné materiály, které by jinak neměly být. Jsou to hrubý a připravený energetický nástroj, který dělá světlo práce z těžkých prací.

V ideálním případě budete v určité fázi chtít v dílně přidělit prostor pro oba nástroje. Jakmile začnete přijímat více projektů, které vyžadují více času na dokončení, přičemž po ruce mají po ruce výrazně zvýšení vaší produktivity.

I když existuje zjevně hojnost úkolů, které lze úspěšně provádět u brusky i Sanders, celkově jsou to velmi odlišné elektrické nářadí.

Na závěr

Takže to máte. Doufejme, že jste poněkud moudřejší o všech věcech souvisejících s leštění, leštění a broušením.

Jen si pomyslete, že jste mohli strávit posledních 11 minut pečlivě zkoumáním explicitních scén z celého webu, zatímco v tomto procesu čerpáte cenu akcií Kleenexu. Alternativně nyní máte kognitivní schopnost a odborné znalosti vytvořit celou hordu nových lesklých nových předmětů s nejlepším uzdou. Dobré pro tebe.

A konečně, pokud jste kompletní začátečník, doporučuji vám získat nějaké standardní disky klapky a vyzkoušet své štěstí s některými základními leštícími a leštícími pracemi. Dobrou zprávou je, že disky klapky (a dokonce i pociťované disky) jsou docela za rozumnou cenu.

I když jsou považovány za spotřební předmět, pokud si je koupíte v balíčcích po deseti nebo více, jistě je použijete po domě pro budoucí projekty pro kutily.

Jsem Ray, celoživotní tesař, který strávil lepší část mého života prací na staveništích na západním pobřeží Spojených států.

V té době jsem to doslova viděl ve stavebnictví jako profesionální dodavatel.

Není toho moc, s nimiž jsem se během své 30leté kariéry nesetkal, proto důvod, proč jsem jedním z hlavních přispěvatelů ve skautovi nástroj. Navíc, pouze psaní o práci, určitě poráží skutečnou práci. ‍‍

Nejlepší mokrý lesk / mlýnek na keramiku a sochu

Na trhu je celá řada mokrých leštíků/brusky, ale modely z Flex, Makita a Metabo jsou jasné vedoucí trhu. Jedná se o dlouhotrvající nástroje profesionálního stupně, které se budou držet pod těžkým využitím pro všechny vaše broušení a leštění. Existují i ​​jiné možnosti, ale první tři tipy jsou zjevně lepší než různé generiky a modely mimo značku. Tyto nástroje jsou většinou navrženy pro leštění a směrování mramoru a kamene, ale skvěle fungují s keramickou, glazurou, betonem a dalšími materiály.

Kompletní recenze a průvodce mokrým lesk je níže, ale nejprve:

Top Pick: Flex LE 12-3 100 Variabilní rychlost mokrý lesk / mlýnek

Nejlepší výběr (a model, který používám ve studiu) je flex le 12-3 100 variabilní rychlost mokrý lesk / mlýnek.

Flex Polisher má 9.3 AMP motor s rychlostmi v rozmezí od 1200 do 3700 ot / min, může pojmout až 5 palcové podložky, váží 5.5 liber (2.4kg) a je vyroben z vysoce kvalitních gumových hadic a šňůr, které obstojí v testu času. Jeden distributor hlásí, že ze všech modelů mokrých brusek se to přinejmenším vrátí a mluví k jeho kvalitě. Flex variabilní rychlost mokrý lesk obvykle prodává za přibližně 320-340.

Stejně jako většina elektrických nářadí musíte platit za kvalitu s mokrými leštičkami. Tři nejlepší modely z Flex, Makita a Metabo patří mezi nejdražší modely, obvykle stojí 300 až 350 plus navíc pro podložku a broušení disků. Ale pro elektrický nástroj používaný v tak těsné blízkosti vody určitě chcete nástroj, kterému můžete věřit.

Je to nezbytný nástroj pro všechny? S největší pravděpodobností ne. Mokrý leštič/mlýnek je specializovaný kus vybavení. Ale jakmile ji máte, najdete spoustu využití od čištění a leštění až po otevření nových dekorativních možností keramickými glazury. A vždy je skvělé mít operaci broušení založené na vodě, aby se ve vašem studiu udržel prach.

Bezpečnostní poznámka

Mokré leštiče / brusky mají elektrické motory a krmení vody. Použijte správné bezpečnostní vybavení včetně ochrany očí, gumových rukavic a možná gumové zástěry. Tyto stroje vrhají vodu v mnoha směrech, takže vytvořte chráněnou oblast a snažte se udržet vodu mimo motorické a elektrické šňůry. Pokud cítíte „brnění“ elektřiny, přestaňte používat a posoudit, co problém způsobuje. Všechny tyto nástroje přicházejí s vestavěným přerušením pozemních zlomových obvodů (GFCI) a pokud je to možné, měli byste je zapojit do zásuvky, která má také GFCI. Pokud GFCI na jednotce nefunguje, nepoužívejte nástroj.

Top Pick: Flex LE 12-3 100 Variabilní rychlost mokrý lesk a mlýnek

Flex Le 12-3 100 je nejlepší výběr kvůli mnoha vysoce kvalitním prvkům, včetně proměnlivé rychlosti, schopnosti pojmout až 5 ”podložky, kvalita konstrukce včetně gumové hadice, která nedostane zalomení, a trvanlivost. Je to blízký závod s modely Makita a Metabo, ale tento německý stroj vyniká pro celkovou kvalitu a snadné použití. Jsem rád, že mohu oznámit, že se jedná o stroj, který jsem používal ve svém studiu, a držel to méně než 6 let častého používání. Kdybych dnes nakupoval, podíval bych se na tento model a metabo.

Flex je dodáván s 1letou zárukou a má 9.3 AMP motor s rychlostmi v rozmezí od 1200 do 3700 ot / min. Nepřijde s adaptérem pro hadici s rychlým uvolňováním, takže budete muset najít něco, co funguje pro vaše studio. K rychlému uvolnění konektoru používám jednoduchou zahradní hadici a také jsem našel přílohy, aby se konektor hadice namontoval na faucetu.

Flex také dělá model s jednou rychlostí, který stojí asi o 20 méně, ale myslím, že variabilní rychlost mokrý lesk je způsob, jak jít. Obvykle používám rychlosti v rozmezí od 2 do 4, nebo 1700 až 2400 rpms. Seřizovač rychlosti je číselník na zadní straně nástroje (viz obrázky níže).

Pokud si přečtete online recenze, jediným nevýhodou, které uživatelé hlásí, je obtížné najít ten správný konektor hadice (zjistil jsem, že je snadné najít) a některé zprávy GFCI. Při používání mokrého leštiče jsem velmi opatrný a mohu říci, že jsem z tohoto stroje nikdy necítil jedno brnění nebo šok.