Bosch gsr 18 2 li plus přehled

Bosch GSR 18-2-LI Plus 2.0Ah x2 Pouzdro

Hledáte pozitivní a negativní recenze na Bosch GSR 18-2-LI Plus 2.0Ah x2 Pouzdro?

bosch

Zpracovali jsme 9 negativních, záporných a kladných recenzí z 11 zdrojů.

Ukážeme vám výhody a nevýhody Bosch GSR 18-2-LI Plus 2.0Ah x2 Případ identifikovaný při použití uživatelem. Nic neskrýváme a zveřejňujeme všechny pozitivní i negativní upřímné recenze zákazníků na produkt Bosch GSR 18-2-LI Plus 2.0Ah x2 Case, nabízejí také alternativní produkty podobné jako. Měl bych si ji koupit? Rozhodnutí je na vás!

Akumulátorový elektrický šroubovák Bosch GSR 18-2-LI Plus 06019E6120

Bosch GSR 18-2-LI Plus Nejlepší poměr cena/výkon profesionální akumulátorové vrtačky Atraktivní základní řešení pro profesionální akumulátorové vrtačky Rychloupínací sklíčidlo s 13mm sklíčidlem pro standardní příslušenství Inovativní ergonomie: lepší manipulace díky kompaktní konstrukci Elektronická ochrana článků Bosch (ECP): Systém ochrany akumulátoru proti přetížení, přehřátí a hluboké vybití Elektronický systém ochrany motoru (EMP) chrání motor před přetížením a zajišťuje jeho dlouhou životnost Integrované LED osvětlení pro osvětlení pracovního prostoru v tmavých místech Montovatelný držák bitů pro snadnou přepravu a uložení na nářadí Praktická spona pro snadné zavěšení na opasek nebo žebřík Funkce brzdy motoru pro přesnou práci při sériové výrobě šroubováků.

Bosch GSR 18-2-LI Plus Vlastnosti Max. točivý moment (tuhý / měkký točivý moment).) 63 / 24 Nm Volnoběžné otáčky (1./ 2. rychlost) 0. 500 / 0. 1.900 ot/min Rozsah sklíčidla vrtačky, min./ max. 1,5 / 13 mm Průměr závitu vřetena 1/2″ Napětí baterie 18 V Kapacita baterie 2,0 Ah Hmotnost včetně baterie 1.49 kg Počet kroků točivého momentu 201 Délka 191,0 mm Výška 230,0 mm Typ článku Li-ion Průměr otvoru Max. Ø otvorů ve dřevě 38 mm max. Ø otvoru v oceli 13 mm průměr šroubu Max. Ø šroubů 8 mm

Bosch GSR 18-2-LI Plus Profesionální vícerychlostní reverzační převodovka Elektrika Auto-Lock měkká rukojeť Podsvícený magnetický držák bitů

Příslušenství Bosch GSR 18-2-LI Plus 2 x nabíječka Li-Ion 2,0 Ah AL 1820 CV Case

Tento produkt je vyhledáván jako: akumulátorový šroubovák,akumulátorový elektrický šroubovák,výkonný akumulátorový elektrický šroubovák,výkonný akumulátorový elektrický šroubovák,spolehlivý akumulátorový elektrický šroubovák,spolehlivý akumulátorový elektrický šroubovák, Akumulátorový elektrický šroubovák pro velké zatížení,Elektrický šroubovák,Elektrický šroubovák Spolehlivý akumulátorový, Výkonný spolehlivý akumulátorový elektrický šroubovák, Akumulátorový elektrický šroubovák Bosch GSR 18-2-LI Plus 06019E6120

Akumulátorová elektrická vrtačka/šroubovák Bosch GSR 18-2-LI Plus, 06019E6120

Akumulátorový elektrický šroubovák Bosch GSR 18V-50

Objednávku si můžete vyzvednout ve firemních prodejnách Bosch.

K dispozici jsou také místa vyzvednutí SDEC, kde jsou na mapě vyznačeny všechny dostupné adresy. Můžete si vybrat nejvhodnější způsob, jak obdržet své objednávky v krátkém čase.

Pokud si vyberete možnost vyzvednutí, můžete si svou objednávku zdarma vyzvednout v době, která vám vyhovuje. Naši specialisté vám řeknou vše o vybraném stroji a připraví ho k provozu.

Mon.-Pá. 09:00. 21:00 so.-Všechny. od 09:00 do 21:00

Doručení zdarma při objednávce nad 20 000

Výhodný čas a den doručení můžete určit při zadávání objednávky nebo se domluvit telefonicky s operátorem.

Elektrický šroubovák Bosch GSR 18-2-LI Plus Professional (3×1).5Ah, 18V, Li-Ion) má širokou škálu funkcí, vyšší produktivitu a výdrž.

Je určen pro širokou škálu materiálů, od dřevěných až po kovové a ocelové konstrukce. Akumulátorová vrtačka je nepostradatelná pro profesionály v oblasti instalace, montáže, stavebních a renovačních prací, montáže skříňového nábytku.

Bosch GSR 18-2-LI Plus Professional

Nejlepší poměr cena/výkon ze všech profesionálních akumulátorových vrtaček.

 • Elektronická ochrana článků Bosch (ECP): Chrání baterii před přetížením, přehřátím a hlubokým vybitím;
 • Elektronická ochrana motoru (EMP) chrání motor před přetížením a zajišťuje dlouhou životnost;
 • Integrované LED osvětlení pro osvětlení pracovní plochy v tmavých oblastech;
 • Výměnný držák bitů pro snadnou přepravu a skladování bitů na nářadí;
 • Praktický klip pro pohodlné zavěšení nářadí na opasek nebo žebřík;
 • Funkce motorové brzdy pro přesnou práci při sériovém šroubování;
 • Dokonalé řešení pro profesionální nářadí;
 • Rychloupínací sklíčidlo 13 mm pro rychlou výměnu příslušenství;
 • Nejlepší ergonomie díky kompaktnímu designu.

Akumulátorovou vrtačku/šroubovák Bosch GSR 18-2-LI Plus Professional si můžete zakoupit telefonicky na číslech (050) 394-79-26, (067) 147-02-02, (093) 123-87-87 nebo vložením zboží do nákupního košíku. Náš manažer vás bude brzy kontaktovat.

Specializovaný internetový obchod BOSCHtools.com.ua doručí vaši objednávku co nejdříve.

Elektrické nářadí Bosch. je moc ve vašich rukou!

Objednávky podané a zaplacené do 11.00 hodin jsou odeslány ještě týž den. Objednávky zaplacené a podané po 11:00 budou odeslány následující pracovní den.

Přesnou dobu dodání ve vašem městě si můžete ověřit na stránkách dopravců: Nova Poshta. Upozornění: K převzetí zboží je nutné předložit doklady totožnosti. Dodací lhůta zboží se stavem dle objednávky 3-5 dní.

Veškeré zboží v celkové hodnotě nad 2000 UAH. se dodávají bezplatně.

Platba při převzetí ve vašem městě v kanceláři přepravní služby Nova Poshta. Důležité: náklady na dobírku činí 2 % z částky 20 UAH za registraci.

Ve městě Grigoryuk: náklady na dobírku činí 2 % z celkové částky 20 UAH. Platba je možná při převzetí zboží v naší kanceláři v Nikolajevě.

Podle faktury pro fyzické a právnické osoby budou všechny potřebné dokumenty dodány spolu s objednávkou, ceny na webových stránkách jsou uvedeny včetně DPH.

Platbu lze provést na kterékoli pobočce Privatbanky, na pokladně, v samoobslužném terminálu Privatbanky nebo prostřednictvím systému Privat24.

Platba kartami Visa nebo MasterCard. Platba za objednávku touto metodou se provádí prostřednictvím webu ihned po zadání objednávky. Zabezpečení elektronických plateb je založeno na nejnovějším standardu zabezpečení na internetu 3-D Secure, který je součástí mezinárodních bezpečnostních programů Verified by Visa a MasterCard SecureCode.

Akumulátorový elektrický šroubovák Bosch GSR 18-2-LI Plus

Na výrobky v našem obchodě se vztahuje záruka na bezvadnost materiálu a zpracování. Záruční doba se pohybuje od 2 týdnů do 99 měsíců v závislosti na servisních pravidlech výrobce. Pro všechny záruční reklamace se obraťte na svého account manažera.

Akumulátorový elektrický šroubovák Bosch GSR 18-2-LI Plus 63 Nm je profesionální ruční nářadí, které je mimořádně praktické a skladné, má pogumovanou rukojeť a háček pro snadné zavěšení. Díky snadné obsluze je vhodný jak pro profesionály, tak pro hobby hráče. Nastavení otáček na spínači, krouticí moment se nastavuje pomocí nastavovacího kolečka v jedné z 20 poloh a jedné poloze pro vrtání. Magnetický držák bitů pro uložení bitů na jednotce. Tento model je chráněn proti přehřátí, přetížení a úplnému vybití díky systémům ECP a EMP. Funkce brzdového motoru pro přesný provoz při sériovém šroubování. Osvětlení LED, indikátor nabití a funkce zpětného chodu usnadňují ovládání. Dodává se v kufříku se dvěma bateriemi, nabíječkou AL 1820 CV.

Náš obchod je oficiálním prodejcem elektrického nářadí a spotřebního materiálu Bosch na Ukrajině! Chráníte se před padělkem nebo nekvalitním výrobkem! Výrobky jsou certifikovány!

Vlastnosti:

Třída: profesionální; Typ baterie: Li-ion; Napětí baterie: 18 V; Rychlost (1. / 2. rychlost): 0-500 / 1900 ot./min.;Maximální točivý moment (tvrdý / měkký): 63/24 Nm;Počet stupňů točivého momentu: 201;Max. průměr otvoru ve dřevě: 38 mm;Max. průměr otvoru v oceli: 13 mm;Max. průměr šroubů: 13 mm;Rozsah sklíčidla vrtačky: 1,5-13 mm;Průměr závitu vřetena: 1/2″;Kapacita baterie: 2,0 Ah;Doba nabíjení: 65 min.;Délka: 191 mm;Výška: 230 mm;Hmotnost: 1,49 kg;Záruka: 36 měsíců.;Země výroby: Německo ;Dodávka obsahuje: 2 x Li-Ion baterie 2,0 Ah.), rychlonabíječka AL 1820 CV; přenosné pouzdro.

Profesionální řada elektrického nářadí BOSCH se spolehlivými vrtačkami GSR18-2-LI Pluss pro intenzivní vrtání a upevňování šroubů. Robustní převodovka si snadno poradí se všemi druhy dřeva, kovu a plastů. Kompaktní rozměry a inteligentní ergonomie zvyšují uživatelský komfort při práci v těžko přístupných místech.

 • Dvoustupňová převodovka nabízí maximální rychlost 500 a 1900 otáček za minutu;
 • ;Spojka pro nastavení síly spojky má 20 předvoleb s mezní hodnotou 63 Nm;
 • Díky funkci Auto-Lock rychloupínací sklíčidlo o průměru 13 mm nástroj bez problémů upevní;
 • Spouštěč s proměnlivými otáčkami umožňuje regulovat zatížení elektrického nářadí;
 • Vestavěné podsvícení pro lepší viditelnost obrobků za zhoršených viditelnostních podmínek;
 • Motor je chráněn před přetížením a přehřátím elektronickým systémem ochrany motoru;
 • klip na opasek umožňuje práci ve výšce bez použití rukou;
 • Efektivní umístění větracích kanálů umožňuje včasný únik nadměrného tepla;
 • gumové podložky na rukojeti zajišťují pohodlný úchop a zabraňují vyklouznutí.

Varování! Dodává se bez akumulátoru a nabíječky.

Akumulátorový elektrický šroubovák Bosch GSR 18-2-LI Plus (bez akumulátoru a nabíječky) nabízí nejlepší možné podmínky nákupu na našich webových stránkách a přímo v obchodě Bosch-nářadí.

bosch

Akumulátorový elektrický šroubovák Bosch GSR 18-2-LI Plus (bez akumulátoru a nabíječky)

OBJEDNAT PO TELEFONU

Telefonní hovory v rámci Ukrajiny jsou zdarma.

ČÁSTEČNÁ PLATBA

V našem obchodě nabízíme službu „Platba na splátky“ a „Splátková platba“

Akumulátorový šroubovák Bosch Professional GSR 18-2-LI Plus se 2 akumulátory GBA 18V 2 Ah a s/p AL 1820 CV

Zaplatit za zboží můžete:

Připraveno. Visa/MasrerCard. LiqPay. Kredit. Po částech. Bezpoplatková platba

Zboží si můžete vyzvednout:

 • Kurýrní doručení v Kyjevě.
 • Vlastní dodávkou z našich prodejen Bosch. vul. Flat, 2 (Yunist Market, hlavní pavilon, 2. patro) a Tugboat street, 2 (stánek Prosperity). Kirillivská ulice, 126/2.
 • Na nové poště.

Záruka na zboží:

Typ šroubu Phillips | Pozidriv | Torx | Rovný

Číslo kolíku 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 20 | 25 | 30

Typ šroubu Phillips | Pozidriv | Torx | Hexagonální

Číslo kolíku 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 10 | 15 | 20 | 25 | 27 | 30 | 40

Phillips | Pozidriv | Torx | Přímý | Šestihranný typ stopky

Číslo pinu 0 | 1 | 1.5 | 2 | 2.5 | 3 | 4 | 4.5 | 5 | 5.5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 15 | 20 | 25 | 27 | 30 | 40

Phillips | Pozidriv | Torx | Šestihranný typ stopky

Číslo kolíku 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 10 | 15 | 20 | 25 | 30

Phillips | Pozidriv | Torx | Přímé | Šestihranné

Číslo kolíku 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 10 | 15 | 20 | 25 | 30

Rameno, (mm) 25 | 16 | 20 | 24 | 30 | 85 | 27 | 39 | 107

Akumulátorový šroubovák Bosch Professional GSR 18-2-LI Plus je profesionální nářadí, které je schopné pracovat na dálku za přítomnosti světla. Má 2 nastavení rychlosti. 0-500 otáček za minutu a 1900 otáček za minutu. Utahovací moment nastavitelný v rozmezí 24-63 Nm. Průměr kazety 1.5-13 mm. Pracuje se dřevem (do 38 mm), ocelí (do 13 mm). 2 x dobíjecí baterie pro přerušovaný provoz (18 V), stylové a elegantní pouzdro, nabíječka baterií.

Akumulátorová vrtačka Bosch GSR 18-2-LI Plus Professional 06019E6120 (2).0 Ah x 2 ks, Li-Ion, 18 V, přenosné pouzdro)

Omlouváme se, tento produkt není k dispozici. 0 Ohledně ceny a dodací lhůty nás prosím kontaktujte:

nejlepší poměr cena/výkon ze všech profesionálních akumulátorových vrtaček/šroubováků

 • Novinka duben 2017!
 • Náhrada za čísla výrobků 06019B7300. 06019B7301. 060186600J
 • Elektronická ochrana článků Bosch (ECP): ochrana baterie proti přetížení, přehřátí a hlubokému vybití
 • Elektronická ochrana motoru (EMP) chrání motor před přetížením a zajišťuje dlouhou životnost
 • Integrované LED osvětlení pro osvětlení pracovního prostoru v tmavých oblastech
 • Montovatelný držák bitů pro snadnou přepravu a skladování bitů na nářadí
 • Praktický klip pro snadné zavěšení na opasek nebo žebřík
 • Funkce motorové brzdy pro přesnou pracovní přesnost při pohonu šroubů v sériové výrobě
Funkce GSR 18-2-LI Plus Professional
Max. krouticí moment (pevné šroubování) 63 Nm
Točivý moment, max. (měkké šrouby) 24 Nm
Počet volnoběžných otáček (1./2. rychlost) 0. 500 / 1900 otáček za minutu
Rozsah stopek pro vrtací sklíčidla 1,5. 13 mm
Průměr závitu vřetena 1/2″
Napětí baterie 18 В
Kapacita baterie 2 A/h
Hmotnost s baterií 1,49 kg
Počet kroků točivého momentu 201
Délka 191 mm
Výška 230 mm
Typ Li-Ion
Průměr vrtání
Max. Ø otvor pro dřevo 38 mm
Max. dia. otvory v oceli 13 mm
Diam. šrouby
Max. Ø šroubu 8 mm
Vrtání kovů
Hodnota vibrací ah 2,5 m/s²
Faktor nepřesnosti K 1,5 m/s²
Šroubování šroubů
Hodnota vibrací ah 2,5 m/s²
Faktor přesnosti K 1,5 m/s²

Dodávka zahrnuje: GSR 18-2-LI Plus Professional

Objednací číslo 0 061 9E6 102 0 601 9E6 120
2 Li-Ion baterie s kapacitou 2,0 Ah
Nabíječka baterií AL 1820 CV 2 607 225 424
Kufřík
Kartonová krabice
1 600 A00 2WA destička pro 1/2 1/2 nástrojové skříně L-BOXX

Přímé odeslání nástroje k opravě.

Dodání nářadí do autorizovaného servisního střediska Bosch

Poškozené záruční nářadí můžete odeslat k opravě prostřednictvím zásilkové služby DPD. Tato služba je pro soukromé osoby a firmy bezplatná. K tomu potřebujete:

Nářadí zabalte do originálního obalu nebo do jiného obalu, který zajistí bezpečnost nářadí během přepravy. Všechny měřicí přístroje musí být v zásilce uloženy v původních pouzdrech.

Přiložte doklad o datu nákupu a doklad o záruce: účtenku (nepovinné), záruční list, záruční list (pokud byl vydán).

Souhlas s podmínkami služby.

Souhlasíte s tím, aby vaše osobní údaje zpracovávala a uchovávala společnost Robert Bosch LLP, dopravce DPD, vybrané autorizované servisní středisko.

Záruční oprava bude provedena v souladu s právními předpisy RK.

Klikněte zde, vyplňte formulář a objednejte si doručení.

Podmínky služby:

Tato služba je určena k zasílání vadného záručního nářadí značek Bosch, Dremel, CST/Berger do autorizovaných servisních středisek společnosti Robert Bosch LLP.

Při využití této služby je zákazník (koncový uživatel nástroje, odesílatel) odpovědný za správné zabalení nástroje.

V případě záruční opravy je zpětné doručení nářadí z autorizovaného servisního střediska zákazníkovi zdarma.

Pokud diagnostika zjistí, že oprava nářadí je nákladná (na závadu nářadí se nevztahuje záruka), autorizované servisní středisko kontaktuje zákazníka a dohodne s ním podmínky opravy a vrácení nářadí. Dodání zpětného nářadí může být provedeno za poplatek nebo na objednávku zákazníka.

Robert Bosch, přepravní společnost DPD, autorizovaná servisní střediska nenesou odpovědnost za obsah zásilky.

Vyzvednutí a vrácení nářadí je možné pouze v pracovní dny. Kurýr DPD vás bude kontaktovat 30 minut před příjezdem.