Hacksaw Jim. Hacksaw Jim

Hacksaw: Příběh Jim Duggan

WWE Hall of Fame Wrestler Jim Duggan, který nabízí profesionální wrestlingové fanoušky, poprvé klíčové momenty a legendární záchvaty uvnitř i vně prstenu poprvé poprvé klíčové okamžiky a legendární zápasy poprvé poprvé poprvé klíčové momenty a legendární záchvaty a legendární zápasy uvnitř i vně prstenu. Miliony nadšenců známý jako charismatický patriot-s americkou vlajkou v pravé ruce a jeho podpisem dva po čtyři vlevo-Tuggan zde odráží o svém raném životě jako student-atlet na jižní metodistické univerzitní fotbalové skupině. Duggan, který byl vypracován Falcons Atlanta Falcons, sdílí, jak sezóna nováčků s zraněním zkrátila své fotbalové ambice a připravila cestu pro jasnější kariéru v profesionálním wrestlingu. Duggan, který se vstával ke slávě ve studené válce-éra osmdesátých let, se okamžitě postavil do rozporu s antiamerickými „paty“ a zapojil se do legendárních sporů s některými z nejvíce legendárních jmen ve sportu, včetně Iron Sheik, Nikolai Volkoff a Andre obr. V tom, kdo je kdo z nejvyššího zápasu, Duggan odhaluje nejen vysoké body mistrovských zápasů, ale také nízké body, které se vyskytly daleko od televizních kamer a křičících fanoušků, včetně jeho boje proti rakovině ledvin během jeho kariéry. S každou stránkou pepřem s okouzlujícím vtipem Duggana najdou fanoušci hodně, co si můžete užít a objevit o muži, kterého kdysi znali jako „Hacksaw.“

Poprvé zveřejněno 1. dubna 2012

Hodnocení hodnocení

Komunitní recenze

Hacksaw je biografie pro Wrestler Hacksaw Jim Duggan.

Toto je šestnáctá kniha v mém neomezeném experimentu Kindle. Pro 30denní zkoušku čtu pouze knihy, které jsou součástí programu, a sleduji, jaké by byly celkové náklady na knihy.

Poprvé jsem se stal wrestlingovým fanouškem, když mi bylo asi 7 let, přibližně ve stejnou dobu Mojžíš vedl Židům z Egypta, hned v době, kdy Hulkamania explodovala v Americe a navždy změnila wrestlingový podnik. Jak jsem stárl, stal jsem se pracovním snobem desetiletí předtím, než jsem slyšel termín, přitahoval se k Rickyho Steamboat, British Bulldogs a podobné zápasníky. Vždycky jsem však měl měkké místo pro výtržník Crosseyed jménem Hacksaw Jim Duggan.

Za prvé, tato kniha byla mnohem lepší, než jsem si myslel, že to bude. Obvykle mohu posoudit, jak moc se mi bude líbit wrestlingová kniha o tom, kolik knihy je věnováno předběžnému životu chlapa. Duggan byl v ringu před 10% značkou, po bodech v NFL a CFL.

Na rozdíl od mnoha wrestlingových knih se Duggan nevykresluje jako jeden z všech dob. Ve skutečnosti se nebojí vyprávět příběhy, díky nimž vypadá jako hloupý zadek. Také hovoří o tom, jak důležitá je pro něj jeho rodina, aniž by o tom kázal.

Tato kniha je trochu tenká, ale plná silničních příběhů, dobrodružství na silnici při práci s Terrym Gordym, Tedem Dibiase, Steve Williamsem a Junkyardským psem. Mluví o incidentu, když se chytil pod vlivem alkoholu a ukamenoval se s Iron Sheikem, s nímž v té době bojoval, a také o boji v letadle s Koko B. výrobky. Stejně jako většina zápasníků zmiňuje svůj respekt k závodu Harley.

Jeho čas ve WWF během boomu je trochu lesklý a neopracuje to, co jsme o WCW slyšeli, i když mluví o modřinské plavbě, kterou si nejasně pamatuji z reklam, ale nikdy jsem o nich nikdy neviděl psané předtím.

WWE ho přivede zpět na jeden poslední běh, dostane slušné množství času, stejně jako práce nezávislých a uveden v síni slávy. Stejně jako všechny wrestlingové knihy bych si přečetl více silničních příběhů, ale neměl jsem na tuto knihu žádné stížnosti.

3.5 z 5 hvězdiček. Co si o tom myslíš, tvrdý chlap? Hoooooooooooooo!

Aktuální neomezené úspory celkem: 96.43.

věcí, které byste měli vědět o Hacksawové Wrestlingově kariéře Jim Duggan v 80. letech

Osmdesátá léta zahrnuje první desetiletí Hacksaw Jim Duggan jako zápasníka, s nímž se fanoušci nemusí obeznámeni!

Bývalý fotbalista „Hacksaw“ Jim Duggan skončil jedním z populárnějších midcard babyfaces zlaté éry WWE díky jeho vlasteneckým sklonům, podpisu dva po čtyřech a jeho catchphrase jen křičící „hoooo“!„Zatímco nikdy nezachytil titul ve WWE, podařilo se mu zúčastnit několik pozoruhodných sporů a učinil alespoň jeden velký úspěch.

Po debutu v roce 1979, v 80. letech do značné míry zahrnují Dugganovo první desetiletí jako interpret v kruhu, z nichž někteří fanoušci nemusí být obeznámeni, jak se stali předtím, než dorazil na WWE. Pojďme se podívat na toto klíčové desetiletí v kariéře hackerské kresby.

vyvinula velkou část svého triku v Texasu

Zatímco Jim Duggan pochází z Texasu a ani nehrál fotbal v západním Texasu jako mnoho jeho současníků, to bylo v tomto stavu, že Duggan vyvinul hodně z toho, co o něm dnes fanoušci vědí. Zatímco zápas v San Antoniu, Duggan začal být účtován jako „Hacksaw“, přezdívka, která sahá zpět k jeho schopnosti prolomit klínové formace v jeho vysokoškolských fotbalových dnech. Pokud jde o jeho podpisovou rekvizitu, byl to Bruiser Brody, který navrhl, aby Duggan použil něco k boji proti fanouškům Rowdy West Texas, a nejbližší dostupný objekt jako dva po čtyři, který ležel kolem.

Zápasil do Nového Japonska

Vzhledem k tomu, že Brawling Jim Duggan nebyl proslulý svými schopnostmi v kruhu, může překvapit fanoušky, aby zjistili, že ve skutečnosti zápasil na několika zájezdech pro New Japan pro-wrestling. Jeho první klesl v roce 1981, s Dugganem většinou pracoval na undercard, ačkoliv vzal zakladatele NJPW Antonio Inoki v jeho prvním zápase na turné. Duggan se vrátil do NJPW v roce 1986 k většímu úspěchu, s záchvaty proti větším jmenům jako Tatsumi Fujinami, Riki Choshu a Kengo Kimura.

Krátký WWE běží v roce 1980

Zatímco Duggan zahájil svůj známý běh s WWE v roce 1987, měl ve skutečnosti krátký stint se společností dříve v desetiletí. Po několika zápasech v Dallasu Sportotorium, Duggan, ještě brzy ve své kariéře, upoutal pozornost Vince McMahon SR WWE., který přivedl Duggana na své newyorské území.

Během tohoto běhu z roku 1980-1981 si převážně zahajovací zápasy Wrestling, Babyface Jim Duggan si užil v té době některé zápasy proti velkým podpatkům, jako je Sgt. Slaughter, Stan Hansen, a dokonce i Pre-Hulkamania Hulk Hogan.

Člen balíčku krysy na polovině jihu

Rok 1982 viděl, že „Hacksaw“ se Jim Duggan vydává na zápas se středem jihu se sídlem v Oklahomě, kde se ocitl součástí frakce. Poté, co Ted Dibiase otočil patu, aby zachytil mistrovství Severoamerického mistrovství v polovině jihu, založil balíček Rat, který zahrnoval Duggan a Matt Borne (a.k.A. Původní doink klaun). V rámci skupiny byli oba zařazeni, aby pomohli Dibiase udržet pás, s Dugganem kdysi skvěle oblékl gorilský oblek jako rozptýlení prstenu.

Hořký spor s Tedem Dibiase

Jim Duggan byl loajální k Ted Dibiase, ale ten pocit nebyl nutně vzájemný. Duggan byl skeptický, když Dibiase vzal manažera paty Skandora Akbara jako manažera. částečně z vlasteneckých důvodů. a ukázalo se, že má pravdu, když se na něj Dibiase nevyhnutelně zapnul. Následovala obrovská soupeření mezi Dibiase a Dugganem, přičemž Jim Duggan nakonec porazil svého bývalého přítele v zápase s poraženým městem. Exil však byl pouze dočasný, když se Dibiase vrátil následující rok, aby zaútočil na Duggana před zápasem a znovu se oživil jejich horké spory.

Se stal vlasteneckým babyface ve WWE

Jak se zmiňovalo výše, vlastenectví nebyl novým aspektem postavy „Hacksaw“ Jim Duggana, ale ve WWE se to stalo dominantní součástí jeho triku. Po příjezdu do WWE v roce 1987 byl jeden z jeho prvních velkých okamžiků na WrestleMania 3, když přerušil Nikolai Volkoff uprostřed svého podpisového ztvárnění ruské národní hymny. Odtud následoval další bitvy se zahraničními podpatky, včetně francouzsko-kanadského Dino Bravo, ruského Boris Zhukov a íránského železa šejka.

Zlomil Kayfabe tím, že byl zatčen

WrestleMania 3 se stal v březnu 1987 a jen o dva měsíce později se Jim Duggan dostal do potíží se zákonem a v tomto procesu zlomil Kayfabe. Poté, co se dostali do New Jersey, byli Jim Duggan a Iron Sheik zatčeni za Dui a drogové obvinění, což se stalo trochu skandálem, protože Duggan a Sheik byli nepřátelé na obrazovce.

Zatímco Duggan pokračoval v zápase za WWE a vydělával si několik ocenění, jak je vidět níže, zatčení mohlo ve společnosti dát strop, protože nikdy nezískal nad střední kartu.

Bojoval s závodem krále Harleyho

Podzim 1987 přinesl Jim Duggan jeho první velké spor od incidentu Iron Sheik, když vstoupil do soupeření s rasou krále Harleye. Poté, co vyhrál krále prstenu, rasa přijala královský trik a doprovodné pocit nadřazenosti a nutil své poražené soupeře, aby se mu uklonili. Jim Duggan se někdy odmítl uklonit na závod a „Slob vs. Následovala soupeření snob “, která zahrnovala mys a korunu Duggan krádeže závodu, stejně jako hádka na Slammy Awards z roku 1987.

Vyhrál první Royal Rumble

ledna 1988 přinesl vůbec první Royal Rumble a odstartoval lednovou tradici, která pokračuje dnes. Vstup na #13, „Hacksaw“ Jim Duggan má vyznamenání, že je prvním vítězem Royal Rumble v historii, když nízko přemostěný gang jednoho muže způsobil, že se monstrum pata pumají na prstencovou podlahu-povrch vymyslel Duggan a gang sám. Navzdory vítězství orientačního bodu v době, kdy vítězství Rumble nepřišlo s žádnou další cenou nebo ustanovením, ale Duggan má stále tu čest vyhrát první.

Vyhrál trik „krále“ z Haku

V létě 1988 se Harley Race utrpěl zranění břicha a jeho manažer, Bobby „The Brain“ Heenan, se rozhodl předat trik krále dalšímu z jeho klientů v Haku v Haku. Téměř o rok později začal Jim Duggan přicházet po samotné koruně a v polovině května 1989 porazil krále Haku, aby vyhrál korunu pro sebe. Dugganova vláda však jako král však trvala asi pět měsíců před tím, než ho Macho Man Randy Savage dethronoval a v tomto procesu se stal macho králem Randy Savage.

Jim Duggan se otevírá o svém nedávném vloupání, návratu Vince McMahona, Royal Rumble Exclusive

V roce 2022 „Hacksaw“ Jim Duggan ukázal, že je stejně vyzkoušený a pravdivý jako dva po čtyřech, které zamává na cestě k ringu. Duggan zahájil svůj rok dalším vyděšením zdraví, ale vůbec první vítěz Royal Rumble nakonec hodil rakovinu přes horní lano a na oslavu zazvonil zvonek. Poté v prosinci Wrestling Inc. hlásil, že Duggan byl nucen držet muže na střelnici poté, co se vloupal do Dugganova domu. Navzdory svému skalnatému ročníku je Hall of Famer WWE spokojený s tím, co mu pro Wrestling v průběhu let dal, a považuje se spíše na světelnou stranu prstenu, než na temnou stránku, která tak často přináší pozornost, a on plánuje dál Od roku 2023 vypnuto s živým hodináním z toho prvního královského rachotu v roce 1988. Akce se bude konat 24. ledna, výhradně na Adfreeshows.com, pro předplatitele na úrovni 29 a nahoru.

V novém rozhovoru s Dominikem DeAngelo jde Duggan podrobně o vítězství prvního rachotva, divokého domácího vloupání, jak se cítí o návratu Vince McMahona, jeho čas prací s Cody Rhodesem, a pokud bychom ho mohli vidět nakreslit Číslo na Rumble 2023 tento víkend.

„To není trik. To je to, kdo jsem ‚

Je to sezóna Royal Rumble, a když se to stane, musíme myslet na toho chlapa, který to všechno začal. Jim, moc děkuji za to, že jste se ke mně dnes připojili.

No, moje potěšení, bratře. Ale víte, že první věc „Hacksaw“ musí Jim Duggan udělat, je dát velkou “!“

Druh mě dnes vystřelí. Dostane vzduch do plic, protéká krví, stará hackerská kresba.

Kdy jste naposledy sledovali [první Royal Rumble]?

Oh, je to docela dlouho, bratře. Opravdu to má. Dokonce i v ten den jsem se nechtěl dívat v televizi. Vždy jsem byl tak kritický jako: „Ach bože, je to tak špatné.„Takže jsem vždy přestal, nesledoval jsem se velmi často.

Určitě to chápu. Vždy je to, kdykoli něco udělám, i když je to rozhovor nebo něco podobného, ​​budu jako: „Já to prostě nechám tam v éteru“ a prostě se o to nebojím.

to jo. Proto Hacksaw pracovala tolik let. Jen jsem to, kdo jsem. Lidé říkají: „No, to je skvělý trik. Ta věc USA.„Řekl jsem:„ To není trik. To je to, kým jsem.„A pro mě to bylo dobré podnikání. Všichni vidí temnou stránku prstenu a mluví s mým velkým přítelem Jakeem „The Snake“ Roberts, nebo mluví o Scott Hall nebo o všech tragédiích v zápase. Jsem druhá strana mince. Byl to skvělý obchod se mnou. Byl jsem se svou ženou 40 let. Nikdy jsem nemusel chodit na rehabilitaci za chlast nebo drogy. Udělal jsem hodně obou. Nemohu házet žádné kameny, ale nikdy jsem se na nic nedostal. Žertoval jsem, řekl jsem: „Žádné zatčení zločinů, žádné přestupky.„Ale to bylo 80. let. Co to k sakru? Autobus, který bude žít v nechvamy, já a šejk. Dal jsem dvě dcery do školy. Žiji pohodlný život. Bylo to pro mě skvělé podnikání. A spolu s Vincem McMahonem, tolik podobných lidí, „Vince McMahone, to vzlyku.„Vince, byl to můj šéf. Nebyl to můj přítel. Nečekal jsem od něj moc. Věděl jsem, že dříve nebo později jsem byl čas, že by byl propláchlý zvuk a byl bych pryč. A ohlédnu se na to, tady jsem. Právě mi bylo 69 let. Budu cestovat. Stále cestuji po světě, podepisuji autogramy a vyprávěji příběhy o WWF. Ne WWE, ne polovina jihu, ne WCW-WWF, Zlatý věk wrestlingu. Jsem tedy vděčný za Vince McMahon, aby mi dal život, který jsem měl pro mě a svou rodinu. Zacházel se mnou tak, jak mohl mít? Ne, ale přesto to byl dobrý život.

„Je to jeho dítě“

No, teď s Vince McMahon se vrátil, tak jste se předvídali, že se s ním děje mnoho způsobů?

No, Vince, ten chlap je workoholik. Dokonce i v den, kdy jsem byl s WWF, byl jedním z prvních kluků v budově, jeden z posledních kluků, kteří odešli. Ale také pak ve WWE byl Vince opět jedním z prvních kluků v budově, jeden z posledních kluků, kteří odešli. I když mě před několika lety přivedli zpět do hlasu nebo něco. Byl jsem rád, něco jsem řekl, najednou v náhlavní soupravě: „Ne, Jim.„Jsem rád,“ ​​Páni, Svatý kouří. Ten chlap tady poslouchá zkoušky.„Takže vím, že ten chlap miluje podnikání. Postavil tento obchod. Je to jeho dítě. Vidím pro něj těžké odejít, protože mohl odejít, koupil ostrov v Caymans někam a žil svůj život. Ale myslím, že ten chlap rád tvrdě pracuje. Už příliš nesleduji celé podnikání. To jsou lidé, „Hej, jen se podívej, co se stalo na Raw?„Řekl jsem, po 40 letech, poslední věcí, kterou chci sledovat, když jsem mimo službu, je zápas.

Proč se chcete v podstatě naladit poté, co jste to všechno zažili?

A je to stále populární. A děti, myslím, že dnes jsou děti lepší sportovci, jsou ještě více obchodní. Ale nemyslím si, že měli kreativitu, kterou měla naše generace lidí. Přišli jsme s vlastním trikem, Jimem „Anvil“ Neidhart byl Jim “Anvil“ Neidhart. Kamala byl jedním z posledních zápasníků, kteří by děsili děti. Přišel by dolů k prstenu a děti utečely z prstenu. Nyní, bez ohledu na to, kdo je pata, sestoupí na prsten, všechny děti běží na prsten. Takže to tedy byla jiná firma.

Mnoho zápasníků, je to jako to, co je dnes definuje, je aspekt wrestlingu a ne postava, kdo-aspekt jako aspekt. A to je to, co lidi opravdu přitahovalo. Chci říct, podívej se na všechna jména, s nimiž jste byli ve WWF, od Jake the Snake po Hulk Hogan až po Ted Dibiase, Million Dollar Man. Bylo to jako, přijímání vaší postavy.

Stále můžete pojmenovat 10 kluků, aniž byste o tom přemýšleli. Andre Giant, Bret Hart. Myslím jen jeden po druhém, byl jen zlatý věk. Měl jsem to štěstí, že jsem byl jeho součástí. Přitažlivost wrestlingu je bláznivá úžasná. A já dostanu spoustu lidí, kteří jsou fanoušky wrestlingových skříní jako: „Nejsem fanoušek wrestlingu, ale nejste Hacksaw Duggan?“

Andre Giant

Kdybych se mohl vrátit v čase a setkat se s zápasníkem, kterého jsem nikdy předtím nesetkal, myslím, že by to byl určitě Andre Giant. Je to jen doslova postava větší než život. A je to prostě neuvěřitelné, jak přesahuje podnikání v mnoha ohledech.

Ach jo. Myslím tím tehdy, nebylo jich mnoho sedmi stop. Nyní vidíte sedm stop, Big Show, Shaquille [O’Neal], všude pobíhají sedm stop kluků. Ale tehdy byl Andre Andre. Měl ty obří rysy typu. Ale potkal jsem ho jako dítě, když jsem pracoval pro vysoký náčelník Peter Maivia. Byl jsem pod zápasem masky jako odsouzený.

Oh, pamatuji si, že mi to říkáš. to jo.

to jo. A Andre a všichni nejlepší kluci by se vrátili z Japonska, strávili týden na Havaji, udělali show pro Maivii a strávili nějaký čas na Havaji. Takže jsem musel pracovat s Andre jako dítě a on mě měl rád. Respektoval jsem ho. A tak později v životě, když jsem byl ve WWF, udělal mi obrovskou laskavost, kde jsem ho vyrazil v televizi svým dvěma po čtyřech. A WWF odešel ze vzduchu, já jsem stál nad Andreem obřím pokrytým krví, s mým dvěma po čtyřech přes hlavu, ho. A to mě povýšilo z chlapa se střední kartou na chlapa hlavní události, a to byla laskavost Andre pro mě. A kdyby mě neměl rád, kdyby to pro mě neudělal. Takže to byla obrovská laskavost, kterou pro mě člověk udělal.

Cody Rhodes a děti, které vyrůstají v podnikání

No, mluvil jsi o práci se všemi těmito legendami a tak, a pak mluvíte o práci s Dustyho dětmi a vším. A Cody je jako, vím, že se nesledujete firmu, ale údajně se vrátil. Je naplánován na návrat do Royal Rumble, tento rok. Trochu s ním pracujete, jaký byl váš pohled na něj v prvních dnech?

Kdokoli z chlapců druhé generace, jsou vždycky mnohem více leštěné. Stejně jako moji generační kluci, jako Jake The Snake, Ted Dibiase, Curt Hennig, Von Erichs, byli v ringu, když jim bylo 16 let. Naučil jsem se strašně hodně od kluků, jako je Jake a Dibiase, protože jsem se nedostal do ringu [až], dokud mi nebylo 25, vyšel z fotbalu. A jsou jako: „Velký Jim Duggan, tenhle chlap tě porazí za 10 minut.„A já jsem rád,“ ​​no, můžu ho porazit. Vím, že ho mohu porazit.“

A samozřejmě, chlap, se kterým pracuji, jde: „Ach můj bože.„Chudák Johnny Rodz a Jose Estrada ve starém WWF se se mnou postavili. Ale chvíli mi trvalo, než jsem se naučil podnikání. Ale kluci, kteří začali v podnikání dříve. a Codyho je jeden z nich a Goldust [Aew’s Dustin Rhodes]. děti, které vyrůstají v podnikání, Rotundovy děti [Bray Wyatt a Bo Dallas], prostě rozumějí podnikání mnohem lépe. A to je více leštěné než člověk jako já.

No, pomohli také pokračovat v odkazu a zachovat spoustu toho, co je stará mentalita.

To je pravda. Musím ti to říct, bratře, mám dvě dcery a díky bohu, ani jeden nechtěl být v zápase. Jsou jako: „Tati, chci se zápasit.„Řekl jsem:“ No, každý se chce zápasit s Royal Rumble, ale po 10hodinové jízdě s 20 lidmi v budově musíte udělat Minot v Severní Dakotě “. Je to pro chlapa těžká věc. Je to opravdu tvrdý obchod pro dívku. Myslím, že to je jedna věc, také mnoho lidí si neuvědomuje, jak konkurenční profesionální wrestling je. A řeknou: „Hej, budu zápasník.„Řekl jsem, dobře, když se na to podíváte jako na podnikatele, pokud se na to budete živit. pomyslete na to. Hraje 1500 fotbalistů NFL. Je tu 500 hráčů basketbalu NBA. Je tu, 150 zápasníků WWE/AEW? Jsou to televizní pořady. Jsou konkurenceschopnější než sport a nejsou to jen děti z Ameriky. Máte děti z Japonska, Austrálie, Evropy. Zápas je extrémně, velmi konkurenční podnikání. A jedna z obrovských mylných představ, „dobře jste všichni dobří přátelé, že ano?„Ach jo. Všichni soutěžíme o stejné peníze. Jsme opravdu dobří přátelé. Je to podnikání. Chci říct, něco se stane s tvým kamarádem, je vám líto, že je to on, ale jsi rád, že to nejsem já. Myslím, že je to pes-eat-psi, jako každý podnik. Je to však těžké.

Ale pro mě to bylo dobré a pro hodně a pro mnoho lidí. Tito Santana, můj dobrý přítel [Roddy] Piper. V našem podnikání je spousta úspěchů, ale o tom neslyšíte.

Rumble a být Kanaďan z roku 2023

Dobře, myslím, že jsem zde musel udělat svou due diligence. Zmínil jsi, že jsi v San Antoniu. Můžeme vás letos potvrdit pro Royal Rumble?

Musíte se dívat a vidět. Jinak bude Vince žvýkat zadek. Mohl bych vytáhnout hamstring vystoupit z gauče.

Jeden z mých kamarádů se chtěl zeptat na to, abyste otočili Kanaďana na WCW. Jako dítě, když jsem byl ve svých dospívajících letech, byl jsem rád: „Ach, to je trochu úhledné.„Byl jsem rád,“ ​​jsem tak zvyklý na Jim Duggan je synonymem pro Ameriku a podobné věci. Je to jiný.„Ale jak jsi se o tom všechno cítil, když se to stalo a všechno?

No, pokud se vrátíte a přemýšlíte o tom, co se děje, byly to WCW dny. Vince Russo právě přišel a Vince Russo a já jsme se vůbec nepopisovali. Vůbec jsme nevycházeli. A tak nejprve z mě udělal správce WCW. Russo se mě snažil přimět, abych přestal. Chtěl mě vytlačit z mé smlouvy. Takže řekli: „Uděláme z tebe správce.„No, to se vrátilo, protože trik snitor se dostal. Dej mě do televize. Dostanu se.

Takže mě létají zpět do centra CNN v Atlantě, velké setkání a jsou jako mluvit: „Otočíme vás proti Americe.„A já jsem rád,“ ​​ach můj bože.„Myslím na sebe,“ je tento Irák, Írán? Kam s tím půjdeme?„A jsou jako:“ Budeš součástí týmu Kanady.„A já jsem rád,“ ​​no, s Kanaďany jsme dostali hodně tepla.„Víš, co to sakra? A žertuji, řekl jsem: „No, major Gunns byl součástí toho týmu“. Řezal jsem si vlasy a oholil si vousy a byli jsme na silnici a nosil jsem oblek. A tu noc jsem šel na show a kluci, o kterých jsem věděl 20 let, neměli ponětí, kdo jsem.

Oh, bylo to skvělé. Seděl jsem v šatně. Nikdo jsem nic neřekl. Jen tam sedím a všichni mě očí. Mysleli si, že jsem nový komisař nebo tak něco. Nikdo nevěděl, kdo jsem, ale byl to jen způsob, jakým si živím.

Podrobnosti za jeho nedávnou domácí invazí

Jsem tak šťastný, že slyším, že všechno bylo s vámi také v pořádku. Po incidentu s vloupáním a všech těch věcech. Jak se cítíš?

Jo, bylo to děsivé. Byli jsme tady v domě. Další den jsme šli na silnici. Moje žena Debra byla v ložnici. Byl jsem v obývacím pokoji a sledoval televizi. Jsme na polní cestě. Dostali jsme 10 hektarů oplocených velkou bránou. Jsme 50 yardů mimo silnici, mimo polní cestu, ale jediný dům na celé silnici s vánočními světly. A najednou tu bylo toto obrovské bušení na dveřích, na přední verandě a já a Debra běželi.

A když se dostanu k foyer, dveře se rozbijí. A tohle. 25, 26letý muž padá předními dveřmi, protože do domu byl krok, který přišel. A zakopl přes krok. Takže když spadl, teď na něj přicházím, kdyby měl zbraň, zastřelil by mě, protože jsem se nemohl zastavit. Nabíjel jsem ho. A vstal a na kolenou a já ho dostal. Dostal jsem ho za krk a paži. A z nějakého důvodu ho běžím z domu a vyhodí ho z domu, z verandy. A teď křičí: „Pomozte mi, pomozte.„A Debra si myslí, že se mě bojí, že ho zabiju. Řekl jsem: „Sledujte ho,“ položila na něj nohu. Natáhl jsem se do domu, dostali jsme kachny a kuřata. Mám rybník. Takže mám velké.44, model 29. „Dirty Harry“, přesný „Dirty Harry“ zbraň.

Je to jen proto, že je tak hlasité vyděsit lišky. Ale to je přímo na předních dveřích. Takže to chytil a dostal jsem toho chlapa, nechal jsem ho rozprostřenou orjem na přední verandu. Debra, řeknu jí: „Vypněte světlo. Vypnout světla.„Vypíná světlo. Takže teď slyším dva lidi na ulici a křičíme: „Dostaneme tě. Zabijeme tě.„A tak můj první dojem byla zjevně domácí invaze. Takže právě když jsem dostal zbraň, čekám na zadní dveře. Nikdo nepřišel. Takže jsem se vrátil k tomu chlapi. Takže teď přemýšlím: „No, je to obchodník s drogami nebo tak něco. A tito kluci jdou, co přinesl do mého domu? Přicházejí tito lidé v mém domě, aby ho zabili?„Debra je tedy na telefonu s 911. Příští týden se musíme vypořádat s šerifem. Vrátíme se a setkáme se s dispečerem a poslanci, kteří odpověděli. Ale byla jako: „Pošlete požár, pošlete sanitku, pošlete všechny.“

Samozřejmě, ošklivý chlapec [Brian] Knobbs mi volá, říká: „Duggan, jak moc zaplatíš toho chlapa, aby se ve svém domě zlomil s veškerou publicitou, kterou jste dostali?“ Bylo to zábavné. Myslím, že jste očividně dostali míč pro mě. Ale to byly všechny konzervativní kanály, jedna americká zpráva, Newsmax, Fox, všichni to měli, ale žádná z liberálních stanic to nepokryla, protože to byl pro-policie, pro-gun. Ale je to legrační, pokrytí, které jsem z toho dostal, a jak jsem řekl, tento příští týden děláme místní dohodu s místní televizní média. Takže jo, dostal jsem z toho spoustu médií, to je jisté.

Bití svého druhého záchvatu rakoviny

A navíc to byl drsný rok. Měl jsem svůj obchod s rakovinou prostaty, takže to chci hodit tam pro lidi. Měl jsem nulové příznaky. Právě jsem měl krevní test. Zjistili, že moje hladina PSA byla vysoká, měli rakovinu prostaty, vytáhli prostatu ven. Stále jsem měl rakovinu. Museli udělat osm týdnů záření a dostali veškerou rakovinu. Jsem rakovina zdarma. Řeknu tedy lidem: „Zkontrolujte. Nyní vám mohou zachránit život.„Je to děsivé, děsivé čas. Ale pak vám mohou zachránit život.

To byl můj druhý zápas s rakovinou a dřívější detekce tam. Odstranili moji ledvinu. Ztratil jsem tam ledvinu zpět ve WCW. A pak jsem měl samozřejmě problém s srdcem, což byl ten velký před pár lety. V 65 letech jsem byl stále v ringu. 66, kola spadla. Ale jsou jako: „Hacksaw, vypadáš trochu drsně.„Řekl jsem,“ ve srovnání s mnoha chlapci vypadám skvěle.“

Že jo. A můžete také vyjmout 25letého.

No, cool. Jim, moc děkuji za čas. Je 24. ledna, Jim bude dělat živé hodinky na Adfreeshows.com je to pro 29 a nahoru pro fanoušky. A pokud to uděláte, naladíte se, musíte komunikovat s Jimem, odpoví na několik otázek a budete se dívat na Royal Rumble, kde to vyhraje.

Jo, a jakékoli otázky jsou v pořádku. Mnoho lidí jde, „mohu se tě na to zeptat?„Řekl jsem,“ bratře, zeptej se mě na cokoli, co chceš, lidi.„A rád mluvím s lidmi. Je to vždy dobrý čas.

No, Jim, děláš dobře.

Také jsem musím vyhodit týden poté, budu na plavbě Jericho. A WCW měl v den plavbu modřiny. Ale jo, tohle je můj třetí rok. První rok měli covid, zrušili. Minulý rok jsem byl nemocný. chybělo mi to. Takže se těším na tento rok.

No, Jim, to bude výbuch. Budeš životem strany.

Na rachot a všechny otázky během rachotu. Nic, žádná matematika.

Jo, jdeme. Jo, ani v tom nejsem dobrý, Jim. Proto píšu.

Dobře, dobře předtím, než půjdeš bratře, uděláš jeden se mnou? A pokud to uděláte, „ho“, jak to myslíš. Takže tady jdeme. 1, 2, 3. Ho!

Hej, díky Jimu.

Hvězda WWE Wrestling z 80. let se objeví ve ST. John’s v pátek večer

Když začal na pro-zápasový okruh, nazvali ho „Big Jim“ Duggan, ale nikdy se to opravdu nesetkalo.

„Pak jsem měl na sobě masku a já jsem zápasil jako odsouzený a to nefungovalo. A pak jsem vyzkoušel kožešinu a byl jsem „divoký muž Duggan“ a to nefungovalo, “vzpomněl si.

„Takže jsem se konečně vyvinul do hackerské pily.’“

Před vzhledem ve ST. John’s Friday Night, Duggan. který popisuje osmdesátá léta jako „zlatý věk“ wrestlingu. řekl ST CBC Radio’s ST. Johnova ranní show o jeho bouřlivé kariéře před, během a po slavných dnech.

Jeho podpis dva po čtyřech, řekl Duggan, byl rekvizit zrozený z nutnosti. Ve svých raných wrestlingových dnech, hluční diváci s něčím, co dokázal brutalizovat umělce a doufali, že předvedou své vlastní výkonnosti síly.

„Dostat se tam a zpět z prstenu bylo velmi nebezpečné, víš, lidé by na vás plili a udeřili na vás a kopali tě,“ řekl.

„Sedím zpátky v šatně, všechny pokryté loogies a modřinami a mým mentorem,„ Bruiser “Brody, dívá se na mě a říká:„ Duggan… pokud něco nosíš do ringu, noste něco, co můžete použít.’“

Rozpětí přes dav, řezivo v ruce, Dugganovy bohatství se rychle změnilo. „Bylo to jako rozloučit Rudé moře,“ zasmál se.

Rocková hvězda žije

Profesionální wrestling byl v 80. letech masivně populární, s hlavními událostmi, hudebními videi, akčními figurami, arašídovými máslovými sklenicemi a spoustou dalších propagačních kravat.

Máme vysokou míru drogy a alkoholismu, vysokou míru rozvodovosti a vysokou úmrtnost. Je to tvrdá raketa „Hacksaw“ Jim Duggan

V letech před testováním drog měly hvězdy průmyslu více společného s otužilými hudebníky než sportovci, řekl Duggan.

„Naše generace chlapů, byli jsme spíš jako rocková kapela,“ řekl.

„Jsou tu ženy, jsou tu drogy, je tu chlast. Mnoho lidí se v tomto životním stylu chytí.“

hacksaw

V roce 1987 byl Duggan tiket k pití a řízení, stejně jako držení marihuany, který popsal jako „obrovský výstřel mé kariéře.“

Duggan připouští, že se oddával, ale řekl, že nikdy nebyl závislý na drogách nebo alkoholu.

„Máme vysokou míru drogy a alkoholismu, vysokou míru rozvodovosti a vysokou míru úmrtnosti. Je to tvrdá raketa, “řekl o profesi.

Rodina První

Navzdory těmto trendům byl sám Duggan ženatý více než 30 let. To, co odlišuje jejich vztah od ostatních ve světě wrestlingu, je důvěra, řekla jeho manželka Debra Duggan.

„Musíš důvěřovat svému manželovi,“ řekla, „že se k tobě vrátí domů.“

Rodina se ostře zaměřila v roce 1998, kdy byla Dugganovi diagnostikována rakovina ledvin.

„Měl jsem dvě mladé dívky, byl jsem zničen. Strávil jsem čas před operací v jejich pokoji pláč a modlit se. Jen jsem chtěl přežít utrpení. Nestaral jsem se o wrestling, “řekl.

„Zdravotní problém dává všechno ostatní v perspektivě.“

Nyní 65, Duggan je v dobrém zdravotním stavu, cestoval po světě a znovu zápasil. Jeho dvě dcery jsou dospělé a jeho manželka Debra s ním cestuje.

Je to život, který zápasník říká, že je vděčný. Je naplánován, že se objeví v pátek večer ve ST. John’s v Dusk Ultra Lounge, vyprávění příběhů z jeho kariéry.

„Je to ponižující, že si vás lidé pamatují dobře, 30 a více let po rozkvětu.“

Populární ve zprávách

  • 816 Čtení nyní Poilievre porovnává major b.C. město do země 3. světa. Lidé tam žijí, říkají, že to není správné
  • 692 Čtení nyní obyvatelé Halifaxu, kteří si vnímají poškozené domy, jak se Wildfire stále hoří
  • 459 Čtení nyní obyvatelé sledují s hrůzou jako n.S.Největší lesní požár stále zuří v kraji Shelburne
  • 339 Čtení nyní Aritzia nemá ve svých montážních místnostech soukromá zrcátka a mnoho lidí se to nelíbí
  • 281 Čtení nyní je pozice Davida Johnstona sotva udržitelná. Může být jeho vyšetřování zachráněno?

WWE Legenda „Hacksaw“ Jim Duggan odhaluje, že jeho rakovina se vrátila, přestože loni odstranila prostatu

68letý muž nechal svou prostatu odstranit v říjnu 2021, než později odhalil, že po jeho vyděšení zdraví byl nyní bez rakoviny.

První vítěz Royal Rumble však nyní informoval své následovníky sociálních médií, že znovu bojuje s smrtící nemocí.

Ve videoklipu nahraném do jeho a Instagramu řekl: „Obávám se, že mám nějaké špatné zprávy.

„Vypadá to, že moje léčba rakoviny neskončila ani po odstranění mé prostaty loni v říjnu.

„Zítra mám svůj druhý hormonální výstřel a úterý, jsem připraven na radiační ošetření, což bude osm týdnů, pět dní v týdnu.

Ikona WWE Virgil odhaluje, že mu byla diagnostikována rakovina tlustého střeva 2. stupně

„Lékaři jsou velmi optimističtí, že ho chytili brzy.“. Ale přesto je to velmi děsivá doba pro mě a moji rodinu. Lékaři také řekli, aby pokračovali a žili život, což budeme dělat.“

Hacksaw uvedla, že bude stále dělat „nejvíce“ ze svých nadcházejících rezervací na výstavách, ale dodal, že při léčbě bude muset některé zrušit, když poděkoval svým fanouškům za jejich podporu.

Dodal: „Je mi to líto, ale tak to musí být. Když to procházím, zveřejním celé toto utrpení. Takže zítra na cestě k lékaři, aby získal hormonální výstřely.

„Budu to zveřejňovat po výstřelech.“. Budu zveřejňovat po celou dobu zážitku.

Wrestlingova největší jména bitvy v Londýně s tolika v sázce

Hvězda WWE Maryse Mizanin nenechává nic na představivosti v itty bikinách Bitty

„Doufejme, že to někomu pomůže, protože vím, že to projde mnoho mužů, spousta rodin.“. Vím, že mi to pomůže.

„Lidi jste mi pomohli v průběhu let strašně strašně mnohokrát a sdílet to s vámi, pomůže mi to projít tím.“. Děkuji vám a prosím, nemiňujte se mi líto.

„Buďte vděční, že to zachytili brzy.“. Myšlenky a modlitby jsou více než vítány a pamatujte si, že to projdu. Díky moc, lidi.“

Zápasová legenda v posledních letech bojovala s řadou zdravotních problémů.

V roce 2018 byl přijat do jednotky ICU, když jeho srdce šlo do Afib (nepravidelný srdeční rytmus).

Duggan se poté v roce 2019 vrátil pod nůž na další srdce.

hacksaw

Síň slávy kariéra

Powerhouse byla vítězem toho, co bylo tehdy prvním královským rachotem WWF v roce 1988.

Duggan debutoval pro WWF zpět v roce 1987.

Hrál roli All-American Patriot. Přichází do prstenu, který mává vlajkou USA a drží 4×2 kus překližky.

Duggan také zápasil o organizaci WCW a byl korunován americkým šampionem v těžké váze v roce 1994.