Jak rozebrat příklepovou vrtačku Interskol p 30 900r

Výměna svorky: několik jednoduchých kroků

Pokud se vrták při práci porouchá a vrták se otáčí, je třeba vyměnit upínací prvek na nástroji. K tomu je důležité určit jeho typ. Koneckonců, způsob instalace jednotky závisí na tom. Zařízení je obvykle připevněno k vřetenu nebo ke šroubové tyči. V tomto případě není obtížné vyměnit náplň hasicího přístroje. Jednoduše s ním otočte a je to.

Pokud má být prvek pevně upnut, je nutné použít další nářadí. Klepněte kladivem na hlavu šroubu. Tímto jednoduchým úkonem se uvolní těsné uchycení. Šrouby se vyšroubují šroubovákem. Pokud je prvek připevněn k vřetenu, upněte prvek klíčem a poté vřetenem otočte. To je odpověď na otázku, jak vyjmout kazetu z ramene točivého momentu.

V případě poruchy je třeba zjistit, co je s daným dílem v nepořádku. Proto musíte vědět, jak demontovat otočný šroub. Nejprve je třeba odsunout plastovou část součásti a odstranit pryžové těsnění. Dalším krokem je pojistný kroužek. Lze ji snadno vyjmout vypáčením pomocí šroubováku. Poté je třeba odstranit pojistnou podložku. A další prsten.

Pokud díl používá držák SDS, lze jej snadno vyjmout. Odstraňte kuličku, podložku a pružinu. Přesně v tomto pořadí. Pro opětovnou montáž upínací jednotky je třeba všechny výše uvedené kroky zopakovat v opačném pořadí.

rozebrat, interskol

Demontáž sklíčidla

Díl lze sestavit pouze v případě, že je zařízení v dobrém stavu. Pokud tomu tak není, musíte vědět, jak vyměnit sklíčidlo na rotačním kladivu. Volba obrobku závisí na četnosti používání nástroje a na druhu převážně prováděné práce. Pokud na vrtačce často měníte vrtáky, je rychloupínací prvek ideálním řešením. Ozubené nebo klasické ozubené kolo je ideální pro velké bity.

Demontáž převodového úderníku Interskol P710ER

Konstrukce úderového mechanismu a postup demontáže modelu Interskol 710ER se mírně liší od ostatních modelů.

Hlavní rozdíly jsou v konstrukci úderníku, hlavně úderníku a voliče režimu.

Schéma bicí jednotky a mezikusu Interskol P710ER

Interskol 710 EP je naklápěcí a rotační stroj. Skládá se ze servopohonu a výstupního pohonu. Pro pohon se používá sběrný motor. Aktuátor je v podstatě kombinací nárazového mechanismu tlakovo-vakuového typu a rotačního mechanismu. Vratný pohyb se přenáší pomocí válečkového ložiska.

Na obrázku je znázorněn postup demontáže hlavně poz.15 (označeno červenou šipkou), složení tlouků a úderníků (označeno modrou šipkou). Zelená šipka označuje části přepínače režimů.

Mezihřídel se skládá z hřídele poz.47 a jeho namontované části. Jednoduchá demontáž podle přiloženého schématu, nevyžaduje žádné speciální znalosti.

Interskol P-30/900ER

Hledáte pozitivní a negativní recenze na Interskol P-30/900ER?

Shromáždili jsme 62 negativních, záporných a pozitivních komentářů z 11 zdrojů.

Ukážeme si všechny klady a zápory modelu Interskol P-30/900-EP, jak je vypozorovali uživatelé. Nic neskrýváme a zveřejňujeme všechny pozitivní i negativní upřímné recenze zákazníků na Interskol P-30/900ER a nabízíme alternativní produkty. Nestojí za koupi. Rozhodnutí je na vás!

Zpětná vazba Interskol P-30/900 EP

Výhody: Cena, silný úder.Levné náhradní díly.díly.

Nevýhody: nespolehlivé.Rozpálí se.Poškozující.Vyžaduje nervy ze železa.

Komentář: Selhání v první den používání (nebo spíše po 5 minutách).Knoflík odmítl změnit režim.V rámci záruky.Pak se vrták zasekl v hlavni a šlo ho jen stěží vyjmout.Kontaktní centrum nemohlo najít příčinu.Bezpečnostní spojka pracuje pozdě a způsobuje kroucení rukou. Pak se údery kladivem začaly vytrácet a vrtáky se zasekávaly.Služba něco udělala, ale ne na dlouho.První měsíc jsem chodila každý týden do salonu.Nikdy jsem nepracoval na betonu, jen na cihlách, a když se oteplilo, dal jsem si pauzu.Hádka s CA (chtěl vrátit, ale obchod byl na pozici a odmítl přijmout).Vzdal jsem to a opravil si ho sám.Vyměnil jsem mezikus, úderník a ložisko.Oprava sklíčidla během používání. Pak jsem to vzdal a koupil si Bosch.Nedávno jsem se rozhodl, že si ho pořídím, abych pomohl Boschovi.Trvalo méně než měsíc. ložisko opět letělo (žádný šok).Přídavná rukojeť se při práci zašroubuje a při opravě bez šroubováku ji nelze odstranit.Vobschem nespolehlivý, pracujete s ním a bojíte se, že se každou chvíli rozbije.P.S.Před Interskolem jsem měl Kratony (čistě čínské), takže jdou tam a zpět, jak se říká.Vydržel rok bez poškození.

Sklíčidlo Bosch bylo trochu rozbité, tak jsem to vzdal a opravil si ho sám. Zpětný chod netáhne. K odšroubování vrtačky jsem musel použít klíč. Zámek proti zaseknutí se zapíná trochu pozdě. Podaří se mi trochu zkroutit ruku. V režimu broušení se někdy nezlomí, dokud nezlomíte ostří nebo neuvolníte ruku. # it burns a lot # (hodně to pálí). Chvíli trvá, než vychladne. Vypínač se zasekl. Fungovalo dobře společně a můj partner běžel nahoru a vytáhl zástrčku, nebo nevím, jak bych běžel s metrem vrtákem ve zdi, aby ji vypnul.

Komentář: Stroj stojí 200 % mých peněz.

Výhody: Levné, výkonné (3.3 J).

Komentáře: Předtím jsem měl svítidlo Interskol 18/480, ale druhý den jsem ho vyměnil za 30/900 a zatím jsem nelitoval. Vrtal jsem díry do stropu, ruce jsem neměl unavené, šnek šel do monolitické desky jako po másle. Vyměnil jsem ho v rámci recyklačního programu, kufr byl dodáván pouze s kovovým hloubkoměrem, přidal jsem vrtáky, vrtáky a adaptér „Drill“. Se strojem jsem spokojen, po půl hodině práce se trochu zahřál. Pravda po práci se prach dostal do drážky pro šnek, ale jak řekli informovaní lidé, je možné jej demontovat, vyčistit a dát trochu litholu.

Nevýhody: Interskol je dobrá společnost, ale před nákupem si vždy pečlivě zkontrolujte, abyste nenarazili na závadu!

Poznámky: Používám ji již 2 roky: vyvrtal jsem přes 20 m3 betonu s míchací tryskou pod rychloupínacím adaptérem a nedávno jsem utrhl míchací koncovku, která je připevněna k rychloupínacímu adaptéru (má průměr 8 mm), vyvrtal jsem stovky děr (i s vrtákem 560 mm). Délka, 24 mm. průměr), nasekal jsem několik betonových desek (i když s obtížemi) a vrtat s ním je opravdová radost. Jednou jsem musel dát záruku, sds se nezamkne. zástrčka, bylo to zdarma. Ano, zahřívá se, tak co? Komu se to nelíbí? Koupit Makitu (až bude Makita rozbitá, uvidím, kolik bude stát její oprava). ) Jsem s ním spokojená a doporučuji ho všem.

Klady: Velmi dobré zařízení. Stojí to za ty peníze.

Nevýhody: Lze je přičítat tomu, že v případě malého prostoru pro kabel.

Komentář: Cokoli jste napsal níže, není špatné říci o pe. Jsou lidé, kteří nevědí, jak ji používat. Používám ho už 2 roky.5 let téměř každý den. Musím vyvrtat a vyrazit otvory pro plynové kotle pod kapotou.A bez ohledu na to, co to funguje skvěle až do teď. Jediná věc, která se mi zlomila, bylo vyčnívající dláto v režimu dláta.Samotné dláto bylo v záruce prasklé a zdá se, že je prasklý i kroužek, který ho drží na místě.Nahrazeno a již schváleno 1.5 let a vše je v pořádku.

Výhody: Levné. Žádný problém s náhradními díly.Úder a kvalita jsou lepší než u Makity.

Slabiny: Kufřík je trochu malý, drát se musí prudce ohýbat.

Komentáře: S tímto dlátem byl vytvořen byt ve 3 místnostech: vrtání, vytloukání kroužků, krabice, rozvodné krabice. Při rozumném používání se mírně ochlazuje. Co se týče vyskakujícího dláta, je to problém, ale řeší se výměnou dláta a ne hořáku 🙂

Slabiny: Zemřel po 3 dnech používání. Cena není adekvátní, za tu cenu si můžete koupit například Status, a to bude dláto a dláto.

Komentáře: Stručně řečeno, a total waste of money, quality sucks.

Výhody: Kromě ceny jsem žádné nenašel. Koupeno na akcie za 3500

Slabý motorNefunguje dobře v interiéru, zápach gumy žere oči.Velmi slabá bezpečnostní vazba

Komentář: Předtím jsem měl 710. Tři roky bez problémů.

Výhody: Přežil kompletní rekonstrukci 4pokojového bytu. Vytloukání starých obkladů, míchání malty (tmel, omítka, litá podlaha), ale co je nejdůležitější, udělal jsem s touto jednotkou (tryska-lopata v režimu dláta) v betonových stěnách (panelový dům) Stroebe pro nové vedení. Fungovalo to jako kouzlo! Nyní se na něj práší ve skříni.

Slabiny: Šroub na rukojeti se při delším používání uvolňuje. Pokud se nepoužívá, je obtížné sklíčidlo uvolnit kvůli nečistotám, které se do něj dostaly.

Komentáře: Worth every penny. Hlavní je používat správné mazivo na vrtáky a nechat nástroj vychladnout.

Výhody: velký výkon za dané peníze, díky uspořádání (horizontální) je použitelný v úzkých místech.Gumová šňůra. Táhne, sotva, ale táhne 68mm betonovou korunu.

Nevýhody: Ne za ty peníze. Cítím ji, ale nemám ji pod polštářem.

Komentář: Existuje Makita. je lepší, jak mnohem dražší. Na „rozpracované“ práce nebo opravy v bytě to však bohatě stačí.

Komentář: Zlomil se po 2 hodinách přerušovaného používání!

Výhody: cena.Na takovou sílu není příliš těžký.

Nevýhody: velmi rychle a silně se zahřívá! v kufříku není místo pro nic jiného. Velmi zapáchající plast! Přídavná rukojeť se okamžitě zlomila. vrtáky se do sklíčidla nezasouvají stejným způsobem jako u vrtáků Bosch nebo Makita. velmi nepohodlné při nasazování.

Komentář: Chtěl jsem „Interskol„.hledá.nalezeno.zakoupeno za 4500.zakoupeno včera.velmi šťastný, že se prochází. až do dnešního dne. Zkoušel jsem vrtat do betonu vrtákem 8 x 250 mm. ok. nainstalován 12 x 250 okamžitě zahřál(((( vyvrtal 5 otvorů v betonové zdi (jednoduché lití) vrták 8 x 360, již utáhnout dop.rukojeť(((( v železném pásu, který je utažen, jsou obdélníkové otvory vyraženy velmi mimo střed. se to všechno najednou zlomilo! naši Číňané dali tento model do výroby?! omlouvám se. velmi silně a rychle se zahřívá. no ještě něco udělat)))) vyvrtal 5-6 díry, vzal to na čerstvý vzduch a „držák“. svařování.a tak celý den.ok.budeme muset počkat a uvidíme.

Výhody: nárazová energie, výkon

Komentář: první den odpadla boční rukojeť, po týdnu přestal dláto držet. začalo s ním střílet. Nikomu neublížil dobře. Opravím ho v rámci záruky a prodám ho někomu jinému

Nevýhody: Hmotnost, spolehlivost, pohodlí.

Komentář: Jeden z nich se rozbil mému známému, který ho nahradil podobným ve speciální nabídce. Už jsem pracoval s novým: dláto 40 min. S malými přestávkami udělal téměř metr dlouhé díry do cihlové zdi atd.Skvěle se hodí do domácnosti, ale při intenzivním používání se opotřebuje asi za 4 měsíce.

Výhody: Dopad je velmi silný, pro sds.Pravděpodobně jeden z nejsilnějších (musel jsem vysekat základ. to není špatné), točivý moment umožňuje vrtat kov vrtáky s velkým průměrem při nízkých otáčkách.

Slabiny: Zahřívá se. není vycentrovaná.(vrták je uvolněný)

Výhody: Síla nárazu je pravděpodobně veškerá

Slabé stránky: stroj je těžký a nepohodlný, přídavná rukojeť se odlepila čtvrtý den používání, některé opravy smrkání. Při náročné práci se převodovka zahřívá tak, že ji v rukavicích sotva vydržíte. bit se velmi často zasekává. být alespoň promazaný! musí vrtat s impulsy. bezpečnostní spojka je nastavena na monstrózní krouticí moment, vrták je při chodu naprázdno rozbitý, nástroj je vyražen z rukou. funguje každý den po dlouhou dobu, ze zkušenosti stojí za to porovnat s. Je zkrátka výkonný, relativně levný, ale obludně nepohodlný, těžký a nespolehlivý.

Nevýhody: Velmi horké, kotva se každé 2 měsíce vypálí

Komentář: V únoru 2011 jsem si koupil svítilnu P-30/900ER na 4 měsíce používání pro domácí účely, 2x se porouchala, spálila kotvu, v pořádku, dobré vrtání, hodně tepla Shrnutí: Funguje dobře, ale ne na dlouho, pravděpodobně sebrané v Číně

Klady: Při práci (půl hodiny) pracoval rychle a efektivně.

Nevýhoda: Zpočátku jsem byl velmi spokojen s rychlostí a silou nárazu. Vyvrtal jsem tucet 8mm děr a trochu je vyštípal. Za 10 minut nemělo dláto žádný náraz.Bit se zřejmě zasekl. Ihned poté zůstala horní část dláta na vrtáku, oddělená od zbytku. Celková pracovní doba bez přestávek. půl hodiny.

Komentáře: Nikdy si nekoupím Interskol a nikdy bych tento nástroj nikomu nedoporučil.

Výhody: Svítilna je dobrá. Dokáže odvést svou práci

Nevýhody: Trochu hlučné, samozřejmě. Plastový hloubkoměr.Šňůra je pro mě trochu krátká.

Komentář: Koupil jsem ho pro své stavební dělníky v uzbecké brigádě.Nikdo se nad ním samozřejmě neslitoval a maximální průměr otvorů ho nezajímal. Takže tři měsíce tvrdě a usilovně pracoval. Je však třeba říci, že nejsem blázen do práce, takže byl použit k zamýšlenému účelu.Myslím, že je to dobrá volba.Myslel jsem samozřejmě svou baterku

Výhody: Příznivá cena, nízká hmotnost, vysoký výkon.

Slabé stránky: Kufr mohl být lepší. Při používání nebyly dosud zaznamenány žádné nedostatky.

Komentáře: Reproduktor se mi líbil, je ideální pro domácí použití. Lehký, výkonný a dobrý sekáč. Ukázala jsem ho několika přátelům a i jim se líbil.Do kufříku se vejde vše potřebné.Obecně spokojen.

Komentář: Tuto svítilnu jsem dostal k narozeninám. Zapojil jsem ho a funguje se zjevným klepáním. Vzali jsme ho zpět a vyměnili za starší, slabší, ale dražší Peorator P-710ER. Jeho kvalita je mnohem lepší.V Peorator P-30/900ER hrubě zpracovaný plast, hrozný zápach z něj (smrdí jako levná guma a plast) Tento model je velmi surový a normálně se asi nevyrábí, proto se prodávají tyto Peorator na akci.

Jak rozebrat Interskol p 30 900er

Problém: nástroj přestal bít téměř okamžitě po zakoupení. Т.е. K opotřebení nástrojů prakticky nedochází.

Náprava: Odstranění lepkavého tuku z úderníku, prolisů a okolního tuku. Páčidlo se na úderníku zaseklo kvůli mazivu. Je pravděpodobnější, že se problém bude opakovat.к. tuk by se měl časem dostat dovnitř. Kam se podívat ve výkresu na p-30/900ER p-30_900er_kat.pdf.

Možná to půjde opravit bez demontáže. Zapněte hořák, zapněte ho, počkejte, až se hořák zahřeje, a teprve potom si popalte ruku. Třením se mazivo zahřeje a možná to bude fungovat.

Koupil jsem ho před rokem. Režim Peorator po měsíci příležitostného používání vyprchal. Někdy to funguje, někdy ne. Peorator přestal bít v jakémkoli režimu, vrtačka je v pořádku. Nyní je to opět potřeba.

Začal demontáž, jako obvykle dělat první věci, pak se podívejte na příručku. Bez návodu na rozebrání trvalo rozluštění skládačky půl dne:

Demontáž držáku nástrojů. Odstraníme kryt a gumovou zátku, odstraníme upevňovací kroužek a poté odstraníme vše, co lze odstranit.

Demontáž spínače vrtačky/mixéru/peateru. To byla ta složitější část. Nejprve jsem rozebral vše, co šlo, a neúspěšně se snažil dostat převodovku z hliníkového krytu. Ukázalo se, že je nutné otočit knoflíkem do krajní „tajné“ polohy ve směru hodinových ručiček a jemně jím vyklopit. Při ne zrovna nejšetrnějším pokusu o odstranění rukojeti došlo k jejímu slušnému poškození. Ale i přes všechna poškození po závěrečné montáži vše fungovalo jako předtím. Zde je fotografie polohy rukojeti, kdy ji můžete vytáhnout kýváním směrem nahoru:

Zde je poškozený knoflík vytažen příliš daleko, západka držící knoflík v normální poloze je zlomená, při montáži to nevadí. A fotografie, správná poloha vnitřního mechanismu pod rukojetí:

Dva kovové kolíky by měly být v krajní levé poloze. Kovový výstupek na řadicí páce by měl zapadnout mezi kovové kolíky. Levá horní prohlubeň.

Odšroubujte plastový kryt rukojeti. Vyjměte pružiny kartáčů. Stáhněte kartáče.

Odstraňte 4 hlavní šrouby a rozdělte tělo na 3 části. Hliníkový plastový díl a převodovka a rotor. Rotor není třeba odšroubovávat. Při výměně rotoru je obtížné zasunout ložisko rotoru do gumového nárazníku na rukojeti krytu, proto je nutné vnější okraj ložiska lehce potřít tukem, jen trochu.

Odpojení pístu a hlavně. Poté očistěte mazivo z úderníku v okolí pístu a poté z úderníku v okolí hlavně.

Princip činnosti: Úderník, upevněný uvnitř pístu, pohybuje úderníkem, úderník se odráží a naráží do nástroje, upevněného ve sklíčidle hořáku, čímž vzniká výron energie o rychlosti přibližně 3 km/h.3 J. Poté se hřídel nasune zpět na zápalný čep a celý proces se opakuje. Úderník neudeří přímo na nástroj, prodma reguluje energii přenášenou na bit.

Demontáž hlavně s úderníkem

Pozice hlavně.36 se vyjme z vnitřního pouzdra poz.18 pokud je skříň převodovky oddělena od skříně statoru. Za tímto účelem je třeba odstranit čtyři šrouby poz.30.

Poté odstraňte tři šrouby poz.85 na rukojeti poz.86. Po vyjmutí knoflíku otočte pouzdro držáku kartáčů do polohy.81. až do bodu, kdy jej lze vyjmout z pouzdra úderníku.

Nyní se skříň převodovky a skříň statoru jednoduše oddělí pomocí šroubováku, který se použije k vypáčení jedné z nich na křižovatce.

hlaveň se jednoduše vysune z opěrky rukou.53 (vnitřní plášť).

Na vnější příčce je hlaveň vybavena: čelním ozubeným kolem poz.35, jarní poz.33, podložka poz.32 a pojistný kroužek poz.31.

V dutině hlavně se nachází záchytný koš.40, kladivo 45.

Rotační stroje Interskol: popis a provozní postupy

Interskol je jediná společnost, která vyrábí své výrobky na území. a je jediná, jejíž výrobky jsou světově proslulé svou kvalitou. Bubnové šlehače Interskol dodává své výrobky na trh již 5 let a za tu dobu mohli uživatelé ocenit výhody a nevýhody těchto strojů.

Demontáž nárazové jednotky Interskol P26/800ER

Schéma vyfukovacího mechanismu Interskol P-26/800ER

Hlavní rozdíl je v konstrukci nárazového mechanismu.

Nárazový mechanismus se skládá z několika sestav:

Rázový mechanismus v rotátorech Interskol funguje na stejném principu. Rozdíly spočívají v konstrukci kladívkového mechanismu.

Demontáž nárazového mechanismu Interskol P-26/800ER

Foukací mechanismus Interskol P-26/800 ER se skládá z následujících uzlů:

Demontáž přijímače nářadí

Pozice přijímače nástrojů.12 je po demontáži částí rychloupínacího sklíčidla demontován.

Prvním krokem je opatrné vyjmutí čtyř válečků poz.11. Poté se přijímač vyndá z pouzdra poz.18, ve kterém je jehlové ložisko poz.20.

Jehlové ložisko je uloženo v hlavni poz.36.

Vyjměte pevnou hmotu z přijímače nástroje poz.16, pozice rukávu.15, límec poz.14 a pryžový O-kroužek poz.13.

Demontáž hlavně s úderníkem

pozice hlavně.36 z vnitřního pouzdra poz.18 po oddělení skříně převodovky od skříně statoru. Za tímto účelem vyšroubujte čtyři šrouby poz.30.

Poté vyšroubujte tři šrouby poz.85 na rukojeti poz.86. Sejměte rukojeť a otočte těleso držáku kartáčů do polohy.81. až do bodu, kdy může být vyjmuta z pouzdra.

Nyní lze převodovou skříň a skříň statoru snadno oddělit pomocí šroubováku, kterým jednu z nich oddělíte v místě spoje.

Hlaveň lze snadno vytáhnout z polohy hnacího hřídele.53 (uvnitř těla).

Na vnějším průměru hlavně jsou namontovány tyto položky: čelní ozubené kolo, poz.35, jarní položka.33, podložka poz.32 a pojistný kroužek poz.31.

V kufru je taška na úlovek.40, útočník 45.

Demontáž záchytů, úderníků

Demontáž zachycovače poz.40 je třeba odstranit z tlumiče poz.41, pozice chytače útočníků.42, kryt zachycovače poz.43 a pojistný kroužek poz.44.

V poloze pístu.47 vložka příruby poz.45 k odstranění.

Z pozice útočníka.45 vyjměte O-kroužek poz.46.

Z pístových uší poz.47 je třeba odstranit kolík poz.48 a vyjměte oba kroužky.49.

Demontáž polohovacího hřídele

Demontáž polohovacího hřídele poz.57, je třeba jej vytáhnout z vnitřního pouzdra. Z šachty poz.58 Vyjměte řadicí páku poz.55, jarní pozice.56.

Na druhé straně: odstraňte opěrnou objímku poz.65, podpěra pružiny poz.64, jarní poz.63, kombinace ozubených kol poz.62.

Interskol P-26/800ER Katalog náhradních dílů Interskol P-26/800ER Mezihřídel Mezihřídel

Montáž zařízení Interskol p 30 900er

Problém: Téměř okamžitě po koupi přestal omezovač točivého momentu bít. Т.е. téměř žádné opotřebení nástrojů.

Odstranění: Odstranění lepkavého tuku z úderníku, promo a maziva v okolí. Prommass se lepil na úderník kvůli mazivu. Je pravděpodobnější, že se porucha bude opakovat, protože tření zahřívá mazivo.к. Mazivo by se mělo časem dostat dovnitř. Na co se zaměřit na výkresu pro P-30/900ER p-30_900er_kat.pdf.

Možná to lze napravit bez demontáže. Zapněte svítilnu, zapněte ji, počkejte, až se zahřeje a spálí vám ruku. Tření způsobí, že se mazivo zahřeje a možná to bude fungovat.

Zakoupeno o rok dříve. Po měsíci sporadického používání se gyroplán vytratil. Občas to fungovalo, občas ne. Peorator dokončil bití v jakémkoli režimu, vrták je v pořádku. V současné době opět potřebuje režim Peorator.

Začali jsme ji rozebírat, jak to obvykle děláme, později jsme hledali anotaci. Bez anotace na rozborce trvalo vyřešení hádanky půl dne:

demontáž držáku nástroje, poz. Stáhněte kryt a odstraňte gumovou zátku, odstraňte pojistný kroužek a poté odstraňte vše, co je odnímatelné.

Vyjměte knoflík spínače vrtačky/směšovače/peatoru. To byla ta složitější část. Nejprve jsem musel vše rozebrat a bez úspěchu se pokusil vyjmout převodovku z duralového krytu. Ukázalo se, že je nutné vyšroubovat knoflík do poslední tajné polohy ve směru hodinových ručiček a opatrně jej vyklopit. Při nepříliš opatrném pokusu o odstranění knoflíku došlo k jeho slušnému poškození. Ale navzdory všem poškozením po konečné montáži vše fungovalo jako předtím. Níže je fotografie polohy rukojeti, ve které ji lze stisknutím uvolňovacího tlačítka vyklopit nahoru:

Poškozený knoflík je velmi prodloužený, západka, která drží knoflík v normální poloze, je zlomená, při montáži to nehraje roli. A fotografie správné polohy vnitřního mechanismu pod spínacím knoflíkem:

Oba kovové kolíky musí být v krajní levé poloze. Železný výstupek na řadicí páce musí zapadnout mezi kovové kolíky. Levá horní prohlubeň.

Odšroubujte plastový kryt knoflíku. Odstraňte pružiny kartáčů. Vytažení zpětných pružin kartáče.

Vyšroubujte 4 hlavní šrouby a rozdělte tělo na 3 části. Plastový díl karoserie a převodovka s rotorem. Rotor není třeba odšroubovávat. Při zpětné montáži rotoru bude obtížné nasadit ložisko rotoru do gumového držáku na kličce řazení, je třeba vnější okraj ložiska potřít trochou maziva, jen trochu.

Oddělený píst a hlaveň. Dále očistěte mazivo z úderníku uvnitř pístu a kolem něj, pak z promassa umístěného v hlavni a kolem ní.

Mechanismus rotačního kladiva: matrice upevněná v pístu udeří na razidlo, razidlo se uvolní a udeří na nástroj upevněný v kazetě rotačního kladiva, čímž se získá energie přibližně 3 %.3 J. Poté se prodromasa vrhne zpět na úderník a proces se opakuje. Nepůsobí přímo na nástroj, prodma reguluje energii přenášenou na nástroj.

Pehorátory se poměrně snadno udržují. Aby byla rotační náprava Interskol v dobrém provozním stavu, je třeba mazivo vyměnit pokaždé, když se opotřebují uhlíkové kartáčky elektromotoru.

Starý tuk je třeba okamžitě odstranit, nejlépe speciálním čisticím prostředkem ze servisních středisek. Pro domácí použití se však velmi dobře hodí směs parafínu a benzínu. Montáž motoru Interskol v soukromých slévárnách je vlastně docela jednoduchý proces. Stačí proNopog demontáž anotace, schéma, katalog náhradních dílů. Před opětovnou montáží si připravte nové nebo opravené a čisté omyté díly, novou sadu na opravu O-kroužků, maziva, nářadí a pomocný materiál. Nezapomeňte na správnou přípravu pracovního prostoru a osvětlení.

Oprava momentového klíče část 1

Nové mazivo se nanáší na čisté omyté díly a pouze mazivo doporučené pro danou montáž.

Při nanášení nového maziva to nepřehánějte: přebytečné mazivo často uniká skrz skříň převodovky během provozu a poškozuje olejové těsnění.

Před opětovnou montáží dílů zkontrolujte vnitřní povrchy na drsnost. Povrch je vyleštěn do zrcadlového lesku. Při nízké drsnosti se pryžové o-kroužky opotřebovávají více. Pečlivé zvážení opravy peorátoru Interskol.

Vyrovnejte otvory v zásobníku nástroje a hlavni a vložte válečky poz.11.

Vložte kuželovou pružinu na horní pozici.10, speciální podložka poz.9 a vložte kuličku, poz.8.

Nasaďte si prsten poz.7, zatlačovací pouzdro poz.6. Zajistěte konstrukci pomocí pojistného kroužku, poz.5.

Пеоратор „Интерскол“ П-30/900 ЭР, после 4-х лет эксплуатации. Обзортест!

Nasaďte podložku poz.4, zajistěte druhým pojistným kroužkem poz.3.

Nasaďte podložku poz.3.5, vložte ochranné pouzdro poz.1.