Nejlepší malá sekačka na trávu 2023: Intrepid Sward Fighters pro drobné trávníky. Sekačka pro malý dvůr

Nejlepší malá sekačka na trávu 2023: Intrepid Sward Fighters pro drobné trávníky

Toto jsou nejlepší malé sekačky na trávu pro menší zahrady v městském stylu. Přenosné, lehké a kompaktní řezačky trávy, s uvažovanými rozpočtovými a prémiovými možnostmi.

Všechny nejlepší funkce, zprávy, tipy a skvělé nabídky, které vám pomohou žít lepší život prostřednictvím technologie

Děkujeme vám za přihlášení do T3. Brzy obdržíte ověřovací e.mail.

Byl tam problém. Obnovte stránku a zkuste to znovu.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

Nejlepší malé sekačky na trávu jsou ideální pro vnitřní a městské zahrady, které nemají obrovské množství trávníku.

Velikost trávníku je při hledání sekačky na trávu klíčovou úvahou a zatímco máme v našem průvodci nejlepší bezdrátový trávník sekačky výběr modelů napájených z baterií, mnoho z nich může být příliš velké pro váš trávník.

S touto myslí máme tuto praktickou funkci pro nejlepší sekačky na trávu s malými těmi. Koneckonců, menší, lehčí trávník s užší řezací palubou bude mnohem snadné manévrovat nahoru a dolů po malém trávníku než stroj, který je o několik centimetrů širší, a proto je mnohem těžší a neochotnější.

Nenajdete zde žádného z nejlepších benzínových trávníků, protože jsou příliš velké a hlučné pro městské prostředí. Ani najdete ani žádný z nejlepších robotických sekaček, protože s robotem, který je rozřezán trávou malé městské záplaty, lze považovat za nadměrnou část, když může být práce dokončena pomocí standardního trávníku za asi 10 minut za asi 10 minut.

To, co najdete, je dandy sbírka většinou bezdrátových trávníků. plus model elektrického šňůry. které jsou ideální velikostí pro každého s malým trávníkem, ať už je to čtvrtina velikosti tenisového kurtu nebo mnohem menší.

Tyto malé trávníky budou moci rychle a snadno uklidit trávník a ani zabírat příliš mnoho úložného prostoru.

Nejlepší malé trávníky, které si můžete koupit v roce 2023

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Důvody, kterým se vyhnout

Podle mého názoru tato malá žlutá zahradní kamarádka z Kärcheru splňuje všechna kritéria požadovaná od malé moderní bezdrátové sekačky.

Big 18V 5ah baterie je hlavní aktivum, protože má užitečnou LCD obrazovku, která zobrazuje zbývající šťávu z baterie jako procento a jako odpočítávání v minutách při nabíjení. Když jsem byl testován, dostal jsem z toho asi 40 minut používání (čtyři řezací relace), i když plně nabití trvalo asi dvě hodiny. Měl bych dodat, že baterie je třeba pevně zatlačit, dokud neslyšíte kliknutí. Možná budete muset dát mu dobrý starý strčení, abyste se zapojili. Noste tuto mysl, protože někteří uživatelé vrátili své jednotky a mysleli si, že nefungují.

Přestože systém řídítka přijímá standardní rozpočet cenově výhodný systém křídla ořechů pro zpřísnění, je to mnohem robustní nastavení než ostatní na trhu a je také do určité míry výška nastavitelná a skládací a skládací. Čtyřúrovňová řezací páka je mezitím z levnější odrůdy, ale funguje to perfektně dobře.

Kärcher’s 33cm řezací paluba, 35-litrový travní chytač a slušný rozsah výšky řezání způsobují, že sekačka je vhodná pro jakýkoli malý trávník. A co víc, je to také s mulčující zástrčkou pro ty, kteří chtějí nakrmit řezy bohaté na dusík zpět do trávníku.

Pokud hledáte lehký a efektivní surfař trávníku, který funguje nesmírně dobře, zvažte uvedení tohoto seznamu na vrchol svého seznamu. Kärcher i nadále používám pravidelně: nikdy se nehlukuje ani v delší trávě a rozřezává to přímo na okraj. Také to ponechává pěkně pěstěný povrch po jeho brázdě.

Chcete-li zjistit, jak se náš výběr bezdrátového trávníku stacks proti nějaké kvalitní opozici, nezapomeňte se podívat na T3 Kärcher LMO 18-33 vs Flymo Easistore 300R Li Comrov Chursion.

Chcete-li získat ještě více podrobností o této bezdrátové sekaně na trávu.

Důvody, kterým se vyhnout

Německý zahradnický dodavatel Gardena je možná nejlépe známý pro svou vynikající škálu zahradních postřikovačů, zahradních hadic, zavlažovacích systémů, manuálních zahradních nástrojů a robotických sekaček. Společnost však také spustila pár praskajících malých bezdrátových trávníků-PowerMax 32 Níže recenzujeme a tento malý 22 cm model navržený pro opravdu malé trávníky ve městě až 50 metrů čtverečních metrů.

Stejně jako podobný GTech SLM50 níže, handydymower používá mono bar. Avšak tam, kde je rukojeť držadla GTech na vysavači tyčinky a docela únavné, které se používají po dlouhou dobu. Stejně jako některé z příruček společnosti pro zahradu společnosti můžete tuto rukojeť uchopit z jakéhokoli úhlu a protože rukojeť je tak široká, je v ruce super pohodlná. A co víc, pokud připojíte velký háček ke zdi přístřešku, můžete proti němu zavěsit tento malý chlapík, protože hlavní tělo se jednoduše houpe dolů z cesty. Tato artikulace znamená, že sekačka se také dostane hluboko pod lavičkami a jiným zahradním nábytkem, kde se ostatní sekačky prostě nemohou pustit.

Jaké to je jako sekačka na trávu? Pokud máte obzvláště malý městský trávník, budete ho absolutně milovat, protože a) to uřízne trávu překvapivě dobře, b) je směšně lehké a c) je to doddle, které se tlačí kolem. Ve skutečnosti je akce používání jako vysávání koberce.

Naštěstí tento model také poskytuje tři výšky řezání (30 mm až 50 mm), které jsou přístupné pákou na boku a ne tím, že se musejí porazit s pružinami nápravy jako vy s GTech a Flymo recenzovaným níže.

S tímto modelem nedostanete sběratele trávy, protože je tak malý, že ho nepotřebuje. Místo toho jsou řezy trávy přiváděny zpět do trávníku jako klasická mulčující sekačka. Je pravda, že váš první řez sezóny může produkovat více řezů, než je obvyklé, a některé z nich se nevyhnutelné na základně řezací paluby. Ale body v Gardeně na to už mysleli a poskytli vám nástroj pro škrabku.

Handydydydywer je k dispozici s nebo bez baterie 2AH a baterie, které používá, jsou pro veškerou rozmanitost na energii Bosch, takže pokud již máte tento typ baterie, můžete ji jednoduše zatřepat s touto sekačkou. Měli byste získat přiměřených 20 minut snižování.

Ačkoli tato sekačka není levná, je nesmírně pohodlná, snadná použití a doddle pro uložení. Perfektní sekačka, jinými slovy, pro kohokoli s malou skvrnou trávníku k něžnému.

Ryobi 18V One Lawn Meghter Review-Skvělá sekačka pro malé yardy s ne tak velkými bateriemi

Recenze-sekačky na trávu s baterií mají několik výhod oproti svým bratrancům poháněným plynem: žádné další výlety na čerpací stanici, nepotřebné oleje, žádné starosti o spálení veškerého plynu, než jej uložíte na zimu, méně hluku pro váš sousedé a tak dále. Minulý rok byl poprvé, kdy jsem použil sekačku na trávu s baterií, a bohužel ten byl příliš malý a docela podhodnocený. Letos jsem zpět s další sekačkou, tato od známého výrobce nástrojů, Ryobi. Bude mít moc sekat na můj dvůr, což je kombinace plevelů a Zoysia? Čtěte dále a dozvíte se více o Ryobi’s 18V sekačce.

Co je to?

Sekačka na trávu Ryobi 18V je nejnovější v dlouhé řadě elektrických nářadí a zařízení, které je poháněno jedním systémem Ryobi, který používá technologii lithium-iontové baterie určené k maximalizaci energie. Jedná se o bezhrubkovou sekačku s 16palcovou čepelí, která je určena pro menší yardy. Sekačka přichází s přílohy pro mulčování nebo pytlování a také pár 4.0 ah baterie a nabíječka. Ryobi je japonský výrobce, který „se specializuje na výrobu profátních elektráren a venkovních produktů skutečně dostupné.“

Hardwarové specifikace

Design a funkce

Ryobi 18V sekačka na trávu vypadá jako každá jiná sekačka na trávu s baterií. Téměř každá viditelná část sekačky je plastová, s výjimkou rukojeti, kovových tyčí pro bagger a kovové tyče použité ke změně výšky sekačky. Jeho zbarvení je směs černé a Ryobiho podpisu jasně žluté spolu s liberálními dávkami Ryobi a jednou značkou. Na vrcholu sekačky je kompartment pro bezpečnostní klíč a baterie. Taška na trávu visí ze zadní části sekačky a při mulčování může být nahrazena zástrčkou. Celkově není na tomto designu nic nového ani zajímavého, ale jak říká staré pořekadlo: „Pokud se to nezlomí, neopravujte to.“

Instalace a nastavení

Když dorazila krabice, byl jsem trochu strach pro její obsah. Krabice byla docela tenká a během přepravy jasně vyrazila. Kromě toho se jediný pruh lehké pásky, který držel krabici zavřenou. Ryobi se musí hodně dozvědět o ochraně velkých kusů trávníku, když jsou v přepravě. Naštěstí, pokud jsem mohl říct, nic nebylo rozbité ani chybějící; Ve spodní části krabice však byl jeden náhodný šroub a stále nemám ponětí, odkud to přišlo.

Ryobi zahrnoval tři různé příručky, jeden pro sekačku, jednu pro nabíječku a jednu pro baterie. Sekačka dorazila částečně sestavena, takže jsem začal s příručkou sekačky, abych viděl, jak dokončit sestavu. Tato příručka se mi vůbec nelíbí. Má na to atmosféru z 80. let a styl není příliš užitečný. Fotografie jsou malé, kroky, které je třeba pořídit, jsou nejasné, více jazyků se v textu mísí a ztěžuje čtení a tak dále. Přišel jsem na to, jak sestavit tuto sekačku, ale lze s jistotou říci, že jsem to udělal navzdory této příručce, ne kvůli tomu.

Použití nabíječky je super jednoduché, stačí ji připojit a poté vložit baterii. Může to nabíjet pouze jeden po druhém. Nabíječka má nejméně tři LED:

 • Oranžová. naznačuje, že baterie je příliš horká nebo studená na nabíjení
 • Červená. označuje, že se baterie nabíjí
 • Zelená. označuje, že je nabitá baterie

Jakmile byly baterie nabity. trvá asi 90 minut na baterii. vložil jsem bezpečnostní klíč a baterii a já jsem byl připraven jít!

Výkon

Ryobi 18V jedna sekačka na trávu může buď mulč nebo taška. Pokud chcete mulč, existuje plastová zástrčka, kterou lze vložit do díry v zadní části sekačky. Protože chci přidat výstřižky z trávy kolem mých ostružinných keřů, většinu času jsem se rozhodl místo toho použít bagger. Taška je typický nylonový sáček, který umožňuje protékat vzduchem a zároveň blokovat trávu. Je připojena k sekačce pomocí páru kovových klipů, což je standardní přístup. Samotná taška není opravdu tak velká. Zjistil jsem, že vyplnění v průměru trvalo jen něco přes dvě minuty; To znamená, že budu dělat hodně zastavení a vyprazdňování. Alespoň je snadné oddělit tašku, vyprázdnit ji a znovu připojit.

Proudění vzduchu ze zadní části sekačky není příliš silný. Když jsem sekal trávu, která byla vlhká, nefungoval bagger moc dobře, protože veškerá tráva se zasekla v zadní části sekačky. Dokud byla tráva suchá, fungovalo to dobře.

Možná nejchladnější funkcí této sekačky je mechanismus nastavení výšky. Na mé sekačce s plynem musím doslova použít klíč, abych odstranil pneumatiky ke změně výšky; je to strašné. Na této sekačce Ryobi však musím jen použít páku umístěnou na boku sekačky; současně snižuje nebo zvyšuje všechna čtyři kola. Myslím, že je to opravdu úhledné. Má sedm různých výšek sečení, kdekoli od 1.Výška 5 až 4 palce. Obvykle jsem držel sekačku na třetím nejnižším prostředí, a to fungovalo docela dobře pro můj dvůr.

Zahájení Ryobi 18V Jedna sekačka je snadná. Podržím jednu z kliky a poté stisknu tlačítko. Zjistil jsem, že tato sekačka začíná pokaždé s jedním tiskem.

Zde je nejdůležitější otázka o Ryobi 18V One Lawn Meghter: jak mocný je? Může to sekat můj trávník, aniž by se neustále zastavil a zastavil? Ačkoli tato sekačka stále nemá tolik energie jako moje plynová sekačka, má dost na to, aby sekala všechny kromě nejsilnějších shluků trávy na mém dvoře. Ti stále způsobili, že sekačka zastavila, ale jen zřídka ji způsobila. Kdykoli jsem zasáhl silnější trávu, baterie dala motor více energie k napájení. Tato sekačka je velmi použitelná. Jsem velmi spokojený s Power Ryobi se podařilo získat tento systém jeden.

Vytvořil jsem krátké video, abych ukázal některé funkce sekačky a ukázal, jak to fungovalo na mém dvoře:

Jak velká je tato sekačka dobrá? Jak jsem již zmínil, chytač trávy je docela malý. Délka čepele je 16 palců, což je o něco menší než většina vstupních, plynových poháněných, push sekačky, které jsou obvykle 20 nebo 21 palců. Ryobi odhaduje, že každá baterie bude trvat 40 minut, ale to, co jsem zjistil, bylo, že průměrovali daleko, mnohem méně než tohle. Nikdy jsem nedostal více než 20 minut běhu z plně nabité baterie.

Ryobi říká, že sekačka na trávu 18V je navržena pro yardy, které jsou čtvrt akrem nebo méně. Vzhledem k velikosti lopatky a chytače sáčků se tento odhad zdá o správném, ale s těmito bateriemi si myslím, že čtvrt akr je poměrně optimistický. Buď si budu muset koupit dva nebo (pravděpodobnější) čtyři další baterie, nebo budu muset sekat trávník po dobu tří dnů místo všech najednou. Ryobi prodává další baterie v Home Depot.

Prodávají také sekačky v této řadě s většími čepelemi, ale za větší sekačky budete muset zaplatit. Tato sekačka 16 palců je pouze 280 a 21palcové sekačky začínají na 500. Také mají jezdeckou sekačku s baterií, která vypadá úžasně (ale stojí 5600!).

Extra funkce

Nahoře je robustní rukojeť pro vyzvednutí celé sekačky a jak je sekačka vyrobena z plastu, mohu ji vyzvednout jednou rukou.

Pro ty, kteří mají menší garáž nebo přístřešek, může být sekačka na trávu Ryobi 18V uložena ve vzpřímené poloze. Za tímto účelem odstraním baggeru, uvolním čtyři knoflíky, složí řídítky z cesty a poté sekačku podpěru. Ušetří to trochu prostoru.

Co bych změnil

Poslední myšlenky

Ryobi 18V sekačka na trávu je součástí jedné řady elektrického nářadí a trávníku Ryobi. Na pouhých 16 palcích je čepel určena pro menší trávníky, ale to se vyrovnává s menší cenovou značkou. Při testování jsem zjistil, že tato sekačka je dostatečně silná, aby zvládla všechny nejsilnější skvrny trávy na mém dvoře. Obzvláště mám rád mechanismus nastavení výšky a jeho schopnost složit se při skladování. Jsem však velmi zklamaný s celkovou dobou běhu baterií; Ryobi říká, že vydrží 40 minut, ale ty, které vlastně vydrží méně než 20. O této trávníkové sekačce se mi líbí spousta věcí; Pokud by baterie žily podle odhadovaných čísel Ryobi, pak bych je doporučil bez váhání. Vzhledem k jejich velmi krátké době, ale nemůžu vám to opravdu doporučit, pokud nejste rádi, že si koupíte více baterií nebo jste ochotni trvat tři dny, než sekáte trávník.

Cena: 299 Kde koupit: The Home Depot Zdroj: Vzorek pro tuto recenzi poskytl Ryobi.

nejlepších sekaček na trávu z roku 2023, testováno a přezkoumáno

Camryn Rabideau je spisovatelka a recenzent produktů na volné noze specializující se na domácí, kuchyň a domácí výrobky. Ve své 6leté zkušenosti jako tester produktu přezkoumala stovky položek z první ruky a její práce se objevuje v publikacích, jako jsou lidé, smrk, domácí zahrady a další. Camryn je také hrdým majitelem malé usedlosti na ostrově Rhode Island, kde tráví svůj volný čas zahradnictví, staví se mnoho zvířat a pracuje prostřednictvím nekonečného seznamu projektů pro zlepšení domova.

V tomto článku

Léto je téměř na nás, což znamená, že je čas začít přemýšlet o péči o trávník. Existuje celá řada sekaček na trávu, které můžete použít, aby váš dvorek vypadal nedotčeně, ale je důležité najít tu správnou možnost, jak se hodit vaše dvorek. a váš rozpočet. Pokud máte malý až střední dvorek, sekačka na trávu, která je procházka, obecně poskytuje správnou rovnováhu hodnoty a efektivity.

Nicole Durden, vedoucí obchodníka venkovní energie v Home Depot, říká, že plynové i elektrické sekačky mohou usnadnit péči o trávník. „V závislosti na velikosti a terénu vašeho dvora je sekačka procházky ideální pro dvůr, který je ¾ akru nebo méně,“ dodává.

Dnes najdete sekačky na trávu, které jsou poháněny plynem, bateriemi nebo dokonce prodlužovacím kabelem, a abychom vám pomohli vybrat nejlepší produkt pro váš dvůr, testovali jsme devět populárních modelů a prošli je přes kurz 10 hodin testování. Po mnoha hodinách sečení jsme vyhodnotili každou sekačku na jeho konstrukci, výkon, použitelnosti, bezpečnost a hodnotu.

Níže jsou to nejlepší sekačky na trávu, které lidé testovali.

Nejlepší celkově

Honda HRN216VKA 21palcová plyn se sekačka na trávu

 • Sekačka je schopna proříznout hustou a mokrou trávu při prvním průchodu.
 • Začíná to rychle a spolehlivě pouze jedním tahem.
 • Důkladné mulčování schopnosti zvládnout mokré listy a trávu.
 • Dobrá hodnota pro sekačku na trávu své velikosti a síly.
 • Západka na tašky se může ucpanou výstřižky a může být nutné vyčistit před opětovnou vložení tašky.
 • Rychlost s vlastním pohonem nereaguje dobře na mírné zvýšení.

Pokud jde o všestranný výkon, naší nejvyšší sekačkou procházky je tento model z Honda. Plynová sekačka má design s vlastním pohonem, který je poháněn čtyřtaktním motorem 166 ccc, přesto jsme zjistili, že bylo velmi snadné spustit, pouze někdy potřeboval jeden tah, aby se motor dostal. Tento nástroj má 21palcový řezací balíček a váží kolem 75 liber, ale navzdory jeho podstatné váze se pro nás usnadnilo provoz a navigaci kolem překážek ve dvoře.

Tato sekačka na trávu Honda odvedla fenomenální práci při řezání a dokázala proříznout husté skvrny trávy a plevele na jednom průchodu. Dokonce jsme to testovali v mírně vlhkých podmínkách a vůbec se to nestalo. Můžete si vybrat mezi zadními výtoky, pytlování nebo mulčování výstřižků na trávu a my jsme milovali, že nastavení mulčování nařízne zbytky na jemné kusy, které pomohou krmit živiny zpět do trávníku. Byl dokonce schopen mulčit mokré listy a trávu bez problémů.

Zatímco jsme byli ohromeni celkovým výkonem této sekačky, stojí za zmínku několik malých námitků. Oblast, kde se sběrná taška zachycuje do sekačky. Kromě toho samoproběť nereaguje dobře na postupné zvýšení rychlosti-má tendenci jít z pomalého na rychlé na rychlosti bez možností mezi nimi.

Cena v době publikování: 549

Zdroj energie: plyn | Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 74.75 liber | Self-Propelled: Ano | Možnosti oříznutí: zadní výtok, taška, mulč

Nejlepší rozpočet

Sun Joe MJ401E-P2 Elektrická sekačka na trávu

 • Tato sekačka na trávu je velmi lehká a je podobná provozování vakua.
 • Jeho malá forma se snadno manévruje a vejde do těsných prostor.
 • Sekačka je mnohem tišší než sekačka na plyn.
 • Taška na sběr trávy se zaplní velmi rychle a možná bude nutné ji několikrát vyprázdnit při sečení.
 • Tráva se může ucpat pod sečením, což způsobí, že se sekačka vypne.

Pokud máte malý dvůr, je pravděpodobné, že nechcete utrácet spoustu peněz za sekačku. Naštěstí pro vás je sekačka Sun Joe Electric Lawn sekačka levná volba, která je neuvěřitelně snadno použitelná a udržována. Tato sekačka na trávu je poloviční hmotnost mnoha dalších modelů, které jsme testovali, a jejím kabelovém designu usnadňuje sekání malého dvora. Při testování jsme zjistili, že to vyžaduje jen velmi malé úsilí. porovnáme to s tlačením vysavače přes koberec. a byli ohromeni tím, jak tichý je při sečení.

Tato elektrická sekačka se může snadno dostat do těsných prostorů díky své 14palcové řezací palubě, ale může se uvíznout, pokud stříháte silnou trávu-během testování na nás sekačka zavřela, protože čepele byly ucpané nahoru. Bylo však snadné vyčistit řezací balíček a pokračovat v sečení. Jedinou hlavní nevýhodou této kompaktní elektrické sekačky je to, že pouze pytle trávy a sběrná taška je extrémně malá. Museli jsme to vyprázdnit dvakrát nebo třikrát při sečení oblasti o rozloze 400 čtverečních stop, což proces trvalo trochu déle, než se očekávalo.

Cena v době publikování: 108

Zdroj energie: Plug-in | Šířka řezu: 14 palců | Hmotnost: 29 liber | Self-Propelled: Ne | Možnosti oříznutí: taška

Nejlepší elektřina

Greenworks 12 AMP 20-palcová sekačka na trávu 3 v 1

 • Dobrá hodnota pro větší kabelovou sekačku.
 • Sekačka funguje dobře na suché i vlhké trávě, stejně jako na vysokých plevelech.
 • Nemá problém s jízdou na nerovnoměrné půdě.
 • Sekačka se snadno tlačí jednou rukou, i když není samoprocena.
 • Může být trochu objemné otočit nebo manévrovat kolem překážek.
 • Při vyprazdňování sběrné tašky často vypadnou výstřižky, i když není plné.

Sekačka na trávu Greenworks je velká hodnota, pokud vám nevadí pracovat na prodlužovacím kabelu při sekání. Tento elektrický model má poměrně velkou 20palcovou řezací palubu a nabízí boční výboj, pytlování a mulčování, na rozdíl od jiných kabelových modelů, které jsme testovali. Použili jsme to na suché i vlhké trávě a nemělo to žádné problémy s oříznutím ani jeden z nich, válcování přímo přes vysoký plevel. Také to odvedl dobrou práci, která zachycovala výstřižky trávy v přiloženém sběrném sáčku.

Testovali jsme tuto sekačku na poměrně nerovném trávníku a díky velkým zadním kolům to nemělo problém s jízdou přes Divots, které představovaly problém pro jiné sekačky. Dokázali jsme sekačku protlačit pouze jednou rukou, držet napájecí kabel s druhou, ale vyžaduje to, aby sekačku otočilo dvě ruce, protože je to trochu objemná (a ne sama oproti). Sečteno a podtrženo? Díky své cenově dostupné ceně a spolehlivému výkonu je tato sekačka dobrou volbou pro každého s menším dvorem, který chce šňůru sekačkou s funkcemi.

Cena v době publikování: 229

Zdroj energie: Plug-in | Šířka řezu: 20 palců | Hmotnost: 56 liber | Self-Propelled: Ne | Možnosti oříznutí: boční výtok, taška, mulč

Nejlepší baterie napájeno

Ego Power Select Cut 56-Volt 21-palcová bezdrátová bezdrátová sekačka na trávu

 • Baterie stále zbývala po 50 minutách.
 • Rukojeť může být upravena na různé výšky a úhly pro maximální pohodlí.
 • Samotný design se snadno manévruje a odstraní namáhání vašeho těla.
 • Sekačka se zapadla na mokrou záplatu trávy a kapradin.
 • Proces zahájení sekačky je trochu komplikovaný a těžko pochopitelný na základě pokynů.

Pro sekačky na trávu s poháněním baterie má několik výhod, včetně sekačky na trávu, včetně nedostatku emisí, tichého provozu a minimální údržby. Tato 21palcová sekačka na trávu přichází pouze s jednou 56-voltovou baterií, ale dokázala sekat po dobu 50 minut s výjimkou, což z něj činí skvělou volbu i pro větší yardy. Při prvním použití jsme se snažili přijít na to, jak spustit sekačku. není to tak jednoduché, jako jen stisknutí jediného tlačítka. ale jakmile jsme tuto překážku dobyli, byla to hladká plachtění.

Po celém dvoře se snadno manévroval design s vlastním pohonem, a my jsme milovali, že to vyžaduje minimální úsilí, takže to nezatěžuje záda. Sekačka dodala čistý, dokonce i řez, i když byla tráva vlhká, a je snadné a intuitivní nastavení nastavení, jako je výška řezání a rychlost sekačky. Zjistili jsme, že sekačka by se občas zapadla do silnějších, mokrých oblastí (například to mělo potíže s proříznutím skrz kapradiny), ale to je případ mnoha sekaček, takže si nemyslíme.

Cena v době publikování: 549 (původ. 576.45)

Zdroj energie: Baterie | Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 54.5 liber | Self-Propelled: Ano | Možnosti oříznutí: boční výtok, taška, mulč

Nejlepší plyn

Honda 21palcová sekačka na trávu s vlastním pohonem

 • Sekačka se snadno spustí bez primárního nebo starosti o zaplavení motoru.
 • Funkce s vlastním pohonem se zamkne do požadované rychlosti a ušetří vám to, abyste museli držet páku.
 • Existuje nastavení, které vám umožní poloviční tašku a napůl mulčují výstřižky trávy.

Pokud máte spoustu půdy, doporučujeme tuto sekačku Honda HRX na trávu. Je poháněn motorem 201CC, který snadno prořízne hustou a hustou trávou, přesto je neuvěřitelně snadné spustit. dokázali jsme sekač dostat s jediným tahem, není nutné žádné aktivace. Sekačka Honda má také funkčnost 4 v 1, což znamená, že můžete vypouštět, tašku, mulč nebo skartovací výstřižky trávy, a my se nám líbí, že existuje dokonce i možnost sbalit polovinu a mulč. Toto nastavení by se určitě hodilo, pokud se rozřezáváte déle trávu.

Tato sekačka také vynikla díky svému pohodlnému designu s vlastním pohonem. Ovládací lišta má knoflík, který vám umožní vybrat požadovanou rychlost, v podstatě zamkne sekačku tímto tempem, takže se nemusíte starat o držení páky za správným tlakem. Může to také jít docela rychle. zjistili jsme, že střední rychlost byla pro chůzi pohodlná, ale můžete ji vytočit pro rychlejší sečení, pokud je to žádoucí.

Celkově jsme měli jen velmi málo stížností na tuto sekačku s vlastním pohonem. Nalezení správné výšky a nastavení rychlosti na palubě trvalo trochu pokusu a omylu, ale jakmile to bylo provedeno, sekačka přidala pěkný i řez pokaždé.

Cena v době publikování: 799 (původ. 989.99)

Zdroj energie: plyn | Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 91 liber | Self-Propelled: Ano | Možnosti oříznutí: boční výtok, taška, mulč, skartova listů

Nejlepší samoprocelý

Ryobi 40V HP bez kartáčovače 21palcové sekačky s dvojitou lonou

 • Neuvěřitelně ticho během operace. téměř to zní jako stroj na bílý hluk.
 • Sekačka napájená z baterií nabízí srovnatelnou energii s plynovou sekačkou.
 • Baterie trvaly déle než tři sečení (celkem 42 minut), aniž by se musely dobít.
 • Design s vlastním pohonem způsobuje bez námahy sekat kopcovité oblasti.
 • Taška na sběr trávy je poměrně malá a musí být často vyprázdněna.
 • Nastavení mulčování nedělá skvělou práci na listech.

Ryobi Dual-Blade se sekačkou na trávu je naším nejlepším výběrem pro kohokoli s kopcem, protože jeho schopnosti samoprostředí překonaly konkurenci v našem testování. Tato elektrická sekačka má standardní 21palcovou palubu a zjistili jsme, že díky svým dvěma výkonným 40-voltovým bateriím hraje stejně jako plynové sekačky. Nabízí variabilní rychlost sebevypnutí, které vám umožní přizpůsobit sekačku s vaším tempem, a během testování neměl žádné problémy s řešením kopců. Ve skutečnosti může být tato funkce příliš rychlá, pokud ji otočíte na maximální rychlost. museli jsme se s ním držet krok!

Protože tato sekačka je napájena na baterii, je mnohem tišší než plynová sekačka, téměř znějící jako stroj na bílý hluk. Také na nás zapůsobilo jeho během-dokázali jsme třikrát sekat dvůr o rozloze 2 000 čtverečních stop, aniž bychom museli dobít baterie. I když jsme milovali pohodlí a snadný provoz této sekačky, nebylo to úplně dokonalé. Hlavními negativy, které jsme objevili, byly, že taška na sběr trávy je poměrně malá a při sečení je třeba je často vyprázdnit a mulčování zůstalo na trávníku docela několik suchých listů.

Cena v době publikování: 919

Zdroj energie: Baterie | Šířka řezu: 21 palců | Hmotnost: 75 liber | Self-Propelled: Ano | Možnosti oříznutí: boční výtok, taška, mulč

Věci, které je třeba zvážit před zakoupením sekačky na trávu

Zdroj energie

Existují tři hlavní styly sekaček na trávu: plyn, baterie a elektrické, také nazývané šňůry. Plynové sekačky jsou obvykle nejsilnější variantou a mohou se pochlubit velkými motory, které mohou napájet hustou trávou a plevelemi, ale jsou také hlasité a vyžadují časté údržbu, včetně změn oleje a zapalovací svíčky.

Z těchto důvodů jsou modely napájené z baterií stále populárnější: „Majitelé domů přibližují na energii baterie po několik let a v roce 2023 to uvidíme ještě více s různými zákony a předpisy a dokonce i omezení HOA zaměřených na omezení, která se zaměřují na omezení použití plynu, “vysvětluje Durden. „Pokroky v technologii umožňují a praktické pro každého přepínače. máme několik sekaček na baterii, které nabízejí stejný (nebo lepší) sílu než plynové sekačky dnes.„Sekačky na baterii jsou také tišší a nevydávají žádné škodlivé emise, ale mají omezený runtime. Naším nejlepším výběrem pro sekačku napájenou baterií je sekačka na trávu Ego Power.

Nakonec existují kabelové sekačky, které bývají nejdostupnější. Používají prodlužovací kabel pro připojení do elektrické zásuvky, což jim dává neomezený běh, ale musíte se při sekání navigovat kolem šňůry, a proto se doporučují pro malé yardy.

Velikost dvora

Velikost vašeho dvora bude diktovat, který typ sekačky pro chůzi je nejlepší pro vaše potřeby. Máte.li malý dvůr, který je menší než ¼ akr, sekačka na push obecně splňuje vaše potřeby. Obvykle jsou lehké a mají menší paluby a snadno se provozují a ukládají.

U větších yardů možná budete chtít upgradovat na sekačku s vlastním pohonem, jako je sekačka s dvojitou Blade Ryobi, která se pohybuje vpřed sama o sobě pomocí energie z motoru. To znamená, že nemusíte fyzicky tlačit sekačku, abyste ji pohybovali kolem vašeho dvora.

Pokud jde o plyn vs. Baterie, sekačky na baterii mají omezený běh. obvykle méně než hodinu, ale bude se lišit podle produktu. což nemusí stačit pro yardy, které jsou akrem nebo více. Mějte však na paměti, že v případě potřeby můžete vždy nakupovat záložní baterie.

Terén

Terén vašeho dvora je dalším faktorem, který je třeba zvážit, když nakupujete sekačku na trávu. „Pokud je váš dvůr plochý, sekačka bude nejdostupnější volbou,“ doporučuje Durden. „Pokud má váš dvůr kopce, možná budete chtít investovat do samohybné sekačky, která vyžaduje menší manuální úsilí.“.“

Walk-Behind sekačky s většími zadními koly-jako je Greenworks 12 amp 20-palcová sekačka 3-v-1 šňůra-mají tendenci zvládnout lépe na nerovnoměrné zemi, takže možná budete chtít hledat tuto funkci, pokud má váš dvůr hodně Divots nebo Ruts.

Výstřižky

Během sečení existují tři hlavní možnosti pro manipulaci s výstřižkami trávy: vypouštění je ze strany nebo zády, zabalení je nebo je mulčováním na jemné kousky, které se rozkládají zpět do vašeho trávníku. Někteří sekačky na trávu, jako je sekačka na trávu Sun Joe, nabízejí pouze jednu možnost, zatímco jiné modely, jako je Honda HRX 21-in-sjednocená trávníková sekačka, nabízejí všechny tři.

Pokud chcete sekačku na pytli, věnujte pečlivou pozornost velikosti sběrného vaku ve srovnání s vaším dvorem. Pokud je taška příliš malá, možná se ocitnete, abyste ji často přestali vyprázdnit-problém, do kterého jsme narazili při testování sekačky s vlastním popelkou Ryobi.

Jak jsme testovali

Zkoumali jsme dnešní nejoblíbenější sekačky na trávu a pro testování jsme vybrali devět nejlépe hodnocených modelů, včetně tří ovládaných baterií, dvou šňůrou a čtyř možností plynu. Každý model jsme poslali do domovů našich testerů, kteří se nacházejí v sedmi různých městech ve třech státech, a během několika dnů testovali každou sekačku na trávu.

Použili jsme každou sekačku na trávu třikrát a hodnotili jsme je na jejich snadném používání, výkonu, síle, bezpečnostních prvcích a dalších. Každý produkt byl poté skórován na svém nastavení, designu, výkonu, použitelnosti, bezpečnosti a hodnotě a pro toto kolo byly vybrány produkty s nejvyšším skóre.

Pokud máte větší dvůr nebo hodně kopcovitého terénu, sekačka na trávu s vlastním pohonem vezme hodně manuálního úsilí ze sečení trávy. „Sekačky s vlastním pohonem jsou navrženy tak, aby se automaticky posunuly vpřed z 1 na 3.5 mil za hodinu, “vysvětluje Durden. „Doporučují se pro yardy o více než půl akru, zejména ty, které jsou kopcovité nebo šikmé.“. Některé sekačky nabízejí variabilní rychlosti, které se hodí při práci poblíž stromů a zahradních postelí.“

Obecně můžete očekávat, že zaplatíte mezi 400 a 1 000 za sekačku na trávu, a čím více jste ochotni utratit, tím více síly a funkce, které vaše sekačka bude mít. Některé z našich nejlépe hodnocených modelů jsou však pouze kolem 500, takže se necítíte, že se musíte roztřídit, abyste získali skvělý nástroj.

Pokud je váš trávník jen několik stovek čtverečních stop, pravděpodobně se můžete dostat s sekačkou na trávu ve stylu navijáku, ale pokud je to přes ¼ akru, sekačka procházky usnadní týdenní údržbu mnohem snazší. Skvělá věc na sekačkách na trávníku. Pokud máte malý dvůr, levná možnost, jako je sekačka na trávu Sun Joe Electric Lawn sekačka.

Proč věřit lidem?

Camryn Rabideau je profesionálním produktem šest let a dříve testovala sekačky na trávu z populárních značek jako Ryobi a Husqvarna. Při psaní tohoto článku se spoléhala na poznatky z první ruky od týmu Testovaného lidí, kteří tyto sekačky na trávu používali celkem 10 hodin. Mluvila také s Nicole Durdenovou, vedoucím obchodníkem venkovní síly v Home Depot, o tipy na výběr pravé sekačky pro váš domov na základě faktorů, jako je velikost dvora, terén a rozpočet.

Co jsou lidé testováni?

Vytvořili jsme lidi, kteří testovali pečeť schválení, aby vám pomohli najít ty nejlepší produkty pro váš život. Naši jedinečnou metodologii používáme k testování produktů ve třech laboratořích po celé zemi as naší sítí testerů domů k určení jejich účinnosti, trvanlivosti, snadného použití a ještě mnohem více. Na základě výsledků hodnotíme a doporučujeme produkty, abyste mohli najít ten pravý pro vaše potřeby.

Ale nezastavíme se tam: pravidelně se také znovu podíváme na kategorie, ve kterých jsme udělili lidem testované pečeť schválení-protože nejlepším produktem dneška nemusí být nejlepší z zítřka. A mimochodem, společnosti si nikdy nemohou koupit naše doporučení: Jejich výrobky to musí vydělat, spravedlivé a náměstí.

Stručně řečeno, testovaní lidé poskytují doporučení, kterým můžete důvěřovat. každý den, každý nákup.

Nejlepší bezdrátové sekačky na trávu v roce 2023

Hledáte nejlepší bezdrátovou sekačku? Procházejte výběr našich odborníků, od rozpočtu po prémiové modely.

Sekačka na trávu může být jedním z prvních nákupů, které provádíme při získávání vlastní zahrady, ale to neznamená, že nalezení kvalitního je snadné. Na trhu je tolik modelů a značek, z nichž si můžete vybrat, včetně elektrického a benzínu, ale jak se jejich rozsah zvyšuje a pokles, bezdrátové modely napájené z baterií jsou stále populárnější možností.

Světlé a kompaktní ve srovnání s tradičními benzínovými modely jsou bezdrátové sekačky jednoduché, snadno se manévrují po zahradě a nemají žádné potřeby údržby a servisu nebo náklady na benzínové trávníky. Poháněno dobíjecí lithium-iontovou baterií, která se rychle nabije a neztratí sílu ve skladování, jsou také tiché a emise bez emisí.

Abychom porovnali tyto bezdrátové sekačky s jinými typy sekačky, zkontrolovali jsme ty nejlepší sekačky na trávu, robotické sekačky na trávu, elektrické sekačky a tah. A pokud váš trávník potřebuje trochu pozornosti, naši odborníci testovali řadu nejlepších manuálních a poháněných provzdušňovačů a scarifierů.Udržujte okraje vypadající úhledné s naším výběrem nejlepších strimmerů, nejlepších zahradních nůžků a nejlepším lemováním trávníku, a pokud přemýšlíte o tom, že někde uložíte novou sekačku, bude užitečný náš komplexní průvodce pro výběr nejlepší zahradní kůlny.

Pro váš další projekt pro kutily se podívejte na nejlepší bezdrátové cvičení.

Nejlepší bezdrátové sekačky na první pohled

Bezdrátové sekačky. Video kupujícího průvodce

Děkujeme Rosie Yeomans a Sparsholt College za jejich pomoc při výrobě tohoto videa.

Získání nejlepší bezdrátové sekačky pro vás znamená zajistit, aby měla správnou šířku řezání, rozsah výšek řezu a hmotnost plus doba běhu baterie, která odpovídá velikosti vašeho trávníku. Testovali jsme řadu bezdrátových push sekaček, prosazovali je přes jejich tempo přes řadu trávy a terénu, abychom vám pomohli najít tu správnou zahradu pro vaši zahradu.

Každá sekačka má pro jasnost podrobný seznam výhod a nevýhod a byla hodnocena podle nastavení a skladování, manipulace, sečení a hodnoty za peníze. Každá sekačka v našem kole nahoru skórovala minimálně čtyři z pěti hvězdiček, takže si můžete koupit s důvěrou.

V každé recenzi udělujeme vynikající produkty naše vyhledávanou cenu Best Buy Award. Chcete.li vidět tyto a ostatní, které doporučujeme, procházejte náš výběr nejlepších bezdrátových sekaček na trávu níže.

Best Buy bezdrátové sekačky

Husqvarna Aspire LC34-P4A

Naše hodnocení: 4.9 z 5

 • Klid
 • Snadno i dlouhé trávy
 • Úroveň baterie viditelná při sečení
 • Malý a kompaktní pro snadné skladování
 • Část síly pro všechny bezdrátové řady

Část nové řady Husqvarna Aspire Cormulless, která zahrnuje živý zastřihovač, prořezávač a listový dmychadlo, je tato 34 cm sekačka poháněna 18V napájením pro veškerou alianční baterii a nabíječku. Jsou zaměnitelné s nástroji u jiných předních značek, jako jsou Flymo, Gardena a Bosch, takže pokud také investujete do nástrojů do těchto rozsahů, budete muset koupit pouze holý nástroj a nebudete mít různé baterie a nabíječky zabírat prostor v The Shed.Skvělá pro malé zahrady, sekačka je připravena k odchodu, není k dispozici žádné montáž ani držadla, a po dokončení se sklopí na kompaktní velikost, s teleskopickou rukojetí, která se zcela skládá přes tělo sekačky. Poté může být postaven proti zdi nebo zavěšený a dokonce přichází s pravým háčkem. Travní taška 30L se také vyrovnává, aby zabrala velmi málo místa a může být zavěšena na sekačce. Aspire je lehká, s držadlem přenášení, takže zvednutí kroků nebo do jiných oblastí je snadné a má nastavitelnou rukojeť, která vyhovuje uživatelům různé výšky. Je to pohodlné a snadné manévrovat po zahradě a na výběr má jen čtyři výšky řezání, od 25 do 65 mm a snadno se mění s jednou pákou na těle sekačky. Stříká tráva tiše a hladce a má automatickou podporu, která zvyšuje rychlost čepele, když sekáte v tvrdších, delších oblastech, které dobře fungují. Slyšíte, že to kope, když zatlačíte sekačku do delší trávy a na rozdíl od jiných bezdrátových sekaček, které mohou vystřihnout, jen pokračujte v řezání trávy. Zatímco sekáte úroveň nabití baterie, je vždy jasně viditelná, takže víte, kolik baterie zbývá a kdy je třeba se nabíjet. Dodává se s dvouletou zárukou a my jsme jí udělili v roce 2023 časopis BBC Gardeners ‚World Magazine Best Buy pro snadné použití.

Specifikace: Baterie: Čas nabíjení. 95 minut; čas běhu. 500sqm. Řezání: Šířka. 34 cm; výška. 25-65 mm. Tráva. 30 litrů.

Koupit Husqvarna Aspire C34-P4A bezdrátová sekačka od Husqvarna a Sam Turner

Greenworks GDG24LM33

Naše hodnocení: 4.5 z 5

 • Snadné sestavitelné a používání
 • Pohodlná polstrovaná rukojeť
 • Výběr mulčování nebo sběru výstřižků
 • Zaměnitelná baterie s rodinou Greenworks 24V

Ideální pro menší zahrady Tato robustní a skvělá bezdrátová sekačka se snadno sestaví, dobře promyšlené a jednoduché použití. Díky polstrované rukojeti je pohodlné tlačit, i když se cítil trochu krátký pro našeho vyššího testera a je to lehké a snadné manévrovat kolem stromů a postelí a hranic. K dispozici je pět výšin pro řezání, upraveno jednoduchým zvedáním páky a nabízí výběr sběru výstřižků do 30 litrové tkaniny trávy nebo vložení mulčování a ponechání je na trávníku, aby se rozbila a nakrmila trávu. Dobře, ale nemá rád příliš dlouhou trávu, občas se vystřihne baterie, ale jeho dlouhodobý bezkartáčový motor nabízí slušnou dobu běhu 46 minut a nabíjí se za dvě hodiny. Navíc, jako součást rodiny Greenworks 24V, jsou baterie i nabíječka zaměnitelná se všemi ostatními nástroji v řadě, což vám ušetří peníze, pokud do budoucna investujete více. V roce 2023 jsme to udělili světový časopis BBC Gardeners ‚World Magazine Best Buy za nejlepší rozpočtovou bezdrátovou sekačku.

Specifikace: Baterie: Čas nabíjení. 120 minut; čas běhu. 46 minut. Řezání: Šířka. 33 cm; výška. 25-70 mm. Tráva. 30 litrů.

Yard Force LMG37A 40V 37 cm

Naše hodnocení: 4.8 z 5

 • Zadní válec
 • Dvojitá skládací rukojeť pro snadné skladování
 • Nejrychlejší čas nabití
 • Část rozsahu bezdrátového rozsahu yardforce GR40

Tato robustní sekačka má šířku řezání 37 cm a užitečné funkce včetně zadního válce pro ty tolik požadované pruhy. V roce 2022 ocenil časopis BBC Gardeners ‚World Magazine Best Buy za malé a střední trávníky, výstřižky se shromažďují ve velké 40 litrové tašce na trávu. Nabízí široký výběr ze sedmi výšek řezání od 25-75 mm a na konci dne se snadno složí pryč. 40V baterie se rychle nabíjí, trvá jen 50 minut a když je plná, má kapacitu pro snížení trávníku 400 m2.

Specifikace: Baterie: Čas nabíjení. 50 minut; čas běhu. 400sqm. Řezání: Šířka. 37cm; výška. 25-75 mm. Tráva. 40 litru.

Koupit The Yard Force LMG37A 40V 37 cm bezdrátová sekačka od Yard Force, Amazon a Wickes