Nejlepší manuální nůžky na trávu: Naše nejlepší výběry. Nůžky na řezání trávy

Nejlepší manuální nůžky na trávu: Naše nejlepší výběry

Kliknutím sem přejdete na náš výběr produktů. Manuální nůžky nebo oříznutí jsou pro ty těžce přístupná místa, do kterých se jiné nástroje nemohou dostat-pod živými ploty kolem základů stromů, dokonce i po stranách vašich vyvýšených postelí, pokud děláte trochu pěstování zeleniny (jak byste měli být). Všechny jsou oblasti, kde elektrické nástroje obvykle způsobí více škody než užitku. Trimmery smyčcové (strimmery), které jsou nyní pravděpodobně častější než manuální nůžky na trávu, mohou poškodit a jizvu základny stromů a živých plotů a zničit okraje záhonů. Vyžadují také více údržby a jsou namáhavé používat v menších prostorech (většina strimmerů, které jsem použil, musela být zapojena akordem). I menší ruční nůžky na elektrické trávy omezují množství kontroly, kterou máte. Na druhé straně manuální strimmery vyžadují pouze údržbu světla a umožňují velmi blízkého „holení“, aniž by došlo k riziku zranění obyvatel vaší zahrady.

Tři typy manuálních travních nůžek

Z populární vědy, květen 1939

Nůžky jsou nůžky, správně? Stejně jako u většiny zahradnických nástrojů je tu o něco víc, než se setká s okem. Pokud jde o ruční nůžky, existují tři varianty základních modelů, z nichž si můžete vybrat, spolu s několika adaptacemi. Pojďme se na ně podívat ruční nůžky: Toto jsou nejběžnější typ nůžky. Jak je patrné z názvu, jsou ruční a menší než tradiční „zahradní nůžky“, používané pro ořezávání a tvarování živých plotů a keřů a větší než „ořezávání nůžky“ nebo sekané, které se používají pro řezání jednotlivých větví. Obvykle zahrnují jarní mechanismus, který automaticky otevírá čepele poté, co byly uzavřeny (na rozdíl od zahradních nůžek). Čepele bývají mírně zakřivené a relativně tenké ve srovnání se zahradními nůžkami a sekanáři. Nů dlouhé ruchy: Nážící nůžky s dlouhými rukama používají stejné čepele jako nůžky na ruce, ale dlouhá rukojeť znamená, že je lze použít vstávající. Většina z nich má mírně šikmovou rukojeť s myšlenkou, že usnadňuje dostat nůžky do těžko přístupných oblastí pod živými ploty a v květináči.

Ohramování nůžky (zdroj).

Ohramovací nůžky: Norgingové nůžky mohou mít buď dlouhé nebo krátké držadla. Obvykle replikují návrh nůžky na dlouhou rukou s klíčovým rozdílem, že čepel je svislá, aby umožnila okraje. Nůžky na obrázku vlevo jsou nůžky. Většina ručních nůžek a některé modely s dlouhými rukama mají rotující čepele, takže je lze použít svisle nebo horizontálně. Další variace: Na výše uvedených modelech jsou dvě variace. Prvním z nich je v podstatě dlouhá párů nůžky s připojenými koly (jak je znázorněno na obrázku výše). Osobně si myslím, že kola jsou přebytek požadavků a mohou být velmi často překážkou, když se snaží dostat k těm problematickým místům. Druhým typem jsou opět v podstatě dlouhé nůžky, ale s čepelemi, které se neohýbají na základně (podobné designu jako nůžky). Jsou dobré pro získání na velmi obtížná místa.

Jo, a nezapomeňte na elektrické modely!

Pokud jste po bezdrátovém zastřihovači trávy, ale stále dáváte přednost tomu, aby vše automatizovalo, vybrali jsme některé z nejlepších bezdrátových elektrických ořízků a zkontrolovali je.

Naše pět nejlepších tipů: Nejlepší manuální nůžky na trávu pro rok 2017

Úplné zveřejnění. V případě potřeby jsem propojil obrázky produktů s komerčními stránkami. Pokud nakupujete z těchto stránek, vydělávám malý přidružený poplatek, který mi pomáhá udržet městský turn v chodu.

Wolf-garten pohodlné nůžky

Tyto nůžky z Wolf-Garten, společnosti, která je téměř 100 let a jejíž produkty jsou rozlišitelné podle jejich jasně červené barvy, jsou výjimečně dobře cenově dostupné a všechny mají funkce, které byste očekávali. Nepchůčné lopatky mohou být otáčeny o 180 stupňů (a tak se používají pro okraj nebo přímé oříznutí) a polstrovaná rukojeť poskytuje další pohodlí. V pouhých 6.4 unce (180 gramů) Jsou velmi lehké. Mají také bezpečnostní zámek. Pokud je to poprvé, co si poprvé koupíte pár travních nůžek! Vždy se můžete spolehnout na Němce!

Gardena otočné trávy nůžky

Jedná se o pár trochu dražších ručních nůžek. Pokud hledáte více funkcí (spolu s 25letou zárukou), pak tito zlí chlapci mohou být způsobem, jak jít! Čepele se otáčí o 360 stupňů (také jsou ideální pro správné i levé zahradníky) a polstrovaná rukojeť přidává další vrstvu pohodlí. Čepele mají také zajímavý design ve tvaru vlny, který zabraňuje tomu, aby se tráva vyklouzla z řezné oblasti. To znamená, že je možné efektivně proříznout tvrdé houštiny. Při 12 uncích (340 gramů) jsou také velmi lehké (i když ne tak lehké jako pár vlků). Jo, a zmínil jsem se o 25leté (omezené) záruce?

Spear Jackson Long Handle Shears

Jsem velký fanoušek Spear Jackson. Mohlo by to být moje britská zkreslení (společnost byla zahájena v Sheffieldu v roce 1760), ale mají pověst pro výrobu kvalitních zahradnických nástrojů. Tyto nůžky jsou konstruovány téměř výhradně z oceli a čepele, které jsou vyrobeny z uhlíkové oceli pro větší pevnost a ostrost, jsou také potaženy tak, aby chránily před rzí. Kliky jsou těsně pod jedním metrem (40 palců.) dlouhé a váží 50 uncí (1.45 kg). Pokud se vám líbí konkrétní design těchto nůžek, můžete si také koupit identickou verzi pro hrana. Celkově vzato velkýprodukt!

Spear a Jackson lemování nůžky

OK, vím, že už jsem zahrnul pár nůžek z Spear Jackson, ale opravdu vyrábějí prvotřídní produkty. A pokud hledáte nůžky s dlouhými rukamami, pak stojí za to je dát. Stejně jako u výše uvedených nůžek s dlouhými řeči, čepele jsou vyrobeny z uhlíkové oceli pro trvanlivost. Věci však začnou být zajímavé, když se začnete dívat na jedinečné funkce, které nejsou zahrnuty do typických travních nůžek. Například čepele jsou potaženy v PTFE, stejném materiálu používaném k výrobě nepřilnavých teflonových pánví. To má za následek extra hladký úder. Kliky jsou také vyrobeny z hliníku, takže jsou lehčí, než kdyby byly vyrobeny z oceli.

Gardena dlouhý držadlo nůžky s koly

Dobře, takže vím, že jsem na začátku tohoto článku shromáždil s dlouhými nůžkami s koly. To vše říkalo, že kola mohou poskytnout trochu další podpory a za předpokladu, že země není příliš nerovnoměrná, může také pomoci s přesností. Tato dvojice nůžky od Gardena je nejvyšší kvalita, pokud máte přednost mobilní zahradní nástroji!

Jaké jsou vaše myšlenky? Napište mi e.mail!

Jaké jsou vaše myšlenky? Byly vaše zkušenosti s nůžky na trávu pozitivní? Vyzkoušeli jste některý z modelů, které jsme uvedli? Napište mi e.mail prostřednictvím stránky o americké stránce!

Vítejte! Jsem Dan a Urban Turnip je blog o městském zahradnictví a žijícím se dobře ve městě. Zjistěte více o nás.

Rotující nůžky na trávu. Přesné zahradnictví usnadnilo

Odesláno další obchodní denní čas pro domácí objednávky je následující:

7-9 pracovní dny (v závislosti na tom, jak vzdálená je vaše poloha, může trvat další den nebo dva)

Rotující nůžky na trávu. Přesné zahradnictví usnadnilo

Popis výrobku

Rozloučte se s chaotickými trávníky

Představujeme naše rotující nůžky trávy. Nejlepší travní nůžky pro přesné a kontrolované řezání trávy. Pokud máte v okolí zahradu nebo zranitelné rostliny, sečení trávy může být složité, takže naše kapesní nůžky na trávu jsou nezbytným nástrojem pro každého seriózního zahradníka.

Vyrobeno s vynikající ostrostí a odolností uhlíkové oceli a odolností z nerezové oceli koroze, naše nůžky na trávu jsou postaveny tak, aby vydržely. Snadná lisovaní rukojeť zajišťuje, že to nezačne bez úsilí začít okamžitě ořezávat, a to i na těžko dostupných místech, jako jsou okraje květináčů, blízko stromů, stěn a proti plotu.

Naše zahradní nůžky jsou také ideální pro umělecké typy, které chtějí zformovat své živé ploty do jakéhokoli jejich tvůrčího srdce nebo jednoduše ty, kteří chtějí efektivně udržovat svůj dvůr. S našimi nůžkami na řezání trávy můžete svůj trávník proměnit v umělecké dílo, které bude závistí vašich sousedů.

Investujte dnes do našich rotujících nůžků a přejděte svou zahradnickou hru na další úroveň!

Výhody funkce

 • Hladké řezání pohybu: Vyrobeno s technologií stříhání, aby se minimalizoval tření nebo rušení a maximalizoval váš zážitek z zahradnictví.
 • Odolné materiály: Vyrobeno z kombinace uhlíkové oceli a nerezové oceli pro trvanlivost, ostrost a antikorozivní vlastnosti.
 • Řezy těžko dosažitelné skvrny: pohodlná velikost řezačky trávy a ostrost čepelí umožňují řeznou přesnost, kterou s trávníky nemůžete získat.

Specifikace

Čepel: Vysoký uhlíkový ocel, nepřilnavý povlak

Popisovač: Plastové držadla s měkkými úchopy TPR

Doručení doručení

Doprava zdarma u všech objednávek nad 99

Standardní doprava. 9.95 Na všech objednávkách po celé Austrálii

Odesláno další obchodní denní čas pro domácí objednávky je následující:

7-9 pracovní dny (v závislosti na tom, jak vzdálená je vaše poloha, může trvat další den nebo dva)

nejlepších bezdrátových nůžkových recenzí a průvodce nákupem

Střih trávy je nezbytný nástroj pro terénní úpravy k udržení keřů, trávy, keřů a živých plotů správně ve vaší zahradě. Ořízne oblasti, jako jsou příjezdové cesty, kmeny stromů, kolem květináče, rohy nebo cesty, zejména tam, kde nemůžete používat trávník.

Bezdrátové nůžky na trávu jsou poháněny bateriemi, které vám umožní pracovat kdekoli v zahradě bez jakýchkoli drátů nebo elektrických napájecích připojení. Je to lehká, spolehlivá, přenosná a výkonná možnost, která zvyšuje mobilitu, snadné použití a produktivitu. Jeho ostré čepele pomohou při hladkém a efektivním řezání trávy.

Před investováním do smyku bezdrátové trávy doporučujeme, abyste se podívali na následující klíčové faktory, abyste vytvořili správnou možnost.

Délka čepele.

Kolik oblasti můžete zakryt v jednom zametání pro řezání s touto čepelí, je určeno délkou čepele. Délka čepele těchto bezdrátových modelů se bude lišit od 4 do 6 palců. Delší čepele pokryjí velkou plochu pro řezání v jednom řezu, a tím se práce provede rychle za kratší dobu. Na základě oblasti, kterou chcete oříznout, musíte vybrat model s požadovanou délkou čepele.

Kapacita baterie.

Protože se jedná o baterii, je třeba zvážit kapacitu baterie. Doba zálohování jednotky s jedním nábojem se zvýší, kdykoli se zvýší její kapacita. Měří se ve voltech a obecný rozsah kapacity bude 3.6. 7.2 volty. Lithium-ion a nikl-kadmium jsou dvě baterie používané pro tyto bezdrátové travní nůžky. Mezi nimi je nejlepší a nejvýhodnější možnost lithium-iontové baterie.

Tyto ruční nůžky na trávu jsou lehké a rozsahují od 1.5. 5 liber. Tyto lehčí jednotky se mohou snadno držet a manévrovat po dlouhou dobu. Připojená baterie však na jednotce zabere nějakou další váhu. Zajistěte, abyste vyvážili hmotnost a výkon nástroje pro správné provedení práce.

S dostupností několika bezdrátových travních smykových možností bude náročný úkol vybrat nejlepší model. Takže jsme sestavili seznam některých nejlepších nůžků bezdrátových trav s jejich popisem, nejlepšími funkcemi, výhodou a nevýhodách. Pro více informací o těchto nůžcích travních nůžky doporučujeme přečíst si náš podrobný průvodce nákupem a vybrat si perfektní možnost, podle vašeho požadavku na oříznutí trávy.

nejlepší, manuální, nůžky, trávu

Nejlepší bezdrátové nůžky trávy

Bezdrátové trávy shearvoltage ratingmaximum čepel sizewarranttybuy

Nejlepší bezdrátové recenze nůžky na trávu

Worx Shear Shrubber Trimmer

Worx je známý svými těžkými produkty na trhu. Mají také podobný bezdrátový střih trávy, což stojí za to zkontrolovat.

Worx WG801 sídlí masivní 20 voltů baterie, která je podobná ve všech elektrických nářadích Worx. Je velmi snadné manipulovat stroj, protože jeho design má ergonomickou povahu. Čepele provádějí duální akci při řezání, i.E., Když se čepel pohybuje vpřed, získáte řez a vrátí se. To umožňuje rychlejší operaci spolu s hladkými a ostrými řezy. Dodává se s střihem 4 palce a 8 palců křoví čepel.

Získáte speciální strážce pochvy, abyste udrželi čepele v bezpečí a ostrém. To se rozhodně zvyšuje ve spolehlivosti, protože čepele mají tendenci ztrácet ostrost, když jsou udržovány v otevřeném. Snadno se dostanete na držadlo, která je navržena tak, aby snižovala vibrace a ruční napětí. Proces změny čepele je také docela snadný. Vše, co musíte udělat, je stisknout jediné tlačítko pro odstranění čepele. Získáte 3 roky záruky, což je velmi dobré.

Nejlepší vlastnosti:

 • Masivní baterie 20 voltů
 • velmi snadno zvládnutelné
 • Ergonomický design
 • lopatky s dvojitou akcí
 • rychlejší provoz
 • Lze provést hladké a ostré řezy
 • Speciální strážce pochvy pro čepele
 • Zvládněte si vstřebávají vibrace a na ruce snižují namáhání
 • Rychlá změna čepele
 • 3 roky záruky

Sun Joe bezdrátový střih trávy

Snow Joe je velmi populární značka, která je známá svými cenově dostupnými možnostmi. Zde je cenově dostupný střih trávy od Snow Joe.

Zde je vysoce cenově dostupný, ale všestranný střih trávy ze Snow Joe. Může to být pro vás nejlepší volba, pokud chcete střih trávy pro malé zahrady nebo vnitřní rostliny. Podobně jako u mnoha možností vám také dává možnosti obrábění 2 z 1, které jsou střih a zajištění trávy. Podporuje čepele 4 palce a 6 palců pro střih a zajištění.

Je poháněn 7.2-voltová lithium-iontová baterie pro bezdrátovou bezdrátovou operaci. Baterie, stejně jako nabíječka, je zahrnuta do balíčku spolu s střihem trávy. Má odolnou kvalitu sestavení a váží zvuk 2.5 liber. Snow Joe dává 2 roky záruční doby po zakoupení, aby se zajistilo, že budete produkty používat po dobu nejméně 2 let bez ohledu na to, co.

Nejlepší vlastnosti:

 • Cenově dostupný střih trávy
 • 2-voltová lithium-iontová baterie
 • Bezdrátový provoz
 • Nejlepší možnost pro menší aplikace
 • 2 v 1 možnosti obrábění
 • stříhání a zajištění obou možných
 • 4 palce střihající čepel
 • 6 palců zajišťovací čepel
 • Včetně baterie a nabíječky
 • 2 roky záruky výrobce
 • Poměrně těžké než jiné možnosti
 • Kvalita čepele je nižší než několik jiných travních nůžek

Scotts Outdoor Power Tools Workless Grass Shear

Scotts Outdoor Power Tools, jak název napovídá, produkuje různé elektrické nářadí a související produkty. Také dělají bezdrátový střih, jak je uvedeno níže.

Ve druhé pozici máme dalších 7.5-V LITHIUM-ION-iontová baterie poháněná bezdrátový střih trávy. Když si koupíte tento střih trávy, získáte baterie i nabíječku zahrnutou do produktu, abyste jej nemuseli kupovat samostatně. Čepele můžete snadno změnit, pokud tento travní nůžky bez použití jakéhokoli nástroje. Je jich 6.5 palců živé čepele a 4 palce smykovou čepelí zahrnuty do produktu.

Řezací hlava je také nastavitelná, takže můžete spravovat orientaci tak, abyste snadno dosáhli obtížných míst. K dispozici je polstrovaná měkká úchyt. Protože váží pouze 1.6 liber, je to v lehké kategorii. Scotts Outdoor Power Tools poskytuje 2 roky záruky na tento produkt, což je docela působivé.

Nejlepší vlastnosti:

 • 2-voltová lithium-iontová baterie
 • Baterie, stejně jako nabíječka
 • Snadno změňte čepele bez nástrojů
 • 5 palců živé čepele
 • Smyková čepel 4 palce
 • Nastavitelná řezací hlava
 • Polstrované měkké přilnavosti
 • Váží 1.6 liber
 • 2 roky záruky

Řezačka trávy serenelife

SereneLife se specializuje na navrhování a vývoj produktů, které pomáhají udržovat zahrady a trávníky.

Jejich řezačka trávy je tvořena vysoce kvalitním materiálem ABS, který vydrží pravidelné opotřebení a časté použití. Tento nástroj pro řezání napájení je vhodný pro čištění zbytků z chodníků, příjezdových cest, garáží a paluby.

S pohodlnou rukojetí je docela snadné a nevyžaduje žádnou speciální sadu dovedností. Má lehké hmotnosti, takže nezažijete žádnou únavu paží. Tato bezdrátová řezačka trávy přichází s vestavěnou dobíjecí baterií, která trvá po dlouhou dobu.

Nejlepší vlastnosti:

 • Široký rozsah aplikací
 • Dobré na podzim
 • Světlo v hmotnosti
 • Přenosné a kompaktní
 • Dobíjecí baterie
 • Pohodlné rukojeť

BlackDecker střih/keř

Black and Decker je další populární jméno, které poskytuje mnoho prémiových elektráren a vybavení. Zde je bezdrátový střih z černé a Decker.

Zde je poněkud středně poháněný střih bezdrátové trávy, protože má 3.6-voltová baterie, která řídí řezací čepele. Čepele jsou vyrobeny z oceli a jsou zaměnitelné. Proto můžete tento nástroj použít pro trávu i keře. K dispozici je 6 palců k dispozici pro podrobné prořezávání a 4 palce střih trávy čepele. Je také docela lehký a kompaktní v designu.

Tento střih trávy můžete použít téměř 24 minut v jednom náboji. Z trhu můžete získat volitelnou prodlouženou rukojeť pro lepší manipulaci a ovládání. Na přední straně je indikátor nabíjení LED, který vás upozorní, když je stroj plně nabitý a připraven za práci. Baterie a nabíječka jsou zahrnuty do balíčku a nebudete muset kupovat žádné doplňky navíc. Na tomto střihu trávy je 2 roky záruční doba.

Nejlepší vlastnosti:

 • Středně poháněné smyčky trávy
 • 6 V baterie
 • Lze použít pro trávu i keře
 • Ocelové čepele
 • Čepel 6 palců pro prořezávání
 • 4 palce čepele pro stříhání
 • Lehký a kompaktní
 • 24 minut zálohování v jednom náboji
 • LED indikátor
 • Včetně baterie a nabíječky
 • 2letá záruka

Makita bezdrátový střih trávy

Pravděpodobně jste v minulosti slyšeli o Makitě, pokud jste si někdy koupili nebo hledali energetický nástroj. Vytvořili mnoho vysoce hodnocených elektrických nástrojů, jako je tento bezdrátový střih trávy.

Makita XMU04Z je 18-voltová lithium-iontová baterie napájená bezdrátový střih, který obsahuje speciální motor Makita.

Tento motor je schopen dodat 2500 SPM pro skvělé řezání výsledků. Dostanete až 200 minut nepřetržitého času běhu s jediným nábojem. Bohužel budete muset získat baterii samostatně, abyste mohli používat střih trávy. Má také lopatky s dvojitou akcí, které jsou nezbytné pro lepší řeznou rychlost a přesnost.

Kvalita sestavení je docela robustní a produkt je postaven tak, aby vydržel. Na rozdíl od jiných možností vám Makita XMU04Z umožní upravit šířku řezání ve 3 různých fázích, které jsou 9/16 palce, ¾ palce a 1 palce. Změna čepelí je opravdu snadná s dostupným systémem bez nástrojů s tímto střihem travního střihu. Ve srovnání s cenovou značkou je 1 rok záruční lhůty, která je výrazně kratší.

Nejlepší vlastnosti:

 • 18-voltová lithium-iontová baterie
 • Speciální Makita postavený motor
 • 2500 kapacity motoru SPM
 • 200 minut doby běhu s jedním nábojem
 • Lopatky s dvojitou akcí
 • Lepší rychlost a přesnost
 • Skvělá kvalita sestavení
 • Nastavitelná šířka řezání
 • Systém změny čepele bez nástrojů
 • 1letá záruka

Vminno Ryobi bezdrátový střih trávy

Ryobi je také velmi proslulé jméno na trhu. Ryobi vyrobil několik těžkých produktů, jako je tento střih bezdrátové trávy.

V neposlední řadě je zde další všestranný, ale stejně silný bezdrátový střih trávy z Ryobi. Nachází se s 18 V lithium-iontovou baterií, která je schopna rychlého nabití 90 minut. Operace můžete rychle změnit z stříhání na keř. Baterie je baterie Ryobi Special One, která se používá ve všech produktech Ryobi.

Ryobi P2900B váží asi 4 libry, které lze odůvodnit vysokou kapacitou baterie. Získáte popisovač plísní, abyste pohodlně drželi stroj a provozovali jej s významnou kontrolou. Čepele jsou hodnoceny pro dvojí akci, což vám dává 2 řezy v jednom cyklu.

Řezací kapacita tohoto střihu trávy je asi 5/16 palců, protože drží 8 palců křoví čepel a 4 palce stříhací čepel. Je podporován 3 roky záruky od Ryobi.

Nejlepší vlastnosti:

 • Střih bez akumulátoru trávy
 • 18-voltová lithium-iontová baterie
 • 90 minutový rychlý nabíjení
 • Střelba a stříhání
 • Čepele lze snadno vyměnit
 • Rychlý systém připojení Blade
 • Ryobiho speciální baterie
 • Váží asi 4 liber
 • Overmold Handle
 • Lopatky s dvojitou akcí
 • 8 palců křoviná čepel a 4 palce střihová čepel
 • 3 roky záruky výrobce

Jak si vybrat nejlepší bezdrátové nůžky na trávu:

Potřebujeme bezdrátový střih trávy, abychom udrželi čerstvou a dobře upravenou zahradu pokaždé bez velkých potíží nebo úsilí. Všechny modely jsou navrženy tak, aby se používaly pro podobný účel, přesto existují některé faktory (jako je kvalita, funkce nebo rozpočet), které odlišují váš výběr a nákup.

Pojďme diskutovat o těch klíčových faktorech, které je třeba vzít v úvahu při nakupování těchto bezdrátových travních nůžek.

Materiál čepele:

Čepele těchto travních nůžek jsou vyrobeny buď z vysoce uhlíkových oceli, nerezové oceli nebo nepřilnavé povlaky.

Čepele s vysokým obsahem uhlíkových ocelí. silný kov vyrobený z kombinace uhlíkové oceli a nerezové oceli. Tyto čepele jsou silné, odolné a ostřejší, což snadno řezá trávu a vydrží déle.

Čepele z nerezové oceli. jsou silnější a mají odpor vůči korozi a rzi.

Nepchůčné čepele-jsou potaženy anti-tvorbou, jako je teflon, aby se zabránilo nalepení zbytků rostliny nebo trávy na čepel, což má za následek, že způsobuje rzi nebo zablokování. Tento typ povlaku najdete často na přílohách.

Délka čepele:

Délka čepele určí celkovou řeznou kapacitu střihu trávy. Jinými slovy, jak široký můžete oříznout oblast v jednom zametání s tímto nástrojem. Obecně jsou nůžky bezdrátových tráv k dispozici s délkou čepele, která se pohybuje od 4 do 6 palců.

Modely s delšími lopatkami jsou ideální volbou pro větší oblasti (střih více trávy v jednom řezu), přesto je trochu těžko manévruje v malých oblastech. Zatímco kratší čepele mohou snadno pokrýt těsné oblasti a rohy snadno a perfektní volbu pro přesnou práci.

Musíte nastavit přesnou délku čepele střihu trávy v závislosti na ploše (nebo velikosti zahrady), kterou chcete oříznout trávu. Zajistěte si zakoupit model s délkou čepele, která je vhodná pro vaše rozložení nemovitosti. Například velká čepel nebude muset oříznout malé trávy nebo vnitřní rostliny.

Kapacita baterie:

Jak název napovídá, bezdrátové elektrárny běží s dobíjecími bateriemi (ale ne vyměnitelnými bateriemi). Niklové kadmium a lithium-iontové baterie jsou dva běžně používané typy baterií v nůze trávy.

Lithium-iontové baterie jsou drahé, které se široce používají ve vyšších nebo prémiových spotřebičích kvůli jejich technologii rychlého nabíjení a kapacitu zadržování extrémního náboje až do poslední kapky. Baterie niklu-kadmia postupně ztratí nabíjecí kapacitu při poklesu napětí, což pomáhá při menším výkonu a jsou cenově dostupné.

Kapacita baterie se měří na napětí (volty), ve kterém se kapacita baterií tohoto bezdrátového nástroje bude pohybovat od 3.6. 20 voltů. Čím vyšší je kapacita baterie (napětí), tím déle drží náboj, a tím rychle a efektivně stříhá trávu.

Střih bezdrátové trávy s 3.Hodnocení 6 V se stačilo k oříznutí zahrad velikosti malých středních. Nezapomeňte, že vysokokapacitní baterie budou trvat trochu déle na jejich plné nabití a také se zvýší k celkové váze. Proto, pokud jste ochotni používat nástroj pro dlouhý provoz, můžete získat zařízení s vysokou kapacitou baterie. Nebo jinak jít s lehčí a kompaktní možností.

Rychlost čepele:

Rychlost čepele konkrétního nástroje rozhodne/označí jeho energetickou kapacitu, ve které se, jak rychle se čepel pohybuje, aby efektivně snížila položku. Jeho rychlost se měří v úderech za minutu (SPM) nebo rotace za minutu (RPM). Rychlost čepele (SPM nebo RPM) elektrického nástroje je však uvedena z hlediska rychlosti bez zatížení, což znamená pohyblivou rychlost čepele, když není v jeho kontaktu žádná položka/materiál. Pro lepší zážitek z střihu jděte s nůžky na trávníky s rychlostí bez zatížení jako minimálně 1000 SPM nebo RPM.

Rukojeť:

Většinou se jedná o ruční nástroje s krátkými úchyty, díky nimž se uživatel ohýbá pro správné provozování. Přestože krátká rukojeť poskytuje přesnou kontrolu a končí s velkou detailní prací, většina uživatelů se cítí nepříjemně (zejména ti, kteří mají problémy s mobilitou (nebo), když se po dlouhé době ohýbáte bolesti nebo ztuhlost), aby s ní pracovali.

Někteří výrobci navrhli své nástroje s teleskopickým rozšiřujícím úchytkem, aby se jejich uživatelé cítili pohodlně, aby se smyčili keře a trávu jednoduše stojícím. Kromě toho může model s delší rukojetí oříznout trochu extra značné křoviny. Ergonomicky navržené držadla nabízejí pohodlné a trvalé použití a trvalé použití a trvalé použití s ​​jeho neklouzavým přilnavostí a konturem do přirozené pozice ruky.

Seřizovač výšky řezání:

Zdravý a krásný trávník je dosažen pouze tehdy, když udržujete správnou úroveň délky trávy. Příliš krátké řezání nejen poškozuje trávu, ale také omezuje její růst, zatímco příliš dlouhá tráva nezpůsobí, že trávník bude vypadat přitažlivě. Pak by bylo trochu drahé nebo časově náročné na opětovné opětovné nebo opravy trávníku.

Ujistěte se tedy, že stříháte trávu 1/3 velikosti listů pro jeho zdravý růst a dobře údržbu. Většina z těchto bezdrátových travních nůžek má možnost nastavení výšky, která vám umožní upravit výšku (na různé úrovně) pro správné řezání trávy. Jděte s modelem s touto vynikající funkcí.

Hmotnost:

Tyto nástroje s ručními trávníky obvykle jsou lehké a rozsahují od 1.5. 5 liber, což je usnadňuje manévrování. Doporučujeme, abyste si vybrali lehkou jednotku, abyste se zbavili jakékoli únavy (paže, ramene a zápěstí) a další nepohodlí.

Stavební materiál a baterie budou doplňkem hmotnosti střihu trávy. I když model s větší baterií vysokého napětí váží těžší, ale zajišťuje, že běží déle, než jej znovu nabije. Raději používáte střih trávy, který má nízkou kapacitu baterie, pokud nejste schopni nést hmotnost nástroje.

Přílohy:

Připojení k jakémukoli produktu/nástroji vám pomůže s lehkostí práce bez velkého napětí nebo obtížnosti. Většinou najdeme dva hlavní přílohy. prodlužovací rukojeť a malý živý ořízl čepel.

Čepele živého oříznutí-protože jsou dlouhé 6 palců, tyto čepele jsou perfektní možností použití pro malé keře a keře. Přesto to nezvládne větší než keře nebo jemné keře a nesmí být nahrazeno místo skutečného zastřihovače živých plotů. Podobně jako nůžky s vysokým výkonem mohou přílohy hlavy s dvojitou lonou efektivně a okamžitě oříznout keře.

Rozšíření úchyty. ve většině modelů se nachází dosud pohodlí je používat. Střih trávy s touto funkcí se promění v malou trávu, která vám nedovolí ohýbat nebo kolena, abyste pracovali na oříznutí travnatých oblastí.

Doporučujeme vám zkontrolovat a zvážit, které připojení je užitečné pro váš proces střihu. V případě, že můžete používat nůžky na trávu bez jakýchkoli příloh, můžete ušetřit spoustu peněz a správně je použít.

Extra funkce:

Pro tyto bezdrátové nůžky trávy jsou k dispozici široké rozsahy dalších funkcí. Můžete zkontrolovat a vybrat je, které jsou dokonale vhodné pro váš požadavek na zmírnění vaší práce a zvýšení vaší produktivity.

 • Prodlužovací pól. jednotka s tímto prodlužovacím pólem usnadní váš proces střihu, který převádí kapesní jednotku na stojící (jako trávník).
 • Bezpečnostní zámek. tato funkce uzamkne model bez napájení neúmyslně.
 • Indikátor životnosti baterie-zobrazuje zbývající nebo zbývající napájení baterie na jednotce, která vám připomíná, kdy se můžete neustále nabíjet.
 • Kompatibilní baterie. Většina výrobců nabízí široké kompatibilní baterie, aby se používaly s jinými elektrickými nářadími stejné značky.

Cena:

Cena bezdrátových travních nůžek se hodně liší v závislosti na jejich kvalitě sestavení, záruce a dalších funkcích. Obecné cenové rozpětí bude od 35 do 200 (nebo více). Při nákupu tohoto zahradnického nástroje nezapomeňte zvážit poměr hodnoty ceny. Kupte si vysoce kvalitní model i na trochu drahém rozsahu, pokud je používáte pravidelně. Podobně si nekupujte drahý model pro vzácné/omezené použití.

Záruka:

Záruka nabízená výrobcem je pro uživatele jako velká jistota, protože naznačuje kvalitu sestavení a spolehlivost dílů použitých v nástroji. Být bezdrátový nástroj, její baterie se snadno poškodí kvůli nesprávným plánovaným nabíjení nebo nešťastným incidentům.

Čím déle je doba záruky, tím lépe zažijete klid mysli pro trvanlivost a spolehlivost. Pomáhají opravit nebo vyměnit zařízení, kdykoli je to požadováno. Některé modely nabízejí jednoletou nebo dvouletou záruku.

Bezpečnostní tipy a preventivní opatření při používání nůžky bezdrátových trávy:

Vzhledem k tomu, že má ostrou čepel, bezpečnost je zásadním faktorem, který je třeba zvážit před jejím použitím, aby se zabránilo jakýmkoli náhodným škrtům nebo zraněním operátora nebo jiných blízkých lidí. Zde je několik bezpečnostních tipů a preventivních opatření, která musíte dodržovat při používání tohoto střihu trávy.

 • Ujistěte se, že vaše smykové lopatky jsou naostřeny a dobře promazány, abyste se zbavili zbytečného tření a ztráty kontroly nad jejich funkčností.
 • Noste ochranu očí, abyste zabránili malým úlomkům nebo prachu do očí při řezání trávy.
 • Košile s dlouhým rukávem a silné rukavice jsou povinné bezpečnostní vybavení, které má operátor nosit pro jejich bezpečnost.
 • Před použitím těchto travních nůžek je nezbytné zkontrolovat půdu, kterou chcete oříznout, abyste získali představu o oblasti o zjevném nebezpečí, jako jsou kovové kousky, odpadky, rozbité sklo nebo skály.
 • Sledujte hnízda sršeňů, včely a vosy při střihu keře nebo stromu. Můžete získat nepřátelské výsledky, kdykoli použijete tento hlasitý nástroj pro oříznutí oblasti.

Jak používat nůžky bezdrátové trávy? (nebo) Jak řezat/oříznout trávu pomocí bezdrátových nůžků trávy?

Bez ohledu na vaše odborné znalosti (profesionál nebo nováček) při používání těchto nůžků bezdrátových travních nůžků je docela snadné používat. Vše, co potřebujete, je opravit čepel a baterii na model a začít je používat. Změna (připevnění nebo nahrazení) čepele a baterií je však snadný a jednoduchý způsob, který je zmíněn v uživatelské příručce.

Jen málo modelů nabízí některé další přílohy nebo funkce, jako jsou ořízkové čepele nebo výškové úředníky pro správné řezání v různých výškách. Bezpečnost je prvořadým faktorem, který je třeba zvážit při používání travních nůžek.

S přítomností vysokorychlostního pohybujícího se čepele je použití těchto modelů trochu riskantní pro vaši ruku a tělo a řezy, pokud se nepoužívá pečlivě. Uvolněte bezpečnost před zapnutím tlačítka napájení, abyste se vyhnuli jakémukoli náhodnému zapnutí jednotky. Zatímco některé modely vám umožní neustále zapojit bezpečnost, některé ji potřebují pouze jednou.

Poté, co zapnete stroj, přesuňte střih po celé trávě a chyťte požadovanou řeznou délku. Pro okraj se nakloňte nástroj a dotkněte se bodu čepele těsně nad zemí. Poté vytvořte stroj rovně nebo nakloňte trochu malého úhlu podle vašeho požadavku na řezání.

Pro jednotné řezání musíte nastavit jednotku rovnoběžně se zemí a poté nástroj nasměrovat do dlouhé přímky, aby pokryl velkou plochu a měl konstantní řezání v každém přejetí. Po dokončení procesu musíte odstranit baterii, abyste ji udrželi na nabíječce. Na základě konkrétního hodnocení nabíječky a typů baterií modelu se jeho doba nabíjení hodně liší. Kromě toho odstraňte baterii, zatímco nepoužívejte nebo neukládejte bezdrátové nůžky na trávu.

Jak se staráme o nůžky bezdrátových tráv?

Správná péče je nutností pro zahradnické nástroje pro zvýšení jejich funkčnosti a jejich vydržení delší dobu. Zde jsme zmínili několik tipů na čištění nebo údržbu, abychom se řádně starali o váš střih trávy.

 • Než se dostanete do podrobností, doporučujeme vám přečíst pokyny k údržbě nebo čištění výrobců z uživatelské příručky.
 • Odstraňte čepel poté, co jste udělali práci, abyste ji vyčistili z jakýchkoli trosek nebo prachu.
 • Kdykoli je čepel nudná, nebude správně nakrájet/oříznout trávu a může ovlivnit zdraví a růst trávy.
 • Obvykle se bahen nebo mokrá tráva přilepí na čepel nástroje a střih do trávy. Po každém použití musíte čistit čepele. Odstraňte moduly a opláchte je samostatně.
 • Nepmihněte celkovou jednotku vodou, protože tyto bezdrátové modely nejsou vodotěsné, a proto by se motor a baterie mohly poškodit.
 • Ujistěte se, že po jejím důkladném čištění namazáte čepel buď mazacím olejem, nebo střídmě po celé okraji. To bude fungovat jako tenký proti-rustový povlak a bude fungovat efektivně.

Často kladené otázky:

Ujistěte se, že budete vyjmout čepel z modelu poté, co jste hotoli, abyste ji důkladně čistili mýdlem a vodou nádobí. Osušte jej a naneste mazací olej nebo WD-40, aby si udrželi jeho ostrost a trvanlivost.

Ano, můžete nechat řízky trávy (přebytek zbývajícího) provedeného s bezdrátovými nůžkami trávy na trávníku nebo zahradě, abyste dodali základní živiny potřebné pro trávu pro její zdravý růst. Přesto neopustí příliš mnoho množství, protože by to mohlo ovlivnit její růst a poškodit oblast.

3. S těmito bezdrátovými travními nůžkami budeme řezat malé větve a kořeny?

Jsou navrženy tak, aby prořízly malé kousky s ultra-ostrými čepelemi rychle a efektivně. Mohou tedy snadno proříznout malé větve a kořeny. Silné čepele však svou práci nedělá efektivně, přesto však tento střih trávy může prořezávat/oříznout malými kořeny, úponky, malé větve a rostliny, ale ne proříznout velkými nebo dřevěnými rostlinami.

Vyjměte čepele z jednotky po ořezávání trávy. Poté se spojíte čepele na stolní svěrák, abyste je zaostřili pomocí kovového souboru.

Hlavní výhodou používání bezdrátové trávy je to, že jsou lehké, univerzální a přenosné. To znamená, že plně nabitý nástroj lze použít nebo přesunout kdekoli na trávníku (včetně rohů nebo těsných prostorů). Nebudou mít žádné zamotané dráty a pro svou práci nepotřebují povinný zásuvka. Jednoduše fungují jako malá tráva sekačka.

Používají se nejen k oříznutí trávy trávy, ale také stříhají různé živé ploty, keře nebo keře. Díky funkci nastavení výšky je tento střih trávy nejlepší volbou pro lidi, kteří mají těžko používat prsty nebo zápěstí (nebo) ohýbat nebo koleno dolů pro oříznutí.

Vzhledem k tomu, že jsou poháněni, uživatel nemusí udržovat velké úsilí v procesu řezání, což znamená, že ušetří vaši energii, úsilí a čas.

Závěr

Slušný bezdrátový střih trávy je opravdu nezbytným nástrojem, který udržuje vaši osobní zahradu ve formě. Protože existuje velká poptávka po bezdrátových travních nůžcích, na trhu je mnoho značek, které je produkují. Vzhledem k tomu, že se každý produkt liší z hlediska funkcí, může být výběr 1 možnost mezi tímto. Zvláště pokud nemáte žádné předchozí zkušenosti s elektrickým nářadím.

Proto jsme vytvořili tento seznam, abychom vám poskytli nejlepší bezdrátový střih trávy pro vás. Najdete také nákupní průvodce, jak o něco lépe porozumět produktům. Přesto, pokud jste zmatení ohledně vašeho výběru, můžete se podívat na naše doporučení níže:

 • Snow Joe je pro vás skvělý bezdrátový střih trávy, pokud hledáte možnost vhodné pro rozpočet. Spolu s nejdostupnější cenovkou vám také nabízí 7.2-voltová baterie, která řídí 6 palcovou hedgerovou čepel a 4 palce smykovou čepelí. Existuje 2 roky záruka, která je výjimečná v tomto cenovém rozpětí.
 • Na druhou stranu navrhneme, abyste se střihovali bezdrátou trávou, protože je schopen řídit nejdelší čepele z našeho seznamu. Tento střih trávy podporuje střih 8 palců dlouhý keř a 4 palce s střihovou čepelí trávy. Má také 3letou zárukovou dobu, což z něj činí docela spolehlivou možnost.
 • A konečně, doporučujeme vám jít s vminoo Ryobi bezdrátový střih trávy jako celkově výkonná možnost. Je to smyk s 18 volty, který řídí křovinu 8 palců a střih 4 palce. Ryobi dává na tento produkt 3 roky záruky, což je opravdu dobré.

Dejte nám vědět své myšlenky v sekci komentáře níže!

Nejlepší nůžky na trávu pro úhlednou a uklizenou zahradu. průvodce kupujícím

Ozdobné trávy okrasné trávy jsou často přehlíženy, když lidé kupují nové rostliny pro svou zahradu; Ozdobné trávy však.

Ozdobné rostliny, ačkoli všechny rostliny jsou pro většinu zahradníků okrasné, některé nabízejí zejména velkolepé květy, pestré listy nebo i.

Ozdobné stromy Ozdobné stromy jsou jedny z nejpozoruhodnějších rostlin v jakékoli zahradě. Ať už pro jejich podobu nebo poutavé listy a.

Pokud se vám líbí, aby byl váš trávník dobře udržován s úhlednou a uklizenou hranou, pak nepochybně najdete nůžky trávy jako neocenitelný nástroj. Travní nůžky jsou ideální pro uklízení těžko přístupných oblastí, ke kterým sekací může přistupovat, jako jsou okraje záhonů, proti plotu a stěnám a kolem základny stromů.

Pokud hledáte perfektní nůžky na trávu pro vaši zahradu, naše praktická recenze právě teď završuje nejlepší dostupné.

Detaily produktu

36palcová dlouhá řezaná otočná travní nůžka

Bezdrátové lithium-iontové nůžky

Střih bezdrátové trávy 2 v 1

Bezdrátový smykový živý plot 2-in-1

Nůstky na ruce

Průvodce nákupem

Jak používat

Travní nůžky jsou pro použití kolem okrajů trávníku, podél květinových záhonů, cest, kolem základny stromů nebo kdekoli se vaše tráva se snaží dosáhnout. Střih trávy je součástí vašeho procesu péče o trávník tím, že poskytne úhledný a pěstěný vzhled na trávník tím, že zajistí, že jednotná linie obklopuje okraje trávníku. Někteří lidé používají k oříznutí hran s trávníkem plevel, ale to vám dává menší kontrolu a výsledkem je náhodnější vzhled. Travní nůžky lze také použít k oříznutí malých keřů.

Jak používáte nůžky trávy, bude záviset na tom, pro který typ se rozhodnete. Někteří pracují v nůžkovém pohybu, zatímco jiné mají rotující čepele a jiné jsou provozovány baterií. Travní nůžky by měly být snadným nástrojem pro ovládání, ale přečtěte si své pokyny pro pokyny.

Univerzální

Travní nůžky jsou všestranným zahradním nástrojem. Mohou být použity k oříznutí rostlin a keřů a trávy, pro kterou byly určeny. Travní nůžky jsou obvykle velmi ostré a mohou snadno prokrájet malé stonky a přesnost.

Snadnost použití

Trávní nůžky se obecně velmi snadno provozují a nevyžadují údržbu spojenou s plevelovými šlehačkami, jako je změna řetězce. Travní nůžky nemusí být připojeny během používání, což eliminuje nepříjemnosti, že za sebou má šňůru, a nebudete je muset pohánět benzínem.

Dosáhnout kdekoli

Hlavní výhodou travních nůžek je to, že mohou oříznout trávu i v těch nejtěžších dosažení oblastí. Jakékoli úzké skvrny, ke kterým nemůže být přistupována na trávu, budou snadno řezány travními nůžkami, stejně jako tráva rostoucí proti stěnám a ploty, poblíž záhonů nebo kolem základny stromů. Tím, že budete moci oříznout trávu, kterou nemůžete dosáhnout sekačkou, bude váš trávník vypadat dobře udržovaně a pěstovaně.

Šetří peníze

Travní nůžky lze zakoupit za nízkou cenu a jejich použití je velmi jednoduché a může být dokonce relaxační a příjemné. Nákupem a používáním vlastních travních nůžek ušetříte peníze tím, že nemusíte platit zahradníkovi, aby pro vás dokončil ořezávání trávníku.

Zlepšit obrubník

Oříznutí trávníku travními nůžkami dává velmi profesionální povrch a vyvolá dojem, že vaše nemovitost je dobře řešena. Pěstitelský trávník může zlepšit obrubní přitažlivost a dokonce zlepšit vaše šance na prodej vaší nemovitosti.

Co hledat

Před zahájením hledání nůžky na trávu budete muset posoudit, co chcete z nůžky, abyste mohli učinit správné rozhodnutí pro vás. Zde je několik věcí, které je třeba zvážit.

Baterie nebo manuál?

Nůstky na baterii i manuální travní nůžky mají výhody a nevýhody. Nůžky ovládané baterií častěji se pokazí, protože dobíjecí baterie nejsou vždy spolehlivé. Nabízejí však větší efektivitu než manuální nůžky. Manuální nůžky nabízejí větší přesnost, i když pokud se používá po dlouhou dobu, může ruční pohyb způsobit puchýře nebo vředy rukou. Ruční nůžky jsou obvykle levnější na nákup a mají delší délku života.

Ruční nebo stojící?

Ať už chcete ruční nůžky nebo nůžky, které lze použít, zatímco ve stálé poloze, bude na osobní preferenci. Stojící nůžky snižují tlak na kolena z klečení a bolesti zad spojené se zahradnictví, zatímco se ohýbají. Ruční nůžky vám umožní přiblížit se k zemi, abyste viděli lépe, co děláte.

nejlepší, manuální, nůžky, trávu

Kvalita, stavebnictví a cena

Standard kvality a materiálů použitých k budování nůžek bude ovlivněn vaším rozpočtem. Chcete.li se vybavit nůžkami, které trvají dlouhodobě, měli byste očekávat, že utratíte trochu více peněz, i když za rozumnou cenu by mělo být dosažitelné dobré pár travních nůžek. Podívejte se na ocelové čepele, které jsou odolné a lze je rozdnes.

Porovnání produktu

Pokud konkrétně hledáte střih bezdrátové trávy ovládané baterií, podívejte se na nůžky na travní nůžku Gardena bezdrátové lithium-ion, střih bezdrátové trávy Sun Joe 2-in-1 a bezdrátovou trávu Sun Joe 2 v 1 Smykový živý plot.

Pro možnost poháněnou uživatelem existují fiskars 36palcové otočné travní nůžky, fiskarsové power-lever ruční nůžky a korona klasický střih trávy.

Nástroj, který lze provozovat během stoje, bude pro některé nejpohodlnější a nejpohodlnější, a to patří Fiskars 36 palcové otočné nůžky na otočné trávy a Sun Joe bezdrátový střih s živým plotem 2 v 1.

Recenze produktu

Nejlepší uživatelská tráva s střihem-dlouhá rukojeť

Fiskars 36-palcové dlouhé otočné nůžky trávy

Tyto nůžky jsou navrženy tak, aby ořízly a okraj trávy kolem těžko přístupných oblastí, jako jsou květinové záhony, stromy nebo cesty. 36palcová dlouhá rukojeť znamená, že můžete oříznout své trávníkové okraje při pohodlném stání a brání vám, aby museli klečet nebo se ohýbat.

Čepele mají schopnost otočit plné 360 stupňů, takže ořezávání lze dosáhnout v jakémkoli úhlu. 5palcové uhlíkové ocelové lopatky jsou přesné, aby zajistily čisté řezy a dlouhodobá ostrost. Hřídel je konstruována z hliníku, takže je odolná i lehká. Zámek Blades pro bezpečné skladování a produkt je dodáván s celoživotním zárukou výrobce.

Uživatelé tohoto zahradního nástroje milují, jak přesné je a jak pohodlné je používat. Jsou schopni to používat celé hodiny najednou bez napětí nebo zranění a považovat tento proces za klidnější a příjemnější než použití elektrického ekvivalentu. Někteří uživatelé zjistili, že nůžky jsou mírně na chabé straně, ale stále by je doporučili.

 • Pohodlné používat
 • Snadné použití
 • Dlouhotrvající
 • Záruka doživotního doživotního
 • Dlouhá, lehká rukojeť
 • Blades Otočné

Nejlepší uživatelská tráva s střihem-hrana lemování

Střih travního střihu Corona Classiccut

Tyto nůžky fungují s tradiční nůžkou řezající akci s kovanými čepelemi z ocelových slitin, které byly ošetřeny tepelně pro další sílu. Vinyl-potažené držadla nabízejí pohodlí a také přilnavost. Nástroj přichází s omezenou zárukou na celoživotní záruku od výrobce.

Recenze uživatelů tohoto produktu jsou velmi pozitivní. Nůžky jsou zjištěny jako těžkopádné, vysoce kvalitní a velmi ostré. Uživatelé si všimnou, že čepele neztrácejí výhodu velmi rychle, ale snadno se naostří, když se nakonec stanou nudné. Uživatelé také věří, že nůžky vydrží celý život kvůli tomu, jak jsou robustní a dobře vyrobeni, a mnozí zjistili, že to byly nejlepší nůžky, jaké kdy měli.

Na těchto nůžcích byla nějaká menší negativní zpětná vazba, včetně toho, že jsou docela těžké, a tak může vyžadovat, aby pro některé lidi fungovaly dvě ruce. Blades také někdy drží, ale uživatelé to napravili pravidelným čištěním a mazáním WD40.

Fiskars Power-Lever Hand Grass Normy

Tyto nůžky na energii-páčku využívají technologii složené páky k vybavení uživatele větší řeznou silou a zabírají zhruba polovinu úsilí než tradiční nůžky. Náží jsou vybaveny ocelovým čepelem odolném proti rezinci, které jsou plně tvrzeny, přesné pozemky a mají zoubkovou hranu. Úchyty jsou postaveny z hliníku, aby nabídly trvanlivost při zachování nízké hmotnosti, kterou se snadno ovládá. Funkce přilnavosti Nonslip na držadlech přidává pohodlí. Nůžky také těží ze zámku, aby bylo zajištěno, že mohou být bezpečně uloženy. Produkt také přichází s celoživotní zárukou výrobce.

Uživatelé těchto nůžek jsou ohromeni tím, jak jsou ostré, a naznačují, že jsou dobré pro ořezávání trávy a kompaktních keřů, ale jsou příliš malé na ořezávání velkých keřů. Mnoho uživatelů si stěžovalo, že se čepele pravidelně chopí, takže je používají velmi časově náročné a nepohodlné. Mnoho uživatelů také zjistilo, že nůžky jsou trapné, a poznamenává, že se cítili nepříjemně a že to vyústilo v puchýře na rukou.

Nejlepší výběr pro střih bez akumulátoru. celkově nejlepší

Gardena bezdrátové lithium-iontové travní nůžky

Tyto nůžky ovládané baterií mohou být použity na trávě i keře díky zaměnitelným čepelům. Nážní nůžky běží na dobíjecí lithium-iontové baterii, aby vám poskytly bezdrátovou energii, s dobou běhu přibližně 45 minut po šestihodinovém nabití. Nůžky jsou ergonomicky navrženy tak, aby se pohodlně vešly do ruky a jsou vybaveny krytem čepele pro bezpečnost.

Uživatelské recenze tohoto produktu jsou smíšené. Někteří lidé to přivolávají jako nejlepší nůžky na trávu, jaké kdy použili, zatímco jiní s tím zažili několik problémů. Šťastní uživatelé poznamenali, že je lehký, snadno použitelný, pohodlný a umožňuje jim přiblížit se k travním okrajům bez bezpečnostních křídel, jako jsou nějaké jiné nůžky.

Nešťastní uživatelé zažili problémy s tím, že se baterie dobíje, a zjistili, že náhradní díly jsou nemožné zdroje. Mnoho uživatelů také zjistilo, že se nůžky zastavily, pokud se setkaly s odporem, takže nezapomeňte tento produkt používat pouze na trávě bez jakýchkoli tyčinek nebo jiných zbytků.

Rozpočet výběr pro bezdrátový střih trávy

Sun Joe 2-in-1 bezdrátový střih trávy

Tento lehký kapesní smyk váží jen 2.2 libry, což usnadňuje použití. Je to bezdrátové díky 3.6-voltová dobíjecí lithium-iontová baterie a může přepínat mezi střihanou trávou nebo ořezávacími keři, když přichází se dvěma zaměnitelnými čepelemi. Má také dvouletou záruku výrobce.

Uživatelé tohoto nástroje zjistili, že je lehký a efektivní pro řezání trávy. Nabíjí se rychle a snadno ořízne trávu. Problémy, které uživatelé našli s tímto nástrojem. Někteří uživatelé zjistili, že střih je obtížně ovládán, protože dvě tlačítka musela být tlačena různými směry současně. Uživatelé také poznamenali, že se zdálo, že tento nástroj byl levně vyroben a neočekával by, že vydrží dlouho.

 • Levný
 • Efektivní při ořezávání trávy
 • Poplatky rychle
 • Lehká váha

Rozpočet výběr pro bezdrátový střih trávy. stojící

Sun Joe bezdrátový smykový živý plot 2-in-1

Tento víceúčelový zahradní nástroj se přeměňuje z travního střihu na zastřihovač živého plotu díky zaměnitelným čepelům. Smyková čepel je 4 palce, zatímco čepel zastřihovače je 6 palců a oba lze rychle a snadno vyměnit. Nástroj také přichází s prodlužovacím pólem, takže můžete přepínat mezi použitím nástroje nebo jako kapesního zastřihovače. To běží na 7.2-voltová lithium-iontová baterie s dlouhým životem, která je dobíjecí, což uživateli poskytuje zážitek bez šňůr.

Uživatelé tohoto produktu byli ohromeni mocí a milovali, jak by se mohl změnit mezi kapesními počítači nebo pro použití. Někteří uživatelé poznamenali, že to bylo lehké a velmi přesně řezané. Mnoho uživatelů však zjistilo, že produkt nebyl dlouhodobý a měl problémy s baterií, která se již nenabíjí.

 • Levný
 • Snadné použití
 • Lehká váha
 • Přesné řezání
 • Multifunkční

Závěr

Produkt Standout mezi těmito nejprodávanějšími nůžkami pro travní střih je Corona Classiccut Grass Shear. Nůžky jsou těžkopádné a fungují přesně tak, jak by měly. Jsou to druh nástroje, který vás uvidí po celý život zahradnictví a možná se dokonce dostane do generací. Jsou klasické design vytvořené z vysoce kvalitních materiálů, ideální pro všechny potřeby ořezávání a lemování trávy.