Porovnání sekaček na otočení Kubota Zero. Kubota Ride on Mower

porovnání, sekaček, otočení, kubota, ride, mower

Porovnání sekaček na otočení Kubota Zero

Když se podíváte na kubota Zero Turn sekačky, díváte se na kvalitní sestavu. Kubota Zero Turn sekačky dodávají komerční přenos, svařované místo razítka, pevný rám, který je svařován dohromady, aby poskytoval roky spolehlivé služby. Můžete dokonce získat dieselové nulové motory Kubota, když se potřebujete postarat o větší místo a poskytnout silnou trvanlivost, kterou byste očekávali od nafty.

Ale který z nich je pro vaši situaci ten pravý? Nechcete získat sekačku, která je příliš velká na manévru, ani ta, která je tak malá, že dokončení sečení vašeho dvora nebo umístění klienta trvá věčně. Zde je přehled, který vám pomůže provést inteligentní investici do správné sekačky Kubota Zero pro vaše potřeby.

Nákup sekačky s nulovou otočení

Jak se rozhodnete, zda se dokonce potřebujete podívat na sekačky na nulové otočení nebo zda jsou traktory trávníku Kubota lepší volbou pro vaši nemovitost? Část toho závisí na tom, kolik trávy máte. Pokud máte velkou výměru, podnikání v oblasti péče o trávník nebo nemáte moc volného času na udržení vašeho dvora, sekačka s nulovou otočení vám pomůže dokončit práci rychleji. Pokud však máte ve svém terénu hodně strmých svahů, pravděpodobně se budete chtít rozhodnout pro jiný typ Kuboty než nulový tah.

Jakmile se rozhodnete, zda je pro vás nejlepší volbou sekačka na trávu z Kubota Zero Turn, je čas porovnat sekačky na nulovou otočení a najít tu pravou pro vaše potřeby. Například, pokud máte čtvrt akr trávy, možná budete chtít sekačku kvalitní, která tuto práci dokončí, ale pravděpodobně nemusíte vstoupit do komerční sekačky. Pokud však máte na sečení dva nebo více akrů, vstup na komerční stroj může být velkým rozdílem.

Máte spoustu terénních rostlin? Pokud ano, je mnohem snazší je sekat, aniž by se hodně oříznula práce s nulovými sekačkami. Klíčem k získání toho, co potřebujete, je pracovat s prodejním zástupcem, který ve skutečnosti poslouchá vaše obavy, takže se ujistěte, že pracujete s někým, s kým je spokojený.

Top 5 Kubota Zero Turn sekačky

42palcová řezací paluba-Kubota Z231

Z231 je skvělý stroj na základní úrovni pro majitele domů, kteří se zabývají několika akry. Má stejnou vysokou úroveň kvality, jakou jste očekávali od Kuboty, zatímco jeho menší velikost usnadňuje pohyb po překážkách, jako jsou keře, stromy a podobné předměty. Dostatek úložných boxů usnadňuje udržování nástrojů, které používáte pravidelně po ruce, zatímco velký držák nápojů vás udržuje hydratované v těch horkých letních dnech. Standardní ochrana převrácení vás udržuje v bezpečí na svazích, zatímco široká nožní pánev a sedadlo s vysokým zadnutím vám poskytují pohodlnou jízdu.

Když jednáte s čtvrt akrem na pár akrů, Kubota Z231 s 42palcovou palubou zvládne většinu osobních yardů a poskytne dostatek energie, aby se rychle dostali skrz své úkoly sečení a přitom zůstali agilní a snadno se manévrují kolem terénní úpravy a další předměty na vašem dvoře. Představovat 21.5 koňských sil, může řezat trávu mezi 1.5 a 4.25 palců v závislosti na vašich potřebách. Mezi dostupné příslušenství patří chytač trávy Kubota Zero Turn, příloha mulčování, LED světlomety, pomoc se sekací, pozastavení sedadla a soupravu. Je to skvělá sekačka s nulovou otočením, aby vystoupila z vašeho traktoru trávníku.

48palcová paluba-Kubota Z412

Ať už máte malý majetek nebo farmu, nebo pokud máte zařízení, které udržuje své vlastní pozemky a potřebuje sekačku s nulovou otočením, která ji může zvednout, Z412 vám poskytuje širší palubu pro řezání větších pruhů trávy každý průchod bez obětování agility a manévrovatelnosti. Poskytuje pohodlí, které byste očekávali od obytné sekačky v kombinaci s energií a funkcemi, které byste potřebovali z komerčního stroje. Funkce nastavení sedadel usnadňuje nalezení správné polohy pro rozšířené úkoly sečení, zatímco operační páky vám poskytují hladké, přesné ovládání.

Tato sekačka je velmi populární možností, která má solidní motor Kawasaki a překlenuje mezeru mezi těžkým obytným a lehkým komerčním sečením. Z412 má 22 koňských sil, velké 24 ”zadní pneumatiky pro hladkou jízdu, 6.5 ”přední pneumatiky pro lepší manipulaci nad drsnou zemí, sedadlo zavěšení s vysokým obsahem zpět, aby vás udrželo pohodlné, zatímco sekáte, držák na pohár pro ty dlouhé sečení, výstupy 12 V pro udržení nabitých zařízení a 5 ″ paluba svařované sekačky pro dlouhodobý a trvalý výkon. To je skvělý krok pro větší výměry mezi 4-6 akry a pro lehčí komerční práci.

54-palcová paluba-Kubota Z422

Jako jeden z paluby větší velikosti, které mají stále velkou manévrovatelnost, má Z422 hydrostatickou převodovku, která umožňuje plynulejší provoz přenosem napájení z motoru přes podtlakový hydraulický systém a poté zpět na mechanickou energii na hřídeli. Systém přístupu k sedadlu usnadňuje přístupu k palubní pojistce, abyste mohli změnit pojistky a rychle se vrátit do práce. Je to skvělé jako komerční stroj, pokud jednáte s menšími yardy nebo těmi, kteří mají komplexní rozvržení krajinářství, které by vyžadovalo další průchody s oříznutími, pokud jste použili větší stroj.

Z422 je k dispozici jak v palubě 54 palců, tak i 60 palcové paluby. Obě verze mají solidní 24 koňský motor k přenosu spousty energie na čepele sekačky a přenos. Velikost paluby 54 palců je pohodlným kompromisem mezi rychlostí a obratností, přičemž menší velikost usnadňuje manévru. Představujeme stejné 24 ″ pneumatiky, které vytvářejí hladkou jízdu jako Z412, zatímco snadné úpravy vám umožňují přizpůsobit výšku řezání o čtvrt palce najednou.

60-palcová paluba-Kubota Z422

Z422 v 60-palcové palubě je schopen rychle se posekat spoustu trávníku, ale za cenu manévrovatelnosti. Pokud máte větší trávník, který je relativně otevřený, je to skvělá volba, nebo pokud řezáte sportovní pole, která se mají jen velmi málo překážek, o které se obáváte. Stejně jako u jiných Kubotas vám poskytuje jemnou kontrolu nad výškou řezu, což vám umožní přepínat výšku v 1/4 ”intervalu s jednoduchým zvratem knoflíku.

Jak jsme zmínili v velikosti 54 palců, je také k dispozici v 60-palcové palubě, což z něj dělá skvělou volbu pro velké trávníky. Jak již bylo řečeno, někteří majitelé domů považují tuto velikost příliš velkou na snadné manévrování. Funguje to však skvěle pro větší výměry až do pěti nebo šesti akrů, což usnadňuje jeho posekání rychleji. I když má také 24 ″ pneumatiky, má další 2.5 ”šířky, což vám dává trochu více trakce za kluzkých podmínek.

48-60 ″ paluby-série Z700

Když potřebujete komerční sekačku, která může rychle dokončit a má vážnou manévrovatelnost, série Kubota Z700 poskytuje silný výkon. Rozmanitost velikostí paluby vám poskytuje několik možností, což usnadňuje pečlivě pečlivě upravené funkce nebo rychle vyjmout celé pole míče. Když spravujete své úkoly sečení, můžete rychle přepnout mezi výškami sečením, zatímco snadno přístupná úložná skříňka usnadňuje udržování nástrojů, které používáte nejčastěji po ruce. Nastavitelné pedály a páky vám umožňují zcela přizpůsobit řadu Kubota Z700 každému operátorovi, což umožňuje více ergonomické operace a lepší pohodlí operátora (dokonce má držák na pohár).

Tyto sekačky jsou k dispozici v palubách 48 ″, 54 ″ a 60 ″ a mají 8-měřicí, 6 ″ hluboký paluba pro vynikající sílu, 42.6 ″ rozpětí pro lepší stabilitu, motory Kawasaki a Kohler, 1.25 ”vřeteno pro dlouhodobou trvanlivost a nejvyšší rychlost 11.2 mph. Velká, snadno čitelná LCD obrazovka usnadňuje zůstat na vrcholu mnoha různých aspektů procesu sečení. Silnější a odolnější trubkový rám obklopuje snadno udržovatelné komponenty, včetně krytu motoru s lehkým přístupem, rychlého směrování pásu, jednoduchého přístupu k baterii, předních pneumatik bez plochého a rychlého připojení sekačky, což vám usnadňuje Získejte své strojní zařízení zpět do použití, spíše než musíte čekat a ztrácet čas.

72palcová paluba-ZD1211L a ZD1511LF

Když musíte získat vážnou výměru, abyste se o to postarali a chtěli dlouhodobý kus vybavení, 72palcové modely založené na naftě založené na naftě asi šest až deset akrů asi tak. Tyto dva sekačky pevně zapadají do větších kategorií komerčních stupňů a dodávají dostatek energie a točivého momentu s dlouhodobou kvalitou a trvanlivostí. Dieselové motory mají tu výhodu, že trvají déle a dodávají více energie za méně paliva. Jak již bylo řečeno, mohou být poněkud problematické, pokud je potřebujete použít pozdě v sezóně v chladnějších a chladných částech země, konkrétně, pokud je nemůžete udržet v vyhřívaném prostoru.

ZD1211L má 24.8 koňských dieselových motorů, který dodává spoustu točivého momentu s 12.9 galonovou palivovou nádrž, která vás udrží v chodu. A 10.Nejvyšší rychlost 6 mph vám umožní rychle dokončit práci, zatímco nastavitelná výška usnadňuje změnu výšky řezání z jednoho na pět palců za běhu. Na straně pohodlí to zahrnuje nastavitelné sedadlo zavěšení s sklonem a bederní podporou, aby se usnadnilo přizpůsobení se všem typům těla vašeho operátora, zatímco zvýšené proudění vzduchu usnadňuje snížení a vyčištění trávy, než aby se vytvořily nevzhledné shluky, které budou chtít je třeba vyzvednout později.

ZD1511LF má dostupné možnosti bočního i zadního vypouštění a je spárován s 30.8 koňských dieselových motorů a 13 galonovou palivovou nádrž pro dlouhé sečení. Je k dispozici buď u balíčku Pro nebo ACS, poskytuje vám další možnosti a skládací struktura ochrany převrácení usnadňuje ukládání, zatímco tlustá platforma omezuje vibrace a hluk normálních operací. Tento model přistoupí ke skutečnému systému sezení na vzduchu a poskytuje vašim operátorům konečný v pohodlí, zatímco největší displej LED ve své třídě vám poskytuje všechny metriky, které potřebujete vědět, abyste optimalizovali své operace. Dostupné příslušenství pro kubota nulového zatáčky zahrnují výbojový skluz řízený operátorem.

Poznámka o výkonu

Pokud se zdá, že koňská síla, kterou vidíte v sekaně s nulovou zatáčkou, ve srovnání s obytným sekačkou trochu vysoko, mějte na paměti, že množství koňské síly je přizpůsobeno velikosti paluby sekačky. Větší paluba vyžaduje otočení více koňských sil, takže 15 koňských obytných sekaček může dělat skvěle s menší palubou, ale nemělo by dostatečnou sílu efektivně otočit 60palcovou čepel. Tím, že odpovídáte koňské síle velikosti paluby, získáte motor, který vydrží po mnoho let, ne podhodnoceného, ​​který selže z příliš těžkého zatížení.

Hodnota solidní záruky

Kromě solidní hodnoty zařízení chcete vědět, že pokud narazíte na nějaké potíže, bude to postaráno. Záruka Kuboty na své sekačky s nulovým otočením obvykle běží po 24 až 48 měsících nebo určitým počtem hodin, v rozmezí od 300 do 500, v závislosti na tom, zda se sekačka používá pro rezidenční nebo komerční použití. Když pracujete s výrobcem a prodejcem, který má solidní pověst kvality a odhodlání zákaznického servisu, zjistíte, že vaše vybavení má hodnotu mnohem více jak v době nákupu upgrade.

Ceny kubota nulové zatáčky

Když se pokoušíte porovnat sekačky Kubota Zero Turn, je důležité si uvědomit, že nákup správné sekačky pro vaši situaci vám z dlouhodobého hlediska ušetří peníze. Mnoho lidí se snaží koupit pouze na základě ceny, v krátkodobém horizontu ušetří trochu peněz, ale musí nahradit sekačku na nulo. Ať už jsou prostě nespokojeni s její mocí, nebo trvá příliš dlouho, než se práce dokončí, často vidíme nové zákazníky trpící výčitek kupujícího, protože kupovali příliš malé na základě ceny než na jejich skutečné potřeby.

Když pracujete se zkušenými profesionály v Nelson Tractor, budeme s vámi spolupracovat na nalezení perfektního řešení pro vaše potřeby. Zakoupením jednoho z našich kubota Zero Turn sekačky ušetříte v dlouhodobém horizontu spoustu peněz tím. Kromě našeho užitečného oddělení prodeje a pronájmu najdete výjimečné zacházení v našich odděleních prodeje a dílů s jednotným týmem, který vám pomůže se vším, co potřebujete během nákupního procesu a budoucího vlastnictví. Oslovte nás s jakýmikoli dotazy ohledně naší sestavy kvality sekaček na kubota nula nebo o pomoc s vysoce kvalitním vybavením Kubota.

LM Exkluzivní: Kubota se dívá na budoucnost na své události Kubota Connect

Když prodejci Kubota vstoupili do výstavního patra v letovisku Gaylord Texan v Grapevine v Texasu na akci Kubota Connect, vize společnosti je přivítala.

Společnost vystavila koncepční traktor kromě vícestupňového plánu směřujícího k vybavení napájeným baterií.

„Musíme vyrovnat minulost s tím, co má přijít v budoucnu, a budoucnost na nás přichází opravdu rychle,“ řekl Todd Stucke, senior viceprezident pro prodej a marketing pro Kubota North America.

Elektrický prototyp Kuboty Z2e Ride-on Zero-Turn sekačka je součástí toho, co Kubota nazývá fázi 2 svého plánu na vytvoření zcela elektrických strojů. (Foto: personál LM)

Nyní v tom, co Kubota nazývá fázi 1, společnost plánuje vyvinout elektrický motor „Drup-In“ pro zavedení Drive-by-Wire a zcela elektrický stroj s automatizací v budoucnu.

Spolu s pohledem do budoucnosti společnost nabídla prodejcům pohled na současnost, protože předváděla své nejnovější nabídky přicházející v roce 2023.

Sekačka Kubota ZD1611 Ride-on Zero-Turn (Foto: Kubota Tractor Corp.)

Upgradovaná sekačka

Na straně trávníku společnost Kubota oznámila nové přírůstky do své linky ZD Zero-Turn sekací se ZD1611. Společnost říká, že stroj bude mít nový motor běžného železnice, motor motoru a vázanky a bude k dispozici na prodejcích v lednu.

„Kromě motoru jsme v tom také vložili pohodlí stvoření,“ řekl Tom Vachal, senior produktový manažer pro Turf v Kubotě. „Vložili jsme odtok 12V, který umožňuje operátorovi nabíjet zařízení, nebo možná používají vzduchový kompresor 12V od svého obchodu.“

ZD1611 je podle Vachal vyroben v Kubota’s Gainesville, GA., závod, kde společnost vyrábí několik dalších produktů trávníku.

Kubota také vylepšila obrazovku LCD sekačky, na kterou společnost přidala více funkcí, podle Michaela Grya, ředitele marketingu produktů pro Turf a RTV v Kubotě.

„Klíčem je zkušenosti a pohodlí operátora,“ řekl Grep. „Máte tento monitor s měřidly a klíčovými informacemi, aby zákazník mohl vidět, zda se jedná o palivo, ať už jde o proces regenerace nebo částice, operátor ví, co se děje s tímto strojem při pohledu na tento monitor.“

Kubota také oznámila nový model svého pomocníka RTV, o kterém společnost uvádí, že má kubota motor s přepracovanou škrticí klapkou. Oznámeno je také speciální edice Stone Grey Edition The Sidekick, která přichází s 16 příslušenstvím, od skládky elektrického postele po LED světlomety.

Kubota’s SVL-735 Track Loader (Photo: LM Staff)

Bezpečnost stavebního zařízení

Společným tématem ve všech zařízeních představených na akci bylo pohodlí operátora a snadné použití.

Nový kompaktní nakladač společnosti SVL75-3-nastaven na spuštění v březnu 2023-nabízí 7palcový monitor dotykové obrazovky, jednodílný kabinu pro snadnou údržbu a záložní kameru.

„Tento stroj má jednodílnou kabinu, která je v této jednotce nová; Udržuje prach z kabiny, takže se s tím operátor nemusí vypořádat, “řekl Tom Turner, manažer produktového provozu stavebního zařízení pro Kubota. „Nabízí skvělou dostupnost pro služby; Je to další operátor a funkce zaměřené na technici. Je tu spousta prostoru pro lidi, kteří se mohou posadit (a provádět údržbu).“

Turner také říká, že stroj má vylepšené bezpečnostní prvky, jako je schopnost nastavit heslo na monitoru dotykové obrazovky, které musí operátor vstoupit před zahájením SVL75-3.

LM Associate Editor Rob Difranco Tests Kubota’s KX030-4 Kompaktní rypadla na události Kubota Connect v Grapevine v Texasu. (Foto: personál LM)

Kubota také představil svůj nový kompaktní rypadlo KX030-4, který nahradí KX71-3. Společnost říká, že nově rozšířená kabina nabízí snadnější přístup k ventilu přepínače a návratu 3. řádku.

Nové partnerství

Společnost oznámila dohodu s Titan International o vybraných velikostech pneumatik Trac Loader II pro kompaktní a užitkové traktorové modely.

Nová pneumatika bude obsahovat loga Titan i Kubota. Kubota říká, že pneumatika nabízí uživatelům správný zůstatek mezi pneumatikami trávníku a těžšími pneumatikami, které by se dalo vidět na zemědělské nabídce společnosti.

O autorovi: Rob Difranco

Rob Difranco je přidruženým editorem managementu krajiny. Absolvent 2018 na Kent State University, Difranco má bakalářský titul v oboru žurnalistiky. Před správou krajiny byl Difranco reportérem pro Morning Journal v Lorain v Ohiu.

Přihlaste se k odběru správy krajiny

Pokud se vám tento článek líbil, přihlaste se k odběru správy krajiny a obdržíte více článků stejně jako to.

Комментарии и мнения владелцев jsou v současné době uzavřeny.

LM Exkluzivní: Kubota se dívá na budoucnost na své události Kubota Connect

Když prodejci Kubota vstoupili do výstavního patra v letovisku Gaylord Texan v Grapevine v Texasu na akci Kubota Connect, vize společnosti je přivítala.

Společnost vystavila koncepční traktor kromě vícestupňového plánu směřujícího k vybavení napájeným baterií.

„Musíme vyrovnat minulost s tím, co má přijít v budoucnu, a budoucnost na nás přichází opravdu rychle,“ řekl Todd Stucke, senior viceprezident pro prodej a marketing pro Kubota North America.

Elektrický prototyp Kuboty Z2e Ride-on Zero-Turn sekačka je součástí toho, co Kubota nazývá fázi 2 svého plánu na vytvoření zcela elektrických strojů. (Foto: personál LM)

Nyní v tom, co Kubota nazývá fázi 1, společnost plánuje vyvinout elektrický motor „Drup-In“ pro zavedení Drive-by-Wire a zcela elektrický stroj s automatizací v budoucnu.

Spolu s pohledem do budoucnosti společnost nabídla prodejcům pohled na současnost, protože předváděla své nejnovější nabídky přicházející v roce 2023.

Sekačka Kubota ZD1611 Ride-on Zero-Turn (Foto: Kubota Tractor Corp.)

Upgradovaná sekačka

Na straně trávníku společnost Kubota oznámila nové přírůstky do své linky ZD Zero-Turn sekací se ZD1611. Společnost říká, že stroj bude mít nový motor běžného železnice, motor motoru a vázanky a bude k dispozici na prodejcích v lednu.

„Kromě motoru jsme v tom také vložili pohodlí stvoření,“ řekl Tom Vachal, senior produktový manažer pro Turf v Kubotě. „Vložili jsme odtok 12V, který umožňuje operátorovi nabíjet zařízení, nebo možná používají vzduchový kompresor 12V od svého obchodu.“

ZD1611 je podle Vachal vyroben v Kubota’s Gainesville, GA., závod, kde společnost vyrábí několik dalších produktů trávníku.

Kubota také vylepšila obrazovku LCD sekačky, na kterou společnost přidala více funkcí, podle Michaela Grya, ředitele marketingu produktů pro Turf a RTV v Kubotě.

„Klíčem je zkušenosti a pohodlí operátora,“ řekl Grep. „Máte tento monitor s měřidly a klíčovými informacemi, aby zákazník mohl vidět, zda se jedná o palivo, ať už jde o proces regenerace nebo částice, operátor ví, co se děje s tímto strojem při pohledu na tento monitor.“

Kubota také oznámila nový model svého pomocníka RTV, o kterém společnost uvádí, že má kubota motor s přepracovanou škrticí klapkou. Oznámeno je také speciální edice Stone Grey Edition The Sidekick, která přichází s 16 příslušenstvím, od skládky elektrického postele po LED světlomety.

Kubota’s SVL-735 Track Loader (Photo: LM Staff)

Bezpečnost stavebního zařízení

Společným tématem ve všech zařízeních představených na akci bylo pohodlí operátora a snadné použití.

Nový kompaktní nakladač společnosti SVL75-3-nastaven na spuštění v březnu 2023-nabízí 7palcový monitor dotykové obrazovky, jednodílný kabinu pro snadnou údržbu a záložní kameru.

„Tento stroj má jednodílnou kabinu, která je v této jednotce nová; Udržuje prach z kabiny, takže se s tím operátor nemusí vypořádat, “řekl Tom Turner, manažer produktového provozu stavebního zařízení pro Kubota. „Nabízí skvělou dostupnost pro služby; Je to další operátor a funkce zaměřené na technici. Je tu spousta prostoru pro lidi, kteří se mohou posadit (a provádět údržbu).“

Turner také říká, že stroj má vylepšené bezpečnostní prvky, jako je schopnost nastavit heslo na monitoru dotykové obrazovky, které musí operátor vstoupit před zahájením SVL75-3.

LM Associate Editor Rob Difranco Tests Kubota’s KX030-4 Kompaktní rypadla na události Kubota Connect v Grapevine v Texasu. (Foto: personál LM)

Kubota také představil svůj nový kompaktní rypadlo KX030-4, který nahradí KX71-3. Společnost říká, že nově rozšířená kabina nabízí snadnější přístup k ventilu přepínače a návratu 3. řádku.

Nové partnerství

Společnost oznámila dohodu s Titan International o vybraných velikostech pneumatik Trac Loader II pro kompaktní a užitkové traktorové modely.

Nová pneumatika bude obsahovat loga Titan i Kubota. Kubota říká, že pneumatika nabízí uživatelům správný zůstatek mezi pneumatikami trávníku a těžšími pneumatikami, které by se dalo vidět na zemědělské nabídce společnosti.

O autorovi: Rob Difranco

Rob Difranco je přidruženým editorem managementu krajiny. Absolvent 2018 na Kent State University, Difranco má bakalářský titul v oboru žurnalistiky. Před správou krajiny byl Difranco reportérem pro Morning Journal v Lorain v Ohiu.

Přihlaste se k odběru správy krajiny

Pokud se vám tento článek líbil, přihlaste se k odběru správy krajiny a obdržíte více článků stejně jako to.

Комментарии и мнения владелцев jsou v současné době uzavřeny.

Nový! Kubota F391 Ride on Mower

Kubota aktualizovala své renomované přední sekačky řady F, přičemž F391 nabízí řadu nových funkcí pro další zvýšení jejího výkonu a produktivity. Připojí se k F251 představené dříve v roce, přičemž toto duo tvrdých, mocných jízdních sekaček poskytuje ideální řešení pro komerční sečení.

Nový! Kubota F391 Ride on Mower

F391, poháněn nejnovějším motorem 38 koní Kubota Stage V, je navržen tak, aby poskytoval konečný výstup, pohodlí a praktičnost operátora, pokračoval a zvyšoval pozici řady F jako výběr profesionálů pro parky, otevřené prostory a práci místní autority.

Čtyřválcový dieselový motor Kubota, který splňuje nejnovější standardy kontroly emisí, poskytuje sílu řešit nejtěžší sečení úlohy po celý den; 61 litrová palivová nádrž poskytuje dlouhé intervaly mezi vyplnění.

Pohon je hydrostatickou převodovkou dvou rozsahu s pohonem čtyř kol na vyžádání, aby se zvýšila přilnavost ve mokrých podmínkách a na šikmé půdě.

porovnání, sekaček, otočení, kubota, ride, mower

F391 má kapacitu výtahu 260 kg, což umožňuje výběr 1.51 nebo 1.Boční nebo zadní vypouštěcí paluba 82 m (60 nebo 72in), s volitelnou sadou pro mulčování, pro vynikající pracovní sady. Náklon sekačky 90DEG umožňuje snadné čištění a údržbu a je provozován prostřednictvím hydraulické páky s minimálním úsilím. Pneumatiky propíchnutí na palubě se vyhnou frustrujícím prostojům v těžkých podmínkách.

Výška paluby je nastavitelná od 25-129 mm jednoduše štělovacím špendlíkem ve zvolené výšce na předních kolečkových kol.

S posilovačem řízení a jeho venkovní paluby je F391 vysoce manégramovatelný pro sekání kolem hracího vybavení a pouličního nábytku, přesto s rychlostí cestování 19.6 kph může pokrýt velké plochy v pracovním dni.

Pohodlí a pohodlí operátora bylo zvažováno v každé fázi designu s naklápěcím a nastavitelným volantem, ergonomickými ovládacími prvky, novými světlými přístrojovými deskami pro viditelnost a skládací ROP, zatímco velká platforma nabízí snadný přístup. Nová jednodílná kapota a odnímatelná obrazovka radiátoru umožňují snadnou rutinní údržbu.

F391 bude k dispozici na konci roku 2021.

Kubota GR Series Ride on Mower GR1600ID

Kompaktní traktory série Kubota B2

Rychlé odkazy:

Kontaktujte nás

O nás

Zprávy Speciální nabídky

Prosím přečti:

Tento web používá soubory cookie. malé textové soubory, které jsou umístěny na vašem počítači, aby pomohly webu poskytovat lepší uživatelský zážitek. Obecně se soubory cookie používají k zachování uživatelských preferencí, ukládání informací o věcech, jako jsou nákupní vozíky, a poskytují anonymizované sledovací data aplikacím třetích stran, jako je Google Analytics. Cookies zpravidla zlepší váš zážitek z procházení. Můžete však raději deaktivovat cookies na tomto webu a na ostatních. Nejúčinnějším způsobem, jak toho dosáhnout, je deaktivovat cookies ve vašem prohlížeči. Doporučujeme konzultovat sekci nápovědy vašeho prohlížeče nebo se podívat na web About Cookies, který nabízí pokyny pro všechny moderní prohlížeče

Prosím přečti:

Tyto zásady ochrany osobních údajů stanoví, jak např. Coles používá a chrání veškeré informace, které nám poskytujete, když používáte tento web. Snažíme se udržovat dodržování obecných předpisů o ochraně údajů a všechny aspekty ochrany údajů.

Např. Coles se zavazuje zajistit, aby vaše soukromí bylo chráněno. Měli bychom vás požádat o poskytnutí určitých informací, kterými můžete být identifikováni při používání této webové stránky, můžete si být jisti, že bude použito pouze v souladu s tímto prohlášením o ochraně osobních údajů.

Např. Coles může tuto zásadu čas od času změnit aktualizací této stránky. Tuto stránku byste měli pravidelně kontrolovat, abyste se ujistili, že jste s jakýmikoli změnami spokojeni.

Když používáte web nebo náš kontaktní formulář, můžeme shromažďovat následující informace:

  • Jméno a název práce
  • Kontaktní informace včetně e.mailové adresy a telefonního čísla
  • Demografické informace, jako je PSČ, preference a zájmy

Co děláme s informacemi, které shromažďujeme

Vyžadujeme tyto informace, abychom pochopili vaše potřeby a poskytli vám lepší služby, a zejména z následujících důvodů:

porovnání, sekaček, otočení, kubota, ride, mower
  • Interní vedení záznamů
  • Informace můžeme použít ke zlepšení našich produktů a služeb
  • Pouze pokud jste nám dali své povolení, můžeme pravidelně posílat propagační e.maily o nových produktech, speciálních nabídkách nebo jiných informacích, o kterých si myslíme, že můžete najít zajímavé pomocí e.mailové adresy, kterou jste poskytli
  • Čas od času můžeme také použít vaše informace k kontaktu s vámi pro účely průzkumu trhu. Můžeme vás kontaktovat e.mailem, telefonem nebo poštou. Informace můžeme použít k přizpůsobení webu podle vašich zájmů

Jsme odhodláni zajistit, aby vaše informace byly bezpečné. Abychom zabránili neoprávněnému přístupu nebo zveřejnění, zavedli jsme vhodné fyzické, elektronické a manažerské postupy k ochraně a zabezpečení informací, které shromažďujeme online.

Jakmile neexistuje zákonný základ pro udržení nebo používání vašich osobních údajů, zajistíme, že bude smazáno.

Cookie je malý soubor, který požaduje povolení k umístění na pevný disk vašeho počítače. Jakmile souhlasíte, soubor je přidán a cookie pomáhá analyzovat webový provoz nebo vám dá vědět, když navštívíte konkrétní web. Soubory cookie umožňují webovým aplikacím reagovat na vás jako jednotlivce. Webová aplikace může přizpůsobit své operace vašim potřebám, líbí a nelíbí se shromážděním a zapamatováním informací o vašich preferencích.

Používáme soubory cookie logů k identifikaci, které stránky se používají. To nám pomáhá analyzovat údaje o přenosu webové stránky a vylepšit náš web, abychom je přizpůsobili potřebám zákazníka. Tyto informace používáme pouze pro účely statistické analýzy a poté jsou data odstraněna ze systému.

Celkově nám soubory cookie pomáhají poskytnout vám lepší web tím, že nám umožní sledovat, které stránky považujete za užitečné a které ne. Cookie nám v žádném případě neposkytuje přístup k vašemu počítači nebo jakýmkoli informacím o vás, kromě údajů, které se s námi rozhodnete sdílet.

Můžete se rozhodnout přijmout nebo odmítnout cookies. Většina webových prohlížečů automaticky přijímá soubory cookie, ale obvykle můžete upravit nastavení prohlížeče tak, aby poklesly cookie, pokud dáváte přednost. To vám může zabránit v plném využití webu.

Odkazy na jiné webové stránky

Naše webové stránky mohou obsahovat odkazy na jiné zájmy. Jakmile však tyto odkazy použijete k opuštění našeho webu, měli byste si uvědomit, že nemáme žádnou kontrolu nad tímto jiným webem. Proto nemůžeme odpovídat za ochranu a soukromí jakýchkoli informací, které poskytujete při návštěvě takových stránek a takové stránky se neřídí tímto prohlášením o ochraně osobních údajů. Měli byste postupovat opatrně a podívat se na prohlášení o ochraně osobních údajů použitelné na dotyčných webových stránkách.

Ovládání vašich osobních údajů

Můžete se rozhodnout omezit sbírku nebo používání vašich osobních údajů následujícím způsobem:

  • Kdykoli jste požádáni o vyplnění formuláře na webu, vyhledejte pole, na které můžete kliknout a označit, že nechcete, aby informace používaly pro účely přímého marketingu
  • Pokud jste s námi již dříve souhlasili s používáním vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, můžete si myslet kdykoli tím, že nám napíšete nebo e.mailem na Maggie@Egcoles.com

Nebudeme prodávat, distribuovat ani pronajmout vaše osobní údaje třetím stranám, pokud nebudeme mít vaše povolení nebo je podle zákona povinno učinit. Můžeme použít vaše osobní údaje, abychom vám poslali propagační informace, o kterých si myslíme, že vás mohou považovat za zajímavé, ale uděláte tak, pouze pokud nám řeknete, že si to přejete.

Můžete požádat o podrobnosti o osobních údajích, které o vás držíme podle zákona o ochraně údajů z roku 1998. Splatný malý poplatek. Pokud byste chtěli kopii informací o vás, napište prosím EG Coles, Station Yard, Station Rd, Semley, Shaftesbury Sp7 9an.

Pokud se domníváte, že jakékoli informace, které na vás držíme. Okamžitě napravíme všechny informace, které jsou shledány nesprávnými.

Úředník pro ochranu údajů

Máme nominovaného jednotlivce, který ovládá a je zodpovědný za vedení a používání vašich osobních údajů. Tato osoba se nazývá datový řadič. Jejich kontaktní e.mail pro tyto účely je Maggie@egcoles.com

Žádost o přístup předmětem

V souladu s oddílem 7 zákona o ochraně údajů z roku 1998 máte právo na přístup k jakýmkoli informacím, které s vámi držíme. Toto se běžně označuje jako požadavek na přístup k předmětu. Vezměte prosím na vědomí, že si vyhrazujeme právo účtovat poplatek ve výši 10 GBP na pokrytí nákladů, které vám vzniknou při poskytování informací.

Máte právo kdykoli si své osobní údaje stáhnout. Pokud se rozhodnete, že si již nepřejete, abychom uchovávali vaše osobní údaje, kontaktujte nás na adrese Maggie@Egcoles.com s vaším požadavkem.

Pokud máte obavy, že vaše informace nebyly zacházeny správně, jako je ztracení nebo zveřejnění ostatním bez vašeho svolení, máte právo na stěžování. Měli byste kontaktovat náš řadič dat na Maggie@Egcoles.com, nastíní vaše obavy a my se pokusíme s vámi vyřešit záležitost.

Pokud máte pocit, že si přejete eskalovat svou stížnost, měli byste se obrátit na kancelář komisařů informací, podrobnosti níže:

Telefon 0303 123 1113

Máte.li jakékoli dotazy ohledně těchto zásad, pošlete e.mail Maggie@egcoles.com nebo napište na: