Rampa nakládky sekačky na trávu s podpůrnými nohama jezdí na motorce ATV. Rampové kamiony sekačky na trávu

Rampa nakládky sekačky na trávu s podpůrnými nohama jezdí na motorce ATV

informace. Provést 4 platby 57.25 za 8 týdnů a získejte to hned!

Informujte mě, když se na skladě vrátíte

Nakládací rampy sekačky na těžkých trávnících

Naposledy, tyto těžké nakládací rampy se budou moci s lehkostí načíst téměř jakoukoli trávou nebo ATV do přívěsu nebo ute. Dodává se s podpůrnými nohama, které pomáhají dále stabilitu nakládání sekačky. Také přicházejí s těžkými vázankami pro přidanou stabilitu

Nepřekračujte maximální výškový limit na úroveň země: 35.4 „/90 cm na výšku.

Poznámka: Tyto rampy nejsou vhodné pro trávu s nulovým otočením. záruka nebude pokryta

Přehled záruky

Jono Johno nabízí 12měsíční záruku na všechny produkty. Záruční doba je 12 měsíců pro uživatele domu a 6 měsíců pro komerční použití.

Jsme hrdí na prodej kvalitní soupravy a budeme spravedliví a rychlé ctí naše záruky. Pokud máte potíže, pomůžeme vám.

Co je zakryté?

Přesně to, na co se vztahuje záruka, bude záviset na 2 věcech:

Drobné chyby způsobené uživatelem. Díly budou dodány k opravě za výdaje uživatele.

Drobné chyby způsobené výrobcem. Díly budou dodány k opravě, s pokyny poskytnutými o tom, jak provést opravu. Pokud je oprava v přírodě časově náročná, můžete kontaktovat Jono Johna a diskutovat o kompenzaci nákladů na práci.

Hlavní chyby způsobené výrobcem. Jono Johnno usnadní návrat produktu pro vrácení nebo náhradu na naše náklady. Nebo pokud byste upřednostňovali (podle našeho uvážení a po konzultaci s vámi), můžeme poslat vhodné díly a kompenzovat náklady na práci, pokud můžete opravit sami.

Hlavní chyby způsobené uživatelem. Pokud je to možné, budou součásti dodány za výdaje uživatele. Pokud položku nemůže být uživatelem opravena, Jono Johnno nabídne, že položka vrátí k opravě za výdaje uživatele. Naše sazba dílny je 60 za hodinu.

Jak mohu vrátit svůj produkt, pokud je zakrytý zárukou?

Pokud jste v přiměřené vzdálenosti od outletu Jono a Johna, můžete produkt sami vrátit sami. Kontaktujte nás předem a domluvte si zpáteční orgán.

Pokud nejste v přiměřené vzdálenosti, Jono Johno vám poskytne návratový orgán a adresu pro vrácení produktu na. Kde je Jono Johno na vině.

Výjimky na pravidlo

Pokud je váš produkt mimo záruku a je buggered, i když jste ho jen stěží použili, zavolejte nám nebo zastřelte e.mail. Pokud dojde k vině výrobce nebo by položka měla trvat mnohem déle, než má, jsme rádi, že ji posoudíme mimo záruční období. Děláme to případ od případu.

Jak vyrobit rampy sekačky na trávu pro nákladní auto? DIY

Použití kamionu k přepravě sekačky na trávu může být neuvěřitelně efektivní a uspokojivé. To je nezbytné, pokud potřebujete vzít svou sekačku na trávu do druhého domu, obchodního místa nebo na jakémkoli novém místě, aby se snižoval trávy, protože může ušetřit spoustu peněz a času.

Hlavní otázkou je, jak přesunout tak těžký kus stroje, protože to není snadný úkol. Za tímto účelem můžete vlastně vytvořit vlastní ručně vyráběnou přenosnou rampu, abyste zvedli sekačku do kamionu.

Pokud tedy chcete ušetřit nějaké peníze tím, že si doma vyděláte rampu, tento článek vám poskytne vše, co potřebujete vědět. Zde budu nastínit nejjednodušší kutilství na tom, jak vyrobit sekačky na trávu pro nákladní automobily.

 • Potřebné vybavení
 • Průvodce krok za krokem, jak vytvořit rampu
 • Extra tipy a triky
 • Bezpečnostní opatření

V tomto obsahu se naučíte:

Budování vlastního sekačky na trávu pro kamion

V zásadě mohou být rampy drahé pro nakládání těžkých předmětů do jakéhokoli pickupu nebo vozidla. Stavba rampy doma pomocí rampy je však jednoduchý proces a velmi cenově dostupný. Najdete sadu ramp v jakémkoli nedalekém hardwarovém obchodě.

Než začnete stavět vlastní rampu, existuje několik kusů vybavení, které budete muset dokončit práci. Podívejte se na následující seznam a připravte veškeré vybavení po ruce!

Extra tipy, jak zajistit bezpečné a robustní konstrukci

Samozřejmě nechcete stavět rampu, která je nespolehlivá a nedokáže neustále procházet trávou nahoru a dolů. Je tedy důležité, aby vaše rampa má robustní a dobře postavenou podporu řeziva, aby se zabránilo nehodám.

Zde je několik dalších tipů, jak zajistit nejlepší výsledky:

 • Plánujte, aby se rampa co nejdéle. Těžiště sekačky je mnohem vyšší a to by mohlo způsobit, že sekačka převrátí, zatímco stoupá strmý sklon. Ujistěte se tedy, že vaše rampa je dostatečně dlouhá na to, aby vaše trávník udržel na stabilním svahu.
 • Dalším moudrým rozhodnutím je použít pásku odolnou vůči skluzu, což poskytuje trakci na mokrých površích.
 • Základna rampy by měla být pevná a musí být připevněna k horní části rampy, jinak se rampa může posunout, když se na ni použije hmotnost.
 • Pro budování pevné a robustní dřevěné rampy se doporučuje používat vnější šrouby dřeva vnější třídy.
 • Pro skládání rampy pro uložení místa můžete použít panty uprostřed rampy.
 • Pokud máte sekačku na trávu s nulovým otočením, je povinné mít širší a silnější rampu. Sekačky na trávu s nulovým otočení. Před konstrukcí navrhněte rampu takovým způsobem, který bude schopen pojmout mezery kola a může nést vyšší hmotnost než sekačka s nulovým otočením.
 • Vzhledem k tomu, že na trávu má velmi nízkou výšku, vytváří problém při nakládání sekačky na rampě. Aby se tento problém odstranil, měla by být rampa postavena dostatečně dlouho a během konstrukce rampy by měla být obloukem. Chcete.li vytvořit oblouk, připojte dvě rampy uprostřed pomocí šroubů, abyste jemně vytáhli sekačku přes rampu.
 • Nakonec zkontrolujte kvalitu řeziva. Pokud si koupíte řezivo, které nemůže udržet tlak a hmotnost, pak by se to mohlo rychle zhoršit. Zkontrolujte trvanlivost a dlouhověkost řeziva.

Závěr

Skvělá volba je vytvoření vlastní kutilské rampy k přepravě sekaček na trávu, zejména pro ty, kteří nechtějí utrácet peníze za drahou rampu.

Doufejme, že výše uvedené pokyny vám pomohou vést a usnadnit tento proces. A určitě budete na sebe hrdí za to, že v takové kritické práci použijete vlastní ručně vyráběné stvoření.

Nakonec nezapomeňte přijímat nezbytná bezpečnostní opatření při manipulaci s těžkými nebo ostrými předměty. Také si prohlédněte celou rampu, než na ni zatlačte sekačku.

Super Lawn Technologies MR-750 Manuální načítání rampy

Stáhněte si svou kopii PDF průvodce nákupem MR-750 níže!

Pokud kupujete, vyplňte prosím formuláře na stranách 2 a 3 a vraťte se e.mailem nebo faxem, abychom dokončili vaši objednávku.

″ široký: 1850.00 každý (102 ″ dveře)

Ruční nakládací rampa určená pro krabice. Všechny poskytnuté montážní hardwarové a instalační pokyny.

Jakmile zadáte objednávku, můžeme vypočítat náklady na přepravu podle hmotnosti a regionu, kde jsou vaše rampy dodávány. Pokud máte vysokozdvižný vozík a/nebo načítání doku, sazby jsou diskontovány, proto nám dejte vědět!

Každý kamion má jedinečná měření zadních dveří. Podívejte se na tuto dvoudílnou video sérii a stáhněte si průvodce nákupem MR-750, který vám pomůže odpovědět na všechny vaše otázky. Naučte se, jak správně měřit svůj pokladnu před objednáním!

Ruční nakládací rampa SLT MR750

MR-750 usnadňuje načtení a vykládku a bezpečnějšího pro vaše zaměstnance a vybavení okamžitě jakýkoli krabicový vůz.

Dostanete plně sestavenou skládací rampu za dva týdny nebo méně a budete se moci nainstalovat za pár hodin bez svařování nebo specializovaných nástrojů, zaručené.

Žádné další rampy nekombinují šířku, sílu a snadné použití nebo se přizpůsobují zadní části krabice tak kompaktním způsobem. Spočítejte na operaci jedné osoby bez namáhání záda.

MR-750 může být použit k načtení nákladu nebo vybavení až 750 liber na rampu. Nainstalujte dvě rampy vedle sebe pro nakládání širokého vybavení, jako jsou sekačky na trávu.

Nainstalujte jednu rampu na zadní straně vozíku, abyste umožnili rychlé, bezpečné, nakládání a vykládání nákladu. Ruční vozy a kolové vozíky se bezpečné používají na nakládací rampě MR-750.

Použijte MR-750 na plochém lůžku, těleso nebo plochý skládka, aby se vybavení rychle a bezpečně nakládalo.

S různými šířkami rampy najdete, najdete perfektní MR-750 pro svůj kabinu.

Kompletní pokyny k instalaci krok za krokem jsou poskytovány s nákupem MR-750.

Posíláme MR-750 plně sestavenou na paletě pomocí běžného nosiče nákladu.

Vyplňte formulář na této stránce a my zašleme okamžitou nabídku.

Díky za návštěvu. Těšíme se na práci pro vás.

Pokud potřebujete další pomoc, podívejte se na často kladené otázky nebo neváhejte a zavolejte nám na číslo 866-923-0027!

0 nejlepších trávníků sekačky: Zahrnuty nevýhody

Nákup jakéhokoli typu zařízení může být ohromující, pokud nemáte dostatečné znalosti. Při nákupu ramp, zejména, lidé do procesu nákupu tolik neinvestují. To může být velmi škodlivé. Myslíš si, že jsem přehnaný? No, je to pravda. Nadměrné výdaje na rampy s nízkou hodnotou za peníze mohou být škodlivé pro vaši a jakákoli nízko kvalitní rampa se může při používání nebo špatné řemeslo může zranit.

Body zvážit, abyste se před nákupem nepotili krev.

Rampy na trávu jsou nezbytným vybavením, zejména pro naše zahradníky, kteří musí znovu a znovu sekat trávník. Zde je několik bodů, které musíte zvážit před zakoupením sady sekaček na trávu.

 • Vozidla jako traktory a sekačky na trávu mají nízkou výšku. To znamená, že mezera mezi základnou vozidla a zemí je velmi malá. Chcete.li to řešit, vyhledejte klenutou rampu, takže postup načítání nepoškodí rampu nebo vozidlo.
 • Na trávu jsou druhem vozidel, která mají nejednotlivou distribuci hmotnosti. K tomuto problému dochází také v mnoha jiných automobilech. Chcete.li se s tímto problémem vypořádat, zakupte si jeden s vyšší zatížení, takže i na jedné straně je vyšší hmotnost, rampa by se nehrozila.
 • Těžiště je velmi důležité při přepravě vozidel. Vozidla, jako jsou trávníky a traktory. Rampy na trávu jsou obvykle delší, což usnadňuje zatížení.
 • Hliníkové rampy jsou vždy vítězem buď hledáte rampy sekačky na trávu nebo rampy pro jiné automobily. Přirozený ochranný povlak na hliníku zabraňuje oxidaci kovu, a proto se vyhýbá jakémukoli opotřebení. Hliník je lehký kov ve srovnání s ocelí nebo dřevem. Díky tomu je vhodný pro rampy, protože umožňuje snadné manipulaci a přepravu.

Top 10 trávníkových sekaček

Hopkins 11935MI RAMPS RAMPS

Guardian Dual Runner Shed Ramps

Nakládací rampy pro trávu

Pit Posse pár sekačky na trávu

YaheeTech Tri-Fold Lawnmower Rampa

2 PCS pár nakládacích ramp pro sekačku na trávu

Cargosmart 3092 Rampa pro trávník

Nakládací rampy pro sekačku na trávu vivohome

Nakládací rampy zeny pro sekačku na trávu

Ruedamann načítání rampy pro traktory trávníku

Hopkins 11935MI RAMPS RAMPS

Inovativní design těchto ramp vyhodí vaši mysl. Na rozdíl od jakékoli jiné sady ramp, usnadňují údržbu sekačky pomocí zakřiveného designu. Vyrobeno z odolného plastu, může udržet váhu až 500 liber na rampu. Over, můžete jej snadno uložit v menším prostoru.

 • Umožňuje snadnou údržbu vozidla odolného proti designu odolném proti návrhu. Zakřivené tělo umožňuje válcování na trávu namísto zvedání úložiště Toneasy (stohovatelné)

Guardian Dual Runner Shed Ramps

Pokud hledáte rampy sekačky na trávu pro přístřešky, je to dobrá volba, protože může vážit 750 liber a umožňuje bezpečný provoz. Tyto sekačky na trávu mají rozteč 3.5 ”a 4” rty ve tvaru písmene L s vrtanými otvory pro lepší trakci a bezpečné načítání. S odolným hliníkovým tělem, nejen se stávají lehkými, ale také odolnými vůči korozi.

 • Prodáno jako páru volitelné trvalé montáž Featurenjagged Texture poskytuje lepší přilnavost nlightweightnhigh hmotnostní kapacity

Nakládací rampy pro trávu

Pokud hledáte pro dodávky sekačky na trávu, možná budete chtít zvážit tento. Perforovaný design těchto 7.5 ″ dlouhé rampy poskytují perfektní povrch pro načtení. Lehké hliníkové tělo se může zvednout na 1500 liber, což funguje skvěle pro jakékoli těžkopádné vozidlo. Poskytuje bezpečný manévr prsty s kaučukem, které zvyšují přilnavost.

Pit Posse Pair pro sekačku na trávu

Tyto rampy jsou skvělé pro nakládání a vykládání těžkých vozidel. Robustní hliníkové tělo nejen poskytuje nakládací kapacitu 1500 liber, ale také zajišťuje trvanlivost a hladký provoz. Klouby, panty a příčky mají velkou kvalitu, což potvrzuje stabilitu, aby se rampa při používání nezlomila. Jednou z velkých věcí na těchto rampách je to, že nevyžaduje žádné montáž. Stačí rozbalit své nově zakoupené rampy a pracovat.

YaheeTech Tri-Fold Lawnmower Rampa

Ideální jako rampy sekačky na trávu pro pickupy, tyto rampy mohou podporovat váhu až 1500 liber. Robustní stavba nabízí lepší trakci s nejvyššími klouby, panty a příčky, které jsou přivařeny k kolejnicím. S trojnásobným designem se stává přenosným a pohodlně upravitelným.

2 PCS pár nakládacích ramp pro sekačku na trávu

Tyto skládací rampy nabízejí hodně pro snadné skladování a přenositelnost. Prémiový hliníkový stav je skvělým pro těžká vozidla, jako jsou ATV, trávníky, zahradní traktory, nečistota, atd. Podporují načítání až 1500 liber s 91 ″ x 11.Rozměry 5 ″, které po skládání klesají na polovinu původní velikosti.

Cargosmart 3092 Rampa pro trávník

Inovativní design s zakřivením S, pokud jde o trakci, skladování a provoz. Rampa je ideální pro vozidla s malými koly včetně ATV, trávníků a zahradních traktorů. S hmotnostní kapacitou 750 liber zůstává postup načítání bezpečný a hladký. Hliníkové tělo nabízí mnoho výhod, včetně snadného manipulace, odolnosti proti korozi a trvanlivosti.

Nakládací rampy pro sekačku na trávu vivohome

Vysoce kvalitní materiál a odolná konstrukce z nich činí skvělou volbou, protože sekačka na trávu pro nákladní automobily. Zakřivená struktura poskytuje lepší přilnavost, takže rampa by během nakládání a vykládky neklouzala. Vysoko hmotnostní kapacita 1500 liber je ideální pro těžká vozidla, jako je trávník, sekačky, ATV a nákladní automobily, a to i při nejednotném rozdělení hmotnosti, nakládání s těmito rampami by nebylo problém.

Nakládací rampy zeny pro sekačku na trávu

Jako sekačka na trávu pro přístřešky fungují skvěle. Se schopností zvednout na 1500 liber zajišťují bezpečné a pohodlné načítání a vykládání. Kleazová struktura je ideální pro vozidla se čtyřmi koly, jako jsou sněhové dmychadla a sekačky. Tyto rampy mají robustní stavbu s texturou odolnou proti počasí. Díky tomu jsou tyto rampy velmi nízkou údržbou a snadno se použijí.

 • Bezpečnostní popruhy zahrnuty design pro lepší tractionncorrosion-rezistantnLightWeightnFoldable

Ruedamann načítání rampy pro traktory trávníku

Hliníkové vyrobené, tyto rampy jsou vybavení nízké hmotnosti, které nabízí všestranné a praktické použití. Tyto rampy mohou zvednout až 750 liber. Horní čelní deska má jedinečný design, který poskytuje lepší přilnavost. Tento design je skvělým pro vozidla, jako jsou zahradní traktory, nečistoty, ATV, trávníky, atd. Struktura známky je stabilní, což jí zabraňuje kolapsu během nakládání.

Tady přichází otázka ve vaší mysli, co byste si měli koupit, pak?

Pokud se obáváte, že si koupíte novou sadu ramp, no, nebuďte proto, že je to velmi jednoduché rozhodnutí, pokud víte, jaké jsou vaše potřeby a požadavky, a provedli jste výzkum. Musíte vědět, co hledáte, abyste získali správný kus vybavení. Zde je snadný způsob, jak se vypořádat se skličujícím procesem nákupu správného vybavení: 4WS

Jaký materiál hledáte?

Hliník je nejlepší na základě jeho více výhod, ale vždy se můžete rozhodnout pro jakýkoli jiný materiál založený na druhu prostředí, ve kterém pracujete, a vaše manipulační schopnosti.

Proč potřebujete sadu ramp?

Rampy se používají pro různé účely. Načítání/vykládání vozidel a invalidních vozíků a dokonce i pro domy a přístřešky. Typ rampy, která má být použita, závisí na vašem použití. Načítání invalidních vozíků vyžaduje různé typy ramp ve srovnání s těžkými vozidly.

Kde je budete používat?

Na základě a okolí také záleží při nákupu rampy. Rampy se obvykle používají venku, což znamená, že rampa by měla být vyrobena z materiálu odolného proti počasí. Ocel je dobrá volba, ale může se těžko a obtížně zvednout, zatímco dřevo může korodovat ve vlhkých podmínkách. Hliník proto funguje nejlépe.

Kdo bude zvládnout rampu?

Věř mi nebo ne, na tom záleží. Hledejte uživatelsky přívětivé rampy, pokud jste nováčkem. Také nastavení ramp vyžadují některé dovednosti.

Vozidlo.COM je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates Program, affiliate reklamní program, jehož cílem je poskytovat prostředky pro weby pro vydělávání reklamních poplatků.

Nahlásit tuto zprávu o této reklamě tuto zprávu tuto reklamu