Sekačky na trávu na prodej poblíž ST. Louis, Missouri. Jízda na trávníku sekačky

Sekačky na trávu na prodej poblíž ST. Louis, Missouri

Zastavte se u Scottova energetického vybavení a podívejte se na náš široký výběr sekaček na trávu na prodej poblíž St Louis, MO. Od našich jezdeckých sekaček na sekačky na naše sekačky na prodej, musíme mít něco, co vám pomůže s některým z vašich pracovních úkolů. Navštivte nás na kterékoli z našich několika prodejců v ST. Louis oblast!

Prodej sekačky na trávu

Sekačky na trávu přicházejí v různých velikostech v závislosti na práci, kterou je třeba dosáhnout. Pokud je váš trávník snáze změřil v akrech, sekačka push ho neřeže. Power Equipment Scott sestavilo snadno odkazovatelného průvodce s podrobnostmi o výhodách a nevýhodách sekaček na trávu, které jsou k dispozici k prodeji v jejich prodejci. Podívejte se na nás v Bridgetonu, Arnoldu, Wentzville a ST. Louis, Missouri a Metro East, Illinois, a podívejte se na celý náš inventář sekaček na trávu na prodej.

Zero Turn sekačky

Tito sekačky na trávu získají své jméno z jedinečného systému pohonu, který jim poskytuje efektivní poloměr zatáčky nuly. Tato schopnost vám umožňuje snadno sekat pole při zachování konzistentních přímých linií s nulovými mezerami ve vaší řezné oblasti. Sekačky na nulové otočení jsou také o něco rychlejší než jejich bratři traktoru a dosahují rychlosti řezu 13 mph na komerčních modelech. Sekačky na nulové zatáčky nejsou navrženy pro vysokou trávu přesahující délku šest palců, takže to zvažte před nákupem. Sekačka může být způsobena vážným poškozením, pokud se setká s něčím hustým skrytým v trávě jako pařez nebo skála. Vzhledem k jejich vynikajícímu výkonu bude většina sekaček na nulové otočení také dražší než jejich protějšek trávníku.

Traktory na trávu poskytují rovnováhu mezi dostupností a prokázanými výsledky. Traktory trávníku využívají tradiční volant a systém řízení podobné těm, které se nacházejí na automobilech, což má za následek široký poloměr otáčení. Při sekání možná budete muset zvrátit a vyrovnat, abyste mohli začít sekat dlouhé linie vedle těch, které jste právě udělali, což může být frustrující a časově náročné. Rychlosti traktoru trávníku se obvykle vycházejí kolem 4 km / h a (jako sekačky na nulové zatáčky) nejsou vhodné pro sečení vysoké trávy.

Tahat sekačky

Tažné sekačky jsou malé přílohy nebo nářadí, které lze zasahovat a vytáhnout za traktor nebo dokonce ATV. Existuje spousta možností tahové sekačky, které jsou vhodnější pro řešení vysoké trávy nebo vysokou vegetaci obecně. Pull Mowers někdy mají sadu spřádacích čepelí poháněných výkonem (PTO) nebo nějakou formou nezávislého motoru, který sedí na vrcholu sečení paluby. Rychlost a manévrovatelnost tažných sekaček velmi závisí na jejich tažení vozidla, ale často jsou méně manévrovatelné než traktory trávníku nebo sekačky na nulové otočení. tažných sekaček se může velmi lišit, ale není lepší volba, pokud chcete řešit zarostlou vegetaci.

Sbírka ořezávání vs. Mulčování

Při zvažování rozmanitosti dostupných sekaček na trávu budete chtít zvážit výhody sekačky na trávu, která využívá systém sběru oříznutí proti sekaně na trávu, která má místo toho mulčující čepel. Většina odborníků dává přednost sekačkám trávníku se systémy oříznutí sběru, protože zanechávají za sebou pěstěný trávník, který oceňují jejich klienti. Trávníky, které mají svůj vlastní zavlažovací systém, fungují nejlépe se systémy sběru oříznutí, protože jsou méně náchylné k špinění nebo zhnědnutí. Pokud však tato práce nevyžaduje nedotčený čistý povrch sečení, nemohli jste dělat lépe než mulčující čepel. Mulčování čepelí nejen přikrývají trávu, ale také rozbíhají výstřižky a rovnoměrně je rozprostřejí na trávu, aby izolovaly trávník ze slunečního světla a tepla. Tímto způsobem jsou výstřižky trávy kompostovány zpět do trávníku a umožňují živinám vstřebávat hluboko do kořenů. Systémy ořezávání sběru jsou také nákladnější volbou ve srovnání s jejich protějškem mulčování čepele. Power Equet Scott je vaším zdrojem pro všechny věci související s trávníkem, takže když jste připraveni upgradovat svou hru sečení, podívejte se na náš úplný soupis sekaček na trávu na prodej v našem zastoupení v Bridgetonu, Arnoldu, Wentzville a ST. Louis, Missouri a Metro East, Illinois.

Nejlepší jezdecké sekačky: Troy-Bilt, Toro a další srovnávací

Na up letní hru na péči o trávník s jízdou sekačkou, která umožňuje rychlejší a ekologičtější zážitek se sečením.

sekačky, trávu, prodej, poblíž, louis

Taylor Clemons je technický spisovatel a recenzent se sídlem poblíž Clevelandu, OH. Po ukončení studia Tiffin University v roce 2011 strávili několik let v výrobě trávníku a zahrady, než pracovali na svém vlastním (nyní zaniklém) recenzi hry, Steam lopata.

Sean Jackson je kreativní copywriter žijící na Floridě. Měl publikované práce s CNET, realitní kanceláří.com, Thescore, ESPN a San Francisco Chronicle.

Taylor Clemons je technický spisovatel a recenzent se sídlem poblíž Clevelandu, OH. Po ukončení studia Tiffin University v roce 2011 strávili několik let v výrobě trávníku a zahrady, než pracovali na svém vlastním (nyní zaniklém) recenzi hry, Steam lopata.

Sean Jackson je kreativní copywriter žijící na Floridě. Měl publikované práce s CNET, realitní kanceláří.com, Thescore, ESPN a San Francisco Chronicle.

Jezdící sekačky jsou pro majitele domů oblíbenou volbou sekačky, zejména pokud máte velkou nemovitost, kterou můžete udržovat každé léto. Mají řezací paluby měřící od 42 do 72 palců, takže můžete provádět krátkou práci všeho od typických trávníků po velké vlastnosti, jako jsou sportovní komplexy a golfová hřiště.

Na rozdíl od jejich protějšků sekačky mají jezdecké sekačky více funkcí, aby bylo možné zvážit, aby našli správné přizpůsobení pro váš dvůr. Můžete si vybrat buď manuální nebo hydrostatickou převodovku, takže můžete „nastavit a zapomenout“ svou rychlost nebo ovládat sekačku jako auto. Pro lepší trakci můžete dokonce dostat jezdecké sekačky s tempomatem nebo pohonem všech kol.

Zatímco plynové motory jsou mezi jízdními sekačkami mnohem běžnější, existuje široký výběr modelů napájených z baterií, pokud hledáte ekologičtější řešení pro péči o trávník. Abych vám pomohl najít perfektní fit pro váš dvůr a dílnu, zaokrouhlil jsem pět z nejlepších jezdeckých sekaček, které si můžete koupit. Zrušil jsem jejich šířky řezání, typy přenosu, zdroje energie a další funkce, jakož i jejich cenové body, které vám pomohou rozhodnout se, který z nich nejlépe odpovídá vašim potřebám a vašemu rozpočtu.

Troy-Bilt Super Bronco XP

Celkově nejlepší sekačka

 • 24hp motor
 • 54palcová řezací paluba
 • Automatická převodovka
 • Dostupné přílohy a příslušenství

Troy-Bilt Super Bronco XP Tech Specifikace: Engine: 24hp Kohler | Řezací šířka: 54 palců | Přenos: hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 4 akry

Jezdící sekačka Super Bronco XP je vynikající volbou pro různé trávníky. Je postaven s motorem Kohler s 24 hp a 54palcovým řezacím balíčkem, který vám umožní manipulovat s náklonností a nástroji pro hrubý terén nebo přetažení, mulč a zalévací půdu kolem vašeho majetku.

Hydrostatická automatická převodovka způsobuje, že provoz je podobný typickému vozu, takže můžete strávit více času ve skutečnosti snižováním trávy a méně času učením, jak řídit sekačku. S nádrží na 3 galony budete moci sekat až 4 akry najednou.

sekačky, trávu, prodej, poblíž, louis

Ryobi 80V Elektrická jízda na trávníku

Nejlepší elektrická jezdecká sekačka

 • 2.5 akrů Max rozsah
 • Rychlé nabíjecí baterie
 • Displej LCD Heads-Up
 • USB nabíjecí porty

Ryobi 80V Electric Lawn tractor Tech Specifikace: Engine: 80V bez kartáčovače | Řezací šířka: 46 palců | Přenos: hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 2.5 akrů

Elektrické jezdecké sekačky se v posledních letech staly populárnějšími, protože majitelé domů a terénní odborníci hledají způsoby, jak učinit péči o trávník ekologičtější. Elektrický traktor trávníku Ryobi 80V má 46palcový řezací balíček a dostatek energie, aby vás mohl sekat až 2.5 hektarů na jeden náboj a můžete dobít baterie sekačky za pouhých 2.5 hodin.

To znamená, že se můžete postarat o další úkoly, jako je plevel nebo terénní úpravy, zatímco čekáte na dobití sekačky. Obrazovka LCD vám poskytne zobrazení doby běhu, úrovně baterie a připomenutí pro kontrolu a zaostření nože na sekačku. Má dokonce dva porty USB pro nabíjení telefonu, zatímco jste sekali.

Toro Titan Max

Nejlepší jezdecká sekačka

 • Pokyny až 7 akrů najednou
 • Vysoce manévrovatelné
 • Ocelová konstrukce o rozměrech 10
 • Air filtry bez nástrojů

Toro Titan Max Tech Specs: Engine: 26hp Kohler 7000 | Řezací šířka: 60 palců | Přenos: Duální hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 7 akrů

Jezdící sekačky s nulovým oblamem jsou oblíbené u majitelů domů, kteří mají větší vlastnosti nebo spoustu překážek, jako jsou stromy nebo specializované terénní úpravy. Výjimečná manévrovatelnost a větší řezací paluby Toro Titan Max rychle pracují na dvorcích až do velikosti 7 hektarů, zatímco motor 26hp Kohler 7000 používá duální hydrostatický pohon pro hladký a intuitivní provoz.

Toro také také provedl pravidelnou údržbu trochu efektivnější se vzduchovými filtry bez nástrojů. Tělo paluby a sekačky jsou vyrobeny z tvrdé oceli s 10 měřidlem, aby se postavily na dings, skály, run-ins a cokoli jiného, ​​co na to může váš trávník hodit.

Cub Cadet CC30E

Nejlepší kompaktní sekačka

 • Baterie napájeno
 • Skvělé pro yardy až do 1 akru
 • Kompaktní design Skvělý pro malé úložné prostory a úzké prostory
 • Klamata pro tlačítko

Cub Cadet CC30E Tech Specifikace: Engine: 56V Electric | Řezací šířka: 30 palců | Přenos: hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 1 akr

Kompaktní jezdecké sekačky jako Cub Caded CC30E jsou skvělé pro příměstské trávníky na menší straně. CC30E má menší design, který je ideální pro skladování ve víceúčelových přístřešcích a garážích nebo manévrováních přes brány a úzké prostory. 30palcová řezací paluba a 56 V baterie vám umožní sekat až 1 akr (nebo jednu hodinu) najednou.

Používá hydrostatický pohon pro hladkou a intuitivní jízdu, zatímco poloměr otočení 18 palců vám umožní snadno sekat kolem stromů a dalších překážek. Je dokonce vybaven řízením tlačítka tlačítka, takže můžete „nastavit“ rychlost vpřed a soustředit se na sečení kolem překážek a také zůstat si vědom svého okolí.

Dewalt Z160 Commercial

Nejlepší jezdecká sekačka pro velké vlastnosti

 • Sekat až 10 hektarů
 • 5.5 galonní plynná nádrž
 • Duální hydrostatický pohon
 • Skvělé pro kopce a sklony

Dewalt Z160 Komerční technologie Specifikace: Engine: 24hp Kawasaki V-Twin | Řezací šířka: 60 palců | Přenos: Duální hydrostatický/automatický | Maximální velikost yardů: 10 akrů

Komerční sekačka na komerční nulové otočení Dewalt Z160 je navržena od základu, aby zvládla velké vlastnosti. 60-palcový řezací paluba a motoru Kawasaki V-Twin s 24 hp vám umožňují sekat až 10 akrů najednou, což z něj činí téměř perfektní volbu pro venkovské nemovitosti nebo terénní odborníky. Duální hydrostatický pohon způsobuje, že provoz plynulejší, i když dvojitý řízení vede k nějakému zvyknutí.

S 22palcovými zadními koly můžete snadno přijmout sklony a válcovací kopce, které mohou být na vašem majetku. A 5.Palivová nádrž 5-galon znamená, že budete trávit více času vlastně sečením a méně času doplňováním. A pokud se rozhodnete pro přílohu Bagger, budete moci shromáždit až 11 bušlů výstřižků, než budete potřebovat vyprázdnit.

Jaká je nejlepší jezdecká sekačka?

Jako nejlepší jezdeckou sekačku, kterou si můžete koupit, jsem si vybral Super Bronco XP Troy Bronco. Je vybaven 54palcovou řezací palubou a 3-galonovou palivovou nádrží, která vám umožní sekat až 4 akry na jednom. Engine 24 koňských sil vám také umožňuje převzít strmější svazy a hrubé terén nebo tažné nástroje a zahradnické potřeby kolem vašeho majetku. Hydrostatický pohon způsobuje provoz podobný typickému automobilu, zatímco displej LED vám poskytuje přesné hodiny využití pro efektivní údržbu.

Nejlepší jezdecká sekačka

Šířka řezání

Typ přenosu

Ryobi 80V Elektrická jízda na trávníku

Což je pro vás pravou jízdní sekač?

Kromě vašeho rozpočtu existuje mnoho funkcí a scénářů, které musíte zvážit při nakupování nové jezdecké sekačky. Velikost vašeho dvora určí, jak široký by měl být řezací paluba, i když buď 42 nebo 46palcová verze bude pro většinu yardů více než dost.

Můžete si vybrat buď manuální nebo hydrostatickou převodovku. Manuální model vám umožňuje „nastavit a zapomenout“ na vaši rychlost, abyste se mohli zaostřit, zatímco hydrostatické modely fungují spíše jako auta, čím rychleji jdete stisknout pedál. Díky tomu jsou intuitivnější pro provoz, ale také dražší.

Sekačky s nulovým otočením jsou navrženy pro sečení v podivně tvarovaných oblastech nebo kolem mnoha překážek, jako jsou stromy, sloupky lampy a ozdoby na trávníku. Říká se to „nulové otočení“, protože mají poloměr otočení nulové palce; Otočíte se kolem obou zadních kol pro ultra těsné otáčení.

Koupit tuto nejlepší jízdní sekačku.

Pokud potřebuješ.

Dobře zaoblená jezdecká sekačka. 54palcová řezací paluba a 24hp motor vám umožní sekat až 4 akry najednou.

Ryobi 80V Elektrická jízda na trávníku

Sekačka na celé elektrické jízdy. Elektrický motor vyžaduje menší údržbu než plynové modely, díky čemuž je vaše rutina péče o trávník ekologičtější.

Vynikající sekačka na koni s nulovým otočením. Přesné manévrování vám umožní sekat kolem stromů, terénní úpravy a další překážky.

Kompaktní jezdecká sekačka. 30palcová paluba a menší sestava dělají z této jezdecké sekačky ideální pro menší příměstské trávníky.

Sekačka, která zvládne větší vlastnosti. Tato komerční sekačka s nulovým otočením vám umožní rozřezat na 10 hektarů najednou.

Jak jsme si vybrali tyto jezdecké sekačky?

Pracoval jsem pro produkty MTD (nyní ve vlastnictví BlackDecker), které sestavují různé sekačky na trávu, sněhové dmychadla a další poháněné trávníkové vybavení. Pomocí odbornosti a znalostí, které jsem tam získal během svého času, jsem hledal jezdecké sekačky s těmito vlastnostmi:

 • Velikost motoru: Budete chtít jezdit sekač s alespoň 10hp motorem, aby vám poskytl dostatek energie pro zvládnutí drobných svazků a trávníků až do půl akru. Větší sekačky, jako je John Deere Z530m.
 • Šířka řezání: Mnoho jezdeckých sekaček má buď 42 nebo 46palcový řezací balíček, což je skvělé pro trávníky mezi.5 a 1.5 akrů. Pokud však máte velkou nemovitost s více akry, budete si chtít vybrat větší řezací balíček. Mnoho značek má možnosti mezi 50 a 72palcovými řezacími palubami.
 • Typ přenosu: Levnější jezdecké sekačky budou mít manuální převodovku 6 nebo 7 stupňů. To znamená, že použijete vyhrazenou páku k nastavení vpřed a zpětné rychlosti motoru, s jediným brzdovým pedálem pro ovládání zastavení. Dražší modely mají hydrostatický pohon, který funguje podobně jako automatická převodovka v typickém automobilu nebo nákladním vozidle.
 • Příslušenství: péče o trávník jde nad rámec pravidelného sečení. Vybral jsem si jezdecké sekačky, které mají schopnost nasekat malé přívěsy nebo vozy pro tažné nástroje, mulč nebo zalévací půdu. Také jsem si vybral sekačky od značek, které vytvářejí doplňky po trhu, jako jsou jednotky pro sběr výstřižků na trávu, mulčování souprav pro opětovné krmení trávníků a sněhové pluhy pro celoroční použití.

Jak se rozhodnete, která jezdecká sekačka koupit?

Za předpokladu, že máte na mysli rozpočet, první věc, kterou musíte udělat, je zjistit, jak velký je váš trávník. Pokud jste si koupili svůj dům, můžete buď najít svou velikost šarže na svých memorandských skutcích, nebo si můžete prohlédnout, zda můžete požádat o měření šarže, pokud si pronajímáte. Pokud vaše šarže měří o akru, budete moci bez problémů používat 30 nebo 42palcový řezací balíček. Pro trávníky až do dvou hektarů je ideální 42 nebo 46palcová paluba. A pokud je vaše šarže přes dva hektary, můžete získat sekačku s 72palcovou řezací palubou, abyste zvládli větší plochy.

Typ přenosu je také důležitý. Mnoho novějších modelů má to, co se nazývá hydrostatický pohon. To znamená, že fungují podobně jako to, jak jezdí auto: tlačíte pedál a pohybuje se dopředu nebo dozadu. A čím těžší tlačíte, tím rychleji jdete. To usnadňuje naučit se řídit, ale to také zdokonaluje sekačku dražší. Svléknuté modely mají variabilní rychlostní převodovky, které vám umožňují „nastavit a zapomenout“, takže se můžete soustředit na pozornost překážkám a lidem, kteří mohou být poblíž.

A konečně budete chtít zvážit zdroj energie pro vaši novou sekačku. Benzínové motory jsou mnohem běžnější, ale nyní existuje širší škála modelů napájených z baterií. Výhody plynového motoru jsou, že dostanete časy běhu téměř nekonečných (pokud máte dostatek paliva, abyste udrželi motor v chodu) a trochu více energie pro manipulaci s strmým svazkem a drsným terénem. Nevýhody se zabývají emisemi a údržbou výfukových plynů, které mohou být potopením času a peněz. Elektrické modely nepotřebují údržbu motoru, takže z dlouhodobého hlediska ušetříte trochu peněz. Obvykle však mají maximální dobu běhu asi hodinu, což znamená, že možná budete muset plánovat sečení po několik dní, pokud máte větší dvůr.

Jak velký dvorek potřebuji pro jízdní sekačku?

Jezdecké sekačky jsou nejvhodnější pro yardy měřící jeden akr nebo větší. Model s 42palcovou řezací palubou je skvělý pro sečení až do dvou hektarů, takže pokud máte více půdy, budete chtít na jaře za 46, 54, 60 nebo 72 palcový řezací paluba.

Pokud máte pravdu na prahu, můžete získat to, co se nazývá „Mini Rider.„Obvykle mají kompaktní těla pro snadnější skladování a 30palcové řezací paluby, aby byly krátké práce trávníků, které jsou jen dotek příliš velké pro tlačnou sekačku.

Jak dlouho by měla jezdecká sekačka vydržet?

Bez ohledu na to, zda si vyberete sekačku na koni plyn nebo na baterii, je klíčem k prodloužení životnosti sekačky správná údržba. U plynových motorů byste měli změnit olej a filtry, vyčistit zapalovací svíčky a naostřit čepele před poprvé na jaře poprvé. A měli byste používat ošetření paliva, jako je sta-bil, abyste zabránili plynu v nádrži nebo na extra plechovkách z Jerryho z toho, aby se zkazilo z kontaminace vlhkosti. To zabraňuje nahromadění gunk, který může zničit váš motor, zlepšit výkon motoru a poskytne vám čistší řez pro zdravější trávník.

Elektrické sekačky nepotřebují údržbu motoru, ale měli byste provádět důkladné kontroly na začátku sezóny sečení, abyste zkontrolovali poškození baterie, korozi na kontakty baterií, poškození krytu baterie a také zaostření čepelí. Pokud provádíte pravidelnou údržbu, ušetříte nejen peníze tím, že se vyhnete velkým opravám z opotřebovaných částí, ale můžete také očekávat, že vaše sekačka bude trvat 10 nebo více let.- což je skvělá zpráva, protože mohou být drahá investice.

Jaká je nejlevnější jezdecká sekačka?

Bohužel, jezdecké sekačky nikdy nejsou ve skutečnosti to, co považujeme za „přátelské k rozpočtu.„Existují však modely, jako je Murray MT100, které prodávají za méně než 2000, aniž by obětovaly sílu nebo šířku řezání.

Existují alternativní jezdecké sekačky, které stojí za zvážení?

Ať už nakupujete v obchodě s velkým jménem DIY, jako je Lowe’s, místní hardwarový obchod nebo autorizovaný prodejce značky, existuje spousta možností pro novou jízdní sekačku. Můžete si vybrat buď plynové nebo baterie napájené modely, šířky paluby od malých 30 palců do širokého jako šest stop.

Zde je krátký seznam dalších jezdeckých sekaček, o kterých jsem si myslel, že jsou skvělé volby:

John Deere Z530M. Runner-up nejlepší sekačka s nulovým otočením

John Deere Z530M má 60-palcový řezací balíček pro rychlou práci s velkými vlastnostmi. Výjimečná manévrovatelnost vám umožní sekat kolem stromů, výzdoby trávníku a další překážky.

Husqvarna yth1942. Skvělé pro větší příměstské trávníky

Husqvarna YTH1942 má aktualizovaný, 19 koňských motorů a 42palcového řezacího balíčku, aby nastoupil na sklon a vytahoval nečistoty, mulč a zahradnické vybavení.

Murray MT100. Nejlepší jezdecká sekačka přátelská k rozpočtu

Za méně než 2000 získáte 13.5 koňských sil, 42palcová řezací paluba a šestistupňová manuální převodovka s Murray MT100.

Nejlepší čas na nákup sekačky na trávu

Sarah Scott je kontrola a výzkumná pracovnírka, která pracovala v vlastním průmyslu domů v oblasti prodeje, marketingu a designu.

I když nemůžete vždy ovládat, kdy přesně budete potřebovat novou sekačku na trávu, můžete poněkud ovládat cenu, kterou zaplatíte. Dovolili jsme odborníky na sekačku na trávu z maloobchodníků, jako je Home Depot, strojní zařízení Pete, Stotz Equipment a Trevor’s Power Equipment, abychom získali jejich vhled. Celkovým konsensem spočíval v tom, že načasování je faktorem, který stojí za zvážení při nakupování nové sekačky na trávu, od ročníku, který nakupujete, bude diktovat cenu.

Optimální měsíce na nákup sekačky na trávu jsou březen, duben, říjen a prosinec. Během těchto měsíců existuje více příležitostí k nákupu sekačky na trávu za nižší náklady. A i když existují příležitostné dohody nebo tržby závislé na značce v průběhu celého roku, nejsou tak spolehlivé jako po jednoduchých sezónních prodejních cyklech.

Čtěte dále a dozvíte se více o tom, kdy koupit sekačku na trávu.

Nejlepší čas na nákup

Důvtipní nakupující mají tendenci načasovat své nákupy, aby se shodovali s cykly nabídky a poptávky. Nicole Weaver, analytička produktu se strojem Pete, tržiště pro použité zemědělské vybavení říká, že prodej sekačky na trávu od dubna do září každý rok. Vysvětluje tyto prodeje, pak tank v říjnu. To dává smysl, protože tráva vzkvétá mezi jarním a letem a majitelé domů tráví více času venku staráním o své trávníky.

Když je nabídka vysoká vedoucí do rušné sezóny, ale poptávka je stále relativně nízká, je k dispozici krém na sekačky plodin a je možné dohodu zaznamenat dohodu. Když však slevy poptávky hroty prakticky neexistují a špičkové modely se mohou vyprodat. Jakmile poptávka zemře, je to vaše nejlepší šance získat významnou slevu na starší sekačku, protože prodejci vyčistí své police.

Únor až březen

Na začátku každého roku prodejci mají tendenci stavět svůj inventář, ale jednotky se nepohybují tak rychle. Proto může být moudré vydržet a koupit si sekačku na trávu mezi únorem a březnem. Majitel a technik Trevor Carpenter v Trevorově vybavení se sídlem v Utahu potvrzuje, že předsezónní prodej a modely předchozího roku nabízí kupujícím příležitost koupit kvalitní sekačku za dostupnou cenu během těchto měsíců.

Matt Webster of Stotz Equipment, dealer se sídlem v Utahu souhlasí. „Nejlepší čas by byl konec února, začátkem března.“. Tehdy máte šanci mít nejlepší dostupné pobídky.“

Velcí maloobchodníci provozují prodej od konce února do března a nakupující mohou ušetřit 10 až 20 procent.

duben

Jak se zmínil Weaver, poptávka začne stoupat v dubnu. Zejména však v první polovině měsíce stojí za to navštívit místní prodejce. „Začátkem sezóny znamená, že společnosti uvádějí speciality, aby lidé zajímali,“ říká Carpenter. Zmíní se o tom, že i když nemusíte ušetřit tak z velké části, jak byste to měli v jiných měsících, duben je stále skvělý čas na nákup.

Díky pomalému zahájení poptávky před létem můžete potenciálně ušetřit až 10 procent, pokud si zakoupíte v dubnu.

říjen

Požadujte puttery v říjnu, takže je skvělý čas pro lovci obchodů, aby se mohli starat o trh. „Na konci sezóny objasňuje prostor pro sněhové blokátory a udělá cestu pro nové dohody o příští rok,“ říká Carpenter. Mějte na paměti, že tentokrát pravděpodobně nenajdete žádné zbrusu nové modely, ale možná budete moci dostat hodně na standout minulé sezóny.

Pokud si koupíte v říjnu, můžete pravděpodobně ušetřit až 10 procent.

prosinec

Pokud má společnost stále sekačky na palubě, přijde v prosinci, s největší pravděpodobností se jich bude chtít zbavit, aby udělali cestu pro modely příštího roku, říká Carpenter. Ale neměli byste záviset na tomto měsíci, abyste byli vaší nejlepší sázkou. Další možností je, že obchody se mohou zhmotnit „pokud je sněhová sezóna slabá, podnikání je pomalé a potřebují příjmy,“ dodal Carpenter. Na druhou stranu, nebudete moci vyzkoušet svou novou sekačku na trávu až do jara, takže nebudete vědět, zda je něco rozbité, chybějící nebo skočit po nákupu.

Nejhorší časy koupit

Zatímco duben je stále slušnou dobou nakupovat, poptávka roste vysoká jako přepínač od května přes srdce rušné sezóny. V létě může začít vypadat řídce a slevy nejsou nikde v dohledu, kromě příležitostného prodeje nikde nikde. Pokud můžete načasovat nákup s prodejem čtvrtého července nebo Den otců, tím více energie pro vás. Nejlepší je však nechat probíhat rušnou sezónu.

Smyslem okrajů

Stojí za zmínku, že protože trh sekačky je konkurenceschopný, nemusíte vždy najít slevy s vysokou procento, které byste očekávali. „Obvykle přichází každý na podzim a chce nějakou šílenou cenu s rockovým dnem,“ říká Webster. „A stejně nemáme velké marže, takže to není jako bychom mohli srazit tisíce dolarů.“

S ohledem na tyto malé marže je klíčové při nakupování nové sekačky. Podle Jeffa Ovitta, osmnáctiletého zaměstnance Home Depot, sekačky na trávu obvykle nechodí do prodeje. Ve svých téměř dvou desetiletích v Home Depot Ovitt tvrdí, že neviděl novou sekačku diskontovanou za více než 10 procent slevu.

Carpenter souhlasí a poznamenává, že někdy je nejlepším sázkou hledat další výhoda, jako je registrace záruky, montáž, doručení zdarma nebo bezplatný tank paliva.

Nejlepší způsob, jak získat lepší marže, je podívat se na použité sekačky. 60 až 70 procent MSRP je možné od použitých prodejců, zatímco sekačky můžete získat za výrazně méně z jednotlivých listrů.

Tipy na nákup sekačky na trávu

Poznejte svého místního opraváře

Mnoho prodejců obsluhuje pouze sekačky, které prodávají v obchodě, a některé velké obchody s boxem nespegentují vše, co prodávají, takže je důležité znát svého místního opraváře, říká Carpenter. Tímto způsobem se můžete ujistit, že pokud potřebujete opravu, můžete to udělat rychle, dostupně a profesionálně.

Držte se motorů značky s velkým jménem

Jako někdo, kdo viděl více než jeho spravedlivý podíl Mower Motors zblízka, Carpenter vám radí, abyste si vybrali značku s uznáním. Doporučuje Honda a Toro. „Můžete platit více, ale dlouhověkost jednotky vyrovná náklady na nákup nového stroje každých pár let.“

Dalšími motorickými značkami, které má rád, jsou Briggs a Stratton, Kohler a Kawasaki (z nichž druhé je méně pravděpodobné, že bude vidět). „Mnoho motorů, které nejsou jménem nebo generická americká slova, se vyrábí v Číně a jsou nízké kvality, s těžko dostupnými nebo nedostupnými částmi.“

Polní test

Carpenter doporučuje důkladný test při nákupu použité sekačky. Říká, že je důležité se ujistit, že stříhá trávu, pohon funguje, žádné neobvyklé rachotivé nebo kvílící zvuky a že na řídítek není nadměrné vibrace.

Opatrně prozkoumejte vše

To je obzvláště důležité, pokud jde o použité sekačky. „Několik obrázků nedokáže vyprávět celý příběh o vybavení a chcete přesně vědět, na co utrácíte své peníze,“ říká Weaver. „Zapněte to, poslouchejte, jak to zní, a podívejte se na všechny důležité kousky.“. Nákup sekačky na trávu může být investicí a chcete se cítit sebevědomě v tom, co se rozhodnete koupit.“

Stejně jako vy chcete pop otevřít kapotu na ojetém ​​autě před vidličkou přes peníze, zkontrolujte matice a šrouby použité sekačky. „Před nákupem nezapomeňte zkontrolovat olej a vzduchový filtr. Jsou čisté? Byla sekačka nedávno opravena?“Navrhuje tesař.“. „Nákup opravené jednotky je rozhodně lepší než nákup někoho starého junker, který už roky měli a už nějakou dobu se nepoužívali.“

Konečný verdikt

Nejlepší měsíce na nákup sekačky na trávu jsou březen, duben, říjen a prosinec.

Pokud chcete získat nejlepší cenu na špičkovém stroji, načasování je všechno. Naučte se, kdy nakupovat sekačku na trávu (a kdy ne) v této příručce.

Tom Scalisi | Aktualizováno 31. března 2023 11:34

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

I když jsme si jisti, že je to nervózní, když jsme čekali na nákup sekačky, budete mít mnohem větší šanci na získání dohody nebo modelu, který hledáte, pokud identifikujete, co nejvíce potřebujete. Záleží na ceně? Nebo získává nejlepší sekačku pro vaše potřeby? Nejlepší čas na nákup sekačky se bude lišit na základě vaší odpovědi. Pokračujte v posouvání, abyste získali naše dva centy na nakupování těchto nástrojů pro terénní úpravy.

Kdy je nejlepší čas na nákup sekačky na trávu?

Pokud je vaším cílem získat sekačku za co nejmenší peníze, měli byste nakupovat na konci sezóny sečení. Pokud je však vaším cílem získat přesnou značku a model sekačky, kterou chcete, začátek sezóny je nejlepší. Zde je důvod, proč jsou tato roční období nejlepší pro jejich příslušné nakupování.

Za nejlepší ceny

Nakupující, kteří hledají nejlepší cenu, by měli zvážit nakupování pro další stroj na řezání trávy po skončení sezóny sečení, obvykle na začátku podzimu (kolem prvního říjského týdne). V tomto okamžiku tráva přestala růst a maloobchodníci vědí, že sekačky na trávu jsou mnohem méně pravděpodobné, že budou létat z polic samostatně.

Spíše než ukládat tyto sekačky během zimy, prodejci mohou nabídnout strmou slevu na přesun jejich inventáře. což může převést na velké úspory pro důvtipné nakupující.

Pokud jste odhodláni čekat, znáte potenciální nevýhody: Inventář je v tomto bodě obvykle poměrně nízký, což znamená. Vaše možnosti jsou to, co vidíte online nebo na polici. Je to riziko s velkou výplatou.

Pro nejlepší rozmanitost

Nakupující hledající konkrétní model nebo mnoho modelů, které mohou porovnat, by měli nakupovat sekačky na konci zimy a brzy na jaře (březen je obvykle sladké místo). Během tohoto období prodejci načítají svůj inventář na rok, ale poptávka po sekačky je stále relativně nízká. Počkejte několik týdnů a tato poptávka bude zvýšit, když majitelé domů vykopají své staré sekačky a zjistí, že ty staré pracovní koně to už nemohou snížit.

Nakupující čekající na nákup sekačky na konci zimy nebo brzy na jaře získají výběr nejnovějších modelů. Budou si vybrat mezi modely špičkové a základní úrovně, což jim umožní vybrat ten nejlepší model, který vyhovuje jejich rozpočtu.

A přizpůsobit rozpočet, který musí: Neočekávejte strmé slevy během této roční období. I když mohou existovat určité prodeje, které by lidé přiměli o opětovné nákup sekaček na trávu, na začátku podzimu nejsou zdaleka tak diskontní jako sekačky.

Velké letní prázdniny

Nakupující, kteří mohou kulhat sekačku po trávníku, dokud nestojí letní prázdniny, šanci vyvážit rozmanitost a ceny. A obvykle nemusí čekat příliš dlouho na první velký letní prodej. Prázdniny jako Memorial Day, čtvrtý červenec, Den otců a Den práce často obsahují spoustu dvorků, včetně sekaček na trávu a dalších nástrojů pro terénní úpravy.

Mějte na paměti, že v těchto prodejích v polovině léta pravděpodobně nikoho nevyhodí mysl. Vsadíme se, že nedosáhnou svého ročního minima až do začátku podzimu. Lidé, kteří potřebují stojan na sekačku, však ušetří trochu peněz na relativně dobře zásobenou zásobu prodejce.

Kdy je nejhorší čas na nákup sekačky na trávu?

Je stejně důležité vědět, kdy si také nekoupí sekačku na trávu. Obecně není nákup sekačky na trávu od května do září skvělý nápad, pokud se tomu můžete vyhnout (i když je to někdy nutné).

Kromě psích dnů léta, kdy se tráva stane spící, aby se chránila před nedostatkem vody, tráva roste mezi květnem a září rychle roste. Majitelé domů během těchto měsíců neustále seká a lámají své sekačky. Protože tráva rychle roste, musí rychle získat novou sekačku.

Obchodníci samozřejmě chápou pravidla nabídky a poptávky. Se sekačkami létajícími z police se zásoba sníží. S trávou rostou déle každý den, poptávka se zvyšuje. Z těchto důvodů pravděpodobně neposkytnou značné slevy mezi květnem a září.

Jak dobré jsou opravdu úspory?

Sekačky na trávu, jízdní traktory a sekačky s nulovým otočením nepodléhají obrovským slevám. Je to proto, že prodejci mají obecně těsné marže, se kterými se mohou na těchto strojích vypořádat. Strmé slevy by znamenaly ztrátu peněz.

Spíše než očekávat 500 z sekačky na trávu nebo 1 500 z traktoru, je lepší očekávat 10 procentní slevu, když je načasování správné. Čekání na mnohem více, než je toto procento, může být zbytečné a zásoby by pak mohly výrazně klesnout a odstranit vaše možnosti, aby sekačka, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Buďte trpěliví (pokud můžete!)

I když víme, že zlomená sekačka může znamenat nouzový nákup, mohou nakupující získat skvělé nabídky, pokud jsou trpěliví a nakupují během správného ročního období. Další pomoc s vyvážením funkcí a stanovením cen naleznete v této příručce na nejlepších sekačkách trávníku.