Ryobi vs. Kobalt: Která ze dvou značek je lepší. Kobalt bezdrátová sekačka na trávu

Ryobi vs. Kobalt: Která ze dvou značek je lepší?

Handyman’s World je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates, affiliate reklamního programu navrženého tak, aby poskytoval prostředky pro weby pro vydělávání reklamních poplatků reklamou a odkazem na Amazon.com.

Pokud jste se zde ocitli, je pravděpodobné, že se snažíte rozhodnout, zda byste se měli zavázat k Ryobi nebo Kobaltu-dvě známé značky energetických nástrojů.

V tomto článku vám pomůžu učinit toto rozhodnutí při pohledu na historii dvou značek, portfolia produktů a kvalitu výroby.

Krátká historie Ryobi a Kobalt

Kobalt je relativně nové jméno v odvětví nástrojů. Je to řada ručních a elektrických nástrojů, které vlastní americký řetězec pro zlepšení domova. Byl spuštěn v roce 1998 a získal silné sledování mezi diyers i profesionály.

Značka zahájila výrobu bezdrátových elektráren v roce 2011.

Na vedlejší poznámku má Lowe’s firemní areál v Mooresville v Severní Karolíně, kde zaměstnává více než 10 000 zaměstnanců.

Ryobi, na druhé straně, byl založen v roce 1943 v Japonsku jako Ryobi Seisakusho. V roce 1961 společnost zahájila výrobu tiskových lisů a začala výrobu elektráren v roce 1968. Jméno společnosti se v roce 1973 změnilo na jeho současnou.

Společnost provozuje 12 výrobních zařízení v šesti zemích.

V roce 1985 společnost Ryobi zahájila produkci v Shelbyville v Indianě, což je dosud pouze výrobním místem ve Spojených státech.

Ryobi

Japonská značka produkující elektrické nástroje a zahradnické vybavení na základní úrovni. Jeho podpisové zelené produkty jsou velmi kvalitní pro domácí použití.

Kobalt

Kobalt je řada nástrojů Power Tool of Lowe’s, známý hardwarový obchod. Jeho nástroje jsou zaměřeny hlavně na kutilství.

Ryobi vs. Kobalt: Což nabízí lepší kvalitu?

Kobalt i Ryobi jsou renomováni za své kvalitní produkty, ačkoli Kobalt je relativně nová značka.

Ryobi se umístila jako dostupná značka zaměřená na diyers, majitele domů a uživatele nadšenců. Zatímco mnoho odborníků používá nástroje Ryobi, někteří to odmítá používat kvůli jejich vnímání toho, že se jedná o značku pro kutily.

Mnoho elektrických nástrojů Kobalt je vyrobeno Chervonem, čínským OEM, zatímco kobalt bezdrátové venkovní energetické vybavení vyrábí Sunrise Global/Greenworks Tools. Mezitím se nástroje Ryobi vyrábějí v jedné ze šesti zemí.

I když je pravda, že Ryobi je spíše spotřebitelskou značkou, může ji také použít profesionály. Ryobi’s 18V One Wordless Power Tool Tool sestava má slušný výběr produktu. Kvalita je na značce, ale ne tak trvanlivá jako například u proslulé značky Milwaukee, například.

Který nabízí lepší záruku?

Kobalt také nabízí vynikající záruky pro své elektrické nářadí.

Handheld Power Tools and Lights jsou pokryty pod 5letým nástrojem a tříletá záruka baterie s omezenou baterií. Mějte na paměti, že tato záruka nepokrývá poškození kvůli zneužívání, normálnímu opotřebení, nesprávné údržbě, zanedbávání a neoprávněné opravě nebo změně.

Nezahrnuje také náklady na změnu vynaložených dílů a příslušenství, které se očekávají nepoužitelné po přiměřeném období použití.

Příslušenství pro nástroje Kobalt je dodáváno se zárukou spokojenosti, zatímco 24 V max bez kartáčovače má jednoletou záruku bez rizika a 5letý nástroj/3letá záruka baterie s omezenou baterií.

Ryobi má průmyslovou tříletou omezenou záruku na všechny elektrické nářadí. Má také 90denní směnnou politiku. Chcete.li opravit nástroj Ryobi, budete muset vrátit energetický nástroj, správně zabalený a poštovní předplacené, do autorizovaného servisního centra.

Když požádáte o záruční službu, musíte také předložit doklad o dokumentaci o nákupu, který zahrnuje datum nákupu.

Ryobi opraví jakékoli vadné zpracování a buď opravte nebo nahradí jakoukoli vadnou část do 90 dnů nebo méně.

Ryobi vs. Kobalt: který má lepší portfolio produktů?

Kobalt má jediný 18V bezdrátový vrták, ale kolem 40 24 V bezdrátových nástrojů včetně příloh, reciprokačních pila, kruhové pily a nárazové klíče a vrtačky kladiv. Kromě těchto, má Kobalt dmychadla, brusky, ventilátory, světla, rotační řezací nástroje a kombo soupravy.

Katalog produktu Kobalt je širší než katalog některých jiných společností nástrojů, ale ne tak velký jako u zavedených jmen, jako je Milwaukee.

Ryobi má velké portfolio s 18 V Power Tools and Accessories se stovkami elektrických nářadí, jako jsou cvičení, dmychadla, zamlžení, řidiči, pracovní světla a další. Nabízí také instalatérské práce, zpracování dřeva, chemické postřikovače, vakua a zahradnické vybavení.

Produktová řada Ryobi 40V nemusí být tak rozsáhlá jako její 18V jedna linie, ale zahrnuje trávník, pólové pily, řetězové pily, listové mulchers a několik dalších kusů vybavení souvisejících s zahradnictví.

Která značka nabízí lepší výběr pokosových pila?

Ryobi nabízí dvě pokosové pily, jednu 10palcovou bezkartáčku s dvojitým zkoseným posuvnou pilou z produktové řady 18V a jednu 18V bezdrátovou pokožku 7-1/4 palce.

Mezitím nabízí Kobalt šest různých pokosových pilů včetně kompaktního posuvného posouvaného 10-ampokovacího posouvaného pokoje, 10palcový 15-amp s duálním zkoseným posuvnou pokosovou pilou, 12palcové 15-ampérií 15-ampo. Složená pokosová pila s dvojitým zkosenou, 7-1/4-palcový 15-amp s dvojitým zkoseným posuvným pokojovým pilem, 7-1/4-palcový 24 voltovými posuvnými pokožkami a 7-1/4- Posun MITER SOMPID SMITER SUSTOUS SLOŽENÝ SLOŽENÝ.

Kobalt vyhraje tuto kategorii pro svou širší škálu možností.

Která značka nabízí lepší výběr sekaček na trávu?

Ryobi nabízí 8 různých možností sekačky, od těch, které můžete jezdit na samohybné sekačky, aby tlačili sekačky, přičemž společnou je, že jsou všechny elektrické.

Na druhé straně Kobalt nabízí 14 push sekaček a 5 sekaček s vlastním pohonem, s různými šířkami řezu a řezacími rozsahy. Nemají však žádné jemné sekačky. Mají dokonce nějaké elektrické sekačky.

V této kategorii vyhrává Ryobi za to, že má tři různé druhy sekaček, ale Kobalt má celkově větší odrůdu.

Která ze dvou značek byste si měli vybrat?

Pokud začínáte jako kutilství, dřevař, fandista nebo potřebujete jen nějaké nástroje pro pracovní místa kolem domu, Ryobi je skvělá volba. Nechoďte pro ně však, pokud je plánujete používat je denně k vydělávání peněz.

Pokud se rozhodnete koupit pouze produkty Ryobi, najdete téměř vše, co potřebujete pro jakoukoli práci pro kutily, které můžete otěhotnět. Kobalt je také dobrá volba, zvláště pokud potřebujete spoustu možností, ze kterých si můžete vybrat, ale pro čirou šířku možností katalogu je Ryobi těžké porazit.

souhrn

Doufejme, že výše uvedené vám pomohlo rozhodnout se mezi dvěma relativně vstupními značkami, Ryobi a Kobalt.

Jak se Ryobi a Kobalt porovnávají s jinými značkami?

Podívejte se, jak se Ryobi ve srovnání s: Black Decker | Bosch | Řemeslník | Dewalt | Makita | Milwaukee | Porter-Cable | Ridgid | Dovednost | Wen | Worx

Podívejte se, jak se Kobalt ve srovnání s: Black Decker | Řemeslník | Dewalt | Husky | Milwaukee | Porter-Cable | Ridgid | Stanley

Kategorie

 • Recenze průvodců kupujících
 • Handyman Business
 • Najímání údržbáře
 • Značky nástrojů
 • Techniky nástrojů

Poslední příspěvky

 • Iko vs. Malarkey: Která značka šindelů si vybrat?
 • Iko vs. Owens Corning: Která značka Shingles si vybrat?
 • Iko vs. Soprema: Která značka šindele si vybrat?
 • Pine vs. Cypress: Které dřevo používat?
 • Pine vs. Alder: Které dřevo k použití?

Kobalt 40-voltová lithium-iontová bezdrátová nabíječka a baterie

Kobalt 40-volt lithium-iontová bezdráta venkovního napájecího zařízení nabíječka a baterie

Každá sekačka je dodávána s 2 bateriemi, 2.0 amp-hodinový rychlý náboj a 4.0 ampérová dlouhodobá baterie a nabíječka. Ostatní nástroje v řádku přicházejí s jednou baterií a jednou nabíječkou. Baterie mají naši oblíbenou funkci, čerčení LED k tlačítku o tom, kolik energie zbývá baterie. Milovali jsme vidět, jak daleko jsme se mohli dostat, aniž bychom měli nějaké zelené bary, OCD, kdokoli?

Kobalt 19-palcový a 20-palcový 40V Max Lawnmowers (349) a (399)

Naše první myšlenka byla zatraceně, že vypadají rad a naše druhá myšlenka byla „Proč na světě je 19 palců a 20 palců?“, víš? Ale dává to smysl. Když jsme se zeptali, jestli si pamatuji správně, byla to spíše. 20palcová trávník (399) má 2 sloty baterie a systém dvojité čepele. Sekáte spolu a když se objeví jedna baterie, druhá kope, jako rezervní nádrž, plus dvě čepele znamená, že běží tišší (a dva jsou vždy lepší než jeden). 19palcová sekačka (349) má jeden štěr.

Další funkce:

 • Snadné spuštění tlačítka.
 • Jednoduché zvyšování a snižování výšky řezu (viz páku na 20-palcové? Je to tak, jako řada zařízení na trans am)
 • Můžete mulč, taška nebo boční výboj.
 • Lehký a snadno házet a manévrovat. Přinejmenším pro nás byli lehké, ale jsme docela muživí, pár dalších Wusses. Um testeři, nemysleli si, že jsou stejně lehké jako my, ale je to zatracená sekačka, jak lehké to chcete?

Kobalt 40-Volt Max 12-in bezdrátová elektrická řetězová pila (179)

Ze všech nástrojů jsme zjistili, že elektrická řetězová pila je nejméně pravděpodobné, že nahradí jejich protějšky ve verzi plynu, ne že je to špatné! Bylo to vlastně docela dobré a bylo by perfektní pro rychlé vyčištění větev, která potřebuje oříznutí, nebo možná nějaké oříznutí táborového záznamu. Víte, když nechcete vystřelit plynné monstrum a kopat přes plyn do ohně. Ale to není nástroj, který byste chytili, když strom sestoupí v bouři a musíte se vyplatit přes vážné protokoly. Jednou z nejlepších funkcí této řetězové pily je jednoduchá funkce utajení řetězu. Žádné nástroje. Doufám, že to drží.

Věřím, že moje žena to nazvala „roztomilým“ a byla velmi nadšená vyhlídkou, že bude schopna rozřezat některé větve, aniž by si pohrával s plynovými a olejovými směsimi a startoval a upravoval sytič na mé plynové řetězové pile.

Zdá se to docela těžké. Marty na to velrybář a mohl by to přimět, aby se zasahoval, kdyby se na to opravdu hádal, zatímco se snažil rychle a diagonálně proříznout logem, ale pro to to opravdu není postaveno. Ale wow, podívej, jak perfektní jsou jeho vlasy.

Kobalt 40-volt max 250-cfm 140 mph lehký bezdrátový elektrický dmychadlo (149)

Blower byl docela působivý. Okamžitě jsme si mysleli na další použití. Jedním z nich bylo čištění žlabů z nahoru na střeše. Mohli byste projít obvodem mé střechy a vyfouknout gunk z okapů bez mého plynového batohového dmychadla, který vyhodil můj rovnováhu. Uh, oh, teď pravděpodobně potřebujeme vyloučení odpovědnosti, nyní vám říká, abyste to nezkusili, takže prosím, nechoďte kolem střechy s dmychadlem, jako figurína.

Je těžké popsat větrný MPH a CFMS, ale bylo to mocné. Nedokážeme si představit, že byste si celé odpoledne vyčistili silné mokré listy z trávníku, ale to by mohlo snadno vyčistit chodníky a příjezdovou cestu výstřižků na trávu nebo listy, které foukají dovnitř. Plus žádný tah plynu nebo šňůry, takže je ideální pro rychlou práci. A je to světlo, takže můžete nechat své dítě použít.

Kobalt 40-Volt max 12-in rovný bezdrátový řetězec zastřihovač a Edger (169)

Také jsme se zamilovali do tohoto zastřihovače řetězců s duální linií. Bylo to silné, tiché, vyvážené a lehké. Může se pochlubit spouštěcí rychlostí s proměnlivou rychlostí, který má stejný pocit jako zastřihovač plynu, víte, čím více vytáhnete spoušť, tím rychleji jde. Duální řetězec dělá tento zastřihovač lepší než protějšky s jedním řetězcem, které jsme viděli v kategorii elektrické. Naše nejoblíbenější část zastřihovače (a dnes mnoho ořízků) je to, že bere předem navázanou kazetu linie Trimmer (20), která nás vždy řídí ořechy. Milujeme strunství vlastních cívek a kdykoli uslyšíme oříznutí strun, které automatické krmení a automatické oříznutí řetězce na délku, cítíme, jak naše peněženky jsou lehčí. Samozřejmě bychom se prostě rozdělili a stejně ji se pokusili omezit.

Kobalt 40-Volt Max 8-in Autlesless Electric Pole Saw (169)

Okamžitě se mi líbil bezdrátový pól z jednoduchého důvodu, že není dlouhý prodlužovací kabel, který by se táhl kolem. Mám 2 akry a ne každý strom, který potřebuje prořezávání, je v dosahu mých prodlužovacích kabelů. Prodlužovače tyče jsou snadno zašroubovány, aby se rozšířil dosah na téměř 11 stop. Rychlé práce z krásných stromů, které jsme prořezávali na ošklivé Scraggly Nubs.

Kobalt 40-Volt max 24-in duální bezdrátový oříznutí živých plotů (149)

Bezdrátový zastřihovač živých živých plotů je něco, co všichni s potřebami živých plotů. Představte si už žádné bojování s prodlužovacím kabelem. Zastřihovač živých plotů Kobalt je skvělý nástroj. Bylo to lehké, vyvážené a silné. To bude skvělý doplněk k někomu arzenálu. Žádné vtipy zde, jen velký zaříznutí živého plotu. Opravdu jsme se na to obdrželi a dostali jsme protipálenou funkci bezpečnostní funkce, která se dostává častěji, než by se nám líbilo, ale v reálném životě si nemyslíme dolů živé ploty na kufrech, jako jsme to udělali.

Utratili bychom tedy za tyto nástroje své těžce vydělané peníze?

Neměli bychom problém přidat žádný z těchto nástrojů do naší kůlny. Jediným nástrojem, o kterém bychom dvakrát přemýšleli, je řetězová pila, ale opět to fungovalo skvěle, prostě to není ani to ani pro to, co nakonec potřebujeme řetězovou pilu po 95% času.

Stále se chci dozvědět více? Stáhněte si brožuru a nechte Lowe říkat, že je to lépe, než můžeme:

Tady je příliš oficiální vyloučení odpovědnosti.

Lowe je zaplaceno, abychom šli a zůstali na Floridě, abychom tyto nástroje vyzkoušeli. Vzali nás na Daytona 500. Dostali jsme horké průchody, setkali jsme se s Jimmie Johnsonovou a podepsal pár věcí pro dítě mých přátel, Matte, a udělal ho šťastným. Během závodu jsme museli pověsit v jámě #48 Lowes a vidět zastávky. Dali nám jídlo. Neříkáme pěkné věci, protože dělali všechny tyto věci, všechny názory jsou naše vlastní.

Pete je táta. Miluje hloupé věci, gadgety, technologii, malé britské auta, motocykly, hraní panenek, hackerské předměty, aby se zlepšily a dělaly domácí projekty pro kutily.

142 комментарии и мнения

Brzy je testujeme. Sledujte nás, abychom oznámili příspěvek na http: // wwwcom/dadandblog

Chystám se přesunout a hledat si svou první sekačku. Opravdu se mi líbí 20 v sekačce, ale nemůžu ji najít na webu Lowes kdekoli. Nějaký nápad, kdy bude k dispozici?

Aktualizace: Našel jsem to na webových stránkách Kobalt Tools. A po jeho hledání podle čísla dílu (506586) se ukázala. Také Lowes web dolů pro údržbu dnes, takže to může být prohledáváno nyní.

Na Lowes se něco stalo.com, ale tým nás ujistil, že všechny produkty Kobalt 40V lze nyní najít na celostátní úrovni v Lowes.com/kobalt40

S ohledem na oříznutí plevelů Kobalt 40V. Můj bratr říká, že utrácí peníze navíc za získání STIHL, protože to vydrží déle a bude silnější. Vím, že elektrické je těžké konkurovat síle plynových poháněných ořízků, ale jak se kobalt hromadí? Vždy se mi líbí Kobalt a nemám obrovský dvůr, poskytuje tato baterie 40V napájení a rychlost, kterou potřebuji? Také si myslíte, že nakonec uvolní hlavu, kterou můžu zavázat? A když jsem u toho, jsou hlavy zaměnitelné? Vím, že někteří oříznutí umožňují přílohy řezaček, aby se z jednoho motoru vytvořily více nástrojů. dík!

Podle mých zkušeností jsem zjistil, že zastřihovač je spousta mocný a vydrží dost dlouho na to, abych udělal vše, co potřebuji k tomu, abych to udělal kolem svého majetku kolem akru. Neběží to neustále nebo dělám celý obvod, ale od stromu na strom a kolem plotů atd. Ještě jsem se nepokusil navázat hlavu, ale to byla moje stížnost. Nemyslím si, že tam bude hlava, kterou můžete zavázat. Myslím, že jde spíše o snadné použití a pohodlí. Hlavy nejsou zaměnitelné.

Mít sestavu 40V. Zjistil jsem, že v době, kdy sekačka spustí baterii dolů, zbývá ještě dost nabití, aby se zastřihovači spustili na znatelný čas.

Koupil jsem si sekačku na baterii Kobalt 4 týdny agonow, začne běžet tři sekundy a vypne se a nezůstají běh. a ano, baterie jsou plně nabité, funguje to jako automaticky automaticky kope frustrující, protože je to jen 4 týdny staré při použití světla a utratil jsem na to 400 svých těžce vydělaných peněz

Brent, kontaktoval jsem Lowe’s a jejich péče o výkonné zákazníky vás osloví e.mailem, aby vám tato záležitost vyřešila.

Zjistil jsem, že pokud vy vytrháte jeden z pramenů, vyřeší problémy s odříznutím. Ujistěte se, že vaše záruka je nejprve.

Mít přesně stejný problém jako Brent (dokonce i délka vlastnictví) a stejné frustrace. Jako sekačka je to docela pohodlné. To seká i impozantní vysokou trávu poblíž našeho bayou dobře. Dnes byl první den, kdy jsme měli nějaké problémy. Na betonu to bude dobře, ale ve chvíli, kdy to dostanu na trávu a zasáhne několik hrbolů, vypne se. To mě vede k přesvědčení, že se jedná o problém s připojením baterie. Mám 19 ″. Existuje nějaký rozdíl v krytu baterie pro 20 ″?

Ahoj Robert, stejná odpověď jako Brent, také. Kontaktoval jsem Lowe’s a jejich výkonná péče o zákazníka se vám osloví e.mailem, aby vám tato záležitost vyřešila.

Kdybych měl problém se svou sekačkou, kontaktoval bych Lowe’s nebo ji vrátil do obchodu pro nový. Neměl jsem tento problém.

Záhada vyřešena. Udělal jsem trochu domácích úkolů a uvědomil jsem si, že moje baterie není úplně zajištěna uvnitř sekačky, mám dočasné řešení pásky (a role pásky, abych o něco více zatlačil baterii). Z toho, co jsem shromáždil, se zdá být známým problémem. Nejsem si jistý, jestli to vezmu zpět a dostanu další nebo jen jdu úplně jinou cestou.

Mám stejný problém. Bylo to 33 dní. 3 dny nad politiku návratu pro Lowes. Je to pocit jako podvod, abychom si vzali naše těžce vydělané peníze a potrestali nás za to, že využili šanci na sekačky na trávu poháněné na baterii od Kobalta. Můžete mít nízký kontakt mě také. Dostávám od nich řeč Hey Tough Luck.

Měl jsem stejný problém s mojí sekačkou. Když jsem to poprvé použil, fungovalo to velmi dobře. Příště, asi o 2 týdny později, to začalo dobře, ale asi v polovině mého dvora setačka právě zavřela. Baterie měla stále alespoň polovinu své síly. Pokaždé, když se vypne, jediný způsob, jak jsem mohl sekačku znovu spustit, bylo vyskočit baterii a znovu ji vyskočit zpět. Pak by sekačka začala, ale jakmile jsem začal znovu, odřízl by se do 5 až 10 sekund. Stále se dělo, tak jsem to vzal zpět do Lowes a vyměnil jsem ho za stejný model. Opět to fungovalo dokonale před dvěma týdny, když jsem to poprvé použil. A bez problémů to prošlo většinou. Potom, s asi 1/4 mého dvora, se to začalo znovu. Naštěstí, i když se na mě několikrát uzavřelo, měl jsem to štěstí, že jsem to po tom pokračoval. Stejná dohoda. Když se to vypne, mohl bych to začít znovu, kdybych vyskočil z baterie a vyskočil dovnitř. Zajímám se o Adrianovu opravu. Jak jste to přesně nalepili, abyste to udrželi lépe? Moc se mi líbí sekačka. Pokud to dokážu udržet v chodu bez neustálého vypnutí, rád bych si to udržel. Zdá se však, že rozhodně existuje problém s tím, jak baterie zůstává v těchto sekačkách sedící.

Mám stejný problém s uzavřením sekačky s 19 v bezdrátě na plnou baterii. Vzal první zpět a teď se to děje znovu s novým! Připraven celou věc upírat a získat něco jiného. Miluji způsob, jakým to prořízne a opravdu nevadí, že se objevuje v nové baterii v polovině, ale tento problém mě přivádí k šílenství. Neměla by baterii nalévat, aby byla správně fungovat za tuto cenu!

Jo, stejný problém s vypnutím po 10 sekundách. vyštěkl další baterii na místě a byl schopen dokončit trávník. Původně začal 4.0 AMP baterie. žádný problém. a poté přepnul na 2.0 amp baterie k dokončení a to je, když se vypne. Měl další 2.0 amp baterie, kterou jsem mohl použít k dokončení úlohy. Uvidí, jak to jde za týden.

Právě jsem si koupil bezdrátovou sekačku KM1940 a už jsem zažil problém s selháním běhu. Zjistil jsem, že pokud posunu baterii až na dno kompartmentu a nechám ji pomalu vstát na klip na zadržení, bude to prozatím fungovat dobře. Všiml jsem si, že když se baterie vrátí do nainstalované polohy, zdá se, že vnější pouzdro kolem klipu držáku mírně narušuje pod napětím jarního napětí. Myslím, že delší klip zadržení může být odpovědí nebo snížení síly na klipu odstraněním jednoho z vyhazovacích pramenů by tento problém mohl vyřešit. Jen nějaké nápady.

Máme stejný problém. Jsem na své druhé sekačce a šlo o to, že je to dobře řezání. Vložte druhou baterii a byla to jen napůl pryč a sekačka vystřihovala. Nemohl to restartovat. Vložil jsem další baterii a začalo to a pak se znovu vystřihne. Beru to zpět. Myslím, že se musím znovu vrátit do plynové sekačky. Nechci také. Tento kobalt se mi opravdu líbí, ale musím být schopen řezat dvůr.

Máme stejný problém. Jsem na své druhé sekačce a ani jsem se nedostal přes náš dvork, než to začalo vystřihnout. Dnes to beru zpět do Lowes.

Máme přesně stejné problémy jako všichni ostatní. Samozřejmě to bylo těsně za 30denní známkou. Pete, pokud byste mohli také předat mé informace!. Jan

Mít stejný problém jako všichni s baterií nesedí dobře; zejména dlouhodobý. Dokázal jsem opravit, alespoň za poslední měsíc, položením elektrické pásky (5-6 palců) za klip zaskočí baterii, abych to zkusil a jen ji trochu zatlačil dolů. Stále se to občas zastaví, ale mohu narazit na věci a pokračuje to, co se nikdy předtím nestalo. Nyní mohu sekat celou svou přední a záda bez více než jednoho neúmyslného vypnutí!

Mám stejný problém. Sekačka se právě zavírala. Baterie má stále plnou napájení. Vyskočím baterii a znovu to vložím zpět, někdy to funguje na několik sekund nebo pár minut, někdy ne. Velmi frustrující.

Moje dělá totéž. Pokud zatlačím baterii dolů a držím ji, běží skvěle. pokud ji nechám, vystřihne se prosím, nechte mě také kontaktovat Kobalt, doufám, že přicházejí řešení!

Stejný problém zde, baterie říká, že je plně nabitá, ale sekačka na trávu nezačne. Právě jsem se dnes vrátil z Lowes a toto je druhá sekačka na trávu Kobalt, se kterou jsem měl problém.

Měl jsem stejné problémy jako ostatní na mém 19 ″. Také si všimněte, že sekačka „19 palců“ má pouze „17.5 palcová ”čepel.

Mám přesně stejný problém s našimi 19 ″ jako všichni ostatní a jsem 2 týdny po 30denním značce. Pokud byste mohli dát Loweovi vědět, že mě kontaktuje, bylo by to užitečné.

Jsem velmi spokojený s provozem produktů a snadným použitím, ale můj problém s zastavením se objevil při třetím použití. Používám délku 6 ″ 3/8 ″ dveří, aby se zdola baterie zaklínala zdola směrem k klipu. Prozatím to funguje dobře, ale myslím, že si tuto jednotku brzy vyměním za novou.

Mám stejný problém s tím, že baterie nesedí bezpečně, jedna malá rána a sekačka zavřená na baterii, která nezůstává dole. Podíval jsem se na klip na udržení baterie, není dostatečně hluboký a opěrná pružina je velmi lehká povinnost. Vidím, že to nakonec bude velmi volné. Vyměnil jsem svou první sekačku za druhou a během prvních 10 minut po řezání jsem měl stejný problém. Toto je případ špatného inženýrství. Zatím jste se nezkusili zaklínit baterii trojúhelníkovým kusem dřeva, ale to je směšné pro 400 sekačku, když zaplatíte dalších 100 za sekačku Ego 56V s nabíječkou 1/2 hodiny v Home Depot. Zaplatím navíc nebo provedu údržbářskou opravu. Urrg. Jinak je to skvělá sekačka, ale stane se kovovým šrotem, pokud ji nemůžete udržet v provozu kvůli klipu na udržení baterie. Předložte prosím mé pozorování Kobaltovi a nechte je, abyste mě kontaktovali, prosím.- dík.

Vrátil jsem náš druhý. Ten byl horší než první. Je to škoda, skvělá sekačka, velmi snadno použitelná, ale opět skončila s plynovou sekačkou. Možná jsem měl vyzkoušet sekačku Homedepot. Zašlete prosím moje informace také Kobaltu.

Pěkná recenze o bezdrátových nástrojích. Mám elektrické sněhové blokování, ale má šňůru. Už jsem to přeběhl dvakrát. Jaká bolest! Možnost baterie je způsob, jakým jsem měl jít. Jsem na trhu pro zastřihovač/edger a ponechám Kobalt na mém krátkém seznamu.

S ohledem na sekačku na trávu Kobalt 1940 1940 mám stejné problémy jako všichni ostatní. Vlastnil jsem to po dobu 3 měsíců a fungovalo to krásně prvních šestkrát, jak jsem posedal svůj malý dvůr, ale dnes….Mohl bych to přimět, abych běžel asi 3 sekundy a pak to skončilo. Vyzkoušel jsem odstranění a výměnu baterie, jak řekli některé plakáty, ale bez úspěchu. Dnes to vezmu zpět do Lowes. doufám, že mi vrátí své peníze zpět. Zní to, jako by Kobalt nepřišel na to, jak problém vyřešit, pokud lidé mají lidé stejné problémy

Vzali to zpět? Jsem asi 60 dní a moje sekačka vůbec nezačne, s plně nabitými bateriemi!

Lowes mi vzal zpět sekačku bez otázek. Bohužel jsem nebyl jediný, kdo se ten den vrátil. Nakonec jsem si koupil jinou plynovou sekačku, která funguje dobře, ale chybí mi lehkost a snadnost kobaltovy sekačky….Určitě doufám, že Kobalt přijde s dobrou opravou, protože to byla opravdu velká malá sekačka!

Dnes jsem zažil stejný problém, jaký mají všichni ostatní s baterií. Přišel jsem s snadným opravným. Umístil jsem dlouhý štíhlý kus dřeva mezi baterii a tělo na trávu. To bude mít dostatečný tlak, aby baterie udržela na svém místě. Už jsem neměl žádné problémy s tímto vypnutím. Snadné, ne hezká, ale funguje to.

Po přečtení recenze si právě koupil zastřihovač 40 V. Dostal jsem to domů, dal jsem to dohromady a přečetl jsem si, že bych měl nabít baterii do plného použití. Po připojení nabíječky a vložení mé baterie zelené stavové světlo neustále bliká. Odpojil jsem baterii, čekal jsem a znovu nainstaloval se stejnými výsledky. Vyzkoušeli jste odpojení nabíječky a poté ji zapojili a znovu vložili baterii a zelené stavové světlo stále bliká. Podle jejich pokynů mám špatnou baterii, když se to stane nyní, vím, že to nemůže být pravda, protože se to také stane, když připojím druhou novou baterii. Co se děje?

Ahoj Karen, když bliká zelené světlo, znamená to, že se nabíjí. Když zastaví blikání. Pak je plně nabitý.

Eric, toto není zelené světlo, které je na obrázku baterie. Toto je ten nahoře. Je to správně? Protože podle příručky, která by byla pro mě, byla pro mě světelná indikátory stavu a příručka říká, že to znamená, že mám špatnou baterii, ale jsou, jak je uvedeno zbrusu nové.

Souhlasím s Ericem. Také jsem si myslel, že moje baterie byly vadné, když jsem se je poprvé pokusil nabít. Také jsem četl, že blikající světlo bylo špatné, ale ukázalo se, že pokud zelené světlo bliká, znamená to, že se nabíjí. A když se stane pevnou zelenou, je to plně nabité. Myslím, že to bylo špatně popsáno v příručce. Předpokládám, že kdyby byla baterie vadná, možná by to bylo červené blikající světlo? Nejsem si jistý. Ale zelené blikající světlo není problém.

Právě jsem si koupil zastřihovač 40V řetězec. Dostal jsem to domů, podíval se na pokyny, řekli, že nabíjí baterii. Dal jsem to na nabíječku, zamrkala zeleně asi 10 sekund a pak začala blikat červeně. Blikající zelená znamená, že se nabíjí, blikající červená říká chyba nabíjení. Jeho zbrusu nový ! Podíval jsem se na všechny recenze sekaček a problémy s bateriemi, které mají. Možná to jen vrátím a půjdu s plynem. Líbí se mi myšlenka bezdrátového zastřihovače, ale pokud budou existovat konstantní problémy s bateriemi

Možná to nebylo správně sedět. Několikrát jsem se mi to stalo, ale vytáhl jsem to a dal to zpět a bylo to v pořádku.

Zkoušel jsem znovu a znovu s oběma bateriemi. Nejsem nováček na nástroje pro provoz baterií, pracuji s nimi, takže věřím, že to dělám správně. To je prostě tak frustrující. Myslel jsem, že jsem vyřešil své problémy s oříznutím, ale zdá se, že jsem zaplatil jen za další. Děkujeme, že jste se pokusili pomoci. Myslím, že budu muset zítra zavolat jejich bezplatné číslo bezplatného během jejich pracovní doby a zjistit, co zákaznický servis musí říct

Byli jsme v kontaktu s Lowe’s a každým, kdo má obavy.com nebo jim zavolejte na 1-800-445-6937.

Za hovor od zástupce výkonného zástupce zákazníka jsem vrátil původní sekačku s vypínacími problémy s místní pobočkou Lowe, dostal „nový“, dostal se domů, rozbalil „novou“ sekačku, připojenou plně nabité baterii nic nic … Oseathed Nic. Poté jsem vyšel baterii pro další plně nabitý baterie nic. Poté jsem vrátil „novou“ sekačku do Lowes pro model podlahy (dali mi slevu 🙂 a zatím se zdá, že tento funguje dobře (od té doby se poseká dvakrát). Uvidí, jak to jde a nahlásí se zpět.

No, hlásím se zpět z mého 17. června. došlo k vypnutí (y), takže jsem vzal trávník zpět do Lowes a rozhodl jsem se jen připisovat účet a nenahradit další KM1940.

Karen w., Koupil jsem si zastřihovač a také jsem měl stejný zmatek. Zástupce technické služby Kobalt mi řekl, že zelené blikající světlo Actuall naznačuje, že se baterie nabíjí. Když se stane pevný, je plně nabitý. Pokud se pozorně podíváte na symboly baterie nad stavem LED, porucha nabíjení je označena červeným blikajícím světlem. Pokyny to neříkají, ale to je to, na co mi zástupce poukázal. Btw, symboly se ve skutečnosti nerozsvítí je to jen nálepka. Snad to pomůže.

Za poslední tři měsíce jsme prošli dvěma těmito sekačkami Jsem tak šťastný, že jsem narazil na tento web a tyto recenze. Oba naše sekačky měli stejný problém. zastavení během několika sekund na plně nabité baterii. Náš druhý právě začal mít stejný problém dnes. Vrátíme to dnes nebo zítra, ale zavolal jsem Lowes Cersue Care a nahlásil náš problém. Doporučila mi, abych nepoužíval pásku k držení baterie dolů; Koboltové sekačky a zastřihovače přicházejí s 5letou zárukou a tato mezera. Stačí to vrátit a udělat s tím. 🙂 Bohužel budeme tentokrát jít s vysoce hodnocenou plynovou sekačkou. Jsem unavený z toho, že se s tím zabývá.

Pozor, všichni. Kobalt mě oslovil o vašich obavách týkajících se baterií sekačky a chtěl se podělit: Ahoj Pete, protože víte, že kvalita je naší nejvyšší prioritou a opravdu si vážíme zpětné vazby vašich čtenářů. Uvědomili jsme si, že jeden z pramenů v 19 ”sekačské baterie se zdá být přísnější, než je nutné, takže zabrání zamykání baterie na místě. Nejsme si vědomi žádného jiného produktu Kobalt 40V Max s tímto problémem. Kobalt navíc přijal opatření k prohlédnutí našeho stávajícího inventáře pro tento problém. Jako vždy však, pokud máte nějaké problémy se sekačkou, stačí přivést sekačku zpět do Lowe’s a my ctíme záruku bezproblémového kobaltu.

Vlastním živý oříznutí a miluji ho. Chtěl bych si koupit více venkovních nástrojů, ale nepotřebuji více nabíječek a baterií. EBay je již plná. Soutěž nabízí „Expand-it“. Co takhle něco podobného pro nás milovníky Kobalt.

Díky za užitečné rady. V květnu 2014 jsem si koupil kobaltovou sekačku s 19 ″ palcem a okamžitě ji miloval. Spousta energie a žádné potíže s elektrickými šňůry. Do konce června začal trvat problémy s zapojením baterií. Právě jsem vzal moji sekačku včera (červenec 2014), abych si vyměnil za nový v Lowes a dosud nepoužil novou sekačku, ale po prohlédnutí pramenů na dně baterie to vypadá, že nová sekačka má pouze jednu jaro místo dvou v vrácená sekačka.

Jimm, doufám, že to funguje, jeden z mých návratů KM1940 (x3) měl pouze jednu jaro a nezačal jsem z krabice. od té doby jsem se přesunul k modelu AC (manželka nemá rád plyn). Buďte opatrní, Les

ryobi, kobalt, která, dvou

Zažil jsem stejný problém odpojení baterie. Vytáhl jsem oba prameny a nařízl 1 na polovinu. Znovu jsem vložil 1/2 jaro na jednom z příspěvků. Baterie zůstává sedí a v případě potřeby se stále snadno odstraní. Takže uvolnění síly jara vyřešilo problém.

ryobi, kobalt, která, dvou

Další 19 ″ majitel elektrické sekačky Kobalt s sekačkou, která neběží. Nahradil jsem svůj první ze stejného důvodu. Líbí se mi sekačka. může to opravit? Budu kontaktovat Lowes (znovu) Jinak značka Kobalt ztratí zákazníky doleva a doprava Mám podezření, že se vrátím a půjdu s elektrickou sekačkou konkurentů.

Obdrželi jsme náš zastřihovač Kobalt a použili ho asi 10 minut, abychom se ujistili, že to fungovalo. Fungovalo dobře. O pár dní později šlo o oříznutí našich keřů a vůbec by se to neřešilo. Baterie zelená, plně nabitá. Vložil baterii, vytáhl ji, znovu vložil, bez ohledu na to, co jsme udělali. To je velmi frustrující. Za to zaplatil kolem 100 a je to bezcenné. Z toho nebudeme mít. Jaká ztráta peněz! Nejsme šťastní !

Michelle. Ahoj. Můžete kontaktovat Lowe’s na CustomerCare@Lowes.com nebo jim zavolejte na 1-800-445-6937 s obavami. Samozřejmě jej můžete vrátit do obchodu na další, na který vsadím další.

Koupil jsem 400 sekačku s dvojitou čepelí, protože jsem nechtěl jít levně, ale po boji ve velmi vysoké trávě začátkem této sezóny jsem přemýšlel, jestli by sekačka s 19 ″ s jedinou čepelí fungovalo lépe, protože by mohla zastřelit vysokou trávu, něco, co duální Blade to nemůže udělat a jediná čepel by se chovala jako setrvačník. No, ano. Koupil jsem si jeden za 350 a tvrdě jsem ho běžel a začal jsem po měsíci vyříznout problémy, ale stále jsem měl duální sekačku jako zálohu. Nikdy to nevyřízne, ale přeskočí trávu, pokud roste déle než týden. Udržování obou sekaček břitva Sharp pomáhá. Každý den je zaostřuji! Je to tak snadné, protože je můžete převrátit bez úniků. Jediná čepel se dostala do bodu, že jsem si ji nakonec vyměnil za nový, než jsem věděl, že s nimi má někdo nějaké problémy. Po několika měsících jsem zatím neměl žádné problémy. Opravdu se mi líbí sekačka s jedinou čepelí, ale nyní jsem se dozvěděl, že je Lowes stáhl z police. Co dává? Mike Baltimore, MD

Ahoj, Mike. Netušíte, ale dali nám vědět, že můžete kontaktovat Lowe’s At CustomerCare@Lowes.com nebo jim zavolejte na 1-800-445-6937.

Nakonec jsem vrátil svou 19palcovou sekačku zpět do Lowes. Koupil jsem si to zpět v dubnu a vzali to zpět bez potíží. Měl jsem problémy s výřezem docela často, ale někdy jsem mohl něco zaklouznout s baterií, abych ji držel na místě. To však vždycky nefungovalo a bylo to velmi frustrující. Šel jsem do obchodu druhý den, abych zjistil, zda problém vyřešili a zásobovali nové a vylepšené sekačky o 19 palcích, ale místo toho neměli žádné na skladě a bylo tam znamení, které říkalo, že všichni měli byl vzpomínán. Po několika hovorech do své hlavní produktové řady a místního obchodu mi nikdo nemohl říct, jestli existuje nějaký plán na zlepšení sekačky a znovu ji uvolnit. Všiml jsem si, že to také přestali prodávat na svých webových stránkách. Proto jsem to vrátil. Opravdu jsem to miloval, když to fungovalo, tak jsem šel dopředu a koupil 20palcovou verzi s dvojitou čepelí. Z toho, co jsem četl, ale budu muset sekat častěji, aby moje tráva nebyla mezi sekanami tak dlouho. Bude mi chybět postranní střelba na 19 palcích, ale těším se na získání nové sekačky, až dorazí asi za týden.

Ví někdo, zda byl problém vyřešen? Dnes jsem mluvil s zástupcem Lowes a oni se chystají vzít zpět. Pokud nám problém vyřešil ID vyřešeno, opravdu rád koupí stejnou věc.

Vzal jsem svůj zlomený zpět do Lowe’s, protože jsem byl zvědavý, jestli by měli aktualizovanou verzi, která byla opravena. Místo toho prostě neměli žádný z tohoto modelu a existovalo nápis, který naznačoval, že to bylo odvoláno nebo něco takového. Takže jsem mluvil s manažerem a vysvětlil můj problém a řekl jsem mu, že jsem ho už jednou vrátil, jen abych měl stejný problém s druhou sekačkou. Vysvětlil jsem také, že lidé zjistili, že to byl problém s tím, že baterie nesedí správně, že mnoho lidí mělo stejný problém a že sekačka byla nyní vzpomínána bez jakéhokoli náznaku znovu vydá. Poté jsem požádal, aby mi dovolil vyměnit si vadnou sekačku za další model (ten, který vezme obě baterie najednou), aniž by musel platit rozdíl v ceně, a souhlasil s tím, že tak učiní. Takže bych doporučil pokusit se jít touto cestou. Duální sekačka, dvojitá baterie pro mě fungovala skvěle bez jakýchkoli problémů.

Také, pokud opravdu chcete sekačku 19 palců, vypadá to, jako by nyní vydali novou verzi. Pokud ji Google Google, stále najdete stránku se starou verzí na webu Lowe, ale pokud projdete web Lowe, uvidíte, že sekačka o 19 palce má nyní novější číslo modelu. Také jsem se podíval na zdrojový kód pro webovou stránku zobrazující nově aktualizovanou 19palcovou sekačku a dolů poblíž dna je komentář, který říká „Oprava vady č. 13467“. Zdá se tedy, že kód potvrzuje, že vada byla identifikována a pravděpodobně stanovena.

Kdybych musel hádat, řekl bych, že komentář vady v kódu pravděpodobně odkazuje na něco pro vývojáře a nějakou chybu, která se odehrála v kódu a ne odkaz na skutečnou sekačku, která má vadu. Ale kdo ví?

Mám model kobalt 19 ″ #km 1940. Zjistil jsem, že tento web zkoumající problém, který jsem měl, který byl první, náhodně umíral a teď nezačal vůbec. Udělal jsem stejné věci, jaké dělali všichni ostatní, jako je odstranění a opětovné nainstalování baterie, přepínání baterií atd. Dnes jsem sekačku rozdělil a vlastně se mi podařilo problém vyřešit. Bylo to překvapivě snadné. Odstranil jsem horní část, která obsahuje nádobu na baterii (6 šroubů Torx T-25). To odhalilo jediný konektor vedoucí z nádoby baterie k motoru. Odpojil jsem to a použil svůj DVOM, nenašel jsem žádnou napájení s nainstalovanou baterií, ale když jsem stiskl baterii dolů, měl jsem 40 voltů. Udělal jsem to několikrát, abych potvrdil, uvolňoval tlak (bez energie) a tlačil dolů (40V). Odstranil jsem nádobu na baterii, která drží baterii a obsahuje kontakty. Držel to 5 šrouby hlavy Phillips. Všechny kontakty vypadaly dobře (žádná koroze, pitting atd.) Takže jsem odstranil dva prameny. Poté jsem zapojil baterii a zkontroloval jsem 40V. To se zúžilo na prameny. Pomocí nástroje Dremel jsem odřízl ~ 2 vinutí pramenů, které je snížily ~ 3/8 ″ asi tak. Znovu jsem nainstaloval pružiny a poté znovu nainstaloval nádobu na baterii a poté znovu nainstaloval kryt. Připojil jsem baterii a pokusil se zahájit sekačku a začalo to bez problémů. Potom jsem sekal trávník a běžel po dobu 10 minut bez problémů. Je to opraveno! Jedinou nevýhodou této opravy je, že se baterie objeví, když stisknete uvolnění baterie. Jen to musím vytáhnout, když stisknu vydání. Pro mě není problém. Doufám, že by to mohlo pomoci někomu jinému.

Ano, vrátil jsem svou první sekačku pro odříznutí a všiml jsem si, že druhá sekačka, která funguje dobře, má pouze jednu jaro.

Zažil jsem něco zvláštního. Připojil jsem baterii do nabíječky a začal blikat zeleně ve 4 sekundových intervalech. Nechal jsem to sedět na hodinu a na baterii se vůbec nenaplnil, měřeno s voltovým měřičem. Poté jsem replikoval baterii a rychlost zeleného blesku se změnila jednou za sekundu. Co označuje 4 sekundový flash.

Také jsem si všiml, že baterie vlastně nehodí ani nabíječku. Na obou stranách baterie jsou dva sloty, kde má nabíječka dvě kolejnice, které se mají zapadnout do slotů na baterii. Sedí v očích nabíječky. Ale stále se to účtuje, takže myslím, že to není problém. Měli by však dělat lepší práci s kontrolou kvality.

Koupil si zastřihovač dmychadla a živého plotu a milujte ho. Koupil si zastřihovač a milujte ho, ale jako Edger to saje, průvodce se nestaví dobře. Kobalt prosím vytvořte přílohu čepele Edger k použití na zastřihovači.

Zdá se, že je to běžný problém. Mám model baterie baterií 20 ″ se stejným problémem. Začíná na 3 sekundy, pak nic. Měl jsem svůj dva týdny. Snažím se dnes večer držet baterii, abych zjistil, jestli to funguje. Jsem jen rád, že to moje dítě nenaplnilo vodou nebo něčím bláznivým.

MFG by neměl na spotřebiteli ovládat kvalitu zatížení! Včera, čtvrtek 7. května 2015, jsem si koupil model Kobolt KM1940-07. Podle MFG. Navrhované obslužné pokyny jsem nabila lithium-iontová baterie s správnou LED indikací, bezpečně ji zamkl na místo na montáži na sekačce a začalo to bezchybně, běžel ji po dobu 10 kroků na ploché trávě na úrovni sekačky 2 s malým odporem 2 s malým odporem s malým odporem 2 s malým odporem 2 s malým odporem A vypnuto. Tento opakovač za neméně 70krát, když jsem sekal oblast pod 400 čtverečních stop. Sledoval jsem všechny pokyny pro odstraňování problémů v příručce pro majitele/uživatele na stránce 20, když jsem s více úspěchem pokračoval na dvorku s 600 čtverečních stop trávníku. Jiný poté restartuje sekačku více než 150krát a úkol, který spotřebovává čtyřikrát čas, který měl trvat, sekačka fungovala skvěle. Jedním z pozorováním je, že sekačka pracuje na zlepšené úrovni výkonu po větší čas, když je větší odpor (i.E. Čepel je nižší na zem a čepel stříhá více než 60 procent celé čepele trávy). Zpočátku jsem si myslel, že musí být zabráněna bezpečnostní / guvernérská funkce, aby se zabránilo úrovni RPM, aby se otočila na vysokou a možná destabilizaci oscilace a přehřátí, i když jsem si nevzal čas na ověření důvěryhodnosti tohoto podezření. Funkce start/stop v modelu Kobolt KM1940-07 je vážná chyba. Zdá se, že spotřebitel je kontrolou kvality pro tento konkrétní bezdrátový energetický nástroj z Kobaltu. Zdá se také, jako by Kobalt je zcela vlastněnou dceřinou společností společnosti Lowes, takže je pochybné, že správce účtu podnikového prodeje existuje, aby tyto problémy upřednostňoval, přiděloval zdroje, vyřešil je a vylepšil je, takže je na projektovém manažerovi, pravděpodobně produktovém manažerovi, pravděpodobně produktovém manažerovi a týmy inženýrství a designu pro řešení, koordinaci a uvedení věcí do pohybu. Opravdu věřím, že Kobalt/Lowe’s je na něčem opravdu skvělém, opravdu lukrativní v tom, co se zdá být rostoucím trendem pro ekologické/tiché/zdravé životní styly i tady v návrhu jízdy v Kalifornii a přidělování vody Doufám. Miluji jejich obchody a opravdu mají svou merchandisingovou hru dolů. Bude to vyžadovat nějakou vizi, vedení a přesvědčování. Pokud jde o mě, vrátím svou jednotku a restartuji svůj výzkum. Mám seznam pěti alternativ k přezkoumání, pak vytáhněte spoušť. Výhody baterie oproti plynu napájené nebo push sekačky jsou nekonečné. Tenhle bolí! Miluji celkový balíček; Jednotka je dobře navržená, dobře vypadající, přenosná, cenově dostupná Problém s elektrickým pohonem False Stop musí být opravdu vyřešen a půst. Zdá se, že jde o problém alespoň několik dalších zažívá. Všechno nejlepší a máte pocit, že se na mě natáhnou. S pozdravem, Steve

Ahoj Steve. Nejsem si jistý, jestli jste to viděli dříve v комментарии и мнения владелцев, ale o tom jsme mluvili s Lowesem a řekli, abychom někomu řekli, že můžete kontaktovat Lowe’s At CustoreCare@Lowes.com nebo jim zavolejte na 1-800-445-6937 s obavami. Samozřejmě jej můžete vrátit do obchodu na další, na který vsadím další. Nejsem si jistý, jestli jsi měl ten, který měl nějaké problémy s napětím nebo ne. Myslím, že někteří z nich měli příliš silné jaro drželi baterii na místě, což jí dalo několik problémů. Kontaktujte je, doufejme, že vám mohou pomoci.

Steve, je mi líto, že jsem slyšel o vaší situaci. Sekávám několik trávníků denně se stejným vybavením a miluji ho. Přijde na mysl několik otázek, jste mulč? Energie spojená s sečením mulčování je velmi vysoká. Doporučuji boční střelba řezaná tráva. Proč stříháte na „2“? Vypadá to příliš krátké. Žiji v MD a naše tráva je přirozeně velmi zdravá. Moje normální nastavení je 4 a pokud někdo krmí trávník, rozřezávám to na 5 a boční střílení. Občas jsem nařízl na 3, pokud je zastíněn a ne příliš tlustý a zákazník má rád krátkou trávu, nikdy o nic kratší. Je baterie běží horká? Vsadím se, že je tak horké, že se jedná o ochranný obvod. Nosím malý chladič typu igloo, který drží tři baterie, které je pomáhají vychladnout. Denně také zaostřuji čepel. Pomáhá používat méně energie a samozřejmě dává hezčí řez. Dokonce to zní jinak. Obvykle jen oříznu spodní část čepele, aniž bych ji odpojil, i když se doporučuje ostření horní části. Udělám to jednou za pár týdnů. Je možné, že jste právě dostali vadnou sekačku. Mike

Koupil jsem 20 ″ kobalt a jednou jsem ho použil. Fungovalo skvěle! Nyní používat druhýkrát a zdá se, že se to nedaří moc dobře. Na jednom z baterie je osvětleno červené světlo a nemohu najít vysvětlení toho, co to znamená kdekoli. Vyměnil jsem baterie kolem a červené světlo stále přichází na stejném prostoru, takže to není baterie. Existuje nějaká představa, co mi to červené světlo říká?

ryobi, kobalt, která, dvou

Ahoj Garry, přejděte na комментари и мнения. Řeknou vám. Nevím, co to znamená.

Mám sekačku s 20 ″ a měl jsem ji více než rok a bylo to skvělé, ale dnes najednou nezačne! Existuje způsob, jak získat náhradní předkrmy, je dokonce možné je změnit? Nebo si myslíte, že by to mohl být jiný problém. Použili jsme to minulý týden bez problémů. Díky Tereso

O tomto problému jsem neslyšel, ale s jejich pětiletou bezproblémovou zárukou bych si myslel.

Právě včera koupil 19 ″ a nabíječka baterie dnes vůbec nefunguje. Žádná světla se rozsvítí, i když jsme baterii bezpečně seděli. Společnost Lowes to vezme zpět a vyměňuje pro nás nabíječku a baterii, ale pokud problémy budou pokračovat v prvních několika týdnech, budeme se dívat na jiné značky.

Stejný problém jako ostatní. Po 4-5 použití se nezačne. Zdá se, že je nabitá baterie za nabíjecí stanici. Poslal jsem e.mailem zákaznický servis.

Nejlepší sekačky na trávu z roku 2023

Doporučení jsou samostatně vybírány revidovanými editory. Nákupy provedené prostřednictvím níže uvedených odkazů mohou nás a naše vydavatelské partnery přinést provizi.

Honda HRX217VKA

Honda HRX217VKA je silný, těžký a ideální pro větší trávníky. Číst

Ego Power LM2135SP

Tato sekačka je silná, pohodlná a radost. Furoval to velmi dobře mulčování a řízení se do kopce. Číst

Honda HRN216VKA

Honda po mnoho let vyrábí vynikající výkonové vybavení a tato sekačka, která pracuje s pohonem zadních kol, není výjimkou. Číst

Kobalt KM 5080-06

Elektrická kobalt km 5080-06 byla flexibilní a snadno provozovala a dokáže spuštěna pytle nebo bez pytlů. Číst

ryobi, kobalt, která, dvou

Hart HLPM061US

Hart HLPM061us fungoval dobře napříč terény a má jednoduché použití rychlosti. Číst

Nevýhody

Až před několika krátkými lety byly králem sekačky na trávu. Vzhledem k tomu, že více spotřebitelů hledá ekologická auta, domy a, ano, napájecí zařízení, technologie pokročilých baterií odpovídá na hovor.

Dnes mohou spotřebitelé řídit elektrické auto, prosperovat v solárním poháněném domě a udržovat svůj majetek s vybavením napájeným baterií. Ale jsou nové sekačky na trávu s elektrickým tlakem stejně dobré jako staré sekačky s vnitřním spalováním? Rozhodli jsme se to zjistit.

Testovali jsme benzín, elektrické a bateriové sekačky na trávu z předních značek. Dychtili jsme zjistit, zda sekačky na baterii dokážou zvládnout velký dvůr a také osvědčené benzínové modely. Nebyli jsme zklamáni. Honda HRX217VKA (k dispozici na Amazonu) vyšla na vrchol nejlépe celkově, vyhrála svého předchůdce a našeho předchozího vítěze Honda HRN216VKA.

Pro sekačky bez gasolinu je Ego Power LM2135SP (k dispozici na Walmart) naší volbou pro nejlepší elektrickou sekačku na trávu. Toto nastavení sekačky bylo rychlé a dobře se zabývalo našimi testováními. Ego síla také zahrnuje funkce, které se nenacházejí na podobných elektrických modelech.

Honda HRX217VKA byla potěšením použít.

Klidná a mocná, Honda HRX217VKA 21palcová sekačka na trávník Nexite je ta, která má pro větší prostory. Není navržen pro malé yardy a nebudete se vrhnout dovnitř a ven z květinových záhonů a křovin.

Je mi potěšením. Už jsme testovali sekačky Honda a byli jsme obeznámeni s jejich provozem a celkovou kvalitou produktu. HRX217VKA nezklamal. Snadno se sestavuje a nastaví přímo z krabice, začalo to prvním tahem šňůry.

Okamžitě můžete cítit nádech této sekačky s inovativním nexitovým palubou a výkonným motorem. Je těžší než většina sekaček, ale cítí se vysazen na trávníku a perfektně sleduje. Je to sekačka pro velké trávníky a dělá to nejobtížnější řezy hračkou.

Díky svému 200ccovému ovládání motoru a výběrem řízení pohonu se tato sekačka snadno řezá, tašky a mulches nejtěžší trávu s lehkostí. Řízení vybrané jednotky je téměř intuitivní, protože vám umožňuje upravit rychlost chůze pomocí různých nastavení.

Ovládací prvky sekačky jsou velké a snadno použitelné. Sekačku můžete nastavit na tašku nebo mulč nebo kdekoli. Jeho uživatelsky přívětivá platforma je jasně označena. Tuto sekačku na trávu budete používat pro nadcházející roky a roky.

Nevýhody

Ego Power LM2135SP je nejlepší elektrická sekačka na trávu, kterou jsme testovali.

Až před několika lety neměli ti, kteří raději nekoupili kupující sekačku s vnitřním spalováním. Nakonec však dorazila pokročilá technologie baterií a výhody lze snadno vidět v ego Power LM2135SP, o 21palcové elektrické sekačky s vlastním pohonem. Tato bezdrátová sekačka se šířkou řezné 21 palců využívá k napájení až 60 minut řezání trávníku 56 V lithium.

Ego síla je silná, pohodlná a radost. I když baterie trvala jen asi hodinu, sekačka provedla velmi dobře mulčování a řídila se do kopce. Má spoustu točivého momentu a je schopen dělat cokoli, co může sekačka pohánět benzínu. Je čistý, snadno použitelný a efektivní.

Nastavení této sekačky bylo nejjednodušší z parta. Rukojeť sklouzne a složí se přes sekačku s lehkostí, takže úložiště je snap. Jeho úprava na osobní výšku trvá sekundy.

Rychlý 50minutový nabíjení na baterii a jste připraveni jít. Nabíječka baterie má dokonce i chladicí ventilátor, který zlepší doby nabíjení a udržuje baterii v pohodě.

Stejně jako některé z našich ostatních sekaček, ego síla má dvojčata, které zlepšují mulčování a udržují výlety, aby vyprázdnily zadní sáček na minimum. Výška řezání je dosažena jednou snadno přístupnou pákou.

Operace je přímá a kompozitní paluba způsobuje, že sekačka je lehká a snadno se manévruje kolem překážek na dvoře. Jednoduše stiskněte tlačítko napájení, vytáhněte zelenou rukojeť a čepele se začnou otáčet. Duální knoflíky na rukojeti způsobují, že zapojení funkce vlastního prodlusu bezpečí a pohodlí.

Ego síla přichází s LED světlomety pro pohodlí a byla to jediná sekačka, kterou jsme testovali, která se mohla pohnout, když se lopatky netočily. To byla pěkná funkce, která odstranila tlačení sekačky zpět do garáže.

Další sekačky na trávu, které jsme testovali

Dříve náš výběr pro nejlepší sekačku na trávu, Honda HRN216VKA je 21palcová plynová sekačka, která je skvělou volbou pro každý dvůr. Honda po mnoho let vyrábí vynikající výkonové vybavení a tato sekačka, která pracuje s pohonem zadních kol, není výjimkou. Snadno zvládne nejtěžší trávníky a v garáži nezabere mnoho prostoru.

Nastavení bylo snadné a sekačka začala při prvním tahu. Jeho hladký motor je tišší než ostatní benzínové sekačky a má více než dostatek síly na řezání a mulčování trávy, i když jde do kopce.

Honda má naskládaný a ofsetový design čepele, který produkuje menší výstřižky, což umožňuje lepší mulčování a pytlování. To znamená efektivnější řezání a méně zastávek vyprázdnit travní tašku. Možnosti pytlování a mulčování lze snadno a bezpečně vybrat, jakmile je sekačka vypnutá, pomocí jedné páky na sečení paluby.

Inovativní systém pro sebepoznání je pohodlný na rukou, poskytuje přiměřenou kontrolu rychlosti a lze jej dokonce upravit pro ty, kteří jsou vyšší nebo kratší. Skládání rukojeti pro skladování lze rychle provést. Tato sekačka na trávu Honda má dokonce i ventil vypnutí plynu pro mimosezónu.

Nevýhody

Elektrická sekačka Kobalt 80V je skvělou volbou pro každého, kdo chce cenově dostupnou, flexibilní a kompaktní sekačku, která se snadno manévruje a nevyžaduje prodlužovací kabely ani plynové plechovky. Sekačka je dostatečně silná na to, aby nasekala hustou trávou, a nabízí vysoce nastavitelnou výšku řezání.

Na 66 liber je velmi snadné ovládat, se schopností jít zabalit nebo bez batohů a můžete složit tlačnou rukojeť pro kompaktní úložiště.

Hlavním remízou je zde 80V bateriový systém, který vám dává hodinu běhu v našem testování, dost na to, aby se na úplné nabití snížil asi 7 500 čtverečních stop. Funguje také v různých dalších nástrojích Kobalt a náhradní díly vás poběží kolem 150. Nabíjení baterie trvá asi 45 minut, když je mrtvá, a jen se objeví do štěrbiny baterie a sekačka se může zapnout stisknutím tlačítka, pokud je vložen bezpečnostní klíč. mnohem snazší, než je třeba použít tradiční stažení tahu.

Celkově, pokud potřebujete pěknou, základní sekačku, aby se práce dokončila a chcete jít bez akumulátoru, je to vynikající volba. Vyřízne čisté čáry, je snadné se používat, dokáže snadno zvládnout většinu trávníků a díky nízké hmotnosti je mnohem snazší pohybovat se nahoru a kolem svahů a kopců.

Zvláště pokud plánujete investovat do řady elektrických nástrojů, je to dobrý systém, do kterého se můžete koupit.

Nevýhody

Tato trávačka Hart byla příjemným překvapením.

Po odstranění z krabice a nabíjení baterií jsme je vystřelili a vytáhli ho na silnou, svěží trávu.

Fungovalo to krásně; jeho výkonný elektrický motor prořízl trávník s lehkostí a dokonce zvýšil jeho revoluce, když jsme řezali silnější trávu. Tato sekačka snadno manipuluje s větším trávníkem.

Hartská sekačka se pohybovala s mocí a důvěrou trávníkem a ovládání rychlosti snadno použilo na dosah ruky. Zatímco naše vítězná plynová sekačka Honda má sofistikovaný systém vybrané jednotky, jednoduchý posuvný lišta Hart funguje také nebo lépe.

Tato vynikající trávník má sílu a pohodlí sekaček, které stojí mnohem více.

Nevýhody

Toro je hodným konkurentem nejvyšších sekaček na tomto seznamu.

Tato sekačka na trávu Toro má největší řezací plochu na 22 palcích a je silná a pohodlná, díky svému osobnímu systému pro sebe prosazování tempo.

Chcete-li zapojit vlastní prosazení, jednoduše zatlačte páku dopředu a sekačka se začne pohybovat vpřed, tlačí ji o něco více a sekačka se pohybuje rychleji. Po několika řadách řezání uvidíte, jak snadné je regulovat rychlost. Tento systém není tak intuitivní jako někteří z ostatních, ale stále to funguje docela dobře.

Další skvělá funkce: Toro má Briggs a Strattonův kontrolní olejový systém, který nikdy nevyžaduje změnu oleje.

Úložiště je také snap, když se držadla sklopí dolů a sekačka může být uložena svisle.

Nevýhody

Na pouhých 58 liber tato sekačka dělá řezání malých trávníků hodně zábavy. Zadní vypouštěcí skluz vám umožňuje oříznout se v blízkosti stromů, postelí a křovin. Zjistil jsem, že jsem se rozběhl kolem překážek pouze jednou rukou.

Toto je jednoduchý stroj s jednou baterií ve středu. Doba nabíjení je rychlá a jakmile je baterie na cestě.

Toto není sekačka na trávu pro záda 40. S řezem 20 palců a malým elektrickým motorem není schopen manipulovat s většími trávníky. Ale pro většinu středních až malých yardů může tato sekačka vyčistit oblast v žádném okamžiku.

Světlo a snadno se ukládá, je to perfektní sekačka, aby trávník vypadal skvěle.

Nevýhody

21palcová Ryobi Ry401150 40-voltová sekačka se nastavila rychle a snadno přímo z krabice. Zahrnuje dvojité čepele a řezy čisté a čisté.

Tato sekačka je dodávána se dvěma bateriemi, které lze nainstalovat v horní části stroje. Jednou z pozoruhodnou nevýhodou je, že sekačku pohánějí pouze jednu baterii najednou. přibližně 30 minut si utřete trávu a po vyčerpání první baterie, zastavíte a přesunete přepínač, abyste zapojili druhou baterii. Ryobi říká, že baterie vydrží 70 minut, ale zastavení změny baterií se zdá kontraproduktivní.

Jinak sekačka vedla dobře a dokončila všechny testy. Má úpravu výšky jedné páky a je dostatečně lehké, aby manévrovalo kolem překážek. Má dostatek energie a manipuloval s kopcem s malým namáhám.

Zatímco na elektrické frontě byly ego i Ryobi solidní umělci, Ryobi byl zklamán jeho ovládacími prvky pro sebe. Ovládací prvky jsou umístěny pod barem, ale páka je vágní a nereagující. Protože páka je určena pouze pro palce, musíte páku tlačit nepříjemně, aby se sekačka zvýšila na rychlost.

Nevýhody

Pro sekačku na šňůře sekačka Greenworks 25022 vedla docela dobře. Nastavení bylo snadné a jakmile bylo zapojeno, začalo to hned.

Samozřejmě, než použijete sekačku, existuje časově náročný úkol odhalit prodlužovací kabel, rozmotat jej a najít vhodnou outdoorovou zástrčku. Jakmile je sekačka připojena, přijímá svůj účel snadno.

Má výkonný elektrický motor s 12 amph, který nemusí dobýt větší trávníky, ale je ideální pro menší yardy a ořezávací povinnosti. Nemluvě o tom, že to nabízí čisté a dokonce sečení.

Nebylo to samohybné, vyžaduje to určité úsilí, aby se sekačka a šňůra do kopce prosazovala a poté procházela cestou zpět, aby se neřezala šňůru.

Jeho malá velikost způsobuje, že skladování je hračkou.

Nevýhody

14palcová sekačka Sun Joe MJ401E je nejjednodušší ukládat. Díky jeho drobné velikosti z něj dělá perfektní sekačku na trávu pro malé yardy a oříznutí. Je to dost lehké na to, aby se zvedla a pohybovala, a přichází s snadno použitelným systémem pytle.

Přesto to není sekačka na trávu pro řezání typického příměstského trávníku, protože jeho lehká, krátká základna a malá kola je trochu nestabilní nad kořeny a koleje.

Ze všech testovaných na trávu, Sun Joe poskytoval největší obtížnost, když přišel čas upravit výšku čepelí. Sekačka využívá pevné nápravy, přední a zadní a nápravy jsou umístěny ve třech sekačkách ve třech šálech. Chcete-li změnit výšku řezu, musíte vytáhnout pružinové nápravy z jejich pozic a posunout je nahoru nebo dolů. Je to náročné cvičení.

Sun Joe je šňůra, takže řezací plocha je omezená. Na jeho kredit je při běhu dostatečně silný, ale omezený rozsah znamená, že budete mít těžko řešit celý dvůr.

Jak jsme testovali sekačky na trávu

Testeři

Strávili jsme letní sečení půl akru nového Anglie, znovu a znovu.

Kevin Kavanaugh je učitelem veřejné školy v důchodu a testerem produktu pro kontrolu. Kevin stříhá trávníky již asi 50 let. Vždy ho zaujali všemi mechanickými, ať už jde o hodinky, energetické vybavení, vintage kola nebo klasická auta.

Ray Lane je správcem obchodu s supermarketem v důchodu, vášnivý golfista a tester produktu pro kontrolu. Jeho trávník je závistí Cumberlandu, Rhode Island, a v průběhu let používal několik push mezerů. Ve věku 83 let byl jeho vstup na sekačky kritický, konkrétně při hodnocení snadného startu, manévrovatelnosti a bezpečnosti.

Testy

Testovali jsme sekačky na trávu na ploché půdě i kopci, abychom otestovali manévrovatelnost a sílu.

Po objednání od maloobchodníků jako Lowe’s a The Home Depot jsme sestavili každou sekačku a vzali si na vědomí snadnost nastavení a jak rychle jsme mohli upravit rukojeť podle našich preferencí. Poté jsme přidali benzín, baterii nebo elektrickou šňůru, aby se sekačka připravila. Vyhodnotili jsme se s lehkostí nastavení výšky řezání, nejprve testovali vysokou výšku řezání a poté dolní výšku.

Každou sekačku jsme vzali na několik průchodů nesestříhaného trávníku s půl akrem, měřili přibližně 22 000 čtverečních stop a poznamenali, jak se sníží ve vysoké výšce a nižší výšce, zatímco jsme monitorovali jak tašky, tak mulčování funkcí. Pak jsme vzali každou sekačku nahoru a dolů po travnatém kopci, abychom viděli, jak hráli. Náš poslední test byl testování schopnosti úložiště.

Co byste měli vědět o sekačkách na trávu

Sekačky na trávu s vlastním pohonem mohou vytáhnout část úsilí ze sečení chůze.

Existují dva základní typy sekaček na procházce: tlačení a samohybnutí.

Typ sekačky je obvykle menší, lehčí a snadněji se ukládá. Používají se především pro menší úrovně trávníků. Jsou ideální pro čištění oblastí, které mohou větší jezdecké sekačky na trávu. Mohou být provozovány benzínem, šňůry nebo baterií.

Sekačky na trávu s vlastním pohonem mají obvykle větší průměr řezu a mohou se pohybovat sami prostřednictvím ovládacích prvků operátora. Tyto sekačky mohou být také napájeny benzínem, šňůry nebo baterií. Vzhledem k tomu, že berou nápor odtlačování, jsou sekačky s vlastním pohonem ideální pro větší trávníky až na půl akru, a mohou snadno manipulovat s kopci a svažitý trávníky. Tyto sekačky s vlastním pohonem nejsou plně robotické sekačky na trávu, takže stále musíte dělat nějakou práci, která je vede kolem vašeho dvora.

Co je to sekačka na trávu?

První sekačky na trávu se začaly objevovat na konci šedesátých let. Jak předměstí rostla a trávníky se zvětšily, tlačení těžké ocelové sekačky kolem letního odpoledne nebylo to, co většina lidí chtěla dělat.

První sekačky s vlastním pohonem měli primitivní systémy pohonu předních kol, které fungovaly dostatečně dobře, ale sekačky se často pohybovaly příliš pomalu. Jistě, nebyli jste tlačeni, ale byli jste chyceni v pomalu se pohybujícím průvodu trávníku. Brzy sekačky se buď pohybovaly příliš pomalu nebo příliš rychle, aby odpovídaly přirozené rychlosti chůze.

Dnešní sekačky nabízejí mnohem lepší pohotový systém. Například různá nastavení rychlosti chůze umožňuje například různá nastavení rychlosti chůze proměnné rychlosti Honda Nexite Rychlost 4-v-1. Majitelé mohou doslova vytočit svou preferovanou rychlost chůze, aby se stali sekačkou, ne taženi a nemusí tlačit.

Ego Power Select Cut 56-volt Churtless 21-In Self-Projevy bezdrátové elektrické trávníkové sekačky dokonce umožňuje operátorovi jet ven na trávník bez otočení čepele. To je skvělá funkce.

Dnešní sekačky s vlastním pohonem snižují únavu operátora a usnadňují řezání trávy než před lety. Sekačky s vlastním pohonem zvyšují řezání na kopcích bezpečnějším a efektivnějším. A s moderními možnostmi rychlosti dělají letní fušku trochu příjemnější.

Benzín, elektrická šňůra nebo baterie. která je pro vás pravý sekačka?

Sekačky na trávu s baterií mohou být výkonné a efektivní.

Benzín

Na trávníku poháněné benzínem udržovaly trávníky po celá desetiletí pěstěné trávníky. Jsou silné, spolehlivé a cenově dostupné a přicházejí s rysy, jako je samohybná pohyb, mulčování a samočistící dostupnost. Jsou dostatečně silní pro velké práce na péči o trávník a mohou řešit jakýkoli trávník od čtvrt-do polovičního akru. Jakýkoli trávník větší než to by vyžadovalo jízdní sekačku.

Ale sekačky poháněné plynem vyzařují nebezpečný oxid uhelnatý a uhlovodíky, vyžadují každoroční údržbu a vyžadují skladování benzínu a oleje. To nemusí být vhodné pro některé spotřebitele.

Elektrická elektřina

Elektrické sekačky na šňůry jsou už roky a byly historicky volbou spotřebitelů, kteří měli menší trávníky a nepotřebovali silnější benzínovou sekačku. Zatímco je dostatečně výkonná, aby byla nejvíce snižována nebo oříznutí, jedna zřejmá nevýhoda sekačky je elektrická šňůra.

Pro jakýkoli dvorek hodný sečení je k napájení sekačky nutný dlouhý elektrický prodlužovací kabel. To může být malá obtěžování, jako je nutnost udržet se kabel bez zamotaného do stromů a keřů, k velké nepříjemnosti, když ji projete a nakrájíte ji na malé kousky.

Elektrické sekačky s kabely však nevyžadují žádný plyn, olej ani údržbu a kromě času na čas od času mohou spolehlivě provádět roky spolehlivě.

baterie

Auta, napájecí zařízení a nástroje poháněná baterií existují po dlouhou dobu. Elektrické motory byly dostatečně silné a spolehlivé, ale baterie nebyla. Jen před několika lety by mohlo elektrické auto očekávat, že půjde jen 100 mil za poplatek a elektrické nástroje a vybavení také netrvalo dlouho. V posledních několika letech se technologie baterií zlepšila o skoky a meze.

Elektrické automobily mohou očekávat, že stovky kilometrů na poplatek a elektrické nástroje a vybavení mohou trvat celý den. Tato technologie lithiové baterie si našla cestu k trávníkům a vytvořila životaschopnou možnost pro ty spotřebitele, kteří nechtějí plyn a nechtějí šňůru. Tyto sekačky napájené baterií jsou silné, efektivní, lehké a zelené. Mnozí nyní používají bezkarzované elektrické motory, které jsou efektivnější, produkují více točivého momentu a jsou déle trvající než starší elektrické motory s kartáči.

Jak často bych měl sekat trávník?

Řezání trávníku příliš často a jeho řezání, pouze když se zarostl, jsou nezdravé pro svěží, krásný trávník. Pravidlem v odvětví péče o trávu je udržovat trávu mezi 3 palci a 3.5 palců na délku. To umožňuje, aby tráva byla dostatečně dlouhá na to, aby se dařilo za horkého letního počasí.

Při řezání trávy nikdy neberte více než třetinu čepele. Jinými slovy, nikdy neřízejte více než palec nebo tak. Nejen, že to způsobuje shlukování trávy na trávníku nebo v tašce sekačky, ale také to vyžaduje příliš mnoho živin a vlhkosti ze samotné trávy.

Po pozdní zimní ošetření hnojiv a často těžkých dešťů začnou ožívat trávníky. Zjistíte, že tráva bude muset řezat každé 4 až 5 dní, aby se odstranila dostatečná délka. Jakmile letní bliká a teplota stoupá, tráva poroste o něco pomaleji a řezání jednou týden je přiměřené.

Je také důležité udržovat čepele vaší trávy dobré a ostré. Protože lopatky na trávu jsou často vyrobeny z oceli, po období řezání se vyvinou matnou hranu. Matná hrana na čepeli roztrhne trávu a ne ji neřízne. To může mít za následek zhnědnutí špiček trávy a také více stresu na sekačku.

Zatímco jste pod palubou, kontrolujete tyto čepele. a vždy odpojte vodič zapalovací svíčky, než se dostanete pod sekač.

Setkat se s testery

Ředitel, vývoj obsahu

TJ je ředitelem vývoje obsahu při přezkumu. Je rodák z Massachusetts a zakryl elektroniku, kamery, televizory, smartphony, rodičovství a další pro recenze. Pochází ze samo-stylizovaného „Cranberry Capitol of the World“, což je ve skutečnosti skutečná věc.

Kevin Kavanaugh je učitelem veřejné školy v důchodu a testerem produktu pro kontrolu. Kevin stříhá trávníky již asi 50 let. Vždy ho zaujali všemi mechanickými, ať už jde o hodinky, energetické vybavení, vintage kola nebo klasická auta.

Kontrola naší práce.

Náš tým je zde pro jeden účel: aby vám pomohl koupit ty nejlepší věci a milovat to, co vlastníte. Naši spisovatelé, editoři a laboratorní technici posedlí produkty, které pokrýváme, aby se ujistili, že jste sebevědomí a spokojeni. Mít jiný názor na něco, co doporučujeme? Pošlete nám e.mail a porovnáme poznámky.