Recenze EarthWise ST00115. Earthwise zastřihovač

EarthWise ST00115 je zastřihovač šňůry s širokou 15palcovou řezací cestou a 5-amphovým motorem. To je pro většinu trávníků více než dostatek oblasti a energie. Má vzácnou funkci bezpečnostního přepínače, která zajišťuje, že začíná pouze tehdy, když jste připraveni.

Brzy verdikt

Elektrický zastřihovač elektrických řetězců EarthWise je výkonné zařízení se standardními funkcemi. Má velkorysou 15palcovou řezací cestu a veškerou nezbytnou funkčnost pro oříznutí dvůr dobré velikosti, ale šňůra omezuje mobilitu.

Nevýhody

Proč můžete důvěřovat top deseti recenzím

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

EarthWise ST00115 je zastřihovač šňůry s širokou 15palcovou řezací cestou a 5-amphovým motorem. To je pro většinu trávníků více než dostatek oblasti a energie. Má vzácnou funkci bezpečnostního přepínače, která zajišťuje, že začíná pouze tehdy, když jste připraveni.

S tímto modelem musíte manévrovat kolem prodlužovacího kabelu a vypořádat se s problémy s délkou, pokud je váš dvůr velký. Pokud jste zvyklí na bezdrátový design, může to zvyknout. Háček pro retenzi šňůr v rukojeti vám umožňuje omotat prodlužovací kabel kolem něj, aby se kabel nepřijal odpojený.

Abychom vám pomohli rychle dokončit svou práci, má elektrický oříznutí plevelů krmivo s dvojitou linií, což znamená. Řetězec, který zastřihovač elektrického potrubí používá, je standardní 0.Linie 065 palců.

Tento jedlík plevelů má nastavitelnou rukojeť, která vám poskytne plnou kontrolu nad různými typy terénu. Elektrický zastřihovač váží 6 liber, což je lehké ve srovnání s jinými produkty v našich recenzích elektrického zastřihovače. Navíc je hřídel pro lidi v různých výškách rozšiřující.

Hřídel na tomto zastřihovači trávy je rovný. To je obecně výhoda, zejména když se snažíte dosáhnout pod nízkými palubami a jinými těžko dostupnými místy. Hlava se přizpůsobí třem různým pozicím, takže můžete získat nejlepší úhel ořezávání.

Elektrická plevel Eater nevyžaduje žádné nástroje ke změně cívky ve stroji. Jak název napovídá, jedná se o stroj šetrný k životnímu prostředí. Má linii automatického krmiva, takže si s tím nebudete muset pohrávat ručně, dokud není čas změnit cívku.

Tento zastřihovač je dodáván s dvouletou zárukou, která je kratší než průměr. Kontaktní číslo a e.mailová adresa jsou uvedeny, ale telefonní číslo není bezplatné. Z hlavní stránky produktu si můžete stáhnout užitečnou uživatelskou příručku PDF.

Nákupní průvodce

Recenze EarthWise CST00012

Naše hodnocení: Dobré

Hodnocení zákazníka: 580 recenzí

včetně baterie a nabíječky

EarthWise CST00012 je levný bezdrátový jedlík plevelů. lehký, snadno použitelný a s několika užitečnými úpravami. Navrženo pro lehčí povinnosti a čištění, protože nemá dostatek energie pro těžší ořezávání.

Klady:

Nevýhody:

Klíčové specifikace:

Bezdrátový

CST00012 sdílí všechny výhody bezdrátových šlapačů plevelů. úplná svoboda pohybu, žádné starosti o přetažení šňůry (a navíjení po ořezávání) nebo míchání paliva. A také žádné vibrace nebo hluk typický pro oříznutí plynu.

Je velmi tichý, lehký a rovnováha je také pěkná. Plus opravdu snadno sestavit a používat.

Krmení energie a linie

Je navržen pro oříznutí a čištění lehkých a čištění. proto neočekávejte sílu moderních bezdrátových zastřihovačů (které stojí dvakrát nebo třikrát více) nebo dokonce plynové stroje. Je ideální pro menší nebo střední yardy, když potřebujete vyčistit oblasti, které sekačku nejsou přístupné. kolem stromů, plotů nebo stěn. Nemá dostatek síly na to, aby prořízl hustou trávu nebo tvrdé plevele.

Trimmer používá autofeed k posílení linky, takže není vyžadováno žádné narážení. a uživatelé hlásí, že to funguje dobře, potřebuje čas od času malou pomoc.

baterie

CST00012 používá 18V Systém NICD baterie, který představuje několik nevýhod, pokud jej porovnáte s novějšími 36 nebo 40V lithium-ionty. Doba běhu je o něco nižší (20-30 minut na baterii) a dobíje se přes noc-takže možná budete potřebovat náhradní baterii, i když není extra velká. Na druhou stranu jsou také mnohem levnější než 36 nebo 40V. a navíc máte možnost použít jiné nástroje EarthWise 18V (dmychadlo, pól, řetězová pila nebo živé ploty) se stejnými bateriemi).

Někteří zákazníci si stěžovali, že baterie ztratila většinu doby běhu například po jednom roce. Otázkou je, do jaké míry je to vada výroby nebo zda je to jen nesprávná péče o Battery NICD (existuje paměťový efekt, který zkracuje doba běhu, jak se baterie stárne, ne.li správně dobije. přečtěte si více v sekci FAQ níže).

Edger a úpravy

Pro nástroj tento levný nabízí velké množství úprav. Konverze Edger s kovovým strážcem je spíše standardem, ale můžete také naklonit hlavu do 3 pozic a nastavit úhel horní rukojeti, jak se vám líbí.

Také hřídel je prodloužitelná, takže jej můžete nastavit na pravou délku pro svou výšku. Pro lidi nad 6 stop je to jen trochu krátké.

Závěr: Pokud potřebujete levný zastřihovač strun, jen pro lehčí úlohy, vyčištění a hrany, je pro vás ideální kandidát EarthW00012. lehký, tichý a snadno použitelný.

Pokud však potřebujete trochu více energie, doporučujeme vám Black Decker LST136W.

Často kladené otázky:

Jak mám zacházet s baterií, abych zajistil maximální životnost?

Vždy ukládejte baterie uvnitř vašeho domu při přiměřených teplotách. nikdy je nenechávejte na přímém slunci nebo venku v zimě!

Chcete.li zabránit paměťovému účinku baterií NICD (více zde se můžete dozvědět):

 • Proveďte „Cyccles Full Recharge Cycles“. Použijte baterii, dokud nedojde z energie a poté ji plně nabije (ano, problém je, že byste ji neměli dobít, pokud ještě zbývá nějaká šťáva)
 • Nedovolte, aby se baterie plně vypouštěla ​​- například ji nepoužívá nebo nepoužívá po dobu několika měsíců

Co je zahrnuto do balíčku?

Samotný plevel, 1 baterie, nabíječka a 1 cívka.

Existují nějaké příslušenství, které bych měl koupit?

Pokud máte větší dvůr, doporučujeme získat náhradní baterii.

Bude také nutná náhradní řetězec-můžete získat předstihovou cívku; To však není vůbec efektivní. získáte pouze 12 ″ linky. Ale můžete také navinout cívku s řadou podle vašeho výběru, například toto. najdete v níže uvedeném videu pro obecné informace.

Zobrazit video

Skrýt video

Worx bezdrátové oříznutí řetězec

Naše bezdrátové zastřihovače strun vytvářejí uživatelský zážitek v oboru. Od ořezávání po hrana, Worx Grass a Trevel Trimmers mají všestrannost, aby to zvládli všechno.

Design inovace s ohledem na majitele domu

Všechny naše trávy a plevele poháněné baterií poskytují kombinaci všestrannosti, trvanlivosti, ergonomického designu, snadného použití a vylepšeného výkonu, který není na druhém místě. Pokud jste někdy byli frustrovaní z manuální akrobacie, je třeba přidat do svého starého zastřihovače nový řádek, pak oceníte naši patentovanou technologii příkazového zdroje uvedeného na některých našich modelech zastřihovačů, která podle potřeby automaticky rozšiřuje linii zastřihovače podle potřeby.

Každý model má indikátor úrovně nabití baterie na palubě, takže vždy víte, kolik šťávy máte vlevo. Plynové zastřihovače řetězců jsou hlučné, znečišťují životní prostředí a může být obtížné je udržovat. Naše zastřihovače bezdrátových strun Worx jsou tiché, snadno použitelné a udržovatelné a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Worx bezdrátový zastřihovač pro každého majitele domu

Každý majitel domu má různé potřeby na základě vlastností svého dvora a zahrad. Proto jsme vytvořili širší výstřih z různých bezdrátových trávy a plevelů. Vyberte ten níže, který zní jako správný zápas pro vaše potřeby:

 • 20V Power Share 12 „Wirebless String Trimmer Edger. Náš základní model 2 v 1 snadno převádí z řetězce zastřihovače na Edger a zpět bez potřeby nástrojů. Zahrnuje nastavitelnou rukojeť a šachtu, tlačítko Easy Line Feed a hlavu, která otočí 90 ° pro zvládnutí různých terénů.
 • 20V Power Share GT Revolution 12 „String Trimmer. Náš model revoluce 3 v 1 GT je plná inovativních designových funkcí. Funkčnost 3 v 1 vám umožňuje přechod z vyříznutí na výkonný kol na Edger na agilní mini sekaň podle potřeby a bez použití nástrojů. Revoluce GT je lehká pro snadnou ruční linii (pouze 5.5 liber), teleskopická šachta pro přizpůsobení se výšky a držení těla, 7-polohovou rukojeť, 6 poloh hlavy, průměr řezání 12 palců, příkazový zdroj pro linii na vyžádání a držák na palubu cívky.
 • 20V Power Share GT Revolution 12 „4.0AH String Trimmer. Všechny skvělé rysy našeho základního modelu GT Revolution, ale posílily se s dlouhodobějším 4.0AH 20V baterie až 2x doba běhu naší standardní 2ah baterie.
 • 40V Power Share bezdrátová 13 „String Trimmer. Pokud nepotřebujete Edger Wheeled, je to pro vás model. Navrženo tak, aby vyhovovalo dvěma bateriím pro sdílení energie pro větší a delší časy, má také nastavitelnou pomocnou rukojeť pro pohodlí a řezací hlavu s dvojitou exteritou pro větší efektivitu ořezávání trávy.
 • 40V Power Share 13 „Wireless String Trimmer Wheeled Edger (2x20V). Mezi velké funkce přidané do tohoto modelu patří nastavitelná rukojeť D-Grip na hřídeli pro hladké přejetí, okamžité krmivo s dotykem tlačítka, ovládání variabilní rychlosti škrticí klapky a řezací hlava otočné, aby se přizpůsobila jakémukoli šikmému terénu.
 • NITRO 40V Power Share bezdrátová příloha schopná driveshare 15 „řetězec zastřihovač. Náš špičkový model vám dává veškerou sílu a výkon potřebný pro údržbu na úrovni profesionální úrovně a zahrady. Je vybaven 15palcovou řezací hlavou s dvojitým exity, proměnnou rychlostí s ekodovým režimem pro konečnou kontrolu a maximalizaci runtime, návrh rozštěpeného hřídele, aby vyhovoval různým přístavům pro jiné úkoly, jako je oříznutí živých plotů, řezání kartáčů a další. Možná nejlepší ze všeho je bezkartáčový motor, který běží o 50% déle, je o 25% silnější a má o 10% delší životnost než kartáčované motory.

A protože tolik zákazníků, kteří chtějí zastřihovače bezdrátových strun, také chtějí bezdrátový dmychadlo, nabízíme spoustu kombo souprav, takže můžete získat dva nástroje, které potřebujete, za jednu velkou nízkou cenu. ve stejné krabici, které jsou ve stejné krabici:

 • 40V Power Share Grass Trimmer and Blower Combo Kit. Náš výkonový sdílení Worx 40V Sdílet 13 ”Trimmer/Edger v kombinaci s naším 40V listovým dmychadlem (tři rychlosti, objem vzduchu 430 cfm a bezkartáčovým motorem).
 • 20V Power Share GT Revolution String Trimmer/Edge/Mini-Mower Turbine Blower Combo Kit. Náš 20V 3-in-1 řetězový zastřihovač/Edger/Mini-secesa v kombinaci s naším 20V turbínovým listovým dmychadlem (dvě rychlosti, 360 cfm objem vzduchu).
 • 20V Power Share GT Revolution 4.0AH String Trimmer/Edge/Mini-Mower Turbine Blower Combo Kit. Naše 20V 4.0Ah 3-in-1 String Trimmer kombinovaný s naším 20V turbínovým listovým dmychadlem (dvě rychlosti, objem vzduchu 360 cfm).

Poháněno platformou Power Share Platform, aby vám ušetřila peníze

Každý zastřihovač Worx bezdrátového řetězce je poháněn bateriemi sdílení výkonu, což znamená. To vám umožní ušetřit peníze s menším počtem baterií a maximalizovat váš běh díky schopnosti sdílet baterie mezi nástroji.

Naše platforma pro sdílení výkonu měnící hru je jediným systémem, který poháněl produkty 75 20V, 40V a 80V se stejnými bateriemi od vybavení trávníku a zahrady až po výrobky pro životní styl k životním stylu. Podívejte se na všechny dostupné baterie a nabíječky Worx.

Udělejte s Worx bezdrátou trávou a řetězci plevelů

Jednoduše řečeno, Worx baterie poháněné řetězci poháněné baterií dělají více než konkurence. Udržování trávníků a zahrad v nedotčeném stavu během jara, léta a podzimních měsíců nebylo nikdy jednodušší s prvotřídními inovacemi Worx začleněné do každého modelu. Nakupujte všechny své trávníkové a zahradní vybavení a elektrické nářadí z pohodlí vašeho domova zde na Worx.com, není nutná žádná návštěva obchodu.

Pokud se rozhodnete pro naše aktualizace SMS textu, můžete se také dozvědět o speciálních nabídkách a nabídkách. Je to stejně snadné jako SMS VIP na 28266. Pokud byste raději obdrželi aktualizace e.mailem, jednoduše přejděte na spodní část této stránky a zaregistrujte se do zpravodaje Worx zadáním vaší e.mailové adresy do pole předplatného.

Udělej si sám. Udělej to lépe. Udělejte to s Worxem.