Jak řezat betonovou desku, blok, dlažbu s úhlovými brusky. Disk mlýnek na betonový úhel

Jak řezat beton [deska, blok, dlažbu] s úhlovými brusky

Úhlový mlýnek je energetický nástroj, který lze použít pro proříznutí různých typů materiálů, včetně kovu a dalších pevných materiálů, jako jsou cihly, hliník, kámen a beton.

Tento typ ručního energetického nástroje nemá řezací čepel, ale broušení. S různými aplikacemi lze použít různé typy disků pro různé aplikace.

Úhlové brusky přicházejí v různých velikostech. Obvykle mají průměr 10-12 palců. Power nástroj může být bezdrátový nebo mít různé motorické síly pro přesnější práci.

V tomto článku budeme diskutovat o tom, jak můžeme snížit různé typy betonových prvků pomocí mlýnku na úhel a jaký je základní proces jejich řezání.

Preventivní opatření před řezáním jakéhokoli typu betonu

Než začnete řezat beton, ujistěte se, že jste připraveni na úspěch. Bezpečnost musí být vaše nejvyšší priorita. Noste rukavice pro ochranu rukou a bezpečnostní brýle pro ochranu očí.

Také se ujistěte, že váš úhel mlýnek má funkční bezpečnostní stráž kolem čepele. Maska obličeje bude také nezbytná, pokud jste beton na suchý řez, aby se minimalizovalo expozice na prach z oxidu křemičitého.

Velikost brusného kola

A 4.5palcový úhel mlýnky může určitě proříznout beton až 1 palec silnou, ale možná zjistíte, že práce se provádí rychleji a s větší přesností, pokud používáte mlýnek na úhel 9 palců.

Velikost brusky úhlu není jediná věc, kterou je třeba zvážit. Motorová zesilovače úhlu určují jeho řeznou rychlost. Je to typické pro 4.5palcový mlýnek na 7 ampy, zatímco mlýnek na 7 palců nebo 9 palců bude mít motor 13 amp. Vzhledem k téměř proporcionálním zesilovačům fungují nástroje přibližně stejnou rychlostí, i když je větší.

Čepele s diamantovou pilou jsou nejlepším nástrojem, který se používá při řezání betonu s mlýnkem úhlu. Ocelové jádro je obklopeno syntetickými diamanty kolem okraje těchto čepelí. Diamantové čepele jsou zřejmou volbou pro řezání betonu s úhlovými brusky, ale vaše možnosti se tam nezastaví.

Pro řezání a broušení kovů jsou kovové čepele lepší. Disky vyrobené z kovu jsou na betonu méně účinné, protože se řezu pomaleji. Existují kola z křemíku, která se mohou proříznout betonem a zdivem

Řezání betonové desky

Může být obtížnější proříznout beton, který obsahuje výztuž než beton. Čepel pro řezání diamantu je stále nejlepší volbou při řezání betonových desek nebo paluby, které jsou vyztuženy ocelovými výztužemi. Nezapomeňte používat novou diamantovou čepel, protože ocel bude opotřebovat diamanty rychleji než beton.

Pro amatéry to není práce, aby se řezali beton s výztuží. Beton vyztužený výztuží je velmi silný podle návrhu a vyžaduje proříznutí další síly. Změřte, kde stříháte a vyvarujte se řezání jakýchkoli kanálů nebo nástrojů v betonu.

Řezání betonových bloků

Betonové bloky bez výztuže jsou o něco snazší řezat, ale plánování je stále vyžadováno. Betonové bloky by měly být označeny tam, kde se mají být řezány a sevřeny, abyste mohli provést přesný řez, aniž by se blok pohyboval.

V kterékoli z těchto betonových řezacích aplikací se můžete rozhodnout snížit suché nebo mokré. Řezání vodou umožňuje přesnější řezy a je snazší na čepeli. Úhlové brusky jsou k dispozici se soupravami adaptérů pro řezání mokrých čepelí.

Řezání suchého je často lepší volbou, protože nevytváří nepořádek, který voda dělá, ale budete se muset vypořádat s prachem, který tato metoda produkuje. Ujistěte se, že máte na sobě správnou větrání.

Diamantové čepele s suchým řezem s vodou nebo bez vody můžete použít, ale diamantové čepele s mokrou lze použít pouze ve mokrých aplikacích.

Řezání betonových dlaždic

Betonové dlaždice budou vyžadovat, abyste betonem provedli několik řezů. Po provedení několika centimetrů hlubokého řezu budete dlát nebo kladivo jakýkoli volný beton, který chcete odstranit, a poté nadále řezáte do vězení, dokud nedosáhnete konce.

Obecný proces řezání

Prvním krokem betonového řezu je chaotický podnik, který generuje spoustu zbytků, včetně prašného prachu s práškem, který generuje hodně zbytků. Před manipulací s těmito troskami musíte nosit správné ochranné vybavení, protože pro vás může být škodlivé. Jakmile budete správně připraveni na práci, označte beton, popadněte nějakou křídu nebo podobný náčiní na značení a začněte mapovat, kde máte v úmyslu snížit povrch betonu. Výběrem pravé čepele Po změně a označení betonu se přesunete k procesu výběru čepele, který byl nastíněn dříve. Proces řezání Jakmile si vyberete čepel, můžete vystřelit horní mlýnek a začít řezat beton. Měli byste jemně snížit spřádací čepel na povrch betonu a udělat počáteční divot. Po prohloubení řezu můžete použít nějakou horizontální sílu, aby se řez posunul vpřed. Při řezání, může začít létat stálý proud zbytků. Během svého řezu se nebojte se zastavit, aby to nechal. Špatná viditelnost by nakonec mohla vážně ohrozit vaši schopnost bezpečně dokončit svou práci.

Několik tipů a triků pro efektivní řezání betonu

Dokonce i někteří zkušení diyers mohou považovat za náročné na řezání betonu poprvé. Zvažte následující tipy, jak tento proces ještě efektivnější za účelem snížení křivky učení: před jeho řezáním skóre beton zaznamenejte. Ponořte pouze mlýnek na úhlu asi polovinu, jak chcete, a pracujte po celé délce požadovaného řezu. Tímto způsobem vytvoříte Divot, který lze dodržovat pro efektivní dokončení řezu. V důsledku toho je méně zbytků najednou. Užitečná může být doplňková přilnavost. Druhý kontaktní bod je poskytován těmito příslušenství. Při postupném broušení do povrchu betonové desky pomocí mlýnku na úhlu může být zvláště užitečné. Buďte opatrní s horkými nebo matnými čepelemi. Matná čepel nebude schopna provést vaše řezy efektivně a měla by být vyměněna. Horká čepel také s větší pravděpodobností deformuje a bude poškozena, a to i při normálním opotřebení. Nakrájejte na betonové povrchy ne častěji, než je nutné, aby se tomu zabránilo. Mít po ruce řadu náhradních čepelí vám umožní procházet se, zatímco ostatní se ochladí.

Jak nařezat beton s úhlový mlýnek: řezací beton s úhlový mlýnek

Zjistíte, že jednání s betonem je úkol náročný na práci, který je ve většině stavebních projektů velmi běžný. Naštěstí, pokud máte kolem sebe mlýnek úhlu, můžete jej snadno použít k proříznutí tohoto tvrdého materiálu. Je pravda, že toto není jediný nástroj pro řešení konkrétního, ale je to nejpraktičtější, nejúčinnější a nákladově efektivnější možnost pro diyers. Pro těžkopádné řezání betonu však budete potřebovat betonovou pilu. Přestože není mnoho kroků k řezání betonu pomocí úhlové brusky, v této příručce je třeba vzít v úvahu několik aspektů, najdete vše, co potřebujete vědět o úhlové brusky a jak na to Použijte jej k řezu betonu!

Může broušení úhlu řezat beton?

Úhel mlýnky lze skutečně použít k řezání betonu, mimo jiné, ale pouze pokud je vybaven správným připojením. Broušení betonu s úhlovými brusky je dalším populárním použitím pro tento nástroj! Začněme se základy pro ty, kteří jsou v tomto vybavení nováčkem. Úhlové brusky mají kulaté přílohy zvané disky (nebo kola, když jsou silnější než ½ palce), které jsou namontovány na převodované hlavě poháněné motorem. Existují určité typy disků, které jsou speciálně navrženy tak, aby řezaly beton, a protože motor způsobuje, že se točí při velmi vysokých rychlostech (obvykle mezi 8000 a 11000 ot / min), jsou opotřebovány, dokud se nestanou malými a musí být nahrazeny. Díky rychlosti mlýnku a síle disku můžete snadno provést ostré hrany v betonovém bloku a dokonce vyhladit betonové povrchy. Čtěte dále a zjistěte, jak si vybrat disk Grindera pro řezání betonu.

Jaké připevnění potřebuji k řezání betonu pomocí mlýnku na úhel?

Je důležité si udělat čas na pochopení výhod (a nevýhody!) různých stylů a vazby příloh úhlu mlýnek ze dvou důvodů. Prvním je vyhnout se poškození vašeho obrobku a druhého, aby efektivně pracoval. Specifické přílohy řezání betonu se nazývají diamantové drsné čepele a mají ocelové jádro s ostrým okrajem vyrobeným ze syntetických diamantů. Pokud jde o materiály disků, jsou to vaše nejlepší a jediná možnost. Například kovové mezní disky nebudou tak efektivní, protože se proříznou pomaleji přes tak hustý materiál, jako je beton, takže jsou lepší pro broušení a řezání kovů. Nezapomeňte získat diamantový disk, který lze použít pro mokrý i suchý řez betonu. I když můžete používat suchou řezací čepel s vodou nebo bez vody, mokrý čepel musí být použita s vodou, pokud jde o tvar okraje čepele, máte několik možností: segmentované diamantové čepele segmentované: mají segmentovanou segmentovanou ráfky s ventilačními gullety (prostor mezi segmenty). Tyto separace pomáhají extrahovat řezání prachu a zbytků a ochlazení čepele. Rovněž přidávají do čepele malý stupeň flexibility, takže ji lze použít pro náročné úkoly bez praskání. Segmentované okrajové čepele se používají pro suché i mokré řezání, ale mějte na paměti. Něco, co je třeba zvážit při nákupu segmentované ráfkové čepele, je abrazivita materiálu, který řezáte. Čím více je materiál abrazivnější, tím širší by měly být gullety. TURBO RIM Diamond Blades: Mají ve svém kovovém těle chladicí otvory, v blízkosti středu. Tyto malé segmenty jsou navrženy tak, aby čerpaly teplo, prach a trosky, zatímco se čepel otáčí. Turbo ráfkové lopatky se používají pro suché i mokré řezání a protože jsou v neustálém kontaktu s materiálem, nabízejí čistší a plynulejší řez. Můžete se také setkat s nepřetržitými čepelemi ráfků, ale měli byste se od nich držet dál, protože nemají gullety nebo díry. Mohou být použity pouze pro řezání mokré, protože je to voda, která vychladne čepel a omyje nahromadění prachu. Používají se pro řezání křehkých materiálů, které jsou náchylné k štěpení, jako je mramor, žula, porcelánová dlaždice a keramická dlaždice. Diamantové čepele jsou obvykle drahé, ale jejich všestrannost z nich dělá dobrou investici. Úhel mlýnky vybavené jednou z těchto čepelí může nakrájet vše od kamene po žula, litinu a zdivo. Jednoduchým slovům, na řezání betonu s úhlový mlýnek budete potřebovat diamantovou drsnou čepel, která má buď segmentovaný okraj pro hrubé řezy, nebo turbo okraj pro čistší řezy.

Jak používat úhlový mlýnek k řezání betonu?

Nyní, když víte, jak vybavit mlýnek na úhel pro řezání betonu, můžete se dozvědět správný postup a techniky pro provoz tohoto nástroje, počínaje bezpečnostními opatřeními, která byste měli přijmout.

Připravovat se

Všechny elektrické nářadí mohou být nebezpečné, pokud nejsou správně zacházeny, a úhlové brusky nejsou výjimkou. Různé modely mlýnek mohou mít různé funkce, které vyžadují konkrétní bezpečnostní opatření, proto si přečtěte pokyny výrobce. Chcete.li se vyhnout jakýmkoli nehodám a následným zraněním, měli byste vždy nosit své osobní ochranné vybavení (PPE). Kompletní vybavení pro řezání betonu zahrnuje následující položky: Bezpečnostní brýle. na ochranu vašich očí před jiskry a zbytky produkované řezáním. Uší. chránit vaše uši před hlasitým hlukem vyvolaným bruskou. Duchová maska ​​nebo obličejové štít. aby se zabránilo vdechování jakéhokoli oxidu křemičitého nebo betonového prachu při řezání. Rukavice. pro lepší přilnavost a zabránění náhodným řezům na rukou. Bezpečnostní boty. chránit vaše nohy před jakýmikoli betonovými úlomky, které by mohly odletět dolů. Pevně ​​padnoucí oblečení. aby se zabránilo zachycení látky.

Příprava vašeho pracovního prostoru, brusky a betonu

Bezpečnostní opatření nezahrnují pouze vaši osobu, ale také váš pracovní prostor. Delkture oblast, věnujte zvláštní pozornost na podlahu, aby se zabránilo jakýmkoli nehodám a zabránilo zakopnutí a pádu. Pokud jde o přípravu mlýnku na úhlu, měli byste disk vždy nastavit před připojením nástroje do zdroje energie. Je to docela snadné, stačí otevřít vřeteno, vložte diamantový disk podle vašeho výběru a poté upevněte matici vřetena na místo. Nezapomeňte se ujistit, že mlýnek i disk jsou před jejich použitím v dobrém stavu. Zapněte nástroj a spusťte jej asi 30 sekund, abyste zkontrolovali, zda je vše zajištěno a funguje tak, jak by měl. Nakonec musíte připravit konkrétní kus, na kterém budete pracovat. Označte místo, kde chcete provést řez pomocí kusu křídy a pokusit se udržet okraje co nejjasnější. Pokud chcete snížit malé kousky betonu, bloků nebo desek, měly by být pevně sevřeny na vaši pracovní stanici, aby se zabránilo nebezpečným skluzu.

Řezání betonu

  • Pokud máte mlýnek na šňůru, zapojte ji do zdroje energie. Jinak přeskočte do následujícího kroku.
  • Upravte stráž čepele tak, aby byla umístěna mezi tělem a nástrojem.
  • Zapněte mlýnku na úhel a nechte disk dosáhnout plné rychlosti, než jej nastavíte na betonovou plochu, abyste dosáhli plynulejších a lepších výsledků.
  • Pevně ​​držíte nástroj oběma rukama, lehce položte disk na rozvržení, které jste označili v úhlu 90 °.
  • Získejte konkrétní kus tím, že vytvoří počáteční divot asi poloviny požadované hloubky, poté mlýnč horizontálně proveďte délku obrysu.
  • Začněte pohybovat mlýncem tam a zpět podél Divota. Možná budete muset vyvinout určitý tlak, ale začít lehce a opatrně. Nenuťte nástroj do betonu a nenechte ho udělat práci místo toho, abyste se vyhnuli zpětnému rázu.

A to je ono, úspěšně jste odřízli svůj konkrétní kus!

FAQ

Lze použít jakýkoli úhel mlýnky k řezu betonu?

Krátká odpověď je ne. Vzhledem k tomu, že beton je velmi hustý materiál, je zásadní, aby vaše úhel mlýnek měl správnou velikost a dostatek síly na to, aby zvládl práci.

Budete potřebovat mlýnek, který je mezi 4 palci a 7 palců a který má motor 5-9 ampérů. Úhlové brusky mohou dosáhnout až 15 ampérů, a pro tento úkol, čím více síly má, tím lepší.

řezat, betonovou, blok, dlažbu, úhlovými

Pamatujte, že těžký betonový řez vyžaduje betonovou pilu. Pokud se k tomu pokusíte použít mlýnek na úhlu, může se stát několik věcí.

Nejviditelnější je, že riskujete nehodu. Za druhé, budete nosit diamantové disky rychleji a budete je muset mnohokrát vyměnit. Díky tomu bude celý proces méně efektivní a dražší. Můžete také přetížit motor a zabít jej.

Existují nějaké nevýhody použití úhlové brusky pro řezání betonu?

Ano, použití úhlové brusky pro řezání betonu má několik nevýhod, ale souvisí hlavně s vyrovnáváním a broušením betonové podlahy.

Brouky obvykle používají disky, které jsou mezi 5 palci a 7 palců, takže práce na velkém betonovém povrchu může trvat hodně času. A co víc, práce na podlaze s úhlový mlýnek vyžaduje, abyste byli na rukou a kolenou, což může být opravdu nepříjemné dělat po dlouhou dobu.

Jak hluboká může střih úhlu?

Při práci na betonu může 4palcový úhel mlýnek přibližně 1 až 1 ½ palce hluboko, zatímco 9palcový úhel mlýnky může jít asi 3 až 3 ½ palce hluboko. Pro beton můžete použít 4palcový mlýnek, který je silnější než 1 ½ palce, ale budete muset otočit kus, abyste pracovali také na druhé straně a dokončit řez. Pokud chcete práci dokončit rychleji, možná budete chtít zvážit použití větší brusky.

Závěr

Děkujeme, že jste si přečetli náš příspěvek o tom, jak řezat beton pomocí úhlu! Úhlové brusky jsou velmi všestranné nástroje, a přestože nebyly navrženy primárně s ohledem na konkrétní, mohou se stát velkým spojencem pro údržbáře, který potřebuje příležitostné a malé betonové řezné práce.

Stačí vybavit mlýnek diamantovou čepelí, oblékat si bezpečnostní vybavení a postupovat podle pokynů, které jsme poskytli!

Ahoj a vítejte v PowertoolGenius! Jmenuji se Liam a za posledních 9 let jsem rozsáhle pracoval s různými elektrickými nástroji a příslušenstvím. Testoval jsem stovky různých značek a modelů a rozsáhle jsem pochopil průmysl a celý můj život jsem pracoval s nástroji!

Poslední příspěvky

Pokud pohráváte s kutilskými projekty nebo stavíte profesionálně, často narazíte na PVC potrubí v nábytku, instalatérské voliči a mnohem více. PVC potrubí jsou užitečné pro téměř jakýkoli projekt, takže můžete ušetřit čas.

Pro inženýrské a strukturální účely můžete použít epoxidové lepidlo, jako je ochrana betonových podlah. Je normální rozlité epoxidy jednou za čas a v této příručce se ukážeme.

O nás

Jsme nadšeni všemi věcmi Power Tools. PowertoolGenius je konečný zdroj pro průvodce nástrojů, recenze a další!

LEGÁLNÍ INFORMACE

Tento web je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates, affiliate reklamního programu navrženého tak, aby poskytoval prostředky pro weby, aby získal reklamní poplatky reklamou a odkazem na Amazon.com. Jsme kompenzováni za doporučení provozu a podnikání Amazonu a dalším společnostem spojeným na tomto webu.

Druhy kol a disků s úhlem

Úhel mlýnek je mnohem všestrannější energetický nástroj, než si můžete myslet na první pohled a lze jej najít téměř v jakémkoli obchodním průmyslu, od konstrukce po kovo a dokonce i zpracování dřeva.

To, co je činí tak všestrannými, jsou mnoho různých kol a disků s mlýny na úhlu, které s nimi lze použít, jako jsou broušení kol, odříznutí disků, klapkových disků a další. S těmito různými koly jste schopni dělat vše od řezání kovových listů až po odstranění barvy.

Náš důvěryhodný průvodce diskem s Grinderem prochází různými typy a jak se používají. Poté lépe pochopíte, jak každý funguje a který z nich potřebujete k provedení konkrétního úkolu.

Broušení kol

Broušení kol, někdy nazývané disky Grit, jsou snadno nejznámější z jakéhokoli dostupného a nejoblíbenějšího kvůli jejich obecné povaze. Jsou k dispozici v několika různých velikostech až do 10 palců a v různých stupních tloušťky pro řešení konkrétních projektů.

Broušení kol přicházejí v různých úrovních štěrku. Nižší čísla štěrků jsou hrubší, zatímco vyšší očíslovaná štěrk bude méně hrubá. Brousová kola s nízkým obsahem gritu jsou ideální pro drsnou a rychlou práci, kde se nebojíte o hotový vzhled vašeho projektu. Pokud chcete plynulejší povrch, jděte s vysokým drsným broušením.

Hlavním použitím pro broušení je odstranění přebytečného materiálu z povrchu projektu. Mezi další použití patří příprava kovu na svařování, čištění řezů a několik dalších použití, a proto je broušení považováno za univerzální disk.

Cut-off Wheels

Cut-off Wheels vypadají podobně jako broušená kola, ale slouží mnohem jinému účelu. Rozlišovacím rysem mezního kola je jeho tenký design, který jim umožňuje provádět přesnější řezy v kovových tyčích a listech. Vzhledem k jejich tenkému designu mohou být tyto disky nebezpečné, takže nezapomeňte nosit správné ochranné vybavení.

Kola přicházejí v různých tloušťkách, z nichž každá má své vlastní výhody a nevýhody. Čím tenčí disk, tím rychlejší řezy lze provést, ale čím více budou křehké. Silnější disk je silnější a méně pravděpodobné, že se během řezu deformuje. Pokud je disk ohnut lichým směrem, rozbije se a pošle střepy kolem místnosti, které by se mohly ukázat nebezpečné nebo povede k vážnému zranění.

Cut-off kola se používají primárně pro řezání různých kovových kusů, včetně kovových tyčí, trubek a malých kousků plechu nebo desek. Mohou být také použity k odříznutí svarů nebo zkrácení šroubů, které jsou příliš dlouhé.

Chlapná kola

Chlapné kolo nevypadá tak, ale funguje velmi podobně jako tradiční brusné kolo. Odděluje se tím, že poskytuje mnohem jemnější dokončení vašeho projektu a je běžně používán pro dokončení práce. Disk je vyroben z mnoha překrývajících se abrazivních listů, nazývaných klapky, odtud jméno. Existuje několik možností štěrku se stejnou metodou vyššího počtu štěrků, tím plynulejší je povrch.

Obvykle se přepnete na chlopní kolo poté, co povrch již bude zpracován s broušením. Jak se klapky opotřebovávají, je odkrytá nová štěrk, takže kolo bude vždy pracovat ve špičkovém stavu. Fungují dobře pro odstranění drobných nedokonalostí, jako jsou otřepy nebo škrábance a odstraňování rzi nebo leštění povrchu. Tyto typy kol úhlu mlýnek se běžně vyskytují v obchodech s autobody a obchody s kovoobráběním a výrobou.

Drátěná kola

Drátěná kola mají různé styly s na paměti. Mají buď silné, zkroucené štětiny, které jsou abrazivnější pro rychlejší, snadnější práci nebo tenčí, rovnější štětiny, které jsou méně abrazivní pro jemnější, přesné práce.

Tyto typy utahovacích mlýnek se používají k rychlému odstranění rzi nebo k leštění tvrdého kovu. Mohou být použity na měkčích materiálech, ale mohou vést k škrábance na povrchu, takže postupujte opatrně. Drátěná kola jsou také dobrým řešením pro odstranění barvy z povrchu.

Diamantové řezací kola

Diamantové čepele jsou obvykle nejtěžší čepele na trhu a kola řezání diamantů se neliší. Hrany jsou zabudovány diamantovými krupicemi. Kvůli jejich tvrzenému designu mají tendenci vydržet déle než jiné čepele. Čím vyšší je řezací okraj, tím delší disk vydrží a tím odolnější je.

Na většině aplikací můžete rychle a snadněji pracovat. Diamantové disky mohou být použity na některých z nejtěžších materiálů, jako je zdivo nebo kámen, v mokrých i suchých řezacích operacích.

Kola odizorující barvy

Kola odizorující barvy někdy nazývané pásové disky, jsou běžnou alternativou k drátěným kolům při odstraňování barvy z povrchu. Pracují nejlépe při práci na materiálech, které jsou trochu delikátnější, jako jsou měkké kovy, dřevo nebo skleněné vlákno, protože materiál nepoškrábají.

Materiál poly-vlákna používaný v pásových discích je umožňuje lépe pracovat pro práci na měkčích površích bez poškození jejich povrchu. Mohou být také použity k odstranění epoxidu nebo jiných zbytků.

řezat, betonovou, blok, dlažbu, úhlovými

Betonová broušení kol

Někdy možná budete muset úplně odstranit beton z povrchu nebo lak betonu a pro tuto práci je upevňovací kotě. Betonové broušení kol přicházejí v mnoha tvarech a formách. Tato kola jsou vyrobena z pevných materiálů, jako jsou skleněné vlákno a další abrazivní materiály, aby zvládli tvrdou strukturu betonu.

Betonové broušení kola zvládnou mnoho dalších materiálů, jako je zdivo, žula, mramor, kámen a další tvrdé materiály. Jejich make-up umožňuje, aby tyto disky byly v průběhu času dlouhodobé, ale nakonec se budou opotřebovat, takže je budete chtít vyměnit, až začnou čip.

Jako vždy se ujistěte, že při použití úhlové brusky a nosit jakékoli použitelné osobní ochranné vybavení noste správné bezpečnostní postupy. Důležitým věcí, kterou je třeba zvážit, je velikost disku a otáčky rpm brusky úhlu, aby se zabránilo poškození disku, což může vést k zranění. Nejlepší výrobci elektrických nástrojů vyvíjejí každý den nové bezpečnostní technologie, aby pro vás a ty kolem vás zajistili práci s mlýnem na úhlu.

Nakupujte všechny vaše potřeby upevňovacích kol Angle Grinder od některých nejlepších značek, jako jsou Milwaukee, Dewalt, Diablo Tools, Makita, Bosch a další v ACME Tools.