Recenze karpentry řetězové pily Skilsaw: Sawsquatch rozšiřuje svůj dosah. Skil paprsek pila

Tento 16-5/16-in. SALA BEAM může nakrájet 6×6 v jednom průchodu! Je to nadměrné nebo je to prostě úžasné?

Chcete vyzkoušet dřevěné framing? Možná máte spoustu krajinných vazeb? Pokud ano, budete se chtít podívat na nový paprsek Skilsaw, Super Sawsquatch, který se prodává za přibližně 700. V této epizodě Tool Tech se hostitel Patrick McCombe podívá na pilu a proveďte ji prostřednictvím základních testů řezání.

Sawsquatch Saw je založena na Skilsaw’s Mag 77, A 7-1/4-in. Pila s červovým pohonem, ale díky mnohem větší čepeli má větší základnu a pomocnou rukojeť, kterou lze namontovat na jednom ze dvou míst. Pokud máte dílo, které zahrnuje trámy nebo spoustu paprsků s inženýrským řetězcem, určitě budete chtít sledovat video.

16-5/16-in. Magenesium super Sawsquatch Worm Drive Saw (SPT70V11) 700

Senior editor Patrick McCombe testuje elektrické nástroje jménem národních publikací již více než 15 let a pravidelně se setkává s výrobci produktů, aby vyzkoušel nové úvody. V řadě Tool Tech série Patrick kontroluje nejnovější nástroje a materiály, diskutuje o technologii budovy a ukazuje časově testované techniky pro lepší a efektivnější budování domů. Zvažte stát se členem online, který sleduje další technologická videa.

Zaregistrujte se pro Eletters ještě dnes a získejte nejnovější návod z jemného homebuildingu plus speciální nabídky.

Zobrazit комментарии и мнения

Ta věc je Bitchin ‚!! Jak mokré byly ty trámy? Kolik jsou čepele? Legrační není poskytnut žádný případ. Běžné pouzdro na tvrdý plast by bylo jen o pár liber více.

Děkujeme za комментарии и мнения. Výměny čepelí s výměnou karbidu prodávají za asi 100, možná trochu víc, v závislosti na tom, kde si je koupíte. PT řezivo bylo čerstvé z řeziva, takže to bylo docela mokré, ale ne tak mokré, jako s některými, s nimiž jsem pracoval.

Právě jsem si to koupil před méně než týdnem, zvládne to lépe, než očekáváte, a port sběru prachu ve skutečnosti funguje.

Jsem jediný člověk, který dává přednost použití levé ruky k ovládání pily s červovým pohonem? Zvažte to, mám pravou ruku. Samozřejmě jsem použil kruhové pily s pilovou čepelí připojenou přímo k motoru a použil jsem švy s pohonem. Ale z velmi podivného důvodu se tento nástroj cítí trochu pohodlnější a snadněji ovládán mou levou rukou než moje pravice. Ve skutečnosti je používání pily s červovou pohonem s levou rukou jediným časem v mém životě, kdy jsem použil levou ruku a efektivně. Způsob, jakým motorický torque točí tělo pily při provozu těchto pily pravou rukou, je zvláštní. Zde je pohled na pilu s červy (s ohledem na bezpečnost) Představte si, že stojíte vzpřímeně a držte červ s pravou rukou, oh moje čepel je hned vedle vaší nohy. Nyní si představte, jak stojíte vzpřímeně a držte s levou rukou pohon červoku. A teď způsob, jakým motorická torque točí tělo pily. Je opravdu obtížné ovládat tuto pilu od začátku do konce s pravou rukou ovládáním motoru kvůli toku motoru a polohy těla umístěného před a přes rotující čepel. Nyní myšlenky na to, že jsem před touto rotující čepelí (jaký nepořádek). Říkám všem, jak snadné a jednoduché je používat červskou jednotku s levou rukou. Také jsem zmínil svou myšlenku, že snad dovednost a různí další šlechtičkové pily vytvořili tento nástroj, který má být provozován levou rukou místo pravice. Pro skutečně jedinečný a úžasně levý zážitek podrobeno testování švy s pohonem.

Recenze karpentry řetězové pily Skilsaw: Sawsquatch rozšiřuje svůj dosah

Sawsquatch je na tom znovu, tentokrát přináší svůj design červy do nové karpentry řetězové pily. Realisticky se nejedná o velmi přeplněný prostor s filtrováním Prazi a Festool (pouze ve Velké Británii) do hlavní konverzace.

Několik kruhových pily s velkým průměrem, stejně jako super pila.

Klady

 • Hluboká 14-1/4 ″ řezná kapacita (8-3/4 ″ při 45 °)
 • Nastavitelný úhel útoku, aby se uvolnil řezy
 • Napínání řetězu bez nástrojů
 • Celý dům řetězec zanechává lepší povrch
 • Pouze speciálně navržený nástroj ve své třídě dostupný v USA

Skilsaw Carpentry Chainsaw. Základy

Obecný design

Pokud se jedná o neznámou třídu, tesařské pily se rozdělily. To vám dává schopnost sklouznout pilu přes paprsek nebo jiné velké zásoby podobné způsobu, jakým byste viděli kruhovou pilu. Pokud jste ambiciózní, můžete dokonce začít od stromu podle vašeho výběru a přeplňovat jej přes přesné řezivo, které chcete.

Tesaná pila na karpentry dohody nahrazuje standardní rukojeť řetězové pily s konstrukcí švy, což jí dává vzhled 90 ° motorové pila/kruhová pila. Stále získáte samoobslužný řetězec, ale je tu řetězová bariéra, která na zadní straně působí jako stabilizátor (a stráž) s čepicí nosu chránící konec baru. Přestože to brání řezání ponoru, celková bezpečnost a rovnější řezání je větší vítězství.

Pila je dobře postavena, s kovovými částmi všude, kde jsme doufali, že je najdeme. Hlavními komponenty těla jsou hořčík, který udržuje hmotnost na 18 liber (mínus tyč a řetězec) bez obětování síly.

Elektrárna

Není překvapením, že Skilsaw používá k napájení nové pily svůj motor s dvojím polem v patnáctém pole s dvojím polem. Technologie dvojitého pole je design Skilsaw, který podporuje lepší chlazení, pomáhá motoru vyhnout se přehřátí a tak prodloužit jeho životnost.

Plný dům

Tesaná pila na dokořeničce má 16 ″ tyč a plné řetězec domů s hloubkou řezání 14-1/4 ″. Je zřejmé, že to jde daleko za hranice i schopnosti Super Sawssquatch a dokonce i další oddané karpentry řetězové pily.

Pěkná věc je, že plný dům ponechává jemnější povrch než hrubý řez standardního řetězce. Každý odkaz má svou vlastní řezačku namísto každého druhého, takže je to podobný koncept jako přidání dalších zubů do kruhové pilové čepele. Není to hladký brusný papír, ale dá vám to dobře před opětovným opětovným opětovným opětovnou.

Sběr prachu

Jakákoli řetězová pila vytváří spoustu pilin a hranolků, díky čemuž je efektivní sběr prachu výzvou. Skilsaw pomáhá udržovat věci zvládnutelné s prachovým portem nahoře. V praxi jsme ji používali hlavně jako směrový vyhazovač čipu, protože veškerá naše práce byla venku.

Anti-Spplinter Guard

Když děláte škrty v materiálu, o kterém potřebujete co nejlepší povrch, otočte stráž proti skvrnám před barem. Sedí na okraji vašeho řezu a udržuje rozštěpení na minimum.

Pomocná rukojeť

Přestože máte standardní držadla červy. Ukládá se ve vzpřímené poloze na pravé straně pily, když ji nepoužíváte nebo se neinstalujete vlevo, když to chcete.

Případová studie

Karpentry řetězová pila na skilsaws je dodávána se základnou, která vám umožní nastavit ji pod úhlem pro skladování a přepravu. Klipy na obou stranách zamkněte rukojeť téměř vystředěnou nahoře. Je zajímavé, že se rozhodli jít s tímto designem přes plnohodnotný případ, který má být.

Jediným problémem, který mám, je přepravu pily v zadní části kamionu v jeho vzpřímené poloze. Je to docela stabilní, ale stále má určité riziko převrácení. Možná budete chtít udržet po ruce bungee šňůru, abyste ji připoutali na bok postele kamionu.

Použití karpentry řetězové pily

Možnosti řezání

Před provedením prvního řezu si uvědomte, že máte několik možností. Při provádění řezu, který nevyžaduje plnou hloubku, můžete upravit úhel útoku o několik stupňů a usnadnit váš vstup. Vřele doporučuji to použít, když můžete.

Můžete také zkompovat až 60 °, což je opravdu užitečné, pokud provádíte úhlové řezy na 6 × 6 nebo 8 × 8, že ani super pila.

Dostat se do práce

Na naší koňské farmě není konec množství řezacích úloh, které máme. Snižujeme příspěvky plotu, plotové desky a dokonce i syrové řezivo z pokácených stromů pro různé projekty.

Pro příspěvky plotu obvykle používám svůj 10-1/4 ″ Sawsquatch, abych je odřízl jedním průchodem. Ale jedna věc, kterou jsem opravdu chtěl vyzkoušet, byly desky řezání gangů na velikost. Naskládali jsme je 10 vysoko a sevřeli je na sadu sawhorses. Jistě, jeden průchod mi dal 10 desek připraven jít.

Také jsem se rozhodl utvářet cedr, abych začal vysychat na stůl, který s ním plánuji stavět později. Zde se dědictví řetězové pily pily opravdu objevilo, protože to sebevědomě prořízl kůrou, vnějšími prsteny a jádrem dřeva.

To, co na mě opravdu zapůsobilo, byla kvalita cíle. Dokonce i s plným domácím řetězcem jsem neočekával, že se to sníží tak čistě. Samozřejmě je tu práce, ale nikdy bych se nehádal.

Existuje dlouhý seznam aplikací, na které byste mohli použít takovou pilu, a rád bych viděl, co si myslíte, pokud pro nás zanecháte komentář. Jednou z věcí, které jsem si uvědomil, je, že je snazší použít pro práci, na které byste mohli použít Super Sawsquatch. Je lehčí a snadnější manévrovat, i když skončíte s drsnějším řezem než listy čepele s kruhovou pilou.

Cena

Očekávejte, že řetězová pila na karpentry dovedností za asi 699 prodává. Na začátku prosince existuje několik maloobchodníků, kteří nyní přijímají předobjednávky s odhadovanými přepravními daty.

Skilsaw nemá v této kategorii velkou konkurenci. Nejbližší je příloha Prazi, která převede standardní kruhovou pilu do 12 ″ hloubky řezu pily (~ 150). K dispozici je také 18 ″ model, ale je to pro pěnu a softwoods. Určitě tam jsou některé kompromisy, protože na pilu, která nikdy nebyla navržena tak, aby provozovala řetězec řetězové pily, je to možnost, ale je to možnost, ale je to možnost.

V menším měřítku má Festool 7.9 ″ meč viděl, že ho nenajdete na prodej v USA.

Sečteno a podtrženo

Když pracujete s hustým materiálem nebo gangem, které řezáte menší desky, řetězová pila na karpentry dohody ponechává zbytek vašich možností v prachu. Má sílu provádět tvrdé řezy s designem, který je více řezací kapacity než téměř jakýkoli jiný ruční pila k dispozici.

Líbí se mi nejnovější Sawsquatch pro velké dřevěné rámování a řezy gangů na materiálu, jako jsou plotové desky, palubní desky a konstruované trámy. To je jen několik, které pravidelně používám, a je tam spousta dalších. Jen mějte na paměti, že jeho povrchová úprava celého domácího řetězu bude o něco drsnější než kruhová pila s velkým průměrem, i když je to lepší než standardní řetězová pila.

Specifikace karpentry řetězové pily

 • Model: Skilsaw SPT55-11
 • Motor: 15-amp červ
 • Délka tyče: 16 palců
 • Rychlost bez zatížení: 6300 ot / min
 • Maximální hloubka řezání při 90 stupních: 14-1/4 palce
 • Maximální hloubka řezání při 45 stupních: 8-3/4 ″ palce
 • Zahrnutý řetězec: 56-zubů plný domácí řetězec
 • Suchá hmotnost: 18 liber bez baru, řetězu, stojanu, oleje nebo šňůry
 • Cena: 679.00
 • Záruka: 1 rok s 6měsíčními dotazy

Podívejte se na více na webových stránkách Skilsaw.

Skilsaw Super Sawsquatch Circular Saw Review

Skilsaw Company byla založena v roce 1924 a dala nám světy první přenosnou kruhovou pilu. V roce 1937 Skilsaw vydala extrémně populární model 77, který se dodnes používá po celém světě. Mezi značkovým skilsanou a dovednostmi bývá trochu zmatek. Dovolte mi chvilku, abych to vyčistil. Skilsaw je společnost, která vytváří nástroje pro profesionálního koncového uživatele, zatímco dovednost je zaměřena na trh pro spotřebitele pro kutily. Mezi oběma značkami existuje výrazný rozdíl v kvalitě. Zvědavý? Přečtěte si dále a podívejte se na všechny podrobnosti v Skilsaw Super Sawsquatch Circular Saw Review.

Skilsaw Super Sawsquatch Circular Saw Přehled recenze

Skilsaw Super Sawsquatch je zdaleka největší kruhová pila, jakou jsem kdy viděl. Proč by někdo potřeboval něco tak velkého? Pokud jste se někdy pokusili snížit paprsek 6 ″ x 6 ″, budete vědět, že je přinejmenším náročný úkol. Pokud se jen snažíte demo paprsky této velikosti, můžete použít řetězovou pilu, ale pokud chcete skutečně pracovat s dřevem této velikosti, potřebujete něco přesnějšího.

Skilsaw Super Sawsquatch je jednou z pouhých dvou kruhových pily s čepelí 16-5/16 ″, o které vím. Budeme se podívat na funkce, výkon a hodnotu této pily, abychom zjistili, zda je to něco, co byste mohli chtít přidat do svého inventáře nástroje.

Skilsaw Super Sawsquatch Circular Saw Review funkce

Začněme s nejviditelnější funkcí, masivní 16-5/16 ″ 32 zubní čepele. Tato čepel umožňuje, aby se kruhová pila snížila na působivou maximální hloubku 6-1/4 palce. Supersaw Squatch má 1 ″ kulatý trh na podporu této monster čepel.

Typická kruhová pila 7-1/4 ″, určená pro konstrukční práce, pouze o rozloze asi 2-1/2 palce hluboko a větší kruhová pila na pilo. To znamená, že abyste mohli čistě snížit celý paprsek 6 ″ x 6 ″, musíte buď provést dva řezy s pilovou pilou nebo jediný průchod s novou Skilsaw Super Sawsquatch.

Tato jednotka je poháněna motorem pohonného polního motoru s rozvodem o 15 amp, jehož cílem je udržet pilu při běhu při teplotě chladiče a je šňůra. V případě potřeby existuje port pro výměnu oleje.

Housejte nohy, ozubené komory a kryt motoru jsou vyrobeny z hořčíku, který udržuje toto zvíře co nejvíce. Celá jednotka sama o sobě váží něco přes 27 liber. Takže je to trochu těžké, jak byste očekávali.

S čepelí je tato velikost, která ji rychle zastaví, problém. Z tohoto důvodu zahrnula Skilsaw elektronickou brzdu.

Čepel na Skilsaw Super Sawsquatch se nachází na levé straně a zkomňuje působivé 45 stupňů.

Pro ovládání prachu vytvořeného touto pilou je v přední části pily prachový port, kde můžete upravit směr extrahovaného prachu.

Hloubku řezu lze snadno upravit překlopením páky umístěného v zadní části pily.

Existuje nástroj pro měnící čepel, který je uložen přímo na nástroj pro vaše pohodlí.

Poslední věcí, kterou je třeba zmínit o této jednotce. Toto je obvykle následná promyšlená s nástroji, ale v tomto případě, s obrovskou velikostí a hmotností, chtěla Skilsaw udržet to na minimu. Super Sawssquatch sedí na základně, která připíchne na pilovou nohu a vy jich použijete rukojeti na pilu. Tímto způsobem se pila snadno pohybuje, sedí naplocho a je chráněna stráž čepele. Tento případ je opravdu geniální.

Skilsaw Super Sawsquatch Circular Saw Review výkon

Mohu tuto sekci shrnout jedním slovem: vynikající.

Měl jsem velmi starý 6 ″ x 8 ″ stodola (pomalý růst Elm věřím), že jsem si koupil během zimy, abych nahradil plášť. Paprsek se nechtěl vypracovat na to, pro co jsem si koupil, takže to byla skvělá příležitost zkontrolovat, co by to mohlo udělat.

Než půjdu dále, to bylo, že se čepel otáčí při 2 500 bez zatížení otáček, což je mnohem pomalejší než typické 5 300 otáček bez zatížení na 7-1/4 ″ kruhové pily. Přestože se střed čepele zmenšuje pomaleji, velká velikost čepele vytváří vysokou rychlost špičky čepele.

Moje první řezy měly vidět, jak dobře pila prováděly průřezy. Toto je typ řezu, která tato pila bude po většinu času používána. I s obrovskou velikostí této pily bylo velmi snadné používat a ovládat. Musím říct, že je to trochu zastrašující stát za touto pilou a poprvé vytáhnout spoušť, ale je to mnohem méně těžké zvládnout, než bych si myslel. Zdálo se, že pila zvládla tento úkol s malým úsilím.

Další typ řezu, který jsem provedl s touto pilou, byl testován sílu a schopnost zneužití. Původně jsem chtěl tento paprsek vyhloubit, abych zakryl existující betonový plášť. Tento úkol se ukázal jako obrovská ztráta času s nástroji, které jsem měl před touto pilou. Udělal jsem docela nepořádek paprsku a chtěl jsem zjistit, jestli by tohle pila udělala rozdíl.

Připojil jsem průvodce KREG RIP, který jsem dostal minulou zimu, a k mému překvapení jsem talíř Kreg viděl, že se tato super pilačka v pořádku.

Pomocí nastavení KREG roztržení jsem nařízl podélné proužky do paprsku 6 palců hluboko po celých 6 stop. Provedl jsem tento řez 6 po sobě jdoucích a nedal jsem pilu příliš čas na ochlazení mezi řezy. Jen dost dlouho na to, abych dýchal.

Tento řez mi opravdu ukázal, o čem je pila. Protože toto dřevo je tak husté a hloubka řezu je tak hluboká, tento řezací úkol trval mnohem déle než křížový výřez. Během tohoto střihu jsem slyšel, jak se motor s pohonem červů zpomaluje, ale neustále se chopil.

Na konci posledního řezu jsem položil ruku na motor a šňůra super pila. Toto je pila na 15 amp a přestože tato pila byla opravdu tvrdě tlačena, žádné jističe nebyly zakopnuty a vida byla stále připravena na další řezání.

Poslední věc, kterou je třeba zmínit, je prachový port. Jak si dokážete představit, tato pila vytváří hodně prachu. Být schopen upravit směr vysunutí pily, prach je pěkný. Stále existuje docela dost prachu, který se nedostane do přístavu a jen létá ve vzduchu, ale to nebylo skutečné překvapení. Prachový port se během roztržení se zapojil, ale to je způsobeno spíše typem dlouhých dřevěných stojanů, spíše než jemným prachem z křížových řezů. Celkově vzato, prachový port fungoval dobře.

Skilsaw Super Sawsquatch Circular Saw Hodnota

Nyní, když víme, že pila vystupuje na velmi vysoké úrovni, musíme se stále zeptat, zda je to dobrá hodnota. Abychom na to odpověděli, musíme uznat, že tato pila je vyrobena pro profesionála. Skilsaw Super Sawsquatch, Model #SPT70V-11 prodává za 549 na Amazonu.

Další věc, kterou se musíte zeptat, je, zda existuje další nástroj, který může tento úkol vykonávat, stejně jako Skilsaw Super Sawsquatch. Podle mého vědomí Makita dělá jediné další kruhové pily 16-5/16 ″. Netestoval jsem to, že to bylo vidět, ale podle Amazonu je Skilsaw Super Sawsquatch přes 200 levnější.

Dalším dobrým ukazatelem hodnoty této pily je, když je vložen do rukou profesionála a dostanete příležitost vidět jejich reakci. Předtím, než jsem kdykoli testoval tuto jednotku, byla zapůjčena dodavateli, který to potřeboval pro konkrétní úkol. Po dokončení práce se zeptal, jestli si může pilu koupit ode mě, aniž by žádal o cenu. Jeho žádost jsem odmítl, ale byl jsem docela potěšen reakcí na výkon pily.

Skilsaw Super Sawsquatch Circular Saw Review Závěrečné myšlenky

Jak už pravděpodobně můžete říct, jsem velkým fanouškem super piloty Skilsaw. Skilsaw má velmi dlouhou historii výroby neuvěřitelných pily. To je jen další působivá nabídka tím, co považuji za vůdce Circular Saw.

Téměř nic, co by to pila nedokázala zvládnout. Tuto pilu nebudete používat pro své každodenní řezy 2 x 4, ale když máte práci, která vyžaduje velké řezy, může být jediný nástroj, který může tuto práci dokončit. Až ten den přijde a pokud jste profesionál, tento nástroj by mohl být schopen zaplatit za sebe poprvé, když jej poprvé použijete.

Pokud jste se někdy pokusili snížit dřevo 6 „x 6“, budete vědět, že tento úkol může být velmi obtížné dělat čistě. Typická kruhová pila pouze řezy asi 2-1/2 „a řetězová pila nepřinese čisté řezy. Skilsaw vyvinula jednu z jediných kruhových pily k dokončení tohoto úkolu. Skilsaw Super Sawsquatch 16-5/16 „Wormdrive Circular Saw je zvíře pily, která je vyrobena pro profesionál k plnění takových úkolů.

Získejte rychlost a přesnost, které vaše projekty vyžadují se spolehlivou kruhovou pilou, která skutečně dělá řez.

Autor: Tom Scalisi a Glenda Taylor | Aktualizováno 3. května 2023 16:07

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Slova „všestranný“ a „nástroj“ se v těchto dnech tak často kombinují, že je těžké zjistit, zda je to pravda nebo jen marketingový trik. Rychlá prohlídka profesionálního staveniště však nepochybně dokáže, že kruhová pila. ruční elektrická pila, která používá kulatý spřádací čepel k řezání materiálů. je skutečná dohoda, pokud jde o všestrannost. Dobrý domácí workshop také zaručuje spolehlivou a silnou pilu pro různé úkoly, od rozbití listu překližky až po rychlé, opakující se řezy na stohu rámování řeziva.

Téměř každá společnost Power Tool prodává jeden nebo více modelů kruhové pily. S množstvím značek, možností výkonu a funkcí, výběr jednoho může být náročný. Rozhodli jsme se vyzkoušet nejoblíbenější možnosti dnešní a zjistit, které z nich byly na úkol provádět silné a konzistentní řezy.

Testovali jsme pily na různých typech dřeva, včetně trámů, řeziva částic (PSL), překližky a rozměrového řeziva. Nepřišli jsme na ně snadno, protože tyto nástroje by měly být schopny poskytovat spolehlivé výsledky, i když jsou tlačeny na jejich limity. Následující sestava nejlepších kruhových pily obsahuje ty, které vynikaly v našich testech. Zjistěte výhody, nevýhody a možná několik překvapení, která jsme objevili při testování těchto nejlepších nástrojů.

 • Nejlepší celkově: Makita 36V (18V x2) bez kartáčovských 7¼-in. Kitská sada
 • Runner-up: Dewalt 20V max bezdrátová bezmastně bez. Kruhová pila
 • Nejlepší třesk pro Buck: Greenworks 24V bez kartáčovství 7¼-in. Kruhová pila
 • Nejlepší malý: Makita 18V lxt bezdrátový 5⅜-in. Kruhová oříznutí
 • Nejlepší pro rámování: Skil PWR Core 20 XP bez kartáčovače 7¼-in. Kruhová pila
 • Nejlepší laserový průvodce: Dovednost 15-amph 7¼-in. Kruhová pila
 • Nejlepší pro trámy: dovednost 10¼-in. Skilsava hořčíkového červa
 • Nejlepší sada: Bosch Unfortor 18V silná paže 7¼-in. Kruhová pila
 • Nejlepší pro profesionály: Dewalt DWS535B 7¼-in. Kruhová pila červa

Co zvážit při výběru nejlepší kruhové pily

Zarovnání motoru, rychlost běhu, amperáže a typy čepele jsou základními aspekty kruhové pily, takže zde je rychlý základní nátěr.

Corded vs. Baterie napájeno

Stejně jako u jakéhokoli typu pily, provazované kruhové pily spojují uživatele ke zdroji energie (i.E., elektrická zásuvka), zatímco modely ovládané baterií mohou jít kamkoli. Na profesionálních pracovních místech byly bezdrátové kruhové pily kdysi vyhýbány ve prospěch kabelových modelů-ale s nedávnými vylepšeními lithium-iontových baterií se to mění. Když kruhové pily napájené z baterií zasáhly trh, byly mnohem podřadné než dobrá varianta v síle i rychlosti. Rychle prošli také výdrž baterie a někteří by se zahřívali nebo se zasekli, jakmile se čepel setkal s jakýmkoli odporem z řezaného materiálu.

Dnešní bezdrátové kruhové pily však mají mnohem větší výkon a mnohem delší výdrž baterie. Hodně z tohoto zlepšení je způsobeno přijetím bezkartáčových motorů (nejnovější, nejúčinnější technologie bez údržby) a kvalitnější lithium-iontové baterie.

Sidewinder vs. Worm Drive

Navzdory tomu, jak by to mohlo znít, toto srovnání není profesionální zápasový zápas! Sidewinder a Worm Drive se vztahují na zarovnání motoru a polohu na kruhové pile. Motor modelu Sidewinder je nainstalován v souladu s čepelí, což mu umožňuje běžet při vysokých rychlostech v kompaktní stopě.

Kruhová pila červa má motor v zadní části pily a používá sadu ozubených kola (tzv. Kvůli jejich spirálovému tvaru červa) u čepele. Pily s pohonem červů, které jsou obvykle delší, větší a těžší než boční vložky, mají tendenci snižovat rychlost, ale zvyšovat točivý moment (síla). Vyžadují také olej k mazání ozubených kol, takže uživatelé by měli každý den kontrolovat hladinu oleje.

Sečteno a podtrženo: Pro rychlost, velikost a snadnou údržbu je model Sidewinder způsob, jak jít; Pro sílu a točivý moment, švy s pohonem vlády vládnou.

Amperage a rychlost

Amperage označuje množství elektrického výkonu, který motor vydrží, aniž by jeho vnitřní komponenty selhaly. V minulosti byly elektrické motory slabší a nebyly tak schopné, takže Amperage (AMP) byla důležitou specifikací pro tout. Téměř všechny moderní kruhové pily jsou vybaveny 15-ampisovým motorem.

Rychlost pily však může být zvážení, protože čím rychleji se otočí čepel, tím rychleji může proříznout materiál. Ale rychlosti bývají relativní, protože 15-amp motor může otočit 7 ¼ palcovou čepel rychleji než 10 ¼ palcová čepel. Obecně lze říci, že pokud jde o 7 ¼ palcové pily, rychlosti mezi 4 000 a 5 500 revolucemi za minutu (RPM) jsou běžné a měly by být přiměřené pro rychlé a přesné výsledky. Jednotky červů mohou nabídnout mírně nižší rychlosti, ale přicházejí s větším točivým momentem (točilací síla), takže zatímco se mohou snížit pomaleji, během velkých řezacích pracovních míst se nepřehřívají ani zablokují.

Mějte na paměti, že rychlost čepele má velmi málo společného s hustotou materiálu, kterou může pila řezat. To je do značné míry závislé na typu a kvalitě čepele.

Velikost a typ čepele

Jeden znatelný rozdíl mezi modely kruhové pily je velikost jejich čepelí. Každý používá čepel specifické velikosti. Průměrný profesionál nebo DIYER může získat nejvíce rámovacích a stavebních úloh s modelem 7 ¼ palce. Kompaktní pily mohou mít čepele v rozsahu 5 ⅜ palce, zatímco velké pilové čepele mohou být 10 ¼ palce nebo více.

Mezi oblíbené typy čepele patří všestranné, rámování, povrchovou úpravu a překližku. Počet zubů (počet zubů kolem čepele) určuje, pro které projekty čepel nejlépe funguje. Čím nižší je počet zubů, tím drsnější bude řez, takže tyto čepele jsou vhodné pro rámování nebo demolici. Čepele s vyšším počtem by se měly používat pro výrobu kabinetu, překližky a dokončení.

Tip pro tip: Kruhové pily naříznuty na „vzestupu“, což znamená, že řezací polovina čepele (část pod botou) se točí směrem k přední části pily. To nevyhnutelně způsobí, že malé kousky dřeva se „vytrhnou“ dřeva. zejména při řezání překližky. tvorbu znatelně drsných okrajů, které snižují kvalitu práce. Chcete.li minimalizovat roztržení, položte kousek malířské pásky přes kořič, aby tato vlákna držela na místě. Je také možné řezat dřevo lícem dolů, aby se odstranilo obavy z roztržení na tváři dřeva.

Materiál bot

Základní deska, která jezdí na obrobku, je známá jako bota, která bude obecně vyrobena z jednoho ze tří materiálů:

 • Ocel, i když kdysi populární, je dnes méně populární, protože i přes levný a robustní je také velmi těžký.
 • Hliník je mnohem lehčí než ocel, ale dražší a ne tak tvrdý.
 • Hořčík, který je asi 30 procent hmotnosti na objem hliníku, je high-tech kov pro kruhovou pilu boty. Hořčík je silnější než hliník (a dokonce i ocel v některých aplikacích) a snadněji se vyrábí, ale výrazně dražší.

Snadnost nastavení

Některé materiály, jako je překližka a jiné plechové zboží, vyžadují hloubku mělké čepele, zatímco jiné (rámování aplikací, 4 × 4 příspěvky atd.) Vyžadujte plnou hloubku a pila se může shromáždit. Takže pro skutečnou všestrannost by kruhová pila měla umožnit uživateli provést rychlé a přesné úpravy hloubky.

Téměř všechny modely mají páky nebo knoflíky pro upravení úhlu čepele, známého jako „Bevel.„Knoflíky mají tendenci být přesnější při vytáčení v dokonalém úhlu, i když jsou trochu potíže, které se uvolní a utahují, když nosí pracovní rukavice.

Nejdůležitějším hlediskem, pokud jde o nastavení úhlu čepele, je snadno dostupná úroveň nebo knoflík. Někteří výrobci umístili tyto knoflíky na nepohodlné místo-například zadní strana pily mezi držadlem a strážcem čepele-ale úhel-přizpůsobení knoflíku před motorem, kde je snadný přístup, je nejvíce promyšlený design.

Bezpečnost

Výrobci vytvářejí bezpečnostní prvky do svých strojů, aby bojovali proti nebezpečím, které jsou vlastní kruhovým pilam. Jednou z užitečných bezpečnostních funkcí je elektrická brzda, která zastavuje kruhové pily téměř okamžitě poté, co uživatel uvolní spoušť. Starší modely by umožnily Blade, aby se zastavila sama o sobě, což by mohlo vést k tomu, že by točící čepel přicházela do kontaktu s něčím nezamýšleným.

Vestavěná LED světla a pružinové stráže čepelí také nabízejí významná bezpečnostní opatření. Pracovní světla osvětlují obrobku a umožňují uživateli vidět kořič a veškeré trosky nebo blížící se chyby, kterým by se měli vyhnout. Zatahovací stráže zakrývají čepel, jakmile je čepel odstraněna z obrobku, což pomáhá minimalizovat nebezpečí.

Bezpečnost je také odpovědností uživatele, takže při používání kruhové pily nezapomeňte nosit ochranu očí a ucha.

Další funkce

Některé z nejlepších kruhových pily nabízejí další funkce, které usnadňují a zrychlují práci. Například některé modely mají porty sběru prachu a odnímatelné sběrné sáčky, které pomáhají minimalizovat množství pilin na kořisti. Jiní by mohli přijít s dalšími bateriemi, v závislosti na soupravě.

Další užitečnou funkcí, kterou výrobci nabízejí s jejich pilami, je vestavěný krokve. Tyto háčky se otočí z pily, což umožňuje uživateli zavěsit je z vy kroces, žebříku, sawhorse nebo jiné robustní římsy. Stavitelé přikládají háčky k jejich pilám po celá léta a výrobci nyní chytají.

Naše nejlepší tipy

Při výběru nejlepší kruhové pily je toho hodně co vědět. Naštěstí nakupování jednoho nemusí být tak matoucí. Náš praktický proces testování dává tyto nástroje do práce a vytvářejí rovné a úhlové řezy na různé typy materiálu. Bohužel ne všechny pily, které jsme testovali, splnily naše vysoké standardy. Najdete ty, které se nezměřily podrobně pod „testovány také.„Následující modely všechny vynikaly, aby získaly místo na tomto seznamu nejlepších kruhových pily, a jeden je určitě vhodný pro projekt konkrétního uživatele.

Makita 36V (18V x2) bez kartáčovských 7¼-in. Kitská sada

Z několika důvodů má 36-voltová bezdrátová kruhová pila nejvyšší vyznamenání v naší sestavě nejlepších kruhových pily. Jednou z prvních věcí, které jsme si všimli, bylo to, že plochá základna nebo „bota“ byla vyrobena z hořčíku, stejně jako zatahovací stráž čepele. byli jsme ohromeni. Podle našich zkušeností je hořčík nejen lehký, ale je také odolnější než ocel nebo hliník.

Nabili jsme oba 18 V lithium-iontové baterie na plnou kapacitu a začali jsme. Makitu jsme testovali provedením rovných a zkosených řezů různých hloubek na překližce a rozměrové řezivo. Hladce se poháněl bez ztráty točivého momentu, a to i poté, co indikátory baterie ukázaly méně než polovinu náboje. Opakované řezy jsme provedli přes hodinu a motor a kryt Makity se nikdy nevytápěli.

Pila přichází s nastavením úhlu s rychlou změnou, což je užitečné a přímočaré. Makita se rozřezává v jakémkoli úhlu až do 56 stupňů a má pozitivní zastávky, což znamená, že nastavení úhlu klikne do uzamčené polohy ve standardních úhlech 22½, 45 a 56 stupňů. Snižuje se na maximální hloubku 2 palce a nastavení hloubky bylo hračkou. Díky snadným úpravám je tato pila dobře vhodná pro rychle se pohybující projekty, když uživatel potřebuje rychle změnit úhly nebo hloubku a nechce se zastavit a používat klíč (staromódní způsob), aby provedl úpravy.

Tato špičková kruhová pila také přichází s vypouštěcí tryskou pilinou. Tyto trysky obvykle pomáhají nasměrovat tok pilin ve venkovním nastavení. Všimli jsme si, že jsme docela dost piliny, které unikli z kolem stráže čepele, spíše než vypouštěli z trysky, takže jsme cítili, že to nezmění moc.

Specifikace produktu

 • Vysoce kvalitní deska pro hořčík a strážce čepele přispívají k trvanlivosti
 • Rychlé úpravy páky pro hloubku a úhlu čepele rychle a jednoduše úpravy
 • 2 Světlá průvodce světla osvětlují materiál přímo v okamžiku, kdy pila splňuje čepel
 • Port Pilingdust-vybírání nedělal skvělou práci, když byla připevněna vakuová hadice, držel piliny ze vzduchu

Získejte kruhovou pilu Makita 36V v Amazonu, Home Depot nebo ACME Tools.

Dewalt 20V max beztaskovného kartáčovače 7¼-in. Kruhová pila

Dewalt je lídrem na trhu s energetickými nástroji a tato 20-voltová bezdrátová sada je perfektním příkladem proč. To bylo vynikalo v našem testování, což se ukázalo být dobře navrženo a ergonomické. skvělá kombinace. Opakovali jsme rovné a úhlové řezy různých hloubek po dobu jedné hodiny a pila neztratila sílu nebo se zahřívala. Měl tolik energie na jeho posledním řezu testu jako první.

Tato kruhová pila z Dewaltu má zkosenou kapacitu až 57 stupňů, s pozitivními zastávkami na 45 a 22 a½ stupňů, což je po ruce, aby se snížila standardní úhly, aniž by se musela před zamčením opatrně prozkoumat měření úhlu. Na 2 9/16 palců nabízí také hlubší hloubku řezání než většina jeho konkurentů.

Základna je hliník, díky kterému je nástroj relativně lehký (9 liber). Upřednostňovali bychom základnu hořčíku pro účely trvanlivosti, ale nedostatek nepovažujeme za vypínač dohody. Našli jsme páku úhlu čepele a páka pro úpravu hloubky, když jsme provedli úpravy.

Tento dewalt se také může pochlubit krokkovým hákem, což zvyšuje jeho všestrannost. Vzhledem k tomu, že se jedná o mírně kompaktní pilu, z něj je krokkář nejlepší volbou pro rámování struktury střechy s rozměrem řeziva. uživatelé to mohou zavěsit na krokve. Líbí se nám tato dewalt Saw pro profesionály, ale také si myslíme.

Specifikace produktu

 • Relativně kompaktní a ergonomický design způsobuje, že je vhodný pro provádění pracovních míst
 • Hook Rafter Hook umožňuje uživateli bezpečně zavěsit nástroj při práci ve výškách, místo aby jej položil tam, kde by mohl spadnout
 • Hloubka a úhel čepele se snadno mění s rychlými nastavenými pákami

Získejte kruhovou pilu Dewalt 20V v Amazonu, Home Depot nebo ACME Tools.

Greenworks 24V bez kartáčovství 7¼-in. Kruhová pila

Ne každý potřebuje všechny funkce špičkové bezdrátové pily nebo těžkopádné schopnosti modelu svlékání dřeva. Pro projekty pro kutily, které zahrnují příležitostnou malou rámovací práci nebo rozkládání překližkových listů-zejména při úsporách peněz je prioritou-může být dostupná zelená kruhová pila na správnou volbu.

Testovali jsme spoustu nástrojů od mnoha výrobců, ale toto je první energetický nástroj Greenworks, který jsme vyzkoušeli, a byli jsme příjemně překvapeni. Navzdory své cenově dostupné ceně se tato kruhová pila opakovala rovné a zkosené řezy v překližce a rozměrové řezivo po hodinu pevného testování, aniž by se na nás zahřívala nebo ztráta energie. Vyšetře na 4 500 ot / min, což je o něco menší rychlost než některé ostatní, které jsme testovali, ale stačilo to pro řezání typů dřeva, která většina dijové bude muset řezat.

CR24L00K má rychlé úpravy pro řezání úhlu (až 45 stupňů) a hloubku řezání (až 2½ palce) a zjistili jsme, že je snadné upravit oba. Základní bota je vyrobena z razítka kovu, který se dá očekávat v tomto cenovém bodě, ale byli jsme zklamaní, že strážce čepele je plast. ve skutečnosti by to mělo být kovové. Běhací stráž se během našich testů nezlomila, ale je to slabý bod v návrhu nástroje.

Specifikace produktu

 • Cenově dostupná kruhová pila, která je vhodná pro vytváření řezů pro kutily a kolem domu
 • Dodává se s nabíječkou baterie a lithium-iontovou baterií; připraven vyříznout přímo z krabice
 • Pěkná ergonomie; Během používání se cítí pohodlně v ruce
 • Nabízí o něco menší rychlost než některé jiné modely
 • Stráha čepele je vyrobena spíše z plastu než kovů, což je vystaveno většímu riziku rozbití

Získejte kruhovou pilu Greenworks na Amazonu, Lowe’s nebo Greenworks.

Makita 18V lxt bezdrátový 5⅜-in. Kruhová oříznutí

Pro kutilství na částečný úvazek nebo uživatele menšího zarážení je Makita 18V LXT bezdrátová 5⅜-palcová kruhová pila a minimální hmotnost z něj atraktivní, přenosná možnost. Tato vida váží jen 6 liber, což umožňuje, aby si dřiny a úroveň dovedností ovládaly.

Navzdory své minimální velikosti a malé čepeli má tato bezdrátová kruhová pila hloubku řezu až 2 palce, což nabízí více než dostatečnou kapacitu pro řezání rozměru řeziva. Jeho nejvyšší rychlost 3 600 RPM by měla být schopna manipulovat s většinou projektů, i když rychlost je menší než některé konkurenční modely. Základní zkosení až 50 stupňů, aby uživatelům umožnilo provést úhlové řezy.

Přestože jsme byli malé, zjistili jsme, že tento Makita se zabalí docela úder. Testovali jsme to řezáním překližky a rozměrového řeziva, prováděním rovných řezů a úhlů a poháněno přímo skrz. Knoflík s dvojím podporou je trochu na malé straně, ale dokázali jsme jej použít k udržení pily stabilní při řezání. Myslíme si však, že většina profesionálů použije tuto kompaktní pilu jako jednoruční pilu a nezávisí na dvojí podpoře. Tato pila je velmi vhodná pro řezání světla a řezání nad hlavou, kde není snadné ovládat těžší kruhovou pilu.

Specifikace produktu

 • Lehký za 7 liber; v případě potřeby vhodné pro řezání režie
 • Ačkoli kompaktní, stále nabízí hloubku řezu 2 palce, což zvyšuje všestrannost
 • Velikost plus bezdrátová operace dělá z této hodné přenosné možnosti
 • Podpora s dvojitou rukou je na malé straně a není dobře vhodná pro velké ruce
 • „Pouze nástroj“ nákup. baterie a nabíječka musí být zakoupeny samostatně

Získejte kruhovou pilu Makita 18V v Amazonu nebo Home Depot.

Skil PWR Core 20 XP bez kartáčovače 7¼-in. Kruhová pila

Ti, kteří chtějí pro-level kruhovou pilu pro kutily. Na první pohled jsme si mysleli, že jádro PWR dovedností je pila s červovým pohonem kvůli jeho délce a štítku. Je to však vedlejší. Při kontrole pily jsme zjistili, že další délkou bylo umístění pouzdra s dvojitou baterií, které sedí na zadní straně motoru.

Uchopením zadní rukojeti a duálního stabilizátoru vpředu jsme mohli snadno ovládat pilu při řezání hustého dřeva a větších kousků rozměrového řeziva. Dvě 20-voltové baterie (5 zesilovačů nebo AH), které jsou zahrnuty, poskytovaly více než dostatek energie, aby se opakovaly rovné a úhlové řezy na překližce a rozměrové řezivo. Vzhledem k tomu, že je účtován jako těžký model, testovali jsme to také na laminovaném dýhovém řezivu (LVL), což je velmi husté a obtížnější řezat než rozměrové řezivo. Pila prořízla LVL, aniž by se zašpinila.

Líbí se nám hlubší než průměrná hloubka řezání 2 9/16 palců a až 53 stupňů řezání úhlu. To, co se nám nelíbilo, bylo stisknout druhou páku, aby se upravila úhel čepele za 53 stupňů. Skil pila má zastávku zámku na 45 stupňů a my jsme museli tlačit samostatnou západku, abychom upravili úhel dále, což se cítilo nepříjemně a vypadalo to zbytečné. Také bychom upřednostňovali botu hořčíku před hliníkem, ale líbilo se nám protáhlé styl boty, který pomáhá stabilizovat pilu na hlubokých řezech.

Celkově jsme zjistili, že tato pila byla dobře navržená, ergonomická a vhodná pro využití těžkých kutilství. Toto je model dovedností, který cítíme, že přemojí mezeru mezi standardním spotřebitelem a nástrojem pro profesionály.

Specifikace produktu

 • Prodloužený design pily přidává kontrolu a stabilitu během řezů
 • Dvě 20 V baterie, zahrnuté s nákupem, poskytují dvakrát tolik energie
 • I když je stále 7 ¼ palcová kruhová pila, může být upravena na hloubku 2 9/16 palců, což je hlubší než většina 7 ¼ palců pily
 • Musí stisknout druhé tlačítko, aby se upravil úhel kolem 45 stupňů, což je těžkopádné a zpomaluje nastavení úhlu

Získejte kruhovou pilu PWR v Amazonu, Lowe nebo ACME.

Dovednost 15-ampéra 7¼-in. Kruhová pila

Získání visící kruhové pily může být náročné, ale kruhová pila s laserovým vedením může mnohem usnadnit úlohu. Tato kruhová pila na dovednosti je vybavena laserem s jedním paprskem, který umožňuje uživateli udržovat konzistentní průchody na přítokových linií.

Podle našich zkušeností jsou některé laserové průvodce matné, nebo se nerozšiřují o více než několik centimetrů, ale laser na vidě dovedností je pozoruhodnou výjimkou. Dokonce venku za většinou slunečný den byl laser viditelný na materiálu více než 2 stopy.

To bylo řezané úhly do 51 stupňů a přichází s pozitivní zastávkou při 45 stupních, což je úhel používaný nejčastěji při řezání miterů. Nastavení úhlu i hloubky je jednoduché pomocí pák a nástroj přichází s maximální hloubkou řezání 2.4357 palců.

Kromě laserového paprsku se tato šňůra kruhová pila může pochlubit také maximální rychlostí 5 300 RPM ze svého 15-amphového motoru a nabízí spoustu energie a schopnosti. Pila se po asi 45 minutách používání docela zahřála, což nám řeklo, že ji tlačíme dále, než bylo navrženo. I když to považujeme za dobrou volbu pro výrobu přímých a úhlu řezů na překližce a rozměrové řezivě, není to pro těžkopádné pily. Má několik plastových komponent, které pravděpodobně pomáhají udržovat cenu dolů, takže to považujeme za nejlepší pro začínající diyers, kteří pracují na malých projektech a potřebují přidání jasného laserového průvodce při řezání.

Specifikace produktu

 • Corded Saw nikdy nedojde síla, dokud bude v okolí odtok
 • Laserový průvodce je světlý a silný; Viděli jsme to při řezání venku za slunečný den
 • Může se pochlubit působivou rychlostí (5 300 ot / min) za pilu v tomto cenovém bodě
 • Několik komponent, včetně zatahovací stráže čepele, je plastové
 • Být šňůrou šetří náklady, ale omezuje přenositelnost pily

Získejte kruhovou pilu 15-amp na Amazonu nebo Lowe.

Dovednost 10¼-in. Skilsava hořčíkového červa

Tady přichází skutečný velký chlapec! Věřte tomu nebo ne, Skilsaw Skilsaw Skil’s Hořčík Worm není jeho největší nabídkou. je to střední model na 10 ¼ palce. Tato pila s červy může řezat rámové materiály a plechové zboží a zvládnout silné trámy spojené s rámováním post-a paprsku a dřeva.

Stejně jako většina dnešních pilach s červovým pohonem je tento model propuštěn, protože je prostě příliš velký a má příliš velký točivý moment na běh na většině lithium-iontových baterií. Připojili jsme ji do 12-měřicího vnějšího prodlužovacího kabelu a začali jsme testovat. Udělali jsme různé přímé a úhlové řezy na rozměrové řezivě a LVL. Neobtěžovali jsme řezání překližky, protože tato pila je určena pro větší věci. Místo toho jsme to použili k zhoršení okraje velkého 8-stopového 12palcového paprsku 12-palcového paprsku lemu a fungovaly bezchybně. Pila má záviděníhodnou hloubku řezání 3 11/16 palců a prořízne úhly až 51 stupňů. Úhel čepele i hloubka se snadno upravují pákami. Za hodinu jsme provedli opakované škrty a pila se vůbec nezhnala.

Nejvyšší rychlost pily je 4 700 ot / min, což je pomalejší než některé pily, které jsme testovali. Ale jeho skutečný přínos spočívá v jeho vysokém točivém momentu, který udržuje čepel točící se hustými a hustými materiály. Vážení v 16.5 liber, toto je monstrum pily a může to být trochu pro některé diyers. Přesto je to pro ty, kteří potřebují snížit značné rozměrové řezivo nebo trámy, je to zabouchnutí.

Specifikace produktu

 • Spousta řezané kapacity pro řezivo a silné trámy díky ozubenému řízení červů, které poskytuje maximální točivý moment
 • Dodává se s botou hořčíku pro dlouhodobou trvanlivost a stabilitu řezu
 • Schopnost provádět hlubší řezy. až na téměř 4 palce

Získejte kruhovou pilu v Amazonu, ACME Tools nebo CPO.

Bosch Ufaktor 18V silná paže 7¼-in. Kruhová pila

V minulosti jsme si zakoupili elektrické nástroje „pouze“, jen abychom zjistili, že za dobíjecí baterii a nabíječku musíme zaplatit tolik nebo více. Kruhová pila Bosch Ufaktora obchází tento problém zahrnutím všech tří do této sady kruhové pily. To také přichází s těžkým plátnovým taškem pro udržení všech komponent pohromadě.

Nabili jsme baterii a začali testovat. Bosch se může pochlubit snadno změnitelným úhlem čepele a úpravy hloubky-řezy úhly až do 50 stupňů a mají maximální hloubku řezání 2½ palce. Ačkoli základní bota a strážce čepele jsou hliníková, je to dobře postavená vida, že při 12 liber váží o něco více než některé z podobných 7-palcových modelů, které jsme testovali.

Udělali jsme několik přímých a úhlových řezů skrz rozměrové řezivo a překližku bez závěsu. Bosch viděl, že se nepřehřál-dokonce i při téměř konstantním použití přes hodinu.

Zajímavé je, že čepel na tomto modelu je vlevo, zatímco čepele na většině kruhových pily 7 ¼ palce jsou napravo. Přestože to však trochu zvyklo, necítili jsme, že to byla nevýhoda-pila může snadno použít pravák nebo levák.

Specifikace produktu

 • Zahrnuje baterii, nabíječku a tašku pro ukládání všech komponent
 • Dobrá ergonomie; Grip Nonslip pomáhá uživateli udržovat pevné pochopení
 • Nastavení úhlu čepele a hloubky řezání jsou snadné pomocí pásek rychlé změny
 • Poměrně drahý výběr pro kruhovou pilu
 • Při 12 liber, o 1 až 3 libry těžší než konkurenční modely

Získejte kruhovou pilu Bosch v nástrojích Amazon, Lowe nebo ACME.

Dewalt DWS535B 7¼-in. Kruhová pila červa

Dewalt je dobře známý pro výrobu vysoce kvalitních elektráren a DWS535B není výjimkou. Opravdu se nám líbila skutečnost, že Dewalt na tento model vložil botu hořčíku a pro stráž čepele použil lehký hliník. Není to tak těžké jako mnoho červů, vážící se za necelých 9 liber, a zjistili jsme, že jeho prodloužený design na základním boji nabídl stabilizační účinek při řezání hustších materiálů.

Na překližku, rozměrové řezivo a LVL jsme provedli úhlové i rovné řezy. DWS535B proplétá je všemi bez zahřívání nebo zašpiňování. Jedná se o model pro šňůru, což je obvykle případ červů, takže jsme jej připojili k 12-měřidlu exteriérového prodlužovacího kabelu pro testování. Je vybaven 4 800 ot / min, což je méně než některé modely, ale nahrazuje pomalejší rychlost s vyšším točivým momentem.

Pila přichází s snadným úhlem čepele, který prořezává zkosení až 53 stupňů a nabízí pozitivní zastávky na 22½ a 45 stupňů, což jsou standardní úhly ve stavebnictví. Má 2.438palcová maximální hloubka řezání, která se také snadno upravuje pomocí zámku páky. Měli bychom rádi hlubší kapacitu řezu, ale to je stále nejvýkonnější kruhová pila na 7 ¼ palce.

Specifikace produktu

 • Pro pilu s červovou jednotkou je model příjemně lehký za méně než 9 liber
 • Design je ergonomický a snadno ovládatelný pomocí 2 rukou
 • Obsahuje vysoce kvalitní materiály, včetně boty hořčíku a strážce hliníkové čepele
 • Jen 2.438 palců, přichází s mírně mělčí hloubkou řezání ve srovnání s jinými 7 ¼ palcovými konkurenty s nehorny

Získejte kruhovou pilu Dewalt Worm Drive na Amazonu nebo Lowe.

Také testováno

Kromě ostatních pilů v této sestavě jsme také testovali kompaktní kruhovou pilu BlackDecker 20 V. Měli jsme velké naděje na tuto malou 5½palcovou pilu, ale zcela to nesplnilo naše standardy. Poté, co jsme nabili baterii, jsme začali řezat překližku. BlackDecker viděl, jak se snažil projít skrz list, takže jsme zmenšili tloušťku řezu na ½ palce a zkusili to znovu. Žádné štěstí. Malá pila prostě nemohla shromáždit dostatek síly, aby se prořízla.

Testovali jsme další elektrické nástroje BlackDecker se skvělými výsledky, takže nevíme, jestli jsme tentokrát dostali citron nebo zda byla baterie příliš slabá. Přišlo to s 20-volt 1.5ah lithium-iontová baterie, která, i když to není nejsilnější na trhu, měla být dostatečná pro výrobu ½ palce hlubokého řezu překližky. Zkusili jsme dobít baterii a pak jsme si udělali další výstřel na řezání. stále ne. V tomto okamžiku jsme museli tuto pilu odstranit z našich testů, ale v budoucnu se těšíme na testování nové a vylepšené verze.

Read our full review : BlackDecker 20-Volt Compact Circular Saw

Our Verdict

Any of the circular saws in our lineup are well suited for various wood-cutting tasks. Still, the Makita 36V circular saw takes top honors for its double-battery capacity, high speed, and quality construction. In the Runner-Up spot, the DeWALT 20V circular saw is a strong competitor thanks to its brushless motor; compact, ergonomic design; and high rpm.

How We Tested the Best Circular Saws

Putting together a list of the circular saws was more fun than work. After all, if there’s one tool we’re not short on experience with, it’s circular saws. We drew upon our past experience with these tools to help us decide which models to test.

First, we thought about all the must-have features we can’t live without and compiled a large pool of tools (more than 25!). Then, we narrowed them down by the brands we know and trust, as not all manufacturers offer the same quality.

Our hands-on testing involved using each saw to cut materials repeatedly for an hour with each circular saw. We made both angled and straight cuts during each saw’s test period and noted how well the tool performed the tasks. We only cut the materials suggested for the saws; for example, we did not attempt to cut LVLs, which are very dense and difficult to cut with compact circular saws that are not made to withstand that type of cutting. Likewise, we didn’t bother cutting plywood with the oversize worm-drive saw, which is explicitly designed to cut denser, thicker materials such as timbers.

We closely monitored each circular saw throughout the test period to determine whether it heated up (a sign the motor isn’t keeping up with the cutting). We also noted how easy/challenging it was to adjust each tool’s blade angle and cutting depth. Most of today’s manufacturers are now putting quick-change lever adjustments on their saws, but some still require a wrench to make these adjustments.

During each test, the saws were awarded points using a rubric. The better they performed, the higher the points they earned. After testing, we added and averaged the scores to determine each saw’s best use.

FAQs

Even with all that advice on the best circular saws, some additional questions might be spinning through your head. The following section aims to address those queries. Be sure to check for an answer to your question below.

Q. What is a circular saw used for?

The most common use for a circular saw is cutting framing lumber to length. However, it can trim deck boards, cut plywood sheets into cabinet panels, and more.

Q. What kind of cuts can a circular saw make?

Circular saws can make straight cuts, cuts with beveled angles, and even a series of thin, shallow cuts known as dadoes or rabbets.

Q. What should I look for when buying a circular saw?

There is a combination of things to look for when buying a circular saw. If you already own a series of batteries, find one that matches your stash. Also, look for one with enough speed to get the job done that also fits your budget.

Q. What is the best circular saw for home use?

There are two saws worth recommending for home use. Both the Makita 36V circular saw and the DeWALT 20V circular saw are among the best circular saws for a variety of projects, including those DIYers are most likely to tackle.

Q. How do you keep a circular saw straight?

The best way to keep a circular saw straight is to clamp a straight edge to the workpiece and run the base against it. Another method is to place a small clamp on the front of the base to act as a guide. Saws with laser guides are also handy for making straight cuts.

Q. Why am I getting kickback on my circular saw?

Kickback can occur for a few reasons:

 • Don’t start the saw with the blade against the workpiece. Allow the blade to get up to speed before pushing it through the workpiece.
 • Semi-cut workpieces tend to droop, and this droop can cause sideways friction on the blade, pinching it in place. Support the workpiece until the cut is complete.
 • Hitting a knot in the wood can cause kickback because knots are harder than the rest of the wood. Look for knots when measuring the wood and try to avoid cutting through them.