Recenze sekačky Dewalt Lawn. Dewalt Zero Turn Lawn Meghter

Recenze sekačky Dewalt Lawn

Dewalt je další Power Tool Powerhouse, který skočil do prostoru sekačky na trávu. Dewalt nejen nabízí sestavu sekaček na baterii, ale také provedli skok do komerčních sekaček.

Poznámka: Některé odkazy v tomto článku mohou být přidružené odkazy. To znamená, že můžeme získat malou provizi, pokud kliknete a koupíte z jednoho z odkazů. To nijak nezmění cenu, kterou zaplatíte. Děkuji za vaší podporu.

Dewalt Lawn Mewers

Dewalt je americká společnost pro průmyslové nástroje, která vyrábí elektrické nářadí a ruční nástroje pro zpracování, výrobu a stavebnictví. Dewalt vyrábí většinu ručních nástrojů našich dodavatelů, například Hammers, pily, páskové opatření, užitkové nože, mimo jiné. Od svého založení v roce 1923 byl DeWalt výrobní nástroje, které pomáhají usnadnit práci.

Dewalt je ve vlastnictví Stanley Black a Decker možná jste o nich slyšeli? Jsou to obrovská společnost v mnoha různých segmentech. Teprve v posledních letech začali vyrábět sekačky na trávu s baterií. Ano, stejně jako Makita, Milwaukee a další výrobci energetických nástrojů.

Dewalt to však udělal o krok dále V roce 2020 si Stanley Black a Decker koupili 20% produktů MTD (majitel Cub Cadet) s možností koupit zbývajících 80% podnikání v roce 2021. Stručně řečeno, Stanley Black a Decker (Dewalt) skočí do hlavy sektoru sekačky na trávu.

Cub Cadet vs Dewalt: Jaký je rozdíl?

Vzhledem k tomu, že Cub Cadet a Dewalt jsou v podstatě stejná společnost, nyní si můžete myslet, že tyto sekačky budou přesně stejné? No, máte částečně pravdu. Dewaltské sekačky byly rozhodně inspirovány sekačkami kadetů Cub. Ve většině sekaček existuje mnoho technických a designových podobností.

Například kadet Cub Ultima Ztx6 54 ″ je velmi podobný Dewalt Z254. Dewalt je mírný downgrade z srovnávací Ultima ZTX6. Jediným skutečným rozdílem je motor a několik malých aspektů designu. Viz porovnání níže.

Mowellultima Ztx6Dewalt Z254
Šířka paluby 54 ″ 54 ″
Typ paluby 10 Ga. Vyrobené 10 Ga. Vyrobené
Motor Kawasaki FX801 Kawasaki FS730V
Přenos Hydro-Gear ZT-3400 Hydro-Gear ZT-3400
Rám 1.5 v x 3 v trubkové oceli 1.5 v x 3 v trubkové oceli
Typ sedadla Standardní sedadlo Standardní sedadlo
Záruka 4letá / 500 hodinová záruka 4letá / 800 hodinová záruka
Cena 7 899 6 999

Komerční procházka a stát na sekačkách od Dewaltu je také velmi podobná Cub Cadet’s. Specifikace jsou o něco menší než sekačky Cub, ale design je velmi podobný.

Celkově můžete říci, že tyto dva sekačky jsou vlastněny stejnou společností, ale nemusí být nutně přesně stejné. Zdá se, že sekačky Dewalt mají na mysli majitele domu s velkou výměrou, zatímco série Cub Cadet Pro je více v souladu s tím, co by komerční společnost pro péči o trávník použila.

Sekačky poháněné baterií

Dewalt poprvé vydal své bateriové push sekačky před pár lety. Byly slušné, ale ne nejlepší. V roce 2020 vydali nové přírůstky poháněných baterií poháněných baterií.

To zahrnuje 2 nové sekačky, jednu sekačku a jednu sekačku s vlastním pohonem. Existují některá dobrá vylepšení těchto sekaček a činí je konkurenceschopně s mnoha konkurenty v kategorii elektrické sekačky.

Mowerdewalt Push Mowerdcmwp233U2Dewalt Self-PropelledCmwsp244U2
Šířka paluby 21 ″ 21 ″
Typ paluby Ocelová paluba Ocelová paluba
Přenos n/a Samohybné
Čas běhu 75 min. 60 min.
Typ baterie 2 x 20V max 10 ah 2 x 20V max 10 ah
Záruka 3 roky Limited 3 roky Limited
Cena Zkontrolujte cenu Zkontrolujte cenu

Dewalt 2x 20V Max 21-palcová tlačná sekačka (DCMWP233U2)

Druhá generace elektrické sekačky Dewalt Dewalt rozhodně přichází s některými upgrady. Největším zlepšením je napájení sekačky nyní pomocí 10 baterií AH. Ty drasticky zvýší čas sekání na jediný náboj

Funkce

 • Má popisovač s výhodnou rukojetí výtahu, aby se skladování a přepravu usnadnilo
 • Má dlouhou dobu až 75 minut
 • Jeho vysoký napěťový výkon a bezkartáčový motor s přímým pohonem zajišťuje vysokou účinnost
 • Má technologii automatického snímání, která zvyšuje RPM za drsných podmínek.
 • Zabírá o 70% méně vertikální úložný prostor ve srovnání s tím, kdy je v provozu
 • Je to sekačka na trávu 3 v 1 pro snadné mulčování, pytlování a vypouštění dozadu
 • Jeho 3200 otáček za RPM jsou poháněny dvěma výkonnými bateriemi a vysoce účinným beztasárním motorem fungují současně pro řešení přerůstání
 • Má zvedací úchyty a sklopné úchyty, aby byla přeprava a skladování snadná.
 • Má těžkopádnou 20palcovou kovovou palubu

Dewalt 2x 20V Max 21palcová sekačka

Tato sekačka s dewaltem s vlastním pohonem je pro majitele domu dobrou sekačkou s trávníkem až 1/2 hektaru. Tato sekačka má několik dobrých rysů, které po dlouhou dobu sekání trávy. Jedinou nevýhodou je pohon předního kola. Upřednostňoval bych, kdyby sekačka měla pohon zadních kol.

Funkce

 • Má dvě těžkoprávné dewaltové baterie, které zvyšují běh až 60 minut
 • Má bezkartáčový motor s přímým pohonem, který poskytuje řezání trávy s vysokým napětím
 • Má funkci 3 v 1 pro vylepšení mulčování, pytlování a vypouštění zadního
 • S nastavením výšky s dvojitou pákou může mezi 1 ¼-3 palce

Walk-Behind sekačky

Dewalt 48-palcová hydrostatická vodní sekačka

Dewalt Hydro Walk Behen je vstupní komerční procházka. Podle průmyslových standardů to opravdu nemůžu nazvat plnou komerční sekačkou. Jistě, má některé komerční funkce, ale motor a transaxles prostě není komerční sekačka.

Zdá se, že tato sekačka je pro toho majitele domu, který má nějaké strmé kopce. Do této sekačky lze přidat drsnou. ZT-2800 transaxles mě trochu vyděsí pro použití drsného.

Celkově se jedná o slušnou procházku, která může dobře fungovat pro správnou aplikaci. Nemohu to plně doporučit jako komerční vodní procházka.

Funkce

 • 15 HP Kawasaki FS V-Twin Shaft Engine, který zvyšuje výkon a výkon
 • Hydro-Gear ZT-2800 transaxles
 • Ovládání rychlosti variabilní od 0-7 vpřed a 0-3 v opačném případě
 • 10 rozchodů s těžkými výrobky
 • 2letá / neomezená hodinová záruka

Dewalt 33palcová sekačka na širokou oblast

Procházka Dewalt DW33 za sekačkou je také sekačkou, kterou Dewalt tvrdí jako komerční sekačka. Specifikace opravdu za tím nestojí. Je to slušná sekačka pro správnou aplikaci, ale pravděpodobně se lépe používá v nastavení majitele domu.

Motor značkového motoru Dewalt a čtyřstupňová převodovka jsou příčinou pro malé obavy, protože nebylo moc času vidět jejich kvalitu. Záruka na 3 roky / 120 hodin se také zdá trochu krátká.

Celkově se jedná o slušnou sekačku pro majitele domů, ale nedoporučoval bych ji pro komerční prostředí, pokud jej nepoužíváte střídmě. I v tomto případě bych pravděpodobně dostal Ferris FW15 nebo Toro Turfmaster.

Funkce

 • Motor 382 ccm pro vysoký výkon
 • Lehký design ke zvýšení přenositelnosti
 • 8palcová přední kolečka pro snadnou manévrovatelnost i na drsných terénech
 • Nastavitelná výška paluby pro snadné ovládání řezu
 • 2-galonská plynná nádrž po dlouhou dobu
 • 33palcová tenká paluba zajišťuje snadný přístup k těžko přístupným povrchům.
 • Má vysokotlaký systém mytí paluby

Zero Turn sekačky

Zdá se, že sekačky na nulové zatáčky Dewalt jsou vyrobeny pro majitele domu s špičkovým. Mají funkce a cenu, která je pro obytného zákazníka s 5 akrem trávníkem.

Pro tohoto zákazníka se jedná o několik dobrých sekaček na nulové otočení. Pravděpodobně ne nejlepší, ale solidní možnost.

Dewalt Z260 Zero Turn sekačka

Dewalt Z260 a Z254 jsou v sestavě horní část sekačky na nulové zatáčku. Jsou velmi podobné sekačům seriálu Cub Cadet’s ZTX. Je to komerční sekačka na úrovni vstupní úrovně, která může být použita pro větší výměru majitelů domů nebo majitele péče o trávník na částečný úvazek.

Toto je skvělá sekačka pro osobu sekání 2-3 dny v týdnu. Fungovalo by to pro majitele péče o trávník na plný úvazek, ale pravděpodobně by to nevydrželo příliš dlouho nebo by to nebylo nejlepší dostupnou volbou.

Dewalt Z260 je však docela dobrý nulový tah. Má všechny náležitosti, které hledáme v dobré sekačce. Přál bych si, aby měl sedadlo. Je to trochu drsné bez jednoho a sedadla zavěšení se téměř stala standardem.

Vlastnosti

 • 54 ″ a 60 ″ možnosti paluby
 • Komerční třída 24 HP Kawasaki FS Engine, který poskytuje zlepšený prémiový výkon
 • Hydro-Gear ZT-3400 transaxles
 • 10 rozchodů s těžkými výrobky
 • Široká noha a místnost, díky kterému je všeobecně přizpůsobivý přizpůsobení
 • Intuitivní nastavení výšky kontroly vytáčení
 • offset předních kolečkových kol, která mu dávají správnou rovnováhu
 • 4letá / 800 hodinová záruka

Sekačka Dewalt Z160

Dewalt Z160 a Z148 jsou jeden krok dolů od Z260, ale velmi podobné. Jediným skutečným rozdílem je motor, transaxles, záruka a je zde 48 ″ paluba.

Motor je Kawasaki FR… Toto je motor s rezidenčním stupněm podle Kawasaki. Transaxles jsou Hydro-Gear ZT-3100, které jsou komerční známkou, ale ne zcela dobré jako ZT-3400s.

Tato sekačka je dobrá pro majitele domu s velkým dvorem (4-10 akrů) nebo majitelem péče o trávník na částečný úvazek. Upřímně řečeno, kdybych v tomto cenovém rozpětí dostával sekačku s nulovou otočením.

Funkce

 • 24 HP Kawasaki FR Engine pro spolehlivý vysoký výkon
 • Hydro-Gear ZT-3100
 • Až 9 mph
 • přizpůsobivé přizpůsobení díky své široké pánvi s dostatečným prostorem
 • Intuitivní nastavení výšky kontroly vytáčení
 • 4letá / 600 hodinová záruka

Postavte se na sekačky

Ve chvíli, kdy jste všichni čekali Dewalt stojan na sekačkách. Jsou jen stojan kadetů Cub na značce jako Dewalt? No, docela blízko. To je v podstatě „méně hovězí“ Cub Cadet stojan na sekačkách.

Dewalt X554 a X548 stojí na sekačkách

Stand Dewalt na sekačce je pro mě těžký. Je to v podstatě zlevněná verze stojanu kadetů Cub, ale dražší. Největší věcí pro mě je, že má motor Kawasaki Ft. Nechápejte mě špatně, to je dobrý motor, ale rozhodně to není kawasaki fx.

To je pro mě opravdu jediná nevýhoda. Kromě toho je to docela dobrý postoj. Design má určité rozdíly, jako je nádrž na benzín a kontejner baterie, ale celkově je velmi blízko ke stojanům na mládě.

Pokud kupuji sekačku, na tuto jednu jsou dvě nevýhody. Nejprve si také koupíte stojan kadetů Cub, protože má motor FX a je levnější. Za druhé, jsem trochu skeptický nákup komerční sekačky z velkého obchodu. Zajímalo by mě, jak opravy budou fungovat.

Funkce

 • 48 ″ a 54 ″ možnosti paluby
 • 26 HP Kawasaki Ft EFI EFI s elektronickým škrticím klapkou, aby poskytoval spolehlivý výkon a výkon
 • Má minimální výtah paluby
 • Přizpůsobivá velikost až do 2 palce tak, aby vyhovovala různým výškám
 • Nízká údržba a odolná
 • Efektivní zapojení čepele

Zabalit to

Dewalt sekačky jsou pro většinu majitelů domů solidní volbou, zejména pokud potřebujete komerční sekačku. Jsou to odolné sekačky, které mají několik skvělých funkcí.

Velmi mě zajímá, kam Dewalt jde s sekačkami. Předpokládám, že v budoucnu přijde s několika opravdu skvělými nulovými zatáčkami na baterii, postavením atd.

Co myslíš?

Použili jste sekačku Dewalt? Který z nich jste použili a líbilo se vám to? Zanechte nám komentář níže.

Pokud máte zájem zůstat aktuální při recenzích nejnovějších sekaček zaregistrovat se do našeho zpravodaje níže!

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje

Připojte se k více než 1200 dalším na našem seznamu adresátů a získejte nejnovější zprávy o komerčních/rezidenčních trávnících, kapesních zařízeních a odvětví péče o trávník. Obdržíte také odkaz na naši nejoblíbenější sadu nástrojů zdrojů sekačky!

Recenze sekačky Dewalt Zero Turn 2022

Sekačka Dewalt Zero Turn, pokud chcete sekačku s komerční stupeň nulového otočení, která bude řešit čtyři až deset akrů sekačky Dewalt Zero Turn, zvažte Dewalt Z260. Může se může pochlubit motor o 25 koní Kawasaki, hydrostatickou převodovkou ZT-3400 a trubkovým ocelovým rámem, který poskytuje sílu a snadnou údržbu. Over, 48palcová řezací balíček této komerční sekačky, přináší vynikající výkon a rychlost pro rychlé a efektivní sečení trávníků a dalších oblastí.

Dewalt Zero Turn Lawn Meghter

Z260 je horní část sekačky od Dewaltu a je srovnatelná s řadou ZTX od Cub Cadet. Jeho 5.Plahový nádrž 5-galon vám umožňuje řezat trávu na půl dne na výplň. Na rozdíl od řady ZTX, sekačka Dewalt Zero Turn postrádá sedadlo zavěšení, ale stále je to solidní volba pro velké rezidenční terénní projekty. Dewalt Z260 je k dispozici pro nákup v Home Depot a Northern Tool Equipment.

Sekačka Dewalt Zero Turn je produktem špičkového z Dewalt, powerhouse power. Je to skvělé pro profesionály v péči o trávník i majitele domů. Ve skutečnosti je řada sekaček Dewalt navržena speciálně pro profesionály na trávníku a majitele domů s velkými akresy. Zatímco Dewalt’s Baterie-poháněné push mewers fungovaly obdivuhodně, když byly vydány před několika lety, společnost nedávno představila své modely druhé generace, včetně push sekačky a samohybného modelu. Díky vylepšením napájení a výkonu baterie jsou tyto sekačky konkurenceschopné se svými konkurenty v kategorii elektrické sekačky.

Dewalt 60 palcová sekačka

Dewalt vydal nemovitější modely sekačky zaměřené na profesionální potřeby terénního úpravy. K dispozici na webových stránkách Home Depot, tyto pohotovostní sekačky jsou dodávány s 48 nebo 54palcovými řezanými palubami a motorem 726 ccm, který dodává až deset mph. Over, mají elektronické ovládání škrticí klapky pro snadný provoz. Dalším pozoruhodným rysem těchto spolehlivých secích je to, že nabízejí přístup bez nástrojů do oblastí údržby klíčů.

Sekačka na otočení Dewalt je velmi populární sekačka, kterou používá mnoho lidí. Sekačka má mnoho funkcí a výhod, díky nimž je žádoucí nákup průměrného spotřebitele. Sekačka Dewalt Zero Turn má velikost motoru 190cc, což je více než dost pro proříznutí jakéhokoli druhu trávy nebo terénu. Má také olejovou palubu, což znamená méně času a peněz utratených na údržbu. Sekačka má také nastavitelnou výšku řezání, což usnadňuje použití téměř v jakémkoli prostředí nebo stavu.

Dewalt Electric Zero Turn sekačka

Sekačky na zatáčku Dewalt jsou k dispozici v Home Depot a lze je zakoupit s jedním nebo dvojitým listy, v závislosti na vašich potřebách. Sekačka Dewalt Zero Turn je sekačka s vlastním pohonem, která má schopnost zvládnout jakýkoli terén. Může nakrájet na 3 hektarový dvůr a je to nejlepší volba pro ty, kteří mají náročný terén.

Sekačka Dewalt Zero Turn se může rozřezat na 3 akr yard a je to nejlepší volba pro ty, kteří mají náročný terén. Je lehký, silný a má skvělou manévrovatelnost. Sekačka na trávu s nulovou otočením je typem sekačky na trávu, která na centrální ose otočí 360 stupňů. Tento typ sekačky je navržen tak, aby operátorovi usnadnil otočení sekačky, což je lepší pro manévrování v těsných prostorech.

recenze, sekačky, dewalt, lawn

Dewalt Zero Turn Sekačka Cena

Sekačky na otočení Dewalt jsou jednou z nejpopulárnějších značek v této kategorii. Společnost produkuje tyto typy trávníků od roku 1963 a stala se známou pro svou spolehlivost a trvanlivost.

Sekačka na otočení z Dewalt je tvrdší než rezidenční modely. Jsou vybaveny silnějšími ocelovými rámy a silnějšími palubami. Tyto funkce jim umožňují snížit více trávníku za kratší dobu než tradiční trávníky. Jejich zvýšená účinnost řezání má za následek 50% zkrácení doby řezání. A pokud se obáváte ztráty času, můžete vždy získat komerční sekačku. Nebudete toho litovat.

Dewalt Zero Turn sekačka vyrobená

Sekačka na trávu s nulovým otočení. Může nakrájet trávu a ponechat vysoce kvalitní povrch po celý den. Komerční sekačky s nulovým otočením mají také palivovou nádrž, která pojme 12 galonů plynu. To znamená, že se nebudete muset často zastavit. Kromě toho je sekačka Dewalt Zero Turn rychlejší a snadnější manévrovat v přísnějších oblastech.

Jsou to nejlepší volba pro lidi, kteří se chtějí zbavit potíží sečením trávníků.

Dewalt je jedním z předních výrobců elektrického nářadí. Společnost je již po dlouhou dobu a byla vždy známá svými vysoce kvalitními a odolnými produkty. Dewalt Zero Turn sekačky se týkají kvality, výkonu a snadného použití. Mají výkonný motor s velkou velikostí paluby, který vám umožní snadno proříznout jakýkoli typ trávy nebo terénu.

Design nulové zatáčky je perfektní, pokud máte na svém majetku spoustu těsných rohů, které je třeba sekat často, nebo pokud chcete ušetřit čas proříznutím přes dvorek místo toho, abyste se pohybovali sem a tam v přímce, jako jsou tradiční tlakové sekačky.

Dewalt bezdrátová recenze sekačky

Dewalt je společnost, která je známá svými elektrickými nástroji a vybavením, které se používají ve stavebnictví a výrobě. Dewalt vyrábí různé typy elektrických nářadí a vybavení, jako jsou generátory, vzduchové kompresory, pily, vrtáky, hřebíky.

Společnost také vyrábí řadu venkovních energetických zařízení, jako jsou sekačky na trávu. Sekačka na trávu s rowalt nula

Sekačka Dewalt Zero Turn je navržena pro zákazníka, který chce sekačku s nulovou otočením, ale nechce platit cenu. Stojí to méně než 1000 a má mnoho funkcí, které jsou srovnatelné s dražšími modely.

Sekačka Dewalt Zero Turn je určena pro zákazníky, kteří chtějí sekačku na nulovou zatáčku, ale nechtějí platit cenu. Stojí to méně než 1000 a má mnoho funkcí, které jsou srovnatelné s dražšími modely.

Dostali jsme dotazy od čtenářů, kteří hledali více podrobností o videích.

Publikováno 25. října 2022

Tvrdí se, že videa ukázala elektrickou sekačku Dewalt Ascent Series, která zapálila při Equip Exposition 2022. (Obrázek přes Dewalt/MyNewsdesk)

Elektrická sekačka, která se objevila ve videích, byla podle prohlášení společnosti „jedinou předprodukční prototypovou jednotkou“. Blog na trávníku na krajině uvedl, že prototyp byl součástí Dewaltovy baterie série Ascent série, která se neočekávala, že bude k dispozici veřejnosti až do podzimu 2023.

V říjnu. 19, 2022, sekačka Dewalt Electric (baterie-poháněná) zapálená na výstavě vybavení 2022 v Louisville v Kentucky. Podle příspěvku na oficiální stránce Expo došlo k oheň na venkovní demo dvoře. Nebyla hlášena žádná zranění.

Čtenáři požádali o další informace poté, co viděli různá videa a příspěvky Reddit, které ukázaly oheň.

Populární příspěvek ukázal dva obrázky ohně a přečetl: „Dewalt vypukl svou novou elektrickou sekačku na zařízení Equipment Expo…. Peklo prodejního hřiště „Elektrika je budoucnost“ A co ty emise “

Natáhli jsme se k mediálnímu kontaktu na webových stránkách společnosti Dewalt s několika otázkami. Společnost poslala zpět krátké prohlášení, které také uvádí blog na trávníku:

Prototyp jednoho z Dewaltových nových sekaček zapálil během expozice vybavení minulý týden v Louisville v Kentucky.

Zde je prohlášení společnosti: „Jsme vděční, že nikdo nebyl zraněn. Rychle pracujeme na určení příčiny problému s touto jedinou předprodukční prototypovou jednotkou a budeme poskytovat další informace, pokud jsou k dispozici.“

Podle webových stránek Dewalt jsou sekačky Ascent Series společnosti skutečně elektrické (poháněné baterií), komerční produkty. Stránka propagující sekačky zobrazovaly „Příchod podzimu 2023“, což znamenalo, že série nebyla připravena na vydání asi rok.

Vozidla poháněná elektřinou, ať už se jedná o auta nebo jezdecké sekačky, se stala horkým tématem ve světě u.S. politika. To vedlo v posledních letech k několika několika pověstům.

Například dříve v roce 2022 uživatelé zkopírovali a vložili příspěvek bez důkazů o Johnu Deere, společnosti, která také vyrábí trávník. Podle příspěvku John Deere údajně požádal farmáře, aby své vybavení převedl na elektrické traktory a kombinoval se do roku 2023. Farmář pak údajně položil řadu otázek v odpovědi a zjevně opouštěl zástupce společnosti beze slova. Jak jsme však uvedli v srpnu, společnost uvedla, že nemá ani plány na žádné velké nebo elektrické velké traktory a kombinuje, které zpochybňují celý příběh.

Nejlepší sekačky s nulovým otočením z roku 2023

Tito dosahují vzácného činu, aby se zábava sečení trávníku.

Autor: Roy Berendsohn: 1. března 2023

Pokud jde o práci na zahradě, sekačky Zero Turn jsou nemožné. Dělají zábavu sečení trávníku. To dosahují tím, že dávají bezprecedentní rychlost, kontrolu a manévrovatelnost k likvidaci osoby sekání trávníku. Takzvaná funkce „nulové turn“ těchto sekaček přeměňuje stroj na trávu na něco podobného jízdě pobavovacím parku. Nasměrujete stroj se dvěma pákami. levá páka ovládá levé kolo, pravý páku pravého kola. S tímto nastavením řízení můžete přiblížit krajinu, která seřící přímky, křivky nebo otočit sekačku do rohu a ven z rohu. Co se nelíbí?

Přečtěte si dále, abyste pochopili, jak tyto agilní trávníky fungují, jak je chodíme na jejich testování, a vidíme některé kandidáty, které jsme nedávno testovali, stejně jako někteří, které jsme neměli, ale že si myslíme, že vypadají zvlášť slibně.

Jak fungují sekačky

Jezdící sekačka s nulovým otočením se skládá z operátorové platformy, rámu a kol, motoru (nebo bateriové banky), přenosu (nebo motorů) a dvojice ovládacích pák běžně známých jako lap tyčinky. V plynových sekačkách motor pohání systém řemenice. Jedna skupina kladků řídí čepele, jiná skupina pohání pár převodů. jeden na každém zadním kolečku. Když přesunete klínovou lištu dopředu nebo zpět, nasměrujete přenos, aby šel rychleji, pomaleji nebo dokonce otočil opačnou cestu. Když se jedno hnací kolo otočí ve směru hodinových ručiček a druhý proti směru hodinových ručiček, sekačka se otáčí. Když se kola otáčí různými rychlostmi, sekačka se otočí v oblouku ve tvaru oblouku. Když jsou bary v neutrální poloze, sekačka se zastaví. Kromě parkovací brzdy neexistuje žádný jiný mechanismus brzdění. Posílení sekačky s nulovým otočením s baterií fungují stejným způsobem, ale mají samostatné motory, které řídí zadní kola a jeden pro každou čepel uvnitř sekačky.

Pokud jde o přenos, většina sekaček má hydrogear EZT-známý a nákladově efektivní transsaxle s reputací pro trvanlivost.

Některé sekačky používají palubu vyraženou z jednoho kusu oceli, jiné používají palubu vyrobenou z více kusů a svařovány dohromady. Vyrobená paluba může být postavena z silnější oceli za nižší cenu, než by bylo možné postavit jinak. Jakmile mluvíte o lisování kovu tak silného jako 10 rozchodů (asi 1–8 palce tlustý), náklady na razítko takové paluby by zvýšily cenu sekačky nad rámec toho, co většina lidí je ochotna zaplatit. Paluby v sekačkách se pohybují od 42 do 52 palců, což je typická velikost v této třídě produktu. Když jsou tyto sekačky poháněny těmito motory a hydrogeary. Všimněte si však, že tento snížení kvality klesá strmě, pokud udržíte tuto rychlost ve velmi silné trávě nebo na nerovném terénu.

Pokud jde o elektrické sekačky, představují přední hranu technologie v této kategorii. Jedná se o pozoruhodné a drahé sekačky poháněné velkými napěťovými lithium-iontovými bateriemi. Pokud máte zájem o snížení hluku sečení a zjednodušení rutiny údržby odstraněním plynu a oleje, stojí za to se podívat.

Výběr sekačky s nulovým otočením

Každý by si chtěl vybrat největší možnou sekačku s nulovým otočení. Realita se obvykle připojuje, protože tyto stroje jsou drahé a široká škála možností, které jsou dnes dostupné, rychle zvyšují náklady. Zhruba řečeno, začnete někde v rozsahu sekačky s 42palcovou palubou v blízkosti 3200 až 3500 a pohybujte se v přírůstcích 1000 až 1500, dokud nedosáhnete základního komerčního vybavení, které stojí 7000 až 8000.

recenze, sekačky, dewalt, lawn

Opět, když mluvíme o aproximaci, sekačka s 42palcovou palubou sníží o dvou akrových šarží (která bere v úvahu, že dům, příjezdová cesta, přístavby a různé funkce krajiny zabírají část tohoto prostoru). Použijte sekačku s větším palubou, abyste nakrájeli cokoli na dva akry. Ale tady je námitka. Tato sekačka ZTR na základní úrovni (řekněme 3200, řekněme) s 42palcovou palubou se bude opotřebovat rychleji a bude potřebovat více údržby než sekačka s 50palcovou palubou, těžším rámem, větším motorem a vyšší kvalitou a tlustší palubou s robustnější vřetena čepele, stojí 4500.

V nejjednodušších možných podmínkách můžete snížit menší oblast s větší sekačkou a očekávat větší dlouhověkost ze stroje (nemluvě o hezčím zážitku sečení) nebo můžete snížit větší oblast s menším strojem a setkat se s větší údržbou a a Zkušenosti se sečením, které bude, můžeme říci, trochu robustnější.

Při výběru sekačky je však ještě další faktory, které je třeba zvážit. Větší sekačky zabírají více místa v garáži nebo přístavbě. A sekačka s palubou 50 palců nebo dokonce 60 palců, jak by to mohlo být při provádění práce rychleji, nemusí se hodit skrz bránu plotu a může být obtížnější manévrovat na těsných místech bez tvorby Skalp značky na trávníku z mnoha otáčení z těsné čtvrtiny.

Při nakupování sekačky pečlivě zvažte všechny tyto faktory: váš rozpočet, údržba a to, zda tuto práci provedete sami, rychlost a čas sečení, manévrovatelnost a oříznutí v těsných oblastech, což je důležitost, kterou kladete na své pohodlí při sekání, snížení kvality, dlouhověkost, skladování a přístup k krajině.

Jak vybíráme a testujeme

Existuje jen jeden způsob, jak vyzkoušet sekačku, a to je oříznout trávu. Ale také děláme víc než sekat.

Zvedneme a snižujeme palubu a upravíme sedadlo. Podíváme se na přístup servisního bodu (vzduchový filtr, zapalovací svíčka a olejový filtr) a jak snadné je odstranit palubu. S každou sekačkou sekáme přibližně akr, zvažujeme kvalitu řezu a mulčování při běhu do kopce, přes umyvadlo a podél po bok. (Na postranních kopcích budeme sekat povrchy, které se objeví až přibližně 20 stupňů; výrobci obecně doporučují, aby nebyli strmější než 10 stupňů, ale rádi jsme důkladně.) Vyhodnocujeme výkon a rychlost ve srovnání s kvalitou snížení. zkoumáme, zda sekačka dodává slušnou sečení při plné rychlosti. Při sečení ve vlhkých podmínkách se podíváme na to, zda pneumatiky sekačky hromadí trávu a jak účinně vypouští vlhké výstřižky. Nakonec testujeme manévrovatelnost (tyto stroje jsou obecně velmi hbité) a jak snadno se zastaví, když ustoupíte z ovládacích pák.