Ručně vyráběné klenotníky. Šperky pily velikosti čepele

Ručně vyráběná klenotní pila

O: Jsem bývalý návrhář průmyslu na kole se stal profesionálním klenotníkem. Rád pracuji s rukama a jsem nejšťastnější, když jsem v obchodě, budováním mých výtvorů. Pokud potřebujete pomoc s vaším projektem, dejte mi vědět! O honusu »

Živím se jako profesionální klenotník a jako takový používám svou pilu hodně.

Po používání několika pily v průběhu let jsem se konečně rozhodl udělat si jeden pro sebe, který by se zabýval nedostatky pily, které mám.

Menší pila je můj denní řidič. Líbí se mi to, protože je to docela rigidní a má nastavitelné napětí pro čepel. Napínač čepele se však do rámu velmi uvolní a trochu se kolísá, pokud není plně zpřísněný- a když je plně utažen, zvrátí se na jednu stranu a zatáhne se do čepele.

Druhá zobrazená pila se obvykle označuje jako „německá pila.„Tyto pily jsou vytvořeny z ploché oceli. Hloubka řezání je mnohem větší než moje každodenní použití, ale není nikde tak rigidní a není tam žádný napětí čepele. S tímto typem SEW vás komprimujte rám a poté utáhněte svorky čepele a nastavíte napětí čepele, což je méně než ideální metoda.

Na trhu jsem viděl několik pily, které mají opravdu pěkné tuhé návrhy rámců, ale obvykle nemají žádnou úpravu délky čepele, jako jsou moje současné pily. S mým novým designem pily můžete rukojeť odvrátit a zvednout svorku spodní čepele, což vám umožní používat kratší pilovou čepel- Žádné házení čepelí, které se na konci rozbily přímo!

Začněme!

Krok 1: Nástroje a materiály

Existuje mnoho různých způsobů, jak udělat pilu jako je tato.

Místo mosazi pro čepel svorky můžete nahradit hliník. Hliníkový rám byste mohli nahradit jedním řezem z uhlíkového vlákna, aby byl lehčí a rigidnější, nebo dokonce zkusit 3D tisk rámu v uhlíkovém zesíleném materiálu. Jediná věc, na které opravdu záleží, je to, že rám je přiměřeně tuhý a lehký.

1/4 „tlustý hliníkový list 6061-T6 (4 3/4“ „x 7 1/2“). používá se k výrobě rámu pily.

1/2 „x 1/2“ x 1 „6061-T6 hliníkových bloků (2EA). slouží k výrobě čepelí svorky

Mosazná tyč o průměru 3/8 „(asi 5“ délka). Používá se k výrobě čepelí a zpracování sekci závitu.

10-32 vlákno x 1 1/2 „dlouhý šroub hlavy hlavy z nerezové zásuvky (3EA). Používá se k výrobě knoflíkových čepů knoflíků.

10-32 vlákno x 2 „dlouhý nerezový šroub hlavy hlavy (1EA). Používá se k vytvoření šroubu napětí

10-32 závitem nerezová tyč x 3 „délka (1EA). Používá se k vytvoření seřizovače spodní čepele/rukojeti.

1 „Průměr dřevěné hmoždinky x 5“ Délka (1EA). slouží k výrobě rukojeti.

6-32 vlákno x 3/8 „Délka Nerezová plochá hlava šrouby (x4). Používá se k zajištění držáků čepele k rámu. Pokud vám nevadí šrouby, které vyčnívají, můžete použít šroub dlouhé hlavy hlavy nebo hlavy hlavy 1/2 „a zachránit se potíže s zapuštěním šroubové hlavy (ale nebude to vypadat jako hezky!)

6-32 vlákno x 3/16 „dlouhé set šrouby. Používá se ve svorkách čepele.

10-32 závitové mosazné matice (4ea). Používá se pro knoflíky seřizovače/čepele. Můžete si také zakoupit mosazné knoflíky s premade.

Dostanu mosaz a hliník z místního kovového recyklovače a knoflíky/hardware závitem byly zakoupeny v místním hardwarovém obchodě.Celkové náklady na materiály byly asi 18

BIT Vrtání kroku (1/2 „maximální velikost díry)

To je skoro všechno, co jsem použil. Vrtací lis je nezbytný, ale existují řešení pro soustruh, mlýn, pásové brusky a pás. Nezapomeňte také kliknout na každou fotografii, protože na fotografiích jsou poznámky.

Krok 2: Vytvoření rámu pily

Je čas nakrájet nějaký kov!

Srdcem této pily je 1/4 „tlustá hliníková páteř a umožňuje jí držet čepel s tak vysokým napětím. Pily klenotníků (také běžně označované jako pražce) Používejte bezplíky měřící 130 mm (asi 5 1/8 „) na délku. Udělal jsem otevření rámu pily 5 9/16 „dlouhým, abych umožnil prostor pro čepel a napětí vzdálenosti 3/16“. Hloubka rámu pily byla nastavena na 3 9/16 „, což dává celkovou hloubku řezu něco přes 3 3/4“ (hloubka řezu může být cokoli, co chcete- pouze délka otevírání rámu pila je kritická pro typ čepelí pily používáte.)

Zadní strana páteře je 1 „široká a přední okraje, kde jsou držáky čepele široké 1/2“. 1/2 „otvory o průměru byly stejně rozmístěny kolem rámu, s otvory o něco menší v přední části rámu. Všechno bylo vyznačeno na hliníkovém plechu a otvory spolu s vnitřními rohy byly vyvrtány pomocí krokového vrtáku. Vrták s krokem má tendenci dávat mnohem čistší otvory než tradiční vrták.

Potom jsem rám vyřízl pomocí pásmové pily a okraje byly vyčištěny pomocí nástroje Bander a Deburring. Odbourací nástroje jsou skvělé pro rozbití ostrých okrajů, zejména kolem otvorů. Pokud nemáte odsuzující nástroj, malý soubor také prolomí tyto ostré hrany. Poté jsem použil červenou podložku Scotchbrite k otřesu hladkého povrchu na rámu.

Pokud nemáte přístup k pásmové pivě, můžete vypracovat design pomocí bezplatného vektorového grafického programu, jako je Inkscape, a mít službu jako SendCutsend.com laser pro vás vyřízl rám. Zahrnul jsem oba.Šablona PDF pro tisk, pokud ji chcete snížit pomocí pásmové pily i a.Soubor EPS pro řezání laseru.

Krok 3: Vytvoření držáků svorky

Upevňovací úchyty jsou vyrobeny z 1/2 „tlustého hliníku- měří 1/2 ‚široké x 1/2“ hluboké x 1 „dlouhé. Odřízl jsem je z nějaké hliníkové desky pomocí pásmové pily.

Protože rám pily je 1/4 „tlustý materiál, potřeboval jsem způsob, jak připojit držáky svorky k rámu. To bylo provedeno frézováním širokého štěrbiny 1/4 „, aby se držák mohl sklouznout přes rám- Tímto způsobem jsem mohl protékat šrouby přes hory a rám, držet je všechno pohromadě. Rozhodl jsem se spustit dva zapuštěné ploché hlavy 6-32 šrouby zásuvky přes každý držák, abych ji zajistil k rámu. Rozhodl jsem se, že šrouby zapadnou do splachování, protože mám tendenci držet pilu v této oblasti s palcem a ukazováčkem a nechtěl jsem vyčnívat šrouby.

Horní a spodní svorka je téměř identická. Horní svorka je vyvrtána, takže se skrz něj může proklouznout šroub 10-32 (napínač čepele), zatímco spodní svorka je závitová pro 10-32 závitovou tyč (pro rukojeť.) Horní svorka má také 6-32 závitový otvor na jedné straně pro šroub knoflíku napětí.

Jakmile jsou úchyty vyrobeny a nezbytné otvory jsou vyvrtány, musí být namontovány na rám pily. Nejprve musí být přední okraje rámu pily zaokrouhleny (pomocí řemene nebo souboru), aby se upevňovací úchyty mohly správně zapadnout. Potom se odpovídající otvory vyvrtají skrz konce rámu pily a poklepeny na 6-32 šroubů, které zajišťují úchyty k rámu.

Vyfrézoval jsem 1/4 „široké sloty pomocí svého soustruhu s frézovacím nástavcem (můj soustruh má silnější motor než můj malý mlýn na lavici.) Pokud nemáte přístup k soustruhu nebo mlýně, můžete udělat sloty vrtáním 1/4 „díry (nebo série děr) a poté pomocí pily a souborů k vyčištění slotu, aby se vešly přes Konce rámu.

Krok 4: Vytváření čepelí

Čepelní svorky jsou vyrobeny z mosazné tyče o průměru 3/8 „.

Tyč je držen ve soustruhu a díra pro čepel je vyvrtána pomocí středového vrtáku následovaného malým vrtákem, který je o něco větší než největší velikost čepele, kterou chcete použít (v mém případě to bylo o a.040 „díra.) Střední vrták ponechá mírné zkosení na díře, což pomáhá vést čepel pily. Dal jsem mírné zkosení na vnější okraj mosazné tyče, takže jsem tam nenechal ostrou hranu, aby mi prsty zasáhly, když jsem se snažil napadnout čepel.

Jakmile je otvor pro čepel vyvrtán, tyč je odříznut na délce 1/2 „pomocí nástroje. 1/2 „dlouhý kus se poté otočil kolem, takže na druhé straně lze rozřezat hluboké 10-32 vlákno 3/16“. Vlákno 10-32 je tak, aby se svorky mohly navléknout na napájecí šroub a závitovou tyč, která se připevňuje k rukojeti.

Obě svorky čepele vyžadují 6-32 navléknuté otvorem kolmou k otvoru čepele. To umožňuje pevný 3/16 „dlouhý 6-32 nastavený šroub na jedné straně a čepel zajišťující knoflík/šroub v druhém, aby držel čepel pily v díře, když je napínán.

Tímto způsobem by bylo obtížné bez soustruhu- ale je to možné pomocí vrtacího lisu a dávat pozor na zarovnání. Trik by byl ujistit se, že se přesně vrtáte ve středu, aby se otvory správně seřadily mezi otvorem čepele pily a otvorem 10-32.

Krok 5: Vytváření vláknových přidržovačů

Seřizovač závity napětí čepele je vyroben z 2 „dlouhého 10-32 vlákna nerezového šroubu ramenního uzávěru.

V šroubu byl frézován dlouhý byt pomocí koncového mlýna 1/8 „na mikro Mill. Plochá část je k dispozici, aby zabránila rotaci horní čepele během napínání a umožnila, aby se knoflík nastavoval utažený na seřizovači závitu, aniž by došlo k poškození vláken, jakmile je napětí nastaveno.

Jakmile je byt odříznut, je šroub navlékován do horní čepele a utažen. Red Lotite se používá k zajištění toho, aby zůstal. Navrhl jsem šroub 6-32 do svorky čepele, abych usnadnil držení a otočení během montáže. Je velmi důležité, aby plochá sekce a díra 6-32 ve svorce čepele byla ve vzájemném vyrovnání. Pokud nejsou vzájemně dokonale v souladu, čepel se otočí, když se utáhnete dolů za zajišťovací knoflík pro zajištění závitu.

ručně, klenotníky, šperky, pily

Poté, co je horní čepel připevněna k napínacímu šroubu, může být zbývající část 10-32 ramenního šroubu odříznuta. Nezapomeňte vyčistit okraj šroubových závitů při řezu, takže mosazný knoflík 10-32 bude čistě namáhat na šroub. Mělo by existovat dostatek vlákna, takže na konci rámu pily máte asi 3/16 „.

Do soustruhu je zapadající 3 „dlouhý prut 10-32 a vyvrtán je malá hluboká díra, aby byla čepel na čepel klouže. Tato díra je tu pro další nastavení- umožňuje vám zvednout a snižovat spodní čepel a také umožnit liché délku pily čepele. Pokud by ta díra nebyla, čepel by se mohla zdola na spodní čepel.

Dolní čepel je navlékana na závitu 10-32 a je zajištěna pomocí červeného loctite stejně jako horní čepel. Utáhl jsem dvě matice zpět na záda na tyči.

Sestavy upínací čepele byly poté sestaveny se sestavou pilovaného rámu/upevnění.

Pokud nemáte mlýn, můžete vyrobit byt na napětí závitového seřizovače pomocí souboru- stačí udělat byt asi 1/8 „široký. Čepel pro spodní závity 10-32 by mohl být vyvrtán (s pečlivým zarovnáním) na vrtacím lisu.

Krok 6: Knoflíky upínače čepele a napětí

Mohli byste si jen koupit tři knoflíky, které mají k tomu 6-32 závitový čest, ale kde je v tom zábava?

Všechny tři z těchto knoflíků jsou stejné s jednou výjimkou- konec na nastavovači napětí zajišťující knoflík potřebuje, aby konec byl o něco menšího průměru, aby se vešel 1/8 „slot, který jsem frézoval do šroubu napětí. Pokud jste podali byt vs. frézování drážky na tom nezáleží.

Abych vyrobil cvočky pro knoflíky, nařízl jsem tři 10-32 ramenních šroubů těsně za závitnou částí na rameni. To je tak, když je mosazný knoflík na ni navštíven. Na konci strany ramen byl naříznut štěrbin pro šroubovák s plochým čepelí, aby se usnadnilo utahování dolů knoflíku. Slot byl vyříznut pomocí silného odříznutí dremelu.

Šrouby byly označeny za nezbytnou délku 6-32 vlákna, které jsem potřeboval řezat (asi 1/4 „) a byly umístěny do soustruhu, aby mohly být omítnuty na správný průměr. Pro knoflík nastavení napětí byl vyříznut malý krok, takže by se lépe přizpůsobilo slotu. Jakmile byli odmítnuty, byli vyřazeni z soustružníku a otočili se a drželi se v upínači ocasu, aby mohly být navléčeny. Vtiteň bylo provedeno umístěním závitů 6-32 zemřelo do tří čelistního sklíčidla na soustruhu a pomalu krmilo šroub, zatímco ruční otočení závitu zemřelo. Používání hodně řezací tekutiny zde rozhodně pomáhá!

Jeden trik, který jsem udělal, bylo provlékat matici 10-32 na šroub před odříznutím vlákna 6-32. To slouží jako zastávka pro zemřít během navléknutí a zabraňuje konec vlákna 10-32, aby se zkazilo.

Jakmile byly cvočky dokončeny, bylo 10-32 mosazných knoflíků navzájem a utaženo dolů. Trochu červeného lokalitu jim pomáhá z toho, že se později uvolní.

Krok 7:

V domácím úseku!

Udělal jsem držadlo pomocí trochu zbývajícího tvrdého dřeva, když jsem vyrobil zvukový šroubovák. Můžete použít jakýkoli typ dřeva, který se vám líbí, ale hmoždinka o průměru 1 „vám poskytne dobrou počáteční velikost, aniž byste museli odstraňovat příliš mnoho materiálu.

Dřevěná rukojeť je přilepena k sekci mosazné tyče se závitem, který umožňuje, aby byla vnitřní závitová tyč otřesena nahoru/dolů ve spodní držáku čepele- to znamená, že spodní čepel může být zvýšena nebo spuštěna a potom může být rukojeť otáčena na Zamkněte jej do polohy.

Abych připevnil rukojeť dřeva k námořní tyči 10-32, vytvořil jsem mosaznou vložku. Do soustruhu byla zapadající délka mosazné tyče o průměru 3/8 „a jeden konec byl vyvrtán a poklepan na 10-32 vlákno asi 3/4“. Dále byl prut otočen a byl vyvrtán vrtákem dostatečně velkým, aby se posunul přes 10-32 závitový tyč. Poté byla spodní část tyče odmítána na průměr 1/4 „.

Dřevěná hmoždinka byla poté zamíchána do soustruhu, omítnu se na vhodný tvar a do malého konce byla vyvrtána 1/4 „díra pro mosaznou vložku. Po broušení a voskování rukojeti byl nalepen na mosaznou vložku pomocí super lepidla Gorilla lepidla.

Krok 8: Konečná montáž!

Čas pro konečnou montáž!

To se jen týkalo navléknutí do knoflíků seřizovače a zajištění všeho v zarovnání.

Abyste se vešli na čepel pily, nejprve uvolněte napětí zabezpečovací knoflík mírně a nevádějte knoflík nastavovače napětí, takže se ukazuje asi 3/16 „vlákno. Dále zapadněte čepel pily do otvorů pro svorku čepele. S čepelí vystředěnou v díře utáhněte malý set šroub pomocí allenového klíče, dokud se jen nedotkne čepele pily. Nyní utáhněte knoflíky čepele. U super tenkých čepelí (velikost 8/0) musíte být trochu opatrní, protože na to můžete dát tolik síly, že narušíte konec čepele.

Jakmile je čepel zabezpečena, můžete aplikovat napětí na čepel pily otočením knoflíku napětí napětí. Jakmile máte množství napětí, které chcete zpřísnit napětí zabezpečovací knoflík a je dobré jít! To vše zní trochu složitější, než je ve skutečné praxi- je opravdu snadné se přizpůsobit a napětí čepele.

Je úžasné, jak přísná je tato pila a kolik napětí se může vztahovat na čepel. Napětí můžete otočit natolik, že je možné uchopit opravdu jemné pily. Snižuje to prostě krásně a je absolutním potěšením. 🙂

Jako vždy, pokud má někdo nějaké dotazy, neváhejte se zeptat!

Nejlepší klenotník viděl Blade (průvodce 2022)

Výběr nejlepšího klenotníka Blade je nezbytný při vytváření hladkého povrchu na vašich šperkovných výtvorech. Klenotník viděl nejlepší tip uživatelů při výběru pilové čepele je koupit si nejkvalitnější čepele.

Vždy si pamatujte, že to jsou čepele, které řezání provádějí. Ztrácíte čas, energii a peníze na levné a nekvalitní pilové čepele.

Blades Pike Jeweler jsou kvalitní čepele klenotníků vyrobené ve Švýcarsku. Značka štiky je jedním z nejpopulárnějších a nejkrásnějších klenotníků, které byly k dispozici čepele.

Blades Pike Jeweler SAW jsou vyrobeny se speciální slitinovou ocelí pomocí jedinečného procesu temperování. Tyto čepele s přesně velikostí pily se vyrábějí se specifickým úhlem, velikostí a řezem každého zubu.

Šike klenotníka Saw Blade je známá přímými, uniformovanými ostrými zuby, které podporují rovné řezné linie. Je také vyroben se zaoblenými zády, který pomáhá usnadnit řezání křivek.

Blades Nano Advanced klenotníky se nazývají takové, protože všechny pokročilé vlastnosti čepele klenotníků jsou kombinovány tak, aby je vytvořily. Tento špičkový klenotník Saw Blade vyrobená v Německu Pepe Tools je vyrobena z tvrzené oceli, rovnější a silnější čepele pily.Čepel Nano je vynikající volbou pro usnadnění a zrychlení náročných projektů. Také vám umožňuje více času na vytvoření s méně času měnícím čepele. Nejlepší je nakrájet na jakýkoli čistič materiálu, rychlejší a déle spárovaný s pilou Haymaker.

SE 144-dílná klenotníka piercing Blade přichází v sadě 144 kusů pro jakýkoli projekt, který může přijít na mysl. Balíček obsahuje řadu velikostí čepelí, které mohou provádět řezy, které potřebujete s opatrností a přesností.

Sada čepele může být dodávána s profesionálním rámem pily. Rám pila je nastavitelný tak, aby umožnil pevně zabezpečit různé délky čepele.

Olson viděl, jak JW47600 klenotní kovové piercing čepele jsou nejkvalitnější čepele vyrobené z tvrzené a temperované oceli. Jsou to vynikající čepele pro šití oceli a mnoho dalších tvrzených materiálů.

Klenotníky pily jsou používány pouze s ručními rámy. Všechny čepele jsou dlouhé 5 palců a mají pravidelné zuby.

Pryčené klenotní čepele vyrobené v Německu mají kulaté zády, které usnadňují otočení rohů a sledování křivek. Jsou ideální pro řezání tvrdých materiálů, jako jsou kosti, perly a kovy. Herkules White Label Saw Blades jsou ideální pro velikost prstenů a opravu šperků.

Jewk Jeweler Saw Blades má sortiment 144 čepelí v rozmezí od 1 do 6 čepelí a 1/0, 2/0, 3/0, 4/0, 5/0 a 6/0 jemných čepelí. Klenotník viděl, jak uživatelé Blade mohou potvrdit, že značka Hawk má silnější čepele a rozbije méně než čepele, které přicházejí s klenotníkem.

Jak si mohu vybrat klenotníku Saw Blade?

Správný klenotník pila čepel musí být založena na velikosti a tvaru materiálu, který potřebujete řezat. Nejlepší tip při výběru tloušťky čepele je vybrat pilovou čepel se třemi zuby pro tloušťku materiálu, který potřebujete vidět.

Jakou velikost vidělo čepele obvykle používají klenotníci?

Velikost pilovačů, které klenotníci používají, závisí na materiálu, který je třeba řezat. Typická velikost čepele použitá pro stříbrný kov je 2/0, zatímco zlato a platina obvykle potřebují velikost 3/0.

Klenotní šití lopatky se obvykle prodávají ve svazcích s různými velikostmi čepele, které se mohou hodit při práci na různých materiálech.

Velikost čepele 3/0 je jednou z nejběžnějších velikostí používaných klenotníky jako piercing čepel. Při výrobě velmi jemných šperků nebo řezání křehkého kovu nebo jakéhokoli tenkého materiálu používaného pro výrobu šperků musíte použít jemnější čepel. Pro řezání obecného účelu můžete použít hrubší a těžší čepel.

Čepel 2/0 Saw je nejlepší volbou pro všestranné použití pro startér při výrobě šperků; Poté, co zvládnete 2/0, můžete přejít na velikost čepele 4/0. Při vytváření pokročilejších a složitějších šperků je nejlepší použít velikost čepele 6/0.

Velikosti čepele Saw se pohybují od nejjemnějších po nejhrubší: 8/0, 7/0, 6/0, 5/0, 4/0, 3/0, 2/0, 1/0, 0, 1, 2, 3, 4. 5, 6. Dostupnost různých velikostí čepele závisí na výrobcích těchto čepelí klenotníků.

Pravidlem pro klenotníky je vybrat velikost čepele nejlépe vyhovuje tloušťce řezaného materiálu. Mějte na paměti, že ideálním poměrem jsou kdykoli na materiálech tři zuby.

Jaký druh pily používají klenotníci?

Jedním z základních nástrojů v klenotní lavičce je klenotníka, která se také nazývá piercingová pila. Můžete jej použít pro praktická použití, jako je řezání surovin, ale můžete jej také použít pro řezání a propíchnutí velmi jemné a jemné návrhy.

Nejběžnějším typem klenotníků je rám německého vzoru, i když stále najdete mnoho dalších variant tohoto designu na trhu. Tento design rámečku byl vyzkoušen, testován a prokázáno, že pracuje, a není nutné žádné množství obnovy.

Hlavní části klenotníka viděného rámu jsou následující:

Rukojeť

Rukojeť je místo, kde držíte klenotníka, aby s ním řezala nebo propíchla.

Horní a dolní svorky

Horní a dolní svorky drží čepel na místo.

Jarní paže

Jarní rameno je součástí klenotníka, které vidělo, že zažívá kompresi.

Hloubka krku

Hloubka krku určuje šířku kovových listů, kterou můžete řezat. Obvykle se pohybuje od jednoho palec do osmi palců.

Pokud má vaše pila větší hrdlo, můžete s ní snížit širší kovové listy, ale za cenu stability. Řešení s kratším krkem je stabilnější a přesnější, ale velikost, kterou můžete řezat, je minimální.

Průměrná hloubka krku, která získá největší výhoda, jsou tři palce.

Knoflík pro nastavení výšky

Nastavení výšky nastavení výšky můžete použít nestandardní pilu. Napětí můžete také opravit na čepeli s tímto knoflíkem.

Tipy pro řezání plechu s klenotníkem

Ahoj Bloglandia! Dnešní blog je o tom, jak používat pilu klenotníka. Proč? Protože pokud chcete vyříznout čisté tvary z kovu bez ohýbání kovu, potřebujete pilu. Všechny kovové nůžky, dokonce i ty opravdu pěkné, ohýbají kov, alespoň trochu trochu. Je to jen povaha zvířete. Také, pokud nemáte sílu ruky ~ nevím, kdo! ~ Pravděpodobně potřebujete pilu, aby se kovové kovové rozřezaly než 24 rozchod.

Pila také umožňuje snížit velmi složité návrhy. Pierced je termín pro návrhy, které jsou řezány z kovu, na rozdíl od příchodu z okraje. „Propíchnuté šperky“ však při hledání online přináší zcela jinou kategorii šperků!

Zásoby potřebné pro řezání vlastních kovových tvarů:

 • Klenopavý rám Saw. používám docela Lux Know Concepts Frame, ale technika je stejná bez ohledu na to, co viděl rám, který používáte.
 • SAW Blades. prsteny věci nabízejí jak formu D’Arte (vstupní úroveň), tak Antilope (vyšší kvalita) Blades. Myslím, že vyšší kvalita stojí za cenu za menší rozbití, ale je to na vás. Nezapomeňte použít správnou velikost pro rozchod kovu, který řezáte.
 • Plechový kov. Rád pracuji s 20 měřidlem, ale můžete si vybrat tenčí kov, pokud plánujete vrstvu kousků, nebo pokud pracujete s drahým Sterlingem.
 • Bench Pin/. Používám lavičkový kolík, který byl upraven pro řezání. Náš lavičkový blok již má výřez V. Uvidíte, proč je tento V nezbytný brzy.
 • Design papíru. čím více je tvar, tím více budete zpochybnit své dovednosti!
 • Gumový cement. pro dodržování vašeho designu na kov. Nemyslete si, že můžete svůj design nakreslit na kov značkou. bude to rozmazání a rozmazání a nebude možné jej následovat. „Permanent“ je relativní pojem!
 • Úder díry. volitelné. Aby se propíchl kov. Pokud jste řekli z okraje kovu, nepotřebujete díru.
 • Cut Lube nebo Beeswax. Volitelné nebo ne, v závislosti na tom, koho se zeptáte. Mnoho lidí tím přísahá, ale obvykle raději vidím bez toho. Mazivo má za cíl udržovat čepel snadno pohybující se přes kov.

Jak vidět kov:

Přidržujte svůj design na plech s gumovým cementem a nechte uschnout.

Vložte čepel pily do pilového rámu s zuby směřujícími (daleko od rámu) a dolů (směrem k podlaze). Ujistěte se, že tam máte čepel dobrou a těsnou. volná čepel se velmi rychle stává zlomenou čepelí! Napětí je klíčové. (Pokud jste dříve nepoužili pilu klenotníka, viz Post About Book Concepts Frames and Nacování.)

Držte svůj kov na místě na lavičce dominující rukou.

Držte rámeček pily mezi 90 a 45 stupňů na kov a začněte řešit. Na zdvihu dolů jste řezali (odstraňovali kov), ale zkuste udržet hladký pohyb pilu a dokonce i na tahu upstroke i dolů.

Sledujte svůj design! Vyžaduje to praxi, ale docela se rychle naučíte, jak manévrovat svůj kov a/nebo vidět sledovat křivky. Odfouknout hobliny tak často, abyste mohli zůstat věrní svému vzoru. Pokud se zdá, že čepel chytá nebo se cítí trhaná, zkontrolujte své napětí a/nebo naneste trochu maziva na čepel.

Pohyb příliš rychle, zejména při změně směru, je snadný způsob, jak rozbít čepel. Hladký a stabilní vyhrává závod. Jednou z nejtěžších věcí na první pohled není příliš tvrdě s rukou, která drží kov dolů. Ruční křeče bolí, takže si časté přestávky a uvědomte si, co děláte. Nepřináme velký tlak na udržení kovu na místě. Vezme však ten kolík s nařezáním V V-Cut. Budete (ehm, er, to jsem) zlomil spoustu čepelí a máte spoustu problémů, pokud se pokusíte zavěsit kov z okraje stolu, spíše než jej podporovat na obou stranách tohoto V.

Je vždy dobré nosit bezpečnostní brýle, když jste řekli. Všichni. ano všichni. zlomí Blades a vy všimnete si, že se obličej blíží a blíží se k vašemu projektu. Takže znovu, vezměte si časté přestávky a nezapomeňte také nastavit pilulovou stanici ve výšce, která je pro vás pohodlná.

Upraven leden 2022 pro aktualizaci odkazů.

Jak pájecí skleněné přívěsky

22 комментарии и мнения

Odpovědět Alice Ryan 7. září 2012 ve 16:09 děkuji za zveřejnění těchto informací o pile. Pomáhá parta vědět, že všichni zlomí čepele, bez ohledu na to, co. Je také dobré vědět, že rychlost není nutná. My nováčci potřebujeme tento druh ujištění a výuky.

Odpovědět Polly 17. dubna 2013 v 7:24 OOPS, chytil jsem svůj test „Captcha“, takže v době, kdy jsem to napravil, se WordPress rozhodl dát svou odpověď níže jako samostatný příspěvek.

Odpovědět Polly 17. dubna 2013 v 7:23 AM Ahoj Kayla, záleží na rozchodu kovu, který řezáte, ale abych byl upřímný, většina z nás používá jakýkoli z nich stále v rámečku =) Antilope Blades: Velikost #0. 53.5 zubů na palec. použijte s kovem 18 g až 22g. Velikost #1. 51 Zuby na palec. Používejte s velikostí kovového kovu 18G až 22 g. 43 zubů na palec. použijte s velikostí 16 až 18 g kovu #2/0. 56 zubů na palec. použijte s velikostí 20 g do 22 g kovu #3 /0. 61 Zuby na palec. Používejte s velikostí 22g kovu #4/0. 66 zubů na palec. použijte s 22g velikostí kovu #5/0. 73 zubů na palec. použijte s velikostí 24 g kovu #6/0. 76 zubů na palec. Použijte s 24G Metal Forme d’Art Blades: Velikost #0. 53.5 zubů na palec. použijte s 18 g do 22g velikosti kovu #1. 51 zubů na palec. použijte s velikostí kovového kovu 18G až 22 g. 43 zubů na palec. použijte s velikostí 16 až 18 g kovu #2/0. 56 zubů na Internace. Použijte s velikostí 20 g až 22 g kovového #3/0. 61 zubů na palec. použijte s 22g velikosti kovu #4/0. 66 zubů na palec. použijte s velikostí 22g kovu #6/0. 76 zubů na palec. použijte použití. použijte s 24G kovem v obou značkách, více zubů = jemnější čepel. Pokud tedy děláte ozdobné řezy se spoustou kroků a přepínačů, získejte jemnější čepel, která je doporučena pro váš preferovaný rozchod listu. Ale pokud děláte jednoduché přímé řezy, obecnější velikost #0, #1 nebo #2 Blade funguje dobře.

Odpovědět Laziz Saribaev 22. dubna 2013 v 10:54 ahoj, používám klenotní rámové pily k řezání malých kusů vzorků, které připravujeme na vědecké účely. Blade neřezává nebo to trvá dlouho a obvykle mnoho z těchto čepelí rozbijeme. Mohl byste vysvětlit, proč tomu tak je? Tvrdost těchto vzorků není těžší než tyto kovy listů. Velikost je přibližně 0.5 × 0.25 × 0.1 cc. Děkuji

Odpovědět Polly 22. dubna 2013 ve 14:15 HI LAZIZ, může to být: 1) Napětí čepele by mohlo být příliš volné. Když to vytrháváte jako hudební řetězec, vydává to pěkný vysoký „ping“ zvuk nebo nízký, matný „thunk“ zvuk? Pokud to vydá „thunk“ zvuk, musíte utáhnout čepel. 2) Otočíte rohy, vytváříte křivky nebo řezáte přímé linie? Pohyb příliš rychle, zejména při změně směru, je jistý způsob, jak rozbít čepel. 3) Používáte řezací mazivo jakéhokoli typu? Pokud ne, najděte část tohoto blogového příspěvku, který říká „Cut Lube nebo včelí vosk“. doufejme, že jeden z nich bude fungovat vaše vědecké vzorky. 4) Klenopané pily Blades řezaly pouze jeden směr. Umístěte čepel do rámu, aby se zuby prořízly dolů (jejich vzor je namířen jako vánoční nebo borovice). Když jde nahoru a dolů, neřezávají, jen dolů. 5) Netlačte tvrdě. Samotná čepel sama by měla dělat práci, ne vaše ruka. Jemné dotykové řezy stejně rychle a zlomíte méně čepelí. Doufejme, že jeden z těchto nápadů pomůže!

Odpovědět Marie 28. srpna 2013 v 10:50, jak odstraníte zbývající zbytek papíru a gumového cementu z řezu?

Odpovědět Richard Grant 20. září 2013 ve 14:07 a hledat někoho, kdo je kvalifikovaný, může vyříznout design z plechu s klenotníky a vykonávat slušnou práci. Design je háček Wolfs, 1 1/16 ″ délka a 3/4 ″ široký. 20 Guage nebo silnější slitina niklu stříbrná.

Odpovědět Polly 22. září 2013 v 21:35 HI RICHARD, vyzkoušejte místní klenotníky (místa, která provádějí opravy, tak vlastní práci), zjistěte, zda je ve vašem městě cech klenotníků a/nebo vyzkoušejte místní lapidary (rockové) obchody na Zjistěte, zda někdo, kdo pracuje (nebo obchody), to pro vás může udělat. Také procházka místními uměleckými řemeslnými pořady (vyšší koncerty jsou častěji než bleší trh) a mluvte s tvůrci šperků, kteří vypadají, jako by vyráběli podobné zboží. Můžete také hledat Etsy.com, abyste zjistili, zda najdete někoho, kdo takovou práci vykonává. Nebuďte překvapeni, pokud je to drahé. není snadné dělat pěknou práci, která vyřízne složitý vzor. (Kromě toho všeho mám otázku. Co je to Wolf’s Hook? Je to stejné jako tvar drápu?) ~ Polly

Odpovědět Carrie 25. října 2013 v 20:23 můžu vystřihnout většinu tvarů! Najděte příklady na http: // www.Etsy.com/shop/roxyscreations a dejte mi vědět, jestli mohu pomoci!

Odpovědět Haleigh 15. listopadu 2013 v 19:50 hej polly! Ještě jsem se nepokusil snížit kov, ale rád bych tuto techniku ​​přidal do svého repertoáru! Jakmile je kov řezaný, existuje způsob, jak vyhladit okraje? Nebo dejte kovu kartáčovaný povrch? Jaké nástroje bych pro to potřeboval? Také si nejste jisti, zda to budete vědět, ale pokud chci použít plech k vytvoření nastavení pro kámen, proveďte kámen na místě? Existuje nějaký způsob, jak například zabezpečit takový kámen: https: // www.Etsy.com/seznam/38669363/Sterling-Silver-and-Pearl-Ring-Classic?ref = shop_home_active díky předem!

Odpovědět Polly 25. listopadu 2013 v 11:18 AM HI HALEIGH, FILING A BANDING! Soubory jehly (v různých tvarech) vám pomohou vyčistit drsná místa v rozích a malých oblastech. Broušení (počínaje hřištěm kurzu jako 400 a končící jemnou štěrk jako 8000). Ocelová vlna (základní věci z hardwarového obchodu) je velmi oblíbená pro poskytnutí pěkného kartáčovaného povrchu a poměrně rychle skrývá škrábnutí. Soubory a brusný papír: https: // www.prsteny-věci.com/produkty/šperky-filery-and-canding-tools/pro páječky, jste nejlepší mimo třídu. Ale pokud jeden není k dispozici, nebo raději jdete po samotné trase, vřele doporučuji „jednoduché pájení“ od Kate Ferrant Richbourg. Sledujte návody v této knize a uložíte se soooooooo mnoho zkušebních a omylů a času a času. (Knihu již neneseme, ale miluji svou kopii.) Jeff Fulkerson také nabízí několik elektronických knih a vyučuje třídy po celé zemi. Koncem roku 2019 tento odkaz funguje pro jeho ebooks: https: // umělecjefffulkerson.com/sbírky/e.knihy

Odpovědět Cherie 12. prosince 2013 v 8:04 AM je někde zdroj šablony? Jak to je, i obrázky Google používám jako vzor pomocí „siluety“ a „vektoru“, což mi obvykle dává slušný obrázek k vytisknutí a dodržování mého kovu, ale volby jsou velmi omezené. Pokud by mě někdo mohl nasměrovat správným směrem, opravdu bych to ocenil. Nevadí mi platit za vzory, pokud mi to dává větší výběr.

Odpovědět Polly 16. prosince 2013 v 23:07 ahoj cherie, ne že vím o. Ale další věc, kterou můžete udělat, je převést obrázky na BW a vytisknout je, nebo doufejme, že najděte přítele nebo místního umělce, který je snadné dělat jednoduché obrysy Black White. (Osobně se musím spoléhat na Google.) ~ Polly

Odpovědět EDB 2. ledna 2015 v 21:48 PM se váš skvělý seznam vztahuje také na ocelový drát a plech. 24 až 18G?

Odpovědět Polly 4. ledna 2015 ve 12:31 HI EDB, bojím se ne. Blady našich klenotníků jsou všechny určeny pro měkké kovy (šterlinky, měď, většina mosazi, nějaká nikl), ale ne oceli. Chcete.li najít nástroje pro řezání oceli. ~ Polly

Odpovědět Arturo 23. března 2016 v 21:39, jaký rozchod a velikost čepele bych musel použít, pokud se rozřezávám do starých španělských mincí, mějte na paměti, že bych chtěl jen vystřihnout část orla mince, která je v Střední pro náhrdelník. dobře

Odpověď Lora Lee 22. ledna 2017 v 8:48 hodin děkuji za skvělý příspěvek o pile. Sdílím to ve skupině FB Group pro piercing a řezání kovů/šperků/umění. Pomůže to mnoha lidem. Lora Lee

Odpovědět Max John 5. října 2017 v 22:30 děkuji moc za poskytnutí informací o tipech pro řezání plechu s klenotníkou pilou. My začátečníci vyžadují tento druh útěchy a směru.

Odpovědět William Thompson 18. ledna 2021 ve 2:15 AM Super 77 od 3m je lepší než gumový cement. Složité návrhy se mohou posunout s gumovým cementem, ale tento kontaktní cement zajistí stabilní šablonu. Postupujte podle pokynů na plechovce. Při řezání s pilou použijte 45 stupňový strana dřevěného lavicového špendlíku nahoru. To umístí kov pod úhlem na čepel, aby se nezachytil na okraji. Plochá strana špendlíku je pro podání. Pro ty z vás, kteří mají problémy, uvolněte svou přilnavost na pilu. Těsné přilnavosti rozbije čepele. Pak cvičím, učím kovové kovář 40 let, budete dosáhli řezání a piercingu v žádném okamžiku.

Ultimate Guide to Jewelers viděl (a klenotníci viděli Blades)

Šika klenotníka je jedním z nejdůležitějších kusů vaší Silversmithingové sady. Používá se pro mnohem více než jen příležitostný kousek řezání a učení o nich je rozhodující pro úspěch. Od výběru čepele po přilnavost je důležité vědět.

Pojďme se tedy podívat do světa klenotníků, počínaje tím, že vám pomůžeme najít tu správnou pilu pro vaši sadu nástrojů.

Výběr pily klenotníka

Vaše řezání začíná výběrem správné pily a čepele. Pojďme se nejprve podívat na pilu, ale měli byste si pamatovat jednu jednoduchou věc.

Rychlé doporučení pro pilu

Právě jsem si vybral náhodnou soupravu, která vám ukáže jako příklad. Tyto levné pily jsou snadno dostupné na většině míst, můžete začít tím, že dnes odpoledne jde někam, jako je Michael’s. Všechny tyto rámy jsou téměř stejné.

Jediným problémem, do kterého se můžete setkat, je, že některé z těchto snímků se trochu nakloní, když na pilu napínáte napětí. To se obvykle nakloní o několik stupňů směrem k rukojeti shora. Jsou to také trochu bolesti napětí, takže lámání čepelí vám více rozbije pracovní postup.

ručně, klenotníky, šperky, pily

Tyto pily jsou levné, snadno dostupné a budou fungovat. Můžete projít dostupnými generikami a zjistit, zda najdete rukojeť, kterou chcete, ale budou mít napětí, což je důležitá součást. Jediná další velká věc? Čepele, které s nimi přicházejí, jsou obvykle odpadky.

 • Zahrnuty čepele jsou odpadky
 • Čepele mohou mít mírné rozteče s levnějšími modely

Moje osobní pila je červená pepe nástroje sena a já mohu říci, že vysoká cena stojí za to. Největší věcí je, jak pohodlné je měnit čepele, protože se spoléhá na fyzické napětí. Při uzamčení čepele ohýbáte rám, což má za následek, že byl za pár sekund pevně tažen.

Jsem také velkým fanouškem rukojeti, který se mi docela dobře hodí. Je to však určitě dražší nástroj než standardní německý rámec a nebudete moci používat segmenty rozbité čepele, protože na oblouku není žádný posuvný mechanismus.

To znamená, že to vyhovuje mým potřebám dobře a já jsem nelitoval, že jsem na to utrácel peníze. Samotný nástroj je dobře vytvořený, je snadné otevřít a umístit čepel pro pronikavé práce a dobře se hodí do ruky.

 • Dobře obrobený, lehký rám
 • Snadné napětí a měnit čepele
 • Skvělá rukojeť

SAW Know Concepts Jeweler’s Saw je něco jiného. Zatímco Haymaker je jen základní pila, možná s ještě méně funkcemi než standardní německé rámečky, věděl, že koncepty přidaly spoustu funkcí, které by měly zlepšit vaši kvalitu života výměnou za mnohem vyšší cenu.

Pily přicházejí s mírně odlišnými rysy, ale všechny umožňují nastavení napětí za běhu. Upřednostňuji systém vačky pro uzamčení čepele, který se nachází na špičkových modelech. Tyto modely se také mohou pochlubit schopností změnit směr čepele na otočných.

Stojí za to? Odpověď zní možná. Blade Swivels mě ohromil, když jsem to poprvé viděl dokud jsem nepřemýšlel o tom, jak málo využívá. Stejně tak je nastavení napětí za běhu docela v pohodě, ale zřídka se používá. Je to skvělá pila, a zejména lehká, ale přidané funkce jsou méně užitečné, než by si začátečník myslel.

 • Tuny dalších funkcí včetně otočného čepele
 • Skeletonizovaný hliníkový rám pro lehčí hmotnost
 • Mnoho dostupných verzí
 • Velmi drahý
 • Extra funkce jsou velmi, velmi výklenek v reálném používání

Co je důležité v klenotníkové pile?

Jedinou opravdu důležitou věcí na vaší pile je, že má správné napětí a má rukojeť, kterou můžete použít pod lavičkou. Všechno ostatní je do značné míry oblékání oken, což poskytuje trochu pohodlí výměnou za trochu peněz.

Přidané pohodlí je pěkné, ale mnoho kovářů používá své levné pily roky před upgradem.

Následující seznam by však měl pomoci:

 • Zvládnout ergonomii- většina z nich má podobnou rukojeť, ale někteří prostě nakonec se cítí lépe než ostatní. Grip je jen zřídka problém s vaší pilou, takže hledejte dobrou palmovou bobtnání místo textury.
 • Světlejší pily se snadněji používají po delší dobu. Pokud plánujete provádět složité vzory po delší dobu, jedná se o to, ale občasná relace 5-10 minut na tento detail nepotřebuje žádnou zvláštní pozornost.
 • Funkce- funkce jsou skvělé, ale nejsou nutné. Doporučuji se na chvíli učit s levnou pilou, uvidíte, proč spousta věcí, které zní úžasně, teoreticky končí v praxi.
 • Velikost krku- 3 ”je v pořádku pro většinu domácího střílení. Velikost krku omezí, jak hluboko můžete nakrájet na list, ale 3 ”x3” je standardní velikost pro nákup stříbrných listů. Rozsáhlé piercingové práce (myšlení mosazných lamp) mohou vyžadovat 5 ”krk.

Pila je důležitá, ale pokud dokáže držet čepel, budete dobré jít.

Objednejte si dobré čepele, když dostanete svou první pilu. Levné čepele, které přicházejí s některými pilami, vás jen frustrují a kvalitní čepele budou obrovský rozdíl.

Jak si vybrat ty pravé čepele

Pokud spěcháte, krátkou odpovědí je jen koupit balíček 3/0 nebo 4/0 čepelí od renomované značky a nazvat to dobře. To je 100% mého nákupního procesu a je to pro mě tak daleko.

To znamená, že to není nejlepší odpověď, pokud chcete optimalizovat vše ve vašem obchodě.

Nalezení dobrých čepelí

Dobré čepele najdete prostřednictvím online maloobchodníků dostatečně snadno. Například Pike Jeweler vydává několik skvělých čepelí za slušnou cenu. Nejsou to nejlepší na trhu, ale jsou to obrovské zlepšení oproti levným čepelí, které přicházejí s většinou pila.

Většina domů pro zásobování šperků má svou vlastní značku. Nástroje Pepe prodávají nano Blades, Rio Grande prodává své laserové zlaté čepele, a to vše je na vrcholu linky.

Společnost Saw Blades dělá mnohem, mnohem větší rozdíl ve vašem zážitku z řezání, než najdete při upgradu své pily. Šel jsem z pocitu, jako bych nemohl rozřezat přímku, abych přes noc rozřezal složité tvary, když jsem upgradoval své čepele.

Jak důležité je mít správnou velikost čepele?

Obecným pravidlem je použít čepel, která ponechává 2 zuby po stranách toho, co řezáte. Při praktickém použití se můžete dostat pryč s mnohem více. Používám 4/0 lopatek pro všechno od krájení 2 mm silné kousky ingotu až po řezné vzory ve 30 měřicích listech.

Nadměrná čepel může věci udělat trochu drsnější, ale většinou je to jen otázka, jak dělat více dokončovací práce. Pokud hledáte dokonalost, porovnejte své čepele a kov do grafu, jako je tento.

Potřebuji něco jiného?

Pro snadné řezání budete potřebovat ještě několik věcí, ale není těžké se na ně dostat.

 • Bench Pin- Bench Pins je zapotřebí, protože pod ní používáme klenotní pilu. Mnoho obecných rámců přichází s jedním, ale pokud to není, musíte najít jeden. Nebo si můžete vytvořit vlastní vrták a piwa nanesením klínu do velké vrtané díry.
 • Mazivo- Existují speciálně formulované vosky, které popíšu později, ale nemusíte používat účelně vyrobené mazivo. Olej 3 v 1 funguje dobře, před zahříváním kusu jej ujistěte.
 • Bezpečnostní brýle- nejvíce nepředvídatelnou součástí používání pily klenotníka je poslední řez. Zatímco některé návrhy nemají nikde, když řezáte věci, jako jsou trubice s tlustými stěnami nebo dráty, konce se mohou pohybovat nevyrovnaným způsobem. To může zahrnovat příchod přímo do očí, stačí nosit brýle.
 • Silversmithing Bezpečnost a OOP: Průvodce pro začátečníky

Základní mechanika vašich klenotníků viděla

Pila klenotníka se používá jinak než jakákoli jiná pila. V podstatě se snažíte proměnit ruku a pilu na nízkorychlostní pásmo s pohybem nahoru a dolů.

Je to mnohem snazší, pokud máte na paměti následující tipy.

Je to všechno o napětí

Čepele klenotníků jsou velmi tenké kousky kovu. Nemůžete použít jeden k řezání, aniž by byl správně podporován v pile.

Zuby pily by měly být hrazeny zpět k rukojeti, když je vložena čepel. Drobné zuby mohou být těžké vidět, takže zvětšovací sklo nebo Loupe pomůže těm, kteří nemají dobré detailní vidění.

ručně, klenotníky, šperky, pily

Z tohoto důvodu začíná dobré řezání, jakmile vložíte čepel. Na rozdíl od pily se nemůžete jen přilepit a nechat ji jít.

Standardní německé rámce obvykle klouzají. Vložíte čepel do obou šroubů a poté vysuňte horní část pily, dokud nebude napjat.

Na druhou stranu, napětí pily jako sena vyžadují, abyste na jeden konec vložili čepel a utáhl šroub. Poté vklouznete čepel do uvolněné přední matice a přinutíte jeden konec pily, abyste se ohýbali tím, že ji přitisknete proti něčemu (obvykle vaše hrudní nebo pásová spona, ale cokoli může fungovat). Utáhněte matici obsahující volnou přední část čepele, zatímco je ohnutá a bude na dobrém napětí.

V každém případě by čepel pila by měla „zpívat“, když ji přepláte. Pokud je čepel příliš volný.

Pokud čepel není napínána správně a vložila se správným způsobem, že pilu nebudete moci vůbec použít.

Získání správného přilnavosti

Rukojeť pily by měla být pod špendlíkem pod lavicí. To je důvod, proč je PIN obvykle ve výšce hrudníku v profesionálním díře. Někteří z nás prostě musí upustit od našich židlí, aby se tam dostali, ale výsledek je stejný.

S čepelí směřující od vás budete chtít přesunout čepel nahoru a dolů přímo svislým způsobem. Čepel by měla čelit přímo od vás.

Nenechte se příliš těsně na rukojeti. Vaše přilnavost by měla být dostatečně těsná, aby nedovolila, aby se pila nedařila od své pozice, když jste vřeli do materiálu.

Velká věc, na kterou si budete muset zvyknout, není na váhu na pilu. Nechte to proříznout vlastním tempem a dostanete hladší řez s menší šancí na rozbití čepele. To je dvojnásobně důležité na konci řezu, kde chcete jen udržovat malý tlak místo toho, abyste stiskli tvrději a způsobili, že se čepel příliš uvolní.

To je recept na rozbití čepele.

Jemně krmení pily pomáhá a je snadné ji přijít na. Pokud vaše pila vyžaduje proříznutí tlaku je čas na změnu čepelí.

Bench Pin

Jakýkoli lavičkový špendlík by měl udělat a nebojte se upravit svůj vlastní použití.

Bench Pin musí být připojen k robustnímu pracovnímu stolu nebo stolu. Budete překvapeni, kolik síly se přenese do nábytku, když jste řekli, což má za následek trochu pohybu v méně robustních stolech a lavičkách.

Ne každý má lavičku, kde mohou nastavit špendlík na výšku hrudníku. I když je to ideální, pokud dokážete pracovat s pilou, budete moci udělat dobře.

Mazání

Raději používám vosky při řezání olejů, ale buď funguje dobře. Vše, co potřebujete, je něco, co nechalo čepel hladce sklouznout kovem.

Voskové mazivo, které používám, řezané mazivo, je také použitelné pro otřepy používané v ohybové šachtě. Je to hlavní důvod, proč ho používám, ale také pomáhá, že to dělá méně nepořádku než mazání olejem. Dalším velkým důvodem je, že neustále potřebuji olej pro jiné vybavení, takže v obchodě snižuje poptávku.