30 projektů DIY Bandsaw, které si můžete užívat kdykoli. Vzorky boxů pily

DIY Bandsaw Projects, které si můžete užívat kdykoli

Spíše než nechat svou kapelu na Rust doma, bylo by opravdu nejlepší ji dobře využít. Takže ano! Měli jste pravdu hledat projekt pily. Pokud jde o použití pily kapely, byli byste ohromeni tím, jak všestranný je nástroj. Je to nejvšestrannější nástroj pro vytváření řezů, které ostatní pily nemohou dosáhnout.

Například stolní pily mohou vytvářet průřezy a trhliny, ale pokud jde o zakřivené řezy. K vytvoření zakřivených řezů můžete použít přílohy, ale křížení, trhliny a dokonce i dlouhé zakřivené řezy mohou být docela únavné.

Poté, co bylo řečeno, je pila na pásmo ideálním nástrojem pro řezání hustých materiálů, jako je dřevo, pěna, plasty, kovy atd. Kapela SAW dobře doplňuje další nástroje a budete potřebovat střední školy pro další úkoly, jako je broušení. Pokud jde o provádění potřebných řezů, může kapela pila pracovat zázraky.

Související projekty zpracování dřeva:

Projekty na kapelu, které si můžete užít kdykoli

Ať už jste zkušený profesionál nebo začátečník dřevař, existuje několik projektů, které můžete udělat pomocí pily s kapelou, a vždy si můžete vybrat ten, který je snadný a příjemný udělat. Tyto projekty vám představí různé vzory designu, z nichž všechny jsou kapely schopna řešit.

Z tohoto důvodu jsme poskytli 30 projektů s kapelou, které si můžete užít kdykoli doma nebo workshopu.

POZNÁMKA: Pásová pila se obecně používá pro zpracování dřeva. Existuje několik velikostí, ze kterých si můžete vybrat, ale všechny mají ostré čepele určené k řezání různých materiálů. zejména dřeva.

POZNÁMKA: Pásová pila se obecně používá pro zpracování dřeva. Existuje několik velikostí, ze kterých si můžete vybrat, ale všechny mají ostré čepele určené k řezání různých materiálů. zejména dřeva.

Nebuďte tedy překvapeni, pokud mnoho projektů zahrnuje zpracování dřeva a dřeva.

Šperky od fixthisbuildthat

Každý dřevař by rád vytvořil šperkovnicovou krabici; Je to jeden z nejjednodušších projektů. Stejně jako u většiny projektů zpracování dřeva je jeho složitost nebo jednoduchost pro dřevařskou prací věcí potěšení. Pokud jste kreativní typ, vytvoření vynikající šperkovnice pomocí pily by vás potěšilo.

Jelenovi narožka s parohy od Wholmana

Tato poněkud elegantní a hladká práce taxidermie kapely má moderní přitažlivost. Vyrobeno ze dřeva, nebude cítit ani držet můry, a nikoho to nebude plazit. Tento projekt je o jemném dřevěném díle s ničím jiným než kapelou, některými nástroji a vaší kreativitou.

Retro USB od Erin Freuchtel

Technologie každý den se do našich životů stále více vplíží. Ale vždy můžete promíchat nové a staré s retro flash disk. S materiály, jako je dřevo, můžete vytvořit jedinečný kus řemesla. Flash Drive a Dongle Device., který má dřevo jako kryt. A ještě lepší je, že tento projekt je poměrně snadný, bez potřeby dalších nástrojů.

Servery salátu z tvrdého dřeva od Steve Ramsey

Pomocí pásmové pily můžete tyto salátové servery vyrobit pouze s párem šrotu řeziva. Jednoduché, ale moderní vzhled a produkt vaší práce s pacienty, tyto servery salátu určitě vyhovují vašim potřebám. Pokud by vaše žena ráda servírovala saláty, tyto užitečné předměty by pro ni byly perfektním dárkem.

Jídelní stůl od SAWHUB

Dřevoručíci milují výrobu stolů na večeři. Je to ještě další vzrušující projekt SAW Band Saw, který můžete udělat jako složitý nebo jednoduchý design. Jídelní stůl určitě zní jako velký dřevěný projekt a ve skutečnosti je složitý. Je však zcela možné vytvořit jednoduchý jídelní stůl rychle vyrobit krásné křivky a podrobné vzory pomocí vaší pily s kapelou.

Krabice pro děti pro děti od Stumitch

Tato jednoduchá krabička se zásuvkami by se pro vaše dítě vytvořilo perfektním projektem. Kapela Saw and Project je ideální pro děti kvůli svým jednoduchým krokům a bezpečnému designu. Pro své děti můžete konečně mít něco produktivního a být na to hrdí.

Stojan na kabáty od Euromaxx DIY

Jeden z nejjednodušších projektů pro dřevařky je tam stojan na kabáty. Můžete jej vytvořit za několik hodin. V podstatě vše, co potřebujeme, je zadní deska a několik háčků připojených. Zadní deska může být vyrobena ze dřeva, která je podle vašeho prostoru vyříznuta na určitou dimenzi. Nejjednodušší design je obdélníkový a poměrně snadné řezat na pásmové pile.

Srdeční rám obrázku s kruhem

Navrhování a vytváření rámu obrázků a kruhu pásmové pily, jako je tento, by pro vás určitě stimulovalo. Unikátní design rámu je podporován úhlednou a stabilní základnou. Z.

DIY návrhářská židle od Felder Group TV

Vytváření židle pomocí pily na pilu s kapelou pila je snadná práce a ne tak obtížné se může zdát. Můžete si vytvořit židle a přidat je do několika kuchyňských kuchyně nebo jídelny. Pokuste se vyrobit ten, který obsahuje elegantní opěrky s určitým stupněm zakřivení, aby se každý, kdo na ně seděl. Existuje několik nástrojů k lepšímu snížení křivek.

Pádlo pádlo s chmelem ve tvaru výřezů od Rycollier

Tento projekt je kompletní s tipy, jak využít plot přes pásmovou pilu při provádění přímých řezů spolu s pokyny pro výrobu šablon routeru. I když nemáte kapelu nebo router, můžete stále vytvářet pádlová výřezy pomocí jednoduchých metod. Další možností je vystřihnout úhledný tvar Chancy pomocí skládačky.

Znamení dopisu o pásmové pilu výrobou věcí

Stejně jako stojan na kabáty, i znaménko dopisu pro váš domov je jako zadní deska s vašimi oblíbenými slovy připojenými k němu. To je také další projekt pily na East Band, protože to můžete udělat za pouhé několik hodin.

Snadné krabičky pily na pilu od Davida Picciuto

Tyto krabice pro pily pro kutily jsou poměrně snadné vytvářet. Ale jejich vytvoření je taková zábava, může to být návykové. Tyto úhledné předměty mohou ukládat malé drobnosti. Jsou to proto fantastické dárky pro vaše blízké. Můžete vytvořit a vybrat si z různých návrhů pouze s vaší představivostí jako limit.

Třešňový stolek Night Stand od Shanty-2-Chic

Na YouTube je spousta videí pro noční stojan. Noční stojany jsou jednou z nejpopulárnějších předmětů, které dřevařní pracovníci milují výrobu. Je to v podstatě jen menší verze vašeho jídelního stolu. Stačí upravit rozměry a je dobré jít. Opravdu by to vytěžilo maximum z kapely, ale můžete přidat několik křivek na jeho vrchol nohou.

Konvenční rám obrázku od Johna Petersika

Obrázkové rámce patří pravděpodobně mezi nejjednodušší projekty, na které se mohou dřevaři pustit. Pomocí několika nástrojů, včetně ručních nástrojů, může být vytvořen do různých tvarů a vzorů. Tento projekt je použitelný od začátečníků po střední úrovně dovedností.

Zásuvky od Rag ‘n ‚Bone Brown

Vytváření sady zásuvek je podobné výrobě šperkovnice. Měřítko je však tentokrát větší. Vytvořte obrovskou sadu zásuvek pro vaše oblečení, jen sledujte několik obecných rozměrů nebo principů při vytváření nočního stolku nebo stolu. Pokud chcete využít převážně běžné úhly a lineární linie, pak můžete určitě využít stolní pilu.

Led Soundwaves Wall Art od Ollaris

Art Wall má několik forem od abstraktního po konvenční postavu a je buď jednoduché nebo složité v designu. Dobré převzetí nástěnné umění je ten, který vytváří negativní obrazy s nepřítomností linií tvořící dřevo. To je to, o čem je umění LED zvukové vlny. To by mohlo být o něco složitější a vyžaduje další nástroje pro prostor.

Dřevěný držák svíčky od Silverline Toolstv

Děláte držáky svíček, které jsou poměrně jednoduché nebo dovedně složité. Ale většinou budete muset využít vrták, abyste drželi svíčku na díře. Určitě to také existuje několik způsobů, jak. Zvětšit držáky svíček, aby mohly obsahovat větší svíčky.

Dřevěné hračkové auto od Shinyshoul

Dřevěná hračka by byla pro vaše děti skvělou útěchou a stimulací. Jejich den můžete rozjasnit překvapení. V závislosti na úrovni vaší dovednosti mohou být hračky, jako jsou auta. Obecně by vyžadovaly další nástroje. Tento projekt by však měl být dostatečně jednoduchý pro vás.

Skládatelný koš od Fabianovy malé dílny

Už jste někdy slyšeli o košíku vyrobeném ze dřeva? Ale dřevěný koš nebude mít mírně svažitý kbelík, který si můžete myslet právě teď. Místo toho bude dřevěný koš obsahovat mnoho vrstev stejného obecného vzoru a tvaru, které jsou nakrájeny na menší.

Skládatelný koš od Fabianovy malé dílny

Zatímco jednoduché hračky, jako jsou auta a vojáci, jsou snadno vyrobitelné, ještě snazší projekt s pilou kapely je houpací kůň. Pokud jste začátečník, pak by houpací kůň sloužil jako vynikající první test s pilou s kapelou. Co je na tom skvělé, je, že kromě pily kapely nebudete vyžadovat žádné nástroje.

Jmenujte plak od reality Daydream

I když je to zcela ozdobná povaha, výroba názvu je možná jedním z těžších projektů pily uvedených v tomto seznamu. Důvodem je do značné míry kvůli skutečnosti, že název plak bude často vyžadovat velmi přesné řezy s mnoha body.

Visící police od Petera Turnera

Obvykle by projekt snadné regály vyžadoval pouze a ? stolní pila ? A ať už je to cokoli, co se chcete upevnit s různými kousky. Pokud chcete být kreativní a přijít s novým přístupem, pila by byla perfektní. Těsné víry a zametací křivky, které pila s organickými policemi, jsou skutečně jedinečné.

Dřevěná káva od Stephena Johnsona

Tento projekt zpracování dřeva není nijak zvlášť tvrdý, ale určitě bude vyžadovat několik dalších kroků a několik nástrojů. Bez ohledu na její všestrannost samotné použití pásmové pily nemůže udělat správný otevření z kusu dřeva určeného k postižení zrna nebo tekutiny.

Stojící soby od Topsaw

Pro naše děti jsme zmínili hračkové automobily. Nyní je čas pustit se do jiné hračky. stojící soby. Indivery, které se staly starou tradicí staletí starou tradicí, sloužily jako hlavní předmět hry pro dětské hry. Tento však může také sloužit jako dekorace.

Mahagonové dveře od Kyle Toth

Pokud se pokoušíte vytvořit standardní design obdélníkových dveří, můžete použít ruční plánovač nebo stolní pilu. Ale pokud si přejete udělat dveře, které vyvolávají jedinečné vzory, zejména pro Windows, s tím vám může pomoci kapela. Současné vzory se vejdou do této formy, zejména návrhy Art Deco.

Planter od LRN2DIY

Různé variace pěstitelů, které můžete vytvořit s pádou kapely, mohou být četné. Pomocí pily s kapelou k vytvoření květináče pravděpodobně budete více kreativní ve srovnání s tím, když děláte jednoduchou kostku. Závěsná květináč má obecně na svislé ose nějaký druh otevření, který poskytuje pásmo.

Konferenční stolek od FPSXGames

Stejně jako mnoho jiných projektů je výroba konferenčního stolku podobná výrobě jídelního stolu. Mnoho majitelů domů používá konferenční stoly jako vrchol, protože mají praktický design a účel. Menší velikost tohoto plavidla se také dobře hodí k pile kapely ve srovnání s jinými vzory stolů.

Dřevěná hádanka dřevozpracující Barcelona

Tento projekt může být pro vás náročný, v závislosti na úrovni vaší dovednosti. Není to tak komplikované, jak si myslíte. Skutečnou výzvou s klasickými hádankami 2D letadla není vzorec, ale test a trpělivost vyžadovaná při provádění požadovaných škrtů.

DIY Corbels od Bethany Sy

Corbels jsou jako opěradlo pro povrch visící volně visící. A s zakřivenými řezy pásové pily můžete vytvořit Corbels, jak se vám líbí. Také můžete jít kopírovat gotické vzory pro ty slavné podpůrné vzory. Všimněte si, že jejich výroba není tak těžké, ale míra, do které tyto složité návrhy ztěžujete.

Candy dávkovač od Outdoorgirl

Toto je zdaleka jeden z složitějších a komplikovanějších projektů na našem seznamu, i když jeho drobná velikost může znamenat jinak. Kromě skutečnosti, že tento projekt zahrnuje řadu různých kusů komponent a také pohybující se mechanismus, bude také vyžadovat více nástrojů než většina ostatních projektů na tomto seznamu.

Tipy pro začátečníky

Četné projekty zpracování dřeva potřebují zakřivené řezy v mnoha kusech dřeva, aby vytvořily projekt zpracování dřeva. Zatímco mnoho stavebních dělníků, tesařů a dodavatelů na pracovišti může chytit skládačku, pro vynikající plavidlo v obchodě s dřevem, použití kapely je lepší volbou.

Pila na pásmo využívá napjatě navázanou smyčku kolem dvou hnacích kol-jedna dole a jedna nad stolem pila. Držte čepel na místě přes průvodce čepelí na jedné straně a napětí. Pokud právě začínáte dřevozpracující koníček nebo zaměstnání a přejete si dozvědět se více o základech využití kapely, podívejte se na tyto články pro začátečníky.

Řezání pily s kapelou

Vzhledem k tomu, že kapela může dělat různé řezy, existuje mnoho různých velikostí čepele pásmové pily. Tento článek o řezání s pilou s kapelou, znát a dozvědět se o běžných čepelí.

projektů, bandsaw, které, můžete, užívat, kdykoli

Najděte také tipy a pokyny pro vytváření lineárních řezů, opětovné natáčení tlustých desek do zvládnutelné tloušťky zásob, řezání dýhy z obrovského bloku dřeva a více načte!

Řezání křivek v silné zásobě

Řešení křivek ve velmi silné zásobě jsou pro některé dřevaře docela náročné. Čepel se může odklonit, když používáte skládačku, což vede k úhlovému hotovému střihu. Použití routeru s skládačkou může způsobit spálený router bit, i když provádíte řezy.

Nejlepší volbou je používat pilu s kapelou, pokud je čepel, kterou budete používat.

Bezpečné pomocí své pily kapely

Sína kapely je možná jedním z bezpečnějších vybavení. ze statistického smyslu. všech dřevozpracujících strojů. Ale přesto to může způsobit velké zranění, pokud se používá špatně. Chcete.li snížit pravděpodobnost tohoto problému, může vám tento článek pomoci dozvědět se více o správném nastavení a použití pásmové pily, bez ohledu na typ řezu, který potřebujete u své pily.

Řezání kruhu na pilu s kapelou

Jakmile plně pochopíte o tom, jak vaše kapela pila funguje a také o tom, jak efektivně a bezpečně udělat několik druhů škrtů, můžete se dozvědět více těchto tipů, jak používat pilu kus skladu nebo jak zastavit popáleniny Blade na dřevě.

Jak změnit Blades Band Saw

Chcete.li snížit těsnou křivku na své pile, budete potřebovat velmi tenkou čepel. Ale tenké čepele se mohou zavřít, pokud je použijete pro vytváření velkých řezů. Toto, větší čepel je pro vás lepší volbou. A v tom případě budete muset vědět, jak změnit Blade s kapelou pila. V tomto článku budete vědět, že změní čepel s pádou.

Bezpečné pracovní postupy

Ještě předtím, než začnete pracovat, si vždy všimněte bezpečnosti. Zajistěte, aby bezpečnostní stráže jsou na místě a jsou upraveny na správnou vzdálenost a výšku, stejně jako plně uzamčené a vypnuté. Stráže, zastávky a spací ploty nejsou pro vás neustále zřejmé, když je vaše povědomí a pozornost na řezání a čepeli.

Udržujte tlačné tyčinky blíže a skutečně je použijte! Také vím, že dřevo může roztřídit. Ruce blíže k čepeli se mohou vrhnout, jakmile zlomené dřevo vezme odpor. Měli byste si být neustále uvědomit, že to mělo 90% nepředvídatelnost.

Výběr pravé pásmové pily

Když se podíváte na řezy přesných křivek dřeva, ve většině případů je pila s kapelou lepším nástrojem než jakékoli jiné vybavení. S tím, co bylo řečeno, bude nejvyšší kvalitní pila s kapelou do značné míry načíst více než jen řezání křivek.

Páně pásma jsou ideální pro čenosti a několik menších králíků, pro roztržení malých skladeb a pro opětovné stříhání tenkých proužků z větších kusů dřeva. (náš výběr pro nejlepší kapelu)

Typy pila

Píle kapely mají dva hlavní typy: pily na kabinety a kratší jednotky, které mají být použity pro montáž na lavičce nebo stojanu. Modely skříně jsou často konstruovány pro profesionální použití, zatímco menší jsou postaveny pro domovy.

Ty, které mají skříňku, mají větší motory a více funkcí a často zahrnují silnější rám pro konzistentnější a krásnější řezání. Ale člověk však nemůže získat profesionální výsledek z pily na lavičce.

projektů, bandsaw, které, můžete, užívat, kdykoli

Hlavní rysy

Při výběru pily na kapelu je třeba zvážit dvě hlavní věci: Hroda krku a hloubky. Hloubka pily je vzdálenost mezi stolem a horní čepelí. Na takové funkci je vyráběno mnoho pásů kapely a informuje potenciálního kupujícího o tloušťce pažby, kterou lze řezat pomocí pásmové pily.

Ale několik z nich viděl, že má jen 6-palcová hloubka řezu, může si koupit stoupačku a prodloužit hloubku od 6 do 12 palců. To umožní některým levnějším pilám snížit silnější zásobu, zejména při opětovném střihu.

Hrk je vzdálenost mezi čepelí a svislým sekcí těla. Tato vzdálenost určí šířku řezu, kterou lze vidět na pásmové pile. Na volně stojící kabinetu pila, hrdlo často jde dále než 14palcové hrdlo menších modelů.

A pokaždé, když uvidíte reklamu na 18palcové pásmové pile, víte, že výrobce odkazuje na měření krku.

Závěr

Bez ohledu na úroveň vaší dovednosti existují projekty pásmové pily, které závisí většinou nebo zcela nejen na nástroji. Ať už používáte šrot dřeva nebo mnohem lepší materiál, všestrannost pily, pokud jde o řezání hladce odlišných tvarů.

Možná nebudete moci používat pro všechny druhy řezu, ale existují některé projekty, které lze provést úhledně, pouze pokud používáte pilu.

Zábavné nápady na projekt DIY Band Saw

Jako spolupracovník Amazonu vyděláváme z kvalifikačních nákupů.

Pokud máte kapelu, pak je pravděpodobné, že hledáte nějaké zábavné projekty pily, které můžete začít. Pokud jde o používání vaší kapelní pily, budete překvapeni naprostou všestranností, kterou nabízí.

Je pravda, že možná budete muset použít jiné nástroje pro určité úkoly, které pila na kapelu nemůže provést, jako je broušení. Ale stále byste měli být schopni provést všechny potřebné škrty pro váš projekt s samotnou kapelou. ​

 • Zábavné a jednoduché projekty Bandsaw
 • 1. Šperkovnice
 • 2. Retro USB
 • 3. Jídelní stůl
 • 4. Věšák na oblečení
 • 5. Židle
 • 6. Adresová značka
 • 7. Noční stolek
 • 8. Šuplíky
 • 9. Držák svíčky
 • 10. Košík
 • 11. Jméno Plaque
 • 12. Lopatka
 • 13. Dveře
 • 14. Konferenční stolek
 • 15. Corbels
 • 16. Rám obrazu
 • 17. Nástěnné umění
 • 18. Dětské hračkové letadlo
 • 19. Houpací kůň
 • 20. Police
 • 21. „Papírová panenka
 • 22. Planter
 • 23. Hádanka
 • 24. Ptačí budka
 • 25. Candy dávkovač
 • 26. Stojan na víno
 • 27. Líná Susan
 • 28. Organizátor zásuvky
 • 29. Miska
 • 30. Cestovní hrnek
 • 31. Dřevěné západky skříně
 • 32. Dětské přírodní bloky dřeva
 • 33. Dětský dřevěný meč
 • 34. Autíčko
 • 35. Krabice pro kutily
 • 36. Plak dřevěného taxidermie
 • 37. Dřevěné salátové servery
 • 38. Dřevěný sob
 • 39. Sedící lavice
 • 40. Dřevěné sluneční brýle
 • 41. Pen box
 • 42. Dřevěná váza
 • 43. Ježek držitel pastelky

Zábavné a jednoduché projekty Bandsaw

Vysoce recenzovaná kapela je úžasně všestranný nástroj, který dokáže dosáhnout řezů, které většina ostatních pily prostě nemůže.

Například stolní pila může dělat trhliny a křížení, ale s zakřivenými řezy nešťastně selže. Pro zakřivené řezy byste mohli vždy použít skládačku, ale roztržení, křížení a ještě delší zakřivené řezy se ukážou únavné.

Proto jsme poskytli seznam 43 zábavných projektů s kapelou, které můžete udělat přímo ve vaší domácí dílně.

Šperkovnice

Šperky je pravděpodobně jedním z nejjednodušších projektů, které může každý dřevař sledovat. Stejně jako u většiny projektů zpracování dřeva je samozřejmě jednoduchost nebo složitost projektu zcela na vás.

I když je dostatečně snadné vyrobit poměrně přímočaré šperkovnici s pravým úhlem, schopnost kapely pila vyrábět zametací křivky rozhodně poskytuje při účasti na počátečním designu docela slušnou místnost.

Podívejte se zde pro plány šperků: www.instruktáže.com

Retro USB

S technologií, která se vplíží dále a dále do našich životů, se může skromný dřevař cítit jako trochu anachronismus, člověk z času. Naštěstí vám může naprostá přizpůsobivost dřeva jako materiálu pomoci hádat USB Flash Drive nebo jiné zařízení USB dongle a dát mu starý setkání s dřevěným krytem.

Kterýkoli z těchto projektů Cool Bandsaw venku? Samozřejmě!

Podívejte se na projekt a plány krytu USB Flash Drive: www.řemesla.Tutsplus.com

Jídelní stůl

Jídelní stůl je další ze zábavných plánů projektu Bandsaw, které lze vyrobit tak jednoduché nebo složité, jak si přejete. Jídelní stůl zní jako spousta materiálů, ale je zcela možné vyrobit jednoduchý jídelní stůl s nohama Cabriole. Tento styl obsahuje dlouhé, měkké křivky, které poskytují tabulku organičtější vzhled a pocit. Zkuste také přidat na jídelním stole běžec stůl na pytlovinu, pokud chcete rustikální vibraci!

Sledujte spolu v naší případové studii pro vytvoření stolu jídelny. Kde byla použita stolní pila, nahraďte s vaší kapelou pila.

Podívejte se na úplné plány pro kutily pro stavbu jídelního stolu na statku.

Věšák na oblečení

Stojan na kabáty je opravdu jednoduchý projekt, který můžete za pár hodin udělat. V podstatě vše, o čem mluvíme, je zadní deska a několik háčků připojených k zadní desce. Pro tento projekt potřebujete pouze rozpočtovou pivu, protože řezy jsou jednoduché.

Sofistikovanost můžete přidat pomocí vzorů pásmové pily, ale pro tento jeden opravdu nepotřebujete nic víc než několik normálních nástrojů a materiálů. Například, pokud byste raději, mohli byste použít kruhovou pilu pro většinu řezů.

Židle

Použití pily s kapelou k výrobě židle je relativně snadný úkol a ne tak skličující, jak by to mohlo znít. K dispozici je jen málo nástrojů pro řezání křivek lépe než pila. Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, bude tento projekt vyžadovat použití lepidla a dalších nástrojů pro některé z jemnějších bodů a dokončení doteků.

Například budete potřebovat dobrý vrták k vyvrtání otvorů pro hmoždinky, které budou nakonec použity k propojení různých komponent židle. Je důležité si uvědomit, že tento design vyžaduje řadu obtížných řezů, které budou vyžadovat, abyste řezali bez zadku průvodce.

Začněte si dnes vytvářet vlastní jídelní židle: www.instruktáže.com

Adresová značka

Podobně jako u stojanu na kabáty, znaménko adresy pro váš dům nemůže být nic jiného než zadní deska s vašimi adresami, které jsou do něj zašpiněny. Toto je další z těch snadných projektů pásem.

Přidání nové adresy pro kutily z palet do vašeho předního dvora nebo domu může opravdu až do vzhledu a pocitu vašeho majetku.

Dalším použitím pásmové pily je snížit rovnou, obdélníkovou backplate pro umístění čísel, nebo můžete být trochu kreativnější a vytvořit jedinečný design. Obvykle písmena zašroubujte do dřevěné zadní desky nebo jsou nalepeny.

Zde naleznete inspiraci o další adrese: www.Ana-White.com

Noční stolek

Pokud chcete, aby váš noční stolek obsahoval kruhový vrchol, určitě budete chtít pro tento úkol vypuknout kapelu pila. Mějte na paměti, že pokud nejste ochotni projít procesem ohýbacího dřeva, které může být časově náročné a vyžaduje četné svorky, můžete mít potíže s přípravou nočního stolku se zásuvkou.

Zde jsou plány krok za krokem pro vytvoření stojanu 3 zásuvky: www.fixthisbuildthat.com

Šuplíky

Použití pásmové pily k vytvoření sady zásuvek je podobné použití pásové pily k výrobě šperkovnice, kromě toho, že měřítko je mnohem větší. Pokud máte v úmyslu použít převážně přímé linie a běžné úhly, pak by byla nejlepší sázka jít s stolní pilou.

Přesto se starší styly nábytku z 18. a 19. století obecně spoléhají na zakřivené linie a nejlépe by byly vyrobeny pomocí pásové pily. Bez ohledu na to doporučujeme tento pro lidi, kteří hledají dřevěný projekt se snadnou úrovní dovedností vhodnou pro začátečníky.

Podívejte se na video zde pro vytvoření okamžitých zásuvek: www.wwgoa.com

Držák svíčky

Držitelé svíček mohou být poměrně jednoduchý, nebo mohou být skvěle složité. Jediným potenciálním problémem je, že některé typy svíček mohou skončit kapajícím voskem do držáku nebo povrchu níže. To znamená, že většina držáků svíček vyrobených z pásmové pily je navržena tak, aby držela čajová světla, která jsou samostatná.

Podívejte se na tento projekt držáku svíček zde: www.Suncatcherstudio.com

Košík

Může se to zdát trochu divné vzhledem k tomu, co lidé běžně vidí, když si myslí, že košík, ale čepel s pálkou je možná ideálně vhodná pro výrobu koše ze dřeva. Bez ohledu na metodu řezání, kterou si vyberete, která by měla být pravděpodobně založena na vaší dovednosti zpracování dřeva, nakonec přilepte klouby a různé vrstvy dohromady.

Musíte vidět tento projekt skládacího dřevěného koše: www.Woodarchivista.com

Jméno Plaque

Navzdory skutečnosti, že je to čistě ozdobná povaha, může být název plak jedním z obtížnějších projektů pily na tomto seznamu. Samozřejmě můžete projekt vždy usnadnit pomocí vrtáku k zahájení otvoru v potřebné díře a dokončení routeru.

Podívejte se na plány krok za krokem pro dřevěné názvy šipky zde: www.RealityDaydream.com

Lopatka

I když tento projekt není zvlášť obtížný, je to jeden z mála na tomto seznamu, který bude určitě vyžadovat několik dalších kroků a nástrojů. Budete muset buď použít vrták pro menší otvor nebo soustruh pro větší.

Pohár, hrnek nebo kopeček s menším otvorem, jednoduše vyvrtejte otevření a pomocí pásmové pily prořízněte tvar těla kolem něj. Pro větší otevření budete chtít použít segmentované strany, které jsou poté přilepeny k sobě před vyhlazením soustruhem.

Zde jsou plány na jednoduchou kopečku: www.Fouroakscrafts.com

Dveře

Pokud se snažíte vytvořit standardní styl obdélníkových dveří, nejlepší je použít stolní pilu a holán ruky. Pokud na druhé straně chcete udělat dveře, které mají neobvyklé vzory, zejména pro Windows, může kapela v tomto ohledu velmi pomoci.

Tento výukový program Stikwood je třeba vidět: www.Mavistheairstream.com

Konferenční stolek

Stejně jako řada dalších skvělých projektů pro pásové pily na tomto seznamu může být konferenční stolek podobný jinému: jídelní stůl. Je to jeden z projektů s kapelami, který je skvělé začít, protože se během procesu hodně naučíte.

Corbels

Corbels v podstatě fungují jako opěradlo pro jinak volný visící regálový povrch. Samozřejmě, s pomocí zakřivených řezů kapely, můžete udělat Corbely tak složitý, jak si přejete.

Pokud chcete ve svých korbelech interiérové ​​otvory, budete muset vystřihnout otvory a použít buď skládačku nebo jiný nástroj.

Podívejte se na tento podrobný projekt Corbel: www.RealityDaydream.com

Rám obrazu

Rám obrázků je možná jedním z nejjednodušších projektů, které může každý dřevočinář převzít. Může používat jakoukoli rozmanitost nástrojů, včetně ručních elektráren nebo ručních nástrojů, a být vytvořen do mnoha tvarů nebo vzorů.

Vytvořte snímek s těmito pokyny zde: www.fixthisbuildthat.com

Nástěnné umění

Umění zdi může mít mnoho forem od abstraktního designu na reprezentativní postavu a může být v designu buď složité nebo jednoduché. Zajímavým uměním zdi je vytvořit negativní obraz, kde linie tvoří nepřítomnost dřeva.

Podívejte se na trendy plány plaku zde: www.RealityDaydream.com

Dětské hračkové letadlo

Vytvoření malého dřevěného letounu hraček je poměrně jednoduchá myšlenka pro kutily, která nevyžaduje mnoho materiálů. Kromě pily s kapelou budete také potřebovat malý vrták k vytvoření otvorů.

Toto hračkové letadlo nemusí být skvělé pro házení, ale je to silná a robustní hračka pro děti, které by mohly uchopit a používat svou fantazii pro pilota.

Zde jsou pokyny pro letoun z dřevěných hraček: www.instruktáže.com

Houpací kůň

Houpací kůň patří mezi největší projekty pásové pily, které otestují vaši mettle s pilou s kapelou. Ještě lepší je, že kromě kapely nepotřebujete příliš mnoho jiných nástrojů. Kromě toho budete také potřebovat vrták a brusku.

Podívejte se na projekt DIY Horwing Horse zde: www.doityourselfdivas.com

Police

Jednoduchý projekt regálů bude většinou potřebovat pouze stolní pilu a cokoli chcete upevnit různé kusy komponent. Jednoduché voštinové police mohou přinést stylový vzhled do jakékoli místnosti.

Samozřejmě, pokud chcete okořenit staré téma s novým přístupem, lze kapelu použít k velkému účinku, i když budete také potřebovat další nástroje.

Podívejte se na plány plovoucího dříví: www.fixthisbuildthat.com

„Papírová panenka

Tento je poměrně snadný, protože každá jednotlivá komponenta je vyrobena z jednoho kusu dřeva bez potřeby dalších nástrojů nebo jakéhokoli upevnění. Over, malé detaily, jako jsou ruce a vlasy.

Podívejte se na tyto dřevěné papírové panenky zde: www.RealityDaydream.com

Planter

Pouhý počet různých typů pěstitelů, které můžete udělat s pilou kapely, může být trochu ohromující. Pokud použijete pilu s kapelou k výstavbě květináře, pravděpodobně to uděláte o něco více ozdobné než jednoduchá pětistranná otevřená krychle.

Je to skvělá a zábavná myšlenka na kapelu, protože je kolem vašeho domu tak vysoce funkční.

Tento sukulentní pěstitel pro kutily je nutností vidět: www.Horecrux.com

Hádanka

Tento projekt je trochu obtížné posoudit, protože vás určitě vyzkouší. Pravděpodobně ne tak, jak jste si představovali. Vzhledem k tomu, že klasická hádanka je 2D letadlo, skutečné potíže s touto iniciativou pocházejí z testu vytrvalostního testu a tedia, které provádí každé z drobných škrtů.

Podívejte se na tuto 3D dřevěnou želvu zde: www.HGTV.com

Ptačí budka

Toto je často první angažovanost, kterou každý začínající dřevař staví při učení základních dovedností řemesla. Jeden z nejzajímavějších ptačích domů zahrnuje otevřený design.

Vezměte si výzdobu do zářezu a přidejte na střechu podšívku látky praktickou čalounění. Můžete si také udělat své já tím, že začnete od sušených dřevěných plátek nebo jiných snadno dostupných materiálů.

Najděte svou inspiraci s tímto jednoduchým designem Birdhouse: www.TheFamilyhandyman.com

Candy dávkovač

Toto je zdaleka jeden z složitějších a komplikovanějších projektů na našem seznamu nápady na projekt Bandsaw, i když jeho drobná velikost může znamenat jinak.

Pokud stavíte tento dávkovač bonbónů, poskytne kuriózní a výstřední kus.

Zde jsou plány na dávkovač Jelly Bean Jar: www.instruktáže.com

Stojan na víno

Protože stojany na víno jednoduše vyžadují dva otvory rozložené dostatečně daleko od sebe, aby mohly podporovat velikost a hmotnost jedné nebo více lahví na víno, je to obecně považováno za jeden z nejjednodušších projektů k dokončení. Je to poměrně snadné, ale bude to vyžadovat o něco přesnější než některé ostatní projekty pro začátečníky na tomto seznamu.

Líná Susan

I když to není nikde poblíž jednoho z komplikovanějších projektů na tomto seznamu, líná Susan má jednu námitku, která ji odlišuje od většiny ostatních. vyžaduje to hardware.

Ačkoli to není zvlášť obtížné, budete muset použít řadu různých nástrojů, včetně přinejmenším vrtáku a brusky.

Musíte vidět tento snadný lakující točivý stůl Susan: www.Leeswoodprojects.com

Organizátor zásuvky

Pokud máte ve vaší kuchyni netradiční zásuvky, může být snazší postavit si vlastní organizátor zásuvky místo toho, abyste čelili uličkami a snažili se najít jeden se správnými rozměry, aby se vešly.

Kapela pila se hodí s vytvářením křivek v dělicích, takže se můžete snadno dostat dovnitř. Budete také potřebovat brusku a stolní pilu, aby se snížila deska.

Podívejte se zde pro pokyny organizátoru organizátoru kuchyně: www.Woodworkingformeremortals.com

Miska

Vytváření použitelné misky vyžaduje kroky, ale celkově je to docela snadná a přímá cesta. Pro řezy a lepidlo budete muset použít páskou pilu.

Spodní část mísy je posledním krokem, který uděláte. Jakmile je hladký broušený, připojíte dno ploché desky a poté ji oříznete tak, aby se vešly do mísy.

Podívejte se na plány na úhlové segmentované dřevěné misky zde: www.instruktáže.com

Cestovní hrnek

I když můžete používat jen dřevo, tento cestovní hrnek je nejlépe vyroben z nerezové vložky, aby šel do středu, zatímco dřevo zůstává jako dekorativní a izolační vnější skořápka.

Podívejte se na pokyny pro tento dřevěný hrnek na krok za krokem: www.wwgoa.com

Dřevěné západky skříně

Chcete.li dokončit tento nápad pro kutily, budete potřebovat svou pilu s kapelou, abyste provedli přesnou délku a šířku a také nějaké lepidlo na dřevo pro připojení karty pro uzamykání nebo odemknutí.

Podívejte se na tyto dřevěné západky pro kutily: www.instruktáže.com

Dětské přírodní bloky dřeva

Vytváření vlastních tradičních dřevěných bloků pro batolata je skvělým projektem pro všechny ty kousky dřevěných materiálů, se kterými skončíte.

Podívejte se na pokyny pro přírodní dřevěné bloky zde: www.řemesla.Tutsplus.com

Dětský dřevěný meč

Budování dřevěného meče hraček s vašimi dětmi je snadný a zábavný projekt, s nímž mohou pomoci.

Budete potřebovat překližku, dřevěné lepidlo, broušený nástroj a nějakou barvu.

Podívejte se na úplné podrobnosti krok za krokem zde: www.Uměleství.com

Autíčko

U aut hraček budete v ideálním případě použít techniku ​​vrstvení k vytvoření těla a kol. Přidržujte dva kusy dřeva dohromady, abyste vytvořili silnější hračku a nechte lepidlo sedět přes noc, než začnete řezy.

Vytvořte požadovaný tvar automobilu volným únikem nebo sledováním obrysu na jednu stranu bloku dřeva. Pomocí své kapelní pily vytvořte výřez a také vyříznuté díře okna s preferovaným nástrojem ruky podle vašeho výběru.

Dokončete broušením celého těla, aby před přidáním na kolech nebyly žádné ostré hrany.

Podívejte se, jak vyrobit toto dřevěné auto Toyota RAV4: www.instruktáže.com

Krabice pro kutily

Krabice na pilu s kapelou jsou opravdu úhledné cetky nebo malé šperky, které můžete vytvořit díky schopnosti řezání křivky kapely Saw.

Podívejte se sem a podívejte se, jak vyrobit krabici na pilu s eukalyptovou dřevo: www.Rockler.com

Plak dřevěného taxidermie

Doporučujeme tento, pokud je vaše úroveň dovedností alespoň mírná. S vytištěnou šablonou sledujte všechny kousky na dřevo a začněte dělat řezy s pilou s kapelou. Budete také potřebovat lepidlo a šrouby.

Podívejte se na plány taxidermie kapely zde: www.instruktáže.com

Dřevěné salátové servery

Tyto dřevěné nádobí jsou krásné a opravdu užitečné v kuchyni.

Začněte pomocí šablony bočního tvaru na krátké straně kusů dřeva. Po řezání můžete část pískat, ale není to nutné, protože budete znovu řezat.

Použijte vrták k vytvoření zadní části otvorů pro prsty a poté pokračujte tím.

Podívejte se na tento tutoriál pro úplné pokyny a šablonu: www.Woodworkingformeremortals.com

Dřevěný sob

Tyto vánoční dekorace viděly na kutilech by byly ideální pro darování nebo zobrazení během prázdnin.

Sína kapely může pro jelena provést všechny zakřivené řezy. Budete také potřebovat brusný stroj, který změkčí všechny okraje. Chcete.li dokončit, přeskočte jelena a nechte je ve svém přírodním dřevěném stavu.

Podívejte se na video krok za krokem, jak zde vyrobit dřevěný sob: www.Youtube.com

Sedící lavice

Vytváření zahradní lavičky je snazší, než si myslíte, že vše, co potřebujete, je pila na pás.

Použití lepidla na dřevo spolu se šrouby poskytne vaší lavici přidanou stabilitu, aby neměla kolísavý rám.

Podívejte se na pokyny pro tuto zahradní lavici zde: www.ExtremeHowto.com

Dřevěné sluneční brýle

I když to může být jeden z nejchladnějších diys na seznamu, je to také jeden z nejobtížnějších vytvořit. K vytvoření řezů budete nejen potřebovat pilu, ale také budete potřebovat speciální software pro vytváření šablony, abyste zjistili správné rozměry a křivky, které rám potřebuje, aby se přizpůsobila předobjednání čoček.

Další informace o tom, jak vytvořit tyto dřevěné sluneční brýle zde: www.instruktáže.com

Pen box

Tato krabice je ideální pro držení vašeho oblíbeného pera nebo skladování musí mít na stole psací náčiní. Chcete.li vytvořit tuto skvělou krabici, uděláte to ve stylu předchozích boxů.

Podívejte se na tuto snadnou krabici pro diy s perem zde: www.Fouroakscrafts.com

Dřevěná váza

Překvapivě podobné výrobě boxu na pilu, vytvoření dřevěné vázy vyžaduje, abyste vyřízli hlavní vnější design a poté vypustili vnitřek.

Podívejte se na pokyny pro tento projekt dřevěné vázy DYI: www.TheCarmichaelworkshop.com

Ježek držitel pastelky

Tento držák tužky na kutily/barevný držák tužky bude na vašem příštím musí mít seznam pro děti ve vašem životě. Doporučujeme to zejména pro dřevaře s trochou zážitku.

Box na pilu, krabici s reproduktorem chytrého telefonu a pokladní skříň

března 2023 (plný). 13. května 2023 je otevřena registrace.

Každý student se naučí základy výroby krabice pomocí pily s pásem. Základní trhání a křížové řezání se naučí spolu s řezáním uvnitř a vnějších křivek. Každá krabice bude broušena a zakončena dvěma vrstvami oleje. Krabice budou lemovány materiálem hnědého hejna.

Používání pevného ořechu jako hlavního dřeva, každý student dokončí dva originál, jeden z laskavých krabic. Jedna velká krabice, přibližně 4 ″ × 8 ″ a jedna malá krabice vyrobená zevnitř větší krabice. (Tyto krabice se prodávají za 40.00- 50.00 každý.)

projektů, bandsaw, které, můžete, užívat, kdykoli

Jedna z krabic bude mít zakázku vyrobené zástrčky hmoc, vyrobené z exotických, místních nebo regenerovaných řezivo umělecky uspořádaných na jeho povrchu. Každý student sníží své vlastní zástrčky hmoždinek. Abychom vytvořili vzor zobrazený na fotografii, bude přibližně 4-8 různých použitých lesů.

Principy umění a designu (velikost, měřítko, barva, kontrast, podíl atd.) bude projednáno a prokázáno.

Pokud to čas dovolí, budou prokázány další techniky, jako jsou řezání čtverců a proužků, vzory šachovnice atd.

Každý student obdrží podrobný list instrukcí spolu se vzory.

Sobota 9:00. 16:00, | Cena: 150.00 | Předpoklad: Žádné

Každý student vyrobí jednu krabici podobnou těm, které jsou uvedeny na fotografii (přibližně. 4 ″ x 10 ″ x 2 ″). Krabice je vyrobena z pevného ořechu. Detailní práce je kombinací domácích, exotických a regenerovaných lesů. Studenti použijí Tung Oil k dokončení svého projektu. Včetně materiálů.

Sobota 9:00. 16:00, | Cena: 150.00 | Předpoklad: Žádné

TBD, 2023

Každý student dokončí malou z laskavého boxu přibližně 3 ”x 5” x 2 ”vysoký. Horní část bude vyrobena z exotických lesů a domácích lesů. Krabice bude mít uvnitř malý zásobník použitý pro malé objekty. Spodní část krabice bude mít aromatický cedr a krabice bude zakončena olejem na tung. Pojmy „spousta teček“ a „lepidlo k vytočení“ budou používány pro ilustraci důležitosti množství lepidla požadovaného pro různé klouby. Je důležité nepoužívat příliš mnoho lepidla na vrchol. To způsobí ovlivnění cíle.Všechny práce budou provedeny na pásmové pile a na disk/pás Bander.

Použijte tento jednoduchý projekt jako skákací bod pro pokročilejší a zábavnější návrhy.

Bandsawn boxy nejsou jako jiné krabice. Vyžadují téměř úplně jinou sadu nástrojů a nepotřebují žádný typ truhlářství kromě lepidla. Je to tak zábavné, že se může stát všestranným. Jakmile zjistíte, že je opravdu snadné, může být těžké zastavit. Vypadají krásně, mohou být vyrobeny téměř v jakémkoli tvaru a vytvářejí fantastické dárky. Co víc se zeptat?

Tento projekt je jednoduchá oválná krabice střední velikosti a dobré místo pro začátek. S praxí můžete vyzkoušet více dobrodružnějších forem, větší i menší, protože technika se hodí k kreativitě. Návštěva řemeslné show vám umožní vidět některé možnosti s formulářem. Tuto krabici jsem udržoval úmyslně jednoduché, ale neváhejte přidat horní knoflík nebo zarovnat dno, pokud chcete.

projektů, bandsaw, které, můžete, užívat, kdykoli

Kromě typického sortimentu svorků, pily a dalších nástrojů pro obchod budete potřebovat (samozřejmě) pásmovou pilu, vrták s broušením a francouzskou křivkou pro rozložení oválného. Flexibilní broušené polštářky jsou také opravdu užitečné pro broušení křivek, ale bez nich můžete vycházet.

Mill averzivní blok

Začněte s blokem dřeva většího, než potřebujete. Pokud se chystáte vzít krabici z konce prkna, ještě neřízejte blok na drsné rozměry.

Pokud je vaše dřevo drsné mleté, pak kloub na jedno tváři na spojování.

Rovina na opačné tváři k konečné tloušťce 1-7/8 v. nebo více.

Rozložení oválu

Nemůžete rozložit ovál s kompasem (pokud nejste opravdu nedbalí). Pro skutečnou elipsu nebo matematicky symetrický ovál jste sami. Ale tady je jednoduchá technika, jak vytvořit velmi pěknou ovál s francouzskou křivkou určenou pro navrhování.

Nakreslete kříž alespoň délku a šířku krabice, kterou chcete. Používám navrhovací trojúhelník, protože kombinovaný čtverec nebude ležet na palubě.

Zarovnejte hranu francouzské křivky mezi dvěma koncovými body jednoho kvadrantu kříže. Posuňte ji a najděte linii, která vypadá správně. Měli byste se vyhnout stanovení tvaru s ostrými přechody. Až se dostanete správným pohledem, nakreslete to na té čtvrtině. Označte start a konec řádku na francouzské křivce kousky pásky. Rozložte stejnou křivku na ostatní tři kvadranty kříže pomocí pásky jako průvodců. Nyní máte oválný obrys. A

V případě potřeby překročte a vytrhněte ovál z větší desky. Záměrem je učinit z vašeho bloku obdélník jen větší než oválný tvar krabice. B

Sísané čáry na jednom okraji, které ukazují, kde řezat spodní část, střední část a dva kusy víka. Používám kombinovaný čtverec a tužku, ale měřidlo značení bude také fungovat dobře. Tloušťky (a umístění linky rozvržení) jsou následující: 3/16 v. spodní, 1-1/8 in. střední část, 1/8 in. vnitřní víko a 1/2 v. víčko. C

Nejdůležitější, nakreslete trojúhelník pro orientaci na jedné straně bloku. To je zásadní pro to, aby se zabránilo zmatení vztahu kusů. Tvar trojúhelníku je nejlepší, protože je téměř nemožné zmást jeden konec druhého. D

Řezání krabice do vrstev

Resewing zakřivené tvary na pásmové pivě může být velmi nebezpečné. Obrobek může být zachycen a otřesen čepelí. Takže přepněte krabici do vrstev, než vyříznete oválný profil.

Namontujte široké (5/8-in. nebo 3/4 v.) Blade ve vaší pásmové pile. Je možné rezidovat blok s menší čepelí, ale ne tak snadné. Budete muset jít mnohem pomaleji a sledovat, že čepel se netuší z linie řezu. A čím více to touží, tím více broušení budete muset udělat.

Nastavte plot Bandsaw 3/16. z čepele. Nepotřebujete speciální opětovný plot, aby se takový malý blok snížil, i když by to mohlo pomoci.

Viděl každý kus z bloku. Mám sklon vidět dolů uprostřed linií rozvržení než na jednu nebo druhou stranu. Jen se ujistěte, že jste konzistentní, abyste na úkor jiného nečinili žádný z tenčí. Při řezání bloku na kousky použijte tlačný blok. Bez jednoho se vaše prsty mohou dostat příliš blízko k čepu. A

Po každém střihu proveďte lehký průchod na judičce, abyste vyhladili obličej bloku. Tím se ujistí, že máte na každé vrstvě jednu hladkou tvář. Po odříznutí z bloku nemůžete snadno spojit tváře tenkých vrstev. B

Když jste řekli všechny čtyři kusy, vyhlaďte hrubou tvář každého až 100 nebo 120 Grit. V ideálním případě použijte tloušťkovou brusku, která zvládne malé kousky. Pokud nemáte ani, pak jste uvízli ručně, jako jsem já. To může být složitá práce. Na okrajích malých obrobků bývají agresivnější sanders, což vede k klenutým povrchům. Tvrdá broušená podložka a určitá péče udrží kousky dostatečně ploché.

Řezání oválu

Namontujte úzké (1/4 v. nebo 3/8-in.) čepel ve vaší pásmové pivě, aby se rozřezala oválná křivky; Širší čepel nemůže dostatečně snížit poloměr.

Stock a zajistěte čtyři kusy spolu s oboustrannou páskou mezi každým kusem, aby se nepohybovali proti sobě, zatímco jste je viděli, a brouste je. Než začnete vidět, vyzkoušejte páskový kloub.

Viděl obrys oválu na pásmové pivě. Nejlepší je udělat jeden nepřetržitý řez spíše než několik, protože hrana bude plynulejší a snadněji se píchne. A

Se čtyřmi kusy, které jsou stále nalepeny dohromady, píst vnější okraje krabice. Nejlepší nástroj pro toto je stacionární bruska o pásu, protože drží krabici přesně 90 stupňů na broušený pás. Pokud ho nemáte, písek, jak se vám líbí, ale ujistěte se, že píchnete strany kolmo k obličejům. Oválný obrys může začít vypadat trochu hrudkově, pokud ne. B

Protože jste odřízli orientační značku trojúhelníku, udělejte další na straně oválného oválu. C

Řezání interiéru

Tento střih vypadá obtížně, protože řezáte na vnitřní linii. Prostě jděte pomalu a zjistíte, že je to docela jednoduché.

Vyjměte oboustrannou pásku a oddělte kousky. Nakreslete čáru podél okraje střední vrstvy, 3/8 in. do 5/16 palců. Z vnějšího okraje. Existují fantastické měřidla určené pro zakřivené okraje (mají dva kolíky pro plot místo plochého bloku). Pokud jeden máte, použijte jeden. Jak ne, zjistil jsem, že používám svůj prst jako rozchod funguje dobře. Stačí si pevně dát tužku do ruky (hej, ruka je nejvšestrannějším nástrojem kolem), takže špička je pravá vzdálenost od okraje a nechte prst vést tužku kolem dřeva. A

Viděl střed oválu na pásmové pivě. Je důležité začít řez na jednom z konců a ne po stranách. Důvodem je to, že mezeru přilepíte zpět dohromady a řez na konci vám dává obličejový kloub na obličej. B

Vyjměte odpad ze středu a přilepte kerf, kde jste spustili řez zpět dohromady. Technicky váš ovál je nyní tenčí na jednom konci, ale rozdíl je nepatrný, protože uzavřená mezera je tak malá. Upnujte jemným tlakem, protože můžete snadno uklonit strany a zkreslit povrchy kloubu lepidla. C

Když je lepidlo suché, píst interiér střední vrstvy. Nejlepším nástrojem pro tuto práci je vrták s broušením bubnovým připojením, protože může rovnoměrně písčit se při 90 stupních na povrch. Vaše další možnosti jsou omezené. Detailní bruska se zakřivenou hlavou může fungovat, pokud se vejde do krabice. Broušení rukou je velmi obtížné, protože křivky jsou těsné. Flacking nebo pomocí podšívky podporované lepidlem jsou oba způsoby, jak se vyhnout broušení interiéru. Ale ponechání nenváděného bude vypadat zřetelně nedbale. D

Vnitřní víko se musí zapadnout do střední vrstvy. Označte svou linii řezu sledováním vnitřního okraje střední vrstvy na vnitřním víku. Viděl podél linie pomocí pásmové pily. Jak je dřevo tenké, buďte navíc opatrně, abyste se vyhnuli praskání nebo rozbití kusu. E

Nyní píst vnitřní tváře spodní a horní kousky. Měli byste to udělat hned, protože po jejich přilepení nejsou povrchy tak snadno dostupné a jsou velmi těžké je písčit.

Sestavení krabice

V této krabičce s pásma, o kterém se dá mluvit, není opravdu žádné truhlářství.

Přilepte vnitřní víko na dno víka. Vzhledem k tomu, že dno je tenké a flexibilní, chcete ve všech bodech získat tlak na upínání. Půl tuctu nebo více malých svorek funguje nejlépe, myslím, že Cauls dokáže skrýt místa, kde se oba nedotýkají. Chcete.li správně zarovnat vnitřní víko, použijte střední část na místě jako průvodce (před použitím svorků). Když se spojíte po boxu dohromady, sledujte, že se nevyklouznou z polohy. Žluté lepidlo je kluzké, takže části se mohou posunout, dokud se pevně spojí. A

Přilepte box dno do střední části pomocí stejného stylu upínání. Nezapomeňte zkontrolovat orientační trojúhelník na boku, abyste mohli zarovnat správné. Nechte lepidlo nastavit. Pro dosažení nejlepších výsledků vyčistěte korálky lepidla, které se vytlačí poté, co se lepidlo stane gumovou. B

Dokončení krabice

Nejlepší je tvarovat a brousit exteriér krabice jako jednu jednotku. Takže nalepejte víko a dole spolu s kousky oboustranné pásky. A

Brz na vnější okraje krabice na brusky stacionárního pásu. Dokončete rukou brusku, orbitálem nebo náhodným orbitálem. Před směrováním byste měli brousit, abyste získali hladší směrovanou hranu.

Zaokrouhlujte přes okraje krabice, horní a dole, na stolu routeru vybaveného bitkem zaoblení vedeného ložiskem. Nezkoušejte to s ručním routerem. Krabice je malá a téměř nemožná při sevření, což pravděpodobně způsobuje katastrofu. Dokonce i na stole routeru držte krabici velmi bezpečně a protlačte ji skrz řez, proti směru točení bitu. B Pokud nemáte tabulku routeru, můžete okraje nechat rovně (vypadá to jako oválný box), nebo se zad s rašálem podat po okrajích. Použití raspu jen trvá více času a oku pro přesnost.

Dokončete broušení exteriéru krabice. Tato práce je nepříjemná podnikání a nejlépe se provádí ručně. Krabice je malá a pouze horní a dole jsou ploché. Jednoduše pomocí čtvrt-listu brusného papíru vykonává práci. Měl jsem však nejlepší úspěch s flexibilními broušenými bloky. Dobře se přizpůsobují zakřiveným okrajům a vydrží déle než brusný papír. Brz až 220 nebo více zkruhu pro javor. C

Pro dokončení funguje buď olej nebo otřesný lak.

Výňatek z knihy Strother Purdy’s Book, Traditional Box Projects.

Zaregistrujte se pro Eletters ještě dnes a získejte nejnovější techniky a jak na to z jemného dřeva, plus speciální nabídky.