Disston 18 ″ pily. Ručně viděná rukojeť

Disston 18 ″ pily

Podívejte se na jakoukoli rukou, kdekoli se vám líbí, nová nebo z druhé ruky, a nejběžnější délka je kolem 22 ″ s ostatními až do 26 ″ a jen velmi málo méně než 22 ″, které jsem zmínil. V mém každodenním používání se stále spoléhám na kopí Jacksona, které jsem doporučil v posledních letech. Trvá a drží dobrou špičku, stojí arašídy na nákup nových a vyžaduje pouze pět minut, aby to fungovalo jako nejlepší z prémiových pily. Vonver popisovač tak, jak mám, a vy máte vítěze určeného k práci po celý život pohodlí a funkčnosti. Nikdy si nejsem jistý, proč na světě existuje jen málo krátkých ručních práv, ale tato realita je dělá sběratelsky a shromáždil jsem několik 16 ″ rarit a vlastnil některé méně a některé trochu déle. Nesleduji je na eBay, ale občas zahlédnu ten, který mi přitahuje oko. Stanete se podmíněni je špehovat. V mém případě je to většinou disstonové šortky, které jsem vždycky miloval nejvíce, ty, které vytvořili s dubovými úchyty. Nedávno jsem viděl shluk tří pily, všech disstonů, nabízený s nízkým rokem na eBay. Moje oko zachytilo nejprve barvu rukojeti a potom tvar. Ale to, co mě nejvíce přitahovalo, byla délka ve srovnání s ostatními dvěma. Bez detailů a minimálního popisu jsem šel do nákupu slepého a sledoval jsem pocit střeva. Kupoval jsem něco méně než 20 ″ dlouhého, nebo jsem byl já? Zveřejnil jsem odstřelovací nabídku 27 liber za tři pily a domov mi přišli o několik dní později. Byl jsem velmi šťastný, že pila byla s dubovou rukojetí vzácnější 18 ″ a v talíři nebyly žádné jámy. Zdálo se, že pila byla upuštěna na roh a v rukojeti došlo k menšímu praskání. Naučil jsem se opravdu ocenit Superglue pro opravy na mnoha věcech. Je to úžasné lepidlo, které lze také použít jako výplň a je velmi trvalé. rukojeť pily s poškozeným rohem je velmi nepříjemná na jakékoli pile a snadno způsobí bolavé místo na ruce, pokud nebude opravena. Roh byl téměř úplný, ale zlomený. Přidání tenkého superglue nejprve prostupuje volnými vlákny a knoty až dovnitř kvůli jeho tenké viskozitě. V několika kapkách jsem pokapal a nechal jsem to, abych odvedl svou práci. Dále jsem přidal piliny na mokrý povrch a reakce mezi lepidlem a pilinami se rychle nastavila. Opakování procesu vytváří úroveň povrchu v několika aplikacích, dokud se nedostane nad okolní úroveň, což mi umožňuje chralit se k tvaru, který potřebuji pro kontinuální povrch. Moje rukojeť byla připravena k podání, škrábání a broušení. Dokážu zbarvit hotový tvar tak, aby oprava zmizela, ale prozatím to nechám. Zuby pily, 10 bodů, jsou dobře tvarované, ale dobře opotřebované a kolem jejich použití. Završil jsem je plochým souborem a poté jsem je podal do polotoroscoscut vzor. Vyčistil jsem špínu několik desetiletí nevyužitých a pak jsem naolejoval. Vyčistil jsem rukojeť a voskoval ji nábytkem polštinu. Teď se cítí jako oblíbená pila. Uvidíte mě používat tuto pilu do budoucnosti a těším se na to.

комментарии и мнения

„Pak je podal do polotoroscoscut vzor.“.„Existuje odkaz na to, jak se to dělá?… Provedl jsem hledání neúspěšně! Díky, Matte

Nemůže být raketová věda? Položte řez roztržení a poté přejděte znovu a podejte jemný křížový řez a poté nastavte na 10 až 12?

Disston č. 7, skvělá pila! Děkujeme za sdílení, opravdu byste se dozvěděli více o tomto typu podání, který jste položili na zubyVšechno nejlepší

Před několika týdny jsem si koupil jednu z těch levných pily na kopí a Jackson, zkrátil jsem Blade 2 nebo 3 palce a udělal jsem si vlastní rukojeť, téměř totožný s tímto disstonem. Pak jsem požádal o roztržení, takže pila je opravdu velmi podobná vašemu, jen zbrusu nový. Vše mimochodem díky vašemu učení. Pak jsem si uvědomil, že rukojeť dává ruce jiný úhel čepeli, než jsem zvyklý a původní, akutnější, takže dává jinou akci, na kterou si musím nějak zvyknout. Všimli jste si to? Pokud ano, proč tyto různé úhly? Čepel kopí a Jacksona je mimochodem o něco silnější, než tomu bylo před několika lety, podle mého názoru škoda.

Paul, podle vašeho názoru, jaká je výhoda 18 ”na delší pily? A jaká je výhoda hybridního souboru? dík!

Pro mě je to práce a skladování lavice. Když je ve svěráku na lavičce 26 ″ standardní pila na panelu. Krátké 18in je zpočátku mnohem snazší spustit a ovládat. Když používám výrobu přenosné krabičky na nástroje, je hodně hezké, že musím ubytovat jen 18 ″ pilu, zejména pokud je to pro nástroj, který je na opravě domu nebo montáž práce v domě v domě.

Ahoj, koupil jsem si kopí Jackson v 61 cm (asi 24 ″ Myslím, že je to 26 ″ (včetně rukojeti)), koupil jsem je, protože pan. Prodejce je nejenže doporučuje, ale používá je ve svých YouTubes pokud někdo, kdo má zkušenost, používá nástroj buď má tvrdohlavý, aby šel k lepšímu. nebo nástroj je alespoň dost dobrý na to, aby mohl dělat práci v a způsob, jak něco „lepší“ je primárně dražší. Koupil jsem. způsobený cenou 2 z nich. jeden pro RIP a jeden pro Crosscut. a protože jsem nikdy v životě naostřil pilu Bevore. takže pokud zničím během učení. stále mám jednoho přeživšího ostření pila je extrémně jednoduchá. Neexistuje víceméně žádný způsob, jak se pokazit. a proces je rychlý myslel jsem si Okeyy Tolik teath. to bude trvat. je nervózní a nic, co budu dělat často mýlil jsem se Musel jsem to udělat dvakrát nebo třikrát, protože je vlastním. je stejně snadné, že opravdu nevím, proč je tak neznámé, že je to dokonce možné. Délka. nevím. nemám krátký. a nikdy ji nezkoušel. protože je používám také na saworsech, nevadí mi další teath. Souboj nástrojů je stále výtažkou-takže je mohu upravit-nevím proč, ale nelíbí se mi ten nápad, abych je snížil, mít kratší sadu nástrojů…

Je také prospěšné pro krátké lidi s kratšími zbraněmi. Nemůžeme užitečně nasadit 26 ″/660 mm stoke, pokud je pracovní rameno sotva tak dlouhé. Hodně podobné výběru oděvů, které se dobře hodí [pokud vůbec] nebo pracovní lavičky, které s jedním pracují.

Ahoj Naomi, to je tak pravda Nic není důležitější než mít nástroje, které by se fit pro vaše požadování těla jsem lefthanded-takže to také vím

Nedávný nález na bleší trh byl circa 1920, plnou hloubku 18palcové William Enders Oak Leaf Handsaw. Koupil jsem si to, protože jsem si myslel, že velikost bude vhodná pro různé úkoly kolem lavičky, ale jak byste očekávali, jen to trhá. To vše je odevzdat další hlas pro video o vzoru SemiCrosscut, což doufám, že moje nová stará vida mnohem užitečnější. Pokud jde o tento vzorec, nástroj Bad Axe funguje pro 10 stupňů a 12.5-stupňový úsek (no tak jsou opravdu podávají.5-stupňové tolerance!), ale rád bych slyšel Paulovo Take, což je vždy rozumné, metodické, proveditelné a zakotvené zkušenosti. dík!

V inženýrství je půl stupně velkou tolerancí ve srovnání s nějakou extrémně přesnou prací, která může vyžadovat toleranci minutové nebo druhé stupně. Ale pro naostření rukou ?…Jo, správně.

Koupil jsem si osm dolarových pilu, která je dlouhá osmnáct centimetrů, které jsem doplnil na deset t.str.i. RIP a to buď roztrhne nebo kříží. Roztrhá se to lépe, ale bude v pořádku. Legrační pila v tom, že šrouby, které drží rukojeť. Pokud to použiji na SAW Stop, ani to nevytrhne dno řezu. Je to plnění přibližně 10 stupňů. Také mě zajímám o Paulovu metodu podání.

Poté, co jsem sledoval, jak Paulova ostření videa na pila, chtěl jsem jít na opětovné vypuštění pily. Měl jsem irwin „Jack“ viděl klepání v mé garáži pila koupená, aby zkrátila nějaké dřevo, aby se dostala do mého auta. Měl 18 ”čepel s impulsními tvrzenými zuby a zvláštním vzorem podání, spíše jako japonská pila. Dlouhý příběh krátký, odřízl jsem zuby a znovu jsem je odložil na 11 ppi pomocí špatného hybridního podání AX. Také jsem nahradil strašnou plastovou rukojeť. Hodně práce pro kus nevyžádané pily? Pravděpodobně, ale hodně jsem se naučil a mám velmi užitečnou malou sadu nástrojů, která se snerovaně roztrhne a kříží tolečně dobře. ps. Použil jsem průvodce ostřeňováním Veritas, abych získal úhly přiměřeně konzistentní.

To, na co jsem zvědavý, je po celá léta Paul říká, že Saws 10ppi a tradičně se právě podány rip a fungovaly dobře pro křížovou výtvoru, takže teď jsem zvědavý, jaký je důvod pro hybrid.

Myslím, že to, co mě zajímá, je, jak obtížné a/nebo praktické by bylo píchat a pak odříznout delší pilovou čepel, na rozdíl od pouhého nákupu kratší čepele. Vím, že několik lidí ráda rozpadne staré čepele, aby vyrobili škrabky skříně?

Udělal jsem to jen s Atkins 8 TPI Crosscut viděl jsem, že jsem zvedl na pár babek. Zjevně byl uložen v kbelíku s vodou ve spodní části a 4 ″ špičky byl silně zrezivělý a postavený. Právě jsem to odstranil, doplnil zuby a funguje to kouzlo.

Bojím se říct; Vyrobil jsem mnoho škrabů z poškozených pilových talířů. Co můžete dělat s 26 ″ 3pti roztržením se třemi zlomenými zuby opětovné řezání by bylo neekonomické. S diamantovou potaženou dremel cut-off čepel; Bodování na předem označené linie a odložení ve svěráku, je překvapivé, jak rychle je můžete vyrobit. Také jsem vyrobil čepele pro ne.80 škrabka.

Předpokládám, že někdy může být chudoba matkou vynálezu.Možná zlá nevlastní matka. Kdo ví? Každopádně jen myšlenka. Není to, jako by škrabky byly super drahé, ale Paule, máte sekci chudého muže. Začal jsem s téměř ničím a musel jsem několikrát začít znovu od nuly. Není to příliš před mnoha lety, byl jsem dole jen na pouhý levný šroubovák na mé jméno.

Myslím, že můžeme jen udržet oprávněné hloupé věci s tím, co vidíme jako důvod, pokud je to zdarma a snadné. Pochybuji, že bych něco z toho slyšel, kdyby si někdo musel jít koupit obálku a papír a posadit se a napsat jejich odpověď před zakoupením poštovního razítka, aby ji poslal poštou, a pak několik dní počkejte na doručení. Obzvláště proto, že tato konverzace má nulovou hodnotu. Ach, a moje nástroje pro „chudý člověk“ byly odpovědí pro ty, kteří potřebovali mnohem podstatnější a dražší nástroj než škrabka karty £ 3. Scrapper lakování (tři pro libru) z obchodu s librou prodlužuje slušnou škrabku.

Jsem vážně šokován myšlenkou, že byste nakrájeli na redukovanou vintage pilu slušného britského nebo amerického výrobce starého na kousky pro škrabky. Moje nabídka pro vás místo toho je poslat mi ji (Švýcarsko), zakrývám poštovné a na oplátku vám pošlu sadu 3 zcela nových škrabů, vše zdarma.

Jaký je tedy zdroj vašich informací, které jsem to řekl, Tobias? Samozřejmě jsem to nikdy neřekl, tak mi řekni svůj zdroj.

„Ty“ měl zamýšlel odpovědět na příspěvky Marty, Alec a Chuck, odkazovat na řezání starých čepelí od sebe. Sledoval jsem váš blog po celá léta, Paule, a ani bych vás osobně nepovažoval za to, že v této záležitosti uděláte dubnový bláznivý vtip. Doposud jsem vydražil 6 zády, čepy a panelové pily mezi počátkem 19. do poloviny 20. století, pečlivě jsem je restauroval podle vašich vynikajících vedení a jsem šťastný a trochu hrdý na to, že je všechny používám ve svém dřevařském zpracování, pracuji jako kouzlo jako kouzlo, pracuji jako kouzlo. A úžasné se na to také podívat. Obává se mě, že by je někdo považoval za „šrot“. To byl můj záměr za nabídkou a já to stojím.

S výhledem na superciliesness; Otázkou stále zůstává: Co dělá člověk s 26 ″ RIP, když jsem chyběl tři zuby (nebo dokonce opotřebovaný moderní tvrdý bod) a mějte na paměti, pokud je odpověď obnovena, musíte se faktorovat (celkem nebo téměř celkem) opotřebení souboru „polevy“ a pily, stejně jako investice v čase, spolu s (vadným) předpokladem, že rukojeť a Brassware jsou vhodné pro účely. Proč se předpokládá, že potěšení pocházející ze výroby ve dřevě nelze také rozšířit na kovovou relaci?

Chybí tři zuby, které nemají žádný důsledek, pokud všichni spolu chybí ve středu délky pily, takže není třeba vzít 200 nebo více zubů pro tři. Zvláštní chybějící zub je jen málo, pokud nějaký rozdíl ve funkčnosti. Ignorovat to/je a oni se objeví s každým následným ostřeňováním, i když to může trvat několik let. Pily na hardpoint nejsou pily, se kterými se zabývám. Vlastním pár pro práci na zahradě a drsné křížení mého dřeva, jak to přichází. Obvykle trvají pár nebo tři roky a kovové a plast jsou recyklovatelné a tam jdou. Škrabka karty trvá po celý život uživatele na plný úvazek, jako jsem já, takže kolik potřebuji, je libovolné. Určitě nemám žádnou hodnotu při výrobě jednoho z již použitelné pilové desky, protože jsou nepředvídatelné, pokud jde o funkčnost, zadržení okrajů a dokonce i na první místo. A odkud to pocházelo: „Proč se předpokládá, že potěšení z výroby ve dřevě nelze také rozšířit na kovovou relaci?“. Kdo takovou věc předpokládá?

Chcete.li odpovědět na vaši otázku Marty, je poměrně snadné řezat/zachytit/vidět delší čepel, aby se vytvořila kratší čepel, otázkou by bylo důvod, proč! Musím přiznat, že dávám přednost delší pile, protože nemám pásmovou pilu, abych vyrobil dlouhé trhliny a líbí se mi rovnováha a délku mrtvice. Kratší ruční pila se zdá být ideální pro kratší řezy, kde tunská viděla nemá hloubku, ale chcete dokončit vyšší TPI. Stručně řečeno, koupil bych spíše než jeden/nebo, takže by nemělo být nutné zachytit čepel na velmi použitelnou existující pilu. Pokud jde o prasknutí čepele, udělal jsem to na hardpoint Saw. Ne pro škrabku na karty, ale připojil jsem ji k bloku dřeva a použil ho jako zastavení hoblování. Fungovalo skvěle.

Severoamerický ekvivalent Spear Jackson I.E. levná ruka vida, která přichází slušně s podobnou prací, jako bylo provedeno pro kopí Jacksona. Děkuji.

Mám štěstí, že žiji na místě, kde jsou pily na panelu Old Disston a Atkins snadno dostupné. Od té doby, co jsem začal přeměňovat svůj pracovní postup na ruční nástroje, jsem získal výběr pěkných starých panelových pily a za žádnou z nich zaplatil více než 8 USD. V podstatě jakýkoli obchod se starožitnostmi, který vstoupíte do Nové Anglie. Kdyby byly pouze dostupné pásy!

Paul, na začátku 70. let jsem si koupil 18 ″, 11pti řemeslníka rukou, použila. Muži, se kterými jsem v té době pracoval. Byla to perfektní velikost, abych si udržel v mém přenosném pracovním stole, který jsem si vzal s sebou na pracovišti. Ačkoli talíř pila říká řemeslník se speciální ocelí nad ní, věřím, že to vlastně vyrobilo Disston, který tehdy vyrobil pily pro Sears. Znáte tuto značku rukou?

Potřebujeme více prodejců Paula v tomto světě. Naučil jsem se od něj scads. A teď vím o super lepidle a pilinách pro opravy rohů. Ach a že se potenciálně těšíme na novou ostření pily.

Ahoj Paule, mám krásnou starou malou pilu s 18 palcovou čepelí, kterou jsem zdědil. Pata je označena 7 bodů. je to počet zubů a obecný účel ?

Výborně, jaký pěkný nález. 7 bodů se rovná sedmi bodům na palec délky pily. 7 zubů je pro kratší pilu poměrně velké, což naznačuje, že ji jako ripsa pila můžete naostřit jako křížovou pilu, pokud cítíte potřebu větší ozubené pily.

Pokračujte v sledování svého blogu a videí a vaše knihy jsou fantastické! V mém obchodě jsem cvičil ostření pily, ale myslím, že chci absolvovat jeden z těch krátkých jednodenních kurzů nabízených na mnoha místech. Považuji tyto druhy tříd zábavných a kamarádství je skvělá. Díky za příspěvek!

Je 18 ″ pila opravdu tak těžké přijít? Můžete oříznout několik centimetrů od většiny pily pomocí cínových snipsů a uložit jej hladce. Pokud je to příliš tvrdé, funguje také pila. Každý, kdo chce koupit „vzácný“ Disston 18 ″ ?

Hádám, že jste v USA na vaší první otázce, takže pro ty, kteří jsou ve větším světě, ano, je těžké přijít a zejména pro vintage modely renomované kvality USA Disston. Myslím si, že většina z nás vypadá, že si užívá hledání autentičnosti, protože jsou vzácnější a ne něco snadného; Líbí se nám výzva. Tin Snips narušuje desku pily, pokud skutečně budou řezat vůbec, o čem pochybuji, takže doporučuji proti tomuto návrhu a některé z těchto pily mají na konci okusy. Jo, a hackerská pila také tak dobře nefunguje.

Děkujeme za informace o budování opravy s superglue a pilinou. Nový pro mě a velmi zaručuje.

Ahoj Paule, myslím, že jsem o tobě jednou viděl video, jak si vyrobit rukojeť pily, jako je ten na této pile, a jak se na to hodit na vaši pilovou čepel. Převod levné pily na mnohem lepší. Pokud si správně pamatuji, pokrytí mělo dokonce bezplatnou šablonu pro rukojeť. Prohledal jsem, ale video nemohl najít. Mýlím se a nebyl jsem tím předmětem, který jste řešili? Mám starou pilovou čepel, kterou chci dát novou rukojeť.

Až dosud používám jednorázové pily, znáte „dva za 10 liber“. To jsou obecně v pořádku, ale nedávno jsem se potápěl na fondonu přítele. Bylo to starověké, pravděpodobně tak staré jako on, ale ta vida byla opravdu ostrá. Možná se budu pustit do nelispodatelných pily, když se moje levné rozdávají a stanou.

Ahoj Paul. Také jsem někde četl, že jsem viděl talíře mimo použití, mohl by být omezen pro škrabky a předpokládal jsem. Vědět, jak těžký je talíř řezat a nyní konečně dostal škrabky Veritas, nepokusím se o to, ale je dobré vědět, že to nedoporučujete. Mám řadu pěkných starších pily, které byly použity až do hloubky asi 3/4. 1 ”pro prvních pár palců od špičky. Jsou krásně vyrobeny a já jsem si na to, že je používám, pro případ, že bych do konce uložil špičku se špatnou technikou. Je to dobrý nápad odříznout těchto prvních pár centimetrů, aby se zkráceně pila s robustnější hloubkou? Opravdu je nechci používat.

Nevidím nic špatného na jejich zkrácení z tohoto důvodu, ale určitě si myslím, že je to hloupé, jen aby získala škrabka, kterou nevíte, bude fungovat. Myslím, škrabka stojí 3 £ nebo méně.

Drahý Paule, právě jsem dokončil stavbu holicího koně! Dostal jsem inspiraci z tvého komentáře, před časem, že jsi dal svým 3-5letým synům Sons a nechal je pracovat na dřevu. První rozhovor jsem také četl v časopise Quercus o tom, že učíte trenéry, kteří pracují s lidmi ASC. Chtěl bych se dozvědět více o charitě, kterou jste vytvořili/pomohli vytvořit, aby se dozvěděli více o jejich práci. Mám dvě děti se speciálními potřebami dospělých; Jeden má Downův syndrom a autismus. Wichita, KS, kde žijeme, má společnost Down Syndrome Society a mnoho nadaných jednotlivců, kteří trpělivě učí zvláštní potřeby. Dal byste mi vědět o charitě, kterou jste vytvořili? Moc děkuji a Bůh žehnej!

Oznámení o ochraně osobních údajů

Chcete.li odeslat formulář na této stránce, musíte zadat určité informace. Bereme manipulaci s osobními údaji vážně a vážíme si vaší důvěry v nás. Naše zásady ochrany osobních údajů stanoví důležité informace o nás a o tom, jak používáme a chráníme vaše osobní údaje, a také vysvětluje vaše zákonná práva k nim. Klikněte sem a přečtěte si ji, než zadáte jakékoli informace o tomto formuláři.

Masterclasses dřevozpracující

Sledujte Paulovu techniku ​​a projektová videa na Woodworking Masterclasses, našem vyhrazeném webu pro honění vašich dovedností.

Paulův kanál YouTube

Přihlaste se k odběru Paula YouTube, abyste se ujistili, že vám neuniknete jeho nejnovější videa!

Zůstaňte aktuální s Paulovým blogem

Získejte jeho týdenní přehled doručený přímo do vaší doručené pošty

Společné zpracování dřeva

Nové pro zpracování dřeva? Navštivte naše sesterské stránky, společné dřevozpracující zpracování, a sledujte spolu s Paulovými pro začátečníky a techniky a vybudujte vaši dovednost.

Dary

Toto ustanovení pro malé dary bylo vytvořeno kvůli populární poptávce od úžasných lidí, kteří vyjádřili jejich touhu podporovat Paulovu práci, můžete darovat zde.

Jak obnovit starou ruku, úplný průvodce

Obnovení starých nástrojů k tomu, aby se vrátila do použití nebo dekorace, je moje koníček. Rád vidím transformaci smutné staré zrezivělé pily, která se otáčí v ostrou, použitelnou ruku, která vypadá skvěle. Ať už vyčistíte některé z nástrojů dědečka nebo najdete dohodu při prodeji garáží, tato příručka vám pomůže bezpečně obnovit ruční pilu. Obnovte starou zrezivnou rukou uvolněním a odstraněním pilových matic a demontáž rukojeti a pilovou deskou. Pila může mít veškerou rzi odstraněno a vyleštěno asi za 30 minut. Starý lak na rukojeti může být broušen nebo svlékán a pily mohou být vyčištěny namočením do mýdlové vody. Existují čtyři primární kroky k obnovení staré ruční pily Krok 1. Demontujte rukojeť a viděly matice z desky pily Step 2. Vyčistěte a vyleštěte pilové matice / hardware Krok 3. Odstraňte rzi z pilové desky Step 4. Refinujte pilu Rukojeť

Materiály

Následující materiály vám pomohou obnovit starou pilu. Existuje mnoho substitucí, které lze učinit na základě vašeho úsudku a zkušeností. Jediná věc, kterou bych vás varoval, je dodržovat pokyny jakéhokoli chemického striptéra (pokud se rozhodnete pro tuto cestu). Máme také odkazy na všechny tyto nástroje dostupné na naší stránce Doporučené produkty.

Materiály pro čištění pilové desky

 • Jednoduchý zelený čistič ve stříkací láhvi
 • Škrabka břitvy
 • Mokrý nebo suchý písečný papír, 400 600 Grit
 • 3M Scotch Brite Scouring Pad
 • Kovový lak
 • Vložte vosk
 • Nakupujte ručníky nebo bavlněné hadry

Materiály pro obnovení rukojeti pily

 • nůž
 • Plastová škrabka (takže dřevo nepoškodíte)
 • Pískový papír: 120, 150, 220 Grit
 • Citrusový strip chemický striptérka (volitelné)
 • Jasco Low Voc Mineral Spirits
 • Ocelová vlna #0000
 • Vařený lněný olej nebo olej

Proces obnovení staré Rusty Ruční pily

Měli byste plánovat většinu této práce ve dobře větrané oblasti, která může být chaotický. Používání pracovního stolu v garáži nebo přenosný spolupracovníkem funguje skvěle. Mám starý šrot z překližky, na kterém provádím veškeré své odstranění rzi, protože tak mohu udržet pracovní povrchy trochu čistší.

Demontáž rukojeti a desky pily

1-Uvolněte pilové ořechy velkým šroubovákem s plochou hlavou. Pokud jsou zabaveny, nastříkejte trochu WD-40, abyste je uvolnili a čekali 5 minut. Pak to zkuste znovu.

Použijte úder a kladivo nebo malý šroubovák, abyste jemně poklepali na pily. Odložte pilové matice a šrouby stranou.

Opatrně vysuňte ruku z pilové desky

Jak čistit matice pily a šrouby

Namočte pilové ořechy v roztoku 1: 4 prací a vodu přes noc. Namočte je po dobu nejméně 8 hodin. To uvolní většinu špíny a špíny.

Po namočení ořechů drhněte ořechy pily mosazným štětcem. Poté lesk s ocelovou vlnou.

Jak vyčistit odstranění rzi z pilové desky

Poznámka-důrazně doporučuji, abyste nepoužívali octa, kyselinu citronovou nebo evapo-rust k odstranění rzi z pilové desky. To může nechat tmavý povrch, jímky nebo odstranit leptání. Ruční odstranění rzi trvá přibližně stejné množství času (nebo méně) a zůstane vám pěkně vypadající pila.

Použijte škrabku žiletky k odstranění velkých kusů rzi. Tím se ušetří váš písečný papír za menší bity. Položte rohy čepele břitvy, aby na pilové desce nenechala stopy.

Pokračujte v odstraňování rzi pomocí 400 mokrých nebo suchých písečných papírů. Použijte jednoduchý zelený čistič pro namazání talíře, když jdete. To pomůže zabránit ucpávání písečného papíru. A směs rzi/vody může být otřena papírovými ručníky.

Jako další tip. Použití tvrdého gumového bloku k držení pískového papíru tuto práci mnohem usnadňuje.

Buďte s tímto krokem velmi opatrní, jako by na pile je přítomna lept, najdete ji. Pokud desku agresivně obrušujete, můžete ztratit leptání.

Jakmile bude rzi, můžete pokračovat na 600 Grit. 600 štěrků je volitelné, na základě toho, jak pěkná chcete, aby pila vypadala.

Pomocí Scotchbrite podložky s jednoduchou zelenou k dalšímu čištění pilové desky. To odstraní mnoho nečistot a špíny z drážky oceli, kde se písečný papír nemůže jít.

Naneste kovový lak na pilovací desku a buff s ručníkem nebo bavlněným látkou. Použil jsem na tuto pilu Flitz Metal Polish.

Naneste kabát vosku pasty na celou desku. To pomůže zabránit budoucí korozi.

Jak čistit a upřesnit držadlo dřevěné pily

Refinování rukojeti pily lze provést několika způsoby. Ale každý způsob má stejný cíl. odstranit lak. Existuje mnoho způsobů, jak odstranit lak, a já si vyberu svou metodu na základě typu rukojeti.

Odstraňte starý lak. Pokud má rukojeť pila zdobená řezba listů, musíte k uvolnění laku pomocí chemického striptérky. Neexistuje jiný způsob, jak dostat z těch malých drážků lak. Pokud tento druh detailu není přítomen, můžete jej jen seškrábat nožem nebo zahříváním rukojeti a škrábáním ji.

Používám jednorázový pěnový štětec k nanášení citrusového proužku na držadlo. Potom počkám asi hodinu, než se vrátím, abych se odšlabl co nejvíce.

Ale pokud používáte chemický striptérka, ujistěte se, že jste v dobře větrané oblasti. Také postupujte podle všech pokynů na láhvi. Používám citrusový pás, protože je bezpečnější než ostatní. Pro odstranění laku v odsazeních malých listů používám výběr zubů.

Poté, co jste odstranili lak, drhněte minerálními lihovinami a ocelovou vlnou. To pomůže odstranit veškerou stopu chemického striptéra, což je docela ošklivá věc.

Brz na rukojeť pily hladké. V závislosti na tom, kolik laku je stále přítomno, píst rukojeť. Pokud dojde k tenkému povlaku laku, nebo jste nepoužívali žádný striptér s agresivním štěrkem, jako je 60 nebo 80. Poté pokračujte ve vyšších kruzích, jako je 150 až 220.

Musíte mít holé dřevo, abyste mohli mít novou úchopu a chránit rukojeť.

Použijte nový povrch na popisovač. Úchyty staré pily jsou obvykle vyrobeny z ovocného dřeva a vypadají docela pěkně. Pro přirozený povrch použijte vařený lněný olej. Nebo můžete použít Tru olej nebo dánský olej pro tmavší barevný povrch.

Stačí otřete povrch rovnoměrně pomocí ručníků a nechte asi 24 hodin vyschnout. Ujistěte se, že buď spálíte ručníky, nebo je rozložíte, aby uschli. Protože mnoho cílů může spontánně spálit, pokud jsou ponechány zmačkané v hromadě.

Znovu sestavte pilu

Chcete.li znovu sestavit pilu, stačí zvrátit kroky, které jste podnikli, abyste ji rozebrali. Při vkládání pilových matic dávejte pozor. Jsou to čtvercové a musí se správně vejít do díry.

Také nepředstavujte ořechy pily. Jen je přitahujte. Pokud se uvolní s použitím, stačí je znovu provést.

Nabrousit pilu

Nyní můžete naostřit pilu, pokud ji chcete použít. Ostření pily je poměrně snadné, protože si můžete vyrobit vlastní pily a používat běžnou lavičku top svěrák.

Nepoužívejte octa, kyselinu citronovou nebo evoporust po ruce!

Podívej, rád používám chemikálie k odstranění rzi. Může to být skvělý čas a dokonce i ekologický. Někdy je to dokonce nutné, když jsou díly složité s malými dutinami atd. Ale nikdy byste na ruční pilu neměli používat octa nebo kyselinu. Způsobí to ošklivé povrchové úpravy a může způsobit pitvu nebo rozpuštění pily úplně.

Jak octa a kyselina poškozuje starou ocel

Ocel je jen směs železa a uhlíku. A i když by to nemělo být možné, aby ocet nebo kyselinu citronovou chemicky poškodil, často se to stává. Proč je to?

Stará ocel není tak čistá, jak bychom chtěli. V oceli je mnoho různých nečistot. A právě tyto nečistoty způsobí ošklivý povrch, pitting a někdy ničení starého nástroje.

Takže. Chraňte nástroje dědečka! K odstranění rzi, ne octu, použijte mazivo lokety!

Saw Handle Push Stick

O: sestavení.Podíl.Zničit.Opakovat. Sledujte mě a vyzkoušejte několik mých projektů pro sebe! O Mikeasaurus »

Miluji svou stolní pilu. Používám jej pro spoustu projektů, používám ho k roztržení dřeva na správné rozměry a dokonce pro něj provedu jednoduché sáňky, aby provedl křížové řezy. Součástí vlastnictví větších nástrojů je schopnost je přizpůsobit tak, jak chcete, abyste pracovali efektivněji a efektivněji. Nyní je čas upgradovat své jednoduché push tyčinky na něco více mého stylu.

Tato push hůl je stylizována tak, aby vypadala jako krátká ruční pila, s zářezem vzadu, aby pomohl protlačit materiál přes čepel pily a vintage rukojeť z velmi staré ruční pily. Nová překližka „Blade“ pro tuto push hůl je tenká 6 mm, což umožňuje velkou stabilitu v dlouhém dosahu a úzkost umožňuje projít stolní pilou, i když je plot blízko čepele.

Tento projekt používá stolní pilu k rozšíření otvoru v rukojeti pily. Mnoho z dovedností v tomto projektu je pokryto v mé bezplatné (a úžasné) třídě stolní pily, která pokrývá vše, co začátečník potřebuje vědět, aby získal důvěru potřebnou k profili.

Tato jednoduchá sestavení je skvělým opětovným použitím pro starý nástroj a můžete jej přizpůsobit jakýmkoli způsobem, jak se vám líbí. Nejlepší na tom je, že čepel je odnímatelná, což vám umožňuje vyměnit ji za nový, když tato push hůl již není užitečná.

Krok 1: Demontáž pila

Našel jsem tuto velkou rukou na pilu na dvorku s výprodejem nástrojů. Pila byla drsný tvar, po celá léta byla ve skladování a zanedbávána. Sbírám staré nástroje, jako je tento, protože miluji vzhled a způsob, jakým jsou vyrobeny. A myslím, že jsou skvělí kandidáti na oživení.

Tato klasická ruční pila měla šrouby stroje mosazné hlavy, které drželo čepel k držadlu. Ty byly snadno odstraněny a rukojeť byla odtažena od čepele. Pokud se podíváte pečlivě, horní a dolní otvory na čepeli nebyly během výroby správně vyraženy a otvory byly prorazeny přes okraj čepele. Rád hledám chyby výroby, jako je tento ve starých nástrojích, protože byly provedeny ručně v jiném věku výroby.

Krok 2: Rozšiřte slot pro rukojeť

Čepel byla asi 1 mm tlustá a musela by být rozšířena, aby se nová vložka z překližky přizpůsobila.

Měřil jsem tloušťku vložky z překližky a zjistil jsem, že je širší než Kerf mé stolní pilové čepele. To znamená, že bych musel udělat dva průchody a mírně přesunout plot mezi řezy, abych dosáhl šířky, kterou jsem potřeboval.

Vzal jsem si čas na pár průchodů na pilu a zvedl čepel mezi průchody. Tím, že je třeba mít mělčí řezy.

Abych si dal trochu místa mezi prsty a čepelí, použil jsem na rukojeti pily, abych mi dal něco.

Po provedení několika průchodů a zvýšení výšky čepele do konečné výšky byl plot přesunut do druhého průchodu a výška čepele se opět zvýšila, aby se dosáhlo šířky, kterou jsem potřeboval pro překližku.

Krok 3: Zkontrolujte přizpůsobení

Po průchodu rukojeti skrz stůl pila na rozšíření otevření šířky lze zkontrolovat proti šrotu překližky, z čehož bude tlačná hůlka vyrobena z.

Používám 6mm překližku pro svou push tyčinku. Mám z toho hodně ve svém obchodě, abych vyrobil další „čepele“, když je čas, a je dost robustní držet se častého používání bez ohýbání.

Rukojeť byla vklouznutá na překližku a přizpůsobena orientaci, kterou jsem chtěl udělat pohodlnou push.

Přesunul jsem rukojeť do zadní části překližkového šrotu, ale za rukojetí zůstal dost dřeva, abych podpořil. Vaše umístění a orientace na rukojeť se může lišit v závislosti na tom, s čím vám je pohodlně.

Krok 4: Tvar náčrtu čepele

Jakmile byla rukojeť v pozici. Ujistil jsem se, že do dna překližky zahrnuji zářez, který by se na materiál zastrčil.

Také jsem vystopoval, kde byly na rukojeti na překližku ukončené otvory.

Krok 5: Střih tvaru čepele

Po načrtek tvaru čepele na překližce jsem ořízl překližku do velikosti. Můžete použít vše, co chcete, abyste si ořízli šrot, ale použil jsem stolní pilu, abych získal pěkné rovné okraje se stolním pily. Tyto saně jsou skvělé pro tvorbu křížových obilí nebo řezů na pilu, aniž by se spoléhaly na plot. Udělal jsem jednoduché a efektivní saně na stole, kterou můžete udělat také.

Ať už jste se rozhodli zkrátit překližku, ať už je to jakoukoli metodu, díky nimž je řezy, co je možné.

Krok 6: Otvory rukojeti vrtáků

Použil jsem vrták, který odpovídal velikosti otvorů na rukojeti.

Jakýkoli vrták by fungoval, ale mám vrtací lis, takže to je to, co jsem použil.

Krok 7: Tvar oříznutí

Pokud jste chtěli mít nějaký tvar na push hůl, můžete ji vyřešit. Pamatuji si, když jsem byl mladý, že můj táta měl malou ruku, která měla zaoblený konec. Protože tato push hůl je malá a podobný tvar jako ten, který měl můj otec, jsem se rozhodl napodobit tento tvar.

Ořízněte svůj tvar pily, jak se vám líbí, s jakýmkoli implementem řezání máte k dispozici.

Krok 8: okraje písku

Zaokrouhlil jsem se přes všechny okraje, abych se pocítil hezčí rukou. Začal jsem s drsnou štěrkou a pak jsem se vydal na jemnější štěrk.

Opět použijte vše, co máte k dispozici, jednoduchý brusný papír a broušení rukou je v pořádku. Líbí se mi, že mi převrátíte brusku na opasek a upínám ji do mého pracovního stolu, abych vytvořil modulku.

Krok 9: znovu sestavte

S hladkou čepelí broušenou čepelí může být čepel na rukojeť připevněna. Záměrně jsem nepoužíval žádné lepidlo k připevnění čepele k rukojeti, to mi umožní snadno vyrobit náhradní čepel, kdykoli tento přestal být užitečný.

Rukojeť byla vklouznutá na překližku a vrtané otvory byly seřazeny.

Kolíky na rukojeti byly vloženy do otvorů a pevně připevněné.

Krok 10: Začněte řezat!

Poté, co je nová čepel připevněna k popisovu, je tahová hůlka ve tvaru pily připravena k použití! Rozhodl jsem se, že nebudu upřesnit vintage popisovač této pily a udržet starý vzhled.

Tenká čepel této push tyčinky umožňuje, aby tenký profil snadno prošel mezi čepelí a plotem při řezání, dokonce i pro velmi tenké řezy, kde je čepel opravdu blízko plotu. Velká a zaoblená rukojeť staré školy se snadno uchopí a cítí se skvěle na rukou. A konečně, dlouhý dosah tlačné čepele umožňuje velkou kontrolu nad materiálem, protože je krmen pilovou čepelí.

Ačkoli ne jediná push hůl v mé sbírce, jsem rád, že to mám jako součást vlastního arzenálu pro můj stolní pilu.

V mé třídě stolního pilu se podívejte, pokud se chcete dozvědět více, je toho mnohem víc, co se dozvíte!

Vyrobili jste si vlastní takové tyčinky? chci je vidět!

Osoba vytvořila tento projekt!

Udělali jste tento projekt? Sdílejte to s námi!

Projektová soutěž založená na učení

Pro dvůr

комментарии и мнения

Nedávno jsem se stal mag koláč pro starožitné nástroje, přestože někteří z nich jsou daleko za překoušení!Pro ruční pily to bude dobré, děkuji 🙂

pěkně hotovo poučné, ale nemůžu si pomoci, ale cítím se špatně při zničení starého nástroje. Obnovil jsem několik starých nástrojů se skvělými výsledky a netuším, jak byste zaostřili velkou viděnou rukou, ale zaručuji, že to trvalo tak dlouho, ocel a dřevo jsou mnohem lepší než to, co si můžete koupit. Vypadá to hezky a já bych to udělal, kdyby rukojeť pila nemusela být upravena. Možná se připojte k rukojeti k botě s ocelovou deskou nebo podobnou.

Utopím se ve starých nástrojích, které jsem zachránil před prodejem na zahradě; Přijďte prosím a zajistěte mě před mou závislostí! Raději bych jim dal nový život v mém obchodě, než shromáždit prach a zapomenout, ale nebojte se, že na čepel dostatečně brzy najdu použití pro čepel. Je jich jen tolik, že mohu obnovit 🙂

Z-Saw Cross Cut Blade a Puff Handle

Od roku 1943 je Hardware Okada předním výrobcem ručních pila v Japonsku. Okada se nachází v Miki City, renomovaném srdci japonského hardwarového průmyslu a neustále poskytuje důraz na inovace a uživatelské zkušenosti svým slavným z-sakam po více než půl století. Rukojeť Puff je nejnovější kousek magie designu ze z Saw. Zahrnuje vnitřní pístový systém, který „nafoukne“ vzduch z rány do obrobku pomocí kinetické energie z ručního pohybu pracovníka. „Puff“ vyčistí prach, takže můžete jasně vidět svou řezanou linii.

 • Pila 265 mm je navržena pro přesné a složité řezání řezaného dřeva, laminovaného dřeva a pevného dřeva.
 • 300 mm „Puff“ Hook-Fit Handle
 • Inerciální píst uvnitř vyloučí vzduch, aby vyčistil řez pilin
 • Snadná náhrada čepele jedním jednoduchým klepnutím
 • Impuls ztuhlý vysoce kvalitní ostré zuby jsou navrženy pro dlouhodobý skvělý výkon
 • Robustní a přesně mleté ​​univerzální zuby vhodné pro roztržení/křížové/šikmé řezání a ponechání neuvěřitelně čistého řezného povrchu

Vrácení výměn

Všechny prodeje jsou konečné, žádné výnosy, žádné výměny.

Žádné náhrady.

PROSÍM ZVÝŠENÍ PROSTŘEBUJETE POVOLENÍ; Všechny produkty na tomto webu jsou buď uzavření nebo memorabilia a jsou konečným prodejem:

Položky s uzavřením jsou jedinečné a omezené v množství, nemůžeme zaručit dostupnost, takže jsou nabízeny pouze jako konečný prodej.

Položky Memorabilia jsou vytvářeny na vyžádání, jednotlivě pro každého zákazníka, neexistuje žádný inventář, takže nabízejí pouze jako konečný prodej.

Děkujeme vám za vaši podporu a za vaše nákupy připomínající původní, reálné a online inkarnace nabídky rukou očí (2010–2016.)

Jak se dozvědím o nových příjezdech a propagacích?

Zaregistrujte se do našeho zpravodaje pomocí pole ve spodní části obrazovky. Mezi naše pravidelné e.maily patří propagační akce, nové příjezdy a obsah z blogu. Další bezprostřední aktualizace o všech věcech rukou očíte, sledujte nás na Instagramu.

Proč bych se měl zaregistrovat do zpravodaje?

Pokud se zaregistrujete do zpravodaje, budete první, kdo bude vědět o prodeji, nových příjezdech a čerstvém obsahu z HES. Posíláme předplatitelům zpravodajských speciálů a exkluzivních obchodů a exkluzivních nabídek. Přihlásit se k odběru znamená být ve známosti.

K čemu jsou seznamy přání?

Můžete vytvořit seznam přání jen pro vás nebo ukázat všem svým přátelům, jak se mohou dostat na vaši dobrou stránku. Tím, že je uložíte do pěkné a uklizené digitální krabice, je seznam přání skvělým způsobem, jak sledovat produkty, které se vám líbí.

Jak mohu zjistit svou velikost?

Protože obvykle pracujeme s malými výrobci, velikosti se liší od společnosti ke společnosti a dokonce i dávkou po dávku. Po příjezdu do našeho obchodu měříme veškerý oděv na stole, abychom vám poskytli nejčestnější měření. Chcete.li zjistit, která velikost je pro vás nejlepší, doporučujeme měřit podobný kus svého vlastního oblečení, které můžete porovnat s měřením položky, kterou zvažujete.

Je všechny vaše oděvní pohlaví specifické?

Zatímco na našem webu určujeme pohlaví pro oděvy pro snadnější navigaci, nabízíme oděvy všem a přijmeme termín unisex. Některé položky mají genderově specifické škrty.

Které metody plateb mohu použít?

Přijímáme všechny hlavní kreditní karty: American Express, Discover, MasterCard a Visa.

Kdy bude moje karta nabita?

Po odeslání objednávky je účtována vaše kreditní/debetní karta.

Jsou platební informace, které s vámi sdílím?

Všechny transakce jsou bezpečné a šifrované. Informace o kreditní kartě nejsou nikdy uloženy. Posunutí rukou očí používá k šifrování všech citlivých informací protokol Secure Socket Layer (SSL).

Pro vaše zabezpečení budete vždy požádáni o zadání svého kódu CVV při pokladně.

Pro naši vzájemnou bezpečnost a prevenci podvodů podléhají všechny příkazy provedené s kreditní nebo debetní kartou podléhajícím autorizací. Abychom zajistili platnost, můžeme před zpracováním objednávky požádat o další podrobnosti.

Jsou s vámi sdíleny informace, které se udržují v soukromí?

Nabídka rukou oka Core77 je jediným vlastníkem informací shromážděných na tomto webu. Když používáte náš web, shromažďujeme osobní údaje, jako je vaše jméno, e.mail, fakturační a přepravní adresa, telefonní číslo a údaje o platbách. Nebudeme prodávat, sdílet ani pronajmout tyto informace ostatním způsobem, který se liší od toho, co je v tomto prohlášení zveřejněno. Používá se pouze ke správnému a úplnému zpracování vaší objednávky. Všechny transakce jsou bezpečné a šifrované a nikdy neukládáme vaše informace o vaší kreditní kartě.

Musím platit daň z obratu?

Nabídka rukou očí je povinna vybírat daň z obratu z příkazů odesláno do New Yorku a Connecticutu. Pokud dodáváte do těchto států, budou daně přidány do celkového zboží a zobrazí se během pokladny.

Kdo je zodpovědný za povinnosti z mezinárodních objednávek?

Příjemce mezinárodní zásilky může podléhat celním makléřským poplatkům, dovozních povinností a daní poté, co zásilka dosáhne cílové země. Povinnost a další dovozní poplatky jsou odpovědností příjemce. Celní politiky se mezi zeměmi velmi liší. Informace prosím kontaktujte místní celní kancelář. Nabídka rukou očí nemá kontrolu nad těmito obviněními založenými na vládě a nemůže určit, co mohou být.

Jak mohu sledovat svou zásilku?

Po zpracování objednávky obdržíte e.mail s sledovacím číslem. Kromě toho najdete sledovací číslo přihlášením do účtu s dodávkou rukou a výběrem objednávky.

Z-Saw Cross Cut Blade a Puff Handle

Od roku 1943 je Hardware Okada předním výrobcem ručních pila v Japonsku. Okada se nachází v Miki City, renomovaném srdci japonského hardwarového průmyslu a neustále poskytuje důraz na inovace a uživatelské zkušenosti svým slavným z-sakam po více než půl století. Rukojeť Puff je nejnovější kousek magie designu ze z Saw. Zahrnuje vnitřní pístový systém, který „nafoukne“ vzduch z rány do obrobku pomocí kinetické energie z ručního pohybu pracovníka. „Puff“ vyčistí prach, takže můžete jasně vidět svou řezanou linii.

 • Pila 265 mm je navržena pro přesné a složité řezání řezaného dřeva, laminovaného dřeva a pevného dřeva.
 • 300 mm „Puff“ Hook-Fit Handle
 • Inerciální píst uvnitř vyloučí vzduch, aby vyčistil řez pilin
 • Snadná náhrada čepele jedním jednoduchým klepnutím
 • Impuls ztuhlý vysoce kvalitní ostré zuby jsou navrženy pro dlouhodobý skvělý výkon
 • Robustní a přesně mleté ​​univerzální zuby vhodné pro roztržení/křížové/šikmé řezání a ponechání neuvěřitelně čistého řezného povrchu

Vrácení výměn

Všechny prodeje jsou konečné, žádné výnosy, žádné výměny.

Žádné náhrady.

PROSÍM ZVÝŠENÍ PROSTŘEBUJETE POVOLENÍ; Všechny produkty na tomto webu jsou buď uzavření nebo memorabilia a jsou konečným prodejem:

Položky s uzavřením jsou jedinečné a omezené v množství, nemůžeme zaručit dostupnost, takže jsou nabízeny pouze jako konečný prodej.

Položky Memorabilia jsou vytvářeny na vyžádání, jednotlivě pro každého zákazníka, neexistuje žádný inventář, takže nabízejí pouze jako konečný prodej.

Děkujeme vám za vaši podporu a za vaše nákupy připomínající původní, reálné a online inkarnace nabídky rukou očí (2010–2016.)

Jak se dozvědím o nových příjezdech a propagacích?

Zaregistrujte se do našeho zpravodaje pomocí pole ve spodní části obrazovky. Mezi naše pravidelné e.maily patří propagační akce, nové příjezdy a obsah z blogu. Další bezprostřední aktualizace o všech věcech rukou očíte, sledujte nás na Instagramu.

Proč bych se měl zaregistrovat do zpravodaje?

Pokud se zaregistrujete do zpravodaje, budete první, kdo bude vědět o prodeji, nových příjezdech a čerstvém obsahu z HES. Posíláme předplatitelům zpravodajských speciálů a exkluzivních obchodů a exkluzivních nabídek. Přihlásit se k odběru znamená být ve známosti.

K čemu jsou seznamy přání?

Můžete vytvořit seznam přání jen pro vás nebo ukázat všem svým přátelům, jak se mohou dostat na vaši dobrou stránku. Tím, že je uložíte do pěkné a uklizené digitální krabice, je seznam přání skvělým způsobem, jak sledovat produkty, které se vám líbí.

Jak mohu zjistit svou velikost?

Protože obvykle pracujeme s malými výrobci, velikosti se liší od společnosti ke společnosti a dokonce i dávkou po dávku. Po příjezdu do našeho obchodu měříme veškerý oděv na stole, abychom vám poskytli nejčestnější měření. Chcete.li zjistit, která velikost je pro vás nejlepší, doporučujeme měřit podobný kus svého vlastního oblečení, které můžete porovnat s měřením položky, kterou zvažujete.

Je všechny vaše oděvní pohlaví specifické?

Zatímco na našem webu určujeme pohlaví pro oděvy pro snadnější navigaci, nabízíme oděvy všem a přijmeme termín unisex. Některé položky mají genderově specifické škrty.

Které metody plateb mohu použít?

Přijímáme všechny hlavní kreditní karty: American Express, Discover, MasterCard a Visa.

Kdy bude moje karta nabita?

Po odeslání objednávky je účtována vaše kreditní/debetní karta.

Jsou platební informace, které s vámi sdílím?

Všechny transakce jsou bezpečné a šifrované. Informace o kreditní kartě nejsou nikdy uloženy. Posunutí rukou očí používá k šifrování všech citlivých informací protokol Secure Socket Layer (SSL).

Pro vaše zabezpečení budete vždy požádáni o zadání svého kódu CVV při pokladně.

Pro naši vzájemnou bezpečnost a prevenci podvodů podléhají všechny příkazy provedené s kreditní nebo debetní kartou podléhajícím autorizací. Abychom zajistili platnost, můžeme před zpracováním objednávky požádat o další podrobnosti.

Jsou s vámi sdíleny informace, které se udržují v soukromí?

Nabídka rukou oka Core77 je jediným vlastníkem informací shromážděných na tomto webu. Když používáte náš web, shromažďujeme osobní údaje, jako je vaše jméno, e.mail, fakturační a přepravní adresa, telefonní číslo a údaje o platbách. Nebudeme prodávat, sdílet ani pronajmout tyto informace ostatním způsobem, který se liší od toho, co je v tomto prohlášení zveřejněno. Používá se pouze ke správnému a úplnému zpracování vaší objednávky. Všechny transakce jsou bezpečné a šifrované a nikdy neukládáme vaše informace o vaší kreditní kartě.

Musím platit daň z obratu?

Nabídka rukou očí je povinna vybírat daň z obratu z příkazů odesláno do New Yorku a Connecticutu. Pokud dodáváte do těchto států, budou daně přidány do celkového zboží a zobrazí se během pokladny.

Kdo je zodpovědný za povinnosti z mezinárodních objednávek?

Příjemce mezinárodní zásilky může podléhat celním makléřským poplatkům, dovozních povinností a daní poté, co zásilka dosáhne cílové země. Povinnost a další dovozní poplatky jsou odpovědností příjemce. Celní politiky se mezi zeměmi velmi liší. Informace prosím kontaktujte místní celní kancelář. Nabídka rukou očí nemá kontrolu nad těmito obviněními založenými na vládě a nemůže určit, co mohou být.

Jak mohu sledovat svou zásilku?

Po zpracování objednávky obdržíte e.mail s sledovacím číslem. Kromě toho najdete sledovací číslo přihlášením do účtu s dodávkou rukou a výběrem objednávky.