Můžete použít automobilový olej v sekaně na trávu. Briggs a Stratton Lawn Meghter Oil

Dvůr nástrojů

Jak opravit, udržovat být v bezpečí pomocí motorů, sekačky na trávu, motory pro kutily a soupravy. Možná nějaké pivo.

Jak si vybrat nejlepší olej pro sekačku na trávu

Stejně jako byste měli pravidelně měnit olej v autě nebo nákladním vozidle nebo řetězové pile, mělo by se to udělat pro vaši trávu. Pokud chcete mít na ulici nejlépe vypadající trávníky, budete potřebovat svou trávu, abyste měli ostrou čepel a aby byli naplněni nejlepším olejem, takže když tlačíte zatracenou věc, motor funguje dobře a dává dlouhé dlouhé životnost služby. Mohli byste být v pokušení myslet na svou trávu jako na „jen na trávu“, takže jakýkoli druh automobilového automobilového oleje to udělá, ale to by mohlo znamenat rozdíl mezi prodloužením životnosti sekačky na trávu nebo ji způsobí. Je to zejména tak, pokud se vaše sekačka příliš často nevyužívá. Pokud tedy chcete „dobrý olej“ na to, co vložit do své trávy, přečtěte si dále.

Jaký druh oleje musím použít ve svém trávníku?

Teplota klimatu, ve kterém budete provozovat trávu, bude mít vliv na vaše ropné potřeby.

Odborníci na trávu na trávu Briggs a Stratton radí, že „motory na většině venkovního napájecího vybavení fungují dobře se syntetickým olejem 5W30.

Pro zařízení provozované v horkých teplotách poskytuje Vanguard 15W50 syntetický olej nejlepší ochranu.“

Co to pro vás jako uživatele oleje znamená, že musíte zkontrolovat, na jaký rozsah bude váš motor běžet. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je zkontrolovat uživatelskou příručku motoru pro doporučení výrobce. Pokud jste ztratili příručku nebo nikdy ji neměli, použijte vyhledávač k nalezení jeho PDF.

Obecným pravidlem je však to, že motory na většině venkovního napájecího zařízení dobře fungují se syntetickým olejem 5W30.

Jakmile jste našli ten správný druh oleje, je nyní čas zvážit, jakou značku oleje chcete použít.

Obvykle doporučujeme, abyste se vyhnuli nejlevnějšímu rozsahu jakéhokoli nástroje nebo bezpečnostního vybavení nebo oleje a určitě to samé uděláte s olejem na trávu. Doporučujeme, abyste použili vyzkoušené a důvěryhodné značky. Protože tyto oleje byly testovány na silnici v mnoha strojích, které tlačily mnoho tisíc kilometrů.

Pokud by to tyto značky nezkrátily, nepřežily by na trhu. Pokud mi nevěříte, přečtěte si tento příběh o tom, jak společnost Slitz změnila kvalitní pivo v vtip a rozběhla svou značku do země. Jedním z nich je třeba mít na paměti, že čím starší je váš motor, je pravděpodobnější, že bude vyhovovat tradičním olejovým rozsahům SAE30.

Doporučený olej: Briggs a Stratton Small Engine 30W

Briggs a Stratton jsou pravděpodobně největším jmenovaným hráčem na trhu s trávníkem (Husqvarna je pravděpodobně druhý). Jejich motory jsou známé tím, že „chodí a chodí“, takže několik dalších „značek s velkým jménem“ jednoduše používá motor Briggs a Stratton na vlastních značkách jako prodejní místo.

Největší název v technologii na trávu bude mít určitě kvalitní ropný produkt pro své stroje a jejich verze 30W pro malé motory je s největší pravděpodobností to, z čeho by váš motor měl prospěch.

„Koupil jsem si zbrusu novou trávu a nechtěli, aby se rozbočovače Vyhoďte to také Protože do něj zapomněl vložit olej.“

Klasika a vždy stojí za to připomenout, že pokud si koupíte novou trávu, musíte přidat olej před použitím nebo zničíte motor.

Mohu použít syntetický olej ve svém trávníku?

Ano, můžete použít syntetický olej v trávníku. Oleje jako Amsoil jsou navrženy pro modernější motory. Syntetický olej je malé mazivo motoru plné chemických sloučenin, které jsou uměle vyráběny pomocí chemicky modifikovaných ropných komponent. Výhodou používání syntetického oleje je tendenci nabízet lepší viskozitu, opotřebení a kontrolu vkladu a tekutost nízké teploty. To znamená, že pokud pravidelně používáte syntetický olej ve své trávníku (z dlouhodobého hlediska), výrazně zvýšíte šance na dlouhou životnost a snížíte potřebu nahradit trávou v 6. roce místo 10. ročníku (omluvte hyperbolu!). Pravidelné používání syntetických olejů v motoru tedy snižuje šance, že to selhává, a tedy v tomto procesu rozšiřuje jeho životnost. Jedinou skutečnou nevýhodou používání tohoto druhu oleje je to, že je obvykle cena výrazně vyšší než standardní oleje. Podívejte se například na tento příklad z Pennzoil, jejich 530-30 plnohodnotných může cen přes 50 babek!

Použití syntetického oleje Toro s trávníkem

Toro Syntetický olej, navržený tak, aby pracoval v celé řadě extrémních podmínek, bude zvládnout teplo a nachlazení, aby vám pomohl vyříznout trávníky.

Toro je navíc masivní značka po celém světě, která tlačí sekačky na trávu, které vyrábějí golfová auta, jezdící sekačky, stříkací vybavení, diggery, palandy a špičkové komody. Takže znají motory a znají olej, takže si můžete být jisti, že olej je vytvořen a testován tak, aby vyhovoval potřebám svých strojů. To znamená, že díky své kvalitě udělá toro olej většinu sekaček na trávu, pokud jde o výkon motoru. Určitě splňuje požadavky na výkon značek, jako jsou Briggs Stratton, Kohler, Honda, Tecumseh a Craftsman!

Jak často bych měl vyměnit olej na trávu?

Mnoho majitelů automobilů mění olej svého automobilu jednou ročně v rámci ročního vyladění. Prodlužuje životnost motoru, protože jeho části jsou chráněny před opotřebením.

Pro menší motory je srovnání stejné. Mnoho trávníků změní svůj olej jednou ročně na jaře, když tráva začne růst dlouho a sekačka se používá pravidelně.

To je vázáno na použití sekačky. Vaše sekačka může mít různé potřeby v závislosti na hodinách použití. Trávník, který je plísník půl hodiny jednou měsíčně, může potřebovat změnu pouze jednou ročně, ale týdenní sekačka většího trávníku může vyžadovat dvě změny.

Jízda na sekačce pravděpodobně bude s větší pravděpodobností těžit ze změny ve 100 hodinách běhu a každoročně.

Pokud máte pocit, že váš motor nefunguje dobře, může pomoci změna oleje. Jak vždy doporučujeme, vaše příručka pro uživatele by vám mělo být schopno poskytnout vám radu. A bude to také dobrá rada, protože chlápci a dudety, kteří vytvořili motor, jej testovali na zem v laboratoři, takže budou vědět, jak jejich stroj funguje za tolika podmínek.

Jak odstranit starý olej z trávníku

Pokud jde o změnu oleje sekačky na trávu, určitě existuje několik tipů a triků, které můžete udělat, abyste se ujistili, že máte přenos bez oleje. Takže nyní jste pochopili důvody, proč musíte pravidelně měnit olej vašeho motoru, další otázkou by mohla být, jak! Položky, možná budete muset změnit olej:

 • Pánev nebo obdržíte zachycení starého oleje
 • Některé staré hadry nebo látky
 • Klíč s vhodnou velikostí zásuvky pro odtok oleje Nu
 • Motorový olej, který vyhovuje vašim potřebám
 • Trychtýř
 • Systém sifonu nebo oleje, pokud se chystáte spíše do Sifonu než vypouštět

Umístění výměny oleje

První věc, kterou musíte udělat, je zvážit místo, kde vypustíte olej již uvnitř sekačky. Přirozeně se budete chtít vyhnout této operaci na trávníku trávy nebo poblíž vaší zahrady v případě rozlití. Za tímto účelem je ideální konkrétní povrch, jako je příjezdová cesta. Samozřejmě budete chtít stanovit noviny nebo lepenku, abyste zachytili jakékoli kapky oleje, které se mohou sbírat, aby se zabránilo barvení betonu.

Před vypuštění oleje zahřejte motor

Nejlepší je otočit motor na trávu na několik minut, než vypustíte olej. Je to proto, že částice, které shromáždily, se budou vznášet ve starém oleji. Dávejte pozor, aby při vyčerpání oleje, že části motoru nejsou příliš horké. Možná budete muset používat rukavice, pokud na chvíli spustíte motor. Nyní je také čas odpojit zapalovací svíčku, aby se zabránilo jakémukoli náhodnému zapalování motoru.

Najděte zátku odtoku oleje na spodní straně sekačky

Vyčistěte obecnou oblast starým hadříkem, aby se zabránilo spadnutí jakýchkoli vnějších zbytků do klikové skříně. Nakloňte sekačku a poté pod sekačkou položte nějaké noviny a olejovou pánev nebo džbán. Poté si vezměte zásuvkový klíč a spusťte zástrčku proti směru hodinových ručiček. To umožňuje, aby se olej odtočil do vašeho sběrného zařízení. Jakmile olej zcela vyčerpá, zajistěte odtokovou zátku kroucením ve směru hodinových ručiček a jemně utažení klíč. Pokud má vaše sekačka olejový filtr, je vhodný čas na jeho nahrazení.

Odstranění motorového oleje pomocí sady Siphon

Pokud máte preferenci sifonu spíše přes vstupní bod oleje než odtok, může být sada Siphon jen lístek. Jakmile máte svůj sifonový sifon, vložte jeden konec své trubice do olejové výplňové díry a ujistěte se, že dosáhl dna nádrže. Druhý konec hadičky musí být umístěn do kontejneru, který během procesu nebude srazit. Zapojte svůj sifonový a snažte se vyprázdnit co nejvíce použitého oleje, jak můžete. Mírné nakládání motoru na boku může pomoci uskutečnit poslední olej a trubici lze manipulovat do polohy pro shromažďování posledního oleje. Tyto soupravy lze také použít k přenosu paliva z vašeho automobilu nebo kontejneru paliva přímo do palivového čerpadla sekačky na trávu. Šikovný způsob, jak provést efektivní přenos! Jakmile dokončíte sifonování, jste připraveni přidat nový olej. A co byste mohli použít?

Můžete použít automobilový olej v sekaně na trávu?

Zřeknutí se odpovědnosti za přidružení: Můj obsah může obsahovat odkazy na produkty, které používám a miluji. Jako spolupracovník Amazonu a účastník různých dalších přidružených programů získávám malou provizi bez dalších nákladů na kvalifikační nákupy. Doporučuji pouze produkty, které jsem osobně prověřil!

Většina sekaček na trávu je poháněna spalovacími motory, což by mohlo být jedním ze dvou typů-dvoutaktní motory nebo čtyřtaktní motory. Podobně jako u automobilů mají trávníkové sekačky mnoho pohyblivých částí, které spolupracují při extrémně vysokých rychlostech a teplotách.

Tyto části musí být namazány olejem, aby běžely hladce, bez nichž se vaše trávník přehřívá, chopí nebo poškozuje. Ale co když vám dojde olej na trávu, ale máte v garáži naskládané několik lahví automobilového oleje? Je olej na sekačku na trávu stejný jako automobilový olej?

Můžete použít automobilový olej v trávníku? Ano, můžete a většina z nich bude fungovat dobře s olejem SAE 30.

Ale pokud chcete jen rychlé doporučení nebo vaši trávu, nemůžete se pokazit s olejem Briggs Stratton 2-cyklus. Nechte Amazon poslat vám to.

 • 2-cyklus snadný směs motorového oleje
 • Stabilizátor paliva, který nezanechává žádné zbytky a zabraňuje znečištění plug
 • Doporučuje se pro Toro, Lawn Boy, Ryan a další venkovní vybavení ve dvou cyklech

Přidružené odkazy a obrázky vytažené z Amazon Product Advertising API na: 2023-06-01

Může sekačka na trávu bez oleje?

To záleží na typu trávníku, který máte, kde některé novější modely nezačnou bez oleje a další standardní sekačky začnou, ale nebudou běžet dlouho. Když k tomu dojde, vaše trávníky s největší pravděpodobností vysílá klepání z motoru bezprostředně po spuštění.

Některé sekačky na trávu jsou vybaveny spínačem nízkého oleje, který je navržen tak, aby monitoroval tlak uvnitř motoru, a zavřete jej, pokud klesne pod předem nakonfigurovanou úroveň. I když je vaše trávník vybaven nízkým olejovým přepínačem, který se zapojí, pokud stroj nachází nízko olej, je nejlepší čekat na poslední chvíli, než si olej doplní olej.

Ale stejně jako auta se důrazně doporučuje, abyste nečekali, až se ukazatel nízkého oleje zapne, ale pravidelně doplňte svou trávu olejem, aby se zajistilo, že všechny části jsou vždy dobře promazány. Nejjednodušší způsob, jak zkontrolovat, kolik oleje je ve vaší trávníku, je s měrkou, která je obvykle součástí sekačky.

Někteří zahradníci neúmyslně vložili do svých trávníků příliš málo nebo příliš mnoho oleje, což způsobuje, že se motor při spuštění chopí nebo kouří. Ačkoli problémy s kouřem lze vyřešit, jakékoli opravy s ohledem na motor, zda automobily nebo tahači mohou spálit díru ve vašich s.

Pokud si všimnete, máte ve své trávníku příliš mnoho oleje, jednoduše nakloňte stroj mírně, abyste přebytek proudil na druhé straně vzduchového filtru, abyste zabránili poškození filtru. Věci fungují jinak s motory se sekačkami na trávu, vzhledem k tomu, že nemají vnitřní olejovou nádrž, takže možná budete muset vyprázdnit olej do sklenice.

Jaké jsou různé typy oleje sekačky na trávu?

Automobilový olej je k dispozici ve spektru různých stupňů, z nichž každá je založena na jejich příslušné viskozitě a na tom, jak olej reaguje při různých teplotách.

Viskozita je důležitým faktorem, který je třeba zvážit při určování toho, který automobilový olej bude pro vaši sekačku dobře fungovat, protože automobily i sekačky používají tři běžné typy-SAE 30, SAE 10W-30-, Syntetický SAE 5W-30-, SAE 5W-30-, a Vanguard 15W-50.

SAE 30-Tento olej má hodnocení viskozity 30 a obvykle se používá v menších vzduchem chlazených motorech, jako jsou ty v trávníku, traktorech a řetězových pilách v teplejších teplotách.

SAE 10W-30-navrženo pro variabilní teplotní rozsahy, SAE 10W-30 se zlepšuje studené počasí, ale může také zvýšit spotřebu oleje. Ve své trávníkové sekaně můžete použít olej SAE 10W-30 namísto SAE 30 oleje, ale pamatujte, že jeden je vhodnější pro teplejší teploty, zatímco jiné zaměřené na různé rozsahy teploty.

Syntetická SAE 5W-30-Pokud chcete nejlepší ochranu ve všech teplotách, spolu se zlepšeným startovním a menší spotřebou oleje, syntetický SAE 5W-30 je skvělá volba.

SAE 5W-30-Pokud žijete v extrémně nízkých teplotách, olej SAE 5W-30 je vysoce doporučen. Tento olej funguje dobře při teplotách.30 ° C a až 35 ° C a také v letních měsících.

Vanguard 15W-50-Další typ syntetického oleje, Vanguard 15W-50 je vysoce výkonný olej, který dobře funguje v různých teplotních rozsazích.

Viz také můj podrobný průvodce o SAE 30 vs 5W 30

Časté časté

Mám přidat přísady do oleje sekačky na trávu?

Často existuje velká debata o tom, zda přidat přísady do motorového oleje nebo sekačky na trávu. Přísady mohou v průběhu času snížit poškození motoru a zvýšit životnost a celkový výkon vašeho vozidla. Pokud však jde o trávníky, kteří mají malé motory, je nejlepší vyhýbat se přísadům, protože jsou navrženy tak, aby pracovaly ve větších motorech. Chcete-li se rozhodnout, zda přidat přísady do svého oleje na trávu, naleznete v příručce vašeho majitele, kde najdete poradenství pro výrobce.

Mohu použít syntetický olej ve své sekačce na trávu?

Syntetický olej je ve skutečnosti dobrý pro váš motor sekačky na trávu z několika důvodů, zejména proto, že nabízí lepší spuštění a nízkou konzumaci oleje. Syntetické oleje jsou přijatelné při všech teplotách, a přestože mohou být trochu drahé předem, nemusíte je často měnit ve srovnání s tradičním olejem sekačky na trávu.

Jaký je nejlepší automobilový olej, který lze použít v mé sekačce na trávu?

Vrátíme.li se k hlavní otázce, zda můžete ve své trávníkové sekaně použít automobilový olej, automobilový olej je ve skutečnosti lepší pro vaši sekačku na trávu, pokud použijete tu pravou. Vojecí olej je také často aktualizován na moderní standardy, takže doplnění oleje ve vaší trávníku s ním bude pravděpodobně velmi prospěšné pro dlouhověkost vašeho stroje. Nejlepší typ automobilového oleje, který se má použít ve vaší trávníku, je 10 W30 pro čtyřtaktní motory.

V případě dvoumokových motorů budete muset zjistit správný poměr míchání, který se obvykle pohybuje mezi 30: 1 (4-1/4-oz. oleje na jeden galon plynu) na 50: 1 (2-1/2-oz. oleje na jeden galon plynu.

Poslední myšlenky

Standardní kvalita oleje pro automobily a další vozidla je možná nejvyšší kvalitní mazivo, na které můžete dostat ruce, což z něj činí optimální volbu pro sekačky se čtyřmi taženými trávníky.

Pokud máte dvoumok na trávu, můžete použít jakýkoli dvoutaktní motorový olej, jako je olej Briggs Stratton 2-cyklus uvedený níže. Je také dobré zkontrolovat uživatelskou příručku výrobce o nejlepším oleji pro váš model sekačky na trávu a kdy změnit olej, který je obvykle před každou pohyblivou sezónou.

 • 2-cyklus snadný směs motorového oleje
 • Stabilizátor paliva, který nezanechává žádné zbytky a zabraňuje znečištění plug
 • Doporučuje se pro Toro, Lawn Boy, Ryan a další venkovní vybavení ve dvou cyklech

Přidružené odkazy a obrázky vytažené z Amazon Product Advertising API na: 2023-06-01

s

Jak zastavit kouření sekačky na trávu. snadná oprava

Moje sekačka na trávu začíná potom zemře: Co se děje?

Ahoj, Alex Kuritz tady. Vyrůstající si vzpomínám, že moje rodina měla jeden z nejlepších trávníků v sousedství. Bohatě zelená a svěží. Udělal jsem hodně, když jsem vyrostl, pokud jde o péči a tendenci nejen pro trávník mé rodiny, ale také mé sousedy. Mohu říci, že mám roky zkušeností a jsem tu, abych se s vámi podělil.

O CGL

Crabgrasslawn je wiki pro nadšence trávníků od odborníků na trávník.

Neděle je naším doporučeným plánem péče o trávník DIY

Potřebují doporučení? Začněte s našimi doporučeními produktu na trávník

Nejoblíbenější články

 • Kdy použít preventivní krabí preventivní?
 • Co tráva roste ve stínu?
 • 10 nejlepších zabijáků zabijáků
 • Kdy použít kontrolu grub?
 • Nejlepší semeno trávy pro trávník pro váš trávník (hydroseeding)
 • 8 trávských plevelů, které vypadají jako tráva
 • 8 nejlepších zabijáků plevelů pro trávníky
 • Mohu stříkat 2, 4-d na trávníku? Co plevele zabíjí poměr míchání
 • Měl bych nejprve provzdušnit nebo obourat trávník?
 • Spike vs Plug Aerator. který z nich použít, jak fungují
 • Žlutá tráva: Proč se moje tráva žlutá? 5 způsobů, jak to rychle otočit zelenou

Crabgrass Lawn je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates, affiliate reklamního programu, jehož cílem je poskytovat prostředky pro weby pro vydělávání reklamních poplatků reklamou a odkazem na Amazon.com. Amazon, logo Amazon, AmazonSupply a AmazonSupply Logo jsou ochranné známky Amazonu.com, inc. nebo jeho přidružené subjekty. Navíc, krabí trávník (Crabgrasslawn.com) se účastní různých dalších affiliate programů a někdy dostáváme provizi prostřednictvím nákupů provedených prostřednictvím našich odkazů. Nezdáme konkrétně pro děti mladší 13 let. Moc děkuji za vaši podporu.

Kolik oleje má sekačka na trávu? Užitečný seznam

Důležité je správné množství motorového oleje ve sekaně; Příliš málo nebo příliš mnoho může být fatální a oba zruší záruku vašeho výrobce.

Kolik oleje má na trávu? Většina motorů sekačky pro chůze jako Briggs a Stratton vezmou přibližně prázdné.65 US Quarts (.6lt); Honda Walk-Behend sekačky budou trvat o něco méně.58 US Quarts (.55lts).

Pokud je vaše sekačka sekačkou, podívejte se na (interní odkaz) „Mohu použít 10w30 ve své sekačce?“.

Přesné specifikace viz:

Tento příspěvek by vás měl přimět zakryté. Pokud potřebujete nápovědu na video, podívejte se na video „Zkontrolujte video s motorovým olejem“ a „Video sekacího motoru“. Videa vás procházejí procesem kontroly, doplňování a změny motorového oleje sekačky.

Jaký typ oleje?

Doporučení typu oleje se bude lišit mezi značkami a měli byste samozřejmě použít specifikovaný typ oleje. Zatímco vaše sekačka může být značková kadet Cub, Toro atd., Může být dobře vybaven Hondou, Briggs Stratton, Kohler nebo jiným motorem.

Výrobce motoru bude označen na obálce. Většinou je typ oleje závislý na vnějších teplotách, protože to mění viskozitu (odolnost vůči toku) oleje. Moderní motory budou používat více třídy, jako je 10w30 a starší motory SAE30.

Olej z jednoho stupně

Olej z jedné hmotnosti, jako je SAE30. Raději používám více třídní oleje, nabízejí větší ochranu před teplotními výkyvy a moderní motory jsou navrženy tak, aby je používaly. Pokud používáte nějaký čtyřtaktní motor při chladnějších teplotách, budete potřebovat olej z více tříd.

Vícerojový olej

Více třídy je nejlepší pro moderní motory. Tento olej byl vyvinut, aby pomohl lépe chránit motory ve větším rozsahu teplotního rozsahu před jejich vývojem. Majitelé automobilů by museli změnit svůj olej na lehčí třídu pro zimní použití-multinade, takzvaná, protože se jedná o smíšené oleje.

Vezměte například třídu 10W30. 10W část se týká stupně zimního oleje ve směsi a 30 část se týká ochrany nabízené při teplejších teplotách. Odolnost proti průtoku je testována a odstupňována při 0 ° F a při 212 ° F.

Pokud potřebujete motorový olej na trávu, podívejte se na odkaz Amazon níže.

Syntetický olej

Částečné syntetické a plné syntetické oleje nabídnou tu nejlepší ochranu. Jsou však drahé. Další velkou výhodou pro moderní smíšené oleje-složka detergentu v oleji skutečně čistí a rozkládá se spalovací kontaminování uvnitř motoru.

Tyto kontaminanty se mění v černý kalem, aka černá smrt, která miluje jíst pryč v kovu a ucpávat vitální olejové pasáže. Používejte pouze kvalitní oleje. Jinak můžete svou záruku zrušit. Podívejte se na pečeť API (American Petroleum Institute) a ACEA (Association des Constructeurs Europeens d’automobiles).

Dipsticks

Styl měrky se liší. Všichni však působí na stejnou myšlenku horní značky a spodní značky. Tyto značky mohou být otvory, čáry, šrafé oblasti atd. Když je hladina oleje mezi těmito dvěma značkami, je to v pořádku, ale usilujte o to, abyste ji měli na horní značce. Pokud je hladina oleje vysoká a váš motor je kouřový, musíte se podívat na „únik plynu ze vzduchového filtru“.

Přidávání oleje

Pokud potřebujete přidat olej, přidejte malé množství a nechte jej před opětovnou kontrolou usadit. Pokud máte příliš mnoho oleje, vypusťte nějaké a znovu zkontrolujte. Příliš mnoho oleje způsobí, že sekačka vyhodí bílý kouř.

Odstranění oleje

Nezapomeňte deaktivovat sekačku a vypnout palivo před vypnutím sekačky, abyste odstranili olej. Mnohem lepší volbou pro odtok oleje je použití oleje/plynu sifonu. Je to spořič v reálném čase, je to čisté a je to snadné. Stačí vypustit olej ven přes trubku měrky.

Najdete najdete odkaz na olejový sifon, který zde používám na stránce „Small Repair Tools Tools“. Funguje to nejlépe, pokud motor běžel na chvíli první, dost dlouho na to, aby se olej zahříval, a pomáhal mu volněji se pohybovat.

Kontrola hladiny motorového oleje přidávání oleje

1 úroveň. sekačka by měla být studená a na úrovni úrovně. Pokud vaše sekačka již běží, nechte olej usadit po dobu pěti minut před kontrolou.

2 Vyhledejte. vyhledejte měrku. Obvykle jsou umístěny na boku motoru. Samotná měrka bude označena olejovým symbolem nebo může být jasně zbarvena.

3 měrka. měrky přicházejí v různých stylech, ale všechny dělají stejnou práci. Spodní značka (L) a horní značka (F). Když je hladina oleje v šrapované oblasti, je to v pořádku. Ale zaměřte se na to na značce.

4 nízký olej. tato hladina oleje je příliš nízká. Je pod značkou nízké hladiny oleje, která zde uvádí dolní díra.

5 Přidat olej. Přidejte olej v malém množství, a to zabrání nadměrnému vyplnění. Před kontrolou nechte olej usadit.

6 Olej OK. Toto je správná úroveň oleje. Zkontrolujte olej při každém tankování.

7 příliš plný. příliš mnoho oleje zde; Je to daleko nad horní dírou (plná značka). To může poškodit motor a způsobit úniky oleje a bílý kouř. Pokud je hladina oleje velmi plná, zastaví motor. Některé musíme odstranit.

Proč zkontrolovat olej?

Protože správné množství a kvalita oleje jsou kriticky důležité pro život motoru, některé sekačky jsou vybaveny bezpečnostním spínačem, který nedovolí sekaně začít, pokud je hladina oleje nízká. Je to fantastický nápad; Spousta jinak dobrých motorů se ztratí kvůli nedostatku oleje.

Bohužel, ne všechny sekačky mají tuto funkci, takže je důležité pravidelně kontrolovat váš olej; Snadný způsob, jak si pamatovat Zkontrolujte olej pokaždé, když vyplníte plynovou nádrž. Nesprávná hladina oleje může poškodit váš motor mimo ekonomickou opravu. Hladina oleje, která je příliš nízká, způsobuje nadměrné teplo, tření a předčasné opotřebení nebo úplné zabavení motoru.

Příliš vysoká hladina oleje může:

 • Způsobit kouření motoru
 • Protože žádný start
 • Provzdušnit olej. snižuje jeho schopnost chladit a promazat

Motory na trávu, které nemají olejový filtr, obecně nemají olejové čerpadlo. To znamená, že používají metodu mazání. Nadměrná hladina oleje může být pro tyto motory obzvláště škodlivá.

Kdy změnit olej?

Změňte olej jednou za sezónu nebo každých 50 hodin provozu. Olej je třeba změnit, protože je kontaminován a zředěn palivem a dalšími vklady spojenými se spalováním a kovovým třením. Pokud je zanedbán, tento olej se změní na zředěný kales, který motoru nabízí malou ochranu.

Změna oleje je snadná práce. Jsou vyžadovány pouze základní nástroje. Některé z nejnovějších motorů Briggs a Stratton Engines nikdy nebudou potřebovat výměnu oleje; Jsou navrženy tak, aby běžely čistě. Mmmm…. Myslím, že bych změnil olej; zvyk je železná košile. Podívejte se na „Vyladění sekačky na trávu“.

Související otázky

Můžete dát příliš mnoho oleje do trávníku? Příliš mnoho oleje v motoru na trávu může způsobit bílý kouř a úniky oleje a v některých případech se motor nezačne. Oprava je jednoduchá, vypusťte přebytečný olej.

Můžete použít automobilový olej v trávníku? Typy automobilového motoru, jako je 5W30 nebo 10W30, jsou v pořádku v motorech sekačky na trávu.

Hej, jsem John, a jsem kvalifikovaný servisní technik s červenou pečetí s více než dvaceti pěti lety.

Pracoval jsem na všech typech mechanického vybavení, od automobilů po travní stroje, a tento web je místo, kde sdílím hacky, tipy a zasvěcené know-how.

A nejlepší část. je to zdarma!

Jak změnit olej v Briggs a Stratton Lawnmower, krok za krokem

Změna oleje je jedním z nejzákladnějších kroků, pokud jde o údržbu motoru. Lidé mají tendenci ignorovat výměny oleje pro malé motory, jako jsou ty na trávnících. Změna oleje v pravidelných intervalech však může bezpochyby zlepšit život vašeho motoru a zabránit vám v nežádoucích motorových problémech, jako je záchvat motoru. Pokud vás jen přemýšlíte, jak provést změnu oleje pro vaše Briggs a Stratton Lawnmower, tento blogový příspěvek vám pomůže s jasným krok za krokem přístup.

Jak změnit olej v Briggs a Stratton Lawnmower, krok za krokem:

 • Krok 1. Připravte si na trávu
 • Krok 2. Odpojte kabel zapalovací svíčky
 • Krok 3. Naklonit sekačku a nastavit ji
 • Krok 4.Vypusťte olej
 • Krok 5. Vyměňte olejový filtr
 • Krok 6. Zkontrolujte všechna připojení
 • Krok 7. Přidejte nový olej a vyzkoušejte motor

Plynové trávníky mají relativně malé motory ve srovnání s automobily. Nejnovější modely používají čtyřtaktní vnitřní spalovací motor se samostatnou olejovou nádrží. Tento olej maje pohyblivé části motoru, jako jsou písty nebo klikový hřídel. Mazání zajišťuje, že míra opotřebení dílů je minimalizována, čímž se zvyšuje celkový život motoru. Jako obecné pokyny by měly být výměny ropy prováděny na začátku nebo na konci každé sezóny. U sekaček na procházce by měly být změny oleje prováděny po 50 hodinách používání, zatímco u jízdy na trávníku byste měli olej změnit po každých 100 hodinách použití.

Podrobněji vysvětlím postup pro změnu oleje na trávu Briggs a Stratton.

 • 1 Nahrazení oleje ve vašem trávu Briggs a Stratton:
 • 1.1 Krok 1: Připravte sekačku na trávu na výměnu oleje
 • 1.2 Krok 2: Odpojte kabel zapalovací svíčky
 • 1.3 Krok 3: Nakloňte sekačku a nastavte ji
 • 1.4 Krok 4: Vypusťte olej
 • 1.5 Krok 5: Vyměňte olejový filtr
 • 1.6 Krok 6: Zkontrolujte všechny připojení
 • 1.7 Krok 7: Přidejte nový olej a spusťte motor
 • 1.7.1 další obavy:
 • 2.1 1. Který olej je pro trávníky nejlepší?
 • 2.2 2. Kde je umístěna odtoková zátka?
 • 2.3 3. Je SAE 30 stejná jako 10w30?

Nahrazení oleje ve vašem trávu Briggs a Stratton:

Před výměnou motorového oleje zkontrolujte uživatelskou příručku na trávu. Měl by obsahovat informace o různých částech vaší sekačky, včetně polohy odtoku oleje a preferovaného oleje a oleje. Také typická olejová množství (48 uncí nebo 64 uncí / 0.35-0.4 l) bude zmíněn. Příručky Briggs a Stratton Lawnmower jsou obvykle poměrně podrobné a obsahují spoustu informací, které vám mohou pomoci.

Krok 1: Připravte svou sekačku na trávu na výměnu oleje

Ujistěte se, že máte potřebné nástroje a produkty pro výměnu oleje, jako je nový olej a nový olejový filtr. Nástroje, které potřebujete, jsou olejová pánev, šroubovák, klíč na popruh, jednoduchý klíč, některé křoviny a ruční rukavice.

Zapněte motor a nechte ho běžet. Několik minut by mělo stačit. Tím se zvýší tok oleje zahříváním na vhodnou teplotu. Viskozita oleje klesá s teplotou, takže odstranění bude pohodlnější. Vyhýbání se tomuto kroku ztěžuje vypuštění oleje motoru a levý olejový zbytek se může smíchat s novým.

Krok 2: Odpojte kabel zapalovací svíčky

Při práci na plynovém motoru vždy odpojte kabely zapalovací svíčky. Jedná se o bezpečnostní krok k zajištění toho, aby se motor nemusel začít neúmyslně. Vypněte zapalování, oddělte tahovou šňůru a před začnu naneste parkovací brzdy. Zaparkujte svou trávu na rovnoměrném tvrdém povrchu, který dokáže vypořádat s únikem ropy.

Krok 3: Nakloňte sekačku a nastavte ji

Dalším krokem je naklonění sekačky. Všichni na trávu mají na základně odtok oleje, zatímco někteří mají na vrchol olejový měrko. Takže nakloňte sekačku s podporou nebo ji zvedněte dostatečně vysoko pomocí výtahu na trávu. Nezapomeňte nosit nějaké bezpečnostní rukavice, protože olej může být horký.

Krok 4: Vypusťte olej

Pokud je sekačka jedním z těchto typů s měrkou, před uvolněním olejového odtoku odstraňte měrku. To vyvíjí vzdušný kanál, který bude efektivnější vypouštění oleje. Otočení čepelí a kladky na boku by bylo nejlepší před uvolněním olejového odtoku oleje. Opatrně odstraňte odtokovou zátku oleje. Můžete použít některé koberečky k ochraně před ostrými trávníky. Otočte matice oleje proti směru hodinových ručiček a otevřete ji. Zajistěte, aby se pod sekačkou nacházela vypouštěcí pánev a shromažďovala olej.

Vždy používejte bezpečnostní rukavice, aby se vaše ruce zabránilo tomu, aby se ruce dostaly z rorového oleje a chránily je před horkým olejem. Pokud vlastníte vzduchové čerpadlo, můžete jej použít jako další krok k zajištění toho, aby byl veškerý olej vypuštěn. Použijte čerpadlo k foukání do olejové nádrže shora. Tlak vzduchu vymaže všechny zbytky oleje.

Krok 5: Vyměňte olejový filtr

Někteří z novějších trávníků mají olejový filtr. Některé starší modely ne. Při změně motorového oleje se doporučuje vyměnit olejový filtr. Pokud je vaše na trávu nemá, můžete tento krok přeskočit. Začněte uvolněním olejového filtru pomocí klíče na popruh. Až budete hotovi, můžete jej připojit. Olejový filtr může držet nějaký olej, takže z něj také vypusťte všechny olejové kapky. Stejnou vypouštěcí pánev můžete použít ke shromáždění stékacího oleje z filtru. Vezměte nový olejový filtr a nasaďte na vrchol nějaký olej. Díky tomu bude montáž nového olejového filtru snazší. Namontujte nový olejový filtr a ujistěte se, že těsnění oleje zůstává neporušené.

Krok 6: Zkontrolujte všechny připojení

Zkontrolujte všechny různé části, zda nejsou těsné zajištění těsných připojení. Odtoková zátka oleje by měla být správně utažena. Vyjměte kousky koberce z čepelí sekačky. Vložte měrku do sekačky a vyjměte sekačku z platformy.

Krok 7: Přidejte nový olej a spusťte motor

Podle uživatelské příručky sekačky Briggs a Stratton Lawn sekačkou je množství doplňujícího oleje obvykle 48 uncí nebo 64 uncí. Typ oleje navržený pro každodenní použití je SAE 10W-30. V závislosti na velikosti vašeho trávníku může mít na každé straně motoru dvě zástrčky oleje (obvykle žluté nebo bílé); Buď lze použít k naplnění motoru olejem na správnou úroveň. Dále zapojte zapalovací svíčku a zapněte zapalování. Nechte sekačku dýchat čerstvý vzduch, když nový olej cirkuluje její motor. To mu pomůže normalizovat.

Při změně oleje musíte mít na paměti stav motoru sekačky. Starší a slabší sekačky obecně potřebují silnější a viskózní oleje jako SAE 20W-50. Pokud si nejste jisti, poraďte se s odborníkem.

Použitý olej by měl být zlikvidován podle místních předpisů.

Další obavy:

Chcete.li zvětšit životnost vašeho trávníku a zajistit, aby stroj začal bez problémů, navrhne se některá preventivní opatření:

 • Vyměňte po 30-40 hodinách: Vyměňte motorový olej po 30-40 hodinách používání v prvním měsíci.
 • Nikdy nepoužívejte ne-detergentní olej: ne-detergentní olej může zkrátit životnost motoru a bránit funkčnosti stroje.
 • Nepoužívejte dvoutopičkový olej: Vyvarujte se používání oleje vhodný pro jiný typ motoru, jako je 2-odtahovací olej. Může poškodit motor a způsobit problém s zastavením. Vždy musíte používat kvalitní a značkový olej bez kompromisu.
 • Rovný povrch: Kdykoli změňte motorový olej, přejděte na trávu na rovnou plochu. Přispěje k uvolnění úkolu změny oleje.
 • Používejte rukavice: Používejte rukavice při práci s údržbou. Zabrání to osobním poškozením z citlivých komponent nebo horkého oleje.
 • Odpojte baterii: Odpojte napájecí kabel baterie, abyste se vyhnuli nežádoucím nehodám, jako je zkrat.
 • Šroubováky: Ovládejte šroubováky pečlivě, aby nedošlo k opotřebení šroubů.

Často kladené otázky:

Který olej je pro trávníky nejlepší?

Typ půdy závisí na stavu motoru vaší trávy. Závisí také na pracovním prostředí. V teplejším podnebí pro venkovní druhy strojů je SAE 30 nejlepší volbou. V chladnějších oblastech byste se měli držet motorového oleje SAE 5W-30. Pokud jste na místě, kde teplota kolísá mezi 0 ° a 100 ° Fahrenheita, měli byste použít motorový olej SAE 10W-30.

Kde je umístěna odtoková zátka?

Podívejte se na spodní část těla motoru. Kolem dna byste měli vidět jediný šroub. To je vaše vypouštěcí zátka oleje. Olejový odtokový zátku je však umístěn pod blokem motoru poblíž klikového hřídele na svislých hřídelech. Chcete.li odstranit čtvercovou zástrčku, budete vyžadovat standardní velikost 3/8 ″ rohatky a prodloužení (bez zásuvky). Jednoduchý způsob, jak sledovat vypouštěcí zátku, je sledovat olejovou nádrž a její zakřivení na dno.

Je SAE 30 stejná jako 10w30?

Ne, SAE 30 je jedno viskozita olej. 10W30 je vícenásobná viskozita. Doporučená viskozita motorového oleje se mění s teplotou, protože přírodní oleje mění viskozitu s teplotou. Olej SAE 30 bude ztenčit při vyšších teplotách.

Závěrečné poznámky:

Výměna motorového oleje může zvýšit životnost a trvanlivost vašeho Briggse a Stratton Lawnmower. Navrhuje se pravidelně kontrolovat kvalitu motorového oleje. Starý olej zvýší opotřebení vašeho motoru a nakonec dokonce poškodí motor. Změna oleje v trávníku není komplikovaná práce a neměla by vám trvat déle než 30 minut. Pokud změníte olej, vždy vyměňte olejový filtr, pokud má váš trávník. Doufejme, že tento blog vám dal pokyny pro uživatele pro změnu oleje Briggs a Stratton na trávu.