Průvodce nákupem pro Best Husqvarna Weed Eaters. Husqvarna Weed Wacker

Husqvarna vs Echo String Trimmer | Což je nejlepší?

Hledáte energetický nástroj, který vám pomůže s vašimi lesnickými aplikacemi? Pokud jste někdy použili zastřihovače strun, víte, že je důležité mít lehký a snadný nástroj k použití, který poskytne nejlepší zážitek z řezání.

Nesení těžkého nástroje, který není správně vykonáván svou prací, pouze způsobí, že to člověk chce zahodit. V tomto porovnání zastřihovače řetězců Husqvarna vs. Echo String, analyzuji dva populární oříznutí a pomůžu vám rozhodnout se, která je nejlepší.

 • Což je nejlepší Husqvarna vs Echo Trimmers
 • Husqvarna vs Echo String Trimmer srovnání
 • Husqvarna vs. Funkce Echo Starter
 • Echo SRM-225
 • Husqvarna 128ld Plus
 • Echo SRM-225
 • Husqvarna 128ld Plus
 • Echo vs. Motor Husqvarna
 • Budovat kvalita
 • Klíčové funkce a výhody
 • Kdo dělá nejspolehlivější jedlík plevelů?
 • Záruka
 • Zákaznická podpora
 • Verdikt: Echo vs Husqvarna String Trimmers
 • Echo SRM-225

Což je nejlepší Husqvarna vs Echo Trimmers

Pokud chcete spolehlivý zastřihovač strun pro domácí nebo profesionální použití, zastřihovač Husqvarna je ideálním kandidátem. Vystřihovač strun je určen jeho schopností dodávat sílu řetězci a určovat, jak efektivně a rychle bude práce dokončena.

Trimmer String String STRESKOVANCE HUSQVARNA vám poskytne rychlý a výkonný 28 cc motor, zatímco ozdob ozvěn nabízí motor o 21 cc. Echo Trimmer však má několik dalších funkcí, díky nimž je mnohem pohodlnější používat než jeho konkurent.

Husqvarna vs Echo String Trimmer srovnání

Porovnání Echo SRM-225 21.2cc se startérem I-30 a Husqvarna 128LD plus plynové oříznutí není snadné, protože oba ořízkové vlastnosti sdílejí klíčové funkce. Naopak, Echo SRM-225 21.2CC String Model zastíní Husqvarna 128LD plus, protože poskytuje více funkcí. Podívejte se na nejlepší recenzi plynových řetězců, kde najdete úplný přehled nejlepších dostupných produktů profesionálního stupně.

Husqvarna vs. Funkce Echo Starter

Echo SRM-225

21.2cc rovný oříznutí hřídele s i-30 startérem: Echo SRM-225 21.2CC String Trimmer používá počáteční systém I-30, což umožňuje uživateli bez námahy zapnout zařízení. Používá vzduchový filtrační systém, který pomáhá zlepšit trvanlivost a životnost motoru. Má vibrační systém motoru, který snižuje vibrace a má ergonomickou rukojeť gumy pro pohodlí uživatele.

Husqvarna 128ld Plus

Husqvarna 128LD používá technologii inteligentní startu, takže před použitím nemusíte motor připravit ani dusit motor. Stačí pokaždé vytáhnout spoušť pro rychlý a snadný start. Jeho poloautomatická hlava znamená, že je obvykle rychlá a snadná se načíst, ale pokud to nefunguje, automatický bezpečnostní návrat zastaví řetězec, když je hlava odstraněna z vašeho stroje.

Echo vs. Motor Husqvarna

Silný motor je kritickým kritériem nákupu. je to důkaz, že zastřihovač vydrží déle a dokončí práci mnohem rychleji. Porovnání motorů Husqvarna vs Echo Trimmers používají návrhy motorů s dvěma cykly a oba jsou poháněny plynem.

Echo SRM-225 21.2cc s startérem I-30 má výstupní rychlost 8000 ot / min. Motor Husqvarna poskytuje podobnou rychlost 8000 ot / min. Získáte systém hladkého pohonu a tichý motor, který dostane hodně práce, aniž byste museli zlomit pot nebo přejít na rozpočet.

Stává se, že Husqvarna je mnohem pokročilejší než ozvěna, pokud jde o jejich motorové systémy. Motor Husqvarna X-Torque-navržený pro účinnost paliva-je velká kapacita, která mu dává více než přiměřenou celkovou hmotnost 19.5 liber.

Echo se rozhodla zmenšit jejich motor, čímž se zmenšuje řetězová pila kompaktně. Váží 12 liber. Motor je vybaven nízkými vibračními schopnostmi, které by vám mohly pomoci pracovat déle bez rizika syndromu vibrace rukou.

Budovat kvalita

Husqvarna 128LD Plus má vynikající kvalitu sestavení, ale Echo SRM-225 se blíží přidáním silnějšího hřídele. Hřídel Echo SRM-225 je vyrobena z nerezové oceli s vysoce kvalitním povlakem, aby byla chráněna před opotřebením.

Trimmers řetězec Echo a Husqvarna mají rovný šachta, která usnadňuje přístup k těžko přístupným oblastem. Přímé šachty jsou odolné a snadněji se s nimi pracují než zakřivené držadla.

Klíčové funkce a výhody

Následující jsou klíčové rysy a výhody pozorovatelné při porovnání modelů Husqvarna vs Echo Trimmer:

Tento model Husqvarna má energetický motor s 2-cyklem s výkonem 28 ccm, který snižuje náklady na palivo, zvyšuje účinnost a snižuje emise.

Tento zastřihovač má systém snadný start, který zajišťuje, že váš motor vystřelí s minimálním úsilím. Tento přepínač Stop se automaticky začíná poté, co jej vypnete.

Na druhé straně Echo SRM-225 21.2cc se startérem I-30 má 21.Velikost motoru 2cc, díky čemuž je perfektní jedlík plevelů pro vysokou trávu. Je snadné začít kvůli zahrnutému systému I-30. Díky ergonomické popisování škrticí klapky nabízí dvoudobý motor vynikající výkon a pohodlné použití.

Ke zlepšení trvanlivosti a životnosti Echo SRM-225 21.2cc motor má systém filtrace vzduchu. Je snadné ji udržovat, protože kryt bez nástrojů pro vzduchový filtr zajišťuje pohodlí uživatele kvůli anti-vibračnímu systému. Má hlavu krmiva rychlosti, kterou lze rychle načíst a má mezní nůž, který zajišťuje, že linka má ideální délku.

Kdo dělá nejspolehlivější jedlík plevelů?

Obě společnosti dělají prémiové, spolehlivé a odolné jedlíky plevelů. Husqvarna má však lepší pověst, protože tu byli déle. Echo odpovídá své pověsti s dlouhou zárukou. Volba se poté scvrkává na preference a osobní potřeby.

Záruka

Echo nabízí pět let krytí záruky pro použití majiteli domů. Profesionální krajiny si však užívají pouze dvouleté období pokrytí. Husqvarna nabízí spotřebitelům dva roky pokrytí, ale období pokrytí je pouze jeden rok, pokud používáte jejich zastřihovač pro komerční aplikace.

Zákaznická podpora

Problémy s produkty nejsou nikdy dobrá věc. Je pro společnosti tak nezbytné řešit problémy s maximální péčí a úctou k zákazníkovi. To je místo, kde Echo a Husqvarna Excel. Je známo, že tyto společnosti řeší všechny problémy se zákazníky rychle a profesionálně.

Verdikt: Echo vs Husqvarna String Trimmers

Doporučujeme plynový zastřihovač Echo SRM-225 jako nejlepšího zastřihovače plynového řetězce, který je dnes k dispozici na trhu. Tento model má antivibrační přenos, což usnadňuje použití než jiné modely. Husqvarna není srovnatelná z hlediska dlouhověkosti a výkonu.

Echo SRM-225

21.2cc rovný oříznutí hřídele s i-30 startérem: Echo SRM-225 21.2CC String Trimmer používá počáteční systém I-30, což umožňuje uživateli bez námahy zapnout zařízení. Používá vzduchový filtrační systém, který pomáhá zlepšit trvanlivost a životnost motoru. Má vibrační systém motoru, který snižuje vibrace a má ergonomickou rukojeť gumy pro pohodlí uživatele.

Affiliate odpovědnosti

Všechny recenze a doporučení produktu jsou poskytovány samostatně náš redakční tým a náš panel odborníků. Tento článek může zahrnovat přidružené odkazy na Amazon nebo jiné partnerské webové stránky, kde můžeme vydělat malou provizi za provedené nákupy.

Přečtěte si prosím naši stránku s zveřejněním přidružených společností a zjistěte více.

Průvodce nákupem pro Best Husqvarna Weed Eaters

Pravděpodobně jste slyšeli o Husqvarně, pokud jde o těžkopádné trávník, les a další venkovní vybavení. Možná dokonce znáte někoho, kdo vlastní značku nebo řetězovou pilu. Věděli jste však, že Husqvarna také vyrábí nástroje k vyloučení plevelů a udržení vašeho trávníku vypadající dokonale pěstovanou?

Pokud máte spoustu půdy na údržbu nebo minimální dvorek, Husqvarna vytvoří jedlík plevelů, který vám pomůže udržet vaši nemovitost vypadat co nejlépe. Od cenově dostupných, středních poháněných strojů až po vážné nástroje trávníku, je zde jedlík Husqvarna s funkcemi a funkcemi, které budou mít tendenci rychle a efektivní. Ale jak si vybrat ten správný model?

Vyhrazený tým v BestReviews zkoumal jedlíky plevelů Husqvarna, takže najdete perfektní zápas pro své potřeby. Přečtěte si náš nákupní průvodce pro několik tipů a triků, které vám pomohou vybrat.

Při zkoumání zastřihovačů plevelů Husqvarna považujeme modely, které jsou dostatečně lehké a uživatelsky přívětivé, aby se použily pro typické řezání trávníku a čištění plevelů.

Když zkoumáme jedlíky Husqvarna Weed, vyhodnotíme jejich manévrovatelnost a pákový efekt porovnáním možností hřídele. Uživatelé si mohou vybrat mezi rovnými nebo zakřivenými šachtami nebo dokonce teleskopickými nebo nastavitelnými hřídelemi.

Jak je poháněn jedlík Husqvarna Weed, je v našem výzkumu klíčovým hlediskem. Modely napájené z baterií jsou tišší a váží méně, ale jsou lepší pro malé práce. Modely s plynem nabízejí více koňských sil, ale také váží více.

Během našeho výzkumu hledáme oříznutí plevelů Husqvarna, které zvládnou těžkými úlohami, jako je čištění štětce a silný růst.

Při zkoumání zastřihovačů plevelů Husqvarna vyhodnocujeme jejich palivovou účinnost, zejména ekologičtější motory X-Torq.

Během našeho výzkumu věnujeme zvláštní pozornost úchytkům. Chceme vědět, zda nastavitelné kliky a měkké kryty Husqvarna vedou k pohodlnému uživatelskému zážitku.

Když zkoumáme jedlíky Husqvarna Weed, zvažujeme, jaké funkce uživatelé rezidenčních uživatelů hledají ve srovnání s profesionálními krajináři. Například zastřihovače plevelů poháněných plynem mohou běžet po dlouhou dobu, ale pro některé uživatele mohou být příliš těžké.

Během našeho výzkumu si všimneme, jak snadné mají začít jedlíci plevelů Husqvarna, a pokud jsou poháněni plynem, jak snadné jsou správně naplnit plynem a ropou.

Bereme v úvahu, jak těžký je Husqvarna Weed Eater během našeho výzkumu. Modely napájené z baterií mají lehčí hmotnost a vibrují méně, zatímco modely poháněné plynem, i když jsou silné, jsou těžší a vibrují více.

Během našeho výzkumu uvažujeme o nabíjecích schopnostech oříznutí plevelů poháněných baterií. Chceme zjistit, jak rychle se účtují a jak odolné jsou jejich nabíječky.

Husqvarna Weed Eater funkce je třeba zvážit

Přestože je Husqvarna známá pro své vysoce výkonné trávníkové a majetkové vybavení, nástroje, které společnost vyrábí pro průměrného majitele domu, jsou stejně spolehlivé a odolné. Jeho linie jedlíků plevelů se neliší. Pro nejsilnější plevele a náročnější úkoly údržby jsou profesionální liniové oříznutí Husqvarna postaveny pro těžkopádné práce. Tyto spolehlivé stroje jsou navrženy tak, aby zvládly různé úkoly a jsou kompatibilní s různými připoutanostmi. Existuje model napájený plyn nebo na baterii, který se hodí téměř každé potřeby čištění plevelů.

baterie

Pokud jde o průměrné použití, jako je týdenní řezání trávníku nebo čištění malých plevelů podél plotu, Husqvarna nabízí několik jedlíků s baterií. Tyto modely používají méně energie a je snadnější manévrovat pro příležitostného uživatele.

 • Lehčí hmotnost
 • Méně vibrací
 • Snadnější manipulace
 • Dobré pro lehké terénní úpravy
 • Energeticky úsporné
 • Tišší
 • Nižší cena (většina modelů)
 • Méně energie než plynové modely
 • Omezený život poplatků
 • Není ideální pro velké úlohy
 • Vyžaduje dobíjení elektřiny

Plyn

Pro častější potřeby oříznutí nebo dokonce pro profesionální krajinář, Husqvarna dělá plynový pohon jedlíky, kteří mají více koňských sil pro proříznutí vyššího a silnějšího růstu. Tyto modely jsou také vhodné pro majitele nemovitostí, kteří mají velké řádky půdy, které často musí být očištěny z štětce.

 • silný
 • Neomezeno na výdrž baterie
 • Řezy skrz silnější plevele
 • Modely s různými koňskými silami, aby se vešly různé úlohy
 • Těžší než modely napájené baterií
 • vibrace
 • Hlučnější
 • Jasnější než modely napájené baterií

Po prozkoumání 32 různých sad horkých válců v průběhu 52 hodin jsme si vybrali našich pěti nejlepších. Také jsme zakoupili naše oblíbené a testovali ji ruce.

Inteligentní motor

Husqvarna navrhuje každý motor a předkrm, aby pracoval na rychlém zahájení, abyste se mohli dostat do své práce, až budete připraveni.

Pohodlné úchyty

Pokud jsou vaše ruce nepříjemné nebo nemáte pevné přilnavosti, nemůžete efektivně oříznout plevele. Aby pomohl zabránit těmto běžným událostem, Husqvarna navrhl své úchyty pro plevel, aby se pěkně vešly do ruky. S měkkými povlaky a nastavitelnými mechanismy může téměř každý dosáhnout pohodlného přilnavosti.

Pohodlí

Pro spotřebitele, kteří upřednostňují zastřihovač napájeného baterií, Husqvarna nabízí odolné nabíječky a spolehlivé li-iontové baterie, které se rychle nabíjí.

Možnosti hřídele

Pokud potřebujete přidanou délku a vynikající páku nabízený těmito nástroji, vyberte si jedlík. Nebo si vyberte model se zakřivenou hřídelí, pokud jsou vaše preference spravovatelnost a lehčí hmotnost. Někteří jedlíci plevelů mají také teleskopické nebo nastavitelné hřídele, aby odpovídaly různým uživatelům a ořezávání úkolů.

Účinnost paliva

Každý jedlík Husqvarna je navržen tak, aby ušetřil energii. Zatímco modely ovládané bateriemi jsou nejvíce ekologičtější, motory X-TORQ značky jsou efektivní a vytvářeny pro vydávání minimálních emisí.

Ceny Husqvarna Weed Eater

Husqvarna Weed Eaters se liší v ceně, od asi 160 do 480, v závislosti na modelu a funkcích, které potřebujete.

Levné: Pro asi 160 až 200 najdete modely poháněné baterií i plyn pro kontrolu plevelů v malých až středně velkých oblastech.

Střední rozsah: Pokud chcete jedlík s plevelem s trochou větší síly, která je schopna zvládnout větší yardy a některé povinnosti v oblasti péče o trávník na střední úrovni, očekávejte, že zaplatí mezi 200 a 300.

Drahé: Pro 300 až 480 najdete nejvýkonnější modely nabízené značkou, včetně nástrojů profesionálního stupně pro velké nemovitosti a komerční použití.

FAQ

Q. Jak spolehlivá je funkce krmiva pro řetězce na jedlíky Husqvarna Weed?

A. Problémy s ořezávací linií nebo řetězcem, nefunguje správně, jsou běžným problémem při používání jedlíků plevelů. Husqvarna se zabýval tímto zájmem o zdroj strun, které funguje rychle a efektivně ve většině situací ořezávání plevelů. Kromě toho, jakmile dokončíte svou oříznutí, automatický přepínač návratu/zastavení udržuje vaši linku v pořádku a je připraven k použití pro další práci.

Q. Vlastním terénní úpravy. Jaké jsou některé funkce, které bych měl hledat v jedlík plevelů?

A. Protože se setkáte se všemi typy problémů s kontrolou plevelů ve vaší firmě, budou pro vás důležité všestranné funkce důležité. Zastřihovač s plynem může běžet po delší dobu a zvládnout malé až velké úlohy. Pokud plánujete udělat víc než jen manikúru, více koňských sil vám dá výhodu. Nastavitelné kliky a hřídele vám navíc pomohou zvýšit váš dosah podle potřeby a usnadní přepravu vašeho vybavení.

Q. Jaký je rozdíl mezi zakřivenými a rovnými hřídelemi, pokud jde o manévrovatelnost?

A. Pokud jste menší jednotlivec nebo máte omezenou sílu paže nebo ruky, model se zakřivenou šachtou je dobrou volbou, protože kontomovaný design usnadňuje použití. Pokud však potřebujete optimální sílu nebo jste vyšší, zvažte jeden z modelů přímého šachta značky, protože jsou postaveny pro ovládání plevelů a jsou vhodnější pro vyšší uživatele.

Husqvarna 330lk String Trimmer Review: Plyn a výkon

Husqvarna 330lk je zastřihovač s plynem, který má hodně energie, plus zaměnitelné nástroje, díky nimž je po ruce po zahradě po ruce. Většina majitelů domů bude lépe obsluhována zastřihovačem poháněným baterií.

 • Plynná energie znamená delší doby oříznutí a dostatek výkonu
 • Výměnné hlavy nástrojů přidávají možnosti řetězové pily, zametače a okraje
 • – Používá dvoutaktní plyn, který potřebuje olej smíchat
 • – Hlučnější a špinavější než elektrické modely

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Všechny nejlepší funkce, zprávy, tipy a skvělé nabídky, které vám pomohou žít lepší život prostřednictvím technologie

Děkujeme vám za přihlášení do T3. Brzy obdržíte ověřovací e.mail.

Byl tam problém. Obnovte stránku a zkuste to znovu.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

Nástroje pro zahradu poháněné plynem? Není to trochu, dobře, 20. století? Možná, ale Retro není vždy špatná věc. Husqvarna 330lk je výkonný, schopný zastřihovač řetězců, který utéká spíše benzín než baterie. To je plus i mínus, protože to běží déle než elektrické oříznutí, má dostatek energie pro proříznutí plevelů, ale je také nosier a kouřové než elektřinu.

Pokud hledáte Nejlepší řetězový oříznutí a nakláně se k plynovému modelu, Husqvarna 330lk určitě stojí za to se podívat. Pro testování tohoto modelu jsem sledoval stejný proces jako u ostatních modelů v průvodci nákupem, vyčistil obzvláště zarostlou náplast v mé zahradě a podíval se na to, jak se zabývá napájením a přesností. Také jsem se podíval na dobu běhu, jak snadné je změnit řetězec a obecný provoz. Chcete.li si přečíst více o procesu testování T3, podívejte se na jak testujeme strana.

průvodce, nákupem, best, husqvarna, weed

Husqvarna 330lk String Trimmer Review: Cena a dostupnost

Cena 330 lk je na 279 a je k dispozici jak na vlastní webové stránce Husqvarna, tak na všech hlavních venkovních obchodech, včetně Lowes.

Husqvarna 330lk String Trimmer Review: Konstrukce a kvalita sestavení

Husqvarna nabízí několik zastřihovačů řetězců poháněných plynem, s 330 lk uprostřed rozsahu. Je to poměrně velký a těžký zastřihovač, vážící se na statném 14 liber a měření 6 stop na délku. Většina váhy je však vzadu z motoru a je to dobře vyvážené při používání, s rukojetí na šachtě, která vám umožní snadno manévrovat tento velký zastřihovač. String zastřihovač má širokou 20palcovou řeznou cestu a hlavu RapidReplace, což znamená, že můžete vyměnit řetězec bez odstranění cívky.

Husqvarna 330LK String Trimmer Review: výkon a příslušenství

330lk je zastřihovač plynu, takže to znamená, že funguje trochu jinak než elektrické, které jsou v tuto chvíli nejoblíbenější. Spíše než baterie je poháněn 1 koňským dvoutaktním motorem, který vychází z 17 FL. Oz. palivová nádrž.

Jedná se o dvoutaktní motor, což znamená. Místo toho musíte smíchat olej z plynu s plynem nebo si koupit předmíchaný dvoutaktní benzín. Ten je o něco dražší než normální plyn: zaplatíte asi 60 za asi 1.5 galonů. To vás však udrží dlouho. Zjistil jsem, že nádrž plná předem smíšeného plynu trvala několik hodin těžkého používání a galon paliva stačí k vyplnění nádrže více než šestkrát. Pokud máte v autě plyn, můžete jej vložit do tohoto zastřihovače, ale jakmile se smícháte do dvoudobého oleje, nemůžete přebytečný plyn vrátit zpět do svého auta.

Tento malý plynový motor se začalo několik pokusů. Chcete.li jej připravit, musíte čerpat desetkrát palivový palivo pro očištění vzduchu, abyste se ujistili. To trvalo několik pokusů, než to fungovalo, ale motor nakonec začal při mém třetím pokusu. Jakmile je motor spuštěn, počkáte několik sekund a uvolníte se sytič, pak jste připraveni začít ořezávat zadržením bezpečnostního přepínače a stisknutím spoušť indexovým prstem. Zastřihovač je poměrně těžký, ale dobře vyvážený, s rukojetí v dobrém vyvážení s hmotností motoru vzadu. Díky tomu je velmi snadné manévrovat a ovládat, takže můžete oříznout své rostliny a listy.

Musíte si také pamatovat, že motor neustále běží, i když se zastřihovač netočí, takže je to určitě hlučnější zážitek než elektrický zastřihovač. Doporučuje se slušné dvojice sluchátka pro uší nebo hluk. Motor také produkuje malé, ale přetrvávající množství kouřových výfukových plynů, takže očekávejte, že vaše zahradnické oblečení po chvíli použije plyn z plynu.

Připevnění řetězce, které přichází s 330 lk, má širokou 20palcovou řezací cestu, takže vyčistí větší prostory rychleji než 17 nebo 14palcové cesty většiny elektrických modelů. To je velké plus, pokud vyčistíte velký prostor nebo větší plevele. Širší cesta znamená, že se struna otáčí rychleji a může proříznout silnější stonky. Motor může být malý podle standardů automobilu (s kapacitou válce 28 cm), ale produkuje dostatek točivého momentu pro proříznutí velkých travnatých ploch nebo lehčích lesních stonků.

330 lk používá rychlou cívku s řetězcem rapidreplace, což znamená. Chcete.li přidat další řádek, stačí otočit základnu držáku cívky, abyste zarovnali dvě šipky, protlačte čáru, dokud není dokonce na obou stranách, pak ji otočte, dokud se linka navizí na cívku. Je to jednoduchý proces as až 22 stop linie na cívce by linka měla trvat hodně času. Když se linka rozbije, stačí klepnout na základnu cívky na zemi a vydává další linii.

Máte.li na mysli jiné úlohy, Husqvarna nabízí několik příloh, které nahrazují zastřihovač strun, včetně listového dmychadla, zametače, okrajového zastřihovače a malé řetězové pily pro řezání stromů nebo ořezávání živých plotů. Tyto náklady mezi 90 a 200.

Jakmile skončíte oříznutí, stisknete tlačítko Stop a motor se okamžitě zastaví. Zastřihovač lze také snadno rozebrat. Otočte knoflík na svorce uprostřed hřídele a strimmer a motor se rozpadají, což usnadňuje jeho skladování. Jedna věc, kterou jsem si všiml, však bylo, že motor měl sklon k úniku, pokud nebyl uložen vzpřímeně. Nemusíte vyprázdnit nádrž pokaždé, když ji použijete, ale Husqvarna navrhuje vyčerpání nádrže, pokud nebude na chvíli použita, například v zimě.

Husqvarna 330lk String Trimmer Review: Verdikt

Zařízení s plynem, jako je 330 lk, mají stále místo v elektronickém světě? Ano, protože stále mají výhody: běží déle a lze je odnést dále od zdrojů energie. Má tedy smysl jít plyn, pokud máte velký dvůr, který potřebuje časté oříznutí, nebo pokud pravidelně oříznete dvory jiných lidí i vlastní. Pro velkou většinu zahradníků však může být elektrický zastřihovač snazší volbou. Jsou čistší, snadněji se používají a neznamená, že váš dvůr voní jako motorka.

Husqvarna 525lst String Trimmer Review

Pokud jsou rychlost, ergonomie a síla, po kterém jste v řetězci, podívejte se na lehkou husqvarna 525lst. Nemá nejlepší palivovou účinnost, ale nahradí to v kapacitě a dostupném točivém momentu.

Pokud jste se s námi nedávno přihlásili, možná víte, že jsme nedávno dostali šanci vyzkoušet ty nejlepší oříznutí strun. Všechny výrobky jsme provedli prostřednictvím řady testů, abychom zjistili, které z nich představovaly nejlepší energii, spotřebu paliva, ergonomii, sady funkcí a hodnota. Husqvarna 525lst vytvořil náš krátký seznam a opravdu se odlišil od konkurence.

Husqvarna už nějakou dobu chrlí kvalitní ope. Vytvořil hodně točivého momentu pro některé opravdu rychlé časy řezu a to dohromady také některé opravdu skvělé funkce.

Husqvarna 525lst ergonomie

Zatímco váha nemalňuje celkový obrázek ergonomie konkrétního nástroje, s řetězcovými zastřihovači, lehčí hmotnost prochází dlouhou cestou. Odtažení kolem 15 lb smyčcového zastřihovače pravděpodobně není na prvním trávníku dne velký problém, ale budete to cítit o osmé. A to se tak stává, že Husqvarna v tomto případě dělá jeden lehký zastřihovač strun. 525lst s palivem v nádrži váží 10.36 liber bez řetězce. To byl nejlehčí zastřihovač řetězce, který jsme testovali. Měl by to do určité míry pokoušet prof.

Hluk také faktoruje do pohodlí zastřihovače řetězce. Koneckonců, nikdo nechce tinnitus kvůli svému zastřihovači smyčce (i když každý by měl stejně nosit ochranu sluchu). Měřili jsme hladinu zvuku Husqvarna 525lst na uchu a pak znovu od 50 ft pryč. U ucha tento zastřihovač registruje 98 db (a) a 74 dB (a) při 50 ft. Tato měření spadala do lepšího konce středu balení.

Pokud jde o skutečné, tradiční ergonomie, zjistili jsme, že Husqvarna 525lst je z hmatové perspektivy docela pohodlný. Má pogumované úchyty a není tak krátké, že se příliš mnoho z vás bude muset sklonit k použití. Trigger škrticí klapky se cítí trochu chabý, což přináší některé obavy. Ale z ergonomického hlediska je to opravdu dobře vyvážené a snadno použitelné.

Účinnost paliva

Jeden z kompromisů za lehčí celkovou hmotnost pochází z obětování palivové kapacity. Husqvarna 525lst drží 21.98 oz paliva. Průměrně pro většinu zastřihovačů, které jsme testovali. Na plné nádrži vám dává téměř hodinu spouštěcího času.

Aby to rozdělilo, v našem 8 oz runtime testu běžel Husqvarna na 20:36. To mu vydělalo na 8. místě v našem přestřelce. S plnou tankem skončil na 5. místě s během 44:25. Lze s jistotou říci, že Husqvarna 525lst to nemusí nutně rozdrtit v oddělení palivové účinnosti, ale jak uvidíme později, přichází další kompromis.

Abychom udrželi všechno spravedlivé v našem přestřelce, použili jsme ve všech našich řetězcích Trufuel Premix a 4-cyklové palivo.

Husqvarna 525lst String Trimmer

 • Naznají speciální, vysoko-torque zkosení, takže zastřihovač může pracovat rovnoběžně se zemí pro vysokokapacitní rozruch a vynikající řezací výkon
 • Snadný přístup k samostatnému startéru
 • Robustní konstrukce a snadno udržovatelná
 • Všechny navržené tak, aby vám poskytly bezproblémové použití
 • Výkonný a efektivní zastřihovač
 • Těžká spojka a hnací hřídel
 • Komfortní kliky pro snadnou ovládání
 • Motor a předkrm byly navrženy, takže stroj začíná rychle s minimálním úsilím
 • Snadno nastavitelná rukojeť měkkého kopce pro optimální pohodlí
 • Výkonná technologie motoru X-TORQ
 • Vyhrazený prostor pro zařízení pro připojení Husqvarna, které umožňuje snadné připojení k digitálním službám, jako jsou Fleetesservices Husqvarna
 • Integrovaný servisní port umožňuje připojení k Hub Hubqvarna Service Hub.

Výkon

Pamatujte, že kompromis, který jsme zmínili v kategorii palivové účinnosti? Zde je místo, kde Husqvarna 525lst nahradí svou „meh“ palivovou spotřebu, protože svítí v kategorii energie a výkonu.

Naše řetězové oříznutí jsme testovali na 5 ‚x 5‘ čtvereční obou běžných trav a pak znovu v silné, zarostlé trávě Bahia. V lehčích věcech 525LST skončil na společném 4. místě s průměrnou dobou čištění 8.7 sekund. Ale v opravdu silné trávě ožívá Husqvarna’s Trimmer. V průměru to doba zúčtování 10.9 sekund, dokončení na 1. místě.

To dává smysl, protože Husqvarna 525lst obsahuje technologii motoru X-TORQ společnosti a poměr převodovky s vysokým torque 2: 1 na hlavě zastřihovače. Pokud zjistíte, že vaše aplikace by těžily z většího točivého momentu, měl by se 525LST přizpůsobit účtu.

Pro všechny zastřihovače strun v našem přestřelce jsme použili.095 Echo Black Diamond Trimmer Line.

Chris Boll

Když sám nemá ruce na nástrojích, Chris je často mužem za objektivem kamery, takže zbytek týmu vypadá dobře. Ve svém volném čase možná najdete Chrisa s nosem zaseknutým v knize, nebo roztrhnout jeho zbývající vlasy při sledování Liverpoolu FC. Má rád svou víru, rodinu, přátele a Oxfordskou čárku.

Úklidem okrajů vašeho dvora udržuje jeho vzhled a může také zabránit poškození vodou a barvením na plotních deskách, přístřešcích a blocích zahradních loženek. Udělejte práci s zastřihovačem řetězce poháněného plynem, který nejlépe vyhovuje vaší situaci.

Autor: Timothy Dale a Mark Wolfe | Aktualizováno 4. května 2023 3:27

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Tráva a plevele mohou vyrůst po boku kůlny, zasahovat do zahrady a vylézt na plot, ale pomocí zastřihovače plynu. běžně nazývaného Weed Wacker. nechtěné rostliny lze rychle a efektivně odstranit. Tento zahradní nástroj je užitečným doplňkem velkého dvora nebo jakéhokoli místa se spoustou různých překážek, jako jsou stromy, ozdoby na trávníku, oplocení, zahradní postele a malé struktury. Zatímco ozdoby na baterii mohou být dobrou volbou pro oříznutí světla v malých yardech, ořízkové šňůry plyny mají sílu, která je ideální pro proříznutí hustou trávou, plevele a kartáčování.

Nejlepší zastřihovač plynového řetězce pro váš dvůr bude záviset na několika důležitých faktorech, včetně šířky řezání, typu hřídele a velikosti motoru. Dopředu diskutujeme o těchto a dalších důležitých úvahách, které šly do výběru ořízků, které jsme pro tento článek testovali. Později budeme sdílet více podrobností o jednotlivých modelech a o tom, jak každý pro nás hrál. Následující seznam obsahuje některé z nejlepších dostupných nástrojů pro oříznutí plynového řetězce.

 • Nejlepší celkově: Echo SRM-225i
 • Runner-up: Husqvarna 330lk Gas String Trimmer
 • Nejlepší třesk pro babku: Ryobi 2-cyklus rovný řetězec hřídele
 • Nejlepší reklama: Stihl FS 70 R Trass Trimmer
 • Nejlepší zakřivený hřídel: Husqvarna 130c zakřivený zastřihovač hřídele
 • Nejlepší lehký: STIHL FS 40 C-E Gas String Trimmer
 • Čestné uznání: Craftsman 25cc 2-cyklus rovného zastřihovače plynu
 • Zvažte také: Echo GT-225 zakřivený zastřihovač šachty

Jak jsme testovali nejlepší oříznutí plynových řetězců

Nakupování zastřihovače strun ukazuje, že statistiky mohou vyhledávání předat pouze. Bez ohledu na velikost motoru, hmotnost stroje, délku hřídele a další měřitelné hodnoty, většina účinnosti nástroje závisí na fyzickém sestavení a osobních preferencích operátora spolu s typem ořezávání, které je třeba provést. Chcete-li se dozvědět více o Trimmers na našem seznamu, testovali jsme je v různých nastaveních.

Strávili jsme 2 dny testováním ořízků plynových řetězců v tomto článku o pravidelném ořezávání trávníku, ořezávání těsných čtvrtí mezi keři a trvalky v krajinných postelích a sečením zarostlé pole. Po rozbalení a sestavení každého zastřihovače jsme naplnili palivovou nádrž a začali.

Naše počáteční poznámky zahrnovaly měřitelné a snadno pozorovatelné rysy, jako je fyzická velikost a hmotnost každého stroje, ať už má rovnou nebo zakřivenou šachtu a zda by to mohlo být použity s jinými nástavci nástrojů. Prvními operačními testy byly jednoduše spustit každý stroj a zaznamenat si počet tahů potřebných pro začátek.

Poté jsme použili každý stroj po dobu 30 minut sečení pole a 15 minut každý oříznutí trávníku a oříznutí krajiny. V každém nastavení jsme si zaznamenali vnímanou řeznou sílu, citlivost na spuštění, citlivost na nárazy nové linky pro oříznutí, pohodlí operátora a zda bylo pro dokončení projektu nutné či nikoli nutné nebo ne. Nakonec jsme znovu nabili každou řezací hlavu s linií zastřihovače a zaznamenali obtížnost.

Zaznamenali jsme naše polní poznámky a použili jsme bodovací rubriku k uspořádání Trimmers s tituly pro tuto příručku.

Naše nejlepší tipy

Sestava ořízků plynových řetězců byla vybrána na základě jednotlivých bezpečnostních prvků, příloh a typu motoru, jakož i kvality produktu a dalších výše uvedených důležitých faktorů. Následující produkty byly testovány v situacích, kdy se diyers pravděpodobně setkávají na svém majetku a prokázali se, že patří mezi nejlepší zastřihovače plynových strun pro udržení úhledně oříznutého dvora a zahrady.

Echo SRM-225i

Náš nejlepší výběr dokazuje pořekadlo: „Získáte to, za co zaplatíte.„Stringovář Echo SRM-225i stojí o něco více než někteří z konkurentů, které jsme testovali, ale přinesla nejlepší kombinaci snadného startu-up, celkového pracovního pohodlí a ořezávání trávy za rozumnou cenu.

Poháněno lehkým, vysoce výkonným 21.2cc dvou cyklů, tento vystřihovač se střih s uspokojivě agresivními výsledky v husté trávě a hrubým plevelům a používá méně paliva než konkurenti s většími motory. Vyrábí se 17palcový řezací řádek a má hlavu rychlostí, která zkrátí čas potřebný k opětovnému načtení linie zastřihovače o polovinu. 59palcová rovná šachta nabízí vynikající dosah pod keřmi a do těsných rohů. Hmotnost vyvážená design, gumový nadmořský rukojeť na úchytech a ergonomický škrticí klapku Snižte únavu operátora pro prodloužené použití.

Nebyla nutná žádná montáž, aby se začalo s oříznutím řetězce Echo. Pozice palivové nádrže způsobila nejjednodušší vyplnění motorem. Pomocí 1 galonového paliva jsme drželi zastřihovač v jedné ruce, zatímco jsme nalili druhou. Podle pokynů pro spuštění vytištěné na stroji to začalo třetím tahem kabelu zpětného rázu.

Byli jsme příjemně překvapeni tím, jak menší než průměrný motor poháněl tento zastřihovač skrz hrubou vegetaci a dokonce i malé dřevité stonky. Výkon překročil ozdoby 25cc, které jsme testovali, a soupeřil s modely 27cc. Hmotnost motoru byla dobře vyvážená dlouhou rovnou hřídelí, takže manévrování bylo velmi snadné a pohodlné, dokonce i po hodině použití. Gumové rukojeti na úchytech zamlžily jakékoli vibrace, takže jsme nezažili únavu rukou nebo otupělost, která někdy přichází s hodinami bránícího plevele. Ačkoli to není nejvýkonnější zastřihovač řetězců štětcem, který jsme testovali, tento echo model je nejlepším případem pro obecné oříznutí a časté, větší projekty čištění.

Specifikace produktu

 • Zapalovací systém I-75 snižuje úsilí
 • Hlava s rychlostním krmením usnadňuje přidání linky oříznutí
 • Cívku nelze navinout nesprávným směrem
 • Návrh anti-vibrace; polstrované přední a zadní úchopy
 • Kompatibilní s těžkými službami.095 Trimmer Line

Získejte echo SRM-225i Gas String Trimmer na Amazonu, Home Depot nebo Mowers Direct.

Husqvarna 330lk Gas String Trimmer

Trammer plynového řetězce Husqvarna 330LK nabízí těžkopádné schopnosti pro ořezávání, hrana a další úkoly péče o dvorek. Je vybaven šachtou kompatibilní s připevněním, která přichází s vysokokapacitním náměstkem rychlé nahrazení zastřihovače a je kompatibilní s přístavbou trávníku, střihem a popela. STARTION SPOLEČNOSTI ASSISTISTID RECOIL, výkonný 27.9cc dvou cyklů a přizpůsobitelný oříznutí, díky tomuto multitaskingovému zastřihovači jeden z nejlepších umělců v našich testech.

Zatímco to nabízelo podobné výhody dosahu a síly jako ostatní ozdoby rovných hřídelí, zastřihovač schopný uplatnění Husqvarna v našich testech, pokud jde o kontroly a celkový pocit. Přepínač automatického návratu na výchozí hodnotu do polohy „ON“ a vysuzaná páka vylučující se dala zřejmé, která pozice byla pro studený start proti běhu-dva body zmatení na mnoha oříznutí.

Startér s podporou jara vzal na to, na které si zvykli. Došlo k středním tahu bodu, před který jsme mohli cítit odpor mírně intenzifikovaně, ale poté uvolněný mechanismus power-assist mechanismus. Celkově začátek bylo snadné (nikdy více než tři tahy) a motor běžel relativně tiše (ačkoli jsme nosili ochranu sluchu nad uchem pro testy).

Vystřihovač, poháněný největším motorem v naší testovací skupině, odvedl fantastickou práci čistě odřízl vrcholy cest travních čepelí a prasecí skrz těžké zarostlé plevele. Zdálo se, že systém tlumení vibrací snižuje únavu rukou, ale po hodině provozu byla hmotnost stroje celkově únavnější než ostatní oříznutí. Přidání systému postroje by mohlo pomoci pro větší úlohu. Tento model vypadal jako opravdu dobrý vhodný pro ty, kteří chtějí získat co nejvíce výroby z jednoho stroje, se spoustou energie pro širokou škálu úkolů.

Specifikace produktu

 • 27.9cc motor poskytuje větší energii pro tvrdé podmínky řezání
 • Smart načtený inteligentní start a čištění vzduchu pro snazší za studena
 • Řezací řádek s 20 palci zmenšuje dobu ořezávání
 • Kompatibilní s přílohy Husqvarna Power-Head
 • Těžší hmotnost než jiné srovnatelné řetězcové oříznutí; může být obtížné manévrovat
 • Zapalování s podporou jara není tak snadné začít jako některé

Získejte zastřihovač plynového řetězce Husqvarna 330lk na Amazon, Lowe’s nebo venkovský král.

Ryobi 2-cyklus rovný řetězec hřídele

Pro ty, kteří právě začínají budovat svou sbírku venkovního motoru, má spolehlivá a rozpočtová volba smysl. Ryobi String Trimmer s přímým hřídelem přináší dostatek síly, aby srazil trávu a plevele, a je to příloha schopná prorazit další práce na yardech za pouhým ořezáváním.

Tento zastřihovač je vybaven dvou cyklem 25 ccm a zahrnuje hlavu zastřihovače „navijáku“. Hřídel je kompatibilní s přístavmi Ryobi Expand-it, včetně trávníku, kultivátora, pólové řetězové pily, listového dmychadla a střihu živého plotu, prodává se samostatně.

Ryobi String Trimmer byl připraven jít do 5 minut. Sestava mimo krabici vyžadovala připevnění krytu trosek nad řezací hlavou a vložení připojení do hřídele hlavy výkonu. Když jsme přidali palivo, poznamenali jsme, že otevření nádrže bylo poměrně malé, takže jsme museli velmi pečlivě nalévat (nebo použít trychtýř), abychom se vyhnuli únikům. Otevření je také orientováno vodorovně, což by mohlo představovat problém s věkem, ale nebyl pro nás problém.

Za nízkou cenu jsme byli ohromeni výkonem tohoto zastřihovače. Roztrhal se skrz plevele a trávu podobným účinkem jako dražší modely. Tento stroj byl však výrazně hlasitější a vibroval více než konkurence s dražší. Také jsme poznamenali, že Ryobi byl jedním ze dvou strojů v našich testech, které neběhly celou hodinu na jednom tanku paliva. museli jsme doplňovat asi 55 minut. Ale pro kohokoli, kdo má rozpočet, tento Wacker plevelů provádí rychlou práci na ořezávání a může ušetřit peníze a úložný prostor, když jsou přidány jiné přílohy.

Specifikace produktu

 • Dostatek energie pro ořezávání a hrana; vhodné pro silné i tenké odrůdy rostlin i trávy
 • Pracuje s přílohy na živé ploty, na trávu nebo připevnění
 • Snadné manévrování do těžko přístupných oblastí
 • Hlasitý provoz s více vibracemi než dražšími modely
 • Úzká ústa ztěžuje nádrž na plnění a zvyšuje šanci na úniky

Získejte zastřihovač plynového řetězce Ryobi v Home Depot.

STIHL FS 70 R TRAGS TRIADS

Dokonce i za prémiovou cenu si manažeři krajiny a komerčních nemovitostí vybírají Stihl String Trimmers a řezačky štětců pro jejich kombinaci energie, trvanlivosti a pohodlí operátora. STIHL FS 70 R komerční zastřihovač s přímým šachtem je vybaven palivovým efektivním 27.2cc dva cyklus, aby šel spolu se svým drsným, ale lehkým polymerním pouzdrem. Pro ochranu životního prostředí a zdraví pracovníků si tento zastřihovač získá hodnocení STIHL „péče o přírodu“ jako zastřihovač s nízkými emisemi, který provozuje čistší než požadavky agentury pro ochranu životního prostředí.

Mezi testovanými zastřihovači, modely STIHL byly dražší a trochu těžší je, ale stojí za to za to. STIHL se prodává pouze prostřednictvím své sítě autorizovaných prodejců v plné linii, takže online objednávání je omezené a doručení domů obecně není k dispozici. Proces však eliminuje problémy spuštěním mimo krabici, protože certifikovaný technik sestavuje, testuje a upravuje stroj na prodejci před vyzvednutím zákazníka.

Naše první poznámka k tomuto zastřihovači spočívala v tom, že otevření paliva je výhodně široký a velmi snadný přístup, i když stroj spočívá na zemi. Pro naše testy začaly FS 70 R první tah. To bylo znatelně plynulejší než kterýkoli z ostatních strojů, a to jak při nečinnosti, tak při plné škrticí klapce, s bezprostředním zrychlením, když bylo spuštěno. Vystřihovač čistě prořízl vysokou trávou a hustě zarostlé plevele, aniž by se zabalil nebo zabalil do trosek. Pokud jde o palivovou účinnost, dokonce i u skromných 11.5-uncí palivová nádrž, dokázali jsme se oříznout celou hodinu, aniž bychom se zastavili a doplňovali doplnění. Hlava zastřihovače autotokutu byla rychlá a snadno se uvolnila bez demontáže.

Dalším bodem pro zvážení bylo celkové provozní pohodlí. Nejen, že FS 70 r nejlehčí zastřihovač rovných hřídelů, který jsme testovali, ale také to přišlo s ramenním popruhem, který přenesl veškerou hmotnost stroje od rukou. Jako celkový balíček by to byl náš stroj volby pro celodenní oříznutí na velkých vlastnostech.

Specifikace produktu

 • Velmi lehký design; Snadno manévrovací design
 • Přenášejte popruh pro pohodlí pro rozšířené použití
 • Chráněná páka sytiče snižuje riziko poškození přepravy
 • Filtr vzduchu s lehkým přístupem pro rychlé čištění nebo výměnu
 • Vysoce výkonný motor a vynikající spotřeba paliva zvyšují produktivitu práce

Získejte STIHL FS 70 R Plynový řetězec zastřihovač na hardware Ace.

Husqvarna 130C zakřivený řetězec

Tento zastřihovač plynu Husqvarna má design zakřiveného šachta, který má usnadnit řezání rovnoběžného se zemí. Vystřihovač je vybaven systémem krmení nárazů, což uživateli umožňuje prodloužit řetěze.

Dvou cyklus plynový řetězec je dobrou volbou pro domy s malými a středními yardy, protože váží jen 11.8 liber a má šířku řezání 17 palců. Chrání uživatele strážcem úlomků chytře navrženým s úzkým prodloužením od rozšíření hřídele na široký ochranný štít; Tato kombinace usnadňuje zjištění, kde zastřihovač stříhá bez obětování bezpečnosti. Vystřihovač má také spouštěcí bezpečnostní přepínač, který musí být aktivován dříve, než bude spuštěna spouštěcí rychlost, což pomůže zabránit náhodným začínajícím podnikům.

Zastřihovač zakřiveného hřídele Husqvarna vážil méně než většina přímých zastřihovačů, ale o něco víc než ostatní zastřihovače zakřiveného hřídele v našich testech. Dorazil připraven k práci, bez nutnosti shromáždění. Po vyplnění palivové nádrže začalo třetím tahem a přineslo silný a překvapivě tichý výkon.

Lisovanou palivovou víčko bylo snadné uchopit a ústa nádrže byla dostatečně široká, aby se snadno vyplnila. Zjistili jsme, že je vhodné odpočívat motor na vyvýšeném povrchu pro doplňování doplňování. Startér s nástupem na jaro usnadněl-typicky na druhém tahu v našich testech. Zastřihovač snadno sevřel všechny hrubé plevele a hustou trávu. Milovali jsme citlivost hlavy řezací hlavy, která se zdála, že se živí snadněji než většina ostatních ořízků, které jsme testovali. Pro nadšence zakřivených šachty s malými až středními yardy by to mohla být skvělá volba.

Specifikace produktu

 • Překvapivě tichá operace pro takový výkonný motor
 • Spousta síly pro rozbití hrubých plevelů a silné trávy
 • Zakřivená šachta pohodlná pro uživatele pod 6 stop vysoký
 • Mírné zpoždění mezi spuštěním a reakcí hlavy zastřihovače
 • Těžší než oříznutí ozvěny a Stihl

Získejte zastřihovač plynového řetězce Husqvarna 130C na Amazonu, Lowe nebo Northern Toolequipment.

STIHL FS 40 C-E Gas String Trimmer

Ořizovače zakřiveného hřídele jsou nabízeny pro redukci hmotnosti, která pochází ze zkrácené hřídele-ale často na zadní ruku uživatele mají větší váhu, což může zvýšit únavu operátora. Vážící méně než 10 liber, STIHL FS 40 C-E Gas String Trimmer spáruje nejlehčí design v našem kole s ramenním popruhem, který převádí zátěž do jádra operátora. Výsledkem je hlavní upgrade v pohodlí pro rozšířené použití pro uživatele zastřihovače zakřiveného hřídele.

Tento stroj také vyniká ve výkonu ořezávání. 27.Motor 2cc běží čistý a hladký a dodává komerční řeznou energii, vynikající spotřebu paliva a nízké emise výfukových plynů. Získal Stihl’s „Péče o přírodu“ pečeť pro emise výfukových plynů, které překonávají standardy EPA.

Byli jsme příjemně překvapeni výhodnou cenou na zastřihovači zakřiveného hřídele STIHL. jen o pár dolarů více než náš nejlepší třesk za vybírání Buck. Stálo to za každý penny. Stejně jako u ostatních STIHL Trimmer na našem seznamu byl tento model sestaven a testován na prodejci, než jsme ho zvedli. Oba stroje jsou postaveny se stejným typem motoru.

FS 40 C-E začalo na prvním tahu a bez váhání se roztrhala celou trávou a plevelem v cestě. Motor běžel a zrychlil se během testování velmi hladce, s ostrou reakcí na spuštění. Nemůžeme nadhodnotit hodnotu, kterou k tomuto designu zakřiveného hřídele přidává popruh. Ostatní zakřivené oříznutí, které jsme testovali. Ve skutečnosti se popruh ramen zvýšil celkovou manévrovatelnost tím, že poskytl pivot v bodě připojení. Svaly paže a ramen byly použity pouze k vedení směru zastřihovače. Díky tomu je vynikající výběr pro každého uživatele zastřihovače zakřiveného hřídele, zejména pro ty, kterým čelí pracovní místa.

Specifikace produktu

 • Cena pro výkonu v oboru
 • Velmi lehká hmotnost, plus ramenní popruh pro další snižování zatížení
 • Snadno prořízne hustou trávu a hrubé plevele
 • Velmi nízké emise výfukových plynů za snížený dopad na životní prostředí

Získejte STIHL FS 40 C-E Plynový řetězec na hardwaru Ace.

Craftsman 25cc 2-cyklus rovného zastřihovače plynu hřídele

Při 13 liber je tento zastřihovač plynového řetězce považován za lehký, ale váží trochu více než většina konkurence, kterou jsme testovali. Je vybaven hlavou duální linie, která odřízne 17palcový řádek, díky čemuž je tento zastřihovač dobrou volbou pro yardy až do 1 akru nebo pro všechna místa, kde terénní úpravy a ozdoby na trávníku vyžadují přesné ořezávání přesnosti.

Vystřihovač je dodáván s strážcem trosek a má nádobní rukojeť, kterou lze upravit na preferovanou polohu uživatele pro lepší kontrolu a pohodlí. Je také vybaven systémem krmení náraz. Tento zastřihovač má rovný hřídel a hlavu lze odstranit, aby se usnadnilo načítání řetězce. Funguje s jinými přílohy Craftsman Trimmer, které nejsou zahrnuty.

V našich testech vystupoval řemeslník podobně jako Ryobi. Oba představovali design bez ozdůbky a silnou řeznou akci a oba byly ceny v blízkosti nízkého bodu mezi naší testovací skupinou. Instalace strážce a držadla smyček trvalo asi 5 minut. Přidali jsme palivo a byli jsme připraveni začít. To byl jediný zastřihovač, kterého jsme zaplavili přehodnocením, zatímco jsme se pokoušeli začít poprvé. Po několika minutách to začalo čtvrtý tah.

Motor 25 ccm poskytoval dostatek energie pro procházení hustou trávou a plevelem. Řezací hlava byla snadno načtena s novou linií zastřihovače. Stroj běžel trochu hlasitěji než ostatní oříznutí, které jsme testovali, a cítili jsme více vibrací v úchytech. Přesto kvůli své skromné ​​ceně, a zejména kvůli své schopnosti napájet další přílohy nástrojů, má tento řemeslný zastřihovač řetězec hodně co nabídnout majitele domů s vědomím rozpočtu.

Specifikace produktu

 • Nejnižší cenová bod všech ořízků, které jsme testovali
 • Dostatek síly pro ořezávání trávy a nabalení plevelů
 • Shaft schopný nástavce kompatibilní s četnými nástroji pro péči o dvoře
 • Snadná hlava navíjecí hlava pro rychlé oříznutí oříznutí
 • Těžší než většina ostatních ořezávačů, které jsme testovali
 • Větší motor, ale méně vnímaný výkon než nejlépe celkově

Získejte zastřihovač řetězce řemeslníků na Lowe’s nebo Amazon.

Echo GT-225 zakřivený řetězec

Stringovač řetězec Echo GT-225 usnadňuje fungování loděnice díky svému lehkému designu zakřiveného šachety a profesionálním stupni 21.2cc dvou cyklus. Vážící něco přes 10 liber, tento zastřihovač je snadno přenášen a vysoce manévrovatelný. ideální stavba pro menší yardy. Dvou řádky řezací hlavy s rychlým nakládkou ořízne 16palcový řádek a pro snadné změny linky používá předchrabkový linii.

Zastřihovač zakřiveného hřídele GT-225 dorazil připraven k práci a nebylo vyžadováno žádné shromáždění. Po přidání paliva, které nejlépe fungovalo s motorem spočívajícím na vyvýšeném povrchu, byl připraven jít. Zjistili jsme, že tento ořizovač ozvěny je poháněn stejným typem motoru jako náš nejlepší celkový výběr. Začalo to snadno při druhém tahu, hladce zrychlil a dodával řeznou energii zdánlivě mimo jeho 21.Přemístění motoru 2cc.

Stejně jako u zastřihovače zakřiveného hřídele Husqvarna, kratší hřídel zanechala větší část hmotnosti stroje v zadní ruce operátora. Ale za lehčí celková váha to trochu méně únavné. Jedním z aspektů tohoto zastřihovače, který opravdu vynikl, byl jedinečný design řezné hlavy. Používá pevné kousky linie zastřihovače namísto krmení ze záložní cívky. Dobře se prořezává, ale když se linka oříznutí opotřebovává, musí se operátor zastavit a znovu načíst. Tento design je nejpraktičtější pro malé yardy, kde nebude nutné více opětovného načtení.

Specifikace produktu

 • Hladké běh, překvapivě silné 21.2cc 2-cykl motoru
 • Snadné manévrování v malé krajině
 • Odolné a efektivní palivo
 • Jednoduchý design řezné hlavy usnadňuje načtení

Získejte echo GT-225 Gas String Trimmer na Amazonu, Home Depot nebo Blain’s Farm Fleet.

Co je třeba zvážit při výběru nejlepšího zastřihovače plynového řetězce

Vystřihovač strun je výkonný nástroj vybavený řetězem plevelů, který rychle prořízne zarostlou trávu a plevele. Pro pomoc při rozhodování o nejlepším zastřihovači plynového řetězce pro terénní úpravy vašeho domu zvažte následující kritéria: typ motoru, palivová účinnost a běh, šířka řezu, krmení a načítání, rychlost, snadné použití, přílohy a bezpečnostní prvky a prvky.

Typ motoru

Trimmery plynových řetězců spadají do dvou kategorií na základě typu motoru, který používají: dva-cyklus nebo čtyři-cyklus. Tento zdánlivě jednoduchý rozdíl vytváří významné mezery mezi účinností, náklady, údržbou a energií.

 • Motory s dvěma cykly jsou lehké, což umožňuje uživateli pohybovat se volněji při práci s zastřihovačem. Motory s dvěma cykly používají směs paliva a oleje, která snižuje průměrnou údržbu na změnu řetězce plevelů a vyprazdňování palivové nádrže před uložením zastřihovače pro mimo sezónu. Ačkoli nižší údržba, mají tyto oříznutí méně výkonu než ty, které mají čtyř cyklus motoru.
 • Motory se čtyřmi cykly jsou obecně považovány za účinnější než motory s dvěma cykly. Efektivita přichází za cenu velikosti a hmotnosti, takže uživatelé by měli očekávat těžší nástroj, když vyzvednou zastřihovač motoru se čtyřmi cykly. Tyto nástroje jsou také silnější než produkty s dvou cykly, což z nich činí dobrou volbu pro yardy, které jsou více než akr. Výrobky se čtyřmi cykly však obvykle stojí více a vyžadují pravidelné výměny oleje, aby byly správně fungující.

Velikost motoru je dalším důležitým faktorem. To se měří v kubických centimetrech (CC). Jak se motor zvětšuje velikost, jak ukazuje CC, zvyšuje se výkon motoru. Je to proto, že větší motor je obecně schopen vysídlit více vzduchu a paliva najednou. Když je přemístění nízké, je výkon také nízký. Pokud je tedy cílem vysoký výkon, vyhledejte produkt s motorem větší než 40 ccm.

Účinnost paliva a běh

Účinnost paliva může být obtížná, protože existuje řada různých faktorů, které ji mohou ovlivnit, včetně směsi paliva, teploty okolí, provozní rychlosti a dokonce i typu řezaného trávy nebo plevelů. Ořízmátor plynového řetězce s motorem se čtyřmi cykly však bude obvykle účinnější než zastřihovač s motorem o dvou cyklech.

Runtime je o něco snazší měřit, protože výrobci obvykle poskytují velikost tanku paliva a maximální běh na jedné nádrži paliva. Tato čísla runtime jsou založena na testech prováděných v ideálním, kontrolovaném prostředí, takže faktory, jako jsou extrémy s vysokou a nízkou teplotou nebo velmi husté, mokré listy mohou snížit skutečné runtime. Tyto situace snižují palivovou účinnost zastřihovače, což způsobuje, že v kratším časovém období používá více paliva.

Šířka řezání

Šířka řezání zastřihovače plynu odkazuje na celkovou šířku, kterou může rotující řetězec dosáhnout, když je používán zastřihovač. Standardní zastřihovače plynových řetězců budou mít šířku řezání asi 16 až 18 palců. Existují však kompaktní modely, které mohou být až 12 palců široké a komerční oříznutí plynových strun, které přesáhnou 20 palců široké, takže je důležité vědět, jakou velikost je pro trávník, dvorek a zahrada nezbytná.

Yardy, které přesahují 1 akr a mají jen velmi málo malých překážek, mohou mít prospěch z zastřihovače plynu s řeznou šířkou 18 palců nebo více, zatímco yardy, které jsou menší než 1 akr. Uživatelé s mnoha překážkami na jejich dvoře mohou upřednostňovat menší šířku řezání, aby mohli mít přesnější kontrolu. Pro proříznutí hlubokých, hustých plevelů a zarostlé trávy je užitečné, pokud je šířka řezání velká a motor je výkonný.

Řízení rychlosti proměnné

Rychlost zastřihovače plynového řetězce je řízena spuštěním s proměnnou rychlostí, která může být umístěna buď na šachtu nástroje, nebo na jednu z držadel (pokud má model design rozdělené ruchy). Spuštění umístění na pravé rukojeti může způsobit problémy pro leváky. Když je spoušť na šachtě zastřihovače, je relativně snadné použít jednu ruku k ovládání rychlosti, zatímco druhá ruka ovládá pohyb hlavy zastřihovače.

Řízení rychlosti s proměnnou rychlostí umožňuje uživateli snížit rychlost ořezávání světla nebo zvýšit rychlost proříznutí hustým štětcem a plevelem rychleji. Schopnost vytočit rychlost pro kontrolu přesnosti je skvělá při oříznutí kolem ozdoby trávníku, zahradních postelí a podél oplocení, aby se snížilo potenciální poškození, které může být způsobeno méně kontrolovatelnými ozdobami.

Načítání a krmení

Načítání a krmení linky bývá nejnáročnější části používání zastřihovače plynu. Načítání se týká instalace řezacího řetězce, což může být obtížné, zejména při jednání s hlavou duální linie, která má dva řetězce plevelů. Abychom pomohli usnadnit tento úkol, nakupující budou chtít zvážit produkty s odnímatelnou hlavou, aby nebojovali s celým zastřihovačem, zatímco se snaží změnit linii.

Krmení linky odkazuje na vytažení více řádků z hlavy zastřihovače. Nyní existuje mnoho produktů, které nabízejí inovativní metody krmení linek, které eliminují potřebu začít a zastavit při používání oříznutí k řešení standardní pevné linie. Patří sem krmení a automatické krmení.

 • Ořízkové šňůry s pevnou linií jsou pevně připojeny k hlavě, což znamená, že uživatel musí uvolnit hlavu a ručně vytáhnout linku, když je potřeba více.
 • Podavače nárazů jsou navrženy tak, aby vytlačily více řetězce, když je hlava narazena na zem nebo na jiný tvrdý objekt, takže uživatel nemusí přestat prodloužit řetězec.
 • Automatické podavače mají předzvěstnou hlavu, která automaticky živí řetězec pomocí odstředivé síly, takže řetězec se neustále samoobsluhuje na ideální délku.

Snadnost použití

Použití zastřihovače plynového řetězce může být únavné, ale několik faktorů může pomoci usnadnit práci. Patří mezi ně úhel hřídele, hmotnost zastřihovače řetězce, rovnováha zastřihovače a hlava zastřihovače.

 • Hřídel zastřihovače může být zcela rovný nebo zakřivený. Zakřivené hřídele jsou skvělé pro získání plochého úhlu po široké oblasti, aniž by se musely ohýbat a otočit, aby změnily řez zastřihovače. Přímé šachty jsou lepší pro podrobné ořezávání mezi ozdobami trávníků a kolem.
 • Hmotnost zastřihovače může uživatele unavit, zejména pokud pracuje na velmi velkém dvoře nebo se zabývá mnoha různými přesnými řezy. Další čas strávený ořezáváním může vést k bolavým pažím a ramenům, takže lehčí zastřihovač 10 až 12 liber může být lepší volbou. Je.li potřeba síla těžšího zastřihovače, může být nutné pracovní přestávky, aby se zabránilo zranění.
 • Rovnováha zastřihovače plynového řetězce závisí na tom, jak se hmotnost motoru zaměřená na zadní část nástroje ve srovnání s hmotností zbytku zastřihovače, která je rozptýlena po celé délce hřídele dolů k hlavě. Bohužel, rovnováhu je obtížné určit, aniž by se tento nástroj skutečně držel, proto si přečtěte informace o produktu a praktické recenze, jako jsou ty, které se zde objevují, abyste získali dobrou představu o tom, jak zastřihovač drží zastřihovač.
 • Hlava zastřihovače může být dodávána s různými přílohy podrobnými níže. Může mít také všestrannou funkci naklápění, která umožňuje, aby hlava byla nakloněna nahoru nebo dolů pro přesnější řezání na těsných místech.

Přílohy

Při použití zastřihovače plynového řetězce k vyčištění dvora a zahrady je možné se setkat s holemi, listy a zbytky; zastřihovač je k nim k nim zbytečný, pokud nepřijde s volnobním nástrojem, pilou, dmychadlem nebo připevňováním štětce.

 • Nástroje pro okraj jsou užitečné pro vytvoření definované hrany mezi zahradou a trávníkem nebo trávníkem a chodníkem nebo příjezdovou cestou. Mají silnější řezací čepel, která dělá rychlou práci zarostlé trávy, což šetří čas a úsilí použití lopaty k okraji trávníku.
 • Přílohy Saw jsou skvělou volbou pro proříznutí tyčinek a štětce, které spadly během podzimních a zimních období. I když by to nemělo být používáno pro řezání skrz protokoly nebo prkna dřeva, pila se snadno pohybuje malými větvemi a větvičkami.
 • Blofuky jsou samostatným nástrojem, ale někdy jsou zabaleny jako souprava s zastřihovačem. Pomáhají rychle vyčistit nepořádek ořezávání, hrana a řezání.
 • Kartáčové přílohy mohou pomoci vyčistit chaotický chodník nebo příjezdovou cestu, zatlačit zbytky dvora do hromady nebo jen kartáčování toulavé trávy a nečistoty zpět na trávník.

Bezpečnostní funkce

Před vyzvednutím zastřihovače plynu je důležité si uvědomit, že toto zařízení je určeno pro proříznutí vrstev tvrdého celulózového vlákna rostlin při bití stěn, hornin, kovu a dřeva působivou rychlostí. Je to stroj, který by měl být vždy řešen se správnými opatřeními. S ohledem na to hledejte zastřihovače plynu, které mají bezpečnostní prvky, jako je strážce trosů, přepínač spouští a polstrovaná přilnavost.

 • Kůři debris jsou zahrnuti téměř u každého zastřihovače plynového řetězce, protože jsou nezbytné pro ochranu uživatele. I se strážcem může uprchnout nějaká létající tráva, a proto musí uživatelé při práci nosit bezpečnostní brýle, dlouhé kalhoty a boty s uzavřenou nohou.
 • Spouštěcí spínače jsou navrženy tak, aby zabránily náhodnému zapnutí zastřihovače. Spínač spouštěcího přepínače musí být zadržen dříve, než spoušť aktivuje zastřihovač.
 • Polstrované rukojeti na hřídeli a rukojeť zastřihovače plynu pomůže snížit únavu rukou a namáhání svalu, které mohou být způsobeny nadměrnými vibracemi. Vycpávání také usnadňuje držení nástroje a pomáhá zabránit mu vyklouznutí z ruky uživatele při ořezávání.

Časté časté

Pokud si stále nejste jisti některými detaily obklopujícími zastřihovače plynových řetězců, přečtěte si následující odpovědi na některé z nejčastěji kladených otázek o tom, jak používat tyto oříznutí a také na to, jak ukládat a udržovat tyto stroje pro roky používání.

Q. Jakou velikost plynového řetězce zastřihovače?

Když se snažíte rozhodnout o zastřihovači správné velikosti, zvažte velikost dvora, počet překážek na dvoře a typ překážek. Obecně budou větší yardy bez mnoha překážek snazší u větších ořízků s plynovými strunami. Yardy se zahradami, nízko visícími listy rostlin, ozdoby na trávníku a ploty jsou lépe manipulovány s menším zastřihovačem.

Q. Jak ukládáte zastřihovač plynu?

Chcete-li udržet bezpečné před extrémy horkých a studených teplot, srážení a zbytků, uložte plynový řetězec z podlahy uvnitř dílny nebo garáže. Toho lze provést zavěšením zastřihovače plynového řetězce na zdi pomocí dvou nebo více závěsných háčků. Před uložením mimo sezónu nezapomeňte vyprázdnit plyn z oříznutí.

Q. Jak dlouho vydrží oříznutí plynových řetězců?

Ořízkové šňůry plynu mohou trvat asi 5 až 10 let, s určitým rozdílem v dlouhověkosti v závislosti na tom, jak je zastřihovač uložen a zda je správně udržován.

Proč důvěřovat Bobovi Vila

Bob Vila je americkým údržbářem od roku 1979. Jako hostitel milovaných a průkopnických televizních seriálů, včetně „This Old House“ a „Bob Vila’s Home Again“.

V průběhu své desetileté kariéry Bob Vila pomohl každý den stavět, renovovat, opravit a žít lépe-tradici, která dnes pokračuje s odborníkem, ale přístupná domácí rady. Tým Bob VILA destiluje informace o výucech pro projekty, příručky k údržbě, nástroj 101 a další. Tito odborníci na domácí a zahradu pak důkladně zkoumají, veterináři a doporučují produkty, které podporují majitele domů, nájemce, kutilství a profesionály ve svých seznamech úkolů.