Epizoda 5 řetězová pila má fanoušky kvílení pro Kobeni. Kobeni řetězová pila

Epizoda 5 řetězová pilafanoušky kvílení pro Kobeni

Epizoda 5 Manulá pila se právě vysílala a předváděla nové členy Tokio Special Division 4, která obsahuje Hirokazu Arai, Himeno a oblíbený vrak vlaku každého z postavy. Kobeni.

Kobeni byla pro mnoho čtenářů manga nejoblíbenějšími postavami a tančila se do tisíce srdcí. Ale poprvé anime pozorovatelé by byla tato epizoda jejich poprvé vystavena této plaché a úzkostné gal, který chce jen žít mírumilovný život.

Oshi no ko youtube kanál Nahrání živé akce Pieyon Workout Video

A většina internetu ji za to miluje:

Stejně populární jako Kobeni je právě teď po poslední epizodě řetězové pily, stojí za zmínku, že její auto umístilo o jednu úroveň vyšší než ona v jednom z průzkumu popularity mangy.

Pro kontext se mezi únorem 2020 do května 2020 konal průzkum popularity pro Manga Manga, kde čtenáři manga mohli hlasovat jednou denně pro své oblíbené postavy řetězové pily. Výsledky uvedené hlasování o popularitě byly odhaleny v 26. vydání Shonen Jump. týdenní antologie většinových akčních série v Japonsku.

Celková částka hlasů pro průzkum popularity byla 231,201 hlasů. Kobeni umístila na 8. místě s celkem 9 580 hlasy, zatímco její auto umístilo na 7. místě s celkem 9 878 hlasy.

A pokud jde o důvod, proč je její auto na prvním místě tak populární, musíte jen počkat, až to nadcházející oblouk zjistí.

Smlouva o komeni ďábel v řetězové pile Man Powers vysvětleno

Vzhledem k tomu, že Kobeni nebyla v příběhu řetězové pila příliš hozena pod centrem pozornosti, mají fanoušci stále spoustu otázek o jejím pozadí. Vzhledem k tomu, že je Kobeni možná nejvíce plachým a nejvíce plachým lovcem ďábla v celé ságu.

Kobeni udržuje její ďábelskou smlouvu v tajnosti, ale mnozí spojili její ďábelskou smlouvu s její zvýšenou rychlostí a obratností, strašnou osobností, smůlou a schopností vyhnout se smrti. Výsledkem je, že někteří fanoušci motorové pily věří, že může být uzavřena s jedním ze čtyř jezdců, jmenovitě smrt ďábla nebo hlad ďábel, zatímco jiní mají pocit, že může být nakazena s neznámým/ nepotvrzený ďábel, jako je neštěstí ďábel, strach ďábel, ďábel, ďábel, ďábel, ďábel, ďábel, ďábel, ďábel nebo černá kočka ďábel. Ačkoli Kobeniho ďábelská smlouva je technicky neznámá, fanoušci spojili různé detaily, aby identifikovali některé možné teorie. Držte se, abyste zjistili vše, co je třeba vědět o Kobeniho schopnostech a schopnostech dosud, a také o tom, se kterým ďáblem mohla uzavřít smlouvu.

Kobeni v října

Kobeni Higashiyama je bývalým lovcem ďábelské veřejné bezpečnosti v příběhu řetězové pily, počínaje novým náborářem pracujícím pod zvláštním týmem Makima. Zpočátku ji dohlíželi na senioři ďábla lovci Himeno a Aki, ale nakonec skončila rezignací na kariéru po bitvě proti temnotě ďábla, která se odehrála v pekle.

Je to drobná mladá žena s krátkými hnědými vlasy a hnědýma očima s bílými žáky a obvykle je vidět na sobě low-boční pigtail s krátkými rány, doplněné dvěma vlasy. Měla na sobě klasický černý oblek a kravata spojená s lovci ďábla a je známá tím.

Jak Makima přežila výstřel v epizodě řetězové pily 8?

Na rozdíl od většiny lovců ďábelské v motorové pile je Kobeni známá pro svou většinou zbabělou osobnost. Velmi snadno praskne pod tlakem, často se rozkládá v slzách a uchýlí se k drastickým nebo dokonce zbytečným opatřením, aby se zachránila. I když může být v případě potřeby také neuvěřitelně odvážná, jak je vidět, když nemilosrdně přijímá Sawatari a jejího hadího ďábla i muž Katana. Kromě jejích atributů v práci fanoušci řetězové pily vědí, že Kobeni zbožňuje jídlo a alkohol, zejména když za to neplatí, a miluje chuť zmrzliny.

Schopnosti pravomocí

Kobeni se říká, že je neuvěřitelně talentovaný a kvalifikovaný, navzdory její zdánlivě křehké a slabé osobnosti. Má zvýšenou obratnost a je schopna snadno vyhnout se útokům na ocas hadího ďábla šokující rychlostí. přiměl muže Katany, aby jí nazval opice.

Její rychlost a obratnost jsou určitě nejužitečnější a nejpůsobivější schopnosti Kobeni, i když může být v boji docela kvalifikovaná také. Jako její preferovaná zbraň volby používá nůž a často z nich nevytáhne nůž.

S čím ďábel má Kobeni smlouvu?

Po porážce Eternity Devil, Denji a jeho spojenci šli do baru, aby si měli nějaké jídlo a pití, a také se navzájem poznali při oslavě nedávného vítězství. Zatímco u stolu, každý z nových lovců ďábla sdílel některé informace o sobě. Když byla Kobeni požádána, aby se představila, uvedla, že jí bylo 20 let, že ráda jedí chutné jídlo a že její ďábelská smlouva byla tajemstvím. To potvrdilo, že má smlouvu s ďáblem, zejména s ohledem na to, že pro většinu lovců ďábla jsou nezbytné, ale přesný ďábel zůstal dodnes záhadou záhadou.

Neexistuje také žádné viditelné známky toho, že by Kobeni uzavřel s ďáblem, jako je Himenoova oční náplast představující její smlouvu s duchovním ďáblem. Přesto to nezabránilo fanouškům ve spekulaci! Níže jsou nejvíce dobře uznávané teorie za kobeniho ďábelskou smlouvou a nevysvětlitelné schopnosti, od neslavných, ale záhadných ďáblů až po aktuálně neexistující ďábly, kteří se mohou hodit této praštěné postavě.

Čtyři jezdci

Mnoho fanoušků spekuluje, že Kobeni možná uzavřel smlouvu s jedním ze čtyř jezdců. které tvoří kontrolní ďábel, Death Devil, válečný ďábel a hlad ďábel. Čtyři jezdci jsou neuvěřitelně mocní ďáblové ve vesmíru řetězové pily, dokonce schopni zapamatovat si ďábly, kteří byli Pochita pohlceni a vymazáni.

Hirofumi Yoshida In Chainsaw Man: Věk, výška, pohlaví, síla, ďábel

Fanoušci teoretizovali, že Kobeni možná vytvořil smlouvu s Death ďábel nebo hladovým ďáblem, ačkoliv dosud není spousta důkazů, které by podporovaly obou teorií. Smlouva s Death ďábel by mohla vysvětlit schopnost Kobeniho vyhýbat se smrtelným situacím a být jedním z posledních lovců ďábla, přestože jsou ve srovnání s ostatními relativně slabí ve srovnání s ostatními.

Na druhou stranu, smlouva s Hunger ďábel může vysvětlit Kobeniho lásku k jídlu, vidět díky sportovce Anime. Kobeni začne pracovat na večeři poté, co rezignuje na svou práci s loděním ďábla, ale v muži řetězové pily jsou tuny postav, kteří zbožňují jídlo-takže to může nebo nemusí souviset s její smlouvou ďábelské smlouvy.

Strach ďábel

Strach ďábel není potvrzený ďábel v motorové pile, ale byl by to možná nejmocnější ďábel ze všech, pokud je to prokázáno, že existuje. Primární teorií smlouvy s takovým ďáblem je Kobeniho celková osobnost, protože se docela bojí téměř všechno (i když její reakce jsou často docela realistické, což přidává dotyk spolehlivosti pro fanoušky řetězové pila)).

Neštěstí ďábel

Dalším ďáblem, který nebyl v řetězové pile potvrzen, je neštěstí ďábel, který by ztělesnil strach ze smůly. Kobeni je celkově nešťastný charakter, často končící v lichých a náročných situacích.

Předpokládá se, že Kobeni nemusí mít ze smlouvy žádné viditelné jizvy, protože její oběť mohla být v budoucnu potenciálním bohatstvím nebo hodně štěstí. Na druhé straně někteří fanoušci teoretizují, že tento typ smlouvy může znamenat absorpci štěstí od lidí kolem ní, což jí umožňuje přežít.

Černá kočka ďábel

V neposlední řadě je teorie černé kočky, ačkoli tento ďábel nebyl v příběhu řetězové pily potvrzen. Tento ďábel by ztělesnil strach z černých koček a to, co představují v různých kulturách, a přestože to zní šíleně, ve skutečnosti existuje několik věcí, které k této teorii přidávají více látky. Kobeni je 9. sestra a zdá se, že vždy přežije smrtící situace, přestože je šance proti ní, což odkazuje na kočky, které mají devět životů (a zejména černých koček, zejména s smůlou). Její zbabělá osobnost může být také popsána jako podobná „strašidelnému kočku“, zakončené výbuchem začarované zuřivosti, když je považována za nezbytné.

Je zběhlých nožem, který by mohl být podobný použití drápů, ale hlavním bodem zájmu je její obratnost a rychlost. Její vylepšená rychlost a obratnost je hlavní oblastí zájmu pro mnoho fanoušků, protože se zdá být Kobeniho hlavní speciální „síla“ a může být velmi dobře nejlepší vodítko. Pro více informací o teorii Kobeni Black Cat Devil Theory naleznete na videu níže od Kaiyobreeze.

epizoda, řetězová, pila, fanoušky, kvílení

To je vše, co je třeba vědět o Kobeniho ďábelské smlouvě dosud, s obrázky díky motorové pile Wiki. Kobeni zpočátku se zdálo, že je měkký a pokorný, s mnoha fanoušky motorových pilach, kteří věří, že by byla jedním z prvních lovců ďábla, kteří zemřeli na práci. Je však jednou z mála postav motorových pilach, která přežila spolu s předními protagonisty, a fanoušci stále doufají.

Jeijei je profesionální výzkumník a spisovatel se sídlem v Kapském Městě v Jižní Africe. Má národní diplom z módního designu z CUP (Cape Peninsula University of Technology), národní diplom v raném dětství a Montessori pro rozvoj dětského rozvoje z MCSA (Montessori Center Jižní Afrika), který se také specializuje na lidský rozvoj a přírodní psychologii, také, také Jako kvalifikace TEFL (výuka angličtiny jako cizího jazyka) z anglické školy v Kapském městě. Začala v oblasti designu, obdržela řadu ocenění a byla vystupována v online publikacích, mezinárodních vitrínách a časopisu Cosmopolitan. Vždy však měla přirozenou vášeň pro psychologii, antropologii a hermeneutiku, která se nachází do všeho, co vytváří. Pokračovala ve studiu lidského rozvoje od narození a začala učit a její cesta pro psaní profesionální fikce začala webem Theatrix’s Gaming YouTube Channel. Jeijeii následoval vytvářet stovky kusů pro mnoho klientů jako spisovatel duchů v průběhu několika let a pokrýval vše od umělecké inteligence po témata životního stylu a přírodní vědy, po které našla cestu do světa médií a zábavy. Jeijei, která je hrdým otaku a fanatikem japonské kultury od velmi mladého věku. Miluje nadýchané stvoření a rostlinné všechno a tráví svůj volný čas doháněním nejnovějších vydání Marvel DC, oblíbených Netflix, stejně jako vydání anime manga nebo otevřené diskuse. Obzvláště mužská pila, moje hrdinná akademie, Tokio Revengers, One Piece, Dragon Ball, Jujutsu Kaisen a další. Jeijei miluje procházení prostřednictvím oficiálních aktualizací, kanonického materiálu, vlákna headcanon a diskusí fanoušků, aby získala holistickou perspektivu každého tématu, které zkoumá. Je nadšená tím, že vyjadřuje myšlenky a názory fanoušků a poskytuje nadšencům fikce vše, co potřebují, aby se cítili více seznámeni s jejich oblíbenými tituly. Její přirozený talent pro analýzu lidských kultur, tendencí a trendů jí pomohl objevit fascinující témata, vyprávění a základní podtexty v titulech, které pokrývá.

Kdo je Kobeni? Vysvětlená postava mužské řetězové pily

Kobeni je jedním z lovců ďábelských lovců v „Chinesaw Man“, který je nejvíce známý tím, že na její osobě neustále nosí výrazný a mopeyský výraz. Jak však dokazuje nejnovější anime výlet, portfolio postavy znamená více než zjevně dramatické vtípky její osobnosti.

Řetězová pila“ je anime s břidlicí brilantních postav a jejich nejbolestivějšími příběhy, které se dotknou a ovlivňují jejich současné akce a vývoj, když bojí s doslovnými ďábly.

S světovým roztržením s neskutečným násilím a důsledky, které má na traumatizovaných obětích, není divu, že mnozí skončí s nebezpečnou cestou lovu ďábla, většinu času navzdory vědění plné dobře, že by se silnice dopředu mohla představit Slepá ulička pro jejich životy.

Není tedy divu také, že mnoho profesionálních lovců ďábla vykazuje určitý postoj podobný odvážnosti k tomu, co jim může přijít.

Tu a tam však jsou občas ďáblové příliš ďábelští, příliš hrozní a příliš existenciálně děsiví i pro ty nejtěžší a nejzkušenější lovci ďábla.

epizoda, řetězová, pila, fanoušky, kvílení

Během takových okamžiků je jen přirozené a lidské lepení a otřesení tváří v tvář blížícímu se zkáze. Ale žádný jiný lovec ďábla není tak trápený strachem jako Kobeni Higashiyama.

Reakce letu nebo letu

Kobeni má vážný případ strachů a strašidel a její srdce se snaží opustit své tělo v jakémkoli nebezpečném případě, mírné nebo vážné. Okamžitě se setkává jako jedna z těch stereotypních anime postav, které jsou trvale vyděšené a obvykle jsou prvními, které zemřely.

I když se druhá část nesplní, je tu spousta vyděšené části, do které se Kobeni po celou dobu její obrazovky libuje. Nakonec to odhalilo, proč se vždy bojí, a je to proto, že opravdu nechce být lovcem ďábla.

Je to přirozeně pokorná osoba a chtěla jít na vysokou školu místo toho, aby odvedla práci.

Kobeni si tedy vybrala ten druhý a navzdory jejímu pokornému postoji se stal lovcem ďábla, volbou, kterou se obává pokaždé, když je na misi. Kdyby to však bylo jen pro její strašidelné chování, nikdy by se neměla kvalifikovat, aby se stala lovcem.

Zvíře za fasádou

Pro všechny své nervové chvění a neustálé chvění je Kobeni poněkud kompetentní a divoký bojovník. Pohybuje se jako rozostření a rychlou prací nepřátel je rychlostí.

Během své bitvy s mužem Katana a Akane Sawatari provedla The Devil Hunter neuvěřitelnou sérii parkouru, skákání a uhýbání se útoky a ohromila nepřátele během okamžiku.

Stark kontrast mezi jejím ochromujícím váháním a impozantním bojovým IQ je obrovský, přičemž diváky anime překvapí, když poprvé v epizodě 9 postavila své dovednosti na frontu.

Kobeni má nadlidskou obratnost a reflexy. Je také umělkyně se zbraněmi. I když dosud nebylo mnoho z jejích dovedností dosud prokázáno, Kobeni je mocným nepřítelem, který může počítat s manga.

Jaká je její dohoda?

Kobeni, stejně jako mnoho jiných lovců ďábla, má dohodu s ďáblem. Identita ďábla a povaha jejího dohody s uvedeným ďáblem však v anime nebyla prokázána.

Kromě toho platí případ také v manga, přičemž jakékoli podrobnosti o výše uvedených aspektech jejího arzenálu, který ještě nebyl objasněn.

Existuje mnoho teorií a spekulací, které spojuje její strach a úzkost s možným projevem představujícím uvedené pocity. Nicméně nikdo nenesl žádné ovoce, pokud Kobeni nadále udržuje svůj ďábel a dohodu nepolapitelným tajemstvím.

Kdo je kobeni v říjnovém muži?

Lidé se často hrnou na anime a manga, protože tyto typy médií jsou tak zajímavé a imaginativní. Řetězová pila je velmi populární manga, která má v oběhu více než 12 milionů kopií, stejně jako série Anime, která má premiéru v roce 2022.

Tato populární série má několik zajímavých postav, na které se můžete obdivovat. V této příručce se budeme blíže podívat na postavu Kobeniho v motorové pile, protože je jedním z nejvíce fascinujících lovců ďábla, který bude dávat pozor (do toho se dostaneme později) a určitě je fanoušek oblíbený.

Nastavení pozadí muže řetězové pily

Než se podíváme na Kobeni, může být dobrý nápad získat trochu pozadí o nastavení motorové pily.

Manga se vyskytuje ve světě, kde se lidé bojí ďáblů. Navzdory skutečnosti, že tito ďáblové jsou nebezpeční, lidé s nimi mohou uzavřít smlouvy, aby využili jejich moc. Lovci ďábla jsou specializovaný tým, který tyto ďábly loví. Existují také někteří ďáblové, kteří jsou tak mocní, že nikdy nebyli zabiti.

Když jsou tito ďáblové zabiti v pekle, migrují na Zemi a naopak. Ďáblové, kteří přecházejí na Zemi, mohou někdy obývat lidská těla a mohou dokonce získat některé ze svých vzpomínek a osobnostních rysů.

Kdo je kobeni v říjnovém muži?

Kobeni Higashiyama je považována. Spousta čtenářů ji upřednostňuje, protože se s ní mohou emocionálně spojit.

Je snadné s ní sympatizovat, protože je tak normální bez jakýchkoli zjevných supervelmocí nebo zvláštních schopností a její zbabělá osobnost zobrazuje realistický charakter, který ukazuje, jak by skutečný člověk za jejích okolností pravděpodobně jednal.

Pojďme se ponořit trochu hlouběji do postavy a historie Kobeniho a rychle zjistíte, proč tolik fanoušků tuto konkrétní postavu miluje.

Kobeniho vzhled

Kobeni je drobná mladá žena s krátkými černými vlasy, které se spojí zpět v copu. Má také rány, které zajišťuje se dvěma vlásenkami, což působí jako podpisový vzhled hrdiny. Má na tváři čtyři moly a obvykle nosí černé kalhoty pro celkový profesionální vzhled.

Kobeniho osobnost

Jedním z nejzřetelnějších charakterových rysů Kobeni je její zbabělost. Neustále se bojí a často se stane ochrnutím strachem nebo začnou blábolit. Je také docela emotivní a snadno praskne a rozbije se do slz.

Stejný pocit strachu a zbabělosti ustupuje, když je ohrožen její život. Když se vrhne do akce, okamžitě se promění v chladného, ​​hrůzostrašného lovce ďábla, který najednou má nadlidskou rychlost a extrémní obratnost.

Kobeniho bizarní osobnost by mohla pramenit z jejího původu. Nechce být lovcem ďábla a její rodina je do této profese nucena do této profese. Navzdory skutečnosti, že je nucena udělat něco, co se jí nelíbí, nemít to nesnáším a stále se stará o svou rodinu. Kobeni musí tak tvrdě pracovat, protože má devět sourozenců: jeden bratr a osm sester.

Auto kobeni jede

Kobeni vlastní malé boxy auto v jasně žluté barvě se zaoblenou střechou, dvěma dveřmi a malými koly. Koupila auto šoférovi své rodině.

V jednom incidentu si moc, veřejná bezpečnostní lovec a kolega do Kobeni, všimne jejího auta a požaduje je jezdit. Vstoupí dovnitř, přestože se ji Kobeni snaží zastavit a jede přímo do Denji a Kurose, dvou dalších lovců ďábla veřejné bezpečnosti, než ji obviňuje z Kobeni a nazývá ji vrahem, protože to bylo její auto.

Nehoda je významná, protože to způsobuje změnu osobnosti pro Kurose, a ukázalo se, že byl posedlý duchem, který byl ve skutečnosti vrahem, který plánoval zabít Denji.

Po havárii je vidět Kobeni klečící vedle svého auta, aby prohlédl škody, a ona se obává nákladů na opravu svého auta. Ale je ponechána v hrůze, když dva další lovci ďábla padají stropem obchodního domu a úplně rozdrtí střechu auta, zničí její auto.

epizoda, řetězová, pila, fanoušky, kvílení

Spiknutí a příběh Kobeni

Kobeni vyrostla v chudobě a poznamenává, že ve svém životě ochutnal zmrzlinu jen třikrát zmrzlinu. Její cesta začíná, když ji její rodina nutí pracovat, aby mohla podpořit svého staršího bratra a poslat ho na vysokou školu.

Začíná jako lovec ďábla pod Makimovým experimentálním týmem a jako členka lovců ďábelské veřejné bezpečnosti. Toto je dobrá pozice, protože Makima je vysoce postavený lovec, ale také hlavním antagonistou organizace pro veřejnou bezpečnost lovců ďábla.

V této manga se Kobeni objeví pouze v několika kapitolách. V jedné kapitole je ona. spolu se šesti lovci ďábla. přidělena na misi, aby vystopovala ďábla v hotelu Morino.

V další kapitole doprovází Aki Hayakawa (také veřejnou bezpečnost lovce ďábla), aby pomohla zachránit Denji (další lovec veřejné bezpečnosti, který se stává ďábelskou řetězovou pilovou pilou) od Leech ďábel. Na této misi panikaří a nakonec útočí na Denji a obviňuje ho, že se nedovolil, aby byl sněden ďábel.

Nakonec Denji souhlasí s tím, že bude konzumován, ale pouze jako součást plánu donutit věčnost ďábla k vzdání se. Bitva mezi Denji a věčnou ďáblem pokračuje tři dny, po které je vidět Kobeni v rohu v vyčerpaném stavu.

Zůstává jen ve své pozici lovce ďábla na chvíli a setkává se s několika bitvami, než rezignuje a stane se zaměstnancem v rodinné burgerové restauraci.

V této restauraci je zneužívána ostatními zaměstnanci. Na jednom setkání náhodou svolává muže ďábelské řetězové pily (jednoho z nejmocnějších ďáblů, které jeho paže a hlava s řetězovou pilou snadno identifikuje volá o pomoc. Objeví se muž s motorovou pilou a okamžitě zabije dva zaměstnance, než křičí na jídlo z Kobeni.

Spěšně připravuje jídlo, ale náhodou ho upustí, což má za následek dekapitaci jiného zaměstnance řetězovou pilou. Kobeni opět připravuje nové jídlo, ale tentokrát jej náhodou odhodí na muže řetězové pily, což má za následek čtvrtou dekapitaci.

Nakonec se jí podaří připravit jídlo, které muž konzumuje řetězová pila, poté jí koupí zmrzlinu. Jakmile je venku, je Kobeni konfrontován Makimou a marně se snaží tvrdit svou nevinnost ohledně vražd. Když Makima útočí na Kobeni, zasahuje muž řetězové pily, vytlačí ji z cesty a místo toho je propíchnuta Makimovým oštěpem.

Kobeni pak ustoupí do podzemního bezpečného domu s Denji, který ji přesvědčí, aby už nikdy kontaktovala svou rodinu. Toto je poslední čas, kdy vidíme Kobeni v celé sérii, ale jsme si zcela jisti, že více o tomto hrdině a jejím nejmenovaném ďáblu bude určitě odhaleno v nadcházející manga.

Co je Kobeniho ďábelská smlouva?

V této sérii lidé a lovci ďábelů tvoří smlouvu s Devils, kteří jim propůjčují svou moc v době potřeby. Na rozdíl od většiny lovců nebo postav v této sérii kobeni nikdy neodhalí identitu svého ďábla. Zatím jediná věc, kterou fanoušci o jejím ďáblovi vědí následující:

„Jsem Kobeni Higashiyama.“. Je mi 20. Můj ďábel je tajemství. Můj koníček je jíst chutné věci.“

Skutečnost, že kobeniho ďábel je tajemstvím, určitě přitahuje velký zájem. Není to násilná osoba a ze svých zvláštních schopností v době potřeby je zcela jasné, že je uzavřena s ďáblem, který má nějakou formu obratnosti nebo štěstí. V různých kapitolách je vidět, jak se vyhýbá rychlým úderům a rychle se pohybuje z újmy.

Kobeni se moc nelíbí na obrazovce, což je také důvod, proč fanoušci vědí tak málo o její síle a ďáblu. Jedna věc je jistá, nikdo nemůže čekat na vydání manga, ve kterém budou tato tajemství konečně odhalena.

Poslední myšlenky

Kobeni v řetězové pile nemusí být nejodvážnější postavou, která byla v manga, ale její činy a rozhodnutí jsou jistě realističtější a blíž k lidské povaze než průměrný hrdina.

Skutečnost, že její smlouva o ďáblu nebyla odhalena, vyvolává poměrně několik otázek a mnoho fanoušků věří, že z této postavy je mnohem více, zejména proto, že má nadšené schopnosti, které stoupají na povrch, kdykoli je ohrožena.

Doufáme, že se vám tento průvodce líbil a že vám to pomohlo zjistit více o ikoně manga Kobeni Higashiyama. Pokud se také chcete podívat pod povrch jiných hrdinských postav nebo darebáků, měli byste se podívat na nějaký další obsah, který máme na komiksu Bento.