Řetězová pila STIHL 180 nejede na volnoběh

řetězová, pila, stihl, volnoběh

STIHL 180 Nelze nastavit volnoběžné otáčky

Řekněte mi, co je špatně na řetězové pile STIHL 180? Vždy, když je třeba před startováním vyčistit karburátor a píst není suchý.

Proč se řetěz zahřívá, když je nástroj horký??

S touto motorovou pilou mám malé zkušenosti. Problém spočíval v tom, že po zahřátí pily začal řetěz asi po 10 minutách běžet na volnoběh: čím více se zahříval, tím více se točil. Pokud je násilně zastaven, je ohlušující. Pokud se pokusíte buben otočit, utáhne se, poté, co řetězová pila stále stojí, se řetěz začne snadno otáčet. Výměna spojky neměla žádný vliv. Zdá se, že je to olejový pohon, ten za spojkou. Měla vymačkanou hadici, její výměna za novou problém zcela vyřešila.

Jak velká je vůle na kroužcích řetězové pily STIHL MS 180??

Co je příčinou benzínu na vzduchovém filtru motorové pily?

Řetězová pila v provozu 9 let, uvnitř tlumiče výfuku vše začalo chrastit, myslím, že matice byla opuštěna, kde by to mohlo být? Běží normálně, ale s chroptěním, tonoucím, třesoucím se pylem, slyšíte také charakteristický zvuk.

Síťka tlumiče uvnitř mohla vyhořet a odpadnout.

Černá. Padělek, originál je třeba zaregistrovat, podepsat razítkem „S“,

MC 180 motorová pila, jak a jak vyčistit karbonové usazeniny na pístech bez demontáže válce nebo poškození motoru? A hloubka drážky pily je nyní 7 mm, jak brzy ji mám vyměnit??

Nedoporučujeme prát saze s přísadami, pouze demontovat. Pokud je hloubka drážek menší než 5 mm, je nutné pneumatiku vyměnit.

Dnes jsem musel poprvé za 4 roky rozebrat svůj plynový pilník. nečinnost po 10 až 20 minutách provozu. Karburátor byl demontován vyšroubováním. Všechno je špinavé, všechno je vymyté, vyfoukané, sebrané, začíná na 5. místě. Normální, ale rychlost je vynikající. seřizovací šroub si nemohl vzpomenout, jak stojí, točil jsem, jak nejlépe jsem uměl. Twist by ear? a co reguluje volnoběžné otáčky nebo kvalitu směsi obecně?

Jedná se o šroub volnoběžných otáček; otáčejte jím při běžícím motoru, dokud se řetěz nepřestane otáčet. U tichého neregulovaného karburátoru lze nastavit pouze volnoběžné otáčky při 180 m. Tento šroub obvykle zašroubuji po generální opravě karburátoru tak, aby vůle mezi hlavou šroubu a tělesem karburátoru byla něco málo přes 1 mm. A pak chvíli zahálím. Nasaďte otáčkoměr. Ale můžete. aby se správně napnutý řetěz nepohyboval, když je motor zahřátý.

Pila se špatně rozjela, myslím, že se něco zaseklo. Vzduchový filtr je v pořádku i bez kontroly. Otáčením na desetinásobek otáčím zapalovací svíčkou nasucho. Pokud nastartujete, musíte držet plyn, pokud ho pustíte, pojede na volnoběh. Což by mohlo být?

Vyjměte tlumič výfuku, zjistěte stav pístu. Je možné použít svislé drážky. Nebo když je píst spuštěný, je viditelná vstupní boční oblast. na povrchu válce jsou patrné známky oděru. Stav pístu na startéru můžete zkontrolovat i nepřímo. Pilu musíte zvednout za startovací rukojeť. Pokud neklesá, je stav pístu velmi dobrý. Pokud při těchto záškubech postupně klesá, je stav průměrný, účinnost zůstává.

Nějaká rada?? Řetězová pila STIHL MS 180 je nová, není možné zjistit, kde je netěsnost. Čím více je v nádrži benzínu, tím více uniká.

Odvzdušnění palivové nádrže. Po vyjmutí startéru se můžete přesvědčit, že. Může dojít k malé netěsnosti. Neukládejte soubor až do konce. Opožděný provoz. Pokud není nádrž naplněna a leží na levém boku. nic špatného. Pokud však dojde k úniku neúplné nádrže. Bylo by nutné provést údržbu se zárukou.

poradit, co vyčistit v karburátoru. Síťka je čistá, pod jehlou je čistá, seřizovací šrouby jsem nevyšrouboval, bojím se k těmto příznakům přidat seřízení karburátoru. lze s jistotou překročit. lze jej namočit do acetonu?

S karburátorem. Zahrňte vše, co můžete zkroutit. Sejměte kryty, držák jehly, seřizovací šrouby, trysku. Do malých víček uvnitř nešťouráme, ale spíše zkontrolujeme, zda se neodlepila. A do všech otvorů, počínaje těmi, kde jsou zašroubovány seřizovací šrouby, foukneme tenkou vysokotlakou trysku. Poté po opětovné montáži karburátoru otočte seřízení o 1/4 otáčky a začněte seřizovat otáčkoměrem.

Mám motorovou pilu STIHL MS 180, asi 6 let. To je ten problém. Pilu spustíte tak dlouho, dokud běží, a někdy začne myslet hned na plný plyn a nevyvíjí žádný výkon. Vypadá to, že se dusí, ale fouká. Plyn se vypouští do stáje. A nenastartuje se. Čerstvý benzín. Výměna filtrů. Čištění tlumiče hluku. Vyčistil také karburátor. A není to trvalý problém. To bylo včera a dnes to běží jako hodinky. Obviňoval jsem zapalovací svíčku. Ale je v pořádku.

Začal bych kontrolou těsnění a ložisek, provedl bych tlakovou zkoušku a ta by ukázala. Tlakovou zkouškou se rozumí nízkotlaká zkouška. Když se píst vtáhne dovnitř, tento tlak se zvýší, protože neexistuje žádný vnitřní protitlak, těsnicí jazýček klikového hřídele. Pokud se zobrazený tlak zpozdí nebo tlak během 20 sekund nestoupne na více než 0,3 baru, jsou O-kroužky klikového hřídele v dobrém stavu. Další pokles tlaku v klikové skříni však vyžaduje výměnu O-kroužku klikového hřídele.

Nejčastější příčinou této časté poruchy je nesprávně nastavená klapka. Je nutný k nasávání vzduchu, který karburátor potřebuje k obohacení palivové směsi vzduchem. Pro nastavení sytiče je třeba seřídit karburátor. Zvláštní pozornost věnujte volnoběhu motoru. Pro kontrolu chodu motoru při volnoběhu můžete věnovat pozornost stavu obvodu ihned po nastartování motoru. Pokud se otáčí, je třeba nastavit pohonnou jednotku.

Další častou příčinou tohoto problému je přívod vzduchu. Pokud dojde k úniku vzduchu v některém z převodových stupňů řetězové pily, směs se automaticky vyčerpá a samovolně zvýší otáčky motoru řetězové pily. Pokud ano, je třeba provést důkladnou kontrolu palivového systému, včetně karburátoru, palivového potrubí a pracovních komor.

V některých případech řetězová pila nezpomaluje, protože je zachyceno lanko plynu. Tímto způsobem se pohonná jednotka po spuštění sama rozjede na maximální otáčky. Problém lze vyřešit demontáží rukojeti plynu a kontrolou plynového systému. Zaseknutý kabel je třeba seřídit nebo zcela vyměnit.

Nástroje pro opravy a těsnění

Oprava řetězové pily STIHL 180 vyžaduje specializované nářadí. Vzduchový kompresor je nutný například k vyfukování součástí a k čištění. Pokud pracujete na karburátoru a klikové skříni, potřebujete vakuometr. K opravě potřebujete také speciální nářadí:

řetězová, pila, stihl, volnoběh
 • pístní doraz;
 • elektronický otáčkoměr;
 • klíčem Torx 27 nebo jiným ekvivalentním klíčem;
 • Stahovák vhodný pro ložiska klikového hřídele.

Jednou z nejsnadněji porouchatelných řetězových pil STIHL je netěsnost. Problémy se obvykle vyskytují na spojnici mezi olejovým čerpadlem a olejovou nádrží. Oprava začíná demontáží řetězové pily. Pokud je hadice silně poškozená, je třeba ji vyměnit za novou. Pokud tomu tak není, stačí na karburátor nanést speciální těsnicí prostředek.

Před ošetřením hadici odmastěte roztokem na bázi alkoholu a očistěte ji od veškerých nečistot. Zkontrolujte stav olejového filtru. Únik oleje může být způsoben ucpáním. Stejně jako u hadice lze filtr vyčistit nebo vyměnit za nový.

Startér pily

Startovací mechanismus se skládá z cívky (1) s lanem (2) a knoflíkem (3) a bowdenového lana (4) s vratnou pružinou. Při náhlém zatažení za rukojeť směrem nahoru se západka bubnu spojí se zuby na hřídeli motoru a otáčí klikovým hřídelem. Kde se na motorové pile nachází odvzdušňovací zátka?? Všechny závady řetězové pily lze rozdělit na místo závady a na. Po uvolnění rukojeti ji vratná pružina vrátí do původní polohy.

K otáčení klikového hřídele při otáčkách, při kterých je motor nastartován, je zapotřebí určité síly. Často není možné spustit řetězovou pilu na první zatáhnutí, musíte několikrát zatáhnout. Pro usnadnění startování jsou k dispozici různé metody: obohacení paliva ventilem karburátoru nebo snížení tlaku ve válci dekompresním ventilem (pro usnadnění otáčení klikového hřídele).

Hlavními a složitějšími články řetězu jsou řezné články, které se dělí na pravé a levé. Horní okraj zubu je ze všech částí nejširší. Poskytuje široký záběr, aby se zabránilo rušení jiných článků.

Hlavní příčinou poškození je přetržená startovací šňůra. Sejměte kryt pily, vyšroubujte 4 šrouby, které drží startovací motor. Výměna kabelu není příliš složitá. Okamžitě zkontrolujte stav ostatních částí startéru. Před opětovnou montáží namažte všechny pohyblivé části a vyčistěte případné nečistoty nebo úniky oleje. Celý motor startéru lze vyměnit.

Karburátor Sthil MS180 (STIHL 180). Nastavení ne, neslyšeli.

Řetězové pily STIHL MC 180 v současných a posledních letech jsou vybaveny čínským karburátorem s jediným seřizovacím šroubem. Tyto membránové karburátory lze jen stěží rozebrat, protože jsou utěsněné a zalité. Takříkajíc: úprava není, není slyšet. V takovém případě je jednodušší koupit karburátor motorové pily STIHL 180. A jsou k dispozici jak originální karburátory (rovněž vyrobené v Číně, ale v továrně vlastněné společností STIHL), tak karburátory jiných výrobců (rovněž čínské).

Přestože jsou originální karburátory STIHL 180 vyráběny v Číně, jsou velmi spolehlivé a zřídkakdy se porouchají Původní karburátor stojí více než 2500, takže jeho cena je více než čtyřnásobná.

Pro řetězové pily starší než 5 let jsou k dispozici opravné sady.

Jak nastavím karburátor na STIHL 180??

Máme přístup pouze k nastavení volnoběžných otáček. K čemu slouží a jak zjistit, kdy nastavit volnoběžné otáčky benzinového motoru STIHL 180? Je nezbytné, aby se řetěz při volnoběhu nezastavil, což může vést ke zranění a nestabilnímu řezání obecně.

Oprava karburátoru řetězové pily STIHL STIHL 180

Jedním z nejčastějších problémů s karburátorem řetězové pily STIHL STIHL 180 je.

 • Do karburátoru neproudí žádný benzín. Nejčastější příčinou je vadné palivové čerpadlo. Membrána ztratila pružnost nebo je netěsná. To je způsobeno únavou materiálu při dlouhodobém používání. V důsledku toho se při podtlaku v motoru membrána nezvedne a neotevře palivové potrubí s ventilem. Můžete jej vyměnit za náhradní ze sady pro opravy demontáží karburátoru.
 • Kvůli ucpanému sítku mezi palivovým čerpadlem a jehlovým ventilem nemusí dojít k uvolnění benzinu. Lze také opravit výměnou dílů v opravné sadě.
 • Karburátor přetéká. Je snadné odhadnout, že problém je v hlavní komoře. Do prostoru mezi jehlou a tryskou se mohou dostat částečky nečistot.е. Ventil se v případě potřeby zcela neuzavře a způsobí zaplavení. Membrána velmi často přestává plnit svou funkci v důsledku roztažení (přirozené opotřebení). V důsledku toho se při spuštění membrány jehla zcela nezvedne a palivo proudí dál. Součástí opravné sady je také hlavní membrána. Lze ji snadno vyměnit.
 • Majitelé řetězových pil STIHL 180 mají po zimní přestávce často potíže s nastartováním. Pak se zasekne ventil v palivové liště. Výrobce doporučuje, abyste před uskladněním řetězové pily spálili zbytek benzinu v karburátoru. Benzín má tendenci se odpařovat a při příliš dlouhém skladování zůstává v karburátoru motorový olej, který s ním přichází do styku a způsobuje přilepení vstřikovacího ventilu ke karoserii. V důsledku toho do trysky neproudí žádné palivo. Protože tryska není součástí opravné sady, je třeba ji vyrazit a důkladně propláchnout. To je třeba provést velmi pečlivě.
 • Pokud je tryska nebo tryska volnoběžných otáček ucpaná, stačí ji vyfoukat stlačeným vzduchem. Nebo je opláchněte v benzinu. to pomáhá v 90 % případů. Nesmí se však používat jehly ani dráty, tj.к. existuje riziko změny průtočné plochy, a tím změny kapacity trysek.

Častým problémem sekačky STIHL 180, který způsobuje nestabilitu, je uvolněný čep škrticí klapky, který způsobuje kývání škrticí klapky a vznik vůle, což vede k nestabilnímu chodu.

Rozhodli jste se tedy vyjmout karburátor a provést diagnostiku. Postup odstranění je následující:

 • Zatáhněte za plynový pedál a posuňte páčku sytiče dolů. Otočte západku a sejměte kryt řetězové pily.
 • Pomocí imbusového klíče 8 mm povolte obě pojistné matice a vyjměte vzduchový filtr a jeho kryt.
 • Odstraňte táhlo škrticí klapky (sytič) karburátoru.
 • Odpojte kabel od ovládací páky
 • Vytáhněte páčku sytiče ze sedla. Současně odpojte táhlo sytiče.
 • Vytáhněte karburátor směrem k sobě a sejměte jej z kolíčků. Nezapomeňte odpojit palivovou hadici.

Podrobnější postup demontáže karburátoru řetězové pily najdete v tomto videu.

Demontáž karburátoru řetězové pily STIHL 180 je poměrně jednoduchá. 1 šroub na krytu palivového čerpadla a 4 šrouby na krytu hlavní komory. To stačí na výměnu všech komponentů potřebných v opravárenské sadě.

Po demontáži je třeba karburátor propláchnout benzinem a profouknout kanály a trysky stlačeným vzduchem. Karburátor by se v žádném případě neměl vyfukovat pod vysokým tlakem a montovat. V opačném případě byste mohli membránu nebo membránu namáhat. Karburátor již nefunguje správně.

Chcete-li posoudit stav síťového filtru a membrán, proveďte následující postup:

 • Vyjměte šroub.
 • Zkontrolujte stav membrán, odstraňte prach a nečistoty a v případě potřeby vyměňte membránu za novou. Membrána musí být čistá Na membráně nesmí být žádné nečistoty

Sada karburátoru pro STIHL 180 obsahuje sadu krytu, membránu, membránu, jehlový ventil a vahadlo s osou a pružinou.

Co dělat, když se řetězová pila sama rozjede??

Tato závada se vyskytuje u začínajících zahrádkářů, kteří zanedbávají včasný servis svého elektrického nářadí. Pokud se řetězová pila rozbíhá při náhodných otáčkách, je příčina v karburátoru. Nejdříve je nutné jej kompletně rozebrat. Poté, co se ujistíte, že jsou všechny vnitřní součásti v pořádku, můžete propláchnout palivový systém. K tomu potřebujete

 • vložte všechny součásti karburátoru do nádoby s čistým benzínem. Po klepání vyjměte díly, důkladně je opláchněte vodou a nechte je uschnout;
 • palivové potrubí by mělo být vyfoukáno stlačeným vzduchem z láhve. Těsně před zpětnou montáží hadic je třeba na hadicové spoje nanést silikonový tmel;
 • Po montáži karburátoru na řetězovou pilu je třeba jej znovu seřídit. Předtím zkontrolujte, zda jsou pohonná jednotka, filtry, pryžová těsnění a pouzdra v dobrém stavu a zda jsou v pořádku.

V některých případech může dojít k automatickému zastavení řetězové pily, pokud je porušeno těsnění olejové ucpávky klikového hřídele. Neustálý kontakt s pohyblivým hřídelem způsobuje nadměrné zahřívání olejového těsnění, což může vést k prasklinám a dírám v olejovém těsnění. Pokud je těsnění poškozeno, nelze jej opravit a musí být vyměněno.

Nejčastější příčinou úniku vzduchu, který může způsobovat náhodné otáčky motoru, jsou uvolněné šroubové spoje. V takovém případě musí obsluha dotáhnout všechny šrouby a řetězovou pilu znovu zkontrolovat.

Zjistili jste, že řetězová pila běží na volnoběh dobře, ale když náhle sešlápnete plyn, zastaví se. Co může být příčinou? Okamžitě je zřejmé, že se nejedná o zapalování (chybí jiskra). к. Žádná porucha zapalovací svíčky nebo zapalování. stroj by nenastartoval. Zbývá tedy palivový systém.

Abyste si byli jisti přesnou příčinou špatné funkce palivového systému STIHL 180 STIHL, musíte provést úplnou diagnostiku. Zde si přečtěte o dalších závadách řetězové pily STIHL 180 a o tom, co s nimi dělat.

Kontrola filtru

Nejprve je třeba zkontrolovat palivový filtr.

V některých případech není zanesený filtr schopen propustit dostatečné množství paliva. V systému je nedostatek paliva, což znamená, že při zrychlování dojde řetězové pile STIHL palivo a nemá dostatek času na doplnění paliva, což může způsobit vypnutí řetězové pily STIHL.

Pokud je palivový filtr ucpaný, můžete také zaznamenat znatelný pokles výkonu při maximálních otáčkách motoru, ale to pouze v případě, že je mírně znečištěný.

Přinášíme také zajímavou recenzi řetězové pily STIHL MS 180. shromáždili jsme to nejdůležitější, od vlastností výrobku až po důvody, proč je to dobrá volba.

Vzduchový filtr

Na celosvětové síti se objevily zprávy, že řetězová pila STIHL 180 se může vypnout, protože je příliš znečištěný vzduchový filtr.

Abychom vyvrátili tuto mylnou informaci, rádi bychom vás informovali, že karburátor STIHL MS 180 je vybaven regulátorem vzduchu, který je konstruován tak, aby zajistil, že přívod vzduchu potřebný pro STIHL 180 obejde zanesený vzduchový filtr.

Pokud je vzduchový filtr ucpaný, výkon se samozřejmě mírně sníží, ale můžete si být jisti, že se nebude dusit. Další příčinou ztráty výkonu je opotřebení pístu. v tomto případě je třeba opravit píst řetězové pily STIHL MS 180.

Karburátor

Jedním z důvodů, proč se řetězová pila po sešlápnutí plynu neroztočí, ale vypne, je porucha karburátoru.

STIHL 180 pracoval správně a poté byl ponechán delší dobu bez použití.

Pak nastartujte karburátor a na volnoběh funguje dobře, ale při sešlápnutí plynu se může zastavit.

Proč se zastaví?? Příčinou je zaseknutá tryska ventilu karburátoru. Samozřejmě to není stoprocentní, ale možnost je vysoká. Doporučujeme vám přečíst si článek o konstrukci karburátoru a opravách STIHL 180.

Chcete-li zkontrolovat vstřikovač, vyjměte karburátor a demontujte jej. Chcete-li vyjmout karburátor, vyšroubujte dvě matice, které drží vzduchový filtr a karburátor, poté vyjměte vzduchový filtr a ovládací páku motoru a odpojte táhlo sytiče od karburátoru. Poté přitáhněte karburátor trochu k sobě a odpojte přívodní palivovou hadici.

Palivovou hadici odpojte co nejopatrněji a předem si připravte zátku, tj. к. palivo by mělo vytéct.

Po vyjmutí karburátoru je třeba jej vyčistit od nečistot, teprve poté lze karburátor odšroubovat.

Odšroubujte kryt hlavní komory karburátoru, tj. kryt, na kterém je nahoře upevněn kompenzátor. Dále použijte šroub o průměru 8 mm a délce nejméně 50 mm. Vyrazit ventil.

Ventil je třeba vyrazit tak, že karburátor položíte na dřevěnou podložku, aby nedošlo k poškození pouzdra karburátoru.

Po vyjmutí trysky ji lze vyfouknout kompresorem. Ventil by měl foukat pouze jedním směrem, pokud můžete volně foukat oběma směry, je ventil vadný a je třeba jej vyměnit za nový. Chcete-li řetězovou pilu po opravě ventilu znovu sestavit, postupujte v opačném pořadí než při demontáži.

Chcete-li vidět názorně, jak provést opravu karburátoru, přesněji řečeno, jak správně vyrazit ventil. trysku z těla karburátoru, můžete se podívat na video.

Další častou příčinou zadrhávání řetězové pily při vyšších otáčkách motoru je přívod vzduchu do karburátoru. Je možné ji zkontrolovat pouze pomocí speciálního nástroje, ale je třeba si uvědomit, že pokud se preventivní práce s karburátorem neprováděly delší dobu, je možné do karburátoru nainstalovat novou sadu těsnění. V některých případech to může pomoci vyřešit problém netěsného karburátoru.

Při demontáži karburátoru za účelem výměny těsnění je třeba pečlivě zkontrolovat jeho jehlový ventil, stisknout vahadlo a zkontrolovat jeho zdvih.

Někdy, zejména po delším skladování řetězové pily STIHL s palivem v karburátoru, může dojít k tomu, že se jehla zažere do karburátoru a nefunguje. Jednoduše řečeno, jehlový ventil nepropustí palivovou směs. Pila pak nebude fungovat.

Proč motorová pila prdí

Jednou z hlavních závad řetězové pily je, že během řezání přestává reagovat na spouštění plynu. Řetězová pila nevypíná motor a musí se pouze vypnout zapalování. Stává se to poměrně často.

Nejčastějšími příčinami jsou

 • Jednou z nejčastějších příčin selhání řetězové pily je ucpaný karburátor. Karburátor řetězové pily je třeba vyjmout a co nejvíce rozebrat. Namočte díly karburátoru na 24 hodin do čistého benzínu. V případě potřeby postup opakujte. Odolné nečistoty odstraňte kartáčem. Poté se díly vysuší a sestaví v opačném pořadí. Před montáží je třeba vyčištěné díly zkontrolovat, protože teprve po vyčištění se mohou projevit skryté nečistoty. Na internetu najdete mnoho tipů, jak rozebrat a znovu sestavit karburátor motorové pily. a to je téma samo pro sebe.

Volnoběh řetězové pily STIHL MS 1800. Zastavení řetězové pily a rychlost nelze upravit

 • Pokud řetězová pila sama zrychluje, může být příčinou sytič na karburátoru. Má přímý vliv na kvalitu směsi a obohacuje palivo vzduchem ve správném poměru. Při volnoběhu motoru zkontrolujte sytič. Pokud je sytič karburátoru správně nastaven, řetězová pila pracuje plynule a řetěz se při volnoběžných otáčkách nepohybuje po vodicí liště. Pokud je řetězová pila v provozu, je třeba toto nastavení čas od času provést.
 • Řetězová pila někdy prdí v důsledku úniku vzduchu v některé části palivového systému. Přesnější je říci, že ze systému uniká vzduch. Z tohoto důvodu nebude určité množství vzduchu stačit k tomu, aby palivo správně fungovalo, a otáčky motoru se zvýší. Směs paliva a vzduchu se ochuzuje a obohacuje benzínem. V takových případech je třeba důkladně zkontrolovat celý palivový systém od potrubí až po karburátor.
 • Řetězová pila může během používání normálně vibrovat, což může způsobit uvolnění šroubových spojů na karburátoru. To je také jedna z příčin úniku vzduchu pod těsněním. Tato místa pravidelně utahujte.
 • Existují případy, kdy motorová pila neřeže, protože je zaseknuté lanko plynu. U některých modelů nemusí být kabel, ale kovová kolébka, která se může odpojit. Rozebereme spoušť plynu a prozkoumáme mechaniku plynového pedálu.
 • Pokud je olejové těsnění poškozeno, může dojít k úniku vzduchu z palivového systému. Klikový hřídel zahřívá olejové těsnění a to časem ztvrdne a olejové těsnění nedoléhá. Vyměňte olejové těsnění.

Pokud je řetězová pila opravována, měla by být opravena podle doporučení výrobce. Je třeba poznamenat, že v současné době nejsou v naší zemi problémy s náhradními díly pro motorové pily. Pokud máte určité technické zkušenosti a chcete se do opravy pustit sami, je možné ji provést. V našem internetovém obchodě jsou k dispozici řetězové pily z výroby s dalším poradenstvím a technickou podporou v záruční i pozáruční době.

Kievstar tel (068)-572-69-07 Kyivstar tel (068)-108-18-90 Vodafone tel (050)-949-32-64 Vodafone tel (095)-225-24-80 tel (093)-425-80-72