Jak nastavit odstředivý regulátor křovinořezu Zubr

Motor UMZ. 341 pro motorový kypřič Agro. technická data, manuál, katalog náhradních dílů

V roce 1999. OJSC Ufa Motor Manufacturing Association zahájila výrobu nové generace karburátorového motoru UMZ. 341 vyvinutý odborníky z výroby. Tento jednoválcový čtyřtaktní motor o výkonu 8 hp.с. Podle všech parametrů odpovídá nejlepším analogům na světě a v Rusku se mu prostě nic nevyrovná. Původně byl vytvořen pro motorový kypřič „Agros“.

Oficiální stránky výrobce motoru UMP 341. www.umpo.ru

Motor pro motorový kypřič Agro UMZ-341. návod ke stažení

Katalog dílů motoru UMZ-341 a UMZ-341E. ke stažení

Pro převod motoru na benzín Ai-92 je nutné vyměnit svíčku A11-3 zapalovací svíčku A17B a upravit úhel předstihu zapalování, posunout jej na 2 stupně proti směru hodinových ručiček.

Příručka pro převodový motor UMZ. 341 a jeho modifikace pro benzín Ai-92 / Ai-80 od výrobce ke stažení (tyto informace ze stránek výrobce)

Podrobné technické vlastnosti UMZ-341

Motory jsou konstruovány pro provoz za následujících podmínek:

HortiSwitch regulátor | SpeciálníZahradnictví.cz

Motory UMZ-341 a UMZ-341E jsou jednoválcové, čtyřtaktní, benzínové, karburátorové motory s horními ventily, jiskrovým zapalováním, vodorovným hřídelem motoru, naklápěcím válcem, mají odstředivý celoobvodový regulátor otáček s vyvažovacím hřídelem.

Motor UMZ-341 je určen pro instalaci do motorových kypřičů UMPO Agro, dodávaných na domácí trh a na export do zemí s mírným podnebím

Motor UMZ-341 E vychází ze základního modelu UMZ-341 a je určen k pohonu elektrocentrály AB-4.

nastavit, odstředivý, regulátor, zubr

Seřízení karburátoru UMZ-341

Seřízení karburátoru motoru se provádí v případě nestabilního chodu motoru

1 Spusťte motor a zahřívejte jej bez zátěže po dobu 2 až 3 minut.

2 Vyšroubujte šroub nastavení volnoběžných otáček 8 (obr. 3) do polohy, při které motor začne běžet nestabilně, pomalu šroubujte šroub, abyste dosáhli stabilního a plynulého chodu motoru

3 Otáčením dorazového šroubu 10 nastavte škrticí klapku do nejnižší polohy otevření, při které motor stabilně pracuje při minimálních volnoběžných otáčkách, poté otáčejte seřizovacím šroubem 12, abyste maximalizovali otáčky motoru. Nastavení regulovaných otáček pomocí dorazového šroubu 10

4 Pokud benzín přetéká z plovákové komory karburátoru, vyjměte plovákovou komoru a zkontrolujte stav plováku, sedla ventilu a jehly

Seřízení ventilových vůlí motoru UMZ-341

Seřízení mezer mezi ventilem a vahadlem se provádí u studeného motoru v následujícím pořadí

Vyměňte kryty hlavy válců a startéru a zajistěte je maticemi.

Poznámka: Pro přesnější nastavení pístu v horní mrtvé poloze sejměte kryt ventilátoru a srovnejte značku „E“ na konci setrvačníku s kolíkem „D“ na krytu klikové skříně (obrázek 1, list H).

Zde je první seznam možných problémů a jejich řešení z příručky, podrobnější informace se dozvíte po prostudování celé příručky.

Výměna motoru UMZ 341 na bloku motoru Agro na čínském motoru Lifan. video

Jak vyměnit motor UMZ-341 nainstalovaný na MotoBlock Agro na Lifanu? Mnoho lidí chce tento motor vyměnit za modernější, pro ně velmi užitečné video.

Jednoduchá úprava regulátoru pro zvýšení otáček motoru LIFAN117-b (Honda GX270)

listopadu 2011. 28 min Přidáno uživatelem Alexey Usadbin 89182647773 odstředivý regulátor otáček na MotoBlock Agro. Doba trvání :. Jednonápravový traktor MB-1 Luch. Regulátor otáček motoru.

Jak regulovat zapalování motoru Zubr. Nastavení zapalování MotoBlocku

Pokusím se v článku shrnout informace z různých zdrojů. Omlouvám se autorům článků, že na ně neodkazuji. Jen si nepamatuji, odkud jsem tu informaci získal. Přesto netvrdím, že jsou všechny informace 100% přesné, t.к. Z vlastních domněnek vyvozuji některé závěry. Možná mě někdo opraví. Pojďme společně vytvořit malou příručku. Servisní technici samozřejmě vědí všechno, ale nechtějí se o své znalosti podělit. Čím méně informací, tím je to pro ně výhodnější. Koneckonců, Neva již dlouho vyrábí, a neexistuje žádná literatura na opravy a úpravy. A nebude. Stejně jako v mém případě odpověď zní: „Přineste nám to.“! A pokud je to do jiné země nebo tisíce kilometrů do servisu, jak? Nejsem jediný. Četl jsem na různých fórech, že se lidé zajímají o to, jak to funguje a jak to opravit. Zkusím tedy ten nejjednodušší. Některým lidem je to jasné a nováčkům to může být jasnější.

Právě se potýká s problémem ladění motor-bloku Neva MB-2. Během provozu jsem odstředivou regulační tyč otřel hadříkem a šroub byl pravděpodobně nedostatečně utažený. obecně se otáčel. Poté trvalo dlouho, než se to podařilo. Pokusím se popsat, jak jsem to nastavil a jak to funguje.

Začnu odstředivým regulátorem. Jeho účelem je udržovat konstantní otáčky klikového hřídele motoru při změně zatížení hřídele. Т.е. aby se jednonápravový traktor například při orbě nezadrhával. Kola, převodovka, řemenice, řemenice motoru začnou zpomalovat, a nebýt odstředivého regulátoru, motor by se zastavil. Nemáme možnost sešlápnout plynový pedál silněji a prudčeji než auto. Design je velmi chytrý.

Kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Po nastartování motoru se závaží regulátoru vyklopí. Vlivem odstředivé síly se od sebe vzdalují, otevírají se jako květina a tlačí na tyč, čímž otáčejí pákou regulátoru. Pokud nyní motor zatížíme, otáčky motoru se začnou zpomalovat. Tím se také sníží rychlost závaží, začnou se skládat (kryt jako květina) a páka regulátoru se začne pohybovat dozadu, což povede k otočení přes odstředivou páku regulátoru, táhlo, sytič karburátoru ke zvýšení spotřeby paliva, t.е. přidává plyn. Т.е. otáčením páky plynu v určité poloze se nemusíte obávat, že by se motor při zatížení zastavil. Jakmile snížíte plyn, závaží se opět rozdělí a přes všechna řídicí táhla se plyn vrátí zpět do polohy snížení plynu. V celé této řadě je další pramen. Při zvyšování otáček se lanko a držák ve tvaru písmene „G“ protahují a působí proti otáčení škrticí klapky směrem ke snížení plynu.

Kliknutím na obrázek jej zvětšíte

Další. Т.к. Pokud jsou otáčky při plně otevřeném sytiči „rozložené“, jedná se o chudou směs. Je nutné jej upravit. Zašroubujte šroub nastavení směsi volnoběhu až na doraz. Nyní vyšroubujte tento šroub o půldruhé otáčky a nastartujte motor. Karburátor je konstruován tak, že zašroubováním šroubu uzavřeme vzduchový kanál a zvýšíme množství benzinu v motoru. Т. е. otáčením knoflíku sytiče se směs obohacuje, a pokud knoflíkem utahujete, přidáváte více vzduchu, takže směs ředíte. Nyní při zcela otevřeném sytiči otočte šroubem na doraz plynu, abyste dosáhli maximálních otáček, stáhněte plyn na minimum a znovu se pokuste dosáhnout minimálních, ale stabilních otáček motoru.

Nyní se podívejte na další důležitou součást. šroubek dorazu plynu. Když je škrticí klapka ve vzduchu, musí se opírat o desku karburátoru. Nyní s ním jemně zatočíme a dostaneme ho na minimální otáčky. Tento šroub umožňuje zavřít škrticí klapku do určitého úhlu. Nyní si to můžete vyzkoušet v jednonápravovém traktoru. Po zahřátí pod zatížením je možné pomocí svíčky zjistit, zda je pracovní směs správně nastavena. Т. к. Pokud pracujete při volnoběžných otáčkách, není to vidět.

To je vše, co jsem chtěl sdílet. Omlouvám se za to, co jsem možná popsal nejasně. Je pro mě jednodušší vysvětlit to „na prstech“ nebo to udělat sám.

Výroba spojkového mechanismu vlastníma rukama

montáži zařízení musí předcházet dva základní kroky: prostudování výkresů a výběr dílů. Výkres by měl být co nejsrozumitelnější a všechny označené součásti by měly mít úplné rozměrové a polohové údaje.

K výrobě podomácku vyrobeného mechanismu jsou zapotřebí následující součásti:

 • Primární hřídel a setrvačník (vhodné například odpovídající díly z převodovky „Moskvič“ z minulých desetiletí);
 • napínací kladku (v předběžné fázi výběru dílů je třeba na ni namontovat dva knoflíky);
 • provozuschopný náboj a otočný kovový kloub (nejlepší možnost. z vozu „Tavria“);
 • Profil B;
 • klikový hřídel z vozu GAZ-69.

Po vytvoření sady požadovaných dílů se zahájí montáž. Pořadí kroků je následující:

 • Důkladně zkraťte hřídel tak, aby se po opracování nedostala do kontaktu s ostatními díly, které se budou instalovat na stroj.
 • Namontujte náboj kultivátoru na připravenou hřídel.
 • Na hřídeli označte místo, kam mají být ložiska namontována. Tyto oblasti vyřízněte dlátem. Po této fázi by měl náboj přesně sedět, neměl by mít žádnou vůli a trakční kladka by se měla snadno otáčet, aniž by se o cokoli zachytila.
 • Vyvrtejte do řemenice šest otvorů o stejném průměru nejvýše 5 mm ve stejné vzdálenosti od sebe. V každém otvoru bude instalován šroub o délce 10 mm, který vyžaduje otvor na druhé straně řemenice.
 • Pomocí šroubu zajistěte řemenici nad setrvačníkem. Vyznačte otvory tak, aby odpovídaly otvorům v řemenici.
 • Vyjměte řemenici a vytvořte otvory podle značení.
 • Dokončete hřídel a setrvačník tak, aby se po otočení vzájemně nedotýkaly.
 • Vyrobte rukojeť spojky kormidla. Můžete použít trubičku o délce 3 cm a průměru 1 cm. Montáž vyžaduje upevnění na řemenici.
 • Příprava spojkového lanka pro jednonápravový traktor. Jako tuto část můžete zakoupit vhodnou šňůru a omotat ji kolem cívky. Alternativně můžete použít jednonápravové závěsné lano traktoru vyrobené z kabelu motorové pily s provozuschopnou cívkou.

Dobře poslouží hotová spojka vyrobená vlastníma rukama, např. pro traktory Argo a Neva MB-2. Uživatelé poznamenávají, že tento mechanismus je kvalitní a poměrně odolný.Zajímavé: Přívěsný závěs pro jednonápravový traktor.

Proč nenastartuje jednonápravový traktor. poznejte příčiny

Před začátkem sezóny je třeba připravit benzinové i dieselové jednoosé traktory. To vyžaduje, aby majitel stroje zkontroloval, zda jsou všechny součásti potřebné pro provoz a zda je každá z nich pevně „nasazena“ ve správné poloze.

Mnoho starších strojů s motory Subaru a dalších známých značek často odmítá v zimních měsících po delší odstávce pracovat. Vliv mají také špatné skladovací podmínky. pokud je stroj zaparkován v chladných a vlhkých podmínkách, pravděpodobně se před jarními pracemi nepodaří nastartovat. Příčinou je řada těchto závad:

 • Oxidace kontaktů ve svazku elektrických kabelů;
 • Nedostatečná izolace kabelového svazku;
 • Zalévání olejem a palivem;
 • Zbytky v tryskách karburátoru.

Před spuštěním jednonápravového traktoru musí jeho majitel pečlivě zkontrolovat všechny spoje v konstrukci stroje. Je nutné zkontrolovat chod lan plynu, zpátečky a spojky. musí být měkká. Pokud v kabelech najdete nějaké spony nebo záhyby, nenastartujte jednonápravový traktor.

Před prvním spuštěním traktoru zkontrolujte hladinu oleje v olejové vaně. Nedostatek maziva vede k vážnému poškození pístní skupiny. Posuďte sami: Při 1400 ot/min běží klikový hřídel při 1400 ot/min./Pokud je třeba spustit na zlomek sekundy., Stačí zlomek sekundy, aby se na povrchu válce vytvořilo několik otřepů.

Zbytkový olej ze zimy je hlavní příčinou nepravidelného chodu motoru stroje. Příčinu špatného startování jednonápravového traktoru lze snadno zjistit. po nastartování stroje se z výfukového potrubí na několik sekund vyvalí bílý kouř a poté se stroj vypne.

Nezapomínejte, že jak dieselové, tak benzínové jednonápravové traktory se špatně rozjíždějí kvůli nedostatečnému množství oleje. Některé modely jsou vybaveny ochranou proti nízké hladině, majitelé jiných strojů by měli nezávisle sledovat objem oleje v nádrži.

Dalším důležitým faktorem je benzín, který používáte k plnění motorového kultivátoru. Pokud pravidelně používáte nesprávnou značku paliva, kterou doporučuje výrobce, může to také způsobit nedostatečné startování.

Nastavení odstředivého regulátoru a karburátoru na motorovém kultivátoru Neva MB-2K

V tomto článku se pokusím shrnout informace z různých zdrojů. Omlouvám se autorům článků, že na ně neuvádím odkazy. Jen si nepamatuji, odkud jsem tu informaci získal. Netvrdím, že jsem stoprocentně spolehlivý ve všech informacích.к. Některé závěry vycházejí z mých vlastních dohadů. Snad mě někdo opraví. Pojďme společně vytvořit malou příručku k úpravám. Specialisté servisních středisek samozřejmě vědí všechno, ale o své znalosti se nedělí. Čím méně informací, tím větší přínos pro ně. Koneckonců, Neva byla ve výrobě po dlouhou dobu, a tam je žádná literatura na opravy a úpravy. A nebude. Stejně jako v mém případě bude odpověď znít: „Přivezte nám to“! Ale pokud je v jiné zemi nebo tisíce kilometrů od servisního střediska, jak ho získám? Nejsem jediný. Četl jsem na různých fórech, že se lidé zajímají o to, jak to funguje a jak to opravit. Zkusím tedy ten nejjednodušší. Některým lidem to bude jasné a nováčkům to může být jasnější.

Právě se vyskytl problém s nastavením elektrického rumpálu Neva MB-2. Když jsem používal, otřel jsem odstředivou regulační tyč hadříkem, asi jsem ji dostatečně neutáhl a šla celá dokola. Chvíli jsem se to snažil opravit, ale nešlo to. Pokusím se popsat, jak jsem to udělal a jak to funguje.

Začnu odstředivým regulátorem. Jeho účelem je udržovat konstantní otáčky klikového hřídele motoru při změně zatížení hřídele. Т.е. aby se jednonápravový traktor například při orbě nezadrhával. Kola, převodovka, řemenice, řemenice motoru začnou motor zpomalovat a nebýt odstředivého regulátoru, motor by se zastavil. Není možné, abychom stále více zrychlovali jako auto. Design je velmi chytrý.

Po spuštění motoru se závaží na regulátoru rozloží. odstředivou silou se od sebe odtrhnou, otevřou se jako květ a stonek se posune dopředu, čímž se páka regulátoru otočí. Pokud nyní motor zatížíme, otáčky motoru se začnou zpomalovat. Tím se také sníží rychlost závaží, začnou se skládat (kryt jako květina) a páka regulátoru se začne pohybovat dozadu, což způsobí, že se páka odstředivého regulátoru, táhlo, škrticí klapka karburátoru otáčí a zvyšuje se spotřeba paliva, tj.е. přidá plyn. Т.е. Otočením rukojeti plynu do určité polohy se můžete přestat obávat, že se motor při zatížení zastaví. Při snížení zatížení otočíme škrticí klapku do nejnižší polohy pomocí spouštěče škrticí klapky. V celé této řadě je další pramen. Při zvyšování plynu se protáhne lanko a držák ve tvaru písmene „G“ a působí proti otáčení škrticí klapky ve směru snižování plynu.

Další. Т.к. otáčky se při plně otevřené klapce vzduchu „rozkládají“, pak vychází chudá směs. Je třeba ji upravit. otočíme šroubem pro nastavení směsi volnoběhu až na doraz. Nyní vyšroubujte tento šroub o půldruhé otáčky a nastartujte motor. Konstrukce karburátoru je taková, že otočením šroubu dovnitř uzavřeme vzduchový kanál a zvýšíme množství benzinu do motoru. Т. е. směs je pak bohatší, a pokud šroubem otočíte ven, přidáte více vzduchu a směs je řidší. Nyní při plně otevřeném sytiči otočte plynovou rukojetí tak, abyste dosáhli maximálních otáček, snižte plyn na minimum a znovu se pokuste dosáhnout minimálních, ale stabilních otáček motoru.

Nyní se podíváme na další důležitou součást. dorazový šroub plynu. Když je plynová páka vypnutá, musí ležet na desce karburátoru. Nyní jej jemně vytočíme a dostaneme na nejnižší otáčky. Tento šroub umožňuje zavírání škrticí klapky pod určitým úhlem. Nyní lze vyzkoušet i jednonápravový traktor. Nechte jej zahřát pod zátěží, zkontrolujte zapalovací svíčku, zda je směs správně nastavena. Т. к. po volnoběhu ji neuvidíte.

Identifikace problémů s motorem podle vzhledu zapalovacích svíček.

Doufáme, že vám tento článek pomůže vybrat správnou zapalovací svíčku a určit stav vašeho motoru. Podle vzhledu elektrody na zapalovací svíčce je možné určit stav motoru, zda je vhodný kalibr zapalovací svíčky a zda je správně nastaven karburátor a úhel předstihu zapalování.

(a) Velmi bohatá směs vzduchu a paliva (hodně paliva, málo vzduchu). (b) Vadný systém zapalování. (c) únik oleje do spalovacího prostoru (opotřebované: pístní kroužky nebo vodítka ventilů).

(a) Zapalovací svíčka s příliš vysokým jmenovitým výkonem, takže elektrody jsou nedostatečně zatížené a nemohou dosáhnout samočisticí teploty (nad 400-450 °C). (b) Příliš bohatá směs paliva a vzduchu (více než 8:1-10:1). (c) Vadný systém zapalování. (d) Chybný chladicí systém (příliš velké chlazení).

Studená zapalovací svíčka nebo bohatá směs Ale dobrá

Studená žhavicí svíčka nebo bohatá směs

Studená zapalovací svíčka nebo bohatá směs Ale dobrá

Horká zapalovací svíčka nebo chudá směs Ale dobře

Horká zapalovací svíčka nebo chudá směs Ale dobře

Horká zapalovací svíčka nebo chudá směs Ale dobře

(a) Zapalovací svíčka má příliš nízké knotové číslo a elektrody jsou příliš horké a překračují horní hranici optimální teploty (nad 850-1000 °C). (b) Špatná směs vzduchu a paliva. (c) Pozdní načasování zapalování. (d) Abnormální spalování směsi (detonace). (e) Porucha chladicího systému (přehřátí motoru).

Příliš horká zástrčka nebo příliš chudá směs příliš brzké zapalování

Příliš horká zástrčka nebo příliš chudá směs příliš brzké zapalování

Zapalovací svíčka je příliš horká nebo je směs chudá

Příliš horká svíčka nebo chudá směs Předčasné zapalování

Příliš horká zástrčka nebo příliš chudá směs příliš brzké zapalování

To je vše, co jsem chtěl sdílet. Omlouvám se, pokud jsem se nevyjádřil jasně. Je pro mě jednodušší vysvětlit to „na prstech“ nebo to udělat sám.

Nestálé otáčky motoru na motorové rukojeti ukazují, že je třeba seřídit karburátor. Tento postup je obvykle nutný před začátkem zemědělské sezóny, kdy stroj nebyl dlouho používán, nebo po jejím skončení, kdy byl jednonápravový traktor dlouhodobě vystaven značnému zatížení.Před seřízením nechte motor zahřát. Vlastní pracovní postup je následující:

 • Malý a maximální regulační šroub plynu se úplně zašroubují a poté povolí asi o půldruhé otáčky.
 • Motor startuje a zahřívá se asi 10 minut.
 • Páka, kterou se ovládá chod pohonné jednotky, musí být nastavena do minimální polohy, ale motor se nesmí zastavit.
 • Ovládací knoflík škrticí klapky slouží k nastavení volnoběžných otáček na minimum, aby byl motor stabilní, tichý a nerušivý.
 • Otáčení šroubů umožňuje určit přesné množství palivové směsi, které má být vstříknuto do motoru.
 • Utažením šroubu se směs obohatí, zatímco jeho vyšroubováním v opačném směru se množství vzduchu nasávaného do motoru zvýší;

Nastavte maximální volnoběžné otáčky pomocí plynové páky. Totéž proveďte s minimálními otáčkami pomocí dorazového šroubu škrticí klapky. Smyslem tohoto nastavení je umožnit seřizovacímu šroubu sytiče nastavit úhel, o který je uzavřen;

Přesuňte páčku ovládání plynu do polohy „plyn“. Pokud se vám stále nedaří dosáhnout stabilního výkonu, nastavujte šroub plného plynu, dokud nedosáhnete ideálních otáček. Maximální přípustná rychlost pro dorazový šroub plynu je však 2.5.

Přesnost seřízení karburátoru lze také určit podle toho, jak vypadá zapalovací svíčka po krátkém běhu pod zatížením. Pokud je směs v pořádku, nevykazuje žádné saze ani stopy paliva na zapalovací svíčce, což by mohlo znamenat příliš chudou nebo příliš bohatou směs. Je však třeba si uvědomit, že saze nebo stopy paliva na svíčkách mohou znamenat nejen nesprávné seřízení, ale i vážnější problémy s vaším motorovým kultivátorem, včetně špatného zapalování nebo chladicího systému.

Nastavení ventilové vůle motorového kultivátoru

Blokování se mění v průběhu času a při vysokém zatížení motoru. Příčinou může být opotřebení součástek. Nedostatečné nastavení ventilové vůle způsobuje chyby v časování, které mají za následek nedostatečnou kompresi, přerušovaný výkon a snížený výkon. V závažných případech může být dokonce pozorována deformace chlopně. Je-li mezera příliš velká, způsobuje nadměrný mechanický hluk, výrazně se mění časování škrticí klapky, ventily se otevírají na příliš krátkou dobu, válec se správně neplní, dochází ke ztrátě výkonu a poruchám. jakmile motor přestane správně fungovat nebo vydávat značný hluk. V ideálním případě by měl být motor, na kterém se seřizuje, chladný.

Nejprve se tedy musíme dostat ke setrvačníku. Zde je vyražena hodnota horního mrtvého bodu. Setrvačník je skrytý pod krytem, proto je nutné jej vyjmout. Před sejmutím krytu odstraňte olejovou vanu ze vzduchového filtru. Když jsou všechny západky zajištěny gumičkami, je snadnější kryt sejmout. Všechny šroubové spoje se povolují klíčem a kryt lze bez problémů sejmout.

Značky vyznačené na setrvačníku označují TDC a hodnoty 5, 10 a 20 stupňů. Označení 20° znamená vstřikování paliva. Přeneste setrvačník pod horní mrtvou středovou polohu podle příslušné měrky. Víko ventilů je odšroubováno a sejmuto.

nastavit, odstředivý, regulátor, zubr

Při seřizování jsou k dispozici následující nástroje:

Podle technického listu je vůle ventilů pro váš motorový kypřič rovna nebo menší než 0.1 až 0.15 milimetrů, takže ji můžete velmi přesně nastavit pomocí nože. Všimněte si však, že některé lopatky mají tloušťku 0.8 milimetrů, což je nepřijatelné. Přesnou hodnotu lze zjistit z mikrometru nebo z webových stránek výrobce. Při seřizování ventilu postupujte takto

nastavit, odstředivý, regulátor, zubr
 • Šroubovák;
 • Povolte matici, vložte nůž a začněte utahovat;
 • Čepel by měla být vedena a matice by měla být jemně utažena;
 • Seřízení se provádí tak dlouho, dokud se neobjeví žádná vůle ve ventilu. Musí pevně sedět.
 • V opačném pořadí znovu namontujte kryt a znovu nasaďte olejovou nádrž.

Pokud byla všechna nastavení provedena správně, motor poběží hladce a tiše.

Regulátor tlaku oleje (R180)

Regulátor tlaku oleje (R180) vhodný pro 7-8litrové dieselové motory motorových kypřičů.с. chlazené vodou. Všechny modely jsou uvedeny v tabulce:

„=““ data-sheets-formula=“=HYPERLINK(“ https:=““ motoblok-pro.com.ua=“““ motobloki=“““ zubr=““ „; „zubr=““ (zubr)““=““>Zubr „=““>JR-Q78, JR-Q78E
„=““ data-sheets-formula=“=HYPERLINK(“ https:=““ motoblok-pro.com.ua=“““ motobloki=“““ kentavr=““ „;“Кентавр“)“=““>Кентавр „=““>1070d, 1080d, 1081d
„=“““ data-sheets-formula=“=HYPERLINK(“ https:=““ motoblok-pro.com.ua=“““ motobloki=“““ forte=““ „; „forte=““ („=““>Forte (Forte)“ „=““>HSD1G-81, SH-81
„=““ data-sheets-formula=“=HYPERLINK(“ https:=““ motoblok-pro.com.ua=“““ motobloki=“““ vityaz-tata=““ „; „Vityaz=““ (tata)“=““>Vityaz (tata) „“=““>1GZ-90 (8 l.с.)
„=““ data-sheets-formula=“=HYPERLINK(“ https:=““ motoblok-pro.com.ua=“““ motobloki=“““ zirka=“““ „; „zirka=““ (Zirka)“=““>Zirka (Zirka) „=““>1080D, 1081D, 1070D
„=““>Aurora „“=““>81D, 81DE
„=“““ data-sheets-formula=“=HYPERLINK(“ https:=““ motoblok-pro.com.ua=“““ motobloki=“““ bulat=“““ „; „bulat=““ (bulat)“=““>bulat „=““>81Д
„=““ data-sheets-formula=“=HYPERLINK(“ https:=““ motoblok-pro.com.ua=“““ motobloki=“““ dobrynya=““ „;“Добрыня“)“=““>Добрыня „=““>T81
„=““>GardenScout „=““>GS-81D

V tabulce jsou uvedeny pouze nejoblíbenější modely. Pokud jste zde nenašli svůj jednonápravový traktor. Zavolejte na libovolné telefonní číslo uvedené na webu a náš specialista vám poradí.

Příručka pro jednonápravový traktor „=“>GardenScout

návod k obsluze motorového kypřiče agros. Agros manuál. Mám příručku Agros (poprvé se tak jmenovala) z prvních let výroby? Agros motobloks manuál. luiseeichmann luiseeichmannweeblycombloginstrukciya-po Cached Návod k obsluze na převod motoblok mb405 s 80 benzínu na 92 nebo 95, jak to bylo provedeno na ruském motobloku Agros v továrně, kde jeho jednoosý traktor Agros univerzální jednoosý Návod k obsluze motoblok Agros. Výsledky obrázků Návod k obsluze pro Agros. andelshop andelshopweeblycombloginstrukciya-po-ekspluatacii Cached jednonápravový traktor Koupit univerzální jednonápravový traktor Agro ( Agros ) Návod k obsluze motorového kypřiče Agro Odpovědi se vyskytly i při obsluze nebo jakýchkoli poruchách návodu k obsluze jednonápravového traktoru agros. Manuály odnadezhdarufileid-3435html Cached Operation manual for power tiller Agros Instruction manual for power tiller Agros User manual. původně určený pro traktor Agros Kloubový hřídel s čepem a západkou Rozměry a uspořádání 12 návod k obsluze jednonápravového traktoru AGRO, návod k obsluze traktoru Agros. Příručka k jednonápravovému traktoru Agro ( Agros ). zpětná vazba, poznámky a návrhy. foto Co pro sebe nevím, mám spíše profil pro přepravu nákladu na slušné vzdálenosti pro kypřič, také se používá pro orbu a frézování Návod k obsluze pro Agros. chinabertyl chinabertyl844weeblycombloginstrukciya-po Cached Vlastnosti zimního provozu motorového kypřiče Tento návod k obsluze je sestaven pro jednoosý traktor Návod k obsluze motorového kypřiče AgrosDoc airingprofessionalweeblycombloginstrukciya- po Cached Doc Dětská písnička I Draw Rar Jednonápravový traktor Agro Návod k obsluze Infectonator 2 Ke stažení na Technický popis a návod k obsluze ZM-60, ZM-80 a ZM-90 Agros Návod k obsluze elektrického nářadí Agros. řídítka pro jízdní kola mají nastavitelný úhel sklonu, který lze snadno nastavit pomocí speciálního šroubu na rameni. Oficiální stránky výrobce motoru UMZ 341. Motor pro Agro UMZ-341 Power tiller. Katalog dílů motoru UMZ-341 a UMZ-341E. Převod motoru na Propagační výsledky pro vás Zdarma ke stažení Mozilla Firefox Web Browser wwwmozillaorg Stáhnout Firefox. rychlejší, chytřejší a jednodušší způsob procházení webu a všech 1 2 3 4 5 Další 3 770

 • snadnější procházení webu a všech 1 2 3 4 5
 • snadnější procházení webu a všech 1 2 3 4 5 Další 3
 • ZM-80 a ZM-90 Agros Návod k obsluze elektrického nářadí Agros. první část stroje kloubový hřídel s čepem a západkou Rozměry a uspořádání 12 návod k obsluze Příručka pro opravy traktorové jednotky Agros. Oficiální stránky výrobce motoru UMZ 341. Motor pro motorový kypřič Agro UMZ-341. Příručka k dílům motoru UMZ-341 a UMZ-341E. Pro vás Zdarma ke stažení Mozilla Firefox Webový prohlížeč wwwmozillaorg Stáhnout Firefox. čím rychleji

Klikněte zde. Pokud se přesměrování neprovede během několika sekund, uživatelská příručka pro jednonápravový traktor Agros Hledání ve Všechny obrázky Více videí Zprávy Nákupní košíky Knihy Všechny produkty jednonápravový traktor Agro manuál, technická data, návod k použití. Katalog náhradních dílů Výrobce motobloku Agro PDF návod k obsluze jednonápravového traktoru agro FermerInformru agro pdf Konstrukce a funkce součástí motobloku Bezpečnostní pokyny b Příprava Příprava Vlastnosti motobloku Agro Plánujete si koupit motoblok Agro ? V tomto případě je třeba prostudovat motoblok Agro PDF Agro Naviják jednoosý traktor manuál pro orbu motolebedkanarodrumotoblok agro Konstrukce a provoz motobloků bezpečnostní pokyny jednoosý traktor AGRO umz příručka pro opravy icrmekbruumzrukovodstvopo Cached příručka pro opravy motoblok Agro Motor pro motoblok UMPO manuál UMPO recenze motoblok Agro. popis. Recenze Provoz Hodnocení Hlasování Značka Popis Agro Výrobcem motorového bloku Agro je UMPO Ufimsk enterprise, jednoosý traktor Agro Pokyny k provozu Prosinec Jevgenij Skobelev Včelařství Udmurtsko. Manuály Manuály k obsluze Manuály Agro jednoosý traktor ceny, koupit Povolení k práci s kypřičem je uděleno osobám, které si přečetly přiložené manuály Manuály pro jednoosý traktor AGRO. Návod k obsluze n_lenin apr jednonápravový traktor AGRO. Uživatelská příručka kryt obsah Agro powerpack opravy manuál. kroky, doporučení, pokyny pro opravy motorové kultivátor Agro motor start, nastavení podsestav a mechanismů, systém oprav Motor pro pohon kypřiče Agro UMZ UMZ plný wwwmotoblokokanarodruInstruktsiya_ PŘÍRUČKA PRO ÚDRŽBU MOTORU PŘEHLED Stáhnout příručku návod pokyny pro opravy agros Yahoo Výsledky vyhledávání Yahoo Web Search Přihlásit se Mail Přejít na Mail Cached Příručka pro pohon kypřiče Agro Soubor přidán Návod jednoosý traktor Agro zařízení, Vlastnosti, charakteristiky a specifikace jednonápravového traktoru Agro, video, technické parametry, zařízení, traktor jednonápravový traktor Agro Agros výběr náhradních dílů a přídavných zařízení v návodu k obsluze Motor motoblok Agro Dílna motoblok AGRO Dobrý den Dobrý den, řekněte mi, kdo s tím měl problém, koupil jsem nový karburátor rodilý dal ho seřídit, ale při práci Jak nastartovat traktor jednonápravový ? YouTube Duben Další První start Patriot Vegas power tiller video Trvání lobincev igor. Zobrazit myoutubecom Obsluha traktoru Montáž a doporučení Kultivátory Sen OLEOMAC se vyznačují vynikající kombinací manévrovatelnosti, myoutubecom jednonápravový traktor Agro nebo Agros koupit ze skladu nebo na objednávku prtehruproductmotoblok agro agros V našem internetovém obchodě si můžete koupit jednonápravový traktor Agro nebo Agros s přídavnými zařízeními Prodej jako od Motor UMZ Prodejna motorové techniky Piar Tech prtehruproductdvigatelumz Specifikace motoru pro motorový kypřič Agro Agros Návod k obsluze motorového kypřiče Agro Návod k obsluze motorového kypřiče Agro Hledat motor pro motorový kypřič Agro UMZ kompletní návod Těžký motorový kypřič Agro. MotorSich, MTZ foto fórum Mastergrad wwwmastergradcomttyazhely právě začalo převádět do elektronické podoby manuál postupně PDF jednoosý traktor agro manuál jan Agro motobloky prodej motobloků Agro ze skladu volně ložené a maloobchod s dodáním Adaptér pro motorový kypřič typu Agro TD Motoservis Hodnocení. hlasy. Není skladem Koupit adaptér přívěsu PNO Agro s dodáním do více měst po celém Rusku od jednoho dne Adaptér pro power tiller typ Agro ks, kit ZIP kity, návod k obsluze jednoosého traktoru Agro Agros recenze, komentáře, návrhy https agro povolgierumotoblok agro jan Recenze power tillers řady Agro jednoosý traktor. hodnocení majitele. ruční. nafta, nafta, Agro jednoosý traktor manuál cvgkwl agro dec agro jednoosý traktor manuál Nejzajímavější v blozích agro jednoosý traktor Technická podpora mopedmarketru mopedmarketrutehpodderzhkahtml Provozní manuál Izh PLANET SPORT Provozní manuál a katalog dílů jednonápravového traktoru Agro startér instalace a seřízení agro startér sen Oprava startéru na jednonápravovém traktoru Agro návod k obsluze. it contains a diagram of ums repair manual Blog im dervaug Helpkit bloghelpkitrubloghtml UMP, Ufa Popis ; Recenze o společnosti Podobné produkty Spare parts for single axle tractor Agro. Motor jednonápravového traktoru Argo přehled technických a provozních vlastností Stáhněte si návod k obsluze motorového kypřiče Agro Hloubka zpracování půdy může dosahovat cm; Agro html Agro kultivátory s nástavci Agro kultivátor je dodáván s návodem k obsluze, sada klíčů pro samojízdný jednonápravový traktor Ural Technické parametry a oblasti Mastertraktorrumotoblokkuralhtml Jednonápravový traktor Ural jeden z prvních domácích přerušených jednonápravový traktor Agros Návod k obsluze KEP Marconi Návod kepmarkoniucozruindex Návod ke sklizni brambor pro MotoGP KMA Pluhy jednokorbový závěs univerzální AGRO návod k obsluze Jednořadý motocyklový traktor MTS Belarus charakteristiky, Recenze, ceny Hodnocení hlasů Sekačka KM, Terminátor pro motorové kypřiče Agros. MTZ Belarus Belarus. Návod k obsluze Rotační sekačka KRM pro motorové kypřiče Agros. Rotační sekačka MTZ KRM pro motorové kypřiče Agros. MTZ Belarus Charakteristika; Popis it is important to not forget to refer to the manual for both the mower and power tiller on power tiller Vložit Tweet Příručka pro motorový kypřič Ugra nmbn eh l power tiller Vložit Tweet Příručka pro opravy a údržbu motorového kypřiče Agro Snowplow SNM for power tiller Agro. МТЗ Bělorusko Bělorusko Koupit sněhový pluh СНМ pro motorové kypřiče Agros. MTZ Bělorusko. cena je uvedena s Návod k obsluze Recenze Moto-Block Shtenli G https agro edaru agro tehnikaobzor Recenze Moto-Block Shtenli G Technická specifikace Návod k obsluze Seřízení Moto-Block Karburátor, ventily, palivo. nastavení ventilové vůle, Potřebuji také návod, jak nastavit odstředivý regulátor otáček a ventily na motorovém bloku Zubr Ls, aby bylo možné nastavit návod na opravu motorového bloku Agro. Agro Belarus traktor Agro Soil FNM tillage je určen pro zpracování půdy v zahradách a sadech kolektivní a PDF jednoosý traktor Ugra manuál motoblokovnetfugranmbpdf Tento manuál je vypracován pro jednoosý traktor. Motor LIFAN F tact, hp Jednonápravový traktor Agro. K dispozici na jednonápravový traktor AGRO za nejlepší cenu Dodání po celém Rusku Popis Motor Lifan Doporučený olej SAE pro x-taktní motory a SAE W pro zimní provoz jednonápravový traktor agro manuál Ruský jazyk wwwetsavtocommotoblok agro Květen Zkrátka jsme našli správnou pozici pro společnost jednonápravový traktor agro manuál Články o motorových blocích. Motor a motory pro wwwkuplyumotoblokruindexphp Prosinec Sněhová radlice pro jednonápravový traktor Agros Autor: Super User; Neděle, Prosinec Příručka motoru Briggs Stratton IC Intek Pro Series jednonápravový traktor agro manuál Stáhnout soubor hdserialsdoam agro may jednonápravový traktor AGRO. Návod k obsluze apn, at PM Redukční reduktor pro sklízeč brambor KKA na Agro Sklízeč brambor KKA pro Agro Power harvester Datový list a návod k obsluze pro jednonápravový traktor Ural s motorem UMZV, návod k obsluze. oprava v souvislosti s vývojem modernizovaného modelu Agros Products pod značkou Ural patřil k číslu Podle návodu k obsluze pro Ural power tiller se výrobek skládá z rámu, mechanika jednonápravový traktor agro ubytovna bez komiksů jakoukoli představu nebo užitečné pro modifikaci na jednonápravový traktor agro psát v Stáhnout DVD URAL A URAL Traktor PROVOZNÍ PŘÍRUČKA je obvykle uveden na nákup Manuál Manuál pro váš traktor Belarus Stephan stephankeppelcomrukovodstvopo dny ago Manuál pro Moto-Belarus Engine manual kolobokruidhtml Manuál pro Moto-Belarus Engine Manual for MTZ Belarus and Agro, similar to jak koupit návod k traktoru pro power tiller agro Jednonápravový traktor agro cena Jednonápravový traktor agro oprava převodovky kde koupit jednonápravový traktor Jednonápravový traktor agro náhradní díly karburátor pro power tiller agro jak odstranit setrvačník na jednonápravovém traktoru agro diesel ovládání zapalování pro power tiller agro Trail View Search Version Mobile Full Privacy Settings Settings Feedback Help