Jaké šroubováky potřebujete k rozebrání MacBooku pro?

Typy opravárenských nástrojů pro mobilní spotřebiče

Každý šroubovák se skládá z rukojeti s hrotem, který je zasunutý do rukojeti. Rukojeť je obvykle vyrobena ze syntetických slitin, méně často ze dřeva. Velikost rukojeti závisí na velikosti šroubů, pro které je šroubovák určen. Průměr rukojetí nástrojů pro opravy Apple se pohybuje mezi 10 a 15 mm.

Tyto malé rozměry jsou způsobeny malými díly, které se musí namontovat, aby se zabránilo vypadnutí drážky ze šroubu. hrot šroubováku se při mechanickém nárazu rychle opotřebovává, proto je vyroben ze slitin odolných proti opotřebení, jako je molybden.

Šroubováky se dělí podle typu hrotu, kterých je dnes na světě celá řada. Každý výrobce mobilních telefonů se snaží překonat své konkurenty v oblasti IT bezpečnosti. iPhone používá nástroje s několika typy hrotů.

 • Drážkovaný (SL). nástroj s plochou čepelí a rovným hrotem. Známý jako „mínus“.
 • Philips (PH). nástroj s křížovou drážkou nebo, jak se často říká, s „plus“ drážkou.
 • Torx. americký patentovaný nástroj společnosti Camcar Textron USA. Hrot má tvar vnitřní šesticípé hvězdy. Bez tohoto nástroje nelze opravit žádný Apple iPhone.
 • Torx Plus s ochranou proti neoprávněné manipulaci. varianta Torx s pěticípou hvězdou na hrotu. K dispozici je také hrot s trojcípou hvězdou.
 • Tri-Wing. také americký patentovaný tříbodový hrot. Variantou tohoto nástroje je hrot ve tvaru trojúhelníku.

S touto sadou nástrojů můžete snadno opravit jakýkoli Apple iPhone.

K demontáži modelu iPhone 4 potřebujete pouze dva drážkové (SL) a Philips (PH) šroubováky. K demontáži pouzdra telefonu budete potřebovat drážkovací (SL) a k demontáži dílů a součástí drážkovací (SL) a Philips (PH).

Pro opravy iPhonu model 5 jsou zapotřebí nástroje s drážkou (SL), Philips (PH) a Torx Plus odolné proti neoprávněné manipulaci. K demontáži pouzdra telefonu jsou nezbytné nástroje Torx Plus Tamper Resistant a k demontáži částí telefonu jsou nezbytné nástroje s drážkou (SL) a Philips (PH).

Potřebujete celou řadu nástrojů pro opravu iPhonů modelů 7 a 8. Šrouby se mohou lišit v závislosti na modelu telefonu. K demontáži skříně je zapotřebí Torx Plus Tamper Resistant a Tri-Wing. K demontáži součástí telefonu používejte drážkované (SL), Philips (PH) a Torx Plus odolné proti neoprávněné manipulaci.

Další nástroje pro opravu gadgetů Apple

Drobné díly, náhradní díly, spojovací materiál a šrouby je vhodné během opravy uchovávat v pouzdrech nebo organizérech.

Aby byl proces opravy pohodlnější, je nejlepším řešením položit pracovní plochu speciální pracovní podložkou. Existují rohože s antistatickými vlastnostmi a některé takové rohože mají dokonce speciální buňky, do kterých můžete skládat díly.

Abyste zabránili ztrátě nebo záměně šroubů při opravách zařízení, používejte speciální karty pro umístění šroubů. Jsou vyrobeny ve formě karty se schématem telefonu iPhone na horní straně a s otvory, do kterých můžete vložit šrouby ve správném pořadí.

K odpojení displeje nebo dotykové obrazovky iPhonu je nutné použít speciální přísavku. Může se jednat o nejběžnější přísavky s kroužkem až po pohodlnější přísavky využívající princip podtlaku.

K dispozici jsou také pokročilé nástroje. sací kleště pro zvedání displeje:

Velmi pohodlné je rozebírání zařízení a práce s malými díly pomocí pinzety. Existuje mnoho pinzet, které jsou antistatické a speciálně určené pro SMD součástky.

Nástroje, vybavení

Produkty Apple jsou nejspolehlivější, nejkvalitnější a technologicky nejvyspělejší. Tento obraz vznikal více než 40 let. Společnost chce chránit svůj vysoký status a chránit uživatele před nákupem falešných výrobků a nekvalitních služeb. Proto chce značka chránit své výrobky pomocí specifického hardwaru a jedinečných metod upevnění jednotlivých komponent. K demontáži iPhonu nebo MacBooku potřebujete speciální nástroje určené k opravám zařízení Apple. Dílna, která se staví do pozice “Servisní středisko Apple” by měl mít ve svém arzenálu vhodné nástroje pro správnou demontáž a opětovnou montáž miniaplikací.

Jak rozebrat MacBook pro domácí čištění nebo opravu

MacBook je nejčastěji nutné rozebrat, pokud byl poškozen nebo je potřeba jej vyčistit. Pokud je váš MacBook nově zakoupený a v záruce, je nejlepší využít služeb servisního střediska, ale po uplynutí záruky výrobce je mnohem levnější a výhodnější opravit drahý MacBook svépomocí. Pouhý jeden uvolněný šroubek na krytu může způsobit ztrátu záruky.

Přestože je MacBook od společnosti Apple považován za jedinečný vývoj v oblasti počítačové techniky, může jej rozebrat a vyčistit i běžný člověk, který má alespoň ponětí o technologii zařízení.

Jak rozebrat notebook Apple MacBook 11″ Air

Demontáž zahájíme sejmutím spodního krytu. Baterie je umístěna zespodu, takže demontáž notebooku zahájíme vyjmutím baterie. K tomu potřebujeme speciální šroubováky se speciálními hroty. Nejprve potřebujeme šroubovák Torx T5 a Torx T8 s mezinárodní platností. A šroubovák Pentalobe TS4, stále ve stejné mezinárodní klasifikaci. Nyní, když máme tyto úžasné šroubováky, můžeme pokračovat v demontáži vašeho Apple MacBook Air 11″. Vyšroubujte šrouby na spodním krytu a sejměte jej.

K jeho vyšroubování potřebujeme šroubovák s názvem Pentalobe. Odšroubujte spodní víko notebooku.

Baterie je okamžitě viditelná. Nejedná se o jednoduchý ventilátor, ale o sekční ventilátor, který se skládá ze šesti obdélníkových prvků. Nebudeme zabíhat do podrobností, protože náš cíl je zcela jiný. Naším cílem je rozebrat notebook, vyčistit jej od prachu a vyměnit tepelnou pastu v notebooku. To je to, co uděláme.

Vyšroubujte šrouby, které drží baterii. Na obrázku jsou označeny červenými kroužky. Použijte k tomu šroubovák T5.

Poté vyjmeme baterii z krytu notebooku.

Zbavme se všech prvků, které by nám mohly bránit v rozebrání notebooku. Paměť flash vyjmeme pouze jedním šroubkem pomocí šroubováku T5 a opatrně vyjmeme modul a slot.

Nyní se zbavte bezdrátového modulu. Technologie je jednoduchá, odšroubujeme šroub a vyjmeme modul.

Nyní sundáme chladicí ventilátor. Je velmi snadno přístupný. Odšroubujeme tři šrouby pomocí šroubováku T5, které jsou na obrázku zvýrazněny červeně, a vyjmeme je.

Hned vedle ventilátoru, který jsme sundali, je malá zvuková karta s několika dalšími porty. Základní desku demontujeme tak, že vyjmeme i kabel základní desky.

Základní deska vypadá takto. Nyní můžeme bezpečně demontovat základní desku. Předtím odpojte všechny kabely a konektory, které k němu vedou. Šroubovákem T5 uvolněte tři šrouby s palci a opatrně vyjměte základní desku ze skříně notebooku.

Je čas vyřešit chladič. Odšroubujte 8 šroubů, které připevňují chladič k základní desce. Šroubovák T5, protože těchto 8 šroubů má drážku ve tvaru hvězdy. Známý vzor s drážkami.

Po vyšroubování šroubů je chladič upevněn pouze pomocí termální pasty. Obrázek ukazuje, kde je třeba očistit povrch staré termální pasty a nanést novou tenkou vrstvu.

Pečlivě vyčistíme a vyfoukáme také chladicí ventilátor. Po dokončení úkonů čištění notebooku od prachu a výměny tepelné pasty v notebooku můžete začít sestavovat notebook Apple MacBook Air 11″ do původní podoby. Doufejme, že s demontáží nebudete mít žádné problémy. Na internetu je k dispozici vynikající a podrobné video s rozebráním 11″ Apple MacBooku Air. Sledujte a užívejte si. Někomu nemusí stačit k úspěšnému rozebrání notebooku jen jedna fotografie, proto je alternativní návrh s videem.

Jak rozebrat notebook Apple MacBook Pro 15 s displejem Retina

Tady je: Vyvolený mezi notebooky MacBook Pro. Zatímco zbytek řady dostává pouze standardní roční aktualizace, tento model byl poctěn displejem Retina, tenčím profilem, dvěma porty Thunderbolt, portem HDMI plné velikosti a méně otravnými ventilátory. Apple tvrdí, že jde o „nejlepší počítač, jaký kdy Apple vyrobil“.

Přestože Apple již představil obsah tohoto MacBooku Pro, nejsme o tom přesvědčeni. Pojďme se společně podívat, co zajímavého se skrývá uvnitř tohoto speciálního MacBooku Pro.

Varování

Tento článek není určen jako návod k jednání! Veškerou odpovědnost za vyzvednutí a demontáž zařízení nesete vy. Mnoho výrobců neposkytuje záruku, pokud uživatel zařízení rozebral. Pokud nechcete, aby záruka na vaše zařízení zanikla, ověřte si záruční podmínky v dokumentaci nebo u výrobce zařízení.

Nástroje, které používáte

Takže už nemusíš čekat měsíce, než zjistíš, co je uvnitř tvého nového MacBooku Pro.

Co je příčinou všeho toho humbuku ve světě špičkových technologií??

 • 15,4palcový displej Retina s technologií IPS s podsvícením LED a rozlišením 2880 x 1800 pixelů (220 pixelů/palec)
 • Procesor Intel Ivy Bridge Core-i7 s technologií Turbo Boost a grafickou kartou Intel HD Graphics 4000
 • 8 GB paměti RAM DDR3L 1600 MHz
 • Grafický procesor NVIDIA GeForce GT 650M s 1 GB paměti GDDR5

Rychlý pohled na levou stranu MacBooku Pro s displejem Retina odhalí mnoho novinek:

Na pravé straně MacBooku se nachází čtečka karet SD, druhý USB 3 a další konektor.0 a plnohodnotný výstup HDMI.

Na obou stranách jsou vidět větrací otvory nového chladicího systému. ale o tom až později.

Nový design zobrazovacího modulu na tenkém rámečku postrádá místo pro tradiční logo MacBooku Pro.

Na spodní straně notebooku je však dostatek místa pro logo! Pokud nikdo nevěří, že tento notebook je skutečný MacBook Pro, stačí ho vzít a otočit.

Se všemi těmito aktualizacemi dostává notebook nové modelové číslo: A1398.

Dozvěděli jste se o tom? Společnost Apple konečně představila nový model MacBooku Pro s číslem!

Jak vypadá logo Apple nebo ikona správce souborů Finder zblízka, složená z 220 pixelů na palec?

Spousta barevných čtvercových teček.

Bez legrace, tento displej má opravdu neuvěřitelné rozlišení. Výrobní náklady na displej Retina nepochybně zvýšily cenu nového MacBooku Pro na 2200 dolarů.

Milujeme výzvy! A to je dobře, protože na rozdíl od předchozích generacíMacBooků Pro je MacBook Pro s displejem Retina sešroubován pomocí šroubů s pěti lopatkami, které jsou pro Apple typické.

Bez dechu vyšroubujte několik těchto šroubů šroubovákem s pěti čepelemi.

Nyní se odhalují vnitřnosti MacBooku Pro.

Naše sady pomocných nástrojů od společnosti iFixit:

Nová baterie je docela působivá: 95Wh při 10,95V, oproti loňským 77,5Wh.

Dvě věci se však nezměnily: výdrž baterie 7 hodin a nepříjemná připomínka, že si výrobci Apple myslí, že nejsme dostatečně kvalifikovaní na to, abychom si baterii udržovali sami.

Spoiler: možná mají pravdu.

šroubováky, potřebujete, rozebrání, macbooku

Před demontáží přístroje je vhodné odpojit baterii.

Ačkoli společnost Apple připravila podrobný varovný štítek, neuvádí, že baterie nevyjmutá během demontáže může způsobit úraz elektrickým proudem. Možná Apple nepočítal s takovými, jako jsme my?

Skvělá zpráva. Baterie již není k notebooku připevněna šrouby.

Hrozné zprávy. Apple se rozhodl ji nalepit na!

Nejprve se dostaneme k cenově dostupnějším komponentům a pak se vrátíme k baterii.

Přejděme k tomu nejlepšímu, počínaje diskem SSD. Objevili jsme 512GB paměťový modul Samsung flash.

 • Tříjádrový řadič SSD S4LJ204X01 ARM společnosti Samsung. zřejmě novější než SSD řady 830 (zakroužkován červeně)
 • Samsung 213 K9UHGY8U7A 20nm MLC NAND čipy (zakroužkované oranžově)
 • Samsung 201 K4T263140F 256MB DDR2-800 cache paměť (zakroužkováno žlutě)

Značková paměť flash. běžná věc u společnosti Apple. Pro řadu MacBooků Pro je to však novinka.

Na první pohled vypadá karta AirPort v MacBooku Pro podobně jako ta, kterou jsme vyndali při rozebírání MacBooku Air z poloviny roku 2012.

Při bližším pohledu však zjistíme, že tomu tak není:

 • Dvoupásmové bezdrátové jednočipové řešení Broadcom BCM4331 s 802.11n (zakroužkováno červeně)
 • Jednočipové řešení Bluetooth 4.0 Broadcom BCM20702 HCI s technologií Bluetooth Low Energy (BLE) (zakroužkováno oranžově)
 • Modul Skyworks WI-FI, který obsahuje:
 • 2xSE5515 externí rozhraní
 • Zesilovače signálu 2,4 GHz SE2598L a 5 GHz SE5019T
 • Nízkošumové výkonové zesilovače SKY65405 pro pásmo 2,4 GHz a SKY65404 pro pásmo 5 GHz

Odpojení držáku, několik anténních kabelů, vyšroubování několika šroubů a konečně se dostáváme k nejzajímavější části. ventilátoru s asymetrickými lopatkami.

Když jsme se dozvěděli, že MacBook Air 13 verze mid-‚012 má „asymetrický“ ventilátor, otřásli jsme se, ale ve srovnání s ventilátorem tohoto MacBooku Pro jsou lopatky ventilátoru Air uspořádány pravidelněji.

Teoreticky asymetrické uspořádání lopatek lépe rozkládá hluk ve frekvenčním rozsahu, takže je méně patrný.

šroubováky, potřebujete, rozebrání, macbooku

Tento ventilátor je zmíněn téměř v každé publikaci o MacBooku Pro s displejem Retina. Je překvapivé, kolik pozornosti je věnováno této drobné změně v uspořádání lopatek. Nicméně je to důkaz, že Apple věnuje pozornost drobnostem, které jiné firmy přehlížejí v zájmu pohodlí koncových uživatelů.

Vedle ní se nachází deska I/O, která obsahuje jeden ze dvou konektorů USB 3.0 a čtečka karet SD.

Líbí se nám, že tento notebook má porty USB 3.0 na obou stranách Problémy s příliš krátkými kabely a příliš širokými flash disky byly konečně vyřešeny.

Nainstalována je také deska I/O:

 • Síťový adaptér Broadcom BCM57100 Gigabit Ethernet (na obrázku zakroužkován červeně) řadič čtečky karet. Řadič Ethernet je napájen adaptérem Thunderbolt, který se prodává samostatně
 • Opakovač HDMI ParadeTech PS8401A 3 Gb/s

Dále vyjmeme modul chladiče procesoru a grafického jádra a větrací otvor.

Tento systém umožňuje rychlejší odvádění odpadního vzduchu z notebooku.

Nyní jsme odstranili poslední překážku a můžeme snadno vyjmout základní desku.

Přední strana základní desky:

 • Grafický procesor NVIDIA GeForce GT 650M (zakroužkován červeně)
 • Procesor Intel Core i7 3720QM s taktem 2,63 GHz (Turbo Boost až 3,6 GHz) Grafická karta Intel HD Graphics 4000 (zakroužkovaná oranžově)
 • Intel E208B284 IAC (zakroužkováno žlutě)
 • Paměť Hynix H5TC2G83CFR DDR3L SDRAM (zakroužkovaná tyrkysově)
 • Řadič Intel DSL3510L Thunderbolt (zakroužkovaný modře)

Na zadní straně základní desky jsou:

 • Paměťové čipy H5TC2G83CFR DDR3L SDRAM 2Gb 1600MHz (zakroužkované červeně)
 • Paměťové čipy Hynix H5GQ2H24AFR 2,5GHz 2Gb GDDR5 (zakroužkované oranžově)
 • Mikrokontrolér Texas Instruments Stellaris LM4FS1AH s integrovaným jádrem ARM (žlutě zakroužkovaný)
 • Čip Renesas R4F2113 řady H8S CISC MCU (zakroužkovaný tyrkysově)
 • Řadič napájení Maxim MAX15119 pro CPU/GPU Apple IMVP7 (modře zakroužkovaný)
 • Programovatelný integrovaný obvod Cypress Semiconductor CY8C24794-24L (zakroužkován růžovou barvou)

Konektor pro sluchátka je docela těsný, ale to nás nezastaví.

Do této zásuvky jsou zapojena sluchátka nebo reproduktory. I když nevíme, proč se o nádherný zvuk speciálně navrženého reproduktorového systému Apple nepodělit se všemi

šroubováky, potřebujete, rozebrání, macbooku

Apple tvrdí, že jeho proprietární reproduktory vyždímají z „každého krychlového milimetru“ uvnitř MacBooku Pro maximum.

Pod (nebo nad) levým modulem reproduktoru?) je vybaven dvěma mikrofony Knowles DXEC02 na bázi MEMS. Používají „algoritmus adaptivního formování paprsku“ k odstranění šumu na pozadí, aby se s počítačem lépe mluvilo přes Skype a zlepšil se výkon rozpoznávání řeči.

Modul displeje drží pohromadě několik kabelů a masivní šrouby závěsu. Nemá však dlouhý život

Panel LCD je umístěn v modulu displeje Retina a není odnímatelný. Existuje možnost, že při poruše displeje bude nutné jej vyměnit celý.

Nezapomeňte, že modul displeje obsahuje také webovou kameru FaceTime a antény WI-FI a Bluetooth.

Někdo opravdu nechtěl, aby byla baterie MacBooku Pro vyjmuta z horní části pouzdra.

Statečně jsme se snažili uvolnit baterii z hliníkového sevření pomocí kovového pravítka, ale marně. Než abychom riskovali proražení lithium-polymerového bateriového článku, raději ho necháme být.

Tím spíš, že pod baterií se nachází trackpad. Pokus o vypáčení baterie může skončit přeříznutím odbočky, a to není dobré.

Snadná oprava MacBooku Pro 15 s displejem Retina ve verzi pro polovinu roku 2012: 1 z 10 (10 znamená maximální snadnost).

 • Podpisové šrouby s pěti lopatkami zabraňují přístupu dovnitř notebooku.
 • Stejně jako v MacBooku Air je paměť RAM připájená k základní desce. Maximální kapacita paměti je nyní 16 GB a nikdy ji nebudete moci upgradovat.
 • Značkový disk SSD také není vyměnitelný (zatím), je podobný tomu, který je instalován v modelu Air, ale není identický. Jedná se o samostatnou dceřinou desku a doufáme, že v budoucnu nabídneme její náhradu.
 • Lithium-polymerová baterie je k šasi přilepena, nikoli přišroubována, což zvyšuje pravděpodobnost jejího rozbití při demontáži. Pod bateriovým blokem je umístěn úchyt trackpadu, což značně zvyšuje pravděpodobnost, že uživatelé při vyjímání baterie úchyt poškodí.
 • Modul displeje je zatavený jako jeden kus, bez ochranného skla. Při poruše displeje je nutné vyměnit celý modul, což je velmi nákladné.

Doporučuji další zajímavý:

Pokud se vám to líbí, nebuďte líní kliknout na „líbí se mi“ nebo „sdílet“ nebo „1“ těsně pod, nebo drop článek ve svém blogu nebo fóru. Děkuji 🙂

Typy mobilních opravárenských nástrojů

Každý šroubovák se skládá z rukojeti s vloženým kolíkem a hrotem. Rukojeť je obvykle vyrobena ze syntetických slitin, vzácněji ze dřeva. rozměry rukojeti závisí na šroubech, pro které je šroubovák určen. Průměr rukojeti nástroje na opravu jablek se pohybuje od 10 do 15 mm.

Takto malé rozměry jsou způsobeny malými díly, které je třeba smontovat, aby se zabránilo uvolnění drážky na šroubu. V průběhu práce se hrot šroubováku působením mechanických nárazů rychle opotřebovává, proto je vyroben z vysoce odolných slitin, jako je molybden.

Šroubováky se dělí podle typu hrotu, kterých je dnes na světě celá řada. Každý výrobce mobilních telefonů se snaží překonat své konkurenty v oblasti IT bezpečnosti. iPhone používá několik typů tipů nástrojů.

 • Drážkované (SL). s plochým hrotem čepele. Běžně známý jako minus.
 • Philips (PH). nástroj s křížkem nebo, jak se často říká, s drážkou.plus.
 • Torx. americký patentovaný nástroj společnosti Camcar Textron USA. Hlava má tvar vnitřní šesticípé hvězdy. Bez tohoto nástroje nelze opravit žádný Apple iPhone.
 • Torx Plus Tamper Resistant je variantou Torxu s pěticípou hvězdou na hrotu. K dispozici také s třícípou hvězdou na hrotu přístroje.
 • Tri-Wing. také americká patentovaná tříbodová hlava. Variantou tohoto nástroje je trojúhelníkový bod.

S takovou sadou nástrojů ve svém arzenálu můžete snadno opravit jakýkoli model iPhonu od společnosti Apple.

Pro iPhone model 4 potřebujete pouze dva šroubováky s drážkou (SL) a Philips (PH). K demontáži pouzdra telefonu budete potřebovat drážkovací (SL) a k vyjmutí dílů a součástí drážkovací (SL) a Philips (PH).

K opravě iPhonu modelu 5 budete potřebovat drážkovaný (SL), Philips (PH) a Torx Plus odolný proti poškození. K demontáži krytu telefonu budete potřebovat Torx Plus Tamper Resistant a k demontáži telefonu drážkovaný (SL) a Philips (PH).

Pro modely iPhone 7 a 8 budete potřebovat celou řadu nástrojů. Šrouby se mohou lišit v závislosti na verzi telefonu. K demontáži pouzdra potřebujete nástroje Torx Plus Tamper Resistant a Tri-Wing. K vyjmutí dílů telefonu potřebujete drážkované (SL), Philips (PH) a Torx Plus odolné proti poškození.

Sada šroubováků 2 ks. Výměna baterie v MacBooku Air, MacBooku Pro Retina

Nebuďte zklamaní! Pokud si chcete produkt koupit, přidejte si ho na čekací listinu. Pokud je položka stále u dodavatele a nebyla stažena z výroby, objednáme ji. Tato skutečnost bude uvedena na vašem čekacím seznamu, jakmile produkt dorazí do našeho skladu.

Sada šroubováků 2 ks. k výměně baterie v MacBooku Air, MacBooku Pro Retina a MacBooku Pro

Kompatibilita: • MacBook Air 11″ 2010. 2013 • MacBook Air 13″ 2010. 2013 • MacBook Pro Retina 13″ 2012-2013 • MacBook Pro Retina 15″ 2012-2013

Sada šroubováků 2 ks. k výměně baterie v MacBooku Air, MacBooku Pro Retina a MacBooku Pro

Naléhavé dodání v Moskvě v rámci MKAD od. 499.

Náklady na doručení platí pro kompaktní a lehké předměty. Pokud si objednáte produkt, který váží více než 1,5 kg. Poplatky za doručení budou zvýšeny. Náklady se vypočítají automaticky při objednávce. Zohlednění hmotnosti a objemu výrobku.

.

Dodáváme do všech ruských měst. Náklady na doručení se vypočítají automaticky při objednávce na našich stránkách. Přesná cena závisí na regionu a hmotnosti. Dodáváno společnostmi SPSS a EMS v Rusku. Doba dodání závisí na regionu.

Možnosti platby:

Platba v hotovosti bankovní kartou prostřednictvím systému PayU při zadání objednávky na našich webových stránkách bankovní kartou prostřednictvím terminálu 2can při platbě na výdejním místě bankovní převod a bezhotovostní platba od fyzických a právnických osob

Sada šroubováků 26 ks. Pro MacBook, MacBook Pro, iMac, Mac mini

м. Kozhukhovskaya. Vlastní doručení se provádí po potvrzení objednávky. Ověřte si podmínky přepravy u našich operátorů telefonicky nebo můžete vyčkat na telefonát od našich odborníků při zadání objednávky na našich webových stránkách.

Vezměte prosím na vědomí, že vaše objednávka bude skladem po dobu 48 hodin.

Pokud chcete prodloužit dobu skladování, zavolejte nám prosím.

Adresa: 2a Ul. Petra Romanova 6, vchod z rohu budovy, po pravé straně prodejny Bosch

Pracujeme: Mon. Pá 09. 21, so 11. 19, so. Vypnuto

Doručení do kterékoli prodejny CDEK v Petrohradě.

Objednávky jsou odesílány pouze na základě platby předem.

Vaši objednávku odešleme do Petrohradu následující den.

Objednávku můžete obdržet na libovolnou adresu v rámci MKAD (Moskevský okruh) za 330r nebo si nechat doručit kurýrem mimo MKAD (do 10 km) za 390 p.), dále 30 p. na 1 km.

Doručení je možné pouze domů nebo do kanceláře. Nedoručujeme na ulici, v metru ani na nádražích.

Pokud je zboží skladem v Petrohradě, je doručeno následující pracovní den.

Pokud zboží nemáme momentálně skladem, můžete si ho kdykoli objednat a dostat ho do 2-3 dnů prostřednictvím našeho kurýra.

Svou objednávku můžete obdržet v Petrohradě na libovolné adrese v rámci okruhu za 330r nebo si nechat doručit kurýrem za okruh (do 10 km za 390 p.), dále 30 p. na 1 km.

Dodávka je omezena uvnitř na jihozápadě do ulice Pionerstroya, na severozápadě do Šuvalovského prospektu.

Objednávku si můžete vyzvednout na libovolném místě nebo v zemích SNS.

Dodání prostřednictvím EMS Ruské pošty nebo přepravní společnosti Sdek. Váš balíček bude odeslán Ruskou poštou. Zásilky do jiných zemí pouze metodou přepravy za 590p.

How to Remove SCREWS Bottom Back Cover Case Macbook AIR (A1370 A1237 A1304 A1369 A1465 A1466 A1379)

Ruská pošta. Náklady na doručení 290r. Přijetí objednávky na nejbližší poště. Při objednávce nezapomeňte uvést celé jméno a adresu dodání. Po odeslání obdržíte sledovací číslo pro sledování zásilky.

Upozorňujeme, že přepravní společnost nepracuje o víkendech a svátcích. Objednávky zadané v pátek do 15:00 budou odeslány v pondělí. Objednávky zadané po 15:00 budou odeslány v úterý. Zásilky do regionů se odesílají 2-3krát týdně.

Alternativně

Sada ovladačů Mako. 64 přesných bitů iFixit pro opravy elektroniky Apple

Sada iFixit s 54 bitovými ovladači pro opravy elektroniky Apple

Přehled produktů

Univerzální sada šroubováků pro MacBook, iMac, Mac mini, iPhone, sada 26 bitových šroubováků. Držák 26 bitů v jednom balení. Vše, co potřebujete pro přesnou mechaniku. Víko lze pohodlně otevřít pomocí tlačítka. Profesionální sada šroubováků pro profesionální práci.

Rozsah dodávky

 • TORX (šestibodový): T3, T4, T5, T6, T7, T8, T9, T10, T15, T20
 • Penta-drive (šestihranný): H1.3, H1.5, H3.0, H4.0
 • Drážkované (-): 1.5, 2.5, 3.0
 • Křížek : 1.7, 2.0, 2.5, 3.0
 • Forma Y: 3.0 mm
 • Triangel: 2.3
 • U-forma: 2.6
 • Pentalobe (pěticípá hvězda): 2.0

Kompatibilita

Sada šroubováků 26 ks. pro MacBook, MacBook Pro, iMac, Mac mini YO206 Sada 26 bitových šroubováků Univerzální šroubovák pro MacBook, iMac, Mac mini, iPhone. 26 bitových držáků v jednom balení. Vše, co potřebujete pro přesnou mechaniku. Pohodlné otevírání víka pomocí tlačítka. Profesionální sada pro profesionální aplikace.