Kladivo Bosch 2 26 – jak poznat padělek

analyzator_sam

Můj přítel si „levně“ koupil superabrazivní jednotku Bosch GBH 2-26 DFR od jedné z internetových firem. profesionální průkopník s nejlepšími vlastnostmi ve své třídě.Bosch 2-26 DFR je profesionální vrtací kladivo dlouho ho používal přítel Po intenzivní práci se vrták začal silně kroutit a při vrtání se zahřívat. nikdo nikdy nemluvil o práci s vrtáky pro podsekávání.

Když v záručním servisu motor rozebrali, byli velmi překvapeni. ložiska byla otevřeného typu. a to u nástroje určeného pro práci v prachu. betonový prach se okamžitě dostal do odlučovače a rozpadl se. Na třecích částech nebylo prakticky žádné mazivo. karoserie se nechtěla spojit kvůli nesouladu drážek. Jsou zkrátka falešní, jak se říká v zapadlých vesnicích „KONTRAFAKT“.

Dokonce ani specialisté na Boscheva nedokázali vizuálně rozeznat padělek Jediný rozdíl mezi rusko-čínským nářadím a originálem byl, že nefungovalo Čína vyrábí na licenci téměř celý sortiment dílů Bosch. smontované díly se dodávají do naši krajané odlévají plastová těla a hliníkové díly. samozřejmě na smontovaný přístroj dávají nápis „Made in Germany“ jen „zkažená játra“ vydávají špatné díly зa podobné „žertíky“ v Číně již popravili více než tisíc padělatelů!.Svítilnu jsem koupil za 9030 rublů se slevou 12,5 % u svého prodejce Bosch. Také jsem si nechal připsat, že jsem vyhodil přes dva tisíce rublů do vzduchu.

Zcela jiný typ ložiska a nižší třída. originální Bosch má uzavřenou jehlovou desku a chybí některá těsnění, tlumiče a těsnění. Elektrická jednotka na padělku je vizuálně odlišná. Elektrické nářadí Bosch má označené „proprietární“ vodiče a svorky nemají druhou svorku Startovací motor pro nářadí Bosch není stejný. vyvažovací obruby na rotoru jsou jiné a měděné jazýčky jsou přesně ohnuté, nikoli zasunuté dovnitř skutečné nástroje Bosch (na fotografii vlevo) nemají kolem otvoru kruhový „práh“. barva těla je výrazně odlišná

Definujme terminologii

Je třeba okamžitě poznamenat, že existují naprosté padělky značek a originálních nástrojů, které nejsou certifikovány pro prodej v Rusku.

V prvním případě je vše jasné. Padělky jsou vyráběny řemeslně, technické vlastnosti nejsou pro padělatele prioritou, hlavní je pro ně. vzhled původního modelu je obnoven přesněji. Někdy to lze udělat docela dobře, ale často lze falešnou vrtačku nebo kotoučovou pilu rozeznat na první pohled. Takové elektrické nářadí pro domácnost nejenže zklame svým výkonem a životností, ale může pro uživatele představovat i vážné riziko ohrožení zdraví a dokonce i života. Originální vybavení známých značek používá motory, jejichž vinutí je vyrobeno z dvojitě izolovaného drátu. U padělaných nástrojů je izolace jednovrstvá, což výrazně zvyšuje riziko úrazu elektrickým proudem.

V případě necertifikovaného elektrického nářadí je situace složitější. Tyto modely jsou vyráběny renomovanými společnostmi (tj. nástroje jsou originální). Je zřejmé, že v tomto případě se nejedná o nárok na kvalitu výrobku, ale navenek se od certifikovaného výrobku vůbec neliší. Přesto nedoporučujeme kupovat necertifikované nářadí. Na území země je dovážen nelegálně. Jejich prodejní cena může být mírně snížena, protože bezohlední dovozci se vyhýbají placení cla. Vedlejším účinkem takového režimu je nedostatek kontroly a neplatnost záruky. Na pultech obchodů často končí „šedé“ zboží určené k prodeji v jiných zemích. Takto můžete koupit vrtačku nebo úhlovou brusku na trhu nebo v internetovém obchodě s neznámými dodavateli. To je všechno v pořádku, ale standardní napětí ve Státech je 110 V, zatímco v Rusku. 220. Rozdíl je také ve frekvenci střídavého proudu (v USA je to 60 Hz). Hz, v Rusku. 50). Domníváme se, že není třeba vysvětlovat možné důsledky takového „výhodného“ nákupu. Když přinesete vyhořelé nářadí do servisního střediska, s překvapením zjistíte, že výrobce neodpovídá za funkčnost nářadí v případě nedodržení provozních podmínek.

Zkušenost: Bosch GBH 2-24 DF. Spolehlivé stroje, ale na trhu je spousta padělků

Chci napsat recenzi na svítilnu Bosch. Budu psát vlastními slovy, protože technické specifikace tohoto zařízení jsou pro mě „temným lesem“. Proč to píšu?? Protože můj manžel chtěl upgradovat své nástroje na novější, a prodávat staré, nyní mnoho kupujících z druhé ruky zařízení.

Začali jsme hledat nový hořák, přišel spouse v původním Bosch obchodě v blízkosti jeho práce. Nový peorator stojí 6000-6500 hřiven, a tady na známém místě (Olh), stejný peorator stojí od 1500 hřiven, a šel nahoru ceny v různých reklamách, každý prodejce přišel s jeho cenou, jak se ukázalo později, pro stejný produkt. prodej čínských napodobenin.

A začali jsme se zabývat levností a porovnávat ji s peorátorem, který máme na skladě (díky manželovi, že ho neprodal hned, i když opravdu chtěl), všechny levné peorátory byly padělky, manžel se dokonce šel na některé podívat. Říkal, že pokud nepracujete na staveništi (nebo na jiných velkých stavbách), vydrží velmi dlouho, ale na velkou práci se mu nehodil. Také jsem je testoval na náraz, nezapadají, protože pracují na jeden den a druhý den v práci nevyjdou. rameno otsplitsya, ale pokud potřebujete, aby se 20-30 díry doma, je to docela vhodné (řekl, že falešný rozpadá, protože pro pracovní den zasáhli 300 díry).

Peorator Bosch

Takže padělek se v první řadě liší od značkového peorátoru. Cena je velmi atraktivní, originální Bosch nebude levný, nenechte se zmást!

(Fotografie hořáku z manžela v práci, na mou naléhavou žádost, čas na focení, on zejména neměl, takže stroje špinavé-prachové, ale jeho hlavní výhodou není krása, a ubivaniyu, slyšel od manžela spoustu srovnání s hořáky Makita a Dnipro, Doufám, že to všechno nalít v následujících recenzích).

Podívejte se pozorně na písmena a nápisy na peoratorom, všechny falešné nápisy byly buď nalepené a ne reliéfní, nebo (ale padělky také setkal reliéfní písmena, jako v názvu značky) v nápisy byly změněny jedno nebo více písmen. Na značkovém peorátoru určitě žádné chyby, pouze Bosch, pozor, nespěchejte.

Bosch GBH 2-26 DRE je kvalitní výrobek, který byl testován a certifikován společností Bosch.

Manžel si koupi nového stroje rozmyslel, jeho Bosch bude fungovat dlouho a nová cena je kousavá, starý peorátor byl koupen za úplně jiný kurz dolaru a cena byla odpovídajícím způsobem nižší.

Náš peorator sloužil mému manželovi dlouhou dobu, musel jsem ho vzít do práce, když se jeden rozletěl, který koupil práci, takže nebyl žádný prostoj, protože on (předák) nechtěl koupit nový a dvakrát opravil svůj nákup (více informací v jiném přehledu) a Bosch pracoval, pracuje a bude pracovat.

Recenze: Bosch GBH 2-26 DRE. S tímto nástrojem jsem si připadal jako Terminátor! Vynikající německá kvalita!

Lidi, chci se s vámi podělit o svůj skvělý produkt.

Bosch GBH 2-26 DRE má perfektní kvalitu provedení a skvěle funguje. Váží 2,8 kg, při práci ji můžete držet v podstatě jednou rukou.

Klepací výkon 4 000 za minutu, dostatečný pro práci. Rychlé vrtání do cihel a betonu.

Žádné cizí zvuky a žádný hluk ve srovnání s levnějšími rotačními kladivy. šňůra dlouhá. 4 metry, s kulovým mechanismem v místě, kde kabel vstupuje do knoflíku, což je velmi pohodlné a prodlužuje životnost napájecího kabelu v této oblasti.

Typ upevnění vrtáku mého rotačního nářadí je SDS-Plus, což umožňuje rychlou výměnu příklepového vrtáku za běžný vrták nebo instalaci jakéhokoli jiného nástavce.

Podrobně vám řeknu, jak jsem si tento nástroj vybral. Měl jsem šroubovák, používal jsem ho dva roky, vrtal všechno kolem domu, šrouboval všechny otvory, ale třetí rok jeho práce začal rychle vyčerpat energii baterie a nebylo možné s ním pracovat. Pro vyvrtání jediného otvoru bylo nutné několikrát dobít baterii.

Poté jsem se rozhodl koupit peorátor jako jakési řešení dva v jednom. Protože často musím vrtat díry do cihel/betonu, můj šroubovák nebyl dost dobrý.

Trvalo mi několik měsíců, než jsem si vybral model, který si koupím. Prohledal jsem spoustu webových stránek, přečetl spoustu fór, podíval se na recenze, šel nakupovat. Proto jsem si vybral několik výrobců a modelů, z nichž jsem si mohl vybrat. Jsou to Makita, Metabo a Bosch. Makita byla vyrobena v Číně a polovina recenzí byla velmi negativní, takže jsem tuto možnost zavrhl jako jednu z prvních.Metabo pochází z Německa, ale zarazilo mě, že v mém městě není servisní středisko, v případě poruchy bych musel déle čekat na záruční opravu, vyhledávat tyto servisy v jiných městech apod. д. A společnost je méně známá než například Bosch a nikde v nejlepších hodnoceních není uvedena.

V mé cenové kategorii do 10 tisíc zahrnuje několik modelů peorátorů. Například Bosch GBH 2-26 DRE patří k nejlevnějším, ale vyrábí se v Číně v licenci společnosti Bosch.

Ale Bosch GBH 2-26 DRE peorator, to je německý model. Mimochodem, mohu vám říci, abyste rozlišili kvalitní peorator od čínského padělku, můžete zkontrolovat následující: nápis na peorator Bosch by měl být plastový, lisovaný a falešný je přilepený a nálepka se snadno odlepí. Zkontroloval jsem to v obchodě.

Rozhodl jsem se vzít původní německý peorator. Doufám, že vydrží mnoho a mnoho let. Pro domácí použití mi to stačí.

Rozhodoval jsem se mezi dvěma modely: Bosch GBH 2-26 DRE a Bosch GBH 2-26DFR, který je dodáván s odnímatelným sklíčidlem. Je to jistě užitečné a potřebné, ale nechtěl jsem přeplatit téměř 2000 za jedno sklíčidlo.

Já jsem si vybral 2-26 DRE bez vrtáku a v prodejně jsem dostal vrták 350xDRE a adaptér. Na výkon nástroje to nemělo žádný vliv, bez ohledu na to, zda byl adaptér pravý, nebo ne. Pro mé potřeby vrtání je to dostatečné.

Za tuto cenu se dodává pouze s dokumentací, pouzdrem, rukojetí a hloubkovým dorazem. Zbytek jsem koupil. je vrták, sklíčidlo, mazivo na vrtáky. Mimochodem, dokumentace je velmi těžká, velká příručka.

S touto momentovou ráčnou jsem již pracoval. Spokojen více než spokojen, cítil jako terminátor s tímto výkonným nástrojem.

Tento rotátor je vybaven bezpečnostní spojkou, která zajišťuje bezpečnost majitele. Protože existují případy, kdy se vrták nebo vrtací korunka zasekne, a bez této spojky by osoba provádějící práci trpěla bolestí, svítilna by jí vypadla z rukou, spadla nebo se zlomila, mohli byste si poranit ruku a mít další nepříjemné následky.

Peorator Bosch 2 26 jak poznat padělek

Šroubováky, vrtačky, hořáky, úhlové brusky a pily od avito 0.

Mnoho falešných nástrojů na prodej na Avito. Kopie z Číny, velmi podobné originálním nástrojům a příšerné kvality, a přesto mají detaily, které jsou okamžitě rozpoznatelné.

1) Bosch GBH 2-28 DBR je padělek, naprosto všechny, protože takový model nemají

Navíc je jasné, že se jedná o falešnou sadu vrtáků v sadě

Podle kódu obecně je to Bosch GBH 2-26 DBR 0.611.255.560, ale v Rusku se originál neprodává. 99 procent je stejně falešných (před nákupem si vše zkontrolujte)

2) Rychloupínací sklíčidlo Bosch GBH 2-26 DFR je padělek

Zřetelně podle vyměnitelného sklíčidla, příšerného pouzdra a štítku na peorátoru

Je to jasné ze sady vrtaček a křivých štítků a na podivném štítku, kde je výkon více než 1000 W 🙂

4) Příklepová vrtačka Makita HP1630 Padělek

Je jasné, že krabice je neoznačená, chybí štítek, přídavná rukojeť je špatně, štítek Makita je nálepka

Padělky šroubováků, vrtaček, úhlových brusek a pil od firmy avito

Mnoho falešných nástrojů na prodej na AVito. Repliky z Číny, velmi podobné originálním nástrojům a hrozné kvality, a přesto prozrazují drobnosti, které jsou okamžitě viditelné.

To je zřejmé z absence nálepky na ochranné rukojeti, odlišného designu krabice

2) Příklepová vrtačka Bosch GSB 13RE padělek

To poznáte především podle krabice. Model není napsán, vrtačka má jiný štítek a obrovskou slupku plastu na těle

3) Úhlová bruska Makita 9555 NB a 9553 NB falešná

To je okamžitě jasné na výrobním štítku, je napsáno výkon 1010wattů a tyto úhlové brusky mají kapacitu 710 a 840wattů

Na krabici opět nejsou žádné nápisy. falešný. Na výrobním štítku může být zároveň uveden jmenovitý výkon, navíc má napodobenina také regulátor otáček, což originál nemá.

Padělky šroubováků, vrtaček, úhlových brusek a pil od společnosti avito

Na avito je na prodej spousta falešných nástrojů. Repliky z Číny, velmi podobné původnímu nástroji a strašné kvality, a přesto prozradí malé věci, které jsou okamžitě viditelné.

Podle pouzdra a štítku na pouzdře je okamžitě a pozitivně falešný

Podle krabice a štítku na těle, na kterém jsou Číňané líní vyplnit všechny položky, se okamžitě a jasně jedná o padělek

Je to jednou provždy podvod podle nabíječky, podle štítku na elektrickém šroubováku, který není vyplněn, a podle pouzdra, které je dokonce bez pantů

Padělky šroubováků, vrtaček, úhlových brusek a pil od firmy avito

Na AVito je k prodeji spousta falešných nástrojů. Repliky z Číny, velmi podobné originálnímu nástroji a hrozné kvality, přesto prozrazují drobnosti, které jsou okamžitě patrné.

1) Akumulátorový elektrický šroubovák Makita PLI-24s falešný

Je jasné, že nabíječka, pouzdro i sklíčidlo jsou padělky

No, tady je obecný podvod ze všech stran, a to i na baterii 2 ks 18650 napsal 18 voltů, i když tam je jen 10,8 voltů

A samozřejmě se nejedná o model Bosch

Totální podvrh, design je špatný

Padělky šroubováků, vrtaček, úhlových brusek a pil od společnosti AVito

Na AVito je k prodeji mnoho falešných nástrojů. Kopie z Číny, velmi podobné původnímu nástroji a hrozné kvality, a přesto dávají pryč malé věci, které jsou okamžitě viditelné.

1) Akumulátorový elektrický šroubovák Bosch-GSR1020-2-LI je padělek

Je to okamžitě a prokazatelně padělek, protože tento model v Boschovi vůbec neexistuje

2) Akumulátorový elektrický šroubovák Bosch TSR 1080-2-Li je padělek

Určitě se jedná o podvrh, protože tento model v Boschi také vůbec neexistuje, ale vypadá velmi věrohodně.