Kompletní průvodce svým nástrojem Dremel a přílohy Dremel. Broušení kovu Dremel

Průvodce Bits Dremel: Rotační nástrojové příslušenství pro vaše projekty

Pokud si něco koupíte prostřednictvím našich příspěvků, můžeme získat malou provizi. Přečtěte si více zde.

Je neuvěřitelné, kolik úkolů dokáže zvládnout nástroje Dremel. Chcete.li zažít všestrannost, kterou mohou nabídnout, musíte však použít příslušný příslušenství nebo nástroj.

Pokud jste zmatení, co použít mezi jejich obrovským výběrem, máme vás zakryté. V tomto průvodci Dremel Bits budeme řešit vše, co potřebujete vědět, abychom se vyhnuli chybám nováčků.

Co jsou to nástroje Dremel?

Bit Dremel je připojení nástroje, která může změnit funkčnost tradičního rotačního nástroje a umožnit mu provádět různé typy úkolů. Můžete začít tím, že jej jednoduše připojíte k přední části rotačního nástroje Dremel.

Tyto bity Dremel se používají pro řezbářství dřeva. Čištění, broušení, gravírování, leštění, řezání, odstraňování spáry, ostření, směrování a vrtání.

Velikost Dremel Collets

Collet Dremel nebo Rotary Tool je malý kovový nástavec, který sklouzne pod přední matici. Kolety se používají k udržení kousků na místě tím, že je stiskne. Protože se velikosti stopky různých bitů liší, je někdy nutné přepnout Collet v závislosti na velikosti stopky.

Kolety přicházejí v různých velikostech, z nichž nejběžnější je 1/8 ″ (3.2 mm). Menší velikosti jako 1/32 ″, 1/16 ″ a 3/32 ″ se však také běžně používají na rotačních nástrojích, jako je Dremel.

Když je Collet ve vašem dremelu volný nebo příliš těsný, může se z nástroje neočekávaně vyklouznout z nástroje.

Kromě neustálého výměny Collets s Chuckem Dremel Rychlá změna existuje možnost. Díky tomu bude přepínání mezi různými typy bitu Dremel Breeze.

Takže, abyste se seznámili s jejich různými použití, zde je komplexní průvodce o Bits Dremel:

Bity Dremel používané pro řezání dřeva

Řezbářství a gravírování

Nástroje Dremel můžete také použít pro gravírování a vyřezávání dřeva. Nezapomeňte však, že bity navržené speciálně pro nakrájení a leptání do tvrdých materiálů jsou nezbytné pro rytí a řezbářství dřeva.

Kámen, měkké kovy a sklo lze vyryté pomocí diamantového vrtacího bitu. Jsou levné, dlouhotrvající a schopné prořezávat tvrdé materiály.

Některé z oficiálních bitů Dremela s diamantovou gravírováním, jako je #105 a #107, jsou optimalizovány pro přesné gravírování a řezbářství.

Existuje široká škála velikostí bitu s diamantem a různé tvary a krupice. Je důležité si pro tuto práci vybrat ten pravý.

Kromě diamantových gravírovacích kousků lze pro gravírování použít karbidové otřepy. Používají se pro gravírování v kovových a dalších aplikacích pro zpracování kovů a jsou mnohem odolnější než diamantové kousky.

Řezání

Pro řezání dřeva, kovu a dalších měkkých materiálů, jako je plast, firmy jako Dremel a další produkují rotační čepele HSS (vysokorychlostní ocel) v různých velikostech. Při použití dremelu pro řezání dřeva jsou bezpečnostní brýle nutností.

Plastové mezní kolo #SC476 způsobuje čisté řezy plastu. V kombinaci s Mandrel #SC402 je to vynikající, dlouhodobé plastové řezání plastů.

K dispozici je několik různých metod pro řezání kovu. Trik provedou výřezy #409, #420 a #540 a #540. Mandrel #402 vyžaduje nízkou kvalitní řezací disky, které se snadno nerozbijí.

Vládaná ze skleněných zesílených kol nebo řezacích disků #426 a #SC456 mají lepší trvanlivost, bezpečnost a snadné použití. Také přicházejí vysoce doporučeni.

Řezací kolo dřeva #SC544 je to, co používáme k provádění čistých řezů ve dřevě. Toto karbidové kolo je způsob, jak jít, pokud potřebujete provést přesné řezy ve dřevě.

Broušení

Nástroje Dremel jsou všestranné a lze je použít pro několik účelů, ale jedním z nejběžnějších je broušení. Pokud si vyberete správné broušení, můžete také použít nástroj Dremel k vyhlazení povrchů dřeva a materiálů, jako je skleněné vlákno, hlína, sklo a další.

Brousové disky přicházejí v široké škále velikostí. Mít #431 (1/4 ′ nebo 6,4 mm) a velké #432 (1/2 “ nebo 13 mm) Banding Bits jsou užitečné.

Naši odborníci na zpracování dřeva navrhují skladování mnoha levných broušení a bicí. Budou se nosit rychleji než ty, které mají vyšší kvalitu, ale vždy budete mít k dispozici zálohu.

Banding Disc #411, další broušený bit, může být připevněn k manu #402. Tento plochý broušený disk lze použít pro věci naostření nože a vyhlazení povrchů.

Bicí

Nejoblíbenější broušený bit je bubnový bruska. Brusové bubny přicházejí s levnými, vyměnitelnými broušenými pruhy, které lze podle potřeby použít.

Brusové bubny přicházejí v široké škále velikostí. Mít trochu #431 (1/4 ′ nebo 6,4 mm) a jeden velký #432 (1/2 ′ nebo 13 mm) jsou užitečné.

Zajímavé čtení: Jak používat bubnový sander

Nejprve zašroubujte válec na konec nástroje Dremel a poté připojte pás kolem válce. Kapela, která obsahuje abrazivní částice, je držena bubenem. To, co dělá věci, je kapela.

Při broušení bude kapela pokryta abrazivním materiálem používaným k vyhlazení dřeva, skla, hliníku nebo cokoli jiného, ​​na čem pracujete.

Disky

Pokud jste někdy použili brusku, bude používání disků o něco pohodlnější. Připojte je ke konci nástroje Dremel. Používáte disk pro jemné broušení, což je to, jak to funguje.

Obecně byste měli použít bič bubnu při broušení většího povrchu. Místo toho si vyberte broušený disk pro svůj nástroj Dremel, pokud chcete větší přesnost.

Směrování

Specifické vrtáky jsou navrženy kolmé nebo rovnoběžné s povrchem dřeva. Tyto bity nemůžete používat bez vyhrazeného přílohy.

K provedení základních směrovacích prací můžete použít nástroj Dremel. Dremel’s 7-dílná směrovací bit #660 je fantastický úvod do nástroje. Připevnění routeru Dremel Plunge #335 a tabulka Shaper a routeru Dremel #231 budou použity s směrovacími bity Dremel.

Leštění

K polskému dřevu můžete také použít nástroj Dremel s bity s plstěnou. Tyto leštící kousky nejsou pouze v jednom tvaru a velikosti.

Pro čištění a leštění stříbro a dalších drahých kovů, jakož i pro odsuzování kovových okrajů, zkuste použít buď štětiny Flat Bruhliny #403 nebo kužely Bristle Brush #404. Pro čištění rzi z tvrdých materiálů můžete použít štěstkový nástroj, jako je kartáč na uhlíkovou ocel #428,

Dremel má různé produkty pro leštění, aby se dosáhlo bezchybných leštících povrchů, po kterých jsme. Tvrdé kovy mohou být leštěny na brilantní lesk pomocí lešticího kola #414, lešticího bodu #422 a lešticího kola #429.

Bity Dremel používané na plastu

Můžete použít jakékoli nástroje pro zpracování dřeva S trochou úpravy plastů a skleněných vláken, protože kromě dřeva pracují stejně dobře na jiných měkkých materiálech.

Zpomalení rychlosti rotace se doporučuje zvláště měkkých materiálů. Jinak byste mohli skončit kouřem, který by mohl poškodit vaše zdraví. Nadměrné teplo a tření způsobené příliš rychlým pohybem může také poškodit a jizva dřeva.

Bity Dremel používané na kovu

Broušení

Dremel produkuje karbidové otřepy a broušení kousků s kamennými tipy pro vyhlazení kovu. Ty se také používají jako ostření bitů pro odstranění otřepů a leštění ostrých nebo drsných kovových okrajů.

Čepele a nástroje, jako jsou řetězové pily. Dremel také vytvořil přílohu řetězové pily a související bity speciálně pro tento úkol.

Broušení kol

K vytvoření tohoto se běžně používají abrazivní materiály, jako je oxid hliníku. Obvykle mají kruhovou formu a mají úzký průřez, když je vidět ve vztahu k jejich velikosti.

Tenčí kola jsou ideální pro rozdělení a řezání, zatímco tlustší jsou všestrannější. Je možné odstranit tvrdohlavou rez z kovu pomocí okrajových kol a kol prvotních kol povrchu barvy.

Broušení kamenů

Broušení kamenů jsou důležité pro ostření okrajů nástrojů, jako jsou nože a osy.

Karbid křemíku a oxid hlinitý jsou běžné ingredience při konstrukci ostřelovacích kousků nebo broušení. Tyto nástroje ve tvaru válce vynikají v profilech a otvorech.

Řezání

Máte.li správné části pro svůj nástroj Dremel, můžete jej použít jako řezací nástroj stejně efektivně jako úhel mlýnek nebo kruhové pily pro úkoly, jako je řezání dřeva nebo dlaždice. K dispozici je celá řada řezacích kousků a řezací bity speciálně pro nástroj Dremel přicházejí v plochém tvaru.

Pro účinnější řezné úlohy můžete také použít vysoce kvalitní čepele pily pro úhlové brusky.

Nicméně ne všechny řezací bity a disky jsou vyrobeny stejné. Některé jsou navrženy pro přesné řezání, s velmi málo mezerami mezi zuby (vysoký počet zubů).

Obrovské prostory mezi zuby druhých jsou vhodnější pro hromadné řezání, kde je estetika hotového produktu méně důležitá.

Rytina

Leptání kovů je funkčně ekvivalentní kovovému broušení. Jsou poskytovány speciálně potažené řezací nástroje, které korodují kov při rotaci. Můžete očekávat dobré výsledky, pokud nejsou vystaveny nadměrnému tlaku nebo rychlosti.

Kov může být také vyryto pomocí jemných špičatých broušených kamenných kousků. Udržování vašeho kusu ponořeného do vody nebo tekoucí vody pomůže udržet ho v pohodě, když pracujete.

Tip má pracovat při nízkých rychlostech, aby se zabránilo zhoršení kovu.

kompletní, průvodce, svým, nástrojem

Leštění

Leštění kovu vyžaduje použití specializovaných abrazivních nástrojů. Pokud jste někdy použili broušení na dřevě, poznáte účinek, které mají napodobit.

Použitý materiál je jedinou definingovou funkcí. Ty jsou obvykle vyrobeny z tenkých kovových otřepů nebo pramenů, aby vytvořily tvar podobný pomponu.

Jediným preventivním opatřením, které byste měli při používání přijmout, je vyhnout se vyvíjení jakékoli síly a snížit rychlost na jeho nejnižší nastavení. Pokud ne, mají sklon všude odcházet.

Můžete také vyleštit kov leštícími kousky, které mají plstěný tip. Velké plstěné disky a lešticí vosk se používají pro stejný účel při rozlišení karoserie vozu.

Bity Dremel používané na sklenici a keramice

Řezání

Diamantová řezací kola jsou k dispozici od společností jako Dremel a další. Ty mohou skrz sklo při rozumných rychlostech.

Při nakupování příslušenství zkontrolujte, zda uživatelská příručka pro optimální rychlost otáčení. Můžete výrazně zvýšit dlouhověkost nástrojů podle doporučených kroků.

Pro přesné procesy řezání keramiky a skla můžete použít sadu pro řezání jádra.

Jejich řezání nebo poškrábání vyžaduje nástroj s diamantovým bodem. Podobně u brusného papíru a whetstones je najdete v různých velikostech štěrků. Čím jemnější štěrko.

Rytina

Vše, co potřebujete, je gravírovací nástroj s diamantovým hrotem. Bity potažené diamantem jsou k dispozici v široké škále forem a velikostí, stejně jako jejich dřevěné řezbářské protějšky.

Pro experimentování si můžete vybrat velkou, ale levnou sadu a jakmile určíte velikost, kterou budete nejčastěji používat, můžete upgradovat na dražší sadu.

Leštění

Protože leštící sklo často zahrnuje dosažení lesku spíše než broušení, můžete pro oba procesy použít stejné bity nebo přílohy plstěné.

Bity Dremel používané na kameni

Při práci s tvrdšími kameny, jako je žula nebo nefrita, může být proces tvarování a leptání pracný a časově náročný. Proto se doporučuje začít s měkčími kameny, jako je pískovec nebo mramor.

Pokud jde o tvrdost, kameny jsou podobné sklenici. Proto jsou pro jakýkoli významný pokrok při jejich řezání nebo leptání vyžadovány diamantové bity. Je prospěšné vidět, co můžete udělat z kamene, i když to vyžaduje čas a vyžaduje pečlivé ochlazení.

Pro řezbu kamenů použijte kladivo a sekáč k vytvoření hrubého obrysu materiálu a poté zakončete s Dremelem pro jemnější detaily. Nejprve se ujistěte, že jste blízko zdroje vody nebo povodí. Pokud tak učiníte, umožní se kousku ochladit a vyhnout se přehřátí a trvalému poškození.

I když to není nutné, pravidelné čištění čočky třením alkoholu zlepší přesnost a hladkost.

Nevzdávejte se k pokušení otočení rychlosti rotace. Ztratíte přesnost a možná zničíte bit, který používáte, nemluvě o designu, který se snažíte vytvořit.

Kamenný materiál, který držíte, byl vytvořen po dlouhou dobu, potenciálně tisíce let.

Výsledkem je, že trávení více času na to bez použití vysoké rychlosti k vytvoření umění stojí za to.

Kompletní průvodce svým nástrojem Dremel a přílohy Dremel

V průběhu let jsem sbíral řada množství praktických hobby nástrojů, z nichž všechny jsou užitečné a všechny mají svůj vlastní účel, ale existuje jeden nástroj, který je pravděpodobně užitečnější než většina ostatních daných nástrojů a samozřejmě je to, že je to. Multi nástroj Dremel.

kompletní, průvodce, svým, nástrojem

Existuje mnoho modelů nástroje Dremel, které prosvítají, zejména 3000 a 4000, ale mám dvě Dremel 3000, které miluji, takže toto je konkrétní model, o kterém mám odkaz na následujícím průvodci.

Vyšší otáčky, točivý moment a oblíbené u fandů

Zejména Dremel 3000 je oblíbený u mnoha fandů kvůli tomu, že je lehký a uživatelsky přívětivý po celém domě, studiu, pracovním stole a dílně. Doporučuji vybrat šňůru spíše než dobíjecí model. S schopností vyšší rychlosti (otáčky) a vyšším točivým momentem svítí. Také, pokud jste něco jako já, můžete přijít použít svůj dobíjecí multi nástroj Dremel a uvědomit si, že jste to zapomněli dobít. Jejda!

Hook to zavěsit s, ideální k použití s ​​dremel flex hřídele

Kabel je trvale připojen a napájecí kabel je asi 6.5 stop dlouhý. Na zádech je zavěšený háček, takže si to můžete dát na stojan Dremel, háček nebo hřebík, pokud ho chcete zavěsit. To je zvláště užitečné nejen pro skladování, ale také, pokud se používá s připevněním hřídele Dremel Flex.

Uchopení tužky, pohodlné držení

Jednotka je velmi pohodlná a může být uchopena, protože byste měli tužku pro jemnou složitou práci, zejména pokud máte připevnění hřídele Flex. Pro jemné rytiny a řezbářství je to opravdu pohodlný způsob práce.

Kdo může použít Dremel 3000?

Vřele doporučuji tento model nástrojů Dremel pro fandy a klenotníky pro začátečníky, začátečníky a ty, kteří chtějí vyřezávat kámen, vyvrtat otvory v plážových oblázkách, mořské sklenici, plážovou keramiku, rozbitá Čína a řezbáři dřeva a řezbáře. Seznam je nekonečný. Skvělé pro kousky kutily kolem domova a práce s obecnými řemesly.

Další velkou výhodou modelu 3000 je to, že při použití s ​​multi Chuck je kompatibilní s širokou škálou bitů, otřepů a leštění, na rozdíl od rytce Dremel 290, který není. Přečtěte si více o Multi Chuck dále v článku, ale stačí říct, že tato malá příloha Dremel je základní kus soupravy.

Napětí a zástrčka

Poslední věc zde před zakoupením a může se to zdát zřejmé, ale dávejte pozor na správné napětí a správnou zástrčku pro zemi, ve které žijete.

Změna příslušenství na vašem nástroji Dremel

Změna příslušenství je opravdu jednoduchá. Ujistěte se, že jednotka není zapnuta a že přestala střídat. Stiskněte zámek vřetena (modré tlačítko), to zamkne vřeteno z otáčení. Popněte příslušenství do konce. Udržujte tlačítko stisknuté a utáhněte příslušenství směrem k sobě. Uvolněte tlačítko. Ujistěte se, že se volně otáčí.

Zámek vřetena odšroubuje a tento konektor navzájem můžete použít na konci pro připojení různých příslušenství, jako je příloha pravého úhlu Dremel, Dremel Multi Chuck a Dremel Flex Shaft.

Výhody multi ucpal Dremel

Pokud používáte vrták Dremel pro různé aplikace a mnohokrát budete měnit bity Dremel a Dremel. Toto sklíčidlo vám umožní držet spoustu různých příloh s mnoha různými stopkami (stopka je kousek, který se hodí do vašeho více nástroje Dremel) a usnadňuje to změna vašeho příslušenství. Nebudete muset měnit Collets pokaždé, když použijete vrták nebo přílohu, která má například jinou stopku.

Dremel Multi Chuck pracuje s většinou modelů s výjimkou rytce Dremel 490.

Výše uvedený obrázek ukazuje následující:

Pomocí rotačního nástroje Dremel

Ať už se rozhodnete použít jakoukoli přílohu, měli byste vždy začít s vrtáním Dremel pomalu a nabudovat rychlost, na které chcete pracovat.

Černý nylonový štětinový štětec

Tento štětinový kartáč s černým kolami je opravdu dobrý pro čištění a pokud s ním použijete leštící směs, můžete je použít k leštění. To je obzvláště skvělé použít na složité šperky, když se dostanou do všech obtížně přístupných oblastí.

Broušení disků

Tyto malé broušení bubny jsou skvělé pro odstranění rzi, barvy a těžké koroze na kov nebo pro broušení a tvarování dřeva, plastů a měkčích materiálů. Sklouznou na trn a mohou být pohodlně namontovány na utažení šroubu na konci šroubovákem (jeden z nich obdržíte ve své soupravě pomocí nástroje Dremel).

Souprava je dodávána s několika různými známkami broušených broušení bubnů, ale doporučuji zakoupit pár gumových perů a pak je můžete nechat nastavit v různých stupních brusných papírů, aniž byste museli pokaždé měnit krupice.

Abrazivní disky a řezací kola

Cut-off Discs jsou tvrdé, křehké abrazivní disky. Můžete je použít pro odříznutí horní části hlav šroubů a nehtů nebo práci s věcmi, jako jsou minerály a plasty. Také dodává je mandrel, na který jsou navrženy tak, aby se vešly. Když připojíte disk k mazlu.

Zakoupením různých typů řezacích disků nebo kol budete moci proříznout různé materiály.

Abrazivní kámen

V této soupravě obdržíte velmi hrubý oranžový abrazivní kámen. Tyto kamenné otřepy přicházejí v obrovském sortimentu různých barev, velikostí, tříd a různých materiálů, jako jsou kamenné otřepy ze zeleného karbidu, kamenné otřepy z bílých Arkansasu a růžové otřepy z broušení kamene.

Jsou dobré pro broušení a řezbu na těžších materiálech, jako je kov, keramika, sklo nebo dokonce minerály a lapidární práce na drahokamech. Pro tvarování a podávání stříbra a zlata používám kameny zeleného křemíku hodně. Jsou také velmi dobré pro ostření věcí.

Cítil leštící polštářky

Jsou navrženy pro použití s ​​lešticími sloučeninami nebo diamantovou pastou. Plstěné polštářky, které přicházejí s vašimi nástroji Dremel, se připevňují k malému šroubovému mandrelu. Doporučil bych, jakmile to dojdou na nákup namontovaných plstěných bodů, protože jsou robustnější. Další podobné položky, které můžete vyzkoušet, jsou bavlněné buff nebo kalico kolo.

Vrtání s rotačním nástrojem Dremel

Uvnitř vaší sady najdete ocelový vrták, který lze použít na měkkých kovech, dřevo a plastikách.

  • Bity s diamantovými vrtačkami jsou pro vrtné otvory v tvrdých materiálech, jako je sklo, kámen, keramika, kosti, skořápka, keramika a Čína.
  • HSS (vysokorychlostní ocel) vrtací bity jsou pro vrtné měkké kovy
  • Karbid nebo wolfúncarbide vrtací bity jsou pro vrtání tvrdými kovy

Níže uvedený obrázek ukazuje Dremel 3000 s vrtákem s diamantem na krku láhve. Pro tyto jádrové vrtáky a další bity s diamantovými vrtáky viz naše kompletní řada zde.

Jak jsem již zmínil dříve, vrtací kousky mohou být namontovány na stopkách různých velikostí, takže pokud chcete použít svůj Dremel pro vrtání otvorů nebo vyvrtat jádro, možná budete chtít investovat do soupravy Dremel Multi Chuck nebo Collet Nut Kit.

Podrobnější informace o tom, jak vrtat pomocí rotačních nástrojů Dremel, si přečtěte několik našich článků, jako je „Jak vrtat mořské sklo“, „Jak vrtat oblázky“ a 4 tipy pro leštění kovů pomocí rotačního nástroje Dremel Rotary

Takže to máte, Dremel 3000 a všechna jeho použití, spolu s několika příslušenstvími, které přicházejí s tímto nástrojem Dremel.

Proč si koupit vrták Dremel?

Jsou pohodlné v ruce, dobře vyvážené a hladké. Nepchváší a vibrují a kvalita je vynikající. Vaše by vám měla vydržet roky!

Příslušenství Dremel

Budete ohromeni některým příslušenstvím Dremel, které si můžete koupit, abyste se vešli do svého nástroje. Kromě výše uvedených je mnoho leštících abraziv, vrtáků, otřepů, kamenů, kartáčů, polštářků, silikonových leštíků, gumových burů a disků, které se vejdou do vašeho nového multi-tool Dremel, například:

Takže ať už děláte jakýkoli projekt, a jakýkoli materiál, se kterým pracujete, je otřer nebo nástroj, který můžete použít se svým nově objeveným přítelem, Fantastic Dremel 3000.

Toto je jen úvod do toho, co tento nástroj může udělat, vyzvedněte si svůj a experimentujte!

Dremel #84922 křemíkový karbid kamenný broušení kousků

Vyhlaďte řezané hrany metagripu pomocí tohoto broušeného kamene v rotačním nástroji Dremel.

Včetně doprava zdarma

Tento balíček obsahuje dva (2) broušení, které se hodí k Dremel 200-115

Tip: Použití nízké rychlosti 15 000 otáček za RPMS pečlivě vyhladí okraje metagripu, zatímco zkušení uživatelé mohou upřednostňovat nastavení 35 000 otáček za minutu.

Poznámka: Jeden (1) menší #84922 Silicon Carbide Stone Brind Bit přichází s rotačním nástrojem Dremel 200-115, ale mnoho z nich dává přednost snadnosti těchto větších broušení.

Pondělí do pátku 9:00-17:00

Služby zákazníkům

O Bracelab /Strong>

Pravidla a podmínky

Po odeslání nelze změnit nebo zrušit objednávky. Před odesláním zkontrolujte svou objednávku na přesnost.

Poštovné a balné

Při výběru možnosti přepravy, prosím, povolte 1-2 pracovní dny pro zpracování objednávek kromě doby přepravy. Snažíme se zpracovat objednávky ve stejný den až do 13:00, ale nemůžeme to zaručit. Bracelab se neposílá o víkendech nebo svátcích.

Informace o záruce Bracelab

Bracelab chce, abyste byli spokojeni s nákupem od nás. Všechny push rovnátka a push sportovní rovnátka jsou zaručena proti jakémukoli vady materiálů nebo zpracování po dobu 90 dnů od data nákupu, pokud není nesprávně změněna nebo zabodána nesprávně (pokyny viz vložka produktu).

Výměny pacienta se vrátí

Bracelab nabízí bezplatné výnosy a výměny, aby se zajistilo, že získáte správnou velikost a fit.

  • Chcete-li požádat o výměnu nebo návrat kvůli nesprávnému přizpůsobení, zavolejte nám na číslo 888-235-8221 nebo nám napište na podporu@Bracelab.com do 30 dnů od nákupu k získání pokynů pro návratnost a číslo autorizace RMA. Výměny a výnosy musí být Bracelabem přijímány do 15 pracovních dnů od vydání povolení RMA. Žádné výměny ani výnosy nebudou přijaty bez čísla autorizace RMA.
  • Všechny rovnátka vrácená pro nesprávné přizpůsobení musí být v novém stavu s původními vložkami a balením produktu. Rovnátka mohou být vyzkoušena pro dimenzování a fit, ale musí být nevyužité, aby bylo možné vrátit nebo vyměnit.
  • Pokud máte problém s zpracováním produktu do 90 dnů, kontaktujte nás okamžitě na čísle 1-888-235-8221 nebo podpora@Bracelab.com. Poskytneme vám autorizační číslo RMA. Vadné burzy nebo výnosy musí být přijata společností Bracelab do 15 pracovních dnů od vydání povolení RMA. Žádné vadné výměny ani výnosy nebudou přijata bez povolení RMA.

Zákaznický servis Bracelab je k dispozici všední dny od 9:00 do 17:00 EST, s výjimkou prázdnin.

Výměnné rovnátka a vrácení vrácení vrácení bude vydáno do dvou pracovních dnů od Bracelab, který obdrží původní produkt za výše uvedených podmínek. Náhradní doprava je poskytována zdarma prostřednictvím prioritní pošty USPS. Pokud potřebujete urychlenou zásilku.

Tyto politiky se nevztahují na mezinárodní příkazy. Informace prosím kontaktujte Bracelab.

Ujistěte se, že dodržujete výše uvedené zásady pro rychlé řešení. Pokud tyto zásady nejsou splněny, může Bracelab odmítnout vaši zásilku. budete upozorněni a produkt vám může být vrácen na vaše náklady.

Výměny a návraty terapeuta / kliniky / prodejce

Výměny mohou být provedeny za předpokladu, že původní objednávka byla zadána pro konkrétního pacienta a žádost o výměnu nebo návrat je podána do 30 dnů od původního nákupu. Výměny a výnosy nejsou povoleny u původních objednávek 4 nebo více rovnátka.

Musíte kontaktovat podporu Bracelab na čísle 1-888-235-8221 nebo podporovat@Bracelab.com získat číslo autorizace RMA před odesláním jakéhokoli návratu nebo vyměňovaného nebo vadného produktu.

Průvodce Bits Dremel: Vysvětleno rotační nástroje a příslušenství

V tomto článku se dozvíte o všech různých kouscích a otřepech použitých s Dremelem nebo podobným rotačním nástrojem.

Tyto bity jsou k dispozici od výrobců Dremel i třetích stran. Existují kousky pro dřevo, kámen, sklo, plast a kov. Takže bez ohledu na to, s jakým materiálem pracujete, jsou tam kousky. Ve většině případů bude stejný bit pracovat na více materiálech. Zmíním se o tom, když jdeme.

Před lety, když jsem byl kompletní nováčkem pro Dremel a další rotační nástroje, jsem si koupil kompletní set s mnoha bity a otřepy. Když jsem prozkoumal materiály za dřevem, objevil jsem užitečnost bitů, o kterých jsem předtím neměl ponětí. To zase otevřelo zcela nový svět možností. Toto je svět, o kterém se v tomto článku podělím.

Několik věcí, které je třeba mít na paměti

Vezměte prosím na vědomí, že v některých případech používám pojmy bity a otřepy. Trochu je cokoli, co jde do rotačního nástroje. Některé z těchto bitů se také nazývají otřepy, protože jsou velmi abrazivní. Burry se obecně používají pouze pro řezbářství měkkých materiálů, jako je dřevo.

Pokud vím, nikdo neřeší kov. Je mnohem snazší jej vyřezávat nebo roztavením nebo roztavením. Vždy jej však můžete vyryté. Řezbářství kamenů je velmi běžné, ale pokud něco vyřezáváte, ujistěte se, že vychladnete svůj kousek pomocí vody. Jinak se přehřívá, degraduje a nakonec se rozpadne v polovině relace.

Dremel má vynikající systém čísel a barev, aby segregoval své různé příslušenství. To je opravdu užitečné, pokud se snažíte porozumět soupravě 100 kusů, kterou jste nedávno zakoupili. V této příručce však budu pokrývat všechny druhy bitů. Mnoho z nich je k dispozici od ostatních výrobců. Nebudu hovořit o barvách a číslech Dremel.

Bity, o kterých mluvím, jsou 1/8 ”v tloušťce, což je standardní velikost pro Dremel, a další rotační nástroje, které používají standardní velikosti Dremel.

Takže pokud jste připraveni se dozvědět o všech různých bitách rotačních nástrojů, které jsou tam venku, pokračujte ve čtení.

Dremel Bits for Wood

Existuje téměř nekonečná variace bitů pro řezby dřeva. Vím to proto, že jsem většinu z nich vyzkoušel a můj seznam přání je stále extrémně dlouhý! Takže jsem je rozdělil

Řezbářství/rytina

Pokud jde o Dremel, značka se týká, řezbářská a gravírovací bity na dřevo. Když se podíváte na výrobce třetích stran, je však rozdíl.

Kryty gravírování jsou plynulejší a jsou navrženy pro přesnost. To je to, co byste použili k vytváření jemných detailů nebo provádění návrhů inspirovaných kaligrafií.

Řezbářské bity jsou mnohem abrazivnější. Jsou navrženy tak, aby odstranily více materiálu. Dremel je nazývá „řezáním“ bitů.

Zde je dobrý příklad sady řezbářských bitů.

Zde je třeba poznamenat, že s sadou Dremel nemůžete utvářet hodně dřeva. Můžete tak učinit s předchozí sadou od Rokrou, prodejce třetích stran. Jemnější tipy na tuto sadu jsou skvělé pro jemnou gravírovací práci. Větší kousky s kamenem jsou určeny pro kovové, sklo a kámen. Ne dřevo.

Zde je příklad toho, co byste měli získat pro řezbářství dřeva, pokud si chcete koupit pouze od Dremelu.

V závislosti na tom, kde jste, může se tomu nazvat „řezačka“. Nenechte se zmatení. Jakmile víte, co hledáte, bude obrázek stačit. Jména mohou a budou se lišit.

Pro řezbu, stačí získat sadu různých tvarů, když právě začínáte a stavíte se odtamtud. Něco jako příklad níže.

Řezání

Řezání dřeva s dremelem je proveditelné pouze tehdy, pokud stříháte malé kousky dřeva. Jinak jste mnohem lepší pomocí copingové pily nebo podobné pily. Dremel a další značky dělají HSS (vysokorychlostní ocel) rotační čepele v různých velikostech pro řezání dřeva a dalších měkkých materiálů, jako je plast. Zde je příklad

Taková sada vám vydrží dlouho, pokud ji dobře používáte. Ujistěte se, že nikdy nevyvíjíte příliš velký tlak a vyhýbejte se přehřátí. Nezasívají se, ale pokřiví a pak se kolísají a nebudou hladce proříznout.

Ujistěte se, že sledujete šipku a správně ji připojte tak, aby se točila ve správném cirekci.

Broušení

Pro Dremel můžete získat dva druhy broušení. Je tu typ bubnu a typ disku. Typ bubnu je dodáván ve třech různých velikostech a disk je obvykle pouze jedna velikost. Viz příklady níže.

Toto je dobrý příklad broušení bubnů ve všech jejich velikostech.

To je to, co získáte, pokud hledáte broušení disků. Toto je pouze pravidelný systém háčku a smyčky (aka suchý zip) zmenšil velikost Dremel.

Leštění

Leštění na dřevo se provádí s bity. Získáte jim velké sbírky různých velikostí a tvarů. Sada, jako je ten níže, vám pravděpodobně vydrží několik let nebo několik projektů, pokud bude použit správně.

Když právě začínáte, můžete také získat menší sady. Většina velkých souprav příslušenství přijde s nejméně několika leštícími kousky.

Směrování

Existují speciální kousky, které mají být použity buď kolmým nebo rovnoběžnou s povrchem dřeva. Jedná se o směrovací bity a musí být vždy používány s připevňováním směrování. Můžete získat sadu s přílohou od prodejců třetích stran, jako je příklad níže.

Můžete také získat přílohy značky Dremel. Pokud používáte nástroj Dremel, je lepší získat přílohy vyrobené Dremel. Pokud používáte jakékoli jiné rotační nástroje, můžete získat jeden nebo druhý. Většina značek netrvá tak dlouho jako Dremel, přičemž jedinými výjimkami jsou Milwaukee a Proxxon. Na této skutečnosti tedy můžete založit své rozhodnutí.

Bity Dremel pro plast

Můžete snadno použít všechny kousky na dřevo na materiálech, jako je plast a skleněné vlákno. Je to proto, že jsou stejně efektivní, když se používají na neklíčových měkkých materiálech. U opravdu měkkých materiálů byste však měli zpomalit rychlost otáčení. Jinak riskujete riziko spálení vašeho materiálu, které by mohly produkovat toxické výpary. Příliš mnoho rychlosti také zničí dřevo a produkuje popáleniny.

Takže všechny výše uvedené bity budou fungovat pro materiály stejně tvrdě jako dřevo nebo měkčí. Můžete vyřezávat, engrave, písek a lesk, stejně jako byste pro dřevo. Několik výjimek však zůstane. Před zahájením nebo se zavázali k projektu nezapomeňte provést testovací běhy.

Dremel Bits for Metal

Broušení

Dremel vyrábí specializované broušení kamenů pro broušení kovu. Jsou užitečné pro brát naše otřepy do vašich kovových prací, vyhlazení ostrých nebo drsných okrajů. Mohou být také použity pro ostření okrajů na čepelích a věcech, jako jsou řetězové pily.

Dremel za tímto účelem ve skutečnosti vyrábí speciální připevnění řetězové pily a speciální kousky.

Tato sada je určena pro všechny druhy nástrojů a nejen řetězové pily. Ať už používáte rotační nástroj značky Dremel nebo ne, je v tomto případě dobré koupit sadu značkové značky Dremel, protože je postavena tak, aby vydržela. Zahradní nástroje mohou být drsné na vašem rotačním nástroji!

Pro začátek můžete získat sadu třetích stran, jako je tento právě tady.

Různé tvary jsou užitečné v různých scénářích. Barvy svědčí o použití a ty se liší od výrobce k výrobci. Takže byste si měli přečíst uživatelské poznámky, když si tyto bity zakoupíte.

Nezapomeňte si přečíst doporučené rychlosti a typy kamene pro různé materiály. Tyto kameny se nakonec budou s použitím opotřebovat, ale mohou se nosit opravdu rychle, pokud jsou použity nevhodně.

Řezání

Dremel vyrábí některé z nejlépe vyztužených řezacích disků pro řezání kovů. S těmito řezacími koly můžete řezat, oříznout a dráždit různé druhy kovu.

Mohou se zdát trochu drahé předem, ale stojí za investici, pokud často pracujete s kovem. Systém zámku EZ je obrovským pohodlím pro každého uživatele rotačního nástroje, což z něj dělá další výhodu při nákupu Dremel.

Můžete si také vybrat z mezních kol založených na pryskyřici, než je tato ze skleněných ze skleněných zesílených mezních kol. Ty mají tendenci být mnohem levnější, ale také se snadno zlomí. Takže mají tendenci přicházet ve velkých balíčcích.

Mohu doporučit sadu, jako je tento pro začátečníky. Má kola řízků pro dřevo, sklo a kov. Díky tomu je to opravdu dostupné. Několik z nich zlomíte a nemusíte se z toho cítit špatně.

Učení může být destruktivním procesem. Zeptejte se mě, zničil jsem celé jejich balíčky a není mi vůbec líto! V tomto procesu jsem se toho hodně naučil. Ne, nezlomím tolik. Stále se učím, vidíš!

Leštění

Kovové potřebuje speciální abrazivní kola pro leštění. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly podobný účinek jako broušení na dřevo. Jediný rozdíl je materiál. Ty jsou obvykle vyrobeny z jemných pramenů kovu, což má za následek fuzzy kovový pompom druhů!

Jedinou věcí, kterou je třeba mít na paměti, když je používáte. Jinak mají tendenci explodovat všude. Stále hledám kovové prameny z jednoho takového dopadu zpět!

To je levné na nákup hromadně, stejně jako broušení bubny a lešticí kousky. Můžete je získat jako v níže uvedeném příkladu.

Barvy se používají k rozlišení abrazivity každého typu. Díky tomu jsou uživatelé rotačního nástroje opravdu barevný parta! Ale pak jste to už věděli, protože jste jeden z nás!

Můžete také použít leštící kousky plstěné špičky pro leštění kovových kousků. Totéž se provádí ve větším měřítku pro leštění těl automobilů s velkými plstěnými disky a lešticí vosk.

Rytina

Kovové gravírování funguje stejným způsobem jako broušení kovů. Získáte zvláště potažené kousky, které budou jíst na kovu, když se otočí. Dokud je nepřehříváte extrémním tlakem a/nebo rychlostí, přinesou dobré výsledky.

Tato sada gravírování a řezbářství z Dremelu, kterou jsem zmínil v sekci dřeva, je také hodnocena pro použití kovů. Přečtěte si však pečlivě pokyny, protože jsou obvykle určeny pro měkké kovy. Pokoušet se vyryté zesílenou ocel by mohlo vyžadovat některé speciální brusné kameny.

Jemné broušené kameny jsou také vynikající možnosti pro gravírování kovu. Jen se ujistěte, že je můžete spustit co nejchladnější pomocí tekoucí vody nebo ponořením kusu do kaluží vody při práci.

Pokud se bojíte rozpadu kovu, spusťte pomalu, aby byl v pohodě.

Bity Dremel pro sklo a keramiku

Klíčovým slovem pro řezání skla je „Diamond.“ To je správně; Všechny tyto kousky jsou bling a fantazie, protože jsou potaženy jemnou vrstvou diamantového prachu. Je to proto, že sklo a keramika mají tvrdé fyzické atributy, které odolávají řezům a poškrábáním.

Nástroje s diamantovým hrotem jsou jediné věci, které je mohou řezat nebo poškrábat. Přicházejí v různých kruzích, stejně jako brusný papír a břišní kameny. Rozsah je mezi 40 a 600, kde čím vyšší je počet, tím jemnější.

kompletní, průvodce, svým, nástrojem

Rytina

Jakýkoli nástroj pro gravírování diamantového hrotku bude fungovat dobře pro sklo. Všechno, co pracuje na skle, obvykle funguje také na keramice.

Stejně jako řezbářské kousky na dřevo, i bity potažené diamantem přicházejí v široké škále tvarů a velikostí. Můžete si vybrat velkou, ale levnou sadu pro experimentování a poté si koupit dražší kousky, jakmile víte, jakou velikost budete používat nejvíce.

Tato sada od Dremel je dobrým příkladem všestranné sady za dostupnou cenu. Toto je potřetí, co se objevuje na tomto seznamu. Tyto tipy jsou potažené diamantem a dobře fungují na všech druzích skleněných povrchů.

Větší jsou speciální abrazivní kameny, které dobře fungují na sklenici, keramice, kovu a řadě dalších materiálů. Ale nejsou skvělé pro dřevo.

Leštění

Stejné plstěné kousky lze použít pro leštěné sklo, protože obvykle hledáte jen nějaký lesk, ne broušení.

Řezání

Dremel a další výrobci vyrábějí diamantová řezací kola, například níže. Ty budou prořezávat sklem při mírných rychlostech. Vždy si přečtěte uživatelské poznámky pro doporučenou rychlost otáčení pro každý příslušenství, které kupujete. Tímto způsobem vaše příslušenství vydrží opravdu dlouho.

Můžete také získat sady řezání jádra pro řezání přesných otvorů na sklenici a keramiku. Jako příklad níže:

Dremel Bits for Stone

Shaping and Gravírovací kámen je pomalý, zejména pro tvrdší kameny, jako je žula a nefrita. Z tohoto důvodu budete chtít začít s měkčími kameny, jako je pískovec a možná mramor.

Kameny jsou v tomto ohledu skoro jako sklo, a proto budete potřebovat diamantové bity, aby se jakýkoli pokrok do řezby nebo vyrytý. Je to pomalý proces a vyžaduje trpělivost a správné chlazení, ale je potěšující vidět, co jste vytvořili z jednoduchého kamene.

Všechno, co jsem zmínil ve skleněném segmentu, tedy platí pro řezby, broušení a gravírování kamene.

Jedno rady. pro větší kousky jste raději zdrsnili Hammer a sekáč a poté používali Dremel pro detaily atd. Ujistěte se, že máte tekoucí vodu nebo povodí. To vám pomůže udržet trochu chladné a zabránit poškození přehřátí.

Tato část není povinná, ale neustále odstraňování trosek v rámci něčeho, jako je tření alkoholu, je důležité pro větší přesnost a plynulejší zážitek.

Odolejte také nutkání zvýšit rychlost otáčení. Zhorší vaši přesnost a poškodí bit a možná i design, na kterém pracujete. Trvalo tisíce let, než se vytvořil kámen, který držíte. Takže pár hodin navíc na to, aby se z toho vydělala umění, stojí za to.

Zde je dobrá sada pro startovací soupravy s diamantovou potaženou diamantovou.

Jak vidíte, je hodnocen pro kámen i pro sklo, keramiku a dřevo.

Závěr

Tento seznam není zdaleka vyčerpávající. Účelem je poskytnout vám široký přehled o tom, jak fungují bity Dremel a jaké bity používat pro různé materiály a projekty. Jakmile víte, jakým směrem se váš projekt směřuje, můžete začít hlouběji a najít více specializovaných bitů. Takové kousky jsem zakryl v předchozích článcích pro řezné projekty.

Doufám, že vám tento článek poskytl dostatečnou inspiraci, abyste mohli vyřadit vaši cestu založenou na rotačním nástroji. Možnosti jsou zde opravdu nekonečné!

Zvažte použití odkazů v tomto článku a jeden na tomto webu pro jakýkoli nákup, který provedou od Amazonu. Jako členové programu Affiliates získáme pro vás malou provizi bez dalších nákladů. Takže stále získáte nejlepší nabídky a kvalitu online a my se dostaneme k vytvoření více obsahu zdarma, jako je tento článek.

Nejlepší nástroje: Dremel Multi Tool

Dnes chci mluvit o jednom z nejnesponzivějších nástrojů v mém obchodě: The Dremel Multi Tool. Miluji více nástrojů Dremel. Nedostávám zaplaceno za to, že to píšete. Koupím všechny své vlastní nástroje Dremel. Zda je to značka Dremel nebo ne pravděpodobně nezáleží.

Sestavil jsem amazonský nákupní seznam, pokud chcete začít s Dremel. Je propojeno ve spodní části článku.

Pokud chcete sledovat mé video přehled, klikněte na tlačítko přehrávání, jinak si přečtěte dál.

Tento nástroj je jednoduše vysokorychlostní motor s malým sklíčivem na konci, aby uchopil stopky různých příslušenství. Kombinace vysokorychlostního a specifického příslušenství pro řezání, broušení, písek, vyřezávání, kartáč a lak (zmeškal jsem nějaké?) činí multi nástroj velmi užitečným.

Stejně jako u jakéhokoli nástroje pro řezání je obecný koncept těžší materiál k řezání nebo broušení měkčího materiálu.

Toto je třetí, které jsem vlastnil asi za 15 let. Dřívější dva nakonec přestali pracovat, ale vydrželi mi dlouho, a upřímně řečeno, pravděpodobně byli zneužíváni. Stále kupuji značku Dremel, jen proto, že vím, že budou bít. Nepoužíval jsem bateriový dremel. Vždy to používám ve svém obchodě, takže se držím síťové verze.

Tento konkrétní model Dremel má na konci motor s variabilní rychlostí s vřetenem a malým sklíčkem. Upřímně řečeno, nikdy jsem nespustil svůj Dremel při ničem menším než plné rychlosti, takže model s jedním rychlostí by pravděpodobně byl dostatečný. Webové stránky společnosti Dremel však doporučuje pomalejší rychlosti pro řezání a broušení kovů a opět pomalejší pro plasty. Většina nástrojů pro řezání nebo broušení funguje nejlépe v určitém rozsahu rychlosti (měřeno v metrech za minutu nebo v podobném měření rychlosti). V malém měřítku příslušenství Dremel se nástroj musí otáčet velmi rychle, aby se dosáhlo optimální rychlosti řezání.

Když zašroubujete matici koleje dolů, stiskne to kolej, který uchopí stopku nástroje. K dispozici jsou koleje různé velikosti. To vám umožní používat nástroje s různými velikostmi stopky. Moje verze nástroje má zámek hřídele (stříbrné tlačítko na boku černého těla) a zahrnující klíč, který utahuje matici kolegy. Většina příslušenství je nominálně 1/8 ”průměru, mám však menší kolekci a nějaké příslušenství v průměru 3/32”. Pokud zašroubujete matici s koletem a řezací bitba je volná, pak potřebujete menší kolek. Menší kolegy si můžete koupit samostatně.

Výhoda multiolového nástroje Dremel je podobná úhlové brusky. desítky příslušenství pro jeho rozšíření používání. Navrhoval bych, že je mnohem levnější koupit soupravu se sortimentem příslušenství, spíše než je koupit individuálně. Zde jsou některé příslušenství a popis toho, kde a jak byste je mohli používat.

Cut-off Wheels

Řezací kola jsou téměř vždy důvodem, proč vytáhnu svůj dremel z případu. Použijte je pro řezání malých kovových zásob nebo dílů. Mnohem více jemnější než mlýnek na úhel a rychlejší než hackerská pila. Je třeba snížit ocelovou tyč? Zkráťte malý šroub nebo šroub? Ořízněte pár milimetrů z nějakého kovu? Je třeba se dostat do těsného prostoru? Je třeba oříznout štěrbinu v rozcuchaném šroubu, aby se vešel do šroubováku?

Mohli byste porovnat dremel s odříznutým kotoučem k úhlovému brusky s odříznutým kotoučem-jen na mini-měřítku, pro mini-měřítko. Stejně jako mlýnek na úhel je třeba s kolami ošetřit pečlivě. Pokud disky výrazně ohýbáte, když se řezují, rozbijí se.

Doplňky, která nese vyměnitelná odřezaná kola, se také používá pro další příslušenství, jako jsou broušení disků. Kupte si hromadné balení mezních kol, pokud je najdete v prodeji.

Broušení kamenů (nebo „namontované body“)

Vím, že článek o bruscích úhlu nedoporučoval broušení kol kvůli jejich agresivní povaze, ale na mikro-měřítku jsou broušení dremel opravdu užitečné u úkolů motocyklů.

Poté, co jste něco odřízli odříznutým kolem, je třeba jej vyhladit.

Tyto malé kameny přicházejí v různých velikostech, tvarech a materiálech. Ve značce Dremel jsou kameny poskytovány ve dvou typech materiálu:

  • Oxid hliník (tanná barva). obecně se používá pro ocel a nerezovou ocel
  • Karbid křemíku (modrá/šedá barva). vhodné pro sklo, kámen a hliník

Velká rozmanitost velikostí vám jednoduše dává více možností, když máte po ruce konkrétní úkol. Karbid křemíku je dražší než oxid hlinitý, ale pokud pracujete pouze s ocelimi, pak opravdu nepotřebujete křemíkový karbid. Pokud však používáte oxid hliníku na hliníku, najdete kamenné ucpání s hliníkem rychle a stanou se nepoužitelnými.

Jediným způsobem, jak tento problém vyřešit, je použít obvazový kámen příslušenství. Tento kámen v podstatě trhá povrchovou štěrku z namontovaného bodu a odhaluje nový, čistý povrch. Chcete.li použít obvazový kámen, opatrně ho přiveďte k bodu spřádání a nechte jej „rozdrtit“ namontovaný bod.

Tato akce samozřejmě snižuje velikost namontovaného bodu. Nakonec budete nosit namontovaný bod do bodu, kdy se stane nepoužitelným a je třeba jej vyměnit.

Broušení disků

Tyto drobné broušené disky jsou jednoduše sevřeny na řezací stopku u montážního šroubu. Pro svlékání barvy nepřístupných oblastí, pro vyhlazení malých oblastí je broušený disk skvělým příslušenstvím. Bruhová štěrk je velmi v pořádku. To znamená, že je nejúčinnější, když se používá po jiných, drsnějších nástrojích vyhlazování (jako jsou soubory, disky klapky na úhlové brusky nebo broušení rukou).

Disky netrvají dlouho, pokud stisknete příliš tvrdě, protože rychle nosí okraje a nakonec se rozbijí kolem šroubu. Použijte lehký dotek a nechte rychlost vřetena pro vás tvrdou práci.

Brukový buben

Brusové vřeteno se skládá z gumového válce a upínacího šroubu. Když utáhnete šroub, gumový válec je stlačen a vyboulí, aby držel broušený buben.

Zjistil jsem, že je to nejužitečnější, když potřebuji mírně zvětšit díru. S velmi pečlivým pohybem broušeného bubnu uvnitř vrtané díry můžete trochu zvětšit velikost. Je také užitečné pro čištění drsných okrajů díry generované vrtáním nebo pomocí díry pily. Můžete je také použít k ostření okrajového nástroje, jako je sekera.

Leští kola

Mnoho souprav příslušenství přichází s závitem vřetena a malými leštícími koly. Pro tyto vnější leštěcí šperky jsem nenašel mnoho využití. Pokud chcete použít tento příslušenství, budete potřebovat kovovou leštící směs (California Custom Purple je můj oblíbený všestranný kovový lak).

Nejsem si jistý, kde byste je používali na motocyklu, ale dejte nám vědět v комментарии и мнения владелцев, pokud máte úspěch.

Drátěná kola

Zvedl jsem pravá a „bez názvu“ drátěná kola v mosazi a nylonu. Mosazné jsou užitečné pro odstraňování barvy kolem nepravidelných tvarů, jako jsou svary. zejména pokud se váš úhel mlýnek nehodí do menších prostorů na kole.

Stejně jako broušené disky netrvají dlouho s těžkopádnou používáním, proto jsem pro článek neměl žádné fotografovat! Užitečné, ale pokud se na ně spoléháte, abyste odstranili hodně barvy, bude to stát jmění v náhradních kolech.

Řezání bitů

Tyto bity jsou vyrobeny z „vysokorychlostní oceli“, což je slitina nástroje. Velmi agresivně řezaly a jsou vhodné pro měkčí materiály, jako je dřevo a plasty. I když jsem to neudělal, mohly by být použity pro pečlivé řezbářství ve dřevě nebo měkkých kovech, jako je hliník.

Karbid bit

Koupil jsem tyto drahé kousky pro konkrétní práci a oni se vyplatili. Přísně tyto bity jsou „karbid wolframu“. Tento materiál je velmi tvrdý, silný, tuhý a hustý. Při použití při řezacích nástrojích odolávají velmi vysokým teplotám a lze je použít ke stroji prostřednictvím mnoha různých ocelí. To je místo, kde svítí.

Když jsem pracoval na motoru Kawasaki ze sedmdesátých let, který byl ve skladování po celá léta, zjistil jsem, že šrouby sacího potrubí (ocel) byly zkorodovány do hlavy hliníku válce. Když jsem se je pokusil odstranit, vyrazili. Když jsem se pokusil použít šroubový extraktor, také se to vyrazilo do potrubího šroubu. V tuto chvíli bylo v mém obchodě slyšitelné mnoho výplní. Potřeboval jsem rozdrtit šroubový extraktor a ocelový šroub bez poškození hlavy válce. Karbid bit v dremelu nakonec uložil motor. Použil jsem to k pečlivému jídlu na ocelovém šroubu. K opravě hlavy válce jsem musel použít helikální vložku, ale bylo to úspěšné. Nemůžu myslet na žádný jiný způsob, jak jsem mohl udělat tuto opravu v mém obchodě.

Karbidové bity nejsou snadno identifikovatelné. ve srovnání s mnoha dalšími dostupnými bity. proto se ujistěte, že je pečlivě ukládáte, aby se nesmíchaly.

Diamantové body

Použil jsem diamantové kousky potažené k vyrytému velmi tvrdým materiálům, jako jsou slitinové oceli, nerezová ocel a dokonce i sklo. Nakonec je diamantová štěrk zbavena z nosného materiálu a je třeba je vyměnit. Pokud broušíte nebo rytí velmi tvrdé materiály, může být diamantový bit ten správný nástroj.

Bezpečnost Dremel

Jak by mohl takový malý nástroj způsobit jakoukoli újmu? No, točí se velmi rychle a mnoho příslušenství provede krátkou práci na vaší kůži.

Nejprve by měl být obrobek pevně zabezpečen. Pokud je to malá část, vložte ji do vice. Pokud máte Dremel v jedné ruce, držte druhou ruku od nástroje pro spřádání.

Za druhé, zvažte své oči a plíce. Pokud dremel střílí částice do vzduchu, měli byste nosit nějaké brýle a dokonce i prachovou masku.

Na internetu je spousta dalších zdrojů souvisejících s multitooly. Před útokem na motocykl vyzkoušejte své multitoolské příslušenství na některých materiálech šrotu. Jakmile materiál odříznete nebo umrtte, je těžké jej vrátit!

Podívejte se na nákupní seznam Dremel a začněte: