KREG RIP-CUT Circular Pick Průvodce. KREG TABULKA SAW SLED

KREG RIP-CUT Circular Pick Průvodce

Průvodce kruhovým pilovým pilem Kreg, který vám dává schopnost provádět dokonale rovné, opakovatelné řezy. Pros i Weekend Handyman Warriors mohou ušetřit hodně času a nedokonalosti připoutáním do svých kruhových pily.

Objektivita je skladem jakéhokoli dobrého přezkumu nástrojů, ale hned se přiznám, že kopám produkty Kreg. Společnost vytváří nové připojení, upínací a řezací nástroje, které mě ve skutečnosti motivují k řešení skvělých projektů. Jejich nástroje mi umožňují dosáhnout úrovně přesnosti, kterou jsem nemohl mít jinak. Když nástroj poskytne podnět k práci a zlepší vás. možná budete mít pouze vítěze. To je to, co jsem našel s jinými nástroji KREG. Doufám, že elegantně jednoduchý kruhový průvodce kruhovým pilovým okrajem Kreg dělá totéž.

Název nástroje pravděpodobně dává hru pryč, ale roztržení je univerzální kruhovou pilovou připevnění navrženou tak, aby vytvořilo přímé, přesné a opakovatelné řezy až do 24 palců široké. Po celou dobu jste strávili upínáním přímého nebo zápasem překližkového listu na stolní pilu, roztrhnutí říká: „Hej, chlape, zchladit, zvládnu to. Stačí mě zakrýt do své pily, nastavit šířku a odříznout.„Může to roztrhnout se podle zosobněných slov a uklidňujícího hlasu, který jsem mu právě připisoval? Jediným způsobem, jak to zjistit, je vytrhnout jeden.

Klíčové funkce

Tři kus

Tři hlavní kousky tvoří roztržení: průvodce hranou s štědrým úchytkem, kolejnicí se značením měření a saně, ke které se pila připojí. Průvodce okrajem a kolejnice jsou reverzibilní pro provoz vpravo a levák. Sloupky saně podél kolejnice a svorky bezpečně, aby se řez provedl. Je to v podstatě trh, ale s mnohem větší kapacitou a funkcí než ta, kterou může výrobce poskytnout s jejich pilou.

Výplňový proužek na saních pojme pily s plochými nebo úhlovými předními hranami tím, že vyskočí šroubovákem a převrátí. Upevňování základní desky zajistit pilu na saně. A bonus ukazuje na Kreg za předvídavost produktů: Sake je také základ pro Accu-Cut Kreg. To je pravděpodobně úžasný (ale zůstaňte naladěni pro recenzi). Posuňte saně s naleznutím z roztrhané kolejnice a položte ji na Accu-Cut pro rovné řezy v jakémkoli úhlu až 48 palců. Ale dostávám se před sebou.

Kurzor

Ne, nemusíte vkládat čtvrtinu do nádoby. Kurzor je čistý, plastový kus s červeným proužkem, který opírá o značení měření kolejnice na řetu čepele. Je to malá, ale důležitá část přesnosti nástroje.

Indexování na dosah ruky

Posledním kouskem Kreg RIP-Cut Circular Pick Edge Guide je zastávka indexování. Stejně jako kurzor je to malý plastový kus, který vykonává mnohem větší funkci: označení místa pily na saních, takže pilu může být odstraněna ze saně a nahrazena bez opětovného indexování. Je to tak jednoduché, ale je to příklad typické pozornosti KREG k detailům, díky kterému je použití nástrojů příjemné odstraněním tedium.

Výkon

Vyžadovala se určitá shromáždění

Moje žena a já jsme nedávno koupili nádherný dům, který potřeboval jen malou pozornost. Chodba a některé ložnice měly nějakou docela příšernou parketovou podlahu, která byla dobře za její životnost. Místo toho, abychom to odstranili, jsme na něj položili polstrování a koberec a ušetřili jsme hodně demo prací. Ale jak jsme si s kobercovými profesionály uvědomili v den instalace, část práce, na které se mi vyhýbala udržováním parketu pod ní, mi vrátila podobu dveří, které musely být vytrženy.

A okamžitě jsem si vzpomněl na roztržení, stále ve svém balíčku, který jsem ještě nepoužil jen kvůli chaosu prodeje jednoho domu a přesunu do druhého. Ale jak se figurativní prach života usadil, byl čas udělat nějaký skutečný prach. Byl to perfektní projekt. V žádném okamžiku jsem neotevřel balíček, abych se dostal do práce.

Když řeknu, že je vyžadováno nějaké shromáždění, myslím, že strávíte asi 45 sekund tím, že to všechno dohromady. Dobře, možná asi 5 minut, pokud si opravdu přečtete pokyny pečlivě, ale to je stále docela dobré. Okrajový průvodce a železniční šroub spolu se dvěma šrouby. Orientujte plnicí pás saně pro úhlu nebo ploché pily, nainstalujte kurzor, odstraňte zastávku indexování, otočte základní svorky a utáhněte šrouby proti botě pily, vyměňte zastávku a zasuňte sáně na kolejnici.

Kurzor redux

Nyní, když je kurzor na sáňkách, který je na kolejnici, je čas zajistit, aby byla řezačka v souladu se značením měření. Chcete.li to provést, zvedněte stráž čepele a zasuňte sáně tak, aby se čepel dotkl průvodce hranou. Je to v tomto bodě, že linka červeného kurzoru by měla zakrývat linku na kolejnici vlevo od textu „Nedoporučuje se viz příručka“. Nyní nepotřebujete páskovou opatření k určení šířky řezu-opatření je obsaženo v rozprašovacím řezu!

Snadno zvládnutelné

Zpočátku se cítilo trochu trapné, když jsem si tuto kontrapci připojil k mé kruhové pile. Měl jsem obavy z jeho stanovení a tlaku na kolejnici. K ohýbání kolejnice byste potřebovali nejsilnějšího konkurenta na světě, ale konkrétněji nechtěl, aby šroubové spojení mezi průvodcem a kolejnicí zažilo nepřiměřené stres. V žádném případě to není chabé spojení. myslím, že je to jen pocit „buďte opatrní s mojí novou hračkou“. Ale stále navrhuji, aby bylo opatrné s tím, jak to stanovíte a kde může dojít k poškození.

Jinak, s jednou rukou na pilu a druhou přes velkou rukojeť průvodce Edge, máte plnou kontrolu nad kombinovanými nástroji. Postavte zábradlí na obrobku, zatlačte průvodce hranou proti okraji materiálu a přesuňte saně/pilu podél kolejnice na požadovanou šířku, měřeno kurzorem. Zamkněte sáňky na místě šedou svorkou a jste připraveni na nejblíže svůj život!

Perfect-O

Tímto způsobem můžete udělat dokonale podobné škrty, které by byly zvláště užitečné při projektech, jako je regály. I s jednorázovými řezy si můžete být jisti, že v kořičce nebudete mít žádné škytavky, pokud budete držet průvodce okrajem stabilní proti okraji materiálu. Na prvním místě je samozřejmě vyžadována hladká, přímá hrana. Opakovatelnost mi během mého projektu dveří zachránila spoustu času. Jakmile jsem se vytočil v tom, kolik jsem musel vytrhnout ze dveří, abych se přizpůsobil novému koberci, vše, co jsem musel udělat, bylo položit dveře na sawhorse. Není nutné žádné úpravy, žádné měření obou stran dveří, aby se vyrovnaly přímé, žádné manipulace s dveřmi přes stolní pilu a všechny problémy s narážkami/outfeed, které by způsobily. Jen rychlé, replikovatelné řezy. Bylo to skvělé.

Obě strany příběhu

Možným slabým bodem způsobeným chybou uživatele by bylo nadměrné přitahování poddržených šroubů základních svorek. Dávejte pozor, abyste to nepřehnali, protože svorky mohou příliš odstrčit ze saně. Sáňky jsou vyrobeny z tvrdého polymeru odolného proti nárazu, ale šrouby utahují tak, aby bezpečně držely pilu.

Dříve jsem se zmínil o textu „Doporučené viz příručka“ potištěná na kolejnici. KREG odrazuje odříznutí, když je kurzor v této oblasti, protože průvodce hranami může zasahovat do některých strážců čepelí. Všiml jsem si, že musíte být neuvěřitelně opatrní, protože to také dává ruku na ruce, která je držitelem okraje do délky spřádací čepele (zejména s pilou čepelí). Nechci povzbuzovat použití nástroje takovým způsobem, který výrobce odrazuje, ale byl bych v rozpacích, kdybych nedokázal poukázat na to, že bych nemohl tyto oholení udělat, aniž bych převzal toto vypočítané riziko a vedení moje levá ruka daleko od nebezpečí.

Dokud váš strážce čepele nezasahuje do průvodce Edge, představoval bych si, že oblast Kreg „nedoporučuje“, aby byla pro společnost odpovědností/odpovědností za společnost. Zdá se, že byste mohli dosáhnout stejných holicích řezů s pravou pilou čepelí tím, že umožňují sáňkám převislý průvodce hranou. Je to možná bezpečnější, že se oholí řezy s pilou čepelí, ale opět by Kreg nedoporučoval.

Sečteno a podtrženo

Bez ohledu na šířku řezu je snadné vidět, jak vám kruhový pilový průvodce KREG roztrhne. Pros i Weekend Handyman Warriors mohou ušetřit hodně času a nedokonalosti připoutáním do svých kruhových pily. Pryč jsou zdlouhavé úkoly, které dvakrát měří, aby se spojily rovnou hranou nebo přesunuly těžkopádné plechové zboží přes stolní pilu. Můžete snadno odstranit pilu a poté ji vyměnit na stejném místě. Je tu dokonce i křížová funkce, protože saně pracují na Accu-Cut KREG.

Byl jsem trochu opatrný, jak sestavit pilu mezi řezy. Také jsem si myslel, že šrouby poddrženého svorky mohou být příliš snadno přehnané a způsobit napětí na sáňkách. Ale to jsou opravdu problémy související s uživateli, spíše než proti KREG. Společnost vytvořila další nástroj, který zvyšuje produktivitu a kvalitu hotového produktu.

Snag the Kreg RIP-Cut Circular Pick Edge Průvodce pro vyjednávání pouhých 39. Budete se divit, co vám trvalo tak dlouho!

KREG RIP-CUT Circular Pick Pick Guide Specifikace

KREG TABULKA SAW SLED

Brzy přijde, průvodcovský systém KREG ACCU-CUT Circular Saw Track pomáhá čistší, rovnější, bez roztoči s vaší kruhovou pilou. Accu-cut je navrženo pro použití pro řezy, křížové řezy a úhlové řezy až 48 ″ dlouhé, je ideální pro použití s ​​překližkou, MDF a dalšími velkými panely.

Jak to funguje?

Accu-cut funguje jako vodicí trať pro vaši kruhovou pilu. V zásadě byste namontovali svou pilu na univerzální sáňky, která se pak vejde a běží podél rovné hliníkové stopy. Na požadovaném panelu byste museli udělat jen pár značek a zarovnat rovnou hranu tam, kde chcete svou linii řezu. Po umístění sáňků na trať systém poté vede pilu v přímé. Accu-cut prakticky eliminuje potřebu vidět střih cestu.

Klíčové funkce Kreg Accu-Cut

S ohledem na přenositelnost vytvořil Kreg systém Accu-Cut z lehkého hliníku na úrovni letadla. V ideálním případě lze tento systém přenést na panel, místo aby musel přenést panel na stolní pilu.

Svorky jsou obecně zbytečné. Accu-cut obsahuje dvojité vodicí proužky, které drží trať na místě, stejně jako protiskluzový povlak. Má také funkci anti-čipu; Protože vodicí dráha udržuje pilu v přímce, roztříštěné řezy se prostě nestanou. Zahrnutý startovací blok umožňuje rychlé a snadno řezání začít.

Téměř každá kruhová pila pracuje se systémem Accu-Cut. Univerzální sáňky buď pravé nebo levé čepele pily. Jako přidaná funkce je saně také kompatibilní s Kreg RIP-Cut.

Poslední myšlenky

Systém Kreg Accu-Cut vypadá jako užitečný nástroj, zejména pro začínajícího jako já. Nemusel bych fyzicky vést pilu podél řezané linie. A protože pila je držena na přímce, jsou vyloučeny kolísání a roztříštěné hrany. Čistší a rovnější řezací linie by mě přiměly vypadat, jako bych vím, co dělám, což je docela v pohodě.

Vidím také výhodu tohoto nástroje pro profesionálního řemeslníka. Jednoduchost nikdy nikomu neublíží a zdá se, že tento systém by ušetřil spoustu času. Spíše než kreslit řezací linii s rovnou hranou a pak se pokusit vést pilu po této linii, označili byste panel na několika místech, plop accu-cut dolů a odříznut. Cena se zdá být trochu strmá, ale systém se zdá být jednoduchý a užitečný.

Kreg accu-cut specifikace

Chris Boll

Chris najdete v zákulisí na recenzích nástrojů Shop. Když sám nemá ruce na nástrojích, je to často muž za objektivem kamery, takže zbytek týmu vypadá dobře. Ve svém volném čase možná najdete Chrisa s nosem zaseknutým v knize, nebo roztrhnout jeho zbývající vlasy při sledování Liverpoolu FC. Má rád svou víru, rodinu, přátele a Oxfordskou čárku.

Tabulka Saw. Jak postavit křížové saje pro stolní pilu?

Stůl viděl, jak se křížová sajeka je snem každého dřeva. Tento sen není jen kvůli rychlosti spojené s tím, že věci dělají, ale také přesnost. Existuje mnoho technických způsobů, jak se můžete vydat na výrobu křížového stolu Saw.

Tento článek představuje vše, co potřebujete vědět o vytvoření křížového sáňkou pro stolní pilu. Představí několik faktorů, které musíte zvážit, a kroky, které musíte dodržovat.

Když se tedy pohybujeme v každé sekci, otevřete svou mysl k praktickému křížovému spojku pro kutily.

Obsah

 • 2.1 Co je to křížové sáňky?
 • 2.2 Co může tabulka vidět?
 • 3.1 Neexistuje žádné tření mezi křížovým sáňkou a stolním pilou.
 • 3.2 křížové ploty sáňků mohou zabránit zranění.
 • 3.3 Table SAW SEW Croscut Sled může provést opakované řezání:
 • 3.4 Croscut Sled může přesně řezat v úhlu.
 • 4.1 Struktura
 • 4.2 nástroje a zásoby
 • 4.3 Shromážděte materiály a nakrájejte kousky
 • 4.4 Vyřízněte a sestavte běžce a základnu
 • 4.5 Přidejte výztuhu a čtvercový plot.
 • 4.6 Vyzkoušejte plot na čtverci
 • 4.7 Přidat bloky stop
 • Vytvořte série prvního řezu
 • 4.8 Přesnost kontroly (metoda 5-cut)
 • 5.1 kouzelný rozložka
 • 5.2 Jak to funguje
 • 5.3 Jak postavit stolní pilové saně pro 45-stupňové roztoky?

Oddíl 2: O stolním viděním křížových sáních.

2.1 Co je to křížové sáňky?

Křížené saně je zařízení, které můžete použít k výrobě průřezu. Při vytváření křížových sáňků však existují různé složitosti.

Křížové vrstvy nejsou jen moderním nástrojem, protože různé generace mají různé aplikace a úpravy nástroje.

Různé variace křížových saně, které jsou dnes k dispozici, vyžadují dostatečné informace před výběrem.

2.2 Co může tabulka vidět?

Jako moderní dřevozpracující nástroj má křížové sáňky poměrně některé funkce, které musíte vědět:

Křížené saně způsobují bezpečné a opakovatelné křížení na stolní pile.

Křížová saně jsou také známá svou přesností a jsou velmi užitečné při provádění složitých řezů.

S návrhem pozice 90 stupňů má také Kerf.

Jsou také velmi všestranné při přidávání příslušenství, jako jsou stomps a svorky, aby se zlepšila funkčnost.

Rychlost je jedním z nejlepších atributů stolní pily. Rychlost umožňuje snadno proříznout křížové vrstvy.

TABLESAW Croscut Sleds také přichází s jednorázovým nebo dvojitým rozkopovým konstrukcí pro zlepšení přesnosti.

Crosscut Sled

Oddíl 3: Proč potřebujeme stolní vidě?

3.1 Neexistuje žádné tření mezi křížovým sáňkou a stolním pilou.

Tření je hlavním problémem, kdykoli provádíte činnosti, které zahrnují pohyb. Stejně tak pro střih stolu ovlivňuje tření jeho pohyb.

K tomuto třecímu obavu dochází, protože jsou většinou ploché, když vyříznete vrstvu nebo tvrdé dřevo. Toto umístění spolu s pohybem z obrobku proti čepu způsobuje tření.

Vaše přilnavost na obrobku musí být pevná, aby se získala přesná řez. Tento krok se může ukázat jako složitější v době, kdy musíte snížit kluzké materiály.

Stručně řečeno, jak se váš obrobku zvětšuje nebo složitější, zvyšují tření. Někteří pracovníci dřeva dávají v takových časech preferujte měřiče.

Měřiče pokoje nemusí být účinné při řezání materiálů takových velikostí. Konstrukce křížového výřezu saně způsobuje větší základnu, která zabraňuje kontaktu obrobku s pilovacím stolem.

Nepřítomnost tohoto kontaktu činí křížové vrstvy mnohem lepší volbou pro snižování tření.

3.2 křížové ploty sáňků mohou zabránit zranění.

Vzhledem ke zvyšující se velikosti materiálů a složitosti nesplňuje měřidlo pokoje přesnost a rychlost. Pomocí rozchodu pokosového měřidla vás nechají otevřené nehody z čepele.

Z tohoto důvodu hraje křížové vrstvy sajecího rozchodu s konfigurací návrhu. Tato konfigurace zahrnuje příslušenství, které zlepšuje jeho hodnotu bezpečnosti.

Křížené saně jsou zvláště užitečné při prevenci zranění nebo způsobující úmrtí. Tail dveří křížových vrstev poskytuje upínací plochu, čímž se brání nehodám.

3.3 Table SAW SEW Croscut Sled může provést opakované řezání:

Zařízení pro křížové vrstvy je vaše nejlepší volba, pokud jste dřevař. Toto zařízení umožňuje provádět opakované řezání během zpracování dřeva.

Díky své nastavitelné funkci zastavení je tabulka viděná křížová saně perfektním nástrojem pro opakované řezání.

Vše, co musíte udělat, je zadat parametry saně, které označují rozměry, které potřebujete. Sáňky fungují spíše jako základní kontrolní systém.

Některé sáně však s touto funkcí nepřicházejí. K plotu můžete snadno připojit blok šrotu a je dobré jít s funkcí.

3.4 Croscut Sled může přesně řezat v úhlu.

Křížené saně jsou klenotem pro vytváření řezů v nemožných úhlech. S jeho funkcí nulové vyčištění kombinuje sáňky přesnost a akutní funkce.

Oddíl 4: Jak vytvořit křížové saně pro vaši stolní pilu?

4.1 Struktura

Návrh a struktura tohoto saně omezují počet zdrojů, které máte k dispozici. Kromě designu je faktor, který vám umožňuje půjčit si koncepty od dřívějších a dalších výrobců.

Vždy nestavíte od nuly. Je to jen kombinace různých technik a metod vytváření křížových saně.

4.2 nástroje a zásoby

 • Tri-Square
 • Vrták
 • BIT CONTERSINK
 • Třmeny
 • MITER viděl stojan
 • Překližka
 • Šrot z tvrdého dřeva (rovný)
 • Earmuffs
 • Lepidlo na drevo
 • Měřidla
 • Sada bitů routeru
 • KREG Mini Track

Jako vedlejší poznámku musíte před provedením jakýchkoli škrtů kalibrovat svou stolní pilu.

Tri-Square

4.3 Shromážděte materiály a nakrájejte kousky

Získejte ½ ”překližku, poté označte a ořízněte šířku 36 palců spolu s hloubkou 26 palců. Tato dimenze vytvoří vhodnou základnu saně.

Pro vytvoření plotů použijte dvojitý hromádku ¾ ”překližky. K tomuto účelu můžete použít překližku. Měli byste vytvářet proužky s 37 palci a 23 palců pro zadní a přední plot, respektive.

Přilepte si proužky dohromady, abyste vytvořili kompaktní plot, který je velmi rovný.

Nakonec nechte lepidlo vyschnout po dobu 8-10 hodin před čištěním obličeje s připojením.

Řezací kousky

4.4 Vyřízněte a sestavte běžce a základnu

 • Při sestavování běžců a čepele si odřízněte zadní plot čtverec. Poté označíte svůj obrobku pomocí základny Saw Saw.
 • Všechny exponované hrany můžete pokrýt pomocí kulatého roveru. Pak dimenze překližky, aby se řezy v nezbytných bodech.
 • Vyřízněte své běžce pomocí javorového dřeva podle vašich rozměrů pro šířku.
 • Upravte plot na ⅜ “, otočte své běžce a proveďte je.
 • V každém běžci vrták.
 • Dále použijte štěrbiny k umístění běžců.
 • Vytvořte na překližce sloty a dejte dva podložky spolu se slotem
 • Pokračujte běžců, aby je posunuli nahoru z povrchu stolu.
 • Zajistěte své běžce na základnu s permanentními šrouby
 • Vyřízněte své běžce v korespondenci s délkou vaší základny.
 • Nakonec dejte běžcům zkušební test.

4.5 Přidejte výztuhu a čtvercový plot.

 • Před nastavením plotů se ujistěte, že na příslušných koncích stolu přidejte výztuhy.
 • Další je vytvořit značky na sáňkách na vašem routeru. Tyto značky označují délku stopy od začátku do konce na obou stranách stolu.
 • Označte šířku řezu
 • Udělejte ponor na zadní straně.
 • Přesuňte plot routeru zpět, aby se umožnila maximální šířka drážky.
 • Použijte dlát pro každý slot, aby byl vyleštěný čistý vzhled.

4.6 Vyzkoušejte plot na čtverci

 • Vyhlaďte okraje stopy, abyste zabránili zachycení všeho, a poté vyzkoušejte.
 • Po řezání položte přední plot, aby držel saně.
 • Upravte svůj plot na konec saně vrták do 1-aro “šrouby.
 • Zvedněte čepel a prořízněte se z plotu, dokud se nedostanete do asi 3 palců na zadní plot.
 • Vyvrtejte zadní plot hranou s bitkem
 • Plot pevně upněte a čtvercový sekáč.

4.7 Přidat bloky stop

 • Vyřízněte malý šrotový blok a spline a poté se upravte brusným papírem, aby se vešly. Blok stop je základní design bloku, který funguje jako bezpečnostní opatření. Blok má spline, aby zabránil rotaci bloku s čepelí, když zamknete křížové vrstvy.
 • Umístěte svůj blok na přibližně ⅛ “a vytvořte příspěvek pro piliny a drobné provize. Následně připojte blok stop ke stolu.
 • Vyřízněte další dva sáňky velikosti 4 × 3 palce.
 • Přilepit je dohromady a kolem hranců.

Vytvořte série prvního řezu

 • Upravte svůj plot pomocí populární série metod 5-cut.
 • Nejprve přiřaďte čísla čerstvé překližky z 1818 ze všech stran.
 • Vytvořte pruh z každé strany, s prvním proužkem s vyšší dimenzí.
 • Změřte obě strany proužku pomocí třmenu.
 • Zajistěte všechna umístění na čepce pro zvýšení tuhosti.

4.8 Přesnost kontroly (metoda 5-cut)

 • Opakujte proces metody 5-cut, abyste získali procento chyb.
 • Vaše chyba by měla drasticky snížit až 80% snížení chyby.
 • Vypněte úroveň plotu pro tuhost a poté zašroubujte plot.
 • Můžete také vytvořit další jistotu zajištěním všech umístění holčích dírů s vynecháním do první díry.

Oddíl 5: Mohu vytvořit stolní viděné sáňky pro 45 stupňové pokosové řezy?

5.1 kouzelný rozložka

Kouzelný pokos je nástroj pro měření a snížení ideálních značek na vašem obrobku. Kouzelné mitery se ukazují jako integrální vybavení pro manipulaci s všestranností, která přichází s různými projekty.

5.2 Jak to funguje

Pomocí kouzelného pokosu začnete umístěním měřicího nástroje v bodech, které chcete měřit. Následně by byla nejlepší změna pokosy různých stran položit úroveň proti zdi nebo rovině.

Umístěte magickou pokosu do souladu s měřicím nástrojem. Změňte magické pokosové paže posunutím střední podpory vpřed nebo vzad.

Pokračujte v tlačení této podpory, dokud zbraně nesedí v podobném bodě jako bod měřicího nástroje.

Stiskněte nástroj pro měření bodu dolů na magickou pokosu a zamkněte jej na místo a nastavte bod. Přidejte dřevo (nebo jiný materiál), který chcete nakrájet do magického pokoje.

Dále doplňte materiál na levé paži magického pokoje. Tento postup přeruší bod směřující doleva nebo doprava.

Poté přidejte ostrou hranu do střední drážky kouzelného pokoje, než pracujete na dřevě. Držte dřevo nastaveno s neřezanou rukou.

Viděl dřevo, dokud nebylo vyřezáno zcela před jeho odstraněním z magického pokoje. Stiskněte zařízení odhadu bodu dolů na magickou pokosu a zamkněte jej na místo a nastavte bod.

Doplňte materiál na levé paži magické pokosy. To vám umožní snížit bod směřující doleva nebo správné rameno, aby se zkrátil úhel.

5.3 Jak postavit stolní pilové saně pro 45-stupňové roztoky?

Prvním krokem k provedení řezu pokoje 45 stupňů je připojení vašich běžců. Chcete.li provést tuto přílohu, nalepete horní část běžce na obou stranách. Další je sladit plot se základnou se svými běžci.

Poté musíte připojit základnu saně k pásku a zkontrolovat, zda běží hladce. Poté vyvrtejte otvory skrz své běžce do základny a do těchto děr vytvořte závity klepnutí.

Následně se připevněte s vrtákem Countersink. Jedním z jednoduchých úkolů během této konstrukce je připojení plotu. Jediné, co musíte udělat, je umístit to na sáňky, takže se propláchne s okrajem.

Dále musíte pečlivě sklouznout plot přes plot a vzít největší náměstí. Jakmile jste si jisti, že jste si vzali největší náměstí, nastavte jej. Po nastavení čtverce zbývá jen zašroubovat šrouby v rozích.

Závěr

Croscutting je populární mezi profesionály, kvalifikovanými uživateli a nekvalifikovanými operátory. Vytváření křížových saně může být složité, zvláště pokud se jedná o kutilské sáňky.

Tento článek vydává systematický přístup k tomu, aby vaše stolní viděla křížové saně. Na závěr tedy, jak budete i nadále hledat užitečné tipy, které vám pomohou vytvořit váš stolní viděný kříž, nehledejte už dále.

Nccuttingtools vás zakryl. Máme ty nejlepší produkty a profesionály, které vyhovují vašim potřebám na stolní pile. Kontaktujte nás ještě dnes.

Zanechte komentář Zrušit odpověď

Musíte být přihlášeni k zveřejnění komentáře.

Dobrý měřič pokosového měřiče přidává všestrannost a přesnost do jakékoli stolní pily, což dramaticky zvyšuje rozsah práce, kterou lze vyrobit.

Autor: Bob Beacham | Aktualizováno 3. března 2023 11:35

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Klosu je možná nejběžnější z dřevozpracujících kloubů. Jednoduché mitery mohou být nařezány ručně pomocí pokosového boxu. Je to například rychlý a snadný způsob, jak vytvořit obrázkové rámce. Poháněná pokosová pila je často nástrojem volby pro řezání sloupků a úzkých desek. Přidání stánku z něj dělá skvělou volbu pro používání pracovních míst.

Pokosová pila však nemůže konkurovat stolní pile, pokud jde o řezání širokých desek nebo plechu. Jedinou nevýhodou je, že čepel pily nelze otočit, aby se řezaly úhly. Řešením je použít měřič pokosového komoru, který drží obrobek v požadovaném úhlu a vede jej do čepele pomocí tyče, která se připojuje k slotům v tabulce pily.

Tyto neocenitelné nástroje se pohybují od rozpočtových modelů pro základní truhlářství po vysoce přesné zařízení pro výrobu jemných platností. Tento komplexní průvodce může pomoci dřevařům najít nejlepší měřidlo pro jejich potřeby.

 • Celkově nejlepší: Kreg Precision Mitter Gauge System
 • Runner-up: infration V27 MITER
 • Nejlepší třesk pro Buck: Fulton Precision Mitre Gauge s plotem a převrácením
 • Upgrade výběr: infras 1000HD MITER MAGE
 • Nejlepší pro začátečníky: Powertec Universal Table SAW MITER GORAGE
 • Nejlepší pro Sawstop: Jessem mite-r-excel II
 • Zvažte také: Powertec Table SAW Croscut Sled s hardwarovou soupravou

Jak jsme si vybrali nejlepší měřič pokosového rozchodu

Jako někdo, kdo vlastnil profesionální dřevorubce po dobu 11 let, jsem používal měřiče MITER denně. Chápu jejich konstrukci a jak musí hrát v rušném pracovním prostředí.

Abychom zajistili, že máme aktuální informace, tým Bob Vila zkoumal přední výrobce i řadu rozpočtových modelů od méně známých výrobců. Zatímco cena je vždy faktorem, přesnost a kvalita sestavení jsou klíčové problémy. MITER MITER, který neposkytuje opakovatelnou přesnost, nestojí za peníze. Navíc, zatímco snadné použití má ložiskové nástroje, nástroje bohaté na funkce často trvá trochu déle, než je nastavení. Z tohoto důvodu jsme zahrnuli možnosti pro začátečníky i zkušenější pracovníky z dřeva.

Naše nejlepší tipy

Pro jejich vynikající kvalitu a efektivitu byly vybrány následující měřiče pokosy. Při kompilaci tohoto seznamu byly zohledněny klíčové nakupovací úvahy, včetně přesnosti, kapacity a snadného použití.

Kreg Precision Mitter Gauge System

Hlava měřidla tohoto modelu je počítačově numerická ovládání (CNC) obrobená, spíše než stisknutá a poté kalibrována do 0.003 palce. Pozitivní zastávky na 0, 10, 22.5, 30 a 45 stupňů doleva a doprava umožňují rychlé nastavení běžně používaných úhlů. Extra přesnost pochází z vernierového stupnice, která poskytuje úpravu 0.1 stupně a mikro seřizovač schopný 0.01 stupňů.

V tabulce SAW MITER BAR má pět přidržovaných šroubů, aby se zajistilo, že se do stolních slotů zajistí útulné přizpůsobení. Plot je dlouhý 24 palců. výbušný pro vedení dlouhých desek nebo velkého plechu. a je vyroben z litého hliníku pro tuhost. Má sloty pro montáž systému Polohování obrobku Swing Stop, což také pomáhá zlepšit přesnost řezání pokosu. Díky kombinaci konkurenceschopné ceny a vysokého výkonu je tento rozchod z KREG vynikající volbou.

Specifikace produktu

 • Odlitý hliník se vyrábí na toleranci 0.003 palce
 • Micro Adjuster umožňuje přesné nastavení úhlů na 1/10 stupně
 • Připevnění k houpačce umožňuje pozitivní umístění obrobku pro vysokou opakovatelnou přesnost
 • Toto je velký měřič pokosového měřidla, který není vhodný pro přenosné nebo stolní pily
 • Je vyžadována určitá počáteční sestava a počáteční nastavení vyžaduje trpělivost

Získejte měřidlo MITER KREG na Amazonu, Home Depot nebo KREG.

Měřidlo pokoje v27

Přesnost obecně přichází s prémiovou cenovou značkou, ale tento infra je nejen cenově dostupný, ale také maximalizuje jeho hodnotu tím, že je navržen pro použití s ​​pásmovou pilou, routerem, brusným stolem a stolní pilou. Tam, kde má většina pokovových hlav hrstka předvoleb, V27 vezme svůj název z 27 zamykačů, které usnadňují a snadné nastavení i neobvyklých úhlů.

Posesa má volitelnou podložku T-Slot a nastavení pro přizpůsobení, která umožňuje jeho použití s ​​mnoha různými dřevozpracujícími stroji. Jediná věc, která chybí, je plot. Do hlavy jsou však obrobeny dva sloty pro připojení alternativ vyrobených na obchodě. Konstrukce je vysoce odolné chromované oceli.

Specifikace produktu

 • Poskytování 27 odsazení znamená, že lze rychle nastavit i neobvyklé úhly
 • Navrženo pro použití s ​​více typy stolů PIL a router
 • Rozšiřující podložky zajišťují přesné sledování v nestandardních nebo opotřebovaných stolních slotech
 • Někteří považují nedostatek plotu frustrující, i když je k dispozici příslušenství
 • Několik zákazníků obdrželo měřiče, které nebyly čtvercové a nemohly být upraveny

Získejte měřidlo pokosy V27 v Amazonu, ACME Tools nebo v Woodsmith Store.

Fulton Precision Mitre Gauge s plotem a převrácením

Mírový rozchod Fulton je promyšlené zařízení, které nabízí mnoho funkcí mnohem dražších zařízení. Robustní hliníková hlava má nastavení pro úhly 22.5, 30, 45, 60, 67.5 a 90 stupňů a je schopen levé i pravé úhly. Prip nabitý pružinami umožňuje rychlé umístění. Hlavní rozchod je označen v přírůstcích s jedním stupněm.

Pokojová lišta je 18.9 palců dlouhý, navržený tak, aby eliminoval hru na stolním slotu pily. Vejde se do většiny rovných a t-skvrn (i když ne značky řemeslníků nebo Sears). Extrudovaný plot hliníku končí předběžnou při 45 stupních, což umožňuje podporu obrobku blíže k čepeli pily. Převrácená zastávka usnadňuje výrobu opakujících se řezů.

Specifikace produktu

 • Odnímatelné průvodce umožňují používání běžců na stolním stolním stole a ve tvaru T a ve tvaru T
 • Pind-napsaný kolík poskytuje rychlé a pozitivní umístění pro běžně používané úhly
 • Konce oplocení 45 stupňů mohou podporovat obrobku až na linii řezu
 • Nenabízí přesné úpravy dostupné z špičkových nástrojů
 • Na některých modelech Sears a Craftsman se nemusí hodit nestandardní stolní sloty

Získejte měřidlo MITER FULTON na Amazonu.

Infrouty 1000HD MITER

Tento měřidlo pro inkreaci byl navržen tak, aby uspokojil nejnáročnějšího dřevařského pracovníka, který nabízí jak jemný detail, tak velkou flexibilitu. Hliníková ocelářská hlava 1000HD je laserová řezaná a obrobena pro vysokou přesnost. Má rychlé a pozitivní přírůstky zamykání v každém jednotlivém stupni a další jemné přizpůsobení 0.1 stupně. Patentovaný panel pokosového pokoje umožňuje téměř perfektní fit do stolních slotů na pily. K dispozici je také odnímatelný adaptér T-Slot.

Hliníkový plot se rozprostírá od 18 do 31 palců a nabízí vynikající podporu obrobku a je dostatečně kompaktní pro menší pily. Doprovodná nastavitelná převrácení poskytuje přesnou kontrolu nad délkou řezu. Rozchod MITER INCROSS 1000HD je značná investice, ale pro ty, kteří potřebují čas od času, může to stát náklady. Ti, kteří hledají tuto úroveň přesnosti a velká produktivita.

Specifikace produktu

 • Má přesně obrobené a laserově řezané komponenty, které poskytují přesnost a trvanlivost
 • Systém indexování úhlu zámku poskytuje rychlé nastavení v krocích s jedním stupněm
 • Teleskopický plot poskytuje vynikající podporu obrobku na malých i velkých pilách
 • MITER MITER TETO NADICKÉ přichází s prémiovou cenovkou
 • Kvůli jeho složitosti to není nástroj, který bychom doporučili pro začátečníky

Získejte infros 1000HD MITER MITER MOAGE v Amazon nebo ACME Tools.

Powertec Universal Table SAW MITER MAGE

Mnoho dřevařů nikdy nemusí vidět materiál na 0.1 stupně. Pro domácí obchody vyrábějící zahradní nábytek nebo prostředí s vysokou produktivitou může být robustní nízkonákladový rozchod, jako je tento z Powertec, užitečnější než něco s extrémní přesností. To neznamená, že je to krátké funkce.

Hlava je tlustý laserově řezaný hliník a nabízí nezbytnou přesnost a trvanlivost. Na okraji je 27 odrážek, s otočným lokalizačním mechanismem, který je rychlý a snadno použitelný. Posesa má úpravu, takže pevně zapadá do stolů na pily a lze jej také použít s jinými stroji. Zatímco plot měřicího rozchodu není poskytován, jsou k dispozici fixační sloty pro doplňky s náhradními díly nebo domácími. Je to základní měřič pokosového měřiče, který by někteří mohli považovat za ideální řešení.

Specifikace produktu

 • Tento Powertec kombinuje osvědčený design s velmi konkurenční cenou
 • Vyjímatelná deska umožňuje použití s ​​štěrbinovými a nekrytými tabulkami
 • Ačkoli není zahrnut žádný plot, vodicí deska přijímá řadu doplňků s náhradními díly
 • Existují obavy, že zastávky hliníku se budou v průběhu času nosit, čímž se sníží přesnost
 • Zatímco je k dispozici plot na trhu s náhradními díly, zvýší to celkové náklady

Získejte univerzální měřidlo Powertec na Amazonu, Home Depot nebo Powertec.

Jessem mite-r-excel II

Vysoce kvalitní stolní pily Sawstopu mají jedinečný bezpečnostní mechanismus, který dokáže detekovat maso a okamžitě vypustit čepel z cesty, aby se zabránilo nehodám. Jeho rozsah je rozsáhlý. od kompaktních stolních pily po pily průmyslového kabinetu. a zaměřený na nadšené amatéry a profesionály.

Jessem Mite-R-Excel II je ideálním partnerem. Má přesnost nezbytná pro jemné dřevoobrábění kombinované s úhly rychlého nastavení na 0, 10, 22.5, 30 a 45 stupňů. Teleskopický plot je v nejkratším nejkratším místě vhodný pro malé stolní pily, pásmové pily a routerové tabulky, přesto se rozšíří na 36 palců a poskytne vynikající podporu obrobku na velkých pilách. Má také převrácení a koncové zastávky pro zlepšení produktivity při řezání vysokých objemu.

Při normálním použití tento měřidlo MITER JESSEM nebude zasahovat do bezpečnostního mechanismu SawStop, ale náhodný kontakt s pohyblivou čepelí způsobí, že aktivuje se.

Specifikace produktu

 • Postaveno tak, aby vyhovovalo potřebám náročných dřevařů s přesnými komponenty
 • Teleskopický plot poskytuje dobrou podporu obrobku ve všech velikostech stolních pilů
 • Existuje pohyblivá převrácení a zastávka pro rychlou, opakovatelnou přesnost
 • MITEROVÉ měřidla s nastavitelnými ploty mají tendenci být drahé, a to není výjimka
 • Jessem vyžaduje shromáždění před použitím, což někteří kupující považovali za frustrující

Získejte měřidlo MITER MITER na Amazonu.

Powertec Table SAW Croscut Sled s hardwarovou sadou

Křížová saně jsou populární, protože pro obrobku poskytují pozitivnější držení než samotný plot. To obvykle zvyšuje přesnost a produktivitu. Ve většině případů také zlepšují bezpečnost tím, že drží ruce dále od čepele.

Standardní verze řezu pouze na 90 stupňů. Powertecova stolní stolní viděla však pokovové sáňky vezme tento základní koncept a přidává otočný bod pro plot, aby bylo možné řezat úhly. Zastavení nuly zajišťuje rychlé nastavení pro normální průřez a ½ stupňové promoce usnadňuje a snadné nastavit další úhly. Kromě otočného zastávky existují poddržené svorky, které udržují obrobku stabilní, když je požadována maximální přesnost. Rovněž zabraňují nehodám v případě zpětného zpětného odpadu z čepele. Povlak melaminu na spodní straně pomáhá hladce sklouznout saně přes pilovací stůl.

Specifikace produktu

 • Materiál: Hliník a melamin potažený vláknitý panel střední hustoty (MDF)
 • Plot: 24 palců
 • Rychlé zastávky: 1
 • Kombinace měřidla a křížového sáňkařského měřidla způsobuje rychlejší a bezpečnější řezání
 • Indikátor vlasové linie a přírůstky ½ stupně umožňují důsledně přesné nastavení
 • Dodává se s držením obrobku, které snižují šance na nehody

Získejte powertec crosscut sale raketové měřidlo na Amazon, Home Depot nebo Powertec.

Co je třeba zvážit při výběru nejlepšího měřidla

Dřevopracovník hledající dobrý měřič pokosového měřidla je zkažený pro výběr, ale stejně jako u jakéhokoli nástroje by měly být zahrnuty některé funkce a jiné se vyhnuly. Následující pomůže určit klíčové výhody a také zdůrazňuje všestrannost a potenciální kreativitu, kterou může nejlepší měřidlo pro použití stolního pilu nabídnout.

Konstrukce

K pokosovému rozchodu jsou tři hlavní části: pokosová lišta, pokosová hlava a plot.

Síly SAW mají slot pro přijetí různých příslušenství. Posesa je navržena tak, aby se do toho zapadala, což umožňuje hladkému sklouznutí pokosového rozchodu. Posesa je často obdélníková, i když může mít další část ve tvaru, aby se vešly stolní pily, které mají v tabulce t-řadu. Fit musí být dostatečně těsný, aby si udržel přesnost, ale ne tak těsný, že se zasekává ve slotu. Nejlepší měřidla pokosu lze upravit tak, aby poskytovaly správné přizpůsobení.

MITER HEAD je půlkruhová a je označena pro různé úhly. Přírůstky se liší, jak je uvedeno v sekci o přesnosti. Obvykle existuje tlaková rukojeť, která se často také používá k upínání hlavy ve správném úhlu, i když může být použito samostatné zařízení.

Plot je stanoven přes hlavu a obrobí se proti němu spočívá. Ploty mohou být pevné nebo prodloužitelné. Delší ploty poskytují lepší podporu obrobku, ale nemusí být vhodné pro malé pily.

Materiál

Většina měřidel pokosu se vyrábí ze součástí, které jsou buď oceli nebo hliníkem. Ocel přináší sílu a trvanlivost, která je důležitá pro oblasti, které jsou vystaveny častému opotřebení, jako jsou šroubové závity. Ocel je však poměrně těžká a náchylná k rezi. Hliník je mnohem lehčí, vysoce odolný vůči korozi a obvykle se používá pro ploty. To jsou obvykle sekční lišty, které poskytují další podporu a dostatečnou sílu, aby se zabránilo ohýbání.

Nylonové vložky nebo šrouby se často používají k úpravě toho, jak se lišta pokosové (nebo měřicí lišty) zapadá do štěrbiny na stole pily. Ty se nakonec budou opotřebovat a je třeba je vyměnit. Naštěstí to nejsou drahé.

Mosaz se někdy používá pro kliky a svorky. Je to velmi dekorativní, ale nemá skutečný dopad na funkci.

Zastávky a úpravy

Aby se umožnilo nastavení úhlu řezání, hlava pokosové hlavy se otáčí kolem centrálního bodu. Jak je uvedeno výše, toto je často upnuto v požadované poloze pomocí tlačného rukojeti.

Hlava se otáčí celkem 180 stupňů, což umožňuje nastavit požadovaný úhel s velkou svobodou. Nicméně určité úhly. 90 stupňů, 45 stupňů a 22.Například 5 stupňů. se nejčastěji používají, takže se často přidávají předvolba ve formě špendlíků, otvorů nebo drážky. Díky tomu je nastavení rozchodu pokoje mnohem rychlejší.

Pokročilé měřiče pokosy mohou poskytnout zastávky v přírůstcích s jedním stupněm, i když obvykle mají stále způsob, jak tyto běžné úhly rychle nastavit.

Kapacita

Při nakupování měřiče pokosového měřidla je důležité zvážit velikost stolu pily a rozměry materiálu, který bude řezán nejčastěji.

Měřiče roztvoření rozpočtu mají obecně krátký plot pevné délky. Pro ty, kteří mají kompaktní stůl a pracují s materiálem skromných velikostí, to není problém. Se zvyšující se délkou materiálu však existuje tendence k ohýbání. Pokud k tomu dojde, může to snížit přesnost řezu. Některé z nejlepších měřidel pokosu mají buď delší nebo nastavitelné ploty, aby to bojovaly. Schopnost nastavit plot na různé délky maximalizuje kontrolu obrobku. To znamená, že je důležité zkontrolovat jejich minimální délku. Některé modely mohou být ve skutečnosti příliš dlouhé pro menší stolní pily.

Přesnost

Kvalita výroby má dopad na celkovou přesnost. Na nízkonákladových průvodcích na stolním pile by mohla být hlava vyrazena z ocelového plechu, zatímco u lepších modelů je tato část laserová řezaná nebo obrobena z pevného bloku.

Základní nízkonákladový měřič pokosového měřidla umožní řezání úhlů do určité míry. Pro ty, kteří vyrábějí rustikální nábytek nebo bránu pro dvorek, by to mohlo být dostatečně blízko. Je však možná mnohem větší přesnost. Obrobené zastávky při přírůstcích s jedním stupněm jsou běžné a několik z nich to může dále upřesnit na 0.Kroky 1 stupně. Ti, kteří požadují absolutní přesnost.01 stupňů.

I když to není rysem rozpočtových modelů, plot může mít také měřítko pro přesné zarovnání obrobku s čepelí pily. Občas jsou poskytnuty převrácení, které se připevňují k plotu a sklouznutí podél předem vytvořených hájů. Pomáhají při držení obrobku na správném místě při řezání na délku.

Snadnost použití

Jeden může předpokládat, že základní měřidlo je nejjednodušší použít. Do určité míry je to pravda. Na o něco dražším měřičku pokosy však některé zastávky způsobují rychlejší nastavení, což může urychlit celkový pracovní proces.

Konzistentní přesnost vysoce kvalitního měřidla pokosu může usnadnit opakované úkoly a pomoci snížit chyby. Zatímco přidávání přesnosti v této fázi práce lze považovat za obtížnější použití nástroje, často ušetří čas v pozdějších stádiích.

Důležité je, jak dobře se hodí konkrétní měřič pokosového měřiče, je práce, která se provádí pravidelně. Dalo by se tvrdit, že snadné použití není jen o jednoduchosti; Je to také o tom, jak snadné to dělá celou práci.

Tipy na použití rozchodu pokoje

Až dorazí nový měřič pokosového měřidla, kupující ho pravděpodobně chtějí použít co nejdříve. Předtím, než tak učiníte, věnujte několik minut zkontrolovat a ujistit se. Následující rychlé tipy pomohou maximalizovat výkon.

 • Ať už se jedná o první měřič pokovového měřidla pro ty, kteří se právě učí základny nebo je to upgrade s pokročilejšími funkcemi, vždy si přečtěte pokyny. Může to později ušetřit spoustu času a frustrace. Před zahájením práce, na které záleží, vyzkoušejte měřič pokosového měřidla na několika odtoku nebo navíc kusy dřeva.
 • Ve dřevo zpracování je staré pořekadlo: Změřte dvakrát a jednou odřízněte. V tomto případě by uživatelé měli nejen zkontrolovat svá měření, ale také zkontrolovat, zda jsou svorky pěkné a těsné. Je nepříjemné, pokud se rozchod během řezu pohybuje, navíc může být také nebezpečný.
 • Nepřesné škrty nemusí být způsobeny měřidlem pokoje; Mohla by to být, že čepel je mimo vyrovnání nebo ne čtvereční ke stolu. Vždy před zahájením zkontrolujte. zvyk by se měli dřevaři dostat, zda používají měřidlo pokosy nebo ne.

Časté časté

Tento komplexní průvodce výběrem nejlepšího rozchodu pokosového rozchodu poskytl nahlédnutí do toho, jak tyto nástroje fungují a jak si vybrat ten správný model pro vaši stolní pilu. Přesto je přirozené mít stále otázky a následující se objevují.

Q. Může stolní pila udělat řezy pokosu?

Čepel lze obvykle naklonit až do 45 stupňů, aby se snížily úhly na okrajích desky, ale tento druh řezu se nazývá zkosení, nikoliv pokož. Budete muset přidat měřidlo pokosy, abyste zkrátili správný úhel pro pokosu s čepelí pily ve vzpřímené poloze.

Q. Jsou měřidla s tabulkou SAW MITER Universal?

Sloty na většině postelí stolu jsou stejné, takže by se mělo zapadnout univerzální měřidlo. Ačkoliv vzácné, mohou existovat výjimky. Než si zakoupíte rozchod s pokovovým rozchodem, stojí za to rychlou kontrolu specifikací vaší pily, jen abyste si byli jisti.

Q. Lze použít měřidlo pokoje k snížení 45 stupňů se zužujícími se?

Dalo by se tvrdit, že standardní řez pokos je podle jeho povahy 45 stupňů. Je také možné snížit oboustranné a čtyřstranné zužování při 45 stupních a s kreativním použitím vašeho měřidla v různých jiných úhlech. Všechny jsou však poměrně krátké. Pokud potřebujete dlouhé zužování, možná budete chtít investovat do kuželu.

Proč důvěřovat Bobovi Vila

Bob Vila je americkým údržbářem od roku 1979. Jako hostitel milovaných a průkopnických televizních seriálů, včetně „This Old House“ a „Bob Vila’s Home Again“.

V průběhu své desetileté kariéry Bob Vila pomohl každý den stavět, renovovat, opravit a žít lépe-tradici, která dnes pokračuje s odborníkem, ale přístupná domácí rady. Tým Bob VILA destiluje informace o výucech pro projekty, příručky k údržbě, nástroj 101 a další. Tito odborníci na domácí a zahradu pak důkladně zkoumají, veterináři a doporučují produkty, které podporují majitele domů, nájemce, kutilství a profesionály ve svých seznamech úkolů.