Hacksaw Jim Duggan Net Worth 2019, Wiki, Bio, Age, Výška. Hacksawová pila Jim Duggan Age

Hacksaw Jim Duggan Net Worth 2019, Wiki, Bio, Age, Výška

Hacksaw Jim Duggan je populární a renomovaný zápasník, který je známý svými úžasnými technikami zápasů po celém světě. Je to Američan podle národnosti. Je stálým členem pod zápasem Global Force Wrestling a podepsal uzavření smlouvy o legendách ve slavném World Wrestling Entertainments. V zásadě je tento 63letý zápasník známý pro jeho vynikající dokončení a jedinečný pohyb podpisů, které jsou velmi neobvyklé jako skákající ramenní bloky, Scoop Slam a atomový pokles. Jeho čisté jmění se odhaduje někde kolem 2 milionů.

Raný život

Jim Duggan se narodil 14. ledna 1954 James Duggan SR. a matka, Celia Duggan. On je Američan podle národnosti, protože jeho rodištěm je Glen Falls, New York. Jeho otec byl umístěn do slušného postavení na policejním oddělení. Jim byl během svých středních školních dnů docela populární hvězdný atlet. Na střední škole také ukázal své schopnosti ve fotbale a basketbalu. Najal ho Ohio State University a vybral si pravomoc hrát fotbal na úrovni vysoké školy. Byl docela dobrým studentem a získal postgraduální titul na předmětu biologie rostlin od SMU. Je známý svým fanouškům svou slavnou přezdívkou „Hacksaw“ Jim Duggan. Z některých skutečných zdrojů je známo, že je skotského a anglického sestupu. Od svých dětských dnů se zajímal o účast na zápasech. Byl přiveden se svými sourozenci, ale není zde zmínka o jejich jménech a věku.

Kariéra

Jim zahájil svou profesionální kariéru v roce 1979. Bylo to v roce 1987; Nejprve se zúčastnil Federace Wrestling Federation (WWF). V roce 1994 se rozhodl o účasti a sdružování s WCW, zápas mistrovství světa. Od roku 2002 do roku 2005 úspěšně přišel se svou wrestlingovou profesí ve spojení s nezávislým obvodem a celkovým zápasem nepřetržitého akce. Zúčastnil se mezinárodního wrestlingu mistrovství světa v těžké váze IWA. Pro Wrestling Illustrated ho zařadil s #66 mezi 500 zápasníky v roce 1993. V roce 2003 ho PWI zařadila #157 nejúspěšnějšího zápasníka. Dokonce vyhrál Texas All-Star Wrestling Championship. Dokonce vyhrál asociaci Mid South Wrestling a Universal Wrestling Federation. Poté se přesunul k účasti na mistrovství světa v televizi WCW a síně slávy WWE. Vyhrál P-prestižní ceny Slammy za nejlepší hlasový, největší hit a úžasný výkon.

Osobní život

Jim je šťastně ženatý s Debra Duggan, která je skutečnou krásou s mozkem. V roce 1989 se oženil s její krásnou manželkou Debra. Pár již spolu chodil dlouhou cestu a počítá se asi 27 let. Jsou velmi sociální a znají strategie, jak se informovat o změnách. Pár je docela aktivní se svými aktualizacemi sociálních médií a ví, jak řešit soukromý život bez takových fámy. Uplynuly dlouhé časy a neexistují žádné takové zajímavé zprávy o oddělení páru. Jsou požehnáni dvěma dětmi, které pojmenovali Celia Duggan a Rebecca Duggan.

Kromě toho, že byl šťastně ženatý s manželkou Debrou, je filantropem daruje obrovský podíl na svém příjmu charitativní důvěře a organizacím. Věří, že člověk může získat čistotu tím, že slouží lidem, kteří jsou zbaveni lásky a péče. Je v úzkém spojení se svým nejlepším přítelem Willie Robertsonem, který je hrdým majitelem velitelů kachen a vystoupil v televizní reality show WWE, která byla nazvána WWE Legends House. Později na žádost veřejnosti se objevil v pěti finále sezóny dynastie Duck. Je to docela společenská postava a jeho následovník dychtivě čeká na jeho aktualizace na svém účtu Instagram. Preferuje spíše nahrávání videí než obrázků na svém účtu Instagram.

Rychlé shrnutí:

Celé jméno: Hacksaw Jim Duggan. Datum narození: 14. ledna 1954. Místo narození: Glen Falls, New York, Spojené státy americké.

Jim Duggan se otevírá o svém nedávném vloupání, návratu Vince McMahona, Royal Rumble Exclusive

V roce 2022 „Hacksaw“ Jim Duggan ukázal, že je stejně vyzkoušený a pravdivý jako dva po čtyřech, které zamává na cestě k ringu. Duggan zahájil svůj rok dalším vyděšením zdraví, ale vůbec první vítěz Royal Rumble nakonec hodil rakovinu přes horní lano a na oslavu zazvonil zvonek. Poté v prosinci Wrestling Inc. hlásil, že Duggan byl nucen držet muže na střelnici poté, co se vloupal do Dugganova domu. Navzdory svému skalnatému ročníku je Hall of Famer WWE spokojený s tím, co mu pro Wrestling v průběhu let dal, a považuje se spíše na světelnou stranu prstenu, než na temnou stránku, která tak často přináší pozornost, a on plánuje dál Od roku 2023 vypnuto s živým hodináním z toho prvního královského rachotu v roce 1988. Akce se bude konat 24. ledna, výhradně na Adfreeshows.com, pro předplatitele na úrovni 29 a nahoru.

V novém rozhovoru s Dominikem DeAngelo jde Duggan podrobně o vítězství prvního rachotva, divokého domácího vloupání, jak se cítí o návratu Vince McMahona, jeho čas prací s Cody Rhodesem, a pokud bychom ho mohli vidět nakreslit Číslo na Rumble 2023 tento víkend.

„To není trik. To je to, kdo jsem ‚

Je to sezóna Royal Rumble, a když se to stane, musíme myslet na toho chlapa, který to všechno začal. Jim, moc děkuji za to, že jste se ke mně dnes připojili.

No, moje potěšení, bratře. Ale víte, že první věc „Hacksaw“ musí Jim Duggan udělat, je dát velkou “!“

Druh mě dnes vystřelí. Dostane vzduch do plic, protéká krví, stará hackerská kresba.

Kdy jste naposledy sledovali [první Royal Rumble]?

Oh, je to docela dlouho, bratře. Opravdu to má. Dokonce i v ten den jsem se nechtěl dívat v televizi. Vždy jsem byl tak kritický jako: „Ach bože, je to tak špatné.„Takže jsem vždy přestal, nesledoval jsem se velmi často.

Určitě to chápu. Vždy je to, kdykoli něco udělám, i když je to rozhovor nebo něco podobného, ​​budu jako: „Já to prostě nechám tam v éteru“ a prostě se o to nebojím.

to jo. Proto Hacksaw pracovala tolik let. Jen jsem to, kdo jsem. Lidé říkají: „No, to je skvělý trik. Ta věc USA.„Řekl jsem:„ To není trik. To je to, kým jsem.„A pro mě to bylo dobré podnikání. Všichni vidí temnou stránku prstenu a mluví s mým velkým přítelem Jake „The Snake“ Roberts, nebo mluví o Scott Hall nebo o všech tragédiech v zápase. Jsem druhá strana mince. Byl to skvělý obchod se mnou. Byl jsem se svou ženou 40 let. Nikdy jsem nemusel chodit na rehabilitaci za chlast nebo drogy. Udělal jsem hodně obou. Nemohu házet žádné kameny, ale nikdy jsem se na nic nedostal. Žertoval jsem, řekl jsem: „Žádné zatčení zločinů, žádné přestupky.„Ale to bylo 80. let. Co to k sakru? Autobus, který bude žít v nechvamy, já a šejk. Dal jsem dvě dcery do školy. Žiji pohodlný život. Bylo to pro mě skvělé podnikání. A spolu s Vincem McMahonem, tolik podobných lidí, „Vince McMahone, to vzlyku.„Vince, byl to můj šéf. Nebyl to můj přítel. Nečekal jsem od něj moc. Věděl jsem, že dříve nebo později jsem byl čas, že by byl propláchlý zvuk a byl bych pryč. A ohlédnu se na to, tady jsem. Právě mi bylo 69 let. Budu cestovat. Stále cestuji po světě, podepisuji autogramy a vyprávěji příběhy o WWF. Ne WWE, ne polovina jihu, ne WCW-WWF, Zlatý věk wrestlingu. Jsem tedy vděčný za Vince McMahon, aby mi dal život, který jsem měl pro mě a svou rodinu. Zacházel se mnou tak, jak mohl mít? Ne, ale přesto to byl dobrý život.

„Je to jeho dítě“

No, teď s Vince McMahon se vrátil, tak jste se předvídali, že se s ním děje mnoho způsobů?

No, Vince, ten chlap je workoholik. Dokonce i v den, kdy jsem byl s WWF, byl jedním z prvních kluků v budově, jeden z posledních kluků, kteří odešli. Ale také pak ve WWE byl Vince opět jedním z prvních kluků v budově, jeden z posledních kluků, kteří odešli. I když mě před několika lety přivedli zpět do hlasu nebo něco. Byl jsem rád, něco jsem řekl, najednou v náhlavní soupravě: „Ne, Jim.„Jsem rád,“ ​​Páni, Svatý kouří. Ten chlap tady poslouchá zkoušky.„Takže vím, že ten chlap miluje podnikání. Postavil tento obchod. Je to jeho dítě. Vidím pro něj těžké odejít, protože mohl odejít, koupil ostrov v Caymans někam a žil svůj život. Ale myslím, že ten chlap rád tvrdě pracuje. Už příliš nesleduji celé podnikání. To jsou lidé, „Hej, jen se podívej, co se stalo na Raw?„Řekl jsem, po 40 letech, poslední věcí, kterou chci sledovat, když jsem mimo službu, je zápas.

Proč se chcete v podstatě naladit poté, co jste to všechno zažili?

A je to stále populární. A děti, myslím, že dnes jsou děti lepší sportovci, jsou ještě více obchodní. Ale nemyslím si, že měli kreativitu, kterou měla naše generace lidí. Přišli jsme s vlastním trikem, Jimem „Anvil“ Neidhart byl Jim “Anvil“ Neidhart. Kamala byl jedním z posledních zápasníků, kteří by děsili děti. Přišel by dolů k prstenu a děti utečely z prstenu. Nyní, bez ohledu na to, kdo je pata, sestoupí na prsten, všechny děti běží na prsten. Takže to tedy byla jiná firma.

Mnoho zápasníků, je to jako to, co je dnes definuje, je aspekt wrestlingu a ne postava, kdo-aspekt jako aspekt. A to je to, co lidi opravdu přitahovalo. Chci říct, podívej se na všechna jména, s nimiž jste byli ve WWF, od Jake the Snake po Hulk Hogan až po Ted Dibiase, Million Dollar Man. Bylo to jako, přijímání vaší postavy.

Stále můžete pojmenovat 10 kluků, aniž byste o tom přemýšleli. Andre Giant, Bret Hart. Myslím jen jeden po druhém, byl jen zlatý věk. Měl jsem to štěstí, že jsem byl jeho součástí. Přitažlivost wrestlingu je bláznivá úžasná. A já dostanu spoustu lidí, kteří jsou fanoušky wrestlingových skříní jako: „Nejsem fanoušek wrestlingu, ale nejste Hacksaw Duggan?“

Andre Giant

Kdybych se mohl vrátit v čase a setkat se s zápasníkem, kterého jsem nikdy předtím nesetkal, myslím, že by to byl určitě Andre Giant. Je to jen doslova postava větší než život. A je to prostě neuvěřitelné, jak přesahuje podnikání v mnoha ohledech.

Ach jo. Myslím tím tehdy, nebylo jich mnoho sedmi stop. Nyní vidíte sedm stop, Big Show, Shaquille [O’Neal], všude pobíhají sedm stop kluků. Ale tehdy byl Andre Andre. Měl ty obří rysy typu. Ale potkal jsem ho jako dítě, když jsem pracoval pro vysoký náčelník Peter Maivia. Byl jsem pod zápasem masky jako odsouzený.

Oh, pamatuji si, že mi to říkáš. to jo.

to jo. A Andre a všichni nejlepší kluci by se vrátili z Japonska, strávili týden na Havaji, udělali show pro Maivii a strávili nějaký čas na Havaji. Takže jsem musel pracovat s Andre jako dítě a on mě měl rád. Respektoval jsem ho. A tak později v životě, když jsem byl ve WWF, udělal mi obrovskou laskavost, kde jsem ho vyrazil v televizi svým dvěma po čtyřech. A WWF odešel ze vzduchu, já jsem stál nad Andreem obřím pokrytým krví, s mým dvěma po čtyřech přes hlavu, ho. A to mě povýšilo z chlapa se střední kartou na chlapa hlavní události, a to byla laskavost Andre pro mě. A kdyby mě neměl rád, kdyby to pro mě neudělal. Takže to byla obrovská laskavost, kterou pro mě člověk udělal.

Cody Rhodes a děti, které vyrůstají v podnikání

No, mluvil jsi o práci se všemi těmito legendami a tak, a pak mluvíte o práci s Dustyho dětmi a vším. A Cody je jako, vím, že se nesledujete firmu, ale údajně se vrátil. Je naplánován na návrat do Royal Rumble, tento rok. Trochu s ním pracujete, jaký byl váš pohled na něj v prvních dnech?

Kdokoli z chlapců druhé generace, jsou vždycky mnohem více leštěné. Stejně jako moji generační kluci, jako Jake The Snake, Ted Dibiase, Curt Hennig, Von Erichs, byli v ringu, když jim bylo 16 let. Naučil jsem se strašně hodně od kluků, jako je Jake a Dibiase, protože jsem se nedostal do ringu [až], dokud mi nebylo 25, vyšel z fotbalu. A jsou jako: „Velký Jim Duggan, tenhle chlap tě porazí za 10 minut.„A já jsem rád,“ ​​no, můžu ho porazit. Vím, že ho mohu porazit.“

A samozřejmě, chlap, se kterým pracuji, jde: „Ach můj bože.„Chudák Johnny Rodz a Jose Estrada ve starém WWF se se mnou postavili. Ale chvíli mi trvalo, než jsem se naučil podnikání. Ale kluci, kteří začali v podnikání dříve. a Codyho je jeden z nich a Goldust [Aew’s Dustin Rhodes]. děti, které vyrůstají v podnikání, Rotundovy děti [Bray Wyatt a Bo Dallas], prostě rozumějí podnikání mnohem lépe. A to je více leštěné než člověk jako já.

No, pomohli také pokračovat v odkazu a zachovat spoustu toho, co je stará mentalita.

To je pravda. Musím ti to říct, bratře, mám dvě dcery a díky bohu, ani jeden nechtěl být v zápase. Jsou jako: „Tati, chci se zápasit.„Řekl jsem:“ No, každý se chce zápasit s Royal Rumble, ale po 10hodinové jízdě s 20 lidmi v budově musíte udělat Minot v Severní Dakotě “. Je to pro chlapa těžká věc. Je to opravdu tvrdý obchod pro dívku. Myslím, že to je jedna věc, také mnoho lidí si neuvědomuje, jak konkurenční profesionální wrestling je. A řeknou: „Hej, budu zápasník.„Řekl jsem, dobře, když se na to podíváte jako na podnikatele, pokud se na to budete živit. pomyslete na to. Hraje 1500 fotbalistů NFL. Je tu 500 hráčů basketbalu NBA. Je tu, 150 zápasníků WWE/AEW? Jsou to televizní pořady. Jsou konkurenceschopnější než sport a nejsou to jen děti z Ameriky. Máte děti z Japonska, Austrálie, Evropy. Zápas je extrémně, velmi konkurenční podnikání. A jedna z obrovských mylných představ, „dobře jste všichni dobří přátelé, že ano?„Ach jo. Všichni soutěžíme o stejné peníze. Jsme opravdu dobří přátelé. Je to podnikání. Chci říct, něco se stane s tvým kamarádem, je vám líto, že je to on, ale jsi rád, že to nejsem já. Myslím, že je to pes-eat-psi, jako každý podnik. Je to však těžké.

Ale pro mě to bylo dobré a pro hodně a pro mnoho lidí. Tito Santana, můj dobrý přítel [Roddy] Piper. V našem podnikání je spousta úspěchů, ale o tom neslyšíte.

Rumble a být Kanaďan z roku 2023

Dobře, myslím, že jsem zde musel udělat svou due diligence. Zmínil jsi, že jsi v San Antoniu. Můžeme vás letos potvrdit pro Royal Rumble?

Musíte se dívat a vidět. Jinak bude Vince žvýkat zadek. Mohl bych vytáhnout hamstring vystoupit z gauče.

Jeden z mých kamarádů se chtěl zeptat na to, abyste otočili Kanaďana na WCW. Jako dítě, když jsem byl ve svých dospívajících letech, byl jsem rád: „Ach, to je trochu úhledné.„Byl jsem rád,“ ​​jsem tak zvyklý na Jim Duggan je synonymem pro Ameriku a podobné věci. Je to jiný.„Ale jak jsi se o tom všechno cítil, když se to stalo a všechno?

No, pokud se vrátíte a přemýšlíte o tom, co se děje, byly to WCW dny. Vince Russo právě přišel a Vince Russo a já jsme se vůbec nepopisovali. Vůbec jsme nevycházeli. A tak nejprve z mě udělal správce WCW. Russo se mě snažil přimět, abych přestal. Chtěl mě vytlačit z mé smlouvy. Takže řekli: „Uděláme z tebe správce.„No, to se vrátilo, protože trik snitor se dostal. Dej mě do televize. Dostanu se.

Takže mě létají zpět do centra CNN v Atlantě, velké setkání a jsou jako mluvit: „Otočíme vás proti Americe.„A já jsem rád,“ ​​ach můj bože.„Myslím na sebe,“ je tento Irák, Írán? Kam s tím půjdeme?„A jsou jako:“ Budeš součástí týmu Kanady.„A já jsem rád,“ ​​no, s Kanaďany jsme dostali hodně tepla.„Víš, co to sakra? A žertuji, řekl jsem: „No, major Gunns byl součástí toho týmu“. Řezal jsem si vlasy a oholil si vousy a byli jsme na silnici a nosil jsem oblek. A tu noc jsem šel na show a kluci, o kterých jsem věděl 20 let, neměli ponětí, kdo jsem.

Oh, bylo to skvělé. Seděl jsem v šatně. Nikdo jsem nic neřekl. Jen tam sedím a všichni mě očí. Mysleli si, že jsem nový komisař nebo tak něco. Nikdo nevěděl, kdo jsem, ale byl to jen způsob, jakým si živím.

Podrobnosti za jeho nedávnou domácí invazí

Jsem tak šťastný, že slyším, že všechno bylo s vámi také v pořádku. Po incidentu s vloupáním a všech těch věcech. Jak se cítíš?

Jo, bylo to děsivé. Byli jsme tady v domě. Další den jsme šli na silnici. Moje žena Debra byla v ložnici. Byl jsem v obývacím pokoji a sledoval televizi. Jsme na polní cestě. Dostali jsme 10 hektarů oplocených velkou bránou. Jsme 50 yardů mimo silnici, mimo polní cestu, ale jediný dům na celé silnici s vánočními světly. A najednou tu bylo toto obrovské bušení na dveřích, na přední verandě a já a Debra běželi.

A když se dostanu k foyer, dveře se rozbijí. A tohle. 25, 26letý muž padá předními dveřmi, protože do domu byl krok, který přišel. A zakopl přes krok. Takže když spadl, teď na něj přicházím, kdyby měl zbraň, zastřelil by mě, protože jsem se nemohl zastavit. Nabíjel jsem ho. A vstal a na kolenou a já ho dostal. Dostal jsem ho za krk a paži. A z nějakého důvodu ho běžím z domu a vyhodí ho z domu, z verandy. A teď křičí: „Pomozte mi, pomozte.„A Debra si myslí, že se mě bojí, že ho zabiju. Řekl jsem: „Sledujte ho,“ položila na něj nohu. Natáhl jsem se do domu, dostali jsme kachny a kuřata. Mám rybník. Takže mám velké.44, model 29. „Dirty Harry“, přesný „Dirty Harry“ zbraň.

Je to jen proto, že je tak hlasité vyděsit lišky. Ale to je přímo na předních dveřích. Takže to chytil a dostal jsem toho chlapa, nechal jsem ho rozprostřenou orjem na přední verandu. Debra, řeknu jí: „Vypněte světlo. Vypnout světla.„Vypíná světlo. Takže teď slyším dva lidi na ulici a křičíme: „Dostaneme tě. Zabijeme tě.„A tak můj první dojem byla zjevně domácí invaze. Takže právě když jsem dostal zbraň, čekám na zadní dveře. Nikdo nepřišel. Takže jsem se vrátil k tomu chlapi. Takže teď přemýšlím: „No, je to obchodník s drogami nebo tak něco. A tito kluci jdou, co přinesl do mého domu? Přicházejí tito lidé v mém domě, aby ho zabili?„Debra je tedy na telefonu s 911. Příští týden se musíme vypořádat s šerifem. Vrátíme se a setkáme se s dispečerem a poslanci, kteří odpověděli. Ale byla jako: „Pošlete požár, pošlete sanitku, pošlete všechny.“

Samozřejmě, ošklivý chlapec [Brian] Knobbs mi volá, říká: „Duggan, jak moc zaplatíš toho chlapa, aby se ve svém domě zlomil s veškerou publicitou, kterou jste dostali?“ Bylo to zábavné. Myslím, že jste očividně dostali míč pro mě. Ale to byly všechny konzervativní kanály, jedna americká zpráva, Newsmax, Fox, všichni to měli, ale žádná z liberálních stanic to nepokryla, protože to byl pro-policie, pro-gun. Ale je to legrační, pokrytí, které jsem z toho dostal, a jak jsem řekl, tento příští týden děláme místní dohodu s místní televizní média. Takže jo, dostal jsem z toho spoustu médií, to je jisté.

Bití svého druhého záchvatu rakoviny

A navíc to byl drsný rok. Měl jsem svůj obchod s rakovinou prostaty, takže to chci hodit tam pro lidi. Měl jsem nulové příznaky. Právě jsem měl krevní test. Zjistili, že moje hladina PSA byla vysoká, měli rakovinu prostaty, vytáhli prostatu ven. Stále jsem měl rakovinu. Museli udělat osm týdnů záření a dostali veškerou rakovinu. Jsem rakovina zdarma. Řeknu tedy lidem: „Zkontrolujte. Nyní vám mohou zachránit život.„Je to děsivé, děsivé čas. Ale pak vám mohou zachránit život.

To byl můj druhý zápas s rakovinou a dřívější detekce tam. Odstranili moji ledvinu. Ztratil jsem tam ledvinu zpět ve WCW. A pak jsem měl samozřejmě problém s srdcem, což byl ten velký před pár lety. V 65 letech jsem byl stále v ringu. 66, kola spadla. Ale jsou jako: „Hacksaw, vypadáš trochu drsně.„Řekl jsem,“ ve srovnání s mnoha chlapci vypadám skvěle.“

Že jo. A můžete také vyjmout 25letého.

No, cool. Jim, moc děkuji za čas. Je 24. ledna, Jim bude dělat živé hodinky na Adfreeshows.com je to pro 29 a nahoru pro fanoušky. A pokud to uděláte, naladíte se, musíte komunikovat s Jimem, odpoví na několik otázek a budete se dívat na Royal Rumble, kde to vyhraje.

Jo, a jakékoli otázky jsou v pořádku. Mnoho lidí jde, „mohu se tě na to zeptat?„Řekl jsem,“ bratře, zeptej se mě na cokoli, co chceš, lidi.„A rád mluvím s lidmi. Je to vždy dobrý čas.

No, Jim, děláš dobře.

Také jsem musím vyhodit týden poté, budu na plavbě Jericho. A WCW měl v den plavbu modřiny. Ale jo, tohle je můj třetí rok. První rok měli covid, zrušili. Minulý rok jsem byl nemocný. chybělo mi to. Takže se těším na tento rok.

No, Jim, to bude výbuch. Budeš životem strany.

Na rachot a všechny otázky během rachotu. Nic, žádná matematika.

Jo, jdeme. Jo, ani v tom nejsem dobrý, Jim. Proto píšu.

Dobře, dobře předtím, než půjdeš bratře, uděláš jeden se mnou? A pokud to uděláte, „ho“, jak to myslíš. Takže tady jdeme. 1, 2, 3. Ho!

Hej, díky Jimu.

Hvězda WWE Wrestling z 80. let se objeví ve ST. John’s v pátek večer

Když začal na pro-zápasový okruh, nazvali ho „Big Jim“ Duggan, ale nikdy se to opravdu nesetkalo.

„Pak jsem měl na sobě masku a já jsem zápasil jako odsouzený a to nefungovalo. A pak jsem vyzkoušel kožešinu a byl jsem „divoký muž Duggan“ a to nefungovalo, “vzpomněl si.

„Takže jsem se konečně vyvinul do hackerské pily.’“

Před vzhledem ve ST. John’s Friday Night, Duggan. který popisuje osmdesátá léta jako „zlatý věk“ wrestlingu. řekl ST CBC Radio’s ST. Johnova ranní show o jeho bouřlivé kariéře před, během a po slavných dnech.

Jeho podpis dva po čtyřech, řekl Duggan, byl rekvizit zrozený z nutnosti. Ve svých raných wrestlingových dnech, hluční diváci s něčím, co dokázal brutalizovat umělce a doufali, že předvedou své vlastní výkonnosti síly.

„Dostat se tam a zpět z prstenu bylo velmi nebezpečné, víš, lidé by na vás plili a udeřili na vás a kopali tě,“ řekl.

„Sedím zpátky v šatně, všechny pokryté loogies a modřinami a mým mentorem,„ Bruiser “Brody, dívá se na mě a říká:„ Duggan… pokud něco nosíš do ringu, noste něco, co můžete použít.’“

Rozpětí přes dav, řezivo v ruce, Dugganovy bohatství se rychle změnilo. „Bylo to jako rozloučit Rudé moře,“ zasmál se.

Rocková hvězda žije

Profesionální wrestling byl v 80. letech masivně populární, s hlavními událostmi, hudebními videi, akčními figurami, arašídovými máslovými sklenicemi a spoustou dalších propagačních kravat.

Máme vysokou míru drogy a alkoholismu, vysokou míru rozvodovosti a vysokou úmrtnost. Je to tvrdá raketa „Hacksaw“ Jim Duggan

V letech před testováním drog měly hvězdy průmyslu více společného s otužilými hudebníky než sportovci, řekl Duggan.

„Naše generace chlapů, byli jsme spíš jako rocková kapela,“ řekl.

„Jsou tu ženy, jsou tu drogy, je tu chlast. Mnoho lidí se v tomto životním stylu chytí.“

V roce 1987 byl Duggan tiket k pití a řízení, stejně jako držení marihuany, který popsal jako „obrovský výstřel mé kariéře.“

Duggan připouští, že se oddával, ale řekl, že nikdy nebyl závislý na drogách nebo alkoholu.

„Máme vysokou míru drogy a alkoholismu, vysokou míru rozvodovosti a vysokou míru úmrtnosti. Je to tvrdá raketa, “řekl o profesi.

Rodina První

Navzdory těmto trendům byl sám Duggan ženatý více než 30 let. To, co odlišuje jejich vztah od ostatních ve světě wrestlingu, je důvěra, řekla jeho manželka Debra Duggan.

„Musíš důvěřovat svému manželovi,“ řekla, „že se k tobě vrátí domů.“

Rodina se ostře zaměřila v roce 1998, kdy byla Dugganovi diagnostikována rakovina ledvin.

„Měl jsem dvě mladé dívky, byl jsem zničen. Strávil jsem čas před operací v jejich pokoji pláč a modlit se. Jen jsem chtěl přežít utrpení. Nestaral jsem se o wrestling, “řekl.

„Zdravotní problém dává všechno ostatní v perspektivě.“

Nyní 65, Duggan je v dobrém zdravotním stavu, cestoval po světě a znovu zápasil. Jeho dvě dcery jsou dospělé a jeho manželka Debra s ním cestuje.

Je to život, který zápasník říká, že je vděčný. Je naplánován, že se objeví v pátek večer ve ST. John’s v Dusk Ultra Lounge, vyprávění příběhů z jeho kariéry.

„Je to ponižující, že si vás lidé pamatují dobře, 30 a více let po rozkvětu.“

Populární ve zprávách

  • 653 Čtení nyní Poilevre porovnává major b.C. město do země 3. světa. Lidé tam žijí, říkají, že to není správné
  • 427 Čtení nyní obyvatelé sledují s hrůzou jako n.S.Největší lesní požár stále zuří v kraji Shelburne
  • 344 Čtení nyní Aritzia nemá soukromá zrcátka ve svých montážích a mnoho lidí se to nelíbí
  • 316 Čtení nyní obyvatelé Halifaxu, kteří si vnímají poškozené domy, jak se Wildfire stále hoří
  • 209 Čtení nyní je pozice Davida Johnstona sotva udržitelná. Může být jeho vyšetřování zachráněno?

Vlajka, vousy, hoooo. hacksanská pila Jim Duggan

Kdo by mohl zapomenout na 2 × 4? Každý fanoušek wrestlingu v 80. a 90. letech si bude pamatovat „Hacksaw“ Jim Duggan, který to bojuje s Nikolai Volkoffem a Andre Giant.

Hacksaw se jmenem Jim Duggan

A zatímco za ním jsou zápasové dny válcovaného válce, Duggan zůstává u fanoušků populární. Vlastenecký pugilista je aktivní na kongresovém a mluvícím okruhu, nedávno podepsal novou dohodu o merchandisingu a dokonce zasáhl komediální kluby, aby provedl standup akt se spoustou příběhů zevnitř prstenu. Hacksaw nedávno hovořila s dovednostmi o životě dovnitř a ven z prstenu.

Od roštu po život v ringu

Dokonce i od útlého věku byl Duggan statným chlapem vyrůstajícím v Glens Falls v New Yorku. Hvězdný sportovec na střední škole, vyhrál státní amatérské mistrovství wrestlingu jako senior a jeho školní výstřel z roku 1973 dal rekord stále stojí dodnes. Dugganův otec byl policejní náčelník města a Duggan a jeho tři sestry měli milující a podpůrnou rodinu.

„Slyšíte tolik hororových příběhů v zápase o to, jaké hrozné dětství měli,“ říká. „Vyrostl jsem v Mayberry.“. Měl jsem skvělou výchovu.“

Na roštu, Duggan opravdu zářil. Najal ho Woody Hayes z Ohio State, stejně jako Joe Paterno ve státě Penn. Jižní metodistická univerzita v Dallasu se však stala jeho konečnou volbou a sloužil jako kapitán jeho starší rok.

V té době byl Dallas ohniskem pro profesionální wrestling, s rodinou Von Erich známou po celém státě. Starší rodiny, Fritz von Erich, hrál také fotbal na SMU. Poté, co Dugganova kariéra NFL vyšla po zranění předvoleb, Von Erich ho přesvědčil, aby dal výstřelu čtvercového kruhu.

Celý koncept byl pro New Yorker cizí. Zdřižoval Bart Starr a Ray Nitschke a fotbal obsadil svůj čas, ne body a kousky a hromada. „Byl jsem tak konzumován fotbalem, nikdy jsem nesledoval profesionální wrestling vůbec,“ říká. „Byl to obrovský dárek, který mi dal Fritz von Erich, protože tehdy, pokud jste nesouviseli s někým v zápase.“. Takže tady byl totální outsider, který o wrestlingu nevěděl nic, a Fritz pro mě otevřel dveře.“

„Big Jim“ Duggan poprvé vstoupil do ringu v roce 1979, než cestoval s různými propagacemi po celé zemi. Původně pata (zlý člověk), Duggan byl čistý oholený a měl na sobě zlatý roucho na prsten. To s fanoušky nešlo. Poté měl na sobě masku a zápasil jako „odsouzený.“Opět žádná odpověď.“. Ani pěstoval jeho vlasy a vousy dlouho a nevolal si „Wildman“ Duggan.

Ale All-American „Hacksaw“ Jim Duggan Persona nakonec rezonovala s fanoušky. Strávil 36 ze svých 40 let v ringu jako hacksa. V roce 1987 debutoval Duggan ve WWF (nyní WWE) a stal se jednou z největších hvězd 80. a 90. let a vyplavoval se hvězdami jako Andre The Giant, Ted Dibiase a „Macho Man“ Randy Savage.

„V každé provincii v Kanadě a 30 různých zemích jsem zápasil v každém státě v Unii,“ říká. „Je úžasné přitažlivo.“. Nikdo nezná Toma Bradyho v Christchurch (Nový Zéland), ale jdou ‘hooooooo!““

Nezapomenutelné zápasy a ohlédnutí zpět

Zatímco možná nebyl nikdy mistrem světa, hacksavá pila byla během své kariéry WWE favoritem fanoušků. V roce 1988 společnost představila Royal Rumble a Duggan vyšel vítězem. Akce zůstává každý rok jedním z největších výplatních názorů WWE.

Hlavní hranice Madison Square Garden s Andre The Giant zůstává hlavním vrcholem pro Duggan. Vyrůstal, jeho otec vzal Duggana a jeho sestry do slavné arény, aby viděl cirkus. Zdálo se, že je neskutečné být na samotném markýze.

„Jako dospělý si dokážete jen představit, že se vytáhnete před Madison Square Garden a uvidíte‘ Hacksaw Jim Duggan versus Andre The Giant „. to bylo vzrušení z celého života,“ říká. „Bez ohledu na to, v jaké profesi jste, pokud vyprodáte zahradu, vyprodáte zahradu. Tu noc jsme měli přes 22 000 a bylo to čest být tam s Andreem, to je jisté.“

Duggan podstoupil během své kariéry mnoho operací, včetně rotátorových manžety, ramen, kolena a zápěstí. A zatímco wrestlingové karty mohou být skriptovány, praskání seznamu hlavních ligy je vysoce konkurenceschopné. Pro každou superstar existuje dlouhá řada snů.

„Letos je asi 1200 fotbalových hráčů NFL,“ poznamenává. „A 500 basketbalových hráčů NBA.“. Existuje pouze 100 zápasníků WWE. Je to televizní pořad a je konkurenceschopnější než sport.

„A nejde jen o děti z Ameriky, máte děti z Japonska, Austrálie, Evropy a po celém světě, které přicházejí po vašem místě. Je to velká firma. pes pes. A pokud nejste nahoře, nějaké dítě má vaše místo. Je těžké se držet.“

S tolika času v centru pozornosti se mnoho zápasníků obětí nástrah, které přicházejí se slávou. Z velké části však podnik bylo dobré pro piwa. „Nikdy jsem nemusel chodit na rehabilitaci pro chlast nebo drogy,“ říká. „Udělal jsem hodně obou, nemohu házet kameny, ale nikdy jsem nebyl závislý a žádné zatčení zločinů.“. Bylo tam pár přestupků, ale bylo to 80. let. hooooooo! Tehdy se nás lidé pokusili porovnat s jinými sportovními týmy. Byli jsme spíš jako rocková kapela. po celém světě, spousta drog, hodně chlastu, spousta žen. Byl to životní styl a mnoho lidí se v tomto životním stylu chytilo.“

Dugganovi soupeři dokládají jeho dlouhověkost ve hře wrestlingové hry. V jeho rozkvětu se strašidec pravidelně na druhou stranu s Dusty Rhodesem, „Cowboy“ Bob Orton a Dibiase. pak další generace všech tří.

„Ve WWE jsem zápasil s Dustyho dítě, Dibiase’s Kid a Ortonovo dítě.“. Říkám: „Nejprve jsem zbil starého muže, pak jsem toho dítě porazil.““

Život po zápase

Zatímco může být v důchodu z akce v kruhu, hackerská pila zůstává zaneprázdněna. Vystupuje a podepisuje autogramy, a jak je uvedeno výše, dokonce dělá standup show regaling fanoušků s vtipnými příběhy z prstenu. Před pandemií to zahrnovalo prohlídku Austrálie, Nového Zélandu a Fidži.

„V této fázi mého života je úžasné, že jsem si stále schopen vydělat na živobytí z toho, co pro mě Vince McMahon udělal, protože za 40 let jsem zápasil, pracoval jsem jen pro Vince,“ říká. „Tolik lidí říká, co je darebák a jak hrozný je Vince, ale pro Vince McMahona nemám žádné tvrdé pocity.“. Ten chlap byl můj šéf; Nebyl to můj přítel.“

Duggan je také zapojen do Asociace hráčů Pro Football Retired Players Association (PFRPA) a účastní se některých jeho charitativních akcí. Hacksaw připouští, že je to trochu více „hack“, pokud jde o golfové hřiště, ale je pravidelný v charitativních akcích celebrit. dokonce i

Udržování své důvěryhodné 2 × 4 ve své golfové tašce, když potřebuje „dřevo.„On a jeho manželka nyní žijí v Jižní Karolíně, kde také provozují 10-akrovou hobby farmu.

Jako syn policajta vyrostl Duggan kolem střelných zbraní. Jeho otec nebyl lovec, ale učil bezpečnost pily na pivě a užil si nějakou cílovou střelbu. To nyní zahrnuje starý.357 měl roky, stejně jako další zbraně, které shromáždil. Nedávno se také účastnil venkovského zpěváka Lee Brice Celebrity Sporting Clay Shoot ve prospěch záhybů cti. Duggan je také součástí rozmanitosti telethonu po dobu 20 let. Událost Iowa získává peníze na pomoc znevýhodněným dětem.

V roce 2011 byl Duggan uveden do síně slávy WWE. Přestože byl téměř deset let v důchodu, je stále uznáván fanoušky po celém světě. Hacksaw nedávno podepsaná s Wrestling Collection na trh a distribuci aktualizovaného zboží souvisejícího s pivou v HackSawDuggan.com. Fanoušci si mohou dokonce objednat podepsané 2 × 4. Hoooooooo!

Čtyři desetiletí v wrestlingové firmě vytvořily pěkný život a několik skvělých přátel pro Duggan. Zatímco média se často zaměřují na některé z negativních aspektů odvětví, říká, že zápas může být skvělou kariérou. „Tolik lidí vidí tu temnou stránku wrestlingu a slyší všechny hrozné příběhy o wrestlingu a některých klucích, kteří měli smůlu,“ říká. Duggan však poznamenává: „Pro mě to bylo skvělé podnikání.“

WWE News: Edge volá „fanoušek“, který říká, že zápasníci by neměli být hrdí na mistrovství

V dnešní době a věku zápasníků jsou kliknutím pryč, zdá se, že neustále vidíme lidi, kteří střílejí na současných zápasnících pro jejich vlastnosti „paty“. Ale Edgeova stvoření na nedávném podcastu ho viděla, jak se od fanoušků dostává od fanoušků a to vše se vymklo kontrole, než Edge brilantně odpověděl.

V případě, že jste to nevěděli.

Nedávno měl Edge a Christian na podcastu, kde Edge hovořil o „pracující“ hacksaně Jim Duggan- o komentáři, který fanoušek vzal umbrage s Formung Edge, používal k popisu své práce s hackerskou pivou, kterou hovořil s hackerskou pinou, o „pracující“ hackerské pivě Jim Duggan.

Srdcem věci

Tohle je zvláštní. Normálně, když bývalí profesionálové interagují s fanoušky, je to o něco méně kontroverzní.

Počáteční tweet viděl Edge, aby byl fanoušek „krčí se“ na jeho verbiage na radu, kterou obdržel od Les Thatchera, bývalého profesionála, který pomáhá provozovat Elite Pro Wrestling Training s Ricky Steamboat a Harley Race.

A Edge odpověděl, že „fanoušek“ zjevně šel dále než on, ale žertoval, že se podívá na své mistrovství. z nichž je spousta s Edge vyhrávajícími 11 světových titulů a 12 titulů týmu značek ve svém běhu s WWE. Další fanoušek však řekl, že to není něco, co je třeba být hrdý, a citovat zvláštní analogii.

Hodnocená superstar reagovala na opravu jeho analogie a pevně ho na jeho místo.

Co bude dál?

Myslím, že uvidíme, jestli Edge osloví další fanoušky v této záležitosti, nebo jestli o tom mluví na podcastu tohoto týdne!

Autorovo Take

Myslím, že je docela neúctivé vůči těmto „fanouškům“ mluvit z řady proti někomu, koho očividně sledovali ve WWE a kteří dali všechno podnikání- natolik, že byl nucen do předčasného odchodu do důchodu.

Všichni povolili názor, ale jsem si jistý, že nebudeme napravit bývalého šampiona WW. A myslím si, že je docela zřejmé vidět, proč je důležité být hrdý na vítězství v titulech, i když jsou výsledky předem stanoveny. Ukazuje víru od společnosti, že můžete být tváří podnikání, jako je zaměstnanec měsíce ceny zesilované asi stovkou, aby odměnila superstar jak finančně, tak z hlediska úcty a kudos za jejich tvrdou práci a postoj.

Edge se s tím rozhodně vypořádal jako profesionál.

Zašlete nám tipy na zpravodajství na Fightclub@SportSkeeda.com

7 stop vysoký powerhouse tvrdí, že zde může chokeslam velkou show