6 Nejlepší kombinace sekaček na sekačku na trávu. Snowblower pro nulovou zatáčku

nejlepších kombinací Snow Blower Snow Lostrong sekačka (vyřešeno!)

Už vás nebaví? Mějte zahradní traktor nebo sekačku a snít o přidání sněhové skříně? Raději byste jezdili kolem foukání sněhu, spíše než chodit za sebou?

Pokud jste na kteroukoli z těchto otázek odpověděli ano, pro vás může být kombo sněhovář/zahradní traktor. Tento článek bude diskutovat o výhodách a nevýhodách, jak získat přílohu na sněhovači. Navíc zkontrolujeme některé z nejlepších možností.

Níže naskenujte a zjistěte, zda je pro vás příloha sněhováři pravá.

nejlepších zahradních traktorových komba pro foukání sněhu

Note: If you click some of the links in this article we may earn a small commission at no additional cost to you.

Také si uvědomte, že je obtížné spojit jak traktor, tak i sněhové blokování. Doporučujeme najít místního dodavatele Kubota nebo špičkové zahradní traktory Johna Deere nebo Husqvarna a potvrdíte s prodejcem, že tyto přílohy zvládnou.

Níže následuje seznam samotných příloh Snowblower.

Cub Cadet XT2 LX42 TRAKTOR S TRACAGE TRACTOR MOUNTRE BLOWER

Vzhledem k tomu, že kadet Cub XT2 LX42 je zvíře poháněné motorem 679 ccm, může napájet několik docela hlubokých sněžen. V kombinaci s 42in. Tri-Stage Tractor Mounchs Snow Blower, je do značné míry nezastavitelný, i když se sníh začne kombinovat s deštěm. Když se přiblížíte k bodu tání, tvrdý zoubovaný ocelový šnek bude stále moci jíst prostřednictvím vodnaté směsi, se kterou se budete zabývat při těchto teplotách. Pokud pracujete s menší oblasti.

 • Volant má měkké přilnavosti, které zabrání zamrznutí v chladu
 • Může hodit o 50 procent více sněhu než tradiční dvojitý šnek
 • Řidič může volně otáčet skluz ze sedadla traktoru bez zastavení
 • Může vyčistit 42in. Široká cesta za minuty
 • Hodí jen sníh kolem 35 stop. zepředu
 • Může to být pomalejší než některé jiné možnosti
 • Funguje nejlépe, když jsou vybaveny řetězy pneumatik

John Deere 44in. Snow Flower for Series 100 Tractors

Možná se podíváte na kombo série 100 a myslíte si, že je to podceňovaný trávník, ale to je jen kvůli marketingu! Obleky Johna Deera to rádi nazývají velkou trávou v marketingové literatuře.

Vzhledem k tomu, že modul Snowblower je vyráběn na stejném faktoru, který produkuje traktor série 100, můžete si být jisti, že se dobře hodí a drží se, i když se pohybujete těžkým mokrým sněhem.

 • Může hodit sníh až 50 stop. daleko od vaší pozice
 • Funguje dobře s řetězci nebo váhami, takže je to skvělé pro nedokončené příjezdové cesty
 • Jednoduchá kontrolní úroveň usnadňuje zvýšení a snižování dmychadla druhé fáze
 • Skluk je vyroben z plastu HDPE, takže nebude rez
 • Auger může začít rez
 • Hodí štěrk, pokud se používá na příjezdových cestách s oblázky
 • Olejová pánev na traktoru přichází bez nástrojů, takže by se mohla začít prohýbat za opravdu chladného počasí

Toro GT2200 50 ″ zahradní traktor s 42in. Mount cadet tractor

Jen velmi málo systémů házení sněhu nabízí tolik syrových koňských sil jako toto konkrétní nastavení, což je v podstatě ekvivalent komerčního sněhového přehodnocení připojeného ke skutečnému zemědělskému traktoru. Vzhledem k tomu, že GT2200 nejsou k dispozici na všech trzích, můžete také nahradit kadet Cub 1500 nebo model Troy Bilt Rok 2007 nebo novější a stále získat podobná čísla. Bez ohledu na to, k čemu to namontujete, mělo by to vyčistit 42 palců. Široká cesta rychle s velmi jednoduchým rotujícím skluzem kliky, který je snadno udržovatelný a překvapivě spolehlivé.

 • Řidiči mohou házet sníh do oblouku 220 ° kolem svého traktoru
 • Může síla hodit sníh, který je téměř dvě stopy vysoký, aniž by se zpomalil
 • Mechanicky jednoduchý design se často nerozkládá, takže nemusíte dělat tolik údržby
 • Umožní vám to otáčet a ovládat šnek zcela ze sedadla, aniž byste zastavili motor
 • Menší než některé jiné modely
 • Nalezení kompatibilního zahradního traktoru může být obtížné pro non-farmáře
 • Uživatelé možná budou muset namontovat řetězy do svých kol, aby jim poskytli dostatek trakce

Troy-Bilt Super Bronco XP s Arnoldem 19A40024OEM MTD SNOW THROWER

Díky vestavěnému akcelerátoru s vysokým objemem funguje Arnold’s Snow Thrower modul mnohem rychleji než většina konkurence. Přes tuto rychlost je to zcela vyrobeno z pravé oceli, která by měla být schopna vydržet proti nejhorším podmínkám. Díky tomu jsou tyto dva skvělý výběr pro ty, kteří provádějí profesionální odstranění sněhu. Pokud máte větší příjezdovou cestu nebo musíte spravovat tunu nemovitosti, budete obzvláště milovat oblouk házejícího skluzu. Je navržen tak, aby házel sníh do optimálního úhlu, což může dramaticky zkrátit množství času, který strávíte v chladu.

 • Dokončí příjezdovou cestu v ¾ čase, kdy byste potřebovali s jednotkou s dvojím stádiem
 • Protrhne až 1,5 stop. sněhu
 • Auger je dostatečně silný na to, aby roztrhl led a dokonce i kousky hornin, které by mohly skončit ve sněhu
 • Chute je vyroben z pravé oceli, takže může trvat bití
 • Může způsobit vážné poškození, pokud je to špatně
 • Ne tak vysoký jako některé jiné jednotky, takže pár stop sněhu by to mohlo ucpat

Husqvarna 42 ″ dvoustupňová sněhová flower s vozidlem LT/GT

Husqvarna vyrábí několik traktorů řady LT a GT, což jsou ideálními možnostmi i pro ty, kteří musí pracovat v relativně komerčním prostředí. Když jsou spárovány s jejich dvoustupňovými dmychadly na montáži traktoru, stávají se plánovatelnými sněhovými vrhači, které jsou na stejné úrovni. Někteří lidé možná nepotřebují tolik síly, ale je to vynikající volba, pokud spravujete větší nemovitost, která dostává trochu těžšího sněhu. Je to také pravděpodobně jedna z nejlepších komba pro místa, která nakonec dostanou další látky smíchané se sněhem, který může vyhodit mnoho dalších kusů zasněženého vybavení.

 • Obrovské vstupní šneky mohou vyčistit cestu až do nohy a zkrátit dobu foukání až o polovinu
 • Pokud selže
 • Boční boty jsou dostatečně silné, aby prořízly sníh, který se mísí s asfaltem, pokud je to vůbec nutné
 • Traktor může být příliš malý na některá použití
 • Výška kapuce je mírně vysoká, což by mohlo bránit vašemu pohledu

Co je to kombinovaný traktor sněhové/zahradní?

Komby sněhové/zahradní traktory je připoutanost k trávníku nebo zahradnímu traktoru, který fouká sníh.

Tyto připoutání jsou docela těžkopádné a mohou se pohybovat širokými oblastmi sněhu v rekordním čase.

Vycházejí, velké a ne vždy nejlepší volba. Připojení jednoho ke špatnému traktoru by mohlo zabít váš traktor.

Před zakoupením se ujistěte, že vaše současná sekačka nebo zahradní traktor je dostatečně silná, aby zvládla další koňskou sílu potřebnou k přesunu jedné z těchto věcí.

Jak funguje příloha na sněhové dmychadlo?

Připevnění ke sněhovému zápletku se připojte k přední části trávníku nebo zahradního traktoru. Jsou poháněny motorem vašeho traktoru. Proto musíte potvrdit, že váš traktor je dostatečně silný, aby zvládl potřebný další HP.

Fouká moje sekačka? Věci, které je třeba hledat ve sekaně na trávu

Další dvě sekce pokrývají, když je lepší získat samostatné sněhové dmychadlo vs, když je dobré získat přílohu pro váš současný traktor/sekačku.

Časy, kdy vyhraje příloha sněhových dmychadel

Náš nejlepší výběr.

 • Funguje dobře ve všech sněhových podmínkách a je vhodný pro odstranění sněhu kolem rekreačních parků, průmyslových parků a dalších aplikací, kde se musí sníh pohybovat na větší vzdálenosti
 • Ideální pro majitele domova a nemovitostí v těžkých sněhových oblastech
 • Efektivní než jednostupňové sněhové házení při operaci ve vlhkém, těžkém sněhu a hlubokém sněhovém podmínkách; Materiál s nízkým rychlostí šneku velikosti, když pohybuje sníh směrem k dmychadlu 2. fáze
 • Poskytuje konzistentní umístění sněhu v proměnlivých sněhových podmínkách, protože vysokorychlostní dmychadlo dává vypuštěnou sněhovou konzistentní rychlost. I ve velmi lehkých objemech čištění

Nejlepší kombinace sekaček na sekačku na trávu

Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. To znamená, že pokud kliknete a koupíte, můžeme obdržet malou provizi (za nulovou cenu). Podrobnosti naleznete v našich úplných zásadách zveřejnění.

Skalníka a sněhová nakazeň jsou různé stroje, které provádějí samostatné úkoly a používají se v různých ročních obdobích, v závislosti na počasí. Na trávníku nebo příjezdové cestě vyčistí trávu, zatímco sněhová z nich vyčistí sníh během zimy. Ale oba mají něco společného: jsou zvyklí na vyčištění věcí. buď výstřižky z sněhu nebo trávy.

Vlastnit obě je dobrý nápad; Musíte však zvážit úložný prostor a cenu. Je to místo, kde přichází nejlepší kombinace sekačky na trávu: stroj, který tyto dva dělá, což vám ušetří náklady a stres z úložného prostoru.

Nejlepší kombinace sekačky na trávu je amalgam síly na trávu a sněhové blokování. V podstatě dmychadlo na trávu slouží dvěma účelům foukání sněhu a potírání trávníku. Pomáhá ušetřit čas, energii a peníze.

Možná jste zjistili, že je náročné získat nejlepší sekačku na trávu. Pochopitelně se trh nasycuje širokou škálou produktů. Abychom tomu zabránili, provedli jsme přehled o nejlepších kombinacích sekačky na trávu obsahující jejich popis a potřebné věci, které je třeba hledat při výběru jednoho.

ARNOLD MTD 3-stádinový sněhový vrhač

První položka na našem seznamu nejlepších kombinací sekaček na trávu sekačky je od Arnold MTD. Arnold byl zde a vedl průmysl díky své pověsti za výrobu nejlepších automobilových doplňků pro zemědělce, jezdce, majitele automobilů a řidiče.

Tato kombinace Snow Blower na trávu sekačka je výkonná příloha pro vyčištění těžkého sněhu; kousne se skrz nejtěžší snížení, kombinuje sílu trávy a sněhové blokování.

Dodává se s třístupňovou technologií, která vyčistí sníh rychleji než dvoustupňová sněhováři. Je snadné používat a provozovat, protože přichází s tvrdými držáky a vysoce rozvinutým knoflíkem pro ergonomické použití.

Chute oblouku vyrábí s vysokou ocelí pro optimální snížení sněhu 18 palců hluboký a házení sněhu. Boty smyk jsou nastavitelné a vhodné pro povrchy trávy a štěrku. Je široký 42 palců a 20 palců vysoký, což čistí velké množství sněhu ve své cestě.

Se všemi těmito funkcemi přichází toto kombo za rozpočet přátelskou a skvělou cenu. Nebudete muset zlomit banku.

Klíčové funkce

 • Třístupňová technologie
 • 42 palců široký a 20 palců vysoký
 • Vzdálenost z čištění 30 stop
 • Nastavitelné smykové boty

HUSQVARNA Dvoustupňová sekačka na trávu namontovaná na sněhu

Značka Husqvarna je známá výrobou vysoce kvalitních venkovních strojů. Dvoustupňová sněhová dmychadlo sekačky na trávu není výjimkou. Dodává se se dvěma 12 palci zoubkovaných šneků, které aplikují tolik síly, aby se zatáhli do sněhu, a kousali velké kousky sněhu. Se svým super rychlým oběžným oběžným oběžným oběžným oběžným oběžným oběžným oběžným oběžným oběžným oběžným oběžným kovokem, vrhá sníh asi 50 stop bez námahy.

Skid boty jsou vyměnitelné a nastavitelné ze sedadla na trávu, což je usnadňuje použití a vhodné pro nízké a skalní povrchy. Dodává se také s upevňovacím hardwarem, díky kterému je instalační stres.

Je široký 42 palců a 20 palců vysoký, s 180 stupňovým skluzem pro snadný pohyb a provoz. Tato přiměřená dimenze usnadňuje uživatelům vážně zvládnout hluboké sněžení a s dálkovým ovládáním můžete hodit depozice sněhu 30 stop nebo více.

Velikost na trávu na trávu spočívá v jeho síle, síle a výkonu. Tato kombo kombinuje tyto vlastnosti, aby se těžký, ledový, mokrý sníh snadno vyjasnil s vaším sněhovým blokem.

Dodává se také se škrabkami a nastavitelným smykem, který je mocně namontován, aby vám pomohl dostat se do oražených částí trávníku. Umožní vám rozšířit pohon vašeho sněhového bloku. Můžete se také pohybovat po nerovném terénu a do unášených oblastí, abyste se vyhnuli poškození vašeho nástroje.

Klíčové funkce

 • Dvoustupňové sněhové fondy
 • 12 palců šneky
 • Super.rychlé vrtule
 • Nastavitelné smykové boty
 • 42 palců široký, 20 palců vysoký

Nortrac 3-PT Snow Flower

Nortrac dělá tuto univerzální kombinaci sekačky na trávu; Tato připoutání zapadá do všech sekaček na trávu s 25 až 40 koňskými silami. Má vysokou šířku čištění 60 palců, hodí velké množství sněžení od 40 stop.

Dodává se s rotujícím skluzem 340 stupňů, který rychle pohání sníh a jakýmkoli směrem chcete. Auger obsahuje ocelovou kousnutí do hory sněhu a nastavitelné smykové boty pro snadný provoz na jakémkoli povrchu.

Tato připoutání se může pochlubit vynikající silou a silou díky třetímu šneku akcelerátoru, který umožňuje ledový, mokrý a těžký sníh. Navíc je sněhovář na trávu s neuvěřitelně odolným a vydrží dlouho.

K těmto funkcím je přidáno snadné použití tohoto kombo. S jeho manévrem ergonomie, pokročilým knoflíkem a vyztuženými držáky nebudete mít problém s tímto skvělým kombo.

Klíčové funkce

 • Šířka clearingu 60 palců
 • 40 stop házení vzdálenosti
 • 340 stupňů rotace skluzu
 • Touší ocelový šnek
 • Nastavitelné smykové boty

ARNOLD MTD Dvoustupňové sněhové dmychadlo

Arnold se vrací na náš seznam jako čtvrtá nejlepší kombo se sekačka na trávu. Tentokrát značka přichází s dalším třeskem. Tento model kombinace Snow Flower Snow Blower ARNOLD LAADNES.

Dokonale se hodí k mnoha trávníkům s montážní deskou 42 palců; Má šířku clearingu 42 palců a může trvat sníh až 18 palců vysoko. Můžete si být jisti, že s tímto kombo zvládnete bez námahy a snadno jej budete provozovat, díky této úžasné šířce zúčtování.

Hluboké sněžení lze snadno zacházet s. Skluk je rychle poháněn a má rotaci 220 stupňů, takže ho hází sníh kdekoli chcete, až 30 stop.

Je snadné použít pomocí přepínače ON/OFF, který ovládá sedadlo traktoru. Je postaven pro trvanlivost, protože celé tělo je vyrobeno z oceli, což z něj činí jeden z nejvyhledávanějších příloh sněhových bloků dostupných na trhu.

Klíčové funkce

 • 42 palců široký, 18 palců vysoký
 • Rychle rotující skluz 220 stupňů
 • Odolné ocelové tělo
 • Dodává se s montážním hardwarem
 • Snadné ovládání

Husqvarna Dvoustupňové sněhové dmychadlo

Husqvarna zde představuje druhý model své kombinace Snow Blower Snow Trackn Section. Zatímco tento model má mnoho podobností s první dvoustupňovou sněhovou fountkou Husqvarna, přichází s jedinečnými rysy, které mu poskytují standout Stratus.

Za prvé, šnek je zoubkován a vyroben z oceli a je umístěn v 42palcovém širokém a 20palcovém krytu a pohybuje se velkým množstvím sněhu najednou. Střílí sníh 50 stop daleko a má rotaci skluzu 180 stupňů.

Je elektricky ovládán výtahem, bez námahy upravuje smyk a kompatibilní s jakýmkoli typem terénu. Skidské desky a šneky jsou vyměnitelné; je také velmi lehký, takže operace je bezproblémová.

Manipulace s touto sněhovou dmychadlo a házení sněhu je velmi snadné. Pokud jde o směr, ve kterém hodíte sníh nebo manévru, nebudete muset zdůraznit se.

Celkově je cena tohoto produktu cenově dostupná a přiměřená. S několika babek můžete mít ve své garáži.

Klíčové funkce

 • 42 palců široký, 20 palců vysoký
 • Skluk rotace 180 stupňů
 • Elektronicky řízený výtah
 • Vhodné pro typy terénu
 • Vyměnitelné a nastavitelné boty
 • Hodí sníh 50 stop daleko

Snow Flower John Deere

John Deere představuje poslední položku na našem seznamu nejlepšího sekačky na trávu a kombinace Snow Blower. Veterán a vysoce mechanizovaní zemědělci jsou s touto značkou velmi obeznámeni a produkce tohoto těžce vnucového sekačky na trávu posiluje místo Johna Deereho v oboru.

Je to velký stroj na čištění sněhu s 44palcovou a 20palcovou montážní komponentou. Tato úžasná dimenze usnadňuje čisticí sníh a manipulační sněžení je mnohem snazší.

Bez námahy odstraní vysoké a tvrdé kousky bílého mrazu s jeho zoubkovanými ocelovými šneky a fouká sníh 40 stop od svého vysokorychlostního poháněného skluzu. Je to jeden z příloh sněhových bloků s prodlouženou kapacitou prosazování sněhu.

Každý chce odolnou a povětrnostní přílohu na sněhové dmychadlo. Je to vybavení, které bude vydržet proti hrozbě extrémních povětrnostních podmínek. Příloha Snowblower John Deere je hrdý, dlouhodobý a odolný stroj odolný vůči počasí.

Je vhodný pro mokré, těžké a hluboké sněhové podmínky, takže by to mělo být zváženo, pokud zůstanete v regionu s vysokým sněžením.

Má zadní zesílenou držák, aby ji udržel na místě během provozu. Je snadné se používat a ovládat a kompatibilní s mnoha typy sekaček. Skid boty jsou vyrobeny s vysoce kvalitním optickým plastem, aby se snížilo poškrábání hladkých příjezdových cest.

Klíčové funkce

 • 44 palců široký, 20 palců vysoký
 • Hodí sníh 40 stop
 • Vysokorychlostní poháněný skluz
 • Kompatibilní s mnoha modelem pozemní sekačky
 • Vhodné pro těžké sněhové podmínky

Nejlepší sekačka na trávu pro kombinaci Snow Blower Combinace Guide

Musíte být opatrní před některými lákavými kombami. Nejlepší věc, kterou je třeba udělat, ale vyhnout se návratu domů s padělaným produktem, je vybavit se některými základními funkcemi kritickými pro správné fungování vašeho kombo na trávu Snow Blower.Níže uvádíme několik faktorů, které je třeba zvážit před zakoupením kombinace snowblower na trávu:

Velikost

Výška a šířka připevnění sněhové skříně, kterou získáte za svou pozemní sekačku, by se měla perfektně hodit; Nemělo by to být příliš velké a příliš malé, protože to ovlivní pracovní efektivitu stroje.

Šířka čištění

Šířka čištění je dalším nezbytným faktorem, který je třeba zvážit při získávání kombo na trávu sekačky na trávu a záleží na velikosti trávníku. Nechcete trávit hodiny nebo celý den v puchýřském studeném čištění sněhu. Získejte proto přílohu na sněhovači, které najednou vyčistí velké množství sněhu.

Ergonomický design

Uživatelsky přívětivý a bezproblémový provoz je také něco, co byste měli vzít v úvahu. Kupte si přílohu na sněhovači, které lze snadno ovládat ze sedadla sekačky, takže nemusíte vstávat a zpět.

Úložný prostor

Získání velkého připoutání sněhových bloků může být lákavé kvůli mnoha výhodám, které přicházejí s jeho provozem. Ale pokud máte dostatek prostoru pro uložení tohoto velkého kusu sněhové skříně, můžete získat největší kombinaci sekačky na trávu.

Často kladené otázky

Otázka: Jak tato kombinace funguje?

Je to jednoduché. Musíte připevnit sněhovou skříňku do montážní fáze sekačky, která může být před nebo vzadu stroje, a jste připraveni jezdit a vyčistit tolik sněhu, kolik chcete.

Otázka: Odkud bych měl dostat pozemní sekačku Snow Blower?

Tento stroj je komerčně dostupný z důvěryhodného offline nebo internetového obchodu. Musíte však zkontrolovat, zda je ve vašem rozpočtu, a zahrnuje všechny potřebné funkce.

Otázka: Mohu nastavit svou sněhovou sekačku na sekačku?

Ano! Trávení s nulovým otočením s připevněním sněhovače vám pomohou hodit těžký, ledový a mokrý sníh kolem a vyčistit ho z vašeho parkoviště. Navíc můžete bez námahy použít trávník k řešení a vyčištění sněhu z vaší příjezdové cesty, pak to uděláte, pokud se rozhodnete pro standardní sněhové blokování. Je to kvůli jeho neuvěřitelné manévrovatelnosti, rychlosti a vylepšenému výkonu.

Poslední myšlenky

Kombinace sekačky pozemní sekačky je výhodná, protože šetří prostor a peníze. A pokud máte velkou oblast půdy, je vaše nejlepší sázka získání přílohy. Než se rozhodnete, na které koupit, také zvažte další funkce a možnosti.

Nejlepší kombinace sekaček na sekačku na trávu

Dobrý den, jmenuji se Henry. Zde na Gear Sustain doporučujeme a kontrolujeme různé produkty a služby v automobilovém, dirovém kole a motocyklovém průmyslu.

Nejlepší sekačka na trávu Snow Blower Combo pro jezdecké sekačky

Je váš dvůr pokrytý hlubokým sněhem? Pak možná budete potřebovat dobrou kombo na trávu sekačky! Připevnění ke sekačkám na sekačkách na jezdeckém trávníku jsou pro zimní sezónu neuvěřitelně užitečné, protože používají nástroj, který již budete muset vytvořit silné sněhové dmychadlo.

Nejlepší kombinace Snow Blower sekačka pro většinu lidí je Nortrac BE-SBS50G. Snow Flower. Toto třístupňové, ocelové přílohy Snow Flower pro jezdecké sekačky na trávníku mají házení vzdálenosti 25 stop a rotující manuální skluz, který může vyčistit obrovské množství sněhu.

Stále však existují nevýhody tohoto jezdeckého sekačky na trávu Snow Blower Blower, které by pro vás mohly zlepšit další možnost. Pojďme se tedy hlouběji podívat na nejlepší přílohy Snow Flower pro sekačky na trávu a diskutovat o tom, co byste měli hledat v kombo na trávu Snow Blower Snow Blower.

Co je uvnitř:

 • 1. Nejlepší celkově: Nortrac Be-SBS50G 3-stádium. Snow Flower. 50 ″ příjem
 • 2. Nejlepší hodnota: ARNOLD MTD Origine Parts 2-stage Snow Thrower
 • 3. Nejúčinnější: Nortrac be-SBS60G 3-PT. Snow Flower. 60 ″ příjem
 • 4. Nejoblíbenější: John Deere 44-palcová sněhová dmychadlo pro 100 traktorů řady
 • 5. Nejvšestrannější: Husqvarna Dvoustupňová sněhová vrhač namontovaná na trávníku (manuální výtah)
 • Proč potřebujete sněhové dmychadlo?
 • Jaký je rozdíl mezi 1-efektivním ve 2-stádiem vs 3-stádií Snow Flower?
 • Co je nejlepší kombo na trávu sekačky na trávu pro dlouhou, širokou příjezdovou cestu?
 • Měl bych mít plynovou sekačku nebo elektrickou sekačku pro své sněhové dmychadlo?
 • Měla by být koňská síla problémem?
 • Jaký typ pneumatik potřebujete pro házení sněhu?

Nejlepší recenze kombo

Spárování jezdecké sekačky s připevněním sněhových dmychadel vám poskytne konečnou všestrannost se sezónou, kterou potřebujete, abyste si udrželi uklizení svého dvora.

Tyto jezdecké kombinace sekaček na sekačku na trávu se obecně velmi snadno instalují na sekačku.

Nejlepší celkově: Nortrac Be-SBS50G 3-stádium. Snow Flower. 50 ″ příjem

Šířka je název hry s touto přílohou!

Nortrac Be-SBS60G Blower, který má šířku clearingu 50 palců, může z vaší příjezdové cesty vyčistit spoustu sněhu pokaždé, když projde.

Má také přiměřenou házení vzdálenosti 25 stop, což vám dává dostatek prostoru pro práci. Deflektor skluzu tohoto zařízení je působivý, protože může být upraven do pěti různých pozic.

Manuální kriminální skluz se také otáčí až o 340 °, takže můžete hodit sníh do požadovaného úhlu. Auger je chráněn šroubem a provozuje střih řízený řetězem.

Tato sněhová flower je vyrobena z oceli, nejodolnějšího materiálu, který můžete použít k boji proti sněhu.

Jedinou skutečnou nevýhodou tohoto (kromě strmé ceny) je jeho váha 612 liber. Připojení této sekačky na trávu bude trvat více než jednu osobu.

Nejlepší hodnota: ARNOLD MTD Origine Parts 2-stage Snow Thrower

Jedna věc hned od netopýra, která vás uklidňuje s tímto sněhovým vrhákem; je kompatibilní s novějšími modely Troy Bilt Super Bronco XP Riding Lawn Meghter. To může být velký problém, pokud nechcete hrát žádné hádající hry, abyste určili, která sněhová flower se hodí, která sekačka na trávu.

Oceníte také vysoce hlasový akcelerátor tohoto zařízení. Plýtvá tím, že není čas nasekat mráz a rychle odstraní až 18 palců sněhu na jednom!

Tento sněhový vrhač nemusí být nejvíce přitažlivější, ale je to vysoce produktivní a něco, co se vidím používat.

Nejúčinnější: Nortrac be-SBS60G 3-PT. Snow Flower. 60 ″ příjem

Pokud se vám líbilo kombo Nortrac s 50 palcovou sekanou na trávu, budete milovat tuto přílohu!

Co asi 10 palců širší pro příjem sněhu? Šířka zúčtování 60 palců dělá z této sněhové dmychadla nejproduktivnější možnost na tomto seznamu. Má také lepší házení vzdálenosti než 50palcová možnost, protože může hodit sníh až 40 stop.

Tato větší verze třídílného přílohy Nortrac Snow Blower pro sekačky na trávníku má také 5-položní nastavitelný deflektor skluzu, který pomůže vést sníh. Můžete také otočit manuální kliknutí 340 ° a hodit sníh do úhlů vašich představ.

Hlavním problémem, který můžete mít se sněhovou fountkou, je to, že budete potřebovat sekačku na trávu, která se bude přizpůsobit jeho velikosti. Servivatelnou možností pro spárování této sněhové dmychadla by byla Husqvarna 54 ″ 24 HP nula-otočná sekačka. Buďte však připraveni ušetřit nějaké peníze, abyste za to zaplatili.

Nejoblíbenější: John Deere 44-palcová sněhová dmychadlo pro 100 traktorů řady

Pokud potřebujete velké odstranění sněhu, pak tato nejlepší kombo sekaná sekačka na trávu může odpovědět na hovor!

Bez ohledu na podmínku sněhu, tato sněhová dmychadla dobře funguje pro odstranění sněhu z vaší příjezdové cesty. Ačkoli je to nejvhodnější pro odstranění sněhu kolem rekreačních a průmyslových parků, měli byste mít snadný čas získat pocit tohoto zařízení.

Jedná se o dvoustupňový dmychadlo, což znamená, že nízkorychlostní šnek dmychadla hromadí krutý materiál, protože pohybuje sníh směrem k druhému stádiu. Jednostupňové sněhové dmychadla tuto funkci nemají.

Tato sněhová flower má zadní předřadník sestávající ze dvou 42 liber quik-tachů, které se doporučují pro další trakci. John Deere je rozpoznatelná značka, takže se nebojte o nic, co se s tímto produktem děje rybí!

Nejvšestrannější: Husqvarna Dvoustupňová sněhová vrhač namontovaná na trávníku (manuální výtah)

Tento model je dobrý a dobře zaoblený jezdec na trávu sekačky na sněhové dmychadlo. Pokud máte rádi produkty Husqvarna a vlastníte jezdeckou sekačku, tento sněhový vrhač je to, co potřebujete. Má prostorným příjmem vůle 42 x 20 palců, což znamená, že vyzvedne velké množství sněhu.

Jeho skluz je snadno nastavitelný, aby se vešel na jakýkoli úhel, protože může být otočen až 180 °. Tato flexibilita pomáhá dostat sníh z vaší cesty.

Po připevnění montážních a kladkových rámců můžete snadno odstranit sněhový vrhač standardními nástroji. Má také vyměnitelný opotřebovací desku a smykovou botu.

Jedna skvělá věc na tomto příloze Sněhové dmychadla pro sekačky na trávu je dvouletá záruka, kterou má. Musím milovat tyto záruční plány!

Nejlepší příručka kupujícího sekačky na trávu

Používání sekačky na trávu spolu s přílohou sněhových fountáží na zimu může znít jako skličující úkol.

Pokud však víte, co hledat, najdete správnou kombinaci. Hledáte kombo Snow Blower, které nejenže pracuje s vaší sekačkou na trávu, ale také se cítíte pohodlně.

Před zakoupením jezdecké sekačky s připevněním sněhových fondů je zde několik faktorů, které je třeba zvážit.

Proč potřebujete sněhové dmychadlo?

Snow Flower je zařízení, které uživatel vede zezadu. Jeho mechanika je velmi základní. Téměř vždy má rotující čepel, tvarovanou jako vývrtka, která zvedá, seká a vrhá sníh.

Pokud žijete někde, kde to často sněží a nemůžete se dostat na cestu, ruční odhalení vaší příjezdové cesty může být obrovským neúspěchem. Mít sněhové dmychadlo vám ušetří čas a peníze.

Jaký je rozdíl mezi 1-efektivním ve 2-stádiem vs 3-stádií Snow Flower?

Návrh je hlavním rozdílem mezi 1-etapovým, dvoustupňovým a 3-stupňovým sněhovým dmychadlem. Jak jste možná uhodli, třístupňová sněhová dmychadla nabízí více energie a může vyčistit těžší sníh než 1-stadijní nebo dvoustupňové sněhové dmychadlo.

Zde jsou základní rozdíly mezi jednostupňovým, dvoustupňovým a třístupňovým sněhovým dmychadlem:

Jednostupňové sněhové dmychadla Dvoustupňové sněhové dmychadla Dvoustupňové sněhové dmychadla
Jednostupňové sněhové dmychadlo má pouze jeden šnek. Auger nasává sníh a poté ho propustí. Dvoustupňová sněhová dmychadlo má šnek a oběžné kolo. Auger nasává sníh a oběžné kolo ho odhodí ze stroje. Třístupňové dmychadla mají šnek, oběžné kolo a urychlovač šneku.
Jednostupňové sněhové dmychadla čisté pouze 16 až 20 palců sněhu. Dvoustupňové sněhové dmychadla mohou vyčistit více než 20 palců sněhu. Třístupňové sněhové dmychadla mohou vyčistit více než 20 palců sněhu rychleji než dvoustupňový dmychadlo.

Dvoustupňové sněhové dmychadla jsou obvykle propojeny a uvolní jednu z vašich rukou. Při práci na sklonu vystupují nejlépe. Mohou však vyčistit hluboký sníh i třístupňový dmychadlo. Jsou to jen pomalejší než 3-stadijní modely.

Třístupňové sněhové dmychadla mohou vyčistit sníh a led o 50% rychlejší než dvoustupňové sněhové dmychadla kvůli dalšímu oběžnému komise. Další šnek ve třístupňové sněhové fountce se nazývá Accelerator šnek, speciálně navržený tak, aby urychlil proces házení sněhu.

Pokud žijete v oblasti, která vidí velmi těžké sněžení, které může snadno vytvořit zhutněný led, pak získání třístupňového sněhového dmychadla je moudrá volba. Další šneky rozbijí led a oběžné kolo dokončují práci.

Co je nejlepší kombo na trávu sekačky na trávu pro dlouhou, širokou příjezdovou cestu?

Pokud máte dlouhou nebo širokou příjezdovou cestu, měli byste absolutně získat sněhovou dmychadlo, protože ušetříte čas a peníze. Místo toho, aby prolomila zpětná práce se sněhovou lopatou po celé hodiny, může sněhová fond zmenšit množství práce, kterou musíte udělat.

Nejlepší připoutání sněhových dmychadel pro sekačky na trávu pro lidi s dlouhými nebo širokými příjezdovými cesty je Nortrac 3-PT. Snow Flower. 60in.W, protože se jedná o třístupňový dmychadlo s velmi velkorysou 60-palcovou sací oblastí.

Měl bych mít plynovou sekačku nebo elektrickou sekačku pro své sněhové dmychadlo?

Zjistíte, že většina výrobků na sekačky na sekačkách sekačky na trávu je vyrobeno pro plynové sekačky. Je to proto, že celkově uvidíte více energie s plynovou sekačkou a s těžkým sněhem budete potřebovat veškerou sílu, kterou můžete získat.

Všechny přílohy na trávu sekačky na trávu v naší recenzi jsou pro plynové sekačky. Existují však elektrické sněhové dmychadla, které můžete použít a které nepotřebují traktor, a můžete vidět některé z nejlepších v naší recenzi nejlepších elektrických sněhových lopatů.

Měla by být koňská síla problémem?

Výkon by měl být hlavním problémem, pokud chcete být produktivní ve sněhu. Když spárujete jezdeckou sekačku s připevněním sněhových dmychadel, vaše sekačka bude muset být schopna prosadit tento sníh, aniž by se vzdala. Čím silnější je tedy váš motor, tím větší může být váš sněhový dmychadlo.

Většina kombinací trávníků na trávníku na traktoru uvádí ideální koňská síla pro sněhové přehodnocení správně. Stačí si tedy přečíst štítek před usazením na konkrétním modelu.

Měli byste také zvážit šířku šneku připevnění sněhových dmychadel, kolik můžete upravit skluz a deflektor a celkovou trvanlivost materiálů Snow Flower’s Materials.

Jaký typ pneumatik potřebujete pro házení sněhu?

Pro začátek vždy přemýšlejte o trakci!

Některé pneumatiky sekačky na trávu mají bohužel špatné běhouny, které jsou zranitelné vůči sklouznutí. Pokud máte pneumatiky, o kterých víte, že ve sněhu nebude fungovat dobře, nahraďte je co nejdříve na zimní sezónu. Je lepší být v bezpečí než líto.

Zvažte také získání sněhových řetězců a hmotnosti zátěže. Přečtěte si na nejlepší kombo dmychadlová sekačka na trávu sekačka podle vašeho výběru. mnoho výrobců doporučuje pneumatiky, řetězy a možnosti balastu hmotnosti.

Zde je několik řetězců pneumatik, které vám ukážou příklad:

Může nula otočit sekačky pluh sníh?

Sekačky s nulovým otočením zůstávají bezkonkurenční z hlediska rychlosti, manévrovatelnosti a účinnosti. Mohou rychle orat kolem překážek, jsou rychlejší a budou produkovat trávník vyhlížející trávník. A co víc, tyto sekačky mohou pojmout širokou škálu příloh, včetně výstřižků, válců, postřikovačů a dalších.

Může nula otočit sekačky pluh sníh?

Ano. Sekačky na nulové otočení mohou orat sníh. Budete muset připojit pouze sněhový pluh nebo přílohu na sněhovači a užijte si hodnotu stroje dva v jednom. Použití sekačky s nulovou otočením na pluh Snow však má své nedostatky, na které se podíváme později níže.

Co je sekačka na nulovou zatáčku?

Sekačka s nulovým otočením má poloměr nulového otáčení, což znamená, že může otočit úplný kruh, 180 stupňů na každé straně, na vlastní stopě. Kliknutím sem se dozvíte více o nulech sekačkách.

A na rozdíl od sekačních traktorů nemají volant. Místo toho má sekačka s nulovou otočením dvě rukojeti řízení. Jejich sečení je obvykle před strojem, zatímco pod ní se nachází konvenční traktory trávníku. Další informace naleznete v části „Zero Turn vs Riding Mowers“ a hloubkové srovnání.

Výhody sekačky s nulovou otočení

Díky svému poloměru nulového obratu může sekačka s nulovým otočením s lehkostí manévrovat přes těsné oblasti. Jejich kliky řízení také umožňují rychlejší a bezchybné pohyby dopředu a vzad. Jednoduše zatlačte úchyty dopředu, aby se stroj posunuli a zatáhli je dozadu pro zpětné pohyby.

S traktorem trávníku budete muset po dosažení konce sečení řady provést širokou rotaci. Výsledkem je, že jsou vynechány široké proužky nesestříhané trávy. A k sekání těchto záplat budete muset provést pohyby sem a tam, což často vytváří nerovnoměrnou řeznou délku.

U prvních účasti se může zdát, že řízení sekačky s nulovým otočení.

Je to proto, že namísto tradičního brzdy a volantu pedálu mají dvě držadla operátora. Každý volant je připojen k jednomu z zadních kol. Tlačení držadel způsobí, že se sekačka pohybuje vpřed a přitahuje výsledky v opačném pohybu.

Pohánět sekačku dopředu v přímé linii, zatlačte obě páky současně a chtějí je udržet dokonce. Pokud chcete otočit sekačku na pravou stranu, budete muset pohnout pravou rukou dále vpřed než pravá rukojeť. Při zakřivení na levou stranu obrátit tuto akci.

Můžete dát sněhovou sekačku?

Navzdory četným výhodám těchto sekaček je často ukládáme během zimy a čekáme na příští sezónu sečení. Ale věděli jste, že můžete použít sekačku na nulovou zatáčku k pluhu?

Připojení sněhové sekačky na sekačce s nulovým otočením je cenově dostupným a snadným způsobem přidání hodnoty k otočení Z, což je užitečné po celý rok. A na rozdíl od standardních sněhových dmychadel, které jsou extrémně pomalé, bude rychlost orby při používání sněhové sekačky na sekaně s nulovým otočením až třikrát rychlejší.

Je to proto, že typické sněhové dmychadlo se spoléhá na vaši fyzickou sílu, takže proces je příliš časově náročný. A co víc, protože již vlastníte sekačku, budete si muset koupit pouze přílohu sněhové skříně, která může být levnější než nákup konvenčního nástroje Snowblower.

Jak nainstalujete sněhový pluh na sekačku s nulovým otočením?

Různé pluhy jsou k dispozici pro různé modely sekačky. Proces instalace sněhového pluhu na vaší sekačce je však přímý.

Začnete odpojením baterie nebo odstraněním zapalovací svíčky vašeho stroje. Ujistěte se, že sekačka s nulovým otočením je na rovném povrchu, abyste zabránili převrácení. Nyní vyjměte palubu a spusťte palubu sekačky. Dalším krokem je instalace řetězců pneumatik. Nakonec připojte čepel pluhu a nyní jste všichni.

Snow Pluh sekačky s nulovou oblohou vs. Snowblowers

Snowpluw sekaček s nulovou oblohou

Snowpluw zahrnuje kovovou nebo ocelovou čepel připojenou k přední části sekačky nebo jakéhokoli jiného vozidla. Kovová čepel má zakřivený design, který nabral a vytlačil sníh podle pokynů operátora.

Používají se snáze než sníh. Je to proto, že většina sekaček s nulovým otočení. Budete je muset vést pouze podle potřeby. Sněhové pluhy jsou také rychlejší a efektivnější. Mohou orat velké množství sněhu během krátké doby ve srovnání se sněhovými blokátory.

Výhody připevnění sněžnice na sekačce s nulovým otočením:

Při používání standardního sněhového bloku je operátor náchylný k únavě, protože sněhová flower do značné míry závisí na jejich fyzickém úsilí. Avšak s připevněním sněhové pluhy na sekačce z-turn můžete zvládnout těžký sníh na rozsáhlejších chodbách a příjezdových cestách.

Sekačka z-turn se bude pohybovat až třikrát rychleji než sněhovár. To vám ušetří spoustu času, které byste strávili mimo mrazivý v chladu.

Nevýhody použití připevnění sněhového pluhu na sekaně s nulovým otočením:

 • Jste omezeni na to, kam dát sníh.
 • Na konci cest a příjezdových cest je špatná viditelnost.
 • Protože přidáváte další připoutání, vaše sekačka z-turn zabírá větší prostor, což bude trochu náročné manévrovat ve sněhu.
 • V případě těžkého sněhu budete muset vyčistit hromady sněhu, abyste vytvořili prostor pro další orbu, což je samozřejmě drahé.

Standardní sníh

Na druhé straně sněhovárko. Obsahuje rotující čepel, která shromažďuje sníh a nasměruje jej venku. Snowblower se však spoléhá na uživatele, který ho vede zezadu.

Standardní sníh jsou obvykle kompaktní, což je usnadňuje ukládání. Budou také snáze manévrovat v menších prostorech. A co víc, přicházejí se všemi potřebnými bezpečnostními prvky pro bezchybný zážitek, protože byly speciálně vyrobeny pro manipulaci s sněhem. Pokud vyčistíte malé chodníky a příjezdové cesty, stačí sněhovář.

Výhody používání sněhové blokování:

 • Skvělá viditelnost.
 • Kompaktní a snadnější skladování.
 • Snáze manévrujte v malých prostorech.
 • Skvělé pro čištění malých ploch.

Jsou přílohy sněhových bloků na sekačce z-turn jakékoli dobré?

Vidíte, sekačka z-turn nefunguje dobře ve mokrém trávníku. Je to proto, že kola mají tendenci se snadněji točit kvůli dvouletnímu řízení.

Nyní, když chceme tuto sekačku použít na sněhu, jak dobře bude držet? Kupuje přílohu sněhově hodné investice? Bylo by nejlepší opustit sekačku, aby udělal to, co má dělat, což je orba tvé trávníky?

 • Náklady na nákup přílohy sněhové výskyt se mohou rovnat nákladům na volně stojící sněhovou skříňku.

Cena připevnění sněhové skříně může jít až 1400, zatímco cena slušného volně stojícího sněhu je asi 1000. Na druhé straně připevnění sněhových pluhů stojí 300 až 800.

Při orbě lehkého sníhu v malých prostorech tedy může být nákup standardního sněhového blokování nejúspornější možností.

Na závěr

Sekačky s nulovým otočením jsou rychlejší, snadno použitelné, pohodlné a čisté velké plochy těžkého sněhu. Na druhou stranu, nejsou tak snadné manévrovat jako u sněhové skříně. Jejich použití výrazně zkracuje život sekačky. A budou potřebovat větší úložný prostor.

Ale zda je nejlepší volbou na sekačce na sekačce na sněhu nebo přílohu sněhového pluhu, záleží pouze na vašich preferencích a na množství sněhu, který seká.

Doufám, že tento zdroj byl užitečný. Neváhejte a podělte se o své zkušenosti pomocí sekaček na nulové zatáčky na pluh Snow.

El Mehdi (Medi), zakladatel a hlas za požadovanou sekačkou na trávu. Je milencem sekačky na koni a v oboru je aktivní po celá léta. Je to také podnikatel, který vlastní a spravuje více užitečných webových stránek.

Snowblower pro nulovou zatáčku

Toro Walk za sekačky je oblíbenou volbou pro majitele domů i podniky. Jsou spolehlivé a snadno použitelné, ale mohou občas zažít problémy. Jedním z nejběžnějších problémů je nudná nebo poškozená čepel. Pokud vaše Toro chodí za sekačkou, neřezává trávu tak dobře, jak to bývalo, může být čas nahradit čepel.

Odstraňování problémů s nudnou nebo poškozenou čepelí

Existuje několik věcí, které můžete udělat pro odstranění nudné nebo poškozené čepele. Nejprve zkontrolujte čepel, zda nejsou zjevné známky poškození, jako jsou čipy, praskliny nebo promáčknutí. Pokud uvidíte nějaké poškození, bude nutné vyměnit čepel. Můžete také zkontrolovat ostrost čepel spuštěním prstu podél okraje. Pokud cítíte nějaké otřepy nebo přezdívky, čepel bude muset být naostřena nebo vyměněna.

Výměna čepele

 • Odpojte zapalovací svíčku od zapalovací svíčky.
 • Použijte klíč k uvolnění šroubu čepele.
 • Odstraňte šroub a čepel.
 • Nainstalujte novou čepel a utáhněte šroub čepele.
 • Znovu připojte drát zapalovací svíčky.

Tipy pro výměnu čepele

 • Při výměně čepele se ujistěte, že čepel je nainstalována správným směrem. Čepel by měla být nainstalována tak, aby špína směřovala dolů.
 • Dávejte pozor, abyste nepředstavili šroub čepele. Nadčasné upoutání šroubu může poškodit čepel nebo sekačku.
 • Pokud se vám nepohodlí nahrazení čepele, můžete si projít toro procházku za sekačkou kvalifikovaného servisního technika.

Jak změnit Toro Sno.

Toro 36002 24 „Snowmaster 724 QXE Snow Blower je výkonný a efektivní stroj, který vám může pomoci rychle a snadno vyčistit příjezdovou cestu a chodníky sněhu rychle a snadno. Jednou z nejdůležitějších částí vašeho sněhového fondu je palubní pás, který řídí čepele, které proříznou sněhem. V průběhu času se palubní pás může opotřebovat a možná je třeba jej vyměnit. V tomto příspěvku vám ukážeme, jak změnit palubní pás na vašem sněhulém Toro 36002

Nástroje, které budete potřebovat:

Kroky ke změně pásu paluby:

 • Vypněte svého sněhového pásma a odpojte zapalovací svíčce.
 • Snižte skluz sněhových fondů na zem, aby se zabránilo pádu.
 • Nakloňte sněhovou dmychadlo na jeho šnekové pouzdro a zajistěte jej na místě.
 • Vyjměte šrouby, které zabezpečí kryt opasku a sundejte kryt.
 • Vyfoťte se nebo si všimněte směrování starého pásu a poté odstraňte starý pás z kladek.
 • Uvolněte šrouby, které zajišťují kladku na volno a odsuňte kladku od pásu.
 • Navlékněte nový pás na kladky, po stejném směrování jako starý pás.
 • Přesuňte kladku na volnoběžník zpět na místo a utáhněte šrouby.
 • Znovu nainstalujte kryt opasku a zajistěte jej šrouby.
 • Vyzkoušejte sněhové dmychadlo, abyste zajistili, že nový pás funguje správně.

Změna palubního pásu na vašem Toro 36002 24 „Snowmaster 724 QXE Snow Blower je jednoduchý úkol, který může pomoci udržet váš stroj hladce běh. Nezapomeňte naplánovat pravidelnou údržbu a servis pro vaše sněhové foustové, abyste se ujistili, že zůstane v dobrém provozním stavu. Pokud potřebujete náhradní díly nebo službu, nezapomeňte použít nástroj pro vyhledávání dílů k nalezení toho, co potřebujete. Nezapomeňte naplánovat službu nebo hledat náhradní díly pro své sněhové dmychadlo, než ji uložíte na sezónu.