Nejlepší sekačky na trávu z roku 2023. Baterie sekačky Hart

Nejlepší sekačky na trávu z roku 2023

Doporučení jsou samostatně vybírány revidovanými editory. Nákupy provedené prostřednictvím níže uvedených odkazů mohou nás a naše vydavatelské partnery přinést provizi.

Honda HRX217VKA

Honda HRX217VKA je silný, těžký a ideální pro větší trávníky. Číst

Ego Power LM2135SP

Tato sekačka je silná, pohodlná a radost. Furoval to velmi dobře mulčování a řízení se do kopce. Číst

Honda HRN216VKA

Honda po mnoho let vyrábí vynikající výkonové vybavení a tato sekačka, která pracuje s pohonem zadních kol, není výjimkou. Číst

Kobalt KM 5080-06

Elektrická kobalt km 5080-06 byla flexibilní a snadno provozovala a dokáže spuštěna pytle nebo bez pytlů. Číst

Hart HLPM061US

Hart HLPM061us fungoval dobře napříč terény a má jednoduché použití rychlosti. Číst

Nevýhody

Až před několika krátkými lety byly králem sekačky na trávu. Vzhledem k tomu, že více spotřebitelů hledá ekologická auta, domy a, ano, napájecí zařízení, technologie pokročilých baterií odpovídá na hovor.

Dnes mohou spotřebitelé řídit elektrické auto, prosperovat v solárním poháněném domě a udržovat svůj majetek s vybavením napájeným baterií. Ale jsou nové sekačky na trávu s elektrickým tlakem stejně dobré jako staré sekačky s vnitřním spalováním? Rozhodli jsme se to zjistit.

Testovali jsme benzín, elektrické a bateriové sekačky na trávu z předních značek. Dychtili jsme zjistit, zda sekačky na baterii dokážou zvládnout velký dvůr a také osvědčené benzínové modely. Nebyli jsme zklamáni. Honda HRX217VKA (k dispozici na Amazonu) vyšla na vrchol nejlépe celkově, vyhrála svého předchůdce a našeho předchozího vítěze Honda HRN216VKA.

Pro sekačky bez gasolinu je Ego Power LM2135SP (k dispozici na Walmart) naší volbou pro nejlepší elektrickou sekačku na trávu. Toto nastavení sekačky bylo rychlé a dobře se zabývalo našimi testováními. Ego síla také zahrnuje funkce, které se nenacházejí na podobných elektrických modelech.

Honda HRX217VKA byla potěšením použít.

Klidná a mocná, Honda HRX217VKA 21palcová sekačka na trávník Nexite je ta, která má pro větší prostory. Není navržen pro malé yardy a nebudete se vrhnout dovnitř a ven z květinových záhonů a křovin.

Je mi potěšením. Už jsme testovali sekačky Honda a byli jsme obeznámeni s jejich provozem a celkovou kvalitou produktu. HRX217VKA nezklamal. Snadno se sestavuje a nastaví přímo z krabice, začalo to prvním tahem šňůry.

Okamžitě můžete cítit nádech této sekačky s inovativním nexitovým palubou a výkonným motorem. Je těžší než většina sekaček, ale cítí se vysazen na trávníku a perfektně sleduje. Je to sekačka pro velké trávníky a dělá to nejobtížnější řezy hračkou.

Díky svému 200ccovému ovládání motoru a výběrem řízení pohonu se tato sekačka snadno řezá, tašky a mulches nejtěžší trávu s lehkostí. Řízení vybrané jednotky je téměř intuitivní, protože vám umožňuje upravit rychlost chůze pomocí různých nastavení.

Ovládací prvky sekačky jsou velké a snadno použitelné. Sekačku můžete nastavit na tašku nebo mulč nebo kdekoli. Jeho uživatelsky přívětivá platforma je jasně označena. Tuto sekačku na trávu budete používat pro nadcházející roky a roky.

Nevýhody

Ego Power LM2135SP je nejlepší elektrická sekačka na trávu, kterou jsme testovali.

Až před několika lety neměli ti, kteří raději nekoupili kupující sekačku s vnitřním spalováním. Nakonec však dorazila pokročilá technologie baterií a výhody lze snadno vidět v ego Power LM2135SP, o 21palcové elektrické sekačky s vlastním pohonem. Tato bezdrátová sekačka se šířkou řezné 21 palců využívá k napájení až 60 minut řezání trávníku 56 V lithium.

Ego síla je silná, pohodlná a radost. I když baterie trvala jen asi hodinu, sekačka provedla velmi dobře mulčování a řídila se do kopce. Má spoustu točivého momentu a je schopen dělat cokoli, co může sekačka pohánět benzínu. Je čistý, snadno použitelný a efektivní.

Nastavení této sekačky bylo nejjednodušší z parta. Rukojeť sklouzne a složí se přes sekačku s lehkostí, takže úložiště je snap. Jeho úprava na osobní výšku trvá sekundy.

Rychlý 50minutový nabíjení na baterii a jste připraveni jít. Nabíječka baterie má dokonce i chladicí ventilátor, který zlepší doby nabíjení a udržuje baterii v pohodě.

Stejně jako některé z našich ostatních sekaček, ego síla má dvojčata, které zlepšují mulčování a udržují výlety, aby vyprázdnily zadní sáček na minimum. Výška řezání je dosažena jednou snadno přístupnou pákou.

Operace je přímá a kompozitní paluba způsobuje, že sekačka je lehká a snadno se manévruje kolem překážek na dvoře. Jednoduše stiskněte tlačítko napájení, vytáhněte zelenou rukojeť a čepele se začnou otáčet. Duální knoflíky na rukojeti způsobují, že zapojení funkce vlastního prodlusu bezpečí a pohodlí.

Ego síla přichází s LED světlomety pro pohodlí a byla to jediná sekačka, kterou jsme testovali, která se mohla pohnout, když se lopatky netočily. To byla pěkná funkce, která odstranila tlačení sekačky zpět do garáže.

Další sekačky na trávu, které jsme testovali

Dříve náš výběr pro nejlepší sekačku na trávu, Honda HRN216VKA je 21palcová plynová sekačka, která je skvělou volbou pro každý dvůr. Honda po mnoho let vyrábí vynikající výkonové vybavení a tato sekačka, která pracuje s pohonem zadních kol, není výjimkou. Snadno zvládne nejtěžší trávníky a v garáži nezabere mnoho prostoru.

Nastavení bylo snadné a sekačka začala při prvním tahu. Jeho hladký motor je tišší než ostatní benzínové sekačky a má více než dostatek síly na řezání a mulčování trávy, i když jde do kopce.

Honda má naskládaný a ofsetový design čepele, který produkuje menší výstřižky, což umožňuje lepší mulčování a pytlování. To znamená efektivnější řezání a méně zastávek vyprázdnit travní tašku. Možnosti pytlování a mulčování lze snadno a bezpečně vybrat, jakmile je sekačka vypnutá, pomocí jedné páky na sečení paluby.

Inovativní systém pro sebepoznání je pohodlný na rukou, poskytuje přiměřenou kontrolu rychlosti a lze jej dokonce upravit pro ty, kteří jsou vyšší nebo kratší. Skládání rukojeti pro skladování lze rychle provést. Tato sekačka na trávu Honda má dokonce i ventil vypnutí plynu pro mimosezónu.

Nevýhody

Elektrická sekačka Kobalt 80V je skvělou volbou pro každého, kdo chce cenově dostupnou, flexibilní a kompaktní sekačku, která se snadno manévruje a nevyžaduje prodlužovací kabely ani plynové plechovky. Sekačka je dostatečně silná na to, aby nasekala hustou trávou, a nabízí vysoce nastavitelnou výšku řezání.

Na 66 liber je velmi snadné ovládat, se schopností jít zabalit nebo bez batohů a můžete složit tlačnou rukojeť pro kompaktní úložiště.

Hlavním remízou je zde 80V bateriový systém, který vám dává hodinu běhu v našem testování, dost na to, aby se na úplné nabití snížil asi 7 500 čtverečních stop. Funguje také v různých dalších nástrojích Kobalt a náhradní díly vás poběží kolem 150. Nabíjení baterie trvá asi 45 minut, když je mrtvá, a jen se objeví do štěrbiny baterie a sekačka se může zapnout stisknutím tlačítka, pokud je vložen bezpečnostní klíč. mnohem snazší, než je třeba použít tradiční stažení tahu.

Celkově, pokud potřebujete pěknou, základní sekačku, aby se práce dokončila a chcete jít bez akumulátoru, je to vynikající volba. Vyřízne čisté čáry, je snadné se používat, dokáže snadno zvládnout většinu trávníků a díky nízké hmotnosti je mnohem snazší pohybovat se nahoru a kolem svahů a kopců.

Zvláště pokud plánujete investovat do řady elektrických nástrojů, je to dobrý systém, do kterého se můžete koupit.

nejlepší, sekačky, trávu, roku

Nevýhody

Tato trávačka Hart byla příjemným překvapením.

Po odstranění z krabice a nabíjení baterií jsme je vystřelili a vytáhli ho na silnou, svěží trávu.

Fungovalo to krásně; jeho výkonný elektrický motor prořízl trávník s lehkostí a dokonce zvýšil jeho revoluce, když jsme řezali silnější trávu. Tato sekačka snadno manipuluje s větším trávníkem.

Hartská sekačka se pohybovala s mocí a důvěrou trávníkem a ovládání rychlosti snadno použilo na dosah ruky. Zatímco naše vítězná plynová sekačka Honda má sofistikovaný systém vybrané jednotky, jednoduchý posuvný lišta Hart funguje také nebo lépe.

Tato vynikající trávník má sílu a pohodlí sekaček, které stojí mnohem více.

Nevýhody

Toro je hodným konkurentem nejvyšších sekaček na tomto seznamu.

Tato sekačka na trávu Toro má největší řezací plochu na 22 palcích a je silná a pohodlná, díky svému osobnímu systému pro sebe prosazování tempo.

Chcete-li zapojit vlastní prosazení, jednoduše zatlačte páku dopředu a sekačka se začne pohybovat vpřed, tlačí ji o něco více a sekačka se pohybuje rychleji. Po několika řadách řezání uvidíte, jak snadné je regulovat rychlost. Tento systém není tak intuitivní jako někteří z ostatních, ale stále to funguje docela dobře.

Další skvělá funkce: Toro má Briggs a Strattonův kontrolní olejový systém, který nikdy nevyžaduje změnu oleje.

Úložiště je také snap, když se držadla sklopí dolů a sekačka může být uložena svisle.

nejlepší, sekačky, trávu, roku

Nevýhody

Na pouhých 58 liber tato sekačka dělá řezání malých trávníků hodně zábavy. Zadní vypouštěcí skluz vám umožňuje oříznout se v blízkosti stromů, postelí a křovin. Zjistil jsem, že jsem se rozběhl kolem překážek pouze jednou rukou.

Toto je jednoduchý stroj s jednou baterií ve středu. Doba nabíjení je rychlá a jakmile je baterie na cestě.

Toto není sekačka na trávu pro záda 40. S řezem 20 palců a malým elektrickým motorem není schopen manipulovat s většími trávníky. Ale pro většinu středních až malých yardů může tato sekačka vyčistit oblast v žádném okamžiku.

Světlo a snadno se ukládá, je to perfektní sekačka, aby trávník vypadal skvěle.

Nevýhody

21palcová Ryobi Ry401150 40-voltová sekačka se nastavila rychle a snadno přímo z krabice. Zahrnuje dvojité čepele a řezy čisté a čisté.

Tato sekačka je dodávána se dvěma bateriemi, které lze nainstalovat v horní části stroje. Jednou z pozoruhodnou nevýhodou je, že sekačku pohánějí pouze jednu baterii najednou. přibližně 30 minut si utřete trávu a po vyčerpání první baterie, zastavíte a přesunete přepínač, abyste zapojili druhou baterii. Ryobi říká, že baterie vydrží 70 minut, ale zastavení změny baterií se zdá kontraproduktivní.

Jinak sekačka vedla dobře a dokončila všechny testy. Má úpravu výšky jedné páky a je dostatečně lehké, aby manévrovalo kolem překážek. Má dostatek energie a manipuloval s kopcem s malým namáhám.

Zatímco na elektrické frontě byly ego i Ryobi solidní umělci, Ryobi byl zklamán jeho ovládacími prvky pro sebe. Ovládací prvky jsou umístěny pod barem, ale páka je vágní a nereagující. Protože páka je určena pouze pro palce, musíte páku tlačit nepříjemně, aby se sekačka zvýšila na rychlost.

Nevýhody

Pro sekačku na šňůře sekačka Greenworks 25022 vedla docela dobře. Nastavení bylo snadné a jakmile bylo zapojeno, začalo to hned.

Samozřejmě, než použijete sekačku, existuje časově náročný úkol odhalit prodlužovací kabel, rozmotat jej a najít vhodnou outdoorovou zástrčku. Jakmile je sekačka připojena, přijímá svůj účel snadno.

Má výkonný elektrický motor s 12 amph, který nemusí dobýt větší trávníky, ale je ideální pro menší yardy a ořezávací povinnosti. Nemluvě o tom, že to nabízí čisté a dokonce sečení.

Nebylo to samohybné, vyžaduje to určité úsilí, aby se sekačka a šňůra do kopce prosazovala a poté procházela cestou zpět, aby se neřezala šňůru.

Jeho malá velikost způsobuje, že skladování je hračkou.

Nevýhody

14palcová sekačka Sun Joe MJ401E je nejjednodušší ukládat. Díky jeho drobné velikosti z něj dělá perfektní sekačku na trávu pro malé yardy a oříznutí. Je to dost lehké na to, aby se zvedla a pohybovala, a přichází s snadno použitelným systémem pytle.

Přesto to není sekačka na trávu pro řezání typického příměstského trávníku, protože jeho lehká, krátká základna a malá kola je trochu nestabilní nad kořeny a koleje.

Ze všech testovaných na trávu, Sun Joe poskytoval největší obtížnost, když přišel čas upravit výšku čepelí. Sekačka využívá pevné nápravy, přední a zadní a nápravy jsou umístěny ve třech sekačkách ve třech šálech. Chcete-li změnit výšku řezu, musíte vytáhnout pružinové nápravy z jejich pozic a posunout je nahoru nebo dolů. Je to náročné cvičení.

Sun Joe je šňůra, takže řezací plocha je omezená. Na jeho kredit je při běhu dostatečně silný, ale omezený rozsah znamená, že budete mít těžko řešit celý dvůr.

Jak jsme testovali sekačky na trávu

Testeři

Strávili jsme letní sečení půl akru nového Anglie, znovu a znovu.

Kevin Kavanaugh je učitelem veřejné školy v důchodu a testerem produktu pro kontrolu. Kevin stříhá trávníky již asi 50 let. Vždy ho zaujali všemi mechanickými, ať už jde o hodinky, energetické vybavení, vintage kola nebo klasická auta.

Ray Lane je správcem obchodu s supermarketem v důchodu, vášnivý golfista a tester produktu pro kontrolu. Jeho trávník je závistí Cumberlandu, Rhode Island, a v průběhu let používal několik push mezerů. Ve věku 83 let byl jeho vstup na sekačky kritický, konkrétně při hodnocení snadného startu, manévrovatelnosti a bezpečnosti.

Testy

Testovali jsme sekačky na trávu na ploché půdě i kopci, abychom otestovali manévrovatelnost a sílu.

Po objednání od maloobchodníků jako Lowe’s a The Home Depot jsme sestavili každou sekačku a vzali si na vědomí snadnost nastavení a jak rychle jsme mohli upravit rukojeť podle našich preferencí. Poté jsme přidali benzín, baterii nebo elektrickou šňůru, aby se sekačka připravila. Vyhodnotili jsme se s lehkostí nastavení výšky řezání, nejprve testovali vysokou výšku řezání a poté dolní výšku.

Každou sekačku jsme vzali na několik průchodů nesestříhaného trávníku s půl akrem, měřili přibližně 22 000 čtverečních stop a poznamenali, jak se sníží ve vysoké výšce a nižší výšce, zatímco jsme monitorovali jak tašky, tak mulčování funkcí. Pak jsme vzali každou sekačku nahoru a dolů po travnatém kopci, abychom viděli, jak hráli. Náš poslední test byl testování schopnosti úložiště.

Co byste měli vědět o sekačkách na trávu

Sekačky na trávu s vlastním pohonem mohou vytáhnout část úsilí ze sečení chůze.

Existují dva základní typy sekaček na procházce: tlačení a samohybnutí.

Typ sekačky je obvykle menší, lehčí a snadněji se ukládá. Používají se především pro menší úrovně trávníků. Jsou ideální pro čištění oblastí, které mohou větší jezdecké sekačky na trávu. Mohou být provozovány benzínem, šňůry nebo baterií.

Sekačky na trávu s vlastním pohonem mají obvykle větší průměr řezu a mohou se pohybovat sami prostřednictvím ovládacích prvků operátora. Tyto sekačky mohou být také napájeny benzínem, šňůry nebo baterií. Vzhledem k tomu, že berou nápor odtlačování, jsou sekačky s vlastním pohonem ideální pro větší trávníky až na půl akru, a mohou snadno manipulovat s kopci a svažitý trávníky. Tyto sekačky s vlastním pohonem nejsou plně robotické sekačky na trávu, takže stále musíte dělat nějakou práci, která je vede kolem vašeho dvora.

Co je to sekačka na trávu?

První sekačky na trávu se začaly objevovat na konci šedesátých let. Jak předměstí rostla a trávníky se zvětšily, tlačení těžké ocelové sekačky kolem letního odpoledne nebylo to, co většina lidí chtěla dělat.

První sekačky s vlastním pohonem měli primitivní systémy pohonu předních kol, které fungovaly dostatečně dobře, ale sekačky se často pohybovaly příliš pomalu. Jistě, nebyli jste tlačeni, ale byli jste chyceni v pomalu se pohybujícím průvodu trávníku. Brzy sekačky se buď pohybovaly příliš pomalu nebo příliš rychle, aby odpovídaly přirozené rychlosti chůze.

Dnešní sekačky nabízejí mnohem lepší pohotový systém. Například různá nastavení rychlosti chůze umožňuje například různá nastavení rychlosti chůze proměnné rychlosti Honda Nexite Rychlost 4-v-1. Majitelé mohou doslova vytočit svou preferovanou rychlost chůze, aby se stali sekačkou, ne taženi a nemusí tlačit.

Ego Power Select Cut 56-volt Churtless 21-In Self-Projevy bezdrátové elektrické trávníkové sekačky dokonce umožňuje operátorovi jet ven na trávník bez otočení čepele. To je skvělá funkce.

Dnešní sekačky s vlastním pohonem snižují únavu operátora a usnadňují řezání trávy než před lety. Sekačky s vlastním pohonem zvyšují řezání na kopcích bezpečnějším a efektivnějším. A s moderními možnostmi rychlosti dělají letní fušku trochu příjemnější.

Benzín, elektrická šňůra nebo baterie. která je pro vás pravý sekačka?

Sekačky na trávu s baterií mohou být výkonné a efektivní.

Benzín

Na trávníku poháněné benzínem udržovaly trávníky po celá desetiletí pěstěné trávníky. Jsou silné, spolehlivé a cenově dostupné a přicházejí s rysy, jako je samohybná pohyb, mulčování a samočistící dostupnost. Jsou dostatečně silní pro velké práce na péči o trávník a mohou řešit jakýkoli trávník od čtvrt-do polovičního akru. Jakýkoli trávník větší než to by vyžadovalo jízdní sekačku.

Ale sekačky poháněné plynem vyzařují nebezpečný oxid uhelnatý a uhlovodíky, vyžadují každoroční údržbu a vyžadují skladování benzínu a oleje. To nemusí být vhodné pro některé spotřebitele.

Elektrická elektřina

Elektrické sekačky na šňůry jsou už roky a byly historicky volbou spotřebitelů, kteří měli menší trávníky a nepotřebovali silnější benzínovou sekačku. Zatímco je dostatečně výkonná, aby byla nejvíce snižována nebo oříznutí, jedna zřejmá nevýhoda sekačky je elektrická šňůra.

Pro jakýkoli dvorek hodný sečení je k napájení sekačky nutný dlouhý elektrický prodlužovací kabel. To může být malá obtěžování, jako je nutnost udržet se kabel bez zamotaného do stromů a keřů, k velké nepříjemnosti, když ji projete a nakrájíte ji na malé kousky.

Elektrické sekačky s kabely však nevyžadují žádný plyn, olej ani údržbu a kromě času na čas od času mohou spolehlivě provádět roky spolehlivě.

baterie

Auta, napájecí zařízení a nástroje poháněná baterií existují po dlouhou dobu. Elektrické motory byly dostatečně silné a spolehlivé, ale baterie nebyla. Jen před několika lety by mohlo elektrické auto očekávat, že půjde jen 100 mil za poplatek a elektrické nástroje a vybavení také netrvalo dlouho. V posledních několika letech se technologie baterií zlepšila o skoky a meze.

Elektrické automobily mohou očekávat, že stovky kilometrů na poplatek a elektrické nástroje a vybavení mohou trvat celý den. Tato technologie lithiové baterie si našla cestu k trávníkům a vytvořila životaschopnou možnost pro ty spotřebitele, kteří nechtějí plyn a nechtějí šňůru. Tyto sekačky napájené baterií jsou silné, efektivní, lehké a zelené. Mnozí nyní používají bezkarzované elektrické motory, které jsou efektivnější, produkují více točivého momentu a jsou déle trvající než starší elektrické motory s kartáči.

Jak často bych měl sekat trávník?

Řezání trávníku příliš často a jeho řezání, pouze když se zarostl, jsou nezdravé pro svěží, krásný trávník. Pravidlem v odvětví péče o trávu je udržovat trávu mezi 3 palci a 3.5 palců na délku. To umožňuje, aby tráva byla dostatečně dlouhá na to, aby se dařilo za horkého letního počasí.

Při řezání trávy nikdy neberte více než třetinu čepele. Jinými slovy, nikdy neřízejte více než palec nebo tak. Nejen, že to způsobuje shlukování trávy na trávníku nebo v tašce sekačky, ale také to vyžaduje příliš mnoho živin a vlhkosti ze samotné trávy.

Po pozdní zimní ošetření hnojiv a často těžkých dešťů začnou ožívat trávníky. Zjistíte, že tráva bude muset řezat každé 4 až 5 dní, aby se odstranila dostatečná délka. Jakmile letní bliká a teplota stoupá, tráva poroste o něco pomaleji a řezání jednou týden je přiměřené.

Je také důležité udržovat čepele vaší trávy dobré a ostré. Protože lopatky na trávu jsou často vyrobeny z oceli, po období řezání se vyvinou matnou hranu. Matná hrana na čepeli roztrhne trávu a ne ji neřízne. To může mít za následek zhnědnutí špiček trávy a také více stresu na sekačku.

Zatímco jste pod palubou, kontrolujete tyto čepele. a vždy odpojte vodič zapalovací svíčky, než se dostanete pod sekač.

Setkat se s testery

Ředitel, vývoj obsahu

TJ je ředitelem vývoje obsahu při přezkumu. Je rodák z Massachusetts a zakryl elektroniku, kamery, televizory, smartphony, rodičovství a další pro recenze. Pochází ze samo-stylizovaného „Cranberry Capitol of the World“, což je ve skutečnosti skutečná věc.

Kevin Kavanaugh je učitelem veřejné školy v důchodu a testerem produktu pro kontrolu. Kevin stříhá trávníky již asi 50 let. Vždy ho zaujali všemi mechanickými, ať už jde o hodinky, energetické vybavení, vintage kola nebo klasická auta.

Kontrola naší práce.

Náš tým je zde pro jeden účel: aby vám pomohl koupit ty nejlepší věci a milovat to, co vlastníte. Naši spisovatelé, editoři a laboratorní technici posedlí produkty, které pokrýváme, aby se ujistili, že jste sebevědomí a spokojeni. Mít jiný názor na něco, co doporučujeme? Pošlete nám e.mail a porovnáme poznámky.

Yahoo Lifestyle

Některé části této stránky nejsou podporovány ve vaší aktuální verzi prohlížeče. Upgradujte prosím na nedávnou verzi prohlížeče.

nejlepších malých sekaček na trávu, které jsou mocné. ale snadno se ukládají

„Hearst Magazines and Yahoo may earn commission or revenue on some items through these links.“

Ať už přecházíte z plynové sekačky na elektrickou nebo současnou sekačku, je zastaralé a prostě ji neřežete, možná jste se ohromeni počtem dostupných možností, pokud jde o novou sekačku na trávu.

Naštěstí existuje několik malých sekaček na trávu, které jsou spolehlivé, snadno udržovatelné a mnohem dostupnější než v minulých letech. Pokud máte malý dvůr (zhruba 5 000 až 8 000 čtverečních stop), naštěstí nebudete muset utratit ruku a nohu, aby váš trávník vypadal skvěle. A jak víte, práce vám také nebude trvat tak dlouho.

Co zvážit

Náš testovací tým strávil nespočet hodin zkoumáním a testováním sekaček na trávu. velké i malé., aby vám pomohl učinit informované rozhodnutí o nákupu. Ale ne každá sekačka je ideální pro každý dvůr, takže je důležité zvážit vaše konkrétní potřeby před provedením nákupu.

Velikost

Nemělo by být překvapením, že malé sekačky na trávu mají kratší velikost paluby než jiné elektrické sekačky na trávu, ale proto jsou lehčí, snadnější manévrují a vejdou se do těsných prostorů. I když si můžete koupit malou sekačku na trávu s velikostí paluby až do široké 16 palců, nedoporučujeme koupit ten malý, pokud neříkáte jen malý pás trávy. Čím širší paluba, tím více půdy můžete pokrýt za kratší dobu.

Také, pokud nemáte krátký úložný prostor, věnujte pozornost tomu, zda sekačka na trávu, kterou zvažujete, má rukojeť, která se sklopí dolů, takže to nezabere tolik prostoru.

Napájení

Přestože existuje řada plynových sekaček s 20 nebo 21palcovou šířkou řezání, pro tuto příručku jsme zvýraznili pouze elektrické sekačky, protože jsou lehčí, dostupnější a snadněji udržovatelné.

Doporučujeme věnovat pozornost také typu a výdrž baterie. Sekačky s vlastním pohonem zadních kol jsou lepší než sekačky pohonu předních kol, ale obvykle jsou dražší. Doporučujeme pouze elektrické sekačky, které používají baterii 40 V nebo vyšší. Sekačky na trávu s bateriemi s vyšším napětím mají tendenci mít delší doby a více energie.

Ekosystém baterie

Vzhledem k tomu, že elektrické sekačky se spoléhají na baterie, možná budete moci používat baterii s zastřihovačem řetězce, dmychadla listů nebo dokonce k napájení televizoru a routeru během výpadku napájení. Pokud jste již investovali do velkých baterií pro vaše venkovní vybavení, může být nejlepší koupit sekačku na trávu, která odpovídá značce baterií, které již vlastníte.

Jak jsme vybrali

Proces hodnocení a rozmanité potřeby sečení

Doporučení produktu v této příručce jsou odvozena z rozsáhlých znalostí trhu sekačky na trávu a naší pečlivé rutině hodnocení našeho týmu našeho testovacího týmu a naší pečlivé rutiny hodnocení. Nejen, že naši odborníci na péči o trávník se sídlem v Pensylvánii provedli test více než tucet sekaček, ale také jsme vzali v úvahu rozmanité potřeby sečení různých lidí, včetně těch s velkými trávníky, nerovný terén a různé typy trávy.

Naše kritéria pro hodnocení navíc zahrnovala faktory, jako je snadnost použití, výkon sekačky v pytlich, vypouštění a mulčování travních výstřižků a celkovou hodnotu za cenu. Pro sekačky, které jsme netestovali, jsme se spoléhali na hloubkový výzkum a analýzu recenzí a hodnocení zákazníků, aby se zohlednilo pohodlí, snadnou nastavení paluby a pohodlí montáže a odstranění travního sáčku.

Komplexní přístup testování

Testy odborníků na trávníku a nástroje zahrnují řadu odrůd trávy, od měkké a husté bluegrass po drátěné trvalkové žity. Náš starší domovský editor sekal na různých površích, jako jsou byty, oblasti umyvadla, svahy a boční svahy. Naše hodnocení se rozšiřuje na řezání vysoké trávy a plevele. což pravděpodobně ani nebudete muset dělat starosti, pokud nakupujete malou sekačku na trávu.

Během našeho měsíčního období hodnocení jsme procházeli 10 mil testování sekaček. Pečlivě prozkoumáváme každou funkci a příslušenství na každé sekačce a hodnotíme funkce, jako je mulčování, pytlování a boční propouštění. Dále vyhodnocujeme snadnost zvedání a snižování paluby a pohodlí ovládacích prvků.

S naším komplexním testovacím přístupem a obrovskými znalostmi trhu jsme si jisti, že pro vaše potřeby budete moci najít tu pravou malou sekačku na trávu. Nakupujte tedy jeden z našich tipů schválených odborníkem níže, takže můžete svůj dvorek vypadat absolutně nejlepší.

LM2130SP 21-palcová bezdrátová sekačka na trávu

Tato vynikající bezdrátová sekačka na střední třídě má 21palcovou palubu, takže si můžete nechat upravovat trávník za méně než hodinu. Je to jeden z nejdostupnějších modelů, které jsou vybaveny řezacím systémem s dvojitou čepelí-funkcí, která byla kdysi vyhrazena pro stroje na drahy poháněné plynem. Líbí se nám, že ego může být složeno pro skladování, je tiché, snadno udržovatelné a nabízí uživatelům sedm úprav výšek pro řešení i nejvyšší trávy.

Ego také získalo významnou chválu od odborníků na péči o trávník v Wirecutter a Pro Tools Reviews pro svůj působivý točivý moment, hodinový čas a rychlé nabíjecí rychlosti.

16302 20palcová bezdrátová sekačka na trávu

Pokud potřebujete pouze řezat malou část trávy, zcela chápeme přitažlivost, že neutrávíme paži a nohu na něco, co budete používat pouze po dobu asi 20 minut. Tato sekačka z Greenworks obvykle stojí pod 275 a nabízí spoustu dlouhodobé hodnoty.

Ačkoli náš testovací tým tento přesný model netestoval, testovali jsme podobnou 19palcovou variantu, která má stejná 10palcová zadní kola, která mu pomohla snadno převrátit přes povrchy umyvadla a dalším drsným terénem. Náš odborník na LawnCare Roy Berendsohn řekl, že sekačky Greenworks jsou pěkně navrženy a vybaveny funkcemi, které ve třídě a ceně stěží vidíte.

Stojí za zmínku, že tato možnost není samohybná. Pokud chcete, aby život trochu usnadnil při sečení kopců, doporučujeme také tuto podobnou sekačku o 21 palcových zelených dílech, která je jednou z nejdostupnějších sekaček na kartáčovače, které si můžete koupit.

Xml03cm1 bezmaskaks 18palcová sekačka na trávu

Tato bezhruba sekačka na trávu z Makity je vynikající volbou pro ty s citlivými ušima nebo pro lidi, kteří nechtějí rušit své sousedy. S jejich nízkým hlukem pouhých 70 dBA produkují spřádací čepel a motorický motor některé z nejnižších úrovní zvuku, které najdete v sekaně na trávu. Pro kontext je tato sekačka asi tak hlasitá jako vysavač.

Kromě své tiché operace nabízí tento malý nižší uživateli dostatečnou dobu běhu, protože přichází se čtyřmi bateriemi-což by vám mělo poskytnout dostatek šťávy pro snížení jedné třetiny akru trávy musí být. Vážíme si zahrnutí měřiče nabití baterie, který je umístěn na řídítce, takže víte, kdy je čas na zapnutí.

Náš odborník na Lawncare Roy Berendsohn testoval větší 21palcovou konfiguraci paluby této sekačky a řekl, že Makita poskytuje vynikající řezaný povrch a poznamenal, že sekačky Makita jsou jedním z mála elektrických sekaček, které přicházejí s taškami v plné velikosti, jak byste našli dál kvalitní plynový stroj. Takže, pokud chcete malou, tichou sekačku, která může na boku mulčit, taška nebo vypouštět trávu, našli jste svůj zápas!

LMF413 21-palcová kartáčovače sekačka na trávu

Greenworks LMF413 je sekačka z ocelové paluby drsně postavená, která díky svému bezkartáčovému motoru soupeří o sílu plynových sekaček. Sekačka je se svou pevnou palubou z nerezové oceli vysoce odolné vůči poškození žaludy, skály, holemi a dalšími zbytky, do kterých můžete narazit při sečení trávníku.

Přestože je tato možnost o něco těžší než jiné sekačky, kterou jsme testovali a vyhodnotili (váží asi 60 liber), ocelová paluba pomáhá poskytovat vynikající stabilitu. Na palubě má také inteligentní tempo systému Greenwork, aby usnadnil řešení Hills. Sekačka je dodávána se dvěma bateriemi.

Uvažovali jsme o sekaně LMF413 proti 100-více drahé sekačce Greenworks Pro Classless, která je dodávána s užitečnou 30minutovou rychlou nabíječkou, což je funkce, kterou LMF413 chybí. Myslíme si však, že pokud je váš dvůr kolem jedné třetiny akru, který je lepší s sekačkou LMF413, protože je samohybná a snadnější tlačit. Ruce dolů, je to jeden z nejdostupnějších a nejodolnějších sekaček, které si mohou peníze koupit.

HLPM032VNM bezdrátová sekačka

Byli jsme docela překvapeni z kvality řezu, výkonu a výdrže baterie této sekačky z Hart vzhledem k její přiměřené ceně. Vzhledem k jeho nedostatku funkce samo prosazování nabízí uživatelům velkorysou výdrž baterie 30 minut, což by mělo být dostatek šťávy, aby se v případě potřeby snížila půl akru trávy.

Pokud je váš dvůr větší než ten, je kompartment baterie sekačky vybaven dvěma zátokami, takže můžete zdvojnásobit jeho běh. Sekačka má také nastavení paluby s jednou pákou, jednoduchý start tlačítka a složí se pro snadné skladování.

Stojí za zmínku, že zahrnutá nabíječka je rychlá nabíječka, takže je dvakrát tak rychle nabitý než ostatní elektrické sekačky, které jsme testovali. Celkově je to vynikající a cenově dostupná sekačka, která se hodí pro lidi s malým trávníkem. Pokud však váš dvůr má kopce, zvažte místo toho o něco dražší model s vlastním pohonem, což je jeden z nejméně drahých sekaček vybavených bezkartáčovým motorem a systémem pohonu s vlastním pohonem.

Elektrická sekačka na trávu recyklovače

Ještě jsme se setkali se sekačkou Toro, kterou nemilujeme. Toroovy sekačky na trávu mají vynikající kvalitu sestavení a velmi dobře řezají trávu. Tato sekačka na ocelovou palubu je pohodlně seká a je vybavena devíti řezacími pozicemi. Díky své široké, 21palcové palubě můžete svou práci dokončit za kratší dobu. Můžete očekávat, že za pouhých 40 minut snížíte třetinu akru trávy, než budete muset dobít baterii.

Toro složí snadné pro skladování, poskytuje vynikající manipulaci, snadné provoz a dostatek energie, aby váš dvůr vypadal co nejlépe. Toro podporuje sekačku s dvouletou plnou zárukou a její zahrnutá baterie získá další rok pokrytí. Pokud máte flexibilnější rozpočet, doporučujeme také sekačku Toro 21466, což je model s vlastním pohonem s třífázovým bezkartáčovým motorem.

Mohlo by se Vám také líbit