Můžete tlačit samoobsluhou sekačku na trávu – příčiny a opravy. AWD Self Pohonled Lawn Meghter

Můžete tlačit samoobslužnou sekačku na trávu. způsobuje opravy

Nikdy jsem dobrý čas na to, aby se sekačka ukončila, můj dvůr je kopcovitý a já si prostě neumím představit, že jsem tlačil Hondu na hodinu a půl.

Takže můžete tlačit na trávu s vlastním pohonem? Můžete tlačit samohybnou trávu, nijak to nepoškodí přenos. Může to však být obtížné, vlastní sekačky jsou o něco těžší než pravidelná push sekačka.

V této příručce vám pomůžu diagnostikovat, proč vaše sekačka nebude řídit, pokud ji můžete opravit, nebo pokud ji potřebujete vzít do obchodu.

Určitě to můžete tlačit, ale nejprve uvidíme, jestli to dokážeme opravit. Tlačení sekačky s vlastním pohonem je tvrdá práce, zejména v horkém dni.

Sekačky s vlastním pohonem jsou stavěny robustněji než běžná push sekačka, samozřejmě, že je samoprocena váha sekačky je méně důležitá. Používají silnější materiály a sbalují je s dalšími funkcemi.

Není žádným překvapením, že pravidelné tlačné sekačky jsou postaveny jako poušť, pokud jde o další funkce. Pokud potřebujete nápovědu na video, podívejte se na „Obyčejné chyby s vlastním pohonem“, prochází vás běžnými chybami s vlastním pohonem a jak je opravit.

Jak funguje sekačka na trávu?

Systémy s vlastním pohonem jsou opravdu jednoduché, samozřejmě, dražší sekačky s vyšší specifikací mohou být vybaveny sofistikovanějším hydrostatickým pohonovým systémem. (na Hydro-static později). Začněme krátkým nástinem toho, jak funguje základní systém s vlastním pohonem na trávu. To se může zdát zbytečné, ale myslím, že vám to pomůže diagnostikovat a opravit vaši chybu rychleji a přesněji a přesněji.

Aby byl systém pohonu efektivní, musí mít zdroj energie, musí mít sestavu, která převádí točivý moment motoru na pohon, a aby byl opravdu užitečný, musí být kontrolovatelné.

Nastavení trans-nápravy a pásu

Výkon motoru

Motor dodává napájení systému pohonu. Napájení je přeneseno z motoru na trans-nápravu pomocí kladníků a hnacího pásu. Řemenice a pásy jsou zásadní pro celou operaci, jakýkoli skluz zde a dostupná energie je ztracena. Na opasky a Pulley později.

Pokud motor běží špatně, váš pohonný systém se bude cítit pomalý a pomalu, ale pokud motor běží, bude váš pohon stále fungovat. Sekačka by měla být opravena jednou ročně, podívejte se na „Vyladění motoru sekačky“ (interní odkaz).

Motor na trans-nápravu-trans-náprava je poháněn pásem, který je poháněn řemenicí motoru.

Trans-náprava

Toto je fantastické slovo pro přenos a nápravu, která je kombinována do jedné sestavy. V zásadě, aniž by se příliš dostali do hlubokého konce, je to důvod, proč se vaše sekačka pohybuje. Zde jsem napsal úplné vysvětlení trans-nápravy (Internal Link). Napájení z motoru je přeneseno na trans-nápravu a IT zase posílá energii každé z poháněných kol, ale pouze tehdy, když operátor použije páku pohonu.

Trans-náprava-Trans-náprava je obchodní konec přesunu sekačky.

Ovládání pohonu

Chcete.li, aby veškerou tuto sílu fungovaly na kolech, musíte být schopni to vypnout a zapnout, jinak je to zbytečné. Páka kauce se používá k aplikaci jednotky na kola na většině sekaček. Páka kauce je také známá jako páka mrtvého muže, což v podstatě znamená, že pokud vaše ruka sklouzne z páky, sekačka přestane pohybovat.

Stejný typ páky se také používá na většině systémů startu sekačky. Páka kauce je připojena k řídicí páce trans-nápravy pomocí pleteného kabelu uvnitř stíněného plastového vnějšího vnějšího plánu, stejně jako brzdový kabel na kole. Pokud vaše páka kauce postrádá napětí, je to dobrý náznak, že se kabel zlomil, oddělil nebo potřebuje přizpůsobení. V tomto článku je to vše.

Řízení pohonu. Většina sekaček používá páku kauce.

Řídit pásy Pulley’s

Hnací pás. nejdůležitější je, že pás je v dobrém stavu a je správná velikost.

Hnací pásy jsou nejpravděpodobnějším důvodem, proč systém vlastního pohonu nefunguje. Pás, jak víte, přenáší napájení z řemenice motoru (umístěné těsně nad čepelí) na trans-nápravu. Vadný nebo opotřebovaný pás nesmí způsobit žádný pohon, pomalý pohon, házení pásu, hluku a kouře. Pás může často způsobit další poškození, protože je hozen, může se zabalit kolem jiných komponent.

Poruchy pásu jsou nejběžnější kořenovou příčinou problémů s vlastním pohonem.

Pás, který je příliš dlouhý nebo opotřebovaný, může být skutečná bolest. Často to bude fungovat dobře, když se chladí, ale jak se opasek zahřívá, může proklouznout. Jedinou opravou je přizpůsobit správný pás. Řemenice jsou stejně důležité, ale způsobují menší potíže, běžně vyrobené z kovu nebo plastu, víte, který z nich vydrží déle.

Kola sekačky na sekačku?

Nyní se dostaneme na obchodní konec tohoto příspěvku-nalezení a opravy vaší chyby s vlastním pohonem. Většina sekaček je pohon zadních kol, což znamená, že síla jde na zadní kola. Ale někteří sekačky jako řemeslník jsou vpředu a některé modely vyšších specifikací jsou pohon všech kol. První práce, vědět, která kola řídí.

Abychom zkontrolovali, musíme sekačku naklonit. Ale než to dokážeme, budeme muset odstranit zapalovací svíčku a vypnout plynový ventil, pokud je namontován. Více o správném nakládání sekačky si můžete přečíst zde. Nebo podívejte se na video zde.

Otočte sekačku. nyní jsme připraveni převrátit sekačku a vzpomínáme, že si nakloní vzduchový filtr stranou nahoru.

Zkontrolujte-Zkontrolujte, kde se nachází trans-náprava, většina bude zadním pohonem.

Test 1

Test 1. STAT MOSER A S Drive Engaged Zvedněte hnací kola ze země.

Výsledek:

Jsou možné dva výsledky:

Kola se otočí, dokonce i pomalu. naznačuje, že samotný systém pohonu je pravděpodobně v pořádku. Může potřebovat nastavení kabelu pohonu. Napsal jsem příspěvek o úpravě kabelu pohonu zde (interní odkaz). Nebo najdete předmět zahrnutý ve filmu „Odstraňování problémů s vlastní jednotkou“.

Kola se stále nepohybují, budeme muset jít hlouběji, vidět test 2.

Test 2

Se všemi koly na zemi znovu a motor sekačky.

Test 2. Použijte páku pohonu a vytáhněte sekačku zpět.

Výsledek

Jsou možné dva výsledky:

1-Poháněná kola (obvykle zadní) uzamčení-naznačuje, že je na místě váš kabel pohonu. Mohlo by však stále potřebovat nastavení, proto se podívejte na úpravu kabelového příspěvku pohonu zde (interní odkaz). Mohlo by to také znamenat problém s hnacím pásem. (viz. níže)

Zadní kola se nezamknou. pravděpodobně naznačuje, že hnací kabel je mimo úpravu, oddělený nebo zlomený. Sekačka bude muset být deaktivována, otočena a zkontrolována kabel.

Test 3

Test 3 Zkontrolovat pás. Zkontrolujte, zda je pás na obou kladkách.

… A že ovládací kabel pohonu je připojen při přenosu.

Výsledek

 • Pokud po inspekci najdete problém s hnacím pásem, zahrnují běžné problémy. uvolněné, zlomené, opotřebované nebo vyskočené. Řešením všech těchto problémů je nahradit pás, vše je pokryto „Odstraňováním problémů s vlastní jednotkou“ zde “.
 • Pokud při inspekci najdete na místě jak pás, tak hnací kabel, může problém ležet s kolíky nápravy, hnacímu zařízení, kolami nebo nápravou. Testování a opravy špendlíků, ozubených kol a kol jsou uvedeny ve videu „Odstraňování problémů s vlastní jednotkou“.

Pokud potřebujete díly samosprávy, podívejte se na odkaz Amazon níže.

Související otázky

Můžete vytáhnout na trávu dozadu? Můžete vytáhnout sekačku dozadu, ale kvalita řezu bude špatná. Pokud je váš kabel sekačky nadměrně upraven, sekačka se nezatahuje dozadu. Napětí kabelu uvolněte otočením seřizovače, dokud sekačka nezatahuje dozadu.

Hej, jsem John, a jsem kvalifikovaný servisní technik s červenou pečetí s více než dvaceti pěti lety.

Pracoval jsem na všech typech mechanického vybavení, od automobilů po travní stroje, a tento web je místo, kde sdílím hacky, tipy a zasvěcené know-how.

A nejlepší část. je to zdarma!

Nejlepší sekačky na trávu z roku 2023

Doporučení jsou samostatně vybírány revidovanými editory. Nákupy provedené prostřednictvím níže uvedených odkazů mohou nás a naše vydavatelské partnery přinést provizi.

Honda HRX217VKA

Honda HRX217VKA je silný, těžký a ideální pro větší trávníky. Číst

Ego Power LM2135SP

Tato sekačka je silná, pohodlná a radost. Furoval to velmi dobře mulčování a řízení se do kopce. Číst

Honda HRN216VKA

Honda po mnoho let vyrábí vynikající výkonové vybavení a tato sekačka, která pracuje s pohonem zadních kol, není výjimkou. Číst

Kobalt KM 5080-06

Elektrická kobalt km 5080-06 byla flexibilní a snadno provozovala a dokáže spuštěna pytle nebo bez pytlů. Číst

Hart HLPM061US

Hart HLPM061us fungoval dobře napříč terény a má jednoduché použití rychlosti. Číst

Nevýhody

Až před několika krátkými lety byly králem sekačky na trávu. Vzhledem k tomu, že více spotřebitelů hledá ekologická auta, domy a, ano, napájecí zařízení, technologie pokročilých baterií odpovídá na hovor.

Dnes mohou spotřebitelé řídit elektrické auto, prosperovat v solárním poháněném domě a udržovat svůj majetek s vybavením napájeným baterií. Ale jsou nové sekačky na trávu s elektrickým tlakem stejně dobré jako staré sekačky s vnitřním spalováním? Rozhodli jsme se to zjistit.

Testovali jsme benzín, elektrické a bateriové sekačky na trávu z předních značek. Dychtili jsme zjistit, zda sekačky na baterii dokážou zvládnout velký dvůr a také osvědčené benzínové modely. Nebyli jsme zklamáni. Honda HRX217VKA (k dispozici na Amazonu) vyšla na vrchol nejlépe celkově, vyhrála svého předchůdce a našeho předchozího vítěze Honda HRN216VKA.

Pro sekačky bez gasolinu je Ego Power LM2135SP (k dispozici na Walmart) naší volbou pro nejlepší elektrickou sekačku na trávu. Toto nastavení sekačky bylo rychlé a dobře se zabývalo našimi testováními. Ego síla také zahrnuje funkce, které se nenacházejí na podobných elektrických modelech.

Honda HRX217VKA byla potěšením použít.

Klidná a mocná, Honda HRX217VKA 21palcová sekačka na trávník Nexite je ta, která má pro větší prostory. Není navržen pro malé yardy a nebudete se vrhnout dovnitř a ven z květinových záhonů a křovin.

Je mi potěšením. Už jsme testovali sekačky Honda a byli jsme obeznámeni s jejich provozem a celkovou kvalitou produktu. HRX217VKA nezklamal. Snadno se sestavuje a nastaví přímo z krabice, začalo to prvním tahem šňůry.

Okamžitě můžete cítit nádech této sekačky s inovativním nexitovým palubou a výkonným motorem. Je těžší než většina sekaček, ale cítí se vysazen na trávníku a perfektně sleduje. Je to sekačka pro velké trávníky a dělá to nejobtížnější řezy hračkou.

Díky svému 200ccovému ovládání motoru a výběrem řízení pohonu se tato sekačka snadno řezá, tašky a mulches nejtěžší trávu s lehkostí. Řízení vybrané jednotky je téměř intuitivní, protože vám umožňuje upravit rychlost chůze pomocí různých nastavení.

Ovládací prvky sekačky jsou velké a snadno použitelné. Sekačku můžete nastavit na tašku nebo mulč nebo kdekoli. Jeho uživatelsky přívětivá platforma je jasně označena. Tuto sekačku na trávu budete používat pro nadcházející roky a roky.

Nevýhody

Ego Power LM2135SP je nejlepší elektrická sekačka na trávu, kterou jsme testovali.

Až před několika lety neměli ti, kteří raději nekoupili kupující sekačku s vnitřním spalováním. Nakonec však dorazila pokročilá technologie baterií a výhody lze snadno vidět v ego Power LM2135SP, o 21palcové elektrické sekačky s vlastním pohonem. Tato bezdrátová sekačka se šířkou řezné 21 palců využívá k napájení až 60 minut řezání trávníku 56 V lithium.

Ego síla je silná, pohodlná a radost. I když baterie trvala jen asi hodinu, sekačka provedla velmi dobře mulčování a řídila se do kopce. Má spoustu točivého momentu a je schopen dělat cokoli, co může sekačka pohánět benzínu. Je čistý, snadno použitelný a efektivní.

Nastavení této sekačky bylo nejjednodušší z parta. Rukojeť sklouzne a složí se přes sekačku s lehkostí, takže úložiště je snap. Jeho úprava na osobní výšku trvá sekundy.

Rychlý 50minutový nabíjení na baterii a jste připraveni jít. Nabíječka baterie má dokonce i chladicí ventilátor, který zlepší doby nabíjení a udržuje baterii v pohodě.

Stejně jako některé z našich ostatních sekaček, ego síla má dvojčata, které zlepšují mulčování a udržují výlety, aby vyprázdnily zadní sáček na minimum. Výška řezání je dosažena jednou snadno přístupnou pákou.

Operace je přímá a kompozitní paluba způsobuje, že sekačka je lehká a snadno se manévruje kolem překážek na dvoře. Jednoduše stiskněte tlačítko napájení, vytáhněte zelenou rukojeť a čepele se začnou otáčet. Duální knoflíky na rukojeti způsobují, že zapojení funkce vlastního prodlusu bezpečí a pohodlí.

Ego síla přichází s LED světlomety pro pohodlí a byla to jediná sekačka, kterou jsme testovali, která se mohla pohnout, když se lopatky netočily. To byla pěkná funkce, která odstranila tlačení sekačky zpět do garáže.

Další sekačky na trávu, které jsme testovali

Dříve náš výběr pro nejlepší sekačku na trávu, Honda HRN216VKA je 21palcová plynová sekačka, která je skvělou volbou pro každý dvůr. Honda po mnoho let vyrábí vynikající výkonové vybavení a tato sekačka, která pracuje s pohonem zadních kol, není výjimkou. Snadno zvládne nejtěžší trávníky a v garáži nezabere mnoho prostoru.

Nastavení bylo snadné a sekačka začala při prvním tahu. Jeho hladký motor je tišší než ostatní benzínové sekačky a má více než dostatek síly na řezání a mulčování trávy, i když jde do kopce.

Honda má naskládaný a ofsetový design čepele, který produkuje menší výstřižky, což umožňuje lepší mulčování a pytlování. To znamená efektivnější řezání a méně zastávek vyprázdnit travní tašku. Možnosti pytlování a mulčování lze snadno a bezpečně vybrat, jakmile je sekačka vypnutá, pomocí jedné páky na sečení paluby.

Inovativní systém pro sebepoznání je pohodlný na rukou, poskytuje přiměřenou kontrolu rychlosti a lze jej dokonce upravit pro ty, kteří jsou vyšší nebo kratší. Skládání rukojeti pro skladování lze rychle provést. Tato sekačka na trávu Honda má dokonce i ventil vypnutí plynu pro mimosezónu.

Nevýhody

Elektrická sekačka Kobalt 80V je skvělou volbou pro každého, kdo chce cenově dostupnou, flexibilní a kompaktní sekačku, která se snadno manévruje a nevyžaduje prodlužovací kabely ani plynové plechovky. Sekačka je dostatečně silná na to, aby nasekala hustou trávou, a nabízí vysoce nastavitelnou výšku řezání.

Na 66 liber je velmi snadné ovládat, se schopností jít zabalit nebo bez batohů a můžete složit tlačnou rukojeť pro kompaktní úložiště.

Hlavním remízou je zde 80V bateriový systém, který vám dává hodinu běhu v našem testování, dost na to, aby se na úplné nabití snížil asi 7 500 čtverečních stop. Funguje také v různých dalších nástrojích Kobalt a náhradní díly vás poběží kolem 150. Nabíjení baterie trvá asi 45 minut, když je mrtvá, a jen se objeví do štěrbiny baterie a sekačka se může zapnout stisknutím tlačítka, pokud je vložen bezpečnostní klíč. mnohem snazší, než je třeba použít tradiční stažení tahu.

Celkově, pokud potřebujete pěknou, základní sekačku, aby se práce dokončila a chcete jít bez akumulátoru, je to vynikající volba. Vyřízne čisté čáry, je snadné se používat, dokáže snadno zvládnout většinu trávníků a díky nízké hmotnosti je mnohem snazší pohybovat se nahoru a kolem svahů a kopců.

Zvláště pokud plánujete investovat do řady elektrických nástrojů, je to dobrý systém, do kterého se můžete koupit.

Nevýhody

Tato trávačka Hart byla příjemným překvapením.

Po odstranění z krabice a nabíjení baterií jsme je vystřelili a vytáhli ho na silnou, svěží trávu.

Fungovalo to krásně; jeho výkonný elektrický motor prořízl trávník s lehkostí a dokonce zvýšil jeho revoluce, když jsme řezali silnější trávu. Tato sekačka snadno manipuluje s větším trávníkem.

Hartská sekačka se pohybovala s mocí a důvěrou trávníkem a ovládání rychlosti snadno použilo na dosah ruky. Zatímco naše vítězná plynová sekačka Honda má sofistikovaný systém vybrané jednotky, jednoduchý posuvný lišta Hart funguje také nebo lépe.

Tato vynikající trávník má sílu a pohodlí sekaček, které stojí mnohem více.

Nevýhody

Toro je hodným konkurentem nejvyšších sekaček na tomto seznamu.

Tato sekačka na trávu Toro má největší řezací plochu na 22 palcích a je silná a pohodlná, díky svému osobnímu systému pro sebe prosazování tempo.

Chcete-li zapojit vlastní prosazení, jednoduše zatlačte páku dopředu a sekačka se začne pohybovat vpřed, tlačí ji o něco více a sekačka se pohybuje rychleji. Po několika řadách řezání uvidíte, jak snadné je regulovat rychlost. Tento systém není tak intuitivní jako někteří z ostatních, ale stále to funguje docela dobře.

Další skvělá funkce: Toro má Briggs a Strattonův kontrolní olejový systém, který nikdy nevyžaduje změnu oleje.

Úložiště je také snap, když se držadla sklopí dolů a sekačka může být uložena svisle.

Nevýhody

Na pouhých 58 liber tato sekačka dělá řezání malých trávníků hodně zábavy. Zadní vypouštěcí skluz vám umožňuje oříznout se v blízkosti stromů, postelí a křovin. Zjistil jsem, že jsem se rozběhl kolem překážek pouze jednou rukou.

Toto je jednoduchý stroj s jednou baterií ve středu. Doba nabíjení je rychlá a jakmile je baterie na cestě.

Toto není sekačka na trávu pro záda 40. S řezem 20 palců a malým elektrickým motorem není schopen manipulovat s většími trávníky. Ale pro většinu středních až malých yardů může tato sekačka vyčistit oblast v žádném okamžiku.

Světlo a snadno se ukládá, je to perfektní sekačka, aby trávník vypadal skvěle.

Nevýhody

21palcová Ryobi Ry401150 40-voltová sekačka se nastavila rychle a snadno přímo z krabice. Zahrnuje dvojité čepele a řezy čisté a čisté.

Tato sekačka je dodávána se dvěma bateriemi, které lze nainstalovat v horní části stroje. Jednou z pozoruhodnou nevýhodou je, že sekačku pohánějí pouze jednu baterii najednou. přibližně 30 minut si utřete trávu a po vyčerpání první baterie, zastavíte a přesunete přepínač, abyste zapojili druhou baterii. Ryobi říká, že baterie vydrží 70 minut, ale zastavení změny baterií se zdá kontraproduktivní.

Jinak sekačka vedla dobře a dokončila všechny testy. Má úpravu výšky jedné páky a je dostatečně lehké, aby manévrovalo kolem překážek. Má dostatek energie a manipuloval s kopcem s malým namáhám.

Zatímco na elektrické frontě byly ego i Ryobi solidní umělci, Ryobi byl zklamán jeho ovládacími prvky pro sebe. Ovládací prvky jsou umístěny pod barem, ale páka je vágní a nereagující. Protože páka je určena pouze pro palce, musíte páku tlačit nepříjemně, aby se sekačka zvýšila na rychlost.

Nevýhody

Pro sekačku na šňůře sekačka Greenworks 25022 vedla docela dobře. Nastavení bylo snadné a jakmile bylo zapojeno, začalo to hned.

Samozřejmě, než použijete sekačku, existuje časově náročný úkol odhalit prodlužovací kabel, rozmotat jej a najít vhodnou outdoorovou zástrčku. Jakmile je sekačka připojena, přijímá svůj účel snadno.

Má výkonný elektrický motor s 12 amph, který nemusí dobýt větší trávníky, ale je ideální pro menší yardy a ořezávací povinnosti. Nemluvě o tom, že to nabízí čisté a dokonce sečení.

Nebylo to samohybné, vyžaduje to určité úsilí, aby se sekačka a šňůra do kopce prosazovala a poté procházela cestou zpět, aby se neřezala šňůru.

Jeho malá velikost způsobuje, že skladování je hračkou.

Nevýhody

14palcová sekačka Sun Joe MJ401E je nejjednodušší ukládat. Díky jeho drobné velikosti z něj dělá perfektní sekačku na trávu pro malé yardy a oříznutí. Je to dost lehké na to, aby se zvedla a pohybovala, a přichází s snadno použitelným systémem pytle.

Přesto to není sekačka na trávu pro řezání typického příměstského trávníku, protože jeho lehká, krátká základna a malá kola je trochu nestabilní nad kořeny a koleje.

Ze všech testovaných na trávu, Sun Joe poskytoval největší obtížnost, když přišel čas upravit výšku čepelí. Sekačka využívá pevné nápravy, přední a zadní a nápravy jsou umístěny ve třech sekačkách ve třech šálech. Chcete-li změnit výšku řezu, musíte vytáhnout pružinové nápravy z jejich pozic a posunout je nahoru nebo dolů. Je to náročné cvičení.

Sun Joe je šňůra, takže řezací plocha je omezená. Na jeho kredit je při běhu dostatečně silný, ale omezený rozsah znamená, že budete mít těžko řešit celý dvůr.

Jak jsme testovali sekačky na trávu

Testeři

Strávili jsme letní sečení půl akru nového Anglie, znovu a znovu.

Kevin Kavanaugh je učitelem veřejné školy v důchodu a testerem produktu pro kontrolu. Kevin stříhá trávníky již asi 50 let. Vždy ho zaujali všemi mechanickými, ať už jde o hodinky, energetické vybavení, vintage kola nebo klasická auta.

Ray Lane je správcem obchodu s supermarketem v důchodu, vášnivý golfista a tester produktu pro kontrolu. Jeho trávník je závistí Cumberlandu, Rhode Island, a v průběhu let používal několik push mezerů. Ve věku 83 let byl jeho vstup na sekačky kritický, konkrétně při hodnocení snadného startu, manévrovatelnosti a bezpečnosti.

Testy

Testovali jsme sekačky na trávu na ploché půdě i kopci, abychom otestovali manévrovatelnost a sílu.

Po objednání od maloobchodníků jako Lowe’s a The Home Depot jsme sestavili každou sekačku a vzali si na vědomí snadnost nastavení a jak rychle jsme mohli upravit rukojeť podle našich preferencí. Poté jsme přidali benzín, baterii nebo elektrickou šňůru, aby se sekačka připravila. Vyhodnotili jsme se s lehkostí nastavení výšky řezání, nejprve testovali vysokou výšku řezání a poté dolní výšku.

Každou sekačku jsme vzali na několik průchodů nesestříhaného trávníku s půl akrem, měřili přibližně 22 000 čtverečních stop a poznamenali, jak se sníží ve vysoké výšce a nižší výšce, zatímco jsme monitorovali jak tašky, tak mulčování funkcí. Pak jsme vzali každou sekačku nahoru a dolů po travnatém kopci, abychom viděli, jak hráli. Náš poslední test byl testování schopnosti úložiště.

Co byste měli vědět o sekačkách na trávu

Sekačky na trávu s vlastním pohonem mohou vytáhnout část úsilí ze sečení chůze.

Existují dva základní typy sekaček na procházce: tlačení a samohybnutí.

Typ sekačky je obvykle menší, lehčí a snadněji se ukládá. Používají se především pro menší úrovně trávníků. Jsou ideální pro čištění oblastí, které mohou větší jezdecké sekačky na trávu. Mohou být provozovány benzínem, šňůry nebo baterií.

Sekačky na trávu s vlastním pohonem mají obvykle větší průměr řezu a mohou se pohybovat sami prostřednictvím ovládacích prvků operátora. Tyto sekačky mohou být také napájeny benzínem, šňůry nebo baterií. Vzhledem k tomu, že berou nápor odtlačování, jsou sekačky s vlastním pohonem ideální pro větší trávníky až na půl akru, a mohou snadno manipulovat s kopci a svažitý trávníky. Tyto sekačky s vlastním pohonem nejsou plně robotické sekačky na trávu, takže stále musíte dělat nějakou práci, která je vede kolem vašeho dvora.

Co je to sekačka na trávu?

První sekačky na trávu se začaly objevovat na konci šedesátých let. Jak předměstí rostla a trávníky se zvětšily, tlačení těžké ocelové sekačky kolem letního odpoledne nebylo to, co většina lidí chtěla dělat.

První sekačky s vlastním pohonem měli primitivní systémy pohonu předních kol, které fungovaly dostatečně dobře, ale sekačky se často pohybovaly příliš pomalu. Jistě, nebyli jste tlačeni, ale byli jste chyceni v pomalu se pohybujícím průvodu trávníku. Brzy sekačky se buď pohybovaly příliš pomalu nebo příliš rychle, aby odpovídaly přirozené rychlosti chůze.

Dnešní sekačky nabízejí mnohem lepší pohotový systém. Například různá nastavení rychlosti chůze umožňuje například různá nastavení rychlosti chůze proměnné rychlosti Honda Nexite Rychlost 4-v-1. Majitelé mohou doslova vytočit svou preferovanou rychlost chůze, aby se stali sekačkou, ne taženi a nemusí tlačit.

Ego Power Select Cut 56-volt Churtless 21-In Self-Projevy bezdrátové elektrické trávníkové sekačky dokonce umožňuje operátorovi jet ven na trávník bez otočení čepele. To je skvělá funkce.

Dnešní sekačky s vlastním pohonem snižují únavu operátora a usnadňují řezání trávy než před lety. Sekačky s vlastním pohonem zvyšují řezání na kopcích bezpečnějším a efektivnějším. A s moderními možnostmi rychlosti dělají letní fušku trochu příjemnější.

Benzín, elektrická šňůra nebo baterie. která je pro vás pravý sekačka?

Sekačky na trávu s baterií mohou být výkonné a efektivní.

Benzín

Na trávníku poháněné benzínem udržovaly trávníky po celá desetiletí pěstěné trávníky. Jsou silné, spolehlivé a cenově dostupné a přicházejí s rysy, jako je samohybná pohyb, mulčování a samočistící dostupnost. Jsou dostatečně silní pro velké práce na péči o trávník a mohou řešit jakýkoli trávník od čtvrt-do polovičního akru. Jakýkoli trávník větší než to by vyžadovalo jízdní sekačku.

Ale sekačky poháněné plynem vyzařují nebezpečný oxid uhelnatý a uhlovodíky, vyžadují každoroční údržbu a vyžadují skladování benzínu a oleje. To nemusí být vhodné pro některé spotřebitele.

Elektrická elektřina

Elektrické sekačky na šňůry jsou už roky a byly historicky volbou spotřebitelů, kteří měli menší trávníky a nepotřebovali silnější benzínovou sekačku. Zatímco je dostatečně výkonná, aby byla nejvíce snižována nebo oříznutí, jedna zřejmá nevýhoda sekačky je elektrická šňůra.

Pro jakýkoli dvorek hodný sečení je k napájení sekačky nutný dlouhý elektrický prodlužovací kabel. To může být malá obtěžování, jako je nutnost udržet se kabel bez zamotaného do stromů a keřů, k velké nepříjemnosti, když ji projete a nakrájíte ji na malé kousky.

Elektrické sekačky s kabely však nevyžadují žádný plyn, olej ani údržbu a kromě času na čas od času mohou spolehlivě provádět roky spolehlivě.

baterie

Auta, napájecí zařízení a nástroje poháněná baterií existují po dlouhou dobu. Elektrické motory byly dostatečně silné a spolehlivé, ale baterie nebyla. Jen před několika lety by mohlo elektrické auto očekávat, že půjde jen 100 mil za poplatek a elektrické nástroje a vybavení také netrvalo dlouho. V posledních několika letech se technologie baterií zlepšila o skoky a meze.

Elektrické automobily mohou očekávat, že stovky kilometrů na poplatek a elektrické nástroje a vybavení mohou trvat celý den. Tato technologie lithiové baterie si našla cestu k trávníkům a vytvořila životaschopnou možnost pro ty spotřebitele, kteří nechtějí plyn a nechtějí šňůru. Tyto sekačky napájené baterií jsou silné, efektivní, lehké a zelené. Mnozí nyní používají bezkarzované elektrické motory, které jsou efektivnější, produkují více točivého momentu a jsou déle trvající než starší elektrické motory s kartáči.

Jak často bych měl sekat trávník?

Řezání trávníku příliš často a jeho řezání, pouze když se zarostl, jsou nezdravé pro svěží, krásný trávník. Pravidlem v odvětví péče o trávu je udržovat trávu mezi 3 palci a 3.5 palců na délku. To umožňuje, aby tráva byla dostatečně dlouhá na to, aby se dařilo za horkého letního počasí.

Při řezání trávy nikdy neberte více než třetinu čepele. Jinými slovy, nikdy neřízejte více než palec nebo tak. Nejen, že to způsobuje shlukování trávy na trávníku nebo v tašce sekačky, ale také to vyžaduje příliš mnoho živin a vlhkosti ze samotné trávy.

Po pozdní zimní ošetření hnojiv a často těžkých dešťů začnou ožívat trávníky. Zjistíte, že tráva bude muset řezat každé 4 až 5 dní, aby se odstranila dostatečná délka. Jakmile letní bliká a teplota stoupá, tráva poroste o něco pomaleji a řezání jednou týden je přiměřené.

Je také důležité udržovat čepele vaší trávy dobré a ostré. Protože lopatky na trávu jsou často vyrobeny z oceli, po období řezání se vyvinou matnou hranu. Matná hrana na čepeli roztrhne trávu a ne ji neřízne. To může mít za následek zhnědnutí špiček trávy a také více stresu na sekačku.

Zatímco jste pod palubou, kontrolujete tyto čepele. a vždy odpojte vodič zapalovací svíčky, než se dostanete pod sekač.

Setkat se s testery

Ředitel, vývoj obsahu

TJ je ředitelem vývoje obsahu při přezkumu. Je rodák z Massachusetts a zakryl elektroniku, kamery, televizory, smartphony, rodičovství a další pro recenze. Pochází ze samo-stylizovaného „Cranberry Capitol of the World“, což je ve skutečnosti skutečná věc.

Kevin Kavanaugh je učitelem veřejné školy v důchodu a testerem produktu pro kontrolu. Kevin stříhá trávníky již asi 50 let. Vždy ho zaujali všemi mechanickými, ať už jde o hodinky, energetické vybavení, vintage kola nebo klasická auta.

Kontrola naší práce.

Náš tým je zde pro jeden účel: aby vám pomohl koupit ty nejlepší věci a milovat to, co vlastníte. Naši spisovatelé, editoři a laboratorní technici posedlí produkty, které pokrýváme, aby se ujistili, že jste sebevědomí a spokojeni. Mít jiný názor na něco, co doporučujeme? Pošlete nám e.mail a porovnáme poznámky.

Nejlepší sekačka na trávu, podle 33 620 recenzí zákazníků

Vítejte v Průvodci Thomas po nejlepších samoprojevných trávnících 2023. Thomas spojuje severoamerické průmyslové kupce a dodavatele více než 120 let. Když nakupujete produkty prostřednictvím našich nezávislých doporučení, můžeme získat přidruženou komisi.

Sekačky s vlastním pohonem berou zpětnou práci z údržby trávníku zaměřením síly na motor, aby jej poháněla dopředu. Na rozdíl od push sekaček, díky pohonu zadních kol samohybného trávníku, jediná věc, kterou musí uživatelé udělat, je řídit sekačku správným směrem. Sekačky s vlastním pohonem jsou ideální pro velké trávníky, šikmé yardy nebo kohokoli, kdo opravdu nechce tlačit těžkou sekačku na trávu kolem.

Na rozdíl od sekaček na trávu, sekačky na trávu a sekačky také poskytují rovnoměrnější řez, protože je méně tahání a začíná a zastavuje se na trávníku sekačkou. Tyto stroje mohou ušetřit více času na obytných trávnících, protože samohybný model má větší sílu, lepší trakci a výkonnější motor než běžná push sekačka.

Zde je seznam nejlepších samoprocelých trávníků, po kterém následuje průvodce nákupem, který vám pomůže vybrat nejlepší samohybnou trávu.

Thomasovy nejlepší výběry pro nejlepší samohybné sekačky na trávu 2023

Až dopředu najdete naše volby pro nejlepší samohybné trávníky, od bezdrátových po plynové modely.

Nejlepší sekačky s pohonem všech kol: Troy-Bilt XP 21-palcová plynová sekačka všech kol | Kup nyní

Nejlepší sekačka na trávu pro silnější trávu: Honda 21-palcová sekačka sekačka se sekačkou | Kup nyní

Nejlepší bezdrátová sekačka na trávu: Ryobi 40V 20-palcová bezdrátová sekačka na svlék Kup nyní

Následující samohybné trávníky jsou vyříznuty, aby zvládli vysokou a silnou trávu nebo nerovnoměrnou půdu.

uvedeno v tomto článku, jak je uvedeno v nás na Amazonu.com (USA) a Homedepot.com od února 2023

Nejlepší sekačka na trávu-sekačka na trávu

Tato sekačka na trávu se s vlastním pohonem se sekačkou se svým 11.5 HP Briggs Stratton Engine je jen lístek na velké yardy až čtyři akry. Plynové sekačky jsou nejsilnějšími sekačkami v oblasti samohybnutí a tato sekačka s proměnnou rychlostí vytvoří krátkou práci i silné a nepřátelské trávy.

I když je to jeden z nejdražších sekaček na tomto seznamu.6-palcový průměr zadního kola a velká řezná kapacita umožňují této jednotce zvládnout čtyřnásobek vzdálenosti většiny ostatních sekaček.

„Absolutně dokonalý,“ vyvolal jeden recenzent této sekačky na trávu s plynem. „Tato věc je monstrum a prořízne se téměř cokoli.“. Velmi jednoduché sestavení. Většina z nich byla předem sestavena. Prostě musel sestavit rukojeť a ovládací prvky na rukojeť.“

Specifikace

Šířka řezání: 24 palců

Akres zakrytý: 2–4 akry

Pohon kol: Zadní

Koupit nyní: US2 767.49, Home Depot

K dispozici také na: Lowe’s a Tractor Supply

Nejlepší sekačky pohonu zadních kol-sekačka na trávu s vlastním pohonem

Vortexová technologie tohoto plynového motoru Toro se sekačkou na trávu je ideální pro šikmý a nerovný terén. Má snadný tah a je zde devět možností výšky řezu, které se pohybují od jednoho do čtyř palců vysoký.

Stejně jako většina tří funkčních sekaček má tato sekačka na trávu na trávu boční výtok pro výstřižky z trávy, které lze použít pro skartování listů nebo uživatelé mohou sbírat výstřižky trávy s zahrnutým pytlem.

Jeden zákazník, který dal tento produkt pět hvězdiček, popsal: „Sekačka je velmi snadné začít a zahájit okamžitě při prvním tahu. Snadno se pohybuje nad zemí s vysokými zadními koly a je lehký. Řez je sudý a snadno nastavitelný.“

Specifikace

Šířka řezání: 22 palců

Akres zakrytý: ¼. a½ akr

Pohon kol: Zadní

Koupit nyní: US449, The Home Depot

K dispozici také na: Walmart

Nejlepší sekačka na trávníku na předních kolech-toro samohybná sekačka na trávu

Pro zcela ploché trávníky je tato sekačka na trávník s pohonem předních kol perfektní. Pokud jde o sekačky, tato třífunkční sekačka může nakrájet vysokou a silnou trávu, má schopnosti mulčování a má možnost si vybírat výstřižky trávy nebo je zabalit.

Mezi další funkce patří ergonomická rukojeť pro pohodlnější řezání, nastavitelné výšky a skládací rukojeť pro kompaktní úložiště.

Jeden recenzent to popsal jako „velmi lehký a snadno použitelný. Milujte pohon předních kol. Snadno sestavitelné. Všechno to fungovalo. Pohon předních kol usnadňuje získání do menších prostorů. Celkově skvělá sekačka.“

Specifikace

Šířka řezání: 22 palců

Akres zakrytý: ¼. a½ akr

Pohon kol: Přední

Nejlepší sekačka na trávu všech kol-sekačka na trávu s vlastním zamyšlením

Pohon všech kol na této sekačce zachycení trojkových kol z něj činí vynikající možnost mezi nimi pro sekačku přední nebo zadní kola s pohonem kol. Na rozdíl od push sekačky lze tento nástroj snadno použít v plochém i nerovném terénu.

Úpravy výšky s dvojitou pákou na této sekačce s vlastním pohonem se pohybují mezi 1.25–3.75 palců a ocelovou palubu lze snadno vyčistit pomocí zahradní hadice.

Jeden šťastný kupující komentoval: „V průběhu let jsem vlastnil mnoho sekaček, ale to přesahuje všechny dohromady. Milující pohon všech čtyř kol. Doporučil by tuto sekačku komukoli.“

Specifikace

Šířka řezání: 21 palců

Akry zakryté: ½. 1 akr

Kolovot: Všechno

Koupit nyní: US589, The Home Depot

K dispozici také na: Lowe’s, Troy Bilt

Nejlepší sekačky na trávu s vlastním pohonem pro nerovný terén-sekačka na trávu

Pro profesionální bezdrátovou sekačku, která dokáže zvládnout řezání trávy i na nerovném terénu, mnoho zákazníků cítilo, že sekačka Greenworks Pro 25 palcová byla vrcholy, zejména vzhledem k jeho systému pohonu zadních kol a elektrickým startem s snadným bezdrátovým startem.nahoru.

Sekačky na procházce jsou skvělé pro menší yardy a velký průměr zadního kola na této sekačce poskytuje dobrou přilnavost, která může snadno zvládnout skloněné yardy až do jednoho akru. Má také zadní výtok, který může buď tašek nebo mulčování trávy pro přidané živiny do trávníku nebo kompostu.

Jeden kupující vysvětlil: „To, co jsem neočekával, je, jak neuvěřitelně silné by to bylo a všechny funkce, které má. Jsem tak ohromen jeho schopností hladce klouzat po nerovnoměrných površích a jak tichý je vlastně.“

Specifikace

Šířka řezání: 25 palců

Akry zakryté: ½. 1 akr

Pohon kol: Zadní

Nejlepší sekačky na trávu s hydrostatickým tempomatem-Plynová sekačka s automobilem Honda Auto-Choke

Motory Honda na plynových sekačkách jsou známé svou silou a působivou velikostí motoru a tato hydrostatická sekačka Honda s vlastním pohonem není výjimkou; Má dokonce tempomat pro snadnou manévrovatelnost a přesnější řezy.

Mezi funkce na sekačce na trávníku patří dvojitá čepele, systém automatického sytiče, který usnadňuje každý tah, značný 2.5-bushel taška, roto-stop, který vypne čepele místo motoru, a nastavitelnou rukojeť s rychlým uvolňováním.

Jeden spokojený kupující uvedl: „Funkce hydro-statického samohybnutí je skvělá, protože můžete upravit rychlost na cestách, aniž byste museli upravit rychlost s angažovanou rukojetí.“

Specifikace

Šířka řezání: 21 palců

Akry zakryté: ½. 1 akr

Pohon kol: Zadní

Koupit nyní: US999, The Home Depot

K dispozici také na: Amazon

Nejlepší sekačka na trávu pro rezidenční použití-sekačka na trávník

Pro zelenější, tišší a světlejší zážitek z sečení, tato sekačka Greenworks se zadním sáčkem, bočním vypouštěním a mulčováním byla vysoce hodnocena mnoho zákazníků, kteří komentovali, že je to ideální stroj pro použití na většině rezidenčních trávníků.

Tento model s vlastním pohonem má elektrický start, bezkartáčový motor a jednu 80V baterii, která využívá technologii inteligentní řez, která automaticky ví, kdy zvýšit rychlost čepele pro snížení trávy, která je silnější a vyšší než průměrná.

Jeden šťastný nakupující poznamenal: „S baterií 80V 4-amph má tato sekačka více než dostatek energie pro rutinní potřeby trávníku, i když nemáte čas na sekání týdně. Zjistil jsem, že sekačka vydrží s baterií 4 ampy jednu hodinu.“

Specifikace

Šířka řezání: 16 palců

Akres zakrytý: ¼ –½ akr na jednom náboji

Pohon kol: Zadní

Koupit nyní: US549.99, Amazon

K dispozici také na: Walmart

Nejlepší sekačka na trávu pro silnější trávu-Honda sekačky sekačka na trávu

Ani silná, vysoká a mokrá tráva nemá šanci proti této sekačce na trávu Honda. Přitažlivost této sekačky je její výkonný motor Honda kombinovaný s jeho dvojčaty, které snadno proříznou bermudskou trávou nebo jinými neslušnými trávami.

Jeho sedm řezacích pozic umožňuje uživatelům přizpůsobit se od 1.8–4 palce pro dokonale přizpůsobený trávník. Tento nástroj s proměnnou rychlostí může mulč, vak.

Jeden zákazník nazval tuto sekačku 3 v 1 s automatickým chokem „Velkou sekačkou“, která je „mocná“, a dodal, že „testovali ji silnou, vysokou a mokrou trávou“ a „prošlo to vše bez toho problém.

Specifikace

Šířka řezání: 21 palců

Akres zakrytý: ¼. a½ akr

Pohon kol: Zadní

Koupit nyní: US549, The Home Depot

K dispozici také na: Walmart, Amazon

Nejlepší sekačka na trávu pro vysokou trávu-sekačka na trávu Toro

Ti, kteří potřebují spolehlivou sekačku na trávu, která je dostatečně silná, aby řešila vyšší trávu, ocení systém řezání s dvojitou silou této sekačky Toro, který má motor Briggs a Stratton 223cc.

Možnosti výšky sedmi pozic umožňují uživatelům přizpůsobit výšku trávy z 1.25–4.25 palců a její velká zadní kola činí tuto jednotku optimální pro použití na nakloněném a šikmém terénu. Tato sekačka má boční výtok, dodává se s baggerem a může také mulčující zbytky trávníku.

Má dvě pohodlné a kompaktní pozice úložiště a jeden šťastný zákazník napsal: „Výrazně zkrácený čas na řezání dvůr. Ořízne se dobře kolem křivek. Dobrá síla pro vyšší a vlhkou trávu. Jsem velmi spokojený s mulčujícím výkonem.“

Specifikace

Šířka řezání: 30 palců

Akry zakryté: ½. 1 akr

Pohon kol: Zadní

Nejlepší bezdrátová sekačka na trávu-Ryrobijská sekačka na trávu

Pokud jde o kompaktní bezdrátou sekačku na trávu, nic neobdrželo vyšší recenze než tato sekačka Ryobi s prakticky bez námahy tlačítka elektrický start, bezkartáčová motor, 40V baterie a vysoce intenzivní LED světla.

Zákazníci nadšeni o efektivním a tichém výkonu tohoto modelu, jeho pohodlných sedmi výšek řezání, pytlování (snadné uvolnění) a možnostech mulčování a mulčování. Tento konkrétní model také zahrnuje pětiletou záruku.

Jeden spokojený nakupující tuto sekačku zkontroloval takto: „Koupil jsem si tuto sekačku na menší dvůr a funguje to skvěle. Už žádné plynové potíže a vůně. Ideální pro těžko přístupné oblasti [a] velmi manévrovatelné.“

Specifikace

Šířka řezání: 20 palců

Akres zakrytý: ¼. a½ akr

Pohon kol: Zadní

Koupit nyní: US499, The Home Depot

K dispozici také na: Walmart, Amazon

Nejlepší sekačky na trávu

Swisher 11 je schopen řešit velké trávníky, které jsou až čtyři akry.5 HP sekačka na trávu (US2 767.49 Home Depot) přišel velmi vysoce doporučeno mnoha spokojenými nakupujícími. Pro každého, kdo hledá kompaktnější sekačku na trávu, která může sekat mokrou, silnou a vysokou trávu, pak sekačka Honda s 21palcovou palubou (US549, Home Depot) je skvělou volbou pro renomovanou značku.

Výběr nejlepších sekaček-průvodce pobídkami

Níže pokryjeme různé sekačky, které mají k dispozici, počínaje předními, zadními a všemi koly, poté nastíníme různé zdroje energie.

Druhy sekaček na trávu

Na trhu existuje několik různých typů samoprojevných trávníků, každý s vlastními výhodami, v závislosti na tom, co hledáte.

Sekačka pohonu zadních kol (RWD)

Sekačka RWD je optimální pro lidi, kteří mají strmé sklony na jejich vlastnostech. Zadní kola na těchto sekačkách vytvářejí větší trakci, která pomůže pohánět sekačku na trávu vpřed.

Sekačka pohonu předních kol (FWD)

Sekačky pohonu předních kol jsou nejlepší pro lidi s plochým trávníkem s mnoha stromy nebo keři. FWD umožňuje sekačce na trávu manévrovat kolem překážek snížením trakce na pohonu předních kol. Tento typ sekačky na trávu by neměl být používán na svazích, protože přední kola budou neúčinná.

Pohon všech kol

Sekačka s pohonem všech kol s pohonem všech kol funguje dobře pro ostré sklony a drsný terén-motor pohánějí všechna kola, spíše než jednoduše mít pohon zadních kol nebo napájení kol vpředu.

Elektrické sekačky

Elektrická sekačka vyžaduje provoz elektrické zásuvky, takže oblast, která může být poseká, je velmi závislá na tom, jak dlouho je prodlužovací kabel. Elektrické sekačky na trávu nejsou ideální pro větší yardy, ale na straně plus nevyžadují tolik údržby jako sekačka poháněná plynem a obvykle jsou opravdu snadné provozovat bez chaotického plynu, oleje nebo výparů, které by se mohly vypořádat.

Bezdrátové sekačky

Bezdrátová sekačka je poháněna bateriemi, které musí být nabíjeny v pravidelných intervalech. Baterie obecně netrvají déle než hodinu a jsou nejlepší pro menší trávníky. U větších trávníků se doporučuje po ruce záložní baterie po ruce, když člověk zemře, aby prodloužil čas sečení. Na rozdíl od modelu plynového motoru je tato sekačka na trávu tichá, vyžaduje malou údržbu a nevyrábí výpary.

Sekačky na trávu s plynem

Plynový sekačka na trávu s vlastním pohonem používá plynový motor k zajištění pohonu. Plynová sekačka na trávu má výkonnější motor než elektrické sekačky nebo modely napájené baterií a může být dodávána s dvojčaty pro větší účinnost a menší dobu řezání. Obvykle má také větší velikost motoru než jiné modely.

Doufáme, že naše recenze nejlepšího sekačky na trávu s vlastním pohonem byla užitečná. Pro více dodavatelů souvisejících produktů, včetně ořezávátkových sekaček, Edgers, Trimmers a Sweeters, se poraďte s našimi dalšími průvodci, nebo navštivte platformu pro objevování dodavatele Thomas.

Další nejlepší články o produktu

 • Nejlepší motorový olej
 • Nejlepší přilby motocyklů
 • Nejlepší ochrana sluchu pro zpracování dřeva
 • Nejlepší svítilna
 • Nejlepší baterka automobilu
 • Nejlepší postroj pro bezpečnost lovu
 • Nejlepší organizátor a skladovací sada pro zahradní nástroje
 • Nejlepší sekačky na trávu
 • Nejlepší systémy úložiště garáží
 • Nejlepší postroj pro lezení stromů
 • Nejlepší lopaty pro zahradnictví
 • Nejlepší robot sekačky na trávu
 • Nejlepší elektrické sekačky na trávu
 • Nejlepší žárovky světlometů pro noční jízdu
 • Nejlepší zahradnické rukavice pro trny
 • Nejlepší listové hráze
 • Nejlepší hráz na luku
 • Nejlepší zahradní lžička
 • Nejlepší komerční tlaková myčka
 • Nejlepší komerční výrobce ledu
 • Nejlepší komerční odvlhčovače
 • Nejlepší komerční odšťavňovač
 • Nejlepší komerční vakuum listů
 • Nejlepší komerční mlýnek na maso
 • Nejlepší komerční oholený stroj na led
 • Nejlepší komerční pračka a sušička

Toro Osobní tempo sekačky na trávník

Nejlepší cena zaručená

Pokud najdete nižší cenu na osobním tempu Toro All Wheel Drive Lawn sekačkou, porazíme rozdíl o 20%. Další informace.

Předání prémie zdarma

Rozbalíme se, sestavíme a naladíme vaše osobní tempo sekačky na trávník Toro připravené k použití a navíc vám ukáže, jak to funguje. Další informace.

Extra úspory s Click N sběrem

Jednoduše se rozhodněte vyzvednout si osobní tempo sekačky na trávu Toro v jednom z našich pěti obchodů v Sydney, abyste odemkli další slevy. Další informace.

Rychlé dodání zdarma

Rychle vysíláme objednávky a nabízíme dopravu zdarma na objednávky přes 750 na adresy metra Sydney. Další informace.

Briggs Stratton Engine

Najdete 4-odtazatelský motor s 163 ccm s technologií ReadyStart. Začátek je snadné! Žádný prvotřídní, žádná sytič, hladký starta!

22 ”(56 cm) lisovaná ocelová paluba

Ideální pro velké trávníky až do 500 metrů čtverečních s 13 kroky výšky po 25 mm. 100 mm a vymývací port.

Osobní tempo automatické pohony /H3>

Popadněte snadno popisovatelnou popisovač, zapojte se a jděte. s osobním pohonem PACE

Super Bagger Catcher

Udělejte práci snadněji než kdy jindy s naším novým super baggerem, tvarovanou pro snadnější zvedání, netvoření a čištění nulových pochvalu.

Nakrmte trávník

Ultra jemné výstřižky vytvořené naším recyklovačem řezacího systému vyživuje vaši trávu a pěstuje zelenější, svěží trávník.

Trakce v tvrdém terénu

Představujeme sekačku, která se vám přizpůsobí, bez knoflíků, bez pák, bez zmatení. Popadněte snadno popisovatelnou popisovač, zapojte se a jděte. s osobním tempem automatického pohonu vaše sečení se zesíleným proudem vzduchu, který vyžaduje méně energie, aby se více trávy rozřezalo na malé, nechové výstřižky. To je naše vírová technologie, která vám dává vitamíny trávníku zdarma.

Házejte do travního sáčku a začněte vakuum trávníku, které drží více, takže jste méně vyprázdnili. Celkem je to lodní zatížení funkcí, díky nimž snadno budete vypadat skvěle za méně času. Tento stroj začíná poprvé, pokaždé, a je postaven tak, aby vydržel s ocelovou palubou 56 cm (22 „). Je poháněn 7.25 ft-lb hrubý točivý moment Briggs Stratton Exi 163cc w/Ready Start Funkce. Není třeba se připravovat nebo dusit.

Toroovy sekačky nejen řezané s přesností, ale také nabízejí pohodlí funkci výměny oleje, takže údržba je hračkou. Navíc budete mít klid s vědomím, že Toro podporuje své sekačky komplexní zárukou. Vysoce spolehlivé a snadno použitelné, Toroovy sekačky jsou ideální volbou pro každého nadšence péče o trávník.