Nejlepší 4 cyklus zastřihovač Recenze Rok. Cyklus husqvarna Trimmer 4

Husqvarna 324L Recenze | Hloubkový pohled

Pokud chcete, abyste pro svou práci na dvoře chcete vyzkoušet Husqvarna 324L. Jeho lepší výkon a prvotřídní funkce vás odfouknou.

Tento zastřihovač cyklu vám pomůže vypořádat se s vysokou trávou, plevelem a došky? Odpověď na tuto a mnoho dalších dotazů na jednotku Husqvarna 324L získáte v této recenzi.

Po provedení komplexního výzkumu tohoto produktu jsme pro vás vytvořili čestnou recenzi Husqvarna 324L.

 • Husqvarna 324L. výhodné nevýhody
 • Hlavní body produktu
 • Husqvarna 324L Recenze
 • – výkon
 • – Výkonný motor
 • – Snadné použití
 • – Vysoká přenositelnost
 • – Nastavitelná rukojeť
 • – průsvitná palivová nádrž
 • -18palcový řez
 • – Technologie inteligentního startu
 • – Klepněte na Funkce uvolnění řádek
 • – Údržba
 • Jaká velikost linie používá zastřihovač Husqvarna 324L?
 • Jaká tloušťka živého plotu může střih Husqvarna 324L?
 • Jak odstraníte hlavu zastřihovače Husqvarna 324L?

Hlavní body produktu

Tento plevel husqvarna 4 mrtvice má četné funkce, které vám pomohou pohodlně vyčistit dvůr. Následuje, najdete některé z těchto hodných funkcí, díky nimž je tento řetězový oříznutí mnohem lepší než jeho konkurenti.

 • Výkon
 • Výkonný motor
 • Snadné použití
 • Vysoká přenositelnost
 • Nastavitelná rukojeť
 • Průsvitná palivová nádrž
 • 18palcový řezací řádek
 • Technologie inteligentního startu
 • Klepněte na Funkce vydání řádku
 • Údržba

Husqvarna 324L Recenze

Trammer Husqvarna 324L má výkonný motor a širší řeznou cestu, díky kterému je nejvyšší preference mnoha lidí. Jedná se o zastřihovač řetězců 4-cyklů, který vám pomůže vychutnat si požadované výsledky. Použití motoru 25cc přináší lepší řezání. Pro tento zastřihovač nebudete muset míchat olej nebo palivo, protože motor k provozu používá pouze bezolovnatý plyn. Hlava ozdoby 18 palců vám umožní rychle pokrýt důležitější oblast.

Dále, 5.Hmotnost o 1 liber a rozměry 70 x 9 x 9 palců z něj činí přenosný a kompaktní zastřihovač. Uložení a pohyb tohoto zastřihovače pro vás nebude problémem kvůli jeho tvaru a lehkému. Funkce klepnutí „n“ go je další kvalitní věc, o které se v tomto produktu mluví. Tato funkce klepnutí na „N“ vám pomůže aktivovat novou linii oříznutí, kdykoli chcete.

Také výměna linie zastřihovače bude pro vás přímým úkolem, i když jste začátečník. Unikátní hlava zastřihovače vám umožní snadno znovu načíst linii oříznutí. Pokud jde o zastřihovače strun, uživatelé obvykle musí opakovaně otevírat palivovou nádrž, aby zkontrolovali hladinu paliva. Ale s modelem Husqvarna 324L nebudete takový problém čelit kvůli průsvitné palivové nádrži.

Díky průsvitné nádrži můžete vizuálně zkontrolovat hladinu paliva bez otevření nádrže. Jednotka 324L je mnohem lepší než mnoho jejích konkurentů ohledně rychlosti výkonu a výkonu. Má rychlost výkonu 7000 ot / min, zatímco výkon je 0.9 HP.

Ačkoli Husqvarna 324L je skvělý zastřihovač, má také některé nevýhody. Jednou z hlavních nevýhod je, že nepodporuje přílohy. Na rozdíl od jiných ořezávačů nemůžete s touto jednotkou přidat tuhý řezač štětců. Takže přílohy Husqvarna 324L jsou relativně menší než jiné zastřihovače strun.

Pro dodatečnou bezpečnost uživatelů přidala značka Husqvarna chránič s jednotkou 324L. Tento ochranný strážce zablokuje létající zbytky a trávu, aby se dostala. Tento strážce neblokuje pohled, když jej používáte.

– výkon

Pokud jde o výkon, Husqvarna 324L patří mezi špičkový zastřihovač řetězců. Tento zastřihovač Four mrtvice Husqvarna má všechny kvalitní funkce potřebné k dosažení zdravého trávníku. Pomocí jej můžete snížit malé plevele, trávu a pozemní. Ubytuje vás, abyste na váš dvůr dali nový a elegantní tvar.

Tento stroj používá trvalé linie zastřihovače k ​​odstranění trávy a plevelů. Tyto linie zastřihovače se otáčí s větší odstředivou silou a podporují vás při řezání velké trávy a plevele. Tempo linií zastřihovače také hraje zásadní roli při eliminaci trávy a plevelů.

Ořízkové vedení použité v modelu 324L se otáčí tempem 7000 ot / min. Nejen tráva a plevel, ale také můžete použít zastřihovač cyklu Husqvarna 4 k odstranění nežádoucích lesních rostlin z vašeho dvora.

– Výkonný motor

Motor je to, co způsobuje, že zastřihovač řetězců přináší lepší výsledky kvality. Pokud jdete na nekvalitní motor, nemusíte získat požadované výsledky řezání, které chcete.

S Eaterem Weed Cycle Weed však nemusíte dělat starosti s výkonem motoru. Motor 4cc-cyklus 25cc je tím, co dělá tento zastřihovač vykreslení špičkového výkonu.

Tento 25cc je dále důvodem rychlosti výkonu. Rychlost výkonu 7000 ot / min vám umožní snadno si užít špičkové čištění. Nejen rychlost výkonu, ale také tento motor produkuje také vysoký výkon. 0.Síla 9 HP pomáhá dosáhnout vynikajícího čištění.

– Snadné použití

Eater plevelů Husqvarna je poměrně výhodné využívat než mnoho jiných ořízků. Bezdrátový rys tohoto stroje také umožňuje lidem ovládat jej snadno. Můžete jej použít kdekoli a kdykoli chcete kvůli jeho bezdrátovému vlastnictví. Absence drátu dává uživatelům úplnou svobodu.

Kromě ořezávání vám tento produkt také umožní provést okraj vašeho dvora. Tento zastřihovač cyklu Husqvarna 4 se objeví s rovnou hřídelí, aby vám umožnil rychlé provedení úlohy okrajů. Mnoho dalších zastřihovačů řetězců neposkytuje společně ořezávací i lemování. Proto lidé preferují model 324L před svými konkurenty.

– Vysoká přenositelnost

Většinu času budete muset nést a pohybovat se s zastřihovačem, abyste vyčistili celý trávník. Pokud tedy zastřihovač není přenosný, můžete se snažit vyčistit svůj dvůr kvůli nedostatku přenositelnosti.

S Eaterem Weed Weed Weed však nemusíte dělat starosti.

Tento produkt váží pouze kolem 5.1 libry, díky kterému je lehký a vysoce přenosný. Někteří uživatelé si také stěžují na unavení při zvednutí zastřihovače po delší dobu. S touto jednotkou se s touto jednotkou nesetkajete ani po jejím zvednutí delšího trvání kvůli své lehčí hmotnosti.

– Nastavitelná rukojeť

Čtyřdobý zastřihovač Husqvarna je dodáván s polstrovanou rukojetí smyčky. Rukojeť je nastavitelná a je připojena podél hřídele, abyste ji mohli pohodlně držet. Dále můžete upravit délku rukojeti podle vašich představ. Kromě nastavitelné rukojeti podporuje tento zastřihovač tahu měkké přilnavosti. Tato měkká přilnavost vám umožní držet se a používat tento zastřihovač s pohodlím.

Při držení zastřihovače strun si většina uživatelů stěžuje na problém vibrací. Ale s modelem 324L je problém vibrací relativně minimální. Jeho odolná přilnavost zajišťuje minimalizaci vibrací, abyste si mohli pohodlně užít dlouhou relaci čištění. Také připojení systému tlumení vibrací s hřídelem dále pomáhá snižovat nepohodlí.

– průsvitná palivová nádrž

Předpokládejme, že vás unavuje často otevírání palivové nádrže, abyste zkontrolovali palivo. V takovém případě budete určitě milovat průsvitnou palivovou nádrž přidanou v tomto zastřihovači Weed Eater. Tato průsvitná nádrž vám umožní vidět hladinu paliva bez otevření palivové nádrže.

Tento produkt je dále efektivní palivo, takže nemusíte pravidelně monitorovat palivovou nádrž. I při nízké spotřebě paliva vám tento stroj umožní provádět požadovaný úkol. Značka Husqvarna také doporučuje vyprázdnit palivo z motoru, pokud zařízení nebudete používat po delší dobu. Vypouštění paliva z nádrže vás udrží v bezpečí před jakýmkoli poškozením.

-18palcový řez

Významnější řezací řádek znamená pokrytí vysoké plochy. Ve srovnání s mnoha dalšími zastřihovači strun má zastřihovač rovných hřídelů Husqvarna vylepšený řez. 18palcový řezací řádek vás bude propagovat, abyste rychle ořízli více oblasti. Díky této velké šířce řezání, která vám pomůže ušetřit hodně času.

– Technologie inteligentního startu

Někteří z řetězového zastřihovače požadují uživatele, aby na začátku použili hodně síly. Funkce inteligentního startu vám pomůže začít tento zastřihovač bez námahy. Tato technologie minimalizuje odpor šňůry, díky kterému se motor rychle běží. To také činí 324L jednotku ideální volbou pro lidi s dolní silou horní části těla.

Nejen, že začíná, ale také zastavení tohoto stroje je relativně přístupnější než mnoho jiných plynových zastřihovačů. Tato technologie Smart Start je jedním z hlavních důvodů, proč mnoho lidí miluje investování do stroje 324L.

– Klepněte na Funkce uvolnění řádek

Tento zastřihovač plevelů Husqvarna 4 Weed Eater obsahuje funkci vydání linky klepnutí.

Budete muset pouze klepnout na hlavu zastřihovače na zemi, abyste získali novou zásobu linek. Tato funkce vám ušetří před manuálním úsilím. Hlava zastřihovače dále má přímý design, který podporuje snadné opětovné načtení linie zastřihovače.

– Údržba

Většina zastřihovačů plynu potřebuje větší údržbu, protože potřebujete pravidelně míchat jak benzín, tak olej, aby je ovládali, ale to není případ tohoto zastřihovače rovného hřídele Husqvarna. Značka Husqvarna nabízí příručku pro majitele s modelem 324L, která vám informuje o údržbě.

Pro lepší práci zastřihovače zajistěte pravidelné zkoumání motorového oleje. Tato jednotka je dodávána s trochou měrky, kterou můžete použít ke sledování oleje.

Kromě měrnice obsahuje tento produkt také malou láhev obsahující motorový olej, takže za něj nemusíte platit další náklady. Značka Husqvarna také navrhuje nahrazení nebo čištění zapalovací svíčky, pokud si všimnete jakéhokoli ucpávání.

FAQ

Jaká velikost linie používá zastřihovač Husqvarna 324L?

Trimmer Husqvarna 324L používá velikost linky.095 palců.

Jaká tloušťka živého plotu může střih Husqvarna 324L?

Trimmer Husqvarna 324L není speciálně navržen pro řezání živých plotů. Používá se primárně pro ořezávání trávy a plevelů. S příslušnou čepelí nebo připevněním však může být schopen rozřezat živé ploty až do tloušťky asi 1/2 palce.

Jak odstraníte hlavu zastřihovače Husqvarna 324L?

Chcete.li odstranit hlavu zastřihovače na Husqvarna 324L, uvolněte opěrnou šroubu a vytáhněte hlavu rovně.

Závěr

 • Husqvarna 324L můžete použít jako zastřihovač a také jako Edger.
 • Tento stroj umožňuje uživatelům odstranit vzduch z karburátoru pomocí čištění vzduchu.
 • Obsahuje také řezací štít, který vám bude udržovat v bezpečí před létajícími zbytky, zatímco budete čistit.
 • Má design přímého šachta, takže zajistí, že vás zajistí pohodlně čištění pod kartáči a jinými těžko dostupnými spoty.
 • Pro rychlý start přichází tento stroj s technologií inteligentního startu.

Pokud byste investovali do zastřihovače Husqvarna 324L pro řezání plevelů a trávy? Odpověď zní ano, tento stroj je ideálním řešením pro řezání. Výkonný motor, nastavitelná rukojeť, možnost rychlého spuštění a funkce vydání linky klepnutí.

Jediným problémem, který má většina uživatelů s touto jednotkou, je to, že nepodporuje přílohy. Pro zvýšení výkonu tohoto stroje nemůžete připojit žádnou další část.

Celkově se jedná o ideální čisticí produkt s mnoha funkcemi, který vám umožní dosáhnout čistšího dvora. Přečtěte si tuto recenzi Husqvarna 324L a získejte lepší pochopení tohoto produktu.

Best 4 Cycle Trimmer Reviews [Year]

Pokud jste majitelem domu nebo profesionálním myšlením pro péči o trávník, který investuje do nového zastřihovače řetězců v [roce], můžete být zmateni, jaký model si vyberete kvůli množství zastřihovačů strun dostupných na trhu.

S tolika modely a tolika charakteristikami by mohlo být obtížné rozhodnout, který je pro vás ten správný nástroj.

Z tohoto důvodu dnes budu mluvit o 4-cyklových řetězcích, což vysvětluje, proč jsou lepší ve srovnání s nástroji s 2 signály.

Také jsem vytvořil seznam nejlepších recenzí 4 cyklu, které vám pomohou vybrat to nejlepší pro vaši péči o trávník.

Na první pohled: Naše nejlepší výběr pro 4 cyklistické oříznutí

Proč byste si měli koupit zastřihovač 4 cyklu?

Pokud jde o nákup zastřihovače řetězce poháněného plynem, budete si v podstatě muset vybrat ze dvou možností motorů, 2-cyklů nebo 4-tažebních motorů.

Většina uživatelů je zvyklá na jedlíky s plevelem 2-cyklu a mnoho majitelů domů dokonce věří, že 2-cyklové motory jsou lepší, protože jsou silnější a lehčí. Proč byste tedy měli koupit oříznutí 4-cyklového řetězce?

Hlavním důvodem je to, že přinášejí lepší výsledky.

4-cyklový motor produkuje více točivého momentu, což je charakteristika, která vám umožní prořezávat neuvěřitelnou lehkostí jakýmkoli typem trávy a plevelů. To však není jediný důvod, proč si vybrat nástroj 4-cyklu.

Kromě vytváření většího točivého momentu produkují motory 4-cykly méně emisí díky způsobu, jakým jsou postaveny. Ve skutečnosti je většina 4-cyklových motorů kompatibilní s carb, což je funkce, kterou byste mohli považovat za opravdu užitečnou.

Pokud jde o spuštění nástroje, zastřihovače řetězců poháněné 4-cyklové motory začínají rychleji, což je další důvod pro výběr nástroje s motorem s 2-cyklem.

Ozdobné řetězce poháněné 4-cyklové motory jsou také pohodlnější. Nejprve jsou ve srovnání s motory s 2 cykly tišší, což je důležitý aspekt, zejména pokud se chystáte používat zastřihovač po dlouhou dobu. Za druhé, nástroje poháněné 4-cyklové motory produkují méně vibrací. Tím se únava sníží a nástroj budete moci používat delší dobu.

Jedinou nevýhodou 4-cyklových motorů je to, že jsou těžší ve srovnání s 2-cyklo. Tuto menší nevýhodu však lze snadno přehlédnout, pokud si vyberete kvalitní zastřihovač, který je dobře vyvážený.

Nyní, když víte, proč byste si měli vybrat zastřihovač 4-cyklů, zjistěte, jaké další věci byste měli zvážit, než se rozhodnete, jaký nástroj koupit.

Jak vybrat zastřihovač řetězce

Nejdůležitějším aspektem zastřihovače strun je bezpochyby řezací výkon. Pokud se chcete ujistit, že model, který si vyberete, je spolehlivý a odolný, je zde několik věcí:

 • Řezací řetězec: V závislosti na vlastnostech trávníku byste si měli vybrat zastřihovač strun s tenčí nebo silnější řezací linií. Na trhu je k dispozici celá řada modelů, ale pokud chcete dosáhnout profesionálních výsledků, navrhuji vybrat nástroj, který používá alespoň řezací linii.O průměru 095 palců.
 • Krmivo pro vedení: Zasačka na hrboly by mohly být otravné, ale umožní vám mít lepší kontrolu nad použitím použité linky. Na druhou stranu, automatické cívky krmiva usnadní oříznutí, ale tyto nástroje by mohly plýtvat hodně linií. Na základě vašich osobních preferencí byste si měli vybrat typ zastřihovače, který vyhovuje vašim potřebám.
 • Šířka řezání: V závislosti na velikosti trávníku byste si měli vybrat zastřihovač s řeznou šířkou mezi 10 a 12 palci. Pokud je trávník větší, můžete dokonce hledat model, který má šířku řezání větší než 12 palců. Někteří výrobci také produkují oříznutí strun s nastavitelným řezným řádkem, které jsou univerzálnější k použití.
 • Řezací přílohy: Pokud se musíte často vypořádat s vysokou trávou nebo tvrdohlavými plevelemi, než byste měli zvážit možnost nahradit řezací linii řezací čepelí. Někteří výrobci navrhují některé modely zastřihovačů strun s těmito vlastnostmi.

Kromě charakteristik řezání byste měli také zvážit snadnost použití a pohodlí. Proto byste si měli vybrat nástroj s následujícími charakteristikami:

 • Teleskopická šachta: Tato funkce vám umožní nejen upravit délku šachty do vaší vlastní výšky, ale také vám umožní oříznout trávu z těžko přístupných oblastí trávníku. Pokud se nástroj, který se vám líbí, nemá teleskopický hřídel, vyberte si alespoň jeden s dlouhou hřídelí.
 • Nastavitelná rukojeť: Kromě teleskopického hřídele byste měli také zkontrolovat možnost upravit polohu rukojeti. Pokud jde o rukojeť, měli byste si také vybrat model s ergonomickou rukojetí a bylo by ještě lepší, kdyby byla rukojeť polstrována nebo poskytována jiným typem měkkého úchytu, protože tato funkce sníží úroveň vibrací.
 • Anti-Vibrační systém: Kromě polstrovaného rukojeti je používán nástroj, který je vybaven anti-vibračním systémem. Rovnováha: I když jsou nástroje 4-cyklové pravděpodobně těžší modely, pokud je gravitační střed motoru správně vyvážený, bude nástroj velmi pohodlný používat.

Poslední věc, kterou je třeba zvážit, je všestrannost nástroje. Některá oříznutí strun jsou vyráběny jako nástroje s dvojitou funkcí, které obsahují řezací hlavy, které se mohou snadno proměnit z ořezávače na Edger, zatímco jiné přijímají řadu příloh, které zcela přeměňují zastřihovač řetězce na jiný venkovní nástroj.

V závislosti na vašich potřebách byste se měli rozhodnout, jaký typ zastřihovač strun je koupit. Nyní si přečtěte nejlepší recenze zastřihovače se čtyřmi cykly a vyberte svůj nástroj.

Nyní začněme na recenzích zastřihovačů top 4.

Husqvarna 324L rovný hřídel 4-tahový plynový řetězec

Jedním z nejpopulárnějších 4-cyklových ořízků dostupných na trhu je Husqvarna 324L, řetězový zastřihovač poháněný výkonným motorem 25cc. Kromě toho, že je mocný, je tento řetězový ořízl také všestranný a přijímá 13 různých příloh, které transformují nástroj z řetězce zastřihovače na ergeru, dmychadlo a kultivátor, abychom jmenovali jen pár.Extrémně lehký pro 4-cykl zastřihovač, Husqvarna 324L váží pouze 11.24 liber. Kvalita řezání zajišťuje profesionální stupeň.Linie 095 palců, která může být v případě nutnosti nahrazena kovovou čepelí. Husqvarna vyrábí několik řezacích čepelí, které jsou kompatibilní s tímto modelem.

Husqvarna 224L 25cc 4-tah rovného zastřihovače plynu

Dalším oblíbeným 4-cyklostezním zastřihovačem z Husqvarna je 224L, nástroj, který je také poháněn motorem 25cc. V mnoha ohledech podobně jako 324L, tento zastřihovač také váží pouze 11.24 liber, snadno se manévruje a.Řezací linka 095 palců.Pokud však přijde na výběr přílohy čepele, Husqvarna vyrábí pouze jednu čepel, která je kompatibilní s tímto nástrojem, takže budete mít méně možností.

Pokud hledáte další informace o této konkrétní značce, provedli jsme rozsáhlou recenzi na všech jedlících Husqvarna Weed.

RYOBI RY34420 30cc Čtyřcyklový plynový řetězový zastřihovač

Silný než dva výše popsané oříznutí Husqvarna, tento Ryobi Ry34420 je ve skutečnosti zastřihovač strun z řady nástrojů, které jsou zrekonstruovány v továrně. To znamená, že tento nástroj má funkčnost nového zastřihovače řetězec Ryobi, který je spolehlivý a odolný.Tento zastřihovač strun je poháněn 4-cyklovým motorem 30 ccm a má 18palcový řezací řádek. Síla v kombinaci s velkou šířkou řezání zkrátí čas, který musíte strávit péčí o trávník a zvětšit čas, který můžete strávit, že si opravdu užíváte trávník.

Podrobnější informace naleznete v našich recenzích modelu Ryobi.

Troy-Bilt TB575 EC 29cc 4-cyklus 17-palcový rovný hřídel zastřihovač

Dalším populárním zastřihovačem 4-cyklů je TB575 TB575 EC, nástroj poháněný motorem 29cc. Tento zastřihovač s řetězcem má díky profesionálu vynikající schopnost řezání.Používá se linka 095 palců a má kliknutí na hlavu Trim Trim.Pokud jde o výměnu linky, může se tento zastřihovač může pochlubit pohodlným systémem rychlého nakládání, díky kterému bude změna linky snadný a rychlý provoz. Nástroj také přichází s dvouletou zárukou, která je dalším dokázáním o vysoké kvalitě nástroje.

Cub Cadet 30 CC 4-cykl plyn Split-Boom zakřivený řetězec řetězec

Poslední recenzovaný zastřihovač řetězců 4-cyklového řetězce je kadet Cub Split-Boom, řetězový zastřihovač poháněný motorem 30cc. Když se může pochlubit zakřivenou šachtou, byl tento zastřihovač strun vytvořen tak, aby byl snadno manévrovatelný, zatímco 17palcový rozřezaný řádek vám umožní rychle oříznout trávník. Tento zastřihovač strun se může pochlubit také komerční hlavou hlavy, s níž pracuje.Linie 095 palců. Hlava lze také změnit s řezací čepelí štětce, díky čemuž je tento nástroj všestrannější.

Podrobnější informace o této značce si také prohlédněte recenze našich kadetů Cub Cadet Weed.

Závěr a konečný výběr

Na trhu je k dispozici mnoho ořízků 4-cyklů, ale nejpůsobivější je Husqvarna 324L. Tento zastřihovač přináší profesionální výsledky a je velmi univerzální a představuje vynikající volbu pro obytné i komerční uživatele.

Lehký a vynikající rovnováha usnadňuje použití tohoto nástroje, zatímco drobné nedostatky, které má, zmizí před mnoha úžasnými vlastnostmi.

Podle mého názoru je Husqvarna 324L nejlepším zastřihovačem 4-cyklů na trhu.

Pokud hledáte jiný typ jedlíka plevelů, nezapomeňte se podívat na naše rozsáhlé recenze.​

Husqvarna 4 Trake Trimmer 25cc/324 l Recenze: Zvyšuje to motor Honda nad ostatními jedlíky plevelů?

Doufám, že se vám líbí produkty, které zde doporučuji! Jen tak víte, pracuji s Amazonem a dalšími přidruženými partnery a mohu být kompenzován z níže uvedených odkazů.

Nahoře: Tato Husqvarna je dobře vyrobena a má krásný motor Honda

V podstatě to znamená pár věcí-vytvoření energie vyžaduje čtyři kroky-každý krok je ve srovnání s dvoudobým motorem koncentrovanější.

Přemýšlejte o tom tímto způsobem:

Se čtyřmi mozkovými motory je točivý moment mnohem blíže základně jednotky, což znamená, že sotva musíte použít jakýkoli plyn, abyste získali velké množství energie. Těsně nad volnoběh vám poskytne dostatek energie k oříznutí.

A další výhoda čtyřtaktních motorů?

Běží čistě na standardním benzínu, nemusíte míchat plyn a olej, což věci usnadňuje. Jednoduše vložte do plynu a je dobré jít.

Ještě lepší:

Také s dvěma odtahovými motory vůně dvoudobého plynu nevyhnutelně proniká do vašeho oblečení, takže tento problém nemáte snadnější.

To je pěkně vyrobeno. je to skoro všechno ocel a kov, s několika plastovými kousky. Jedná se o kvalitní jednotku komerčního stylu s (dříve zmíněným) velkým motorem Honda, který byl oddělen a postaven na hřídeli.

A víš ty co?

Je také snadné sestavit, začít a používat. na zpětném ránu není téměř žádný odpor. Malé detaily, jako je měkká přilnavost, nastavitelná rukojeť, je opravdu pohodlné používat a zvednout ji nad většinou ostatních plynových zastřihovačů na trhu.

Nahoře: Hlava zastřihovače je fantastická

Ale pravděpodobně vás zajímá.

Musím neustále doplňovat strunu?

Používá hlavu T35 Husqvarna Trimmer, která je obrovská a drží tolik řetězce, odhaduji by možná až 40 nebo 50 stop linky, což je do značné míry bezkonkurenční a znamená hodně.

A jedna poslední věc:

Také to také okraje.

Poměrně často se dvěma mrtvicemi, které zašpiňují, když je převrátíte na okraj, zatímco to funguje bezchybně, když tak učiníte. motor se stále vrhá pryč a můžete snadno a rychle uklidit dvorek.

To je skvělé!

Není to tak dobré

Varovné slovo:

Strážce na tom není dokonalý. nechce vás před střihem trávy.

Ve skutečnosti je pravděpodobné, že, protože to pravděpodobně použijete k omezení podstatně zarostlé trávy a plevelů, můžete být na konci všeho ponecháni trávou. Určitě by to mohlo dělat zlepšení.

Řetězec je také docela blízko k horní části hlavy zastřihovače, a díky tomu je řezání trávy na opravdu těsných místech trochu více problému. Není to velký problém, ale něco, o čem si můžete být vědomi.

Kde kryt vzduchového filtru sedí s hlavním plastovým rámem, není tak dobře chráněn, jak by měl být. Měl jsem nějaké problémy s odložením klipů. takže by to mohlo být bezpečnější.

Také protože nemícháte palivo, v palivové nádrži není nádech tekutinu. Palivová nádrž je také vyrobena z pevného bílého plastu.

Mám na mysli toto:

Kombinace těchto dvou faktorů znamená, že nemáte ponětí, kolik paliva zbývá v nádrži, pokud jej neotevřete a nehledáte pokaždé. Mírně průhledná palivová nádrž by to mnohem usnadnila.

Cena moudrá je také na vyšším konci trhu. i když je to důvod. jmenovitě síla a kvalita, kterou dostanete!

Nahoře: Husqvarna 4-odtahovač je na vyšším konci tržní ceny moudrý.

Na první pohled

Klady

 • Opravdu mocný
 • Fantastický motor Honda
 • 4-odtahový motor
 • Žádný míchací olej
 • Dobře provedené
 • Snadno se sestavuje, spusťte a používejte
 • Fantastická hlava zastřihovače
 • Hrany opravdu dobře

✘ Nevýhody

 • Strážce není skvělý
 • Řetězec docela blízko k vrcholu hlavy zastřihovače
 • Vzduchový filtr je špatný
 • drahý
 • Není snadné vědět, kolik paliva zbývá

Husqvarna 967055801 | 324L 4-odtazaný řetězec Trimmer | Husqvarna 324 L 4-odtahovací řetězec | Tyler nástroj

UPC-A čárový kód:

Další známá jména pro tento produkt:

Podíl

Husqvarna 967055801 | 324L 4-odtazaný řetězec Trimmer | Husqvarna 324 L 4-odtahovací řetězec | Tyler Tool / UPC: 024761021302 / https: // www.Upczilla.com/položka/024761021302/

[b] UPC 024761021302: [/b] [url = https: // www.Upczilla.com/item/024761021302/] Husqvarna 967055801 | 324L 4-odtazaný řetězec Trimmer | Husqvarna 324 L 4-odtahovací řetězec | Tyler Tool [/url]

Pomocí výše uvedených tlačítek zkopírujte informace o produktu přímo do schránky pro vložení na fórech, v e.mailech atd.

Tagy

Údaje o produktech a cenách se obnovují hodino. Údaje jsou poskytovány třetími stranami a nemůžeme být odpovědní za žádné nepřesnosti. Náklady na dopravu nejsou zobrazeny. Navštivte prosím maloobchodníky pro aktuální informace. Kliknutím na odkazy na produkty vede k webům třetích stran, nad nimiž nemáme kontrolu. Jako Amazon Associate Upczilla vydělává z kvalifikačních nákupů. Upczilla může také vytvořit malou provizi pro prodej prostřednictvím eBay a dalších maloobchodníků (poháněno Skimlinks). Není zamýšleno nebo předpokládáno žádné výslovné schválení jakéhokoli konkrétního produktu. Všechny informace o produktu jsou vlastnictvím příslušných vlastníků. Určitý obsah, který se objevuje na tomto webu, pochází z Amazon Services LLC. Tento obsah je poskytován „tak, jak je“ a může se kdykoli změnit nebo odstranit.

Mobilní aplikace Upczilla

Skenujte položky domácnosti, objednejte si je online za nejnižší cenu! Logo Google Play a Logo Google Play jsou ochranné známky společnosti Google LLC

Úklidem okrajů vašeho dvora udržuje jeho vzhled a může také zabránit poškození vodou a barvením na plotních deskách, přístřešcích a blocích zahradních loženek. Udělejte práci s zastřihovačem řetězce poháněného plynem, který nejlépe vyhovuje vaší situaci.

Autor: Timothy Dale a Mark Wolfe | Aktualizováno 4. května 2023 3:27

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Tráva a plevele mohou vyrůst po boku kůlny, zasahovat do zahrady a vylézt na plot, ale pomocí zastřihovače plynu. běžně nazývaného Weed Wacker. nechtěné rostliny lze rychle a efektivně odstranit. Tento zahradní nástroj je užitečným doplňkem velkého dvora nebo jakéhokoli místa se spoustou různých překážek, jako jsou stromy, ozdoby na trávníku, oplocení, zahradní postele a malé struktury. Zatímco ozdoby na baterii mohou být dobrou volbou pro oříznutí světla v malých yardech, ořízkové šňůry plyny mají sílu, která je ideální pro proříznutí hustou trávou, plevele a kartáčování.

Nejlepší zastřihovač plynového řetězce pro váš dvůr bude záviset na několika důležitých faktorech, včetně šířky řezání, typu hřídele a velikosti motoru. Dopředu diskutujeme o těchto a dalších důležitých úvahách, které šly do výběru ořízků, které jsme pro tento článek testovali. Později budeme sdílet více podrobností o jednotlivých modelech a o tom, jak každý pro nás hrál. Následující seznam obsahuje některé z nejlepších dostupných nástrojů pro oříznutí plynového řetězce.

 • Nejlepší celkově: Echo SRM-225i
 • Runner-up: Husqvarna 330lk Gas String Trimmer
 • Nejlepší třesk pro babku: Ryobi 2-cyklus rovný řetězec hřídele
 • Nejlepší reklama: Stihl FS 70 R Trass Trimmer
 • Nejlepší zakřivený hřídel: Husqvarna 130c zakřivený zastřihovač hřídele
 • Nejlepší lehký: STIHL FS 40 C-E Gas String Trimmer
 • Čestné uznání: Craftsman 25cc 2-cyklus rovného zastřihovače plynu
 • Zvažte také: Echo GT-225 zakřivený zastřihovač šachty

Jak jsme testovali nejlepší oříznutí plynových řetězců

Nakupování zastřihovače strun ukazuje, že statistiky mohou vyhledávání předat pouze. Bez ohledu na velikost motoru, hmotnost stroje, délku hřídele a další měřitelné hodnoty, většina účinnosti nástroje závisí na fyzickém sestavení a osobních preferencích operátora spolu s typem ořezávání, které je třeba provést. Chcete-li se dozvědět více o Trimmers na našem seznamu, testovali jsme je v různých nastaveních.

Strávili jsme 2 dny testováním ořízků plynových řetězců v tomto článku o pravidelném ořezávání trávníku, ořezávání těsných čtvrtí mezi keři a trvalky v krajinných postelích a sečením zarostlé pole. Po rozbalení a sestavení každého zastřihovače jsme naplnili palivovou nádrž a začali.

Naše počáteční poznámky zahrnovaly měřitelné a snadno pozorovatelné rysy, jako je fyzická velikost a hmotnost každého stroje, ať už má rovnou nebo zakřivenou šachtu a zda by to mohlo být použity s jinými nástavci nástrojů. Prvními operačními testy byly jednoduše spustit každý stroj a zaznamenat si počet tahů potřebných pro začátek.

Poté jsme použili každý stroj po dobu 30 minut sečení pole a 15 minut každý oříznutí trávníku a oříznutí krajiny. V každém nastavení jsme si zaznamenali vnímanou řeznou sílu, citlivost na spuštění, citlivost na nárazy nové linky pro oříznutí, pohodlí operátora a zda bylo pro dokončení projektu nutné či nikoli nutné nebo ne. Nakonec jsme znovu nabili každou řezací hlavu s linií zastřihovače a zaznamenali obtížnost.

Zaznamenali jsme naše polní poznámky a použili jsme bodovací rubriku k uspořádání Trimmers s tituly pro tuto příručku.

Naše nejlepší tipy

Sestava ořízků plynových řetězců byla vybrána na základě jednotlivých bezpečnostních prvků, příloh a typu motoru, jakož i kvality produktu a dalších výše uvedených důležitých faktorů. Následující produkty byly testovány v situacích, kdy se diyers pravděpodobně setkávají na svém majetku a prokázali se, že patří mezi nejlepší zastřihovače plynových strun pro udržení úhledně oříznutého dvora a zahrady.

Echo SRM-225i

Náš nejlepší výběr dokazuje pořekadlo: „Získáte to, za co zaplatíte.„Stringovář Echo SRM-225i stojí o něco více než někteří z konkurentů, které jsme testovali, ale přinesla nejlepší kombinaci snadného startu-up, celkového pracovního pohodlí a ořezávání trávy za rozumnou cenu.

Poháněno lehkým, vysoce výkonným 21.2cc dvou cyklů, tento vystřihovač se střih s uspokojivě agresivními výsledky v husté trávě a hrubým plevelům a používá méně paliva než konkurenti s většími motory. Vyrábí se 17palcový řezací řádek a má hlavu rychlostí, která zkrátí čas potřebný k opětovnému načtení linie zastřihovače o polovinu. 59palcová rovná šachta nabízí vynikající dosah pod keřmi a do těsných rohů. Hmotnost vyvážená design, gumový nadmořský rukojeť na úchytech a ergonomický škrticí klapku Snižte únavu operátora pro prodloužené použití.

Nebyla nutná žádná montáž, aby se začalo s oříznutím řetězce Echo. Pozice palivové nádrže způsobila nejjednodušší vyplnění motorem. Pomocí 1 galonového paliva jsme drželi zastřihovač v jedné ruce, zatímco jsme nalili druhou. Podle pokynů pro spuštění vytištěné na stroji to začalo třetím tahem kabelu zpětného rázu.

Byli jsme příjemně překvapeni tím, jak menší než průměrný motor poháněl tento zastřihovač skrz hrubou vegetaci a dokonce i malé dřevité stonky. Výkon překročil ozdoby 25cc, které jsme testovali, a soupeřil s modely 27cc. Hmotnost motoru byla dobře vyvážená dlouhou rovnou hřídelí, takže manévrování bylo velmi snadné a pohodlné, dokonce i po hodině použití. Gumové rukojeti na úchytech zamlžily jakékoli vibrace, takže jsme nezažili únavu rukou nebo otupělost, která někdy přichází s hodinami bránícího plevele. Ačkoli to není nejvýkonnější zastřihovač řetězců štětcem, který jsme testovali, tento echo model je nejlepším případem pro obecné oříznutí a časté, větší projekty čištění.

Specifikace produktu

 • Zapalovací systém I-75 snižuje úsilí
 • Hlava s rychlostním krmením usnadňuje přidání linky oříznutí
 • Cívku nelze navinout nesprávným směrem
 • Návrh anti-vibrace; polstrované přední a zadní úchopy
 • Kompatibilní s těžkými službami.095 Trimmer Line

Získejte echo SRM-225i Gas String Trimmer na Amazonu, Home Depot nebo Mowers Direct.

Husqvarna 330lk Gas String Trimmer

Trammer plynového řetězce Husqvarna 330LK nabízí těžkopádné schopnosti pro ořezávání, hrana a další úkoly péče o dvorek. Je vybaven šachtou kompatibilní s připevněním, která přichází s vysokokapacitním náměstkem rychlé nahrazení zastřihovače a je kompatibilní s přístavbou trávníku, střihem a popela. STARTION SPOLEČNOSTI ASSISTISTID RECOIL, výkonný 27.9cc dvou cyklů a přizpůsobitelný oříznutí, díky tomuto multitaskingovému zastřihovači jeden z nejlepších umělců v našich testech.

Zatímco to nabízelo podobné výhody dosahu a síly jako ostatní ozdoby rovných hřídelí, zastřihovač schopný uplatnění Husqvarna v našich testech, pokud jde o kontroly a celkový pocit. Přepínač automatického návratu na výchozí hodnotu do polohy „ON“ a vysuzaná páka vylučující se dala zřejmé, která pozice byla pro studený start proti běhu-dva body zmatení na mnoha oříznutí.

Startér s podporou jara vzal na to, na které si zvykli. Došlo k středním tahu bodu, před který jsme mohli cítit odpor mírně intenzifikovaně, ale poté uvolněný mechanismus power-assist mechanismus. Celkově začátek bylo snadné (nikdy více než tři tahy) a motor běžel relativně tiše (ačkoli jsme nosili ochranu sluchu nad uchem pro testy).

Vystřihovač, poháněný největším motorem v naší testovací skupině, odvedl fantastickou práci čistě odřízl vrcholy cest travních čepelí a prasecí skrz těžké zarostlé plevele. Zdálo se, že systém tlumení vibrací snižuje únavu rukou, ale po hodině provozu byla hmotnost stroje celkově únavnější než ostatní oříznutí. Přidání systému postroje by mohlo pomoci pro větší úlohu. Tento model vypadal jako opravdu dobrý vhodný pro ty, kteří chtějí získat co nejvíce výroby z jednoho stroje, se spoustou energie pro širokou škálu úkolů.

Specifikace produktu

 • 27.9cc motor poskytuje větší energii pro tvrdé podmínky řezání
 • Smart načtený inteligentní start a čištění vzduchu pro snazší za studena
 • Řezací řádek s 20 palci zmenšuje dobu ořezávání
 • Kompatibilní s přílohy Husqvarna Power-Head
 • Těžší hmotnost než jiné srovnatelné řetězcové oříznutí; může být obtížné manévrovat
 • Zapalování s podporou jara není tak snadné začít jako některé

Získejte zastřihovač plynového řetězce Husqvarna 330lk na Amazon, Lowe’s nebo venkovský král.

Ryobi 2-cyklus rovný řetězec hřídele

Pro ty, kteří právě začínají budovat svou sbírku venkovního motoru, má spolehlivá a rozpočtová volba smysl. Ryobi String Trimmer s přímým hřídelem přináší dostatek síly, aby srazil trávu a plevele, a je to příloha schopná prorazit další práce na yardech za pouhým ořezáváním.

Tento zastřihovač je vybaven dvou cyklem 25 ccm a zahrnuje hlavu zastřihovače „navijáku“. Hřídel je kompatibilní s přístavmi Ryobi Expand-it, včetně trávníku, kultivátora, pólové řetězové pily, listového dmychadla a střihu živého plotu, prodává se samostatně.

Ryobi String Trimmer byl připraven jít do 5 minut. Sestava mimo krabici vyžadovala připevnění krytu trosek nad řezací hlavou a vložení připojení do hřídele hlavy výkonu. Když jsme přidali palivo, poznamenali jsme, že otevření nádrže bylo poměrně malé, takže jsme museli velmi pečlivě nalévat (nebo použít trychtýř), abychom se vyhnuli únikům. Otevření je také orientováno vodorovně, což by mohlo představovat problém s věkem, ale nebyl pro nás problém.

Za nízkou cenu jsme byli ohromeni výkonem tohoto zastřihovače. Roztrhal se skrz plevele a trávu podobným účinkem jako dražší modely. Tento stroj byl však výrazně hlasitější a vibroval více než konkurence s dražší. Také jsme poznamenali, že Ryobi byl jedním ze dvou strojů v našich testech, které neběhly celou hodinu na jednom tanku paliva. museli jsme doplňovat asi 55 minut. Ale pro kohokoli, kdo má rozpočet, tento Wacker plevelů provádí rychlou práci na ořezávání a může ušetřit peníze a úložný prostor, když jsou přidány jiné přílohy.

Specifikace produktu

 • Dostatek energie pro ořezávání a hrana; vhodné pro silné i tenké odrůdy rostlin i trávy
 • Pracuje s přílohy na živé ploty, na trávu nebo připevnění
 • Snadné manévrování do těžko přístupných oblastí
 • Hlasitý provoz s více vibracemi než dražšími modely
 • Úzká ústa ztěžuje nádrž na plnění a zvyšuje šanci na úniky

Získejte zastřihovač plynového řetězce Ryobi v Home Depot.

STIHL FS 70 R TRAGS TRIADS

Dokonce i za prémiovou cenu si manažeři krajiny a komerčních nemovitostí vybírají Stihl String Trimmers a řezačky štětců pro jejich kombinaci energie, trvanlivosti a pohodlí operátora. STIHL FS 70 R komerční zastřihovač s přímým šachtem je vybaven palivovým efektivním 27.2cc dva cyklus, aby šel spolu se svým drsným, ale lehkým polymerním pouzdrem. Pro ochranu životního prostředí a zdraví pracovníků si tento zastřihovač získá hodnocení STIHL „péče o přírodu“ jako zastřihovač s nízkými emisemi, který provozuje čistší než požadavky agentury pro ochranu životního prostředí.

Mezi testovanými zastřihovači, modely STIHL byly dražší a trochu těžší je, ale stojí za to za to. STIHL se prodává pouze prostřednictvím své sítě autorizovaných prodejců v plné linii, takže online objednávání je omezené a doručení domů obecně není k dispozici. Proces však eliminuje problémy spuštěním mimo krabici, protože certifikovaný technik sestavuje, testuje a upravuje stroj na prodejci před vyzvednutím zákazníka.

Naše první poznámka k tomuto zastřihovači spočívala v tom, že otevření paliva je výhodně široký a velmi snadný přístup, i když stroj spočívá na zemi. Pro naše testy začaly FS 70 R první tah. To bylo znatelně plynulejší než kterýkoli z ostatních strojů, a to jak při nečinnosti, tak při plné škrticí klapce, s bezprostředním zrychlením, když bylo spuštěno. Vystřihovač čistě prořízl vysokou trávou a hustě zarostlé plevele, aniž by se zabalil nebo zabalil do trosek. Pokud jde o palivovou účinnost, dokonce i u skromných 11.5-uncí palivová nádrž, dokázali jsme se oříznout celou hodinu, aniž bychom se zastavili a doplňovali doplnění. Hlava zastřihovače autotokutu byla rychlá a snadno se uvolnila bez demontáže.

Dalším bodem pro zvážení bylo celkové provozní pohodlí. Nejen, že FS 70 r nejlehčí zastřihovač rovných hřídelů, který jsme testovali, ale také to přišlo s ramenním popruhem, který přenesl veškerou hmotnost stroje od rukou. Jako celkový balíček by to byl náš stroj volby pro celodenní oříznutí na velkých vlastnostech.

Specifikace produktu

 • Velmi lehký design; Snadno manévrovací design
 • Přenášejte popruh pro pohodlí pro rozšířené použití
 • Chráněná páka sytiče snižuje riziko poškození přepravy
 • Filtr vzduchu s lehkým přístupem pro rychlé čištění nebo výměnu
 • Vysoce výkonný motor a vynikající spotřeba paliva zvyšují produktivitu práce

Získejte STIHL FS 70 R Plynový řetězec zastřihovač na hardware Ace.

Husqvarna 130C zakřivený řetězec

Tento zastřihovač plynu Husqvarna má design zakřiveného šachta, který má usnadnit řezání rovnoběžného se zemí. Vystřihovač je vybaven systémem krmení nárazů, což uživateli umožňuje prodloužit řetěze.

Dvou cyklus plynový řetězec je dobrou volbou pro domy s malými a středními yardy, protože váží jen 11.8 liber a má šířku řezání 17 palců. Chrání uživatele strážcem úlomků chytře navrženým s úzkým prodloužením od rozšíření hřídele na široký ochranný štít; Tato kombinace usnadňuje zjištění, kde zastřihovač stříhá bez obětování bezpečnosti. Vystřihovač má také spouštěcí bezpečnostní přepínač, který musí být aktivován dříve, než bude spuštěna spouštěcí rychlost, což pomůže zabránit náhodným začínajícím podnikům.

Zastřihovač zakřiveného hřídele Husqvarna vážil méně než většina přímých zastřihovačů, ale o něco víc než ostatní zastřihovače zakřiveného hřídele v našich testech. Dorazil připraven k práci, bez nutnosti shromáždění. Po vyplnění palivové nádrže začalo třetím tahem a přineslo silný a překvapivě tichý výkon.

Lisovanou palivovou víčko bylo snadné uchopit a ústa nádrže byla dostatečně široká, aby se snadno vyplnila. Zjistili jsme, že je vhodné odpočívat motor na vyvýšeném povrchu pro doplňování doplňování. Startér s nástupem na jaro usnadněl-typicky na druhém tahu v našich testech. Zastřihovač snadno sevřel všechny hrubé plevele a hustou trávu. Milovali jsme citlivost hlavy řezací hlavy, která se zdála, že se živí snadněji než většina ostatních ořízků, které jsme testovali. Pro nadšence zakřivených šachty s malými až středními yardy by to mohla být skvělá volba.

Specifikace produktu

 • Překvapivě tichá operace pro takový výkonný motor
 • Spousta síly pro rozbití hrubých plevelů a silné trávy
 • Zakřivená šachta pohodlná pro uživatele pod 6 stop vysoký
 • Mírné zpoždění mezi spuštěním a reakcí hlavy zastřihovače
 • Těžší než oříznutí ozvěny a Stihl

Získejte zastřihovač plynového řetězce Husqvarna 130C na Amazonu, Lowe nebo Northern Toolequipment.

STIHL FS 40 C-E Gas String Trimmer

Ořizovače zakřiveného hřídele jsou nabízeny pro redukci hmotnosti, která pochází ze zkrácené hřídele-ale často na zadní ruku uživatele mají větší váhu, což může zvýšit únavu operátora. Vážící méně než 10 liber, STIHL FS 40 C-E Gas String Trimmer spáruje nejlehčí design v našem kole s ramenním popruhem, který převádí zátěž do jádra operátora. Výsledkem je hlavní upgrade v pohodlí pro rozšířené použití pro uživatele zastřihovače zakřiveného hřídele.

Tento stroj také vyniká ve výkonu ořezávání. 27.Motor 2cc běží čistý a hladký a dodává komerční řeznou energii, vynikající spotřebu paliva a nízké emise výfukových plynů. Získal Stihl’s „Péče o přírodu“ pečeť pro emise výfukových plynů, které překonávají standardy EPA.

Byli jsme příjemně překvapeni výhodnou cenou na zastřihovači zakřiveného hřídele STIHL. jen o pár dolarů více než náš nejlepší třesk za vybírání Buck. Stálo to za každý penny. Stejně jako u ostatních STIHL Trimmer na našem seznamu byl tento model sestaven a testován na prodejci, než jsme ho zvedli. Oba stroje jsou postaveny se stejným typem motoru.

FS 40 C-E začalo na prvním tahu a bez váhání se roztrhala celou trávou a plevelem v cestě. Motor běžel a zrychlil se během testování velmi hladce, s ostrou reakcí na spuštění. Nemůžeme nadhodnotit hodnotu, kterou k tomuto designu zakřiveného hřídele přidává popruh. Ostatní zakřivené oříznutí, které jsme testovali. Ve skutečnosti se popruh ramen zvýšil celkovou manévrovatelnost tím, že poskytl pivot v bodě připojení. Svaly paže a ramen byly použity pouze k vedení směru zastřihovače. Díky tomu je vynikající výběr pro každého uživatele zastřihovače zakřiveného hřídele, zejména pro ty, kterým čelí pracovní místa.

Specifikace produktu

 • Cena pro výkonu v oboru
 • Velmi lehká hmotnost, plus ramenní popruh pro další snižování zatížení
 • Snadno prořízne hustou trávu a hrubé plevele
 • Velmi nízké emise výfukových plynů za snížený dopad na životní prostředí

Získejte STIHL FS 40 C-E Plynový řetězec na hardwaru Ace.

Craftsman 25cc 2-cyklus rovného zastřihovače plynu hřídele

Při 13 liber je tento zastřihovač plynového řetězce považován za lehký, ale váží trochu více než většina konkurence, kterou jsme testovali. Je vybaven hlavou duální linie, která odřízne 17palcový řádek, díky čemuž je tento zastřihovač dobrou volbou pro yardy až do 1 akru nebo pro všechna místa, kde terénní úpravy a ozdoby na trávníku vyžadují přesné ořezávání přesnosti.

Vystřihovač je dodáván s strážcem trosek a má nádobní rukojeť, kterou lze upravit na preferovanou polohu uživatele pro lepší kontrolu a pohodlí. Je také vybaven systémem krmení náraz. Tento zastřihovač má rovný hřídel a hlavu lze odstranit, aby se usnadnilo načítání řetězce. Funguje s jinými přílohy Craftsman Trimmer, které nejsou zahrnuty.

V našich testech vystupoval řemeslník podobně jako Ryobi. Oba představovali design bez ozdůbky a silnou řeznou akci a oba byly ceny v blízkosti nízkého bodu mezi naší testovací skupinou. Instalace strážce a držadla smyček trvalo asi 5 minut. Přidali jsme palivo a byli jsme připraveni začít. To byl jediný zastřihovač, kterého jsme zaplavili přehodnocením, zatímco jsme se pokoušeli začít poprvé. Po několika minutách to začalo čtvrtý tah.

Motor 25 ccm poskytoval dostatek energie pro procházení hustou trávou a plevelem. Řezací hlava byla snadno načtena s novou linií zastřihovače. Stroj běžel trochu hlasitěji než ostatní oříznutí, které jsme testovali, a cítili jsme více vibrací v úchytech. Přesto kvůli své skromné ​​ceně, a zejména kvůli své schopnosti napájet další přílohy nástrojů, má tento řemeslný zastřihovač řetězec hodně co nabídnout majitele domů s vědomím rozpočtu.

Specifikace produktu

 • Nejnižší cenová bod všech ořízků, které jsme testovali
 • Dostatek síly pro ořezávání trávy a nabalení plevelů
 • Shaft schopný nástavce kompatibilní s četnými nástroji pro péči o dvoře
 • Snadná hlava navíjecí hlava pro rychlé oříznutí oříznutí
 • Těžší než většina ostatních ořezávačů, které jsme testovali
 • Větší motor, ale méně vnímaný výkon než nejlépe celkově

Získejte zastřihovač řetězce řemeslníků na Lowe’s nebo Amazon.

Echo GT-225 zakřivený řetězec

Stringovač řetězec Echo GT-225 usnadňuje fungování loděnice díky svému lehkému designu zakřiveného šachety a profesionálním stupni 21.2cc dvou cyklus. Vážící něco přes 10 liber, tento zastřihovač je snadno přenášen a vysoce manévrovatelný. ideální stavba pro menší yardy. Dvou řádky řezací hlavy s rychlým nakládkou ořízne 16palcový řádek a pro snadné změny linky používá předchrabkový linii.

Zastřihovač zakřiveného hřídele GT-225 dorazil připraven k práci a nebylo vyžadováno žádné shromáždění. Po přidání paliva, které nejlépe fungovalo s motorem spočívajícím na vyvýšeném povrchu, byl připraven jít. Zjistili jsme, že tento ořizovač ozvěny je poháněn stejným typem motoru jako náš nejlepší celkový výběr. Začalo to snadno při druhém tahu, hladce zrychlil a dodával řeznou energii zdánlivě mimo jeho 21.Přemístění motoru 2cc.

Stejně jako u zastřihovače zakřiveného hřídele Husqvarna, kratší hřídel zanechala větší část hmotnosti stroje v zadní ruce operátora. Ale za lehčí celková váha to trochu méně únavné. Jedním z aspektů tohoto zastřihovače, který opravdu vynikl, byl jedinečný design řezné hlavy. Používá pevné kousky linie zastřihovače namísto krmení ze záložní cívky. Dobře se prořezává, ale když se linka oříznutí opotřebovává, musí se operátor zastavit a znovu načíst. Tento design je nejpraktičtější pro malé yardy, kde nebude nutné více opětovného načtení.

Specifikace produktu

 • Hladké běh, překvapivě silné 21.2cc 2-cykl motoru
 • Snadné manévrování v malé krajině
 • Odolné a efektivní palivo
 • Jednoduchý design řezné hlavy usnadňuje načtení

Získejte echo GT-225 Gas String Trimmer na Amazonu, Home Depot nebo Blain’s Farm Fleet.

Co je třeba zvážit při výběru nejlepšího zastřihovače plynového řetězce

Vystřihovač strun je výkonný nástroj vybavený řetězem plevelů, který rychle prořízne zarostlou trávu a plevele. Pro pomoc při rozhodování o nejlepším zastřihovači plynového řetězce pro terénní úpravy vašeho domu zvažte následující kritéria: typ motoru, palivová účinnost a běh, šířka řezu, krmení a načítání, rychlost, snadné použití, přílohy a bezpečnostní prvky a prvky.

Typ motoru

Trimmery plynových řetězců spadají do dvou kategorií na základě typu motoru, který používají: dva-cyklus nebo čtyři-cyklus. Tento zdánlivě jednoduchý rozdíl vytváří významné mezery mezi účinností, náklady, údržbou a energií.

 • Motory s dvěma cykly jsou lehké, což umožňuje uživateli pohybovat se volněji při práci s zastřihovačem. Motory s dvěma cykly používají směs paliva a oleje, která snižuje průměrnou údržbu na změnu řetězce plevelů a vyprazdňování palivové nádrže před uložením zastřihovače pro mimo sezónu. Ačkoli nižší údržba, mají tyto oříznutí méně výkonu než ty, které mají čtyř cyklus motoru.
 • Motory se čtyřmi cykly jsou obecně považovány za účinnější než motory s dvěma cykly. Efektivita přichází za cenu velikosti a hmotnosti, takže uživatelé by měli očekávat těžší nástroj, když vyzvednou zastřihovač motoru se čtyřmi cykly. Tyto nástroje jsou také silnější než produkty s dvou cykly, což z nich činí dobrou volbu pro yardy, které jsou více než akr. Výrobky se čtyřmi cykly však obvykle stojí více a vyžadují pravidelné výměny oleje, aby byly správně fungující.

Velikost motoru je dalším důležitým faktorem. To se měří v kubických centimetrech (CC). Jak se motor zvětšuje velikost, jak ukazuje CC, zvyšuje se výkon motoru. Je to proto, že větší motor je obecně schopen vysídlit více vzduchu a paliva najednou. Když je přemístění nízké, je výkon také nízký. Pokud je tedy cílem vysoký výkon, vyhledejte produkt s motorem větší než 40 ccm.

Účinnost paliva a běh

Účinnost paliva může být obtížná, protože existuje řada různých faktorů, které ji mohou ovlivnit, včetně směsi paliva, teploty okolí, provozní rychlosti a dokonce i typu řezaného trávy nebo plevelů. Ořízmátor plynového řetězce s motorem se čtyřmi cykly však bude obvykle účinnější než zastřihovač s motorem o dvou cyklech.

Runtime je o něco snazší měřit, protože výrobci obvykle poskytují velikost tanku paliva a maximální běh na jedné nádrži paliva. Tato čísla runtime jsou založena na testech prováděných v ideálním, kontrolovaném prostředí, takže faktory, jako jsou extrémy s vysokou a nízkou teplotou nebo velmi husté, mokré listy mohou snížit skutečné runtime. Tyto situace snižují palivovou účinnost zastřihovače, což způsobuje, že v kratším časovém období používá více paliva.

Šířka řezání

Šířka řezání zastřihovače plynu odkazuje na celkovou šířku, kterou může rotující řetězec dosáhnout, když je používán zastřihovač. Standardní zastřihovače plynových řetězců budou mít šířku řezání asi 16 až 18 palců. Existují však kompaktní modely, které mohou být až 12 palců široké a komerční oříznutí plynových strun, které přesáhnou 20 palců široké, takže je důležité vědět, jakou velikost je pro trávník, dvorek a zahrada nezbytná.

Yardy, které přesahují 1 akr a mají jen velmi málo malých překážek, mohou mít prospěch z zastřihovače plynu s řeznou šířkou 18 palců nebo více, zatímco yardy, které jsou menší než 1 akr. Uživatelé s mnoha překážkami na jejich dvoře mohou upřednostňovat menší šířku řezání, aby mohli mít přesnější kontrolu. Pro proříznutí hlubokých, hustých plevelů a zarostlé trávy je užitečné, pokud je šířka řezání velká a motor je výkonný.

Řízení rychlosti proměnné

Rychlost zastřihovače plynového řetězce je řízena spuštěním s proměnnou rychlostí, která může být umístěna buď na šachtu nástroje, nebo na jednu z držadel (pokud má model design rozdělené ruchy). Spuštění umístění na pravé rukojeti může způsobit problémy pro leváky. Když je spoušť na šachtě zastřihovače, je relativně snadné použít jednu ruku k ovládání rychlosti, zatímco druhá ruka ovládá pohyb hlavy zastřihovače.

Řízení rychlosti s proměnnou rychlostí umožňuje uživateli snížit rychlost ořezávání světla nebo zvýšit rychlost proříznutí hustým štětcem a plevelem rychleji. Schopnost vytočit rychlost pro kontrolu přesnosti je skvělá při oříznutí kolem ozdoby trávníku, zahradních postelí a podél oplocení, aby se snížilo potenciální poškození, které může být způsobeno méně kontrolovatelnými ozdobami.

Načítání a krmení

Načítání a krmení linky bývá nejnáročnější části používání zastřihovače plynu. Načítání se týká instalace řezacího řetězce, což může být obtížné, zejména při jednání s hlavou duální linie, která má dva řetězce plevelů. Abychom pomohli usnadnit tento úkol, nakupující budou chtít zvážit produkty s odnímatelnou hlavou, aby nebojovali s celým zastřihovačem, zatímco se snaží změnit linii.

Krmení linky odkazuje na vytažení více řádků z hlavy zastřihovače. Nyní existuje mnoho produktů, které nabízejí inovativní metody krmení linek, které eliminují potřebu začít a zastavit při používání oříznutí k řešení standardní pevné linie. Patří sem krmení a automatické krmení.

 • Ořízkové šňůry s pevnou linií jsou pevně připojeny k hlavě, což znamená, že uživatel musí uvolnit hlavu a ručně vytáhnout linku, když je potřeba více.
 • Podavače nárazů jsou navrženy tak, aby vytlačily více řetězce, když je hlava narazena na zem nebo na jiný tvrdý objekt, takže uživatel nemusí přestat prodloužit řetězec.
 • Automatické podavače mají předzvěstnou hlavu, která automaticky živí řetězec pomocí odstředivé síly, takže řetězec se neustále samoobsluhuje na ideální délku.

Snadnost použití

Použití zastřihovače plynového řetězce může být únavné, ale několik faktorů může pomoci usnadnit práci. Patří mezi ně úhel hřídele, hmotnost zastřihovače řetězce, rovnováha zastřihovače a hlava zastřihovače.

 • Hřídel zastřihovače může být zcela rovný nebo zakřivený. Zakřivené hřídele jsou skvělé pro získání plochého úhlu po široké oblasti, aniž by se musely ohýbat a otočit, aby změnily řez zastřihovače. Přímé šachty jsou lepší pro podrobné ořezávání mezi ozdobami trávníků a kolem.
 • Hmotnost zastřihovače může uživatele unavit, zejména pokud pracuje na velmi velkém dvoře nebo se zabývá mnoha různými přesnými řezy. Další čas strávený ořezáváním může vést k bolavým pažím a ramenům, takže lehčí zastřihovač 10 až 12 liber může být lepší volbou. Je.li potřeba síla těžšího zastřihovače, může být nutné pracovní přestávky, aby se zabránilo zranění.
 • Rovnováha zastřihovače plynového řetězce závisí na tom, jak se hmotnost motoru zaměřená na zadní část nástroje ve srovnání s hmotností zbytku zastřihovače, která je rozptýlena po celé délce hřídele dolů k hlavě. Bohužel, rovnováhu je obtížné určit, aniž by se tento nástroj skutečně držel, proto si přečtěte informace o produktu a praktické recenze, jako jsou ty, které se zde objevují, abyste získali dobrou představu o tom, jak zastřihovač drží zastřihovač.
 • Hlava zastřihovače může být dodávána s různými přílohy podrobnými níže. Může mít také všestrannou funkci naklápění, která umožňuje, aby hlava byla nakloněna nahoru nebo dolů pro přesnější řezání na těsných místech.

Přílohy

Při použití zastřihovače plynového řetězce k vyčištění dvora a zahrady je možné se setkat s holemi, listy a zbytky; zastřihovač je k nim k nim zbytečný, pokud nepřijde s volnobním nástrojem, pilou, dmychadlem nebo připevňováním štětce.

 • Nástroje pro okraj jsou užitečné pro vytvoření definované hrany mezi zahradou a trávníkem nebo trávníkem a chodníkem nebo příjezdovou cestou. Mají silnější řezací čepel, která dělá rychlou práci zarostlé trávy, což šetří čas a úsilí použití lopaty k okraji trávníku.
 • Přílohy Saw jsou skvělou volbou pro proříznutí tyčinek a štětce, které spadly během podzimních a zimních období. I když by to nemělo být používáno pro řezání skrz protokoly nebo prkna dřeva, pila se snadno pohybuje malými větvemi a větvičkami.
 • Blofuky jsou samostatným nástrojem, ale někdy jsou zabaleny jako souprava s zastřihovačem. Pomáhají rychle vyčistit nepořádek ořezávání, hrana a řezání.
 • Kartáčové přílohy mohou pomoci vyčistit chaotický chodník nebo příjezdovou cestu, zatlačit zbytky dvora do hromady nebo jen kartáčování toulavé trávy a nečistoty zpět na trávník.

Bezpečnostní funkce

Před vyzvednutím zastřihovače plynu je důležité si uvědomit, že toto zařízení je určeno pro proříznutí vrstev tvrdého celulózového vlákna rostlin při bití stěn, hornin, kovu a dřeva působivou rychlostí. Je to stroj, který by měl být vždy řešen se správnými opatřeními. S ohledem na to hledejte zastřihovače plynu, které mají bezpečnostní prvky, jako je strážce trosů, přepínač spouští a polstrovaná přilnavost.

 • Kůři debris jsou zahrnuti téměř u každého zastřihovače plynového řetězce, protože jsou nezbytné pro ochranu uživatele. I se strážcem může uprchnout nějaká létající tráva, a proto musí uživatelé při práci nosit bezpečnostní brýle, dlouhé kalhoty a boty s uzavřenou nohou.
 • Spouštěcí spínače jsou navrženy tak, aby zabránily náhodnému zapnutí zastřihovače. Spínač spouštěcího přepínače musí být zadržen dříve, než spoušť aktivuje zastřihovač.
 • Polstrované rukojeti na hřídeli a rukojeť zastřihovače plynu pomůže snížit únavu rukou a namáhání svalu, které mohou být způsobeny nadměrnými vibracemi. Vycpávání také usnadňuje držení nástroje a pomáhá zabránit mu vyklouznutí z ruky uživatele při ořezávání.

Časté časté

Pokud si stále nejste jisti některými detaily obklopujícími zastřihovače plynových řetězců, přečtěte si následující odpovědi na některé z nejčastěji kladených otázek o tom, jak používat tyto oříznutí a také na to, jak ukládat a udržovat tyto stroje pro roky používání.

Q. Jakou velikost plynového řetězce zastřihovače?

Když se snažíte rozhodnout o zastřihovači správné velikosti, zvažte velikost dvora, počet překážek na dvoře a typ překážek. Obecně budou větší yardy bez mnoha překážek snazší u větších ořízků s plynovými strunami. Yardy se zahradami, nízko visícími listy rostlin, ozdoby na trávníku a ploty jsou lépe manipulovány s menším zastřihovačem.

Q. Jak ukládáte zastřihovač plynu?

Chcete-li udržet bezpečné před extrémy horkých a studených teplot, srážení a zbytků, uložte plynový řetězec z podlahy uvnitř dílny nebo garáže. Toho lze provést zavěšením zastřihovače plynového řetězce na zdi pomocí dvou nebo více závěsných háčků. Před uložením mimo sezónu nezapomeňte vyprázdnit plyn z oříznutí.

Q. Jak dlouho vydrží oříznutí plynových řetězců?

Ořízkové šňůry plynu mohou trvat asi 5 až 10 let, s určitým rozdílem v dlouhověkosti v závislosti na tom, jak je zastřihovač uložen a zda je správně udržován.

Proč důvěřovat Bobovi Vila

Bob Vila je americkým údržbářem od roku 1979. Jako hostitel milovaných a průkopnických televizních seriálů, včetně „This Old House“ a „Bob Vila’s Home Again“.

V průběhu své desetileté kariéry Bob Vila pomohl každý den stavět, renovovat, opravit a žít lépe-tradici, která dnes pokračuje s odborníkem, ale přístupná domácí rady. Tým Bob VILA destiluje informace o výucech pro projekty, příručky k údržbě, nástroj 101 a další. Tito odborníci na domácí a zahradu pak důkladně zkoumají, veterináři a doporučují produkty, které podporují majitele domů, nájemce, kutilství a profesionály ve svých seznamech úkolů.