Nejlepší malé jezdecké sekačky a traktory | Plyn a elektrické. Kompaktní jezdecká sekačka na trávu

Nejlepší malé jezdecké sekačky a traktory | Plyn

Budeš se mnou souhlasit, sečení trávníku se vždy zdá jako fuška. Úkol se cítí ještě strašnější, pokud se pokusíte pokrýt více než čtvrtinu akru pomocí stroje.

Naštěstí mohou nejlepší malé jezdecké sekačky a traktory zkrátit čas, který strávíte ořezáváním dvora. Někteří dokonce proměňují vaše sečení v zábavnou aktivitu (ahoj, držáky pohárů a tempomat!)

 • Nejlepší malé jezdecké sekačky na trávu
 • Nejlepší kompaktní sekačka
 • Nejlepší malý otočení
 • Nejmenší jezdecká sekačka
 • Proč kompaktní sekačka na koni
 • Pohodlí a rychlost
 • Rozložení zahrady a překážky
 • Univerzální
 • Výběr malé jízdy na trávníku sekačkou
 • Možnosti jezdecké sekačky na trávu
 • Výkon motoru: plyn nebo baterie
 • Doba běhu: kapacita paliva nebo baterií
 • Řezací paluba
 • Zkontrolované malé jezdecké sekačky na trávu
 • Greenworks 60V crossovert 42 v elektrické jezdecké sekačce
 • Ego Power Z6 42 in. Elektrická sekačka 56 V Zero Turn
 • Ryobi 48V Elektrický zadní motor 30 v jízdní sekačce
 • Troy-Bilt Pony 15.5 HP BS Engine 42 Jízda
 • Husqvarna 18.5HP jízda na trávníku 42 palce
 • John Deere S120 42-palcový trávník
 • Další úvahy o funkcích
 • Poloměr otáčení
 • Komfortní ovládací prvky
 • Typ přenosu
 • Gradient kopcovitého terénu nebo svahů
 • Verdikt: Nejlepší malá jízda na trávu
 • Nejlepší kompaktní sekačka
 • Nejlepší malý otočení
 • Nejmenší jezdecká sekačka
 • FAQ Small Riding Lawn sekačky

S ohledem na to jsem se rozhodl ohlédnout zpět na některé z nejlepších malých jezdeckých sekaček, které jsem v posledních několika letech použil nebo vyzkoušel. Chcete-li vám přinést užší seznam nejlepších sekaček určených pro rezidenční použití.

Nejlepší malé jezdecké sekačky na trávu

Pokud jste příliš zaneprázdněni, abyste celou recenzi sklouzli, zde jsou moje nejlepší tipy:

Greenworks 60V Crossovert 42in Riding Meghter

Pokud jde o malé obytné jezdecké sekačky, jedná se o vyzvednutí. Vynikající výkon až 2.5 akrů.

Ego Power Z6 42 In 56V Zero Turn sekačka

Pro každého, kdo potřebuje nakrájet pevně na těsných místech a mít perfektní ovládání sekačky, je Ego Power moje oblíbená elektrická nulová otočení.

Ryobi 48V Elektrická sekačka zadního motoru 30-in

Standardní ovládání volantu, udělejte tuto snadnou 30palcovou sekačku skvělou pro malé obytné trávníky až do 1 akru.

Proč kompaktní sekačka na koni

Pokud jste příliš zaneprázdněni na skim celou recenzi, zde jsou moje nejlepší tipy, které vám dávají možnost nejlepší malé jezdecké sekačky a malé nulové otočení a já jsem si myslel.

 • Klíčové výhody jsou pohodlí a rychlost. Kdo se může hádat s sezením na sekačce a dokončit práci za zlomek doby, kdy by to trvalo s procházkou sekačkou
 • Rozložení zahrady a překážky se točí na okruhu 0 stupňů nebo zapněte 30 grandientních kopců
 • Rozpovězení hnojiv všestrannosti, zametače listů nebo přívěs plný protokolů

Rozbiju to pro vás.

Pohodlí a rychlost

Malé jezdecké trávníky mají spoustu funkcí pohodlí a pracují s rychlejšími rychlostmi, než můžete pracovat s sekačkou procházky, což vám umožní opravit váš trávník rychleji a pohodlněji. Většina malých jezdeckých sekaček má ergonomická sedadla a loketní opěrky s nastavitelnými sedacími pozicemi pro vysoké i krátké řidiče. Najdete také odrůdy s uchopenými, pěnovými pákami, aby vás během sečení udržovaly pohodlné.

Pravděpodobně víte, že jízda na trávníku a traktorech mají rychlejší rychlost země než jejich protějšky. Jejich těžiště je nízká, takže se bezpečně používají relativně rychlým tempem. Mají také širší řezací paluby než sekačky, které vám umožní pokrýt více půdy v méně průchodech.

Konečně, jejich vynikající manévrovatelnost zlepšuje účinnost sečení plýtváním méně času otáčením, posunem směrem nebo k dosažení z jednoho bodu do druhého.

Rozložení zahrady a překážky

Viděli jste ty trávníky, ty s dokonale rovnými pruhy. Chtějí dosáhnout podobného cíle? To může umožnit malá jezdecká sekačka nebo traktor.

Tyto stroje mají vynikající manévrovatelnost, takže vás přimějí snadno se střídat své pokyny k sečení, abyste vytvořili takové skvěle vypadající vzory.

Sekačky s nulovým otočením se dokonce točí v poloměru nulové stupně, který řezá každou čepel trávy, což znamená, že není třeba znovu spustit řez tak.

Univerzální

Ve srovnání s tradičními sekačkami má kompaktní trávník rozsáhlé použití. Když jej používáte na nerovnoměrné půdě, nabízí vynikající manévrovatelnost a je stabilnější. Totéž platí při rozhovoru o kopcích, svazích nebo dokonce na zemi. Velké pneumatiky také nabízejí vynikající trakci na mokrém trávníku.

Ale četné přílohy, které lze odtáhnout. Stroj může být efektivní sekačkou, pokud pod ní přidáte palubu středního. Jinak můžete za ním připojit rotační řezačku, aby pracoval napříč otevřenými prostory. Konečně, kompaktní traktor vám může pomoci přesunout štěrk, špínu nebo sníh nebo dokonce vyčistit trávník trosek pomocí odtahu za zametačem trávníku.

Výběr malé jízdy na trávníku sekačkou

Chcete, aby malá jezdecká sekačka nebo traktorka na koni je snadnější práce a efektivně splňuje vaše potřeby. Jaké jsou tedy klíčové faktory zvážení, které je třeba mít na mysli? Pojďme prozkoumat.

Možnosti jezdecké sekačky na trávu

Váš výběr jezdeckých šatů je omezen na tři možnosti: sekačky s nulovým otočením, zahradní nebo trávníkové traktory a sekačky zadních motorů. Provedu vás třemi alternativami.

Sekačka s nulovým otočením

Sekačka s nulovým otočením nebo ZTR získala pověst světového Ferrariho na trávu. Vynikají kvůli své vynikající rychlosti a kontrole. Ale možná jejich největší atrakcí je jejich nepřekonatelná manévrovatelnost.

Tato jízdní sekačka vám umožní otočit se, aniž byste zanechali za sebou malé půlkruhové nebo slzové skvrny neřezané trávy. Může to udělat ostré zatáčky, otočit se a poskytnout pozoruhodný všestranný řezací výkon. Dále můžete snížit mnohem blíže k překážkám a proti krajinářským okrajům, abyste dosáhli lepšího provedení.

Konečně, stroje mají vynikající schopnosti řízení, které vám nabízejí efektivní zážitek ze sečení, a to i na nepravidelně tvarovaných trávnících. Pravděpodobně dostanete nejjednodušší sečení s schopností sekačky oříznout spoustu trávy v nejkratším časovém období.

Pokud potřebujete přesné řezání, pak výběr nejmenší sekačky s nulovou otočením, najdete, je nejlepší volbou sekačkou pro váš trávník.

Zahrada nebo trávník

Zahradní traktor vám již může být známý s modem namontovaným na přední straně, který pravděpodobně přijde na mysl, když přemýšlí o sekačce na jízdě. Její šířka paluby se pohybuje od 42 a 54 palců, což z něj činí skvělou volbu, pokud chcete opravit něco z 1 akru nahoru.

Správný traktor trávníku můžete určit rozdělením jeho šířky paluby o 12, kde odpověď bude představovat maximální výměru trávníku, kterou stroj zvládne. Například 54palcový balíček je ideální až pro pět nebo šest akrů.

Traktory na trávu mají také vynikající kapacitu motoru mezi 18 až 25 hp. Stroje na základní úrovni mají jednoválcový válec, zatímco špičkové modely jsou dodávány s dvojčaty. Základní traktory pracují s přenosem převodovky ovládaného pákou, zatímco upgradované odrůdy využívají nepřetržitě variabilní přenos-automatická převodovka s řemenicí ovládaná ruční pákou.

Vynikající nástroj s velmi dobrým řezem. Traktor na trávu nenabízí obratnost nulové otočení, ale obecně nabízejí více energie a zvládnou drsnější terén.

Sekačka na zadní straně motoru

Pokud vlastníte trávník, který je příliš malý na to, aby používal traktor trávník, ale příliš velký na to, aby používal sekačku pro chůze, budete mít rádi na koni na koni na koni. Jak název napovídá, sekačka má svůj motor vzadu, přímo pod sedadlem řidiče, zatímco paluba je přímo pod polohou nohy řidiče.

Tento stroj má ruční páku přesunu, která řídí nepřetržitě variabilní přenos. Běží také na jednoválcovém motoru asi 10 až 11 hp. Je kompaktnější pro snazší skladování a přichází za relativně nižší cenu než většina sekaček. Mají však menší paluby sečení asi 30 palců a pomalejší řezné rychlosti než jiné jezdecké sekačky.

Sekačky zadních motorů jsou skvělou volbou pro snadnou jízdu na malém až středně velkém rezidenčním dvoře.

Výkon motoru: plyn nebo baterie

Většina malých jezdeckých sekaček je poháněna plynem. Zatímco ostatní běží na napájení baterie a musí být nabijte před použitím. Co byste tedy měli jít? Pojďme prozkoumat dvě možnosti:

Plynná jezdecká sekačka

Plynové sekačky poháněné plynem si vytvořily pověst síly, kterou vyrábějí. To platí do jisté míry. Myslím tím, že ne všechny plynové motory jsou stejné.

Některé jsou postaveny s výjimečným inženýrstvím nabízejícím legendární spolehlivost, jako jsou Honda, Kawasaki nebo Briggs Stratton, zatímco jiné jsou proprietární motory, které jsou… dobře dostatečně dobré, ale ne skvělé.

U strojů na plyn si můžete být jisti, že budete mít mnohem širší škálu sekaček na výběr, ve srovnání s elektrickými sekačkami pro jízdu. Na větších sekačkách s velkými výkonnými motory není pochyb o tom, že doručí více koňských sil než elektrický motor, ale také přicházejí s několika nevýhody:

 • Údržba. Sekačky na plyn vyžadují údržbu, jako jsou servisní intervaly pro vypnutí hnacích pásů, zapalovacích svíček, filtrů atd
 • Benzín. Pokud jde o doplňování vaší jízdy na plynové sekačce, může to být chaotický a páchnoucí
 • Emise. Když říkám emise, mluvím o znečištění životního prostředí, výpary a hluku populace

Jezdící sekačka na baterii

Pokud máte obavy o „zelené“ terénní úpravy a sečení bez hluku, již máte dostatek důvodů, abyste upřednostňovali elektrickou jízdu na trávu.

Elektrická jízda na trávu přišla k řešení námitek proti benzínovým sekačům. Sekačky napájené baterií eliminují řadu zhoršení, které získáte s plynovou sekačkou. Například neexistuje žádný motor, který by se staral jen o motor, který vyžaduje nulovou údržbu.

Běhají tišší než plyn, což jim dává obrovskou výhodu v obytném prostředí. Navíc mají tendenci být také spolehlivější. Zapnuli se a jdou.

Tyto stroje mohou být levnější a snadnější udržovat, ale jejich funkce je omezena na běh konkrétní sekačky na jednom náboji, pokud nemáte více sad bateriových článků. Pokud zapomenete nabití baterii nebo máte několik akrů, aby vyčistila, nemusí být napájení dostačující k oříznutí celého trávníku na sezení. Takže věnujte pozornost kapacitě baterie při přezkumu produktu níže.

Doba běhu: kapacita paliva nebo baterií

Vaše malá jezdecká sekačka by měla být schopna vyčistit celý váš trávník v co nejkratší možné době. Jeho runtime určují různé faktory, včetně věku stroje, váhy, terénu vašeho dvora a jak agresivně je řídíte.

Sekačky na plyn neposkytují stejný runtime jako modely napájené baterií, ale můžete jen doplnit plyn, jak to potřebujete. Na druhou stranu, baterie mají konečný čas na práci, dokud nedojdou. Pak máte prostoje čeká na dobití baterií. Musíte tedy tuto práci dokončit v jednom.

Doba běhu vaší jízdní sekačky bude určena kapacitou pro skladování baterií, která je uvedena v proudu za hodinu, nebo AMP Hodiny (AH).

AMP hodiny (ah) vysvětleno

Amppere (AMP) je jednotka pro měření toku proudu. V podstatě je tedy ampérová hodina množství nabíjení baterie, které může udržovat konzistentní proudový tok jedné ampéry po celou hodinu. Například 3 ah baterie může umožnit důsledně proudění proudu trvale déle než tři hodiny.

Stručně řečeno, čím vyšší je hodnocení amp amp na vaší baterii, tím déle bude běžet. Nyní Vaše malá sekačka bude mít více bateriových článků. Řekněme, že mají baterie 4 x 10AH. To vám poskytne celkem celkem 40ah. Pro trávník 1-2 akrů to bude v pořádku, cokoli většího vzhledu pro 60-100ah.

Mnoho elektrických sekaček má možnost přidat další bateriové články. Vezměte tedy sekačku Ego Power Zero Turn, dodává se s bateriemi 4 x 10AH, ale má schopnost vzít další dvě baterie, takže 6 x 10AH (celkem 60AH), což vám přinese 3 akry řezné doby.

Řezací paluba

Pro mnoho krajinářských sborů je to prostě kryt pro řezací plochu na trávu, ale jeho nesmírné výhody přesahují jednoduše umístění čepelí. Řezací paluba zabraňuje nebezpečí létajících trosek během provozu a jeho celkový design určuje trvanlivost a čas řezání stroje.

Při hledání správného balíčku na trávu zvažte následující prvky pro svůj dvorek:

Vyraženo vs. Vyrobená paluba

Řezací balíček sekačky vaší malé jezdecké sekačky je buď vyroben nebo vyraženo. Tyto dvě možnosti mají různé vzory, šířky řezání a celkovou kvalitu a trvanlivost sestavení.

Vyměněná řezací paluba

nejlepší, malé, jezdecké, sekačky, traktory

Tato konstrukce sekačky je běžná u komerčních jezdeckých trávníků a zahrnuje těžké ocelové desky svařované dohromady. To nemusí nutně překládat do lepší sekačky, ale má vynikající rigiditu a trvanlivost.

Paluby komerčních sekaček čelí zvýšenému opotřebení v důsledku pravidelného používání ve všech druzích terénu. Zde je ideální vyrobená paluba.

Vyražená řezací paluba

Tento typ paluby je „vyražen“ z jednoho kusu oceli, obvykle tenčí a lehčí v hmotnosti než jeho vyrobený protějšek. Má lepší proudění vzduchu a je mnohem flexibilnější ve svých schopnostech. Pokud jednoduše hledáte zařízení, které jednou týdně seká na trávník, a střílíte rezidenční trávník, který je relativně bez překážek, cihel atd.

Šířka paluby

Pravděpodobně chcete stroj, který dokáže řezat větší pás v jednom průchodu. Ale jak najdete jednu? Vše záleží na šířce řezání na trávu, která je přímo úměrná velikosti jeho řezacího balíčku. Širší šířka řezání znamená relativně méně času na snižování trávníku.

Ideální šířka řezání pro malou jízdní sekačku se liší od 30 do 42 palců pro akr až nejméně 60 palců pro pět akrů. Šířka řezací paluby vaší sekačky je také úměrná počtu čepelí, které sídlí. Menší traktor má jednu čepel, zatímco typické sekačky ZTR a trávníky mají dvě až tři čepele.

Nespadejte do pokušení získat dostupnou nejširší řezací balíček, protože to může omezit mobilitu vaší sekačky. Menší sekačka s vlastním pohonem může snadno řezat úzké prostory a nedbalé pozemky.

Výšky řezání paluby

Většina jezdeckých trávníků a traktorů přichází s nastavitelnými výškami paluby, které lze upravit pomocí páček rukou nebo nohou. Ideální pro zvedání paluby při průchodu přes překážky, což znamená, že se nebudete muset vystoupit ze stroje, abyste zvedli palubu.

Zkontrolované malé jezdecké sekačky na trávu

Sekačky na mém seznamu jsou relativně malé. Na trhu jsou určitě jeden nebo dva menší sekačky, ale upřímně bych je nedoporučoval. Tady jsou malé sekačky, na které jsem rád, že si mohu dát své jméno.

Jízda sekačky na trávu-musí mít vybavení pro krajiny

Corey Majeau je výzkumný pracovník, tester produktu a spisovatel pro mnoho webů včetně Homedit. S desetiletými zkušenostmi jako spisovatel obsahu, grafickým designérem a testerem praktického produktu. Corey přináší týmu určitou úroveň kvality a osobnosti.

Většina jezdeckých sekaček vypadá jako malé traktory s řezací palubou, která je integrovaná pod sekačkou. Jejich funkce je jednoduchá. řezání trávy. Protože jsou větší než vaše běžná sekačka, jsou však schopni snížit trávu, která je od 70 cm do metru. Pro ty, kteří vlastní velkou nemovitost, jsou nejen skvělou volbou sekačky na trávu, ale také neuvěřitelně zábavné jezdit. Koneckonců, není nic přitažlivějšího, než být schopen přiblížit kolem dvora.

Pokud uvažujete o získání jezdecké sekačky, můžete být ohromeni naprostou rozmanitostí sekaček na trávu. Abychom vám mohli začít, promluvíme si trochu o tom, co hledat při nákupu sekačky na trávu, než rozešleme podrobnosti o 5 nejlepších jezdeckých sekaček na trávníku, kde jsou na trhu.

Jak si vybrat sekačku na trávu?

Pokud dokážete, měli byste si před zakoupením vyzkoušet svou sekačku na trávu. Testováním sekačky na trávu budete mít lepší představu o tom, zda je sedadlo dostatečně polstrované pro pohodlí, pokud jsou ovládací prvky snadno použitelné, a pokud jsou volant a páky v pohodlném výšce a úhlu pro vy.

Zatímco většina jednotlivců, kteří kupují sekačku na trávu, má větší trávníky, neznamená to, že si nemůžete koupit sekačku na trávu, pokud máte menší trávník. Pokud máte trávník, který je o něco menší, můžete zvážit získání modelu s nulovým otočením. Mají motory namontované zadní a brzdové řízení zadních kol, které má přísnější kruh otáčení.

Něco jiného, ​​co je třeba zvážit, jsou možnosti mulčování. Obvykle jsou na mnoha modelech možnost a vy se chcete ujistit, že dokáže správně držet výstřižky a nasekat je jemně, než je vyhodíte do trávníku.

Jezdící sekačky na trávu jsou těžké a obvykle váží 150 kg nebo více, takže se chcete ujistit, že jste v těžiště. I když máte trávník, který má sklon, který se nakloní větší než 10 stupňů, není vhodné sekat bokem. Modely s nulovým otočením jsou obecně lepší při manipulaci s svahy, ale stále to není vhodné.

Pokud jde o řízení, většina jednotlivců má tendenci nakupovat možnosti manuální převodovky, protože jsou levnější. Modely automatické nebo hydrostatické převodovky mohou být lepším nákupem, pokud chcete zvýšit nebo snížit rychlost bez změny rychlostních stupňů. Někteří z nich mají dokonce i pro větší pohodlí.

Typy sekaček na trávu

Existují různé způsoby, jak klasifikovat sekačky na trávu, ale dvě nejběžnější kategorie, které mnoho lidí používá k identifikaci těchto produktů, jsou jízda a procházka sekačky. Každý z nich má řadu podkategorií, takže tady je to, co o nich potřebujete vědět.

#1: Jízda na sekačkách

Jezdící sekačky jsou právě tím, čím se zdají být, sekačky se sedadly, na kterých můžete jezdit. Jsou dobré pro řezání velkých částí trávy, kde by sekačky pro chůze vyžadovaly větší úsilí. Existují různé typy sekaček na jízdu:

 • Traktory trávníku se snadno rozpoznávají kvůli jejich větší velikosti a motorech namontovaných na přední straně. Tyto sekačky mají výkonné motory, které mohou mít až 25 koňských sil. Jsou vybaveny jedním nebo dvěma válci, což pomáhá určit, jak jsou silné. Levnější modely mají přenosy převodovky ovládané pákou, zatímco silnější jsou obvykle vybaveny nepřetržitě variabilním přenosem.
 • Sekačky s nulovým otočením jsou považovány za ekvivalent dnešního sportovního vozu. Ve srovnání s traktory trávníků se snadněji manévrují a mohou dělat opravdu ostré zatáčky, což usnadňuje a zábavnější řezání trávy. Jsou skvělé, když máte spoustu překážek k překonání a jsou efektivní na trávnících s nepravidelným tvarem.
 • Sekačky na koni motoru jsou dobré pro trávníky průměrné velikosti. Motor je umístěn na zadní straně sekačky. Tento typ sekačky je provozován s kontinuálně variabilním přenosem a jednoválcovými motory.

#2: Walk sekačky

Walk Sekačky vyžadují trochu větší úsilí k provozu, protože doslova musíte chodit za sekač. Stejně jako sekačky na jízdě, tato kategorie má spoustu různých podkategorií takto:

 • Sekačky na válce jsou někdy označovány jako sekačky navijáků a vyznačují se válcovými lopatkami umístěnými na přední straně stroje. Působí tím, že zachycují trávu a řezáni, do značné míry, jak by to udělalo velké nůžky. Jsou označeny pro měkkou trávu, ale jsou nejúčinnější na plochých trávnících a nebudou tak dobře fungovat na drsných površích. Jsou také docela neefektivní na trávnících s vysokou trávou.
 • Rotační sekačky jsou nejoblíbenější kategorií sekaček, které najdete v různých domácnostech po celém světě. Jsou vybaveny jedinou čepelí, která se vodorovným pohybem otáčí vysokou rychlostí. Rotační sekačky se ukázaly jako efektivní při pokusu o snížení střední a vysoké trávy, ale jejich řezy nejsou tak přesné jako řezy sekačky válce.
 • Push sekačky vyžadují více maziva lokte, protože vaše tlačící síla ovládá působení kola. Jsou nejméně nákladnou možností ze všech, ale jsou často vybírány, protože je snadno zvládnutelné a docela lehké. Díky tomu jsou velmi snadné manévrovat, ale vyžadují více úsilí. Nabízejí lidem dobrou omluvu k cvičení.
 • Sekačky s vlastním pohonem používají přenosovou energii pro točivý moment potřebný k posunu vpřed, takže vše, co musíte udělat, je vést je správným směrem. Jsou to kategorie sekaček, které je velmi snadno provozovatelné. Mají konzistentní škrty díky jejich schopnosti pracovat při konstantních rychlostech.
 • Mowers Mover je kategorie, která je ve srovnání s ostatními trochu jiná, protože sedí o pár centimetrů nad zemí na vzduchovém polštáři. Jsou velmi snadné manévrovat a mohou se pohybovat jakýmkoli směrem. Díky tomu jsou docela efektivní kolem překážek a jsou také docela levné. Jejich nedostatek síly je však činí nevhodnými pro velké yardy.

Jak si vybrat sekačku na trávu

Když se chystáte koupit sekačku na trávu, existují čtyři hlavní funkce, které musíte věnovat pozornost, abyste zjistili, zda produkt, který zvažujete, ve skutečnosti stojí za peníze:

 • Koňská síla je termín používaný k popisu výstupu motoru. To v podstatě pomáhá určit, jak silný je motor. Mějte na paměti, že tento napájení motoru je distribuován mezi několika částmi sekačky na trávu, jako jsou řezací čepele a přenos pohonu. Koňská síla se promítá do větší energie pro sekačku, což usnadňuje řezání trávy v obtížných podmínkách nebo naleznutí na kopci.
 • Šířka sekačky na trávu určí šířku travní náplasti, kterou lze řezat v jednom průchodu. Sekačky na jízdu mohou být kompaktní a řezané skvrny trávy, které mají šířku 30 palců, zatímco větší modely, které řezují trávu až 50 palců. Netřeba dodávat, že velikost vašeho dvora je nejvíce rozhodujícím faktorem při výběru sekaček se specifickou šířkou řezání.
 • Palivová kapacita je ve skutečnosti měřením toho, kolik paliva může nádrž držet. To samozřejmě závisí na velikosti sekačky a její spotřebě paliva. Myšlenka je, že vaše sekačka by neměla dojít z paliva uprostřed procesu řezání trávníku. Díky tomu jsou sekačky s malými tanky vhodnými pro menší yardy a ty s většími nádržemi přiměřenějšími pro větší.
 • Přenos sekačky na trávu je to, co dodávalo energii z motoru na kola. Sekačky na jízdu mají jeden ze tří typů přenosu: automatický, manuální nebo hydrostatický. Manuální převodovky mají s největší pravděpodobností spojky a ozubená kola, která je třeba posouvat, automatické modely vám poskytují kontrolu nad rychlostí pomocí plynového pedálu a hydrostatická převodovka je téměř stejná věc.

Nejlepší jezdecké sekačky na trávu

Husqvarna yth18542 42 v 18.5 HP Briggs Stratton Hydrostatic Riding Meghter

Poslední sekačkou na trávu, kterou máme na seznamu, je sekačka na trávu. Je to perfektní sekačka na trávu, pokud hledáte něco, co nabízí prémiový výkon s výsledky kvality. Jeho kompaktní velikost znamená, že pro skladování vyžadují méně místa a je mnohem snazší je manévrovat než větší sekačka.

To také přichází s četnými funkcemi z motoru Stratton Intek pro výkonný výkon, hydrostatickou převodovku ovládanou nohou, nastavení výšky řezu na blatníku a nastavitelným sedadlem. Jeho poloměr otáčení 16 palců znamená, že je to dobré pro menší prostory a pro navigaci kolem překážek. Sedadlo se středem zpět je také svrchovaně pohodlné a sekačka má také ergonomický volant.

42palcová vyztužená řezací paluba sekačky na koni je také s jedinečně integrovanou technologií sečení vzduchu, která se ujistí, že máte pokaždé čistý a konzistentní střih trávy. Nebudete litovat nákupu této jezdecké sekačky, která přichází se spoustou funkcí, je také vysoce hodnocena a je to skvělá sekačka, která tuto práci dokončí.

Snapper 2911525bve Classic RER 28 palců

Tato klasická jezdecká sekačka na trávu vyzkoušela a skutečné funkce se snadno použitelným designem. I když to může mít ten starodávný klasický vzhled, má moderní funkce a sečení inovací, což z něj činí skvělý doplněk k vašemu domovu. Motor má dlouhodobou trvanlivost a je také namontován pro klasický vzhled.

Je snadné spustit sekačku, protože ovládací prvky není obtížné ovládat a elektrický přepínač znamená, že máte spolehlivý start pokaždé. Mezi další inovativní funkce patří pohodlný 5stupňový posun a válcované okraje sečení, které pomáhají při sání výstřižků pro čistý řez.

Nemusíte se starat o to, aby se tato sekačka na trávu zabírala místo, protože má vertikální schopnost pevného okraje, díky které je ideální pro úsporu prostoru během skladování. Nastavitelné sedadlo středního zpětného zadpokazu znamená, že jej můžete upravit na úrovni, která vám nejlépe vyhovuje. Je také vhodný pro jízdní pruhy všech velikostí a ty, které si ji zakoupily, jí daly nadšené recenze pro jeho snadnou manévrovatelnost a schopnost vylézt na malé svahy.

Troy-Bilt 382cc 30palcová prémiová sousedská sekačka na trávníku

Tato konkrétní jezdecká sekačka je dodávána s 30palcovou řezací palubou spolu s výhodami standardní sekačky na trávu. Tuto jezdeckou sekačku můžete snadno uložit do garáže nebo kůlny a je to skvělé pro středně velké krajiny spolu s dokonce i terénem. Sekačka je poháněna výkonným motorem a má šestistupňovou převodovku pro čistý výkon a trvanlivost.

Na této jezdecké sekaně je také pět nastavitelných nastavení spolu s poloměrem otáčení 18 palců. Můžete snadno zkontrolovat kapacitu palivové nádrže oknem palivového průzkumu a nastavitelná čepel s 5 výškou s manuálním výkonem je zapojení čepele neuvěřitelně rychlé a rychlé. Také jste schopni zvednout své sedadlo na polovinu zpět a volant je měkké přilnavé kolo pro další pohodlí.

S touto sekačkou budete moci snadno navigovat kolem svého dvora kvůli jeho menší řezací palubě a kompaktní velikosti. Snadno můžete také sekat trávník kvůli pohodlnému sedadlu se středem zpět a nebudete mít žádné potíže s manévrováním za poloměr otočení 18 palců. Nejlepší ze všeho je, že tato jezdecká sekačka je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které vydrží po značnou dobu.

Husqvarna Z254 54 in. 26 HP Kohler Hydrostatická sekačka na zatáčku

Tato sekačka na trávu má perfektní kombinaci výkonu i stylu. Má špičkový design spolu s inovativními funkcemi, díky nimž je mezi mnoha oblíbenou možností. Je to 26 hp motor Kohler mu dává výkonný spolehlivý start-up a může jít nahoru na maximální rychlost 6.5 mph.

Mezi další funkce v sekačky na trávu patří systém brzdového brzdového systému, který se automaticky zapne nebo vypne, když se páky volantu pohybují ven nebo dovnitř. K dispozici je také speciálně integrovaná technologie indukce indukce vzduchu, která přitahuje vzduch shora a dole, aby rychle prořízl trávu a dodával vynikající řez vynikající.

Sekačka na trávu je také konstruována z těžké ploché oceli pro konečnou trvanlivost a výstřižky mohou být propuštěny, mulčeny nebo pytlovány. S inovativním a bezúdržbovým přenosem můžete tuto jezdeckou sekačku použít rok co rok bez problémů bez problémů. Je to sekačka s nulovým otočením, která je neuvěřitelně snadná a má spoustu energie a rychlosti.

Troy-Bilt sousedský jezdec jezdící sekačka na trávu

Pro silnou a spolehlivou jezdeckou sekačku je to perfektní doplněk k vašemu domovu. Má 30palcovou řezací palubu spolu s motorem zabalení Troy pro vynikající výkon. Sekačka také přichází s poloměrem otáčení 18 palců spolu s 6stupňovou převodovkou, která vám umožní sekat vlastním tempem.

Mezi další rysy této sekačky na trávu patří čiré okno palivové nádrže, které ukazuje, kolik plynu zbývá, a také pět nastavitelných nastavení výšky. Samotná sekačka je také vyrobena z robustní odolné oceli o délce 14, která vám vydrží několik let. Je snadné se použít a díky své malé postavě je schopen ušetřit značné množství garáže a prolévat prostor.

Kromě toho se motor sekačky také vystřelí reaktivně a polstrované sedadlo středního zadstatek znamená, že máte pohodlné sedlo, které se cítí fantastické, i když jdete vyšší rychlostí. Výkonnost, sekačka také funguje docela dobře nebo menší jezdecká sekačka na trávu. I když je to skvělé pro těsné čtvrti, nedoporučuje se jezdit na kopci.

FAQ

Kolik stojí jízda na trávníku?

Závisí to na přesné kategorii sekaček na trávu, kterou chcete koupit. Například traktor trávníku může stát cokoli mezi 1 000 a 3 000, zatímco sekačka s nulovým otočením může stát mezi 1 000 a 6 000.

Jaké jsou nejlepší značky trávníků?

Traktor na trávu není levný výdaj a než utratíte tisíce dolarů za jeden z těchto zařízení, musíte vědět, jaké značky stojí za to a které jsou méně žádoucí. Pokud jde o traktory trávníků, značky, které v současné době vynikají nejvíce (pozitivním způsobem) a Husqvarna, Cub Cadet a Poulan.

Jak jezdím sekačkou na trávu?

Jezdící sekačky na trávu jsou relativně snadno provozovatelné, protože nevyžadují tolik loketního tuku jako jiné typy sekaček. Skoro vše, co musíte udělat, je vylézt na sedadlo řidiče a zapnout spínač napájení nebo stisknout tlačítko „Start“. Sekačka na jízdu s automatickou převodovkou nevyžaduje změnu rychlostí řazení.

Corey Majeau je výzkumný pracovník, tester produktu a spisovatel pro mnoho webů včetně Homedit. S desetiletými zkušenostmi jako spisovatel obsahu, grafickým designérem a testerem praktického produktu. Corey přináší týmu určitou úroveň kvality a osobnosti.

nejmenších jezdeckých sekaček: malé, ale mocné

Jezdecké sekačky dělají sečení pohodlnější a příjemnější. Velké loděnice budou pochopitelně potřebovat mocné sekačky schopné zacházet s úkolem. Pro malé yardy stačí sekačka podobné velikosti.

Výrobci přirozeně navrhují rezidenční jízdní sekačky malé a kompaktní, ale někteří jsou menší. Pokud je vaše věc sečení na dvoře, zatímco sedí na nejmenší možnou sekačku na trávu, jste na správném místě.

Tento článek vás bude vzdělávat o nejmenších jezdeckých trávnících na trhu. Pochopíte vše, co o těchto strojích potřebujete vědět a zda stojí za to vaše peníze.

Typy jezdeckých sekaček

Je nezbytné vědět, že existují dva další typy sekaček na koni: traktory trávníku a sekačky s nulovým obratem. Traktory trávníků jsou tradiční sekačky ve stylu traktoru s běžným autem. Můžete je použít s mnoha přílohy, což z nich učiní stroj vhodný pro všechna roční období.

Na druhé straně sekačka je sekačka, která dokáže provést poloměr nulového stupně. Tento stroj vám nabízí více manévrovatelnosti kvůli jeho funkci nulového otočení. Spíše než používat volant, používáte k jeho ovládání dvě páky.

Kromě toho jsou sekačky s nulovým otočením lepší pro yardy s kopcovitými podmínkami, ale měli byste se jim vyhnout používání na kopcích větších než 15 stupňů. Popravdové sekačky jsou dalším typem nulového otočení. Na pohotovostní sekačce, namísto toho, abyste se posadili, stojíte.

Věci, které je třeba zvážit při nákupu jízdní sekačky

Velikost paluby

Velikost řezání paluby je jednou z primárních funkcí, které byste měli pozorovat při nákupu na trávu. To je to, co použijete k určení množství vaší trávy, které sekačka sníží v jednom průchodu. Čím větší je paluba, tím lépe. Velikosti balíčků v sekačkách na jízdě na rezidenčních jízdách se mohou pohybovat od 30 do 52 palců.

Úložný prostor

Když ji v mimosezóně nepoužíváte, budete muset uložit sekačku, takže velikost je další aspekt, který byste měli zvážit. Pokud ji používáte pro svou rezidenční nemovitost, měli byste použít výkonné malé stroje k ukládání do úložného prostoru.

Cena

Než si ji zakoupíte, měli byste také zvážit cenu sekačky na trávu. Obvykle, čím vyšší je cena, tím lepší by měla být trávník.

Existuje mnoho značek prodávajících sekačky za různé ceny. Porovnejte a porovnejte sekačku od těchto výrobců. Pochopte však, že drahý stroj, který vydrží, je lepší než nestandardní levný.

Záruka

Záruka je dalším faktorem, který byste měli zvážit. Většina sekaček na koni bude mít na nákup omezenou záruku na 2-3 let. Cokoli méně než to je červená vlajka a vy byste se měli těmto značkám vyhnout.

Jaké jsou nejmenší jezdecké sekačky?

Malá sekačka neznamená, že to bude nestandardní. Existují malé jezdecké sekačky, které fungují skvěle a budou fungovat lépe než někteří větší venku. Většina lidí chodí na malé sekačky, protože mají malý dvůr a nebudou potřebovat velký stroj.

Navíc je udržování malé sekačky jednoduché než větší než větší. Sekačky jsou palivo efektivní a vyzařují menší znečišťující látky než jejich větší protějšky.

Tato část bude uvedena na uvedení některých z nejmenších jezdeckých sekaček, jejich vlastností a to, zda stojí za vaše peníze.

Snapper 2911525 BVE Jízda

Snapper je proslulý výrobou malých sekaček, ale Snapper 2911525 je jeho nejmenší. V současné době je to také nejmenší jezdecká sekačka na trhu. Navzdory své velikosti má stroj působivé funkce.

Přichází s 14.5 HP Briggs a Stratton Power stavěný 4-cykl motoru. Motor má 11.5HP a 344cc, schopné rychle a dokonale řezat vaše trávy. Má 28palcový řezací balíček, aby se zajistilo, že váš dvůr dostane řez, který si zaslouží.

Sedadlo sekačky a polohování řízení usnadňuje jízdu. Má poloměr otočení 28 palců a umožňuje vám lépe navigovat překážky než běžný trávník. Stroj má 1.Kapacita palivové nádrže 35 gal.

Sekačka je jedním z nejlepších strojů, které najdete pro malé yardy. Jeho kvalita motoru, velikost řezací paluby a kapacita palivové nádrže signalizují, že není nejvhodnější pro velké trávníky. Stojí to kolem 2 199 a přichází s dvouletou zárukou spotřebitelů.

Husqvarna Z242f Zero Turn Sekačka

Některá prémiová jména existují mezi malými jezdeckými sekačkami, ale Husqvarna Z242F je jedním z druhu. Má vše, co potřebujete pracovat na střední velikosti a masivních trávnících.

Stroj je dodáván s čistým řezem o 42 palců. Má 21.5HP Kawasaki FR V-Twin Engine. Sekačka může dosáhnout rychlosti 6.5 mph a kapacita palivové nádrže 3.5 galonů.

Jeho nastavitelný design sedadla také umožňuje změnit podmínky sezení, když se vám to nepohodlí. Husqvarna také vybavuje sekačku dalšími nejlepšími technologiemi, jako je strážce zadního motoru, ergonomický ovládací panel, automatická parkovací brzda a mnoho dalších.

Jedinými významnými nevýhody tohoto stroje jsou jeho cena a váha. Protože budete jezdit a ne sekačka, váha by nebyla moc ohrožena. Sekačka je dobrá pro svou 3 000 cenu, zejména ve srovnání se Snapper 2911525 BVE. Dodává se s tříletou zárukou na nárazník.

Husqvarna z254 sekačka na nula zatáčka

Husqvarna má něco s produkcí kompaktních jízdních trávníků a Z254 je další stroj, který dokazuje právě to. S řezací palubou 52 palců je to nejmenší trávník s tou velkou palubou. Má 25hp motor Kohler schopný dosáhnout nejvyšší rychlosti 6.5 mph.

Je to elitní sekačka bez stínu pochybností. Pokud chcete pracovat na velkých dvorech s malou sekačkou, bude vám to dobře sloužit. Můžete si ji také koupit pro své malé yardy, pokud je v rámci vašeho rozpočtu.

Výhodou je, že seká vaše malé yardy rychleji než obvykle kvůli své velké velikosti paluby. Stojí to kolem 3 399 a má tříletou záruku na spotřebitele.

Ryobi Ry48111 38 ”elektrická jízda na trávníku

Pokud trávníky poháněné benzínem nejsou vaše věc, existují malé elektrické sekačky, které budou perfektně fungovat pro náš dvůr. Elektrické jezdecké sekačky vám umožňují ušetřit více na údržbě, protože nemá zapalovací svíčky, vlákna, pásy ani jiné příslušenství.

Je šetrný k životnímu prostředí a nehlubuje se žádný plyn nebo výpary. Vyžaduje, abyste nabili baterii a můžete ji použít pro přibližně 2.5 hodin. To 2.5 hodin použití vám může vydržet na 2 akry.

Sekačka má 38 palců sekat, více než dost pro malé yardy. Další pozoruhodnou vlastností je, že vydává jen 70 dB hluku. Když už brzy ráno seká, nebudete se muset starat o probuzení sousedů.

Nákup elektrické jezdecké sekačky Ryobi RY48111 stojí kolem 5 500 a má tříletou omezenou záruku. Cena je vysoká, protože elektrické sekačky jsou obecně dražší než ty poháněné benzínem. Pokud se domníváte, že za údržbu utratíte méně, je sekačka dlouhodobě dobrým nákupem.

nejlepší, malé, jezdecké, sekačky, traktory

Ariens Zoom 915213 Malá sekačka na zatáčku

Ariens Zoom 915213 je další sekačka s nulovým otočením s prvotřídními funkcemi. Má balíček 42 palců, navržený kompaktně, aby se zajistilo přesné řezy kdykoli chcete sekat. Má 19 hp profesionální třídy Kohler 600 V-Twin.

Sekačka může dosáhnout rychlosti 6 mph a má kapacitu palivové nádrže s 2 galony. Má sedadla s vysokým obsahem propojení navržená tak, aby vám poskytla maximální pohodlí při jeho provozu. Získáte také výtah na palubu, který vám umožní regulovat výšku řezání.

Sekačka je nulová, což vám umožní sekat nejpřísnější prostory ve vašem dvoře. Díky jeho funkcím je to poměrně snadné a sotva byste to litovali.

Jedinou nevýhodou sekačky je to, že můžete zažít problémy s trakcí na mokrém terénu. Nejlepší je přeskočit, pokud nejste zvyklí provozovat nulovou otočení ve vlhkých podmínkách. Výfuk se navíc po nějakém použití může zahřát.

Očekávejte, že za tuto sekačku utratíte asi 3 785. I když je to na drahé straně, stojí to za to. Můžete se však držet těch menších drahých zmíněných dříve, pokud je použijete přísně na malý dvůr. Má tříletou záruku na omezenou spotřebiteli.

Troy-Bilt 452cc Mustang Fit

Mustang FT 34 Troy-Bilt je jedním z nejmenších trávníků na trhu. Má 452 Troy-Bilt Dual EZT motor a rychlost pozemních 7 metrů, rychlejší než všechny ostatní na tomto seznamu. Sekačka má duální odpružení pružiny, takže je lépe vybavena k absorbování dopadů a hrbolů.

Velikost sekačky nesnižuje své řezné schopnosti díky své palubě 34 palců. Jeho paluba používá režim řezání bočního vypouštění pro přesnější řez a integrovanou prémiovou palubu pro lepší čištění. Koupit Troy-Bab 452cc Mustang Fit a produkt přichází s tříletou omezenou rezidenční zárukou přibližně 2 399.

Závěr

To jsou některé z nejmenších jezdeckých trávníků, které si můžete koupit za své malé yardy. Sekačky jako Troy-Bilt 452cc Mustang Fit a Snapper 2911525 BVE jsou nejlépe vhodné pro malé yardy. Jiní, jako Husqvarna Z242F a Husqvarna Z254, mohou pracovat na malých a velkých yardech.

nejlepší, malé, jezdecké, sekačky, traktory

Pokud je to, co potřebujete, malý stroj, který nebude mít daň na vaší síle, můžete zvážit nákup automatických sekaček. Mnoho značek má nyní automatické sekačky, které mohou snížit vaše trávy nepropnuté.

Musíte je jen nastavit a sledovat, jak vaše trávy vypadají krásně denně. Měli byste však poznamenat, že automatické sekačky jsou pravidelně drahé.

Tato malá jezdecká sekačka vám dává Big Bang za vaši babku

Cílem ženského světa je uvést pouze ty nejlepší produkty a služby. Aktualizujeme, pokud je to možné, ale vyprší nabídky a mohou se změnit. Pokud si něco koupíte prostřednictvím jednoho z našich odkazů, můžeme si vydělat provizi.

Neznám nikoho s trávníkem, který si toužebně nechce vlastnit jezdeckou sekačku na trávu. Ti, kteří to dělají, jsou nadšeni, že mají dokonale semináře, a mají tendenci jezdit kolem, i když to nevypadá, že je toho hodně sekat. Mezitím my ostatní push-kojenci najdeme každou omluvu, abychom se vyhnuli řezání trávy. Je tu temný mrak, určitě bude pršet, země bude zítra určitě suchší spodní linie? Zítra je vždy lepším dnem pro řezání trávy, pokud nemáte jezdeckou sekačku na trávu.

Argumenty proti vlastnictví jezdecké sekačky jsou, že 1. Mohou být drahý. 2. Mají tendenci být obrovské a pokud nemáte další garáž postavenou zejména pro sekačku na trávu, možná ji také nemáte. Naštěstí jsme našli malou jezdeckou sekačku, která je skutečně cenově dostupná. většina začíná na 2 000. a lze ji uložit i v těch nejmenších prostorech.

Tento malý chlap by udělal perfektní dárek pro otce ve vašem životě nebo pro sebe. Kromě toho, že je kompaktní, má režim mulčování, který skartuje ověsy a vrací životně důležité živiny do půdy. Poloměr otočení 18 palců z něj činí manévrování kolem stromů a jiných překážek a jeho úzké tělo umožňuje zapadnout do bran. Recenzenti tvrdí, že je tišší a vydává méně vibrací než jiné dražší modely a je na svazích a hrboly jemné pro ty se špatnými zády.

Troy-Bilt 30 palců. Jezdící sekačka na trávu s mulčovací sadou

Slibné recenze:

„Líbí se nám to! Jsme senioři a dělá to sečení naší poloviční akr zábavy místo zpětné práce.“

„Okamžitě začal a je silným běžcem.“. Spousta energie pro mé 2 akry. Skvělý nástroj za skvělou cenu. … Užíval jsem si nakupování bez stresu z pohodlné židle doma. Potěšeno financováním nulového úroku.“

„Tato sekačka je těžká.“! Prořízl to můj těžký trávník žádný problém.“

„To zvládne naši velkou přední a dvorek opravdu dobře.“. Stříhali jsme trávu za více než polovinu času. Máme na našem dvorku svah a zvládne to docela dobře. Trvalo to trochu, než si můj manžel zvykl na ovládací prvky, ale po několika letech (asi tři) je pro něj druhá přirozenost a je připraven začít vstupovat na závody sekačky na trávu.“

„Moje první sekačka na koni.“. Musel jsem přijít na zpětný přepínač. Jakmile jsem to všechno přišel, je zábavné sekat trávu. Nasadil jsem si klobouk boonie a odstíny pak začaly sekat. Snadno se spustí, zapojte čepel a začněte řezat tuto trávu.“

„Zvedl jsem to dnes a nechal jsem se udělat jeden akr v asi 1/3 času, na který zvyklý, aniž by se zlomil potu.“. Jedná se o kompaktní model, který se snadno vejde do mé kůlny a není nadměrně zažíván pro velikost dvoře, který mám.“

„Skryje to skvěle a je dostatečně malé, aby navigovalo kolem všech stromů a překážek na mém dvoře.“. Dobrý nákup za peníze.“

„Můj manžel teď nevadí řezat trávu.“! To byl dar z nebes!!“

„Nahradil jsem srovnatelnou sekačku řemeslníka a to je mnohem tišší, manévry lepší, je na mých zádech mnohem jednodušší, když jsem přecházel přes končetiny stromů.“. jsem šťastný!“

„Za 30 minut běží a běží.“. V tom bylo dost plynu (od zásilky), aby se testoval a rozřezal pár proužků na mém dvorku, než jsem musel běžet na čerpací stanici, abych zaplnil prázdný plyn. Dokončil jsem sečení a byl jsem velmi ohromen manévrovatelností a těsným poloměrem otáčení. Začíná přímo, dobře řezá a běží tišší, než jsem čekal. „