Nejlepší rozpočtové pily. Ryobi Bandsaw Fence

Nejlepší rozpočtové pily

Za prvé, pro ty z vás, kteří jsou ve spěchu, je zde naše Top 3:

A nyní bez dalšího povyku, pojďme skočit přímo do nejlepších rozpočtových db na trhu!

Rikon 10-305 10 ″ Bandsaw s plotem

Zahájení našeho seznamu silné, Rikon 10-305 je jednou z nejlepších pásů a přichází s velmi rozumnou cenovkou pro spuštění. Je vybaven 14 ”x 12.5 ”litinový stolní stolní, díky čemuž je ideální pro nejrůznější projekty, od malých dřevozpracujících úkolů po budování nábytku.

Plot je odnímatelný, což vám umožní přepínat mezi vedenou a volnou rukou podle libosti, a můžete snadno upravit výšku vodicího příspěvku přeložením rukojeti.

Rám této pásmové pily je vyroben z pevné oceli, díky čemuž je neuvěřitelně odolný a stabilní. Přidejte výkonný motor a 10 ″ čepel a máte kvalitní pásmovou pilu, která vaši peněženku neublíží. Tuto pásmovou pivu najdete za méně než 400 na Amazonu.

To se staví na vyšší konec našeho rozpočtového cenového rozpětí, ale kvalita Rikon 10-305 znamená, že tato cena je více než oprávněná.

 • Odměňovatelný plot a nastavitelný průvodce pásma, který je snadné fungovat volně rukou nebo s průvodcem.
 • Jeho pevný ocelový rám a litinový povrch činí tato pásmová pila silná a robustní.
 • A 0.3HP motor a 10 ″ čepel poskytují skvělou řeznou sílu pro většinu lesů.
 • Cena je trochu vysoká vzhledem k nedostatku nestandardních funkcí.
 • Jeho motor není dostatečně silný pro některé tvrdé dřevo a nedvídané materiály.

Grizzly Industrial G0555lx 14 ″ Deluxe Bandsaw

Tato zvíře kapely je nejdražší model na tomto seznamu, ale pokud jste ochotni vystříkat o něco více, pak Grizzly Industrial G0555lx Deluxe rozhodně stojí za to.

Má super výkonný 1HP motor, který umožňuje masivní 14 ″ čepel proříznout jakýkoli typ dřeva jako máslo. Můžete také snadno proříznout další materiály, jako je plast a dokonce i kov! Tento model jako celek je mnohem větší jednotkou než jiné modely, stojící přes 5 ‚vysoký a váží více než 240 liber.

Pokud je cena a velikost této pásmové pily mimo phutting, může být široká škála funkcí, které obsahuje. Kromě své síly nabízí Grizzly G0555LX také náklon stolu 45 °, uvolnění napětí čepele a počítačově vyvážená litinová kola, abychom jmenovali alespoň některé!

Pokud máte dostatek místa a jste ochotni rozstříkat, pak se s grizzly G0555lx pokazím.

 • Jeho silný motor a dlouhá 14 ″ čepel může snadno proříznout prakticky cokoli.
 • Robustní rám ve tvaru T přidává maximální stabilitu a podporu.
 • Robustní rám ve tvaru T přidává maximální stabilitu a podporu.S nejrůznějšími přidanými funkcemi získáte hodně rány za své peníze.
 • Jeho vysoká cena to vykládá z rozpočtu většiny lidí.
 • Velká velikost a hmotnost znamenají, že na to potřebujete hodně místa.

Wen 3959T Benchtop Bandsaw

Od naší nejdražší pásmové pily po naši nejlevnější jsme přišli na Wen 3959T. Nenechte se oklamat nízkou cenovou značkou této bandsavy. dělá to svou práci a dělá to dobře.

Tato kapela nabízí neuvěřitelný výkon za svou cenu. 9 ″ čepel je poháněna 2.5 AMP Motor a stojan má vestavěný prachový port, roztržení a měřidlo pokožky. Nejen to, ale také získáte také dvouletou záruku! Není to špatné pro pásmovou pilu, která stojí méně než 200.

To znamená, že jeho nízké náklady lze pociťovat prostřednictvím několika obětí v designu. Kvalita sestavení není nejlepší a motor je opravdu vhodný pro jednoduché zpracování dřeva s měkčími lesy. Také nemáte žádné další funkce, takže jste omezeni na většinou základní techniky.

Pokud jste však začátečník dřeva, který hledá někde začít, pak je to pro vás pásmová pila!

 • Má neuvěřitelně nízkou cenu a přitom funguje dobře.
 • Stojan má několik funkcí včetně prachového portu a rozchodu pokoje.
 • Získáte dvouletou záruku, která je delší než jiné, dražší modely.
 • Neexistuje mnoho dalších funkcí a můžete dokončit pouze základní zpracování dřeva.
 • Můžete cítit jeho nízké náklady prostřednictvím slabé motor a méně než dokonalé kvality sestavení

Ryobi BS904G 9 ″ Bandsaw

Ryobi BS904G je další neuvěřitelně levný model ve 200 cenových rozpětí a ten, který také nabízí některé skvělé další funkce výměnou za minimální zvýšení ceny.

Zatímco se může pochlubit stejným 2.5 AMP Motor a 9 ″ čepel jako Wen 3959T, Ryobi BS904G zahrnuje celou řadu dalších funkcí a funkcí. Patří mezi ně systém snižování vibrací, nastavení bezpečného pastorkového lopatky a vestavěná skříňka na nástroje, která je dodávána s hexovými klíči a podložkami.

Tato pila opět trpí v oddělení Power, ale stále budete moci proříznout většinu odrůd dřeva bez jakýchkoli potíží. Ryobi BS904G je perfektní pásma pro začátečníky-dostátní dřevařky, která nabízí spoustu funkčnosti a všechny funkce, které potřebujete pro jednoduché zpracování dřeva.

 • Tato pásmová pila je dodávána s širokou škálou praktických funkcí, jako je okno sledování čepele a skříň na nástroj.
 • Kromě udržení pracovního povrchu stabilní, redukce vibrací také činí tuto pásmovou pilu mnohem tišší.
 • Je to neuvěřitelně levné vzhledem k jeho kvalitě a funkčnosti.
 • Krátká 9 ″ čepel bojuje s většími kousky dřeva a její motor není nejsilnější.
 • Pokyny jsou těžké sledovat a nejsou zvlášť užitečné.

Wen 3962t 2-rychlostní pásmová pila se stojanem

Další skvělá nabídka od Wen, 3962T vyrovnává svou zvýšenou cenu s masivním zlepšením kvality a funkčnosti.

Nejprve si můžete vybrat mezi 2 různými rychlostmi v závislosti na práci, kterou děláte. Vybaveno 3.5 AMP Motor, tato pásmová pila je krok nahoru od slabších možností na tomto seznamu.

Kromě toho Wen 3962T má prachový port 3 v 1, pracovní prostor 14 ″ x13 ″ a flexibilní světlo, které vám pomůže vidět, co děláte. A pokud to nestačilo, získáte také postavení pro pivu, která vám umožní umístit ji, kamkoli chcete.

Tato pila má hodně co nabídnout a její kvalitní soupeři jiní pásmo dvakrát nebo trojnásobek ceny. Pokud hledáte kvalitní pásmovou pilu se spoustou funkcí, pak bude mít WEN 3962T vše, co potřebujete v rozpočtu, který je přátelský k rozpočtu.

 • Můžete si vybrat mezi dvěma různými rychlostmi, 1520 fpm a 2620FMP.
 • Jeho 3.5 AMP Motor je velké vylepšení oproti ostatním pásmovým háčkům.
 • Přiložený stojan je snadno sestavitelný a umožňuje vám umístit svou pásmovou pivu, ať jste kdekoli.
 • Nastavení nižší rychlosti je na tomto seznamu méně výkonné než slabší pásmové pily a silnější nastavení je jen malý krok z průměru.
 • 10 ″ čepel omezuje velikost úloh, které můžete udělat.

Grizzly Industrial G0803Z Bandsaw s laserovým průvodcem

Grizzly Industrial G0803Z je mnohem cenově dostupnější než G0555LX, což stojí kolem 350. Ale zatímco jeho cena je dramaticky nižší, kvalita této pásmové pily se trochu nepadla.

Ačkoli tento model ztratí několik funkcí G0555LX, G0803Z má stále spoustu (včetně některých nových vlastních funkcí). Jeho menší čepel 9 ″ je poháněna stejným 0.3hp motor, díky kterému je schopný proříznout prakticky jakékoli dřevo a kov v žádném okamžiku.

A i když to nemusí mít stejné rysy jako jeho bratranec, G0803Z se stále může pochlubit vestavěným vzdušným blokátem (pro vyčištění pracovního prostoru zbytků), nastavitelným pracovním světlem a laserovým průvodcem pro maximální přesnost.

Díky své neuvěřitelné kvalitě a fantastické ceně je tato kapela perfektní volbou pro každého, kdo se snaží vyřadit svůj workshop s rozpočtem.

 • Kromě některých společných funkcí zahrnuje tato pásmová pila také lehká, vzduchová dmychadlo a laserový průvodce.
 • Výkonný 0.3HP motor je silnější než levnější modely.
 • Rám je menší a vyroben z hliníku, takže je mnohem lehčí a snadněji se pohybuje.
 • Snížená řezná kapacita znamená, že není vhodná pro větší pracovní místa.
 • Jeho menší velikost vede ke snížení energie ve srovnání s G0555LX.

Milwaukee 2429-21XC přenosná bezdrátová pásmová pila

Zaokrouhlením našeho seznamu je Milwaukee 2429-21xc. Tato pila se liší od ostatních modelů na tomto seznamu hlavním způsobem. je to kapesní model. Na rozdíl od větších odrůd pásmové pily, které jsou omezeny na jejich stánek, je Milwaukee 2429-21xc zcela bezdrátový a dává vám svobodu vzít si ji kamkoli chcete.

Malá, 2 ″ čepel výrazně omezuje to, co můžete snížit, ale je ideální pro menší projekty a může snadno proříznout většinu lesů s 12-voltovou baterií. Přichází také s vestavěním LED osvětlení, které vám pomůže být přesnější při řezání.

Tento model je dodáván s nabíječkou, extra čepelí a pouzdrem. Nejen to, ale také obdržíte pětiletou záruku. Zatímco malá velikost a nedostatek pracovního povrchu tuto pásmovou pilu trochu omezují, více než to nahradí svou pohodlí, svobodou a snadným použitím.

Pokud tedy hledáte pásmovou pilu, ale nemáte prostor (nebo potřebu) pro objemnou jednotku, možná budete potřebovat Milwaukee 2429-21XC.

 • Jeho lehký rám a kapesní design usnadňují používání pásmové pivy kdekoli a dokonce jednoruční.
 • Obsahuje LED světlo pro další přesnost a přichází se vším, co potřebujete pro údržbu.
 • Je pozoruhodně výkonný pro svou malou velikost, podporovaný 12-voltovou baterií.
 • Jeho malá 2 ″ čepel znamená, že je vhodná pouze pro projekty v malém měřítku.
 • Není dostatečně silný na to, aby zvládl tvrdší lesy nebo tvrdší materiály.

Průvodce kupujícím rozpočtu

Takže nyní jste se podívali na 7 nejlepších rozpočtových pásů na trhu, je čas začít přemýšlet o tom, jaký model chcete získat. Ale než si vyberete, existuje několik faktorů, které musíte zvážit, abyste se ujistili, že pro vás dostanete tu nejlepší kapelu. Tento průvodce kupujícím pokryje některé věci, které je třeba hledat při výběru vaší pásmové pily.

Napájení

Síla vaší bandy je jednou z jejích nejdůležitějších funkcí. V podstatě určuje, jak dobře bude fungovat pásmová pila, a silnější motory usnadní proříznutí tvrdších lesů a dokonce i kovů.

Větší a dražší modely budou mít motor schopný přibližně 1 hp, ale rozpočtové modely mají tendenci být slabší. Obvykle najdete rozpočtovou pásmovou pivu, která bude mít maximálně 0.3-0.5HP, zkuste se zaměřit na motor v tomto rozsahu.

To neznamená, že slabší motor je špatný, ale. I když možná nebudete moci řešit tvrdší materiály, stále nebudete mít problém s menšími a měkčími kousky dřeva, což je stále užitečné pro spoustu věcí.

Velikost čepele

Velikost čepele pásmové pivy je důležitá z několika důvodů. Nejprve velikost čepele určuje, s čím budete moci pracovat; Pokud máte menší čepel, nebudete moci pracovat s většími kousky dřeva nebo větších projektů.

Menší modely Bandsaw mají 9 ″ čepel, která je skutečně vhodná pouze pro základní nebo malé projekty. Větší čepele, stejně jako 14 ″ čepel grizzly G0555lx, mohou pojmout mnohem větší materiály a jsou vhodnější pro velké kusy materiálu a více těžkopádné objekty.

Rozměry

Kromě velikosti čepele musíte také zvážit velikost pásmové pily jako celek. Pokud máte to štěstí, že máte specializovaný workshop nebo velkou garáž, možná se nebudete muset starat o prostor. Pokud jste však tlačeni na prostor, měli byste hledat menší model.

S tím bylo řečeno, menší pásmové pily bývají slabší. Například Grizzly G0555LX obsahuje svou masivní sílu v 5 ‚vysokém rámu a stojan Wen 3962T přidává spoustu hromady a hmotnosti. Naproti tomu Milwaukee 2429-21xc je mnohem kompaktnější, ale zasáhne zasažení z hlediska moci.

Při výběru kapely hledejte rovnováhu mezi potřebnou silou a prostorem, který máte k dispozici.

Funkce

Existuje spousta různých funkcí, které můžete najít na různých modelech pásů. Patří mezi ně jednoduchá kvalita života, jako je vodicí kolejnice nebo pracovní světlo.

Například prachové porty a dmychadla vzduchu udržují vaši pracovní povrch bez pilin a jiných zbytků. Mezitím může laserový průvodce zlepšit vaši přesnost během jemnějších projektů. Kromě toho systém snižování vibrací udrží vaši pracovní plochu stabilní a zároveň tlumí hluk vaší pásmové pily.

I když nemusí být vaší nejvyšší prioritou, chyběli byste, kdybyste nevyužili nějaké skvělé funkce dostupné pro vaši kapelu.

Snadnost použití

Pro nejlepší zážitek budete chtít, aby byla vaše kapela snadno použitelná. To se může dostat k několika věcem v závislosti na tom, co plánujete používat svou kapelu. U projektů práce s rozsáhlým dřevem budete potřebovat větší čepel. V tomto případě by 14 ″ čepel grizzly G0555lx byla skvělá fit.

Mezitím by menší projekty nebo přesná pracovní místa měla prospěch ze svobody a mobility Milwaukee 2429-21xc.

Pokud hledáte všestrannost, piva střední velikosti se spoustou funkcí (jako je Wen 3962T nebo Ryobi BS904G) nabízí spoustu funkcí. S různými modely najdete některé práce snadnější, takže nejlepší volba by měla vyhovovat primárnímu účelu, který chcete pro vaši kapelu.

Často kladené otázky

Na co se používají bandssaws?

Bandsaw je jedním z nejužitečnějších nástrojů pro zpracování dřeva. Používá se k řezání kusů dřeva, pomocí dlouhé a flexibilní čepele, která se smyčky ve tvaru „pásma“.

Pásové pily se primárně používají k řezání dřeva, ale lze je také použít k řezání tvrdších materiálů, jako je plast a sudé kousky kovu!

Jaké funkce potřebuji pro pásmovou pilu?

Technicky vzato, opravdu nepotřebujete žádné další funkce ani funkce na pásmové pivě. S tím řekl, že určitě budete těžit z alespoň několika jednoduchých doplňků.

Mezi základní funkce, které výrazně zlepší vaše zkušenosti, patří průvodce (aby vám pomohly snížit rovnou nebo v křivce), prachové porty (aby udržely váš pracovní prostor čistý) a rozchod se pokovovým rozchodem (což vám umožní zabezpečit váš kus v úhlu).

I když existuje spousta dalších funkcí, získání pásmové pily s alespoň několika jednoduchými funkcemi vám poskytne mnohem lepší zážitek.

Nemusíte chodit přes palubu s tunami zvonů a píšťalek (i když můžete, pokud chcete!), ale hledání několika zlepšení života je dobrý nápad.

Jak důležitá je cena?

Dobrá pásová pila nemusí rozbít banku, jak dokazuje tento seznam. I když dražší pásmovéky mohou mít více funkcí a větší síly, stále můžete získat skvělé výsledky z levnějších modelů.

Pokud hledáte kvalitní pásmovou pilu s rozpočtem, najdete nejlepší výsledky obvykle v rámci řady 300-400. To znamená, že existuje spousta skvělých modelů pro 200 nebo levnější, které stále přinášejí skvělou funkčnost a mohou vám poskytnout vše, co potřebujete z vaší skupiny.

Pokud jste začátečník nebo chcete používat pouze svou kapelu pro základní účely, tyto levnější pásmovéky jsou perfektní volbou.

Poslední myšlenky

Tady to máte. 7 z nejlepších pásů, které si můžete koupit za rozpočet. Pro každého je něco, co se má rád, se spoustou rozmanitosti, pokud jde o velikost, styl a funkce. Bez ohledu na to, co hledáte, je tu něco pro každého.

Nyní jste se podívali na náš seznam kanálů a víte, co hledat, vše, co vám zbývá udělat, je vybrat si svůj výběr. Takže ať už si vybíráte jednu z pásů na tomto seznamu, nebo na druhém, který jste se ocitli, nyní víte, jak najít tu nejlepší rozpočtovou pásmovou pivu!

RIP plot pro vaši kapelu Ryobi 9 „. (Viděl, že není zahrnut.)

57.JPG?set_id = 8800005007 „alt =“ RIP plot pro vaši Ryobi 9 „Band Saw. (Viděl, že není zahrnut.) “ /

57.JPG?set_id = 8800005007 „alt =“ RIP plot pro vaši Ryobi 9 „Band Saw. (Viděl, že není zahrnut.) “ /

57.JPG?set_id = 8800005007 „alt =“ RIP plot pro vaši Ryobi 9 „Band Saw. (Viděl, že není zahrnut.) “ /

57.JPG?set_id = 8800005007 „alt =“ RIP plot pro vaši Ryobi 9 „Band Saw. (Viděl, že není zahrnut.) “ /

57.JPG?set_id = 8800005007 „alt =“ RIP plot pro vaši Ryobi 9 „Band Saw. (Viděl, že není zahrnut.) “ /

57.JPG?set_id = 8800005007 „alt =“ RIP plot pro vaši Ryobi 9 „Band Saw. (Viděl, že není zahrnut.) “ /

قیمت نهایی: 31,178 200 تومان

مبلغ بیمه این محصول 269,136 تومان است.

استفاده از حمل عادی ، 35 تا 55 روز کاری

استفاده از حمل اکسپرس ، 20 تا 30 روز کاری !

با پرداخت 17,052,500 تومان جدید

به ازای خرید این محصول 311 امتیاز باشگاه مشتریان ایگرد دریاف… خواهید کرد.

خرید اقساطی

گزارش خرابی

پرداخت جریمه دیرکرد

خرید اقساطی

گزارش خرابی

پرداخت جریمه دیرکرد

نظرات کاربران

نظرات یا سوالات خود را در مورد ای.

 • با ثبت نظر 5 امتیاز باشگاه مشتریان ایگرد دریافت خواهید کرد کرد.
 • صفحه کلید خود را در حالت زبان فارسی قرار دهید.
 • در نظرات خود ، تجربه ، نحوه استفاده از کالا و سایر نکاتی که به vek نظظظ میظ میظظظ می ی می ی می řrea řrea ی می می می می می ی می می می می می می ی می ی می ی می ی می ی می ی می ی می ی می ی می ی می ش می ش ی مفی ش.
 • از ارائه‌ی اطلاعات شخصی (مثل شماره تماس ، ایمی už.

57.JPG?set_id = 8800005007 „alt =“ RIP plot pro vaši Ryobi 9 „Band Saw. (Viděl, že není zahrnut.) “ /

57.JPG?set_id = 8800005007 „alt =“ RIP plot pro vaši Ryobi 9 „Band Saw. (Viděl, že není zahrnut.) “ /

57.JPG?set_id = 8800005007 „alt =“ RIP plot pro vaši Ryobi 9 „Band Saw. (Viděl, že není zahrnut.) “ /

RIP plot pro vaši pila Ryobi Band. Nepočtěte se. Upína na pilovací stůl se dvěma knoflíky rukou, velmi snadno, rychle a bezpečně. Pomůže vám řezat rovně. Zpětná vazba kupujícího: Fits My Band Saw. Šikovný doplněk k Saw.RIP plot pro vaši kapelu Ryobi 9 „. (Viděl, že není zahrnut.) (#124467426076) Kupující: Robe-Shon (340) minulý měsíc se hodí a provádí dokonale plot pro vaši Ryobi 9 „Band Saw. (Viděl, že není zahrnut.) (#124467426076) Kupující: Mandolinnmrk (348) Duben 2022 Arip Fence pro vaši kapelu Ryobi 9 „. (#124467426076) Kupující: Redlegs (1680) Březen 2022 „To mi hodně pomůže, když dělám položky na pile.“RIP plot pro vaši Ryobi 9“ Band Saw (#124467426076) Kupující: Terryapplebee (71) duben 2021 (více zpětné vazby níže) Nezapomeňte ji upínat na čtverci ke stolu pomocí Carpenter’s Square nebo podobný nástroj. Není to samosměrné. SAW není zahrnuta. Tento seznam je pouze pro plot. V případě, že vás zajímá, že to použijete na jiném typu pily: mohu jen ujistit, že se to hodí k Ryobi 9-palcové. Napadne na jakýkoli pilový stůl, který je na okrajích tlustý nebo méně palec a široký 11 až 12 palců. Příklady zpětné vazby na této položce: Skvělá položka! Dokonale se hodí k mému stolu mé řemeslné kapely! Rychlé doručení, doporučeno!RIP plot pro vaši kapelu Ryobi 9 „. (#124467426076) Kupující: Lonestarfordman (2634) Březen 2022 UPOZORNĚNÍ: Jsme potěšeni, že tento kupující zjistil, že to odpovídá jeho řemeslníkovi, ale jsme obeznámeni pouze s Ryobi 9 “, proto měří opatrně, pokud plánujete použít na jiné značka nebo model. Velmi pěkně vyrobené. Užitečný příslušenství pro mou pilu.RIP plot pro vaši kapelu Ryobi 9 „. (#124467426076) Kupující: Postal_sub (632) Březen 2022 vážně vynikající služby a velmi přiměřená cena.RIP plot pro vaši kapelu Ryobi 9 „. Na prodej! Nenechte si ujít! (#124467426076) Kupující: Botez (1900) červen 2021 Dobrý prodejce! Rychlá doprava a super úžasná!! Komunikační arip plot pro vaši Ryobi 9 „Band Saw. Na prodej! Nenechte si ujít! (#124467426076) Kupující: Daniel83497 (1103) červen 2021 5 hvězdných prodejce. RIP plot pro vaši Ryobi 9 „Band Saw (#124467426076) Kupující: MadMedic93 (1673) duben 2021Reply Rychlá přeprava Skvělá a úžasná komunikace díky znovu. Noahthepurdy (195) Květen 2020 Položka odeslána Rychlerip Fence pro Ryobi Band Saw (#114201840820) Kupující: Mokcjack (3564) květen 202020.RAST prodávající reakce prodejce. Dobrá dodací lhůta. Balíček přišel v dobrém stavu.5 Starsrip Fence for Ryobi Band Saw (#114201840820) Kupující: Andch8511 (0) duben 2020

Ryobi BS904G 9palcová recenze pásma

Čím více jste v tomto odvětví, tím více si uvědomíte, že existuje mnoho způsobů, jak může být práce provedena nesprávně, ale existuje pouze jeden dokonalý výsledek. Skvělé řemeslo mě přimělo vědět, jak se to dělá, protože jsem byl velmi mladý. Snad nejvíce inspirativní práce přichází ve formě jemného zpracování dřeva. Dokonce i dnes přestanu ocenit složitě podrobné Corbels, příspěvky, police atd. Mnoho nástrojů a mnoho dovedností se podílí na tom, jak tyto kousky do svých hotových států. Sína kapely je jedním z těchto nástrojů. Pros se může přitahovat k větším, samostatným modelům, ale potřeby diyera nebo fandy se hodí k účtu za bankovní pilu Ryobi BS904G 9 palců.

Funkce Ryobi BS904G

Na Ryobi BS904G je jen několik kusů, ale jsou kritické. Zejména mám na mysli čepel a stůl. Dvoudveřová skříňka pila se otevírá bez nástrojů. Uvnitř skříňky jsou dvě hliníková kola a podpěry nesoucí míče. Budete muset snížit páku na zadní straně pily, abyste snížili horní kolo.

Jednoduše nakrmte čepel pásma Ryobi BS904G skrz sestavu Blade Guide a kolem kol a přesunout čepel ve středu kol. Sledování čepele můžete vyladit pomocí knoflíku nastavení také umístěného na zadní straně pily.

I když je vaše sledování čepele v tomto bodě trochu pryč, zvedněte páku a zvedněte horní kolo. Poté ručně roztočte spodní kolo ručně. Proces je opravdu docela jednoduchý, dokonce i pro uživatele poprvé.

Klíčové funkce

 • Silný 2.Indukční motor 5 AMP
 • 9 in. kapacita krku a 3-1/2 v. Výška řezání kapacity pro všestrannost
 • Rychlý set napínací systém čepele
 • Okno pro sledování čepele pro větší přesnost
 • Přístup k volnému přístupu k nástroji
 • Všechna hliníková kola a podpěry kuliček

Nastavení napětí čepele

Chcete-li nastavit napětí čepele na 9palcovém pásmové pile Ryobi BS904G, nejprve zavřete dveře skříně. Upravíte napětí čepele pomocí horního knoflíku. Napínání čepele pásmové pily je z nějakého důvodu záhadný proces. Napínače jsou drahé (více než tento 179 pila), takže na této úrovni bude stačit oční bulling.

Na jedné straně je napětí důležité, takže čepel zůstává na kolech. Na druhé straně nechcete zdůraznit čepel nebo motor. Sícha kapely opravdu musí být jen na nejvyšší napětí pro silné zásoby z tvrdého dřeva.

Přestože pila na kapelu Ryobi 9 palců má 3.5palcová řezná kapacita, neočekávám, že se zeptám 2.5-amp motor pro takové silné kousky, zejména na tvrdém dřevě. V každém případě zvýšením průvodce Blade k nejvyššímu 3.5palcová úroveň a tlačení na boku čepele jsem napínal čepel, abych odklonil asi 1/8 palce.

Pojďme tuto diskusi vytvořit

Druhým kritickým kusem je čtvercový stůl 11-3/4 palce. Ačkoli většina práce se provádí se stolem na 90 stupňů na čepel, tato malá pásmová pila má nastavitelný stojan a pastorkový stůl pro zkosení až 45 stupňů. Upravit matici a šroub na stůl na čepel na čepel. Jakmile to uděláte, můžete použít páku nastavení k uvolnění stolu a vytvoření úhlů zkosení. Nelíbí se mi zvlášť, jak se stolní propadne, když je páka nastavení uvolněna, ale měli byste si udržet jednoduchý design v perspektivě s cenovým bodem pily.

Přišrouboval jsem pilu na můj pracovní stůl, ale může být také sevřen pro dočasné použití. V průběhu mé recenze jsem snadno přesunul pilu na pracovní stůl venku mezi dvěma saworsemi a zpět do obchodu.

Bezpečnost především

Nyní pro zábavnou část. řezání. Když sáhnete po přepínači napájení, všimnete si zvědavého žlutého klíče. Tento klíč je bezpečnostní prvek, který musí být vložen do spínače napájení pro pilu. Bez ní může být pila zapojena, ale stále nefunkční. Výhody jsou zřejmé, ale nevýhoda je jasná. bylo by snadné ztratit tento malý klíč. Nezapomeňte vědět, kam jste to dali, až budete hotovi na den.

První řez

Použití této pily pro zábavný víkendový projekt je, zábavné. S trochou praxe může i nováček snadno vytvořit hladké, zakřivené řezy, pokud neotočíte čepel. Křížové řezy můžete provádět pomocí průvodce přiložené rozchodu při 90 stupních nebo mitrech pomocí jeho jednoduchého nastavovacího knoflíku.

Tip pro tip: Popadněte několik kousků borovice nebo jiného softwoodu, abyste provedli nějaké tréninkové škrty, než začnete používat svůj projekt. To vám umožní poznat charakteristiky řezání vaší pily a pomůže vám vytočit se v řezech, které potřebujete udělat.

Tajemství řezání kapely jsou úlevy a přestože můžete mít příliš mnoho z nich, usnadňuje řezání a řezy šablony přesnější. Ryobi zvládl mé reliéfní řezy a křivky, které následovaly s lehkostí. Rychle jsem vyřízl dvě sklenice na víno a láhev vína s úmyslem vyrobit stojan na víno. Samozřejmě jsem měl ochranu očí po celou dobu.

9palcový krk je přiměřenou vůlí pro malé projekty. Pro tuto recenzi jsem použil 3/4 palcový borovice. Pila nikdy svázaná, dokonce ani v zkosených řezech, kde je čepel v kontaktu s více dřevem. Pila však chybí plot a to je významné omezení. Vyrobil jsem si vlastní s rychlostním náměstí a svorkou, ale přidání této funkce by tento model skutečně vynikl ve třídě hodnot.

Dokončit práci

Můžete si přečíst několik recenzí, které si stěžují, že tato pila se nemůže resew. Opravdu jsem to neočekával-to je opravdu práce větších kapel profesionálních stupňů. To je skvělá pila pro fandy, který chce hlavně řezat měkké dřevo.

Sada kapely Ryobi 9 palců vám může pomoci vytvořit projekty, na které můžete být hrdí s trochou praxe. Podíváte se zpět na některé z vašich prvních projektů a smích (nebo možná pláčete!). Všichni mají v určitém okamžiku. Je však uspokojivé vidět, jak se nová dovednost začne formovat a používat správný nástroj k jeho vývoji.

Jako vedlejší poznámku, tento projekt mi také dal příležitost vyzkoušet kompaktní vrták/ovladač Ryobi 12V. Brzy na to budu mít recenzi, ale vypadá to, že to bude další produkt solidní hodnoty z Ryobi,

Před zakoupením nástroje v plné velikosti poskytuje Ryobi BS904G 9palcová kapela Saw skvělý způsob, jak aspirující amatérské tesaři zdokonalovat své řemeslo. Pokud si zachováte přiměřená očekávání, co může dělat, budete s cenou a výsledky potěšeni. Po několika letech se můžete rozhodnout upgradovat na větší pilu, ale pro testování vody je těžké se pokazit.

Specifikace pila Ryobi 9palcová kapela

 • Model: Ryobi BS904G
 • Zdroj energie: 120V AC
 • Motor: 2.5 amps
 • Žádná rychlost zatížení: 2 460 SFPM
 • Řezací kapacita: 3.625 palců
 • Kapacita krku: 9 palců
 • Délka čepele: 62 palců
 • Šířka čepele: 0.025 palců
 • Rozměry tabulek (LW): 14.75 x 11.75
 • Celkové rozměry (LWH): 31.3 x 17.4 x 12
 • Hmotnost: 37.3 libry
 • Záruka: 3 roky
 • Cena: 179 (Home Depot)

Jaký je nejlepší plot pásem?. pro přesné a přímé řezy (2023)

Pokud si něco koupíte prostřednictvím našich příspěvků, můžeme získat malou provizi. Přečtěte si více zde.

Jakmile si uvědomíte, že potřebujete plot pro svou kapelu, možná si všimnete, že je některé značky nenesou nebo jsou ceny za přehnaně. Nákup univerzálního příslušenství může být riskantní kvůli kompatibilitě. Mohli byste skončit s plotem, který nepracuje s vaším modelem Bandsaw. Naštěstí náš tým identifikoval nejlepší ploty a nástroje, se kterými pracují.

Bandsaw Fence KREG KMS7200 má kurzor přesného objektivu, který funguje jako praktický průvodce pro materiály do 18 palců. Universal Bandsaw Fence je nastavitelný a skvělý pro pásmové pily 14 palců.

Jako systém Resow Fence, Grizzly Industrial H7587 dává uživatelům možnost upravit výšku, něco, co se tak snadno provede s běžnými průvodci plotem. Plot pásma je kompatibilní s elektrickými nářadí.

Hliníková konstrukce powertec BS900RF RIP plot se může pochlubit vynikající kvalitou a trvanlivostí sestavení. Ruční svorka je nastavitelná a plot BS900RF vytváří přesné rovné a paralelní řezy.

Bandsaw Fence KREG KMS7200 má kurzor přesného objektivu, který funguje jako praktický průvodce pro materiály do 18 palců. Universal Bandsaw Fence je nastavitelný a skvělý pro pásmové pily 14 palců.

Jako systém Resow Fence, Grizzly Industrial H7587 dává uživatelům možnost upravit výšku, něco, co se tak snadno provede s běžnými průvodci plotem. Plot pásma je kompatibilní s elektrickými nářadí.

Hliníková konstrukce powertec BS900RF RIP plot se může pochlubit vynikající kvalitou a trvanlivostí sestavení. Ruční svorka je nastavitelná a plot BS900RF vytváří přesné rovné a paralelní řezy.

Recenze nejlepších plotů Bandsaw

KREG KMS7200 Bandsaw Fence

Jako číslo jedna na seznamu byli naši odborníci velmi potěšeni plotem Bandsaw KREG KMS7200. Plot zajišťuje, že všechny vaše řezy jsou pokaždé přesné začleněním průvodce kurzorem objektivu. Tenká červená čára, kterou dostanete s kurzorem, je snadno čitelná a zvětšena, takže není třeba šilhat.

Plot pily pásma se hodí většině 14palcových modelů pásma a eliminuje úhel driftu čepele se snadnými úpravami. Integrace plotu je bez nástroje, což umožňuje pracovníkům rychle jej připojit a odstranit. Můžete také upravit KMS7200 na nižší polohu, takže je blíže k vašemu obrobku pro větší kontrolu.

Co se nám líbí

 • Rychlé a snadné nastavení a odstranění
 • Dobře postavený plot pily
 • Dodává se s kurzorem přesného objektivu
 • Nastavitelné ve dvou rozměrech
 • Lze snížit blíže k vašemu obrobku
 • Kompatibilní s většinou 14palcových pásů
 • Lze upravit tak, aby odpovídalo úhlu driftu čepele
 • Kompatibilní s průvodcem resew
 • Má T-sloty pro přidávání zastávek

Grizzly Industrial H7587 Resaw Fence

Resaw ploty jsou vylepšenou verzí standardních plotů. Průmyslový H7587 Grizzly se může snižovat a vstát pomocí jednoduchého nastavení páky. Plot resaw může být použit jako příslušenství pro doplňky pro grizzly bandsaws nebo jako plot na trhu s náhradními díly pro jiné značky, pokud máte 14palcovou skupinu.

Je to trochu těžké, ale to je to, co můžete očekávat od tvrdého a dobře postaveného plotu. Hodně hmotnosti je připisována plotu podpory litiny plus hliníkové tělo. Je také vybaven spolehlivým mechanismem zastavení a úpravy, které pomáhají s unášením čepele.

Co se nám líbí

 • Velmi dobře vytvořený plot s náhradními díly
 • Se hodí s pásovými pily, které měří 14 palců
 • Může být sníženo nebo zvýšeno
 • Lze použít v těsné blízkosti vašeho obrobku
 • Kompatibilní jako sada pro dodatečná renofit pro pily Grizzly Band

Powertec BS900RF RIP plot

Na druhém konci spektra je Powertec BS900RF, jeden z nejdostupnějších plotů náhradních dílů venku. Plot pásové pily stále obsahuje robustní konstrukci a funkce hliníku jako perfektní průvodce čepelí pro paralelní a rovné řezy.

Clampa je nastavitelná od 11 do 12 palců a páka zámku vačky a zadní klouzavá kolejnice udržují pásovou pivu s náhradními díly zamčenou bezpečně na místě. Plot je nastavitelný jednoduše otočením páky zámku na zkrácení nebo prodloužení.

Nebudete potřebovat žádné vodicí kolejnice a produkt je předem sestaven, takže můžete pracovat na svém materiálu přímo z krabice.

Co se nám líbí

 • Nastavitelná délka
 • Unikátní fentová svorka
 • Funkce není nutné žádné kolejnice
 • Přichází sestavený
 • Vynikající pro rovné a paralelní řezy
 • Konstrukce hliníku
 • Snadno použitelná ruční vačka páka
 • Velmi dostupná cena

Carter Magfence II V2 Univerzální magnetický plot

Univerzální magnetický plot Carter Magfence II přináší novou úroveň pohodlí jiné ploty s náhradními díly. Je to magnetický design, který se připojuje k vašemu pracovnímu stolu automaticky a odpovídá většině železných kovových stolů. Jak si dokážete představit, instalace je také velmi snadná.

Univerzální magnetický plot Carter Magfence II je vhodný pro vřetenovou písku, lisy vrtáků a téměř jakýkoli jiný nástroj, který máte v našem dílně, který má povrch železnice kovový povrch.

Carter Magfence II je zaručena, že bude pracovat s vašimi tabulkami pásma a pásmové pily, protože neexistuje žádný limit velikosti. Je to velmi lehký plot s pátými na trhu s náhradními díly, který usnadňuje řez řezivo.

Co se nám líbí

 • Univerzální kompatibilita s kovovými nástroji železitý
 • Žádný limit měření pro tabulku pásma
 • Magnetické připojení
 • Není vyžadováno žádné úchyty ani držáky
 • Carter Magfence II je velmi lehká
 • Má více t-slotů

Shop Fox D3575 Resaw Fence Complete Kit

Poslední z našich recenzí na trh s náhradními díly je plot Shop Fox D3575. Tento plot pásmové pivy je větší design, který vede dřevořenky se všemi příslušenstvími a pokyny zahrnutými do vašeho nákupu.

Co je skvělé na Shop Fox D3575 je schopnost provést mikro-úpravy pro více přesnosti. Nezáleží na měření vašeho materiálu, protože D3575 může vytvářet složitá měření a řezy.

Dalším velkým bonusem o D3575 jiném než design resaw je odnímatelný extrudovaný design, který vám dává svobodu snižovat příručky čepele.

Co se nám líbí

 • Větší profil
 • Dodává se se vším, co potřebujete, včetně montážního hardwaru
 • Odnímatelný extrudovaný design
 • Může provést mikro-úpravy
 • Lze upravit tak, aby byl univerzální fit
 • Vhodné pro větší 17palcové pásmovéky
 • Hladká klouzavá kolejnice

Průvodce kupujícím s náhradními díly

Ani nejlepší recenze pásmové pily s náhradními díly nebudou užitečné, aniž by nastínily jasné pokyny, jak si vybrat správný model. Nejedná se pouze o rozměry vaší pilové tabulky, které určují váš výběr, ale také typ řezů, které chcete udělat, zadní klouzavá kolejnice a délka plotu.

Design a velikost

Naši odborníci říkají, že klíč jsou design a velikost plotu pásmové pily. Nesprávné rozměry budou nekompatibilní s vaší tabulkou vaky a vykreslují i ​​ty nejvšestrannější plot zcela zbytečným.

Plot pásma musí mít správné měření pro váš stůl. Nejběžnější velikostí je 14palcová pásmová pila, ale existují některé větší modely, v takovém případě se doporučuje obchod Fox D3575. Jakmile znáte rozměry vaší kapely, je snazší vybrat správný plot.

Poměry plotu pásmové pily také určí délku materiálu, který můžete řezat. Je to docela intuitivní. čím větší je materiál, tím větší je plot.

Materiál

Dalším nejdůležitějším bodem nastíněný náš tým je typ materiálu, ze kterého je vyroben plot pásové pily. Tři nejběžnější možnosti jsou ocel, plastový a hliník. Nejlepší plot pásové pily bude vyroben z kovového, oceli nebo hliníku, protože plast je mnohem méně odolný.

Ocel je tvrdší než hliník, ale všimnete si, že tyto modely mohou být docela těžké. Ploty pily a průvodce resew hliníkových slitin mají mnohem lehčí hmotnost.

Náš tým doporučuje ocel pro odolnost, hliník pro snadné a plastové příručky čepele jako stand-ins nebo dočasné možnosti.

Kompatibilita

Velkým problémem při nákupu plotů pro pásové pily je kompatibilita. Mnoho dřevařů je před zakoupením předběžné, protože nikdy nevíte, zda je to dobrý zápas, dokud jej sestavíte.

Kromě pohledu do měření naši odborníci říkají, že je také důležité podívat se na typ pily nebo značky pásů, s nimiž dobře funguje. Existuje několik plotů pásů, které pracují pouze s pásovými pilami stejné značky nebo konkrétní měření. Pak existují i ​​další, které jsou vhodnější pro železné kovové stoly.

Dokonce ani ty inzerované jako „univerzální fit“ nemusí být pro některé modely pily perfektní, takže se nemusíte překvapit, pokud to vyžaduje nějaké Jimmying. Také existují ty, které nepřicházejí jako univerzální možnosti, ale lze je převést tak, aby odpovídaly vašim pásům prostřednictvím přizpůsobení.

Pokud nejste kvalifikovaný profesionál nebo zkušení s pásovými pily, náš tým doporučuje nákup ty, které jsou univerzální nebo zaručené, že budou pracovat se stejnou značkou.