Recenze sekačky Troy Bilt Lawn Recenze: Která z těchto čtyř je nejlepší. Sekačka s vlastním poháněním Troy Bilt

Recenze sekačky Troy Bilt Lawn Recenze: Která z těchto čtyř je nejlepší?

Pokud uvažujete o koupi sekačky na trávu Troy Bilt, tato recenze vám pomůže vyřešit podrobnosti, výhody a nevýhody čtyř populárních produktů vytvořených touto společností. Sekačky v této recenzi jsou všechny modely procházky a žádný z nich není sekačka na trávu Troy Bilt nebo sekačka Troy Bilt Zero Turn.

S Troy Bilt Mowers je kvalita nejvyšší prioritou a všichni tito trávníku jsou vysoce kvalitní, ale pouze jeden je pro vás a váš dvůr to pravé. Čtěte dále a také zjistíte, který z nich jsme si vybrali jako vítěz, je z každé ze čtyř kategorií funkcí produktů.

Rychlý graf srovnání produktů

Model produktu Typ jednotky Šířka řezání Hmotnost Speciální funkce
Model 12AVU2V2766

Recenze Troy Bilt Lawn Mewers

– Troy Bilt Self Pohonská sekačka na trávu 12avu2v2766

 • XP série
 • Ukládá se ve vzpřímené poloze pro úsporu prostoru
 • Pohon předních kol pro snadnou manévrovatelnost
 • OHV motor s automatickým chokem pro snadný start
 • Jednostupňová jednotka s vlastním pohonem

Pokud chcete základní sekačku na trávu, tento model stojí za zvážení. Tato sekačka má základní prvky potřebné k oříznutí trávy bez zbytečného úsilí bez zbytečných funkcí při manipulaci s typickými podmínkami sečení.

– Easy Start Engine

Motor v tomto modelu má dostatek energie pro průměrné úkoly sečení trávníku 149 ccm na tomto modelu. Funkce spuštění automatického choku navíc eliminuje potřebu manuálního úpravy sytiče před tažením kabelu zpětného rázu, šetření času a frustrace, aby se stroj dostal do akce.

-Funkce s vlastním pohonem

Chcete.li zahájit tuto sekačku, stáhněte se na lištu přítomnosti operátora na řídnici a vytáhněte kabel zpětného rázu. Jakmile motor běží, přilnavost páky na řídítce aktivuje samotvoření. Zaměňuje se stroj vpřed jednou rychlostí. Pusťte páku pro sebe a ručně vytáhněte na trávu dozadu, aby se obrátili.

recenze, sekačky, troy, bilt, lawn, která

Funkce samo Prodlusu na tomto stroji je elementární, což je prospěšné pro každého s průměrným trávníkem a snižováním, kteří na trávu nepotřebují fantastické rysy.

– Pohon předních kol

Tato sekačka má pohon předních kol. Přitávání sekací sekačky na čelním kolech se sekání kolem sečení kolem krabic na sezení nebo vedle budov se mimořádně snadno manévruje. Tato funkce je výhodná na trávnících s několika překážkami a strukturami pro navigaci.

– Pohodlné úložiště

Jedinečnou vlastností této sekačky je to, že ji můžete uložit na konci a snížit skladovací podlahový prostor o polovinu. Zadní část stroje má inovativní vestavěnou konzolu, která udržuje zařízení stabilní a zabezpečené, když je uloženo ve vzpřímené poloze.

Kromě toho je motor navržen tak, aby při skladování v této poloze neunikl olej nebo plyn. Vzpřímený úložiště je určitou výhodou pro každého s omezeným úložným prostorem.

– Kola a řezací paluba

Všechna čtyři kola mají průměr osm palců. a šířka řezání je 21 palců, pomocí jedné čepele. Malá kola na této sekačce dělají v průměrných trávnících dobře, ale nejsou tak dobří na strmém nebo nerovnoměrném půdě. Kola a velikost paluby této sekačky jsou prospěšné pro lidi s malými a středními yardy s většinou plochým terénem.

– Sečteno a podtrženo

Tento model je pevně postaveným vlastním moweem pro malé a střední yardy. Nemá žádné fantastické funkce, což je ideální pro jednoduché úkoly sečení.

Pohon předních kol usnadňuje navigaci objektů na trávníku. Tato sekačka funguje nejlépe v průměrných podmínkách sečení a rovného půdy.

-Troy Bilt Push Mower Model 11A-A2SD766

 • 3-in-1 sáčky, mulče a boční výboje
 • Šest nastavení výšky polohy paluby
 • Manuální push disk
 • Ocelový rám a paluba z slitiny
 • Plynový motor

Pokud chcete robustní trávník s manuálním systémem pohonu, má tento model Troy Bilt všechny základní funkce. Provozovatel používá svalovou sílu k manévrování stroje a pevný opěračský motor o vývoji 140 ccm otočí řezací čepele pod palubou pro upravenou lemování. Tato sekačka je pevně konstruována pro malé yardy.

– Snadné spuštění modulu OHV

Motor v této sekačce je relativně malý pro sekačku na plyn. Jednou z výhod je však lepší palivová účinnost a nižší náklady na plyn. Hlavní ventily běží chladně a udržují motor v horním tvaru s minimální potřebou oprav.

Palivová nádrž drží 1.3 litry, udržování této sekačky bzučení bez nutnosti doplňování při sečení typické rezidenční trávníkové oblasti.

– Pevná ocelová paluba

Pevná ocelová paluba se neohýbá ani se neohýbá, když projdete nárazy nebo nízké místo v zemi. Je také rezistentní na rezistenci kvůli speciálnímu povlaku. Paluba však nemá vymývací port, takže musíte sekačku otočit na své straně, abyste po každém použití vyčistili spodní stranu.

– Snadná nastavení výšky řezání

Šířka řezání 21 palců vám umožní průměrný trávník přehnat a rychle dokončit práci. Kromě toho se paluba přizpůsobí šesti výškám řezné od 1 ¼ palce na 3 ¾ palce, která vám umožní zvolit optimální výšku čerstvě oříznuté trávy.

Kromě toho má paluba mechanismus nastavení výšky dvou pák, takže nemusíte každé kolo upravovat nezávisle, abyste zvýšili nebo snížili výšku řezání. Všechna čtyři kola mají průměr osm palců a jsou vyrobeny z drsného plastu s hlubokými běhouny pro vynikající trakci.

-Tri-Action Action Cutting Blades

Systém pro řezání tri-akcí zvyšuje tok trávy skrz čepele tím, že je tahne nahoru před řezáním, což má za následek jemně mulčené kousky trávy, které si na trávníku jen stěží všimnete.

Tento řezací systém také eliminuje shluky trávy, které způsobují, že nově řezaný trávník vypadá hrozně a zastíní části trávy. Ale nebudete mít tento problém se systémem Tri-Action Cutting Blade na této sekačce.

-Funkce 3 v 1

I když se jedná o tlačnou sekačku, stále má funkce 3 v 1, které vám umožní vybrat si tašku. mulč, nebo boční vypouštění řezané trávy. Kromě toho přichází s robustní 1.9-bushel sběrný sáček, který se připojuje k zadní části stroje.

Tato sekačka však nemá brzdu čepele, takže když přestanete vyprázdnit tašku, motor se vypne a po návratu je musíte restartovat.

– Nastavitelná řídítka

Další pěknou funkcí této sekačky je nastavitelná rukojeť, která vám umožní přesunout ji do tří pozic tak, aby odpovídala výšce operátora.

Tato funkce je významným plusem na push sekačce, která umožňuje různým uživatelům ovládat stroj a upravit jej pro jejich pohodlí.

– Sečteno a podtrženo

Pokud máte malý trávník a chcete se během sekání, tato sekačka má výhodu funkcí 3-v-1, řezání tri-akcí pro upravený vzhled a malý, ale robustní a palivový motor.

-Model sekačky TB130 XP

 • 163cc Honda Engine
 • Velká zadní kola
 • Manuální push disk
 • Funkce 3-in-1
 • Ocelová paluba odolná proti rezistvu

Model TB130 XP Troy-Bilt je výkonná sekačka založená na plynu. Pokud máte středně velký trávník se vzestupy a pády nebo drsným terénem a při sečení chcete cvičit, má tento stroj více funkcí, které usnadní vaši práci.

– Robustní motor

Motor Honda na této sekačce s těžkými výhodami 163cc může snadno zvládnout náročné úkoly, jako je hackování vysokým plevelem a zarostlou trávou. Stroj má auto-choke pro spolehlivý a rychlý startup tím, že vytáhne kabel zpětného rázu na řídnici, zatímco držíte lištu přítomnosti operátora současně.

Motory Honda patří mezi nejspolehlivější malé motory pro zařízení Power Yard, takže s touto sekačkou můžete očekávat mnoho sezón používání. Samozřejmě, stejně jako všechny plynové motory, vyžaduje nějakou příležitostnou údržbu, jako je čištění vzduchového filtru, výměna zapalovací svíčky a změna oleje.

-Tri-Action Action Cutting Blades

Tato sekačka je také vybavena tri-akční řezací čepele a palubou pro jemné sekání travních čepelí pod palubou, což má za následek čistý řez. Kromě toho se výška čepele snadno upravuje v šesti pozicích pomocí jedné páky na každé straně paluby, takže můžete trávu nakrájet na přesnou délku, kterou chcete.

– Velká zadní kola

Pokud váš dvůr obsahuje hrubý terén, významnou výhodou této sekačky jsou zadní kola 11 palců. Velká zadní kola vám poskytují větší mechanickou výhodu při tlačení sekačky. Také usnadňují navigace po nerovnoměrné půdě a na kopcích.

-Funkce 3 v 1

Můžete si zabalit výstřižky do kontejneru pro sběr vzorků nebo je odstranit, abyste mulčovali trávu pod sekačkou, abyste zlepšili vitalitu trávníku. Kromě toho, odstraněním tašky a zástrčky mulčování, můžete si vybrat, aby se vyříznula tráva ze strany sekačky do hromady, jak se pohybujete.

– paluba s vymýváním

Tato sekačka má na palubě vymývací port. Takže nemusíte stroj naklonit, abyste se čistili pod palubou.

recenze, sekačky, troy, bilt, lawn, která

Kromě toho je paluba pevná ocel, která se snadno neohýbá, ohýbá nebo rez.

– Sečteno a podtrženo

Toto je solidní trávník pro kupující, kteří chtějí pro svůj dvůr push mexing. Vysoce kvalitní motor Honda a drsný. Velká zadní kola dávají této sekačce extra sílu pro řešení tvrdých plevelů, vysoké trávy a nerovnosti.

– model traktoru TB490 XP

 • Těžký výbor 190 cc Honda
 • Samoprostorovaná a variabilní rychlost
 • 3-in-1 funkce tašky, mulče a boční výboje
 • Drsná a velká zadní kola
 • Komfortní rukojeť

Pokud chcete trávu s vážnou silou a schopností řezání a nechcete ji tlačit kolem své energie, může být tento TB490 TROY BITT TB490, co potřebujete. Tato sekačka je samohybná s velkým motorem Honda pro rychlé a efektivní cestování s proměnnou rychlostí a rychlé, čisté řezání. Tento stroj však v tomto přehledu váží výrazně více než kdokoli jiný za 96 liber.

– Honda Engine

4-odtazaný motor Honda na tomto modelu má nejvyšší sílu všech sekaček v tomto přehledu nejvyšší sílu všech sekaček. Ve většině případů to začíná při prvním tahu šňůry kvůli automatickému choku, který automaticky upravuje karburátor na správné nastavení při spuštění a spuštění motoru. Nemá elektrický start.

Na tomto motoru musíte zkontrolovat hladinu oleje a přidat čerstvý olej, když se sníží. Musíte také pravidelně čistit vzduchový filtr a starat se o zapalovací svíčku sezónně, aby tento motor udržel v horním stavu. Požadovaná údržba je však něco, co většina lidí může dosáhnout s minimem nástrojů a zkušeností.

– Variabilní rychlost 4 × 4 jednotka

Robustní motor posílá napájení na všechna čtyři kola, když to chcete. V závislosti na podmínkách sečení vám dvě páky poblíž kol umožňují vybrat pohon předních kol, pohon zadních kol nebo pohon čtyř kol.

Pohon předních kol umožňuje snadněji manévrovat kolem objektů na vaší cestě a pohon zadních kol dostane sekačku do kopců a přes drsný terén snadněji. Pohon všech kol vám však dává maximální sílu pro nejnáročnější podmínky pro země a sečení.

Kromě toho má tato sekačka pohon s proměnnou rychlostí. Nechte vám rychle upravit rychlost cestování stisknutím páky na řídítkách. Čím více vytáhnete páku, tím rychleji stroj stoupá na rychlost, která vás za to zahodí. Operace rychlosti jedné ruky udržuje jedno z vašich rukou zdarma.

– Odolná řezací paluba

Pomocí páky pro nastavení duální výšky se robustní ocelová řezací paluba tohoto modelu přizpůsobí na tři pozice od 1 ¼ palce do 3 ¾ palce na výšku. Kromě toho vestavěný vymývací port způsobuje, že po každém použití je jednoduchá spodní strana paluby a bez rezivu.

Stačí připojit zahradní hadici, zapněte vodu a začněte se otáčet čepelí, aby se vyplavila pod palubou. Tato užitečná funkce je výhodou pro rychlé čištění paluby a zabránění rzi a hromadění zbytků.

– Velká kola

Kola na tomto modelu jsou 8 palců vpředu a 11 palců vzadu a mají hluboké a drsné běhouny, aby zvládli nejnáročnější pozemní podmínky a terén.

-Funkce 3 v 1

Stejně jako u jiných trávníků v této recenzi má tento také funkčnost 3 v 1, takže si můžete vybrat, zda si vyříznou trávu zabalíte v 1.Kontejner povodí 9-bushel, mulč a nechte oříznout fragmenty na zemi jako hnojivo nebo je boční propusťte.

Boční výtok je praktický prvek, pokud chcete vyfukovat řezanou trávu na květinový záhon nebo rostliny krajiny vedle trávníku, aby mulčují oblast, aniž byste museli pobíhat trosky a pohybovat ji ručně.

– Pohodlná a nastavitelná řídítka

Řídítka je potažena pohodlným a měkkým materiálem, takže je to snadné na rukou. Kromě toho můžete rychle upravit popisovač na tři nastavení tak, aby odpovídala požadavkům na výšku a pohodlí operátora.

Pohodlná a nastavitelná řídítka prospívá každému, kdo používá stroj po dlouhou dobu.

– Sečteno a podtrženo

Tento model zabíjení má více funkcí pro sečení velkých ploch a práci na dlouhých sezeních. Jednotka s proměnnou rychlostí, samohybná, dostane stroj na drsnou půdu a snižuje pracovní zatížení pro operátora.

Možnost použití zadního, předního nebo předního kola přispívá k všestrannosti této sekačky a vymývací port činí čištění hračkou.

Porovnání funkcí produktu

Nejdůležitějšími rozdíly mezi těmito čtyřmi modely sekačky na trávu jsou velikost motoru, výrobce motoru a pohon pro prosazování vs. manuální systémy push hand.

– Nejsilnější motor

Vítěz: Model TB490 XP

S robustním motorem Honda 190cc má tento model nejvíce napájení všech revidovaných modelů. Pokud tedy potřebujete maximální výkon s variabilní rychlostí, je to model, který si můžete vybrat.

– nejjednodušší použít

Vítěz: Model 12Avu2v2766

recenze, sekačky, troy, bilt, lawn, která

Pokud chcete sekačku s vlastním pohonem s nezbytnými funkcemi 3 v 1, má tento model to, co potřebujete. Jednostupňový pohon předních kol poskytuje vynikající manévrovatelnost s minimálními ovládacími prvky, takže je přímý.

– Nejlepší pro malé yardy s drsným terénem

Na malém dvoře s vzestupy a pády a nerovnoměrným základem nabízí tato sekačka několik výhod velkých zadních kol a funkcí 3 v 1 s manuálním pohonem, která udržuje náklady a váhu stroje dolů.

– Nejlepší pro malé yardy

Vítěz: Model 11A-A2SD766

Pokud hledáte sekačku bez ozdůbky pro malý dvůr, tento model je vítězem. Má výhody funkce 3 v 1 a push ve stylu této minimální hmotnosti a velikosti.

Závěr

Přečtením těchto recenzí Troy Bilt Lawn sekačky jste se naučili důležité podrobnosti o čtyřech populárních modelech.

Možná vás také bude mít zájem vědět, že Troy Bilt vyrábí zařízení na dvoře poháněné plynem od roku 1937 a společnost má solidní pověst pro výrobu spolehlivých malých motorů. Kromě toho všechny tyto modely přicházejí s tříletou zárukou.

Při výběru nové trávy se nejlepší odpovídá vašim preferencím a velikosti a podmínkám ve vašem dvoře. Všechny tyto sekačky nabízejí výhody pro různé kupující a volba je na vás.

Troy-Bail 21palcová sekačka s elektrickým startem TB290 ES

Kdo chce rozdrtit svůj čas a energii pryč s posezením sečení? Kontrola oleje, úpravy výšky řezu a dokonce i startování sekačky pravděpodobně nevyužívá tunu úsilí, ale bylo by hezké se tomu všem vyhnout a prostě pracovat. Troy-Bail TB290 ES 21-palcová sekačka. s jeho stáji pro pohodlí, dělá to jen.

Shrnutí 10 sekund

Model: Troy-Bilt TB290 Kontrola elektrického startu s tlačítkem TRUSHTTON, Neměňte měněnou rychlostí motoru na předním kola Port Port Made v USA pomocí globálních dílů 3letá záruka Cena: 369

Okamžitě se dostaňte do práce

Američan vyrobená TB290 ES vytáhne práci ze sečení. Je vybaven kontrolou Troy-Bilt, neměňte motor. Spíše než se obávat skutečně výměny oleje, stačí zkontrolovat hladinu oleje a podle potřeby jej doplňovat.

Odtud můžete použít úpravu výšky s dvojitou pákou a nastavit výšku řezu na jednu ze 6 pozic od 1.25 ″ až 3.75 ″.

Kooptovaná jedna z výhod napájení baterie, sekačka Tróy-zabudovaného sekačky zahrnuje spuštění elektrického tlačítka. Místo zápasu s startovacím kabelem/spuštěním zpětného rázu můžete jen stisknout tlačítko, stáhnout zpět na páku, abyste zapojili systém pohonu pro sebe a jít.

ES TB290 poskytuje zlepšenou kontrolu nad vaší rychlostí a otáčením s pohonem předních kol s proměnnou rychlostí. Mnoho modelů s vlastním pohonem nasměruje sílu na zadní kola, což znamená, že při otáčení musíte pohon uvolnit. S pohonem předních kol musíte sekačku zvednout a otáčet se tak, jak byste normálně.

TB290 ES přichází obsahuje také Triaction System Triauction Triaction. To zahrnuje hrábě nárazník, specializovanou řezací čepel a symetrickou palubu, která veškerá pracují na vytvoření jemně mulčených výstřižků a čisté řezy každé sekačky.

To znamená, že máte možnosti, pokud jde o to, jak chcete zvládnout výstřižky. Můžete mulč, použít boční vybíjení skluzu nebo zabalit výstřižky v 1.9-bushel taška.

Když je práce hotová, sekačka TB290 ES zachycuje sekačka TB290 ES pro snazší čištění adaptéru pro snadnější čištění. Jednoduše připojte zahradní hadici k přístavu a opláchněte výstřižky ze spodní strany paluby.

Ceny a záruka

Troy-Bilt TB290 ES ES separovaná sekačka přichází s 3letou zárukou série značky XP Series série. Prodává se za 369 a najdete ji od místního prodejce Troy Bilt nebo v domácím skladském depa poblíž vás.

Troy-zabuchnutí Space Saver Lawnmowers

Troy-Bilt ví, že trávníky mohou být skutečným časem úložiště, takže přišli se dvěma sekačkami SpacesAvr, aby se tento problém vyřešili. Na trhu, kde mohou být kosmické návrhy něčím podporovaným, se tyto kompaktní sekačky poháněné plynem překládají, aby vám ušetřily až o 72% více prvotřídních nemovitostí ve vaší garáži nebo přístřešku. I když to bylo běžné mezi nejlepšími trávníky poháněné baterií, plynové sekačky se obecně nelíbí ve vzpřímené poloze.

Shrnutí 10 sekund

 • Model s vlastním pohonem: TB260 XP
 • Model sekačky Push: Troy-Bilt TB170 XP
 • Funkce designu SpacesAVR Slops Over Handle and Kickstand pro vzpřímené úložiště
 • Poháněn motorem OHV 149 ccm s autochoke
 • Systém palivové nádrže a karburátoru zabraňuje úniku paliva během vertikálního skladování
 • Dvojitá páka, nastavení výšky 6 polohy
 • Adaptér pro mytí paluby
 • Systém řezání triaucs
 • Mulčování, pytlování a boční propouštění
 • TB260 XP má pohon předních kol s proměnnou rychlostí
 • Záruka: 3 roky
 • Cena: 339 (TB260 XP); 279 (TB170 XP)

Troy-Batt on Space Saver Lawnmowers

Řešení přebytečného nepořádku v garáži nebo přístřešku může způsobit, že úkoly údržby trávníku vypadají jako spíše potíže a také představují bezpečnostní nebezpečí. Nové sekačky s úložištěm SpacesAVR pomáhají tyto problémy vyřešit osvobozením cenného úložného prostoru, kde se počítá, přičemž stále poskytují robustní a odolný výkon.

Barbara Roueche, manažer značky Troy Bilt

Funkce SpacesAvr zachycení Troy

Když Troy-Bilt stylizuje titul sekaček jako SpacesAVR, pravděpodobně není příliš natažení, aby se předpokládalo, že hlavní bod mluvení se točí kolem schopnosti linky zabírat méně místa. Ale jaké rysy dávají těmto zabíječům zablokovaném trávníku na trávení jejich jedinečnou schopnost dostat se z cesty?

Začíná to kompaktní stopou. Oba modely mají popisovač záhybu a skladu, která vám umožní ukládat sekačku plochý a pod lavičkou nástroje. Nebo jej můžete uložit vzpřímeně proti zdi. Zůstává v bezpečí ve své vzpřímené poloze díky zadnímu klipu, který působí jako stojan.

Oba sekačky mají plynový motor OHV 149 ccm Troy Bilt. Pokud však plynové motory mohou mít tendenci unikat, když je převrátíte na záda, zachycují se zabudovačí trávníky s jedinečně navrženou palivovou nádrží a karburátorovým systémem, který zabraňuje úniku nebo úniku.

Konečným výsledkem, jak nám říká Troy Bilt, je design sekačky, který během skladování zabírá o 72% méně místa.

Další funkce

Samozřejmě to není jen o úložišti. Sparovatelé zablokovačům zabíjení trojského zachycení přicházejí ve dvou příchutích: samohybné a tlačení. Oba používají stejný motor 149cc s funkcí Autochoke. To znamená, že se nebudete muset pohrávat s primingem nebo udušením motoru, takže tyto sekačky budou velmi snadné začít.

Model s vlastním pohonem TB260 XP má systém s pohonem předních kol s variabilní rychlostí, který umožňuje snadnější manévrování a zatáčky.

Oba modely také obsahují systém řezání triaction Troy-Bilt, který není nový. Hraje trávu, aby ji postavila, prořízla trávu s Blade a další mulčky k jemnějšímu zachycení nebo vyhazování. Symetrická paluba také pomáhá protékat trávou systémem. Troy-Bilt vám dává možnosti mulčování, pytlování nebo bočního prosazování výstřižků.

Můžete také provést rychlé úpravy výšky s duální pákou, 6-polož o ovládání nastavení polohy. Dostanete jeden pro přední kola a jeden pro zadní kola. Rozsazuje se mezi 1-1/4 ″ až 3-3/4 ″ řezací výšky, manipulace s různými typy trávy a terénu.

Když je práce hotová a předtím, než půjdete ušetřit nejrůznější úložné prostory, zachycují Troy-Bilt Space Saver Lawnmowers Oba Feature Ports pro rychlé vyčištění. Jednoduše připojíte svou zahradní hadici k přístavu, abyste stříhali výstřižky trávy ze spodní strany paluby.

Ceny a dostupnost

Sekačky SpacesAvr zabudovaného Troye jsou postaveny v USA pomocí globálních částí a oba přicházejí s 3letými zárukami. Můžete si vyzvednout sekačku TB170 XP pro 279 nebo sekačku TB260 XP za 339.

Pro více informací o Troy-Bilt Space Saver Lawnmowers najdete na webových stránkách společnosti kliknutím zde.

Troy-Bilt TB260 XP sekačka

Trójka TB260 XP SpacesAVR Self-Colled Lawn Meghter Review: Kompaktní, ale vysoce výkonný nástroj

Zastavte vyčerpávající hledání sekačky na trávu a zakupte si sekačku na trávu TB260 XP SpacesAVR TB260 XP. S pohonem předních kol s vlastním pohonem je snadné manévrovat sekačku na trávu kolem vašeho dvora. Přidejte skutečnost, že je poháněn plynem, a nemusíte se starat o to, že dojde šťáva! Sekačka na trávu může být uložena ve svislé poloze nebo dokonce ploché pod lavičkou nebo policí, což vám ušetří o 70% více prostoru.

 • Cenově dostupné
 • Může ukládat svisle nebo plochý
 • Zahrnuje zadní sáček a soupravu mulč
 • Šest různých výšek řezání
 • Systém řezání triaucs vytváří rovnoměrný řez
 • Snadno opláchněte výstřižky pomocí adaptéru pro mytí paluby

Když jsem se v polovině roku 2020 přestěhoval do svého domu, neměl jsem luxus nákupu nových produktů péče o trávník, takže jsem vděčně vzal starou jezdeckou sekačku svého otce a sekačku na prohnutí, když mi je nabídl.

Můj domov sedí na půl akru se dvěma stranami nemovitosti představující svažité kopce (z nichž jeden se promění v příkop). Používám jezdeckou sekačku k sekání plochých povrchů mého dvora a push sekačka k sekání zbývající třetiny mého majetku. především svažité kopce a příkop, který vede před mým domem.

Stačí říct, že sekačka push, kterou mi táta dal, udělal trik, ale bylo to docela staré, a trvalo mi alespoň tři pokusy, abych to zahájil pokaždé, když jsem potřeboval sekat trávník. Byl jsem šťastný, že jsem odložil tu sekačku na trávu a vyzkoušel jsem sekačka na trávu TB260 TB260 XP SpacesAvr, když jsem dostal šanci.

Trvalo jen jeden den péče o trávník, než jsem si uvědomil, že jsem zasáhl jackpot touto sekačkou na trávu. Sekání mého trávníku je nyní s touto sekačkou na zabalení na Troy-zabudovanější a příjemnější. Podívejte se, jak jsme se dostali a zda si to zaslouží slot na seznamu nejlepších trávníků.

Nastavení TB260 XP SpacesAvr se sekačkou na trávu

Trójský zabalení TB260 XP SpacesAvr se sekačkou na trávu dorazila do velké krabice s držadly. Na horní části krabice jsem si všiml některých pokynů, které mi řekli, abych otevřel horní klapku a odstranil malé předměty nahoře (zadní sáček a plastový sáček s pokyny, olej atd.). Také to bylo řečeno, aby řezal boky krabice tak, aby se krabice vyrovnala, a já jsem mohl tlačit sekačku na trávu, než abych ji musel vyzvednout.

Zjistil jsem, že sekačka na trávu byla téměř shromážděna, nebo alespoň nejdůležitější části, jako je paluba s motorem a kolami. Zdálo se, že budu muset jen sestavit rukojeť, začít s zpětným rázem a buď boční skluz nebo zadní sáček. Bylo to mnohem snazší, než jsem si myslel, že by to bylo díky pokynům krok za krokem.

Sestavení rukojeti v podstatě požadováno vložení čtyř šroubů na správné místo a poté rozpadnutí začátku zpětného rázu a jeho umístění na držadlo. Poté jsem nalil celý plastový pouzdro oleje, který byl zahrnut do balení do sekačky na trávu a přidal boční vypouštěcí skluz (raději mulčuji svůj dvůr, spíše než chytit výstřižky trávy). Pak jsem upravil rukojeť do své preferované výšky a byl jsem připraven jít.

Co je to sekačka na trávu TB260 TB260 XP SpacesAvr?

Nikdy jsem si neuvědomil, kolik úsilí a práce bylo nutné sekat můj trávník, než jsem vyzkoušel TB260 XP SpacesAvr sekačka na trávu. Jak jsem již zmínil, musel jsem v podstatě stát na hlavě, modlit se k bohům péče o trávník, nosit štěstí džíny a udělat plnohodnotný rituál, aby se stala stará sekačka na trávu. Když přišel čas na použití této sekačky na Troy-Bilt poprvé, cítil jsem náhle strach. Kolikrát bych musel vytáhnout strunu? Kolikrát bych selhal, než jsem to napravil?

Tato konkrétní sekačka na trávu má design automatického sytiče, což znamená. Poté, co jsem držel řídicí popisovač čepele proti hlavní rukojeti, jsem rád, že mohu říci, že jsem musel vytáhnout startér zpětného rázu a sekačka na trávu se očistila k životu.

Celkově je sekačka na trávu TB260 XP SpacesAVR TB260 XP SpacesAVR velmi snadno použitelná, protože má samoprocesový systém. Aby se sekačka na trávu poháněla dopředu, vše, co musíte udělat. Ovládání jednotky s jednou pákou určuje rychlost, kterou sekačka na trávu pohání dopředu. Pokud ji mírně uvolníte, sekačka na trávu zpomalí. Uvolněte to celou cestu a sekačka se úplně zastaví.

Moje stará sekačka na trávu neměla kontrolu jednotky páky (pouze ovládací páka čepele), takže jsem si musel zvyknout na oba páky současně. Nejedná se o nejpohodlnější funkci designu, ale není to něco, co by mě odradilo od používání této sekačky na trávu. Kromě toho mi to umožňuje rozhodnout o rychlosti, kterou chci, aby sekačka odešla.

Když jsem poprvé použil sekačku na trávu, rychle jsem si uvědomil, že kola nebyla nastavena ve správné výšce. Ve skutečnosti byli příliš nízko, což způsobilo, že se „uvízl“ v silné trávě. Zastavil jsem sekačku a upravil výšku řezání na přední a zadní kola. Mezi 1 je šest výšek řezání.25–3.75 palců.

Využití pohonu všech kol, zjistil jsem, že se tato sekačka zabalení na zabalení Troy se snadno manévrem a otočením a otočením. V kombinaci se systémem pro vylepšení (který se zdá, že má rychlejší rychlost než moje stará sekačka na trávu), cítil jsem se, jako bych se poháněl sečením sečení mnohem rychleji, než jsem kdy předtím měl předtím. Pokud nevíte, jak dobře sekat trávník, tyto funkce určitě pomáhají procesu.

Myslel jsem, že by mi mohlo trvat déle, než jsem se rozřezával, protože šířka řezání je jen 22 palců, což je o několik palců kratší než moje stará sekačka. To znamená, že jsem zjistil, že menší velikost paluby snáze manévruje při sečení poblíž drenážního příkopu před mým domem. Příkop je noční můra, která se má řezat, a obvykle vyžaduje, abych použil jedlík plevelů. U užšího paluby této sekačky na trávu mi však umožňuje sekat jen o něco víc příkopu, než jsem byl schopen sekat se svou starou sekačkou. skvělou vlastností, pokud se často přemýšlejete, jak se zbavit trávníku a přerůstání trávy Na konkrétním místě.

Tuto sekačku na trávu jsem několikrát použil na svém dvoře a jsem rád, že to funguje fantasticky díky systému řezání triauction Troy-Bilt, který shrnuje trávu v přední části sekačky tak, aby postavil a rovnoměrně je rovnoměrně Střih s Blade. Sekačka pak jemně mulčuje trávu a bez námahy ji vysune. Než jsem skončil sečení, můj dvůr vypadá ostrý a čistě.

Standout vlastnosti této sekačky na trávu Troy-Bilt: Vertikální a ploché úložiště

Snad nejatraktivnější vlastnost TB260 XP SpacesAvr se sekačkou SpacesAVR pochází ze samotného jména: The SpacesAvr Design. Tento design mi umožňuje složit rukojeť dopředu tak, aby položila plochou na palubě sekačky. Abych to udělal, musel jsem odemknout rukojeť poblíž zadních kol, položit ji dopředu a pak ji znovu zamknout na místě. Mohl bych okamžitě uložit „zploštělou“ sekačku pod lavičkou nebo policí, ale dávám přednost druhému designu SpacesAVR. Po složení rukojeti vpřed a její zablokování na místě jsem zvedl rukojeť tak, aby sekačka na trávu stojí s svisle s pomocí vestavěných stojanů.

Možná se ptáte: „Nemohu to udělat s jakoukoli sekačkou se skládací rukojetí?“ Odpověď je ne. Nejenže zabraňují kicks, sekačka na trávu ve vertikální poloze, ale Troy Bilt navrhl sekačku na trávu tak, aby plyn a olej netěkli ve vertikální poloze, pokud je olej a hladiny plynu jsou pod doporučenou značkou. V plynové nádrži je malý plastový oranžový kus, který ukazuje, kde plynná vedení nemůže překročit, aby se zabránilo úniku plynu, když je sekačka na trávu ve svislé poloze.

Troy-Bilt odhaduje, že ve vertikální poloze můžete ušetřit 72 % více prostoru v garáži nebo přístřešku. Jako někdo s garáží se třemi auty mám dostatek úložného prostoru. Přesto miluji design vertikálních prostorů, protože mi dává mnohem více místa k manévru. Ti, kteří mají jen malou kůlnu nebo jen půl garáže, aby uložili svou sekačku na trávu, budou tuto funkci milovat!

Další rysy této sekačky na trávu

Design SpacesAVR není jedinou funkcí, kterou si kupující budou milovat o této sekačce na trávu. Kromě bočního vybíjecího skluzu přichází sekačka na trávu se zadním sáčkem pro sbírání travních výstřižků. Snadno se připojíte.

Jsem také fanouškem adaptéru pro mytí paluby. To vám umožní připojit nejlepší zahradní hadici na vrchol paluby sekačky na trávu. Když zapnete vodu, opláchne to výstřižky ze spodní strany paluby, což zajistí, že čepel trvá déle.

Jak se tato sekačka na trávu Troy-Bilt ve srovnání s podobnými modely?

Dovolte mi být předem a říci, že jsem netestoval žádné jiné sekačky na trávu (jiné než ty, které jsem vlastnil). To znamená, že jsem provedl svůj výzkum.

Při porovnání této sekačky na trávu s jinými plynovými sekačkami, které mají přibližně stejnou velikost, sekačka na trávu TB260 XP SpacesAVR pevně sedí pevně v rozsahu střední ceny. Většina sekaček na trávu Tato velikost může stát mezi 250–500; Tato sekačka zabíjení Troy je 369.

I když existuje spousta sekaček na trávu, které mají nastavitelné kliky, které vám umožňují ukládat sekačku na trávu pod lavičkou, existuje mnohem méně sekaček na trávu, které mají svislý úložný funkci. Zjistil jsem však dva, které jsou srovnatelné: řemeslník M260 Vertical Storage 163-cc 21-in samohybná sekačka na trávu a sekačka Toro 22palcová sekačka s vysokým kolem SmartStow High Wheel.

Z hlediska ceny je Troy Bilt druhou nejdostupnější mezi těmito třemi sekačkami na trávu. Tam, kde Toro a Troy-Bilt mají 22palcovou řeznou šířku, má sekačka Craftsman pouze 21palcová šířka řezání.

Pokud se podíváte na specifikace a funkce, sekačka na trávu a řemeslníka je velmi podobná. Přestože je přemístění motoru vyšší pro řemeslníka, přestavba Troy má širší šířku řezu, je o pět liber lehčí a je levnější.

Mezi sekačkou na trávu a Toro jsou určité rozdíly. Nejpozoruhodnější rozdíl je v tom, že Toro je levnější a má devět výšek řezání versus šest. Oba mají 11palcová zadní kola, což je skvělé pro nerovný terén.

Pokud byste si koupili TB260 TB260 XP SpacesAVR Self-Colled Lawn Mewn?

Neváhal bych koupit TROY BITT TB260 XP SpacesAVR Self-Colled Lawn Meghter. Tato sekačka na trávu je tak snadné začít a pohybuje se bez námahy přes dvorek. Funkce vertikálního úložiště je obrovským bonusem pro každého, kdo chce další úložný prostor nebo má ve svém domě omezený úložný prostor. S touto sekačkou na trávu můžete snadno řešit malé, střední a několik mírně velkých yardů.

Měl bych poukázat na to, že na webu Troy Bilt má sekačka na trávu 4.3 hodnocení z 18 recenzí a na Home Depot má 4hvězdičkový hodnocení z 55 recenzí. Věřím, že toto hodnocení je poměrně nízké. Po mé zkušenosti s sekačkou na trávu bych to ohodnotil ve 4.7 z 5 hvězdiček. Četl jsem recenze na obou stránkách a zjistil jsem, že hodnocení hvězdy bylo sníženo hrstkou špatných recenzí, které si všimnou malých chyb výroby nebo přepravy. Stejně jako u jakéhokoli produktu, který kupujete přes internet. Většina recenzentů převážně nadšeně nadšeně o trávníku a já jsem pevně v té lodi.

Trójská zabalení TB260 XP SpacesAVR Self-Colled Lawn Mewer stojí za vaše peníze a učiní váš trávník oblíbeným na bloku.