42palcová elektrická nulová sekačka-Ryobi, Ego nebo Cub Cadet? Který z nich je…

palcové elektrické sekačky na zatáčku-Ryobi, Ego nebo Cub Cadet? Který z nich je pro vás nejlepší?

Cenově dostupné sekačky s nulovým otočením s elektrickým poháněním jsou relativně nový produkt, ale trh rychle dozrává a nyní existují tři hodné konkurenty pro váš trávník. Tři sekačky v tomto článku jsou ceny přibližně stejně jako sekačky s nulovým otočení. Tyto elektrické ZTR mají srovnatelný výkon a kvalitu řezu na sekačku s nulovým zatáčkou s obytným plynem.

Jednou z hlavních výhod, že máte sekačku na elektrickou nulovou otočení, je to, že nikdy nemusíte platit za plyn, výměny oleje, zapalovací svíčky, pásy a kladky; Jen nechte své baterie nabité, aby dokončily práci. Žádné palivo nemůže, žádné výlety na čerpací stanici a žádný plyn uložen ve vaší garáži, který by mohl zkazil. Tyto faktory vám mohou snadno ušetřit 200 ročně v provozních nákladech.

V tomto článku se chystám porovnat tři sekačky a pomůžu vám rozhodnout se, který z nich je pro vás nejlepší. Ohodnotím každou sekačku jako 1., 2. nebo 3. v řadě klíčových bodů.

Až budete hotovi s tímto článkem. podívejte se na můj kanál YouTube! To byly všechny praktické recenze!

Pro koho jsou tyto elektrické sekačky?

Cub Cadet. pro majitele domu, který chce nejprve nejlepší řez, nejlepší ZTR sekundu a je nadšený, že je dodáván ve verzi baterie. Kadet Cub ZT1 42E Zero-Turn sekačka seká až na dva a půl hektarů na jednom náboji a lithium-iontová baterie může být rychle nabita na jakoukoli částku, pokud máte „jen trochu víc“ trávníku než tohle. Je jednoduché a jednoduché použití. Tato sekačka také přichází s nejlepší dealerskou službou a podporou tří sekaček v tomto článku.

Ryobi. pro majitele domu, který chce dobrý řezací elektrický ZTR a nechce utrácet spoustu peněz předem. Ryobi Ry48ZTR100 a RY48ZTR75 budou sekat až 3 akry a dva akry pomocí nákladově efektivních baterií olova-kyseliny AGM. Opravní síť a podpora jsou v současné době špatná.

Ego. pro někoho, kdo má rád všechny nejnovější techniky. Tři různé režimy sečení a ovládací panel, který vypadá, jako by právě vyšel z rakety SpaceX. Omotejte se kolem světla, které vás osvětlujte na ty noční výlety kolem dvora. Seří na nabíjení až 2 akry. více s volitelnými bateriemi. Největší nárok ega na slávu jsou swappable baterie. Vzhledem k tomu, že se jedná o první sekačku Ego, nemáme ponětí, jak bude vypadat opravná síť a podpora.

Kdo má nejvíce zkušeností s elektrickými sekačkami?

Cub Cadet-Cub Cadet má nyní sekačku s nulovou otočením po více než 8 let. V té době se toho hodně naučili. Navíc. Sekačka New Cub Cadet ZT1 42E je založena na osvědčených ZTR s řadou ultima série.

Ryobi-Ryobi představil 38palcový jezdec v roce 2017 a 42palcový ZTR představený v loňském roce je založen z této zkušenosti.

Ego-Zatímco Ego má bezdrátové procházky po několik let.

Pojďme si nejprve promluvit o bateriích pro elektrické sekačky.

Podle mého názoru je kvalita sekačky a to, jak dobře je řezy.

Tři elektrické ZTR v tomto článku používají dva různé typy baterií-olovo-kyselinu AGM a lithium-ion. Doba nabíjení na sekání 2 akrů plus se pohybuje od 2 hodin do více než 10 hodin. Půjdu do rozdílů pod grafem.

Ryobi. Ryobi Ryobi Ry48ZTR100 / RY48ZTR75 je nejméně drahé.

Cub Cadet-Cub Cadet ZT1 42E je nejméně drahý lithium-ion model

Ego. Ego Power 42 ”Z6 je nejdražší na 4999.99. K vybavení sekačky je zapotřebí dalších 900 baterií pro dva další sloty.

Kde koupit sekačky na elektrické nulové otočení

Poznámka: Pokud kliknete na odkaz v tomto článku a koupíte cokoli z Home Depot nebo Cubcadet.com, udělám malou provizi z prodeje.

Poznámka: Kadet Cub a ego by měl být k dispozici v příštích několika týdnech.

Kadet Cub: Cub Cadet má co nejvíce možností. Nejprve a ten, který se mi líbí nejlepší, je koupit vaši novou sekačku prostřednictvím Cubcadet.com. Když si tam koupíte, autorizovaný prodejce kadetů Cub sestaví vaši novou sekačku a ujistěte se, že je připraven sekat na dvoře. Svou novou sekačku si můžete vybrat tam, obvykle, další den, nebo ji můžete nechat dodat do svého domu za přiměřený poplatek. Ukáže vám, jak jej používat. Cubcadet.com také nabízí financování za skvělé sazby (v současné době 0% po dobu 24 měsíců) za druhé, můžete si také zakoupit svou novou sekačku prostřednictvím Home Depot. Sekačku si můžete vyzvednout v místním obchodě nebo nechat ji doručit zdarma. Uvědomte si, že to budete muset uvolnit a sestavit to sami. Není to obtížná práce a můžete to udělat s několika ručními nářadími. Zatřetí, budete si jej moci zakoupit na většině prodejců kadetů Cub. Protože se jedná o novou položku, ne všichni prodejci budou mít jednu na skladě a budou si ji muset objednat. Pomocí lokátoru pro prodejce najdete místního prodejce kadetů Cub. Místní prodejce

Ego Z6 bude k dispozici prostřednictvím Lowes a dalších maloobchodníků. Lokátor prodejců. Je uveden na webu Lowes, ale neexistují žádné podrobnosti o tom, kdy bude k dispozici, co bude stát, a pokud bude k dispozici na všech místech.

Ryobi Obě verze AH a 100 AH jsou k dispozici prostřednictvím domácího skladu online a můžete si je objednat v místním obchodě. Nákupy online budou zahrnovat doručení zdarma do vašeho domova. (Budete to muset unčit a sestavit to sami pomocí několika ručních nářadí). (Pokud si koupíte model obchodu, ujistěte se, že dostanete krabici s nabíječkou, manuálem a mulčkou!) Home Depot také nabízí v tuto chvíli šest měsíců možností financování.

Získání služeb a dílů pro elektrické elektrické sekačky

Podle mého názoru je získání služeb a částí jedním z nejdůležitějších detailů, které vám pomohou rozhodnout se, která sekačka s elektrickou nulou je pro vás nejlepší. Nezapomeňte zaregistrovat sekačku a ponechat si kopii potvrzení. (Vyfoťte potvrzení a ponechám obrázek na fotografiích Google. Fotografie Google ukládá vaše obrázky trvale, takže vždy budete moci najít kopii vašeho potvrzení.)

Cub Cadet. Pokud jste si zakoupili sekačku prostřednictvím Cubcadet.com vše, co musíte udělat, je kontaktovat dealera, který vám doručil sekačku na jakékoli dotazy, které máte nebo služba, možná budete potřebovat. Pokud si to koupíte prostřednictvím Home Depot a máte dotazy nebo problémy, viz lokátor prodejce v Cubcadet.com. Cub Cadet má z těchto tří seček největší síť Servisní sítě ai když se přesunete.

Pokud máte problémy se sekačkou, vřele doporučuji, abyste si promluvili s prodejcem, který vám to doručil jako první. Pokud jste jej zakoupili prostřednictvím Home Depot, zeptejte se svého manažera obchodu, jaký místní prodejce má projít. Všichni u.S. značky. nejen kadet Cub, spoléhá se na místní prodejce, aby vám poskytli rychlou a efektivní pomoc. Centra online, sociálních médií a telefonních hovorů se dnes používají pro obecné otázky a nikoli pro problémy s zárukou/službami.

Ryobi-Pokud máte nějaké dotazy nebo problémy se sekačkou Ryobi, musíte zavolat na číslo 1-800-860-4050, abyste našli nejbližší autorizované servisní středisko Ryobi. Ryobi má za posledních 12 měsíců těžký čas. Doba držení pro získání dílů a služeb byly nesnesitelně dlouhé a zpětné volání se nestávají včas. Obviňuji některé problémy na pandemii, ale doufám.

Ego. Ego je zbrusu nové na jezdeckých sekačkách, takže opravdu nevíme, jaká bude úroveň služby. Máte-li jakékoli dotazy nebo problémy s vaší ego sekačkou, musíte zavolat ego zákaznický servis bezplatný na čísle 800-346-9876, abyste našli nejbližší autorizované středisko ego servisního střediska. Stejně jako Ryobi, jejich zákaznický servis v roce 2020. Doby držení jsou v hodinách a zpětná volání se jen zřídka stávají. Osobně jsem měl selhání baterie. zavolal jsem několikrát a nikdy jsem se nedostal. dokonce jsem čekal na pozastavení pokaždé více než hodinu. Také jsem použil jejich kontaktní formu a nikdy jsem nedostal odpověď zpět. Opět obviňuji některé problémy z pandemie, ale doufám, že jejich 800 číselný servisní středisko brzy dohromadí.

Elektrická elektrická sekačka s nulovým otočením

Rychlost Ryobi EGO Cub Cadet
Rychlost sečení 0-7 mph 4 rychlosti 3-5 mph
Nejvyšší rychlost přenosu 7 mph 8 mph 7 mph
Vysoká/nízká rychlost Na 3/5/6/7 mph 7/4 mph
Zpětná rychlost 3.5 mph 3.5 mph 3.5 mph
Přenosové motory 2 bez kartáčovství 2 bez kartáčovství 2 bez kartáčovství
Řezací paluba Ryobi EGO Cub Cadet
Série paluby Na Na Aeroforce
Šířka řezání paluby 42 palců 42 palců 42 palců
Palubní motory 2 bez kartáčovství 2 bez kartáčovství 2 bez kartáčovství
Režimy řezání Boční dischargemulchingbagging Boční dischargemulchingbagging Boční dischargemulchingbagging
Paluba Ne Ano Ne
Palubní materiál 12 Ga. Vyražená ocel 13 GA ocel
Angažovanost paluby Elektrický Elektrický Elektrický
Konstrukce paluby Vyraženo Vyraženo Vyraženo
Konstrukce vřetena Bezkartáčový motor Bezkartáčový motor Bezkartáčový motor
Čepele (s) Dvojče Dvojče Stejné čepele kadetů Cub používané na palubách poháněných plynem
Rozsah výšky 1-4.5 ″ 1-4.5 ″ 1-4.5 ″
Anti-šlapování 2 přední paluba 2 přední paluba 2 přední paluba
Výtah paluby Páka Páka Asistent na jaře nohou
Řezací pozice 12 10 15 (číselník)

Obecně jsou tyto paluby rezidenční paluby. Dobře a trvají mnoho let, ale nejsou určeny pro komerční práci. Například kadet Cub je navržen tak, aby nejlépe snižoval kolem 4-5 mph. Ano, sekačky půjdou rychleji a pokud nechcete „perfektní“ řez, můžete s nimi rychleji sekat.

Cub Cadet-Toto je jejich dobrý prémiový cut Ultima Aeroforce Deck-stejná 42palcová paluba, která tak dobře na sérii ultima poháněná plynem. Prostě nahradili vřetena elektrickými pohonnými motory. Každá čepel je poháněna bezkartáčovým motorem, který dodává optimální proudění vzduchu a účinnost, spolu s bočním propouštěním, pytlováním a mulčováním.

Jednou z největších výhod pro kadet Cub je to, že používá stejné čepele, mulčovací soupravy a bagger jako modely poháněné plynem. Bude snadné najít části z kadetů Cub a díly s náhradními díly po mnoho let/

Ryobi. Ryobi nespecifikuje tloušťku paluby. Po přečtení více než 200 recenzí a sledování všech recenzí videa si nikdo nestěžuje na řez této paluby. Paluba dobře prořízne a má dostatek energie pro týdenní sečení.

Ego. Ego nespecifikuje tloušťku paluby, ale Lowes ji uvádí jako 12 GA. Ego jednotka má hodnocení počasí IPX4, což znamená, že je bezpečné na to stříkat vodu. K vyčištění této jednotky nepoužívejte tlakovou myčku. Poznámka: Ego získává hodnocení IPX4, protože mají pod palubními motory šálek mastnoty. Čepele musí být odstraněny a tento šálek musí být naplněn mastnotou každých 50 hodin provozu.

 • 1.Cub Cadet. Přední náprava je kompenzována doprava, takže oříznutí je snazší. Cub Cadet používá stejný rám jako plynový ztr. Je to drsné a postavené tak, aby vydrželo. Plně svařovaná trubková ocel 2 ″ x2 ″. E-potahování, takže to nebude rez. Doživotní záruka na rám. Podlahový panel, kde si odpočíváte nohy, je odnímatelný pro čištění paluby a usnadňuje odstranění paluby. Zadní strana kadetu je plně chráněna vysokým a nízkým zadním nárazníkem. Tato sekačka může hodně zneužívat. Protože se jedná o design „ztr první. elektrická sekačka“, sekačka je dobře vyvážená, aby vám poskytla velkou trakci pro svahy a otočení měkkých půd.
 • 2.Ryobi. Ryobi uvádí, že používají „drsný ocelový rám“, je na všech správných místech, ale nestanoví velikost nebo tloušťku rámu. Ryobi nemá vyčnívání. Baterie jsou zastrčeny pod sedadlem. To může být problém, pokud je váš trávník písečný, protože na přední straně může být příliš velká hmotnost, takže přední část sekačky chce kopat do měkkých půd.
 • 3.Ego. Ego se nezmíní o síle nebo kvalitě rámu. Z obrázků se zadní konec ega vyčnívá mnohem dále než jiné ZTR. Pokud máte spoustu oblastí s vnitřními rohy, možná si budete muset zvyknout na zadní stranu, která vyčnívá tak daleko, abyste mohli sekat bez poškození plotů, keřů, terénní úpravy a samotné sekačky. Se veškerou hmotností baterie vyčnívající z záda poslouchám slyšet, pokud si někdo stěžuje na přední konec, je příliš lehký a sekačka nebude dobře zvládnout svahy. Také nevím, jestli je zadní část plastu. Plast není dobrou volbou pro zadní část ZTR, protože tam dostanou hodně zneužívání.
 • Je mi líto, ale když jsem viděl zadní část této sekačky, první věc, která mi přišla na mysl, bylo toto video:

Můj názor na ego: Budování sekačky s nulovým otočením je mnohem více, než aby to vypadalo dobře, a pak nechala marketingové oddělení prodat pomocí fantastických slov. Byl jsem v tom od roku 1993 a nákup sekačky prvního ročníku má vždy výzvy. Koupil jsem sekačky od společností „Jméno“, které vypadaly dobře, ale v prvním roce utrpěly velké nedostatky. Například jsem si koupil dva zbrusu nové sekačky s nulovým otočení. Koupil jsem čtyři sekačky Standon a rámy praskly do 50 hodin. Měl jsem motory vibrace volných, trhlin paluby, plastové blatníky padají, elektrická spojení neustále vibruje uvolněné a/nebo korodu. Ve všech těch případech to nebylo opotřebení, ale špatný design.

Takže kvůli této zkušenosti se trochu zajímám o kompartment baterií a baterií na sekačce s nulovým otočením ega. Bude tento obrovský poly zásobník držet až napětí šesti, 10 lb baterií a všech vibrací, které sekačka s nulovým otočením létala kolem dvora rychlostí 6-7 mph? Vydrží uzamykací mechanismy nebo se baterie začnou uvolnit? Všechno to poly poly crack ze napětí sečení trávníku při 6 mph? Je horní obálka polstrovaná na správných místech, takže se závěsy a západka nerozbijí? Bojím se, že mít všechny tyto baterie v samostatných oddílech je jako mít šest 10 lb cihel skákajících kolem uvnitř sterilitního tote.

Ostatní společnosti jako Cub Cadet provedly své sekačky prostřednictvím přísného testování. Shaklé stoly, kontrakce korozních lázní a stovky hodin venkovního, kopce, hrboly, vodní nebezpečí a testy zatížení, korozní lázně a stovky hodin venkovních kopců, kopců za každého. V tomto okamžiku nám ego neukazovalo žádné z těch potřebných testů, které by mi poskytly důvěru v doporučení produktu prvního ročníku.

Řízení Ryobi EGO Cub Cadet
Zacházejte s rukojeti Základní nastavitelné Plně nastavitelné Ergonomické plně nastavitelné
Brzdy Pedál nohou Pedál nohou Pedál nohou
Ovládání řízení BAP BAR BAP BAR BAP BAR
Kontrolní panel Základní Složitý Základní
Pohodlí Ryobi EGO Cub Cadet
Typ sedadla ? Vysoký záda 20 ″ vysoký záda
Pozastavení sedadla ? Vytáčení nastavitelné Polymerní suspenze
Nastavení sedadla Ano ? Páka 4 ”cestování
Podlahové rohože Na Na Gumová podložka
Kola Ryobi EGO Cub Cadet
Vzor běhounu ? ? Mistr trávníku
Přední kola ? 11 × 4. 5 in 11 × 6. 5 in
Zadní kola 18 palců 18 × 8.5. 8 v 20 × 8. 8 in
Rozměry Ryobi EGO Cub Cadet
L/W/H 66 ″ x49 ″ x42 ″ 76 ″ x44 ″ 80 ″ x54 ″ x47 ″
Hmotnost (cca) 597 liber. 440 liber. 500 liber.

Ryobi. přepravní hmotnost 700 liber ego. se čtyřmi bateriemi

Další specifikace Ryobi EGO Cub Cadet
Hlavní světla Ano 360 LED osvětlení Dual-LED
Vypouštění skluzu Zahrnuta Zahrnuta Zahrnuta
Mulch Kit Včetně kombo AMP4200 19A30046100
Bagger ACRM005 ABK4200 19B70054100
Striphing Kit Na Na 19A70060OEM
Ocelová souprava blatníku Na Na 19A70062100
Kit na loketní opěrku Na Zahrnuta 759-04252
Přívěs Na 250 liber max 19B40026100
Modelové číslo RY48ZTR100 RY48ZTR75 ZT4204L 34ABA2CS710
Koupit od kadeta Cub Na Na 34ABA2CS710
Koupit z domácího skladu Home Depot Na Ultima Zt1-42e

Ego. Mulching pouze zástrčka

souhrn. Což je nejlepší elektrická elektrická sekačka?

CUB CADET: To říká jasně-kadet Cub ZT1 42E je prostě skvělá sekačka, která se právě stane napájením baterií. Mows, Drives a Fungs Stejně jako ZTR, který nyní máte. a je to mnohem tišší. Je snadné provozovat a snadno se používat. Je to otočení, které je nejprve sekačkou a stane se, že je poháněn elektřinou…

Ego: Pokud stále sportujete flipphonephone a nechcete jeden z těch „nových“ dotykových telefonů, protože jsou příliš komplikované, ego není pro vás. Pokud jste si zakoupili do ego infrastruktury nebo chcete, aby „nejnovější“ technika ego může být dobrá volba. Ego má širokou škálu nastavení, takže můžete sekat stejně, ale je příliš komplikované pro sečení trávníku. S velkou fanouškovskou základnou Ego a důvtipným marketingem prodávají mnoho z těchto sekaček.

Ryobi: Mám měkké místo pro sekačky Ryobi, představily první elektrické sekačky, které dobře sekali a lidé je rádi používají. dokud baterie nezačnou selhat. Samotná sekačka je skvělá sekačka. Doufám, že Ryobi brzy přepne na lithium-iontové baterie.

Nejlepší sekačky na trávu s nulovým otočením z roku 2023 [recenze]

Sekačky s nulovým otočením jsou dnes nejúčinnějším stylem sekačky na trávu-jsou rychlé a manévrovatelné, dělají krátkou práci velkých trávníků a důvěřují jim stejně jako profesionály i majitelé domů. Ale jaká je nejlepší sekačka na trávu s nulovým otočením?

Zkontrolovali jsme více než dva desítky sekaček na nulové otočení, abychom přišli s našimi osmi nejlepšími tipy na základě síly, velikosti řezacího paluby, výšky paluby, speciálních funkcí a ceny. Zahrnovali jsme také praktický průvodce kupujícími a dotazy, které vám pomohou usnadnit vaše nakupování.

Nejprve však je sekačka na trávu s nulovým otočením? Pomocí hydraulických přenosu dodává motor sekačky na trávu s nulovým otočení. To umožňuje operátorovi roztočit stroj na desetník, nebo zastavit kolo, aby vytvořil bezproblémový otočení U.

Sekačky s nulovým otočením nejsou levné. Ve srovnání s jinými sekačkami na trávu, nulové tahy obecně padají na vyšší konec nákladového spektra.Pokud plánujete investovat do vysoce kvalitní sekačky s nulovým otočením, je důležité si vybrat ten pravý.

Kvůli sekačům s nulovým otočením kolísají s prodejem a dostupností, poskytli jsme obecnou představu o ceně.

 • „Levné“. pod 3 500
 • „Mírný“-3 500-4 000
 • „Drahé“. 4 000 a více

Pokud je k dispozici, také jsme uvedli několik možností nákupu, abychom usnadnili porovnání cen.

Top 8 sekaček na nulu-recenze

1. Cub Cadet Ultima Zt1
2. Husqvarna Z254
3. Ryobi 42palcová sekačka
4. Toro 42palcový časový list
5. John Deere Ztrak Z375r
6. Ariens Ikon XD-52
7. Ego Power Z6
8. Troy-Bilt Mustang

Cub Cadet Ultima Zt1

Špičková sekačka na nulové otočení pro rezidenční trhy, série ultimy Cub Cadet dělá krátkou práci největších trávníků. Tento stroj, řízený motorem Kohler 22 koňských sil, může dosáhnout rychlosti 7 vpřed 7.5 mph.

ZT1 poskytuje maximální pohodlí s plně nastavitelným sedadlem ve stylu závodního. Ovládání lišty na klíně je také nastavitelné, aby byla zajištěna přesná manévrovatelnost. Duální světlomety LED vám pomohou snížit podmínky nízkých osvětlení a pogumovaná podlaha kokpitu snižuje vibrace.

20palcová zadní kola a 11palcová přední kola nabízejí dostatek trakce k řešení jemných kopců a jsou navrženy tak, aby chránily váš trávník při otočení. A 3.Plahový benzín 5-galon vám umožní trávit více času sečením a méně času doplňováním doplňování.

Kadet Cub nabízí tříletou neomezenou hodinovou záruku a doživotní záruku na rám. ZT1 také přichází v 50palcové verzi pro větší účinnost a pokrytí. Cub Cadet také nedávno vydal Ultima ZT1 56V Max 60 Electric Zero Turn.

Specifikace

Zdroj energie: 22 HP 725cc Kohler 7000 Series Twin-Calinder Enginetop Rychlost: 7.5 mphtransmission: HydrostaticDeck Šířka: 42 inciscutting výška: 15 pozic, 1 až 4.5 palců rozsah: levný

Klady

✓ Výkonný 22hp motoru plně nastavitelný sedadlo a ovládací prvky, nejlepší záruka ve své třídě

Nevýhody

✗ Žádný měřič plynu✗ prodává se samostatně

Recenze: Elektrická sekačka Ryobi RM480E má působivou sílu

Camryn Rabideau je spisovatelka na volné noze specializující se na zdobení a design. Pokrývá domácí výrobky pro smrk.

Elektrická sekačka Ryobi RM480E

Pokud hledáte ekologickou jezdeckou sekačku na trávu-nebo dokonce jen ta, která vyžaduje méně údržby-myslíme si, že vás příjemně překvapí výkonem elektrické jezdecké sekačky Ryobi RM480E.

Elektrická sekačka Ryobi RM480E

Zakoupili jsme elektrickou sekačku Ryobi RM480E, aby ji náš recenzent mohl vyzkoušet na její 10 akrové farmě. Čtěte pro naši úplnou recenzi produktů.

Existuje řada důvodů, proč se při nákupu sekačky na trávu by se mohla přitahovat elektrická sekačka, jako je elektrická sekačka Ryobi RM480E. Možná hledáte způsoby, jak být ekologičtější, nebo možná vás unavuje údržbu na své plynové sekačce. Bez ohledu na vaše zdůvodnění zvážení sekačky napájenou na baterii je na mysli nepochybně jedna velká otázka: udělá to práci?

Je známo, že elektrické nástroje jsou méně výkonné než jejich protějšky s plynem, takže vás možná zajímá, zda tato elektrická sekačka zvládne vaše nejsilnější záplaty trávy. Abych zjistil, jak se měří sekačka Ryobi Electric Riding Lawn sekačka, vyzkoušel jsem ji na farmě o 10 akrech, konzultuji s mým rezidentním odborníkem na údržbu trávníku a nadšencem nástrojů-aka můj otec-rozhodnout se, zda se tento baterií napájí stroj stojí za cenu.

Nastavení: Přineste si vlastní nástroje

Elektrická jezdecká sekačka Ryobi je dodávána na kovové bedně, pokryté plastem, který jsme museli odříznout. Pro nastavení je zapotřebí jen několik hlavních kroků: připojení baterie, instalace sedadla a volantu a připojení předního nárazníku. Tento proces nám však od začátku do konce asi hodinu, takže se ujistěte, že máte kus času věnovaný úkolu.

Nastavení bylo poměrně jednoduché, protože pokyny byly důkladné a zahrnovaly snadno srozumitelné ilustrace. Sekačkou jsou zahrnuty čtyři malé nástroje, ale zjistili jsme, že je mnohem rychlejší používat naše vlastní nástroje.

„Celkově to nebylo komplikované, pokud dodržujete písemné pokyny,“ řekl můj otec. „Doporučuji však mít sadu metrických klíčů po ruce jako náhrada za poskytnuté malé nástroje. Nebyli úplně zbyteční, ale docela blízko.“

Potom jsme museli rozebrat kovovou bednu a vytvořit rampu, abychom sekačku zbavili. K dosažení toho jsme skončili pomocí několika náhradních desek.

Naše jediná stížnost na proces nastavení je, že tam bylo mnoho balicích materiálů a kovová bedna má nálepku, která říká, že ho zahodí. Vzhledem k tomu, že jedním z hlavních prodejních bodů elektrické sekačky je jeho ekologická povaha, vypadalo to trochu zvláštní.

Nahlédněte na některé další nejlepší nástroje Ryobi, které si můžete koupit.

Design: Může být pohodlnější

Celkově je tato sekačka na trávu snadno použitelná a má mnoho užitečných funkcí. Začíná to hned, když otočíte klíč, a můžete snadno vybrat dopředu, dozadu nebo neutrální na ovládacím panelu vedle sedadla. Pedál akcelerátoru je na pravé straně sloupce řízení a brzda je vlevo a oba jsou velmi snadné tlačit. Podobně jako u elektrického golfového vozíku se stroj výrazně zpomaluje, když propustíte zrychlovač, takže se musíte dotknout jen brzdy, abyste se zastavili.

Samotné sedadlo není příliš pohodlné, zvláště když po dlouhou dobu sekáváte.

Obzvláště se nám líbí indikátor úrovně baterie sekačky, který vám poskytuje představu o tom, kolik náboje zbývá. Tento panel také zahrnuje hodinový měřič, který sleduje celkový počet hodin, kdy byla sekačka použita. Další tlačítka ovládají světlomety a tempomat stroje. K dispozici je dokonce i držák USB a držák elektroniky, takže si můžete nabíjet telefon při sekání, stejně jako držák na pohár za seřizovačem výšky paluby.

Sekačka cestuje s maximální rychlostí 8 mph pohybující se vpřed a 3 mph vzad, a když je čas začít řezat, je tu malý, snadno propojený knoflík, který začíná a zastaví čepele sekačky. Když jsou čepele zasnoubeny, může stroj zvýšit až 5 mph. Mysleli jsme si, že tempomat je opravdu skvělá funkce. je ideální pro to, když pracujete na velkém dvoře.

I když jsou tyto funkce docela užitečné, sekačka není bez jejích nedostatků. Za prvé, samotné sedadlo není příliš pohodlné, zvláště když sekáváte po dlouhou dobu. Jak poznamenal můj otec: „Pokud to jezdíte na dvě hodiny rovně, určitě se cítíte v zádech bolestivost, když vystoupíte-alespoň tělo tohoto muže středního věku to udělalo!“

Dále, ačkoliv stroj má ocelový rám a pohon zadních kol, některé části nás nezasáhly tak obzvláště odolné.

„Části, které spojují přední kola k volantu. „Je to v pořádku pro úroveň, rovný trávník, ale myslím si, že řezání na hrbolaté půdě větší vlastnosti by nakonec překročilo použité materiály.“.“

Výkon: Porovnaně s profesionály

Hlavní otázkou, kterou jsme měli ohledně této sekačky na trávu. Sekačka má 38palcovou dvě paluby dvou čepelí (o něco menší než tradiční sekačka v plné velikosti), dvojí vysoce výkonné bezkartáčové motory a 12 manuální nastavení paluby, která vám umožní vybrat výšky sečení mezi 1.5 a 4.5 palců.

Několikrát jsme testovali řezací schopnosti sekačky, počínaje pozemkem dvou akrů ve velkém poli, pak jsme se přesunuli na přední dvůr a část těžkého, zarostlého trávníku. V každém úkolu jsme zjistili, že Ryobi překročil očekávání, řezání a manipulaci stejně jako komerční sekačka.

„Jsem docela ohromen výkonem sekačky.“!“Řekl můj otec. „Vzal jsem to přes oblast těžké, 6-palcové trávy, a to upřímně zvládlo řezání i moje komerční sekačka Husqvarna Zero-Turn.“. To je docela úžasné.“

Zvládnul řezání a komerční sekačku Husqvarna Zero-Turn. To je docela úžasné.

Sekačka má režim zpětného provozu. právě jsme zastavili stroj, přepnuli ho, aby se obrátil, a poté znovu znovu uskutečnil čepele. ale jako bezpečnostní opatření stroj po celou dobu pípne.

Zájem o přečtení dalších recenzí? Podívejte se na náš výběr nejlepších sekaček na trávu.

Napájení baterie: žije podle nároků

Naše další hlavní otázka se týkala výdrže baterie sekačky. Běží na čtyřech 12V bateriích a výrobce tvrdí, že stroj může nakrájet na dva akry nebo běžet po dobu 2 hodin na poplatek, takže jsme to přirozeně chtěli testovat. Vyhodili jsme dvou akrový pozemek a pak jsme začali řezat. Jak bylo tvrdí, sekačka byla schopna snížit celou sekci za přibližně dvě hodiny s tím, že zbývá napájení baterie.

Při řezání silné trávy jsme byli podobně ohromeni napájením baterie: „Když jsem po dobu 40 minut rozřezal vysokou trávu, použil jsem pouze asi 25 procent dostupné energie baterie,“ řekl můj táta. „Myslel jsem, že bych použil víc, protože jsem zdůraznil každý z řezacích motorů.“. Je to však zbrusu nová baterie, takže bych očekával, že se udržení energie v průběhu času zmizí.“

Jak bylo tvrdí, sekačka byla schopna snížit sekci o dvou akrech za přibližně dvě hodiny a zbývá napájení baterie.

Poté, co jsme vypustili baterii dolů, nechali jsme ji přes noc nabít zálohování šťávy. výrobce doporučuje ji nabíjet po dobu 12 hodin. Je hezké, že se nabíječka připojuje do standardního 120 voltového výstupu, takže nemusíte provádět žádné elektrické upgrady, které by nabíjely stroj.

Je však důležité si uvědomit, že tyto baterie netrvají věčně. Po přibližně šesti měsících pravidelného používání na našem velkém majetku již životnost baterie netrvala tak dlouho. nebyl to dramatický rozdíl, ale stále to byl patrný. Pokud jsou správně udržovány, elektrické sekačky na trávu obvykle trvají asi pět až sedm let a náhradní baterie stojí více než 100. Pokud tedy potřebujete vyměnit všechny čtyři baterie, bude to stát nahoru 500. téměř čtvrtina nákladů na samotnou sekačku.

Hladina hluku: Zní to jako vakuum

Jedním z hlavních prodejních bodů elektrických sekaček je, že jsou výrazně tišší než modely poháněné plynem. Elektrická jezdecká sekačka Ryobi na koni je prakticky tichá, když jsou čepele vypnuto. natolik se můžete také divit, jestli je to zapnuto! Připomnělo nám to elektrický golfový vozík nebo go-kart.

Když zapnete lopatky sekačky, je tu nějaký hluk, podobný hluku u těžceného vakua. Není to však zdaleka tak hlasité jako sekačka poháněná plynem a byla by mnohem méně rušivá pro vaše sousedy nebo spící rodinu.

„Úroveň decibelů je slyšitelná, ale mnohem méně než těžká kňučení konvenční sekačky s plynem se zapojeným PTO,“ vysvětlil můj otec s odkazem na vzlet nebo to, co řídí pásy, které točí čepele na jezdecké sekačce. „Nosím ochranu uší, když stříhám sekačkou Husqvarna, ale nemyslel jsem si, že je to potřeba, když jsem řezal s Ryobi.“

Cena: drahý, ale ne pobuřující

Jízdní sekačky mohou stát kdekoli od 1 500 do 4 000, v závislosti na značce, velikosti a funkcích. Elektrická sekačka Ryobi RM480E prodává za 2 700, což je o něco vyšší než sekačky s plynem s podobnou velikostí paluby-můžete získat jezdeckou sekačku s plynem s 42palcovou palubou za 1 600 až 2 000 za 1 600 až 2 000. Cena Ryobi je však v souladu s náklady na jiné elektrické sekačky zadního motoru.

Ryobi RM480E Elektrická jezdecká sekačka vs. Ryobi Ry40190-y bez kartáčovských sekaček

Není připraven provést velkou investici potřebnou pro sekačku na trávníku Ryobi? Schopnosti elektrické sekačky můžete vyzkoušet za nižší cenu s modelem procházky, jako je 20palcová bezdrátová sekačka Ryobi. Tato nejlépe hodnocená možnost je výrazně dostupnější na 400 a je ideální pro yardy až do půl akru. I když má pouze dobu běhu asi 35 minut, tato sekačka na procházce má mnoho stejných výhod modelu jízdy, včetně omezené údržby, bez emisí a nízké úrovně hluku.

Podívejte se na našeho průvodce více z nejlepších elektrických sekaček, které si můžete koupit ještě dnes.

Konkurenční možnost pro majitele domů.

Pokud vás unavuje údržba sekačky na trávu, chcete být ekologičtější nebo prostě chcete tišší sekačku, elektrická sekačka Ryobi RM480E je výkonná stroj, který zvládne nejrůznější péči o trávník. Funguje tiše a má působivě dlouhý čas, což z něj činí užitečnou investici do naší knihy.

RYOBI 54 ″ Elektrická nula zatáčka Recenze

Je to jako Tesla trávníků; Dovolte mi, abych vám ukázal několik oblíbených funkcí a proč si myslíme, že taková elektrická sekačka není jen perfektní pro velkou plochu, ale také by to mohlo být vhodný pro malé a střední yardy, počínaje rychlým rozbalovacím a sestavením Sekačky mi doručily na dolu kamionu SS, byly trochu do strany na kovové paletě. Přesto, více o tom, že ve druhém sestavení bylo ve skutečnosti docela jednoduché, což si vždy vážím, nebylo v balíčku příliš nutné zahrnovat také nástěnnou nabíječku pro zadní náhradní klíče a několik nástrojů.

Nejprve je připojit hlavní terminály baterie.

Dále připojím plyšové sedadlo se dvěma šrouby v těm těsným stlačováním, ale konečně jsem ho dostal do připojení šroubu kabelového kabelu sedadla na pohonných páčkách; Existuje několik šroubů, které umožňují touhu až do konce, což bylo v podstatě dost vtipné pro mě, nejtěžším krokem pro mě bylo odjíždění sekačky z palet, protože to bylo tam pokřivené. Ta kovová základna byla ohnutá a zvedla se. Kdybych šel dopředu nebo dozadu, hrozilo mi riziko poškození čepelí.

Po několika neúspěšných pokusech tedy přišel můj kamarád a pomohl mi zvednout ho nahoru a z palety. Nyní sekačka váží asi 800 liber. Je postaven jako zvíře; Po nějakém posledním rozbalení jsme všichni připraveni jít. Zde jsou moje oblíbené funkce a klíčové specifikace tohoto trávníku. Za prvé, všechny elektrické nulové otočení vypadá a cítí se jako budoucnost sekaček. Za druhé, při jízdě je téměř ticho a sotva ticho při řezání.

Teď to není příliš tiché, jako by to byly slabé motory nebo tak něco; Poprvé, když jsem se zapnul na čepelí. Konceptem je už nikdy naplnit nádrže páchnoucího plynu, hrubých výparů, bez výměny pásů, olejem, zapalovacích svíček, filtrů nebo jakéhokoli z toho nevyžádaného; Připojte jej do standardního náboje o vývoji 120 V, poté je zvětšení. Design je úžasný. Miluji jasnou skutečnou zelenou s matnou černou a ty dvojité LED tyče dopředu jsou velmi úhledné a celkem jasné.

K dispozici je pět vysoce výkonných bezkartářských motorů, dva pro zadní kola pro nezávislý pohon a na zapnutí poloměru desetníku, pak jsou pro ty trojité řezací motory a zakrývají tu masivní širokou palubu o 54 palců a zakrývají se masivní 54palcovou palubu. Přicházím z push metry na svém dvoře, která bývala to, co se cítilo jako opravdu dlouhá a tvrdá práce.

Nyní mohu udělat přední sekci za pět minut, stranu a možná pět minut vzadu za pět minut. A já sem zaokrouhlím; Pravděpodobně by to mohlo být provedeno ještě rychleji. Rád chodím trochu pomaleji pro ten čistý, důkladný řez, který sekačka mimochodem nechává tyto krásné profesionální nedotčené řezy, které jsem nikdy předtím nemohl dosáhnout. V zásadě vypadá střih trávy úžasně a je tichý, čistý a velmi efektivní a každý týden mi šetří hodně času. A to ani nezmiňuje bez námahy a zábavy mo a zážitku.

Sedadlo

Sedadlo je velmi plyšové a pohodlné, pěkně svázané v tomto zavěšení sedadla. Je nastavitelný dopředu a dozadu, dokonce zahrnuje skládací opěrka. Existují dva držáky pohárů, dva úložné prostory, port USB, který nabije vaše zařízení a gadgety na cestách. Možná pro reproduktor Bluetooth nebo nabití telefonu na pravé straně je pěkný ovládací panel s spínačem napájení a horlivými LED světlomety, nízkorychlostní pohon a nízkorychlostní řezací tlačítka, což může rozšířit rozsah baterií, pokud je rozsah baterie, pokud je prodloužit váš rozsah baterií, pokud raději byste.

LCD

Líbí se mi také LCD pro procento baterie a metr hodiny; K dispozici je nastavení výšky 12 a půl palce až do čtyř a půl palce, plus připevněná malá automatická zátka. Teď tady stříhám tu hustou trávu Bermudy a rád ji řezu docela nízko, obvykle kolem jedné a půl nebo jedné a tři čtvrtiny. Poté to vypadá tak pěkně.

Rychlost

Nyní pojďme mluvit o rychlosti. Maximální rychlosti jsou hodnoceny na sedm kilometrů za hodinu, což v mém výzkumu mnoho špičkových komerčních nulových zatáček při stejné rychlosti, možná osm kilometrů za hodinu, ale ty jsou ještě dražší s masivně hlasitým plynem motory. Teď si nejsem jistý, zda jste někdy byli na jezdecké sekaně, ale sedm mph je ve skutečnosti opravdu zippy. To dělá řezání tak bez námahy a zábavy a od malých yardů až po ty větší linie.

Roztrhá se to s řezáním mě i mých přátel, kteří to vyzkoušeli, byli tak neuvěřitelně ohromeni, zejména proto, že je v těchto kontrolních tyčích na začátku sezóny a zde jsem v těchto kontrolních tyčích je elektrický a rychle než přesný, šel jsem na dvorek svého souseda a tady a tady byl zážitek z řezání. Takže mám nulovou otočení, abych se plně nabila 100%. Jsem tady v domě mého kamaráda tři čtvrtiny akru. Máme šest palcové plus mrtvé trávy od zimy. Jsou to silné věci. Uděláme to nízké skalpování, uvidíme, jak se to prořízne, a pak uvidíme, jak dlouho tato baterie vydrží. Pojďme se do toho dostat. A nejprve bezpečnost, podívejte se na to. Jsme na 100% pro důkazní indikátor baterie plně nabitý.

Dobře, tato věc je tak rychlá, tato věc šílená tlustá. Bylo to protržení skrz to jako máslo snazší, než jsem si myslel; Výborně, Ryobi, tato věc je monstrum. Zacházelo to docela dobře, člověče. To bylo to působivé. To bylo šílené. Je to trochu těžké ovládat, když jen trháte přímky na všech nárazech. Ale myslím, podívej se, jak to je takové věci. Seká se skrz všechny tyto úmrtí. A jde to celou cestu dolů.

Je to upřímně docela tiché, zvláště když se prochází všemi těmito silnými věcmi; ty motory, oloupají se docela dobře, není příliš daleko. Motory jsou zapnuté. To není moc hlasité. Dobře, takže máme na tomto masivním dvorku provedeno asi tři čtvrtiny zadní části a výdrž baterie říká asi 70% zbývajících. Nyní je to opravdu působivé. Předpokládejme, že je to pravda, nejste si jisti, jak přesný je. Ale pojďme do toho a dokončeme to a uvidíme, co to skončí na konci celého chlapa.

Jedna plně nabitá baterie

Takže jsme právě dokončili tři čtvrtiny akru. Toto je střih skalpování. Většinu času tedy paluba byla dole na jednu a tři čtvrtiny; možná dva, ukážu vám, je super nízký. Prořezávalo to nějaké silné věci. Začali jsme 100%. A nyní jsme skončili na 30% rychlé aktualizaci lépe vyskočili zpět na 40% z 30. Takže tam jdeš. Takže znovu si nejsem úplně jistý, jak je to přesná. Ale dejte mu výhodu pochybností; to bylo schopno udělat celou tuto věc znovu, mulčování řezu, což se děje jen jednou za rok. Jsem rád, že baterie vydrží celou věc. Nyní, když děláte snadnější střih, určitě, výdrž baterie bude trvat déle.

Celkově je to však výbuch jezdí velmi bez námahy, s velkou přesností v ovládacích prvcích. Je to rychlé při nejvyšší rychlosti, vyrostl jsem a projel jsem jízdu na standardní sekačce, která se rozřezala kolem akru, a zatímco ty mají určité výhody, nyní, když jsem zažil nulovou otočení, není divu, že se jedná o špičkové trávníky. Dokonce i na menším dvoře, jako je můj vlastní, má schopnost mít takovou přesnost a svobodu a manévrovatelnost. Umožňuje mi to jezdit po okraji super pevně. A pak, na konci těchto linií Cornrow, bič 180 stupňů kolem, tam a zpět tam a zpět. Je to tak sladké a efektivní.

Závěr

Je tedy ideální pro ty těsné malé prostory a ty masivní yardy s dlouhými liniemi. To je super rychle. Proto si myslím, že má to nejlepší z obou světů. Takže když jdu ven a oříznu svůj trávník na plně nabité baterii na konci řezané práce, jsem ponechán asi 90 nebo 85% výdrž baterie; Vlevo je ta masivní baterie 115 amp, měla by vydržet opravdu dlouho. A i když máte ty větší pozemky, jak se říká, může to snížit na tři a půl akrů na plné nabití. Samozřejmě, že vše závisí na vaší výšce trávy a podobně, ale viděl jsem to jako vynikající volbu. Sekačka je dodávána s tříletou zárukou a baterie pijavice mají jednoletou záruku.

Teď chápu proč, ale rád bych viděl, že se tato záruka baterie rozšířila dále. Nejsem si jistý, kolik let to vydrží, ale na jasné straně vypadají docela snadno nahraditelné a ani ceny nebyly tak špatné, jak jsem si myslel, že by to mohlo být. Nyní jedinou položkou seznamu přání, na kterou jsem si vzpomněl, je, že bych rád viděl mulčování zástrčky pro tuto stranu; můžete být zahrnuti do sekačky nebo možná volitelného doplňku systému pytlů. Nyní to není opravdu potřeba, protože jsem zažil více trhlin a žvýkání i hustých věcí. A to střílí velmi jemně řezané trávu.

Ryobi Ry48ZTR100 je vhodný pro ty, kteří chtějí nulové emise, nízký hluk a sekačku s nízkou údržbou elektrického trávníku.

Verdikt nejlepších deset recenzí

Ryobi RY48ZTR100 je super jízdní sekačka, která nabízí tichý a bezúdržbový běh baterie a přitom stále chrlí vysokou energii a širokou řeznou oblast jízdy na sekačce. Malé dotyky, jako jsou LED světla, nabíječka telefonu a držák poháru, jsou skvělé, ale kvalita sestavení je solidní a výkon konzistentní. Vydělávání této vysoké cenovky. Schopnost přidat pluh pro čištění sněhu v zimě to opravdu pomáhá získat jeho hodnotu.

Klady

 • Tříhodinová výdrž baterie
 • Ovládací prvky nulového otočení
 • 12 výškových pozic
 • USB telefonní nabíječka a držák nápojů
 • Připevnění pluhu

Nevýhody

Proč můžete důvěřovat top deseti recenzím

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

The Nejlepší sekačky na elektrické trávníky Snadno dostane váš trávník zpět na trať. Ať už hledáte funkce, které pomáhají s procházením úzkými hranami, nebo se prostě chcete vyhnout blátě na doplňování paliva olejem, elektrické sekačky na našem seznamu jsou o síle, pohodlí a udržitelnosti.

Díky své super pohodlné všeelektrické funkčnosti a snadné nastavení výšky je Ryobi Ry48ZTR100 vhodný pro majitele domů s velkými zahradami. Dodává se s palubními vymoženostmi, jako jsou zařízení nabíjení mobilních telefonů, držáky pohárů a LED světlomety. Pro pohon a motory čepelí existuje užitečné nastavení nízké rychlosti, může však postrádat stejnou schopnost jako plynová sekačka zakrývat neslušné záplaty.

Velikost paluby: 42 (in)

Baterie: 7.5h

LED světlomety: Ano

Duální baterie: Ne

Self-Colleged: Ano

Max výška řezání: 4.5 (in)

Výška řezání min: 1.5 (in)

Záruka: 3letý nástroj a 1 rok baterie

Certifikováno Energy Star: Ne

Zdá se, že sekačka Ryobi Ry48ZTR100 ve skutečnosti ve svém běhu ve skutečnosti bojuje, což je obrovská výhoda a záchranář času. Seska Ryobi běží bezchybně a bezchybně na přibližně třech akrech půdy, ale běh pravděpodobně klesne, pokud stroj opravdu musí pracovat přes tvrdý zarostlý trávník.

Řízení se stává velmi běžným i s elektrickými sekačkami a Ryobi není výjimkou. Řízení používá systém s nulovým bodem a pomáhá s prací s velkou přesností poblíž překážek. Pokud dáváte přednost špičkovému modelu a cena není problém, pak sekačka Ryobi Ry48ZTR100 je pro vás skvělou volbou.

RYOBI RY48ZTR100: Návrh a sestavení

Ryobi Ry48ZTR100 ZERO OOND sekačka je poháněna mocnou 100ah baterií, která řídí čtyři beztastní motory. Ty se používají k napájení každého kola a dvou čepelí.

Paluba a rám jsou postaveny z oceli, což je činí silné a dlouhodobě trvající. Jako takový získáte roční záruku a tříletou omezenou záruku na tuto sekačku.

Výška jízdy na palubě může být měněna, stejně jako samotné sedadlo, aby bylo možné najít pohodlí a kontrolu nad řezem. Duální držadla znamenají, že můžete získat přesnost zatáčky nulového bodu a ty jsou pokryty měkkou formou, aby se ujistily, že zůstanou pohodlně i po dlouhodobém použití. Sedlo má také nabídku pohodlí díky systému s dvojím jarem, který vytáhne nejhorší z jízdy rány.

K dispozici je vestavěný držák na poháry a port USB pro nabíjení telefonu, který lze ubytovat v praktickém malém slotu vedle nabíjecího portu.

Přední část sekačky obsahuje dva řady LED světel, což umožňuje použití také v noci. To ovlivní výdrž baterie, ale sotva znatelně, protože se jedná o super nízký výkon LED.

Získáte mulčovací zástrčku a tažení, ale můžete přidat tašku na sběr trávy a listů a také boční vypouštěcí skluz pro boční střely, pokud je chcete.

Ryobi RY48ZTR100: Funkce

Ryobi Ry48ZTR100 Ride on sekačkou nabízí působivých 12 různých výšek jízdy, které vám umožní dostat délku řezu v pořádku. Které sahají od 4.5 palců až na 1.5 palců. To je nastavitelné pomocí rukojeti páky umístěné na dosah, takže se při sekání snadno změní.

Řízení používá systém nulového bodu, který je ovládán pomocí dvou polstrovaných lap. To vám umožní změnit množství otočení velmi jemně pro nejpřesnější kontrolu.

Hnací vlak je schopen několika režimů včetně dopředného pohonu a obráceného. Ale spíše působivě můžete také snížit při opaku. K dispozici je také schopnost zastavit řezací čepele a jen řídit, kde vám extra síla dostane trochu větší rychlost až 7 mph. ideální pro návrat zpět na začátek, když je to provedeno.

Nabíječka a LED světla USB si zaslouží další zmínku, protože jsou to skvělé malé funkce navíc, které nejsou vždy potřeba, ale budou oceněny, když děláte dlouhý stint řezání a ztmavne.

Ryobi Ry48ZTR100: výkon

Ryobi Ry48ZTR100 žije podle tvrzení, že může trvat tři hodiny. Dělá to snadno a také vás udržuje vědomí, jak dlouho vám zůstane užitečný zobrazení odečtu. To ukazuje tyče baterie, ale také zbývající čas. což je ve skutečnosti velmi přesné. Když to uděláte, stačí to řídit kdekoli máte nastavení nabíječky 120V, připojte se a nechte se nabíjet přes noc.

Síla je nyní problémem s těmi čtyřmi bezkalátovými motory, které chrlí veškerou šťávu, kterou potřebujete, abyste prořízli téměř jakoukoli práci. Pokud narazíte na skvrnu mokré nebo obzvláště silné trávy a všimnete si pomalé síly, můžete zpomalit nebo snadno zvýšit výšku, abyste se vyhnuli potenciálnímu výřezu.

Ovládací prvky tyče se snadno používají a na rozdíl od některých elektrických sekaček tohoto typu nejsou příliš citlivé. To neznamená, že nemůžete řídit velmi přesně, prostě nezapínají sílu zapnutou a vypnout, ale raději ji rovnoměrně distribuovat, jak byste chtěli.

Tato 42palcová paluba nabízí velkou řezací plochu (dvakrát sekačky na procházce, jako jsou Ryobi 40V 21-palcová beztasáta Smart Trek a Stihl RMA 510 V), což znamená, že získáte pěkné široké linie a také to znamená, že neděláte. musí trávit věky jít nahoru a dolů, takže je to dobře pro větší pozemky půdy. Možná to není dostatečně komerční známka, ale pro majitele domů je to pravděpodobně více než dost, zatímco zůstává dostatečně malý na skladování.

RYOBI RY48ZTR100: Recenze uživatele

Sekačka Ryobi Ry48ZTR100 skóre skóre v průměru tři z pěti hvězdiček na Amazonu. Negativní recenze zdůrazňují problémy s nabíjecí kapacitou baterie. Někteří uživatelé ocenili, že to dobře funguje s každým nabití baterie a snadno pokrývá velké skvrny půdy.

Použil jsem to každý týden k sekání několika akrů trávníku. Provádí to bezchybně každý úkol.

Amazon Customer

Pokud byste si koupili Ryobi RY48ZTR100?

Pokud chcete jezdit sekačka, která je elektrická bezproblémová, jde na dobré tři hodiny, nabízí dostatek energie, snadné nastavení výšky a ovládací prvky nulového bodu, je to perfektní. V noci to dokonce bude pokračovat s LED osvětlením a bude váš telefon nabitý za hudbu po celou dobu.

Pokud chcete toto používat profesionálně, můžete jít na větší a výkonnější model, ale pro všechny ostatní je to pravděpodobně dost.

Pokud jste stále nastaveni na plynovou sekačku, podívejte se na naše kolo nahoru Nejlepší sekačky na trávu s plynem, zatímco ti s velkými trávníky se budou chtít podívat na náš průvodce po Nejlepší jezdecké sekačky na trávu.

Pokud tento produkt není pro vás

Ego Power 21-palcová sekačka LM2102 nabízí energii na úrovni plynu při tichosti s LED světly a po dlouhou dobu na náboji díky velkému 7 7.5ah baterie. To není samohybné, což znamená, že je lehčí než většina ostatních a může trvat až hodinu, asi čtvrtinu akru, než budete potřebovat nabíjet. I tehdy se baterie rychle nabije za hodinu do plného.

Greenworks 21-palcový 60V MO60L410 provozuje systém s dvojitou baterií, který vám dává síť s snazší sečení a baterie trvá až 90 minut. Indikátor životnosti baterie na rukojeti způsobuje, že načasování je vánek.

Snapper XD 82V Max Stepsense je sekačka baterie s vlastním pohonem, která se stále podaří nabídnout až hodinu řezání díky své duální bateriové zátoce. Sekačka je dostatečně chytrá na to, aby v případě potřeby zvýšila napájení v tvrdších travních oblastech a ušetřila baterii na jednoduchém řezu sekci.