5 nejlepších sekaček na trávu z roku 2023. Self Povered Sekačky na trávu na vůli

Nejlepší sekačky na trávu z roku 2023 [recenze]

S samostatnou sekačkou na trávu se nemůžete docela sednout a relaxovat, zatímco si střihnete trávu, ale práce bude mnohem snazší. Sekačky s vlastním pohonem jezdí vpřed a vše, co musíte udělat, je vést je tam, kam chcete, aby šli.

Ale co byste měli hledat při nákupu sekačky na trávu? Porovnali jsme desítky sekaček, abychom si vybrali našich 5 nejlepších sekaček na trávu na základě síly, doby běhu baterie, variabilní rychlosti, šířky řezu, maximální výšky řezání a ceny a cena.

Zahrnovali jsme také průvodce kupujícím a dotazy, které by vám měly pomoci udělat správnou volbu pro vás a váš dvůr.

Pro sekačky s vlastním pohonem se pohybují od méně než 300 do více než 800. Zahrnuli jsme sekačky do různých cenových rozsahů do našeho žebříčku:

Nejlepší sekačky na trávu-recenze

1. Celkově nejlepší: Craftsman M215
2. Nejlepší třesk pro vaši babku: BlackDecker Gas-Power FWD sekačka
3. Nejlepší bateriový napájení: Kobalt bezkalátová lithium-iontová sekačka poháněná baterií
4. Nejlepší plyn: TROY BITT TB210
5. Nejlepší možnost prémie: Ego Power LM2135SP

Celkově nejlepší: Craftsman M215

Sekačka Craftsmana M215 má motoru 159 cm, který poskytuje dostatek točivého momentu pro vánku přes trávu a plevele, snadný start, možnost mulčování trávy a funkce rychlosti pohonu vám umožňuje upravit rychlost s vlastním pohonem.

Zde je několik vrcholů M215:

 • Automatická sytička motoru znamená, že se nemusíte starat o aktivaci nebo kdy sami otevřít ventil sytiče. Plynové sekačky jsou nakonec dost obtížné se s nimi vypořádat.
 • Samohybná s pohonem předních kol (FWD), která usnadňuje otáčení a ovládání sekačky. Rychlost pohonu můžete upravit tak, aby odpovídala vašemu tempu pomocí páky s variabilní rychlostí na rukojeti. Takže můžete sekat s pohodlnou rychlostí chůze nebo nakopat zářez, protože tato sekačka jde asi tak rychle, jak byste mohli chtít ve vyšších nastavení.
 • Dobrá trakce na svazích, protože pneumatiky jsou velké (8 palců vpředu a 11 palců vzadu) a mají vysoce kvalitní šlapání zag.

Specifikace

 • Zdroj energie: 159 CC OHV plynový motor
 • Systém pohonu: pohon předních kol
 • Šířka řezání: 21 palců
 • Maximální výška řezání: 3.75 palců
 • Cenové rozpětí: pod 400

Nejlepší třesk pro vaši babku: BlackDecker Gas-Power FWD sekačka

Pokud máte rozpočet, ale stále chcete pohodlí sekačky s vlastním pohonem, tento jednoduchý, ale efektivní plynový model od BlackDecker by mohl být pro vás.

Kromě toho, že je na vaší peněžence snadná, je tato sekačka také snadno použitelná. Je lehký a má pohon předních kol pro manévrovatelnost. Začíná to také při prvním tahu téměř pokaždé, což je skvělé pro plynovou sekačku.

Ale tato sekačka má také svá omezení. Motor je docela slabý pro plynovou sekačku ve 140 cm, takže sekačka někdy bojuje s vysokou trávou. Navíc nemůžete používat sekačku na svazích o 15 stupních nebo více, jinak motorový olej hoří a způsobí bezpečnostní nebezpečí.

Specifikace

 • Zdroj energie: 140 ccm plynový motor
 • Systém pohonu: pohon předních kol
 • Šířka řezání: 21 palců
 • Maximální výška řezání: 4 palce
 • Cenové rozpětí: pod 400

Nejlepší bateriový napájení: Kobalt bezkalátová lithium-iontová sekačka poháněná baterií

Chcete sílu plynové sekačky bez údržby, hlasitého hluku a výparů? Tato sekačka Kobalt je skvělá volba. 80-voltová baterie pohání sekačku vysokou a silnou trávou bez zastavení. A ve správných podmínkách může tato sekačka běžet až 80 minut na jeden náboj, což je působivé ve srovnání s jinými bezdrátovými elektrickými sekačkami.

Na rozdíl od našich dvou nejlepších tipů má tato sekačka pohon zadních kol (RWD), což je nejlepší systém pohonu pro sečení na kopcích. Má také variabilní rychlost, s nízkým nastavením dostatečně pomalým pro seniory a další majitele domů s omezenou mobilitou, aby mohli pohodlně sledovat, ale dostatečně vysoká nastavení, aby dokončila sečení trávníku v rekordním čase.

Sekačka má nějaké vtípky, na které musíte dávat pozor. Jedním z problémů je, že mechanismus sebepojení se automaticky nevypne, když vypnete sekačku. Pokud zapomenete uvolnit samoturu, sekačka může pokračovat a narazit na něco.

Dalším problémem je, že zálohování sekačky není tak snadné, jak by mohla být. Musíte uvolnit přepínač s vlastním prosazením a převrátit sekačku dopředu.

Specifikace

 • Zdroj energie: 80V 6.0 ah lithium-iontová baterie
 • Doba běhu baterie: Až 80 minut
 • Systém pohonu: pohon zadních kol
 • Šířka řezání: 21 palců
 • Maximální výška řezání: 3.75 palců
 • Cenové rozpětí: více než 700

Nejlepší sekačka s vlastním pohonem s plynem: TB210 zabalení TROY

Díky speciálním funkcím z Troy-Built je TB210 nízká údržba pro plynovou sekačku.

Patentovaný motor „Check, Don’t Change“ šetří čas a peníze na výměny ropy, protože nemusíte zlikvidovat starý olej. Stačí to zkontrolovat a v případě potřeby jej doplňte. K dispozici je také vestavěná mytí paluby, díky kterému je čištění spodní strany sekačky stejně snadné jako zavěšení zahradní hadice.

Tento model není jen snazší udržovat než podobné sekačky. Má také výkonný motor a poskytuje vysoce kvalitní řez díky svému systému řezání triakcí. Systém triaukce zahrnuje hrábě nárazníku, který upírá trávu před jeho řezem a speciální čepel a symetrická paluba, která zajišťuje rovnoměrný řez.

I když je tato možnost o něco dražší než ostatní plynové sekačky na našem seznamu, získáte tyto speciální funkce a spolehlivou konstrukci zabalení za další peníze.

Specifikace

 • Zdroj energie: 159 CC OHV plynový motor
 • Systém pohonu: pohon předních kol
 • Šířka řezání: 21 palců
 • Maximální výška řezání: 3.75 palců
 • Cenové rozpětí: do 500

Nejlepší prémiová sekačka s vlastním pohonem: Ego Power LM2135SP

Pokud jste ochotni se roztřídit na špičkové sekačce s vlastním pohonem, můžete jít na model LM2135SP z Ego, jednoho z největších jmen v bateriovém vybavení trávníku. Výkonný 56-V 7.5 AH lithium-iontová baterie napájí tuto sekačku až 60 minut na jeden náboj, v závislosti na sklonu půdy, délky trávy a dalších podmínkách.

Systém pro sebeotisku na LM2135SP je velmi snadné ovládat. Zapnete to pouhým stisknutím tlačítka na popisování a ovládáte proměnnou rychlost jednoduchým číselníkem. Nastavení výšky řezání je také snadné, s jednou pákou můžete operovat jednou rukou.

Další speciální funkcí je, že tato sekačka je dodávána se třemi různými čepelemi, které můžete vypnout v závislosti na vašich potřebách pro každé sekačky:

 • Mulching čepel
 • Vysoce lift čepel pro vynikající výkon, když chcete zabalit výstřižky z trávy
 • Prodloužená čepel doba běhu, která používá méně energie z motoru, takže baterie trvá déle.

K dispozici je také druhá horní čepel, která pracuje s zaměnitelnými čepelemi pro jemnější řezání.

Specifikace

 • Zdroj energie: 56V 7.5 ah lithium-iontová baterie
 • Doba běhu baterie: Až 60 minut
 • Systém pohonu: pohon zadních kol
 • Šířka řezání: 21 palců
 • Maximální výška řezání: 4 palce
 • Cenové rozpětí: více než 800

Průvodce kupujícím po sekačkách na trávu

Pokud jste ještě nikdy nepoužili sekačku na trávu, možná nevíte, jaké funkce je třeba hledat při nakupování. Nebojte se, jsme tu, abychom pomohli. Tato příručka vám řekne vše, co potřebujete vědět, abyste si vybrali nejlepší sekačku na trávu.

Plyn vs. baterie napájeno

V minulosti zabalili sílu pouze plynového sekačky na trávu. Ale baterie používané k napájení sekaček na trávu prošly v posledních letech dlouhou cestu a nyní některé z nejlepších sekaček, které si můžete koupit, jsou elektrické.

Vzhledem k tomu, že nyní máte na výběr mezi plynovým nebo bateriovým sekačkou na trávu, kterou byste si měli vybrat? Pojďme přes klady a nevýhody plynu vs. Elektrické sekačky na trávu.

Pronální plyn Nevýhody plynu
✓ Výkonné než elektrické sekačky na trávu Neomezené doba běhu (pokud vám nedojde plyn) ✓ Obvykle mnohem levnější než bateriové pohánění, náhradní díly jsou obvykle levnější a snadnější nalezení s použitím může nakrájet mokrou nebo vysokou trávu kvůli vysoká síla ✗ Spousta údržby (olejové výměny, čisticí vzduchové filtry, změna zapalovací svíčky, čištění a výměna vzduchových filtrů atd.) ✗ Výpary jsou dráždivé a špatné pro životní prostředí a hlasité (někdy velmi hlasité) motory✗ obvykle těžší než elektrické sekačky trávníku✗ Musíte nakupovat palivo ✗ Počáteční plynové sekačky je obtížné (pokud váš nemá elektrický start)
Výhody poháněné baterie Nevýhody baterie
✓ Žádné výměny oleje, zapalovací svíčky nebo údržba související s plynovým motorem Žádné škodlivé výpary smutku lehčí než plynové sekačky ✗ Omezená doba běhu baterie, obvykle méně než hodinu ✗ Ne tolik energie jako plyn pro řezání silné, vysoké trávy a plevele, zejména pokud jde o samohybné sekačky

Sekačka na trávu na trávu může být pro vás pravá, pokud máte velký dvůr, který trvá déle než hodinu na sekání, máte na pevný rozpočet nebo pravidelně potřebujete stříhat mokré nebo zarostlé trávu.

Sekačka na trávu poháněná baterií může být pro vás pravá, pokud potřebujete něco lehkého a snadno manévrování, nechcete se vypořádat s údržbou motoru, musíte sekat, aniž byste narušili svou rodinu nebo sousedy, nebo chcete péči o trávník být ekologičtější.

Poznámka: Při nakupování věnujte pozornost, zda se baterie a nabíječka prodávají samostatně, což by zvýšilo vaše předem náklady. Dva tipy na baterii na našem seznamu jsou dodávány s baterií a nabíječkou.

Přední kolo vs. Zadní kolo vs. pohon všech kol

Sekačky s vlastním pohonem se také liší ve svých hnacích systémech. Systém pohonu určuje, která kola se točí motor, aby poháněl sekačku. Každý systém pohonu způsobuje, že sekačka zvládne jinak a každá má výhody a nevýhody.

Pohon předních kol (FWD): Dvě přední kola sekačky ji nesou dopředu. Tyto sekačky se snadněji otáčí a manévrují kolem překážek, ale na svazích se jim nedaří dobře. FWD je obvykle nejdostupnější možností.

Pohon zadních kol (RWD): Dvě zadní kola sekačky ji přenesou dopředu. RWD je skvělý pro obtížný terén se svahy, hrboly a koleje. Tyto sekačky jsou však relativně obtížné manévrovat v těsných prostorech a jejich zálohování, aby je otočily, může být bolest.

V sekačkách s pohonem všech kol (AWD) motor točí všechna čtyři kola, aby sekačka přenesla dopředu. Sekačky AWD jsou nejlepším druhem pro kopce nebo nerovný terén, protože nabízejí lepší trakci než kterýkoli typ sekačky dvou kol. Sekačky AWD jsou nejdražší.

Další informace o různých systémech pohonu a který je pro vás nejlepší v tomto videu ze spotřebitelských zpráv:

Okamžité citace

Nabízíme okamžité, personalizované citace na základě velikosti vašeho trávníku, umístění a požadované služby.

Péče o trávník s plným servisem

Hledáte sečení trávníku, oplodnění, čištění okapů, odstranění listů, čištění na zahradě nebo něco jiného? Naši profesionálové to dokážou všechno.

Plynové sekačky

Jako předplatitel e-mailů obdržíte exkluzivní nabídky v obchodech, kupóny pouze pro online a užitečné tipy a rady projektu projektu.

Přidejte prosím zprávu TrueValue@.TrueValue.com do vaší adresáře.

Tato funkce je povolena pouze pro plochu.

Výběr správné plynové sekačky pro váš dvůr

Při výběru správné sekačky, která vyhovuje vašim potřebám. A v závislosti na tom, zda chcete trochu cvičení nebo vůbec žádné, vyberte si z push sekaček, modely sekačky s vlastním pohonem.

Jak zacházet s ořezáváním trávy

Řezací paluba na sekačce na trávu plynu určí, jak budou vaše výstřižky z trávy spravovány. Možnosti zahrnují:

Mulching sekačky: Mulčování sekaček má vysokou kopulovou palubu, která obsahuje výstřižky, když jsou nakrájeny na jemné kusy a přerozdělují na váš trávník a přidávají užitečné živiny.

Bagging sekačky: Bagging sekačky poskytují vaši nejčistší možnost trávníku. Zadní sáček shromažďuje výstřižky k likvidaci nebo kompostování. Zadní tašky, stejně jako mulčování sekaček, jsou nejvhodnější pro sečení poblíž plotů, stromů a dalších překážek z obou stran sekačky.

Boční výtok: Rozptyluje výstřižky přes trávník, když seká. Je to nejúčinnější s podmínkami vysoké trávy nebo mokrého trávníku, které zabraňují pytlení nebo mulčování.

Jak si vybrat mezi sekačkami a sekačkami s vlastním pohonem

Push sekačky: Nejlepší pro menší, ploché yardy až do 1/4 akru s několika překážkami. Provozovatel tlačí sekačku, když plynový motor pohání čepel. Tyto jednoduché sekačky jsou ekonomicky cenově dostupné.

Ideální pro sklony, nerovný nebo kopcovitý terén a pro yardy mezi 1/3 až 1/2 akr. Motor pohání čepel i kola. K dispozici vpředu, zadním kola nebo pohonu všech kol pro ještě větší trakci.

Při nákupu plynové sekačky je třeba zvážit další funkce

Elektrický klíč start: Začíná jednoduchým obratem zapalovacího klíče ve stylu automobilu.

Řízení rychlosti: Modely s vlastním pohonem mají proměnnou rychlostí pro nastavení bez zastavení sekačky. Jste schopni snadno zpomalit překážky a urychlit v otevřených oblastech.

Vysoká kola: Zadní vysoká kola zlepšují manévrovatelnost a snižují úsilí na kopcovité nebo nerovnoměrný terén.

Port pro mytí paluby: Vaše zahradní hadice se připojuje k přístavu paluby, aby čistil a udržoval tok vzduchu.

Spočítejte skutečnou hodnotu pro všechny vaše potřeby péče o trávník. Kromě našich plynových sekaček neseme také řadu jezdeckých, elektrických a navijáků. Troy-Bilt, Husqvarna, Black Decker a Dewalt. Připravte se na přidání obrubního odvolání do svého domova ještě dnes.

Self-pohonné sekačky na trávu vs. Jízda sekačky na trávu

S vegetačním období, které je nyní v plném proudu, se tráva ve vašem trávníku pravděpodobně každý den vynoří výš. Aby se zabránil tomu, aby se váš dvůr díval zarostl, měl by každý domácí obyvatel investovat do kvalitní sekačky.

Před spěchem je třeba zvážit několik faktorů, než si spěcháte novou sekačku na trávu, ale. Pro ty, kteří mají rozsáhlejší yardy, budete chtít sekačku na koni nebo samohybnou sekačku. Jezdecké sekačky vám ušetří čas a energii a jsou nejlepší pro velké pozemky. Sekačky s vlastním pohonem fungují dobře na nerovném terénu, vyžadují menší úsilí, aby tlačily a jsou levnější než modely jízdy.

Jízda sekačky na trávu

Většina trávníků pod půl akru nepotřebuje jízdní sekačku. To neznamená, že je nemůžete použít pro menší prostory, zejména pro ty, kteří mají omezenou mobilitu. Pokud čelí velkému zarostlému trávníku, je jízda sekačkou vaším nejlepším přítelem. Snadno proříznou tvrdou trávou, zatímco sedíte a pohodlně nasměrujete.

Jezdecké sekačky jsou k dispozici s palubami v rozsahu od 30 do 50 palců. Sekat větší plochy v nejmenším čase je širší paluba nejúčinnější. Stejně jako auto jezdí, jezdící sekačka také obsahuje manuální nebo automatickou převodovku.

U kvalitních sekaček očekávejte utracení mezi 1 000 a 4 000 v závislosti na značce, velikosti, síle a funkcích.

Jezdící sekačka Nevýhody

Nejvyšší plynová sekačka

S touto automatickou sekačkou zabalenou plynem poháněnou plynnou poháněnou Troyem můžete pohodlně sekat pár akrů. Je vybaven pohodlným pedálem nohou a údržbou s nízkým úsilím.

Self-pohonné sekačky na trávu

Pro ty, kteří mají trávníky mezi trávníky, kteří se cítí příliš velcí na push sekačku, ale nejsou dostatečně velkou pro jezdeckou sekačku. Nabízíte pomoc při sekání, nemusíte používat veškerou svou sílu, abyste tlačili těžkou trávníku na kopec nebo na velké vzdálenosti.

Sekačky s vlastním pohonem přicházejí v různých velikostech paluby a najdete možnosti poháněné plynem u motorů s dvěma i čtyřmi tahovými motory. Dvoutaktní motory jsou levnější a lehké, ale možnosti čtyř odtahování vydrží déle.

Ať už si vyberete jakýkoli styl, v průměru očekáváte, že za slušnou sekačku zaplatíte 250 až 1 000.

Samoživa sekačka Nevýhova

Nejvyšší plynové sekačky

Tato sekačka Toro Snadnoho je skvělá pro úsporu prostoru a rychlé řezání trávníků střední velikosti bez potíží.

Skvělá všestranná možnost, tato sekačka Honda je schopna více než oříznout vaši trávu. Funkce Four-in-One vám umožní rozhodnout se mezi mulčováním, pytlením, vypouštěním a skartováním listů.

Nejlepší elektrická sekačka s vlastním pohonem

Nemusíte se starat o přidání plynu nebo oleje do této sekačky šetrné k životnímu prostředí. Je vybaven 60minutovou běhovou a variabilní rychlostí.

Měli byste získat sekačku na koni nebo sekačku s vlastním pohonem?

Neexistuje žádná rychlá a snadná odpověď. Faktor ve velikosti vašeho dvora, množství fyzické práce, kterou jste ochotni vložit, a váš rozpočet. To by vám mělo poskytnout jasnější obrázek o tom, která sekačka by fungovala nejlépe. Oba mají své výhody, ale nakonec to přijde na osobní preference a potřebu.

Chcete nakupovat ty nejlepší produkty za nejlepší ceny? Podívejte se na denní nabídky od BestReviews.

Zaregistrujte se zde a obdržíte týdenní zpravodaj BestReviews pro užitečné rady ohledně nových produktů a pozoruhodných nabídek.

Matthew Young píše pro BestReviews. BestReviews pomohl milionům spotřebitelů zjednodušit jejich rozhodnutí o nákupu a ušetřit jim čas a peníze.

Copyright 2023 BestReviews, a Nexstar company. All rights reserved.

nejlepších levných sekaček na trávu: Nejlepší sekačky za méně než 350

Jaká je nejlepší levná sekačka na trávu? Naše výběr pro nejlepší levnou sekačku na trávu je sekačka na trávu Ryobi bezdrátovou baterií. Analyzovali jsme funkce, jako je ceny, hodnocení, šířka řezání a další, abychom si vybrali naše nejlepší tipy, plus několik čestných zmínek.

Lena Muhtadi Borrelli má několik let zkušeností s psaním pro pojišťovací domény, jako jsou Bankrate, AllConnect, Healthline, Reviews.com, domácí pojištění.com, můj spánek a mymove. Je to finanční expertka, která dříve pracovala pro Morgan St.

Lena Muhtadi Borrelli má několik let zkušeností s psaním pro pojišťovací domény, jako jsou Bankrate, AllConnect, Healthline, Reviews.com, domácí pojištění.com, můj spánek a mymove. Je to finanční expertka, která dříve pracovala pro Morgan St.

Neexistuje nic jako svěží zelený dvorek, ale k tomu potřebujete správné nástroje. Hlavní součástí nejlepšího dvora je také nejlepší sekačka na trávu.

Sekačky na trávu však mohou přijít s robustní cenovkou. Průměrná cena sekačky na trávu je něco přes 1 000. Ale pokud hledáte něco levnějšího, existuje spousta možností sekačky na trávu, které můžete najít, které přicházejí za rozumnější cenové rozpětí.

Udělejte tyto HOA šťastní tím, že udržujte svůj dvůr čistý se správnou levnou sekačkou na trávu, která také nezlomí banku. Zaokrouhlili jsme nejlepší levné sekačky na trávu pro váš dvůr.

Ryobi bezdrátová baterie tlačí sekačka na trávu

Nejlepší celkově levná sekačka na trávu

Bezdrátová baterie Ryobi Push Trawn sekačka odpovídá výkonu s hodnotou a nabízí konkurenční cenovou značku, která pomůže vaší peněžence. S schopnostmi 3 v 1 obdržíte mulčování, pytlování a možnost pro přídavek na boční propuštění v jedné sekaně na trávu. Místo plynu je napájen na baterii a nabízí 6.0 ah vysokokapacitní baterie s jednoduchým startem tlačítka. Máte možnost sedmi různých výšek trávy, takže můžete vždy získat typ trávníku, který dáváte přednost. Navíc je zde odnímatelný bagger s uzamčením a uvolňování, takže můžete tašku snadno odstranit a vyprázdnit. Až budete hotovi, úložiště je snadné, díky vertikálnímu designu sekačky sekačky a skládací teleskopické úchyty.

Je zahrnuta omezená záruka, která nabízí pět let pro tento nástroj a tři roky na baterii s 90denní zárukou spokojenosti bez rizika.

 • Bezdrátový model
 • Není nutný žádný plyn ani šňůry
 • Nízké poplatky za údržbu
 • Není ideální pro kopce
 • Nejlepší pro menší yardy
 • Žádný boční výtok

Americká sekačka na sekačku

Nejlepší levná sekačka navijáku

Americká sekačka na sekačkou na trávu přináší sekačku na trávu, což vám dává nejlepší levnou sekačku na trávu, když dáváte přednost manuální sekačce na trávu. Zahrnuje naviják s ložiskem pěti čepely a jednoduchou manévrovatelnost s 10palcovými polymerními koly, která nabízejí nejen snadnost, ale také odolnost. Nastavitelné čepele jsou vyrobeny z tepelně ošetřené slitinové oceli s výškou, která vám dává až 1.75 palců. Ideální pro menší yardy, má šířku řezání 14 palců, která je asi sedm palců menší než některé ostatní modely na našem seznamu.

Existuje omezený jednoletý model pro sekačku na trávu push naviják.

BlackDecker 20 palců. Corded Electric Lawn Meghter

Nejlepší levná šňůra sekačka na trávu

BlackDecker 20 in. Elektrická sekačka na trávu je elektrický model, který přeskočí plyn a umožňuje snadný push-start. Je to trojitá povinnost s pytlením, mulčováním a bočními vypouštění. K dispozici je široká řezací plocha na 20 palcích a se sedmi pozicemi, soupeřením modelu Ryobi a díky tomu je vhodné pro větší yardy. Návrh paluby BlackDecker’s Edge Max je spojen s výkonným 13-amphovým motorem, který dává flexibilní výšku trávy kdekoli od 1.5 palců až čtyři a její plně nylonová taška na sběr trávy měří 13 galonů. Navíc, tato levná sekačka na trávu se snadno přepravuje a ukládá s vestavěnými úchyty.

Je zahrnuta omezená dvouletá záruka.

 • Výkonný motor
 • Lehký design
 • Střední cena
 • Omezená záruka
 • Během operace se může šňůra dostat do cesty

Řemeslník plyn tlak na trávník sekačka

Nejlepší levná plynová sekačka

Na našem seznamu je sekačka řemeslníka Gas Push Push. Může se pochlubit motorem o 140 ccm s začátkem zpětného rázu a automatickou syticí pro hladší a silnější provoz. Mezi funkce patří 21 „řezací paluba pro extra široké sečení a navíc má obě boční možnosti mulčování zadních výbojů. Duální páka vám umožňuje upravit výšku trávy v závislosti na vašich preferencích. Všechno je poháněno sedmipalcovými koly vpředu a osmi palců vzadu, pomocí šlapujícího zag pro lepší trakci.

Řemeslníka se sekačka na trávu přichází s dvouletou zárukou.

Sun Joe MJ401E Corded Electric Push Meghter

Nejdostupnější sekačka na trávu

Elektrická sekačka Sun Joe MJ401E je skvělým zápasem pro menší yardy a slouží jako náš nejlepší rozpočet sekačky na trávu. Je to šňůra elektrický model vyrobený ze slitiny oceli v atraktivní tmavě modré. Má šířku řezání 14 palců, což není nejvyšší, ale stále na stejné úrovni. Má tři pozice, abyste si vybrali výšku trávy a pracují jako manuální sekačka na trávu s 13-amphovým motorem. Zahrnuto je 10.6-galonská taška pro snadný výboj. Kompaktní za pouhých 29 liber, je snadné uložit, když jste hotovo, abyste se mohli vrátit k užívání si nově upraveného dvora.

Je zahrnuta úplná dvouletá záruka.

Jaká je nejlepší levná sekačka na trávu?

S cenově dostupnou cenovkou a silným výkonem je ego Power 21-palcová bezdrátová elektrická sekačka na trávu naším výběrem pro celkovou nejlepší levnou sekačku na trávu. Má spoustu pozic s konkurenční šířkou řezání pro všestranný nejlepší výběr. Shromáždili jsme však také nejlepší levné sekačky na trávu pro několik typů sekaček na trávu, včetně nejlepší levné plynové sekačky a nejlepší jezdecké sekačky na trávu.

Šířka řezání

Počet pozic

Ryobi bezdrátová baterie tlačí sekačka na trávu

Americká sekačka na sekačku

BlackDecker 20 palců. Corded Electric Lawn Meghter

Řemeslník plyn tlak na trávník sekačka

Sun Joe MJ401E Corded Electric Push Meghter

Která levná sekačka na trávu je pro vás pravá?

Nejlepší levná sekačka na trávu pro vás všechny závisí na vašich konkrétních potřebách a preferencích. Abychom vám pomohli najít ten správný, zde jsou naše odborná doporučení.

Vyberte tuto nejlepší levnou trávu.

Jestli chceš.

Ryobi bezdrátová baterie tlačí sekačka na trávu

Vynikající funkce s velkou hodnotou

Americká sekačka na sekačku

Navijáková sekačka pro váš dvůr za dostupnou cenu

BlackDecker 20 palců. Corded Electric Lawn Meghter

Sekačka na trávu, která bude fungovat pro váš dvůr

Řemeslník plyn tlak na trávník sekačka

Sekačka na trávu s přiměřenou cenovkou

Sun Joe MJ401E Corded Electric Push Meghter

Nejlepší dostupná sekačka na trávu, když jste na přísném rozpočtu

Našli jsme nejvyšší umělci na nejnižší úrovni, kteří vám pomohou ušetřit peníze na velké sekačce na trávu.

Autor: Mark Wolfe | Aktualizováno 10. března 2023 11:08

Můžeme získat příjmy z produktů dostupných na této stránce a účastnit se přidružených programů.

Slovo „levné“ používáme různými způsoby, jak zprostředkovat různé významy. V mnoha případech se levné rovná buď k rockovému nebo špatnému kvalitě. Ale šetrní nakupující, kteří hledají levnou sekačku na trávu. Dobrá levná sekačka na trávu dostane práci pokaždé bez rozpadů, pomalých startů a neustálých oprav, ale postrádá značky a upgrady funkcí, které často zvyšují cenu bez přidání měřitelné hodnoty.

Ať už váš trávník se skládá z několika čtverečních stop nebo několika akrů, spolehlivá práva na trávu usnadňuje údržbu na zahradě. Nákup jednoho nemusí rozbít banku. Pokud nakupujete novou sekačku a potřebujete několik návrhů, pokračujte ve čtení. Tato příručka představuje jeden z nejlepších levných sekaček na trávu a také několik běžců a usnadňuje vám dobré rozhodnutí o nákupu.

Jak jsme si vybrali nejlepší levné sekačky na trávu

Začali jsme zkoumáním trendů nákupu sekačky na trávu, abychom zúžili naše tipy do několika levných kategorií sekačky na trávu: plyn, elektrické, bezdrátové, manuální, tlačení, samohybné a jezdecké sekačky. Z těchto kategorií jsme zjistili, že naším nejlepším výběrem by měla být plynová sekačka, protože by to nabídlo nejlepší kombinaci nízké ceny, sečení síly, manévrovatelnosti, běhu a široké přizpůsobivosti. Chtěli jsme zahrnout také návrhy pro každou z ostatních kategorií, protože existuje tolik skvělých možností.

Při porovnání cen sekačky na trávu jsme považovali „levnou“ za cenu ne více než 15 procent vyšší než nejnižší dostupná v dané kategorii. Například absolutní nejnižší cena, se kterou jsme se setkali pro každou sekačku na manuální naviják, byla 89, takže náš výběr pro tuto kategorii musel být cen vyšší než 102.35 (89 x.15 = 13.35 a 89 13.35 = 102.35).

Dobrá levná sekačka na trávu musí začít spolehlivě a dobře sekat. Za tímto účelem jsme omezili naše vyhledávání na důvěryhodné výrobce s osvědčeným záznamem o kvalitě. Prohledali jsme populární, vysoce hodnocené značky sekačky na trávu a vykopali jsme se, abychom se dozvěděli o výrobci. V mnoha případech výrobce vyrábí vybavení pro více značek s určitými základními vzory a kvalitními atributy prostupujícími operací.

Prostřednictvím tohoto procesu jsme identifikovali 43 opravdu dobrých sekaček na trávu poblíž vstupní ceny pro jejich příslušné kategorie. Nakonec jsme vybrali tipy v této příručce podle hodnocení podle ceny, následované prioritními atributy výkonu. Na yardové stroje 20palcová sekačka na plyn 125 ccm

Na yardové stroje 20palcová sekačka na plyn 125 ccm

Při hledání kvality za výhodnou cenu někdy existuje skrytý drahokam mezi velkými výrobci. Skvělý příklad je skvělý příklad 20palcová sekačka na plyn, vyrobená stejnou mateřskou společností jako ikonické značky Troy Bilt a Cub Cadet. Jedná se o sekačku sub-300 poháněnou spolehlivým 125-kubickým centimetrem (CC) Briggs Stratton Gas Engine, který vzoruje silný nárok jako jeden z nejlepších levných sekaček na trávu kolem.

Tato levná sekačka na plyn nabízí spolehlivou schopnost sečení pro malé až střední yardy bez drahých značek nebo drahých upgradů funkcí. Sekačka pohodlně dorazí většinou sestavená, s výjimkou instalace vypouštěcího skluzu a utažení rukojeti. Zahrnut je motorový olej a zapalovací svíčka je předem nasazena. Uživatelé upravují výšku paluby odstraněním a přeinstalováním každé ze 7palcových kol na jedné ze tří pozic na palubě. Přidejte plyn a je připraven k sekání.

California Air Resources Board (CARB)-plynový motor kompozitá v kolimování začíná hladce, běží tiše a produkuje nižší emise výfukových plynů než podobné motory, které nesplňují tento standard. Na pouhých 50 liber sekačka snadno manévruje na rovině nebo jemně svažité. Jednoduchá konfigurace bočního propouštění se rozprostírá výstřižky rovnoměrně po celém dvoře, kde rychle degradují a chrání půdu. Roční plán údržby je omezen na ostření čepele, změnu oleje a instalaci nového vzduchového filtru.

Jako levná a snadno použitelná sekačka s nízkou údržbou je obtížné porazit. Pochází z respektované značky s dlouhým výsledkem výroby kvalitního vybavení za konkurenční ceny.

Specifikace produktu

 • Zdroj energie: 125cc Briggs Stratton Gas Engine
 • Šířka řezání: 20 palců
 • Systém vybíjení: Boční výtok
 • Odolný briggs Stratton Reund-ventil plynový motor se může pochlubit delším pracovním životem s menší údržbou
 • Motor kompatibilní s CARB produkuje méně znečišťujících látek pro čistší látky
 • Lehká ocelová paluba o rozměrech 15 a 7 palců usnadňuje tlačení
 • Boční vybírání skluzu rozprostírá výstřižky rovnoměrně po trávníku pro rychlý rozklad
 • Nedostatek síly na snadno sekat zarostlou trávu a plevele
 • Nemohou mulčovat hrubé výstřižky trávy a nemohou sbírat výstřižky do tašky

Získejte sekačku na zahradě na trávníku na Amazonu nebo Home Depot.

Levné sekačky za vaše peníze

Naše nejlepší levná sekačka nemusí být pro všechny nakupující správné. Pro více možností, včetně možností pro malé yardy, obrovské krajiny a další speciální zájmy, podívejte se na tyto běžce-up.

 • Yardmax 21-palcová sekačka 170cc 2-in-1, k dispozici v Amazonu, Lowe’s nebo Home Depot.
 • Americká sekačka na trávu sekačka na trávu na trávu, která je k dispozici na Amazonu nebo American Lawn Mower Co.
 • Greenworks 21-palcová 40V bezdrátová push sekačka, dostupná v nástrojích Amazon nebo Greenworks.
 • Skvělé státy 14palcová sekačka 5-Blade naviják, k dispozici v Amazonu, Home Depot nebo Mowers Direct.
 • Craftsman M220 21-palcová sekačka na trávu s vlastním pohonem 150cc, k dispozici v Lowe’s, Ace Hardware nebo Blain’s Farm Fleet.
 • Cub Cadet XT1 46-palcový 22 HP jízda na trávníku, dostupný v Home Depot, Tractor Supply Co Co., Nebo Blainova farma flotily.

Co je třeba zvážit při výběru levné sekačky na trávu

Cena je pouze jedním z několika důležitých faktorů při výběru sekačky, která splní potřeby nakupujícího. Kupující budou chtít začít definováním jejich dalších nákupních kritérií, aby učinili nejlepší rozhodnutí o nákupu pro svou situaci.

Zdroj energie

Sekačky na trávu mohou být poháněny benzínem, elektřinou nebo lidskou silou. Manuální sekačka navijáku může být atraktivní volbou pro ty s menšími, většinou yardy bez plevelů a několik holí, borovicových kuželů nebo jiných zbytků. Neexistuje žádné palivo na nákup a jedinou požadovanou údržbou je roční vyladění čepele. Kvůli požadovanému fyzickému úsilí jsou tyto sekačky nejlepší pro trávníky pod 10 000 čtverečních stop.

Ti s mírně velkými trávníky, které mají asi ½ akr, a kteří chtějí odstranit manipulaci s palivem při omezení znečištění a hluku ovzduší, mohou upřednostňovat levnou elektrickou sekačku. Tradiční elektrické sekačky vyžadují dlouhý prodlužovací kabel a vnější zásuvku. Nebo zvažte levnou bezdrátovou sekačku na trávu, která používá dobíjecí baterie a neomezuje pohyb.

I s jejich hlukem a emisemi jsou sekačky na trávu s plynem stále dominantní silou pro střední a větší yardy. Pokud je dvůr větší než ½ akr, zvažte koupi levné sekačky na trávu nebo levnou sekačku na trávu. Poskytují dostatečnou energii pro všechny druhy trávy a plevelů a jsou nejlépe vhodné pro sečení pleveckých spotů nebo zarostlých oblastí, které mohou být řezány jen několikrát ročně.

Ti, kteří mají největší trávníky. Vzhledem ke složitosti těchto strojů je „levný“ velmi relativní termín. Dokonce i nejlevnější modely stále nakupující nakupující zpět několik tisíc dolarů.

Šíření šířky a počet pozic

Velikost a konfigurace sekačky, konkrétně šířka řezání, pozice kol a polohy zpracování výšky, hrajte do schopností sečení i pohodlí uživatele. Širší paluba pokrývá více půdy než užší paluba, ale také vyžaduje více energie k provozu. Například ruční sekačky navijáků se pohybují od asi 12 palců širokých až 20 palců. 12palcová sekačka se snadno tlačí, ale trvá téměř dvakrát tak dlouho. 20palcová sekačka pokrývá půdu rychleji, ale vyžaduje výrazně větší tlak.

Výška kola se přímo překládá do výšky řezání trávy. Většina uživatelů potřebuje pouze jednu nebo dvě možnosti, i když mnoho výrobců sekaček poskytuje šest nebo osm. Klíčem je vědět, jak by měla být vysoká tráva řezána, včetně jakýchkoli pravděpodobných sezónních úprav, a zajistit, aby vybraná sekačka tak mohla udělat.

Nastavitelnost výšky zvládnutí pro sekačky a sekačky s vlastním pohonem se rovná pohodlí operátora. Uživatelé opět potřebují pouze jednu nebo možná několik možností výšky. Většina z těchto secích nabízí nastavení, která je vhodná pro uživatele v průměrném rozsahu výšky dospělých, ale pokud jsou kupující vyšší nebo kratší než průměr, možná si to před nákupem vyzkoušejí osobně.

Další funkce a příslušenství

Levné sekačky na trávu často chybí v oblasti dalších funkcí, ale ne vždy. Některé z nejoblíbenějších funkcí zahrnují různé způsoby správy výstřižků trávy. Konvenční paluby „jednosměrné“ sekačky vypouštějí výstřižky zpět na trávník. Obousměrné paluby nabízejí buď schopnost mulčování nebo pytlování spolu s možností bočního propuštění. Mulching používá speciální typ čepele a design paluby k nasekání výstřižků na jemnější texturu pro rychlejší degradaci. Bagging posílá výstřižky do palubního sběrného sáčku, který může uživatel zlikvidovat jinde, mimo trávník. Třícestné paluby zahrnují všechny tyto možnosti.

Několik dalších funkcí, které je třeba zvážit, je vysoký design kola a schopnost s vlastním pohonem. Sekačky se zadními koly, která jsou větší než přední kola, se snáze manévrují v různých terénech než u všech čtyř kol, která mají stejnou velikost. Sekačka s vlastním pohonem nebo procházkem vypadá jako běžná push sekačka, ale zahrnuje poháněná kola, aby ji řídila, zatímco provozovatel vola. Popravované sekačky někdy zahrnují technologii proměnné rychlosti, která se přizpůsobuje preferenci uživatele.

Nakonec nezapomeňte na údržbu. Thrifty kupující často chtějí provádět své vlastní opravy a údržbu a udržovat staré sekačky v běhu co nejdéle, aby ušetřily peníze. To znamená, že potřebují levné díly sekačky na trávu. Vyplatí se zkoumat náklady na díly na začátku. Ujistěte se, že zakoupená sekačka je kompatibilní s některými z levných baterií sekačky na trávu, čepele, filtry a levné pneumatiky sekačky na trávu k dispozici online nebo prostřednictvím místního obchodu s díly.

Časté časté

Stále si nejste jisti nákupem dobré levné sekačky? Přečtěte si dále více informací o nákupu a důvodech, proč může být čas pokračovat a udělat krok.

Q. Kolik je dobrá levná sekačka na trávu?

Dobré levné sekačky stojí o něco více než absolutně nejlevnější ve své třídě, ale mnohem méně než velké modely značky. Od tohoto psaní začínají nejlepší levné sekačky na navijáku těsně pod 100, elektrické sekačky začnou na 130, plynové sekačky začínají na 200, sekačky s vlastním pohonem plynu začínají na 275, bezdrátové sekačky začínají na 400 a levné jezdecké sekačky na trávu začínají se trávníkem na trávu. kolem 2 000.

Q. Jaké roční období jsou sekačky na trávu nejlevnější?

Pozdní jaro a léto často přinášejí nejlevnější na nové sekačky na trávu, včetně těch v naší levné skupině sekaček na trávu.

Q. Jak dlouho vydrží levné sekačky na trávu?

S průměrnou péčí a správným skladováním může dobrá levná sekačka na trávu trvat 10 nebo více let.

Q. Je levnější opravit sekačku nebo koupit novou?

Pokud je sekačka rozbitá, ale stále v záruce, požádejte profesionála, aby ji opravil. Vyladění, ostření nebo výměny opotřebovaných čepelí, hlubokého čištění a mazání, výměny baterií a upevňování malých rozbitých částí jsou přímé úkoly, které jsou levné a na dosah průměrných kutilství. Ale když sekačka projde desetiletou značkou, opravy se stávají častějšími a díly jsou těžší najít. Poté může být čas přemýšlet o náhradě.

Proč důvěřovat Bobovi Vila

Bobvila.com je důvěryhodným zdrojem pro informace o kutile od roku 1996. Naše recenze produktů nabízejí doporučení na základě hodin důkladného výzkumu odborníků. Mark Wolfe je spisovatel s rozsáhlým zázemím v mateřském a krajinářském průmyslu. Svou nástrojovou krabici udržoval dobře zásobenou, aby v daný den stavěl nebo opravil ploty, stěny, postřikovací systémy a trávník. Nyní testuje a píše recenze o nejnovějších nářadí.