7 DIY MITER SAL TABLE PLANS pro váš workshop. Klopová tabulka SAW SOMBO

MITER DIY SAL TABLE PLANS pro váš workshop

Každý workshop potřebuje pokosovou pilu, ale každý pracovní prostor je jiný! Víkendové diyers možná bude potřebovat přenosný stojan, který se může složit a valit do rohu garáže. Časté stavitelé by mohli chtít trvalé pokosové pilové stanice zabudovanou do zdi se všemi zvonky a píšťalky.

Naučte se všechny mé tipy a triky, jak zde používat pokosovou pilu!

Začal jsem s levnou pokosovou pilou na ještě levnějším plastovém stojanu! Pila nebyla zašroubovaná, takže by se posunula a sklouzla pokaždé, když jsem udělal řez nebo narazil na nohu stolu. Není to skvělé řešení, ale bylo to lepší než pracovat na podlaze!

Můj první velký projekt workshopu byl tato lavička a po mnoho let mi dobře sloužila! Je to na kolečkách, takže jsem to mohl rozvíjet kolem obchodu. Ale nakonec workshop naplněný jinými nástroji a nebylo dost místa na to, aby se ho přesunulo kdekoli!

Nakonec jsem demontoval tento stojan a postavil novou pokosovou pilovou stanici s úložnou pro čtyři hlavní elektrické nářadí! Mám plány na zpracování dřeva pro jednotlivé části stanice, jako je stojan na nástroj s výtahem, stojanem na router a router, nebo si můžete koupit svazek se všemi čtyřmi projekty zde.

Věci, které je třeba zvážit při stavbě pokosového pilovaného stolu

Když jsem získal více zkušeností, dozvěděl jsem se, jaké typy MITER SAW pro mě funguje. Workshop každého je jiný, takže zde je několik věcí, které je třeba zvážit při výběru plánu tabulky pro váš prostor pro váš prostor.

Boční podpěry

Všechny tyto plány obsahují boční podporu na obou stranách pily. To bude držet úroveň desky během řezu, aby kus nespadl nebo nevázal čepel.

Pokud je prostor problémem, zvažte pokosový stojan se skládacími stranami, které lze odvrátit, když se nepoužívá. Existuje několik různých metod, jak toho dosáhnout, se skládacími křídly nebo speciálními držáky, které drží strany nahoru.

Pokud plánujete postavit pokosovou pilovou stanici, která zůstane na svém místě, přemýšlejte o tom, kde chcete na lavičku umístit pilu. Pro většinu projektů nábytku řezáte kousky, které jsou méně než 36 „dlouho od konce osmi stop desky. Vyrovnejte svou pilu, takže je více prostoru nalevo od čepele, takže máte větší podporu na delší straně desky.

Výška

Jak vysoký by měl být pokosový stůl? Opravdu to záleží na vaší výšce a na tom, co se vám cítí pohodlně! Standardní výška desky je 36 „, takže to je dobrý výchozí bod. Měli byste být schopni snadno dosáhnout rukojeti v horní části pily a zarovnat desku s čepelí bez ohýbání.

Mějte na paměti, že „křídla“ budou vyšší než platforma, na které pila sedí, aby se vyrovnala s palubou pily. Tento výškový rozdíl je obvykle mezi 3 a 4 palci, takže pokud je 40 „příliš vysoký na to, aby byl pohodlný, měli byste podle toho upravit rozměry.

Stop Block

Blok rozpadu SAW SAW umožňuje rychlé a snadné řezání více kusů stejné délky! Stačí umístit blok na délku, kterou potřebujete, a při zatkání na konec desky až do bloku. Existuje několik metod pro přidání systému stop bloků do stojanu na pokosovou pilu a může to opravdu pomoci zvýšit produktivitu a přesnost.

Můj předchozí pokosový stojan měl systém stop stop KREG s prodloužením plotu na obou stranách čepele. Moje nové nastavení má blok zapuštěného stopky T, který mi v dílně dává více ploché plochy povrchu. Aniba metoda funguje skvěle!

Úložný prostor

Prostor je vždy na prémii v dílně, takže dejte prostor pod pila, aby pracoval s nějakým dalším úložištěm! Dokonce i několik jednoduchých polic může opravdu pomoci!

Mějte na paměti, že otevřené police budou shromažďovat piliny, které bude muset být jednou za čas vyčištěno. Zásuvky a dveře pomáhají udržovat nástroje uložené pod bez prachu a skrýt nepořádek!

Sběr prachu

Sběr prachu MITER je složitý. Zdá se, že každý řez posílá oblak létajícího piliny! Vyrobil jsem si vlastní pokosový viděný prachový kapuce pro můj starý stojan a pomohl to nasměrovat jemné částice do sběratele prachu místo mých plic.

Přinejmenším byste měli zvážit připojení obchodu s prachovým portem rozpuštěného pila, jak můžete získat co nejvíce u zdroje. Níže uvedené video je skvělým příkladem toho, jak můžete provést několik jednoduchých změn pro vaše nastavení a zlepšit sběr prachu.

Jsem Vineta, jinak známá jako dcera údržbáře!

Mým cílem je naučit lidi, jak opravit své domovy a poskytnout je vlastními dřevozpracujícími projekty, které jsou ideální pro jejich prostor.

Vytvořená dílna

Zobrazit originál

Jak postavit garážovou pracovní stůl / MITER SAL STATION / OUTFEED TABLE COMBO ČÁST 1

Naučte se, jak vytvořit konečný pracovní stůl, miter Saw Station a Outfeed Table Combo pro váš garážový workshop! Tento pracovní stůl je perfektní jednotkou All-In-One pro jakýkoli malý obchod, s tunami úložiště, držení práce a mobilním! // Získejte plány zde

Vytváření procesu úlohy MITER MITER STATION:

Krok 1: Re-návrh práce na lavičce

Jak jste si možná všimli, v poslední době jsem v poslední době dělal mnohem více projektů, a to jak proto, že jsme sociální distancovali, ale také proto, že jsem právě dostal dlouhý seznam projektů, které chci dokončit zde.

Zřídil jsem svůj současný garážový pracovní stůl zpočátku asi před čtyřmi měsíci, ale bylo to opravdu trochu spěchané a od té doby jsem našel nějaké věci, které se mi na lavičce nelíbí. Většinou mu chybí dobře promyšlené úložiště, ale je také trochu malé pracovat dobře jako stůl outfeed, který ho až do této chvíle používám.

Rozhodl jsem se vrátit se na rýsovací prkno a přestavět další pracovní stůl od nuly, začlenit některé z věcí, které v mé současné lavičce chybí.

Vzhledem k tomu, že tady v domě mám omezenější nástroje, chtěl jsem udržovat stavbu poměrně jednoduché, takže jsem použil kombinaci překližky a 2x3s. To se stalo pro pracovní stůl, který byl levný stavět.

Také jsem se rozhodl přidat chladný rozbalovací mechanismus pro pilu s pokovovou.

Krok 2: Připravte si materiál na váš pracovní stůl

S přibitým designem jsem se dostal do stavby lavičky a začal jsem trháním asi 2x8s dolů, abych dostal své 3 palcové široké desky. Důvod, proč jsem šel s roztrhaným 2×8, spíše než pouhým používáním 2x4s, je, že jsem chtěl robustnější jižní žlutou borovici, z nichž 2×8 jsou z nich vyrobeny na jihovýchodě, na rozdíl od ultra měkkého bílého dřeva, z nichž 2×4 jsou vyrobeny.

Jak vidíte, trhání těchto desek nebylo nejjednodušší úkol, protože v nich bylo hodně napětí, ale nakonec jsem je nechal roztrhnout na hrubou šířku 3 ¼ palce.

Po vytržení jsem prošel hromádkou desek a vybral jsem si některé z nejlépe z parta, abych použila jako rámování pro pracovní stůl Top. Je zřejmé, že jsem chtěl, aby byl vrchol co nejvíce plochý, takže jsem si vzal čas na výběr těchto desek, pak jsem položil plot stolního pilu na 3 palce a vytrhl zbývající hranu továrny z těchto desek, abych je dostal pěkný a čtvercový.

Dále bych mohl začít řezat desky na délku, znovu, abych vytvořil rámování na vrchol, v pokose pila. Mít zastavovací blok bylo zde velmi užitečné, protože mi to umožnilo udělat přesné a opakovatelné řezy, což později usnadnilo shromáždění.

Měl bych zmínit, že pro tento pracovní stůl mám k dispozici plány, pokud máte zájem o vytvoření jednoho z nich pro sebe a zahrnují podrobný seznam řezů, řezací diagram a soubor skicipup. Klikněte zde pro plány.

Poté, co jsem desky nakrájel na délku, vyvrtal jsem několik otvorů na koncích desek. Šel jsem tu s otvory, většinou, abych zabránil, aby byla hotová lavička protkána otvory šroubů, ale určitě byste mohli místo toho jen prošroubovat koncemi desek, abyste věci zjednodušili.

Krok 3: Sestavte rámec Workbench Top

Před shromážděním jsem vyznačil mezery na deskách zástěry, stejně jako byste to dělali při rámování zdi. To opravdu pomáhá vyhnout se měření chyb a zajišťuje, že se cvočky, pokud chcete, pěkně se zarovnejí.

S vyznačenými místa jsem se mohl přesunout do shromáždění, což šlo docela hladce. Když jsem jel v šrouby. To trochu zpomaluje, ale opravdu to dělá rozdíl.

Jak možná můžete říct, tento workbench top bude mít výřez na jedné straně pro platformu MITER SAW, a proto vidíte rámovací druh rozděleného do dvou odlišných sekcí.

Když jsem přidal středový kus, který spojuje obě sekce, musel jsem se s upínáním trochu kreativní, ale dokázal jsem to vypracovat.

S shromážděným hlavním rámcem jsem se musel vrátit a přidat blokování. Toto blokování nejen dělá rámování robustnější, ale také mi dá něco, do čeho se šrouby řídit, když přidám T-Track k toku pracovního stolu později.

V době, kdy jsem se dostal k blokování, mi došly 2 1/2 palcové šrouby, takže jsem přešel na používání pravidelných 2 ½ palcových šroubů a jen je propustil kousky.

Také si všimnete, že jsem zde také přešel na práci na podlaze, a to proto, že jsem chtěl, aby toto rámování bylo co nejvíce ploché, a tato část podlahy je nejplatnější oblast v mé garáži.

S tím bylo sestaveno rámování na vrchol a dále jsem potřeboval připevněný horní část překližky o ¾ palce.

Než jsem to udělal, šel jsem dopředu a rozložil umístění mého t-tracku nahoře. Když jsem tato místa byla vyznačena, ukázala mi, kde bych mohl přidat hřebíky nebo šrouby při připojení překližky k rámování, protože jsem rozhodně nechtěl projít nehty, zatímco jsem později směřoval drážky pro T-Track.

Nakonec jsem mohl dostat překližku s rámování.

Krok 4: Připojte překližku top k rámci

Dostal jsem horní připojení k rámování. Použil jsem 2 palcové povrchové nehty kolem obvodu horní. Šrouby by zajistily tlak na upínání, zatímco lepidlo vysušeno a já jsem je mohl odstranit před směrováním drážky pro T-track.

Krok 5: Postavte nohy pro pracovní stůl

Zatímco horní sušení, mohl jsem začít pracovat na nohou pro pracovní stůl, nejprve odříznout kousky na pokosovém pilu.

Navrhl jsem nohy tak, abych mohl během lepidla vytvořit poloviční truhlářství, aniž bych musel snižovat poloviční koly, a zanechal některé strategické mezery. Stále jsem musel snížit pár půl kol, ale tato metoda truhlářství mi rozhodně zachránila úsilí.

Během lepidla jsem také nechal zásobu nohou na této 3 ¼ ”šířce, takže jsem mohl oříznout nohy na šířku a po lepidle vyčistit okraje a vyčistit okraje.

Přední a zadní nohy na pracovním stole jsou orientovány trochu jinak, takže jsem to musel mít na paměti během lepidla nahoru, ale jinak věci proběhly hladce.

Zatímco lepidlo vyschlo, šel jsem dopředu a ořízl kousky nosítka, které by spojily nohy k délce na pilu, a pak jsem je roztrhl na jejich poslední šířku u stolu.

Poté, co to všechno trhalo a řezání, se můj sběratel prachu rozhodně naplnil a chtěl jsem rychle vykřiknout tento nový sběratel prachu namontovaného na zeď od Rockler.

Tato věc je schopna tahat 1250 CFM, což je spousta pro většinu obchodů s východem, a tento volitelný filtr z nádoby opravdu dělá skvělou práci při udržování jemného prachu dolů. Teď musím jen pracovat na zlepšení sbírky prachu na mé pile na pokosovém.

Každopádně, po lepidle sušeném na nohou, jsem je mohl oříznout na konečnou šířku na stolní pilu, a jak vidíte, když jsem opustil nohy nadměrně velikosti, skončil jsem super čistými hranami.

Také jsem použil stejný trik pro bottomost kus na nohou, takže jsem mohl oříznout spodní konec nohy po lepidle nahoru, což jsem udělal u pokosové pily.

Nyní, jak jsem již zmínil, musel jsem snížit pár půl kol, přesně jeden v každé noze, takže dále jsem stanovil místo pro tyto řezy. Odkazoval jsem na ostatní nohy pro tato měření, která zajistila, že moje nosítka skončila čtverec k nohám.

Původně jsem se chystal snížit tyto půl kola na stolní pile, ale moje kazeta Dado pro Sawstop je v mém hlavním obchodě, takže jsem si myslel, že zkusím novou techniku ​​a rozřezávám půl kola na mé pokosové pile.

Za tímto účelem jsem nastavil vestavěnou hloubku na této posuvné pokosové pile rovné tloušťce mých nosítka. Většina posuvných pokosových pily má tento druh hloubkové zastávky, a to ve skutečnosti fungovalo lépe, než jsem čekal.

Abych prořízl celou tvář nohou, musel jsem je rozložit z plotu, což jsem dosáhl přidáním několika kousků mezi plotem a nohama, a pak to byla jen otázka řezání na mé linie a vyčištění ven odpad.

Když jsem se vyčistil většinu polovičního kola, spustil jsem nohu vodorovně přes postel pokosové pily, což je potenciálně nebezpečná technika. Zkuste to jen tehdy, pokud se s tím vyhovuje, ale výsledné půl kol byly super čisté.

Testoval jsem fit své off cut a zjistil jsem, že poloviční kolo musí být o něco širší a po dalším průchodu jsem skončil s velkým přizpůsobením.

Právě jsem opakoval stejný proces na ostatních třech nohách a nakonec jsem trochu spustil hloubku, abych se ujistil. Také jsem zjistil, že jsem potřeboval větší vzdálenost od plotu, abych získal rovnoměrnou hloubku po celé polovině kola, takže jsem jen položil rozpěrky šrotu dolů a to fungovalo skvěle.

Po odříznutí všech půl kol byl na nohách poslední kousek Joineryho, a to bylo zářezem horní části obou předních nohou, aby se vešly do zástěry vrcholu, což jsem udělal s mým tahem. Jak jsem již zmínil, přední nohy jsou orientovány jinak než zadní nohy, proto je potřeba tohoto zářezu.

Jak vidíte, tento zářez umožnil přední nohy, které jsou v tomto výstřelu vlevo, aby skončily s přední zástěrou pracovního stolu. To také znamenalo, že zásuvky, které bych přidával.

Krok 6: Sestavte nohy a rámec základny pracovního stolu

Dále jsem rozložil místa pro šrouby, které by připevnily nohy k zástěře, a ujistil jsem se, že se v těchto lokalitách předvrhneme a napočítají díry, abych je mohl později připojit. Opět jsem nechtěl, aby v hotovém pracovním stole vidila tuna otvorů, ale to bylo jen pro estetiku.

S předběžnými vrtači a předem vyvrtanými otvory jsem mohl připevnit nohy k zástěře pomocí 2 ½ palcových šroubů a spousty lepidla. Také jsem se ujistil, že při připojování nohou zkontroluji čtverec a přidal jsem nosítka před plně nastaveným lepidlem, abych to pomohl s tím.

Když už mluvíme o tom, dále bych mohl nainstalovat nosítky a dostali stejné léčby Countersink. Při přidávání nosítka jsem znovu zkontroloval nohy na čtverec a přidal jsem další 2 ½ palcové šrouby, abych je zamkl na místě.

Přidal jsem poslední dlouhé nosítka, které byly trochu trapné, protože půl kola byly docela těsné, ale nakonec jsem je nainstaloval a tato věc začala vypadat jako pracovní stůl.

Dále jsem potřeboval přidat další rámování, tentokrát pro spodní polici. Zde jsem rozložil rámování o něco dále a použil jsem šrot sevřený k nosítkám, abych zajistil, že rámování skončilo spláchnutím nosítka.

Se dolním rámem jsem mohl konečně převrátit pracovní stůl a, řeknu vám, tato věc je solidní. V tomto bodě už to už trochu vážilo a já jsem měl ještě další věci, které jsem přidal na lavičku.

Než jsem úplně převrátil lavičku, vyvrtal jsem několik otvorů přes vrchol, abych si dal vizuální odkaz na to, kde jsem mohl bezpečně vystřihnout oblast, kde by plošina viděla pokosová viděla.

S tím jsem to udělal, otočil jsem lavičku po zbytek cesty a zkontroloval vrchol na rovinnost s úrovní a byl jsem upřímně překvapen tím, jak ploché skončilo.

Také jsem musel jen postavit svou pokosovou pilu na místě, abych viděl, jak to vypadá, a to se hodí skvěle.

Krok 7: Přidejte plech pro spodní polici

Dále bych mohl pracovat na přidání plechu na spodní polici a pro to jsem použil několik náhodných kousků překližky. Tyto kousky byly vlastně zbylé z mého sestavení domácího kina, které jsem udělal před několika měsíci, proto náhodný sortiment kusů, které jsem zde použil.

Po přidání překližky jsem také přidal několik vertikálních podpůrných podpůr. Ty budou také fungovat jako zastávky pro platformu rozbalovacího rozpadu, kterou uvidíte v kousku.

Také jsem pokračoval a v tomto bodě jsem přidal středové nohy na základnu, ale nejsem si jistý bit.

Spíše než snažím se zaznamenat nohy, znovu jsem jen přilepil samostatné kousky, abych zde vytvořil své truhlářství, které fungovalo opravdu dobře. V zásadě jsem chtěl, aby se tato zářezová sekce prosadila středovým kusem spodního rámování, aby poskytla větší podporu spoustu povrchu lepidla.

Pro instalaci středových nohou jsem právě přidal spoustu lepidla a sevřel nohu na místě, zatímco lepidlo bylo sušeno.

Krok 8: Vytvořte na svém pracovním stole platformu Fold Down Mitre Platform

Dále jsem začal pracovat na platformě MITER SAW. Prvním krokem bylo odstranit překližku, kde by byla namontována platforma, což jsem udělal s kombinací skládačky následovanou splachovacím obložením na mém routeru pro oříznutí.

Otvory, které jsem vyvrtal na vrcholu, než převrátil pracovní stůl, se rozhodně při řezání této sekce s výřezou chyba.

S tím jsem mohl postavit novou platformu MITER SAW a odřízl jsem horní část platformy z šrotu ½ palce překližky, ale pro případ, že byste spolu s mými plány sledovali, zavolal jsem tam o překližku ¾ palce.

Dále jsem roztrhl ten výřez z vrcholu do některých proužků, které jsem použil jako rámování platformy.

Abych sestavil tuto strukturu, znovu jsem vyzval díry, samozřejmě jsem zapomněl změnit nastavení na mém díru před vrtáním první sady otvorů. Ještě jednou by tu byly v pořádku, ale chtěl jsem skrýt otvory pro šrouby.

Krok 9: Sestavte rámec platformy

Po vrtání otvorů jsem sestavil rámování pomocí 1 ¼ palcových šroubů, protože to byla překližka ¾ palce, a pak jsem připojil horní část k rámování pomocí lepidla a Brad Nails.

Jakmile mělo lepidlo šanci vyschnout, šel jsem dopředu a zkošil okraje platformy, jen abych věci změkl, a já jsem šel dopředu a brousil tuto přední část pracovního stolu a zkompoval oblasti poblíž platformy Mitter Saw, zatímco jsem byl na to.

Myslel jsem, že tato oblast nebude dostupná, jakmile bude platforma nainstalována, ale ve skutečnosti tomu tak nebylo, a museli měřit kolem těžké zkosení, aby se věci staly trochu složitějšími.

Když už mluvíme o tom, dále bych mohl nainstalovat platformu MITER SAW. Nakonec jsem používal hardware, který jsem už měl po ruce, znovu, abych se mohl vyhnout tomu, abych šel do obchodu, ale to nemusí nutně hardware, který bych doporučil, a to se bude odrážet v plánech.

Krok 10: Připojte hardware Hinge k rozložení platformy a lavice práce

Zpočátku jsem nainstaloval platformu MITER SAW Flush s vrcholem a nainstaloval jsem panty s ohledem na to.

Po instalaci pantů jsem položil platformu na panty a sevřel platformu spláchnutím s vrcholem pracovního stolu, přidal jsem několik rozpěr dozadu pro odbavení a pak jsem připojil druhou polovinu panges k platformě k platformě.

Jak vidíte, všechno to fungovalo opravdu dobře a platforma skončila dokonale v souladu s Top Workbench Top.

Dále jsem si pohrával s různými vzpěrami podpory plynu, abych pomohl při zvyšování a snižování platformy, ale nakonec jsem je odstranil, protože moc nepomohli a také zabránili platformě úplně se skládat dolů. Mohou existovat další možnosti, které by fungovaly lépe, ale znovu jsem používal hardware, který jsem měl po ruce.

Dalším kouskem hardwaru byl nějaký druh uzamykacího mechanismu, který udržoval platformu bezpečně na místě, zatímco ve svislé poloze. Vlastně budu stavět přístřešek 4×8 jako můj další projekt a nakonec jsem vykradl tyto jarní nabité západky z hardwaru, který jsem si pro tento projekt objednal, a perfektně pro to pracovaly.

Krok 11: Připojte hardware pro uzamčení

Namontoval jsem západku na přední stranu pracovního stolu, aby hlaveň skončila zhruba soustředěná na boku platformy, a pak jsem vyznačil, kde hlaveň kontaktovala platformu.

Dále jsem střed udeřil do místa díry, abych zabránil mému putování a pak jsem vyvrtal díru pomocí ⅜ palce bit. Tato velikost díry vyústila v docela těsné přizpůsobení, takže jsem to vyradil o něco víc, a poté byl rozbalovací mechanismus funkční a skvěle fungoval.

S prací platformy jsem mohl dostat svou pokosovou pilu přesunuto na místo a připoutanou a uvidíte, že jdu s jinou pokosovou pilou, než jsem používal ve zbytku videa.

Důvodem je způsob, jakým na této mísech Festool Kapex pracuje mechanismus, s jakým jsem se natočil, s kolejnicemi orientovanými směrem k přední části pily, spíše než dozadu jako na většině pila tady.

Mít tuto mělčí celkovou hloubku uvolňuje tunu místa na zbytku povrchu pracovního stolu a je rozhodně velkým hlediskem při výběru pokosové pily pro takový pracovní stůl.

Nyní je samozřejmě Kapex pila na 1 400 pokoje, dobře mimo většinu rozpočtů, ale Bosch má pilu s podobnou kompaktní hloubkou v jejich linii klouzavých pokosových pila.

Každopádně jsem dostal pokosovou pilu soustředěnou na plošinu a vyrovnanou s přední hranou, předem vyvrtané otvory přes montážní otvory v základně pily a pak jsem připojil pilu k plošině s některými šrouby powerhead.

Právě v tomto bodě jsem se rozhodl, že plošina s pokovovou viděnou, která byla spláchnutá s topem Workbench Top dala pila příliš vysoko pro pohodlné použití, alespoň pro mě 5’10 “. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl změnit své závěsy a vlastně namontovat závěsy na vertikální podpěry, takže jsem mohl mít plošinu Mitter Saw mnohem nižší.

To také znamenalo, že jsem potřeboval znovu přemýšlet o svém mechanismu závěsu hlavně, protože hlaveň se již nebude seřadit se stranou platformy, a to je, když jsem se rozhodl používat oční šrouby jako součást zámkového mechanismu, spíše než vyvrtaný díra přes platformu.

Tyto oční šrouby byly hlavním zlepšením tohoto systému, protože bylo mnohem snazší zapojit západku, protože díra byla nadměrná a skutečnost, že oční šrouby do platformy znamenaly, že bych mohl provést jemné úpravy polohy Platforma navlékat oční šroub dovnitř nebo ven.

Také si myslím, že tyto oční šrouby budou v průběhu času vydržet mnohem lépe, protože jsou kovové, vs. Západka šla do díry v kusu dřeva, která by se postupem času pravděpodobně rozšířila.

Po správném umístění očních šroubů jsem znovu nainstaloval na plošinu svou pokosu a všiml jste si, že jsem před odstraněním pily přidal několik kousků blokování. To bude také užitečné, pokud někdy potřebuji odstranit pilu pro použití v budoucnu.

Krok 12: Nainstalujte plot MITER a pokosový plot

Dále jsem potřeboval pracovat na některých podporách pro pokosové úchyty, které by se musely prodloužit přes přední část pracovního stolu. Opět jsem byl původně používat jiný držák s pokovovou pilou ve své původní vyšší orientaci, takže tyto montážní bloky byly trochu slyšitelné a v případě potřeby by mohly být upraveny později.

Po namontování podpůrných bloků jsem se namontoval samotného plotu, a ty jsou součástí nejlepšího systému plotu FastCap, který používám na svých pokosových pilách po celá léta. Tyto úchyty vám umožňují snadno přidat a odstranit ploty, což je skvělé pro garážová obchod, jako je tento, kde musím věci rozbít, když tam nepracuji.

Mým plánem je nakonec připojit je pomocí závitových vložků, takže mohu snadno odstranit úchyty, pokud potřebuji používat celou horní část pracovního stolu, ale zpočátku jsem je namontoval s více šrouby powerhead.

Jak vidíte, plot prostě spadne na tyto držáky a poté zamkne na místo s uzamykatelným kolíkem, který můžete vrtat díru kdekoli na plotu. Tím se zajistí, že plot bude znovu nainstalován na stejném místě pokaždé, což udržuje systém zastavovacího bloku přesný i po odstranění a přeinstalování plotu.

Když už mluvíme o systému zastavovacích bloků, potom jsem potřeboval nastavit nový nulový bod na bloku stop, což je s tímto systémem super jednoduché. Právě jsem nastavil zastavovací blok na nulu a udělal nový řez s pokovovou pilou, která dokonale velikosti zastávky. Také jsem pokračoval a trochu jsem podřídil spodní okraj bloku stop, abych zajistil, že jakýkoli prach na povrchu plotu nebude narušit blok zastavení.

Poté jsem mohl provést testovací řez s nově nastaveným zastávkovým blokem a jak se očekávalo, byl mrtvý na.

S tím jsem mohl odstranit ploty, abych je dostal z cesty, a jak vidíte, opravdu snadno ukládají pryč.

Nyní bych měl zmínit, že existuje mnoho způsobů, jak do tohoto typu nastavení přidat systém stop bloků, pokud nechcete investovat do něčeho jako nejlepší plot, včetně přidání T-Track přímo do vrcholu pracovního stolu, který má Staňte se v poslední době populární možností. Chtěl jsem použít tento nejlepší systém plotu, protože jeden, už jsem ho měl, ale také to přidává podporu pro delší kousky, které jsem zjistil, že potřebuji více v mých projektech zlepšování domů.

Krok 8: Nainstalujte kolečka na základnu Workbench, aby se umožnila mobilita

Poslední kousky hardwaru, které jsem přidal, byly tyto montážní desky pro rockler workbench kolečky, které používám k přesunu tohoto pracovního stolu kolem mé garáže.

Tyto desky jsou navrženy tak, aby byly namontovány na materiál ¾ palce a přicházejí s montážními šrouby a ořechy pro tuto aplikaci, ale moje nohy pracovního stolu jsou zjevně mnohem silnější než tohle.

Místo toho, abych našel různé šrouby, protože jsem se opět, karanténní život, rozhodl jsem jen vyvrtat díry pro tyto šrouby mírně poddimenzované, takže jsem v podstatě mohl klepnout na otvory samotnými šrouby.

Abych s tím pomohl, přidal jsem do šroubů nějaký vosk, než je vjíždí, což pomohlo tuně a výrazně snížilo navázání tepla na šrouby.

Jakmile byly otvory navléci, mohl jsem připojit montážní desky a vlastně si myslím, že toto řešení fungovalo skvěle.

Dostal jsem připojené všechny čtyři montážní desky a pak jsem mohl přesunout pracovní stůl zpět ke zdi, což je, když jsem si uvědomil, že ty středové nohy způsobí problémy, protože moje garážová podlaha byla nalita do několika sekcí, které, jak se ukázalo, are. T sudé. Pravděpodobně oříznu středové nohy dolů, abych to napravil.

S tím budu volat část 1 tohoto projektu Garage Workbench Complete, jak byste se zde mohli opravdu zastavit a mít super funkční pracovní stůl a MITER SAW STATION.

To znamená, že k tomuto nastavení musím mnohem víc, včetně zásuvek v dolní části pracovního stolu, spoustu T-tracku na vrchol, vlastní postavené pokosové pilové kapuce, která pomůže s odběrem prachu a konec svěráku pro další práci.

Nezapomeňte se přihlásit a zazvonit na oznámení, abyste si toto video nenechte ujít, a znovu mám k dispozici plány pro případ, že byste si pro sebe chtěli vytvořit jeden z těchto pracovních stolů, na který se v popisu videa odkazuji níže.

Dobře, myslím, že to udělá to za tohle, takže děkuji za sledování vás a až příště šťastná budova.

Pro MITER SAW TABLE SAW SAW Combo Electric Bench Drop Saw Extension 210mm 2 in 1

Je to perfektní, pokud nechcete pouze získat hladké pokosové a zkosené řezy, ale také chcete křížové řezy větší obrobky. Je to vysoce kvalitní nástroj pro řezání pro ambiciózní do-it-yourselfers, kde se vztahují menší díla jako křížení a úhlové bušení z dřeva, potažených panelů a plastů. Díky své praktické, nekonečně nastavitelné lavičce pily lze tuto pilu také použít jako praktickou lavičku. Vysoce kvalitní rotační tabulka má přesné nastavení úhlu, který lze nekonečně upravit pouze jednou rukou. Hlava pila, také nekonečně naklonitelná doleva, umožňuje provádění mitrů a zkosení v každém požadovaném úhlu až 45 stupňů. Pracovní kousky jsou vedeny bezpečně pomocí průvodce paralelním způsobem a opravují se na obou stranách, které podporují pracovní kus. Dodávaná pila na karbid Tipped Blade má vysokou životnost a poskytuje přesný průřez. Spojení vysavače s průměrem 36 mm poskytuje optimální čistotu na pracovišti. Těžká základna poskytuje nezbytnou stabilitu. Zahrnuta je pro další bezpečnost push hůl. Technická data AC Motor 240V ~ 50 Hz Výkon 1200 W provozní režim S1 Rychlost volnoběhu N0 4 500 ot / min karbid napal čepel dia 210 x dia 30 x 2.5 mm Počet zubů 24 Průměr zásuvky extraktoru 35 mm Základní plocha 400 x 325 mm hmotnost 10 kg.Pro použití jako bench-typ pila: SAW Bench Velikost 360 x 250 mm Hloubka řezání 0. 33 mm paralelní zastávka lze otočit z.30 stupňů až 30 stupňů.Pro použití jako křížová pila: otočný rozsah.45 stupňů / 0 stupňů / 45 stupňů MITER CET o 0 stupňů na 45 stupňů doleva na šířku pily při 90 stupňů 120 x 55 mm šířka při 45 stupňů 65 x 55 mm šířka při 2 x 45 stupňů (dvojitý roztok) 40 x x 40 x 23 mm

Estimated Delivery Time Frame: 2-10 business days

Buy Now, Pay Later

4 interest-free instalments of 57.50 (excluding shipping) by AfterPay

Proudly growing a MyDeal Forest

By purchasing from MyDeal, you’re helping us plant 7.8 hectares of trees per year with Greenfleet. Learn

Shipping Details

 • We ship across Australia, including major cities like: Sydney, Melbourne, Perth, Brisbane, Adelaide, Canberra, Newcastle and the Gold Coast

Estimated Delivery Time Frame: 2-10 business days

Table Saws Versus Miter Saws: Which Should You Get

  Josh Hendrickson

@canterrain

 • October 11, 2019, 8:00am EDT
 • When building a workshop, you may find yourself deciding between two common power tools: table saws and miter saws. The two saws have many similarities and a few defining differences. When choosing one, you need to know those differences.

  Table saws and miter saws are both great power tools for cutting wood and other materials to size. They’re also capable of more advanced cuts like angles and even bevels. But how they go about physically cutting differs between the two saws and those differences matter for both what they are capable of and how safe they are to use.

  Miter Saw Blades Move to the Wood

  Miter saws and table saws both rely on a spinning blade concept, similar to a circular saw. It’s even possible to use the same blade in both tools (though generally, you won’t). But where that blade physically resides and how you use it differs between the two tools.

  A miter saw holds its blade high with the teeth facing downwards. You place your wood or other material below it, then bring the spinning blade down onto the wood. A table saw holds its blade in the table with the teeth facing upward. If you imagine a circular saw resting upside down on a table, that’s the basic concept. Instead of the spinning blade moving to the wood, you move the wood into the blade.

  For a beginner, this difference in design makes the miter safer. Instead of pushing your limbs and fingers towards a spinning blade, you move the blade in a predictable downward fashion. That makes it easy to keep your arms out of the way.

  The Best Newsletter Anywhere

  Join 196,000 subscribers and get a daily digest of tech and gadget news and reviews.

  By submitting your email, you agree to the Terms of Use and Privacy Policy.

  Table saws, on the other hand, require knowledge of concepts like kickback, three points of pressure, and proper usage of safety gear like push sticks and push blocks. Kickback occurs when the table saw blade grabs trapped wood (or other material) and throws it, possibly at you. That leads to severe injuries. While kickback can also occur on a miter saw, it’s less likely to happen. As such, table saws are inherently more dangerous than miter saws with more room for error.

  Table Saws are Versatile

  With a miter saw, you can accomplish three kinds of cuts: crosscuts, miter cuts, and bevel cuts. Crosscuts make a long piece of wood shorter. Miter cuts are an angled cut that joins two pieces of wood like your door frame’s corner or a picture frame. Bevel cuts are similar to miter cuts but come in at a different angle.

  The bevel cut allows two tall pieces of wood to join together nicely, as seen with the baseboards in your home. To miter cut, you turn the blade from left to right, while keeping it in a straight up and down position. To bevel cut, you tilt the blade sideways, left or right. It’s possible to both bevel and miter cut at the same time.

  For most woodworking projects, crosscuts and miter cuts are the two most common cuts you will make. But, for some types of projects, you may need additional options that a table saw provides.

  In addition to all of the above cuts, you can use a table saw to rip cut, resaw, and create french cleats. A rip cut makes wide board narrower. Depending on your blade height and the size of the board, a table saw can also resaw wood to divide a thick board into two thin boards.

  A french cleat looks like a combination of a rip cut and miter cut. This involves taking a narrow strip of wood and cutting a 45-degree angle down the length of it (making it even narrower). The two boards joined together are a powerful and versatile mounting point, which is commonly used for hanging cabinets. You screw one board to the wall, the other to a cabinet, and then set the cabinet on the wall piece.

  So Which Should You Get?

  If you’re new to woodworking and still developing your skills, you should probably consider a miter saw. While it’s not as capable as a table saw, it’s less prone to kickback and generally safer to use. You can accomplish the two most common cuts you’re likely to need, as well.

  And while you can crosscut material with both table saws and miter saws, if you have very long wood boards (say 10 feet or more), it’s better to use a miter saw. That’s because you won’t need to slide a 10-foot board back and forth while cutting it. And if you are setting up your first shop, miter saws are usually cheaper than table saws.

  On the other hand, if you want to accomplish more complicated projects, then a table saw will serve you well. It can do everything a miter saw can and more. That includes miter cuts! A miter saw is also limited in how wide a piece it can crosscut (depending on the size of the blade your saw uses).

  Table saws don’t have that limit since you push the wood through the saw. So long as you learn proper cutting techniques, they are relatively safe and can make short work of large jobs.

  In the long run, you may want both, as miter saws tend to be better for quick repeated cross cuts, while table saws are great to more intricate cuts that require precision.

  But if you have to pick just one, a miter saw is a good starting point.

  The Best Miter Saws

  We’ve covered miter saws before, and our overall recommendations remain the same. When looking for a miter saw, pay attention to blade-size. 10-inch blades are most common and cost less than a 12-inch blade, but limit your crosscutting ability. A sliding miter saw lets you cut even wider boards. Look for a fold-out fence and either a dust collection bag or port for a vacuum system. Some miter saws include a laser guide, but those typically cost more than they’re worth.

  Metabo is the new name for Hitachi, and they’ve made reliable power tools for years. This powered miter saw has a 10-inch blade, which is suitable for most people. It also has a fold-out fence for longer pieces of wood and a clamp to secure the material.

  Metabo HPT 10-Inch Compound Miter Saw | 0-52 Degrees Miter Cutting Range (Left/Right) | 0-45 Degrees Bevel Cutting Range (Left) | 15-Amp Motor | Includes 10-Inch 24T TCT Saw Blade | C10FCGS

  The Matebo nails all the basics for not a lot of money. The ten-inch blade is good enough to crosscut everything but the widest boards. And the built-in stop block is a handy feature.

  119.00 139.00 Save 14%

  TK305 compound table mitre saw 230V

  Title

  MTS Direct

  We are a 100% Irish owned company. Established in 1966, MTS Direct sells a wide range of equipment and tools to DIY, Trade and Industry.

  Call into us in Ballymount Drive Industrial Estate near Red Cow Interchange or visit us online.

  GOOGLE REVIEWS

  Good deals here. Excellent customer service. they answer your call within a sec. Best place I have searched for. what I needed so thanks guys.Happy Christmas and continued success in new year. read more

  Fantastic product, Fantastic service, I will definitely use MTS Direct again.

  Can’t believe I’ve received my goods after ordering it yesterday. Super service. Job well done

  We are using MTS for a good several years. Always helpful. Great service. Fully recommended supplier. All the best!!

  MTS are great to deal with, bought turbo head, fittings, etc. Great quality and great price, Very nice man also. Will. definitely be returning read more

  Ordered machinery yesterday and arrived within 20 hours.Customer Service on phone is very helpful and. friendly.Website was easy to use and very straightforward. Altogether a very pleasant experience with MTS Direct, highly recommend. read more

  Excellent service and fast delivery.Very helpful staff.

  A perfect transaction. The MTS Direct website is user friendly and easy on the eye. For the SIP Wooden Workbench I. bought, they offered the lowest price plus free shipping (other Irish sources wanted €40!). The item was dispatched on the same day and arrived with me a few working days later in good condition. read more

  Very satisfied with price, quality, and delivery time

  Bought a predator pressure washer from mts which I was very happy with, mts gave me some great advice as I wasn’t sure. what machine I needed. I ended up having a problem with the machine however mts were really helpful and efficient in getting it solved ASAP. Definitely buy from MTS, great products and excellent customer service. read more

  Fantastic service. Very helpful staff. A real credit to the company owners.I would have no hesitation in referring. them to friends and would use them again. read more

  We bought a Predator 15″ surface cleaner online from MTS Direct. Very easy to order, delivered the next day and a great. product. Highly recommend this company. read more

  Great to Deal with, No Messing, Really helped us out.Will definitely be using these guys again.

  Prompt service. Very helpful customer service

  Ordered a lathe from them. Very happy with the price and especially the free shipping on such a large object. Arrived 3. days later (ordered on a Saturday). Worked flawlessly from the box and really well packedUnfortunately the tool rest broke the next day probably due to a manufacturing defect so I sent them an email. Got a reply 15mins later that they were sending out a new one, no questions asked. Arrived less than 24hrs later. I cannot be more impressed with their customer service. Will definitely be ordering from them again.Can not recommend them enough read more

  Bought a Holzmann sht150 lifting table from MTS. Unfortunate model number. sht. but a nice well constructed product. at a keen price and free delivery. I’m using it for servicing lawnmowers and can’t fault it.Kwj read more

  I found MTS Direct on google.SIP 50 Litre Dust Collector.Very fast delivery service.Dust collector works very well. very good suction. The adjustable hose adaptor makes it ideal for a range of small machines. Being portable is a big advantage.competitive price.Very pleased after a decent trial period.Thanks. read more

  Fast services. quick response on requests.

  Top sellers in Dublin. Service 1st class very helpful and even when there was a problem with product itself they made. it no problemFully recommend! read more

  Very helpful and item arrived very fast.The best help and advice that i have got from a Company.

  Excellent, fast and very helpful service would definately buy again from these

  As a cabinet maker I’ve bought tools from MTS on a few occasions. I’m very happy with the quality of the tools and. are very reasonable. The service they provide is excellent. Will be buying from them again. read more

  Very good service fast and efficient exactly as ordered. Great Co to deal with

  Thank God for MTS Direct. I’d be lost without them!LOL

  Ordered and delivered really quickly very helpful support.

  Ladder been watching went on sale, grabbed it as the normal price was a bit high. Great quality ladder and extremely. fast delivery read more

  I have to compliment this company on their excellent customer service. I ordered online and received my blockbuster a. couple of days later. I would highly recommend them. read more

  Ordered a lathe Friday morning and it arrived Saturday morning very pleasant staff

  One of the easiest online orders I have done this year. Order was dealt with quickly and arrived quickly.

  Got a Jefferson ladder from MTS, great quality and staff were friendly

  Great product. Was delivered day after ordering. Top class service.

  I bought a mini mill and mini lathe here, Excellent customer service. Good reliable products. I definetely recommend. this company. read more

  Bought a power washer from MTS and had a small problem but they rectified it immediately brilliant service and very. friendly staff read more

  I am a complete newby to welding and had been shopping around feeling a little hesitant about getting an entry level. machine. I got talking to Gavin at MTS and he was extremely helpful and keen to get me started. The machine and the safety gear he recommended were excellent, easy to use and affordable. Having made a start I rang Gavin for a few more starter tips and he was only too happy to oblige. He has an excellent knowledge of welding, and I would thoroughly recommend getting a machine from him. Really excited now about getting stuck in !! Thanks again Gavin. read more

  Quality pressure washers. Gavin is always very helpful. Highly recommended

  Excellent products, fast delivery and great value for money

  Bought 3 power inverters great product great price