A. Robotické trávníky poháněné i vám pomáhají získat zpět své letní dny. Automatická sekačka Husqvarna

Ale jsou hodně jiné než robotické vakuum ve vašem obývacím pokoji.

Je to uprostřed léta. Je to v 90. letech. (Fahrenheita.) Je to tak vlhké, že i krátká procházka do poštovní schránky vás nechá potit potu. Sekání trávy je poslední věc, kterou chcete udělat.

Přihlaste se k odběru odemknutí tohoto článku a získejte plný přístup k Fortune.com

Je to uprostřed léta. Je to v 90. letech. (Fahrenheita.) Je to tak vlhké, že i krátká procházka do poštovní schránky vás nechá potit potu. Sekání trávy je poslední věc, kterou chcete udělat.

Bohužel, minulý víkend byl téměř stejný. A nyní vaše sdružení vašeho majitele domu dychtivě čeká na šanci poslat vám ošklivý gram. Ještě horší je, že váš příliš ambiciózní soused Tom prořízl trávu před třemi dny, takže váš přední dvorek poměrně vypadá jako džungle.

Spasení (a sobota bez potu) by však mohla být na dosah díky robotice a umělé inteligenci.

Stejně jako Roomba revolucionizoval vysávání, robotičtí trávník doufají, že transformují trávu. V současné době je to v mnoha ohledech poměrně základní technologie, ale výrobci se více naklánějí do a.I. Vytváření efektivnějších strojů, které zvyšují váš volný čas.

„Chtěli jsme lidem vrátit víkendy zpět,“ říká Greg Janey, viceprezident, rezidenční a krajinářské dodavatele obchodu ve společnosti Toro Company. „Mohl by to být zákazník s osmou akrem, který chce trávit čas s rodinou a přáteli.“. Mohl by to být zákazník, který má až akr který oceňuje dvůr, který vypadá každý den jako plavební dráha.“

Toro je nováček v robotickém vakuovém prostoru. Jeho produkt, který ještě nemá formální maloobchodní jméno, začne předobjednat letos na podzim, s dostupností od začátku jara 2023. Nepřidává se na přeplněný trh sama o sobě, ale konkurenti jsou určitě venku. Husqvarna, Worx a dokonce i Segway již mají produkty na trhu.

Robotické sekačky mají tendenci stát přibližně stejně jako sekačka jezdce, někde v rozmezí 1 000 až 1 500. A v u.S., představují méně než 5% U.S. Trh s LawnMower, odhaduje Katie Roberts, vedoucí produktová manažerka v Positec Tool Corp., který dělá landroid Worx.

„Mnoho lidí neví, že existují, a když to zjistí, jejich mysl je druh foukané,“ říká.

Příběh je však v částech Evropy trochu jiný.

„[Kupující byli] zpočátku brzy adoptoři, což je, myslím, kde jste dnes ve státech, ale nyní ve Švédsku je to běžné,“ říká Patrik Jagenstedt, ředitel pokročilého rozvoje v Husqvarnově robotice AI Lab. „Pokud si koupíte novou sekačku, koupili byste si robotickou sekačku je to mnohem víc, než nemusíte dělat trávník, je to úleva, klid mysli, o které o tom nemusíte myslet.“

Ne Roomba

Vzhledem k jejich poněkud podobným tvarům a zdánlivě náhodné cestě, ve které působí, je snadné soustředit robotické vakua a trávníky ve stejné kategorii, ale technologie za nimi je pozoruhodná odlišná. Vakua odrazí infračervené senzory ze zdi a stropu, abyste získali pocit umístění. Venku však neexistuje žádný povrch pro tyto signály, které by se mohly odrazit.

Proto hraniční drát, který vysílá signál s nízkým výkonem, který sekačka rozpozná jako zónu bez go, byl zatím obvodovým markerem volby. Než začnou provozovat sekačku roboti, musí majitelé označit okraje svého trávníku, stejně jako kordon z oblastí, jako jsou zahrady a stromy. (Je to někdy frustrovací proces, který trvá více času, než si dokážete představit.)

Ale změna je v dílech pro některé výrobce. Husqvarna se nyní ve svých komerčních modelech pohybuje směrem k systému založeným na GPS, říká Jagenstedt a očekává, že to u spotřebitelských modelů v roce 2023 nebo 2024 spustí pro spotřebitelské modely v roce 2023 nebo 2024. A připravovaný model Toro bude používat proprietární technologii 3D vize s názvem SmartZone, která vytváří digitální mapu vaší nemovitosti při procházce po obvodu a pravidelně se učí více, protože se seká. Úpravy lze provést v doprovodné aplikaci.

Landroid, říká Roberts, vyšetřuje dvě možnosti: GPS (i když se obává rušení ze stromů a v některých případech dům, na signál) a kinematické umístění v reálném čase, které používá základní stanici k opravě interferencí s GPS.

Jaké to je?

Bezdrátová možnost bude, upřímně řečeno, vítáni uživateli. Nastavení hraničního drátu si pravděpodobně trvá několik hodin v závislosti na oblasti, kterou plánujete pokrýt. (Strávili jsme více než dva a půl hodiny přípravou na dvoře měřením méně než čtvrt akru pro testování.) A pokud si to nezabezpečíte s trávou nebo dostatečně napjatým, můžete se do značné míry spolehnout na to, že sekačka krájí drátu a musíte provést nějaké improvizované opravy. (Elektrická páska je váš přítel.)

Ale jakmile je tato práce úplná (a poctivě existují služby, které si můžete najmout, aby vám tuto práci provedli), tvrdá práce se provádí. Testovali jsme model L landroid, který sledoval zdánlivě náhodný vzorec kolem dvora a ořízl trávu točivým disku třemi rotujícími řezacími čepelemi.

Systém komunikuje se svou základnou/nabíjecí stanicí přes Wi-Fi a Bluetooth a sekačku lze ovládat z vašeho telefonu. (Volitelná periferní detekce ultrazvuku pomáhá procházet stromy a dalšími překážkami.) A pokud sekačka cítí liják, zpožďuje svůj denní naplánovaný řez podle časového období podle vašeho výběru, než se pustíte ven. A řez, který poskytuje, je vynikající.

Při provozu je systém pozoruhodně tichý ve srovnání s push a jezdci. a mohl být snadno spuštěn v noci bez rušení sousedů. (Toro a Husqvarna říkají, že jejich systémy jsou podobně tiché.)

Pokud je někdo dost pošetilý, aby při provozu vyzvedl sekačku, okamžitě se vypne. A pokud by někdo ukradl systém, zamkne se a vyžaduje kód PIN. (Volitelné periferní na Landroidu také poskytne jeho umístění.)

Zařízení Husqvarna zní alarm, pokud se někdo pokusí s sekačkou a má zabudováno GPS zařízení. Janey říká, že Toro’s bude zahrnovat sledovací zařízení a má také požadavek na kód proti krádeži.

Větší obrázek

A.I. V samotných sekačkách není koncová hra. Jagenstedt od Husqvarna poznamenává, že roboti společnosti jsou otevřené a mohou se připojit k digitálním asistensům Amazonu nebo Google, což je umožňuje integrovat s jinými produkty.

„Nevidíme, že to budeme úplně vlastnit,“ říká. „Měli bychom otevřít naši platformu jiným produktům.“

Toro má odlišné převzetí s plány na integraci sekačky do větší ekosféry produktů inteligentních dvorů, od osvětlení po zavlažování, které bude postaveno z technologie, kterou společnost určená pro golfová hřiště a obce.

„Myslím, že“ rostoucí úroveň majitelů domů, kteří rozšiřují své životní zkušenosti do venku, „říká Janey. „A s tím přicházejí očekávání inteligentního a propojeného zážitku.“. Způsob, jakým je Toro jako společnost schopna využít naše více podnikových technologií, je vše, co děláme, navrženo kolem venkovní technologie.“

Zaregistrujte se do seznamu e.mailů Fortune, abyste si nechyběli naše největší funkce, exkluzivní rozhovory a vyšetřování.

Bosch Robotic LawnMower vs Husqvarna Robotická sekačka: Která z nich vyhraje?

Bosch a Husqvarna jsou dvě přední značky na trhu s robotickým trávníkem, které nabízejí inovativní a efektivní řešení, aby váš trávník udržel ve tvaru špičky. Obě značky mají jedinečné funkce a výhody a výběr mezi nimi může být těžké.

Pokud jde o Bosch, jeho řada robotických trávníků přichází s funkcemi, jako je navigace GPS a inteligentní plánování, což zajišťuje efektivní a bez námahy sečení zážitku. Na druhé straně se robotické sekačky Husqvarna mohou pochlubit pokročilými bezpečnostními prvky, jako je detekce překážek a detekce zvedání.

Obě značky navíc nabízejí sekačky, které se starají o různé velikosti trávníku, takže si určitě najdete ten, který je pro vás to pravé. Chcete.li co nejlépe využít vaši investici, je důležité zvážit specifické potřeby vašeho trávníku, jakož i vaše vlastní preference a životní styl.

Bosch Robotic LawnMower vs Husqvarna Robotická sekačka: Porovnání vedle sebe

Funturebosch Robotic LawnMowerhusqvarna Robotická sekačka
Šířka řezání 20-23 cm 22-26 cm
Oblast sečení 300. 700 m² Až 5000 m²
Detekce překážek Ano Ano
Odolný proti povětrnostním povětrnostem Ano Ano
Nastavení výšky sečení 20-50 mm 20-60 mm
Automatizované dobíjení Ano Ano
Provozní hluk 5-75 dB 60 db
Navigace GPS Volitelný Standard
Řízení mobilních aplikací Ano Ano

Robotická sekačka Bosch Robotic LawnMower vs Husqvarna: Jaký je rozdíl?

Obě společnosti nabízejí řadu produktů, jejichž cílem je usnadnit a efektivnější péče o trávník. Pojďme prozkoumat rozdíly mezi nabídkou Bosch a Husqvarna na trhu s robotickým trávníkem, aby vám pomohly informované rozhodnutí.

Systém navigace a mapování

Robotická trávník Bosch používá NPV (navigační a polohovací systém), který mu pomáhá navigovat trávník a mapovat jeho okolí. Tento systém používá kombinaci technologie GPS, laseru a kamery k přesnému určení umístění sekačky a okolních překážek. To umožňuje sekačce navigovat s přesností a vyhnout se překážkám a zajistit dobře upravený trávník.

Na druhé straně robotická sekačka Husqvarna používá NPX (navigační systém X), který pracuje s úplně odlišným přístupem. Tento systém používá hraniční drát, který je rozložen ve tvaru trávníku a slouží jako vodítko pro sekačku.

Hraniční vodič je připojen k vodiči hraniční smyčky, který poskytuje sekaně kontinuální signál, který má následovat. Systém NPX je jednodušší a snadnější instalaci, ale vyžaduje komplexnější proces plánování a instalace.

Interaktivita uživatele

Robotická trávník Bosch je navržen s ohledem na uživatele, poskytuje uživatelsky přívětivé rozhraní a několik pohodlných funkcí, které umožňují snadný provoz. Sekačka je vybavena dotykovým displejem, který poskytuje informace v reálném čase a umožňuje uživateli na dálku ovládat sekačku.

Tento displej dotykové obrazovky také slouží jako řídicí panel, který poskytuje informace o výdrži baterie sekačky, rozvrhu údržby a aktuálním stavu. Robotická sekačka Husqvarna má jednodušší rozhraní se základními ovládacími tlačítky, která jsou snadno srozumitelná.

Sekačka je také vybavena obrazovkou displeje, která poskytuje informace o výdrži baterie sekačky a aktuálním stavu. Robotická sekačka Husqvarna však nemá dotykovou obrazovku ani pokročilé rysy robotické trávy Bosch.

Řezací systém

Vývoj robotické sekačky Husqvarna byl v průmyslu péče o trávník měničem her. Tento automatizovaný systém sečení prošel dlouhou cestou od svého prvního úvodu v roce 1995. S pokroky v technologii a zaměřením na uživatelsky přívětivé funkce je robotická sekačka Husqvarna nyní pokročilejší a efektivnější než kdy jindy.

Jedním z klíčových vylepšení v posledních letech je zvýšená inteligence sekačky. Nyní používá mapování GPS k vytvoření virtuální mapy trávníku, což usnadňuje sekačce navigovat i komplexní zahradní krajinu. Sekačka může detekovat překážky a podle toho upravit svou cestu a zajistit, aby byl váš trávník dokonale pěstován.

Dalším významným zlepšením je uživatelské rozhraní. Ovládací panel sekačky je nyní intuitivnější, což vám umožňuje snadno upravit rozvrh řezání a nastavit konkrétní zóny pro sečení. Nemusíte to být technickým svinutím. Ovládací panel sekačky je navržen tak, aby byl uživatelsky přívětivý, takže si může kdokoli vychutnat dokonale pěstěný trávník bez zvednutí prstu.

Bosch Robotic LawnMower vs Husqvarna Robotická sekačka: Která z nich byste měli použít?

Lidé rozpoznávají Bosch pro svou inovativní technologii a pečlivou pozornost k detailům, včetně funkcí, jako je inteligentní navigační systém a senzory detekce překážek. Díky tomu jsou jejich robotické trávníky vysoce efektivní a efektivní při sečení trávníků různých tvarů a velikostí. Bosch navrhuje své modely s bezpečností jako prioritu, začlenění automatického vypnutí a alarmů proti krádeži.

Na druhou stranu je Husqvarna důvěryhodnou značkou s dlouhou historií výroby špičkových trávníkových zařízení. Vybaví své robotické trávníky navigaci GPS a umožňují vysoce přesné sečení a řezání, dokonce i ve složitých zahradách. Husqvarna také nabízí řadu modelů pro trávníky v různých velikostech, což z něj činí skvělou volbu pro majitele domů s většími trávníky.

Bosch a Husqvarna mají své silné a slabé stránky, takže volba závisí na potřebách majitele domu. Pokud hledáte vysoce pokročilý robotický trávník se zaměřením na bezpečnost, Bosch je způsob, jak jít. Ale pokud hledáte zavedenou značku s řadou modelů pro větší trávníky, vítězem je Husqvarna.

Bosch Robotic LawnMower vs Husqvarna Robotická sekačka: Která z nich vyhraje? Časté dotazy (často kladené otázky)

Co jsou Bosch a Husqvarna Robotic Lawnmowers?

Bosch a Husqvarna jsou dvě známé značky na trhu s robotickým trávníkem. Robotická trávník je automatizované zařízení na sečení, které používá senzory a navigační systémy k samostatnému sekání trávníku.

Bosch Indego a Husqvarna Autower jsou dva populární modely robotických trávníků. Oba používají navigaci GPS a lze je naprogramovat tak, aby sekaly trávník v konkrétních dobách, což zajišťuje konzistentní a přesné řez.

Jaká je řezací kapacita robotické sekačky Husqvarna?

Robotická sekačka Husqvarna má řeznou kapacitu až 5 000 metrů čtverečních. Je navržen pro větší trávníky a zvládnout svahy až 35%. Sekačka má šířku řezání 22 cm a může stříhat trávu do výšky 60 mm. Má také větší kapacitu baterie než sekačka Bosch, což jí umožňuje pracovat po delší dobu.

Jak robotická trávník Bosch naviguje na trávník?

Robotická trávník Bosch je vybaven navigačním systémem GPS, který mu pomáhá navigovat trávník. Sekačka mapuje trávník a identifikuje hranice a překážky, což jí umožňuje efektivně pracovat, aniž by uvízla. Má také systém detekce kolizí, který mu pomáhá vyhýbat se překážkám a zabraňuje poškození sekačky.

Jaký je požadavek na údržbu robotické sekačky Husqvarna?

Požadavky na údržbu robotické sekačky Husqvarna jsou podobné požadavkům sekačky Bosch. Sekačka vyžaduje pravidelné čištění, ostření čepele a pravidelné nabíjení.

Sekačka by měla být také uložena na suchém, chráněném místě, pokud se nepoužívá. Navíc by sekačka měla být servisována profesionálem každé 2-3 roky, aby se zajistilo, že je v dobrém pracovním stavu.

Jak nastavím robotickou trávu Bosch?

Indego Bosch je snadno nastaveno a lze jej naprogramovat pomocí aplikace smartphonu nebo ovládacího panelu na samotné sekačce. Chcete.li nastavit Indego, musíte vytvořit hranici kolem trávníku pomocí hraničního drátu, který sekačka bude následovat. Poté můžete sekačku naprogramovat tak, aby sekala v konkrétních dobách a nastavit požadovanou výšku řezání a sečení.

Mohu ovládat robotickou trávu Husqvarna z mého smartphonu?

Ano, můžete ovládat Husqvarna Autower z vašeho smartphonu pomocí aplikace Husqvarna Connect App. Pomocí aplikace můžete začít a zastavit sekačku, upravit výšku řezání a naprogramovat plán sečení. Můžete si také prohlédnout stav sekačky a přijímat oznámení, pokud dojde k problému.

Jak robotická na trávu Bosch zvládne překážky?

Indego Bosch používá senzory k detekci překážek a navigaci kolem nich. Pokud sekačka narazí na překážku, změní směr a bude pokračovat v sečení. Indego má také bezpečnostní funkci, která zastaví sekačku, pokud je zvednuta ze země, což zajišťuje, že je bezpečné použít.

Husqvarna’s 4G Autower 115H Robot Lawn Meghter zasáhne nové nízké na 700 (50% sleva) v nových zelených obchodech

Už vás unavuje sečení dvůr od jara do podzimu? Autower Husqvarna se stará o špinavou práci Husqvarna, takže můžete zůstat uvnitř a v pohodě. Model 115H s vestavěnou konektivitou 4G je v současné době v prodeji, když se vydáváme do černého pátku za působivých 50% slevu. Z běžné míry 1 400 míry na 700, což znamená nové historicky nejnižší minimum, které jsme sledovali, což je nyní nejlepší čas na vyzvednutí Husqvarna Autower 115h. V dnešních nových zelených obchodech máme také široký výběr slev Tesla a E-Bike, takže si to nechcete nechat ujít ani.

Hlava dole pro další nové zelené obchody, které jsme dnes našli, a samozřejmě nejlepší EV EV nákup a leasing. Podívejte se také na nový obchod Electrek Tesla pro nejlepší nabídky na příslušenství Tesla.

Zapomeňte na sečení dvoře a nechte roboty udělat to za vás

Do konce roku nabízí Husqvarna Amazon Storefront svou sekačku na trávu s robot na Robot za 699.99 odesláno. Také se shoduje na Lowe’s. Z 1 400 z 1 400 je dnešní dohoda nové historické minimum, které jsme sledovali, a přichází s plným 50% v úsporách. Pro další srovnání byla naše poslední zmínka o 1115 hodin 960. I když byste mohli být zvyklí vidět nás na 9to5Toys Feature nabízí na robotických vakuus, věděli jste, že stejná technologie lze použít na sekačky na trávu? No, Husqvarna to udělal jen se svou řadou Autower a 115h je solidní volba všude kolem. Zvládne až 0.4-akr hodně s lehkostí a je dokonce odolný proti povětrnostním povětrnostem, takže jej můžete naplánovat na sekání ve dne nebo v noci za téměř jakékoli počasí. Tento model však obsahuje vestavěné 4G připojení, což znamená, že jej můžete ovládat z inteligentního domácího vybavení, jako je Alexa a asistent. Navíc, pokud potřebuje nabíjet polovinu, pak se zamíří zpět na základnu, aby se před dokončením dvora dokončila. Automower Husqvarna samozřejmě to všechno dělá bez jediné kapky plynu nebo oleje, což z něj dělá ekologické řešení také.

Automatizovat zimní vytápění se slevou 40 na nejnovějším termostatu Nest Google na 90

Amazon nyní nabízí termostat Google Nest za 89.99 odesláno v několika stylech. Dnešní 40 sleva z obvyklých 130 cen přináší první slevu za měsíce a zároveň dorazí do jedné z nejnižších všech dob. Google Nest Thermostat přichází jako nejnovější interní možnost přivést hlasové ovládání a plánování do systému pro kontrolu klimatizace s osvěžujícím faktorem, který je soustředěn kolem estetiky matného skla s LED displejem. Ideální pro udržení věcí pohodlné bez zvednutí prstu této zimy můžete využít asistenta k boji proti chladu s hlasem ovládaným nebo dokonce automatizovaným vytápěním. Získejte bližší pohled do naší praktické recenze.

Worx Cert. rekonstrukce. 80V batoh Blower vyčistí listy a sníh pro 315 (původ. 699)

Oficiální Worx eBay Storefront nabízí svůj certifikovaný zrekonstruovaný nitro 80V beztastní batoh pro 314.85 odesláno. Pro srovnání, v novém stavu právě teď je tento dmychadlo 599 v Amazonu a původně prodával za 699. Dnešní dohoda znamená nové historické minimum, které jsme sledovali. Tento dmychadlo, které je navrženo tak, aby běželo na čtyřech baterií Worx 20V (z nich. K dispozici je spouštěcí rychlost s proměnlivou a také tlačítko Turbo, které doručí další energii do vaší čisticí sady. Motor je také bezkartáč. Najdete také dva přívody vzduchu pro větší výstup vzduchu a technologie Sonic Turbine může dodat až 800 cfm proudu vzduchu. Být dmychadlem ve stylu batohu také znamená, že bude snazší používat celkově, protože většina hmotnosti je na zádech a ramenou, ne na paži. Navíc, všechny baterie pracují s vaším stávajícím nástroji Worx 20V, 40V nebo 80V, takže celá sada bez plynu a oleje je ještě všestrannější. Lodě s dvouletou zárukou.

Nové obchody Tesla

Po odhlášení automovače Husqvarna na prodeji výše, pokud si přečtěte, najdete výběr nových zelených obchodů, které budou vaše zkušenosti Tesla vylepšit ve více oblastech. Od úložiště po udržení nahrávek až po údržby telefonů, nabíječky aut a cokoli jiného, ​​co najdeme, bude uvedeno níže. Každý den uděláme vše, co je v našich silách, abychom našli nové a vzrušující nabídky a způsoby, jak ušetřit zábavné doplňky pro vaši Tesla, takže každá cesta bude jedinečná. Další dárkové nápady a nabídky najdete v nejlepším obchodě Tesla. Pokračujte ve čtení pro elektronické koně, zelené a další skvělé nabídky.

 • SimpleTire nabízí až 20% z tisíců pneumatik
 • Pneumatika slevy nabízí až 100 nebo více na Cooper, Bridgestone a další pneumatiky
 • Model 3 CupChalderhero: 12 (reg. 14)
 • Automobičky Spigen Onetap Magsafe nyní až 38% slevu na 27 let přes Amazon
 • Přiveďte magsafe na vaši jízdu s IOTTIE Premium Velox Car Mount na 42.50

Nové elektronické kola nabízí slevy na elektrický skútr

Pro zábavu, cvičení nebo dokonce přepravu do práce az kavárny můžete použít elektronický kok. Máme zde několik lidí, kteří pravidelně dojíždějí do kaváren nebo kanceláří na jejich elektronickém kole, protože to snižuje využití fosilních paliv, a také jim umožňuje užívat si nějaký čas venku za pěkné slunečné dny. Níže najdete široký výběr nových nabídek elektronických kol a obchodů s elektrickým skútrem ve všech cenových rozsazích, takže se podívejte, jestli je to něco, co byste měli zajímat o vyzvednutí. Jako vždy, nejnovější dohoda o elektronických kolech a slevy a prodej elektrických skútrů budou na vrcholu, takže nakupujte rychle, protože slevy budou brzy zmizet.

 • Vyrazte na silnici až 790 z huckových cyklů
 • Elektrický sk
 • Odsuzované elektronické kola 0% APR financování k dispozici
 • Oblíbené levné skládací elektrické kolo Micah Toll, Lectric XP 2.0: 999 (reg. 1,099)
 • Kent Electric Pedal Assist Mountain Bike: 698 (Reg. 998)
 • GoTrax’s Just-vydaný elektrický skútr G Max vidí první slevu na 100 off, více

Další nové zelené obchody

Po nakupování Husqvarna Autower na prodej výše nezapomeňte se podívat na další slevy, které jsme dnes našli. Tyto nové zelené obchody jsou rozsáhlé od venkovního trávníku po cokoli jiného, ​​co zjistíme, co vám může ušetřit peníze různými způsoby, být tím, že z vašeho života stříhá plyn a olej nebo si jen užívá další vybavení, které může energeticky úsporné vybavení přinést. Jako vždy, nejnovější nabídky budou na vrcholu, takže nakupujte rychle, protože slevy budou brzy zmizet.

Zůstaňte v souladu s nejnovějším obsahem přihlášením k odběru společnosti Electrek ve zprávách Google. Čtete Electrek. odborníci, kteří porušují zprávy o Tesla, elektrických vozidlech a zelené energii, den co den. Nezapomeňte se podívat na naši domovskou stránku pro všechny nejnovější zprávy a následovat Electrek ON a LinkedIn, aby zůstal ve smyčce. Nevím, kde začít? Podívejte se na náš kanál YouTube pro nejnovější recenze.

Přečtěte si naši recenzi 2023 recenze Husqvarna Autower 315x Robotic Lawn Meghter, abyste zjistili, co z něj dělá tak výjimečný nákup!

Vybíráme, testujeme, kontrolujeme a navrhujeme nejlepší produkty. Můžeme získat provizi, pokud si něco koupíte prostřednictvím našich odkazů.

Husqvarna Autower 315x vám dává svobodu znovu strávit víkendy účastí na zábavných letních aktivitách místo toho, abyste kolem vašeho dvora tlačili hlučný, uhlovodíkový stroj. S automovarem získáte trávník, který je závistí celého vašeho sousedství s trochou úsilí z vaší strany.

Možná znáte Husqvarna z jejich kvalitních řetězových pilí. Věděli jste však, že od roku 1995 vyrábějí robotické trávníky? Husqvarna investoval více než dvě desetiletí výzkumu do technologie robotické sečení. technologie, kterou můžete těžit, když si koupíte jeden z jejich strojů.

Funkce

Klady

U automovaru nebude pomalý vařič jediným zařízením ve vaší domácnosti, které „nastaví a zapomíná“. Tento robový sekačka pomáhá zajistit, že už nikdy nebudete muset trávit hodiny v zpoceném pronásledování dokonale pěstěného trávníku. Autower to dělá vše pro vás, takže můžete kopnout a relaxovat.

Autower pracuje tím, že mulčuje vaši trávu do maličkých drobných kousků. Tyto řízky jsou vynikajícím přírodním hnojivem trávníku. Váš trávník nikdy nebude vypadat tak dobře, když se všechny živé živiny pro život vrátí do vaší trávy. Autower je vhodný pro yardy až 0.4 akry, gradienty až do 22 stupňů a tráva do 2.4 palce na výšku. Jednoduchý číselník v horní části stroje vám umožní upravit délku řezu z 0.78 až 2.36 palců.

Navigace Deft

Autower používá skryté hraniční dráty k obratně navigaci ve vašem dvoře. Elektronické příkazy zprostředkované prostřednictvím těchto vodičů sdělují jednotku, když je čas vrátit se na nabíjecí stanici.

Nastavení režimu ekologického režimu vypne signál obvodového drátu, když se sekačka nabíjí nebo zaparkuje, což vám ušetří peníze na elektřinu. Stroj má anti-kolizní senzory, aby vám mohl říct, kdy se chystá zasáhnout překážku, včetně dětí a mazlíčků.

Aplikace pro autower Connect

Klávesnice automovarů je intuitivní a velmi snadno použitelná. Pokud jej však nechcete používat, můžete programovat svou sekačku pomocí aplikace Autower Connect App.

Tímto způsobem nemusíte neustále házet přes stroj, což by vám mohlo dát bolavý krk. Aplikace Autower Connect vám umožňuje:

 • Spravujte plán sekačky
 • Sledujte pokrok sekačky
 • Začněte a zaparkujte sekačku
 • Nastavení času změny

Pokud není zadán správný kód PIN před zahájením sekačky, zmizí pronikavý alarm proti krádeži a vyděsí by budoucí zloději. Aplikace Autower Connect používá GPS, aby vám informoval přesné místo pobytu vaší robové sece. Obě tyto funkce prakticky zaručují, že vaše jednotka nebude ukradena.

Aplikaci můžete použít k vytvoření plánů řezání pro konkrétní dny v týdnu a konkrétní denní den. Pokud chcete vidět, jak důkladná práce dělá váš robot, společnost Autower Connect vám může poskytnout satelitní pohled na všechny sečení, které váš stroj dělal.

Působivě je AUTOWER jednou z mála sekaček, které přicházejí s technologií GPS, Cellular a Bluetooth.

Přichází také s velkorysým desetiletým celulárním plánem, který vám umožní připojit se k vaší robové sekaně odkudkoli na světě. Můžete také spustit nebo zastavit stroj pomocí Google Home nebo Amazon Alexa prostřednictvím hlasových příkazů.

Whisper-Quiet Operation

Nebudete věřit, jak tichá je automovatelé. Deset stop daleko, je to prakticky neslyšitelné. U automovarů nebudou vaši sousedé nikdy narušeni hlučnou, uhlovodíkovou monstrózou.

Je dokonce dost tichý, že ho můžete spustit uprostřed noci, když všichni spí. Jednotka má LED světla pro noční provoz, což je užitečné, pokud potřebujete jít na svůj dvorek během nočního používání. Světla také začnou blikat, pokud jednotka utrpí poruchu, takže můžete přijít na jeho záchranu.

Levné náhradní čepele a snadná údržba

Překvapivě, náhradní čepele stojí jen pár babek a jejich změna nemohla být snazší. Jedinou další údržbou, kterou pravděpodobně budete muset udělat, je čištění těla stroje.

Jednoduše odpněte skořápku, ale buďte opatrní, nepoškodíte kabel připojený k světlometům. Potom pouze otřete veškerou špínu a trávu, která se nahromadí pod sekačkou.

Design plovoucího stolu

Nenávidíte to, když sekačka z vašeho trávníku vytáhne velké kousnutí? To se nestane s automovarem, protože používá design plovoucího balíčku. To mu umožňuje úzce navigovat obrysy vašeho dvora.

High-tech řezání

Na palubě GPS mapuje trávník před jeho sečením. Tímto způsobem může robová koše sledovat, kde se již ořízne. Když jednotka narazí na déle než obvyklou trávu, sekačka začne řezat v těsných spirálech, což je nejlepší způsob, jak eliminovat svěží růst.

Časovač počasí se třemi úrovněmi citlivosti přizpůsobuje sekání rychlosti růstu trávy. Tato funkce zvyšuje řez, když tráva roste rychleji a snižuje jej během horkých a suchých podmínek a na konci sezóny.

Nevýhody

Autower je IPX4 hodnocena pro odolnost proti vodě. Není to však vodotěsné. I když určitě můžete svou sekačku ovládat, když je venku mrholení, nikdy ji neponořte do vody.

Autower nemusí být schopen mulčit větší zbytky ve vašem trávníku, včetně listů nebo větviček. To znamená, že se budete muset rychle projít dvorem, abyste je vyzvedli před sečením.

Příležitostně budete muset vymanit svou robovou sekačku, aby se uvízli na místech, jako jsou podkovy, květinové záhony, na vrcholu skály a další takové překážky. Nejlepší je zablokovat tyto překážky, takže už nejsou překážkou. Pokud se však vaše automovač uvízne, upozorní vás to prostřednictvím aplikace.

Zadní kola by mohla použít trochu více točivého momentu, protože robota má potíže s lezením kopců, když se gradient najednou příliš strmý. Možná se bude muset několikrát přiblížit k trávě, dokud nenajde místo, které může projít. Bohužel to nemůžete nasměrovat z aplikace, jako můžete s ostatními robotami. Možná v budoucích iteracích produktu přidají tuto funkci.

Můj poslední verdikt: Pokud byste si koupili Husqvarna 315X

Není pochyb o tom, že automotor není dokonalý. Uspěje však skvěle v práci, kterou výrobce říká, že je to, aby byl udržování vašeho trávníku snadný a bez námahy proces.

Protože to dělá tak dobře, jsem rád, že mohu oznámit, že mohu doporučit automovač bez rezervace. Pokud chcete zjistit, které další robotické sekačky považujeme za to, že stojí za nákup, podívejte se na naše hodnocení hodnocení 2023.

Stephen a. Hancock obdržel jeho m.S. v strojírenství (Robotics Track) z University of Utah v roce 2004. Od té doby přispěl k mnoha článkům a byl konzultantem pro mnoho technických publikací a webových stránek.

Robotické sekačky

S Husqvarna Autower odemknete hodiny a hodiny volného času. Místo sečení trávníku můžete trávit čas se svou rodinou a přáteli a zapojit se do aktivit, které jsou příjemnější. A po celou dobu je váš trávník udržován v dokonalém stavu vaší robotickou sekačkou. Tiše a bez námahy, v dešti nebo lesku. Každá zahrada je jedinečná. To znamená, že mnoho různých modelů v širokém rozsahu Autower pokrývá vše od menších městských zahrad až po náročné oblasti až do 5.000 m2. Zajištění úplného pokrytí složitých trávníků se odlehlými oblastmi a úzkými prostory je charakteristickým znakem autořičí Husqvarna

Není třeba sbírat výstřižky

Autower nechává drobné výstřižky, které si nevšimnete, takže není třeba je shromažďovat. Tím, že je necháte přirozeně oplodnit trávník.

Autower se řídí hraničními dráty kolem vaší zahrady. V této oblasti se pohybuje v nepravidelných vzorcích, takže v trávě nejsou žádné linie ani stopy sečení.

Autower je řízena baterií a je dodávána s nabíjecí stanicí, připojenou k vaší elektrické zahradě. Když se to provádí, sečení se automaticky vrátí na nabíjecí stanici.

Autower dokáže zvládnout velké a složité zahrady s mnoha různými překážkami. Nemá problémy sekat trávníky se sklonem až 70% (35 °).

Robotické sekačky

Robotická sekačka navržená pro profesionální použití flotily. Plně vybavený model s pokyny Husqvarna EPOS s dopravními cestami, appdrive a přesné řízení oblasti. S virtuálními hranicemi můžete definovat několik pracovních oblastí s různými nastaveními a také nastavit dočasné zóny pobytu. Zvládá všechny typy trávníků, naviguje úzké pasáže a spravuje svahy až 45% (24 °) s dokonalými výsledky řezání. vhodné pro veškeré použití počasí (IPX4). Referenční stanice EPOS je vyžadována samostatně za dodatečné náklady.

Seznamte se s Autower 305, robotickou sekačkou, která vám poskytne perfektní trávník a více volného času. Pokud vlastníte malou zahradu s až 600 m² trávy, je to otevřené a relativně ploché, Autower 305 je vynikající řešení na základní úrovni. Kompaktní a lehký, zpracovává široké otevřené prostory a svahy se sklonem až 40% (22˚). Connect@Home vás staví pod kontrolou, snadno posílá příkazy z vašeho smartphonu do sekačky od až 30 metrů přes Bluetooth. Nebo upgrade pomocí soupravy Autower Connect Kit (k dispozici jako příslušenství), abyste získali inteligentní integraci domů, sledování GPS a ovládání aplikací odkudkoli. Představovat inteligentní technologii, ochranu krádeží a intuitivní rozhraní pro přizpůsobení nastavení sečení. A díky svému odolnosti proti povětrnostním povětrnostem pracuje Autower tiše a bez námahy deště nebo lesk, ve dne nebo v noci. Autower je nejschopnější robotická sekačka na světě. Zažijte úžasnou budoucnost péče o trávník od světového lídra v robotice. K dispozici je instalační služba prodejce. Instalační soupravy se prodávají samostatně.

S jeho kompaktním 4-kolkovým designem se Husqvarna Autower 310 Mark II Robotická sekačka na trávu bez námahy stará o trávník až 1000 m2. Může spravovat svahy se 40% sklonem a dokonce se řídit úzkými pasážemi. Když je práce hotová, funkce Triple-Search najde nejrychlejší cestu zpět na nabíjecí stanici. Snadno se používá a čistí, lze jej ovládat pomocí smartphonu a obsahuje časovač mrázů a časovač počasí, který upravuje doby řezání tak, aby vyhovovalo sezóně.

Husqvarna Autower 405X. Spolehlivý a vysoce výkonný model v řadě X-Line, vhodný pro menší trávník. Je to složité trávníky až 600 m2, s systematickým sečením průchodu pro dokonale řezané úzké pasáže a snadno zpracovává svahy se sklonem 40%. Bezstarátní provoz díky nastavení výšky elektrické řezání, funkce výšky cíle, strážce mrazu a časovači počasí. Snadno vyčištěno a vyplaveno hadicí. Jako člen naší řady Premium X-Line má automower, který se spojuje se sledováním krádeží GPS a navigací pomocí GPS, aby vás udržel pod kontrolou, kdekoli jste, a X-line design s LED světlomety, přední nárazník a speciální barevné čepice kol. Rovněž vybavené FOTA (automatické aktualizace firmwaru nad vzduchem) a AIM (pokročilé inteligentní mapování).

Husqvarna Autower 415x. Spolehlivý a vysoce výkonný model v řadě X-Line, vhodný pro trávník střední velikosti. Je to mows komplikované trávníky až 1500 m2, s systematickým průchodem sečení pro dokonale řezané úzké pasáže a snadno zpracovává svahy se sklonem 40% (22˚). Bezstarátní provoz díky nastavení výšky elektrické řezání, funkce výšky cíle, strážce mrazu a časovači počasí. Snadno vyčištěno a vyplaveno hadicí. Jako člen naší řady Premium X-Line má automower, který se spojuje se sledováním krádeží GPS a navigací pomocí GPS, aby vás udržel pod kontrolou, kdekoli jste, a X-line design s LED světlomety, přední nárazník a speciální barevné čepice kol. Také vybavený FOTA (automatické aktualizace firmwaru po vzduchu).

Seznamte se s Autower 430X, robotickou sekačkou, která vám poskytne perfektní trávník a mnohem více volného času. Pokud vlastníte střední nebo velkou zahradu s až 3200 m2 trávy, Autower 430X je inteligentní volbou. Dostatečně chytrý na to, aby vyjednal výzvy velkých a složitých trávníků, jako jsou několik úzkých pasáží, překážky, tvrdý terén a svahy se sklonem až 45% (24˚). Autower 430X je vybaven prémiovým designem a balíčkem pro X-Line, včetně automowerského spojení se sledováním krádeží GPS, navigací s asistovanou GPS, LED světlomety, přední gumový nárazník a design těla X-Line Body Design. Aplikace Autower Connect vám umožňuje ovládat 430x odkudkoli a můžete dokonce používat hlasový ovládání prostřednictvím Google Home nebo Amazon Alexa. A díky svému odolnosti proti povětrnostním povětrnostem pracuje Autower tiše a bez námahy deště nebo lesk, ve dne nebo v noci. Autower je nejschopnější robotická sekačka na světě. Zažijte úžasnou budoucnost péče o trávník od světového lídra v robotice. K dispozici je instalační služba prodejce. Instalační soupravy se prodávají samostatně.

Seznamte se s Autower 450X, robotickou sekačkou, která vám poskytne perfektní trávník a mnohem více volného času. Pokud vlastníte velkou zahradu s až 5000 m2 trávy, autorower 450x je inteligentní volba. Dostatečně inteligentní k vyjednávání výzev velkých a složitých trávníků, jako jsou několik úzkých pasáží, překážky, tvrdý terén a svahy se sklonem až 45% (24˚). Vestavěné senzory pomocí ultrazvukové technologie pomáhají sekačky detekovat objekty a vyhýbat se tvrdým srážkám. Autower 450X je vybaven prémiovým designem a balíčkem pro X-Line, včetně automowerského spojení se sledováním krádeží GPS, navigací s asistovanou GPS, LED světlomety, přední gumový nárazník a design těla X-Line Body Design. Aplikace Autower Connect vám umožňuje ovládat 450x odkudkoli a můžete dokonce používat hlasový ovládání prostřednictvím Google Home nebo Amazon Alexa. A díky svému odolnosti proti povětrnostním povětrnostem pracuje Autower tiše a bez námahy deště nebo lesk, ve dne nebo v noci. Autower je nejschopnější robotická sekačka na světě. Zažijte úžasnou budoucnost péče o trávník od světového lídra v robotice. K dispozici je instalační služba prodejce. Instalační soupravy se prodávají samostatně.

Robotická sekačka navržená pro profesionální použití flotily. Nabízení dálkového ovládání včetně sledování krádeží prostřednictvím Služby Fleet Fleet Husqvarna prostřednictvím PC/Tablet, jakož i plné ovládání a konfigurace sekačky prostřednictvím smartphonu. GPS asistovaná navigace a časovač počasí zajišťuje rovnoměrné pokrytí složitých trávníků, přičemž automaticky přizpůsobuje frekvenci sečení růstu trávníku. Zvládá všechny typy trávníků a spravuje strmé svahy až do 45% (24 °) s dokonalými výsledky řezání. dokonce i za deštivých podmínek. Detekce vzdáleného objektu umožňuje vyšší rychlost sečení a kapacitu plochy. Robustní důkladná konstrukce poskytuje trvanlivost a spolehlivost. K dispozici je instalační služba prodejce. Instalační soupravy se prodávají samostatně.

Seznamte se s Autower 435x AWD, průkopníkem ve světě robotických sekaček na trávu. Tato automovačka s pohonem všech kol nastavuje měřítko pro robotické sekačky, takže příliš strmá je minulost. S jistotou manévrování svahů s svazem až do působivých 70% (35 °), zatímco je dostatečně inteligentní, aby vyjednal výzvy velkých a složitých trávníků až do 3500 m2, může 435x AWD snadno zvládnout více úzkých pasáží a tvrdých terén. 435x AWD, vybavené prémiovým designem a funkčními balíčky X-Line, má kloubové tělo pro vynikající řízení a trakci a přichází s autower Connect pro ovládání smartphonů a inteligentní integraci domů-stejně jako sledování krádeží GPS, GPS asistovaná navigace, LED světlomety, LED světlomety. přední gumový nárazník a uzávěry oranžových kol. Aplikace Autower Connect vám umožňuje ovládat 435x AWD odkudkoli a můžete dokonce používat hlasový ovládání prostřednictvím Google Home nebo Amazon Alexa. Díky jeho odolnosti proti povětrnostním povětrnostem pracuje Autower tiše a bez námahy déšť nebo lesk, ve dne nebo v noci. Autower je nejschopnější robotická sekačka na světě. Zažijte úžasnou budoucnost péče o trávník od světového lídra v robotice. K dispozici je instalační služba prodejce. Instalační soupravy se prodávají samostatně.

Pokročilá a vysoce efektivní robotická sekačka s pohonem všech kol vyvinutá pro profesionální použití. Model je navržen tak, aby se staral o trávníky až do 3 500 m² a naviguje překážky, tvrdý terén a svahy až 70% (nebo 35⁰). Přizpůsobeno pro veřejné instalace se zjednodušenou kontrolou pro snadnou interakci. Detekce objektů prostřednictvím ultrazvukové technologie, dálkového ovládání a dohledu. se zbytkem vaší produktové flotily. s dostupnou instalační službou prodejců Fleet Services Husqvarna Fleet Services. Instalační soupravy se prodávají samostatně.

Příslušenství dílů

Vyberte z řady původních příslušenství a součástí pro rozšíření vašeho produktu a vylepšení vašeho zážitku.

Obchod sekačky Mega

Obchod sekačky Mega

Jsme snadno specializovaný korunní obchodní zastoupení, největší obchod na centrálním pobřeží se 3 místy, poskytujeme odborné techniky, kteří obsluhují všechny značky a modely v našem nejmodernějším dílčích zařízeních, také skladujeme více strojů než jakýkoli obchod na centrálním pobřeží, které poskytujeme Nejlepší služba za nejnižší cenu.

 • 339 Manns Road, West Gosford, NSW 2250 (02) 4336 0020
 • 72 Memorial Avenue, Woy Woy, NSW 2256 (02) 4336 0020
 • 148 Pacifik Hwy, Tuggerah, NSW 2259 (02) 4336 0020

Copyright © 2023 Stopace Sekačky Všechna práva vyhrazena. | Podmínky použití | Zásady ochrany osobních údajů | Záruční web pomocí RGC Digital Marketing