Milwaukee 9-palcový mlýnek bezdrátový velký palivo M18 18V 6600 ot / min 15AMP (2785-20)…

Milwaukee 9-palcový mlýnek bezdrátový velký palivo M18 18V 6600 ot / min 15AMP (2785-20)

Viz prodejní cena v vozíku (proč?) Výrobci občas naznačují, že produkty jsou inzerovány za jejich navrhovanou maloobchodní cenu. Když se rozhodneme prodat položky za méně než navrhovaná cena, lze prodejní cenu zobrazovat pouze ve vašem košíku.

 • Zdarma doprava přes 99
 • Globální doprava rychlá dodání
 • 60denní návratnost bezproblémových

Milwaukee 2785-20 Velký úhel mlýnky se používá pro broušení, přípravu na povrch a řezání aplikací. Nástroj má broušení 9 palců a lze jej použít s jakýmkoli příslušenstvím 7 až 9 palců. Motor bez kartáčovače PowerState poskytuje 6 600 ot / min. Má také spouštěč s dvojitou akcí, který pomáhá eliminovat náhodnou spouštěcí akci. Nakupujte nástroje JB, abyste získali nejlepší cenu na tomto 9palcovém mlýnku na Milwaukee. Milwaukee M18 Redlithium High Output HD12.0 baterie (není zahrnuta) pohání tuto brusku. Poskytuje o 50% více energie a běží 50% chladič. Milwaukee 2785-20 je kompatibilní se všemi bateriemi Milwaukee M18.

Klíčové funkce Výhody:

 • Motor bez kartáčovače PowerState poskytuje 6 600 ot / min
 • RedLink Plus Intelligence chrání nástroj před přetížením, přehřátím a přehnanému
 • Matice Fixtec umožňuje změny příslušenství bez nástrojů a úpravy stráž
 • Vyjímatelná boční rukojeť pro další ovládání v tvrdých aplikacích
 • Dodává se s: Typ 27 9 ”strážce, boční rukojeť, fixtec matice, podružní příruba a klíč

Technické specifikace:

 • Rozměry: h 5.66 in, W 22.31 in, D 3.4 in
 • Hmotnost: 11.95 lb
 • AMPS: 15
 • Velikost Arbor: 0.625 “
 • Typ napájení baterie: lithium-ion
 • Velikost baterie: 18-volt
 • Série: M18
 • Typ přepínače mlýnek: spouště
 • Maximální rychlost: 6600 ot / min
 • Typ motoru: PowerState bez kartáčovače
 • Variabilní rychlost: Ano
 • Napětí: 18
 • Certifikace: UL-Blisted
 • Záruka výrobce: 5 let

O nástrojích JB

Nabízíme stovky značek nástrojů za ceny rockového dna. Všechny objednávky obvykle dodávají do 24 hodin. Doprava zdarma pro objednávky nad 99 let a všechny ostatní objednávky odesílají na 7.99 nebo méně v kontinentálním u.S. Další informace o našich zásadách návratu, e.mailová podpora@jbbools.com. Chcete budoucí úspory položek v našem inventáři? Připojte se k programu JB Tools Rewards.

Záruka spokojenosti zákazníků JB Nástroje: Ačkoli nástroje JB jsou často ne „autorizovaný“ re-prodávající všech produktů, které prodává a často je ne Společnost JB Tools stojí za všemi produkty, které prodává, přidruženo k výrobcům nebo značkám produktů, které prodává. Protože nástroje JB prodávají pouze skutečné a autentické produkty, JB Tools nabízí svým zákazníkům 100% záruku spokojenosti. Ujistit se 100% spokojenost zákazníka, Nástroje JB se zavázaly a striktně vyhovují své politice návratu, která nabízí náhradní produkty svým zákazníkům (s výhradou dostupnosti produktu) nebo plnou náhradu (nižší návratové náklady na přepravu), na možnost zákazníka a k čemu máte přístup kliknutím na kliknutím tady. Protože JB Tools je nezávislým re-prodávajícím, JB Tools je schopen nabídnout produkty, které prodává za nejkonkurenceschopnější ceny, což má za následek značné úspory nákladů předané přímo zákazníkům JB Tools ‚. Nástroje JB se pyšní tím, že je důvěryhodným internetovým prodejcem, na který se jeho zákazníci mohou spolehnout na kvalitní produkty za přiměřené ceny. Závazek JB Tools k 100% spokojenosti zákazníků je bezkonkurenční, a proto JB Tools nabízí svým zákazníkům nejlepší záruční program pro všechny své zákazníky na všechny produkty prodávané společností JB Tools. V případě, že zákazník JB Tools Tools věří, že produkt zakoupený od JB Tools má vadný stav a/nebo nefunkční problém, zákazníci JB Tools si mohou být zajištěni, že nástroje JB budou spolupracovat s jeho zákazníky na zajištění řešení problémů v souladu s nástroji JB ‚ Záruční program, ke kterému máte přístup kliknutím zde. Nástroje JB Nástroje Nepřidružení a vyloučení odpovědnosti: Nástroje JB se drží jako ani výrobce, přidružený výrobce nebo „autorizovaný“ distributor tohoto produktu. Zakoupením tohoto produktu z nástrojů JB nemusí být kupujícím zaručeny žádné služby poskytované výrobcem nabízeným výrobcem tohoto produktu (včetně jakékoli školení nebo technické podpory, která může být jinak k dispozici). Zakoupením tohoto produktu z nástrojů JB může záruka výrobců, pokud existuje, potenciálně spojená s produktem. Nástroje JB poskytuje toto vyloučení odpovědnosti, aby se zajistilo, že nedochází k pravděpodobnosti zmatení nepřiměřeně ovlivnění vašeho rozhodnutí o koupi tohoto produktu nebo jakéhokoli jiného produktu z nástrojů JB a aby se zajistilo, že nedochází k záměně, pokud jde o existenci jakékoli příslušnosti mezi nástroji JB a výrobce tohoto produktu. Zákazníci JB Tools si však mohou být jisti, že nástroje JB stojí za jeho zárukovým programem a politikou porovnávání výrobce, 100% času. Kromě toho, v souvislosti se zárukou spokojenosti nástrojů JB, nástroje JB odpovídají ceně a/nebo jakékoli propagaci spojené s jejími produkty.

Nová mlýnka Milwaukee M18

Milwaukee uvádí na trh novou mlýnku na úhlu M18 bezdrátového úhlu, model 2686.

Nový nástroj je popsán jako mezní mlýnek, má bezhrubě motor, 4-1/2 ″ a 5 ″ kompatibilitu kol, elektronickou spojkou pro ochranu před zpětným zákonem a bezstarostným strážcem bez nástrojů bez nástrojů.

M18 bez kartáčovače má pádl spínače a pracuje na 11 000 ot / min.

Úhel mlýnky je popsán jako plně kompatibilní s nejběžnějším příslušenstvím mlýnů na trhu. Má vřeteno 5/8-11 a pracuje s koly 4-1/2 ″ z krabice.

Milwaukee dodává mlýnek s strážcem typu 27 a připevňování přílohy typu 1 strážce. Říká se, že to eliminuje potřebu další výměny stráže.

Stráže typu 27 jsou standardní a zjistil jsem, že je téměř nemožné najít stráže typu 1 pro brusky, pokud již nejsou zahrnuty do nástroje.

Nejlepší je mít obou strážců typu 27 a typu 1 a nevadí mi výměna, která by měla být provedena, když se měníte z broušení na mezní disk.

Klinejte strážce typu 1, který upravuje strážce typu 27 pro přidanou ochranu.

Grinder má také dvoupolodovou boční rukojeť a vestavěnou obrazovku prachu.

Měří 12.25 ″ dlouhý a váží 4.6 liber (pouze pro nástroj).

Milwaukee říká, že mlýnek může vytvořit až 80 řezů v 1/2 ″ výztuže, když je spárován s baterií M18 XC 5AH.

Grinder je kompatibilní s 5 ″ bezdrátovými úhlovými mlýnky a prachové kryty, které nejsou zahrnuty.

 • Bezkartáčový motor
 • 4-1/2 ″/5 ″ příslušenství
 • Zahrnuty 4-1/2 ″ stráž, 5 ″ prodáno samostatně
 • 5/8-11 Arbor
 • 11 000 ot / min
 • 2-poloha pomocná rukojeť
 • Pázový spínač
 • Nastavení strážce bez nástrojů
 • 12.25 ″ délka
 • Váží 4.6 liber

V této době existuje pouze možnost pouze pro nástroj (2686-20).

Cena: 149 (pouze pro nástroj) ETA: duben 2023

Ve srovnání s mlýnami paliva Milwaukee M18

Možná jste si všimli, že nový bezdrátový „mezní mlýnek“ je beztastní nástroj M18.

Asi před 10 lety byly ve věku kartáčovaných motorů a baterií s nižší kapacitou popisovány bezdrátové úhlové brusky. Když jsem se na to zeptal manažera značky, jasně říkali, že to bylo proto, že síla a běh ještě nebyly na šňupání.

Milwaukee doporučuje nový nástroj M18 bez kartáčovství, 2686, pro řezné a lehké broušení aplikací.

M18 M18 PALIVA GRINDER, 2880, se doporučuje pro řezání a těžké broušení aplikací. Ve srovnání s novým 2686 je 2880 a další v jeho rodině vybavena odnímatelnou obrazovkou prachu, antivibrační rukojetí a brzdou kola Rapidstop.

Poznámka: M18 palivová mlýnka je k dispozici v několika stylech-2880 má pádl spínače, 2881 má posuvný spínač, 2882 má pádl a jeden klíč a 2883 má přepínač snímkem a jeden klíč.

Pro řezání, broušení a těžký materiál se doporučuje brzdit mlýnek na variabilní rychlost paliva M18, 2888.

V zásadě se zdá, že 2686 je nový „dobrý“ mlýnek, kde 2880 a jeho rodina jsou „lepší“ a 2888 je „nejlepší.“

Anti-vibrační rukojeť a brzda kol mohou být důvodem k vystoupení z nového 2686 na jeden z palivových modelů M18.

M18 Fuel 2880 je 199 v ACME Tools a M18 Fuel 2888 je 249 v ACME Tools. To dává možnosti „dobré, lepší a nejlepší“ pouze na 149, 199 a 249.

2686 je upgrade ve srovnání s M18 2680 kartáčovaným motorem (129 v Home Depot), s ohledem na rychlost (11k ot / min vs 9k ot / min), hmotnost (4.6 liber vs 5.9 liber) a nepochybně účinnost (kvůli kartáčovanému vs kartáčovanému).

24 комментарии и мнения

Doufáme, že to není úplné zklamání výkonu, jako je prakticky každé bezdrátové úhlové brusky, kterou jsem vyzkoušel. Totéž s zemními brusky.

Už nějakou dobu jsem nebyl zapojen do profesionálního používání brusky. Před deseti až 12 lety jsme stále používali gridovače kabelových úhel v přestavovacím průmyslu, stejně jako naše subdodavatelé dlaždic a zednáři. V našem obchodě s výrobou kovů. to byla většinou pneumatika jako Dotco. Vzpomínám si na pole, kteří polní, kteří znevažovali bezdrátové mlýnky úhlu Makita, které jsme vyzkoušeli-dokonce i pro úlohy doteku-ale to bylo před beztastorem. Stejně jako s broušením výroby-broušení průmyslového měřítka nemusí být stále nejlepší aplikací pro bezdrátové nástroje-bezhrubé nebo jinak. Ale pro zobrazené aplikace. několik škrtů výztuže nebo dlaždice. může být vhodný bezdrátový.

Oh určitě je to užitečné ve specializovaných aplikacích. Například zastřešení například proříznutí pro krok blikající na komínu nebo cihlové zdi by bylo užitečné například aby se zabránilo přetažení prodlužovacího kabelu na střechu a mít nové nebezpečí zachycení/výlet/pád, se kterým se má vypořádat.

Vyzkoušeli jste dewalt flexvolt mlýnku? S více než 2300 jednotkovými watty by neměli zklamat na energetickém oddělení. 2300 wattů je více než to, co může poskytnout některých 15 amp 120 voltových mlýnek. Nyní, pokud jde o jiné faktory, jako je běh.

Jediným způsobem, jak by to mohl číst spíše jako reklama, je, pokud jste zahrnuli číslo dílu. Vtipy stranou, motor a baterie se rok co rok zlepšuje. I když jste nyní zklamáni představením, může se to zlepšit.

Broušení 15a 120 V bude snadno vrcholit přes 2300 W. A dodávat práci 10 flexvolt 9ah baterií za hodinu. U věcí, jako je broušení těžkého potrubí nebo broušení betonu, je šňůra stále nejlepší volbou. Určitě používám svůj M18 pro řezání výztuže celý den. Pár baterií by pro mě udělal celý dům.

Dewalt 60V 6 nebo 7 palcové brusky /20V brusky a s 9 amfními bateriemi spolu s několika rychlými nabíječkami mohou vykonávat spoustu práce se spoustou energie. Milwaukee M18 vyžaduje více správy tepla na bateriích a drž se dál od mlýnku 9 palců od Milwaukee. Někdy je vyžadován šňůra. Záleží na tom, jaké jsou jedinečné požadavky.

Po dobu více než 30 minut broušení budete stále chtít šňůru. Musel jsem brousit potrubní plot, abych odstranil horní vrstvu smutzu a použil můj mlýnek na flexvolt, který má dostatek energie, ale musel jsem mít pět 6-9ah baterií v neustálém rotaci nabíjení, abych neustále fungoval.

Zdá se, že je to slušné. zejména proto, že nabídky slev M18 (v 10 až 15% slevu) jsou běžné. Nedávno jsem nadal dva speciální nástroje Metabo založené na jejich bezdrátové brusky. a oba byli v rozmezí 400 jako holé nástroje. Metabo bezdrátový mlýnek, na kterém jsou tyto nástroje základnou, prodává asi 230 na Amazon https: // Bakersgas.com/produkty/metabo-600192850 https: // bakersgas.com/produkty/metabo-600154850

Vánoční čas, přemýšlel jsem o tom, že jsem získal bezdrátovou brusku, který doplní můj šňůra Hitachi (dobře vyrobená. cena 40 s případem před 7 lety). Nemohl jsem racionalizovat 200 pro mlýnek a nechtěl jsem si tu kartáčovanou, i když by to pravděpodobně bylo v pořádku. Nechci, aby kupující litovali. Prodej 199 pro 2 baterie a nabíječku došlo k prodeji 199 a získejte nástroj zdarma. A na potvrzení říká: „Může vrátit buď sadu baterií nebo nástroj zdarma a získat zpět 99. Vrátil soupravu neotevřené baterie a získal 2880-20 za 100. Pravděpodobně bych si tento nový koupil, kdyby byl k dispozici za cenu 149. Mimochodem, prosím, neříkej mé přítelkyni, ale myslím, že jsem zamilovaný do své tratě M18. Nastavte to včera poprvé. Vyskočil pro stopy Milwaukee (spíše než cenově dostupnější Powertec), protože se při provádění zkosených řezů zamkne do základny. Pravděpodobně bych byl spokojený s Makitou nebo Festool, ale na platformě červené baterie jsem to dostal a je to lepší, než se očekávalo. Jsem závislý na počasí, nemám obchod a nemůžu se dočkat, až se vyčistí (a záda se uvolní), abych s tím mohl trénovat. Nevím proč, ale tento nástroj mě nutí chtít stavět věci kvůli potěšení z manipulace s takovým dobře vyváženým (pro mě) nástroj. Navíc je to mnohem bezpečnější než většina ostatních řezacích nástrojů.

Vypadá to jako skvělá cena. Pokud jde o užitečnost, je bezdrátový úhel mlýnky (pro mě) pravděpodobně jednou z nejvhodnějších bezdrátových možností, protože se zdá, že více než polovina věcí, které potřebuji řezat nebo brousit, není v dosahu výstupu. Měl jsem 2880 již pár let a je to jeden z těch, kteří se často nevyužívají, ale je to šetření života, když to potřebujete.

11 000 ot / min na 4.5/5 ″ mlýnek je super vysoká. Většina 4.5/5 ″ brusky jsou v rozmezí 7000 až 9000 ot/min. Nemohu si pomoct, ale přemýšlím, jestli 11k otártek na tomto zlém chlapci znamená jen to, že to vážně chybí v točivém momentu.

11K RPM je standardem pro kabelové/vzduch 4 1/2 ″ úhlové brusky. Je to také to, co jsou hodnoceny 4 1/2 ″ disky. Jsem výrobce, takže jsem nepoužil bezdrátové, které by mohly být pomalejší.

Jo, bezdrátový 4.5/5 ″ brusky jsou téměř všechny pomalejší. Pamatuji si, když vyšel mlýnek bezdrátového flex 5 ″ a byl jsem ohromen jeho nárokovaným 10 000 ot / min. Byl jsem příliš zvyklý vidět čísla jako 8500 ot / min pro třídu velikosti.

„Odříznutí nástroje“ se cítí jako retro termín. Jako předtím, než jsme měli „bezdrátové úhlové brusky“, jsme museli udělat s „odříznutým nástroji“ ve tvaru úhlu-tak určené, protože byly příliš ohromující pro skutečné použití jako brusky. V této souvislosti, použití tohoto jména na tento nový nástroj, mě okamžitě přimělo myslet si, že to musí být trochu slabé (E.G. pojmenovali to mezní nástroj, takže bych příliš neočekával). Zdá se však, že by to však mohlo být nespravedlivé. Můj starý kartáčovaný kabel Porter bezdrátový „Angle Grinder“ je velmi drsný a otočí se pouze při 8500 ot / min. Zatímco RPM se nezdá být dostatek dat pro vyhodnocení toho, jak by se nástroje porovnávaly, vsadím se, že nový bezmastný M18 by můj počítač dupal a udělal poměrně slušný dojem z rozpočtového kabelového modelu. Předpokládám, že Milwaukee používá toto jméno k náladě očekávání a odlišení od modelu „paliva“, ale zdá se mi to divné.

Nedokážu si představit svět, kde bude po celý den plně bezdrátový obchod, ani podlahový finišer. Baterie by měly být těžké pro téměř konstantní používání. Ale pro dalších 60% malých pracovních míst rozhodně stojí za to. Ale čekal bych, až bude palivo na prodej, pokud chcete M18. Broušení a kruhové pily a další rotující nástroje s čepelemi kontaktujícími velkou povrchovou plochu …….Ve výrobním prostředí používejte hodně energie. Jsem velkým fanouškem M12….Baterie však neměly dostatečnou kapacitu pro osvětlení, ani síla pro spuštění ani malých 5/8 kruhových pila.

Moje frustrace s bateriemi M18 ve spojení s jejich OPE. je, že se zdá, že se rychle přehřívají a vystřihnou. Automatické vystřihnutí je dobrá věc v tom, že vás zachrání před jinými potenciálně horšími důsledky. Ale myslím, že Milwaukee musí na tomto problému tvrději pracovat. Jinak je jejich vytrvalá pozice nepohybovat se nahoru na napětí je nakonec provést.

Zajímalo by mě, jaký je desetiletý plán Milwaukee přesně, protože Milwaukee, navzdory nejlepšímu úsilí jejich marketingového oddělení, nemůže přepisovat zákony fyziky. Jak jste řekl, 18 voltů je trochu nízké, zejména s vyšším napětím, jednotlivou baterií, kapesními elektrickými nářadími dostupnými od téměř každé značky nástrojů kromě Milwaukee. Volty = méně zesilovačů pro ekvivalentní příkon. Méně ampérů = méně tepla. Doba. Jak přesně Milwaukee plánuje zůstat relevantní v kapesních nástrojích s vysokou poptávkou, jako jsou sekačky na trávu, je pro mě otevřenou otázkou. MX palivo vypadá jako případné „řešení“, myslím. M18X2 také vypadá jako „řešení“. Myslím, že buňky lithia také kupují M18 více času, protože buňky pouzdra mohou obecně vypouštět více zesilovačů než válcových hovorů bez zahřívání tolik. Všechno, co bylo řečeno, se divím, jaký bude výhled 10-15 let na M18. Ne, že by to opravdu záleželo, ale je to zajímavá otázka, alespoň pro mě.

Mohli by argumentovat, že baterie MX by fungovala pro sekačky a možná Earthův šneky, protože některé nástroje by mohly dokonce těžit z nějaké zvláštní váhy. Ale je to příliš těžké IMO pro zastřihovač, dmychadlo listů nebo oříznutí živých plotů.

Milwaukee zdaleka není coun do rohu. 18V je stále sladkým místem pro většinu kapesního bezdrátového elektrického nářadí. Nástroje předstihly technologii baterií a technologie baterií nyní dohánějí li-ion pouzdro. A jak jste již zmínil, M18 X2 je vždy možnost pro více nástrojů pro hladovění výkonu.

Byl jsem certifikovaným svářečem a výrobcem za posledních 7 let a já absolutně miluji své Milwaukee bezdrátové brusky. Mám dva ze 4 1/2 ”/5” palivového brzdění broušení. Jeden z nich je nedávný a druhý, který jsem měl už 5 let. Rozhodně předběhne vaši nabíječku, pokud broušíte nezastavitelnou. Udržuji své 50 makita úhlové mlýnky, které jsem dostal na svařovací školu pro ty vzácné případy. Je mnohem širší být schopen vykopat prodlužovací kabel pracující na velkých částech, které dělám. Grinder M12 Die je také docela úžasný, ale zastavuje to příliš snadné s čímkoli větším než 2 ”diskem.

Řezací nástroje, jako jsou ty zlé malé vzduchové brusky, jsou 11k. Brouky jsou 7-9k. Měli byste opotřebení a připojení problémů s broušením kol Nevadí to drátěné kartáče při 11k. Jako příklad v sestavě Dewalts Corded Sestava má nejlevnější „mlýnek“ na polici vyšší rychlost a je to lehké, ale vážně podhodnocené. Snadno bych to postavil proti jakémukoli bezdrátovému mlýnku M18 Milwaukee pro jakýkoli úkol broušení. Po několikrát by to mohlo vyhrát soutěž o řez. Mnohem větší/těžší „brusci“ pro zkosení oceli a zploštění svarům snadno dají M18, aby hanba v točivém momentu, tak běhu, pokud máte čas na nastavení šňůry, lavičky atd. Když jsem si koupil svůj první mlýnek na M18, byl jsem zpočátku skeptický, ale nadějný, protože jsem právě před rokem odešel do důchodu TGE Compressor TG.To bylo před 5 nebo 6 lety. Nepochopte jen 20 000 malých křičících kovových kovových řezacích vzduchového nástroje a očekávejte stejný výkon. Také neberejte s vysokým točivým momentem a exodus f podobný točivý moment, nikdy nevadí čas běhu. Je to dost blízko. Bezdrátové brusky jsou určeny pro malé zaměstnání a místy, které šňůry nemohou nebo by trvaly mnohem déle nastavení. Pokud vaše představa o pracovním webu upustí od tažení za Bobcat Diesel Welder a Air Compressor a strávit hodinu nastavením vašeho svařovacího webu, bezdrátové brusky nejsou pro vás. Pokud se někdo zmínil, že oříznete blikající na střeše nebo v nějaké tmavé díře v nějaké průmyslové rostlině, kde ji potřebujete po dobu 10 minut, jako je vystřihnutí otvoru v plechu nebo zpracování mola, které dělá výztuž, skutečnost, že to není Nejsilnější mlýnek nebude záležet na tom, na kterém jsem ji koupil, a jednoduše se ji pokusil použít v práci. Čím více jsem to použil, tím více se mi to líbilo. Mám kabelovou mlýnku. Pokud to práce vyžaduje, vykopem to. Nejsem však svářeč stavebnictví, takže to často nevykopávám. To je s mlýny „těžkého broušení“. Mám podezření, že tento bude specializovanější (pouze řezání výztuže).

Milwaukee 9 palcová mlýnka

Milwaukee M18 Fuel 7 ” / 9” Velký úhel mlýnek je postaven tak, aby poskytoval výkon a výkon elektrické mlýnky s velkým úhlem 15A.

Stavět

Získejte zvýšenou trvanlivost, větší sílu a rychleji řečeno.

Motor bez kartáčovače poskytuje 6 600 ot / min, nikdy nevyžaduje potíže se změnami štětce a poskytuje vynikající sílu i při zatížení.

Získejte zvýšenou trvanlivost a až o 2 libry lehčí než elektrické modely.

Napájení

Tento vysoký výstup 12.0AH baterie poskytuje až o 50% více napájení a běží o 50% chladnější než Milwaukee’s M18 Redlithium HD 9 amp-hodinovou baterii.

Herce-tut-ti, profesionální baterie bude fungovat bez kompromisu níže.18 ° C, díky čemuž je tento bateriový systém perfektní volbou pro kanadské počasí.

Následující je součástí této velké úhlové brusky:

 • (1) M18 Redlithium High Output HD12.0 baterie (48-11-1812)
 • (1) Rychlá nabíječka M18 M12 (48-59-1808)
 • (1) 9inch T27 Guard
 • (1) Anti-Vibrační boční rukojeť
 • (1) Zpět příruba
 • (1) Slip pro odvětrávání prachu
 • (1) Fixtec Nut
 • (1) Spanner klíč

Baterie a příslušenství se prodávají samostatně s možností nástroje.

 • BONDED ABRASIVES: BONDED ABRASIVE je shromáždění abrazivních zrn spojených v matici, aby vytvořila pevnou podobu.
 • LI-ION: LI-ion (nebo lithium-ionty) baterie jsou dobíjecí baterie. Li-iontové baterie jsou vytvořeny s vysokou hustotou energie a umožňují pomalou ztrátu náboje, pokud se nepoužívají. Li-ion baterie jsou nejoblíbenějším typem těsta pro spotřební zboží, ale jsou také oblíbené v leteckém, vojenském, elektrickém průmyslu.
 • Angle Grinder: Handheld Power Tool používaný pro mletí a leštění povrchů, jako je kov a kámen. Lze také nazvat boční mlýnek nebo mlýnek na disk.
Baterie:Chemie baterie:Styl baterie:Barva:Maximální kapacita broušení kola:Motor:RPM:
Část #dodavatele: 2785-21HD
[18 volt]
Lithium-ion
Slupte
Červené
7 9 palců
Bez kartáčovství
6 600 ot / min