Všechno, co potřebujete vědět o sekačce Robot Lawn Mewne No Wire 2022. Sekačka na trávu robot bez drátu

Všechno, co potřebujete vědět o sekačce Robot Lawn Mewne No Wire 2022

Existuje mnoho výhod, které mají sekačku na trávu, ale když uvažujete o tom se schopností mulčit své trávy, bude to ještě lepší. Sekačka na trávu robotů bez drátu vám ušetří hodně práce. Žádné potíže nebo rozruch s kopáním v kabelu!

Sekačka na trávu Robot Žádný drát není vhodný pro většinu yardů. Lawn Advisors zkontroloval nejlepší sekačku na trávu Robot trávník Žádné možnosti drátu na trhu dnes a uvedli je níže.

Výhody robota bez sečení drátu:

Existuje mnoho výhod robotického trávníku bez drátu:

Nejlepší sekačka na trávu robota bez drátu

Zde je nejlepší sekačka na trávu Robot, bez drátu:

 • Worx WR140 Landroid
 • Robotská sekačka na pohánění baterie Robomow RX20
 • Husqvarna Autower 315X Robotická sekačka na trávu
 • Worx WR150 Landroid L

Worx WR140 Landroid

Nejlepší sekačka Robot Lawn Mew No Wire in Lawn Advisors Seznam, Worx Landroid M 20V, je relativně cenově dostupná inteligentní robotická sekačka na trávu s GPS a Wi-Fi, které můžete najít a ovládat odkudkoli s telefonem.

Stejná síla sdílení baterie, která pohání všechny nástroje Worx Powers the WR140, což umožňuje okamžitý rychlý nabíjení. Landroid M používá stejnou AI jako naše nejlepší sekačka k digitálně mapování vašeho dvora a zachování plánu zóny, který zajišťuje konzistentní růst trávy.

Chcete-li změnit rozvrh robota pro sečení, lze použít připojení Wi-Fi nebo Bluetooth. Pokud opustí hraniční oblast, upozorní uživatele. Potřeba dalšího ořezávání nebo plevelů je snížena o ofsetovou čepel „Cut to Edge“.

A. Napájecí systém

Pokud často používáte nástroje Worx, Worx vás zakryl. WR140 běží na baterii 20V výkonu, kterou lze použít s celou řadou Worx.

Kromě toho je baterie zahrnuta do produktu, což je skvělý doplněk, protože mnoho nástrojů ovládaných baterií vyžaduje, abyste si baterii koupili samostatně.

b. Nabíjecí stanice

Tato inteligentní robotická trávníka se vrací do nabíjecí stanice, aby dokončila baterii, když se začne cítit trochu vypuštěné. Je důležité si uvědomit, že pracovní doba z jednoho náboje se bude značně lišit v závislosti na několika faktorech. Přesto se nikdy nemusíte starat o to, že dojde, protože se jedná o skvělý produkt.

Instalace nabíjecí stanice na požadované poloze je vše, co je nezbytné pro zahájení Landroid Worx WR140.

C. Ovládací panel a nastavení

Nejlepší sekačka na trávu Robot, Worx WR140 Landroid M, vyžaduje nějaký čas na nastavení, ale jakmile budete mít, sekačka se postará o zbytek.

Nejprve musíte nakreslit hranici kolem trávníku pomocí poskytnutého drátu a aplikace Landroid. Neměli byste se obávat, že sekačka nebude fungovat na vašem dvoře, pokud váš signál Wi-Fi není příliš silný, protože v krabici je poskytován rádiový posilovač, aby se o něco dále rozšířil.

Později se na to však podíváme později. Aplikace také umožňuje ovládat plán sečení a několik dalších aspektů. Aby se zajistilo, že sekačka musí někde jít, když potřebuje trochu další energie, musí být nabíjecí stanice nainstalována před použitím.

d. Řezací vzor

Landroid může být nejprve trochu nevyzpytatelný, protože se musí naučit obrysy vašeho trávníku a jakékoli potenciální překážky. Sečení se však usadí do běžnějšího vzorce poté.

I když pomocí aplikace můžete zadat data o trávníku, měli byste si být vědomi, že sekačka neřeže trávu v přímé linii. Worx doporučuje představit si výsledky jako golfové hřiště na rozdíl od tradičního stylu venkovského domu, pruhovaného trávníku.

E. Není vhodné pro větší trávníky

Je to vynikající a nejlepší sekačka na trávu robotického trávníku bez drátu pro pouze malé až střední trávníky, ne velké trávníky, protože šířka řezání 7 palců vám dává dostatečné pokrytí trávníků až do ¼ akru.

To by mohl být nejlepším přírůstkem k vašemu nástroji pro někoho, kdo má příliš mnoho povinností, aby se staral o vždy sekání trávy.

Landroid verdikt Worx WR140

Je plná působivých funkcí, z nichž mnohé jsou podobné největšímu modelu v tomto rozsahu, The Worx WR153, což je preferovaná položka pro velké trávníky až půl akru velikosti.

Lepší robotická sekačka na seznamu trávníků na trávníku než tento Worx WR140 Landroid M nemohl být požadován z hlediska výkonu. Landroid je pozoruhodný produkt, protože může řezat přímo na okraj, má několik plánů sečení, dešťový senzor a má inteligentní schopnost se v případě potřeby nabíjet sama.

Robotská sekačka na pohánění baterie Robomow RX20

Druhá nejlepší sekačka na trávu robotického trávníku bez drátu na trávníku Seznam „Sekání za volanem“ Engineering Princips používané v Robomow RX20 umožňuje velmi úzce řezat až na stromy nebo složité krajinářské funkce. Má 7palcovou řeznou cestu. To eliminuje potřebu ořezávání strun pro velké yardy. Kola navíc mají dostatek trakce a točivého momentu, aby se pohybovaly po 8.5-stupňový svah.

Dokonce i speciální snímač deště, který okamžitě vrátí jednotku do bezpečnosti nabíjecí stanice, když je zjištěno i malé množství srážek, je součástí bezpečnostních a bezpečnostních opatření zabudovaných do Robomow RX20. Celý systém závisí na.

Dokonce i ekosystém domácího domu Alexa je s ním kompatibilní. Může být také nastaven pomocí webové aplikace nebo mobilní aplikace. Normálně to trvá méně než hodinu, než dokončení nastavení od doby, kdy otevřete krabici, dokud není připravena poprvé sekat.

A. Cut Cleive Možnosti

Řezací cesta Robomow RX20 je 7 palců a dělá přesné řezy až na kola. Aby bylo možné udržovat přední a zadní dvůr s různými požadavky.

Robomow RX20 často seká trávník, což nejen pomáhá udržovat dobře udržovaný trávník, ale má také tendenci zanechat velmi malé výstřižky z trávy. Ty se zase rychle rozkládají, aby poskytly malé množství dusíku na trávník, což pomáhá přirozeně oplodnění trávy během vegetačního období.

Navíc pomáhá zabránit tomu, aby doškova rostla z řezaných výstřižků.

Speciální funkce

Robomow RX20 se snadno používá a ovládá kvůli připojení ekosystému Alexa, webové aplikace a aplikace smartphonu.

Pokud jste náhodou, jste mimo domov nebo prostě nevěnujete pozornost počasí, když dojde k toulavé sprše, snímač deště, který jej posílá zpět do bezpečnosti nabíjecí stanice.

Se speciálním řezem těsně za funkcí inženýrství kol je Robomow navržen tak, aby dokonale řezal kolem stromů a krajinářských funkcí. Minimalizuje také tyto problémy, což je užitečné pro snížení potřeby provzdušňování a pro pomoc při krmení dusíku zpět do trávníku.

C. Údržba

Robomow RX20 byl navržen tak, aby vyžadoval menší údržbu. Tato sekačka robotického trávníku udělá dobrou práci, aby se starala o sebe po hodině základního nastavení. Pokud srážení aktivuje snímač deště, dokonce se vrátí zpět do bezpečí a podle potřeby se vrátí do nabíjecí stanice.

Řezací čepele se nakonec musí změnit. Přesto je to běžné pro všechny robotické sekačky na trávu. Proces je jednoduchý a náhradní řezací čepele jsou relativně levné.

d. Snadnost použití

Než budete moci nechat Robomow RX20 vyříznout trávník, vyžaduje to malé nastavení. Přesto by to mohlo být snazší než mnoho z jejích nejbližších konkurentů. Pro většinu lidí to může být plně shromážděno a připraveno sekat za hodinu, protože přichází se vším, co potřebujete.

Navíc oceníte konektivitu a úroveň interaktivního ovládání. Byl vyroben tak, aby byl hlasový ekosystém Amazonu Alexa. I když se rozhodnete nepoužívat Alexa, poskytuje další hlasové ovládací prvky prostřednictvím smartphonu a webové aplikace, která byla navržena pro jednoduché použití.

E. Omezená výška a šířka řezání

Robomow RX20 byl speciálně vyroben jako dynamo při udržování malých trávníků pouhých 180 až 200 čtverečních stop.

V případě potřeby může dokonce snížit parametry dvou různých zón, což je skvělé, pokud vaše přední a zadní yardy vyžadují různé úrovně údržby trávníku. Dokáže dokonce zvládnout sklon až 8.5 stupňů

Verdikt sekačky na baterii Robomow RX20

Robomow RX20 může být pro váš trávník nejlepší sekač na trávníku, pokud je váš čas cenný nebo pokud například problémy s mobilitou ztěžují pomocí tradiční sekačky.

Bylo to speciálně vyrobeno se snadným použitím, maximální kontrolou a špičkovým bezpečnostním a bezpečnostním prvkem, které potřebujete k bez námahy udržovat trávník.

Husqvarna Autower 315X Robotická sekačka na trávu

Třetí sekačka na trávu Robot No Wire, Husqvarna Autower 315X, je nejmenším modelem v řadě X-Line značky značky. Tento rozsah je dodáván se všemi přidanými doplňky, které byste mohli potřebovat.

Ve své X-line robotických sekaček na trávu je Husqvarna 315x Robot Lawn Mown Mowerx považován za prémiový model. Vyniká na komplikovaných trávnících s překážkami, svahy a těsnými prostory pro trávníky až 0.Velikost 4 akrů.

Line X-line má stylové přední nárazníky, LED světlomety a GPS monitorování, které pomáhají s navigací a varují vás před potenciální krádeží. Pomocí aplikace Autower Connect z Husqvarna můžete sledovat a spojit se sekačkou z jakéhokoli místa.

A. Výkon

Husqvarna Autower 315x může obvykle sekat po dobu 70 minut po plném nabití. To je více než dvakrát tak dlouho, jak obvykle trvá sekat trávník v rezidenci (stojící za pouhých 30 minut).

Ačkoli výkonná sekačka na trávu robotického trávu dokáže zvládnout navigaci malými větvičkami a listy, vždy se doporučuje odstranit jakékoli podstatné překážky z vaší trávy. Husqvarna Autower 315x je schopen pracovat ve všech povětrnostních podmínkách a používá se, i když prší.

b. Design

Design Husqvarna Autower 315x je možná jednou z prvních věcí, které si o něm všimnete; podobá to hračkovým vozům s vysokým specifikací více než na trávu. Husqvarna Autower 315x zahrnuje přední nárazník, LED světlomety, černé tělo a oranžové čepice kol.

Energeticky efektivní LED světlomety jsou perfektní, pokud hledáte robotickou sekačku na trávu, která může fungovat po hodinách. Jediná jindy, kdy světla budou blikat, je, pokud stroj nefunguje správně.

C. Programování

Zařízení nabízí intuitivní obrazovku nastavení, která vám umožní přizpůsobit nastavení trávníku. Můžete jej například použít k nastavení dnů a hodin, které by mělo 315 spustit.

Navíc můžete změnit jeho výšku řezání, která se pohybuje od 0.8 in. do 2.4 in. Jednoduše vyberte požadovanou délku a otočte jeden velký knoflík na horní části stroje. Ale buďte opatrní, abyste to okamžitě nenastavili na nejmenší délku.

Nejprve budete muset získat sim kartu App App HUSQVARNA, vložit ji do svého trávníku a poté ji stáhnout do telefonu. Pro uživatele iPhone to můžete udělat prostřednictvím obchodu s aplikacemi a pro uživatele Androidu prostřednictvím obchodu Google Play Store.

d. APP HUSQVARNA

Jakmile si jej stáhnete, budete muset dodržovat pokyny k vytvoření nového účtu. Od této chvíle můžete pojmenovat trávou a připojit ji k telefonu. Jakmile je program spuštěn, můžete začít provádět změny v systému 315.

Můžete provést změny ve výšce sekačky, naplánujte a odesílat nebo vrátit ji z sekačky, mimo jiné.

E. Nelze dosáhnout vnějšku

Protože tento typ, stejně jako všechna sekačka na trávu robot, bez typů drátu, může naříznout trávu pouze uvnitř svého smyčkového drátu, budete muset trávu oříznout každých několik dní.

Jinak dokonalá sekačka má jen jednu vadu. Pravděpodobně chápete, proč si myslím o těchto modelech tak vysoko.

Husqvarna Autower 315x Robotic Lawn Meghter Verdict

Tato sekačka na trávu Robot No Wire je velmi inovativní schopnost upravit svůj rozvrh sečení na základě délky trávy a široké škály funkcí, které nabízí, aby se stala neuvěřitelně všestrannou sekačkou.

Ale věřím, že to stojí za to se všemi zde poskytovanými funkcemi. Bude se vám líbit všechny jeho funkce, které usnadňují udržování trávníku, ale co je důležitější, budete milovat výsledky!

Worx WR150 Landroid L

Landroid, nejlepší sekačka na trávníku robota pro kopce a nejlepší sekačka na trávu robota bez drátu je „chytřejší“ než mnoho našich jiných nejlepších tipů díky vestavěné připojení Wi-Fi a aplikaci pro smartphone, která vám umožňuje zkontrolovat pokrok sekačky sekačky změřte trávník a upravte svůj vlastní plán sečení odkudkoli.

Vylepšení předem naprogramovaného 48hodinového rozvrhu Mowro je možností vlastního plánování. Můžete se rozhodnout, zda Landroid řezá vaši trávu denně, každý druhý den, nebo kdykoli se vyberete.

Je dost chytrý na to, aby doporučil rozvrh speciálně vyrobený pro váš trávník na základě jeho velikosti a dalších faktorů.

A. Napájecí systém

Slušný 20V 4.0 AH LITHIMA BATERIE WORX Robot Lawn Meghter Žádný drát není součástí nejlepšího sekačky na trávu robota pro kopce, WR153. Výměnná baterie Worx Line je pěkná funkce. Stejnou baterii lze použít v elektrických nářadích a jiných zařízeních na dvoře od Worx.

Výsledkem je, že řada je flexibilní a praktická a nákup produktů Worx bez baterie vám ušetří peníze. Všechny bezdrátové nástroje Worx 20V jsou kompatibilní s funkcí Worx PowerShare.

b. Senzor deště

Mnoho lidí doporučuje, aby se sekali v dešti. Tráva i na trávu mohou způsobit poškození. Landroid má senzor, který mu říká, aby přestal sekat, když začne pršet a pokračuje po zastavení deště.

Ale není to naprosto nutné. Pokud to chcete dělat, Landroid WR153 je vyroben tak, aby provedl krátké, pravidelné řezy a může efektivně a bezpečně fungovat i v dešti.

Senzor deště může být změněn tak, aby neustále stříhal trávu, i když prší. Sekačka i tráva tím nebudou poškozena.

C. Programování více zóny

Ve většině yardů je pravděpodobně více oblastí trávníku, zejména větší yardy. Landroid můžete nakonfigurovat tak, aby se s tímto automaticky a úspěšně vypořádal pomocí vícezónového programování.

WR153 automaticky seká různé zóny, pokud je naprogramován správně a je na místě hraniční vodič, což vám ušetří, že jej musíte pohybovat ručně ze zóny do zóny. Ještě jednou, potíže a bez úsilí.

d. Navigační systém

Pomocí hraničních vodičů a technologie umělé inteligence AIA je Landroid naviguje. To mu umožňuje vyzvednout nové techniky, jak to jde, což způsobuje efektivní a efektivní sečení. I když se to nejprve pohybuje docela náhodně, časem se stane logičtější a efektivnější.

Umělá inteligence se používá ve Worx WR153 a ve všech budoucích robotických sekačkách Worx ke zvýšení přesnosti a přesnosti. To je obrovská výhoda, pokud má vaše tráva složitější tvar.

Snadno projde úzkými oblastmi, složitými ohyby a malými detaily. Pro jiné oblasti dvora je k dispozici možnost programování více zóny.

E. Obtížné nastavení

Nastavení může být pro některé lidi trochu obtížné. Pokud prostě uděláte věci jeden krok po druhém, nemusí tomu tak být. Měli byste si stáhnout kompletní pokyny z webu Worx a postupovat odtud, protože pokyny, které obdržíte v krabici.

Pokud pečlivě připravíte a provádíte úkol, mělo by to být docela snadné a netrvat příliš dlouho. Pokud to uděláte poprvé, můžete si užít roky sečení bez potíží.

Worx WR150 Landroid L Verdict

Nejlepší sekačka na trávu Robot pro Hills, WR150 Landroid L od Worx, je vaše nejlepší volba, pokud je váš dvůr příliš velký pro mowro RM24. Tato sekačka zvládne svahy až 20 stupňů a yardů až do půl akru.

Worx WR153 má různé příslušenství, které lze použít ke zlepšení funkcí, díky nimž je agilní, bezpečný, přesný, tichý a ideální pro větší trávníky. Pomocí tohoto modelu a doplňků můžete vytvořit perfektní robotickou sekačku.

Podívejte se na toto video níže, kde se dozvíte více o sekačkách Robot Lawn No Wire Modely.

Zabalit

Vzhledem k tomu, že vaše trávníková oblast je první věc, kterou si lidé všimnou, když přicházejí k vám domů, je důležité ji udržovat úhlednou, uklizenou a v dobrém stavu. Můžete to udělat s méně potížemi a rozruch pomocí sekačky na trávu bez drátu.

Doufám, že se vám líbí možnosti sekačky na trávu robot Žádné možnosti drátu, které doporučuji!

Stále mají jakékoli dotazy? Nechte je na trávníku Advisors коментари и мнения владелецев Box níže a my se k vám vrátíme co nejdříve.

Sekačka na trávu robot bez drátu

Worx WR140 Landroid je prokázán proti ceně, je nejlepší volbou na trhu. Pokud není k dispozici, je napájená baterie Robomow RX20 nejpokročilejší dostupná robotická sekačka.

Obvodový drát sahá od nabíjecí stanice zpět k nabíjecí stanici po ovinutí kolem okraje dvora. Sekačka je držena uvnitř linek pomocí nízkonapěťového elektrického signálu, který nese. Drát je třeba zavést na začátku každé sezóny sečení a sundat se pro zimní skladování.Většina dodavatelů doporučuje provést instalaci sami, ale někteří také nabízejí expertní instalaci.

Robotičtí trávníky jsou vyrobeny tak, aby řezaly několikrát týdně. Robotická sekačka by měla být používána každý den nebo každý druhý den, kdy tráva roste opravdu rychle. Sekání trávy dvakrát nebo třikrát týdně postačuje, když roste pomaleji.

Některé robotické sekačky na trávu mohou běžet v dešti, ale ne všechny z nich. Pokud však sekáte trávník pouze tehdy, když je tráva zcela suchá, dostanete čistší řez a zabráníte šíření nemoci.

Sekačka by měla trvat nejméně deset let. Čepele sekačky obvykle trvají dva měsíce. Přemýšlejte o nich, jako byste měli jednorázovou čepel žiletky; Nemohou být naostřeny; musí být nahrazeny. Robotické sekačky dobíjecí baterie obvykle trvají tři roky.

Dělat robotické sekačky na trávu mají tašky?

Ne. Protože robot sekačky mulčí trávu, když ji řezují, nevyžadují tašky. Výstřižky trávy jsou uloženy na vašem trávníku, kde slouží jako hnojivo. Dalším důvodem k často používání sekačky roboti je zajistit, aby se nevzniklo žádné riziko nevzhledných výstřižků nebo vnitřních bloků.

Jak fungují sekačky robotů na trávu?

Sekání může být potíží, zejména pokud máte velký trávník. Možná jste viděli. a závistili. ty sportovní malé sekačky šťastně žvýkaly na trávu souseda, řezaly každou čepel na konkrétní délku a uložili se na konci sekačky. Chtěli byste jeden, ale nejste si jisti. Jak tedy fungují sekačky na trávu robotů?

Tato nová technologie se chytí, přičemž jedna zpráva o trhu předpovídá 12.3% roční míra růstu v prodeji MOW-Bot. Pokud byste skočili na rozjetý vůz a získali si vlastní robotickou sekačku? Číst dál.

Jak fungují sekačky robotů?

Robot sekačky na trávu vypadají a jednají poněkud jako vakuový vysavač Robot Robot. Skládají se z následujících:

Sekačka

Robot sekačky na trávu mohou být sekačkou na trávu, ale nemusí být nejvhodnější pro každý trávník. Než kliknete na „koupit hned teď, přečtěte si tyto výhody a nevýhody.“

Výhody sekaček na trávu robotů

Sekačky na dálkovou kontrolu trávníku řezané v náhodných vzorcích a nenechávají žádné stopy. Také se mulčují, takže se nemusíte vypořádat s výstřižky trávy. Mulčování těchto drobných travních výstřižků vede ke zdravějšímu, šťastnějšímu trávníku, protože se neshlují, přidávají živiny zpět do půdy a pomáhají zabránit tomu, aby trávník vysušil. Mezi další výhody patří následující:

 • Dostupnost smartphonu: Tyto kompaktní sekačky lze často programovat na dálku pomocí smartphonu nebo dokonce cloudové, hlasově aktivované služby (například Alexa nebo Google).
 • Bezpečnost: Vestavěné bezpečnostní prvky (více o tom níže) Udržujte vaše domácí zvířata i vaše děti v bezpečí před sekačkou a chrání jednotku před krádeží.
 • Menší spotřebu energie a znečištění: Podle EPA jedna sekačka na trávu na trávu vydává 89 liber oxidu uhličitého a 34 liber jiných znečišťujících látek za rok. Robotická jednotka ovládaná baterií využívá méně energie pro dobíjení a eliminuje znečištění z benzínu.
 • Méně znečištění hluku: Zvuk z těchto tichých robotických jednotek nedosáhne více než 65 decibelů, o úrovni normální konverzace. Průměrná push sekačka pracuje na přibližně 100 decibelech, stejně jako roh automobilu.
 • Zařízení pro úsporu času: Robo sekačky vám ušetří čas. Nezajímá je, zda je venku tma, nebo se cítí provinile za sledování, které musíte vidět fotbalový zápas. Postupně sledují nainstalovaný program a řezají trávu.

Nevýhody sekaček na trávu robotů

Sekačky na trávu by neměly sekat v bouřkách a větru, ale pak byste to ani ne. Mezi další nevýhody patří následující:

 • Nepoužívejte se svého zastřihovače strun: Stále budete muset použít Edger nebo Trimmer, kde automatický robot sekačky na trávu nemůže dosáhnout, například podél opěrných stěn a nadací.
 • Sklon a kopce: Sekačky nelze použít na strmých svazích, včetně svahů se známkami 25% až 45%, v závislosti na značce sekačky. Někteří výrobci sekačky si nárokují 70% svahu.
 • Čas na naprogramování sekačky: Kalibrujte ji do tvaru a velikosti trávníku vyžaduje nějaké intenzivní počáteční programování.
 • Je čas na nastavení vodicích vodičů: Zpočátku budete muset nastavit nebo pohřbít vodicí dráty.

Bezpečnostní funkce

 • Senzory kolize: Sekačka se také zastaví, pokud se někdo, včetně domácího mazlíčka nebo dítěte, dostane do cesty. Pokud je přerušeno, zastaví se, otočí jiným směrem a pokračuje v sečení.
 • Senzor výtahu: Robotické trávníky sekačky také přestanou fungovat, pokud je sekačka zastavena nebo zrušena, což pomáhá předcházet zraněním. To je obzvláště důležité, protože poskytovatelé zdravotní péče v U.S. pohotovostní oddělení léčí téměř 85 000 zranění sekačky na trávu ročně.

Vzory řezání sekačky

Sekačky na trávu s robotickým trávníkem používají styl „edward nůžkových hřišť“ řezání čepelí místo kartáčování psích vlasů a vlákna jako roomba. Tyto mikroblades jsou lehké a robové sekačky řezané náhodným vzorem a zabraňují nevzhledným stopům ve trávníku. Většina značek má bezpečnostní prvky, které zahrnují zpětný pohyb, pokud narazí na něco.

Sekačky sekat v různých směrech místo přímých linií a brání trávě „štíhlé“ (směrem k směru mown). Světlejší oříznutí čepelí brání trávu v šoku z skalpovacího sekačky.

Ne každý trávník je ideální pro sekačku na trávníku robota

Ačkoli inteligentní, dnešní modely robotických sekaček na trávu nejsou dostatečně chytré na to, aby se vypořádaly s velkými kolejemi, strmými kopci nebo trávníky sestávajícími z odpojených ostrovů trávy, takže možná budete muset sekat a oříznout tyto oblasti ručně. Robotické sekačky mají také problémy s malými oblastmi trávníku s krátkými vzory sečení.

„Jak designéři a homebuildi začnou vidět hodnotu této technologie,“ říká Aguiar z Mowbot z trojúhelníku: „Začnete vidět, jak se v průběhu let přijímá stále více a více a změní to, jak se spotřebitelé dívají na krajinářské úpravy.“

Přidržovost: Mnoho tradičních trávníků, zablokovaných do předních a zadních oblastí s květinovými záhony, příjezdovými cesty a dalšími oblastmi, nedovolují pro robota sekačky na trávu nepřetržitá cesta. „Ideální trávník by byl trávník, který je sousední,“ říká Aguiar.

„Musíme nainstalovat obvodový drát, který udržuje robota na dvoře a také mu brání v tom, aby se dostal do věcí, jako jsou květinové záhony nebo kolem stromů nebo oblastí, kterým se chceme vyhnout.“. Tento drát musí být sousedící, protože se připojuje k nabíjecí stanici, kde robot žije a kde se dobije, “vysvětluje.

Stripy neřezané trávy: Pokud tráva roste na dně plotu nebo stěny domu, sekačka robota zanechává pruh neřezané trávy kvůli vzdálenosti mezi čepelí a okrajem sečení krabice.

Výsledkem je, že majitel domu musí tuto trávu buď hand nebo okraj. Můžete také nainstalovat povrch, jako je cihla nebo štěrk po celé oblasti.

Power and Logistics: Musíte také mít nebo nainstalovat venkovní elektrárnu ve vhodném místě pro nabíjecí stanici. Musíte také vytvořit oblasti, které mají nepřetržitou cestu do az nabíjecí stanice a které nabízejí méně překážek ve vzoru sečení.

Cena sekačky robota

Sekačky robotů se liší v ceně, začínají kolem 574 a běží až přibližně 17 063. Průměrné náklady na sekačku robotů jsou 1 470. Stejně jako u tradičních sekaček budete muset pravidelně vyměňovat čepele, stejně jako lithium-iontová baterie.

Náklady na elektřinu: To se liší od místa na místo, ale jeden odhad naznačuje, že to stojí 5 centů na dobití sekačky.

Pokud máte zájem o koupi sekačky na trávu, podívejte se na naši recenzi 5 nejlepších robotů trávníků.

FAQ

Jeden výrobce mowbot, Husqvarna, má kalkulačku pro určení, kterou sekačku použít pro vaši velikost dvora. Pokud znáte měření pro celý trávník, můžete je zapojit. Nebo, pokud si přejete, můžete zadat svou adresu a načíst satelitní obrázek svého dvora; Poté označíte hranice a aplikace vám umožní znát odpověď.

Jednou za rok vyčistěte trávu ze samotné sekačky. Na konci sezóny sečení vyjměte baterii a otřete ji vlhkým hadříkem, abyste odstranili veškeré nečistoty. Uložte baterii mimo jednotku. Nevystavujte to extrémním teplotám nebo vlhkosti. Budete jej muset vyměnit každé 2 nebo 3 roky.

Kontakty: Zkontrolujte kontakty na nabíjecí stanici pro korozi. Píst jakoukoli korozi s brusným papírem; Jinak může být spojení mezi sekačkou a nabíječkou ztraceno.

Zapojení: Také hledejte jakékoli poškození zapojení a dalších komponent; mít takové poškození profesionálně opraveno. Opravte jakékoli přestávky ve vodicím drátu pomocí opravné sady poskytované výrobcem.

Sekačky na trávu robotů jsou v některých u stále populárnější.S. města, ale jsou pro vás? Ovlivňuje mnoho faktorů, která robotická sekačka na trávu je pro vás a váš dvůr nejlepší. Patří sem následující:

Množství yardu, sekačka může řezat

Výška trávníků, jakmile je tráva oříznuta

Schopnost naučit se svůj dvůr

Technologie GPS a aplikace smartphonu

Kapacita nastavení plánu sečení

Odolnost proti povětrnostním povětrnostem a prostředky pro řezání mokré trávy

Znalost ořezávání hran

Život baterie, a to jak po dobití, tak v celkové délce života

Lawnstarter vytáhl některé z hádající hry a citoval 5 nejlepších robotických sekaček na trávu pro váš dvůr.

Kdy zavolat profesionály

Nemáte sekačku na trávu? Nenávidět potíže s řezáním trávy? Nechte profesionála péče o trávník zvládnout práci sečení.

Nebo získat sekačku na trávu a nechcete si pohrávat s instalací vodicích vodičů? Můžete si je také nechat připravit na terénní úpravy.

Rosie Wolf Williams

Rosie Wolf Williams udržovala včely, pěstovanou zeleninu a květiny pro farmářské trhy a nikdy nezmeškala příležitost konverzovat se zajímavým stromem.

Dvůr pracuje kliknutím na tlačítko.

Jak je vidět ve Forbes, CNBC a USA Today, Lawnstarter usnadňuje naplánování služeb s místním profesionálem na péči o trávník.

Užijte si svůj krásný trávník.

Chceš krásný trávník?

Získejte snadno srozumitelné, akční tipy na dvoře, které vám poskytnou nejzelenější trávu na bloku.

Jak efektivní jsou robotičtí trávníky?

Robotické sekačky se stávají stále populárnějšími a připojují se k zabití inteligentních spotřebičů a zařízení, které nabízejí pohodlí, udržitelnost a inteligentní technologii.

Ale pro celou svou rostoucí popularitu, mnoho lidí stále chce vědět: jak efektivní jsou?

Tato otázka často vyvstává. téměř to zní příliš dobře na to, aby to byla pravda.

Sekačky na trávu mají oproti tradičním sekačům četné výhody. Nejlepší model pro vás najdete zkoumáním několika kritických faktorů.

Zde je to, co potřebujete vědět o robotických trávnících a jak dobře fungují.

Jak fungují robotické sekačky na trávu?

Robotičtí trávníky využívají různé pokročilé technologie k efektivnímu udržování trávníků.

Starší robotické sekačky se spoléhají na fyzické bariéry, jako jsou obvodové dráty.

Nejnovější inovace vám umožňují jít bez drátu pomocí špičkových technologií, jako jsou GPS, Lidar, Vizuální senzory nebo kamery, aby mapovaly dvůr a sekačily efektivně.

Někteří mohou dokonce oříznout vaši trávu kolem okrajů dvora. oblasti tradičně mimo dosah robotů.

Virtuální hranice pomáhají sekačům vyhýbat se oblastem, jako jsou zahradní lůžka nebo mulčované krajinářské úpravy. Robotické sekačky se mohou také automaticky vyhýbat překážkám, jako jsou stromy, balvany. a dokonce i psi! Mohou také detekovat odchylky od své naprogramované trasy a korektního kurzu.

Nejnovější robotické sekačky mají dokonce inteligentní rysy, jako je detekce deště a automaticky se vrací do své dokovací stanice, dokud se déšť nezastaví.

Robotické sekačky na trávu, kteří používají obvodový drát, zůstanou ve svých určených fyzických hranicích. Obvodový drát posílá signály do sekačky a říká, kam může a nemůže jít.

Existuje však několik pádů k přístupu k obvodovému drátu. Nadzemní dráty představují nebezpečí zakopnutí, kabely se snadno poškozují a vzory sečení jsou obvykle náhodné a neefektivní.

Oceněné inovace, jako je Ecoflow Blade Robotic Lawn Meghter, využívají špičkovou technologii, jako je Lidar, vizuální senzory a umělá inteligence (AI).

Blade nabízí mnohem efektivnější moderní alternativu k již datovému přístupu k obvodovému drátu. Použití X-Vision a Virtual Boundaries k vymezení oblasti sečení a inteligentních technologií k vytvoření optimalizovaných vzorů sečení, Blade vyhraje tuto robotickou válku. Ruce dolů.

Jaké jsou výhody používání robotického trávníku?

Největší a nejlepší výhoda používání robotického trávníku je jasná: nemusíte to dělat sami. Také nebudete potřebovat drahé a nespolehlivé krajináře, které procházejí kolem vašeho dvora.

Inteligentní technologie způsobuje, že automatizovaný trávník seká bez námahy a uvolní váš rozvrh pro důležitější věci. S automatizovanou rutinou sečení trávníku budete ohromeni tím, jak zdravý a ořízl váš trávník s prakticky nulovým úsilím od vás.

Nulová práce

Robotické sekačky mohou pracovat každý den, kdykoli, abyste mohli ušetřit čas a energii. žádné cennější víkendové hodiny strávené v travních výstřižkách.

S inteligentním robotickou sekačkou na trávu se nemusíte starat o manuální práci tlačení na trávu kolem vašeho dvora nebo jednání s hlasitým plynovým motorem.

Stačí to jednou nastavit a nechat to jít!

Pokud vaše sekačka může naplánovat své škrty a vrátit se do nabíječky bez vašeho zásahu, může to být skutečně ruční zážitek-jen jedna z mnoha výhod Ecoflow’s Blade nabízí.

Méně znečištění

Tradiční sekačky na trávu poháněné plynem produkují mnoho emisí. Ve skutečnosti stejně jako auto. Plynové sekačky jsou neuvěřitelně neefektivní a každoročně přispívají k 242 milionům tun znečišťujících látek.

Naproti tomu robotické sekačky jsou poháněny elektřinou a během provozu generují žádné emise skleníkových plynů. Stačí je připojit zpět do jejich nabíjecí stanice nebo použít přenosnou elektrárnu k dobití, když dojdou baterie.

Bezpečnější

Moderní robotické sekačky jsou bezpečnější než tradiční nebo první generace robotických trávníků. Mají senzory, kamery a další bezpečnostní prvky, které jim pomáhají zabránit tomu, aby se vraceli do lidí nebo domácích zvířat. A bezpečnostní zámky zabrání dětem v jejich používání bez dohledu dospělých.

Kromě toho, protože robotické sekačky vykonávají svou práci bez manuálního zásahu, už se nemusíte starat o bezpečnostní rizika, jako jsou zranění rukou, spojená s ručním tlačením trávníku přes váš dvůr.

Zdravěji vypadající trávník

Robotická sekačka stříhala trávu mnohem lépe, než jen můžete, s manuální sekačkou na trávu a produkující zdravější trávník. Používají pokročilé senzory a kamery k detekci, kde tráva roste, a přesné inženýrství poskytuje rovnoměrnější řez.

Díky grasscyclingu mu pomůže řezy z vašeho trávníku zůstat zelenější a zdravější déle.

Úspory nákladů

Robotické sekačky jsou investicí, ale mohou nabídnout dlouhodobé úspory nákladů, díky nimž je moudrá investice. Vyžadují menší údržbu než tradiční trávníky, což znamená, že se změní žádné oleje ani zapalovací svíčky. a neexistují žádné náklady na benzín ani znečištění.

Budete moci v dlouhodobém horizontu ušetřit peníze. a okamžitě čas!

Pokud se rozhodujete mezi sekačkou a terénní službou, je to obrovská příležitost úspor. Služby na trávu mohou stát stovky dolarů měsíčně. Sekačka robotiků vyžaduje jednu přední investici-a žádné pokračující náklady, kromě minimálních poplatků za elektřinu.

Tichý zážitek

Robotické sekačky jsou mnohem tišší než ty poháněné plynem a poskytují mírumilovný zážitek ze sečení trávníku.

Ve srovnání s sekačkami poháněnými plynem jsou robotické sekačky téměř tiché.

Čepel Ecoflow má hladinu hluku menší než 62 dB, stěží hlasitější než tichá konverzace. Plynná sekačka poháněná plynem může při provozu produkovat více.

Kvůli operaci Whisper-Quiet Blade můžete dokonce naplánovat čepel v noci a udělat proces řezání trávníku co nejvíce.

Je to oboustranně výhodné pro vás a vaše sousedy!

Faktory, které je třeba zvážit před zakoupením robotické sekačky

Když roboti poprvé zasáhli trh, nebylo pro spotřebitele mnoho možností.

Dnes je to přesně naopak.

Existuje tolik možností, jak si vybrat z tohoto rozhodování, který model je pro váš trávník, může se cítit ohromující.

Zde je na paměti, co je třeba mít na paměti při rozhodování.

 • Rozpočet. kolik můžete realisticky utratit za robotickou sekačku? Robotické sekačky přicházejí v různých velikostech a funkcích. Náklady se mohou velmi lišit v závislosti na tom, co si vyberete. S mnoha výrobci je možnost financování s nízkým úrokem možností.
 • Velikost trávníku. Zvažte, jak velký je váš trávník a zda robotická sekačka, na kterou se díváte, to zvládne. Některé jsou vhodnější pro malé vlastnosti, zatímco jiné mohou sekat akry.
 • Svah. ve vašem trávníku jsou strmé svahy nebo kopce, které by sekačka mohla bojovat o navigaci? Ujistěte se, že sekačka, kterou si vyberete, je dostatečně silná a vybavena funkcemi samoobsluhy, které usnadňují manévrování kolem strmých oblastí.
 • Terén. jsou ve vašem trávníku zvláště hrbolatá nebo nerovnoměrná místa, která by mohla být pro sekačku obtížné projít? Pokud ano, vyberte model s funkcemi, jako je větší přední kolo a zavěšení, které zvládnou tyto oblasti.
 • Klima. vaše oblasti zažívají silné deště nebo sněžení během určitých měsíců roku? Zvažte, jak může počasí ovlivnit vaši sekačku. Některé modely, jako je Ecoflow Blade, jsou odolné vůči vodě a mají dešťové senzory, které mu řeknou, zda je počasí hrozné. v tomto bodě se vrátí na svou nabíjecí stanici. Ostatní robotické sekačky mohou pokračovat v provozu, dokud je nezastavíte a potenciálně nezpůsobí značné poškození stroje.
 • Životnost baterie. jak dlouho bude baterie vydržet? Alespoň jeden úplný průchod trávníku by měl být považován za holé minimum. Ačkoli většina robotických sekaček přichází s interním zdrojem energie, někteří vyžadují, abyste (nebo dali vám možnost) koupit další baterie. Blade Ecoflow se bezproblémově integruje s inteligentní baterií a/nebo přenosnou elektrárnou, aby běžel celé hodiny. dokonce i dny. mezi poplatky.

Může robotická sekačka manipulovat s mým trávníkem?

Robotické sekačky zvládnou většinu obytných trávníků, ale to neznamená, že se perfektně hodí pro každou situaci. Před rozhodnutím zvažte svůj rozpočet, velikost a tvar vašeho majetku, svahu a terén vaší země a místní klima.

Pokud očekáváte, že celý trávník seká na jeden nabíjení baterie, věnujte pozornost maximální oblasti, kterou sekačka zvládne mezi poplatky.

Kolik akrů může sekačka Ecoflow Blade?

Čepel Ecoflow má řezací plochu 5000 metrů čtverečních. rovná se asi 1.23 akrů trávníku. může se sekat před dobíjením.

S 260 mm na šířku řezání a rozsahem 20-80 mm ve výšce řezu vám Blade dává výrazně širší řezy a nastavitelnější výšky než jiné robotické sekačky trávníku. Jeho jedinečný design kola umožňuje Blade navigovat nejrůznější překážky a terény.

Nejprve v odvětví může volitelná souprava zametání trávníku odstranit listy, větve, odpad na zvířata a další nežádoucí trosky z vašeho trávníku.

Rozloučte se s sečením trávníku. a hrabáním, když jste u toho!

Často kladené otázky

Dělají robotické sekačky na trávu opravdu?

Ano, robotické sekačky na trávu opravdu mohou sekat trávník. Pokud chcete skutečně hands-off zážitek, investujte do inovativního modelu, jako je Ecoflow Blade, který nevyžaduje obvodový drát nebo fyzické hranice. Místo toho Blade používá GPS souřadnice a X-Vision, aby vedl efektivní cestu přes trávník. Můžete vše ovládat prostřednictvím aplikace Ecoflow. nebo to prostě nastavit a zapomenout a nechat Blade dělat svou věc.

Poslední myšlenky

Pokročilé robotické sekačky mají mnoho funkcí a výhod, jako jsou schopnosti samoobsluhy a plánování, senzory deště, prodloužená výdrž baterie a další.

Správný model může udržet váš trávník ve špičce bez námahy.

Než si koupíte, zvažte svůj rozpočet, velikost trávníku, terén, podnebí a výdrž baterie sekačky a vyberte si pro vás nejvhodnější možnost. Blade Ecoflow je jednou z inovativnějších možností na trhu a poskytuje hands-off způsob, jak získat trávník vašich snů-není nutná žádná manuální práce nebo obvodový drát!

ECOFLOW je společnost přenosné energie a obnovitelné energie. Od svého založení v roce 2017 poskytovala Ecoflow zákazníkům mír na míru na více než 85 trzích prostřednictvím svých produktových řad Delta a River přenosných elektráren a ekologických příslušenství.

Robotické sekačky na trávu. Žádný drát?

Ambrogio L60 pracuje bez obvodového drátu, což znamená.

L60 používá senzor ZGS, který je schopen detekovat rozdíl mezi trávou a jinými pozemními kryty měřením rozdílu ve vlhkosti.

Tráva má jinou úroveň vlhkosti než tvrdé povrchy a jakmile je detekována, je L60 vyzvána, aby se zastavila a pohybovala se jiným směrem.

Funguje to docela dobře na dvorku, který má dobře definované (ne-trápení) hranice nejméně 7 palců, nebo 140 mm, ale ne tak dobře, když existuje spousta zahradních postelí nebo vodních rybníků.

Přichází s odpadovým senzorem pro detekci obrubníků a to vyžaduje obrubník nejméně 5 cm a hloubku dolů 5 cm.

Cokoli menšího než to musí být chráněno buď dlažbou nebo oblouky umístěnými do země.

Proč je potřeba obvodový drát?

V podstatě fungují lépe.

A důvod, proč fungují lépe, je, že jsou bezpečnější. Mít obvodový drát řekne sekačku robota, kde se zastavit. Nechcete, aby vaše sekačka utekla do zahrad, sousedních yardů nebo dokonce příjezdových cest.

Drát vloží prsten kolem oblasti, kterou chcete posekat, také vede sekačku zpět do nabíjecí stanice, když je baterie nízko.

Instalace obvodových vodičů trvá déle?

Instalace trvá čas a většina sekaček ani nebude spuštěna, dokud nebudete nainstalovat drát.

V závislosti na velikosti a tvaru trávníku to může trvat kdekoli mezi 1- 4 hodinami. Budete muset provést úplnou kontrolu na dvoře, kde musíte dát drát.

Pro dosažení nejlepších výsledků byste měli lehce spustit drát kolem navádění na dvoře, abyste otestovali vodič, je na správném místě.

Jakmile provedete testovací běh a jste spokojeni s umístěním drátu, budete muset stáhnout instalaci drátu trvale.

To je místo, kde to vyžaduje čas.

Snažte se nespěchat v této fázi, i když chcete vidět svou sekačku běžet, chcete to udělat jen jednou.

Drát vs žádný drát

Hlavním důvodem, proč lidé nechtějí drát, je, protože instalace trvá příliš dlouho. Ale jakmile bude v provozu, brzy zapomenete na pár hodin, které trvalo na instalaci.

Nebuďte příliš znepokojeni tím, jak to vypadá na vašem trávníku, který má drát, který běží kolem okraje.

Můžete pochovat drát těsně pod povrchem půdy a během několika týdnů se tráva rozrostla přes drát, takže nikdy nebudete vědět, že je tam.

Jednou z ostatních dolených stran, které mají drát.

Mohlo by to být, že drát byl žvýkán sekačkou, pes ho vykopal a žvýkal, nebo ho možná budete muset přemístit, pokud není na správném místě.

Toro Robotic Lawn Meghter. vše, co potřebujete vědět

V průběhu let jsme sledovali, jak daleko na trhu postupovali autonomní robotičtí trávník. Zatímco Roomba transformovala vysávání z manuální fušky na automatizovaný robotický zážitek, trávníky se poněkud zastávaly. Toro doufá, že to změní se svou robotickou sekačkou na trávu implementací nejmodernější technologie. Musíme přiznat, že se v tomto okamžiku zdá trochu chybějící ve specifikách. Můžeme vám však říct vše, co víme.

všechno, potřebujete, vědět, sekačce, robot

Toro Robotic Lawn Meghter. The Big Deal

Víme, že robotické sekačky na trávu nejsou nové. Většina se však spoléhá na podzemní hraniční dráty. Na rozdíl od Roomba, která mapuje váš dům samostatně (nebo má stěny, které se naráží na to, aby jej udržely ve frontě), se hraniční dráty rovnou často drahé instalační potíže.

Robotická sekačka na trávu Toro slibuje autonomní funkce. Vymaží a lokalizuje váš dvůr pomocí více integrovaných kamer.

Pokud by to Toro stáhl, přineslo by to velmi odlišný druh robotického zážitku sečení. Téměř jistě by to bylo příznivější a přitažlivější pro spotřebitele, kteří hledají řešení „plug-and-play“.

Technologie sekačky Toro Robotic Lawn

Zejména Toro tvrdí, že technologie kamery na jejich robotické sekačce je prvním lokalizačním systémem založeným na vizi v oboru. Z toho, co v současné době vidíme v obytném prostoru, bychom souhlasili.

Toro také navrhl tyto sekačky pro navigaci v těsných prostorech a obcházení struktur, jako jsou stromy a terénní úpravy. to vše bez hraničních vodičů. Autonomní technologie navíc umožňuje bez problémů pohybovat se přes příjezdové cesty, chodníky a další povrchy. Toro dále navrhl tyto robotické sekačky pro manipulaci s kopci (pravděpodobně 25-35 % gradientů nebo méně) s jeho schopnostmi řezání přátelské k sklonu.

Řízení a monitorování založené na aplikacích

Jak byste mohli očekávat, Toro také zahrnuje funkce aplikací pro monitorování a sledování jejich sekaček i pro nastavení plánu sečení. S aplikací můžete také přizpůsobit nastavení pro své robotické sekačky na trávu Toro.

Aplikace může dokonce změnit vaše časy řezání na základě vzorců počasí. Zatímco robotická sekačka na trávu může určitě snížit v dešti, nepřináší to nejlepší výsledky a způsobuje hodně nahromadění pod palubou.

Další funkce

 • Autonomní navigace sekačky na trávu bez potřeby podzemního ohraničního drátu
 • Klid
 • Ovládání výšky trávy
 • Nastavení SmartZone
 • Funkce proti krádeži a GPS

Rozloučení se myšlenkami

Toro není první ve hře s ohledem na autonomní sekačku na trávu. Přijetí přístupu k více kamer však vzbudí náš zájem. Budeme muset počkat a uvidíme, zda tato technologie překoná Lidar a podobné technologie. Myšlenka přeskakování hraničních vodičů. které se zdá, že pravidelně trpí přestávkami a chybami. nás rozhodně přitahuje.

Toro zjevně nemá všechno dokončeno. Společnost nám v tuto chvíli neposkytla další informace. To znamená, že ceny, výška řezu, runtime a kapacita baterie jsou stále neznámé. Dosud nemáme ani číslo modelu.

Jedna věc, kterou víme. Toro už roky pracuje s navigací GPS na sekačkách. Jejich funkce Geolink Solutions poskytuje autonomní schopnosti sečení golfových hřištích. Tato technologie debutovala na začátku roku 2020 na golfovém průmyslu v Orlandu.

Cena a dostupnost sekačky Toro autonomní robot

Přestože dosud nebyla stanovena žádná cena, očekáváme, že před odhadovaným vydáním jaro 2023 vyslechneme aktualizace. Toro by měl začít brát předobjednávky počínaje podzim roku 2022. Více se najdete na webové stránce Toro pro jeho robotickou sekačku na trávu.