Bezdrátové zemské brusky. Grinder poháněná baterií

Bezdrátové zemské brusky

Druh bezdrátového energetického nástroje používaného pro broušení, broušení a tvarování materiálů je bezdrátová mlýnka na zemní. Často jsou zaměstnány v automobilových, dřevozpracujících a kovových aplikacích.

Stát se nástroji.com VIP

Nejnovější zprávy, vydání produktu a exkluzivní nabídky

bezdrátové, zemské, brusky, grinder, poháněná

Copyright © 2023 Nástroje.com Pty Ltd ABN: 98 602 925 315

Všeobecné obchodní podmínky

Vítejte v nástrojích.com, pokud budete pokračovat v procházení a používání tohoto webu, souhlasíte s tím, že dodržujete a budete vázáni následujícími podmínkami použití, které spolu s našimi zásadami ochrany osobních údajů řídí nástroje.Vztah COM s vámi ve vztahu k této webové stránce. Pokud nesouhlasíte s jakoukoli částí těchto smluvních podmínek, nepoužívejte náš web.

Termín ‘nástroje.com ‚nebo „nás“ nebo „my“ odkazuje na majitele webové stránky, jehož registrovaná kancelář je 134 Wellingon PDE, East Melbourne. Naše ABN je 98 602 925 315. Termín „vy“ odkazuje na uživatele nebo diváka našeho webu.

Použití této webové stránky podléhají následujícím podmínkám použití:

 • Obsah stránek této webové stránky je pouze pro vaše obecné informace a používání pouze. Je předmětem změny bez předchozího upozornění.
 • Ani my ani žádné třetí strany neposkytují žádnou záruku ani záruku ohledně přesnosti, včasnosti, výkonu, úplnosti nebo vhodnosti informací a materiálů nalezených nebo nabízených na tomto webu pro jakýkoli konkrétní účel. Berete na vědomí, že takové informace a materiály mohou obsahovat nepřesnosti nebo chyby a výslovně vylučujeme odpovědnost za jakékoli takové nepřesnosti nebo chyby v plném rozsahu povoleném zákonem.
 • Vaše použití jakýchkoli informací nebo materiálů na této webové stránce je zcela na vaše vlastní riziko, za které nebudeme odpovědní. Je vaší vlastní odpovědností zajistit, aby jakékoli produkty, služby nebo informace dostupné na tomto webu splnily vaše specifické požadavky.
 • Tento web obsahuje materiál, který je ve vlastnictví nebo licencován nám. Tento materiál zahrnuje, ale není omezen na design, rozvržení, vzhled, vzhled a grafika. Reprodukce je zakázána jiná než v souladu s oznámením o autorských právech, která je součástí těchto podmínek.
 • Všechny ochranné známky reprodukované na tomto webu, které nejsou vlastnictvím nebo licencovány operátorovi, jsou na webových stránkách uznány.
 • Neoprávněné použití této webové stránky může vyvolat nárok na škody a/nebo být trestním trestným činem.
 • Čas od času může tento web také obsahovat odkazy na jiné webové stránky. Tyto odkazy jsou poskytovány pro vaše pohodlí a poskytují další informace. Neznamenají, že webové stránky podporujeme. Nemáme žádnou odpovědnost za obsah propojených webových stránek.
 • Vaše použití této webové stránky a jakýkoli spor vyplývající z takového použití webové stránky podléhají zákonům Austrálie.

Zásady ochrany osobních údajů

nástroje.com se zavazuje dodržovat osvědčené postupy při ochraně vašeho osobního soukromí. Doufáme, že následující prohlášení jasně nastiňuje, jak shromažďujeme, používáme a chráníme osobní údaje, které nám poskytujete.

Shromažďování vašich informací

Shromažďujeme pouze informace o vás s vaším souhlasem. Když procházíte náš web, uděláte to anonymně. Bez vašeho souhlasu neshromažďujeme informace o vás nebo vaší e.mailové adrese. Nepoužíváme cookies ke shromažďování informací o tom, jak používáte náš web.

Informace shromážděné pro statistické účely

Když se podíváte na nástroje.com Web, můžeme zaznamenat následující informace pro statistické účely:. Vaše adresa ISP. Název domény nejvyšší úrovně (například.com.Gov.AU.UK atd.). Stránky, ke kterým přistupovalo, a stahovaly se dokumenty. Předchozí web, který jste navštívili. typ prohlížeče, který používáte

Používání vašich osobních údajů

Pokud není nutné udělat jinak zákonem, shromažďujeme vaše informace pouze proto, abychom vám poskytli informace a služby, které požadujete. Další informace vám v budoucnu zašleme pouze v případě, že je výslovně požadováno. Poskytneme vám příležitost odhlásit se z jakékoli budoucí elektronické komunikace.

Zveřejnění osobních údajů

Nebudeme zveřejňovat vaše osobní údaje žádnému jednotlivci, společnosti nebo organizaci (s výjimkou zákona, pokud je to vyžadováno zákonem). Nesdílíme informace o e.mailu ani se nezabýváme jinými podniky nebo organizacemi.

Přístup k vašim osobním údajům

Věříme, že máte právo vědět o tom, jaké informační organizace o vás mají. Pokud si přejete získat přístup ke kopii osobních údajů o tom, že jste drželi nástroje.com, prosím, kontaktujte nás na contact@Tools.com

nástroje.com poskytuje odkazy na webové stránky mimo tento web. Tyto propojené weby nejsou pod kontrolou nástrojů.com, a nejsme zodpovědní za chování společností nebo organizací propojených s naším webem. Před zveřejněním osobních údajů na jakémkoli jiném webu vám doporučujeme prozkoumat podmínky těchto webových stránek.

Pokud máte nějaké konkrétní, neobvyklé nebo citlivé dotazy týkající se záležitostí ochrany osobních údajů, pošlete e.mail našemu úředníkovi ochrany osobních údajů na Contact@Tools.com

Bezdrátové zemské brusky

Ať už pracujete v omezených prostorech, nebo vaše práce vyžaduje rychlý přístup k nástroji s maximálním výkonem, zemřít brusky jsou nezbytné pro všechny živnostníky. Skladujeme řadu bezdrátových zemních mlýnků z obrovských značek jako Makita, Milwaukee, Bosch, Hikoki a další. K dispozici v modelech 12V/18V a různých velikostí nástrojů, celkové nástroje zajišťují, že pro každou práci existuje shoda.

Vyhrajte výlet do Las Vegas Zakoupit jakékoli nástroje nebo skladování Dewalt a zaregistrujte se zde pro šanci vyhrát McLaren F1 Team VIP Experience v Las Vegas. Jeden vstup pro každý 1 utracený. Nabídka platná od 1. června do 30. září 2023. Vítěz bude zveřejněn zde 5. října 2023. Nezahrnuje mayo výrobky

Nabídka vykoupení

Vyhrajte výlet

Strávte 299 nebo více za jakýkoli produkty Metabo a zadejte své údaje zde pro šanci vyhrát výlet do října v Německu. Nabídka platná do 30. června 2023.

Vyhrajte výlet

Strávte 299 nebo více za jakýkoli produkty Metabo a zadejte své údaje zde pro šanci vyhrát výlet do října v Německu. Nabídka platná do 30. června 2023.

Můžete si také vybrat z našeho rozsahu M12 M18 palivových mletých mlýnek, rovných zemních mlýn. Bezdrátové zemské brusky jsou známé tím, že jsou nezbytnými nástroji Workshopu. Dodávají rychlé odstranění materiálu v kompaktní velikosti a jsou ideální pro těsné prostory. Bezdrátové zemské brusky jsou také vhodné pro mobilitu s některými modely nabízejícími zaměnitelné baterie.

Také skladujeme výběr šňůrných mlýnků, bezdrátových brusky, vzduchových brusky a mezních nástrojů, příslušenství pro elektrické nářadí a další. Objednejte si své nové bezdrátové diedmysy online nebo použijte naši službu Click and Collection a vyzvedněte je z jednoho z našich 90 obchodů v Austrálii.

Nakupování Možnosti Kategorie značka Výrobce dostupnosti zásob napětí napětí baterie

Zvyšte své zpracování dřeva s nejlepšími zemními brusky

Pokud je jedna věc jistě, oblíbené nástroje údržby jsou ty, které zaujímají minimální prostor a nabízejí maximální hodnotu. Takové multifunkční nástroje se hodí pro různé úkoly a jsou kompatibilní na více površích. Míračkou je perfektním příkladem toho, což z něj dělá všestranný nástroj pro handery, fandy i diyers.

Mají různá využití, která vylučují možnost lhát v sadě nástrojů sběr prachu. Ať už chcete vymyslet kovové nebo polské a vyřezávané dřevo, přijde se mlýnek ve všech případech hodí.

Výběr mlýnek na zemníci však může být skličující úkol, pokud si nevíte o specifikacích produktu. Pro zjednodušení vyhledávání jsme v roce 2023 zkontrolovali naše oblíbené brusky pro zemní.

Nalezení další mlýnky na zemřít: Průvodce kupujícím

Nákup mlýnky na zemníci není snadný úkol, hlavně pokud jste si ji nikdy předtím nekoupili a je to vaše první zkušenost. Přítomnost tolika modelů s různými specifikacemi také ztěžuje práci.

Nyní, když jste prošli našimi nejlepšími hodnocenými tipy, sestavili jsme podrobný průvodce nákupem se všemi informacemi, které potřebujete, abyste si vybrali nejlepší nástroj pro vaše použití.

Jaké jsou výhody nákupu mlýnku na zemní?

Mrchátka zemřování jsou silné ruční nástroje, které se rozsáhle používají při leštění, broušení a ukončení různých materiálů od plastu, dřeva a dokonce i kovu. Jsou to základní součásti sad nástrojů pro profesionální a domácí použití kvůli různým výhodám a účelům.

Leštící povrchy

Ruční broušení povrchů je utrpení, které nejen vede k únavě, ale je také nedostatečné pro těsné a uzavřené prostory. Die Groundders nabízejí pohodlný způsob leštění a broušení, s lehkostí dosahují uzavřené a zúžené prostory. Ať už se jedná o dokončení dřevozpracujících povrchů nebo lešticích kovových povrchů, přicházejí se držitele zemí.

Odstranění rzi

Rusting kovových povrchů vystavených životnímu prostředí je běžným jevem. Proces zbavení rzi však není o nic méně než noční můra. Die Groundders nabízejí pohodlný způsob odstranění rzi z exponovaných povrchů.

Typy mlýnek

Míry zemních jsou primárně rozděleny na typ zdroje energie. Níže jsou uvedeny typy zemních brusců dostupných na trhu.

Pneumatická mlýnka na matrici

Jak je navrženo názvem, pneumaticky poháněné zemníky jsou poháněny vzduchovým kompresorem. Pneumatické zemské brusky jsou nástroje pro velké a lze je rozsáhle používat pro profesionální účely. Tyto stroje však mají tendenci vytvářet mnoho znečištění hlukem.

Kromě svých nevýhod má tato variace tendenci být vhodnější s rozpočtem.

Mlýnek na elektrickou matrici

Elektrické drtiče pro zemníci jsou provazované varianty, které jsou dodávány napájením prostřednictvím neustále se připojeného kabelu. Ve srovnání s pneumatickými jsou pohodlnější, protože neexistuje žádný požadavek na vzduchové kompresory.

Konstantní zdroj napájení může být pro manévrování náročný. Jakmile je stanoveno, existuje nepřetržitá dodávka energie bez přerušení.

Jedna nevýhodou je, že elektrické zemské brusky bývají drahé.

Mrdička poháněná baterií

Zatímco některé broušení poháněné baterií vyžadují šňůru, některé jsou bezdrátové varianty vybavené dobíjecí baterií. Ačkoli jsou skvělé z hlediska přenositelnosti, baterie může dojít rychleji, než se očekávalo a způsobit přerušení provozu.

Faktory, které je třeba zvážit při nákupu mlýnky?

Výběr nástrojů je složitá práce a rozpočet není jediným faktorem, který je třeba zvážit při rozhodování o nákupu jednoho. Několik faktorů, které stojí za zvážení při nákupu mlýnek na zem, zahrnuje následující.

Velikost colletu

Velikost koleje mlýnku na koleji určuje přílohy pro nástroje a je silně ovlivněna účelem použití mlýnku na matrici. Zatímco je k dispozici mnoho různých velikostí kolelů, velikost kolel ¼ palce je obecně nejčastěji získanou velikostí Colletu, protože pracuje na rozšíření užitečnosti nástroje.

Úhel koleje

Na základě úhlu existují dva hlavní typy zemních brusců: mlýnek na pravý úhel a lineární mlýnek na zemní. Pravé úhly mají sbírku umístěny na 90 stupňů, zatímco lineární mají úhlu 0 stupňů.

Zatímco volba je opravdu věcí osobních preferencí, které jsou držitele pravého úhlu relativně populární kvůli jejich schopnosti dosáhnout zúžených prostorů.

Velikost mlýnky

Důležitá je také velikost mlýnky. Velká mlýnka na matrici je obtížné ovládat a těžko ji nosit po dlouhou dobu. Kompaktní mlýnka na matrici je proveditelnější volbou.

Nastavitelná rychlost

Je běžné, že se uživatelé rozhodnou pro mlýnek na zemřít s nejvyšší rychlostí a výkonem. Nastavitelná rychlost je však lepší rysem, protože umožňuje ovládat a měnit rychlost mlýnky na založenou na povrchu a materiálu. Použití stejné rychlosti na kovových a překližkových površích by vedlo k pozitivním výsledkům, ale pro překližku to bude nadměrné.

Nastavitelná rychlost je tedy velmi žádoucím prvkem.

Ergonomický design

Grinder Die je ruční nástroj, díky čemuž je důležité, aby byl ergonomický. Pogumovaný povlak může pomoci usnadnit uchopení mlýnek na snižování dopadu provozu mlýnky na matrici.

Záruka

Mrchátky jsou spíše jako investice do vaší sady nástrojů a přiměřená doba záruky nabízí bezpečnost na vaši investici. Zatímco roční záruka je lukrativní, rozšířená záruka je vždy lepší volbou.

Bezpečnostní prvky v mlýnku na matrici

Jak platí u většiny těžkých produktů, přicházejí zemnící brusky s smysluplným rizikem použití. Při jednání s broušeními smrti tedy existují přísné pokyny týkající se bezpečnosti.

Existuje několik funkcí, které vytvářejí provoz mlýnek a zajistit, aby byl váš nástroj bezpečný pro použití, je důležité pro tyto funkce křížovou kontrolu pro tyto funkce.

Vzduchové otvory

Otevřené otvory na mlýnku na zemníci, zejména ty, které jsou navrženy tak, aby odvrátily prach od uživatele, jsou skvělé pro bezpečnost, protože pomáhají udržovat jasné pole.

Bezpečnostní zámek

Funkce bezpečnostního zámku zabraňuje automatickému spuštění zemních brusky. Zatímco toto vybavení může způsobit, že operace je nepohodlná, zvyšuje bezpečnostní faktor a zajišťuje, že mlýnek na použití je bezpečným pro použití i v přítomnosti dětí.

Nastavení teploty

Některá mlýnka umírá tendenci generovat hodně tepla během provozu, nepříznivě ovlivňující proces a dlouhověkost mlýnek na matrici. Míračmán s funkcí rozptylu tepla je tedy mnohem bezpečnější.

Mlýnek na matrici, která se přehřívá.

bezdrátové, zemské, brusky, grinder, poháněná

Nejlepší mlýnek na zemníci, podle 9 000 recenzí zákazníků

Vítejte v Průvodci Thomas po nejlepším die grinders 2023. Thomas spojuje severoamerické průmyslové kupce a dodavatele více než 120 let. Když nakupujete produkty prostřednictvím našich nezávislých doporučení, můžeme získat přidruženou komisi.

Broušení jsou multifunkční elektrické nebo baterie napájené předměty zařízení používané na široké škále stavebních materiálů. Obecné brusky se používají pro řezání, řezání, broušení a kartáčování, kvůli naprosté síle, kterou na materiál vyvíjejí. Na druhé straně zemřít brusky získává spíše vysokou rychlostí než fyzickou silou.

Navzdory svému hodnocení výkonu ⅓ nebo méně, tyto nástroje mohou fungovat tak rychlými rychlostmi, že mohou dosáhnout podrobné práce, pro kterou jsou slavní. Zatímco většina brusek se tradičně používá pro zpracování kovů, zemnící brusky mají řadu dalších aplikací pro kutily, včetně výroby šperků, řemesel a jakéhokoli jiného koníčka, kde je nutný malý řezací nebo broušení nástroje.

Pokud jste na profesionální úrovni, pokud jste auto mechanikem, svářečkou nebo technikem karoserie, budete také těžit z toho, že máte v arzenálu mlýnek na podrobnost o podrobnostech práce. Cílem níže uvedeného průvodce kupujícím je pomoci vám při výběru nejlepší mlýnek na vaše konkrétní potřeby.

Zde je seznam nejlepších zemních brusek, následovaný průvodcem nákupem, který vám pomůže vybrat nejlepší zemnící brusky.

Thomasovy nejlepší výběry pro nejlepší zemnící brusky 2023

Abychom vám pomohli při výběru nejvhodnějších brusců pro vaše potřeby, vytvořili jsme seznam nejlepších zemních brusek, které jsou v současné době na trhu v každé z následujících kategorií.

Nejlepší kompaktní mlýnek na stlačený vzduch: Ingersoll Rand 3107G Grinder | Kup nyní

Nejlepší těžká drtivá mlýnka: Makita GD0800C Die Grinder | Kup nyní

Nejlepší grinderová mlýnka: WorkPro Power Tools Air Die Grinder | Kup nyní

Přejděte dolů a přečtěte si více o těchto nejlepších výběrech pro horní mlýnek, podle mnoha spokojených zákazníků.

uvedeno v tomto článku, jak je uvedeno v nás na Amazonu.com (USA) od srpna 2022

Nejlepší celková mlýnek na zemníci. DEWALT DCG426B

Dewalt DCG426B je 20-voltová elektrická mlýnka, která produkuje 500 mwo a zvládne broušení disků až do průměru 33 mm v průměru. Beztáčkový motor je napájen stejnými bateriemi a nabíječkami jako jakýkoli jiný nástroj Max 20 V od značky. Nedostatek napájecího kabelu a jeho lehkého designu způsobuje, že je výhodné nést a používat po delší dobu.

Na nose nástroje je umístěno výkonné LED světlo ke zlepšení viditelnosti, motor je chráněn před úlomky krytem sítí a kvůli výhodnému pádle s dvojí polohou může být rukojeť sevřen mnoha způsoby.

Jeden spokojený zákazník napsal: „Vykopávání šňůry, mající LED světlo a nastavitelnou rychlost? Svatý kouří. Génius. Variabilní rychlost je velmi pěkná, když máte jen nějaké lehké doteky na těsném místě. Nemusíte se starat o popadnutí a skákání kolem celého místa.„Rovněž poznamenali, že výdrž baterie trvá celý den na 5h pro pravidelné použití.

Rozměry: 17 x 10 x 5 palců

Hmotnost: 3.36 liber

Nejlepší mlýnek na umlčení-Dremel 8220-2/28

Sada Dremel 8220-2/28 je sada 30 kusů, která zahrnuje bezdrátový rotační nástroj, 565 víceúčelový řezací soupravu, připevnění A550, 28 příslušenství Dremel, dva 2 2.0 AH, 12-voltové lithium-iontové baterie, nabíječka, plastové úložné pouzdro a příslušenství. Patentovaná čepice EZ Twist Nose způsobuje, že se doplňkové změny rychle a snadno změní bez potřeby klíče a tato jednotka je kompatibilní s celou škálou příslušenství od Dremel.

Nemusíte se muset starat o to, že dojde energie, jako byste měli s jinými bezdrátovými zemními brusky, protože baterie dosáhne plného nabití za pouhých 60 minut a do sady je zahrnuta druhá baterie zahrnuta do druhé baterie. Řízení s proměnnou rychlostí (5 000–35 000 ot / min) je provozováno z snadno použitelného ergonomického přepínače umístěného na straně produktu.

Dokonce i odborníci byli touto bezdrátovou mlýnem ohromeni a jeden napsal: „Tato věc je mocná. Běží po dlouhou dobu na nabíjení baterie.„Další šťastný zákazník dodal:„ Zdá se, že je to docela robustní se silným a spolehlivým motorem.“

Rozměry: 4 x 13.75 x 9.28 palců

Hmotnost: 2.1 liber

Nejlepší mlýnka na pneumatickou matrici. Chicago Pneumatic CP875 úhel mlýnky

Ačkoli připojená vzduchová hadice nemusí umožnit přenositelnost, Chicago pneumatické CP875 sportovní kompaktní, pevné hliníkové kryt a vestavěný regulátor vzduchu, který spolu s kompaktní velikostí zvládne nejnáročnější úlohy v omezených prostorech v omezených prostorech. Tyto pneumatické elektrické nářadí jsou považovány za těžkopádné zemnící brusky a používají se hlavně pro hrubé řezání (nesmí být zaměňovány s nástroji pro mezní hodnotu).

Přesně odrážející naše city, jeden šťastný zákazník o tomto nástroji napsal: „Tato malá mlýnka má nějaké vážné Cajones; mnohem více, než byste očekávali o velikosti.„Na rozdíl od jiných modelů, i.E., Corded Electric Die Groundders nebo Baterie-poháněné bezdrátové zemnící brusky, pneumatické nástroje dosahují kontroly rychlosti pomocí škrticí klapky pro přesné řezání. Série má také soupravu, která přichází s 13 příslušenstvím broušení kol a přepravním pouzdrem.

Jak shrnul jeden z mnoha šťastných zákazníků, „Tento konkrétní chicagský pneumatický mlýnek byl můj go-to roky. Můj poslední mi trval pět let, než to konečně rozdával, a to bylo s těžkým používáním, naolejovaným denně a namazáno alespoň jednou za měsíc.„Také to ocenili za to, že je lehký („ ve srovnání s těmi, které moji spolupracovníci používají “), kompaktní („ dostatečně malý, kde se pohodlně hodí do mých malých rukou “) a tichý“) a tichý.

Rozměry: 4.2 x 7.5 x 2.6 palců

Hmotnost: 1.1 liber

Nejlepší kompaktní mlýnek na stlačený vzduch. Engersoll Rand 3107G

Série Ingersoll Rand 3107G Edge je malá a lehká, váží jen jednu libru. Má konstrukci nesoucí míč a je docela robustní, kompaktní a lehká, což vám umožňuje snadno ji ovládat. Přichází také v možnostech přímého a pravého úhlu.

Běží na stlačeném vzduchu a má motor o výkonu, ¼.palcový kolet, zadní výfuk a samostatný škrticí klapku. Navzdory své malé velikosti má vysokou otáčkami 27 000, které vystřelí i nejtěžší pracovní místa.

Zakřivená přilnavost poskytuje lepší pohodlí a kontrolu a ergonomický design umožňuje nadřazenou přesnost točivého momentu a zvýšenou produktivitu a bezpečnost, což vám umožňuje používat jej celý den bez obav. Mnoho zákazníků komentovalo vysokou energii tohoto nástroje a kompaktního designu a jeden napsal, že je také „velmi pohodlný a ideální pro ostření trávníku sekačky.“

Rozměry: 9.5 x 6.25 x 1.75 palců

Hmotnost: 1 lb

Nejlepší mlýnek na pravý úhel. Aircat 6255

Pokud hledáte pohodlný úhel mlýnky na tyto těžko dostupné skvrny, má Aircat 6255 úhlu hlavy a ergonomický design, který je vyroben pro práci v obtížně dosažitelných oblastech. Tento nástroj je popsán jako dobrou vnitřní mechaniku a má 0.5 koňských motor a volná rychlost 20 000 ot / min.

Tato mlýnka na úhlu má jedinečnou tichou technologii, která snižuje vibrace a hladinu hluku (pod 82 dB) bez snížení pracovního točivého momentu, což je ideální pro práci v domácím prostředí. Aircat Angle Die Grinder má také spoušť peří a design zadního výfukového portů, který bezpečně směřuje vzduch od uživatele.

Jeden zákazník, nováček, napsal, že tento úhel mlýnek „je snadno zvládnutelný. Spoušť je to nejlepší z těchto typů, které jsem použil bez falešných aktivací.„Jiný kupující, profesionální mechanik s více než 10 lety zkušeností, souhlasil a napsal:„ Miluji tento mlýnek na úhlu úhlu Aircat Ve skutečnosti je velmi snadné ovládat vaši odrůdu rychlosti kvalita nástroje je postavena perfektní; Když se na to podíváte, víte, že to není levně vyrobeno.“

Rozměry: 7.1 x 3.1 x 1.5 palců

Hmotnost: 1.19 liber

Nejlepší prodloužená mlýnka-Berkling Tools BT 6321-7

Každý, kdo hledá profesionální nástroj pro těsné prostory a těžko dostupné oblasti, ocení velikost a pohodlí Berkling BT 6321-7. Tato produktová řada také nabízí 7 nebo 12palcová rozšíření, stejně jako přímý a pravý úhel mlýnek, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Jeho pneumatická 0.5 koňských sil je ideální pro obtížné aplikace, jako je přenos, broušení svaru a vyhlazování okrajů.

Pro pohodlí přilnavosti a izolaci chladné vzduchu zahrnuje tento energetický nástroj silné kompozitní kaučuk přehnané lehké hliníkové pouzdro. Berklingova mlýnka je navržena pro vysokorychlostní broušení a má také na rukojeti regulátor vzduchu pro pohodlný přístup a nastavení rychlosti motoru.

Zákazníci souhlasí s tím, že se jedná o výkonnou mlýnku na zemní. „L Úspěšně uzemněno zaoblenou matici na katalytický převodník a nástroj sloužil účelu,“ napsal jeden auto mechanik. „Líbí se mi to jeho váha.“. Není to příliš těžké pro prodloužené použití a je dobré dostat se na místa, která se normální délka mlýnek nedosáhne.“

Rozměry: 13.4 palce (l)

Hmotnost: 2.87 liber

Nejlepší mlýnek na těsné prostory-ASTRO APT-218

Astro APT-218 je mlýn na tužku s tužkou určenou pro těžkopádné práce ve stísněných prostorech. Na rozdíl od většiny zemních bruslích, jeho velikosti (5.2 x 14.5 x 19.7 palců) umožňuje, aby se vešel do prakticky jakéhokoli prostoru, aniž by obětoval jeho sílu, protože se točí při 56 000 ot / min.

Jeho výkonný motor zvládne čisticí umírání, rotory a brzdové destičky, takže jej můžete použít jak pro těžkopádné práce, tak pro dokončení doteků, díky svým přesným ložizkám. Stejně jako u většiny pneumatických zemních brusců jednoduše otočte mechanismus škrticí klapky pro rozmanitost rychlosti a hladkého provozu.

Jeden zákazník, který pracuje v Aviation, ocenil tyto „profesionální“ a „velkolepé“ brusky a popsal: „Zamíchá se, mají točivý moment a stříhá ⅛ řezačky, pokud je necháte dostat pryč od vás.„Jiný profesionál napsal, že„ je to mnohem, mnohem tenčí než Dremel… držíte ji jako tužku, spíše než maglite, což z něj dělá skvělý nástroj… také je poháněn vzduchem, takže můžete zpomalit roli přidáním a malý tlak a pusťte, až budete připraveni s tím.“

Rozměry: 5.2 x 14.5 x 19.7 palců

Hmotnost: 0.8 liber

Nejlepší mlýnek na těžkou pomlčku. Makita GD0800C

Corded Electric Makita GD0800C se může pochlubit 6.6 AMP motor, který může snadno poskytnout až 28 000 ot / min. Technologie SJS v této přímé mlýnku je mechanická brzda, která se vyhýbá poškození nástroje i uživatele tím, že umožňuje sklouznutí hnacího hřídele, pokud je přední broušení zastaveno silou.

Tento vysokorychlostní nástroj má variabilní řídicí ciferník, který vám umožní přizpůsobit tempo po ruce, od 7 000 ot / min po plnou rychlost. Měkký začátek také zkracuje doba reakce na začátek, což má za následek plynulejší začátek a delší životnost. Zahrnuje také směrové otvory pro vzduchové průtoky, které odvrátí výstup vzduchu nástroje od tváře.

„Kromě své surové energie také zjistím, že rigidita nástroje pomáhá, aby byly i jemné řezy kontrolovatelnější,“ napsal jeden šťastný zákazník, který také poukázal na to, že má „odnímatelnou rukojeť s více polohou, která velmi přispívá k Snadnost ovládání tohoto pracovního koně.“

Rozměry: 5.43 x 17.91 x 3.66 palců

Hmotnost: 3.5 liber

Nejlepší sada Grinder Grinder. Singersoll Rand 307bk

Soubor broušení Ingersoll Rand 307bk Die zahrnuje mlýnek na rovnou vzduchu 307b, dva klíče, 6mm Collet, 10 abrazivních kamenů v různých tvarech a velikostech a plastové pouzdro, aby to všechno udržovalo v dovnitř. Grinderová mlýnka má maximální rychlost 28 000 ot / min a 0.3 koňská síla, která navzdory své malé velikosti umožňuje, aby byla použita pro odhazování, leštění, přenesení, vyhlazovací hrany a svařovací broušení.

Tato přímá mlýnka má také úzký profil a protože je brusná hlava v souladu s tělem nástrojů, umožňuje dosah skrz prostory, ve kterých se mletí úhlu nehodí. Na tyto nástroje můžete také vyvinout větší tlak a mít větší kontrolu nad podrobnou prací, protože může vyvíjet až 90 psi.

Na tomto seznamu váží o něco více než ostatní mlýnek na stejnou značku, ale stále je to lehký nástroj. Mnoho zákazníků opustilo nadšené recenze, v němž uvedla, že byli ponecháni spokojeni s jejich nákupem. zejména zvažováním nízké ceny., protože vše, co potřebovali, bylo nalezeno v tomto kompaktním balíčku.

Rozměry: 5 x 2 x 2 palce

Hmotnost: 2.1 liber

Nejlepší grindero

Pro začátečníka nebo profesionálního rozpočtu nabízí WorkPro Air Die Grinder velkou hodnotu za peníze. Tato jednotka přichází v možnostech mlýnek na rovnou i pravý úhel. Tyto pneumatické modely mají také dva kolety (¼ a ⅛ palce) a také má západku spojenou s spouštěcím mechanismem, který působí jako bezpečnostní zámek.

Tato volba rozpočtu se otáčí při maximální rychlosti 25 000 ot / min, což umožňuje přesné řezání, broušení, tvarování, a také broušení a vydrží maximální provozní tlak 90 psi. Je lehký, ale robustní a jeho ergonomický tvar je perfektní pro rozšířené jednoruční použití. Návrh zadního výfukového plynu produkuje menší hluk a výfuk z vaší tváře udržuje.

Mnoho profesionálů používajících nástroj ponechané pětihvězdičkové recenze a jeden zákazník, profesionál, který jej používá denně, vysvětlil, že i když „není tak rafinované jako některé značky s vyššími cenami, je to pravděpodobně jedna z nejlepších, které můžete najít v tento cenový rozpětí.“

Rozměry: 17 x 10 x 5 palců

Hmotnost: 0.73 liber

Nejlepší mlýnky na zemní

Abych to shrnul, pokud hledáte celkově výkonnou mlýnku, která je přenosná a má mnoho jedinečných funkcí, zkuste Dewalt DCG426B (US149.99, Amazon). Na druhou stranu, pokud dáváte přednost použití nástrojů se vzduchovým kompresorem, Ingersoll Rand 307bk (US69, Amazon) 16-Item Kit je hvězdná možnost.

Pro těžší mlýn.47, Amazon) se může pochlubit mocným 6.6 AMP motor a může doručit až 28 000 ot / min (i když není určen pro použití s ​​odříznutým kola nebo jako mezní nástroj).

Výběr nejlepší mlýnky na matrici. Průvodce

Před zakoupením mlýnky na zemřít je několik základních faktorů, které mohou splnit vaše požadavky. Rovněž stojí za zmínku, že bez ohledu na to, jak mocná je mlýnek na zem, není vhodné ji používat s příslušenstvím pro odříznutá kola nebo jako mezní nástroj.

Úvahy o mlýncích

Tyto elektrické nářadí jsou docela jednoduché, s několika možnostmi výběru a konečný výsledek je většinou určen typem špičky používané na mlýnku na zemřít. Důležitými faktory, které je třeba zvážit, jsou velikost, motor, zdroj energie a to, zda je pro vaše potřeby vhodnější přímý nebo pravý úhel mlýnek.

Velikost

Vhodná velikost k nákupu závisí na typu po ruce. Menší jsou nejlepší pro automatické techniky, protože větší verze se pravděpodobně nehodí mezi výfukovým potrubím a podlahou automobilu. Velikost nástroje nemusí být pro svářeče tak důležitá a obecně brouší komponenty, které jsou na pracovní stanici plněno.

Motorská síla

Síla, kterou potřebujete, stejně jako velikost, je určena projektem. Motorská síla přímo reguluje rychlost broušení kol. Obecně platí, že čím silnější je nástroj, tím těžší je zpomalit při vyvíjení tlaku. Automatické mechaniky, kteří používají mlýnek na zemřít s příslušenstvím, jako je vláknité mezní kolo, k odříznutí šroubů a rozdrcení těsnění se může dostat s méně výkonným modelem, ale profesionální svářeči by se měli rozhodnout pro vysokorychlostní a výkonnější modely.

Rovné vs. Pravý úhel zemnící brusky

Úhlové brusky by neměly být zaměňovány s úhlednými zemními brusky. Zemnící brusky, ať už pravý úhel nebo rovný, jsou menší a lehčí než úhlové větší brusky, takže jsou ideální pro použití na cestách. Ale oba druhy jsou v podstatě užitečné pro stejný účel. Přímé brusky mohou být pohodlnější pro práci na komponentách, které jsou nad hlavou, jako je mletí výfuku; Zatímco úhlové zemnící brusky se snadno vejdou do těsnějších prostorů.

Zdroj energie

Modely bez akumulátoru s baterií se stávají populárními, zejména mezi dodavateli pracujícími na odlehlých pracovních místech. Baterie na těchto jednotkách budou muset být často vyměněny, pokud používáte nástroj Power po dlouhou dobu. Baterie také způsobuje, že tyto bezdrátové nástroje je o něco objemnější a těžší než modely poháněné vzduchem.

Pokud však vlastníte vysoce kvalitní vzduchový kompresor, může být pro vás ideu pneumatické mlýnky, protože se nebudete muset starat o pneumatické docházky. K dispozici jsou také modely elektrických kabelů a mohou být užitečné v dílně, ale mají omezení šňůry, což by mohlo být problémem, pokud by fungovalo dálkově.

Doufáme, že naše recenze nejlepších zemních brusek byla užitečná a pro vaše potřeby jste si mohli vybrat správnou mlýnku na zemřít nebo úhlu. Pro více dodavatelů souvisejících produktů, včetně spojovacích prostředků, zásuvkových klíčů, nárazových klíčů, malých nástrojů a klíčů, poraďte se s našimi dalšími průvodci, nebo navštivte platformu Thomas dodavatel Discovery Platform.

Jiné články nástrojů

 • Nejlepší těžký papírový skartovač
 • Nejlepší vyrovnávací paměť automobilu
 • Nejlepší uzamykací kleště
 • Nejlepší bruska pro nábytek
 • Nejlepší filtr pece
 • Nejlepší komerční dmychadlo listů (batoh a chodit pozadu)
 • Nejlepší těsnění
 • Nejlepší mlýnek na lavičku
 • Nejlepší primer sádrokartonu
 • Nejlepší točivý momentový klíč
 • Nejlepší výtahy automobilů pro domácí garáže, včetně přenosných výtahů automobilů
 • Nejlepší nastavitelný klíč
 • Nejlepší pily pro řezání dřeva
 • Nejlepší butanová pochodeň (pro pájení a svařování)
 • Nejlepší bruska pro sádrokarton
 • Nejlepší vosk automobilu pro bílé auta

Další nejlepší články o produktu

 • Nejlepší nástroj Crimper Wire Crimper
 • Nejlepší komerční zmrzlinový stroj z komerční měkké podávání
 • Nejlepší klouzavé kloubní kleště
 • Nejlepší indikátory vytáčení
 • Nejlepší mlýnka na noži
 • Nejlepší osy kávy
 • Nejlepší sekačky na trávu pro kopce
 • Nejlepší titanové kladivo
 • Nejlepší exteriér těsnění pro cihlu
 • Nejlepší povídací díra/šnek
 • Nejlepší kovářské kladivo
 • Nejlepší háčky a příslušenství pro pegboardu
 • Nejlepší zvedáky pro jeep hardtop
 • Nejlepší pracovní stoly pro garáž
 • Nejlepší kombo
 • Nejlepší odmašťovač pro těžké vybavení
 • Nejlepší nástroj pro řezání sádrokartonu
 • Nejlepší ochrana sluchu s Bluetooth
 • Nejlepší systémy zabezpečení venkovních zabezpečení
 • Nejlepší světlomety
 • Nejlepší elektrické jezdecké sekačky na trávu
 • Nejlepší sekačky na trávu pro malé yardy
 • Nejlepší komerční kuchyňský robot
 • Nejlepší komerční kuchyňské faucety
 • Nejlepší 3D tiskárna pro architekty
 • Nejlepší notebooky pro výstavbu
 • Nejlepší svorky pro zpracování dřeva
 • Nejlepší masky a respirátory pro zpracování dřeva
 • Nejlepší dřevozpracující rukavice
 • Nejlepší úrovně pro konstrukci
 • Nejlepší metry vlhkosti dřeva
 • Nejlepší nehtová pistole pro zpracování dřeva
 • Nejlepší náměstí pro zpracování dřeva